PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلیه مباحث و مشکلات مربوط به ADSL داده گستر عصر نوین

homaan
15-11-2010, 23:22
سلام
دوستان عزیز که از نمایندگیهای این شرکت اکانت دارن نظرشون را در مورد سرعت وکیفیت روزانه و شبانه دانلود بفرمایند ممنون

Mr.Pooya
16-11-2010, 01:22
سلام
دوستان عزیز که از نمایندگیهای این شرکت اکانت دارن نظرشون را در مورد سرعت وکیفیت روزانه و شبانه دانلود بفرمایند ممنون

سلام
شهراد نمایندگی این شرکت هست من از شهراد سرویس دارم و راضی هستم . نوسان داره که تمام شرکت ها فکر کنم نوسان دارند چون اشتراکی هستند . سرویس های 10 گیگ به بالا شبانه رایگان دارند و سرویس های کمتر از 10 گیگ شبانه نیم بها دارند . سرعت دانلود هم حدود 170-180 هست البته از اولش انقدر نبود کم کم زیاد شد و بعد از 2 ماه به این سرعت رسید . شبانه هم جدیداً سرویسم را به 10 گیگ تبدیل کردم دیشب دانلود کردم سرعت مثل روز بود ولی با نوسان بیشتر ولی 2:10 تا حدود 4 1 گیگ دانلود کردم .

موفق باشید:11:

homaan
16-11-2010, 17:46
سلام
دوست عزیز شهراد خودش یه ispدیگه است من هم خودم در اصفهان دارم سرعت روزانه خوبی داره ولی شبانه سرعت بین 10 تا 20 کیلوبایت بیشتر نیست با اینکه سرویس من 1 مگ هست

Mr.Pooya
17-11-2010, 09:14
سلام
دوست عزیز شهراد خودش یه ispدیگه است من هم خودم در اصفهان دارم سرعت روزانه خوبی داره ولی شبانه سرعت بین 10 تا 20 کیلوبایت بیشتر نیست با اینکه سرویس من 1 مگ هست

سلام
شهراد تو اصفهان سرویس میده ؟؟ تو سایتش که چیزی ننوشته بود . شهراد ISP نیست من از خودشون پرسیدم گفتند نمایندگی عصر نوین هستند .

این هم سایتش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تو بخش امور مشترکین هم حتی اسمی از اصفهان نبرده شاید تشابه اسمی دارند . ولی شبانه من که خیلی خوب هست .

koorosh2500
17-11-2010, 09:38
تعرفه ها و سرویسهای این شرکت رو تو کدوم سایت می تونیم ببینیم ؟ تو سایت خودش که من چیزی ندیدم.

3FX
17-06-2012, 11:48
اين تاپيك وجود داره و قبلا ساخته شده به نظرم بهتر هست در همون موضوع رو ادامه بديد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن سايت اين شركت هم اين هست :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]