PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست دستکاری نرم افزارهای حسابداری با پاداش

said92
16-11-2010, 18:48
با سلام
بنده در حال تاسیس یک رستوران هستم و خواستم یکی از نرم افزارهای حسابداری را جوری دستکاری کنید که برای فریب اداره مالیات فرضا از هر 10 سفرش یکی را ثبت کند البته بصورت جدا از ثبت اصلی نرم افزار البته پاداش منصفانه ای را هم در نظر گرفته ام ممنون می شم اگر اطلاعاتی به من بدهید که آیا این کار امکان دارد یا خیر
با تشکر

++morteza
26-11-2010, 17:39
باید ببینی برنامش رو با چه زبانی نوشتن.، کار آسونی هم نیست... اینجا برو ::

بحث ، آموزش ، رفع اشکال و تبادل نظر در مورد برنامه نويسی برای محيط ويندوز. ويژوال بيسيک - دلفی و ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehdi2008ooo
08-12-2010, 21:32
بیین دوست من نرم افزار حسابداری جامع امین موقع فاکتور زدن همچین قابلیتی رو داره و ازت سوال میپرسه و برای درست کردن 2 دفتر فروش همچین قابلیتی بهش اضافه کردن و از پشتیبانیشم که پرسیدم همین رو میگفتن
اینم سایتشونه میتونی باهاشون تماس بگیری
من خودم چند ماهه از نرم افزار امین استفاده میکنم

said92
10-12-2010, 17:28
بیین دوست من نرم افزار حسابداری جامع امین موقع فاکتور زدن همچین قابلیتی رو داره و ازت سوال میپرسه و برای درست کردن 2 دفتر فروش همچین قابلیتی بهش اضافه کردن و از پشتیبانیشم که پرسیدم همین رو میگفتن
اینم سایتشونه میتونی باهاشون تماس بگیری
من خودم چند ماهه از نرم افزار امین استفاده میکنم

ممنون دوست عزیز محبت کردی

ae2009
02-02-2011, 07:40
ماشالله به این تاپیک باحال!:31:

said92
08-04-2012, 18:07
سلام مشکل ما هنوز سر جای خودشه ... برای صندوقدار مشکله که فرضا از یک اکانت هر ساعت خارج شه توی اون یکی لوگین کنه جون هر سفارشها ساعت و تاریخ میخورن میخوام مثلا چهار به یک رو یه جا برای دارایی ثبت کنه عزیز