PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ضرر امواج دکل های اینترنت بی سیم برروی ساختمون، برای ساکنان منطقه؟

rhdbp
21-11-2010, 22:42
دوستان، گویا شرکت مبین نت(mobinnet) در قبال اجاره بهای هنگفتی که صاحبان ساختمون میده، داره دکلهایی رو جهت اینترنت پرسرعت، برروی پشت بام برخی از ساختمونهای تهران(از جمله ساختمان ما:44:) نصب میکنه!

میخام بدونم که آیا امواج دکلها برای ساکنین ساختمون و منطقه، بخصوص طبقات بالا ضرر نداره؟؟؟؟؟:44::44:

خواهش میکنم از کسایی که در این باره اطلاعات موسخ دارند جواب بدن.

یه دنیا ممنون:11:

rhdbp
21-11-2010, 23:39
دوستان، گویا شرکت مبین نت(mobinnet) در قبال اجاره بهای هنگفتی که صاحبان ساختمون میده، داره دکلهایی رو جهت اینترنت پرسرعت، برروی پشت بام برخی از ساختمونهای تهران(از جمله ساختمان ما:44:) نصب میکنه!

میخام بدونم که آیا امواج دکلها برای ساکنین ساختمون و منطقه، بخصوص طبقات بالا ضرر نداره؟؟؟؟؟:44::44:

خواهش میکنم از کسایی که در این باره اطلاعات موسخ دارند جواب بدن.

یه دنیا ممنون:11:

البته منظور اطلاعات موثق بود! :blush:

و اگه جواب مثبته؛

سوال دیگه هم اینکه آیا می صرفه بخاطر پول، سلامتی خود و دیگران رو به خطر بندازیم؟؟؟

حالا که مسئولین ذیربط به فکر شهروندان نیستن، نباید ما به فکر سلامتی ودمون باشیم؟؟؟

mehdi_08
22-11-2010, 08:53
به طور کلی که به خوای در نظر بگیری خوب هرنوع اموا الکترمغناظیسی برای بدن ضرر داره خوب به خاطر همین اومدن یه سری قوانین واستانداردهایی رو برای حفظ سلامتی مردم تصویب کردن
اگه اون انتن ها بر اساس اون توان استاندارشون کار کنن مشکلی پیش نمیاد ولی اگه بیشتر از توان مجاز باشن خوب معلومه ضرر دارن
برای اطلاعات بیشتر تو اینترت سرچ کن مقالات زیادی هست
درست مثله دکل های ایرانسل وهمراه اول که برای پوشش بیشتر میان توان دستگاه شون رو زیاد می کنن که قطعا برای مردم ضرر داره

Electronic-Arts
22-11-2010, 11:39
خیر هیچ ضرری نداره این دکل ها تا 50 متر هیچ امواجی نداره یعنی یک دایره به شعاع 50 متر در نظر بگیر , امواج اون بعد از 50 متر شروع میشه و خطر امواج هم تا 50 متری هست

athryal
22-11-2010, 12:50
درسته که امواج تا شعاع خاصی ضرر ندارند اما چون هزینه دکل های BTS و اجاره ای که به ساختمانها میدن بسیار بسیار زیاده بنابراین برای پوشش بیشتر برد BTS رو زیاد می کنن که قطعا برای مردم ضرر داره اما برای خودشون سود!
BTS ها بالطبع خرابی داران و وقت و بی وقت میان برای تعمیرشون اینم یه مساله اس.
در ضمن این مبین نت مال همون برادرانیه که لباسشون سبزه و ریش دارن! حالا دیگه تصمیم با شما که آیا اینجور آدما استاندارد ها رو رعایت میکنن یا نه!!!

