PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فعال سازی و قانونی کردن ویندوزSeven 7 "کرک ها و توضیحات در پست اول"▒▒ تمامی مسائل در این تاپیک ▒▒

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6]

aaeiria
29-10-2012, 11:52
شماتونستین کرک با این برنامه پاک کنید ؟ وقتی که کرک پاک بشه باید اون دکمه 100 درصد فعال بشه اگر که ویندوز شما ultimate باشه پیشنهاد من اینه که از یک کرک دیگه غیر از کرک windows loader استفاده کنید.
بله صبر کردم تا ویندوز ریستارت شد و پاک شد کرک. از یکی دو تا استفاده کردم (مثل loader xe) نزدیک بود ویندوز رو داغون کنه کلا. میشه یکی رو که دوستان یا خودتون امتحان کردید پیشنهاد بدید؟

jafarian
30-10-2012, 00:13
بله صبر کردم تا ویندوز ریستارت شد و پاک شد کرک. از یکی دو تا استفاده کردم (مثل loader xe) نزدیک بود ویندوز رو داغون کنه کلا. میشه یکی رو که دوستان یا خودتون امتحان کردید پیشنهاد بدید؟

ازکرکهایی که داخل تاپیک پایین معرفی شده هم میتونید استفاده کنید بجز windows loader .

Windows 7 | آخرین کرک ها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SANA.F
04-11-2012, 14:51
سلام
من یه نت بوک رو با ویندوز آپگرید خود ویندوز از استارتر به پرمیوم ارتقا دادم

چند وقت بعد اون پیغام کذایی و صفحه سیاه اومد منم remove wat رو نصب کردم ولی در حین انجام کار پیغام داد که شما قربانی ویروس شدید

بعد ریستارت کردم وقتی بالا میاد دو تا گزینه میاد یکی windows startup repair یکی هم start normally وقتی اینو میزنم که میره رو لودینگ گیر میکنه ریست میشه
رواولی هم که میرم میره اونجایی که با بکاپ سیستم رو برگردونه
سیستم ریستور هم کار نمیکنه تو سیف مود هم نمیره

ممنون میشم راهنمایی کنید

nilana slt
07-11-2012, 15:15
دوست عزیز این کرک 100 % کار میکنه و یرای سایت سافتگذر هست.
شما روی کرک راست کلیک بکنید بعد گزینه ی run as administrator را بزنید و اگر کرک دیگری روی ویندوز نصب کرده اید اون رو پاک کنید و بعد از ریستارت سیستم این کرک رو دوباره امتحان کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سلام چطوری میتونم همه کرک ها رو پاک کنم اخه گوش دسکتاپ و موقع روشن شدن ویندوزمیزنه windows not genuin

nilana slt
07-11-2012, 18:27
سلام

اگر از کرکهای پست 1 این تاپیک استفاده کردین. توی کرک پزینه unistall هست.

کرک را دانلود کنید میتونید از توی کرک unistall کنید

اخه هی ارور میده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
09-11-2012, 13:14
سلام چطوری میتونم همه کرک ها رو پاک کنم اخه گوش دسکتاپ و موقع روشن شدن ویندوزمیزنه windows not genuin

شما برنامه MBR Regenerator اول دانلود کنید بعدشم کرک ویندوز با این برنامه پاک کنید برای پاک کردنشم روی دکمه استارت موجو دربرنامه کلیک کنید بعد که سیستم ریست شد بالا اومد ازکرک لینک دوم به اسم windows loader اتسفاده کنیدبرای جنیون کردن ویندوز:20:

MBR Regenerator ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

windows loader ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ramin vao
11-11-2012, 16:06
من به یه مشکل عجیب برخوردم 2 تا ویندوز 7 نصب کردم خیلی جالبه وقتی ویندوز اولی رو کرک میکنم کرک میشه بعد که ویندوز دومی رو کرک میکنم
اونم کرک میشه ولی وقتی میرم تو ویندوز اولی میبنم کرکش پریده! بعد دوباره اینو کرک میکنم اون یکی میپره خیلی عجیب و مسخرس
لطفا یکی راهنمایی کنه نمیدونم چطور حلش کنم.. تا حالا 10 بار امتحان کردم بازم این مشکله الان فقط این ویندوزم کرک شده هست
هر وقت اونو کرک کنم اینم از دست میره یا برعکس با Windows_Loader_v2.1.7_DAZ هم کرک میکنم.

p30vvorld
17-11-2012, 00:14
بهترین کرک برای ویندوز های 7 و 8 :
با لینک مستقیم از یه سایت تازه کار و جدید : noavarsoft.com
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

x64
17-11-2012, 16:44
سلام!
دوستان کی میتونه در مورد این تنظیمات یه توضیحاتی بده،ممنون میشم!:20:

