PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مسابقه چقدر کرایسیس بلدی ؟؟

street_fighter
17-11-2010, 14:04
تقریبـا همـه PC بـازها بـازی کرایسیـس رو می شنـاسن و بعضـی هاشـون به ایـن بـازی و انحصـاری بودنـش بـرای PC افتخـار می کنن. شمـا به عنوان یه PC باز چقدر کرایسیـس بازی کردیـن و چقـدر راجع به اون اطلاعـات داریـد؟ مراحل این بـازی رو با دقـت رد کردیـد و به داستـان و جزئیـات اون توجـه کردیـد؟ حالا آواژنـگ یه آزمون چهار گزینـه ای درباره این بازی برای طرفداراش ترتیـب داده. فقط کافیـه که فرم پرسشنامه را تکمیل و توی این آزمون شرکت کنیـد. تا دیـر نشـده دسـت به کار بشید و سطح اطلاعات کرایسیسی خودتونو بسنجید.

اینم لینک مسابقه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فقط هر کس شرکت کرد جواب اونایی رو که بلده رو بذاره

جایزه هم یک کارت گرافیک GeForce GTX 460 هستش.

---------- Post added at 04:04 PM ---------- Previous post was at 04:01 PM ----------

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید a z i c e n t e r/index.asp

HITB0Y
17-11-2010, 14:14
تقریبـا همـه PC بـازها بـازی کرایسیـس رو می شنـاسن و بعضـی هاشـون به ایـن بـازی و انحصـاری بودنـش بـرای PC افتخـار می کنن. شمـا به عنوان یه PC باز چقدر کرایسیـس بازی کردیـن و چقـدر راجع به اون اطلاعـات داریـد؟ مراحل این بـازی رو با دقـت رد کردیـد و به داستـان و جزئیـات اون توجـه کردیـد؟ حالا آواژنـگ یه آزمون چهار گزینـه ای درباره این بازی برای طرفداراش ترتیـب داده. فقط کافیـه که فرم پرسشنامه را تکمیل و توی این آزمون شرکت کنیـد. تا دیـر نشـده دسـت به کار بشید و سطح اطلاعات کرایسیسی خودتونو بسنجید.

اینم لینک مسابقه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط هر کس شرکت کرد جواب اونایی رو که بلده رو بذاره

جایزه هم یک کارت گرافیک GeForce GTX 460 هستش.

---------- Post added at 04:04 PM ---------- Previous post was at 04:01 PM ----------

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید a z i c e n t e r/index.asp
اگر هرکس جواب سوال هایی رو که بلده بزاره دیگه رقابت برای کسب جایزه معنی نداره!!!
مثل یه جور تقلب تو امتحان میمونه...کسی که بلده با کسی که بلد نبوده یه نمره میگیرن!:13:

HoJJaT_007
17-11-2010, 16:17
منظور دوستمون این بود که هیچکس همه سوالا رو نمیدونه . مثلا من 1-2 میدونم شما 3-4 و بقیه هم همینطور . رو هم میذاریم و همه جواب درستو میدیم . اونش دیگه شانسه کی برنده میشه :دی

پیشنهاد جالبیه . خودم شروع میکنم .

سوال 1 جواب میشه 5
سوال 2 جواب میشه Aztec (فکر کنم چون اسمشم به مکزیکا میخوره البته من زیاد Crysis بازی نکردم)