PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : SennHeiser IE8

fereydoon1
18-11-2010, 15:20
یه چند سالپیش بود که دنبال یه هندز فری خوب میگشتم چون به موزیک خیلی احمیت میدم برام کیفیت خیلی مهم بود
گفتم چی بگیرم چی نگیرم که بعد از دیدن تایپیک انتخاب هندزفری مناسب بعد از گذاشتن 2 سه تا پست که دوستان شاید کمکمون کنن یه چیز بگیریم که بعد چند روز رفرش دادن صفحه دیدیم نه خبری نیست:5:

تا این که یه پولی از تو آسمون رسید و گفتیم به زنیم یه چیز توپ بگیرم که موندگار باشه برامون

بعد از تحقیقات دیدیم یکی از رفقا یه IE8 داره گفتیم بگیریم ازش

بعد از کلی سر و کله زدن و چک کردن سایت ها که این خوبه یا نه دیدم فیک زیاد داره که باهاش صحبت کردیم که به شرط اصل بودن بهمون داد شماره حساب رو گرفتم و ریختم تا امروز ساعت یه ربع به یک بسته ما رسید

SennHeiser IE8

ظاهری

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد از باز کردن جعبه ی پست یه جعبه کوچیک داخلش بود بود که باید اون رو باز میکردم

چه قدر باز کردنش سخت بود شاید به خاطر این بود که تا حالا سنهایزر باز نکرده بودم

بعد از باز شدن و در آوردن وسایل

خود هنزفری رو در آوردم که دیدم کلی وصله دیگه هم توجعبه اون هست از جمله

یه کیف جعبه ای کوچیک که توش یه جا باسه گذاشتن هندزفری داره

چهار تا جا باسه گزاشتن سر مناسب هنزفری یه پیچ گوشتی دو ترفه برای درست کردن و تنظیم باس مناسب طرف دیگه هم برای تمیز کردن داخل هنز فری یه دو تا گیره پشت گوشی که هندز فری میره توش بعد میره پشت گوش:31:
توش کلی سری بود یه مدل سری بود اصلا ندیده بودم تا به حال
سیم جالبی هم داره از قسمت آخر که به گوشی میرسه در میان و فکر کنم قابل تعویض باشن

فنی

از نظر فنی که کلا نمیتون مقایسه کنم با هنزفری های دیگه و از این هنزفری های موبایل

در کل بگم که من از نداشتن یه پلایر خوب و با کیفیت رنج میبرم
قبل از سنهایر 2 سالی هست که از یه کریتیو 630 استفاده میکنم فعلا با این مقایسه میکنم از نظر صدایی

نویز کنسلینگش که خیلی خیلی عالیه یعنی صدای محیط رو به هیچ وجع نمیشنوی فکر کنم نویز کنسلینگ 90 یا 95 درصد داشته باشه

کیفیت صدا من این رو فعلا به موبایلم زدم (ایکس ده )و یه موزیک ترنس گزاشتم باس رو کم کم گزاشتم و گوش دادم صداش خیلی با کریتیو فرق میکنه در کل از گوشم در آوردم و باس روتا آخر بردم انتظار داشتم که جواب نده و صدا رو خراب کنی ولی برعکس صدا رو با باس خیلی زیبا یی پخش کرد برام و کلی حال کردم

تو موبایل اینقدر راضی کرد من رو که مطمنم تو پلیر خیلی خیلی بیشتر راضی میشم

ولی اینجوری نمیشه فعلا که کفگیر به ته جیب مبارک خورده ولی باید یه پلیر خوب و با کیفیت بگیرم که از نهایت کیفیت این هندز فری استفاده ببرم

just_german
18-11-2010, 16:13
مبارکت باشه خود منم همین حس رو داشتم :D

بسته بندی پست رو حال کردی ؟ از روش 18چرخ هم رد میشد چیزیش نمیشد

peaceful1
18-11-2010, 20:01
مبارک باشه ایشالا اونطوری باشه که انتظار داشتی و برات خوب کار کنه.

peaceful1
22-11-2010, 17:59
میشه یه عکس از درپوش فلزیش با زوم بهتر بزاری؟!

fereydoon1
22-11-2010, 18:46
میشه یه عکس از درپوش فلزیش با زوم بهتر بزاری؟!