123sat2
20-11-2012, 23:59
سلام
WIN7 ENTERPRISE SP1
هر چی گشتم کرکش را پیدانکردم خواهشا کمکم کنید

jafarian
21-11-2012, 00:28
سلام
WIN7 ENTERPRISE SP1
هر چی گشتم کرکش را پیدانکردم خواهشا کمکم کنید

برای این ورژن از لودر پایین که مخصوص ویندوز enterprise باید استفاده کنید البته اگر ویندوز شما کرک شده بوده کرکش بعدش پاک شده باید ابتدا برنامه MBR Regenerator ازپست 1256 دانلودویندوز با این برنامه پاک کنید بعدش از کرکی که قراردادم ویندوز کرک کنید:20:

enterprise loader ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

parto.copyplace
21-11-2012, 17:55
سلام من اجراش کردم نوشته : trial untoched کار نکرد:sq_3:

jafarian
22-11-2012, 00:57
سلام من اجراش کردم نوشته : trial untoched کار نکرد:sq_3:

اول از همه سیستم عامل خودتون مشخص کنید که Ultimate یا که Enterprise که من کرک مربوط به اون ورژن قراربدم قبلشم کرک خودتون با اون برنامه Mbr Regenerator پاک کنید یک عکسم از اروری که میگیرین اینجا بزارین متن کاملش :20:

titanium_zarin
23-11-2012, 20:44
سلام ...
من ورژن Ultimate رو دارم ...
چند روزی هست که گوشه سمت راست پایین یه نوشته میاد که کلید فعال سازی رو وارد کنید و یه عدد میخواد مثل همون که موقع نصب باید وارد کنی ...
اما من ندارمش ...
چه راهی داره که این نیاد ؟؟

jafarian
24-11-2012, 00:35
سلام ...
من ورژن Ultimate رو دارم ...
چند روزی هست که گوشه سمت راست پایین یه نوشته میاد که کلید فعال سازی رو وارد کنید و یه عدد میخواد مثل همون که موقع نصب باید وارد کنی ...
اما من ندارمش ...
چه راهی داره که این نیاد ؟؟

ویندوز شما از حالت جنیون خارج شده شما طبق پست شماره 1256 برین ابتدا کرک خودتون با اون برنامه که قراردادم پاک کنید بعدشم از کرک که داخل لینک دوم به اسم windows loader قراردادم برای اکتیو کردن ویندوزاستفاده کنید:20:

1256 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

yarihaker
24-11-2012, 10:58
منم ویندوز 7 دارم Ultimate
ابتدا با Mbr Regenerator کرک قبلی رو پاک کردم ولی هنوز windows loader کار نمیکنه
و اون گوشه پایین هم نوشته:

sasad
24-11-2012, 13:42
با سلام من هم ویندوز ultimate build 7600 قسمت راست پایین همچین ارروری امده ولی چ
ه از لودر 2.1.1 و 2.1.7 استفاده کردم طبق روش گفته شده ولی تفاوتی ایجاد نشد
لطفا راهنمایی کنید

nits
24-11-2012, 23:20
سلام
دوستان یعنی هنوز هم لودر و کرک مناسبی نیومده برای ویندوز 7 بعد از این همه مدت ؟ برای ultimate
بعضی از پست ها رو خوندم دیدم یه عده هنوز مشکل دارن به همین دلیل پرسیدم

jafarian
25-11-2012, 00:00
منم ویندوز 7 دارم Ultimate
ابتدا با Mbr Regenerator کرک قبلی رو پاک کردم ولی هنوز windows loader کار نمیکنه

و اون گوشه پایین هم نوشته:

اگرکه ویندوزتون جنیون نیست از کرک آخر پست پایین استفاده کنید درضمن شما وقتی کرک با برنامه Mbr Regenerator پاک کنید گزینه مربوط به install برنامه windows loader فعال میشه :20:

Windows 7 | آخرین کرک ها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

yarihaker
25-11-2012, 22:23
اگرکه ویندوزتون جنیون نیست از کرک آخر پست پایین استفاده کنید درضمن شما وقتی کرک با برنامه Mbr Regenerator پاک کنید گزینه مربوط به install برنامه windows loader فعال میشه :20:

نه جنیون نیست
کرک رو پاک کردم ولی اینستال فعال نشد و نوشته unsupported

jafarian
25-11-2012, 23:57
نه جنیون نیست
کرک رو پاک کردم ولی اینستال فعال نشد و نوشته unsupported

ازکرک تاپیک بالا که قراردادم اونی که داخل پست آخرقراردادم استفاده کنید ببینید به همین صورته یا که نه.

yarihaker
26-11-2012, 23:02
با یه بدبختی دانلودش کردم ولی اینم مثل قبلیاس
دکمه اینستال خاموشه و نوشته unsupported

yarihaker
26-11-2012, 23:18
آقا کار کرد دمت گرم
از گزینه دوم استفاده کردم یعنی:
NAPALUM - Win 7 N Version
بازم ممنون

EHHASSATNI
30-11-2012, 19:34
سلام ویندوز من میزنه
this copy of windows is not genuine
چه جوری میشه بدون ویندوز ریختن درسش کرد ؟
چون wallpaper هی میپره
دفعه پیش این کارو کردم درس شد اما الان نمیشه
برنامه MBR Regenerator ابتدا ازلینک پایین دانلود کنید بعدشم اجراش کنید بعد روی دکمه start ازبرنامه کلیک کنید بزارین کارش انجام بده بعدش که سیستم ریست شد بالا اومد کرک windows loader لینک دوم دانلود کنید نصبش کنید تا ویندوز شما اکتیو بشه
شاید باید ورژن جدیدش رو بگیرم ,,,

jafarian
01-12-2012, 00:03
سلام ویندوز من میزنه
this copy of windows is not genuine
چه جوری میشه بدون ویندوز ریختن درسش کرد ؟
چون wallpaper هی میپره
دفعه پیش این کارو کردم درس شد اما الان نمیشه
شاید باید ورژن جدیدش رو بگیرم ,,,

ابتدا فایل WAT Fix از پایین دانلود کنید اجراش کنید که با این برنامه کرک ویندوز پاک میشه بعدشم برنامه Windows Loader که اونم پایین قراردادم دانلود روی گزینه install که بعد فعال میشه کلیک کنید کاربه اتمام میرسد:20:

WAT Fix ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Windows Loader ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

EHHASSATNI
01-12-2012, 09:51
ابتدا فایل WAT Fix از پایین دانلود کنید اجراش کنید که با این برنامه کرک ویندوز پاک میشه بعدشم برنامه Windows Loader که اونم پایین قراردادم دانلود روی گزینه install که بعد فعال میشه کلیک کنید کاربه اتمام میرسد:20:

WAT Fix ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Windows Loader ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اقا من اول برنامه wat رو اجرا کردم و سیستم گفت باید ریست شه وقتی اومد بالا هر برنامه ای میخوام اجرا کنم این ارور رو میده the program can,t start because USER32.dll is missing from your computer. Try installing the program to fix this problem.

Sent from my XT910 using Tapatalk 2

jafarian
01-12-2012, 16:49
اقا من اول برنامه wat رو اجرا کردم و سیستم گفت باید ریست شه وقتی اومد بالا هر برنامه ای میخوام اجرا کنم این ارور رو میده the program can,t start because USER32.dll is missing from your computer. Try installing the program to fix this problem.

Sent from my XT910 using Tapatalk 2

برای این اروری که بعد ازاجرای این برنامه دریافت کردین این روش رو میتونید برین برای فیکس کردنش

روش اول

به اینصورته که dvd ویندوز 7 داخل دستگاه قراربدین بصورت بوت بالا بیاین بعدشم طبق شکل پایین روی گزینه مورد نظر کلیک کنید

بعد همینطوری next بزنید تا به صفحه system recovery options برسین دراین صفحه گزینه system restore انتخاب کنید ویندوز به روز گذشته بازگردانی کنید

روش دوم

که مربوط به همین مشکل شما بود داخل سایت پایین مطرح شده که گفته شده باید فایل USER32.dll از نوع از داخل dvd ویندوز استخراج کنید بعدشم به شاخه system 32 کپی کنید طبق مراحلی که میگم پیش برین

مرحله اول

ابتدا برنامه 7zip از پایین دانلود نصبش کنید

7zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مرحله دوم

dvd ویندوز 7 که مربوط به همین سیستم عامل خودتون میشه رو داخل دستگاه بزارین بعدشم برنامه 7zip اجرا کنید بعدش طبق شکل پایین بتریب شماره عمل کنید

وقتی روی گزینه شماره 1 کلیک کردین گزینه options انتخاب کنید

مرحله سوم

به مسیری که dvd ویندوز داخل دستگاه قراردادین برین طبق شماره 6 بعدشم طبق شماره 7 روی پوشه مورد نظر دبل کلیک کنید

مرحله چهارم

روی فایل مورد نظر دبل کلیک کنید

بعد طبق شماره 9 روی گزینه مورد نظر دبل کنید درکادری که باز میشه از قسمت شماره 10 مسیر دسکتاپ بدین طبق شماره 11 بعدشم روی گزینه اکی کلیک کنید

بعد روی فایلی که روی دسکتاپ ذخیره میشود دبل کلیک کنید بعد پنجره اینترنت اکسپلورر باز میشود طبق شکل پایین که داخل این پنجره طبق شماره 14 چند تا شماره قرارداره که هرشماره مروبط به یک سیستم عامل میشه بطور مثال از من شماره 5 مربوط به ویندوز Ultimate میشه که در قسمت 15 مشخص کردم بعد این پنجره روببندین