mehdi_08
22-11-2010, 16:56
خیر هیچ ضرری نداره این دکل ها تا 50 متر هیچ امواجی نداره یعنی یک دایره به شعاع 50 متر در نظر بگیر , امواج اون بعد از 50 متر شروع میشه و خطر امواج هم تا 50 متری هست
ببخشید منبعی هم برای این حرفتون دارید :20: اتفاقا تو همون 50 60 اول شدید ترین اثر روی بدن انسان رو دارن
یعنی این امواج چه طوری از رنج 50 متری فرستنده رد می شن ولی تاثیری ندارن یا شاید امواج هوشمندن بعد 50 متر فعال می شن:31:
به طور کلی امواج به محض ساطع شدن از فرستنده خاصیت خودشون رو نشون می دن نا 50 متر اون طرف تر
به همین دلیله که کارشناسان می گن که حداقل فاصله انت های bts از مدرسه ها باید 300 متر باشه چون روی یادگیری دانش اموزان تاثیر میزاره

joe_satriani
22-11-2010, 17:32
با سلام
صددرصد و صددرصد تاثرات سوء داره این امواج
اما نسبت به نزدیکی و دور بودن این تاثیرات بیشتر هست که دوستمون mehdi_08 iهم توضیح دادن

موفق باشید.

Electronic-Arts
22-11-2010, 17:34
ببخشید منبعی هم برای این حرفتون دارید :20: اتفاقا تو همون 50 60 اول شدید ترین اثر روی بدن انسان رو دارن
یعنی این امواج چه طوری از رنج 50 متری فرستنده رد می شن ولی تاثیری ندارن یا شاید امواج هوشمندن بعد 50 متر فعال می شن:31:
به طور کلی امواج به محض ساطع شدن از فرستنده خاصیت خودشون رو نشون می دن نا 50 متر اون طرف تر
به همین دلیله که کارشناسان می گن که حداقل فاصله انت های bts از مدرسه ها باید 300 متر باشه چون روی یادگیری دانش اموزان تاثیر میزاره
اتفاقا خوبم منبع دارم عموی من توی مخابرات کار میکنه و بسیار واضح و شفاف هم توضیح دادم که هر کی بود میفهید بله تا 50 متر امواج نداره یعنی از 50 متر به بعد امواجش شروع میشه یعنی اگر تو 50 متری دکل باشی نمیتونی از اون دکل هیچ امواجی چه برای وایمکس چه موبایل دریافت کنی

SNOW PATROL
22-11-2010, 18:12
اتفاقا خوبم منبع دارم عموی من توی مخابرات کار میکنه و بسیار واضح و شفاف هم توضیح دادم که هر کی بود میفهید بله تا 50 متر امواج نداره یعنی از 50 متر به بعد امواجش شروع میشه یعنی اگر تو 50 متری دکل باشی نمیتونی از اون دکل هیچ امواجی چه برای وایمکس چه موبایل دریافت کنی

دوست عزیز این صحبت شما به هیچ وجه علمی نیست دریافت نکردن امواج توسط موبایل یا مودم وایمکس نمیتونه دلیل موجهی باشه برای نبود هیچ موجی
دلیل نگرفتن امواج توسط موبایل هم به خاطر شدت بسیار زیاد فرکانس هست

Electronic-Arts
22-11-2010, 19:39
دوست عزیز این صحبت شما به هیچ وجه علمی نیست دریافت نکردن امواج توسط موبایل یا مودم وایمکس نمیتونه دلیل موجهی باشه برای نبود هیچ موجی
مثل این که میخوای فقط حرف خودت رو بزنی نه؟ نکنی میخوای بگی از کارشناسای مخابرات بیشتر میدونی؟

koorosh2500
22-11-2010, 19:51

من هم با این دو دوستمون کاملا موافقم

Hamid Reza
22-11-2010, 20:02
سلام دوستان

من فقط نظر و چيزايي كه خودم ميدونم رو ميگم

من مطمئنم اين امواج واسه بدن ضرر داره

حتي همين چند روز پيش نمايشگاه تلكام بودم ايرانسل داشت فرم پر ميكرد براي اونايي كه دوست دارن آنتن رو خونشون نصب بشه و بهشون پول بده بعدا

من رفتم جلو و سلام كردم و گفتم ببخشيد اين امواج واسه سلامتي ضرر هم داره ديگه؟
مسئولش گفت مجوز از وزارت بهداشت و سلامت و از اين حرفا داريم

من گفتم البته با رشوه هم ميشه اين مجوزها رو گرفت
طرف هم گفت حرف حساتب جواب نداره بله رشوه هم داديم:31:

اين امواج به مرور زمان اثرات خيلي بدي روي بدن ميزاره

همون طور كه ميدونيد خون انسان داران يون هايي مثبت و منفي هست و اين امواج الكترو مغناطيسي چون باردار هستند روي يون هاي خون تاثير ميزارن و در دراز مدت (مثلا 15 20 سال) ممكنه باعث سرطان هايي مثل خون و .. بشه

البته نه فقط اين امواج شما وقتي توي شهر راه ميريد هم كلي امواج رو بدنتون هست
همين پارازيت هايي كه ميندازن روي بدن اثر بدي داره

ولي خب نزديك بودن به اين امواج مسلما تاثيراتش خيي بيشتر هست

موفق باشيد:11:

SNOW PATROL
22-11-2010, 21:40
مثل این که میخوای فقط حرف خودت رو بزنی نه؟ نکنی میخوای بگی از کارشناسای مخابرات بیشتر میدونی؟

دوست عزیز پس میخواستی خود مخابراتی ها بگن دکل های ما باعث سرطان میشه خوب معلومه که خودشون میگن دکل های ما مشکلی ندارند !! این جریان هم شده مثل موضوع پا را زیت که دولتی ها میگن هیچ مشکلی نداره اما دکترها میگن مضر هست

Electronic-Arts
22-11-2010, 22:12
دوست عزیز پس میخواستی خود مخابراتی ها بگن دکل های ما باعث سرطان میشه خوب معلومه که خودشون میگن دکل های ما مشکلی ندارند !! این جریان هم شده مثل موضوع پا را زیت که دولتی ها میگن هیچ مشکلی نداره اما دکترها میگن مضر هست
نه , کاملا قبول دارم که همه نوع امواجی مخصوصا پارازیت بسیار ضرر داره اما عموی من که تو مخابراته میگه که امواجشون از 50 متری شروع میشه

mehdi_08
23-11-2010, 02:03

شرمنده ین حرف کاملا اشتباهه توضیح هم دادم :13: گفتم یه دلیل بیار نه اینکه بری حرف عموت رو به عنوان دلیل بگی یه لینک مقاله تحقیقی چیزی که بشه بهش استناد کرد
شما برو 4 تامقاله دراین باره بخون همه چی دستت میاد
بابا این چیزی که تو میگی اصلا با عقل جور نمیاد که امواج بعد50 متر از منبع کار خودشونو شروع کنن دوستمون هم اشاره کرد که تو این 50 متر شدت تششع اونقدر بالاس که ممکنه دستگاه های گیرنده تو اون فاصله کار نکنن که این دلیل بر نبود امواج تو اون رنج نیست:10:

mehdi_08
23-11-2010, 02:22
سلام دوستان

حتي همين چند روز پيش نمايشگاه تلكام بودم ايرانسل داشت فرم پر ميكرد براي اونايي كه دوست دارن آنتن رو خونشون نصب بشه و بهشون پول بده بعدا

همون طور كه ميدونيد خون انسان داران يون هايي مثبت و منفي هست و اين امواج الكترو مغناطيسي چون باردار هستند روي يون هاي خون تاثير ميزارن و در دراز مدت (مثلا 15 20 سال) ممكنه باعث سرطان هايي مثل خون و .. بشه

حرف آقا حمید کاملا تایید می شه
استاندارن قدرت امواج برای دکل های دخل شهر10 واته که از بعضی منابع درز پیدا کرده که توان دستگاهشون رو تا 50 وات هم می زارن برای برد بیشتر یعنی 5برابر بیشتر از حد مجاز:18:(سلامتی مردم کیلو چنده ):2:
اگه یادتون هم باشه گند این کارشون چند ماه پیش در اومدو چند تا از نماینده های مجلس به همین مسئله گیر دادن که کلی براش کمیسیون و گروه های اندازه گیری شدت امواج تشکیل دادن که قضیه رو یه جور ماست مالی کردن:13:

zed2
26-11-2010, 10:40

با سلام
صددرصد و صددرصد تاثرات سوء داره این امواج
اما نسبت به نزدیکی و دور بودن این تاثیرات بیشتر هست که دوستمون mehdi_08 iهم توضیح دادن

موفق باشید.

سلام دوستان

نه , کاملا قبول دارم که همه نوع امواجی مخصوصا پارازیت بسیار ضرر داره اما عموی من که تو مخابراته میگه که امواجشون از 50 متری شروع میشه

شرمنده ین حرف کاملا اشتباهه توضیح هم دادم :13: گفتم یه دلیل بیار نه اینکه بری حرف عموت رو به عنوان دلیل بگی یه لینک مقاله تحقیقی چیزی که بشه بهش استناد کرد
شما برو 4 تامقاله دراین باره بخون همه چی دستت میاد
بابا این چیزی که تو میگی اصلا با عقل جور نمیاد که امواج بعد50 متر از منبع کار خودشونو شروع کنن دوستمون هم اشاره کرد که تو این 50 متر شدت تششع اونقدر بالاس که ممکنه دستگاه های گیرنده تو اون فاصله کار نکنن که این دلیل بر نبود امواج تو اون رنج نیست:10:

حرف آقا حمید کاملا تایید می شه
استاندارن قدرت امواج برای دکل های دخل شهر10 واته که از بعضی منابع درز پیدا کرده که توان دستگاهشون رو تا 50 وات هم می زارن برای برد بیشتر یعنی 5برابر بیشتر از حد مجاز:18:(سلامتی مردم کیلو چنده ):2:
اگه یادتون هم باشه گند این کارشون چند ماه پیش در اومدو چند تا از نماینده های مجلس به همین مسئله گیر دادن که کلی براش کمیسیون و گروه های اندازه گیری شدت امواج تشکیل دادن که قضیه رو یه جور ماست مالی کردن:13:

خوب من هم اطلاعات و نظری که دارم رو بگم:31:

در مورد مسئله پوشش و غیره من تا انجایی که خبر دارم انتن های bts که باسه ارسال امواج استفاده میشه مثل انتن معمولی تکی و 360 درجه ای نیست بلکه پوشش انتن های شبکه موبایل ها به صورت سلولی هست و روی هر انتن معمولا سه فرستنده و گیرنده در سه جهت مختلف قرار می گیره که هیچکدوم از ان مناطق هم پوشانی نداشته باشن ( چون در یک محدوده فرکانس که در انتن ها استفاده میشه تعداد محدودی ارتباط همزمان میشه داشت و اگر فرکانس ها در انتن ها و سلول ها مشابه باشه باسه تداخل میشه)
مورد برد و قدرت سیگنال رو هم من مطالبی که خوندم بسته به نوع انتن و منطقه ای که تحت پوشش می خوان بگیرن و تعداد یوزر ها قدرت فرستنده گیرنده ها و تعداد انتن هارو کم و زیاد می کنن که جواب بده مثلا در وسط یک منطقه تجاری که بالای 100000 تا تماس در لحظه هست تعداد انتن هارو زیاد و پوشش هر فرستند گیرنده ( همان قدرت سیگنال ) رو کم می کنن که بتونن به این روش امکان ایجاد ارتباط بیشتر رو فراهم کنن. و باسه مناطقی که تعداد تماس 100 تا در هر لحظه هست ( مثل جاده ها روستاهایی که خانه ها پراکنده ان) از یک تک انتن با فرسنتده گیرنده های قوی استفاده می کنن که ان منطقه رو پوشش بده.
معمولا هم هر چی فرستنده گیرنده قویتر میشن طول دکل ها هم افزایش پیدا می کنه که برد رو افزایش بدن و با موانع زمینی فاصله اش بیشتر شه و افت برد پیدا نکنه.
در مورد مسئله منطقه زیرش که خطر داره یا نه نوع پوشش این انتن به صورت 360 درجه در سه بعد نیست ( یعنی مثل انتن موبایل یا شبکه های بی سیم ) و در یک محدوده مشخص مثلا 90 درجه در جهت روبه روی انتن در سه بعد( احتمالا) هست ( شکل انتن ها در جلو به صورت مستطیل شکل و در پشت به صورت یک قوص مانند هست )
تو این حالت مناطقی مثل پشت انتن یا نقطه بالای انتن و پایین انتن. نقاط کور پوشش هست و معمولا باید چند متر تا چند 10 متر (بسته به ارتفاع انتن ) از انتن دور بشه ادم تا در پوشش قرار بگیره که از ان مناطق به بعد باید میزان قدرت سیگنال بررسی بشه که خطرناک هست یا نه.:13:

ببخشید اگر زیاد شد:11:

sei_pm
26-11-2010, 10:59
در مورد مسئله منطقه زیرش که خطر داره یا نه نوع پوشش این انتن به صورت 360 درجه در سه بعد نیست ( یعنی مثل انتن موبایل یا شبکه های بی سیم ) و در یک محدوده مشخص مثلا 90 درجه در جهت روبه روی انتن در سه بعد( احتمالا) هست ( شکل انتن ها در جلو به صورت مستطیل شکل و در پشت به صورت یک قوص مانند هست )
تو این حالت مناطقی مثل پشت انتن یا نقطه بالای انتن و پایین انتن. نقاط کور پوشش هست و معمولا باید چند متر تا چند 10 متر (بسته به ارتفاع انتن ) از انتن دور بشه ادم تا در پوشش قرار بگیره که از ان مناطق به بعد باید میزان قدرت سیگنال بررسی بشه که خطرناک هست یا نه.:13:
ببخشید اگر زیاد شد:11:
یعنی از نظر شما زیر دکلهای وایمکس نقطه کور هست؟ اینجوری نباید مودم وایمکس زیرش کار کنه ولی به نظر من زیر دکلها هم مودم کار میکنه.
البته این مطلب هم هست که نمی دونم چقدر صحت داره:

دود ماشین هم ضرر دارد اما BTSها...
دكتر رضا تقی‌پور هم‌چنین درباره ضرر این آنتن‌ها برای انسان نیز عنوان كرد:‌ برای پاسخ به این سوال می‌گویم كه دود ماشین نیز برای سلامتی انسان ضرر دارد ولی اگر استانداردهای یورو 3 و4 را رعایت كنیم، دیگر ضرری به وجود نخواهد آورد؛ موضوع سیگنال‌های ارسالی توسط آنتن‌های BTS نیز مضراتی دارد ولی دیگر كار دانشمندان است كه درباره آن‌ها تحقیق كنند و ما تنها وظیفه استانداردسازی و كنترل این دستگاه‌ها را داریم.
به گفته او برای ورود این آنتن‌ها به كشور هم باید به استانداردهایش در زمان ثبت سفارش رسیدگی شود كه این كار در گمرك توسط سازمان انرژی اتمی انجام می‌شود و اگر مشكلی وجود داشته باشد اجازه‌ ترخیص داده نخواهد شد و حتی زمانی هم كه این آنتن‌ها نصب می‌شوند، گواهی برای پیگری سلامت خود خواهند داشت تا در بازه زمانی فعالیتشان مورد ارزیابی قرار گیرند.
تقی‌پور درباره نحوه كاركرد این آنتن‌ها تصریح كرد: ‌فعالیت تلفن‌های همراه و آنتن‌های BTS توسط سیگنال‌های دیجیتال است و هرچه فرد نزدیك‌تر به این سیگنال‌ها و آنتن‌ باشد، سیگنال ضعیف‌تری دریافت خواهد كرد و طبق مطالعاتی كه در دانشگاه علم و صنعت درباره این آنتن‌ها صورت گرفت، شعاع امواج BTS و میزان اثرگذاری آن‌ها به اندازه یك استوانه به عمق 1.2 متر است و به علت آنكه انتشار امواج آنتن‌ها چتری است برای نزدیك‌ آن هیچ مشكلی نخواهد داشت.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

babak_gww
10-12-2010, 00:08
دوستان یاوه گویی ها رو باور نکنید ... محال ضرر نداشته باشه

اگه ضرر نداشت مرض دارن ماهی 6 میلیون تومن :18: پول بدن به خونه هایی که این انتن رو میزبانی میکنن؟

اگه ضرر نداشت میرفتن یه خونه دربست میگیرفتن انقدرم پول اجاره نمیدان ... ولی چون میخوان با رضایت طرف این کار انجام بشه و بعدا هیچ حرف و حدیثی نداشته باشه ... میان اینطوری دهن مردم اطراف رو میبندن یه جورایی ... اگرم مسئله ای باشه میگن خود طرف داره زیر انتن زندگی میکنه شما اعتراض داری 5 خونه اونورتری؟

من خونه یکی از دوستام از این انتن ها نسب کردن ... 24 تومن ودیعه دادن با ماهی 6 تومن. .. اینام گفتن خب خونه رو خالی میکنیم که فقط انتن باشه تو خونه

اوناهم گفتن که نه باید ساکن باشین حتما ( که البته دلیل واهی امنیت تجهیزات رو اوردن :18: )

Cleeev
10-12-2010, 00:38

حرف شما صحیح نیست...

