PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سينماي خانگي يا بلو ري پلير 3D كه قابليت پخش همه ريجنا رو داشته باشه

MAH-AL
19-11-2010, 23:22
سلام به همه دوستان

همونطور كه از عنوان اين تاپيك مشخصه راهنمايي ميخواستم براي خريد سينماي خانگي يا بلوري پلير 3D كه توانايي اجراي همه ريجنا رو داشته باشه

sound.vision
19-11-2010, 23:46
سلام به همه دوستان

همونطور كه از عنوان اين تاپيك مشخصه راهنمايي ميخواستم براي خريد سينماي خانگي يا بلوري پلير 3D كه توانايي اجراي همه ريجنا رو داشته باشه

درود به شما
والله سینمای خانگی بلوری خیلی زیاد نشده که آدم دستش باز باشه برای انتخاب مدل مورد نظر اما بلوری پلیر کم و بیش هست ولی من به شخصه هر چی گشتم (بین برندهای معتبر) یا کد 2 بودن که اروپا و اینجور کشورها رو ساپورت می کنه یا مال آسیای مرکزی... به قول معروف Multi Region پیدا نکردم که نکردم... بلوری که هیچ ....دی وی دی پلیری هم که دارم مولتی نیست و دی وی دی های اورژینال که توش میزارم پیغام خطای ریجن می ده تا اونجا که من فهمیدم کمتر می شه تو برندهای معتبر مولتی پیدا کرد (البته در حال حاضر احتمالا در آینده نزدیک این مشکل هم حل می شه)

Soheil Inferno
22-11-2010, 11:02
سلام،دوستان من یه اطلاعاتی در مورد بلوری ها پیدا کردم.میتونید به این لینک یه سری بزنید :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید /1770-9991_7-0.html?query=bd+players&searchtype=products&tag=contentMain