چون من نیاز دارم فایل USER32.dll از ویندوز Ultimate استخراج کنم باید طبق شماره 16 روی پوشه شماره 5 که مربوط به ویندوز Ultimate میشود دبل کلیک کنم

که از شما بسته به نوع سیستم عاملی که دارین این شماره فرق میکنه بعد که اون پوشه باز شد باید به مسیر مشخص شده در کادر شماره 17 برین بعدشم روی گزینه شماره 18 کلیک کنید بعد گزینه شماره 19 انتخاب کنید درکادری که باز میشه باز مسیر دسکتاپ بدین بعد فایل USER32.dll روی دسکتاپ سیو میشود

دراین مرحله آخر باید سیستم ریستارت کنید بابوت ویندوز 7 بالا بیاین درهمون کادر اول کلیدهای Shift+F10 همزمان فشار بدین

بعدش کادر پایین باز میشه که باید این دستور پایین داخلش وارد کنید بعدشم اینتر کنید تا اون فایل USER32.dll جایگزین بشه داخل پوشه ویندوز

نکته: بجای M شما باید اسم یوزر خودتون که روی سیستم دارین وارد کنید.

shahinmafia
05-12-2012, 11:44
سلام خدمت شما ... من میخوام کرک موجوذ رو پاک کنم اما امکانش نیست با این شکل مواجه میشوم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
05-12-2012, 16:05
سلام خدمت شما ... من میخوام کرک موجوذ رو پاک کنم اما امکانش نیست با این شکل مواجه میشوم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما اگر ویندوزتون سری ultimate باید ابتدا برنامه MBR Regenerator از پایین دانلود کنید بعدشم اجراش کنید روی کلید استارت موجو دربرنامه کلیک کنید بزارین بصورت اتومات کارش انجام دهد هیچ کاری به سیستم نداشته باشین بعد کارش تموم شد سیستم ریست شد بالا اومد همون کرک Windows loader که دارین اجرا روی دکمه Install کلیک کنید این روش درصورتی کاربردداره که ویندوز شما ultimate باشه:20:

MBR Regenerator ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

majid-ar
08-12-2012, 11:42
سلام. من نسخه ultimate دارم، از اول هم با Loader v2.1.7 کرک کردم ویندوز رو. ولی الان جنیون شده.

حواسم نبود آپدیت رو غیر فعال نکرده بودم آپدیت شده. راهی هست درستش کنم؟

jafarian
08-12-2012, 16:27
سلام. من نسخه ultimate دارم، از اول هم با Loader v2.1.7 کرک کردم ویندوز رو. ولی الان جنیون شده.

حواسم نبود آپدیت رو غیر فعال نکرده بودم آپدیت شده. راهی هست درستش کنم؟

طبق پست 1278 برین کرک با اون برنامه که گفتم پاک کنید بعدشم برای رجیستر کردن ویندوز از کرک خودتون از نوع استفاده کنید:20:

8613187
08-12-2012, 17:47
سلام

من ویندوز انترپرایز دارم، نمیدونم چجوری باید کرک کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید

یکبار با اون برنامه وات، پاک کردم اون اپدیت رو
یکبار هم او برنامه ریجنریتر رو اجرا کردم

حالا باید چیکار کنم ؟

jafarian
09-12-2012, 00:26
سلام

من ویندوز انترپرایز دارم، نمیدونم چجوری باید کرک کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید

یکبار با اون برنامه وات، پاک کردم اون اپدیت رو
یکبار هم او برنامه ریجنریتر رو اجرا کردم

حالا باید چیکار کنم ؟

شما طبق پست 1260 برین:n01:

1260 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

8613187
09-12-2012, 01:10
شما طبق پست 1260 برین:n01:

1260 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون

ولی متاسفانه لینک کار نمیکنه
میخواستم بگم ولی یادم رفت ..

z a r a
09-12-2012, 10:40
سلام دوستان؛
من ویندوز 7,نسخه Enterprise 64bit استفاده میکنم؛ بنا به مشکلاتی که برای سیستم پیش اومده میبایست ویندوزم رو دوباره نصب کنم؛ امام متاسفانه نمیدونم چطور باید از لایسنس ویندوزم پشتیبان تهیه کنم که بعد از نصب دوباره مصیبت های کرک مجدد رو نداشته باشم؛ آخه با دردسر زیادی ویندوز رو کرک کردم!!
ممنونم میشم بنده رو راهنمایی کنید.
با تشکر.

jafarian
10-12-2012, 00:37
سلام دوستان؛
من ویندوز 7,نسخه Enterprise 64bit استفاده میکنم؛ بنا به مشکلاتی که برای سیستم پیش اومده میبایست ویندوزم رو دوباره نصب کنم؛ امام متاسفانه نمیدونم چطور باید از لایسنس ویندوزم پشتیبان تهیه کنم که بعد از نصب دوباره مصیبت های کرک مجدد رو نداشته باشم؛ آخه با دردسر زیادی ویندوز رو کرک کردم!!
ممنونم میشم بنده رو راهنمایی کنید.
با تشکر.

