PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با گرافیک GTX 460

poloton7
24-11-2010, 22:47
سلام--
من سیستمم را ارتقاء دادم ویک گرافیک gtx460 768mb از لیون کامپیوتر خردیم دو روز پیش حالا کامپیوتر ار اسمبل کردم وقتی کابل RGB وHDMI را به مانیتور (20500 سامسونک) نصب می کنم خطای چک کردن کابل را میدهد سوکتها را درست نصب کردم اما وقتی به RGB مین وصل می کنم مانیتور خطا نمی دهد---از طریق بایوس همPCI-E تبدیل کردم مین من الایت گراپ A780 GM-A است--ایا گرافیک مشکل دارد-----

EXTREME
24-11-2010, 22:53
وقتی با کابل rgb مشکلی نداره یعنی گرافیک سالمه از همون کابل dvi برای اتصال گرافیک و مانیتور استفاده کنید بهتره اگه مانیتور ورودی dvi داشته باشه

poloton7
25-11-2010, 05:04
وقتی با کابل rgb مشکلی نداره یعنی گرافیک سالمه از همون کابل dvi برای اتصال گرافیک و مانیتور استفاده کنید بهتره اگه مانیتور ورودی dvi داشته باشه

متشکر---این مین من گرافیک انبورد دارد--وقتی کابل را به RGBمین وصل می کنم مشکلی ندارد نه RGB گرافیک غیر انبورد--کابل هم سالم است ----یک نکته که گرافیک فن ان کار می کند اما سیستم این قطعه را نمی شناسد من دوباره گرافیک را در اوردم ودوباره به اسلات ان جا زدم اما سیستم دوباره گرافیک را به عنوان یک قطعه نمی شناسد--- ودر دیوایس منیجر چنین قطعه ای راشناسایی نمی کند-----

EXTREME
25-11-2010, 10:53
متشکر---این مین من گرافیک انبورد دارد--وقتی کابل را به RGBمین وصل می کنم مشکلی ندارد نه RGB گرافیک غیر انبورد--کابل هم سالم است ----یک نکته که گرافیک فن ان کار می کند اما سیستم این قطعه را نمی شناسد من دوباره گرافیک را در اوردم ودوباره به اسلات ان جا زدم اما سیستم دوباره گرافیک را به عنوان یک قطعه نمی شناسد--- ودر دیوایس منیجر چنین قطعه ای راشناسایی نمی کند-----
پس کابل سالمه
اول از همه بایوس رو آپدیت کنید اگه درست نشد
گرافیکتونو روی یه سیستم دیگه امتحان کنید تا معلوم بشه ایراد از گرافیکه یا اسلات pci express 2.0

poloton7
25-11-2010, 15:57
پس کابل سالمه
اول از همه بایوس رو آپدیت کنید اگه درست نشد
گرافیکتونو روی یه سیستم دیگه امتحان کنید تا معلوم بشه ایراد از گرافیکه یا اسلات pci express 2.0

متشکر --گرافیک دادم دوستم روی مین گیگا امتحان کنه الان زنگ زد گفت گرافیک سالم است---مشکل از کجای مین است؟؟؟

EXTREME
25-11-2010, 17:26
متشکر --گرافیک دادم دوستم روی مین گیگا امتحان کنه الان زنگ زد گفت گرافیک سالم است---مشکل از کجای مین است؟؟؟
شاید pci express مین ایراد داره
حالا شما بایوس رو آپدیت کنید درست نشد مین ایراد داره یعنی همون اسلات pci express

poloton7
25-11-2010, 19:40
شاید pci express مین ایراد داره
حالا شما بایوس رو آپدیت کنید درست نشد مین ایراد داره یعنی همون اسلات pci express

متشکر---دوباره فردا چک می کنم

poloton7
27-11-2010, 00:04
سلام--
من یگ گرافیک8600gt روی اسلات انداختم وقتی ویندوز بالا امد گرافیک را شناخت ----امروز اون گرافیک به دوستم دادم وچک کرد والبته سالم بود دوباره روی سیستم گذاشتم دوباره نشناخت--به این تفاسیر اسلات مشکلی ندارد گرافیکgtx 460 هم که سالم بود--توی سایت الایت رفتم برای اپدیت بایوس اخرین ورژن04/14/2010 بود سیدی مین نگاه کردم اون هم همین تاریخ بود این یعنی بایوس مین دارای اخرین اپدیت است-----حالا چکار کنم---

mehranx
25-02-2011, 01:05
درود
من یک سیستم با مادر برددga-k8neدارم.4ساله سالم کار می کند.دیروز درهنگام کار با پی سی ناگهان هنگ کرد وپس از ریستارت بالا نیامد(هیچ تصویر ندارد) کارت گرافیکم روی سیستم دیگر جواب می دهد ولی روی سیستم خودم نه.کارت گرافیک ذیگر روی سیستم من جواب می دهد.
لطفا راهنمایی کنید.
تیپ کارت گرافیک :گیگابایتgforce6200
ضمنا با در آوردن کارت گرافیک سیستم تک بوق ممتد می زند.با وجود کارت گرافیک بوق (بیپ سالم بودن اسپیکر داخل کیس )ندارد.