PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خدمات بعد از فروش چيست؟

mehrdad8086
20-11-2010, 16:11
سلام.اين تاپيك رو زدم تا ديگر دوستان آگاهي بيشتر از خدمات شركتهائي كه تبليغشون تا 7 آسمون رفته داشته باشن.
قبلش بگم قصد توهين و اهانت و خراب و خراب كردن برن خاصي نيست.نه فروشنده برندي هستم و مبلغ فقط و فقط يك مصرف كننده كه .....:41:اينرو هم اضافه كنم از اين برند LG لوازمي ديگر هم دارم كه فعلا بخوبي دارن كار مي كنن .
روز 19/8/89 به قصد خريد سينماي خانگي به جمهوري رفتم ( هزينه 200-300 تومني )يك مدل LG LH 765 به قيمت 290 هزار خريدم.(چون TV هم LG دارم انتخابم LG بود)
روز بعد پس از نصب دستگاه خوشحال و خندون:31: يك DVD گذاشتم ببينم.پس از حدود 25 دقيقه صفحه شطرنجي شد و تصوير ايستاد اما ثانيه جلوتر مي رفت!گفتم شايد DVD كثيف يا خط دار شده كه اينطور نبود.
با چند DVD ديگه هم تست كردم باز هم همونطور بود حتي VCD هم بسيار بد و كند اجرا مي شد دائما تصوير مي ايستاد و صداي گردش CD تو دستگاه شنيده مي شد:41:
پس از تماس با گلدايران 2روز بعد سرويس كار اومد(بدون هماهنگي با تاكيدي كه من داشتم مبني بر حضورم در منزل)ساعت 10 شب .تا مشكل رو گفتم بدون هيچ تستي دستگاه رو باز كرد و مكانيك سيستم رو عوض كرد:18:و گفت درست شد!!!!و در يك چشم بهم زدن غيبش زد(ناگفته نماند گفت اگر مشكل ادامه داشت بگو احتمالا Board سيستم هم ايراد داره!!!)ايشون رفت و من موندم يه سينماي خانگي كه ديگه همون فيلمهاي اولم رو هم نشون نداد كه نداد!!!!
دوباره تماس گرفتم گلدايران و سرويس خواستم گفتند تماس مي گيريم.تماسي حاصل نشد و دوباره زنگ زدم كه گفتند اشتباهي كنسل شده!!!!!به سرويس كار اولي (موبايل)زنگ زدم گفت مگه LG ماله بابامه كه زنگ مي زني به من ؟(داشته باش لحن صحبتو)بردار بيار نمايندگي!!!
رفتم نمايندگي خواستن تحويل بگيرن تعمير كنن كه گفتم تعمير نه تعويض كنيد.پاس كاري شديم به مركز م آر‍ژانتين.
بعد از شنيدن مشكل و معطلي من 20 دقيقه يه بابائي اومد گفت تعويض كه شوخي مي كني بايد يه كانتينر بزارم جلو درب هركي اومد عوض كنم؟(تو دلم گفتم حتما اين سينماها خيلي اشغاله خودتم مي دوني)
خلاصه دستگاه رو گرفت و گفت تا 2ساعت ديگه بهت زنگ مي زنيم .!!!!!
الان فعلا 24 ساعت از اون 2ساعت گذشته اما خبري از جومونگ نيست كه نيست:41:
خسته شدم نمي دونم چي كار كنم ديگه

vvc
20-11-2010, 18:09
دوست عزیز منم قصد تعریف وتمجید از برند خصی رو ندارم ولی واقعیتش اینکه تو ایران گارانتیها زیاد تعریفی نداره
نمونش همین مشکل شما
شرکت گلدیران که چند بار بعنوان بهترین شرکت خدمات بعد از فروش شناخته شده اینجوریه پس وای به حال بقیه
البته نا گفته نماند شما هم یکمی صبر و تحمل بیشتر داشته باشید بهتره :5:

Artam01
20-11-2010, 20:39
فروم های خارجی رو که می خونی می بینی طرف یه دستگاه مثلن دی وی دی گرفته خوشش نیومده پس داده یکی دیگه براش فرستادن، اونوقته که آدم دلش میگیره وقتی میبینه هم باید پول بدی هم باید تحقیر بشی.
خیلی چیزها اینطوری شده است.
من هم سر یه هارد مکستور گرفتار گارانتی شدم که اونا به جای تعویض تعمیر کردن سر یه سال نشده خراب شد انداختمش دور، حالا لحن صحبت فروشنده ها و ... به کنار.
جوری با آدم رفتار میکنن بعضی ها... بماند، از اینگونه خدمات زیاده...
خیلی حالگیریه وقتی آدم با شوق و ذوق یه چیزی می خره و بعدش اینگونه می شود.

BraveKnight
20-11-2010, 22:01
واقعاً همه مسائل یه طرف، رفتار زشت کارمندها و مسئولینشون هم یه طرف!
من که طاقت نمیارم. حرف نامربوط بزنن با کله میرم تو صورتشون! (:31:)
آخه چی باعث میشه که فکر کنن این حق رو دارن که هر رفتاری دوست دارن بکنن!!! یه مشت آدم بی‌سواد بی کلاس!!! :19: (بلانسبت تعداد اندکی!)
منم تجربیاتی دارم در این مورد ...

Artam01
20-11-2010, 23:33
هر کله ای دو میلیون برات آب می خوره، گارانتی هم ندارد :27:.

dara_az
21-11-2010, 11:05
خدمات پس از فروش در کشور ما یعنی یه چیزی تو مایه های همون کشک !!! الکی کلی باید بدویی آخرشم میگن این بر اثر فلان چیز اینجوری شده و شامل گارانتی نمیشه و آخرشم بعد از کلی الافی هزینشو هم خودت باید بدی !!! من که همیشه هرچی میخوام بخرم اگه بدون گارانتیشم باشه میرم بدون گارانتیشو میخرم ! اما خوب برای بعضی برند ها این گارانتی هم شده نوندونی دیگه ! طرف الکی یه اسم گارانتی میچسبونه و یه چیزیم میکشه رو قیمت ! اگه هم بگی بدون گارانتی میگه ما اصلا بدون گارانتی نداریم و شما هم مجبوری اون چیزیو که میخوای با همون گارانتی کشکی بخری !! تو بلاد کفر شما میری یه جنسی میخری تا 3 ماه اگه خوشت نیومد و حال نکردی و اون چیزی که شما میخواستی نبود میبری عوض میکنی به جاش یه چیز دیگه ورمیداری ! اونا دیگه زدن تو کار وارانتی ما هنوز تو گارانتیش موندیم !

mehrdad8086
22-11-2010, 15:55
خوب دوستان هنوز كه هنوزه خبري از جناب گلدايران نيست.:41:12 روزه كه اسير شدم:41:

فقط ديروز از ال جي! تماس گرفتند كه آقا جون دستگاهتون رو تحويل گرفتين؟عجيب بود برام اين ديگه كي بود؟

فكر كنم مي خواست پيگير كار گلدايران باشه.منم تا تونستم غرغر كردم:10:

Artam01
22-11-2010, 16:07
به نظر من از هر جایی خرید می کنید، حتمن تضمین بگیرید که اگه خراب در اومد تا 24 ساعت حق تعویض داشته باشید.
من چند وقت پیش به جای رفتن به جمهوری رفتم فروشگاه تعاونی نزدیک محل کار یکی از آشنایان، هم از نمایندگی ارزونتر بود هم نیم ساعت بیشتر مسیرش طول نکشید هم گفت اگه موردی داشت بیار یکی دیگه برات از انبار میارم، با خیال راحت بردم چک کردم.
همینجوری کم استرس داریم استرس جنس بنجل گیر آدم افتادن هم بهش اضافه شد، باید این شرکت ها یه کاری کنن که مشتری با خیال راحت و آرامش خرید کنه، ماشالا بسکه برندهای زیاد و منصفی!!! تو بازاره مجبوری حتمن از همونا خرید کنی، حق انتخاب کمی برامون مانده است.

