PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فیشر و روده پر تحرک مرگ تدریجی (کمک)

binam98
21-11-2010, 12:42
دوستان و پزشکان عزیز شدیدا به کمکتون احتیاج دارم حدود 4ساله این مشکلات و دارم یعنی از 18 سالگی تا الان
من روده هام خیلی تحرک دارن یعنی تحرکشون بیش از حد معمول زیاده البته به گفته دکترها و اینکه همه به همون ibs شک کردن و بعضی هم گفتن کولیت روده
اینکه گذشته چی بوده و چی شده رو بیخیال اما مشکلات مریضی الانم که واقعا امید به زندگیمو صفر کرده وروحیم و داغون کرده و احساس میکنم دیگه خوب نمیشم اینه که
من با سر و صدای شدید روده ام درگیرم یعنی مثل کسی که بدترین نوع اسهال و داره روده ام همیشه صدا میده و خیلی از موقع یع درد خیلی بده میپیچه توی رودم و کل شکمم که منجر به زورپیچ میشه اونم از نوع شدیدش که واقعا برام غیر قابل تحمله یعنی یه فشار غیر قابل توصیفه که نمیتونم به هیچی غیر مرگ اون موقع فکر کنم همیشه سمت چپ پایین شکمم درد میکنه و متورم میشه جوری که با دست رودم و میتونم لمس کنم و سفتیش و حس کنم
از طرفی سوزش و خارش داخلی و خارجی شدید مقعد دارم که اونم دردش وحشناکه و طوری که از شدت درد عرق میکنم دکترم گفت که فیشر داری بعد از معایینه برام پماد نیترو گلیسیرن نوشت که بعد حدود یک ماه نیم استفاده ظاهرا زخم خارجی مقعدم خوب شده اما هنوز سوزش وحشتناک و دارم معمولا بعد از مدفوع و همشگی هست و اروم نمیشه فقط بعدر از مدفوع تشدید میشه و اینکه بیرون مقعدم متورم میشه یه مقدار. و از طرفی دفع کامل ندارم یعنی مدفوع مقداریش خارج نمیشه و مجبورم خودم بخاطر اینکه کامل خارج نمیشه و مقداریش تو مونده مجبورم با اسپاسم مقعد قطعش کنم و همینم باعث میشه مقداری مدفوع تو میمونه که باعث صدبرابر شدن درد و سوزشم میشه
از طرفی روزیم که رودم حالش خوب نیست و مجبورم چند بار واسه اجابت مزاج دسشویی برم دیگه روز مرگمه
بخاطر وجود تحرک بیش از حد روده نمیتونم ملین بخورم تا مدفوعم آبکبی بشه چون اسهال میشم و زور پیچ میگیرم از طرفی بخاطر فیشر و سوزش رکتال نمیتونم کلونوسکپی بدم
کلا همینجوری بلاتکلیف موندم با این سیکل معیوب هیچ دکتریم نتونسته تا الان کاری بکنه همه فقط قرص ضد اضظراب بهنم میدن از دوز پایین گرفته تا دوزهای خیلی بالا که تا حالا هیچکدوم تاثیری نداشتن و همه جور قرص کلوفک ریتارد کلپرمین و اساکل و .... همه چی استفاده کردم خوب نشدم
دیگه بدجوری خسته شدم هروز کلی پول ویزیت و دارو میدم که هیچکدومشونم هیچ فایده ای ندارن
از طرفی بخاطر نیاز به دستشویی و سوزش شدید بعدش نه میتونم با دوستام جایی برم نه مهمونی نه مسافرت نه درست حسابی میتونم کلاس برم نه درست حسابی درس بخونم حتی واسه 2 ساعت سر جلسه ازمون نشستنم مشکل دارم متاسفانه کسیم درک نمیکنه این مشکلات و همه یه جورایی کم آوردن میگن بهش فکر نکن
از اونورم پیش خودم گفتم من که حالا مشکل دارم واقعا و نمیتونم حتی کلاس برم چه برسه به خدمت. اقدام کنم واسه گرفتن معافیت ولی میگن معافیتم نداری هرچند حدود یکسال دیگه فعلا فاصله دارم تا مشمول شدن
با تموم اوصاف پیش اومده بیش از سلامتی آرزوی مرگ دارم چون میدونم سلامتی ای دیگه وجود نداره و مریضیمم نه بدتر میشه نه بهترفقط یه داستان و خیمه شب بازیه که میخواد زجرم بده

