PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : #<<راهنمایی برای خرید اسپیکر حرفه ای>>#

help please
15-11-2010, 23:41
#<<راهنمایی برای خرید اسپیکر حرفه ای>>#

help please
15-11-2010, 23:50
خب سلام .
دوستان من این تاپیک رو ایجاد کردم به خاطر سوال زیر اما نمی خوام به همین مورد محدود بشه .
راستش میخوام یه سیستم خوب واسه اتاقم راه بندازم که اول واسه آهنگ خوب
باشه در ضمن بتونم باهاش صدای Surround هم داشته باشم .
خودم که یکم همین فروم رو خوندم به Edifier DA5000 PRO رسیدم .
لطف کنین بازم نظر بدید .
فقط یه مشکلی دارم اینکه کامپیوترم قدیمیه .خواستم ببینم کارت صدایی گیر میاد
که به PCI قدیمیا بخوره ؟؟؟ main board giga 8ir2003 .

pco
17-11-2010, 04:45
فقط z5500 اگه می تونی 500 تومان هزینه کنی...

help please
19-11-2010, 18:32
بابا آخه یه جوون مرد پیدا نمیشه جواب مارو بده !
کارت صداشو چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟

sound.vision
19-11-2010, 19:02
بابا آخه یه جوون مرد پیدا نمیشه جواب مارو بده !
کارت صداشو چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟

مادربوردی که داری خیلی قدیمی هست و یحتمل به مشکل می خوری برای ارتقا سیستم و استفاده از کارت صدا... بنده حقیر اگه جای شما بودم به جای اینکه کارت صدایی بگیرم که با کامپیوترم مچ نباشه یه مادربورد جدید می گرفتم که خروجی چند کانال رو ساپورت کنه و به قولی فعلا با یه چیپ آنبرد حال می کردم تا ببینم بعد چی می شه اینجوری هم مادربوردت رو ارتقا دادی هم نیاز ضروری به خرید کارت صدا نخواهی داشت (البته داشتن کارت مجزا یه مزیت بزرگه)... اگه می خوای مادربورد بگیری توجه کن که چیپ صدای بالایی داشته باشه تا صدای خوبی نصیبت کنه در صورتی که بازم می خوای که بری دنبال کارت صدا و حفظ مادربورد فعلی می تونی سری به مرکز خرید ایران تو ولیعصر ط 2 بزنی اونجا می تونی کارت صدا مطابق با نیازت پیدا کنی.

Artam01
19-11-2010, 21:54
درود رفقا.
اسپیکرهای Microlab چطورن؟

بویژه این مدل:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

help please
20-11-2010, 22:58
مادربوردی که داری خیلی قدیمی هست و یحتمل به مشکل می خوری برای ارتقا سیستم و استفاده از کارت صدا... بنده حقیر اگه جای شما بودم به جای اینکه کارت صدایی بگیرم که با کامپیوترم مچ نباشه یه مادربورد جدید می گرفتم که خروجی چند کانال رو ساپورت کنه و به قولی فعلا با یه چیپ آنبرد حال می کردم تا ببینم بعد چی می شه اینجوری هم مادربوردت رو ارتقا دادی هم نیاز ضروری به خرید کارت صدا نخواهی داشت (البته داشتن کارت مجزا یه مزیت بزرگه)... اگه می خوای مادربورد بگیری توجه کن که چیپ صدای بالایی داشته باشه تا صدای خوبی نصیبت کنه در صورتی که بازم می خوای که بری دنبال کارت صدا و حفظ مادربورد فعلی می تونی سری به مرکز خرید ایران تو ولیعصر ط 2 بزنی اونجا می تونی کارت صدا مطابق با نیازت پیدا کنی.

آقا مرسی . راستش بودجه جواب نمیده که MB رو عوض کنم .
پیش خودم گفتم فعلا موزیک گوش میدم باهاش . صدای surround بعدا که
کامپیوتر عوض کردم .
با این شرایط اصلا کارت صدا لازم هست یا همین on board داغون خودم خوبه ؟؟
راستی این کارتا که به USB میخوره خوبه ؟؟

sound.vision
21-11-2010, 11:22
آقا مرسی . راستش بودجه جواب نمیده که MB رو عوض کنم .
پیش خودم گفتم فعلا موزیک گوش میدم باهاش . صدای surround بعدا که
کامپیوتر عوض کردم .
با این شرایط اصلا کارت صدا لازم هست یا همین on board داغون خودم خوبه ؟؟
راستی این کارتا که به USB میخوره خوبه ؟؟

خواهش می کنم... اگه مادربوردت خروجی پنج یک ساپورت می کنه که خوب از همون استفاده کن و وگرنه باید از کارت های اینترنال (توجه کن که به سوکت های مادربوردت بخوره) استفاده کنی در مورد یو اس بی هم چیزایی شنیدم اما اطلاعاتی ندارم که بدونم واقعا کاربردی هستند یا نه چون پهنای باند کمی برای انتقال دیتا دارن به هر حال پیشنهاد سابق من کما فی السابق پا برجاست >>> شما بهتره یه سر بری ببینی با مبلغ مورد نظرت چه کارتی گیرت میاد و آیا با PC که داری مچ هست یا نه.

behjooei
04-12-2010, 12:07
سلام
يه DVDplayer خونگي دارم (زير تلويزيون) كه خروجي 5+1 كاناله صوتي داره اما بلندگو ندارم.
لطفا" يه ست اسپيكر خوب كه بشه بهش وصل كرد و از صداي دالبي و ساراند مخصوصا" موقع تماشاي فيلم لذت برد و هزينه اش هم خيلي زياد نباشه معرفي كنيد.
ضمنا" ما آپارتمان نشينيم و فضا هم محدوده و خيلي هم اعصاب صداي بلند رو ندارم ولي عاشق صداي با كيفيت، باس بالا، تفكيك صداها و شفافيت صدا هستم.
لطفا" مشخصات و قيمت حدودي و محل تهيه و خريد رو اعلام بفرمائيد.
با تشكر

behjooei
04-12-2010, 16:18
كسي نتونست (يا نخواست!!) راهنمايي بكنه؟

Pejman3
04-12-2010, 22:41
سلام
يه DVDplayer خونگي دارم (زير تلويزيون) كه خروجي 5+1 كاناله صوتي داره اما بلندگو ندارم.
لطفا" يه ست اسپيكر خوب كه بشه بهش وصل كرد و از صداي دالبي و ساراند مخصوصا" موقع تماشاي فيلم لذت برد و هزينه اش هم خيلي زياد نباشه معرفي كنيد.
ضمنا" ما آپارتمان نشينيم و فضا هم محدوده و خيلي هم اعصاب صداي بلند رو ندارم ولي عاشق صداي با كيفيت، باس بالا، تفكيك صداها و شفافيت صدا هستم.
با تشكر

به نظرم Edifire DA5000 Pro و C6 براتون خیلی مناسبند

behjooei
05-12-2010, 08:54
C6 مال كدوم برند است؟(ادي فاير است يا ...؟) اگر قيمت حدودي هم داريد لطفا" بفرمائيد.
و اينكه آيا با 50-60 تومن هم ميشه اسپيكرهاي خوبي پيدا كرد؟!

Erfan.
05-12-2010, 10:58
C6 مال كدوم برند است؟(ادي فاير است يا ...؟) اگر قيمت حدودي هم داريد لطفا" بفرمائيد.

برای Edifier هست و فکر کنم حدود 280-300 تومان باشه (قیمت ندارم)

و اينكه آيا با 50-60 تومن هم ميشه اسپيكرهاي خوبي پيدا كرد؟!

5.1 خوب نمیشه ... با هزینه کم تر Edifier M3700 هم گزینه ی خوبه :

حدودا 130 تومانه ...

Ali*Reza
05-12-2010, 12:20
اسپیکر Z-5500 واقعا عالیه.

behjooei
05-12-2010, 13:20
اين دوتا مدلي كه دوستان بالا معرفي كردند پايه ندارند؟ كجا و چجوري بايد نصبشون كنيم؟
ضمنا" يك كم جمع و جور تر نبود معرفي كنيد(مثل اين مدلهاي ماهواره اي و...)
آخرش هم اينكه ما فضامون كوچيكه و ال سي دي من سامسونگ 32 اينچه و طول ميز زير تلويزيون 1 متر است و نميدونم اصلا" اينها با هم يكجا جا ميشوند يا خير و ست ميشوند يا خير؟

navid1361
06-01-2011, 23:12
با سلام
کسی از دوستان میتونه شماره مغازه ای که اسپیکر harman-kardon داره رو بده.
من تهران نیستم ممنون میشم کمک کنید

navid1361
07-01-2011, 01:58
با سلام
کسی از دوستان میدونه اسپیکر harman kardon رو میتونم از کجا بخرم؟

mmf66
03-04-2011, 12:12
بهترین اسپیکرها

logitech z906 قیمت حدودا 450000 تومان

logitech z623 قیمت 210000 تومان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

logitech z506 قیمت 107000 تومان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ogitech-z506.jpg

Pejman3
04-04-2011, 23:23
سلام
با تشكر

شما بودجتون رو مشخص نکردید
ولی حدود 140 تومن Logitech 540
و حدود 200 تومن Edifier DA5000 Pro اسپیکرهای فوق العاده ای هستند.

hamed malekpour
05-04-2011, 22:15
یه اسپیکر برای کامپیوترم وتلوزیون پلاسمام می خواهم که روی هر دو شون نصب بشه تا 110هزار تومان +عکسش؟

mmf66
06-04-2011, 12:40
logitech z506 5.1 یا edifier m3700
اگر هم 2.1 کانال می خوای edifier c2 حدودا 75 تومان یا c3 حدودا 135 تومان
این اسپیکر ها همه با با فیش 3.5 یا RCA وصل میشن ورودی اپتیکال ندارند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ogitech-z506.jpg

یه سری هم به این لینک بزنید بد نیست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

fabio montari
06-04-2011, 14:47
اقایون عزیز من الان x540 لاجیتک دارم حالا میخوام عوض کنم یه چیز قوی تر بگیرم از این خیلی راضی بودم ولی سابش الان خراب شده و خرخر میکنه البته 3 ساله دارمش حالا چی پیشنهاد میدید که bass داشته باشه قیمتشم تا 200 250

hamed malekpour
06-04-2011, 16:30
من می خواهم دستگاهش قوی باشهخودم تو خونه اسپیکر دارم به نظرتون کدوم دستگاه قوییه ومی شه اسپیکر ها ی زیادی روش نصب کرد؟

mmf66
07-04-2011, 11:12
edifier DA5000 Pro 216000 toman
edifier C6 254000 toman

mormak
11-11-2011, 18:25
سلام. دوستان عزیز من میخوام یه اسپیکر بخرم که ورودی اپتیکال داشته باشه اینطور که معلومه انتخاب های زیادی ندارم تا جایی که تحقیق کردم فقط مدل لاجیتک Logitech - Z906 با قیمت 450تومن ورودی اپتیکال داره اما این اسپیکر هم مال 7سال پیشه و خیلی قدیمی شده. دوستان منو راهنمایی کنید عجله دارم. میخوام 5.1 باشه و ورودی اپتیکال داشته باشه و تا جایی که امکان داشته باشه قیمتش مناسب باشه منتظرم ...