PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و مشکلات مبتدیان

صفحه ها : [1] 2 3 4

payamf1
19-11-2010, 16:39
برای جلوگیری از شلوغ شدن بی مورد انجمن و ارسال تاپیکهای مکرر ، افرادی که مبتدی هستند و اطلاعات چندانی در مورد آیفون یا آیپاد تاچ ندارد میتوانند سوالات و مشکلات خود را در این تاپیک مطرح کنند.

تاپیکهایی با موضوع مشابه حذف خواهند شد.

با تشکر

dragon2410
20-11-2010, 22:35
سلام نمیدونم این سوال مبتدیانه است لا نه اما یه دفعه گوشیم هیچ چیزی رو باز نکرد حتی ماشین حساب و setting رو باز نمیکنه همه برنامه ها روی صفحه ی اولشون گیر میکنن
2بار هم reset کردم درست نشد

payamf1
20-11-2010, 23:50
سلام نمیدونم این سوال مبتدیانه است لا نه اما یه دفعه گوشیم هیچ چیزی رو باز نکرد حتی ماشین حساب و setting رو باز نمیکنه همه برنامه ها روی صفحه ی اولشون گیر میکنن
اگر بعد از نصب یک برنامه به خصوص اینطور شد بهتره اون برنامه رو پاک کنید. اگر هم با برنامه iPhone PC Suite گوشیتون رو مدیریت میکنید بهتره آنرا عوض کرده و از iTunes استفاده کنید.
اگر درست نشد همینجا دوباره بپرسید

payamf1
20-11-2010, 23:51
اگر بعد از نصب یک برنامه به خصوص اینطور شد بهتره اون برنامه رو پاک کنید. اگر هم با برنامه iPhone PC Suite گوشیتون رو مدیریت میکنید بهتره آنرا عوض کرده و از iTunes استفاده کنید.

prince3-love
21-11-2010, 12:24
سلام
نمیدونم اینجا جاش هست یا نه
من میخواستم یاهو آیفون رو آپدیت کنم اما موقع آپدیت ازم پسورد میخواد و بالاش هم یوزر جی میل هست (ناگفته نماند که من دسته دو خریدم)

dragon2410
21-11-2010, 13:03
نه یه دفعه اینجوری شد اما امروز درست شده خود به خود :31::5:
اما یه مشکل دیگه هست من 4.0.1 هستم و با ultrasn0w آنلاک کردم اما وقتی گوشیم خاموش میشه دوباره no service میشه و باید ultrasn0w رو پاک کنم دوباره بریزم اونم باید چند باری اینکارو بکنم تا درست شه
و اینکه وقتی respring میکنم گوشی کلا ریست میشه و میره رو safemode و میگه باید respring یا reset بشه نمیرونید از چیه؟

البته اضافه کنم این 2تا اتفاق از زمانی افتاد که چندتا app ـه جدید ریختم رو گوشیم که نمیدونم مشکل از کدومه چون حدود 150تا بود همش رو هم که نمیشه پاک کرد؟:13:
کمک کنید :11:

joe_satriani
21-11-2010, 18:06
سلام
نمیدونم اینجا جاش هست یا نه
من میخواستم یاهو آیفون رو آپدیت کنم اما موقع آپدیت ازم پسورد میخواد و بالاش هم یوزر جی میل هست (ناگفته نماند که من دسته دو خریدم)

با سلام
خوب پسورد رو حتما دقت كنيد كه درست وارد ميكنيد

موفق باشيد.

eAmin
21-11-2010, 19:09
ماشالله!
چیکار میکنید این 150 تا برنامه رو؟:دی
اگر این app ها از iTunes ریخته شده باشه معمولا نباید مشکلی پیش بیاد، ولی اگر از Cydia ریخته باشید، شاید به علت support نکردن تعدادی از برنامه ها، از فرم ور مذکور هست.
یک علت دیگه هم می تونه داشته باشه، بعضی از برنامه ها ( برنامه های که درون Cydia قرار دارن ) هنگام نصب از فایلهای سیستمی پشتیبان تهیه نمی کنن، و وقتی که شما بخواید برنامه مورد نظر رو حذف کنید، فایلهای سیستمی که ویرایش شده بودن به همراه برنامه پاک میشه! و تنها راه برای برگشن به حالت اولیه ( البته اگر کامل به مشکل بر نخورده باشید ) اینه که همون برنامه رو دوباره نصب کنید.
از اونجا که 150 تا برنامه هست و عیب یابی کاری بس طاقت فرسا است، به نظر من خودتون رو زیاد درگیر نکنید، و گوشی تون رو Restore کنید. چون هرکاری هم بکنید باز هم یک جای کار میلنگه و یا شاید افت شدید سرعت پیدا کنید.

وقتی برنامه Parsi 3.0 رو در حالت پکیج Deb در می آوردم، 1-2 سال پیش ( حالا بعلت نداشتن اطلاعات کافی در اون زمان :دی ) اقدام به پشتیبان گیری از فایلهای سیستمی نمی کردم و نتیجه ش این شده بود که بعضی از دوستان نتونن بعد از حذف برنامه به Setting آیفون دسترسی داشته باشن که من همینجا از همشون عذر میخوام.

مشکلاتی از این موارد برای من چندین بار پیش اومده و گاهی اوقات مجبور به restore شدم، چون هیچکاریش نمی شد کرد! برای مثال یکبار تو فرم ور 3xx وقتی برنامه ی lig[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو نصب کردم دیگه گوشی بالا نیامد، با سینا ( Elvis Presley ) هم گفتگو کردیم و چندین برنامه هم ازش گرفتم ولی درست نشد که نشد، بدشانسی اطلاعات کاری خیلی مهمی هم داشتم که همشون هم پرید! از اون به بعد پشت دستم رو داغ کردم تا اول از همه یک بک آپ بگیرم، بعد مطمئن بشم از فرم ور مورد نظر پشتیبانی میکنه یا نه، بعد اقدام به نصب برنامه کنم:دی
ببخشید که از تجربیاتم گفتم و سرتون رو بدرد آوردم:دی

موفق باشید.

alijigari
21-11-2010, 23:37
با سلام-اگه ایفون ماله کشور هنگ کونک باشه چه جوری میشه اکانت ماله us باشه-ممنون میشم راهنمایی کنید -اخه اول هم که میخواستی بسازی قبول نمیکرد اما بعضی از بچه ها گوشی ماله یک کشور هست و اکانت ماله یک کشور دیگه-

dragon2410
22-11-2010, 15:41
ماشالله!
چیکار میکنید این 150 تا برنامه رو؟:دی
اگر این app ها از iTunes ریخته شده باشه معمولا نباید مشکلی پیش بیاد، ولی اگر از Cydia ریخته باشید، شاید به علت support نکردن تعدادی از برنامه ها، از فرم ور مذکور هست.
یک علت دیگه هم می تونه داشته باشه، بعضی از برنامه ها ( برنامه های که درون Cydia قرار دارن ) هنگام نصب از فایلهای سیستمی پشتیبان تهیه نمی کنن، و وقتی که شما بخواید برنامه مورد نظر رو حذف کنید، فایلهای سیستمی که ویرایش شده بودن به همراه برنامه پاک میشه! و تنها راه برای برگشن به حالت اولیه ( البته اگر کامل به مشکل بر نخورده باشید ) اینه که همون برنامه رو دوباره نصب کنید.
از اونجا که 150 تا برنامه هست و عیب یابی کاری بس طاقت فرسا است، به نظر من خودتون رو زیاد درگیر نکنید، و گوشی تون رو Restore کنید. چون هرکاری هم بکنید باز هم یک جای کار میلنگه و یا شاید افت شدید سرعت پیدا کنید.

وقتی برنامه Parsi 3.0 رو در حالت پکیج Deb در می آوردم، 1-2 سال پیش ( حالا بعلت نداشتن اطلاعات کافی در اون زمان :دی ) اقدام به پشتیبان گیری از فایلهای سیستمی نمی کردم و نتیجه ش این شده بود که بعضی از دوستان نتونن بعد از حذف برنامه به Setting آیفون دسترسی داشته باشن که من همینجا از همشون عذر میخوام.

مشکلاتی از این موارد برای من چندین بار پیش اومده و گاهی اوقات مجبور به restore شدم، چون هیچکاریش نمی شد کرد! برای مثال یکبار تو فرم ور 3xx وقتی برنامه ی lig[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو نصب کردم دیگه گوشی بالا نیامد، با سینا ( Elvis Presley ) هم گفتگو کردیم و چندین برنامه هم ازش گرفتم ولی درست نشد که نشد، بدشانسی اطلاعات کاری خیلی مهمی هم داشتم که همشون هم پرید! از اون به بعد پشت دستم رو داغ کردم تا اول از همه یک بک آپ بگیرم، بعد مطمئن بشم از فرم ور مورد نظر پشتیبانی میکنه یا نه، بعد اقدام به نصب برنامه کنم:دی
ببخشید که از تجربیاتم گفتم و سرتون رو بدرد آوردم:دی

موفق باشید.

آها پس که اینطور...
آخه داداش گوشی لاک رو به 4.1 ریستور کنم که آنلاک نمیشه که؟

prince3-love
22-11-2010, 18:17
سلام
من میخوام فایل تصویری و آهنگ بریزم داخل گوشی مثلا فیلم رو تبدیل میکنم و بعد میریزم داخل گوشی بعد اونو از هارد خودم پاک میکنم و بعد یک فیلم دیگه میخوام بریزم اون یکی رو پاک میکنه و جدیده رو میریزه هم اسم هم نیستن
باید چیکار کنم که مشکل حل بشه
برای موزیک و هم همینطور میشه اگر از تو هارد خودم جابجا کنم ابرنامه از تو گوشی پاکشون میکنه

Mehrdad092000
22-11-2010, 18:27
سلام
من میخوام فایل تصویری و آهنگ بریزم داخل گوشی مثلا فیلم رو تبدیل میکنم و بعد میریزم داخل گوشی بعد اونو از هارد خودم پاک میکنم و بعد یک فیلم دیگه میخوام بریزم اون یکی رو پاک میکنه و جدیده رو میریزه هم اسم هم نیستن
برای موزیک و هم همینطور میشه اگر از تو هارد خودم جابجا کنم ابرنامه از تو گوشی پاکشون میکنه

خوب چرا مسیرو عوض میکنی بلخره باید یجا باشه که تشخیص بده
برای فیلم من پیشنهاد میکنم oplayer نصب کنب همه جور فرمت پخش میکنه و نیاز به نگه داشتن فیلمم نیست

prince3-love
22-11-2010, 20:24
خوب چرا مسیرو عوض میکنی بلخره باید یجا باشه که تشخیص بده
برای فیلم من پیشنهاد میکنم oplayer نصب کنب همه جور فرمت پخش میکنه و نیاز به نگه داشتن فیلمم نیست
من که چیزی ندیدم که بشه مسیرو عوض کرد بعد ریختن داخل iTunes پاک هم میکنم دفعه بعد باز وصل میکنم همه فایل هارو پاک میکنه:41:

Mehrdad092000
23-11-2010, 05:15
من که چیزی ندیدم که بشه مسیرو عوض کرد بعد ریختن داخل iTunes پاک هم میکنم دفعه بعد باز وصل میکنم همه فایل هارو پاک میکنه:41:

مسیر فایلاتو میگم
پاک نکن پاک کنی خوب معلومه پاک میکنه دیگه

payamf1
23-11-2010, 09:24
سلام

اساس کار iTunes بر پایه synchronise هست. یعنی تمام فایلهای دستگاه ها را با کامپیوتر هماهنگ میکند. شما وقتی فیلمی را از کامپیوترتان حذف کنید خود به خود بعد از وصل کردن آیفونتون اون فیلم از گوشیتون هم حذف میشه.

prince3-love
23-11-2010, 13:20
راهی نیست که این اتفاق نیوفته؟اخه فیلم هایی که تبدیل شدن دیگه به دردم نمیخوره که تو هارد داشته باشم.برنامه دیگه ایی نیست که این مشکل رو نداشته باشه و مثل این ساده باشه؟
اگر به یه PC دیگه هم بزنم باز فیلمها رو پاک میکنه؟

Doctor.Freeman
23-11-2010, 16:15
راهی نیست که این اتفاق نیوفته؟اخه فیلم هایی که تبدیل شدن دیگه به دردم نمیخوره که تو هارد داشته باشم.برنامه دیگه ایی نیست که این مشکل رو نداشته باشه و مثل این ساده باشه؟
اگر به یه PC دیگه هم بزنم باز فیلمها رو پاک میکنه؟

برنامه ديگه هست :
IFunBox
Pc Suite
اصلا چرا با آيتونز ميريزي . با اين دوتا نرم افزار بريز بعدش از رو گوشي با i File اجراشون كن
به همين سادگي:40::11:

prince3-love
23-11-2010, 16:48
برنامه ديگه هست :
IFunBox
Pc Suite
اصلا چرا با آيتونز ميريزي . با اين دوتا نرم افزار بريز بعدش از رو گوشي با i File اجراشون كن
به همين سادگي:40::11:

Pc Suite نوکیا منظورتون هست یا یه برنامه دیگه؟
کدوم رو شما پیشنهاد میکنید؟!
تشکر بابت رهنماییتون

alimehraeew
23-11-2010, 17:49
Pc Suite نوکیا منظورتون هست یا یه برنامه دیگه؟
کدوم رو شما پیشنهاد میکنید؟!
تشکر بابت رهنماییتون
این pcsuite واسه آیفون هستش فقط گوشی باید jailbreak شده باشه هم afc2add رو باید از تو cydia نصب کرده باشی!!!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

prince3-love
23-11-2010, 17:59
این pcsuite واسه آیفون هستش فقط گوشی باید jailbreak شده باشه هم afc2add رو باید از تو cydia نصب کرده باشی!!!!

اینایی که گفتی من هیچ اطلاعاتی در موردش ندارم:41:تایپیکی هست که توضیحات بیشتری داده باشه
یکی از دوستا TransferImTOO iPhone Transfer رو پیشنهاد داده بود این چطوره؟

alimehraeew
23-11-2010, 18:11
اینایی که گفتی من هیچ اطلاعاتی در موردش ندارم:41:تایپیکی هست که توضیحات بیشتری داده باشه
یکی از دوستا TransferImTOO iPhone Transfer رو پیشنهاد داده بود این چطوره؟
آیفونت مدلش چیه؟؟؟الان رو چه ورژنی هستی؟؟

prince3-love
23-11-2010, 19:00
آیفونت مدلش چیه؟؟؟الان رو چه ورژنی هستی؟؟
برای من 3GS هست و ورژنش 4.1

alimehraeew
23-11-2010, 19:07
برای من 3GS هست و ورژنش 4.1
خوب تو این تاپیک گفتن که چه جوری می تونی jailbreak کنی!

alijigari
23-11-2010, 21:37
با سلام-اگه ایفون ماله کشور هنگ کونک باشه چه جوری میشه اکانت ماله us باشه-ممنون میشم راهنمایی کنید -اخه اول هم که میخواستی بسازی قبول نمیکرد اما بعضی از بچه ها گوشی ماله یک کشور هست و اکانت ماله یک کشور دیگه-

مدیران محترم راهنمایی میکنن ؟:19:

alimehraeew
23-11-2010, 22:06
مدیران محترم راهنمایی میکنن ؟:19:
اصلا ساخت اکانت تو itunes چه ربطی به گوشی داره!!!!شاید یکی محصولات اپل رو نداشته باشه بخواهد اکانت بسازه آهنگ دانلود کنه؟!؟!؟

dracula_killer
23-11-2010, 23:50
دوستان یه سوال
من Iphoneم رو که پی سی وصل می کنم،عکس یه دوربین عکاسی میاد که وقتی داخلش میرم هیچ فایلی رو نمی تونم توش بریزم
یعنی paste واسم خاموشه.چرا؟

yas_6969
24-11-2010, 00:10
اون پوشه camera شما هست و عکس های که با گوشی میگیرید و میتونید از اونجا بردارید چیزی نمیشه داخلش ریخت برای ریختن عکس باید از آیتونز یریزید.

eAmin
25-11-2010, 01:39
آها پس که اینطور...
آخه داداش گوشی لاک رو به 4.1 ریستور کنم که آنلاک نمیشه که؟
خب مشکلی نیست، می تونید دوباره به همون 4.0.1 Restore کنید و یا اگر هم می خواید به 4.1 برید، باید طوری فرم ور رو restore کنید تا Baseband شما آپدیت نشه، و دوباره بدون هیچ مشکلی در 4.1 با ultrasn0w آیفونتون رو آنلاک کنید، که انواع آموزش های روش انجام اینکار موجود هست.
توجه کنید اگر می خواید به 4.1 برید، هرگز نباید baseband شما آپدیت بشه، درغیر اینصورت تا زمانی که آنلاک عرضه نشه، شما فقط به عنوان iPod می تونید از گوشیتون استفاده کنید.

آیفون بنده هم لاک هست، که به همین صورت به 4.1 آپگرید شده.
موفق باشید.

Doctor.Freeman
25-11-2010, 01:49
تو مکانه اشتباه پست دادم . . .
لطفا مدیران پاک کنن

payamf1
25-11-2010, 09:47
آخ جوووووون
بالاخره خریدم :
آیفون 4 - 16
با گارانتی فیزیکی کامل 1 تومن ( گارانتیش خیلی توپه تا یه سال گوشی هر مرگش بزنه تعویض میکنن ) ...
امشب حوصله جیلیشو نداشتم چیزی نریختم . فعلا تو کف دیزاین و دوربینشم .
محشره
دیگه حالم از 3GS به هم میخوره . تازه معنی ضرب المثله : نو که اومد به بازار کهنه میشه دل آزارو میفهمم . :31:
.....
:11:

به عنوان تاپیک توجه کنید

11223344
25-11-2010, 13:48
استاد سلام
سوالی که میپرسم بسیار مهم است و زیاد هم سوال میشه
اگه امکان داره یا کامل توضیح بفرمائید یا به یک تایپیک که جواب دادند راهنمائی کنید
سوال:
اگر ویندوزمون را فرمت کنیم ودوباره نصب کنیم و دوباره ایتونز را بریزیم باید چه کنیم تا هنگام سینک برنامه هامون را پاک نکند
البته من ipa همه برنامه هام را دارم اما حوصله نصب اینهمه را ندارم
راهنمائی بفرمائید

mamaly_123
25-11-2010, 14:56
سلام
ipod 2g mc model ios 4,1 jeilbreken دارم جدیدا موزیک پلیر باز نمیشه!! آهنگ هارو کم میکنم باز میشه اما بیشتر از 900mbj میشه دیگه باز نمیشه....
اصلا حوصله ریست کردن جیل کردنو سیدیا ریختن و ندارم.....
کمکم کنید!

payamf1
25-11-2010, 15:11
استاد سلام
سوالی که میپرسم بسیار مهم است و زیاد هم سوال میشه
اگه امکان داره یا کامل توضیح بفرمائید یا به یک تایپیک که جواب دادند راهنمائی کنید
سوال:
اگر ویندوزمون را فرمت کنیم ودوباره نصب کنیم و دوباره ایتونز را بریزیم باید چه کنیم تا هنگام سینک برنامه هامون را پاک نکند
البته من ipa همه برنامه هام را دارم اما حوصله نصب اینهمه را ندارم
راهنمائی بفرمائید

اگر فایل ipa همه برنامه ها را دارید بعد از نصب آیتونز تمامی فایلها را دوباره در قسمت apps آیتونز بریزید و سینک کنید. در صورتیکه مغایرتی میان برنامه های موجود در آیفون و برنامه های قسمت Apps وجود نداشته باشد برنامه ها دست نخورده باقی می ماند.

سعی کنید قبل از نصب ویندوز جدید از فایلهای موجود در آیتونز روی کامپیوترتون بک آپ بگیرید.

payamf1
25-11-2010, 15:17
سلام
ipod 2g mc model ios 4,1 jeilbreken دارم جدیدا موزیک پلیر باز نمیشه!! آهنگ هارو کم میکنم باز میشه اما بیشتر از 900mbj میشه دیگه باز نمیشه....
اصلا حوصله ریست کردن جیل کردنو سیدیا ریختن و ندارم.....
کمکم کنید!

فایلهاتون قابل دیدن هستند ولی Play نمی شوند؟؟؟ یا اینکه iPod باز نمی شود؟؟؟

mamaly_123
25-11-2010, 15:33
فایلهاتون قابل دیدن هستند ولی Play نمی شوند؟؟؟ یا اینکه iPod باز نمی شود؟؟؟
وقتی موزیک پلیر و اجرا میکنم صفحه سفید میشه بعداز 10 ثانیه بر میگرده تو منو
تو سرچ فایلا پیدا میشن اما باز نمیشن.....

payamf1
25-11-2010, 15:49
وقتی موزیک پلیر و اجرا میکنم صفحه سفید میشه بعداز 10 ثانیه بر میگرده تو منو
تو سرچ فایلا پیدا میشن اما باز نمیشن.....
تنها راه حل مشکلتان ریستور است :دی!!! ببخشید ولی راه دیگه ای نداره

Doctor.Freeman
25-11-2010, 20:09
اساتید .
یه کمک :
من آیفون 3Gs دارم و میخوام Contact هامو از رو 3GS رو اون آیفون دیگم ( آیفون 4 ) بریزم . دقیقا باید چیکار کنم ؟
منتظرم .
با تشکر :40::11:

payamf1
25-11-2010, 20:18
اساتید .
یه کمک :
من آیفون 3Gs دارم و میخوام Contact هامو از رو 3GS رو اون آیفون دیگم ( آیفون 4 ) بریزم . دقیقا باید چیکار کنم ؟
منتظرم .
با تشکر :40::11:

از طریق آیتونز میتونین بک آپ بگیرین. البته همه با هم بک آپ گرفته میشه. یعنی نمیشه فقط از contact بک آپ گرفت
مواظب باش چون اگر دفعه بعد با آیفون 4 بک آپ بگیری دیگه نمیتونی بریزی رو 3GS.

m_f_sh_85
26-11-2010, 14:04
سلام من آيفون 3gs رو به 4.1 ريستور كردم بك آپ هم گرفتم ولي وقتي بعد از ريستور بك آپ رو رو گوشي ريختم همه چيزو برگردوند الا نرم افزارهاي كرك شده(كه ظاهرا همين طوريه) حالا اگه من قبل از ريختن بك آپ گوشي رو جيلبريك كنم و appsync همون ورژن رو نصب كنم و بعد بك آپ رو رو گوشي بريزم آيا برنامه هاي كرك شده باقي ميمونن يا باز هم فرقي نميكنه؟

yas_6969
26-11-2010, 14:17
شما وقتی ریستور میکنی هیچ فرقی نمیکنه همه ی برنامه ها پاک میشه
در یک صورت پاک نمیشه که مستقیم آپدیت کنید.

m_f_sh_85
26-11-2010, 19:21
شما وقتی ریستور میکنی هیچ فرقی نمیکنه همه ی برنامه ها پاک میشه
در یک صورت پاک نمیشه که مستقیم آپدیت کنید.

ببخشيد منظورتون از اينكه مستقيم آپديت كنم اينه كه فايل رو دستي ندم و از خود سايت ريستور كنم؟

yas_6969
26-11-2010, 19:28
یعنی اینکه تو خود آیتونز روی آپدیت بزنید و آپدیت کنید.

HOSIEN M
28-11-2010, 21:00
درود اقا شاید این جا جاش نباشه شرمنده
1:می خواستم بدونم هزینه انلاک کردن گوشی ایفون 4 چند هست
2:جیلبرک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])یعنی همون ابدیت کردن گوشی ؟؟؟؟

mohammadjt
30-11-2010, 22:00
من سولم رو جای دیگه پرسیدم ظاهرا جاش اینجا بوده
سلام من یک iphone 4 از کسی گرفتم که اگه خوشم اومد بردارم ماهی کار کرده
1- از کجای گوشی میشه مشخصاتش مثل memory که چقدره یا دوربینش چقدره رو فهمید؟
2-بعد یک سوال مسخره این که پشتش مینویسه designed apple in california assembled in china اصل دیگه گوشی؟
3-دیگه اینکه زیاد که باهاش بازی اجرا می کنم احساس می کنم بالاش یک خورده داغ میشه همینجوریه؟
4- این چند تا speaker داره؟ صداش فقط از یکی از speaker ها پخش میشه اما ظاهرا دوتا داره می خواستم ببینم گوشی مشکلی داره؟
4-سوال آخر از کجا میشه فهمید touch بودنش صدمه دیده یا نه؟ آخه به نظرم touch کنار ضفحه خوب عمل نمیکنه
ممنون میشم زود جواب بدید

yas_6969
30-11-2010, 23:28
1-از داخل گوشی نمیشه با برنامه های جانبی میشه،کلا یه نوع آیفون 4 داریم دیگه مشخصاتش همه جا هست برید gsmarena ببینید

2-بله اصله برای همه همین و نوشته

3-بله طبیعی هست

4-یدونه داره اون یکی میکرفون هست

5-این و دیگه خودت تشخیص باید بدی با جاهای دیگه مقایسه کن ببین فرق داره

mohammadjt
01-12-2010, 00:00
[QUOTE=yas_6969;5658652]1-از داخل گوشی نمیشه با برنامه های جانبی میشه،کلا یه نوع آیفون 4 داریم دیگه مشخصاتش همه جا هست برید gsmarena ببینید

حافظشم نمیشه فهمید 32 یا 16 آخه شکل ظاهریش اصلا جاییش مشخص نیست کدومه

yas_6969
01-12-2010, 01:16
چرا اونو برید تو ستسنگ بعد General و About ببینید چند هست.

mohammadjt
01-12-2010, 10:53
بعد یک سوال دیگه این تو setting که reset داره گوشی بر می گرده به حالتی که از کارخونه اومده دیگه؟ یعنی نرم افزارایی که بعدا روش نصب شده هم ظاک میشه؟ و هرچی از اول بوده روش میمونه دیگه؟

payamf1
01-12-2010, 11:03
بعد یک سوال دیگه این تو setting که reset داره گوشی بر می گرده به حالتی که از کارخونه اومده دیگه؟ یعنی نرم افزارایی که بعدا روش نصب شده هم ظاک میشه؟ و هرچی از اول بوده روش میمونه دیگه؟
بله همینطوره.

البته آیفونهای جیلبرک شده ریست نمیشوند. حتما باید با آیتونز ریستور کرد واسه برگرداندن آیفون به حالت اول

MufcTalk.com
03-12-2010, 16:41
سلام من ایفون 4 گرفتم انلاک فاکتوری
هنوز سیم کارت روش نگذاشتم و وقتی روشنش میکنم میگه سیم کارت بزارین و به itunes وصل شین و به ایتون که وصل شدم بازم میگه سیم کارت ندارین
سوال اینه برای هرکاری باید حتما اول سیم کارت بگذارم روش؟
ایا نیاز به dfu داره یا فقط باید جیلبریک کنم؟
در چه حالتی باید dfu کنم؟ و مهم نیست چه ورژنی در حال حاضر روش هست؟
ممنون

payamf1
03-12-2010, 18:33
سلام من ایفون 4 گرفتم انلاک فاکتوری
هنوز سیم کارت روش نگذاشتم و وقتی روشنش میکنم میگه سیم کارت بزارین و به itunes وصل شین و به ایتون که وصل شدم بازم میگه سیم کارت ندارین
ممنون
سلام خوش اومدین.

شما باید حتما سیم کارت رو بندازی تا گوشی اکتیو بشه و شما یه منو دسترسی پیدا کنین. اگر گوشی سیم کارت رو نمیشناسه حتما اشتباه بریدین سیم کارتو. در ضمن وقتی سیم کارت رو جا میندازی باید یه بار کابل رو دربیاری و دوباره وصل کنی.

همینکه اکتیو شد دیگه بدون سیم کارتم میتونی همه کار با آیفون انجام بدی.

چه نیازی به DFU است اخه؟؟؟ اگر خواستی میتونی جیلبرک کنی اگر هم نخواستی میتونی همونطوری استفاده کنی.

وقتی میخوای ریستور کنی یا وقتی گوشیت دچار مشکل میشه. خیر مهم نیست.

MufcTalk.com
03-12-2010, 22:10
با سلام
ممنون از راهنماییتون
اینجور که فهمیدم اول یه سیم کارت بزارم بعد باید جیلبریک کنم چه ورژن جیلبریکی را باید روش بریزم؟که هم اخرین باشه هم بهترین؟و ربطی هم به ورژن خود گوشی نداره یعنی؟
ممنون

MufcTalk.com
04-12-2010, 22:17
با سلام من الان گوشی را به روش Limera1n جیلبریک کردم
سیدا رو هم نصب کردم و نصب شد
حالا میشه بهم بگین دقیقا برای ریختن برنامه ها ی -- شده بازی و برنامه های ایتونز چی کار کنم؟

payamf1
04-12-2010, 23:00
با سلام
ممنون از راهنماییتون
اینجور که فهمیدم اول یه سیم کارت بزارم بعد باید جیلبریک کنم چه ورژن جیلبریکی را باید روش بریزم؟که هم اخرین باشه هم بهترین؟و ربطی هم به ورژن خود گوشی نداره یعنی؟
ممنون
شما اینجا رو بخون شاید خیلی از سوالاتت حل بشه :

---------- Post added at 11:00 PM ---------- Previous post was at 10:59 PM ----------

با سلام من الان گوشی را به روش Limera1n جیلبریک کردم
سیدا رو هم نصب کردم و نصب شد
حالا میشه بهم بگین دقیقا برای ریختن برنامه ها ی -- شده بازی و برنامه های ایتونز چی کار کنم؟

سورس زیر رو اضافه کن :

از توش Appsync رو نصب کن

MufcTalk.com
04-12-2010, 23:24
بازم سلام الان Appsync را هم نصب کردم
حالا چجوری برنامه های کرک شده و سایر برنامه را بریزم روی گوشی؟
ممنون

joe_satriani
05-12-2010, 09:18
بازم سلام الان Appsync را هم نصب کردم
حالا چجوری برنامه های کرک شده و سایر برنامه را بریزم روی گوشی؟
ممنون

با سلام
شما باید گوشی رو بزنید به کامپیوتر و برنامه ی iTunes رو اجرا کنید
و بعد برنامه هایی که میخواید نصب کنید رو از سمت چپ iTunes به قسمت app برید و اونجا برنامه ها رو کپی/پیست کنید

و بعد هم sync کنید

موفق باشید.

MufcTalk.com
05-12-2010, 11:36
با سلام
ممنون خب من موفق شدم یه بازی رو روی ایفون بریزم
حالا چند سوال مبتدیانه دارم تا کم کم حرفه ای بشم :دی
روی سیدا الان با قرمز عدد 1 را نوشته و بعضی موقع ها عدد 2 این یعنی چی؟
وقتی روی یه برنامه میریم exit نداره؟فقط با زدن منو کاملا از برنامه خارج میشه؟
جیلبریک کردیم که خیلی از برنامه های خوب ایفون که توی ایتونز پولی هستند رو کرک شدش را بریزیم اولا از کدوم سایت میتونیم برنامه های مورد نظر را پیدا کنیم؟دوما روش ریختن فرمت هایی که ipa نیستند چجوریه؟ممنون

joe_satriani
05-12-2010, 16:26
با سلام
ممنون خب من موفق شدم یه بازی رو روی ایفون بریزم
حالا چند سوال مبتدیانه دارم تا کم کم حرفه ای بشم :دی
روی سیدا الان با قرمز عدد 1 را نوشته و بعضی موقع ها عدد 2 این یعنی چی؟
وقتی روی یه برنامه میریم exit نداره؟فقط با زدن منو کاملا از برنامه خارج میشه؟
جیلبریک کردیم که خیلی از برنامه های خوب ایفون که توی ایتونز پولی هستند رو کرک شدش را بریزیم اولا از کدوم سایت میتونیم برنامه های مورد نظر را پیدا کنیم؟دوما روش ریختن فرمت هایی که ipa نیستند چجوریه؟ممنون

با سلام
خواهش دوست عزیز - انشالله شما هم روزی پاسخگوی سوالات دوستان در این زمینه در همین انجمن باشید ...

اون نوشته که روی برنامه ها مینویسه یعنی اینکه به طور مثال چند تا آپدیت توی این نرم افزار هست
و یا مثلا زمانی که شما یه missed call داشته باشید بالای برنامه ی phone مینویسه 1
و زمانی که اس ام اس واستون اومده باشه و هنوز مرورش نکرده باشید مینویسه بالای برنامه ی message یک

---
آره برنامه ها exit ندارن با همون دکمه ی Home میتونید بیاید بیرون
----

برای دانلود اینطور برنامه ها به نظرم سایت apptrackr.org عالی هست
میتونید مراجعه کنید و نصب کنید

موفق باشید.

