PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اشکال در پخش ویدیو در mp4 player

76107611
17-11-2010, 11:30
سلام
mp4 player چه فورمتهایی رو پخش می کنه اصلا ویدیو پخش می کنه یا نه من یه ام پی فور مارشال دارم که خودش نوشته فرمت های avi رو پخش می کنه خودش هم از اول یه ویدیویی تو حافظش داره که با فرمت avi هست و پخش می کنه ولی فرمت های avi خودمو پخش نمی کنه و می نویسه file format error
کمکم کنید.

amsoft
11-12-2010, 19:05
اول باید شما مشخص کنید که Player ای که دارید از چه مارکی و مدلی است
تا بتونم راهنماییتان کنم.

your_star
11-12-2010, 23:33
متاسفانه مارشال برند متفرقه هست نمیشه با اطمینان چیزی ازش گفت.ممکنه خراب شده باشه و یا این که احیانا نوع خاصی از avi رو پخش میکنه!

sastwhc
13-12-2010, 09:50
سلام
mp4 player چه فورمتهایی رو پخش می کنه اصلا ویدیو پخش می کنه یا نه من یه ام پی فور مارشال دارم که خودش نوشته فرمت های avi رو پخش می کنه خودش هم از اول یه ویدیویی تو حافظش داره که با فرمت avi هست و پخش می کنه ولی فرمت های avi خودمو پخش نمی کنه و می نویسه file format error
کمکم کنید.

شما باید برای پخش یه فرمت در دستگاه های کوچک MP4player فایل مورد نظرت رو به یه فرمت استاندارد در اندازه مناسب(مثلا320*240) دستگاه ات و بدون کدک های خاص تبدیل کنی.

برای این کار میتونی از ImToo و video converter Cowon Jet Audio و Xilisoft استفاده کنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MostafaMohammadi
14-12-2010, 14:14
برو تو سایت رسمی اش، یه نرم افزاری رو برای تبدیل فایل های ویدئوی به فرمت AVI معرفی می کنه، سعی کن از اون نرم افزار استفاده کنی.

Dokhtar_Bache
03-04-2011, 12:45
برای تبدیل فرمت ویدیو از mpeg اگر از نرم افزار sothink استفاده کنم خوبه ؟ یا اینکه نرم افزار دیگه ای هست که به avi تبدیل کنه؟
creative هست مارک دستگاه و مدلشم : zxf - i style/8 GB/ WH / BK/BK

peaceful1
03-04-2011, 15:10
من عموما از format factory استفاده میکنم اگه تنظیمات خروجی دستگاهت رو بدونی مطمئنا به بهترین شکل کارت رو را میندازه.