اگر که منظورتون از لایسنس همون سریال که سایت پایین یک برنام به اسم 7Tokens Manager معرفی کرده برای بک آپ گرفتن ازهمون سریال ویندوز درضمن کرک کردن نسخه Enterprise به اون صورت مشکل نیست شما که ویندوز بطور مثال مجدد نصب کردین برای کرک کردنش ازکرک پایین میتونید استفاده کنید که قبلا بحثش درهمین تاپیک شده :n01:

How to Backup Windows 7 Activation Process ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Win.7.F.Crack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

8613187
11-12-2012, 00:55
سلام

اقا این لینک win 7 f crack قیلتره، چجوری دانلودش کنیم :n02:

jafarian
11-12-2012, 16:22
سلام

اقا این لینک win 7 f crack قیلتره، چجوری دانلودش کنیم :n02:

لینک درسته من بدون v p n راحت باز میکنم روی سیستم مشکلی نداره از من.

8613187
15-12-2012, 11:42
دانلود نمیشه، اقا نمیتونی اینو جای دیگع اپ کنی

مثه 4shared ?

jafarian
15-12-2012, 16:17
دانلود نمیشه، اقا نمیتونی اینو جای دیگع اپ کنی

مثه 4shared ?

یک سایت دیگه برای شما آپلود کردم.

Crack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ittools
15-12-2012, 18:54
شرمنده اینجا سوالم رو مطرح میکنم چون کسی تو تاپیکی که باز کردم جواب نداد :n28:

دوستان میشه ویندوز رو از خوده سایت ماکروسافت به صورت آپدیت شده دانلود کرد و سپس با سریال نامبر واقعی اکتیوش کرد ؟ اصلا دانلود از ماکروسافت امکان پذیره ؟ خودتونم میدونید اکثر ویندوزهای بازار دستکاری شده هستن

asheq06
17-12-2012, 14:22
سلام دوستان عزیز میخواستم بگم آیا ویندوز سون 7 RemoveWATv2.2.6.0 واقعا ویندوز رو قانونی میکنه یا اینکه کرکهای ویندوز سون 7 از کار میندازه میشه راهنمایی کنید به چه صورته:n12:

kasi58
17-12-2012, 20:22
سلام من پارسال رو لپتاپم windows 7 ultimate 64ریختم update اش هم غیر فعال کردم...

تا امروز که پیغام geniune داد..
البته ویندوز کار میکنه ..
الان چی کار کنم..؟
اگر active کردم باز هم اپدیت را غیر فعال کنم ؟

x64
21-12-2012, 13:52
آــــــــــــــــــــــــ ــــــــپ:n02:

jafarian
22-12-2012, 00:25
سلام من پارسال رو لپتاپم windows 7 ultimate 64ریختم update اش هم غیر فعال کردم...

تا امروز که پیغام geniune داد..
البته ویندوز کار میکنه ..
الان چی کار کنم..؟
اگر active کردم باز هم اپدیت را غیر فعال کنم ؟

طبق پست 1281 برین که گفتم چکاری کنید:n01:

1281 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

FOURTH RETURN
23-12-2012, 11:22
کدوم آپدیت ویندوز 7 نباید نصب بشه؟

jafarian
23-12-2012, 16:09
کدوم آپدیت ویندوز 7 نباید نصب بشه؟

این شماره آپدیت پایین

درضمن اگر ویندوزتونم از حالت جنیون خارج شد به وسیله مراحلی که در همین تاپیک گفته شده راحت میتونید جنیون کنید ویندوز:n01:

FOURTH RETURN
23-12-2012, 16:44
این شماره آپدیت پایین

درضمن اگر ویندوزتونم از حالت جنیون خارج شد به وسیله مراحلی که در همین تاپیک گفته شده راحت میتونید جنیون کنید ویندوز:n01:

این آپدیت نصب شده:n04: اما ویندوزم هنوز جنیونه:n13:چطور ممکنه؟ شاید علتش اینه که ویندوز سون سرویس پک 1 رو نصب کردم ! الان وقتی روی اون آپدیته که نصب شده (update for microsoft windows kb971033) راست کلیک میکنم یه گزینه یونینستال هست یعنی اینطوری میشه یونینستالش کرد؟

FOURTH RETURN
23-12-2012, 17:07
فکر کنم چون سرویس پک 1 بوده این آپدیت از اول خودش نصب بوده اصلا

reza9005
28-12-2012, 16:18
سلام دوستان ، نمی دونم این مشکل مربوط به چی میشه ولی احتمال دادم به کرک ویندوز باشه ، اگه هم می دونید نیست و راه حل دیگه داره ممنون میشم راهنماییم کنید :