امواج الکترومغناطیس در آنتن تشکیل میشن و آنتن چشمه موج هست... به دلیل شدت بالای میدان الکترومغناطیس در نزدیکی آنتنه که ممکنه موبایل خوب کار نمیکنه...

امواج وایمکس از فرکانس بسیار بالایی بهره میبرن (برای برد بیشتر و تعداد بسیار بسیار بالای بسته های رد و بدلی) و فرستنده ها و گیرنده های وایمکس از شبکه های موبایل عادی مضرتر هستن...

توصیه: موبایل رو بیشتر از چند دقیقه (برای مثال مکالمه و sms و غیره) در فاصله کمتر از 10-15 سانتی متر از بدنتون قرار ندید... جیب ها بدترین جا برای موبایل هستن و در طولانی مدت آسیب های جدی ای درانتظار مواضع بدنی نزدیک به آنتن موبایل خواهد بود...

++++ به تاریخ پستا دقت نکردم تقصیر این بالاییه تاپیکو آورد بالا...... :دي

zed2
11-12-2010, 17:20
اشکال نداره چون منم فهمیدم یکی از من سوال کرده قبلا:31:

یعنی از نظر شما زیر دکلهای وایمکس نقطه کور هست؟ اینجوری نباید مودم وایمکس زیرش کار کنه ولی به نظر من زیر دکلها هم مودم کار میکنه.
البته این مطلب هم هست که نمی دونم چقدر صحت داره:

دود ماشین هم ضرر دارد اما BTSها...
دكتر رضا تقی‌پور هم‌چنین درباره ضرر این آنتن‌ها برای انسان نیز عنوان كرد:‌ برای پاسخ به این سوال می‌گویم كه دود ماشین نیز برای سلامتی انسان ضرر دارد ولی اگر استانداردهای یورو 3 و4 را رعایت كنیم، دیگر ضرری به وجود نخواهد آورد؛ موضوع سیگنال‌های ارسالی توسط آنتن‌های BTS نیز مضراتی دارد ولی دیگر كار دانشمندان است كه درباره آن‌ها تحقیق كنند و ما تنها وظیفه استانداردسازی و كنترل این دستگاه‌ها را داریم.
به گفته او برای ورود این آنتن‌ها به كشور هم باید به استانداردهایش در زمان ثبت سفارش رسیدگی شود كه این كار در گمرك توسط سازمان انرژی اتمی انجام می‌شود و اگر مشكلی وجود داشته باشد اجازه‌ ترخیص داده نخواهد شد و حتی زمانی هم كه این آنتن‌ها نصب می‌شوند، گواهی برای پیگری سلامت خود خواهند داشت تا در بازه زمانی فعالیتشان مورد ارزیابی قرار گیرند.
تقی‌پور درباره نحوه كاركرد این آنتن‌ها تصریح كرد: ‌فعالیت تلفن‌های همراه و آنتن‌های BTS توسط سیگنال‌های دیجیتال است و هرچه فرد نزدیك‌تر به این سیگنال‌ها و آنتن‌ باشد، سیگنال ضعیف‌تری دریافت خواهد كرد و طبق مطالعاتی كه در دانشگاه علم و صنعت درباره این آنتن‌ها صورت گرفت، شعاع امواج BTS و میزان اثرگذاری آن‌ها به اندازه یك استوانه به عمق 1.2 متر است و به علت آنكه انتشار امواج آنتن‌ها چتری است برای نزدیك‌ آن هیچ مشكلی نخواهد داشت.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ببخشید منظور از نقاط کور این نیستش که حتما بدون سیگنال باشه بلکه قدرت و کیفیت سیگنال بقدری ضعیف و کم باشه که ارتباط نشه بر قرار کرد.( و گرنه سیگنال در فضا همواره وجود داره و حتی از دورترین نقاط فضا هم به ما امواج می رسه).حالا ان گرفتنی که شما می گی مثل انتن گرفتن موبایل های خونه ما است که مثلا سیگنال داریم ولی بخاطر دلیل بالا همش قطع و وصل میشه.

