PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هنگ ASUS K52JC و ارتباط آن با وایرلس!!!

yashar24
16-11-2010, 01:18
با سلام خدمت تمامی دوستان
من یک لپ تاپ asus k52jc گارانتی مادیران دارم که فقط یک هفته هست گرفتمش. از دیروز که وایرلس رو فعال کردم بعد چند دقیقه استفاده هنگ می کنه و هیچ چیز کار نمی کنه که مجبور میشم سیستم رو از دکمه پاور خاموش کنم! این اتفاق به زمان یا مکان خاصی بستگی نداره ولی فقط وقتی وایرلس فعاله اتفاق می افته و اکثرا وقتی یاهو مسنجر فعاله شدت پیدا میکنه! بعضا 3ممکنه دقیقه طول نکشه هنگ کنه ولی بعضا هم ممکنه نیم ساعت کار کنه و ...
وقتی وایرلس کار نمی کنه و وصل نیست هیچ مشکلی نداره!
اگه کسی راه حل میدونه یا میتونه کمک کنه حتما پیام بده.
منتظر راهنماییتون هستم

Mr.Pooya
16-11-2010, 01:33
سلام

شاید نرم افزاری نصب کردید که با اون تداخل داره و این مشکل پیش میاد . شما فرمویر جدید مودم را از سایت دانلود و نصب کنید احتمالاً مشکل حل میشه. اگر باز هم مشکلی بود برای دریافت سریعتر جواب خود در تاپیک زیر مطرح کنید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید :11:

H@mid-Vista
16-11-2010, 18:32
اگه مشكل وقتی هست كه به اینترنت وصلی بحث دیگری است.
ببین اگر با كابل شبكه وصل باشی مشكل داری؟
اگر داری كه مشكل احتمالا یك ویرویس و یا برنامه مشكل دار هست.
اما اگر فقط با وایرلس هست سعی كن درایورهاتو به روز كنی

درایور اتوماتیك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mostafanfs
18-11-2010, 19:56
سلام دوستان
من لپتاپ Asus مدل N61JV گرفتم (درواقع همون N52JV) . تنها مشکلی که داره اینه که موس لپتاپ وقتی تو یکی از برنامه های مربوط به کارم هستم (LabVIEW) و کلیک راست میکنم تو اون برنامه بعضی وقت ها میگیره برای 2 یا 3 ثانیه و بعدش ول میکنه. موضوع چیه ؟؟
به نظرتون مشکل از کجا میتونه باشه ؟؟

H@mid-Vista
18-11-2010, 20:01
سلام دوستان
من لپتاپ Asus مدل N61JV گرفتم (درواقع همون N52JV) . تنها مشکلی که داره اینه که موس لپتاپ وقتی تو یکی از برنامه های مربوط به کارم هستم (LabVIEW) و کلیک راست میکنم تو اون برنامه بعضی وقت ها میگیره برای 2 یا 3 ثانیه و بعدش ول میکنه. موضوع چیه ؟؟
به نظرتون مشکل از کجا میتونه باشه ؟؟

مشكل آن برنامه هست نه درایور ماوس و تاچ پد
باید ببینی برنامه مد نظر شما نسخه جدیدی اره بلكه در نسخه جدید ایرادات حل شده باشه

mostafanfs
19-11-2010, 11:53
مشكل آن برنامه هست نه درایور ماوس و تاچ پد
باید ببینی برنامه مد نظر شما نسخه جدیدی اره بلكه در نسخه جدید ایرادات حل شده باشه

دوست عزیز ممنون از توجهت. برنامه ای که میگم اسمش LabVIEW هستش و نوعی زبان برنامه نویسی گرافیکی هستش و یکی از نرم افزارهای پرقدرت تو زمینه مهندسی هستش و هیچ وقت امکان نداره چنین مشکلی داشته باشه. تازه ورژن 2010 هم هستش و تازه از تنور دراومده ! و ضمنا من از نسخه 7.1 که با این برنامه کار میکنم چنین مشکلی نداشته هیچ وقت.
فقط موضوع اینه که ورژن برنامه 32 بیت هستش و ویندوز من سون 64 بیت هستش. همین. البته نسخه 64 بیت هم داره این برنامه ولی با نصب اون محدودیت هایی تو کار با ابزارهای دیگه ای که داره ایجاد میشه. و منم نمیخوام 64 نصب کنم. ضمنا دوستم رو لپتاپش که وایو هستش هم سون 64 بیت نصب کرده با لبویو 32 بیت و هیچ مشکلی نداره.
تو بقیه نرم افزارها این مشکل رو ندیدم. فقط تو همین لبویو. حالا نسخه 64 بیت لبویو رو هم نصب میکنم ببینم مشکل هنوز هستش یا نه خبر میدم.
آخه کلا با اشاره گر موس مشکل داره. یعنی کاری نداره منبع تکون دادن اشاره گر چی هستش. چه موس باشه چه تاچ پد چه هر چیز دیگه ای.
فکر نکنم از ویندوز باشه. من تازه این اسوس رو گرفتم. تازه حوصله عوض کردن ویندوز رو هم ندارم. ویندوز گردو هستش. به نظر خودم مشکل تداخل درایوری یا چیزی تو این مایه ها پیش میاد . هر چی هست عجیبه و بدجوری اعصاب خورد کن هستش. آخه تو این برنامه من زیاد کلیک راست میکنم و هر چند دقیقه یه بار موقع کلیک راست گیر میکنه.
تازه دیشب فهمیدم فقط موس نیست که گیر میکنه. اصلا کل ویندوز قفل میشه !!! نه کیبورد کار میکنه تو اون لحظه ی قفل نه چیز دیگه. حتی تسک منیجر رو هم باز کردم دیدم موقع قفل نمودار CPU هم قفل میشه و هیچ تکونی نمیخوره !
درواقع میشه گفت کل سیستم نعطیل میشه اگه اشتباه نکنم. حتی ورودی از کیبورد هم قبول نمیکنه. چون با کلید های جهتی که کیبورد داره هم باید بشه بین منوها وقتی که کلیک راست میکنم سوییچ کنم دیگه. اما اینم نمیشه.

به نظرتون درایور ها رو آپدیت کنم فایده ای داره ؟ بدون عوض کردن ویندوز البته.
فقط یه چیزی، اگه راه حلی پیدا نشد کجا به نظرتون مشکل رو مطرح کنم بهتره ؟ انجمن تخصصی تر تو این سایت یا سایت دیگه ... فارسی انگلیسی
بازم ممنون