MufcTalk.com
05-12-2010, 17:26
بسیار ممنون از راهنماییتون تو موبایلستان خودمو کشتیم بعد از سالی جواب میدن :دی
الان برنامه هایی که توضیه میکنید چی هستن؟به جز بازی و... یعنی از اصلی ها چیا رو باید نصب کنم؟
چرا وقتی به چیز پی ان وصل میشم روی بعضی از برنامه ها که میزنم که با نت هستند میگه فقط با wifi کار میکنند..چی کار باید کرد؟
برنامه هایی که ipa نیستند رو چجوری بریزم؟
فیلم موزیک و عکس گلچین شده چجوری بریزم؟یعنی تک تک نه اینجوری که از توی ایتون البومی یا موضوعی میشه ریخت
چجوری میشه یه ایکون مثلا مثل گیم ساخت بعد بازی ها رو بریزیم توی این؟
کلا شرمنده همه دوستان اما چی کار کنیم تازه گرفتیم و مشتاق یاد گیری هستیم
بسیار ممنون

MufcTalk.com
05-12-2010, 19:19
من خیلی خوندم در مورد نصب نرم افزارهای سیدا
لطفا بهترین و مهم ترین هاش را هم بگین و نحوه نصب که خیالم راحت شه
ممنون

11223344
07-12-2010, 00:47
استاد ببخشید
فرق بین recovery و DFU چیست

کلا برای ریستور کردن باید از کدامشان استفاده کرد

Iman Bala
07-12-2010, 12:09
دو ستان 1 برنامه ی gps می خواستم که بشه اطلاعات محلی رو که می خوام رو مثلا خونم رو جایی مثل contact گوشی ذخیره کنم...:46:
همچین GPS ی هست...:13:
اسمش یا لینک DL رو اگر بدید ممنون می شم :5:

mojtaba_14
07-12-2010, 14:12
دو ستان 1 برنامه ی gps می خواستم که بشه اطلاعات محلی رو که می خوام رو مثلا خونم رو جایی مثل contact گوشی ذخیره کنم...:46:
همچین GPS ی هست...:13:
اسمش یا لینک DL رو اگر بدید ممنون می شم :5:

خود برنامه MAPS که رو گوشی هست،اینکارو می کنه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از اینجا به بعد هم که معلومه!

Iman Bala
07-12-2010, 15:02
خود برنامه MAPS که رو گوشی هست،اینکارو می کنه.

از اینجا به بعد هم که معلومه!

مرسی .
اما به صورت offline فکر نکنم کار کنه ...
نمی خوام وقتی کانکت هستم به اینتر نت فقط کار کنه...

payamf1
07-12-2010, 19:18
برنامه های offlinemaps و xgps وظیفه انجام اینکار رو دارند.

---------- Post added at 07:18 PM ---------- Previous post was at 07:17 PM ----------

استاد ببخشید
فرق بین recovery و DFU چیست

کلا برای ریستور کردن باید از کدامشان استفاده کرد

DFU Mode در آیفون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

payamf1
07-12-2010, 19:41
بسیار ممنون از راهنماییتون تو موبایلستان خودمو کشتیم بعد از سالی جواب میدن :دی
الان برنامه هایی که توضیه میکنید چی هستن؟به جز بازی و... یعنی از اصلی ها چیا رو باید نصب کنم؟
چرا وقتی به چیز پی ان وصل میشم روی بعضی از برنامه ها که میزنم که با نت هستند میگه فقط با wifi کار میکنند..چی کار باید کرد؟
برنامه هایی که ipa نیستند رو چجوری بریزم؟
فیلم موزیک و عکس گلچین شده چجوری بریزم؟یعنی تک تک نه اینجوری که از توی ایتون البومی یا موضوعی میشه ریخت
چجوری میشه یه ایکون مثلا مثل گیم ساخت بعد بازی ها رو بریزیم توی این؟
کلا شرمنده همه دوستان اما چی کار کنیم تازه گرفتیم و مشتاق یاد گیری هستیم
بسیار ممنون

برنامه و بازی که میتونی پیدا کنی مشکلی نیست. از سایت apptrackr.org میتونی جدیدترین بازیها رو لحظه به لحظه بگیری. همچنین برای برنامه ها و بازیهایی که حجمشون بالاس میتونی از سایت panda ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنی که لینکهاشون مستقیمه

برنامه های غیر ipa هرکدوم روش خودشون رو دارن که میتونی با iFile و iFunbox یا iPhone PC Suite بریزی روی گوشی

عکس رو میتونی توی یه فولدر جداگانه بزاری که همیشه آیفونت با اون فولدر هماهنگ باشه برای آهنگ هم گلچین شده میتونی از playlist استفاده کنی

mohammadjt
07-12-2010, 20:08
یک چند تا سوال داشتم ممنون می شم جواب بدید.
ا- این جعبه iphone 4 توش هیچگونه cd و , و وسایل جانبی نداره؟ فقط برای من یک شارژر توش بود با usb البته دسته دوم گرفتم من
2- این تو قسمت setting بعد general که میرم میزنه capacity 29.1 گیگ درسته؟ بعد وقتی به pc وصل میکنم میگه فقط 13 گیگ فضا دارید. الان به بقیش چطوری می تونم دسترسی پیدا کنم با pc ؟ 32 گیگه

yas_6969
07-12-2010, 20:32
مرسی .
اما به صورت offline فکر نکنم کار کنه ...
نمی خوام وقتی کانکت هستم به اینتر نت فقط کار کنه...

از تاپیک زیر کمک بگیر

time prince
08-12-2010, 09:41
یک چند تا سوال داشتم ممنون می شم جواب بدید.
ا- این جعبه iphone 4 توش هیچگونه cd و , و وسایل جانبی نداره؟ فقط برای من یک شارژر توش بود با usb البته دسته دوم گرفتم من
2- این تو قسمت setting بعد general که میرم میزنه capacity 29.1 گیگ درسته؟ بعد وقتی به pc وصل میکنم میگه فقط 13 گیگ فضا دارید. الان به بقیش چطوری می تونم دسترسی پیدا کنم با pc ؟ 32 گیگه

In the box

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iPhone 4
Apple Earphones with Remote and Mic
Dock Connector to USB Cable
USB Power Adapter
Documentation
اگه خودت روش هیچ چی نریختی ! برنامه ی iFile و روش نصب کن و فولدراشو چک کن یا با iFunBox از روی کامپیوتر چک کن ببین چی روش ریختن !

mohammadjt
09-12-2010, 16:37
firmware گوشی من2.10.04 نسخه جدیدترم داره؟ از کجا میشه گیر اورد؟

mohammadjt
09-12-2010, 17:01
ببخشید اینجا از بس پستا مختلفه که نمیشه همشو خوند یک پیشنهاد دارم که تمام مطالب از ابتدا تا ا[ر رو در یک topic قرار بدید. هرکی یک آموزش گذشته و جاهشم با هم فرق می کنه من چندتا سوال داشتم
1- از کجا میشه فهمید گوشی jailbreak شده یا نه؟
2- اگر گوشی jailbreak باشه و من reset کنم از بین میره ؟
3- گوشی اگه reset کنم frimwork هم از بین میره؟
4-این که تو گوشی نوشته version 4.1 منظور همون frimwork دیگه؟ بعد من اگه کل گوشی رو restore کنم میشه راحت طبق آموزش که گذشتید jailbreak کرد دیگه؟ من لازمه که ios4.1 رو قبلش دانلود کنم؟
5- راهی برای download برنامه cydia به جز وایرلس نیست؟
6- چطوری میشه همه شماره تلفن های گوشی رو با هم پاک کرد؟
7- من موبایل قبلیم N70 راهی هست که تمام contact ها رو به گوشی منتقل کنم؟
باز ممکنه سوال پیش بیاد میام می پرسم
ممنون

roteal2007
09-12-2010, 18:50
ببخشید اینجا از بس پستا مختلفه که نمیشه همشو خوند یک پیشنهاد دارم که تمام مطالب از ابتدا تا ا[ر رو در یک topic قرار بدید. هرکی یک آموزش گذشته و جاهشم با هم فرق می کنه من چندتا سوال داشتم
1- از کجا میشه فهمید گوشی jailbreak شده یا نه؟
2- اگر گوشی jailbreak باشه و من reset کنم از بین میره ؟
3- گوشی اگه reset کنم frimwork هم از بین میره؟
4-این که تو گوشی نوشته version 4.1 منظور همون frimwork دیگه؟ بعد من اگه کل گوشی رو restore کنم میشه راحت طبق آموزش که گذشتید jailbreak کرد دیگه؟ من لازمه که ios4.1 رو قبلش دانلود کنم؟
5- راهی برای download برنامه cydia به جز وایرلس نیست؟
6- چطوری میشه همه شماره تلفن های گوشی رو با هم پاک کرد؟
7- من موبایل قبلیم N70 راهی هست که تمام contact ها رو به گوشی منتقل کنم؟
باز ممکنه سوال پیش بیاد میام می پرسم
ممنون

1.CYDIA رو ببین تو منو هست یا نه. نبود+جیل نیست.
2.بستگی داره دستگاهتون چه ورژنی داشته باشه اگه 4.1 باشه که نه نمیپره اگر 4.2 باشه بعد روشن خاموش کردن به PC نیاز داری که هکر های ارجمند دارن کار میکنن تا این رو برای این ورژن حل کنن چند روز دیگه منتشر میشه.
3.نوچ.
4.بله ورژن مد نظرت رو دانلود میکنی و بعد نصب با آیتونز رستور و بعد اون جیل.
5.هست اما دردسر داره بهترینش وایرلسه برای استفاده اولین بار از سیدیا هم احتیاج به وایرلس و یا اینترنت سیم کارت دارید.
6.نمیدونم.
7.به N سالار منم گوشی اولیم بود.
در خدمتیم.
6.

yas_6969
09-12-2010, 21:53
شماره هات و کپی کن روی سیم کارتت بعد داخل آیفون بزن شماره های سیم و بیاره

mohammadjt
09-12-2010, 22:26
ها اخه دادم سیم کارتو برید راه دیگه نداره؟

hhoushmand
11-12-2010, 21:18
آقا من ميخوام از يكي از دوستام يه iphon 3gs دسته دوم بگيرم اون ميگه 450 هزار تومن حالا چند تا راهنمايي مي خواستم.
از اونجايي كه من آصلا با آيفون آشنايي ندارم از كجا بفهمم كه گوشيش ايراد نداره؟
قيمتي كه ميگه مناسبه؟
از كجا بفهمم Lcd ش ايراد نداره؟
چند تا نكته ي مهم كه بايد موقع خريد توجه كرد بهم بگيد ممنون ميشم.

prince3-love
14-12-2010, 11:22
یک سوال
من هرکاری کردم نتونستم راهی پیدا کنم که آهنگ زنگ خور رو به موزیک دلخواه خودم تغیر بدم
باید چیکار کنم که انجام بشه یعنی این گوشی فقط همون چند تا زنگ خوری که داخلش هست رو فقط قبول میکنه:41:
در ضمن برنامه IFile هم که دوستان پیشنهاد داده بودن هم پولی هست نمیشه دانلودش کرد راهی نیست این برنامه های پولی رو کرک شده دانلود و ریخت تو گوشی؟اگر میشه باید چطوری ریخت روش خاصی داره؟و از کجا میشه اخرین نسخه و کرک شدشو دانلود کرد؟

payamf1
14-12-2010, 12:37
یک سوال
من هرکاری کردم نتونستم راهی پیدا کنم که آهنگ زنگ خور رو به موزیک دلخواه خودم تغیر بدم
باید چیکار کنم که انجام بشه یعنی این گوشی فقط همون چند تا زنگ خوری که داخلش هست رو فقط قبول میکنه:41:
در ضمن برنامه IFile هم که دوستان پیشنهاد داده بودن هم پولی هست نمیشه دانلودش کرد راهی نیست این برنامه های پولی رو کرک شده دانلود و ریخت تو گوشی؟اگر میشه باید چطوری ریخت روش خاصی داره؟و از کجا میشه اخرین نسخه و کرک شدشو دانلود کرد؟
با برنامه های مخصوص همین کار میشه زنگهای دلخواهتون رو انتخاب کنید. با برنامه iPhone Ringtone Maker رینگتون مورد علاقه تون رو بسازید و در آیتونز توی قسمت Ringtones بزارید. همچنین میتونین از توی سیدیا هم مساقیما رینگتون دانلود کنید.
برنامه ی unlimTones هم که توی سیدیا هست مخصوص همین کار هست.

---------- Post added at 12:37 PM ---------- Previous post was at 12:36 PM ----------

آقا من ميخوام از يكي از دوستام يه iphon 3gs دسته دوم بگيرم اون ميگه 450 هزار تومن حالا چند تا راهنمايي مي خواستم.
از اونجايي كه من آصلا با آيفون آشنايي ندارم از كجا بفهمم كه گوشيش ايراد نداره؟
قيمتي كه ميگه مناسبه؟
از كجا بفهمم Lcd ش ايراد نداره؟
چند تا نكته ي مهم كه بايد موقع خريد توجه كرد بهم بگيد ممنون ميشم.

قیمت مناسبه. برای تست lcd سعی کنید همه جای تاچ رو خوب بررسی کنید که کار بکنه. خوب تست کن بعد ازش بخر

shahramcat
25-12-2010, 23:34
سلام

یکی از دوستان Iphone4 رو از امریکا آوردن براش اما Lock هست و برای AT&T ....
فریمور 4.2.1e هست و گویا هرچی گشته هیچ طوری نتونسته آنلاک کنه ...

آیا برای این ورژن راهی هست برای آنلاک کردنش ؟
ممنون میشم کمک کنید .

mohsenfhm
25-12-2010, 23:54
متاسفانه فعلا راهي نيست و بايد منتظر بمونيد

shahramcat
26-12-2010, 00:11
متاسفانه فعلا راهي نيست و بايد منتظر بمونيد

ممنون جناب

به طور نسبی معمولا چقدرطول میکشه ؟

mohsenfhm
26-12-2010, 09:05
ممنون جناب

به طور نسبی معمولا چقدرطول میکشه ؟

نميشه دقيق گفت ! چون تيم مربوطه قول داده بودند قبل از كريسمس عرضه كنند ولي چند روز پيش به تعويق انداختند:13::41:

mohsenfhm
27-12-2010, 11:58
سلام به دوستی خوبم ..
بچه ها من دیگه تقریبن ۱ ماهی میشه که ۴ دارم ...
تاحالا هم به چنتا دلیل نرفتم طرفه ریزه کاریاش..
خاستم چنتا سوال بپرسم ...
.
الان ماله من جیل شدس ...
میخام اپدیت کنم..
نرم افزار های روش پاک میشه !؟
من وقتی خریدمش خودش کلی برنامه داره روش ...
میخام ببینم اگه اپدیت کنم پاک میشه ی نه؟!؟!
بعد ۱ چیزه دیگه ..
اگه گوشی جیل نباشه نمیشه از برنامهای آی تیونز که فری هستند استفاده کرد؟!
.
مثلا من آلن اپدیت کنم ۴.۲ و از حالته جیل خارج بشه دیگه نمیتونم برنامه روش نسب کنم !؟؟!
.
ممنون میشم ..
مرسیییی...