morsadr
22-11-2010, 15:55
دوست عزیز مشکل شما ظاهرا کمی پیچیده می باشد و پزشکان متخصص مختلف هم از درمان موثر عاجز مانده اند و شاید اینجا هم کمک زیادی به شما نشه ولی بنده تا حد توان در خدمتتونم .
در مورد IBS باید عرض بشه که مشکل اصلی سیستم عصبی فرد و مخصوصا روده های وی می باشد . در مرحله اول باید علت تنش عصبی شناسایی و درمان بشه و می توان از داروهای ضد اضطراب نیز کمک گرفت .
داروهایی که ذکر کردید شاید بصورت کامل علائم را برطرف نکنند ولی می تونن کمک کننده باشند . از داروهایی که می تونه کمک کننده باشه قرص بلادونا می باشد که دل پیچه و زور پیچ را کم میکند .
شما بهتره از مواد غذایی حاوی فیبر بیشتر استفاده کنید تا کارکرد روده به وضعیت طبیعی برگردد.
استفاده از لگن آب ولرم در کاهش درد و سوزش مقعد بسیار مفیده
استفاده از پمادها یا شیافی آنتی همورویید بسیار کمک کننده می باشند
موفق باشید :11:

kiarash3500
25-11-2010, 14:22
دوستان و پزشکان عزیز شدیدا به کمکتون احتیاج دارم حدود 4ساله این مشکلات و دارم یعنی از 18 سالگی تا الان
من روده هام خیلی تحرک دارن یعنی تحرکشون بیش از حد معمول زیاده البته به گفته دکترها و اینکه همه به همون ibs شک کردن و بعضی هم گفتن کولیت روده
اینکه گذشته چی بوده و چی شده رو بیخیال اما مشکلات مریضی الانم که واقعا امید به زندگیمو صفر کرده وروحیم و داغون کرده و احساس میکنم دیگه خوب نمیشم اینه که
من با سر و صدای شدید روده ام درگیرم یعنی مثل کسی که بدترین نوع اسهال و داره روده ام همیشه صدا میده و خیلی از موقع یع درد خیلی بده میپیچه توی رودم و کل شکمم که منجر به زورپیچ میشه اونم از نوع شدیدش که واقعا برام غیر قابل تحمله یعنی یه فشار غیر قابل توصیفه که نمیتونم به هیچی غیر مرگ اون موقع فکر کنم همیشه سمت چپ پایین شکمم درد میکنه و متورم میشه جوری که با دست رودم و میتونم لمس کنم و سفتیش و حس کنم
از طرفی سوزش و خارش داخلی و خارجی شدید مقعد دارم که اونم دردش وحشناکه و طوری که از شدت درد عرق میکنم دکترم گفت که فیشر داری بعد از معایینه برام پماد نیترو گلیسیرن نوشت که بعد حدود یک ماه نیم استفاده ظاهرا زخم خارجی مقعدم خوب شده اما هنوز سوزش وحشتناک و دارم معمولا بعد از مدفوع و همشگی هست و اروم نمیشه فقط بعدر از مدفوع تشدید میشه و اینکه بیرون مقعدم متورم میشه یه مقدار. و از طرفی دفع کامل ندارم یعنی مدفوع مقداریش خارج نمیشه و مجبورم خودم بخاطر اینکه کامل خارج نمیشه و مقداریش تو مونده مجبورم با اسپاسم مقعد قطعش کنم و همینم باعث میشه مقداری مدفوع تو میمونه که باعث صدبرابر شدن درد و سوزشم میشه
از طرفی روزیم که رودم حالش خوب نیست و مجبورم چند بار واسه اجابت مزاج دسشویی برم دیگه روز مرگمه
بخاطر وجود تحرک بیش از حد روده نمیتونم ملین بخورم تا مدفوعم آبکبی بشه چون اسهال میشم و زور پیچ میگیرم از طرفی بخاطر فیشر و سوزش رکتال نمیتونم کلونوسکپی بدم
کلا همینجوری بلاتکلیف موندم با این سیکل معیوب هیچ دکتریم نتونسته تا الان کاری بکنه همه فقط قرص ضد اضظراب بهنم میدن از دوز پایین گرفته تا دوزهای خیلی بالا که تا حالا هیچکدوم تاثیری نداشتن و همه جور قرص کلوفک ریتارد کلپرمین و اساکل و .... همه چی استفاده کردم خوب نشدم
دیگه بدجوری خسته شدم هروز کلی پول ویزیت و دارو میدم که هیچکدومشونم هیچ فایده ای ندارن
از طرفی بخاطر نیاز به دستشویی و سوزش شدید بعدش نه میتونم با دوستام جایی برم نه مهمونی نه مسافرت نه درست حسابی میتونم کلاس برم نه درست حسابی درس بخونم حتی واسه 2 ساعت سر جلسه ازمون نشستنم مشکل دارم متاسفانه کسیم درک نمیکنه این مشکلات و همه یه جورایی کم آوردن میگن بهش فکر نکن
از اونورم پیش خودم گفتم من که حالا مشکل دارم واقعا و نمیتونم حتی کلاس برم چه برسه به خدمت. اقدام کنم واسه گرفتن معافیت ولی میگن معافیتم نداری هرچند حدود یکسال دیگه فعلا فاصله دارم تا مشمول شدن
با تموم اوصاف پیش اومده بیش از سلامتی آرزوی مرگ دارم چون میدونم سلامتی ای دیگه وجود نداره و مریضیمم نه بدتر میشه نه بهترفقط یه داستان و خیمه شب بازیه که میخواد زجرم بده

میشه قد و وزنتون رو بگین؟

binam98
27-11-2010, 13:32
فکر نکنم خیلی ربط داشته باشه ها !!!!!
1.70
55

قله بلند
27-11-2010, 17:29
سلام دوست عزیز
وقتی متن مشکلتون رو خوندم خیلی ناراحت شدم و از صمیم قلب، براتون شفا رو خواستار شدم. خیلی مشکل هست و می فهمم چه دردی می کشید. دوست عزیز، شما تهران زندگی می کنید؟ اگه مایلید در پروفایلتون یا به صورت خصوصی و اگر از نظر مدیر محترم، مشکلی نیست آدرس یه جراح عمومی رو به شما بدم که متخصص داخلی، گوارش و تیروئید هستند. یکی از دوستانم که یه مشکل روده ای داشت و هر جا می رفت خوب نمی شد با رفتن پیش ایشون بهتر شده.
در ضمن من مشکلتون رو برای برادرم نوشتم تا ببینه با مشکل خودش یکسان هست یا نه؟
برادرم حدوداً 10 سال هست به ناراحتی انتهای روده بزرگ مبتلا شده که با خون ریزی شروع شد. یکی از پزشکان خونریزی رو رفع کرد و تشخیص ضعف در انتهای روده بزرگ رو دادن.
خودش یه سری کارها رو انجام می ده و بر مشکلش غلبه می کنه.
امشب مشکل رو مطرح می کنم و پاسخ رو براتون قرار می دم.
انشاء الله که بتونیم مشکل رو یا برطرف کنیم و یا بسیار اون رو خفیف کنیم.

قله بلند
27-11-2010, 19:02
سلام
با آرزوی مجدد سلامتی برای شما
پرسیدم. در گام اول از این جوشانده استفاده کنید. روزی یک لیوان یا دو لیوان.
این چهار گیاه را به صورت مساوی در کتری بریزید و با آب بجوشانید. حدوداً 10 دقیقه بجوشه. مواظب باشید که زیاد نجوشه تا خاصیت و عصاره مفید گیاهان محفوظ بمونه
ریشه و برگ کاسنی+ گل بنفشه و عناب(عناب را نیم کوب کنید تا عصاره آن در هنگام جوشیدن بیرون بیاید) که روی هم می شود 4 گیاه

این جوشانده باعث می شود که روده خوب کار کند و فشارها از بین برود.
اگر تاثیر مثبتی دیدید آن را ادامه دهید یعنی روزانه یک لیوان تا دو لیوان بخورید.

