PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب رشته ارشد

akbarg64
24-11-2010, 18:43
سلام.خسته نباشید.دوستان من میخوام سال دیگه توی کنکور ارشد شرکت کنم.اما گیج شدم بین این دو تا رشته کدومش بهتره و کدوم گرایش.ممنون میشم کمکم کنید.یکیش فناوری اطلاعات یکیش مهندسی کامپیوتر.خیلی واسم مهمه.اگه دلیلش رو هم بگین ممنون میشم.و اینکه بازار کار کدوم بهتره.بازم ممنون.:40::10:

farshidshd
25-11-2010, 09:52
سلام.خسته نباشید.دوستان من میخوام سال دیگه توی کنکور ارشد شرکت کنم.اما گیج شدم بین این دو تا رشته کدومش بهتره و کدوم گرایش.ممنون میشم کمکم کنید.یکیش فناوری اطلاعات یکیش مهندسی کامپیوتر.خیلی واسم مهمه.اگه دلیلش رو هم بگین ممنون میشم.و اینکه بازار کار کدوم بهتره.بازم ممنون.:40::10:
سلام
خب بارها در تاپیک های مختلف توضیح داده شده در همین انجمن

برای کسی که نرم افزار خونده ، بهتره همون نرم افزار رو ادامه بده
البته میشه توی هر دو رشته شرکت کنی و ببینی کدومشو قبول میشی و ...

بازار کار نرم افزار هم بهتر از IT هست، چون مهندس نرم افزار کارای بیشتر ازش میخوان و درآمد بهتری هم داره

نرم افزار یا فناوری اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

◄◄ تاپیــک جــامــع مبـاحـث مرتـبط با فــناوری اطلاعــات ►► ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

فناوری اطلاعات یا نرم افزار کامپیوتر؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

.

akbarg64
30-11-2010, 21:59
سلام.ممنون اما من رشته ام مهندسی نرم افزار و در کل کامپیوتر نیست.رشته ام حسابداری است.بازم ممنون اگه راهنمایی کنید