لطفا يك پست رو چند جا نزاريد :11:

تو تاپيك آيفون 4 توضيح دادم:20:

ehsan984
02-01-2011, 22:23
سلام به دوستان عزیز

چه جوری میشه فیلم تو آیفون ریخت؟با جزییات لطفا

alijigari
03-01-2011, 18:27
با سلام-من ویندوزم را تازه عوض کردم-دوتا پوشه هم داخل my picture و my music هم بود انها را کپی کردم اما حالا که کپی میکنم برنامه ها و اهنگ ها و نوت ها بر نمیگرده سره جاش-ممنون میشم دقیقا بگین من این پوشه ها را کجا بریزم که ایتونز من درست بشه-من از اخرین ورژن ایتونز استفاده میکنم

Mehrdad092000
03-01-2011, 18:58
با سلام-من ویندوزم را تازه عوض کردم-دوتا پوشه هم داخل my picture و my music هم بود انها را کپی کردم اما حالا که کپی میکنم برنامه ها و اهنگ ها و نوت ها بر نمیگرده سره جاش-ممنون میشم دقیقا بگین من این پوشه ها را کجا بریزم که ایتونز من درست بشه-من از اخرین ورژن ایتونز استفاده میکنم

سلام ببینید پیشفرض اینجا میره
C:\Documents and Settings\Mehrdad092000\My Documents\My Music\iTunes\iTunes Media\Mobile Applications

شما فایل های داخلMobile Applications دوباره add کنید

alijigari
04-01-2011, 05:02
سلام ببینید پیشفرض اینجا میره
C:\Documents and Settings\Mehrdad092000\My Documents\My Music\iTunes\iTunes Media\Mobile Applications

شما فایل های داخلMobile Applications دوباره add کنید

میشه بیشتر توضیح بدین-در مورد اهنگ ها و نوت هام چه کار کنم ؟

siavash_1147
11-01-2011, 12:10
سلام علیکم برادران
آیفونم با redsnow جیلبرک شده
خاموش کردم دیگه بلد نیستم روشن کنم
وقتی میزنیم رو redsnow باید یه فایلو brows کنیم
یادم رفت گفت چیو brows کنیم

Mehrdad092000
12-01-2011, 05:06
شما دستگات با فریمورتم میگفتی
شما باید فایل مخصوص به فریمورت رو از brows کنید و بدش طبق کاراییه که میگه امجام بدید
اگه روشن نمیشه دکمه homeو power با هم نگه دار

TFK
12-01-2011, 11:47
چند تا سوال داشتم دوستان:
1-ميخواستم ببينم كه آيفون 4g اگه آنلاك فكتوري نباشه قيمتش چقدر در مياد؟
2-اگه از آمريكا بخرم اينجا ميشه آنلاكش كرد؟ اصلا اينكار ارزش داره....safe هست كه بخوام بدم اينجا برام آنلاك كنن؟
3-اصلا اون گوشي رو كه اپل با قيمت پايه كارخونه ميده.... آنلاك و جيلبريك ميشه كرد اينجا!!!!؟

HASTEMENE
12-01-2011, 12:03
سلام
من میخوام یهipod toch 4 8gig بگیرم.آیا این مدل با مدل 3 از نظر قیافه و مشخصات فرقی داره؟
آیا موقع خرید از همدیگه قابل شناسایی هستند؟آیا امکان انداختن فروشنده به من هست؟

payamf1
12-01-2011, 17:17
سلام
من میخوام یهipod toch 4 8gig بگیرم.آیا این مدل با مدل 3 از نظر قیافه و مشخصات فرقی داره؟
آیا موقع خرید از همدیگه قابل شناسایی هستند؟آیا امکان انداختن فروشنده به من هست؟
اینم تفاوت ظاهری :

در جلو هم که یه دونه دوربین تماس تصویری هست که کاملا این دو مدل رو از هم جدا کرده

zemestan ast
15-01-2011, 22:05
منگوشی ایفون 4خریدم بعد که واسم جیلبریک کردن بعد چند مدت گوشیمخاموش شد دوباره ریستور کردن ولی هنوز جیلبریک نکردم و احساس میکنم یکم سرعتم کم شده حالا میخوام ریستور کنم و جیلبریک ولی نمیدونم چیکار کنم مبتدیم اگه امکان داره منو راهنمایی کنید

abera
15-01-2011, 22:12
من یه گوشی ایفون 4 خریدم که همونجا فروشنده واسم جیلبریک کرد ولی بعد چند مدت گوشیم خاموش شد و بالا نیومد دوباره گوشیموبردم ÷یش فروشنده که واسو ریستور کرد ولی جیلبریک نکردم حالا میخوام از اول ریستور کنم و جیلبریک کنم ولی نمیدونم چطوری اگه امکان داره منو راهنمایی کنید من کاملا مبتدی هستم

yas_6969
15-01-2011, 22:42
اگه میشه ورژن گوشیت و از ستینگ نگاه کن و بگو اول.
بعد من فکر میکنم گوشی شما 4.2.1 هست و اون فروشنده جیلیبریک کرده ولی حواسش نبوده که این جیلیبریک پایدار نیست و با خاموش شدن دستگاه دوباره باید با برنامه از طریق کامپیوتر بیاریش بالا

abera
15-01-2011, 23:38
version 4.2.1

yas_6969
16-01-2011, 00:24
ببینید این ورژن هنوز جلیبریک کامل براش نیومده اینجا رو مطالعه کن

HASTEMENE
16-01-2011, 11:46
کسی میتونه به من بگه آیپد با آیپاد چه تفاوتی داره؟

joe_satriani
16-01-2011, 21:00
کسی میتونه به من بگه آیپد با آیپاد چه تفاوتی داره؟

با سلام
خیلی تفاوت دارن
شما از آیپاد میتونید به عنوان یه موزیک پلیر همراه استفاده کنید بیشتر
اما از آیپد میتونید به عنوان یه تبلت همراه استفاده کنید

نمونه ای از آیپد:

نمونه ای از آیپاد:

موفق باشید.

zemestan ast
16-01-2011, 21:39
میخوام جیلبریک کنم واقعا مبتدی هستم یکی منو راهنمایی کنه

zemestan ast
16-01-2011, 23:12
من میخوام گوشیمو ریستور و جیلبریک کنم نمیدونم ابتدا تاید چیکار کنم مبتدیم حسابی

yas_6969
17-01-2011, 00:08
مدل گوشی و فریمور و ذکر کن همچنین آنلاک هست یا لاک؟؟

zemestan ast
17-01-2011, 00:24
ایفون 4 و 4.2.1 انلاک

shahramcat
17-01-2011, 00:26
سلام دوستان

من امروز 3GS گرفتم دست دوم ...... cydia روش هست و فریمورک 4.2.1 .

1- بخام فیلم و موزیک رو از راه صحیح روش بریزم باید از iTunes استفاده کنم ؟
2- برای برنامه ریختن باید از چه نرم افزاری استفاده کنم ؟

Soap MacTavish
17-01-2011, 11:09
Some Body HELP Me سلام دوستان اگه ممکنه راهنماییم کنید که چطور میتونم ایفون 4 رو به کامپیوتر وصل کنم. رابط usb که تو جعبش بود رو دارم و اینرو هم میدونم که باید با برنامه ای به نام itunes این کار رو انجام بدم. میشه بگید از کجا میشه دانلودش کرد. ضمنا گوشیم نرم افزار سیدیا رو داره

yas_6969
17-01-2011, 11:39
از تاپیک زیر میتونید دانلود کنید

HASTEMENE
17-01-2011, 12:47
با سلام
خیلی تفاوت دارن
شما از آیپاد میتونید به عنوان یه موزیک پلیر همراه استفاده کنید بیشتر
اما از آیپد میتونید به عنوان یه تبلت همراه استفاده کنید

نمونه ای از آیپد:

نمونه ای از آیپاد:

موفق باشید.

حالا میشه بگید که تبلت چیه؟

mohsenfhm
17-01-2011, 13:37
حالا میشه بگید که تبلت چیه؟

آي پد از نوع تبلت ها محسوب ميشه

zemestan ast
17-01-2011, 17:06
گوشیمر جیلبریک نیست ورژنش 4.2.1 حالا میخوام ریستور کنم احساس میکنم سرعتش کم شده بهترین مدلی که میشه ریستور کرد چیه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

joe_satriani
17-01-2011, 19:22
سلام دوستان

من امروز 3GS گرفتم دست دوم ...... cydia روش هست و فریمورک 4.2.1 .

1- بخام فیلم و موزیک رو از راه صحیح روش بریزم باید از iTunes استفاده کنم ؟
2- برای برنامه ریختن باید از چه نرم افزاری استفاده کنم ؟

با سلام
بله دوست عزيز بايد از آيتونز استفاده كنيد
آخرين نسخه ي آيتونز توي همين انجمن توسط دوستمون گذاشته شده
اون رو نصب و ازش استفاده كنيد
وگرنه نميتونيد به راحتي توش فايل بريزيد

موفق باشيد.

abera
17-01-2011, 22:17
مدل گوشی و فریمور و ذکر کن همچنین آنلاک هست یا لاک؟؟
سلام
iphone 4 ver 4.2.1 unlock

alijigari
18-01-2011, 01:34
با سلام-وقتی روی یک اهنگ کلیک میکنم و ایتونز ان را جرا میکنه -بعدش اگه اون اهنگ را از اون پوشه جابجا کنم یا پاکش کنم دیگه داخل ایتونز کار نمی کنه و علامت تعجب جلوش میاد و locate را می خواهد- من قبلا این مشکل را با ورژن 9 داشتم که بعدا درست شد اما الان دارم از اخرین ورزن استفاده میکنم و باز این مشکل را دارم -ممنون میشم راهنمایی کنید

HASTEMENE
18-01-2011, 12:49
آي پد از نوع تبلت ها محسوب ميشه

من نمیدونم تبلت چیه؟میشه توضیح بدید؟

payamf1
18-01-2011, 13:51
من نمیدونم تبلت چیه؟میشه توضیح بدید؟
لینک زیر را مطالعه کنید متوجه خواهید شد :

تبلت پی سی چیست؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

zemestan ast
18-01-2011, 14:41
سلام
چرا هیشکی به من مبتدی کمک نمیکنه
من ایفون 4 دارم میخوام ریستور و جیلبریک کنم میخوام بدونم بهترین مدل ریستور کردن چیه؟ورژن گوشیم 4.2.1 خواهشا راهنماییم کنید

alijigari
18-01-2011, 23:10
با سلام-وقتی روی یک اهنگ کلیک میکنم و ایتونز ان را جرا میکنه -بعدش اگه اون اهنگ را از اون پوشه جابجا کنم یا پاکش کنم دیگه داخل ایتونز کار نمی کنه و علامت تعجب جلوش میاد و locate را می خواهد- من قبلا این مشکل را با ورژن 9 داشتم که بعدا درست شد اما الان دارم از اخرین ورزن استفاده میکنم و باز این مشکل را دارم -ممنون میشم راهنمایی کنید

کسی راه حلی برای سوال من نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟

Mehrdad092000
19-01-2011, 01:21
2تا سوال دارم
سلام 2 تا سوال دارم
1- ipod 2g mc توی فریمور 4.2.1 با رئ اسنو جیلبریک نشد
وقتی فریمورو میدی قبول نمبکنه no که میزنم فبول میکنه اما تو dfu نمیره
مشکل از کجاست؟
------------------------------------------------------
2.یه ایپاد 4 دارم اولین بار برای اینکه برنامه هاش پاک نشه Transfer purchases زدم حالا برای اینکه یه برنامه جدید که Add کردومو بریزه باید تیک فعال کنم
کاری نمیشه کرد این Transfer purchases از بین بره موردی نداره فایل ها پاک بشه
ممنون

zemestan ast
19-01-2011, 18:28
سلام من جیلبریک کردم و cydia رو نصب کردم حالا چطور میشه فهمید گوشیم کامل جیلبریک شده و cydia کامل و بدون ایراد نصب شده؟ممنون

Mehrdad092000
21-01-2011, 22:40
سلام
کسی میدونه چطور میشه اکانت گیم سنتر پاک کرد؟
من رو ipod 3g یه اکانت داشتم حالا همونو اومدم رو ipod4 بزنم نشد یعنی میشه ها اما ادیت میکنه دوست ندارم
حالا کسی میدونه چطور میشه پاک کرد یا رسیت کردش دوباره واردش کرد؟

HASTEMENE
24-01-2011, 12:10
سلام
لطفا بگید که ipod4 با iphone4 چه تفاوتی دارن؟
از تمام جهات.ظاهر.سخت افزار.نرم افزار.
ممنون:40::11:

Mehrdad092000
25-01-2011, 07:40
سلام

شما چه علاقه ای داری به پست های پی در پی
چنبار یه سوالو میپرسید اونم چند جا
چند نفر تا حالا جواب دادن باید یکم صبر داشته باشید با زدن پست های پی درپی که ادم به جواب نمیرسه ا

joe_satriani
25-01-2011, 11:11
سلام

با سلام
اميدوارم با خوندن اين دو صفحه كامل فرقها رو درك كنيد

موفق باشيد.

Masoud0911
25-01-2011, 12:12
سلام.
فایده 3g چیه؟
فقط اینو میدنم که نسل سوم موبایل هست.

payamf1
25-01-2011, 12:22
سلام.
فایده 3g چیه؟
فقط اینو میدنم که نسل سوم موبایل هست.
اینجا رو بخونید کامل توضیح داده

نسل سوم شبکه تلفن همراه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %DA%A9%D9%87_%D8%AA%D9%84%D9%81%D9%86_%D9%87%D9%85 %D8%B1%D8%A7%D9%87)

---------- Post added at 12:22 PM ---------- Previous post was at 12:19 PM ----------

سلام
چرا هیشکی به من مبتدی کمک نمیکنه
من ایفون 4 دارم میخوام ریستور و جیلبریک کنم میخوام بدونم بهترین مدل ریستور کردن چیه؟ورژن گوشیم 4.2.1 خواهشا راهنماییم کنید
شما در حال حاضر روی آخرین فریمور منتشر شده از سوی اپل هستید و iOS از این جدیدتر فعلا رلیز نشده.
اما در صورتیکه میخواهید iOS4.2.1 را دوباره روی آیفون بریزید ابتدا از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])فایل آنرا دانلود کنید و سپس در آیتونز با shift+restore به 4.2.1 ریستور کنید.

payamf1
25-01-2011, 12:37
کسی راه حلی برای سوال من نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟

سعی کنید همیشه یک پوشه جداگانه برای موزیک ها و ویدئوها و کلا هرچیزی که با آیتونز دارید معین کنید و آنرا تغییر ندهید.

اگر هم مکان فایلها جابجا شد از locate آدرس فایل جدید را بدهید تا فایل باز به آیتونز اضافه شود.

در آیتونز 9 چون یک کپی از فایلها توی فولدر آیتونز قرار میگرفت این مشکل وجود نداشت. البته چون شما همیشه در کامپیوترتون از هر فایل 2 تا داشتید مشکل پر شدن بی رویه هارد دیسک هم مطرح بود که الان این مشکل حل شده.

maghzae-motefaker
26-01-2011, 07:05
سلام دوستان.
ببخشید کسی میتونه آموزش کامل نصب تم روی آیپاد تاچ 3g ورژن 4 رو بگه؟
من خودم از اموزشایی که تو نت بود یه کارایی کردم.ولی هر کاری میکنم فقط پشت صفحه home عوض میشه.و آیکونا همون میمونه.
چیکار کنم؟
قربون همتون

payamf1
26-01-2011, 13:59
بعد از نصب winterboard روی آیفونتون باید از تو سیدیا تم دانلود کنید. بعد از دانلود به winterboard بروید و از آنجا اسم تمی را که دانلود کرده بودید تیک بزنید و از برنامه خارج شوید. چند لحظه صبر کنید تا آیفون Respring شود بعد از آن تم برروی آیفونتان اعمال میشود.

maghzae-motefaker
26-01-2011, 17:09
بعد از نصب winterboard روی آیفونتون باید از تو سیدیا تم دانلود کنید. بعد از دانلود به winterboard بروید و از آنجا اسم تمی را که دانلود کرده بودید تیک بزنید و از برنامه خارج شوید. چند لحظه صبر کنید تا آیفون Respring شود بعد از آن تم برروی آیفونتان اعمال میشود.
خیلی ممنون دوست عزیز.
من همه ی اینکارا رو میکنم ولی فقط عکس پشت صفحه عوض میشه:41:

payamf1
26-01-2011, 17:58
خیلی ممنون دوست عزیز.
من همه ی اینکارا رو میکنم ولی فقط عکس پشت صفحه عوض میشه:41:
احتمالا تم اشکال داره یا با فریمور تون سازگاری نداره. تم های دیگه رو هم امتحان کردین؟

maghzae-motefaker
26-01-2011, 19:37
احتمالا تم اشکال داره یا با فریمور تون سازگاری نداره. تم های دیگه رو هم امتحان کردین؟
حدود 3-4 تا تم از کامپیوتر ریختم یه 6-7 تا هم از cydia فریمور من 4.0 هست.
از کجا باید تم این فریمورو بگیرم؟

system1000
26-01-2011, 20:19
یک سوال :

چجوری میشه یک ایفون 3g با ظرفیت 16 گیگ رو از یک ایفون3gs با ظرفیت 16 گیگ تشخیص داد ؟
(همون جور که می دونید از نظر ظاهری کپی هم هستن و نمیشه تشخیص داد).
مرسی.

payamf1
26-01-2011, 20:55
حدود 3-4 تا تم از کامپیوتر ریختم یه 6-7 تا هم از cydia فریمور من 4.0 هست.
از کجا باید تم این فریمورو بگیرم؟

تم inception مخصوص 4 هست. امتحان کن اگر درست نشد تنظیمات winterboard رو تغییر بده. در ضمن برخی تم ها جندتا گزینه توی winterboard اضافه میکنند که تنها یکی از اونها فایل اصلی تم است.

موفق باشید.

