PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : File Sharing + Internet Sharing بطور Wireless

Amir Varasteh
17-11-2010, 17:01
سلام.

من میخوام توی خونه اینترنت بیسیم داشته باشم تا همه جای خونه با لپتاپ بتونم اینترنت داشته باشم.

از طرفی میخوام بین PC و Laptop هم بطور وایرلس File Sharing داشته باشم.

Access Point میخواد یا مودم وایرلس ؟

لطفا یه مدل مناسب برای کار من معرفی کنید و نحوه کانفیگ کردنش رو هم بگید.

با تشکر.

joe_satriani
17-11-2010, 17:55
با سلام
شما نياز به يه اكسس پوينت داري و يه مودم معمولي داري
مودم رو به اكسس پوينت نصب ميكني و اينترنت رو هم به صورت وايرلس داري روي دستگاههات و هم به صورت لن داخل كامپيوترهاي تحت شبكه
از يه طرف هم ميتونه شبكه ي كامل رو هم داشته باشي
تنظيمات پيچيده اي هم نداره - مثه تنظيمات معمولي شبكه و مودم هست
--
در مورد مدل ها هم من tp-link AP رو پيشنهاد ميكنم - اكسس پوينت خوبي هست

موفق باشيد.

Amir Varasteh
17-11-2010, 18:01
خب مودم ADSL که دارم.

یک WAP میگیرم. بعد مودم ADSL رو با Lan باید بزنم به WAP , بعد از WAP به کارت شبکه ی PC. از اون ور با Laptop هم به WAP وصل میشم. آره ؟

joe_satriani
17-11-2010, 18:24
خب مودم ADSL که دارم.

یک WAP میگیرم. بعد مودم ADSL رو با Lan باید بزنم به WAP , بعد از WAP به کارت شبکه ی PC. از اون ور با Laptop هم به WAP وصل میشم. آره ؟

با سلام
بله دوست عزيز
همينطوري كه گفتيد هست
لپ تاپ هم از آخر به وسيله وايرلس AP هم به اينترنت وصل هست و هم شبكه شده

موفق باشيد.

koorosh2500
17-11-2010, 19:04
مودم وایرلس بنده Zyxel P660 HW-T1 v3 هم کار اکسس پوینت را انجام می دهد و هم کار روتر.
من با این مودم بدون نیاز به اکسس پوینت، فایلهایم را بین PC و لپتاپ share می کنم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amir Varasteh
17-11-2010, 19:38
چه خوب.

چنده این ؟

koorosh2500
17-11-2010, 21:48
چه خوب.

چنده این ؟

85000 تومان

rasouli.823
27-08-2011, 16:39
مودم وایرلس بنده Zyxel P660 HW-T1 v3 هم کار اکسس پوینت را انجام می دهد و هم کار روتر.
من با این مودم بدون نیاز به اکسس پوینت، فایلهایم را بین PC و لپتاپ share می کنم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام میشه منو برای این کار راهنمایی کنید؟یه مودم syslink WAG120N دارم چطوری میشه فایلها و پرینترها رو share کرد؟

fanta1
27-08-2011, 21:47
سلام.من مودم روتر asus n10 11n دارم که وایرلسه. این مودم اینترنت رو به اشتراک میذاره ولی فایل ها رو نه.لطفا یکی کمک کنه.من میخوام با گوشی از طریق all share فایل های توی کامپیوترم رو ببینم که نمیتونم.

MAZIARDM
27-08-2011, 23:00
سلام میشه منو برای این کار راهنمایی کنید؟یه مودم syslink WAG120N دارم چطوری میشه فایلها و پرینترها رو share کرد؟

با سلام و شب خوش. منم همین طور. این سوال منم هست. اگه میشه توضیح بدبد. منم مودم فوق رو دارم.

rasouli.823
05-09-2011, 07:54
با سلام و شب خوش. منم همین طور. این سوال منم هست. اگه میشه توضیح بدبد. منم مودم فوق رو دارم.

سلام
دوستان مشکل من حل شد وقتی مودم را کانفیگ کردم و اینترنت روی تمام سیستم ها اومد از قسمت cmd آی پی سیستم ها رو پیدا کردم و سیستمها تونستند همدیگه رو ببیند و فایل ها و پرینتر ها هم شیر شده بود.فقط باید آی پی سیستمها رو اتومات بزارین

hamedplus
17-07-2013, 05:22
سلام
دوستان مشکل من حل شد وقتی مودم را کانفیگ کردم و اینترنت روی تمام سیستم ها اومد از قسمت cmd آی پی سیستم ها رو پیدا کردم و سیستمها تونستند همدیگه رو ببیند و فایل ها و پرینتر ها هم شیر شده بود.فقط باید آی پی سیستمها رو اتومات بزارین

چطوری؟
میشه بیشتر توضیح بدید لطفا؟