جهت انتقال یک فولدر (یا هر برنامه دیگر) به نقطه دیگر تنها یک مستطیل به اندازه خود فولدر/برنامه به محل مورد نظر حرکت میکند و خود فولدر به همراه ماوس حرکت نمی کند . اولی که ویندوز رو نصب کرده بودم این مشکل وجود نداشت ، اما نمی دونم الان چش شده که این مورد بوجود اومده،
از دوستای گلم درخواست یاری دارم ،درود بی کران.

vsarsos
30-12-2012, 15:02
سلام دوستان ، نمی دونم این مشکل مربوط به چی میشه ولی احتمال دادم به کرک ویندوز باشه ، اگه هم می دونید نیست و راه حل دیگه داره ممنون میشم راهنماییم کنید :

جهت انتقال یک فولدر (یا هر برنامه دیگر) به نقطه دیگر تنها یک مستطیل به اندازه خود فولدر/برنامه به محل مورد نظر حرکت میکند و خود فولدر به همراه ماوس حرکت نمی کند . اولی که ویندوز رو نصب کرده بودم این مشکل وجود نداشت ، اما نمی دونم الان چش شده که این مورد بوجود اومده،
از دوستای گلم درخواست یاری دارم ،درود بی کران.

با سلام
من آمدم از روی بک اپ سی دی هام ویندوز نصب کنم که متاسفانه یکی از سی دی ها مشکل داشت و کلا ریکاوریم از بین رفت
جالا من یه ویندوز چدید نصب کردم می خواستم با serial windows قبلی که اوریجینال بود این ویندوز تقلب Genuine کنم
با تشکر

SA.JJ.AD
01-01-2013, 14:39
دوستان بنده بعد یه اپدیت دیشب ویندوزم ترکید !! از حالت ریجستر شده ویندوز در اومد و رفتم Remove wat رو زدم و بعد ریست شدن !! اصلا دیگه قسمتی به نام جنیون و اینا وجود نداره !! و ویندوز طبیعی و عالی داره کار میکنه !! فقط یه مشکل عجیب دارم !! اونم اینکه چراغ led کیس که میگه هارد داره کار میکنه یا نه ! یه سره روشنه !! چیکارش کنم !؟ :n21:
+
حتی دیگه انتی ویروسم هم موقع بالا اومدن ویندوز اجرا نمیشه و کلی اختلال تو سیستم ایجاد شده !!
+

ویرایش :
.
مشکلات حل شد :n02:

mohammad_87
05-01-2013, 13:06
طبق پست 1281 برین که گفتم چکاری کنید:n01:

1281 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام
من از win 7 enterprise 64 bit استفاده میکنم.با کرک خود dvd فعال بود و آپدیت میکردم.به این صورت که آپدیتهارو ویندوز پیدا میکنه و خودم انتخاب میکنم که کدوم دانلود و نصب بشه و چون همه آپدیتهای مهم رو انتخاب میکردم اون kb971033 هم کار خودش رو کرد و geniune از کار افتاد.
دوست عزیز من پستهای شمارو دیدم و لودرهایی که در بخش کرک ویندوز میذاشتید هم تست کردم اما همشون unsuppored میدادند.تا اینکه توی یه سایت دیگه Windows 7 Enterprise 32 & 64bit Activator رو پیدا کردم.
در محیط داس اجرا شد یه چندتا سوال هم پرسید و مشکل genuine حل شد.اما حالا مشکل اینه که:
دیگه مثل قبل آپدیت نمیگیره.قبلا آپدیتها زیاد بود حداقل 20-30 مگ.اما الان بجز kb971033 فقط یکی دو آپدیت چند کیلوبایتی میاد.این مشکل برای چی هست؟

ittools
05-01-2013, 14:48
:n12: .....

شرمنده اینجا سوالم رو مطرح میکنم چون کسی تو تاپیکی که باز کردم جواب نداد :n28:

دوستان میشه ویندوز رو از خوده سایت ماکروسافت به صورت آپدیت شده دانلود کرد و سپس با سریال نامبر واقعی اکتیوش کرد ؟ اصلا دانلود از ماکروسافت امکان پذیره ؟ خودتونم میدونید اکثر ویندوزهای بازار دستکاری شده هستن

fsh_num7
07-01-2013, 03:45
سلام ..ویندور تاره نصب کردم چه بدون کرک چه با کرک آپدیت نمیشه تو ویندوز قبلی این مشکل نداشتم .مثلا گفتن اورجینال ماهم دانلود کردیم.با کرک loader نصب کردم ولی آپدیت نمیشه
win 7 ulti 32

Mr KING
07-01-2013, 03:49
سلام ..ویندور تاره نصب کردم چه بدون کرک چه با کرک آپدیت نمیشه تو ویندوز قبلی این مشکل نداشتم .مثلا گفتن اورجینال ماهم دانلود کردیم.با کرک loader نصب کردم ولی آپدیت نمیشه
win 7 ulti 32

