PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چجوری میتونم ویندوز xp کنار ویندوز 7 در 5741 ایسر نصب کنم

بهنازی
23-11-2010, 22:31
با سلام چجوری میتونم ویندوز xp کنار ویندوز 7 در 5741 ایسر نصب کنم این سون هر برنامه نصب مبکنم کامل نصب نمیشه حالا میخام اکس پی نصب کنم ایکار شدنیه و ایرادی نداره ممنون میشم روش کار رو بفرمایید

با تشکر

H@mid-Vista
24-11-2010, 17:29
بله میشه البته ممكنه با بایوس مشل داشته باشه

اینجا ها رو بخون:

اكس پی ویستا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نصب اكس پی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درایور اتوماتیك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بهنازی
24-11-2010, 22:36
ممنونم اصلا روی 5741 ci5 چجوری میتونم اکس پی نصب کنم

biostar
24-11-2010, 23:01
نمیشه !

می تونید از یک virtual machine استفاده کنید

H@mid-Vista
25-11-2010, 10:03
دوست عزیز شما این كاری كه میگم تست كن:

برو موقع بوت اف-2 بزن و وارد بایوس بشو
ببین گزینه ای برای تغییر هارد داره
به طور پیش فرض AHCI هست
اگه بود بذارش روی IDE و بوت كن با سی دی اكس پی ببین بوت میشه یا نه

اگر هم این گزینه نبود یعنی بایوس شما اكس پی ساپورت نمی كنه و باید بی خیال اكس پی بشید.
سی پی یو كور ای 5 با اكس پی مشكل نداره اما باویس شما باید اكس پی ساپورت باشه

بهنازی
25-11-2010, 20:21
ممنونم بله این گزینه وجود داره
حالا کار دیگه لازم نیست و بقیه اش هم نصب ویندوزه دیگه؟

H@mid-Vista
25-11-2010, 20:49
ممنونم بله این گزینه وجود داره
حالا کار دیگه لازم نیست و بقیه اش هم نصب ویندوزه دیگه؟

خیر بگذارید روی IDE و راحت اكس پی نصب كنید.
مشكلی وجود نخواهد داشت.
میتوانید ویندوز 7 هم بعد از نصب اكس پی بزنید در یك درایو دیگه كه اون رو هم داشته باشید.

بهنازی
25-11-2010, 21:14
ممنونم یعنی فقط باید این گزینه رو فعال کنم ؟! پس چرا میگن رو ci نصب نمیشه ؟و مصیبته نصب کردنش ؟
نمیشه الان که وینذوز 7 دارم اونو هم کنارش داشته باشم ؟ یا باید اول اکس پی بعد ویندوز 7 نصب بشه؟
با تشکر

H@mid-Vista
25-11-2010, 22:11
اگه جواب اول منو نگاه کنیو روش نصب اکس پی کنار ویستا رو لینک دادم که برای هفت هم قابل استفاده است.
کار خاصی هم نداره خیلی خیلی ساده است.
این هم که میگن مصبیته شایعه است. اگه بایوس ساپورت کنه مشکلی نیست. اما اگه بایوس ساپورت نکنه دردسر داره.
ضمنا شما اگه هارد رو بذارین رو آی دی ایی باید ویندوز هفت هم تعمیر کنین تا بوت بشه و گرنه ارور میده. کلا کار خاصی نداره

بهنازی
26-11-2010, 10:53
با سلام
من اینو نصب کردم خیلی هم ممنونم از شما نمیدونم چجوری ازتون تشکر کنم
ولی عزیز حالا که میخام درایو چیپست مادربورد صدا و گرافیک رو نصب کنم dvd ایسر رو که میندازم روش اوتوران از میشه ولی لینک های نصب برنامه و درایو ها رو نمیاره شانسی از داخل دی وی دی نصب کردم ولی فکر میکنم ناقص نصب شدن هر چند تو دوایس منیجر همش تکمیله وعلامت سوالی نیست اونجا نظر شما چیه ؟
در ضمن رو اکس پی چجوری wifi فعال کنم ؟

H@mid-Vista
26-11-2010, 14:23
دراویرهای اكس پی برای 5741 تو دی وی دی همراهش نیست الكی نگرد.

این روش رو امتحان كن:

درایور اتوماتیك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ضمنا برنامه Acer LaunchManager Application برای كاركرد دكمه Fn باید نصب كنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بهنازی
27-11-2010, 20:37
ممنونم طرز کار Drivers Backup چجوریه ؟من همه درایو هام نصب شده این برنامه رو اجرا میکنه فقط گزینه بک آپ گیری داره

H@mid-Vista
29-11-2010, 16:14
نیازی به بك آپ گیری نیست. چون دو حالت وجود دارد:

1-ویندوز سخت افزار شما را می شناسد كه طبعا در دفعات بعدی نصب هم می شناسد.
2-شما خودتان درایورها را نصب كرده اید كه كافی است این درایورها را در یك جای مطمئن نگهداری كنید.

ضمنا این برنامه درایور یاب حتی نسخه های جدید را هم می یابد.
این هم اموزش این برنامه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید