PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فریمور LT + عرضه شد !!!!

d_a_n_t_e
24-11-2010, 00:44
همین الان فریمور LT+ برای درایور های LIte ON و BenQ عرضه شد

لینک دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

منبع :

saman3230
24-11-2010, 00:53
آقا ایول مشکلی نداره ؟

HORROR
24-11-2010, 01:03
مطمعنی اصلیه هست؟

d_a_n_t_e
24-11-2010, 01:09
بله دوست عزیز مطمئن باشید هم سایتش معتبره و هم توی منبع تمامی کاربرا تایید کردند میتونید خودتون ببینید

در ضمن در مورد سوال دوستمون هم من فقط اطلاع رسانی کردم و اطلاعاتم در این موارد زیاد خوب نیست پس بهتره به منبع مراجعه کنید

A.N.A.P
24-11-2010, 11:25
باید عضو سایتش بشی ...

A.N.A.P
24-11-2010, 11:36
این جور که من تو سایتش خوندم بعضی ها مشکل برخوردند :

Fable 3 does not say that.

i flashed my benq drive with LT+and when i try to play Assasins Creed Brotherhood it says disc unreadable i patched it too.It stays on a back screen for about 5 minutes before it says disc unreadable.

HORROR
24-11-2010, 12:33
یعنی نسخه اصلیش نیستش A.N.A.P?

Spaniuly
24-11-2010, 14:44
یه چیزی خیلی جالبه فکر کنم از دیشب که ال تی پلاس اومده توی همین فروم 60 تا لینک گذاشتن ازش ولی حتی یک نفر هم نگفته که چطور آپدیت می کنن یعنی این فایل های BIN به چه درد می خوره و باید چطوری به درایور دستگاه زده بشه... ظاهرا هم هیچ کس نظری نداره چون دیدم خیلی ها پرسیدن ولی کسی جواب نداده پس کسی بلد نیست...

MeMri
24-11-2010, 15:04
کسی تست نکرده :31: ؟

.Behnam.
24-11-2010, 15:51
اینا که گفته بودن یکی دو ماه دیگه ... پس چی شد ؟ یه تیم دیگه چیز کرده؟

alipsp
24-11-2010, 18:32
متاسفانه نصبش بسی سخت و خطر ناکه واسه همین کسی به خودش زحمت و ریسکه اینکارو نمیده.
بهتر ببرین بیرون براتون بریزن دوستان

Quantum2012
24-11-2010, 18:33
متاسفانه نصبش بسی سخت و خطر ناکه واسه همین کسی به خودش زحمت و ریسکه اینکارو نمیده.
بهتر ببرین بیرون براتون بریزن دوستان

من که اسلیم درایو جنچ شده دارم میتونم آپدیت کنم به LT+ ؟:31:

alipsp
24-11-2010, 18:43
من که اسلیم درایو جنچ شده دارم میتونم آپدیت کنم به LT+ ؟:31:
آره میشه فکر کنم.چون فرقی نمیکنه.درایو درایوه دیگه.ولی مطمئن نیستم بزار کسی که سواد داره جواب بده:31:

Alireza.M67
24-11-2010, 18:54
فعلا که این LT+ منتشر شده مورد داره ...
باید علاوه بر نصبش ، بازیها رو هم پچ کنید تا اجرا بشن .
به کسایی که تا امروز صبر کردن و هنوز هیچ بلایی سر کنسول واسه اجرای بازیهای جدید نیاوردن پیشنهاد می کنم باز هم دست نگه دارن تا ببینیم طی چند روز آینده چه اتفاقی میفته ؟
شاید یه نسخه ی Repack یا یه چیز دیگه تو همین مایه ها منتشر بشه که احتیاج به پچ کردن بازی هم نباشه ...

Spaniuly
24-11-2010, 19:28
فعلا که این LT+ منتشر شده مورد داره ...
باید علاوه بر نصبش ، بازیها رو هم پچ کنید تا اجرا بشن .
به کسایی که تا امروز صبر کردن و هنوز هیچ بلایی سر کنسول واسه اجرای بازیهای جدید نیاوردن پیشنهاد می کنم باز هم دست نگه دارن تا ببینیم طی چند روز آینده چه اتفاقی میفته ؟
شاید یه نسخه ی Repack یا یه چیز دیگه تو همین مایه ها منتشر بشه که احتیاج به پچ کردن بازی هم نباشه ...
مرسی...
منظورت از نسخه ریپک چیه؟ یعنی ریپک برای چی؟ واسه بازی یا LT Plus ؟
به هر حال من هم آپدیت داشبورد و هم این ال تی پلاس رو دانلود کردم و دارم ولی هنوز هیچ کدوم رو نریختم...

Alireza.M67
24-11-2010, 19:33
مرسی...
منظورت از نسخه ریپک چیه؟ یعنی ریپک برای چی؟ واسه بازی یا LT Plus ؟
به هر حال من هم آپدیت داشبورد و هم این ال تی پلاس رو دانلود کردم و دارم ولی هنوز هیچ کدوم رو نریختم...

نسخه Repack یعنی همون نسخه اصلاح شده ی فرمور .
وقتی فرمور 1.6 هم عرضه شد مشکل داشت که فرداش نسخه ی Repack عرضه شد و اصلاح شد .
از من میشنوی یکی دو روز دیگه هم دست نگه دار تا ببینیم چی پیش میاد ...

metal baz
25-11-2010, 09:39
درود خدمت دوستان , یه سوال من اون آپدیت بتا رو نصب کردم الان اگه این +LT رو ببرم واسم آپدست کنن دیگه میتونم راحت و بدون درد سر بازی کنم یا کلا کنسول رو باسد بندازم دور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41::41::41::41::41:

metal baz
25-11-2010, 09:44
درود خدمت دوستان , یه سوال من اون آپدیت بتا رو نصب کردم الان اگه این +LT رو ببرم واسم آپدست کنن دیگه میتونم راحت و بدون درد سر بازی کنم یا کلا کنسول رو باید بندازم دور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41::41::41::41::41:

زودتر جواب منو بدید دارم دیونه میشم یعنی با این آپدیت برمیگرده به روزهای خوش قدیم:19:

Spaniuly
25-11-2010, 12:04
زودتر جواب منو بدید دارم دیونه میشم یعنی با این آپدیت برمیگرده به روزهای خوش قدیم:19:
چه ربطی داره داره عزیز این LT+ برای AP 2.5 بازی ها اومده اونی که نصب کردی داشبورد هست حتی می تونی روی اون داشبورد بتا مال کینکت رو هم نصب کنی... اصولا غیر از دور زدن AP 2.5 این LT+ باید با داشبورد کینکت هم سازگار باشه چون بعد از اومدن اون ساختن پس مسلما سعی می کنن با داشبورد کینکت مچ باشه... البته این یه نظریه منطقی هست... ولی مطمئنم همینطوره پس نگرانی نداشته باش... فعلا هیچ آپدیتی رو نصب نکن ببینیم فید بک های مختلف چه جوابی می دن من هنوز هیچ آپدیتی رو دستگاه نصب نکردم آخریش همون آپدیت آوریل بود

Alireza.M67
25-11-2010, 13:54
خب برو بچه ها برید همه دستگاهتون رو به LT+ آپدیت کنید .چند تا نکته که احتمالا واسه بعضیا سوال باشه : (حتما بخونید)

1 . با آپدیت به +LT شما باید حتما بازیهای جدید رو با پچ امنیتی که برای AP2.5 طراحی شده بازی کنید ، این پچ از این به بعد باید خود به خود روی دی وی دی هایی که از فروشنده ها می گیرید باشه بنابراین حتما بازی رو از یه جای مطمئن بخرید که می دونید از این پچ استفاده می کنن .
2 . با توجه به نکته 1 از این به بعد بازیهای جدید که امنیت واسه لایو نداشته باشن (پچ نشده باشن) روی هیچ دستگاهی چه آنلاین و چه آفلاین ، چه واسه لایو بازها و چه واسه غیر لایو باز ها، اجرا نمیشن بنابراین اگه اهل لایو باشید می تونید امیدوار باشید که از این به بعد همه ی بازیهایی که می گیرید در محیط لایو امن هستند .
3 . با نصب +LT همه ی بازیهای قدیمی قابل اجرا هستند حتی اگه پچ نشده باشند چون توی بازیهای قدیمی از AP2.5 خبری نیست بنابراین با خیال راحت آپدیت کنید .
4 . آپدیتش کار سختیه بنابراین اگه تا حالا تجربه نداشتید ببرید یه جای مطمئن بدید واستون آپدیت کنن .

Alex Fera
25-11-2010, 15:58
یه چیزی خیلی جالبه فکر کنم از دیشب که ال تی پلاس اومده توی همین فروم 60 تا لینک گذاشتن ازش ولی حتی یک نفر هم نگفته که چطور آپدیت می کنن یعنی این فایل های BIN به چه درد می خوره و باید چطوری به درایور دستگاه زده بشه... ظاهرا هم هیچ کس نظری نداره چون دیدم خیلی ها پرسیدن ولی کسی جواب نداده پس کسی بلد نیست...

آرمین جان راست میگه فایل های bin چطوری باعث تغییر توی درایو دستگاه میشه؟
کسی تا حالا برده کسی براش آپ کنن؟چطوری اینکارو میکنن؟

underworld
25-11-2010, 16:22
یه سوال
کلا چه لزومی داره که LT+ رو استفاده کنیم
چون من دارم NFS و AC رو با همون 2 تا آپدیت بازی میکنم

Alireza.M67
25-11-2010, 17:07
یه سوال
کلا چه لزومی داره که LT+ رو استفاده کنیم
چون من دارم NFS و AC رو با همون 2 تا آپدیت بازی میکنم

به 3 دلیل :
1 - با خیال راحت بشه لایو بازی کرد .
2 - تضمینی وجود نداره که شما با اون آپدیتها بتونید بازیهای آینده رو اجرا کنید . +LT این تضمین رو بهتون میده .
3 - بازیهایی که از این به بعد در بازار وجود دارند برای +LT پچ میشن .

saman3230
25-11-2010, 18:00
سلام من امروز این کارو انجام دادم یه سئوال داشتم

می تونم لایو بازی کنم ؟

mosolim
25-11-2010, 18:24
خب برو بچه ها برید همه دستگاهتون رو به LT+ آپدیت کنید .چند تا نکته که احتمالا واسه بعضیا سوال باشه : (حتما بخونید)

1 . با آپدیت به +LT شما باید حتما بازیهای جدید رو با پچ امنیتی که برای AP2.5 طراحی شده بازی کنید ، این پچ از این به بعد باید خود به خود روی دی وی دی هایی که از فروشنده ها می گیرید باشه بنابراین حتما بازی رو از یه جای مطمئن بخرید که می دونید از این پچ استفاده می کنن .
2 . با توجه به نکته 1 از این به بعد بازیهای جدید که امنیت واسه لایو نداشته باشن (پچ نشده باشن) روی هیچ دستگاهی چه آنلاین و چه آفلاین ، چه واسه لایو بازها و چه واسه غیر لایو باز ها، اجرا نمیشن بنابراین اگه اهل لایو باشید می تونید امیدوار باشید که از این به بعد همه ی بازیهایی که می گیرید در محیط لایو امن هستند .
3 . با نصب +LT همه ی بازیهای قدیمی قابل اجرا هستند حتی اگه پچ نشده باشند چون توی بازیهای قدیمی از AP2.5 خبری نیست بنابراین با خیال راحت آپدیت کنید .
4 . آپدیتش کار سختیه بنابراین اگه تا حالا تجربه نداشتید ببرید یه جای مطمئن بدید واستون آپدیت کنن .

