PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پینگ

arashpajoohan
23-11-2010, 16:59
سلام دوستان
در یک شبکه workgroup وقتی کامپیوتر مقصد رو پینگ میکنم پیغام Request time out میده ممنون میشم اگه بگید چطوری میتونم پینگشو آزاد کنم.:46:

sima_6600
23-11-2010, 21:17
سلام دوستان
در یک شبکه workgroup وقتی کامپیوتر مقصد رو پینگ میکنم پیغام Request time out میده ممنون میشم اگه بگید چطوری میتونم پینگشو آزاد کنم.:46:
سلام باید بگم یا ip اشتباه دادی یا اینکه شبکه مشکل داره چک کن بیبین کامپیوتر Send و Recive داره یا نه:46:

Amir Varasteh
24-11-2010, 12:33
سلام دوستان
سلام.

باید Firewall ها و آنتی ویروسهای دو طرف رو غیر فعال کنی:46:

a6l3i
24-11-2010, 13:45
سلام
کاش اینجا مطرح میکردید :46:
بحث هاي تخصصي و عمومی شبكه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید . . .

arashpajoohan
14-12-2010, 21:23
سلام.

خیلی ممنون

arashpajoohan
15-12-2010, 21:42
خیلی ممنون

hraeissi
16-12-2010, 19:17
سلام.

:41::18:این چه صحبتیه که همه یاد گرفتن و می گن فایروال خاموش تازه آنتی ویروس هم خاموش
خوب یک دفعه بفرمائید به خاطر یه پینگ امنیت شبکه را به صفر برسانیم

دوستان عزیز

شما میتوانید با فعال کردن گزینه file and printer sharing در فایروال سیستم این مشکل را حل کنید و بگذارید فایروال بدبخت به کارش ادامه بده

همیشه سعی کنید مشکل را به درستی حل کنید و با بعضی از کارها مشکل دیگری برای خودتان ایجاد نکنید

موفق باشید

Amir Varasteh
16-12-2010, 22:29
:41::18:این چه صحبتیه که همه یاد گرفتن و می گن فایروال خاموش تازه آنتی ویروس هم خاموش
خوب یک دفعه بفرمائید به خاطر یه پینگ امنیت شبکه را به صفر برسانیم

دوستان عزیز

شما میتوانید با فعال کردن گزینه file and printer sharing در فایروال سیستم این مشکل را حل کنید و بگذارید فایروال بدبخت به کارش ادامه بده

همیشه سعی کنید مشکل را به درستی حل کنید و با بعضی از کارها مشکل دیگری برای خودتان ایجاد نکنید

موفق باشید
سلام.

شما درست میگین و من هم اطلاع دارم از این موضوع.

اما برای شبکه ای که بین یک Desktop و یک Laptop توی خونه بسته میشه بهتره فایروال خاموش باشه.چون تاثیری نداره.

چون اگر بگیم برو و ICMPv4 رو فعال کن،ممکنه برای کاربر تازه کار کمی سخت و یا عجیب غریب باشه.

توی شبکه های بزرگ مطلبی که شما میفرمائید صحیحه.

hraeissi
18-12-2010, 10:28
سلام.

شما درست میگین و من هم اطلاع دارم از این موضوع.

اما برای شبکه ای که بین یک Desktop و یک Laptop توی خونه بسته میشه بهتره فایروال خاموش باشه.چون تاثیری نداره.

چون اگر بگیم برو و ICMPv4 رو فعال کن،ممکنه برای کاربر تازه کار کمی سخت و یا عجیب غریب باشه.

توی شبکه های بزرگ مطلبی که شما میفرمائید صحیحه.

دوست من اصلاً نیازی به فرموده شما وجود ندارد

کافیه در در Tab -Exceptions واقع در ویندوز XP گزینه File and Printer... فعال گردد