مشکل اپدیت نشدن میتونه از کرک باشه
با اخرین ورژن لودر فعال کردین؟

fsh_num7
07-01-2013, 11:57
اره دوست عزیز با اخرین ورژن لودر کرک کردم..آپدیت نمیشه ..کرک جایگزین که مثل loader باشه لطفا معرفی کنید
با تشکر

FIRE5BOY
10-01-2013, 13:14
درود بر همگی دوستان
وقتی تاریخ ویندوزم رو بروز میکنم ویندوزم مشکل not genuine بودن اونو میده ولی وقتی برش میگردونم رو 2006 درست میشه ! چیکارش کنم که بتونم با همون تاریخ روز 2013 مشکلی برام پیش نیاد ؟
(الان دسکتاپم سیاه شده و ارور غیر قانونی بودن هر دفه ای میاد)

با تشکر

SADEGH 7
10-01-2013, 13:41
این کرک رو نصب کنید مشکل حل می شه:
htt p : //s 2. p30 d o w n l o a d .c om/users/202/software/os/windows/7/activator/Windows.7.Genuine.Activation.RemoveWAT.v2.2.6.0_p3 0 d o w n l o a d .com.zip
pass: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] p3 0 d o w n l o a d .c om
پسورد و آدرس بدون فاصله.

blackRoze
12-01-2013, 22:16
Service pack Kb976932 - Kb976902

آقا من بیچاره ام نمیدونم دیگه با چه کرکی این رو درست کنم
راهنمایی کنید

zombie
22-01-2013, 21:56
دوستان چه آپدیت هایی رو نباید اینستال کرد که کرک ویندوز و نابود نکنه؟

Beta
23-01-2013, 11:09
دوستان چه آپدیت هایی رو نباید اینستال کرد که کرک ویندوز و نابود نکنه؟
بمب که نیست نابود کنه.:n02:
ولی این آپدیت کرک رو از کار میندازه: KB971033

zombie
23-01-2013, 16:50
بمب که نیست نابود کنه.:n02:
ولی این آپدیت کرک رو از کار میندازه: KB971033

مرسی
همین یکیه فقط؟ فکر کنم بازم باشه هااا!!

Beta
23-01-2013, 19:18
مرسی
همین یکیه فقط؟ فکر کنم بازم باشه هااا!!
فقط همین یکیه! من همه آپدیت هارو نصب کردم ولی مشکلی پیش نیومده!
برای کرک کردن هم از Windows Loader 2.2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید!

Eblis 2011
23-01-2013, 21:46
خسته نباشید

کرک ویندوزم پریده و به هیچ صراطی هم مستقیم نیست و هر چی بوت لودر نصب میکنم قانونی نمیشه .......

از پست یک استفاده کردم جواب نداد ...... چند تا بوت لودر خودم امتحان کردم بازم نشد ....

دلیل خاصی داره ؟

میشه راهنمایی بفرمایید . :n12:

mohammad_87
25-01-2013, 11:46
سلام
ویندوزم مدتی آپدیت نمی کرد و پیغام اکتیو کردن میداد.قبلش آپدیت kb971033 رو حذف کرده بودم.الان با MBR Regenerator کرک قبلی رو پاک کردم و ویندوز به حالت تریال 30 روزه برگشت.ولی بازم با لودر نمی تونم کرکش کنم.آخرین ورژن رو تست کردم که این پیفام میومد.ورژن ویندوز هم که در عکس مشخصه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ضمنا کرکی که قبلا ازش استفاده میکردم و مشکل دار شد، Windows 7 Enterprise 32 & 64bit Activator بود با HAL7600 هم کرک نشد.
از چه کرکی استفاده کنم که هم کرک بشه و هم آپدیتها رو بگیره؟

Beta
25-01-2013, 13:31
خسته نباشید

کرک ویندوزم پریده و به هیچ صراطی هم مستقیم نیست و هر چی بوت لودر نصب میکنم قانونی نمیشه .......

از پست یک استفاده کردم جواب نداد ...... چند تا بوت لودر خودم امتحان کردم بازم نشد ....

دلیل خاصی داره ؟

میشه راهنمایی بفرمایید . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما هم با این با این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])یه تست کنید !

Beta
25-01-2013, 13:33
سلام
ویندوزم مدتی آپدیت نمی کرد و پیغام اکتیو کردن میداد.قبلش آپدیت kb971033 رو حذف کرده بودم.الان با MBR Regenerator کرک قبلی رو پاک کردم و ویندوز به حالت تریال 30 روزه برگشت.ولی بازم با لودر نمی تونم کرکش کنم.آخرین ورژن رو تست کردم که این پیفام میومد.ورژن ویندوز هم که در عکس مشخصه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ضمنا کرکی که قبلا ازش استفاده میکردم و مشکل دار شد، Windows 7 Enterprise 32 & 64bit Activator بود با HAL7600 هم کرک نشد.
با این تست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کنید !

jafarian
28-01-2013, 16:08
سلام

اگر که ویندوز شما سری Enterprise باید از کرک مخصوص این ویندوز استفاده کنید اون windows loader که عکسش قراردادین مربوط به ویندوز 7 سری ultimate با pro میشه شما این کرک پایین باید استفاده کنید:n01:

FOURTH RETURN
30-01-2013, 12:17
ابزار یونینستال کرک رو میخوام

jafarian
30-01-2013, 14:59
ابزار یونینستال کرک رو میخوام

ازبرنامه MBR Regenerator استفاده کنیدبرنامه رو اجرا روی دکمه استارت کلیک کنید بزارین بصورت اتومات کارش انجام دهد:n01:

yaserjvani
02-02-2013, 23:22
با سلام
ویندوزمن اکتیو شده وپروداکت ایدی هم داره میخواستم ببینممنمیتونماون رواپدیت کنم؟مشکلی پیش نمیاد؟

jafarian
03-02-2013, 23:00
با سلام
ویندوزمن اکتیو شده وپروداکت ایدی هم داره میخواستم ببینممنمیتونماون رواپدیت کنم؟مشکلی پیش نمیاد؟

اگر که ویندوز شما اورجینال باشه با آپدیت اون از حالت جنیون خارج نمیشه اگرکه کرک شده باشه در صورتی هم که باطل شود با windows loader میتونید ویندوز جنیون کنید :n01:

nasle91
07-02-2013, 18:57
سلام.
من لپ تاپم وین 7 ریختم هر ورژن از ویندوز لودر استفاده میکنم تا اینستال رو میزنم سیستم قفل میشه و تصویر آبی میاد مجبورم خاموش کنم لپ تاپو:n03:.
ویندوزم 7 و آخرین اپدیتها روش نصبه.
ممنون اگر پاسخ بدین:n16:

nasle91
09-02-2013, 13:53
سلام.
من لپ تاپم وین 7 ریختم هر ورژن از ویندوز لودر استفاده میکنم تا اینستال رو میزنم سیستم قفل میشه و تصویر آبی میاد مجبورم خاموش کنم لپ تاپو:n03:.

کسی نیست ؟

Iceboy_LOVE
10-02-2013, 11:49
سلام
وین 7 64 بیت دارم

بعد از نصب ویندوز این پیام رو داده :
304 مگ که میشه 104 تا آپدیت limportant برای من پیغام زده که باید نصب کنم

به نظرتون ویندوز رو آپدیت کنم ؟

rezaez
11-02-2013, 11:04
آسلام من آپدیت اکتیو رو نصب کرده بودم
حالا باremove wat رو نصب کردم بعدش ویندوز لودر رو نصب کردم اما بازم اکتیو نشد
پی کنم؟؟

nasle91
12-02-2013, 19:04
آسلام من آپدیت اکتیو رو نصب کرده بودم
حالا باremove wat رو نصب کردم بعدش ویندوز لودر رو نصب کردم اما بازم اکتیو نشد
پی کنم؟؟

سلام
وین 7 64 بیت دارم

بعد از نصب ویندوز این پیام رو داده :
304 مگ که میشه 104 تا آپدیت limportant برای من پیغام زده که باید نصب کنم

به نظرتون ویندوز رو آپدیت کنم ؟

سلام.

هیچکس نیست ؟ توروخدا یکی پاسخ بده

Beta
14-02-2013, 01:22
سلام.
توی قسمت Install Updates دنبال این آپدیت بگردین KB971033
حذف و ریستارت کنید!
و بعد با ویندوز لودر اقدام به اکتیو کردن کنید ببینید جواب میده!

moas
16-02-2013, 01:38
من RemoveWATv2.2.6.0 رو اجرا کردم از اون حال deactive خارج شده ولی هنوز geiune نیست و لودرها هم غیرفعال هستند microsoft essential میگه جنیون نیستی چیکار کنم؟
win7 professional

mohammad6369
26-02-2013, 23:22
سلام من میخواهم ویندوز 7 را آبدیت کنم ولی بلد نیستم میشه راهنماییم کنید . ممنون:n13:

Dew Drop
27-02-2013, 21:51
سلام
برای آپدیت باید ویندوزتون اکتیو باشه (آز تاپیک زیر استفاده کنید)

بعد برید به Control panel>windows update>Check for updates
و آپدیت ها رو نصب کنید.

Dew Drop
02-03-2013, 22:57
سلام

برای دانلود کرک‎ های جدید ویندوز سون و آموزش روش‎های فعالسازی به تاپیک زیر رجوع کنید.

با تشکر