---------- Post added at 08:55 PM ---------- Previous post was at 08:54 PM ----------

یک سوال :

چجوری میشه یک ایفون 3g با ظرفیت 16 گیگ رو از یک ایفون3gs با ظرفیت 16 گیگ تشخیص داد ؟
(همون جور که می دونید از نظر ظاهری کپی هم هستن و نمیشه تشخیص داد).
مرسی.

اینطوری میشود تشخیص داد :

بدیهی است که سمت راست 3GS و سمت چپ 3G است

vahid_41852
27-01-2011, 18:01
سلام
من دو تا سوال دارم
1-چرا تو آي فون من كه هنوز جلبريك نشده (اي فون 4) كسايي كه به من زنگ ميزنن بعضي وقتا اسمشون مياد ولي بعضي وقتا فقط شمارشون مياد شماره تو كانتكت هست؟
2-آيا اگر من جلبريك كنم رو بيس باند تاثير داره يا نه؟ (امكان داره قفل بشه؟)

joe_satriani
27-01-2011, 19:22
سلام
من دو تا سوال دارم
1-چرا تو آي فون من كه هنوز جلبريك نشده (اي فون 4) كسايي كه به من زنگ ميزنن بعضي وقتا اسمشون مياد ولي بعضي وقتا فقط شمارشون مياد شماره تو كانتكت هست؟
2-آيا اگر من جلبريك كنم رو بيس باند تاثير داره يا نه؟ (امكان داره قفل بشه؟)

با سلام
1- چون اون هايي كه توي كانتكت هستن به احتمال زياد فرمت استاندارد رو رعايت كردن
مثلا 98912123456+

2- مشخصات فريمور و ... رو بفرماييد كه اصلا جيلبريك ميشه يا خير

موفق باشيد.

vahid_41852
28-01-2011, 00:37
با سلام
1- چون اون هايي كه توي كانتكت هستن به احتمال زياد فرمت استاندارد رو رعايت كردن
مثلا 98912123456+

2- مشخصات فريمور و ... رو بفرماييد كه اصلا جيلبريك ميشه يا خير

موفق باشيد.

1-يعني چي؟ بايد 98912123456+ باشه يا نه چون همينطوريه كه اين مشكل پيش مياد.

2-فريمور 4.2.1 با بيس باند 3.0.10

HOSIEN M
28-01-2011, 11:43
درود اقا ما یک جای کور رفتیم یهو انتن پرید نوشت نو سرور البته گوشیم انلاک هست
بعد ریست کردم درست شد
حالا یک سوال کلا تاحالا شده برا کسی هم همچین مشکلی پیش بیاد بدون اینکه ریست هم کنیم جای هست که بشه دوباره انتن بیاد بالا مثلا باسرچ کردن از این جور حرف ها یا باید حتما گوشی خاموش روشن کنیم

joe_satriani
28-01-2011, 12:14
بعد ریست کردم درست شد
حالا یک سوال کلا تاحالا شده برا کسی هم همچین مشکلی پیش بیاد بدون اینکه ریست هم کنیم جای هست که بشه دوباره انتن بیاد بالا مثلا باسرچ کردن از این جور حرف ها یا باید حتما گوشی خاموش روشن کنیم

با سلام
خوب به يه منطقه كور بريد طبيعيه ديگه
اگه زياد توي اون منطقه باشيد و آنتن نداشته باشيد بعد از اينكه بخوايد آنتن بگيريد معمولا با سرچ و خاموش روشن كردن آنتن مياد
اما اگه چند ثانيه اينطوري باشه نبايد با سرچ بياد - اتومات خودش آنلاين ميشه

موفق باشيد.

با سلام
يعني اينكه زماني كه شما فرمت كامل شماره رو درج كنيد واسه مخاطب مورد نظر ميتونيد نامش رو هم ببينيد زماني كه زنگ ميزنه

موفق باشيد.

payamf1
28-01-2011, 14:08
بعد ریست کردم درست شد

اخطار : لطفا سوالتان را فقط توی یک تاپیک مطرح کنید و نظم انجمن را بر هم نزنید.

vahid_41852
28-01-2011, 14:18

اگه امكانش هست جواب منو كامل بديد...

mehrdad_joon
30-01-2011, 13:39
سلام
با چی باید فایلهای .pDf رو بریزم تو آیفون؟

joe_satriani
30-01-2011, 14:26
سلام
با چی باید فایلهای .pDf رو بریزم تو آیفون؟

با سلام
با استفاده از نرم افزار آیتونز میتونید فایلهای پی دی اف رو بریزید
زمانی که برنامه رو باز کردید از پانل سمت چپ گزینه ی Books رو انتخاب کنید
البته برنامه ی iBooks رو باید روی آیفون داشته باشید و به اون اضافه میشه

موفق باشید.

MickySmart
01-02-2011, 13:16
سلام ، من آیپاد تاچم رو آپدیت کردم 4.1 شده اما دیگه هیچ فایلی روش نصب نمیشه !!!!
چیکارش کنم ؟
راستی با خود آیتونز آپدیت کردم 1 کی گفت restore کن کردم نشد

system1000
02-02-2011, 00:05
سلام.
می خواستم بدونم با ایفون لاکی که انلاک شده میشه از طریق ایتونز سینک کرد ؟ اخه وقتی می خوام یه برنامه بریزم تو گوشی و وقتی به قسمت device در برنامه ایتونز میرم میگه سیم کارت شما جز کریرهای ما نیستش و گزینه sync در نمیادش . چی کار باید کنم ؟

payamf1
02-02-2011, 01:00
سلام.
می خواستم بدونم با ایفون لاکی که انلاک شده میشه از طریق ایتونز سینک کرد ؟ اخه وقتی می خوام یه برنامه بریزم تو گوشی و وقتی به قسمت device در برنامه ایتونز میرم میگه سیم کارت شما جز کریرهای ما نیستش و گزینه sync در نمیادش . چی کار باید کنم ؟
آیفون وقتی آنلاک بشه دیگه آیتونز نمیگه سیم کارتتون جزو کریرهای ما نیست... پس آیفونتون اگر توی آیتونز چنین پیغامی میده پس هنوز آنلاک نشده

system1000
02-02-2011, 01:07
آیفون وقتی آنلاک بشه دیگه آیتونز نمیگه سیم کارتتون جزو کریرهای ما نیست... پس آیفونتون اگر توی آیتونز چنین پیغامی میده پس هنوز آنلاک نشده

انلاک نشده ؟
پس چجوری هستش که آنتن دارم و اپراتورم رو شناخته و می تونم تماس تلفنی داشته باشم؟

payamf1
02-02-2011, 15:25
انلاک نشده ؟
پس چجوری هستش که آنتن دارم و اپراتورم رو شناخته و می تونم تماس تلفنی داشته باشم؟
ورژن آیتونزتون چیه؟

ورژن آیفونتون چیه؟

اگر هم تونستید یه عکس از اروری که میگیرین بزارین

system1000
02-02-2011, 18:43
ورژن آیتونزتون چیه؟

ورژن آیفونتون چیه؟

اگر هم تونستید یه عکس از اروری که میگیرین بزارین

ورژن ایتونز 10.1 هستش.
ورژن ایفون هم 4.1 هستش.(3 جی اس 16 گیگ لاک که انلاک شده).base band هم 6.15.0

system1000
02-02-2011, 20:37
اینم عکس ارور:

aref.moradi
02-02-2011, 22:38
اگه امكانش هست جواب منو كامل بديد...

شما وقتی میخوای شماره ای رو سیو کنی صفر اولشو پاک کره بجاش98+ بنویس بقیه شماره هایی هم که تو دفتر تلفنت هست همینجوری ادیت کن درست میشه

---------- Post added at 10:38 PM ---------- Previous post was at 10:34 PM ----------

اینم عکس ارور:

شما سیمکارت رو دربیار بعد امتحان کن از تو سیدیا هم ببین برنامهappsync مخصوص ورژنت نصب شده یا نه

payamf1
03-02-2011, 00:15
ورژن ایتونز 10.1 هستش.
ورژن ایفون هم 4.1 هستش.(3 جی اس 16 گیگ لاک که انلاک شده).base band هم 6.15.0

این مشکل ربطی به appsync نداره.
گوشیتون بد آنلاک شده برخی مواقع پیش میاد... نظر من اینه که یه بار دیگه از اول مراحل آنلاک رو انجام بدین...

آیتونز را دوباره نصب کنید. گوشی را ریستارت کنید. و دوباره امتحان کنید

TFK
03-02-2011, 15:57
دوستان من هر كاري ميكنم نمي تونم ياهو مسنجر 2.0.1 رو نصب كنم..! نرم افزار فري هم هستش!!!!
از سايتهاي مختلف دانلود كردم ولي موقع نصب با آيتيونز هيچ اتفاقي نمي افته...يعني مينويسه installing app و آيكون يه لحظه مياد ولي بعد از finishing installation دوباره ميره... ):
فعلا هم برام مقدور نيست از appstore با خود گوشي دانلود كنم...
فرمور 4.1 - جيل شده- اپ سينك هم نصبه!

Hossein13
03-02-2011, 18:53
سلام

آقا من تازه دیروز یه آیفون 4 خریدم

ولی الان هرکاری میکنم صدا از اسپیکرش در نمیاد:41: واسه مکالمه هم فقط صدای گوشی درسته ، اسپیکر نداره ( هندزفری صدا داره)

تنظیمات خاصی داره یا مشکل از گوشی هست؟ :9:

joe_satriani
03-02-2011, 20:08
دوستان من هر كاري ميكنم نمي تونم ياهو مسنجر 2.0.1 رو نصب كنم..! نرم افزار فري هم هستش!!!!
از سايتهاي مختلف دانلود كردم ولي موقع نصب با آيتيونز هيچ اتفاقي نمي افته...يعني مينويسه installing app و آيكون يه لحظه مياد ولي بعد از finishing installation دوباره ميره... ):
فعلا هم برام مقدور نيست از appstore با خود گوشي دانلود كنم...
فرمور 4.1 - جيل شده- اپ سينك هم نصبه!

با سلام
نرم افزارش رو مستقيم از داخل app store سرچ كنيد و نصب كنيد
ببينيد درست ميشه يا خير

موفق باشيد.

TFK
03-02-2011, 21:43
با سلام
نرم افزارش رو مستقيم از داخل app store سرچ كنيد و نصب كنيد
ببينيد درست ميشه يا خير

موفق باشيد.

اينكارم كردم....ولي بازم بعد از finish syncing ميره آيكونش :41:

mohsenfhm
03-02-2011, 21:48
اينكارم كردم....ولي بازم بعد از finish syncing ميره آيكونش :41:

به این دلیل هست که برنامه با فریمورش سازگاری نداره :13:

mohsenfhm
03-02-2011, 21:55
سلام

آقا من تازه دیروز یه آیفون 4 خریدم

ولی الان هرکاری میکنم صدا از اسپیکرش در نمیاد:41: واسه مکالمه هم فقط صدای گوشی درسته ، اسپیکر نداره ( هندزفری صدا داره)

تنظیمات خاصی داره یا مشکل از گوشی هست؟ :9:

دوست عزیز مبارکت باشه :11:

نکنه گوشیت سایلنت هست ؟:13: آخه تا حالا چند تا کاربر این مشکل رو داشتن :13:

Hossein13
03-02-2011, 22:22
دوست عزیز مبارکت باشه :11:

نکنه گوشیت سایلنت هست ؟:13: آخه تا حالا چند تا کاربر این مشکل رو داشتن :13:

مرسیییی :11:

دیگه تا اون حد هم چیز نیستم دیگه :31: مثلا موزیک که میذارم فقط با هندزفری میشه شنید هندزفری رو که خارج میکنم صدا قطع میشه ، اونجوری هم نیست که مثلا پورت هندزفریش خراب یا کثیف باشه :41:
چَککار کنم؟

TFK
03-02-2011, 22:47
به این دلیل هست که برنامه با فریمورش سازگاری نداره :13:

خب...! مرسي..
چيكار ميتونم بكنم؟؟؟؟؟ اين برنامه برام خيلي ضروريه!

mohsenfhm
03-02-2011, 22:50
خب...! مرسي..
چيكار ميتونم بكنم؟؟؟؟؟ اين برنامه برام خيلي ضروريه!

اگر برنامه آپدیت جدید نداشته باشه متاسفانه کاری نمیشه کرد:41:

system1000
03-02-2011, 22:58
سلام.
من واسه انلاک تو اون مرحله که میگه برید تو dfu mode مشکل دارم.
طبق دستورش عمل می کنم اما نمیره تو حالت dfu همش از اول میاد (میگه برو تو گوگل یا یوتیوب سرچ کن).

payamf1
03-02-2011, 23:02
سلام.
من واسه انلاک تو اون مرحله که میگه برید تو dfu mode مشکل دارم.
طبق دستورش عمل می کنم اما نمیره تو حالت dfu همش از اول میاد (میگه برو تو گوگل یا یوتیوب سرچ کن).
تاپیکش که توی انجمن هست... کامل توضیح دادم.

TFK
03-02-2011, 23:02
اگر برنامه آپدیت جدید نداشته باشه متاسفانه کاری نمیشه کرد:41:
البته فكر نميكنم مشكل از اين باشه ها!!!!!!
آخه اين ورژن برنامه تازه اومده......yahoo messenger 2.0.1
برنامه ديگه اي نيست ( البته به جز فيس تايم) كه بشه باهاش ويديو چت انجام داد؟؟؟؟

payamf1
03-02-2011, 23:06
مرسیییی :11:

دیگه تا اون حد هم چیز نیستم دیگه :31: مثلا موزیک که میذارم فقط با هندزفری میشه شنید هندزفری رو که خارج میکنم صدا قطع میشه ، اونجوری هم نیست که مثلا پورت هندزفریش خراب یا کثیف باشه :41:
چَککار کنم؟

شما بلندگوی گوشیتون کار نمیکنه؟ مشکلتون رو من هنوز نفهمیدم که چیه !!!

---------- Post added at 11:05 PM ---------- Previous post was at 11:03 PM ----------

از skype بهتر مگه برنامه ای هست؟؟؟ یاهو که فقط برای چت کردن به درد میخوره... شما skype رو امتحان کن پشیمون نمیشی

---------- Post added at 11:06 PM ---------- Previous post was at 11:05 PM ----------

از skype بهتر مگه برنامه ای هست؟؟؟ یاهو که فقط برای چت کردن به درد میخوره... شما skype رو امتحان کن پشیمون نمیشی

system1000
03-02-2011, 23:07
تاپیکش که توی انجمن هست... کامل توضیح دادم.

بله طبق اون عمل می کنم اما کار نمی کنه.
اگه میشه یه توضیح بدید.

TFK
03-02-2011, 23:12
--

متاسفانه من الان وي پي * ان ندارم...!
فكر كنم نشه از اسكايپ استفاده كرد....يعني هيچ راهي نداره بشه ياهو رو نصب كرد؟:19:

---------- Post added at 11:12 PM ---------- Previous post was at 11:10 PM ----------

بله طبق اون عمل می کنم اما کار نمی کنه.
اگه میشه یه توضیح بدید.

كار سختي نيست دوست عزيز!!!!:46:
شما واسه امتحان هم كه شده Limera1n رو دانلود و اجرا كن خودش به ترتيب با ثانيه شمار ميگه بهت!
در ضمن حواست باشه اشتباهي نري تو recovery mode !

system1000
03-02-2011, 23:14
متاسفانه من الان وي پي * ان ندارم...!
فكر كنم نشه از اسكايپ استفاده كرد....يعني هيچ راهي نداره بشه ياهو رو نصب كرد؟:19:

---------- Post added at 11:12 PM ---------- Previous post was at 11:10 PM ----------

كار سختي نيست دوست عزيز!!!!:46:
شما واسه امتحان هم كه شده Limera1n رو دانلود و اجرا كن خودش به ترتيب با ثانيه شمار ميگه بهت!
در ضمن حواست باشه اشتباهي نري تو recovery mode !

مرسی.
من طبق ثانیه تو برنامه redsnow میرم اما بازم نمیشه.
این ریکاوری مد چی هستش ؟ چجوری میره تو اون حالت ؟

TFK
03-02-2011, 23:16
مرسی.
من طبق ثانیه تو برنامه redsnow میرم اما بازم نمیشه.
این ریکاوری مد چی هستش ؟ چجوری میره تو اون حالت ؟

حالا فعلا ريكاوري مد رو بي خيال....

اينم به نقل از I-os.ir

تصویر درDFU mode :

چگونه دستگاه را به Recovery Mode ببریم :
1-دستگاه را کلا خاموش کرده و از هرگونه کابلی جدا کنید.
2-دگمه home را نگه دارید
3- در همان حالتی که home را نگه داشته اید آیفون را با سیم به کامپیوتر متصل کنید
4- باز هم بدون رها کردن دگمه home منظر باشید تا علامت( کابل +آیتونز ) را روی آیفون ببینید و حالا شما به recovery mode رفته اید!

نکته : برای خروج از recovery mode فقط کافیست که دستگاه را با دگمه power خاموش کرده و برای 10 ثانیه دو دگمه home + power را برای 10 ثانیه نگه دارید.

چگونه دستگاه رو به DFU Mode ببریم :

1-آیفون را با سیم به کامپیوتر وصل کنید و حتماً صدای connect وdisconnect شدن رو بشنوید.(از خود PC تون)
2- آیفون را خاموش کنید.
3-دو دگمه home + power را دقیقا برای 10 ثانیه با هم نگه دارید
4- دگمه power را ول کرده ولی همچنان home را نگه دارید و به کامپیوتر نگاه کنید تا زمانی که کامپیوتر دستگاهتان را به عنوان یک USB device بشناسد و چند لحظه بعدش آیتونز آیفون شما را detect (شناسائی ) خواهد کرد.

5-حالا اگه از طریق Conrol Panel برید به Administrative Tools و بعد از اونجا به Computer Management واز اونجا هم به Device Manager بگردید تو قسمت Universal Serial Bus Controllers باید Apple USB DFU mode زده باشه در غیر اینصورت به Recovery رفته که باید دوباره از اول شروع کنید

نکته :این آموزش هم در PC و هم در Mac قابل اجراست!

نکته : اگر در صفحه آیفون آرم کابل +آیتونز را میبینید به اشتباه به recovery mode رفته اید.

دقت کنید در هر دو حالت Recovery Mode و DFU Mode ، آیتونز پیغام زیر رو خواهد داد !

system1000
03-02-2011, 23:21
همون همش میرم تو ریکاوری مد.
من طبق ثانیه برنامه redsnow برم یا این اموزش شما ؟(دارم گوشی رو انلاک می کنم با redsnow)

TFK
03-02-2011, 23:24
من طبق ثانیه برنامه redsnow برم یا این اموزش شما ؟(دارم گوشی رو انلاک می کنم با redsnow)

اگر مي خوايد بريد به DFU MODE از همين راه استفاده كنيد....
دوستان كسي نيست بدونه چجوري ميشه اين ياهو مسنجر رو نصب كرد..:19:

Hossein13
04-02-2011, 00:09
شما بلندگوی گوشیتون کار نمیکنه؟ مشکلتون رو من هنوز نفهمیدم که چیه !!!

مشکل اینه که هیچ صدایی از گوشیم در نمیاد! ( منظورم اون اسپیکر پایین گوشی هست) واسه موزیک و زنگ گوشی هیچ صدایی پخش نمیشه ، ولی با هندزفری و اون بلندگوی خود گوشی که واسه مکالمه تلفنی زیره گوش قرار میگیره صدا دارم
گوشی هم آکه آک بود ، امکانش هست اسپیکرش مشکل داشته باشه؟!! یا مشکل از جای دیگست؟! :41:

payamf1
04-02-2011, 01:02
مشکل اینه که هیچ صدایی از گوشیم در نمیاد! ( منظورم اون اسپیکر پایین گوشی هست) واسه موزیک و زنگ گوشی هیچ صدایی پخش نمیشه ، ولی با هندزفری و اون بلندگوی خود گوشی که واسه مکالمه تلفنی زیره گوش قرار میگیره صدا دارم
گوشی هم آکه آک بود ، امکانش هست اسپیکرش مشکل داشته باشه؟!! یا مشکل از جای دیگست؟! :41:
مشکل سخت افزاریه دوست عزیز

---------- Post added at 01:02 AM ---------- Previous post was at 12:59 AM ----------

اینم آموزش رفتن به ریکاوری...

1- وقتی گوشی روشنه کابل رو وصل کن

2- حالا گوشی رو خاموش کن

3- دکمه power رو بگیر و بشمار 1001 - 1002 - 1003

4- حالا دکمه Home رو هم بگیر (دکمه Power رو رها نکن) و از 1 تا 10 بشمار

5- حالا دستتو از رو power بردار و همچنان دکمه home رو بگیر تا resn0w شروع میکنه به کار...

Hossein13
04-02-2011, 01:12
مشکل سخت افزاریه دوست عزیز

از دبی واسم آوردن ، الان چیکارش کنم؟!!

یه بنده خدایی گفت ریستورش کن، تاثیری داره؟

joe_satriani
04-02-2011, 12:34
از دبی واسم آوردن ، الان چیکارش کنم؟!!

یه بنده خدایی گفت ریستورش کن، تاثیری داره؟

با سلام
اگه مشكل نرم افزاري بود با ريستور حل ميشد ---
اما اسپيكر از زماني كه باز كرديد كار نميكنه مشكل سخت افزاري پس همونطور كه پيام جان گفت

موفق باشيد.

generaltj
04-02-2011, 12:57
داشتم با برنامه ifunbox کار میکردم بعد آیپادو رسیت کردم..الان هی هنگ میکنه..چیکارکنم؟؟؟

system1000
04-02-2011, 15:00
سلام.
ایفون من مدام هنگ می کنه.می خواستم بدونم چجوری میشه کلا پاکش کرد(فرمت) و بعد از اول ios4.1 رو روش ریخت.
خودم طبق آموزش انلاک پیش رفتم اما بعد اینه انلاک و جیلبریک شد دیدم همه اون چیزایی که از قبل داشتم هنوز هستن و پاک نشدن.
می خواستم بدونم چجوری میشه کلا گوشی رو فلش کرد(همه چیش پاک بشه) و از اول سیستم عامل رو ریختش ؟
ممنون
واسه ریستور هم اقدام کردم اما ارور 3001 میده.

mohammad_s7201
05-02-2011, 14:06
من هروقت گوشيم خاموش ميشه ديگه روشن نميشه و هنگ ميكنه. بايد با redsnow ريبوتش كنم تا بالا بياد.
چيكار كنم درست شه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
iphon 3gs 8GIG

zed60
05-02-2011, 17:36
با سلام
من میخوام یک گوشی اپل 4 بگیرم ولی شک دارم اخه با این قیمت گوشیه خوب زیاده به نظر شما چقدر ارزش خرید داره؟

joe_satriani
05-02-2011, 18:45
من هروقت گوشيم خاموش ميشه ديگه روشن نميشه و هنگ ميكنه. بايد با redsnow ريبوتش كنم تا بالا بياد.
چيكار كنم درست شه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
iphon 3gs 8GIG

با سلام
اين يه مشكل طبيعي هست براي جيلبريك redsnow
بايد فعلا باهاش سر كنيد تا اينكه فريمور گوشي رو عوض كنيد

موفق باشيد.

mohsenfhm
05-02-2011, 19:22
با سلام
من میخوام یک گوشی اپل 4 بگیرم ولی شک دارم اخه با این قیمت گوشیه خوب زیاده به نظر شما چقدر ارزش خرید داره؟

دوست عزيز اينجا تايپك مشكلات هست و مشاوره براي خريد نيست:46:

فريمور گوشيتون چيه ؟:13:

mohammad_s7201
06-02-2011, 07:44
با سلام
اين يه مشكل طبيعي هست براي جيلبريك redsnow
بايد فعلا باهاش سر كنيد تا اينكه فريمور گوشي رو عوض كنيد

موفق باشيد.

يعني واسه همه همينطوره؟ فريمور جديد كي مياد؟

moslem-visual
06-02-2011, 14:35
آقا ببخشید سوالم خیلی ابتدائیه - ولی خب تاپیک مبتدیان هست دیگه! وقتی گوشی رو جیلبریک میکنن اونوقت میشه زرتی همه ی برنامه های AppStore رو رایگان نصب کرد روی گوشی یا باید بری بگردی مثل ویندوز کرک شده و این حرفا رو پیدا کنی؟ اگه اینطوره همه ی برنامه ها کرک شده اش هست؟! این سیدیا چیه؟!

عذر تقصیر دیگه، هیچکس به این سوالا جواب نمیده از بس ابتدائین خب... :37: :17:

eAmin
06-02-2011, 16:42
آقا ببخشید سوالم خیلی ابتدائیه - ولی خب تاپیک مبتدیان هست دیگه! وقتی گوشی رو جیلبریک میکنن اونوقت میشه زرتی همه ی برنامه های AppStore رو رایگان نصب کرد روی گوشی یا باید بری بگردی مثل ویندوز کرک شده و این حرفا رو پیدا کنی؟ اگه اینطوره همه ی برنامه ها کرک شده اش هست؟! این سیدیا چیه؟!

عذر تقصیر دیگه، هیچکس به این سوالا جواب نمیده از بس ابتدائین خب... :37: :17:
بعد از جیلبریک کافیه AppSync رو با توجه به ورژن فرم ور از طریق Cydia دانلود کنی، بعد می تونی مثل ویندوز بری برنامه های کرک شده رو دانلود و نصب کنید. تقریبا %99 درصد برنامه ها کرک شده و می تونید با خیال راحت از اونها استفاده کنید.

Cydia بستری برای آیفون هست که به شما اجازه میده برنامه هایی که توسط Apple در قسمت AppStore مورد تائید قرار نگرفتن رو باهاش دانلود و نصب کنید. مثلا برنامه هایی که فایلهای سیستمی رو تغییر میدن و یا از API های سطح پایین گوشی برای ایجاد برنامه استفاده شده. مثلا من در ورژن 2 می تونستم lig[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو نصب کنم و همچنین php!
ساده تر اگر بخوام بگم اینکه، Cydia مکمل جیلبریک هست و حتما باید نصب بشه. یعنی شما بدون Cydia کارهایی رو که لازم دارید نمی تونید انجام بدید.

یک مدت که بیان تو خط و پیگیر موضوع باشید زود راه میافتید.

eAmin
07-02-2011, 16:48
ولي براي اينكه مثل بقيه دچار دردسر و بدبختي نشي بهت پيشنهاد مي كنم با cydia كار نكني و اين لينك رو ببيني بهتره
ببخشید، ممکنه بپرسم چه دردسری، چه بدبختی ای!!؟
بهتره همینجوری رو هوا اظهار فضل ننمائید!

Hossein13
07-02-2011, 20:03
با سلام
اگه مشكل نرم افزاري بود با ريستور حل ميشد ---
اما اسپيكر از زماني كه باز كرديد كار نميكنه مشكل سخت افزاري پس همونطور كه پيام جان گفت

موفق باشيد.

آقا خیلی ممنون :37:

فکر نمیکردم اپل با این همه ادعا و اعتبار گوشی خراب بده دسته مردم :13:

TFK
18-02-2011, 10:47
دليل اين كه يكسري از برنامه ها نصب نميشه به فرمور ربط داره؟(الان رو 4.1 هستم جيل شده ولي مثلا Y! messenger يا بازي eternal legacy رو نصب نميكنه!)
برم 4.2 درست ميشه؟

---

ميشه بدون خذف شدن برنامه ها و فايل ها آپديت و بعدش جيل برك كرد؟
ممنون

payamf1
18-02-2011, 11:44
دليل اين كه يكسري از برنامه ها نصب نميشه به فرمور ربط داره؟(الان رو 4.1 هستم جيل شده ولي مثلا Y! messenger يا بازي eternal legacy رو نصب نميكنه!)
برم 4.2 درست ميشه؟

---

ميشه بدون خذف شدن برنامه ها و فايل ها آپديت و بعدش جيل برك كرد؟
ممنون
این مشکل ممکنه از اینجا باشه که برخی برنامه های free کرک نشده هستن و باید با اکانتی که خریداری شدن با همون اکانت هم ریخته بشه روی گوشی و همچنین ممکنه بد کرک شده باشه. البته برخی برنامه ها هم با برخی فریمورها سازگاری ندارند که خود آیتونز میگه که باید آپدیت کنید ولی این مورد به ندرت پیش میاد.

شما میتونی با Update از توی آیتونز آپدیت کنی ولی بهترین راه گرفتن Backup از طریق آیتونز و ریستور کردن و بعدش هم Restore from Backup هست.

magi1991
21-02-2011, 09:44
سلام ..
دوستان ..
من مپ ا گوشیم پیدام نمیکنه..
یعنی gps انگار کار نمیکنه ..
هر کاری میکنم هامون رو تهران هستش ک خریدمش ..
ممکنه مشکله سخت افزاری باشه ؟!!؟

NaughtyCat
23-02-2011, 20:46
سلام؛ دوستان شما این برنامه هایی که از Installous میگیرید رو با iTunes سینک میکنید؟ موندم sync بکنم یا نه...

joe_satriani
24-02-2011, 21:53
سلام ..
دوستان ..
من مپ ا گوشیم پیدام نمیکنه..
یعنی gps انگار کار نمیکنه ..
هر کاری میکنم هامون رو تهران هستش ک خریدمش ..
ممکنه مشکله سخت افزاری باشه ؟!!؟

با سلام
يه دور به نظرم ريستور كنيد و دوباره سيستم عامل رو نصب كنيد

موفق باشيد.

سلام؛ دوستان شما این برنامه هایی که از Installous میگیرید رو با iTunes سینک میکنید؟ موندم sync بکنم یا نه...

با سلام
نيازي نيست با آيتونز سينك بشن اون سورس ها
چون روي هارد جايي ذخيره و يا بك آپ ازشون گرفته نميشه

موفق باشيد.

NaughtyCat
25-02-2011, 15:23
با سلام
نيازي نيست با آيتونز سينك بشن اون سورس ها
چون روي هارد جايي ذخيره و يا بك آپ ازشون گرفته نميشه
ممنون! ولی من منظورم این برنامه های کرک شده بود. (از installous) به هر حال من وقتی وصل کردم به کامپیوتر iTunes خودش پیدا کرد این برنامه ها رو backup هم گرفت.

Javad_Ed
02-03-2011, 16:10
سلام
احیتاج به BigBoss Recommended Tools دارم...ولی توی هیچ سورسی نمیابمش...
کسی میدونه توی کدوم سورس هست ؟
ممنون

roteal2007
02-03-2011, 16:28
سلام
احیتاج به BigBoss Recommended Tools دارم...ولی توی هیچ سورسی نمیابمش...
کسی میدونه توی کدوم سورس هست ؟
ممنون

repo.insanelyi.com

Javad_Ed
02-03-2011, 16:45
repo.insanelyi.com

سلام
ما همیشه مزاحم شماییم ...اینم در راستای همون قضیه هستش...اون درست نشد...
این سوروس رو اد کردم...داخلش هست...ولی موقع دانلود ارور میده
ممنون:11:

joe_satriani
02-03-2011, 20:39
سلام
ما همیشه مزاحم شماییم ...اینم در راستای همون قضیه هستش...اون درست نشد...
این سوروس رو اد کردم...داخلش هست...ولی موقع دانلود ارور میده
ممنون:11:

با سلام
چه اروري ميده؟
مشكل از اينترنتتون شايد هست كه نميتونه درست دانلود كنه
اگه نه سورس مشكلي نداره

موفق باشيد.

Javad_Ed
02-03-2011, 21:33
با سلام
چه اروري ميده؟
مشكل از اينترنتتون شايد هست كه نميتونه درست دانلود كنه
اگه نه سورس مشكلي نداره

موفق باشيد.

سلام
من از طریق برنامه cyder 2 میریزم ...هیچی ..بغلش علامت تعجب میزنه....ولی چیزهای دیگه رو دانلود میکنم مشکلی ندارند:41:

hussain
05-03-2011, 14:51
سلام دوستان
من با برنامه آیتونز10.2 مشکل دارم که هیچ چیز نمیتونم توی گوشی بریزم
گوشیم آیفون 4 نسخه 4.2.1 و جیلبریک -- نشده

soofia1990
09-03-2011, 14:49
سلام من چطوری وی پی ان رو وارد کنم تو آیفون 4
pptp
سرور با پسورد رو وارد میکنم
account هم user name میزنم اما هیچ اتفاقی نمیوفته
چه کنم؟

Doctor.Freeman
09-03-2011, 22:17
سلام .
ویندووزه Pc رو عوض کردم و آیتونز نرم افزارهای گوشیمو نمیشناسه . یعنی اگه بخوام App جدید بریزم قبلیارو از رو گوشی پاک میکنه .

چیکار کنم که اونا پاک نشه .
یا اگر یه وقت خواستم گوشی رو Restor کنم واسه Save بازیهام چیکار کنم .
نمیخوام Save هاشون پاک بشه .

با تشکر :11::40:

mojtaba_14
09-03-2011, 22:46
سلام من چطوری وی پی ان رو وارد کنم تو آیفون 4
pptp
سرور با پسورد رو وارد میکنم
account هم user name میزنم اما هیچ اتفاقی نمیوفته
چه کنم؟

با gprs کانکت می شی یا wifi ؟
با gprs کار نمی کنه!
اگه با wifi کانکت میشی،معمولا اینطوری که تو این پست گفتم درست تنظیم میشه:

Mehrdad092000
10-03-2011, 20:42
سلام .
ویندووزه Pc رو عوض کردم و آیتونز نرم افزارهای گوشیمو نمیشناسه . یعنی اگه بخوام App جدید بریزم قبلیارو از رو گوشی پاک میکنه .

چیکار کنم که اونا پاک نشه .
یا اگر یه وقت خواستم گوشی رو Restor کنم واسه Save بازیهام چیکار کنم .
نمیخوام Save هاشون پاک بشه .

با تشکر :11::40:

شما با ifunbox میتونی خام برنامه هارو Saveکنی
برای save بازی ها هم باید بک اپ بگیری

Doctor.Freeman
11-03-2011, 16:32
شما با ifunbox میتونی خام برنامه هارو Saveکنی
برای save بازی ها هم باید بک اپ بگیری

ممنون ولی بلد نیستم از کجا سیوهاشو پیدا کنم .
میشه کلا راهنماییم کنید .

بعد وقتی گوشی رو آپدیت کردم اون سیو ها رو کجا بریزم . ممنون میشم ...

:11::40:

Mehrdad092000
11-03-2011, 17:43
ممنون ولی بلد نیستم از کجا سیوهاشو پیدا کنم .
میشه کلا راهنماییم کنید .

بعد وقتی گوشی رو آپدیت کردم اون سیو ها رو کجا بریزم . ممنون میشم ...

:11::40:

احتمال میدم سیو ها بره توی پوشه Documents ولی بازم سرچ کن چون تاحالا سیو کپی نکردم اما معمولا Documents برای اینجور چیزاس
با ایتونز بک اپ بگیر خودش بر میگردونه

magi1991
14-03-2011, 18:59
سلام
دوستان من این سوال سالهاست تو ذهنمه..
آهنربا گوشی رو خراب نمیکنه؟!
.
مثلا رو این کیف ها اهنربا میزارن..
تاثیر نمیزاره؟!

siavash45
19-03-2011, 14:41
با سلام . من آیفون 4 آنلاک فکتوری رو با گارانتی کامتل گرفتم , روی گارنتیش نوشته نصب برنامه های غیر اورژینال موجب از بین رفتن شرایط گارانتی میشه .... منظورشون اینه که برنامه های کرک شده رو نمی تونم نصب کنم و جیلبرک کردن اونم خلافه؟؟؟؟ اگه اینطوره برنامه های اورژینال اون از کجا میشه گیر آورد؟ در ضمن گوشی من هنوز بدون سیم کارت کاش میشد روشی برای درست میکرو سیم کارت بدون کاتر پیدا کرد ... چند تا سیم کارت خراب کردم نشد . کاتر هم دسترسی ندارم .

mohsenfhm
19-03-2011, 15:11
با سلام . من آیفون 4 آنلاک فکتوری رو با گارانتی کامتل گرفتم , روی گارنتیش نوشته نصب برنامه های غیر اورژینال موجب از بین رفتن شرایط گارانتی میشه .... منظورشون اینه که برنامه های کرک شده رو نمی تونم نصب کنم و جیلبرک کردن اونم خلافه؟؟؟؟ اگه اینطوره برنامه های اورژینال اون از کجا میشه گیر آورد؟ در ضمن گوشی من هنوز بدون سیم کارت کاش میشد روشی برای درست میکرو سیم کارت بدون کاتر پیدا کرد ... چند تا سیم کارت خراب کردم نشد . کاتر هم دسترسی ندارم .

وقتی تاکید میشه که آیفون با گارانتی کامتل و .... نخرید به خاطر همین مسائل هست :13::13:

فروشنده سیم کارت من رو درست کرد فکر کنم بهتره شما هم بدی بیرون با هزینه خیلی خیلی کم براتون میکرو کنند :11:

siavash45
22-03-2011, 08:00
با سلام . دو تا سیم کارتی رو که خراب کردم و میکرو نشد , دیشب یکیشو برداشتم و سمت چپ اون که درست از کنار چیپستش بریده بوده یه خورده با تیغ تیز از اون فلزه بداشتم , یعنی بریدم . به اندازه نیم میل .... درست شد و آنتن داد ..... فکر نمی کردم به این راحتی باشه . دوستان دیگه یادشون باشه بعد از بریدن سیم کارت سمت چپ اونو از روی چیپ ستش ببرند .

siavash45
23-03-2011, 07:32
یه سوال من بعد از جیبلیرک کردن و انجام لودر اون cydia بعد از کلی دردسر ظاهرا نصب شد و آیکون اون توی برنامه ها آمد . از کجا بدونم cydia درست نصب شده , روی اون که کلیک می کنم اتفاق خاصی نمی افته و برنامه ایی باز نمی شه .
ممنون

mohsenfhm
23-03-2011, 08:01
یه سوال من بعد از جیبلیرک کردن و انجام لودر اون cydia بعد از کلی دردسر ظاهرا نصب شد و آیکون اون توی برنامه ها آمد . از کجا بدونم cydia درست نصب شده , روی اون که کلیک می کنم اتفاق خاصی نمی افته و برنامه ایی باز نمی شه .
ممنون

وارد سیدیا بشید و برنامه appsync4 رو نصب کنید :13:در سیدیا سرچ کنید برنامه میاد و خیلی راحت نصب میشه :13:و سپس در ادامه هر برنامه ای که دوست دارید با پی سی دانلود و با iTunes نصب کنید :11:

siavash45
23-03-2011, 08:15
ممنون از توضیح شما ... ولی روی سیدیا که کلیک می کنم چیزی باز نمی شه ؟ لودر را دوباره که اجرا میکنم و می خوام دوباره سیدیا رو نصب کنم میگه نصبه و قبول نمی کنه . سیدیا رو هم نمی تونم پاک کنم ..... چکار کنم ؟

payamf1
23-03-2011, 12:24
ممنون از توضیح شما ... ولی روی سیدیا که کلیک می کنم چیزی باز نمی شه ؟ لودر را دوباره که اجرا میکنم و می خوام دوباره سیدیا رو نصب کنم میگه نصبه و قبول نمی کنه . سیدیا رو هم نمی تونم پاک کنم ..... چکار کنم ؟
با redsn0w 0.9.6 سیدیا را نصب کنید (تیک install cydia را بزنید)

siavash45
23-03-2011, 12:41
شرمنده بازم مزاحم میشم , اگه بخوام با redsn0w 0.9.6 سیدیا رو نصب کنم باید فریمور 4.2.1 که حدود 600 مگ است دانلود کنم تا برنامه redsn0w اون نصب کنه ؟ ( فریمور گوشی خودم همینه ) درسته ؟ من با greenpois0n گوشیو جیلبریک کردم و فقط سیدیا نصب نمیشه .... این کارم کنم مشکلی پیش نمیاد؟

payamf1
23-03-2011, 15:08
شرمنده بازم مزاحم میشم , اگه بخوام با redsn0w 0.9.6 سیدیا رو نصب کنم باید فریمور 4.2.1 که حدود 600 مگ است دانلود کنم تا برنامه redsn0w اون نصب کنه ؟ ( فریمور گوشی خودم همینه ) درسته ؟ من با greenpois0n گوشیو جیلبریک کردم و فقط سیدیا نصب نمیشه .... این کارم کنم مشکلی پیش نمیاد؟
redsn0w فایل فریمور رو میخواد حتما... به هرحال یا با redsn0w باید سیدیا را نصب کنید یا باید ریستور کنید و دوباره از اول جیلبرک کنید (که البته هر دوتاش فایل فریمور رو لازم داره)

siavash45
23-03-2011, 17:03
بسیار ممنون .... به راحتی سیدیا نصب شد . یک بار که خاموش و روشن کردم و اون اجرا کردم صفحه ایی آمد که سه انتخاب نوشته ..... user.......hacker.............devloper ...........اینجا باید یوزر را انتخاب کنم ... درسته ؟

mohsenfhm
23-03-2011, 17:10
بسیار ممنون .... به راحتی سیدیا نصب شد . یک بار که خاموش و روشن کردم و اون اجرا کردم صفحه ایی آمد که سه انتخاب نوشته ..... user.......hacker.............devloper ...........اینجا باید یوزر را انتخاب کنم ... درسته ؟

بلی :13::13::13::46:

siavash45
23-03-2011, 17:38
ببخشید یه بار دیگه ... سیدیا رو که اجرا کردم و یوزر را زدم و برنامه آمد نیاز به تنظیمات خاصی داره ؟؟؟ مثل اینکه چیرایی رو دانلود میکنه درسته ؟ اینطوری که من متوجه شدم از داخل سیدیا می تونی برنامه را از اینترنت یا وای فای بگیری و نصب کنیم ؟ درسته ؟
من pcsuite رو گرفتم و نصب کردم و چند تا برنامه با اون نصب کردم خیلی راحتتره .... چه فرقی با سیدیا می کنه ؟؟

payamf1
23-03-2011, 19:47
توی تاپیکهای "مهم" انجمن یه تاپیک هست که توضیحات بعد از نصب cydia داده شده

behnam 207
23-03-2011, 20:11
:11:سلام، گوشیمو ب آیتونز آپدیت کردم به 4.2.1 . 11 صفحه برنامه داشتم همش پرید.برنامه ها هیچ بلوتوثم هم پرید. میخواستم بپرسم چیکار کنم بدون اینکه جیلبیریک کن گوشیمو برگرده؟ممنون

siavash45
24-03-2011, 08:35
توی تاپیکهای "مهم" انجمن یه تاپیک هست که توضیحات بعد از نصب cydia داده شده
منظورم این بود که نصب از طریق سیدیا با نصب از طریق pcsuite فرقی می کنه ؟
ممنون

mohsenfhm
24-03-2011, 08:35
:11:سلام، گوشیمو ب آیتونز آپدیت کردم به 4.2.1 . 11 صفحه برنامه داشتم همش پرید.برنامه ها هیچ بلوتوثم هم پرید. میخواستم بپرسم چیکار کنم بدون اینکه جیلبیریک کن گوشیمو برگرده؟ممنون

متاسفانه راهی نداره :11:

hassanbar2000
24-03-2011, 18:48
سلام دوستان

من ايفون 3جي اس خريدم عكس فيلم و موسيقي براحتي ميتونم روش بريزم ولي حالا كه با برنامه ايتونز ميخوام برنامه رو گوشيم بريزم اين ارور زير رو ميده به نظر شما اشكال كار من در كجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

joe_satriani
24-03-2011, 18:59
سلام دوستان

من ايفون 3جي اس خريدم عكس فيلم و موسيقي براحتي ميتونم روش بريزم ولي حالا كه با برنامه ايتونز ميخوام برنامه رو گوشيم بريزم اين ارور زير رو ميده به نظر شما اشكال كار من در كجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

با سلام
بعد از جيلبريك پكيج app sync رو از توي سايديا نصب كرديد؟
اگه نصب نكرديد بريد توي سايديا و appsync رو براي سيستم عامل كنوني گوشتون سرچ و نصب كنيد
توي سورس SiNfUL هم ميتونيد پيداش كنيد

موفق باشيد.

hassanbar2000
24-03-2011, 19:28
اگه نصب نكرديد بريد توي سايديا و appsync رو براي سيستم عامل كنوني گوشتون سرچ و نصب كنيد

ممنون ولي اين چيزا كه نوشتي يعني چهههه؟؟

app sync رو تو سيديا سرچ ميكنم چيزي پيدا نميكنم

چيكار كنم از كجا بيارمش؟

payamf1
24-03-2011, 19:39
منظورم این بود که نصب از طریق سیدیا با نصب از طریق pcsuite فرقی می کنه ؟
ممنون

من هم برای همین گفتم که اول تاپیک ها را مطالعه بفرمائید چرا که از طریق سیدیا اصلا نمی شود برنامه نصب کرد و نصب برنامه از طریق آیتونز و یا برنامه های دیگری همچون ifunbox , iphone pc suite و غیره انجام میشود

---------- Post added at 08:39 PM ---------- Previous post was at 08:35 PM ----------

ممنون ولي اين چيزا كه نوشتي يعني چهههه؟؟

app sync رو تو سيديا سرچ ميكنم چيزي پيدا نميكنم

چيكار كنم از كجا بيارمش؟

شما باید اول سورسی که در اون appsync گذاشته شده در سیدیا اضافه کنی و بعدا آنرا نصب کنید.

در ضمن این موارد جز اولیه ترین اطلاعاتی است که در انجمن توضیح داده شده و اگر کمی جستجو کنید حتما آموزشها رو پیدا میکنید مثلا این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hassanbar2000
24-03-2011, 19:40
ممنون سعي خودمو ميكنم باز ازتون كمك ميگيرم
راستي كيبورد فارسي نميشه نصب كرد؟؟؟

joe_satriani
24-03-2011, 20:16
ممنون سعي خودمو ميكنم باز ازتون كمك ميگيرم
راستي كيبورد فارسي نميشه نصب كرد؟؟؟

با سلام
كيبورد عربي داره كه براي حروف فارسي ميتونيد بازم ازش استفاده كنيد
براي اضافه كردنش به setting بريد
بعد گزينه ي general رو انتخاب كنيد
بعد keyboard رو پيدا كنيد و انتخابش كنيد
حالا به international keyboards بريد
و arabic رو اضافه كنيد

موفق باشيد.

AMIN8282
25-03-2011, 02:22
سلام دوستان.
من وقتی میخوام از ورژن 4.3 به ورژن 4.2.1 ریستور کنم کمی مانده به آخر ریستور شروع میکنه به ارور دادن شماره ای.
همین که ریستور میخواد تموم بشه شروع میکنه به ارور دادن.
راه حلش چیه؟:19:

Mehrdad092000
25-03-2011, 04:34
سلام دوستان.
من وقتی میخوام از ورژن 4.3 به ورژن 4.2.1 ریستور کنم کمی مانده به آخر ریستور شروع میکنه به ارور دادن شماره ای.
همین که ریستور میخواد تموم بشه شروع میکنه به ارور دادن.
راه حلش چیه؟:19:
سلام
دوست عزیز اپل نمیزاره از 4.3 بیاد به 4.2.1 مگر اینکه shsh داشته باشید

AMIN8282
25-03-2011, 07:32
سلام
دوست عزیز اپب نمیزاره از 4.3 بیاد به 4.2.1 مگر اینکه shsh داشته باشید
shsh رو دارم از برنامه umbrella درش آوردم .این shsh رو کجا باید بزاریم.
یه آموزش باشه ممنون میشم.

siavash45
26-03-2011, 15:33
با سلام
امکان استفاده از اینترنت ADSL کامپیوتر با آیفون به صورت وایرلس وجود دارد ؟ ویندوز من 7 است .. چند جایی که آموزش اون گذاشته بودند انجام دادم ولی موفق نشدم .. اگر آموزش جامع و کاملی در این مورد وجود دارد ممنون میشم راهنمایی کنید .

joe_satriani
26-03-2011, 20:33
با سلام
امکان استفاده از اینترنت ADSL کامپیوتر با آیفون به صورت وایرلس وجود دارد ؟ ویندوز من 7 است .. چند جایی که آموزش اون گذاشته بودند انجام دادم ولی موفق نشدم .. اگر آموزش جامع و کاملی در این مورد وجود دارد ممنون میشم راهنمایی کنید .