عکس گرفتم اگه عکس دیگه میخوای با کیفیت بهتر میتونم بزارم

اگر میخوای چک کنی که فیک هست یا نیست بگم خودم چک کردم فیک نیست

L و R زاویه دارن تو هنزفری ها
اون چیز قرمز هم تو هنزفری راست هست

peaceful1
22-11-2010, 20:05
نه دوست گل منظورم پنل فلزی زیرش بود.

a.z.p.z
22-11-2010, 20:08
باسش نسبت به هندزفری چه قدر بهتر هست؟...

fabio montari
22-11-2010, 20:19
من فکر کنم با ep630 زیاد فرقی نداشته باشه !!!!!!!

fereydoon1
22-11-2010, 20:33
نه دوست گل منظورم پنل فلزی زیرش بود.

حقیقت دستم خیلی میلرزه
این عکس خوبه ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

fereydoon1
23-11-2010, 10:18
آدرس بازارچه تو آیدی من هست هر کی خواست بیاد یا از طریق پی ام در جریان بزاره

just_german
23-11-2010, 14:14
دوستان من هذفون ایشون رو دیدم اصل هست در ضمن ie8 به خاطر اینکه مانیتورینگ هست صدای واقعی رو پخش میکنه نه چیزی رو زیاد نه کم برا همین اگه کسی میخواد فقط بیس باشه بره یه ساب بگیره با 20 تومن کارش رو بیشتر از این هدفون راه میاندازه ولی اگه کسی کیفیت میخواد خودش میدونه دیگه این چیه ( در ضمن من به ایشون چندین بار توصیه کردم نفروشند به ضررشون هست ولی مثله اینکه مشکل مالی دارند)

a.z.p.z
23-11-2010, 18:33
اولا اینکه این ایرفون نویز ایزولیشن داره نه کنسلینگ ...
مورد بعدی اینکه من گفتم bass ش چه جوری هست چون bass هم برای من مهمه نه اینکه فقط bass داشته باشه و ادم هیچی از لایه ها و بافت های موسیقی چیزی نفهمه به خصوص تو سبک ترنس!

اگه bass ش حداقل از ep-630 کمتر نباشه خوبه چون غیر از bass از نظر کیفیت و تفکیک صدا ظاهرا خیلی خوب هست و ایزولیشن خوبی هم داره ...
راستی کسی قیمت داره حدودا چند هست ؟ ...

fereydoon1
23-11-2010, 19:54
اولا اینکه این ایرفون نویز ایزولیشن داره نه کنسلینگ ...
مورد بعدی اینکه من گفتم bass ش چه جوری هست چون bass هم برای من مهمه نه اینکه فقط bass داشته باشه و ادم هیچی از لایه ها و بافت های موسیقی چیزی نفهمه به خصوص تو سبک ترنس!

اگه bass ش حداقل از ep-630 کمتر نباشه خوبه چون غیر از bass از نظر کیفیت و تفکیک صدا ظاهرا خیلی خوب هست و ایزولیشن خوبی هم داره ...
راستی کسی قیمت داره حدودا چند هست ؟ ...

قیمت از بچه ها پرسیدم بالای 350 هست
در مورد بیس هم بیسش خوب هست ولی من این بیس رو با موبایل گرفتم که اکولایزر نداششت برای اون کسی که با MP3 میزنه مطمءنن بهتر جواب میده

تو ترنس خیلی خوب جواب میده بعد در مورد نویز ایزولیشن حق با آقاست !!

just_german
23-11-2010, 20:02
قیمتش در جمهوری 380.000 تومان هست (2شنبه گذشته قیمت کردم)

peaceful1
23-11-2010, 22:05
شاید این رویو ها برای قیاس صدا مناسب باشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

kiarashdz2
10-08-2012, 14:48
من می خوام یه ایر فون یخرم می خوام یه چیز خوب بگیرم در حد 100 فش 120 می خوام bass و تفکیک صداش خوب باشه !!!! راهنماییم کنید

kiarashdz2
10-08-2012, 14:52
یه هدفون هم می خوام بخرم در حد 800 راهنماییم کنید چی بخرم