PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشورت برای انتخاب رشته کاردانی علمی کاربردی

mojtaba2321
19-11-2010, 13:07
در مورد آزمون کاردانی علمی کاربردی که 17 دی کنکورش هست چند تا سوال داشتم:

1. اگه دیپلم کاردانشمون طبق جدول شماره 4 توی گروه آموزشی صنعت باشه ، فقط میتونیم رشته ای انتخاب کنیم که توی جدول شماره 3 تو گروه آزمایشی صنعت باشه یا میتونیم از گروه های آموزشی دیگه هم انتخاب کنیم؟

mojtaba2321
20-11-2010, 03:44
لطفا زودتر راهنمایی کنید.

Ezel
24-11-2010, 09:04
اولویت پذیرش با دیپلم های مرتبط هست ( مثلا در زمینه ی صنعت اولویت با دیپلم ریاضی و دیپلم همون رشته هست ) ، در صورتی که اولویت هاشون رو نتونند جذب کنند از دیپلم های غیر مرتبط پذیرش می کنند ( که کم این اتفاق می افته )

نکته : فقط دقت کنید در انتخاب رشته ؛ تمامی رشته ها باید از یک زمینه انتخاب شوند ، مثلا اگر 2 رشته از صنعت و 2 رشته از زمینه ی دیگری انتخاب کنید اتوماتیک وار شما رو از لیست حذف می کنند و پذیرش نمی کنند بلکه باید تمام رشته ها رو مثلا از زمینه ی صنعت انتخاب کنید .

hosseingrami
26-12-2010, 13:26
سلام ببخشید دیدم این تاپیک در مورد سوالم مرتبطه پس یه سوال دارم میپرسم.
من الان دیپلم تجربی ام و به دلیل سربازی پیش دانشگاهیم ناقصه و مثل اینکه رشته IT به پیش دانشگاهی احتیاج داره.
من اگه این ترم نتونم کلیه این دروس رو پاس کنم تکلیفم چیه؟(دروس پیش دانشگاهی منظورمه؟
بعدی هم اینکه آزمون علمی کاربردی برا من که معدلم پایینه(زیر 10) سخته یا آسون؟منظور دیپلمه یا نهایی؟(معدل منظورمه)؟

hosseingrami
27-12-2010, 10:42
سلام ببخشید دیدم این تاپیک در مورد سوالم مرتبطه پس یه سوال دارم میپرسم.
من الان دیپلم تجربی ام و به دلیل سربازی پیش دانشگاهیم ناقصه و مثل اینکه رشته IT به پیش دانشگاهی احتیاج داره.
من اگه این ترم نتونم کلیه این دروس رو پاس کنم تکلیفم چیه؟(دروس پیش دانشگاهی منظورمه؟
بعدی هم اینکه آزمون علمی کاربردی برا من که معدلم پایینه(زیر 10) سخته یا آسون؟منظور دیپلمه یا نهایی؟(معدل منظورمه)؟

سلام دوستان خواهش میکنم اگه کسی چیزی میدونه دریغ نکنه

hosseingrami
29-12-2010, 11:37
سلام دوستان خواهش میکنم دوستان با تجربه در این مورد پاسخ بدهند.