از خوردن غذاهای آماده و نوشابه و چیپس و پفک و ... جداض بپرهیزید.
ورزش مثل دو برای عملکرد روده ها مفید است. این توصیه ای بود که یک فوق تخصص به برادرم کرد ولی سعی کنید زیاد به خودتون فشار نیارید
از غذاهای مقوی هم استفاده کنید تا اگر ضعیفی در روده هاست از بین برود. مثلاً کباب بخورید اما خودتون درست کنید.

لطفاً وضعیت مزاجی خودتون رو بعد از خوردن جوشانده گزارش کنید تا روند بیماری و انشاء الله بهبود، کاملاً مشخص شود.

binam98
28-11-2010, 17:17
سلام
با آرزوی مجدد سلامتی برای شما
پرسیدم. در گام اول از این جوشانده استفاده کنید. روزی یک لیوان یا دو لیوان.
این چهار گیاه را به صورت مساوی در کتری بریزید و با آب بجوشانید. حدوداً 10 دقیقه بجوشه. مواظب باشید که زیاد نجوشه تا خاصیت و عصاره مفید گیاهان محفوظ بمونه
ریشه و برگ کاسنی+ گل بنفشه و عناب(عناب را نیم کوب کنید تا عصاره آن در هنگام جوشیدن بیرون بیاید) که روی هم می شود 4 گیاه

این جوشانده باعث می شود که روده خوب کار کند و فشارها از بین برود.
اگر تاثیر مثبتی دیدید آن را ادامه دهید یعنی روزانه یک لیوان تا دو لیوان بخورید.

از خوردن غذاهای آماده و نوشابه و چیپس و پفک و ... جداض بپرهیزید.
ورزش مثل دو برای عملکرد روده ها مفید است. این توصیه ای بود که یک فوق تخصص به برادرم کرد ولی سعی کنید زیاد به خودتون فشار نیارید
از غذاهای مقوی هم استفاده کنید تا اگر ضعیفی در روده هاست از بین برود. مثلاً کباب بخورید اما خودتون درست کنید.

لطفاً وضعیت مزاجی خودتون رو بعد از خوردن جوشانده گزارش کنید تا روند بیماری و انشاء الله بهبود، کاملاً مشخص شود.
سلام دئست عزیز از توجه شما بینهایت ممنونم آره تهرانم
راستش خیلی دیگه امیدی به دکتر و دارو ندارم
پیش بهترین متخصصین تهران رفتم م ولی بهبودی نداشتم
این عرقیاتیم که فرمودی نمیدونم احساس میکنم وقتی دارو های 50هزار تومتنی جواب نداد اینا دیگه جواب نمیدن
در هر صورت از توجه خیلی زیادت واقعا ممنونم همینکه یکی گوش دادم برام یه دنیا ارزش داره

قله بلند
29-11-2010, 23:57
سلام. چرا فکر می کنید جواب نمی ده؟ و چرا فکر می کنید که بهتر از اون پزشکانی که شما پیششون رفتید بهترین دیگه ای نیست؟
یکی از دوستام پیش فوق تخصص رفت و ایشون گفت که باید دستت رو عمل کنی. ولی پیش یک دکتر دیگه که رفت گفت نه، احتیاجی به عمل نیست.
دوستم هم همین رو می گفت. می گفت پیش یه فوق تخصص رفتم ولی اون فوق تخصص دلسوز نبود و دستی رو که جوش خورده بود می گفت باید عمل کنی. به همین سادگی.
پس علاوه بر نوع مدرک، دلسوزی و وجدان کار هم مهمه.
من دکتری رو که به شما معرفی کردم، دکتری هست که خودم هم پیششون برای تیروئید می رفتم. ایشون تا اونجایی که می تونن با مریضی مدارا می کنن و از کارهای تهاجمی پرهیز می کنن ولی متاسفانه اوضاعی برام پیش اومد که نتونستم کار درمانی رو پیششون تمام کنم و الان افسوس می خورم.
توصیه می کنم یه سر برید پیششون. انشاء الله برای شما هم مفید باشه.

راجع به این جوشونده باید عرض کنم که برادرم همین طوری مشکلش رو کنترل می کنه نه با قرص و دارو.
امتحان کنید و اگر بعد از چند روز نتیجه نگرفتید دیگه نخورید. براردم می گه این باعث می شه که روده ها درست عمل کنند و راحت تر اعمالشون رو انجام بدن.
باز هم براتون سلامتی و تندرستی رو آرزو می کنم