با سلام
بله ميشه
شما كافيه وايرلس مودم رو روشن كنيد و از قسمت setting شبكه ي wi-fi رو سرچ كنيد و بهش وصل بشيد

موفق باشيد.

siavash45
27-03-2011, 07:35
با سلام
بله ميشه
شما كافيه وايرلس مودم رو روشن كنيد و از قسمت setting شبكه ي wi-fi رو سرچ كنيد و بهش وصل بشيد

موفق باشيد.
ممنون ولی اگه مودم وایرلس نداشته باشه چی ؟ نمیشه ؟

یه مشکل اساسی ........ دیشب از داخل سیدیا کیبورد فارسی می خواستم نصب کنم ...... نصب شد ولی وقتی ریست شد دیگه گوشی بالا نیامد ...... اونجایی که گوشی بالا میاد روی اون سیب میاد گیر میزنه ..... با ریستور آیتونز هم نتونستم کاری کنم ..... ممکنه راهنمایی کنید ..... با خود گوشی نمیشه مثل گوشی های دیگه مستر ریست کرد ؟ با شیفت و ریستور که می زنم ارور میده وقبول نمی کنه .... با ریستور تنها میگه غیر از ریستور باید به ورژن بالاتر رفت ( ورژن گوشی من 4.2.1 ) اگه این کارو کنم ممکنه دوباره به ورژن قبلی برگردم ؟ ورژن 4.3 که امکان جیلبریک کردن هنوز نداره ؟ امکان دسترسی به مراکز خدماتی هم ندارم .... ممنون میشم کمک کنید .

mohsenfhm
27-03-2011, 08:29
گوشی رو safe mode بالا بیارید و از سیدیا برنامه ی نصبی رو پاک کنید :11:

اون کیبرد برای 4.1 هست و برای نسخه جدید باید مبلغ 5000 تومان پرداخت نمایید :27:

siavash45
27-03-2011, 08:38
ممنون ... چه جوری روی سیف مود بالا بیارم ؟

siavash45
28-03-2011, 10:01
با سلام
دو روزه من اینجا هر نیم ساعت صفحه رو رفرش میکنم شاید جوابی از دوستان برای حل مشکل من ببینم ... اما دریغ ...... آقا محسن هم فقط اشاره ایی به حل مشکل کردند و رفتند ... ای کاش حالا که زحمت این کارو کشیدند واضح توضیح می دادند ... خلاصه هر کاری کردم مشکل حل نشد و فکر کنم خرابتر هم شد چون اصلا صفحه دیگه بالا نمی اد و سیاهه .... از توی آیتونز آپدیت رو زدم تا به فریمور جدید آپدیت بشه امیدوارم مشکلم حل بشه ...... امیدی هست ؟؟؟؟

siavash45
28-03-2011, 19:02
به فریمور 4.3آپگرید کردم .... و حالا مشکل جدید توی حالت ریکاوری مونده و بیرون نمیاد ..... ممنون میشم راهنمایی کنید /

mohsenfhm
28-03-2011, 19:37
به فریمور 4.3آپگرید کردم .... و حالا مشکل جدید توی حالت ریکاوری مونده و بیرون نمیاد ..... ممنون میشم راهنمایی کنید /

فریمور کامل نصب شد ؟؟؟؟

جیلبریک کردید ؟؟؟

جیلبریک برای فریمور 4.3 از نوع tether هست ! پس برای روشن کردن باید از iBOOty بگیرید .

payamf1
28-03-2011, 20:31

دوست عزیز الان مشکلتون اگر موندن در ریکاوری هست میتونید با tinyumbrella از این حالت خارجش کنید. (اجرا کنید و بر روی گزینه exit recovery کلیک کنید) اگر نشد recboot 1.1 رو امتحان کنید.

مشکلتون رو واضح بگین تا جواب واضح بگیرین. مثلا نگفتین چطور شد که رفتین توی ریکاوری ، وسط زیستور بود یا بعد از اتمام ریستور و یا حتی بعد از جیلبرک این حالت برایتان پیش آمد؟

siavash45
29-03-2011, 07:12
با سلام
بعد از اینکه نتونستم کاری کنم و گوشی بالا نمی امد فریمور 4.3.1 رو از توی سایت دانلود کردم ... گوشی را با redsnow به حالت DFU بردم و از داخل آیتونز با شیفت و ریستور فریمور را انتخاب کردم (4.3.1 ) و آپگرید شروع شد .... همه چیز تا انتها رفت و آخرش فکر کنم ارور 1013 داد و شکل USB و آیکون آیتونز روی گوشی آمد و دیگه همونجوری موند .... با اجرای tinyumbrella که انجام دادم exit recovery رو می زنم هنگ می کنه و برنامه اجرا نمی شه و مجبور به بستن اون با تسک منیجر هستم ... با برنامه recboot 1.1 که از داخل سایت پیدا کردم و دانلود کردم برنامه رو که می خوام اجرا کنم اجرا نمی شه و ارور میده ( ویندوز هفت دارم ) و می گه نیار به net fram work v.4.0.30319 داره . اونو نصب کردم خوشبختانه از ریکاوری خارج شد , میره روی لوگوی سیب , دوباره بر میگرده روی علامت ریکاوری , و این کار مرتب تکرار میشه .... نمی دونم باید کابل رو خارج کنم ... این کارو کردم دوباره روی ریکاوری موند .
حالا اگه تونستم از ریکاوری خارج بشم .. می تونم به همون فریمور قبلی 4.2.1 برگردم ?.... SHSH 4.2.1 رو ذخیره کرده بودم .
بی صبرانه منتظر جوابم
ممنون

payamf1
29-03-2011, 11:59
با سلام
بعد از اینکه نتونستم کاری کنم و گوشی بالا نمی امد فریمور 4.3.1 رو از توی سایت دانلود کردم ... گوشی را با redsnow به حالت DFU بردم و از داخل آیتونز با شیفت و ریستور فریمور را انتخاب کردم (4.3.1 ) و آپگرید شروع شد .... همه چیز تا انتها رفت و آخرش فکر کنم ارور 1013 داد و شکل USB و آیکون آیتونز روی گوشی آمد و دیگه همونجوری موند .... با اجرای tinyumbrella که انجام دادم exit recovery رو می زنم هنگ می کنه و برنامه اجرا نمی شه و مجبور به بستن اون با تسک منیجر هستم ... با برنامه recboot 1.1 که از داخل سایت پیدا کردم و دانلود کردم برنامه رو که می خوام اجرا کنم اجرا نمی شه و ارور میده ( ویندوز هفت دارم ) و می گه نیار به net fram work v.4.0.30319 داره . اونو نصب کردم خوشبختانه از ریکاوری خارج شد , میره روی لوگوی سیب , دوباره بر میگرده روی علامت ریکاوری , و این کار مرتب تکرار میشه .... نمی دونم باید کابل رو خارج کنم ... این کارو کردم دوباره روی ریکاوری موند .
حالا اگه تونستم از ریکاوری خارج بشم .. می تونم به همون فریمور قبلی 4.2.1 برگردم ?.... SHSH 4.2.1 رو ذخیره کرده بودم .
بی صبرانه منتظر جوابم
ممنون
چون shsh رو ذخیره کردین فکر کنم بتونین برگردین.

گوشی رو به dfu ببرید ، tiny umbrella رو باز کنید و start tss server را بزنید و در این حالت با آیتونز ریستور کنین. این رو کلا برای ریستور که گفتین 1013 میده گفتم نه برای دانگرید.

در ضمن میتونین فایل host رو هم ادیت کنین (برای گذر از 1013) در آدرس C:\Windows\System32\drivers\etc فایل hosts رو با notepad باز کنید و طبق شکل زیر خط آخر رو اضافه کنید.

siavash45
29-03-2011, 13:22
نشد متاسفانه ....... دیگه حسابی ناامید شدم ..... اگه نشد که نمیشه ..... نهایت کار گوشیم به کجا میکشه ؟
آیتونز را باز کردم روی ریکاوری که بود .... بدون شیفت ریستور را زدم و گذاشتم از خود سایت خودش ریستور و آپدیت کنه ...... اشکالی که نداره ؟؟ فقط درست بشه و گوشیم بالا بیاد .... دیگه جیلبریک و سیدیا نخواستم ....... می رم از خود کمپانی اپل برنامه می خرم ... ده روزه خواب و خوراک ندارم .

.:PAR3A:.
29-03-2011, 13:57
اشکالی نداره...
احتمالا تا یکی دو هفته دیگه جیلبرک آنتتردش میاد... توی یوتوب ویدیوشو دیدم...

payamf1
29-03-2011, 14:36
نشد متاسفانه ....... دیگه حسابی ناامید شدم ..... اگه نشد که نمیشه ..... نهایت کار گوشیم به کجا میکشه ؟
آیتونز را باز کردم روی ریکاوری که بود .... بدون شیفت ریستور را زدم و گذاشتم از خود سایت خودش ریستور و آپدیت کنه ...... اشکالی که نداره ؟؟ فقط درست بشه و گوشیم بالا بیاد .... دیگه جیلبریک و سیدیا نخواستم ....... می رم از خود کمپانی اپل برنامه می خرم ... ده روزه خواب و خوراک ندارم .

از dfu ریستور کنید نه ریکاوری.

آیفون رو خاموش کنید.

دکمه پاور را 3 ثانیه بگیرید.

بدون رها کردن پاور حالا دکمه هوم و پاور را همزمان 10 ثانیه بگیرید.

دکمه پاور را رها کنید و 20 ثانیه دکمه هوم را بگیرید.

توی dfu هیچ علامتی روی گوشی دیده نمیشه و صفحه خاموشه ولی آیتونز گوشی رو میشناسه

siavash45
29-03-2011, 18:24
با سلام
گوشی را به حالت DFU بردم ... از طریق وی پی به اینترنت وصل شدم .....tiny umbrella را اجرا کردم ...... start tss server را زدم ...... آیتونز را باز کردم ..... با شیفت و ریستور فریمور 4.2.1 را که داخل کامپیوتر داشتم انتخاب کردم و شروع شد ......... روی صفحه گوشی صفحه سفیدی آمد و بعد لوگوی سیب ...... نواری زیر لوگو آمد که شروع به پر شدن کرد و تقریبا 75 درصد اون که پر شد .... قطع شد و ارور 1013 روی ایتونز آمد و تمام ...... صفحه گوشی الان سیاه و با پاور روشن نمیشه ......
به نظرتون گوشیو پرتش کنم تو کوچه خوبه ؟؟؟؟
ممنون ..... منتظر راهنمایی شما هستم .
ببخشید مزاحم میشم ... چاره ایی ندارم و فقط دادرسم شمائید .

یه اتفاقی افتاد ............ آیتونز رو بستم . و با greenpoison شروع به جیلبریک کردم , ظاهرا شروع به جیلبریک بدون اشکال کرد ........بله جیلبریک کامل شد ........ باورم نمیشه ........... ولی گوشی باز روشن نمیشه ............برم سیدیا رو هم با redsnow نصب کنم .............. این هم با موفقیت نصب شد و ..........اون علامت آناناس آمد و نوار اون در حال پر شدن است ...........الان در حال نصب installing activation bundles ...... یه کم طول کشید .... هنگ نکرده باشه ؟؟؟ ....گوشی خاموش شد ............صفحه سیاه و هیچ اتفاقی نمی افته ...کابل رو جدا کنم ؟ دکمه پاور رو زدم روشن نشد ........ کابل را جدا می کنم ........ هیچی نشد .......... پاور رو زدم روشن نشد .............. با redsnow بوت کنم ؟ .......خوشبختانه با redsnow بوت کردم و مشکل حل شد با آیتونز اکتیو شد و گوشی بالا آمد .... همه چی درست و کامل ......
از تمامی دوستان بویژه اقا پیام خیلی خیلی خیلی تشکر می کنم .
موفق باشید

29-03-2011, 18:48
داداش فعلا بیخیال دانگرید شو... با آیتونز گوشیو ببر به 4.3.1... بعدا خواستی دانگریدش کن...

siavash45
29-03-2011, 19:33
با آیتونز به 4.3.1 بردم ولی توی ریکاوری موند و هر کاری و هر روشی کردم بیرون نیامد .

29-03-2011, 20:16
اون طور که دوستمون گفتن و من توی تاینی آمبرلا دیدم ، با این نرم افزار می تونین گوشی رو از ریکاوری مود خارج کنین...

payamf1
29-03-2011, 23:01
با آیتونز به 4.3.1 بردم ولی توی ریکاوری موند و هر کاری و هر روشی کردم بیرون نیامد .

این برنامه رو اجرا کنید و بگذارید برنامه تمام مراحل را طی کند ، بعد از آن گوشی روشن شده و میتوانید استفاده کنید :
(این برنامه برای کسانی است که در اواسط ریستور ارور 1013 دریافت میکنند و در واقع فریمور کامل ریخته شده ولی آیتونز گوشی رو به ریکاوری میبره و نمیزاره روشن بشه)

TFK
30-03-2011, 10:51
دوستان مي خواستم ببينم كه با آداپتور و تبديل usb خوري كه خروجي 5 ولت ميده(output:5.0 v)
ميشه آيپاد و آيفون رو شارژ كرد؟
من با آيپاد تاچ 4ج امتحان مي كنم شارژ نميشه...! ( با usb خود كامپيوتر شارژ ميشه)
دليلش چيه بنظر شما؟ اصلا همچين كاري ممكنه يا فقط بايد تبديل اصليش باشه؟
ممنون

30-03-2011, 11:39
منم این سوالو دارم که آیا :
می شه از تبدیل USB به دو شاخ Xperia X10 واسه ی آی پادم استفاده کنم؟؟؟

siavash45
30-03-2011, 14:19
با سلام
گوشیو با استفاده از توصیه آقای پیام به فریمور 4.2.1 ریستور کردم . وقتی کار تموم شد ارور 1013 داد و صفحه سیاه موند . با greenpoison در همون حالت جیلبریک کردم و و با redsonw سیدیا رو نصب کردم بازم گوشی آخرش صفحه سیاه موند ... با redsnow گوشی رو بالا اوردم ... روشن شد و با آیتونز اکتیو شد و همه چیزش درست بود و مثل اولش شد ...... ولی اشکال جدید اینه که بعد از اینکه از کابل جداش کردم و حدود یک ربع موند وقتی خواستم استفاده کنم دیدم خاموشه و با پاور روشن نمیشه با redsnow هم دیگه بالا نمیاد .....لازم به ذکره آیتونز رو که باز میکنم گوشیو میشناسه و مشخصات اونو می نویسه . با پی سی سویت هم که وصل میشه میتونم وارد گوشی بشم .... ولی صفحه همچنان سیاه و دکمه پاور کار نمی کنه .
موقعی که با redsnow سیدیا رو نصب می کنم آخراش که نصب installing activation bundles نوار پیشرفت نصب اون تا حدود 75 درصد که میره تموم میشه و گوشی خاموش میشه و بعد مجبورم با redsnow اونو بالا بیارم ... علتش نصب نشدن کامل bundles نیست ؟/ اینو میشه جداگانه نصب کرد ... واصلا این چی هست ؟
بازم چشم انتظار کمکم
ممنون

payamf1
30-03-2011, 22:54
با سلام
گوشیو با استفاده از توصیه آقای پیام به فریمور 4.2.1 ریستور کردم . وقتی کار تموم شد ارور 1013 داد و صفحه سیاه موند . با greenpoison در همون حالت جیلبریک کردم و و با redsonw سیدیا رو نصب کردم بازم گوشی آخرش صفحه سیاه موند ... با redsnow گوشی رو بالا اوردم ... روشن شد و با آیتونز اکتیو شد و همه چیزش درست بود و مثل اولش شد ...... ولی اشکال جدید اینه که بعد از اینکه از کابل جداش کردم و حدود یک ربع موند وقتی خواستم استفاده کنم دیدم خاموشه و با پاور روشن نمیشه با redsnow هم دیگه بالا نمیاد .....لازم به ذکره آیتونز رو که باز میکنم گوشیو میشناسه و مشخصات اونو می نویسه . با پی سی سویت هم که وصل میشه میتونم وارد گوشی بشم .... ولی صفحه همچنان سیاه و دکمه پاور کار نمی کنه .
موقعی که با redsnow سیدیا رو نصب می کنم آخراش که نصب installing activation bundles نوار پیشرفت نصب اون تا حدود 75 درصد که میره تموم میشه و گوشی خاموش میشه و بعد مجبورم با redsnow اونو بالا بیارم ... علتش نصب نشدن کامل bundles نیست ؟/ اینو میشه جداگانه نصب کرد ... واصلا این چی هست ؟
بازم چشم انتظار کمکم
ممنون
دوست من پست منو خوب نخوندین. شما وقتی ارور 1013 میگیرین بعدش گوشی با علامت آیتونز و کابل میاد رو صفحه (حالت Recovery) بعدش گوشی رو ببرین به DFU (در این حالت صفحه خاموشه) در این حالت برنامه fixrecovery رو اجرا میکنی و بزارین تموم مراحل طی بشه و بزارین برنامه کارشو انجام بده...

اگر در رفتن به DFU مشکل داشتید با tinyumbrella گزینه exit Recovery رو بزنید و وقتی صفحه خاموش شد ، دستورالعمل رفتن به DFU رو اجرا کنید. (که آموزشش توی فروم هست)