K1lou
22-11-2010, 16:33
با سلام
متاسفانه در اينجا گارانتي شده يه ابزار تبليغ . (البته پول اضافه اي كه بخاطر گارنتي مشتري ميده رو هم حساب كنيد ) تا بگي جاي ديگه ارزونتر ميدن ميگن گارانتي نداره آقا . و اين هم وقتي است كه كارت به گاراتي اينها بخوره

اميدوارم مشكل شما حل بشه

B.J.U
22-11-2010, 16:33
این فقط برای لوازم خانگی نیست.
من از ایرانسل وایمکس گرفتم و پول رو قبل از درست شدن پرداخت کردم(300000 تومن)
بعد به قول خودشون "کارشناس" اومد و کفشش رو در آورد که وارد بشه بوی گند همه جا رو فرا گرفت
بعد از اینکه وی کل خونه رفت ا تست کنه ببینه مودم سیگنال میده یا نه گف سیگنال نمیده و گف فیش بانکی رو بدید.
فشی هم دست پدرم بود که هنوز از اداره نیومده بود.
بعد گیر داده که من باید فیش رو بگیرم چون باید برم یه خونه ی دیگه
به این لحن:
-آقا یه 10 دقیقه صبر کنید تا پدرم برسه فیش رو بده
-من نمیتونم صبر کنم من فیش رو الان میخوام
-خوب حد اقل زنگ بزنید بگید بهشون
-مشکل من با زنگ زدن حل نمیشه باید بیان
تا بالاخره خودشون اومدن و فیش رو دادن و کارشناس هم رفت و ا الان هم یه کمی بوی گند وی خونه هست!!!!!!!!!!!!!

mehrdad8086
23-11-2010, 19:31
دوستان سلام
بی هیچ مقدمه می روم سر اصل مطلب:

عصر امروز از گلدایران تماس گرفتند که دستگاه شما آماده شده.حتی SMS هم دادن که بیا و از این حرفها

رفتم دفتر مرکزی پذیرش که خانمی کلی تحویل گرفت بنده رو و فیش داد که برو صندوق!!!!:18:

البته وقتی صندوق متصدی شروع کرد که دستگاه شما کاملا گارانتی داره و هیچ نیازی نیست پول بدهی:13: اواسط حرفهاش مثل خودشون برخورد کردم و گفتم خانم شاید کسی که 1 ساله اینو خریده از این حرکت خوشش بیاد اما من که 10 روزه خریدم و از اولش خراب بوده سرم منت نزارید!!!!هیچی نگفت!

خلاصه دستگاه درست شده و بسیار خوب داره کار می کنه

مکانیک به همراه 2 برد اصلی(یعنی تقریبا همه چیز )تعویض شده و فاکتورش هم 833000 تومان بوده:21:

Artam01
25-11-2010, 12:55
باز خوبه که قضیه ختم به خیر شد، حالا شما حتمن ماشین داشتی، منی که ماشین ندارم و راهم دوره اگه یه سینما خانگی بزرگ داشته باشم فقط بخوام ببرم بیارم باید کلی پول کرایه رفت و آمد بدم، به نظر من که خودشون باید بیایند درست کنند.