مرسی
خیلی عالی شد. دیگه میشه با خیال راحت رفت برای انلاین اساسین که اولین بار که این مود رو داره. البته اگه تا الان بن نشده باشم.

dooste.man83
25-11-2010, 18:59
دوستان من که دیروز +LT دادم نصب کردن و مشکلی‌ هم نداشت ۱۰ دقیقه هم نصبش طول نمی‌کشه ۶ تومنم هزینش می‌شه... فقط یه سوال... الان می‌تونم برم لایو البته فقط واسه آپدیت می‌خوام و واسه ریکاوری گیم ترگ آخه دستگام نو هستش و تاحالا وصل نشده ... واسه ریکاوری گیم ترگ چه کاری باید بکنم؟ هارد لازمه تو دستگاه باشه یا نه؟ ممنون اگه یه توضیحی بدید... و اینکه الان دیگه بازیای جدید با پچ میاد و راحت می‌شه بازی‌ کرد یا هنوزم باید آپدیت جدید رو انجام نداد تا با همون آپدیت‌های قبلی‌ بشه بازیای جدید رو اجرا کرد؟
ممنون

Alireza.M67
25-11-2010, 23:54
دوستان من که دیروز +LT دادم نصب کردن و مشکلی‌ هم نداشت ۱۰ دقیقه هم نصبش طول نمی‌کشه ۶ تومنم هزینش می‌شه... فقط یه سوال... الان می‌تونم برم لایو البته فقط واسه آپدیت می‌خوام و واسه ریکاوری گیم ترگ آخه دستگام نو هستش و تاحالا وصل نشده ... واسه ریکاوری گیم ترگ چه کاری باید بکنم؟ هارد لازمه تو دستگاه باشه یا نه؟ ممنون اگه یه توضیحی بدید... و اینکه الان دیگه بازیای جدید با پچ میاد و راحت می‌شه بازی‌ کرد یا هنوزم باید آپدیت جدید رو انجام نداد تا با همون آپدیت‌های قبلی‌ بشه بازیای جدید رو اجرا کرد؟
ممنون

با +LT میشه بدون مشکل رفت لایو ولی دوست عزیز واسه این کارا نمیخواد به لایو وصل بشی و همینطور آفلاین انجام بده راحت تری .
واسه آپدیت اگر آواتارم می خوای باید هارد داشه باشی و روی هارد نصب کنی ولی اینو بگم که اگه هاردت اصل نباشه و وصل بشی به لایو بازم فلگ و در نهایت بن میشی .
واسه سوال آخرم تو این پست همه چیو توضیح دادم :

Mostafa NBA
26-11-2010, 00:08
با +LT میشه بدون مشکل رفت لایو ولی دوست عزیز واسه این کارا نمیخواد به لایو وصل بشی و همینطور آفلاین انجام بده راحت تری .
واسه آپدیت اگر آواتارم می خوای باید هارد داشه باشی و روی هارد نصب کنی ولی اینو بگم که اگه هاردت اصل نباشه و وصل بشی به لایو بازم فلگ و در نهایت بن میشی .
واسه سوال آخرم تو این پست همه چیو توضیح دادم :

یعنی اگه من برم واسه آرکید هارد بخرم لایو برم بن میشم ؟

SamGun
26-11-2010, 00:26
آموزش بزودی توسط شهاب عزیز ...

XGAME
26-11-2010, 03:09
خب اين آقا شهاب اگه آموزش رو هر چه سريعتر بذاره ممنون ميشيم
الان توي بازي سنتر، آقا خليل آموزش ال تي پلاس رو گذاشته
منتها اونجا پريميوم نيستم
اكانت پريميومشون واسه 6 ماه، 7 هزار تومنه:19:
زورم مياد واسه يه آموزش 3 مگابايتي برم هفت هزار تومن بريزم حسابشون
اگه ميشه آموزش رو بذاريد همه استفاده كنيم
اجرتون با خدا:20:

SamGun
26-11-2010, 11:00
خب اين آقا شهاب اگه آموزش رو هر چه سريعتر بذاره ممنون ميشيم
الان توي بازي سنتر، آقا خليل آموزش ال تي پلاس رو گذاشته
منتها اونجا پريميوم نيستم
اكانت پريميومشون واسه 6 ماه، 7 هزار تومنه:19:
زورم مياد واسه يه آموزش 3 مگابايتي برم هفت هزار تومن بريزم حسابشون
اگه ميشه آموزش رو بذاريد همه استفاده كنيم
اجرتون با خدا:20:

عزیزم چون آموزش تو این انجمن Copy/Paste نمیشه , باید ترجمه بشه که مطالبش هم زیاده . سره آموزش iXtreme 1.51 انقدر طولانی بود که من تا نصفه هاش بریدم !!

shab_2008
26-11-2010, 11:57
سلام

دوستان همونطور که سعید هم گفت مطالب و ریزه کاریها زیاده !

من به سعید هم گفتم توی هیچ سایتی به طور دقیق و قدم به قدم ( البته تا اینجایی که من جست و جو کردم!:31:) آموزشی نیست و برای آموزش ما مجبوریم آموزش ها رو از چندین سایت گلچین کنیم و بعد ترجمه کنیم که خوب این کمی زمان بره !

Xx Hossein xX
26-11-2010, 12:20
دوستان من بازی هامو دانلود میکنم از کجا بفهمم اوون پچ امنیتی روشه !؟
و اگر اوون پچ روش نصب نباشه چطوری خودم میتونم نصب کنم !؟ :31:

مرسی .

XGAME
26-11-2010, 12:51
من در حال حاضر فريمورم 1.60 هست
درايوم لايت آن با فريمور 83850C V1.0
چون قبلا به ال تي آپديت نكردم پس نيازي به كار سخت افزاري ندارم
فايل ال تي پلاس مربوط به لايت آن 83850C V1.0 رو هم از اينترنت گرفتم
برنامه جانگل فلشر نسخه جديد رو هم دانلود كردم
قاب ايكس باكس رو هم باز كردم و با كابل ساتا اتصال دادم به مادربورد كامپيوتر
توي برنامه جانگل فلشر هم درايو من رو شناخت و فريمور اونو نمايش داد
فقط الان نميدونم كدوم دكمه ها رو توي جانگل فلشر استفاده كنم
دكمه هاش خيلي زياده و اولين باره ميخوام فلش كنم
البته پيش زمينه كامپيوتريم خوبه، چون سال آخر مهندسي نرم افزارم
فقط ميگم دكمه اشتباهي نزنم درايو يا لنزش بسوزه

حدودا يه چيزايي دستگيرم شده كه بايد DVD Key درايو رو بخونم و ذخيره كنم و فريمور قبلي رو پاك كنم و فريمور ال تي پلاس رو جايگزين كنم
تقريبا 90 درصد راه رو اومدم
به نظرم فقط يه توضيح چند خطي نياز دارم كه مرحله به مرحله طبق اون جلو برم
ممنون ميشم راهنمايي مختصري بفرماييد
با تشكر

Alireza.M67
26-11-2010, 13:41
یعنی اگه من برم واسه آرکید هارد بخرم لایو برم بن میشم ؟

من آرکید داشتم و رفتم یه هارد 120 گیگ خریدم 100 تومن .
دلیل اینکه انقدر گرون شد اینه که اصل بود . یعنی فروشنده از روی یه کنسول Elite باز کرد و بهم داد .

Mostafa NBA
26-11-2010, 13:56
من آرکید داشتم و رفتم یه هارد 120 گیگ خریدم 100 تومن .
دلیل اینکه انقدر گرون شد اینه که اصل بود . یعنی فروشنده از روی یه کنسول Elite باز کرد و بهم داد .

این هارد هایی که توی بازار هست از اون ها که الان گفتی نیست. قیمتش هم 75 تومنه.

