PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چنتا سوال کوچولو درورد رشته های دانشگاهی

sopack
17-11-2010, 14:19
سلام به دوستان گلم.

بنده دانشجوی برق دانشگاه علم و صنعتم. ورودی 89. ولی از اینجا راضی نیستم(به دلایل شخصی)
میخام ببینم :
1- با توجه به اینکه من از شهرستان میام، امکان انتقالی گرفتن به یکی از دانشگاههای تهران توی یه رشته ی دیگه برام میسره؟ و اگه آره چطوری؟شرایطش را ذکر کنید لطفا.

2- در مورد رشته ی فیزیک دانشگاه تهران میخاستم بدونم و اینکه قابل مقایسه با فیزیک شریف هست یا نه؟ و اینکه من با رتبه منطقه 2 =450 فیزیک شریف را قبول نشده ام، مشکوک نیست؟ چه جوری باید پیگیر قضیه بشم؟

ممنون

farshidshd
17-11-2010, 19:06
1- در مورد انتقالی در رشته ی دیگه ، امکان پذیر نیست

2- مطمئنا فیزیک شریف خیلی بهتره

Alireza SM
17-11-2010, 19:47
قبل از اينكه جوابتون رو بد خدمتتون عرض كنم كه خيلي ها دارن خودشونو ميكن كه برق قبول بشن اونم دانشگاه دولتي تو شهرستان ! ولي شما توي علم و صنعت به نعمت خدا كفر ميورزين !

در مورد فيزيك به نظر من شريف و تهران فرقي نداره در مقطع كاشناسي . جفتشون هم همه گرايش ها رو تو كارشناسي دارن

babak_gww
17-11-2010, 23:23
سلام به دوستان گلم.

بنده دانشجوی برق دانشگاه علم و صنعتم. ورودی 89. ولی از اینجا راضی نیستم(به دلایل شخصی)
میخام ببینم :
1- با توجه به اینکه من از شهرستان میام، امکان انتقالی گرفتن به یکی از دانشگاههای تهران توی یه رشته ی دیگه برام میسره؟ و اگه آره چطوری؟شرایطش را ذکر کنید لطفا.

2- در مورد رشته ی فیزیک دانشگاه تهران میخاستم بدونم و اینکه قابل مقایسه با فیزیک شریف هست یا نه؟ و اینکه من با رتبه منطقه 2 =450 فیزیک شریف را قبول نشده ام، مشکوک نیست؟ چه جوری باید پیگیر قضیه بشم؟

ممنون

در مورد سوال اول و دومتون دوستان زحمت کشیدن

در مورد مشکوک بودن هم باید بگم نا اصلا مشکوک نیست
قبولی با رتبه 450 منطقه 2 تو شریف سخته و بستگی به شانس داره

باید دید شما رتبه کلت ( بدون سهمیه) چند بوده تا قطعی بشه جواب داد

Sabayon
18-11-2010, 08:10
سلام دوست عزیز

در مورد سوال اولتون، بهتره که به اداره ی خدمات آموزشی دانشگاهتون مراجعه کنید و از اونها پرس و جو کنید.

راجع به سوال دوم باید بگم که شما با رتبه ی 450 منطقه 2، حتما باید فیزیک شریف قبول می شدید. این موضوع رو حتما از سازمان سنجش پیگیری کنید. و از نظر من فیزیک شریف بهتر از فیزیک تهرانه.

Alireza SM
18-11-2010, 09:53
در مورد مشکوک بودن هم باید بگم نا اصلا مشکوک نیست
قبولی با رتبه 450 منطقه 2 تو شریف سخته و بستگی به شانس داره

نخير . در مورد رشته هاي علوم پايه اصلا اينطور نيست و با رتبه بالاي 1000 هم به راحتي بايد فيزيك قبول ميشدن ايشون