دوستان یاوه گویی ها رو باور نکنید ... محال ضرر نداشته باشه

اگه ضرر نداشت مرض دارن ماهی 6 میلیون تومن :18: پول بدن به خونه هایی که این انتن رو میزبانی میکنن؟

اگه ضرر نداشت میرفتن یه خونه دربست میگیرفتن انقدرم پول اجاره نمیدان ... ولی چون میخوان با رضایت طرف این کار انجام بشه و بعدا هیچ حرف و حدیثی نداشته باشه ... میان اینطوری دهن مردم اطراف رو میبندن یه جورایی ... اگرم مسئله ای باشه میگن خود طرف داره زیر انتن زندگی میکنه شما اعتراض داری 5 خونه اونورتری؟

من خونه یکی از دوستام از این انتن ها نسب کردن ... 24 تومن ودیعه دادن با ماهی 6 تومن. .. اینام گفتن خب خونه رو خالی میکنیم که فقط انتن باشه تو خونه

اوناهم گفتن که نه باید ساکن باشین حتما ( که البته دلیل واهی امنیت تجهیزات رو اوردن :18: )

ببخشید دوست عزیز ...از کی دیدی شخص حقیقی یا حقوقی از یک فضایی که یک شخص حقیقی و یا حقوقی دیگر استفاده می کنه بدون هزینه دادن استفاده کنه ؟:31:
وقتی دکل رو در پشت بام خانه ها نصب می کنن طرف می تونه بخاطر دادن فضای پشت بام پول بگیره.( همان طور که پارکینگ های طبقاتی هم هزینه جا پارک می گیرن).
در ضمن خیلی ها هم هستن که اجازه نصب نمی دن.
دوست عزیز یکم منطقی فکر کن به این موضوع.

babak_gww
13-12-2010, 19:58
ا

ببخشید دوست عزیز ...از کی دیدی شخص حقیقی یا حقوقی از یک فضایی که یک شخص حقیقی و یا حقوقی دیگر استفاده می کنه بدون هزینه دادن استفاده کنه ؟:31:
وقتی دکل رو در پشت بام خانه ها نصب می کنن طرف می تونه بخاطر دادن فضای پشت بام پول بگیره.( همان طور که پارکینگ های طبقاتی هم هزینه جا پارک می گیرن).
در ضمن خیلی ها هم هستن که اجازه نصب نمی دن.
دوست عزیز یکم منطقی فکر کن به این موضوع.

من نگقتم پول ندن

گفتم حتما ضرر داره که دارن ماهی 6 تومن میدن

وگرنه میرن یه خونه رو کلهم اجاره میکنن... ماهی نهایتا میشه 700 تومن اجاره

بد میگم؟

arshed
08-02-2014, 13:37
سلام من میخام مودمو روتر کنم یعنی بدون یوز وپسورد به اینترنت نت بشه وقتی مودمو روشن میکنم وصل بشه کمکی کنید ممنون میشم

روانپریش
08-02-2014, 14:07
بعید میدونم ضرر داشته باشه چون این امواج باید قدرت خاصی داشته باشن تا بتونن اثر بذارن روی سلولها

پ.ن: چجوری میشه درخواست داد که یکی از این دکلها رو پشت بوممون بذارن؟

cool11
08-02-2014, 22:08
شما اصلا یه بار تاپیک رو نگاه کردید؟!

نگاه کردید که تاریخش مال کی ـه؟!

تمام بحث ،جدای از ضرر امواج بر روی انسان ،روی اینه که اینجا استاندارد فدای سود میشه و هیچ کس هم پاسخگو نیست

نهایتا همه چیز رو میشه با رشوه حل کرد

در مورد اون سوالتون هم اگر خونه تون جاش خوب باشه و اون طرف ها هم بخوان دوباره دکلی بزارن خودشون میان سراغتون

شما لازم نیست زحمت بکشید تازه دست بالاتر رو هم دارید اون موقع:n09: