PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل wireless

hadiabbasi65
15-11-2010, 13:46
سلام
لپ تاپ من Asus ، وقتی که خریدم ویندوز ویستا روش نصب بود ، الان که ویندوز 7 روش نصب کردم دکمه ای که مخصوص روشن کردن wireless هست روشن نمیشه ، هر طرف که می زنم می نویسه wireless is off
اگه کسی میدونه منو راهنمایی کنه
ممنون

joe_satriani
15-11-2010, 17:53
با سلام
درایوراش رو کامل نصب کردید؟ شاید نتونسته خود ویندوز 7 بشناسه

موفق باشید.

Mr.Pooya
15-11-2010, 18:42
سلام
لپ تاپ من Asus ، وقتی که خریدم ویندوز ویستا روش نصب بود ، الان که ویندوز 7 روش نصب کردم دکمه ای که مخصوص روشن کردن wireless هست روشن نمیشه ، هر طرف که می زنم می نویسه wireless is off
اگه کسی میدونه منو راهنمایی کنه
ممنون

سلام
همونطور که دوست عزیز joe_satriani هم فرمودند احتمالاً درایور وایرلس درست شناسایی نمیشه .

شما به سایت Asus بروید و تمامی درایور های لپ تاپ را دانلود کنید و نصب کنید .

شاید درایور های مورد نیاز توی آپدیت های ویندوز هم موجود باشه که البته بهتره اگه ویندوزتون اصل نیست آپدیتش نکنید .

roteal2007
15-11-2010, 18:47
سلام
همونطور که دوست عزیز joe_satriani هم فرمودند احتمالاً درایور وایرلس درست شناسایی نمیشه .

شما به سایت Asus بروید و تمامی درایور های لپ تاپ را دانلود کنید و نصب کنید .

شاید درایور های مورد نیاز توی آپدیت های ویندوز هم موجود باشه که البته بهتره اگه ویندوزتون اصل نیست آپدیتش نکنید .

البته اول کرک معتبر بعد اتصال به اینترنت:31: کرکش هم از انجمن کرک میتونی گیر بیاری.
برای فعال کردنش هم انگاری باید کلید Fn+ یه کلید دیگه رو بگیری....

Mr.Pooya
15-11-2010, 18:54
البته اول کرک معتبر بعد اتصال به اینترنت:31: کرکش هم از انجمن کرک میتونی گیر بیاری.
برای فعال کردنش هم انگاری باید کلید Fn+ یه کلید دیگه رو بگیری....

خوی کرک معتبر دیگه معلومه باید کرک داشته باشه :31:

a6l3i
15-11-2010, 22:36
سلام هادی جان
به فروم خوش اومدین. امیدواریم سوال هاتون به بهترین نحو بر طرف شن و به زودی شاهد پاسخ های شما به سایر دوستان باشیم.

این سوال رو به کمک دوستان همین جا بر طرف میکنیم. اگه سوال دیگه ای در این زمینه ها داشتین ، میتونید تو تاپیک مخصوص خودش بپرسید:
راه اندازي Adsl / خريد مودم - نصب مودم-رفع عيب مودم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید . . .