PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوری روي كاغذ برچسبي پرينت كنم ؟؟؟

REGISTERED USER
11-05-2006, 21:41
سلام خدمت همه دوستان و متخصصين :)

بچه ها من مي خوام روي كاغد براق برچسبي پرينت كنم ؟ آيا بايد تنظيمات خاصي را در فتوشاپ انجام بدم ؟

چاپگر من hp 1020 هست ! مرسي اگه تنظيمات و طريقه كامل اون رو توضيح بديد !

چاكر همه ! منتظرم ! :blush:

saviss
11-05-2006, 22:29
بالاخره يه موضوعي هم پيداشد كه ما هم كمكي بكنيم :blush: :blush:
عزيز جان تا الان كه من ميدونم بخاطر روكش براق(گلاسه)روي كاغذ برچسبي(پشت چسبدار)به جز با پرينتر ليزري
....با پرينتر جوهر افشان نميشه چيز جالبي چاپ كرد (ثبات رنگ وكيفيت لازم رو نداره)مگه از كاغذ پشت چسبدار مخصوص پرينتر هاي جوهر افشان استفاده كنيد

Elfin-D
12-05-2006, 14:35
+
تنظيمات خاصي نداره
مثل اين هست كه ميخواهيم روي كاغذ A4پرينت بگيريم

REGISTERED USER
13-05-2006, 07:48
مرسي ! پس همون طور پرينت كنم با كيفيت 1200 dpi ! در ضمن پرينتر اچ پي 1020 ليزريه دوست عزيز !

fa_sa
21-05-2006, 11:33
فكر مي كنم اگه از كاغذ مخصوص استفاده نكنيد اثر چسبش از بين مي ره .. اما اگه پرينتر جوهر افشان باشه تو تنظيمات كاغذش بايد كاغذ براق رو انتخاب كنيد تا توي مصرف كاتريجش درست مصرف كنه وگر نه چون جذب نمي شه بصورت مايع روي كاغذ مي مونه... موفق باشيد

Soshiant
21-05-2006, 12:10
چه حالی میده برچسب توی پرینتر از کاغذ پشتش جدا بشه

shaparake_sahra
23-05-2006, 18:34
با سلام به همه دوستان عزيز
من با پرينتر جوهر افشان خودم (مدل اچ پي 1200) همين ديروز روي كاغذ برچسب مات پرينت كردم .هيچ مشكلي به وجود نيامد و كيفيت خوبي هم داشت
موفق باشيد..

LordMMD
24-09-2009, 20:13
خواستم بگم كه يك راه خوب اينه كه با توجه به اندازه و جاي برچسب ها روي كاغذ، توي فوتوشاپ يك طرح درست كنيد و هر دفعه هر كدوم از برچسب هاي روي كاغذ رو خواستيد استفاده كنيد، جاي همون رو توي طرحتون اون مطلب مورد نظر رو بذاريد و بعد هم پرينت بگيريد.

براي من كه جوهرافشان و HP D2460 هستش بايد كاغذ رو به ميزان معيني داخل پرينتر بدم، وگرنه بالا پايين ميزنه و خراب ميشه...

پ.ن: دوستان بگن از جه نوع كاغذ برچسبي هم استفاده ميكنند و از كجا تهيه كرند و هم چنين قيمتش رو بگن خوب ميشه.

من از اين نوع دارم ، 3 برگش 100 تومن، از لوازم التحريري ميدان انقلاب گرفتم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(2 تا برچسبش مصرف شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )