PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با اسپيكر logitech

p30pro
16-11-2010, 16:39
سلام !‌

من اين اسپيكر رو تا زه خريدم فقط يه مشكلي باهاش دارم !‌غير از ساب وافر فقط يكي از بلنددگوها صداي بلندي داره و بقيه ثداي كمي دارند در حالي كه رو جعبش توانشون رو يكي نوشته !‌

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نشظرتون مشكل از كجاست ؟

Artam01
16-11-2010, 18:06
شاید مشکل از وولوم دستی باشد، اسپیکر کامپیوتر من هم روی ولوم زیر دو یکی از بلندگوهاش صداش خوب در نمی آید، یکمی که وولوم رو دستکاری میکنم درست می شود.

p30pro
16-11-2010, 21:32
نه از سيستم نيست چون اگه از اون با شه بايد با جابه جا كردن سوكت ها صداش بلند بشه چون اسپيكر با 3 تا سوكت جداگونه به سيستم وصل مي شه !‌

Artam01
17-11-2010, 09:26
اون بلندگو که صداش بیشتره بلندگوی سنترت نیست؟ سنتر صدای بیشتری تولید میکنه تا سوراند.
از فروشنده بپرس و یا با سیستم دیگه ای امتحان کن.

p30pro
17-11-2010, 14:44
اون بلندگو که صداش بیشتره بلندگوی سنترت نیست؟ سنتر صدای بیشتری تولید میکنه تا سوراند.
از فروشنده بپرس و یا با سیستم دیگه ای امتحان کن.

من مي خوام چهار طرف اتاق بزارمشون وقتي يه بلندگو رو فاصلش رو زياد مي كنم صداش خيلي كمه فقط ساب وفور و يكي از اسپيكر ها كه با يه كابل مثل مانيتور به ساب وصل شده صداشون زياده !‌

Artam01
17-11-2010, 15:41
اصولن صدای بلندگوهای سوراند کمتره، من الان یه ست پنج تایی که صدای بلندگوهای کناری از وسطی کمتر است.
بعد شما باید ببینید روی چه سیستمی دارید استفاده میکنید.
بستگی داره که مود صداتون چگونه باشد.
بلندگوهای سوراند بیشتر برای ایجاد افکت های کناری فیلم و یا بازی هست نه پخش همه ی صداها.

p30pro
17-11-2010, 20:35
اصولن صدای بلندگوهای سوراند کمتره، من الان یه ست پنج تایی که صدای بلندگوهای کناری از وسطی کمتر است.
بعد شما باید ببینید روی چه سیستمی دارید استفاده میکنید.
بستگی داره که مود صداتون چگونه باشد.
بلندگوهای سوراند بیشتر برای ایجاد افکت های کناری فیلم و یا بازی هست نه پخش همه ی صداها.

دوستان رو جعبش توان بلندگو هاي كناري رو يه جور نوشته !‌ به نظرتون مي شه با گذاشتن يه پري آمپلي فاير صدا ها ي بلندگو هاي كناري رو زياد كرد ؟

خريدن يه سيستم صوتي براي يه جاي 100 متري كه بخواهيم هم صدا ي كامپيوتر و هم صداي ميكروفون رو پخش كنه چه قدر هزينه داره ؟ (كيفيت بالا مي خوام)

Artam01
17-11-2010, 21:55
درسته که وات بلندگوها یکی است ولی مثلن اگر شما با صدای دالبی و یا غیره فیلم ببینید بلندگوهای کناری و پشتی صداهای افکت از پشت یا جلو یا کنار رو فقط برای شما پخش میکنند که باعث ایجاد فضای سه بعدی بشوند.

اگر با مود All chanell stereo داشته باشه و با این مود گوش بدید باید تقریبن از همه بلندگوها صدا به یک اندازه بیاید.
در مورد خریدن سیستم صوتی می تونید از MR.Ryan بپرسید که در این مورد حرفه ای هستند.

p30pro
18-11-2010, 07:24
درسته که وات بلندگوها یکی است ولی مثلن اگر شما با صدای دالبی و یا غیره فیلم ببینید بلندگوهای کناری و پشتی صداهای افکت از پشت یا جلو یا کنار رو فقط برای شما پخش میکنند که باعث ایجاد فضای سه بعدی بشوند.

اگر با مود All chanell stereo داشته باشه و با این مود گوش بدید باید تقریبن از همه بلندگوها صدا به یک اندازه بیاید.
در مورد خریدن سیستم صوتی می تونید از MR.Ryan بپرسید که در این مورد حرفه ای هستند.

يه دونه رابط داره كه سه تا سيم كه از اسپيكر اومده مي خوره بهش بعد اونجا مي شند يه دونه سيسم استريو !‌از اون استفاده كنم براي اين مود ؟

Artam01
18-11-2010, 09:14
بی زحمت مدل اسپیکر رو بگید.
شما به کامپیوتر وصل می کنید و باهاش موزیک گوش می دیدید؟
منظورم من این بود که با برنامه ای که مثلن موزیک گوش میدید اون برنامه رو چه مودی هست.
آیا تنظیمات کارت صدای کامپیوتر رو چک کردید؟
کامپیوتر من اینگونه بود که باید وارد تنظیمات صدا بشوید و مدل بلندگوها رو تنظیم کنید که چند تکه است.

p30pro
18-11-2010, 12:01
بی زحمت مدل اسپیکر رو بگید.
شما به کامپیوتر وصل می کنید و باهاش موزیک گوش می دیدید؟
منظورم من این بود که با برنامه ای که مثلن موزیک گوش میدید اون برنامه رو چه مودی هست.
آیا تنظیمات کارت صدای کامپیوتر رو چک کردید؟
کامپیوتر من اینگونه بود که باید وارد تنظیمات صدا بشوید و مدل بلندگوها رو تنظیم کنید که چند تکه است.

با مديا پلير كلاسيك فيلم و موزيك مي بينم از كجا بايد مود رو درست كنم ؟

وقتي فيش ها رو به سيستم مي زنم خودش تشخيص مي ده كه چند تكه هست حالا باز بايد تست كنم من اسپيكر رو واسه مدرسه گرفتم الان اسپيكر تو مدرسه هست خوردم به اين سه روز تعطيلي شنبه يه تست مي كنم خبرش رو مي دم !‌