Alireza.M67
26-11-2010, 14:19
این هارد هایی که توی بازار هست از اون ها که الان گفتی نیست. قیمتش هم 75 تومنه.

بله خب ... نیست .
این هاردها تقلبی هستن . هارد اصل گرونه و خیلی کم گیر میاد .بسته بندی شدش رو که من اصلا ندیدم و اگه بخوای بخری باید هارد یه کنسول Elite رو بخری .

Mahdi.M
26-11-2010, 15:26
شرمنده... اینجا جاش نیست ولی یه سوال! انجمن بازی سنتر برا شما هم هیلتره!!؟:41:

shahin_100
26-11-2010, 17:29
نه . برای من که اینطور نیست و الان هم توی انجمن بازی سنتر هستم !

Xx Hossein xX
26-11-2010, 23:20

درسته هیلتر شده ! :18:

Mostafa NBA
26-11-2010, 23:53
بله خب ... نیست .
این هاردها تقلبی هستن . هارد اصل گرونه و خیلی کم گیر میاد .بسته بندی شدش رو که من اصلا ندیدم و اگه بخوای بخری باید هارد یه کنسول Elite رو بخری .

یعنی اگه از این هارد ها بگیرم, برم لایو بن میشم ؟ فکر نکنم اینطوری باشه !

metal baz
27-11-2010, 16:57
یعنی اگه از این هارد ها بگیرم, برم لایو بن میشم ؟!

بله دوست عزیز به محض اینکه به لایو وصل بشید بن میشید :31:
شک نکن :46:

MeMri
28-11-2010, 21:22
بله دوست عزیز به محض اینکه به لایو وصل بشید بن میشید :31:
شک نکن :46:

این هاردی که خود ایکس باکس الایت هست اصله؟:20:

valapeji
28-11-2010, 22:32
این هاردی که خود ایکس باکس الایت هست اصله؟:20:
بله
راستی من چجوری بازی هایی که دانلود می کنم رو پچ کنم؟

MeMri
28-11-2010, 23:31
بله
راستی من چجوری بازی هایی که دانلود می کنم رو پچ کنم؟

داداش از این تاپیک به جوابت می رسی:27:

SamGun
29-11-2010, 22:04
بچه ها این دو صفحه ای که صحبت کردین هیچ ربطی به این تاپیک نداشتا !!

یکم دقت کنین عزیزان.

مرسی

A.N.A.P
30-11-2010, 15:26
بعد از عمری سر و کلت پیدا شده گیر هم میدی !!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SamGun
02-12-2010, 04:17
بعد از عمری سر و کلت پیدا شده گیر هم میدی !!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همینو بگو :31: !!

ولی خارج از شوخی زیاد جالب نمیشه این وضع.

humanaga
13-12-2010, 19:05
اقا چی شد اون فایل اموزشی رو درست کردین و اینکه کسی دوست پریمیون نداره تو بازی سنتر اون فایل اموزش بده:10::21:
من چون شهرستانم و اینجا -- نمی کنن برای همین می خوام خودم همه کاراش بکنم

pharm
23-02-2011, 23:09
سلام - من دستگاهم رو بردم توپخونه ال تی پلاس کرد - بازی آساسین کار میکنه ولی فابل 3 کار نمیکنه لطفا کمک کنید - متشکرم

mcsemcse1
11-03-2011, 19:10
ba araze salam,man xbox360 lim 250gb gereftam.mikhastam bedonam in model ---- shode ya na?
mamnoon misham agar mano rahnamee konid.

p3yman_xl
12-03-2011, 09:03
ba araze salam,man xbox360 lim 250gb gereftam.mikhastam bedonam in model ---- shode ya na?
mamnoon misham agar mano rahnamee konid.
سلام
خیر هنوز به طور کامل هــک نشده؛ تعدادی از این مدل ها رو درایوشون رو عوض میکنند و روش فرم ور +LT میریزند که به هیچ وجه توصیه نمیشه این کار... به زودی هـــک کاملش میاد، صبر کنید..