pooria-ir
25-11-2010, 13:19
سلام.اين تاپيك رو زدم تا ديگر دوستان آگاهي بيشتر از خدمات شركتهائي كه تبليغشون تا 7 آسمون رفته داشته باشن.
قبلش بگم قصد توهين و اهانت و خراب و خراب كردن برن خاصي نيست.نه فروشنده برندي هستم و مبلغ فقط و فقط يك مصرف كننده كه .....:41:اينرو هم اضافه كنم از اين برند LG لوازمي ديگر هم دارم كه فعلا بخوبي دارن كار مي كنن .
روز 19/8/89 به قصد خريد سينماي خانگي به جمهوري رفتم ( هزينه 200-300 تومني )يك مدل LG LH 765 به قيمت 290 هزار خريدم.(چون TV هم LG دارم انتخابم LG بود)
روز بعد پس از نصب دستگاه خوشحال و خندون:31: يك DVD گذاشتم ببينم.پس از حدود 25 دقيقه صفحه شطرنجي شد و تصوير ايستاد اما ثانيه جلوتر مي رفت!گفتم شايد DVD كثيف يا خط دار شده كه اينطور نبود.
با چند DVD ديگه هم تست كردم باز هم همونطور بود حتي VCD هم بسيار بد و كند اجرا مي شد دائما تصوير مي ايستاد و صداي گردش CD تو دستگاه شنيده مي شد:41:
پس از تماس با گلدايران 2روز بعد سرويس كار اومد(بدون هماهنگي با تاكيدي كه من داشتم مبني بر حضورم در منزل)ساعت 10 شب .تا مشكل رو گفتم بدون هيچ تستي دستگاه رو باز كرد و مكانيك سيستم رو عوض كرد:18:و گفت درست شد!!!!و در يك چشم بهم زدن غيبش زد(ناگفته نماند گفت اگر مشكل ادامه داشت بگو احتمالا Board سيستم هم ايراد داره!!!)ايشون رفت و من موندم يه سينماي خانگي كه ديگه همون فيلمهاي اولم رو هم نشون نداد كه نداد!!!!
دوباره تماس گرفتم گلدايران و سرويس خواستم گفتند تماس مي گيريم.تماسي حاصل نشد و دوباره زنگ زدم كه گفتند اشتباهي كنسل شده!!!!!به سرويس كار اولي (موبايل)زنگ زدم گفت مگه LG ماله بابامه كه زنگ مي زني به من ؟(داشته باش لحن صحبتو)بردار بيار نمايندگي!!!
رفتم نمايندگي خواستن تحويل بگيرن تعمير كنن كه گفتم تعمير نه تعويض كنيد.پاس كاري شديم به مركز م آر‍ژانتين.
بعد از شنيدن مشكل و معطلي من 20 دقيقه يه بابائي اومد گفت تعويض كه شوخي مي كني بايد يه كانتينر بزارم جلو درب هركي اومد عوض كنم؟(تو دلم گفتم حتما اين سينماها خيلي اشغاله خودتم مي دوني)
خلاصه دستگاه رو گرفت و گفت تا 2ساعت ديگه بهت زنگ مي زنيم .!!!!!
الان فعلا 24 ساعت از اون 2ساعت گذشته اما خبري از جومونگ نيست كه نيست:41:
خسته شدم نمي دونم چي كار كنم ديگه

دوست عزیز من تا حلا زیاد با گلدیران کار کردم،واقعا از خدماتشون راضی بودم،فقط یک سری شد که سر زمان اومدن و سرویس دادن بد قولی کردن،من خیلی بهم برخود،:13: زنگ زدم 84733،گفتم میخوام با بخش نظارت صحبت کنم،شکایت دارم از خدمات
گفتش مشکلتون چیه گفتم لطفا وصل کنین،بنده خدا واقعا ترسیده بود،گفت با خودمون در میون بزارین بهتره،گفتم نه میخوام با همون بخش صحبت کنم،با ناراحتی گفت باشه،مشخص بود نمیخواد وصل کنه،15 دقیقه من رو پشت خط نگه داشت اما من پر رو تر بودم،وایسادم تا بالاخره وصل شد،با خوشرویی گوشی رو برداشتن گفت مشکلتون،گفتم اپراتور شماره ی فلان خانوم فلان قرار بوده فلان روز و فلان ساعت :دی برام سرویس بفرسته من خونه منتظر بودم کلی علاف شدم،آخرم نیومده،گفت مشکل دیگه ای نیست،گفتم خیر
گفت ما به سرعت بررسی میکنیم و باهاتون تماس میگیریم :21:
نیم ساعت تقریبا گذشت تماس گرفتن،گفتن آقای فلانی گفتم بفرمایین،گفت که تماس گرفتین وشکایت و اینا داشتین و...
اول خودش معذرت خواهی کرد خیلی صمیمانه،بعدشم وصل کرد به همون خانومه اونم معذرت خواهی کرد،مجددا خود آقائه صحبت کرد،بازم عذرخواهی کرد گفت اگه تمایل داشته باشین ما شما رو توی سریس شب تا سحرمون قرار میدیم،(ساعت 8:30 شب بود) تا ساعت 10 هم حداکثر ،سرویس کار میاد،ضمنا برای اینکه ناراحتی هم از ما نداشته باشین هزینه ی نصب هم ازتون نمیگیریم (5000 تومن)
اینو گفتم که بدونین اگه پیگیر باشین مخصوصا تو یه شرکت های کت و کلفتی مثل گلدیران حتما به نتیجه ی دلخواهتون میرسین
موفق باشین :10:

mehrdad8086
27-11-2010, 14:50
بله دوست عزیز

این من رو ناراحت کرد که دستگاهی که 7 روزه خریداری شده بنده رو علاف کرد.
شاید من یا هر کسی دیگه ای هم بود انتظار داشت حداقل دستگاه رو تعویض کنند.:41:

چرا اگر مدتی زیاد بود که خریده بودم از این موضوع خوشنود می شدم که آی گلدایران مکانیک و برد سیستم رو عوض کرد بدون هرینه!!!!!!!!!!!!!!!!!

BraveKnight
27-11-2010, 18:47
وظیفه‌شون بود که دستگاه رو تعویض کنن نه تعمیر!!!

fabio montari
27-11-2010, 19:00
گارانتی تو ایران یعنی دزدی این حرف ها هم که میزنن اگه از اوجا بگیری ال میشه بل میشه همین کلک های خوده شرکت های گارانتی کننده هست من تا الان 3 تا tv lcd بدونه گارانتی خریدم با کولز گازی مارک ها هم سونی سامسونگ ال جی هیچ مشکلی نداشتن و همه ی ایم حرفا الکیه که میگن بدونه گارنتی خرابه و از این حرف های مفت

ferdfe
27-11-2010, 19:12
دقیقا منم همچین مشکلی دارم
400 تومان پول سینما خانگی دادم فقط 2 ماه کرد الان هر چی dvd یا cd می زارم میزنه دیسک موجود نیست !!!!!!!!!!!

mehrdad8086
28-11-2010, 08:59
وظیفه‌شون بود که دستگاه رو تعویض کنن نه تعمیر!!!

ديشب از LG زنگ زدن بهم!:13:خانمي بود گفت قضيه دستگاه چي شد ؟تحويل گرفتي؟برخورد سرويسكار چطور بود و .....از اين حرفها!!!!:5:
در جوابش گفتم پيشنهادي دارم براتون كه مشتريهائي كه مثل من تازه دستگاهي رو خريداري مي كنن لااقل دستگاه رو تعويض كنيد....
-گفت:احتمالا دستگاهتون مورد جزئي داشته:18:!!!!كه تعمير كردن.
-گفتم:خانم مگر يه دي وي دي پلير به جز برد و مكانيك چيزه ديگه اي داره؟اونا رو طبق فاكتور 83000 تومني تعويض كردن!
-گفت:پول دادي؟
-نه....
-گفت:بايد دستگاهتون رو عوض مي كردن!:20:پيگيري مي كنم براتون:21:
خبري شد بهتون مي گم!!!

Artam01
28-11-2010, 11:19
کلن زیاد نمیشه روی دوام محصولات کره ای و چینی حساب کرد، سامسونگ قدیم ها خوب بود ولی اونم خراب شد.
من یه یخچال ساخت یو اس آ دارم که سنش از خودم بیشتره،مال جوونی های بابام بوده :31:، وقتی میزاریش رو زیاد همه چی توش یخ میزنه، کلی یخچال و فریزر اومده تو خونه و خراب شده و دوباره جایگزین شده ولی این هنوزم با قدرت و بدون خرابی داره کازش و انجام میده، حیف که بزرگ و جادار نیست.