PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید گیرنده دیجیتال کامپیوتر

صفحه ها : [1] 2

BraveKnight
15-11-2010, 02:31
سلام

من یه گیرنده دیجیتال مخصوص کامپیوتر مدل ProVision SkyTV UT-2 خریداری کردم.
بر خلاف انتظارم کیفیت تصویر چیزی نیست که انتظارش رو داشتم. در مقابل تصویر دریافتی کانالهای تلویزیون توسط ریسیور که بسیار شفاف و روشن و به اصطلاح شارپ هست این گیرنده تصویری مات، کدر و با کیفیت پایین ارائه میده!

میخواستم اگه دوستان مدلهای دیگه‌ای از گیرنده‌های کامپیوتر رو تست کردن اطلاعاتشون رو اینجا درج کنند و راهنمایی کنن که تو مدلهای موجود کدوم بهترین کیفیت رو ارائه میده و آیا اصولاً تصویر گیرنده‌های کامپیوتر به پای تصویر ریسیور یا Set-Top Box میرسه؟

ممنون

shahin666
15-11-2010, 03:43
دوست عزیز آیا از آنتن خود دستگاه استفاده میکنید ؟!
اگر جوابتون مثبت هست باید بگم برای دیدن تصاویر با کیفیت بالا باید از آنتن هوایی استفاده کنید

اون آنتن های کوچیک قدرت گرفتن امواج رو نداره در بعضی مواقع که اصلا یا نمی تونه سیگنالی رو دریافت کنه
و یا قدرت دریافت سیگنال رو به طور کامل نداره

من از این مدل استفاده میکنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نسبتا راضی هستم تصاویرش کیفیت قابل قبولی داره
البته اگر بخواید بیشتر هزینه کنید مدل های قوی تر و بهتری هم پیدا میشه

BraveKnight
15-11-2010, 18:32
دوست عزیز آیا از آنتن خود دستگاه استفاده میکنید ؟!
اگر جوابتون مثبت هست باید بگم برای دیدن تصاویر با کیفیت بالا باید از آنتن هوایی استفاده کنید

اون آنتن های کوچیک قدرت گرفتن امواج رو نداره در بعضی مواقع که اصلا یا نمی تونه سیگنالی رو دریافت کنه
و یا قدرت دریافت سیگنال رو به طور کامل نداره

من از این مدل استفاده میکنم ...

... نسبتا راضی هستم تصاویرش کیفیت قابل قبولی داره
البته اگر بخواید بیشتر هزینه کنید مدل های قوی تر و بهتری هم پیدا میشه
من از آنتن هوایی استفاده می‌کنم. البته تو مرکز تهران با همون آنتن خودش به راحتی تونستم کانال‌ها رو دریافت کنم.
هر چند که آنتن در کیفیت سیستم دیجیتال تأثیری نداره و فقط باید در حدی باشه که سیگنال رو دریافت کنه و مثل آنالوگ نیست که حتماً باید آنتن خوبی داشته باشه. یعنی یا تصویر رو نمیگیره و یا وقتی گرفت با کیفیت یکسان نشون میده.
شما گیرنده‌تون رو چند خریدید؟ آیا شفافیت تصویرش مثل گیرنده تلویزیون یا ریسیور هست؟
میشه اگه مدل‌های بهتری رو میشناسید معرفی کنید؟

این تصویر گیرنده منه؛
اخبار شبکه یک کیفیت و شفافیت فوق‌العاده‌ای با ریسیور داره. اما همون طور که می‌بینید تصویر گیرنده من مات هست.

BraveKnight
15-11-2010, 19:05
راستی، نرم‌افزار همراه گیرنده شما چیه؟

shahin666
15-11-2010, 20:57
من از آنتن هوایی استفاده می‌کنم. البته تو مرکز تهران با همون آنتن خودش به راحتی تونستم کانال‌ها رو دریافت کنم.
هر چند که آنتن در کیفیت سیستم دیجیتال تأثیری نداره و فقط باید در حدی باشه که سیگنال رو دریافت کنه و مثل آنالوگ نیست که حتماً باید آنتن خوبی داشته باشه. یعنی یا تصویر رو نمیگیره و یا وقتی گرفت با کیفیت یکسان نشون میده.
شما گیرنده‌تون رو چند خریدید؟ آیا شفافیت تصویرش مثل گیرنده تلویزیون یا ریسیور هست؟
میشه اگه مدل‌های بهتری رو میشناسید معرفی کنید؟

این تصویر گیرنده منه؛
اخبار شبکه یک کیفیت و شفافیت فوق‌العاده‌ای با ریسیور داره. اما همون طور که می‌بینید تصویر گیرنده من مات هست.

راستی، نرم‌افزار همراه گیرنده شما چیه؟

البته دوست عزیز نظر من در مورد اون موضوعی که در مورد آنتن گفتید کاملا با شما فرق داره
چون من با آنتن خود دستگاه به هیچ وجه نمی تونم هیچ شبکه ای رو بگیرم ولی با انتن هوایی میتونم تمام کانال ها رو دریافت میکنم

البته من این مدل رو پارسال خریدم نزدیکه 40 تومن از نمایشگاه الکامپ امسال هم دیدیم تو نمایشگاه ارزون تر شده تو نمایشگاه امسال بود 28 تومن ولی کلا اگر چیزه خوبی میخواید بگیرید این رو پیشنهاد نمیکنم مدل های قوی تر و بهتری هم توی بازار هست

البته کیفیت تصویرش خوب معلومه قابل مقایسه با تلویزیون یا ریسیور نیست
ولی برای من نسبتا قابل قبول هست

روی خودش که نرم افزار Honestech TVR 3.0 بود ولی خوب این نرم افزار دیگه آپدیت جدید نداده و چندین چند باگ هم داشت و امکانات زیادی هم نداشت
من با چند تا نرم افزار برای پخش تلویزیون های دیجیتال کار کردم بهترینش که من الان دارم کار میکنم
نرم افزار BlazeDTV هست که هم امکانات خوبی داره و هم آپدیت میشه

اینم سایت این برنامه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

abc.abc
15-11-2010, 21:08
سلام
کرمان گیرنده ی دیجیتال کار می کنه؟ کلا راه اندازی شده اینجا؟
من مانیتورم m2794dp هست که دیجیتال میگیره حالا باید چیکار کنم بتونم دریافت کنم؟

BraveKnight
15-11-2010, 21:28
البته دوست عزیز نظر من در مورد اون موضوعی که در مورد آنتن گفتید کاملا با شما فرق داره
چون من با آنتن خود دستگاه به هیچ وجه نمی تونم هیچ شبکه ای رو بگیرم ولی با انتن هوایی میتونم تمام کانال ها رو دریافت میکنم

البته من این مدل رو پارسال خریدم نزدیکه 40 تومن از نمایشگاه الکامپ امسال هم دیدیم تو نمایشگاه ارزون تر شده تو نمایشگاه امسال بود 28 تومن ولی کلا اگر چیزه خوبی میخواید بگیرید این رو پیشنهاد نمیکنم مدل های قوی تر و بهتری هم توی بازار هست

البته کیفیت تصویرش خوب معلومه قابل مقایسه با تلویزیون یا ریسیور نیست
ولی برای من نسبتا قابل قبول هست

روی خودش که نرم افزار Honestech TVR 3.0 بود ولی خوب این نرم افزار دیگه آپدیت جدید نداده و چندین چند باگ هم داشت و امکانات زیادی هم نداشت
من با چند تا نرم افزار برای پخش تلویزیون های دیجیتال کار کردم بهترینش که من الان دارم کار میکنم
نرم افزار BlazeDTV هست که هم امکانات خوبی داره و هم آپدیت میشه

اینم سایت این برنامه

بله، درست میفرمایید. منظور من تأثیر آنتن در کیفیت تصویر بود. برای من هم تو منزل با آنتن خودش نمیگیره و فقط با آنتن هوایی سیگنال قوی داره. اما تو نواحی مرکزی تهران با آنتن سرخود هم تونستم بگیرم. :46:
نرم‌افزار من هم BlazeDTV هست. نرم‌افزار خوبیه اما یه ایراد اساسی که داره اینه که ویدیوهای ضبط شده با این برنامه به هیچ وجه به فرمت های دیگه تبدیل نمیشه و به غیر از خود BlazeDTV هیچ برنامه دیگه ای نمیتونه اونها رو پخش کنه!
شما هم این مشکل رو دارید؟

9vin
15-11-2010, 21:30
دوستان قیمتشون چنده ؟

BraveKnight
15-11-2010, 21:40
سلام
کرمان گیرنده ی دیجیتال کار می کنه؟ کلا راه اندازی شده اینجا؟
من مانیتورم m2794dp هست که دیجیتال میگیره حالا باید چیکار کنم بتونم دریافت کنم؟
سلام
با صدا و سیمای کرمان تماس بگیرید و بپرسید.
برای مانیتورتون هم دفترچه راهنماش رو مطالعه کنید. :46:

---------- Post added at 09:40 PM ---------- Previous post was at 09:35 PM ----------

دوستان قیمتشون چنده ؟
واس من 23 تومن
برای این دوستمونم همون طور که نوشتن 28 تومن، حدوداً

shahin666
15-11-2010, 23:07
من فقط با نصب یک پلاگین تونستم خیلی راحت فایل های رو که با نرم افزار BlazeDTV رکورد گرفتم خیلی راحت با مدیا پلیر یا هر پلیر دیگه ای که تو سیستمم هست ببینم
اینم رکورد که گرفتم و خیلی راحت با مدیا پلیر میتونم بیبینم

دوست عزیز شما فقط نیاز به یک برنامه دارید اونم نرم افزار K-Lite Codec Pack هست
این برنامه 3 نسخه مختلف داره که کاملترین و بهترین نسخه این برنامه نسخه Mega هست شما این برنامه رو نصب کنید تمام فرمت های صوتی و تصویری که تا به حال در دنیای کامپیوتر وجود داره می تونید با هر پلیری که در سیستم تون نصب هست مشاهده کنید
اینم لینک دانلود این نرم افزار

Size / OS: 18.5 MB / Windows All
License: FREE

BraveKnight
16-11-2010, 01:00
آخه جالب اینجاست که K- Lite هم نتونسته کمکی کنه!
اتفاقاً همین ورژن رو نصب شده دارم!
حتی ویدیوها رو کانورت هم نمیتونم بکنم!!

در ضمن به نظر میاد کیفیت گیرنده شما از واس من بهتره :46:

shahin666
16-11-2010, 02:09
آخه جالب اینجاست که K- Lite هم نتونسته کمکی کنه!
اتفاقاً همین ورژن رو نصب شده دارم!
حتی ویدیوها رو کانورت هم نمیتونم بکنم!!

در ضمن به نظر میاد کیفیت گیرنده شما از واس من بهتره :46:

مطمئن باشید وقتی برنامه K- Lite مخصوصا نسخه Mega رو نصب میکنید دیگه هیچ فرمتی چه صوتی چه تصویری وجود نداره که پلیرتون نتونه اون فرمت رو ساپورت کنه تو این موضوع شک نکنید:46:

وقتی دارید نصب می کنید حالت Advanced install رو انتخاب کنید و اونجا تمام حالت ها رو انتخاب کنید یعنی تمام تیک ها مربوط به فرمت ها رو انتخاب کنید یعنی طوری که بتونه تمام فرمتها رو شناسای کنه
من کرج هستم و اینجا تازه امواج دیجیتال براش راه اندازی شده فکر کنم تهران باید نسبت به اینجا قوی تر باشه !!!:13:

چشماتون کیفیت خوب می بینه:31:

BraveKnight
16-11-2010, 02:21
یه بار دیگه تو حالت Advanced نصب میکنم ببینم چی میشه ... :20:
منم اسلامشهر هستم. اینجا بدون آنتن هوایی نمیگیره! :19:

BraveKnight
16-11-2010, 02:35
k-lite رو یه بار دیگه نصب کردم و همه آپشن ها رو انتخاب کردم حالا ویدیوها فقط به صورت تصاویر ثابت بدون صدا نمایش داده میشن و پلی نمیشن! :9:
ویندوزم 7 هست.

BraveKnight
16-11-2010, 02:55
سایت Blaze تو مشخصات برنامه نوشته که کانورتر هم داره اما دانلود کردم دیدم همچین چیزی نداره. فکر میکنم اون فول ورژنش باشه. هر چی گشتم پیدا نکردم!

shahin666
16-11-2010, 21:14
k-lite رو یه بار دیگه نصب کردم و همه آپشن ها رو انتخاب کردم حالا ویدیوها فقط به صورت تصاویر ثابت بدون صدا نمایش داده میشن و پلی نمیشن! :9:
ویندوزم 7 هست.

سایت Blaze تو مشخصات برنامه نوشته که کانورتر هم داره اما دانلود کردم دیدم همچین چیزی نداره. فکر میکنم اون فول ورژنش باشه. هر چی گشتم پیدا نکردم!

البته دوست عزیز برای من کاملا پخش میشن ولی منم مشکل صدا رو دارم یعنی بدون صدا
هر چند کیفیت ضبط و پخش خوب هست و مشکل نمایش و تبدیل فرمت وجود نداره
و فقط تنها مشکل بدون صدا ضبط شدن هست:41:
من سرچی که انجام دادم تو سایتها و انجمن های مختلف این مشکل برای تمام کاربرا وجود داره و انگار هنوز کسی نتونسته این مشکل رو حل کنه

البته وقتی تغییر فرمت هم میدم بازم این بدون صدا بدون وجود داره البته من با یکی دوتا برنامه بیشتر تست نکردم حالا نمیدونم آیا برنامه ای هست با تغییر فرمت این مشکل رو حل کنه یا نه :13:
ولی به نظر من این مشکل بیشتر به نظر میرسه از خود برنامه BlazeDTV هست یعنی کلا برنامه بدون صدا ضبط میکنه
چون من وقتی این فایل رو با خود این برنامه هم تست کردم بازم بدون صدا بود:41:

BraveKnight
16-11-2010, 23:30
من با برنامه‌های زیادی تست کردم ولی انگار واقعاً هیچ راه حلی وجود نداره!
البته با Widows Media Center ویندوز 7 هم ضبط کردم. حداقل ویدیوهاش تو مدیا پلیر با صدا پخش میشه (به کمک K-lite) اما بازم درست کانورت نمیشه.
من فکر میکنم این برمیگرده به نوع تصاویر ارسالی از فرستنده صدا و سیما!

shahin666
17-11-2010, 02:59
البته با Widows Media Center ویندوز 7 هم ضبط کردم. حداقل ویدیوهاش تو مدیا پلیر با صدا پخش میشه (به کمک K-lite) اما بازم درست کانورت نمیشه.

ببخشید میشه اون قسمت رو که قرمز کردم یکم بیشتر توضیح بدید چه جوری این کارو کردید
یعنی با Widows Media Center ویندوز 7 چه جوری برنامه TV رو ضبط کردید و طوری که بشه با مدیا پلیر با صدا بیبینید:18:
من فکر کنم بازم اگر چنین کاری رو تونستید انجام بدید خوبه شاید بشه کانورتش رو هم یه کاری کرد:46:
البته وقتی ما امواج رو با صدا داریم میگیریم چطور میشه فقط برای ضبط امواج بدون صدا میشن من خیلی با نظر شما تو این زمینه که مشکل از امواج فرستنده باشه موافق نیستم
مثلا دوستانی که از دستگاه های STB برای تلویزیون هاشون استفاده میکنن با اهمین امواج دیجیتال کار میکنن و با اون دستگاه ها می تونن راحت رکورد بگیرن از کانال ها به طور کامل و سالم (با کیفیت و با صدا )

البته منم با نرم افزارهای Speed TV Player ، Hyper Media Center ، Honestech ، PCTV TVCenter کار کردم و تماما همون مشکل صدا توی ضبط این برنامه ها بود شما با چه برنامه های دیگه ای کار کردید؟!

BraveKnight
17-11-2010, 11:44
تو مدیا سنتر باید وارد قسمت TV بشید. بار اول که وارد میشید تنظیمات رو نمایش میده. دستورالعملها رو تا مرحله اسکن کانالها دنبال کنید. البته برای اولین بار باید به اینترنت هم متصل باشید تا یه سری تنظیمات رو دانلود کنه.
حق با شماست اما نمیدونم چرا این مشکل فقط تو کامپیوتر پیش میاد. یعنی یه برنامه درست و درمون نیست که سالم ضبط کنه؟! :19:
تو این چند روز که گیرنده رو گرفتم شاید نزدیک به 20 برنامه کوچک و بزرگ رو برای کانورت و پلی کردن تست کردم که اسماشون یادم نمونده! ولی خوب بی نتیجه بود!!!

shahin666
17-11-2010, 15:35
تو مدیا سنتر باید وارد قسمت TV بشید. بار اول که وارد میشید تنظیمات رو نمایش میده. دستورالعملها رو تا مرحله اسکن کانالها دنبال کنید. البته برای اولین بار باید به اینترنت هم متصل باشید تا یه سری تنظیمات رو دانلود کنه.
حق با شماست اما نمیدونم چرا این مشکل فقط تو کامپیوتر پیش میاد. یعنی یه برنامه درست و درمون نیست که سالم ضبط کنه؟! :19:
تو این چند روز که گیرنده رو گرفتم شاید نزدیک به 20 برنامه کوچک و بزرگ رو برای کانورت و پلی کردن تست کردم که اسماشون یادم نمونده! ولی خوب بی نتیجه بود!!!

ممنون دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اتفاقا برام جالب بود چون من بیشتر دیدم به مدیا سنتر فقط یه بخش کوچیک و فانتزی بود و چون اهمیتی بهش تا حالا نداده بودم این قابلیت هاش رو هم توجه نکرده بودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جالب بودم امکانات خوبی داشت برای TV
در ضمن گفتید یه برنامه درست درمون نیست که ضبط کنه بابا این مدیا سنتر بنده خدا که ما برنامه هم حسابش نمیکردیم :31: داره این کارو که میکنه
حالا شما این رکوردهای که با مدیا سنتر رو هم گرفتید وقتی کانورت میکنید یعنی بازم بدون صدا میشه ؟!!

(درضمن شاید بهتر بود اسمه نرم افزار های رو که باهاش کار کردید رو بگید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تا من با نرم افزارهای دیگه ای کار کنم شاید به جواب بهتری برسیم)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن به نظر من وقتی با این برنامه میشه با صدا ضبط کرد پس مطمئن باشید راهی برای تبدیل و رفع این مشکل وجود داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BraveKnight
18-11-2010, 00:57
ممنون دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اتفاقا برام جالب بود چون من بیشتر دیدم به مدیا سنتر فقط یه بخش کوچیک و فانتزی بود و چون اهمیتی بهش تا حالا نداده بودم این قابلیت هاش رو هم توجه نکرده بودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن گفتید یه برنامه درست درمون نیست که ضبط کنه بابا این مدیا سنتر بنده خدا که ما برنامه هم حسابش نمیکردیم :31: داره این کارو که میکنه
حالا شما این رکوردهای که با مدیا سنتر رو هم گرفتید وقتی کانورت میکنید یعنی بازم بدون صدا میشه ؟!!

(درضمن شاید بهتر بود اسمه نرم افزار های رو که باهاش کار کردید رو بگید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تا من با نرم افزارهای دیگه ای کار کنم شاید به جواب بهتری برسیم)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن به نظر من وقتی با این برنامه میشه با صدا ضبط کرد پس مطمئن باشید راهی برای تبدیل و رفع این مشکل وجود داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درسته، امکانات TV مدیاسنتر خوبه. فقط حیف که ریموت رو ساپورت نمیکنه.
اما خوب به هر حال مشکل اصلی ما همون عدم وجود صداست.
پسوند ویدیوهای رکورد شده با مدیا سنتر wtv. هست که باید با کانورتر مخصوص همین فرمت کانورتش کنی. دو سه تا کانورتر گیر آوردم ولی واقعاً به دردنخور بودن. حتی تصویر هم در خروجیشون نداشتم.

والا نرم‌افزارهایی رو که دانلود کرده بودم چون درست کار نمیکردن اکثرشون رو پاک کردم. اما معروفاش مثلاً Total Video Converter، ImToo ...، Ulead video، Master Video Converter، JetAudio، WinAVI Video Converter، TMPGEnc و تعدادی دیگه بودن که الان یادم نیست.

مثل اینکه فعلاً باید رو همون wtv. کار کنیم ببینیم میشه کانورتش کرد ...:23:

shahin666
18-11-2010, 01:56
پس شما با ریموتش هم کار می کنید از این ریموت ها هست دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من که عملا نمی تونم از ریموتش استفاده کنم چون دستگاه رو پشت کیس وصل کردم ریموتش هم بردی نداره یعنی کلا ریموت تعطیل

shahin666
18-11-2010, 01:56
به نظر من مشکل بیشتر مربوط به پسوند mpg هست چون عملا تمام نرم افزارهای که من رکورد گرفتم و بدون صدا بودن تماما با پسوند mpg ذخیره کردن
ولی مدیا سنتر با پسوند wtv ذخیره میکنه
من کانورتور زیاد دارم تست میکنم جوابشو میگم
اینم یه سری اطلاعات در مورد این فرمت

DVR-MS مخفف Microsoft Digital Video Recording پسوند نوعی فایل است که توسط مایکروسافت برای فایلهای ضبط شده تلویزیونی (تصویر+صدا) معرفی شده و اولین بار نرم افزار Windows XP Media Center Edition این فرمت رو خروجی می داده.
این فرمت در ویندوز ویستا و سون هم ساپورت شد و از تکنولوژی MPEG-2 برای encode کردن تصویر استفاده می کنه.
البته از زمان ارائه Windows Media Center TV Pack 2008 فرمت جدید WTV توسط مایکروسافت جهت جایگزینی با DVR-MS معرفی شد.

BraveKnight
18-11-2010, 03:26
پس شما با ریموتش هم کار می کنید از این ریموت ها هست دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من که عملا نمی تونم از ریموتش استفاده کنم چون دستگاه رو پشت کیس وصل کردم ریموتش هم بردی نداره یعنی کلا ریموت تعطیل
ریموت من یه خرده جمع و جورتره، رنگش هم نقره‌ایه.
من گیرنده رو با یک کابل USB وصل میکنم به سیستم، خودش رو هم میذارم زیر مانیتور که هم تو دید ریموت باشه هم جلوی دست و پا رو نگیره. برد ریموتم بدک نیست. البته اتاقم کوچیکه و به برد زیاد هم احتیاج ندارم. :46:

shahin666
18-11-2010, 18:48
دوست عزیز اینجا یه سری توضیحات در مورد این فرمت داده شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداونجا گفته شده با خود مدیا سنتر هم میشه فرمت رو تغییر داد تو عکس نشون داده
برنامه Format Factory هم اونجا معرفی شده

در ضمن چند تا برنامه مخصوص برای کانورت WTV وجود داره

WTV to MP4

WTV to AVI

WTV to MPEG2

WTV H.264 to TS

WTV H.264 to MPEG

این برنامه ها رو می تونید از سایت زیر دانلود کنید

البته این برنامه هم هست که ادعا کرده این فرمت رو ساپورت میکنه

Aunsoft Video Converter

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر ضمن اینم بگم که چون این فرمت خیلی شناخته شده نیست و نسبتا یه فرمت جدید و منحصر به فرد برای ضبط TV با مدیا سنتر هست برنامه های مختلف و قوی کانورت هم معمولا این فرمت رو ساپورت نمیکنن

BraveKnight
18-11-2010, 23:02
دوست عزیز اینجا یه سری توضیحات در مورد این فرمت داده شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداونجا گفته شده با خود مدیا سنتر هم میشه فرمت رو تغییر داد تو عکس نشون داده
برنامه Format Factory هم اونجا معرفی شده

در ضمن چند تا برنامه مخصوص برای کانورت WTV وجود داره

WTV to MP4

WTV to AVI

WTV to MPEG2

WTV H.264 to TS

WTV H.264 to MPEG

این برنامه ها رو می تونید از سایت زیر دانلود کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته این برنامه هم هست که ادعا کرده این فرمت رو ساپورت میکنه

Aunsoft Video Converter

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر ضمن اینم بگم که چون این فرمت خیلی شناخته شده نیست و نسبتا یه فرمت جدید و منحصر به فرد برای ضبط TV با مدیا سنتر هست برنامه های مختلف و قوی کانورت هم معمولا این فرمت رو ساپورت نمیکنن
بسیار عالی بود! ممنون!
واقعاً عجیبه که مشکلمون با یه کلیک راست حل میشد! :31:
من با WTV to AVI

WTV to MPEG2

WTV H.264 to TS

WTV H.264 to MPE
کار کردم اما اصلاً کار نمیکردن!

راستی من دوباره برگشتم به XP، شما میتونید این روش رو تست کنید؟ :46:
ممنون

shahin666
18-11-2010, 23:52
بسیار عالی بود! ممنون!
واقعاً عجیبه که مشکلمون با یه کلیک راست حل میشد! :31:
من با WTV to AVI

WTV to MPEG2

WTV H.264 to TS

WTV H.264 to MPE
کار کردم اما اصلاً کار نمیکردن!

راستی من دوباره برگشتم به XP، شما میتونید این روش رو تست کنید؟ :46:
ممنون

خوب خدارو شکر پس مشکل حل شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چرا برگشتید به ویندوز XP :13: من که از وقتی با ویندوز 7 کار کردم دیگه کار کردن با ویندوز XP رو نمی تونم تحمل کنم (حالا یه عمری با همین ویندوز XP بنده خدا کار میکردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

من کدوم روش رو تست کنم؟!!
خوب اگر برگشتید به ویندوز XP اونجا که دیگه مدیا سنتر نیست که رکورد بگیرید اونم با صدا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BraveKnight
18-11-2010, 23:58
خوب خدارو شکر پس مشکل حل شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چرا برگشتید به ویندوز XP :13: من که از وقتی با ویندوز 7 کار کردم دیگه کار کردن با ویندوز XP رو نمی تونم تحمل کنم (حالا یه عمری با همین ویندوز XP بنده خدا کار میکردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

من کدوم روش رو تست کنم؟!!
خوب اگر برگشتید به ویندوز XP اونجا که دیگه مدیا سنتر نیست که رکورد بگیرید اونم با صدا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه دوباره 7 رو نصب میکنم. موقتاً برگشتم.
اون روش کلیک راست ...

shahin666
19-11-2010, 20:52
نه دوباره 7 رو نصب میکنم. موقتاً برگشتم.
اون روش کلیک راست ...

اون روشی که اونجا توضیح داده کلیک راست فرمت wtv رو تبدیل به dvr-ms میکنه

BraveKnight
20-11-2010, 03:06
اون روشی که اونجا توضیح داده کلیک راست فرمت wtv رو تبدیل به dvr-ms میکنه
واس من کانورت نمیشه این ارور رو میده! :weird:

shahin666
20-11-2010, 23:27
واس من کانورت نمیشه این ارور رو میده! :weird:

انگار به نوع فرمت گیر داده که سازگار برای فرمت dvr-ms نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی یه مورد برام جای سوال هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزیز شما تاکیدتون بر کانورت این فایل چیه؟!

چون به نظر من تا زمانی که نرم افزاری به اسم K-Lite Codec Pack اونم نسخه Mega رو داریم دیگه نیازی به کانورت نداریم جز یک مورد چون وقتی این نرم افزار روی سیستم وجود داره شما با مدیا پلیر یا هر پلیر دیگه ای می تونید هر فرمت صوتی و تصویری رو مشاهده کنید بدون این که زحمت کانورت یا نصب نرم افزارهای مختلف رو برای پخش داشته باشید

فقط اگر بخواید مثلا این فایل رو بر روی دستگاه یا پلتفرم خاصی بریزید اونجا مجبورید عمل کانورت رو انجام بدید و به فرمتی در بیارید که دستگاه اون فرمت رو ساپورت کنه

حالا شما آیا از روش دوم میخواید استفاده کنید ؟!!
وگرنه اگر از روش دوم استفاده نمی کنید خیلی به خودتون برای این فایل یا کلا کانورت فایل های صوتی و تصویری سخت نگیرید

البته این نظر من بود و حالا نمی دوتم شاید نظر شما چیز دیگه ای باشه

BraveKnight
21-11-2010, 00:20
بله، منم برای اجرا رو پلیرهای مختلف میخوام. یه موقع لازم میشه که ویدیوها رو به کسی بدی که میخواد با پلیر ببینه ...
اون طور که تو یه سری از سایت ها خوندم و متوجه شدم به خاطر H.264 بودن این ویدیوهاست که با dvr-ms سازگاری نداره.

setare1993
09-12-2010, 18:21
سلام
من از اول تاپیک بحث رو دنبال می کنم
خودم دنبال خرید TV دیجیتال هستم
در کل یک چیزی برای تبدیل به ذهن من رسید
شاید جواب بده
وقتی شما می تونید فایل رو با مدیا پلیر پلی کنید می تونید با زدن کلید Alt و گزینه File سپس Save As با هر فرمتی که خواستید ذخیره کنید
شاید جواب داد.

BraveKnight
10-12-2010, 00:59
سلام
من از اول تاپیک بحث رو دنبال می کنم
خودم دنبال خرید TV دیجیتال هستم
در کل یک چیزی برای تبدیل به ذهن من رسید
شاید جواب بده
وقتی شما می تونید فایل رو با مدیا پلیر پلی کنید می تونید با زدن کلید Alt و گزینه File سپس Save As با هر فرمتی که خواستید ذخیره کنید
شاید جواب داد.
مدیا پلیر ویدیو رو با همون فرمت اولیه ذخیره میکنه. وقتی هم که موقع ذخیره کردن پسوند mpg.* رو آخر اسمش تایپ میکنم ویدیوی ذخیره شده درست نمایش داده نمیشه.
شما تا حالا این راه رو امتحان کردید؟

setare1993
11-12-2010, 09:01
این فرمت های شما رو نه
اما فرمت Dat که مخصوص VCD هست رو وقتی با فرمت Mpg ذخیره می کنم سیستم اونو به عنوان فایل شناخته شده تصویری میشناسه و قسمتی از فیلم رو به عنوان عکس روی فایل میاره
این کار در حقیقت دور زدن سیستمه
در حقیقت اینکد نمیکنه
منم گفتم شاید جواب بده
یعنی اول شما فایل با پسوند Mpg ذخیره کنید و بعد با کانورتورها تبدیلش کنید.

bzt
07-02-2011, 16:49
دوستان من یه مشکلی با مدیا سنتر دارم...کانالارو پیدا میکنه ولی پخش نمیکنه در حالیکه با برنامه های دیگه به راحتی شبکه ها پخش میشه..مشکل از چی میتونه باشه؟ کارتم هم kworld 424d هست....

sezareta
07-03-2011, 09:50
سلام
من هم یک FMA ----T همونی که دوستمون عکسش رو گذاشته دارم اما متاسفانه سی دی نصبش رو گم ردم تو اینترنت هم نبود اگه میشه و حجمش کمه یه جای برا دانلودش بزارید
با تشکر

isfahaneshop
14-03-2011, 00:13
سلام
من هم یک FMA ----T همونی که دوستمون عکسش رو گذاشته دارم اما متاسفانه سی دی نصبش رو گم ردم تو اینترنت هم نبود اگه میشه و حجمش کمه یه جای برا دانلودش بزارید
با تشکر

اسم نرم افزار همراهش چی بود؟

setare1993
16-03-2011, 01:48
اونایی که مثل من با ضبط فیلم ها مشکل داشتند و بدون صدا بود این راه حلشه:
با این نرم افزار کانورت کنید

Wondershare HD Video Converter

اینم لینک دانلود:

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 8.91 مگابایت - (لینک مستقیم)

رمز فایل:

BraveKnight
16-03-2011, 16:59
اونایی که مثل من با ضبط فیلم ها مشکل داشتند و بدون صدا بود این راه حلشه:
با این نرم افزار کانورت کنید

Wondershare HD Video Converter

اینم لینک دانلود:

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) - 8.91 مگابایت - (لینک مستقیم)

رمز فایل:

اما با اینم صدا نداره! شما خودتون تستش کردید؟

1hamed
16-03-2011, 17:31
من usb dvbt xvision از اینهایی که مادیران میفروشه گرفتم باهر نرم افزاری که فکرش را بکنید امتحان کردم اما یا فایل ها تبدیل فرمت نمیشدند یا اینکه بدون صدا البته نرم افزار خود دستگاه باز میکرد ولی سایر نرافزار ها مشکل داشتن برای تبدیل فرمت بلاخره بعد از تست چندین نرم افزار نرم افزار TMPGEnc XPress Retail Version 4.7.6.304 جواب داد الان مشکلی که هست این هست که صدا وتصویر باهم تاخییر پیدا میکنند بعد از تغییر فرمت کسی میدونه برای رفع این مشکل چکار باید کرد

BraveKnight
16-03-2011, 21:14
تنها نرم‌افزاری که صدا و تصویر رو هماهنگ کانورت میکنه Handbrake هست که تنها مشکلش اینه که کنتراست تصویر رو میاره پایین.
در این مورد تو تاپیک تلویزیون دیجیتال چند پست ارسال کردم. میتونید به اونها مراجعه کنید.

mr.moharreri
23-03-2011, 16:02
سلام
میتونید برنامه FormatFactory رو هم تست کنید شاید مشکلتون حل شد

aliagheli
15-04-2011, 12:34
دوستان ایا این گیرنده های دیجیتال کامپیوتر مدلی رو داره که تصاویر رو بصورت hd نشون بده ؟

hoorzad1
06-06-2011, 10:20
سلام دوستان
من مدل DELL از تهران خریدم 27 تومن و توی خودتهران با آنتن خودش نزدیک به 28 کانال تلوزیونی و رادیویی رو گرفتم
خیلی راحت
الان اومدم مشهد اصلا هیچی پیدا نمیکنه! تنظیمات خاصی داره؟
کسی تاحالا توی مشهد تست کرده؟
چیکار کنم : (
مرسی

tariran0
07-06-2011, 18:19
بچه ها یه چندتا سوال دارم:31:
چه شبکه هایی رو میگیره؟ مثلا ما که تو اراک هستیم می تونیم شبکه تهران رو بگیریم؟
شبکه های خارجی رو که فکر نکنم بگیره نه؟
راستی رادیو های بیگانه رو می گیره؟
امکان زمان بندی هست؟ مثلا بزاریم فلان ساعت کامپیوتر روشن شه و یه برنامه ضبط شه؟:31:

tariran0
11-06-2011, 05:32
بچه ها من یه دونه خریدم pv dt235 مدل pixelview

وقتی برنامه ای که تو سی دی بود رو نصب کردم هنگ می کنه

حالا با کلی مکافات با برنامه های دیگه چک کردم
ولی هرچی کانال سرچ می کنه هیچ چی پیدا نمی کنه. آنتنش هم هواییه!

جان خودتون کمک کنید

isfahaneshop
11-06-2011, 12:21
دوستان ایا این گیرنده های دیجیتال کامپیوتر مدلی رو داره که تصاویر رو بصورت hd نشون بده ؟

متاسفانه این گیرنده های کامپیوتری همه اش کیفیت تصویر پایینی دارند و مدلی که اچ دی نشون بده نیست!
(ناگفته نماند که روی کارتن اغلب این گیرنده ها نوشته HD Ready (

سلام دوستان
من مدل DELL از تهران خریدم 27 تومن و توی خودتهران با آنتن خودش نزدیک به 28 کانال تلوزیونی و رادیویی رو گرفتم
خیلی راحت
الان اومدم مشهد اصلا هیچی پیدا نمیکنه! تنظیمات خاصی داره؟
کسی تاحالا توی مشهد تست کرده؟
چیکار کنم : (
مرسی

من تست نکردم چون اصفهانم! ولی شنیدن راه اندازی شده
شما باید یک آنتن هوایی و با استفاده از مقدار سیگنال دریافتی که نرم افزارت نشون میده آنتن را بچرخونی تا شبکه ها را پیدا کنی

بچه ها یه چندتا سوال دارم:31:
چه شبکه هایی رو میگیره؟ مثلا ما که تو اراک هستیم می تونیم شبکه تهران رو بگیریم؟
شبکه های خارجی رو که فکر نکنم بگیره نه؟
راستی رادیو های بیگانه رو می گیره؟
امکان زمان بندی هست؟ مثلا بزاریم فلان ساعت کامپیوتر روشن شه و یه برنامه ضبط شه؟:31:

شبکه 1،2،3،4،تهران،خبر،آموزش،قرآ ن،جام جم1،مستند،پرس تی وی،العالم،الکوثر،استانی(ه روز یک استان)، توی شهرهای به جز تهران شبکه اون شهر هم به عنوان شبکه پانزدهم پخش می کنه.
12 تا شبکه رادیویی داره که همه اش ایرانی و کاری به خارجی ها نداره

بچه ها من یه دونه خریدم pv dt235 مدل pixelview

وقتی برنامه ای که تو سی دی بود رو نصب کردم هنگ می کنه

حالا با کلی مکافات با برنامه های دیگه چک کردم
ولی هرچی کانال سرچ می کنه هیچ چی پیدا نمی کنه. آنتنش هم هواییه!

جان خودتون کمک کنید

با برنامه های Blaze HDTV و TV Home Media کار کن از بقیه یکم بهتره ولی متاسفانه نمی دونم از کجا باید دانلود کنی
بگرد توی برنامه یک جاش درصد سیگنال دریافتی را بهت نشون میده(
البته توی بعضی از برنامه ها چندتا نقطه چین کنار هم است و درصد روش ننوشته) با دیدن این و چرخاندن آنتن اون جایی که بیشترین سیگنال را به صورت ثابت دریافت می کنی بهترین جهت قرار دادن آنتن است.

tariran0
11-06-2011, 18:59
با برنامه های Blaze HDTV و TV Home Media کار کن از بقیه یکم بهتره ولی متاسفانه نمی دونم از کجا باید دانلود کنی
بگرد توی برنامه یک جاش درصد سیگنال دریافتی را بهت نشون میده(
البته توی بعضی از برنامه ها چندتا نقطه چین کنار هم است و درصد روش ننوشته) با دیدن این و چرخاندن آنتن اون جایی که بیشترین سیگنال را به صورت ثابت دریافت می کنی بهترین جهت قرار دادن آنتن است.

با تشکر از وقت گذاشتنون
من نمی دونم چرا فقط یکسری از کانال ها رو می گیره
1 و 2 و 3 و 4 و تهران و خبر و آموزش و قران و چندتا رادیون
مستند و ... رو نمی گیره

اگه میشه کمک کنید

isfahaneshop
12-06-2011, 20:27
با تشکر از وقت گذاشتنون
مستند و ... رو نمی گیره

اگه میشه کمک کنید

شما اگه می توانی یک گیرنده دیجیتال تلویزیونی جور کن، آنتن هوایی ات را بهش وصل کن و شبکه ها را جستجو کن.
اگه 15 تا،یا 14 تا شبکه پیدا نکردی آنتن را بچرخون تا پیدا کنی(با دوبار زدن دکمه Info روی کنترل درصد سیگنال دریافتی را نشون میده، یا توی جستجوی دستی، روی کانالهایی که گرفتی درصد سیگنال دریافتی را ببین، باید بالای 30% باشه و ثابت باشه)
وقتی جهت آنتن را با اون تنظیم کردی حالا همون آنتن را به گیرنده کامپیوتری ات وصل کن و یک جستجوی اتوماتیک بکن تا مشکلت حل بشه

hoorzad1
12-06-2011, 20:56
من تست نکردم چون اصفهانم! ولی شنیدن راه اندازی شده
شما باید یک آنتن هوایی و با استفاده از مقدار سیگنال دریافتی که نرم افزارت نشون میده آنتن را بچرخونی تا شبکه ها را پیدا کنی

مرسی
ولی من توی تهران با آنتن خودش بدون تغییر جهت راحت میگرفتم
الان توی مشهد هنگام جستجو با آنتن هوایی روی حدود 890 mhz سیگنال رو پیدا میکنه ولی کانالی پیدا نمیشه
چیکار باید بکنم؟
خیلی ستمه کار نمیکنه
مرسی

isfahaneshop
14-06-2011, 20:06
مرسی
ولی من توی تهران با آنتن خودش بدون تغییر جهت راحت میگرفتم
الان توی مشهد هنگام جستجو با آنتن هوایی روی حدود 890 mhz سیگنال رو پیدا میکنه ولی کانالی پیدا نمیشه
چیکار باید بکنم؟
خیلی ستمه کار نمیکنه
مرسی

ببین عزیزم
توی تهران با توجه به مرکز بودن و سابقه بیشتری که از بقیه شهرها داره (زودتر افتتاح شده) و تلاشهای فراوانی که برای تقویت این سیستم شده، شما راحت تر می توانی شبکه ها را بگیری ولی توی اغلب شهرها این تلاش باید دوچندان بشه تا شما بتوانی راحت شبکه ها را بگیری. فعلا توی اغلب شهرستان ها لزوماً آنتن پشت بام نیاز است و کمی که از فرستنده دور میشی باید حتماً جهت آنتن شما تنظیم باشه تا تصویرت فریز نشه و به مشکل بر نخوری
حتی در بعضی موارد باید حتماً سیم آنتن نو و سالم داشته باشی
امیدوارم که تلاشهای مسئولین زحمتکش صدا و سیما که تا حالا خیلی زحمت کشیدند به زودی به ثمر بشینه و فرستنده ها بیشتر تقویت بشه تا کمتر با این مشکلات مواجه بشیم

tariran0
17-06-2011, 18:13
با تشکر از وقت گذاشتنون
مستند و ... رو نمی گیره

اگه میشه کمک کنید

ببینید امکان داره که TV پلیره خراب باشه؟
چون راحت اون سری شبکه ها(همشون رو یه فرکانسن) رو می گیره. وقتی در حالت اسکن رو فرکانس شبکه های (مستند و استانی و...) میره دستگاه چشمک می زنه ولی چیزی پیدا نمی کنه

isfahaneshop
17-06-2011, 18:46
چون راحت اون سری شبکه ها(همشون رو یه فرکانسن) رو می گیره. وقتی در حالت اسکن رو فرکانس شبکه های (مستند و استانی و...) میره دستگاه چشمک می زنه ولی چیزی پیدا نمی کنه

اگه پلیر مشکل داشت همونها را هم پیدا نمی کرد
مشکلت فقط از کسری سیگنال است
آنتنت را با یک لوله بلندتر به بالاترین ارتفاع ممکن ببر و دوتا اتصال آنتن را چک بکن
سیم آنتن نو و یک تکه باشه
یک مقدار سیگنال بقیه شبکه ها ضعیف است و علتش فرستنده دیجیتال شهرتون است

tariran0
18-06-2011, 18:37
اگه پلیر مشکل داشت همونها را هم پیدا نمی کرد
مشکلت فقط از کسری سیگنال است
آنتنت را با یک لوله بلندتر به بالاترین ارتفاع ممکن ببر و دوتا اتصال آنتن را چک بکن
سیم آنتن نو و یک تکه باشه
یک مقدار سیگنال بقیه شبکه ها ضعیف است و علتش فرستنده دیجیتال شهرتون است

آخه من دو هفته ی دیگه کنکور دارم. این دستگاه هم برای یکی از برنامه های کنکوری تلویزیون گرفتم
فعلا احتیاجی به اون شبکه ها ندارم.یعنی وقتش رو ندارم. میخواستم بدونم که اگه مشکل از دستگاه است الان برم عوضش کنم. پس اگر اینطور که شما می گید باشه خوب میزارم تابستون آنتنش رو چک می کنم

ممنون

samira_googleOne
19-06-2011, 10:09
دلیلش اینه که فرکانس ضعیفه رو این شبکه ها

---------- Post added at 11:09 AM ---------- Previous post was at 11:05 AM ----------

سللام به همه دوستان

بچه ها اگر گیرنده دیجیتال دیجیتال ایکس ویژن تهیه کردید و ویندوز دستگاهتون 7 هست و با گیرندهتون سازگار نیست، خیلی راحت می تونید مشکل را رفع کنید. فقط کافی درایور دستگاه گیرنده دیجیتال PC رو از وبلاگ مادیران : maadiran.mihanblog.com و یا از خدمات پس از فروش شماره 88601636 دریافت کنید

motreb_11
21-06-2011, 01:05
با سلام و خسته نباشید
من یک گیرنده دیچیتال x.vision PCDVB-2100 خریدم و به مشکل برخوردم
سوالم اینه که درایور داخل سیدی واسه ویندوز 7 هم هست یا نه؟(چون ویندوز من 7 هست)
از کجا میتوانم درایور مخصوص ویندوز 7 رو پیدا کنم؟
با همون برانامه TotalMedia 3.5 باید اسکن کرد یا برنامه های دیگر هم میشود؟
لطفا پاسخ دهید با تشکر

motreb_11
21-06-2011, 13:00
با سلام و خسته نباشید
لطفا پاسخ دهید با تشکر

tariran0
21-06-2011, 18:05
با سلام و خسته نباشید
لطفا پاسخ دهید با تشکر

مشکلت چیه؟
تو 7 نصبش کردی؟
کامل توضیح بده.

tariran0
21-06-2011, 18:21

البته دوست عزیز برای من کاملا پخش میشن ولی منم مشکل صدا رو دارم یعنی بدون صدا
هر چند کیفیت ضبط و پخش خوب هست و مشکل نمایش و تبدیل فرمت وجود نداره
و فقط تنها مشکل بدون صدا ضبط شدن هست:41:
من سرچی که انجام دادم تو سایتها و انجمن های مختلف این مشکل برای تمام کاربرا وجود داره و انگار هنوز کسی نتونسته این مشکل رو حل کنه

البته وقتی تغییر فرمت هم میدم بازم این بدون صدا بدون وجود داره البته من با یکی دوتا برنامه بیشتر تست نکردم حالا نمیدونم آیا برنامه ای هست با تغییر فرمت این مشکل رو حل کنه یا نه :13:
ولی به نظر من این مشکل بیشتر به نظر میرسه از خود برنامه BlazeDTV هست یعنی کلا برنامه بدون صدا ضبط میکنه
چون من وقتی این فایل رو با خود این برنامه هم تست کردم بازم بدون صدا بود:41:

اول از همه شیرینی میل کنید

من نمی دونم شما ها چه کارکردید که گفتید با هر نرم افزاری امتحان کردید و کانورت نشد یا بدون صدا کانورت شد.!
من که با همون اولین نرم افزاری که امتحان کردم. سریع و بدون مشکل کانورت کرد
برنامه ی Any Video Converter

motreb_11
21-06-2011, 20:09
مشکلت چیه؟
تو 7 نصبش کردی؟
کامل توضیح بده.
مشکل اول من نشناختن usb --- بود که با تماس با مادیران درایور مخصوص ویندوز 7 برای من ارسال شد.
حال به مشکل دوم رسیدم بعد از نصب داریور و نصب نرم افزار totalmedia 3.5 و راه اندازی نرم افزار به مشکلی که در عکس زیر میبینید بر میخورم
(یاد آور میشوم ویندوز کامپیوتر من 7 میباشد و از usb ----t pc ----2100 استفاده میکنم)
لطفا راهنمایی کنید

tariran0
22-06-2011, 05:11
مشکل اول من نشناختن usb --- بود که با تماس با مادیران درایور مخصوص ویندوز 7 برای من ارسال شد.
حال به مشکل دوم رسیدم بعد از نصب داریور و نصب نرم افزار totalmedia 3.5 و راه اندازی نرم افزار به مشکلی که در عکس زیر میبینید بر میخورم
(یاد آور میشوم ویندوز کامپیوتر من 7 میباشد و از usb ----t pc ----2100 استفاده میکنم)
لطفا راهنمایی کنید

راستش من با این برنامه کار نکردم.
ولی با برنامه ی خود دستگاه که نصب می کردم رو 7 همچین مشکلی داشت و برنامه not responding میشد و بعد همین پیغام رو می داد و بسته میشد.
دلیلش هم این بود که درایور کارت گرافیک نصب نبود.
حالا شما درایور کارت گرافیکتون نصبه؟

درضمن اگر شما درایور رو نصب کرده بودید ، امکان داره مشکل از خود برنامه باشه. با برنامه های دیگه تست کنید.زیاد هستن

motreb_11
22-06-2011, 13:52
راستش من با این برنامه کار نکردم.
ولی با برنامه ی خود دستگاه که نصب می کردم رو 7 همچین مشکلی داشت و برنامه not responding میشد و بعد همین پیغام رو می داد و بسته میشد.
دلیلش هم این بود که درایور کارت گرافیک نصب نبود.
حالا شما درایور کارت گرافیکتون نصبه؟

درضمن اگر شما درایور رو نصب کرده بودید ، امکان داره مشکل از خود برنامه باشه. با برنامه های دیگه تست کنید.زیاد هستن
دوست من از پاسخ هاتون ممنونم
کارت گرافیک را دوباره نصب کردم اما تغییری در اجرای برنامه اجاد نشد
برنامه BlazeDTVPro را نیز دانلود کردم و نصب کردم به دو مشکل برخورد کردم
1-اینکه کشور ایران را بین کشور ها نداره
2-اینکه برنامه کرک نشده بود
حال از شما لینک برنامه ای میخواهم که کار کردن با آن راحت باشد و کشور ایران در لیست اسکن باشه
مرسی

tariran0
22-06-2011, 19:00
دوست من از پاسخ هاتون ممنونم
کارت گرافیک را دوباره نصب کردم اما تغییری در اجرای برنامه اجاد نشد
برنامه BlazeDTVPro را نیز دانلود کردم و نصب کردم به دو مشکل برخورد کردم
1-اینکه کشور ایران را بین کشور ها نداره
2-اینکه برنامه کرک نشده بود
حال از شما لینک برنامه ای میخواهم که کار کردن با آن راحت باشد و کشور ایران در لیست اسکن باشه
مرسی

1- مطمئنید که کارت گرافیک نصبه؟ (به قسمت device manager) مراجعه کنید
2- کشور ایران که تو هیچ برنامه ای نیست و فروشنده به من خیلی تاکید کرد که رو آلمان تنظیم کنم
3- شما برنامه ی Presto! PVR رو دانلود کن

danial86
23-06-2011, 08:47
...
میگم یه سوال رفیق
ششما مشکل آنتن دهی داشتی که درایور ویندوز 7 رو گرفتی.آخه منم ویندوزم 7 هستش و حتی وقتی به آنتن مرکزی خونه وصل میکنم آنتن ندارم.سیگنالش صفره.تو راهنماش میگه باید 3تا درایور نصب بشه ولی واسه من فقط یه درایور نصب میشه.میخوام ببینم مشکل از درایوره یا نه.

isfahaneshop
26-06-2011, 11:28
میگم یه سوال رفیق
ششما مشکل آنتن دهی داشتی که درایور ویندوز 7 رو گرفتی.آخه منم ویندوزم 7 هستش و حتی وقتی به آنتن مرکزی خونه وصل میکنم آنتن ندارم.سیگنالش صفره.تو راهنماش میگه باید 3تا درایور نصب بشه ولی واسه من فقط یه درایور نصب میشه.میخوام ببینم مشکل از درایوره یا نه.
مشکل آنتن دهی ربطی به درایورهاش نداره
جهت فرستنده دیجیتال با آنالوگ تفاوت داره به همین دلیل توی بعضی از جاها با آنتن مرکزی نمیشه تصویر گرفت
باید یک آنتن دیگه بهش وصل بکنی و جهتش را با چرخاندن پیدا بکنی
می توانی با لپ تاپ بری روی پشت بام و با آنتن روی خود گیرنده ها (اونجا شاید جواب بدهد) تست بکنی و بعد از پیدا کردن جهتش یک آنتن دیگه نصب بکنی

Mortezi
27-06-2011, 15:42
لطفا راهنمایی کنید

منم همچین مشکلی داشتم درایورشو باک کردم و مجددا نصب کردم مشکل برطرف شد.

joopiter23
02-07-2011, 09:39
سلام
اقا ماه هم یدونه از این --- usb xvision واسه کامپیوترمون داریم خونه قبلی که بودم با انتن سر خود فرکانس خوبی داشتم تا اینکه خونه رو عوض کردیم و بعدش اومدم با انتن سر خود تنظیم کنم که بیرون پنجره به زحمت فرکانس گرفتم ولی تو که اوردم و توری رو بستم انتن رفت که رفت و بعد از اون همش فرکانس صفر
چه بیرون ،چه داخل
دستگاه رو میشناسه ولی فرکانس اصلا از صفر تکون نمی خوره
ممکنه ممشکل از دستگاه باشه؟

isfahaneshop
03-07-2011, 15:45
سلام
اقا ماه هم یدونه از این --- usb xvision واسه کامپیوترمون داریم خونه قبلی که بودم با انتن سر خود فرکانس خوبی داشتم تا اینکه خونه رو عوض کردیم و بعدش اومدم با انتن سر خود تنظیم کنم که بیرون پنجره به زحمت فرکانس گرفتم ولی تو که اوردم و توری رو بستم انتن رفت که رفت و بعد از اون همش فرکانس صفر
چه بیرون ،چه داخل
دستگاه رو میشناسه ولی فرکانس اصلا از صفر تکون نمی خوره
ممکنه ممشکل از دستگاه باشه؟
منزل جدید شما در نقطه ای است که بین شما و فرستنده یک مانع مثل ساختمان بلند و یا درختان خیلی بلند وجود داره و سیگنال درستی به شما نمی رسه
یک آنتن هوایی (پشت بام) بهش وصل کن ببین جواب میده یا نه؟ مشکل از آنتن است.

xqg50
18-07-2011, 16:18
سلام دوستان
من میخوام از prog --- برای دریافت تلوزیون دیجیتال با کارت x vision usb استفاده کنم. مشکلی که هست موقع پخش کانال ها ارور میده که کدک ACC پیدا نشد حال برای رفعش HD Pack 2.4 رو هم روی سیستم نصب کردم ولی فرقی نکرد. بعد از نصب کدک پک باید یه تغییری تو برنامه بدم؟ یا این که کلا راه حل مشکل یه چیز دیگه هست؟
با تشکر.

isfahaneshop
25-07-2011, 18:26
سلام دوستان
من میخوام از prog --- برای دریافت تلوزیون دیجیتال با کارت x vision usb استفاده کنم. مشکلی که هست موقع پخش کانال ها ارور میده که کدک ACC پیدا نشد حال برای رفعش HD Pack 2.4 رو هم روی سیستم نصب کردم ولی فرقی نکرد. بعد از نصب کدک پک باید یه تغییری تو برنامه بدم؟ یا این که کلا راه حل مشکل یه چیز دیگه هست؟
با تشکر.
به سایت مادیران مراجعه کنید
امیدوارم راهنمایی تون بکنند

mehdio07
31-07-2011, 14:28
سلام
من این مدل رو سفارش دادم
به نظرتون چیز خوبیه؟

mehdio07
02-08-2011, 00:37
سلام
من این مدل رو سفارش دادم
به نظرتون چیز خوبیه؟

آقا کسی نیس جواب بده؟

من الان دارم استفاده میکنم بد نیست
اما نرم افزار vivoTV روشه که متاسفانه تنظیم دستی نداره واسه همین 8 تا کانال رو میگیره
و فرکانس دوم رو نمیگیره
یه نرم افزار خوب سراغ دارین؟

isfahaneshop
06-08-2011, 14:04
آقا کسی نیس جواب بده؟

من الان دارم استفاده میکنم بد نیست
اما نرم افزار vivoTV روشه که متاسفانه تنظیم دستی نداره واسه همین 8 تا کانال رو میگیره
و فرکانس دوم رو نمیگیره
یه نرم افزار خوب سراغ دارین؟
همونجا که شروع میکنه به جستجو باید قابلیت دادن فرکانس به صورت دستی را داشته باشه!
اگه داره ولی نمی تونی عدد بدی روش دابل کلیک کن ببین درست میشه؟ بعضی هاش اینطوری است
توی تنظیماتش هم بگرد باید داشته باشه

Blaze HDTV

heidary_sh
08-08-2011, 08:21
سلام اون دوستي كه گفت براي ايكس ويژن درايور مويندوز 7 گرفتم ميشه بگي از كجا گرفتي؟

isfahaneshop
11-08-2011, 20:04
سلام اون دوستي كه گفت براي ايكس ويژن درايور مويندوز 7 گرفتم ميشه بگي از كجا گرفتي؟
تلفن بزن به خدمات مادیران ببین خودشون ندارند؟

Ghaioom
12-08-2011, 14:49
تو وبلاگ maadiran.mihanblog.com هست فک کنم.

scapula
13-08-2011, 01:58
سلام
من یه usb xvision گرفتم ولی مشکل اساسی دارم باهاش
اولا با انتن خودش که هیچی نمیگیره نه توی ساختمان نه روی پشت بوم
دوم با انتن هوایی هم فقط کانالها رو پیدا میکنه ولی هیچ کدوم از کانالها تصویر و صدا نداره حتی کانالهای رادیو هم فقط هرچند ثانیه خش خش میکنه
به نظر شما ممکنه گیرنه من ایراد داشته باشه؟
اگه مشکل از دریافت سیگناله ایا با خریدن انتن اکتیو(فروشنده میگفت خود شرکت ایکس ویژن داده برای تقویت سیگنال) مشکل حل میشه یا نه؟
ضمنا بنده هم اصفهان ساکن هستم.

isfahaneshop
13-08-2011, 10:56
سلام
من یه usb xvision گرفتم ولی مشکل اساسی دارم باهاش
اولا با انتن خودش که هیچی نمیگیره نه توی ساختمان نه روی پشت بوم
دوم با انتن هوایی هم فقط کانالها رو پیدا میکنه ولی هیچ کدوم از کانالها تصویر و صدا نداره حتی کانالهای رادیو هم فقط هرچند ثانیه خش خش میکنه
به نظر شما ممکنه گیرنه من ایراد داشته باشه؟
اگه مشکل از دریافت سیگناله ایا با خریدن انتن اکتیو(فروشنده میگفت خود شرکت ایکس ویژن داده برای تقویت سیگنال) مشکل حل میشه یا نه؟
ضمنا بنده هم اصفهان ساکن هستم.
مشکل از سیگنال است که درست به دستگاه نمی رسه
آنتن هوایی را باید به سمت پل خواجو (فرستنده ضعیف اصفهان) تنظیم کنی
در صورتی که فاصله منزل شما تا فرستنده زیاد است باید از آنتن یاگی (آنتن های شاخه ای UHF/VHF جدید، نه قدیمی ها که دوتا آنتن است) استفاده کنی
تقریباً این شکلی است
با سیم آنتن خوب ، ترجیحاً مس کرمان

scapula
13-08-2011, 23:22
از راهنماییتون متشکرم ولی آخه اگه قرار باشه از آنتن هوایی استفاده کنی تازه جهتشو هم تنظیم کنیم و . . . این دیگه چه فرقی با آنالوگ داره؟!!!!
امیدوارم به جای این همه تبلیغ برای استفاده از گیرنده دیجیتال یه کم هم به فکر تقویت سیگنالهاشون باشند

isfahaneshop
15-08-2011, 19:44
از راهنماییتون متشکرم ولی آخه اگه قرار باشه از آنتن هوایی استفاده کنی تازه جهتشو هم تنظیم کنیم و . . . این دیگه چه فرقی با آنالوگ داره؟!!!!
امیدوارم به جای این همه تبلیغ برای استفاده از گیرنده دیجیتال یه کم هم به فکر تقویت سیگنالهاشون باشند
اگه درست اجرا بشه خداییش یکمی با آنالوگ تفاوت داره
ولی فعلاً فقط دارند افتضاح (افتتاح) می کنند تا بعد فرصت کنند و تقویت کنند
مهمتر از تقویت کردن آنتن های فرستنده ، قالب کردن گیرنده های آشغالی:2: است که ازچین آوردند و ریختند توی بازار:19:
انصافاً پر کردن جیبشون از آسایش مردم مهتر است:2:

mtn2008
22-08-2011, 14:48
دوستان بهترین گیرنده دیجیتال برای لب تاپ چیه.مدلی کامل معرفی کنید.و اینکه امتحانشو پس داده باشه و مشکلی بوجود نیاره.همچنین گیرندگی قوی داشته باشه.با تشکر

isfahaneshop
23-08-2011, 15:04
دوستان بهترین گیرنده دیجیتال برای لب تاپ چیه.مدلی کامل معرفی کنید.و اینکه امتحانشو پس داده باشه و مشکلی بوجود نیاره.همچنین گیرندگی قوی داشته باشه.با تشکر

sharpsabre
18-09-2011, 11:47
درود !

من هم صاحب یکدستگاه ----T مدل Dongle شدم که آنتن کوچیکی داره و همه چیش Mini هست و مشکل اینجاس که من تو مشهدم و روی فرکانس 482 و 530 مگاهرز ، یکم تأمل می کنه و Quality به 80 درصد می رسه ولی آخرش می گه No Signal .

می شه فرکانس های دریافتی تون رو بزارید تا روی اونها تمرکز کنم ..

با سپاس.

POROMA2008
08-10-2011, 23:40
من U8300 گیگا بایت را یک هفته خریدم عالی ..............
50 تومن با گارانتی اوژنگ
البته با انتن هوایی دارم همه کانال ها را دارم
کپچرش تست کردم کارمیکنه توپ
هماهنگیش با ویندوز مدیا سنتر بی نظیر
کنترلشم خوبه و دکه مخصوص برنامه اصلی و ویندوز مدیا سنتر داره

من با هیچ کارت و مارک دیگه کار نکردم که بخوام مقایسه کنم فقط یکم یا هزارم ثانیه سرعت تعویض کانالش بالاست

keyvan1985
05-12-2011, 13:01
سلام من xvision 2100 دارم تازگیها اصلا آنتن نمیده حتی به آنتن هوایی هم وصل کردم بردم خدماتش اونجا تست کرد کار کرد بنظرتون مشکل از چیه رو چنتا سیستم هم امتحان کردم نشد

esfboy10
24-01-2012, 13:31
من یه ایکس ویژن 3100 گرفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نصبش کردم و مشکل نداشت و شبکه ها را نشون میداد فقط بعضی هاش بدون صدا بود اما بعد از نیم ساعتی سیگنالش قطع شد و دیگه وصل نشد ویندوز هم سون 32 بیتی هستش لطفا راهنمایی کنید چرا بعضی شبکه ها صدا نداره چرا قطع شد ؟

علیغ
27-01-2012, 13:50
من neco گرفتم در شیراز وسط شهر با انتن خودش داخل خونه راحت میگیره فقط دنبال یه برنامه با کیفیت هستم برنامه خودش blaze

BraveKnight
27-01-2012, 16:32
سلام
دوستانی که دائماً دنبال برنامه برای گیرنده دیجیتال میگردند؛
بارها در تاپیک‌های دیگه هم این رو عرض کردم. اگر دنبال برنامه ای حرفه ای و بدون دردسر میگردید من اکیداً برنامه DVBViewer Pro 4.5 رو پیشنهاد میکنم که واقعاً بهترین برنامه در این زمبنه است.
من نمیدونم یه سری از دوستان چطوری طاقت میارن با BlazeDTV کار میکنن، چون خودم اوایل از همین Blaze استفاده میکردم، واقعاً سرطانه!!!
نسخه ای که خودم ازش استفاده میکنم رو آپلود کردم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] iles%2F4174604884%2F%3Fc%3D1096)

کدک HD Pack 2.4 رو هم حتماً باید نصب کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rar%2Fb7Z87gkP%2FHD_Pack_24.html)

joibari2
28-02-2012, 19:13
سلام چی بگیرم با آنتن خودش خوب جواب بده؟mini ----t خوبه؟

HWT
29-02-2012, 14:24
کلا انتن های خودشون خیلی مالی نیست . اما 3100 ایکس ویژن نسبتا انتن خوبی داره.

hamid_IT63
01-03-2012, 16:34
سلام من xvision 2100 دارم تازگیها اصلا آنتن نمیده حتی به آنتن هوایی هم وصل کردم بردم خدماتش اونجا تست کرد کار کرد بنظرتون مشکل از چیه رو چنتا سیستم هم امتحان کردم نشد
خب دوباره با خدماتشون تماس بگیر و مشکلت رو بگو تا راهنماییت کنن .

mska
09-03-2012, 17:33
کلا انتن های خودشون خیلی مالی نیست . اما 3100 ایکس ویژن نسبتا انتن خوبی

داره.

این مدل ایکس ویژن3100 کسی هست خریده باشه؟
راضی هستید؟

HWT
10-03-2012, 00:02
راضی هستید؟
تا حالا زیاد فروختم . راضی بودن همه . فقط به شرط اینکه رو انتن خودش حساب زیادی باز نکنی

hamid_IT63
10-03-2012, 09:37
راضی هستید؟
آره من مدل 3100 ایکس ویژن رو خیلی وقته که خریداری کردم و راضیم . تا حالا که مشکلی نداشتم . به نظرم نسبت به بقیه مدلهای بازار بهتره .

mska
10-03-2012, 18:10
آره من مدل 3100 ایکس ویژن رو خیلی وقته که خریداری کردم و راضیم . تا حالا که مشکلی نداشتم . به نظرم نسبت به بقیه مدلهای بازار بهتره .

از آنتن خودش استفاده کردید ؟ چطور بود؟

o.jabbari
12-03-2012, 16:37
سلام
لطفا کمک کنید
من یک عدد گیرنده دیجیتال مارشال مخصوص کامپیوتر خریدم.....درایور به خوبی نصب شد...برنامه توتال ( موجود بر روی خود سی دی ) را هم نصب کردم ....حتی برنامه Blaze را هم نصب کردم....ولی متاسفانه حتی یک خط سیگنال نداره....
این درحالی است که اینجا هر 16 شبکه دیجیتال ساپورت می شود و همه میگیرند....(مازندارن) ..حتی من آنتن را در مسیر گفته شده قرار می دهم ...ولی باز خبری از سیگنال نیست ....فرکانس هم حتی دستی میدهم باز همین است....
روی دستگاه یک چراغ داره که خاموش است ( میگن اگه فرکانس بیاد روشن میشه )....
آنتن ما گردان هست و از بوستر دو سیم بیرون اومده هر دو تا رو تست کردم....باز هم نشد...
آنتن ما حدودا 8 متر از سطح زمین فاصله دارد و کانال ها را نه صاف صاف بلکه مقبول میگیرد...
مشکل از کجاست ؟؟؟
راهی دارد ؟ انتظار من اینه که حداقل یک خط سیگنال پر بشه ...

o.jabbari
12-03-2012, 22:08
دوست عزیز ما که هفت نصب نیست چی کار کنیم....؟ اصلا هم سیگنال نمیده حتی یک خط من میگم حتی اگه جهت آنتن هم برخلاف سمت باشه باید یک خط که پر شه ؟؟؟

dashtgard
13-03-2012, 00:00
دوست عزیز

گیرنده های دیجیتال چه کامپیوتری چه تلویزیونی با آنتن های غیر برقی بهتر جواب میدن و کابل کرمان صادراتی
لذا کابل و انتن را چک کنید

در مورد مدل ایکس ویزن دوستان توجه کنند :

این مدل آنتن اکتیو رومیزی قوی داره اما :

اگر در منزل ماهواره دارید یا نویز یا پارازیت اطرافتان هست این آنتن دیگر جواب نخواهد داد .

hamid_IT63
13-03-2012, 09:27
از آنتن خودش استفاده کردید ؟ چطور بود؟
آره من از آنتن خودش استفاده میکنم چون منطقه مان نقطه کور نیست و آنتن خود 3100 جواب میده ولی خود مادیران اون اولش که اینو خریدم بهم گفت اگه آنتن دهی خوبی نداشتم میتونم از آنتن تقویتی که خودشون هم داشتن استفاده کنم.
کلا" خاصیت PCDVB اینه که برای جاهایی که آنتن دهی خوبی داره جواب میده وگرنه باید از آنتن تقویتی استفاده کرد.

o.jabbari
13-03-2012, 13:54
آره من از آنتن خودش استفاده میکنم چون منطقه مان نقطه کور نیست و آنتن خود 3100 جواب میده ولی خود مادیران اون اولش که اینو خریدم بهم گفت اگه آنتن دهی خوبی نداشتم میتونم از آنتن تقویتی که خودشون هم داشتن استفاده کنم.
کلا" خاصیت PCDVB اینه که برای جاهایی که آنتن دهی خوبی داره جواب میده وگرنه باید از آنتن تقویتی استفاده کرد.
از اون کسی که خریدم گفت اگه در جهت قرار بدی و شبکه سه الی پنج قوی بگیره باید حتی یک درصد با آنت سیگنال داشته باشی ....آنتن تقویتی رو میشه بیشتر بازش کنید :):46:

hamid_IT63
14-03-2012, 13:30
از اون کسی که خریدم گفت اگه در جهت قرار بدی و شبکه سه الی پنج قوی بگیره باید حتی یک درصد با آنت سیگنال داشته باشی ....آنتن تقویتی رو میشه بیشتر بازش کنید
آنتن تقویتی برای تقویت سیگنال دریافتی توسط دستگاه گیرنده دیجیتال هست .
لینک آنتن تقویتی های پیشنهادی خودشون رو برات میذارم ببینشون :

kING ANSHAN
22-03-2012, 14:34
سلام دوستان.بخدا کلافه شدم تاشماروگیراوردم.بابامن یدونه مارشال مدلME-U1گرفتم.درست سرچ نمیکنه.یعنی موقع سرچ کردن سیگنالش پرمیشه ولی کانالهارونمیاره.بعدچندروز ودبخودخوب شد.وهمه کانالهاروگرفت.تااینکه رفتم اصفهان.بااولین سرچی که کردم تمام کانالهارواورد.ولی بعدکه برگشتم شهرخودمون دوباره همونطورشده وبازنمیگیره.زمان سرچ کردن کانال4تصویرش میاد ولی وقتی تموم میشه باز میزنه0کانال یافت شده.حالابنظرشما من چکارکنم.مشکلم چیه؟راستی هرکاری هم میکنم اپدیت بشه.میزنه یه وقت دیگه اینکاروبکنید.فکرکنم اصلا اپدیت هم نداشته باشه.خودسایت مارشال روهم گشتم اصلا همچین کیسی ندارن.برنامش ازشرکتarcsoftهست.اونجاروهم گشتم باز ازاین مدل دستگاه خبری نبود.بنظر شماچکارکنم؟ممنون

kING ANSHAN
22-03-2012, 15:06
راستی کسی میدونه این مدل یعنی مارشالME-U1فرکانس دستی هم داره یانه؟اخه منکه هرچی گشتم چیزی ندیدم.ممنون

kING ANSHAN
22-03-2012, 22:22
رفتم یدونه تقویت کننده انتن گرفتم.مدل ایکس ویژن220.وصلش کردم اصلا فایده ای نداشت.خیلی ضعیفترهم شده.نمیدونم چکارکنم.یکی کمکم کنه.ممنون

kING ANSHAN
26-03-2012, 01:10
سلام.امروزرفتم بازاربزرگ کامپیوتر.پیش چندتاشون رفتم ومشکلموگفتم.اوناهم گفتن لب تاب و دستگاه دیجیتالتوبیارببینیم.وقتی بردم.گفت باید دوباره برنامه ریزی بشه.ویه برنامه هم احتیاج داری چون برنامه خودش خوب نیست.اوناگفتن برنامهBELAZEخوبه وازهمه کاملتره.همنجاهم تست کردن همچیش درست بود.واقعابرنامش خوبه.الان میفهمم تلویزیون نگاه میکنم.تمام مشکلاتم حل شد.هم میتونم دستی فرکانس بدم وهم میتونم به راحتی رکوردبگیرم.بازم ممنون که برنامهBELAZEIروبهم معرفی کردید.ممنون وبدرود

kING ANSHAN
08-04-2012, 21:37
سلام.گندبزنن به این مملکتوزندگی.یه مشت بی پدرومادرشدن مسول.پدرمردمودراوردن.همش دروغ همش ریا.من چندروزپیش که گفتم یه تقویت کننده گرفتم.جمعا 3هفته نیست.سیمش اززیر انتن دراومدوقطع شد.20تومن پول بی زبونه داده بودم جاش.بعدمیان وهزارجوردروغ که بهترینیدم واجناس ما اینطورن اونطورن.خودشونومسخره کردن عوضیا.یکی نیست جلواین نامرداروبگیره؟ابروی انقلابو مملکتوبردن.خون داره خونمومیخوره.خدابروزسیاه بنشوندشون.بدرود

mazda32
25-04-2012, 11:30
سلام دوستان من مدل toosca dt-966 رو دارم ولی فقط دیجیتال رو میگیره و شبکه های 1تا 5 تلوزیون رو نمیگیره چیکار کنم و نرم افزار TotalMedia 3.5 رو استفاده میکنم چیکار کنم

mazda32
25-04-2012, 11:30
سلام دوستان من مدل toosca dt-966 رو دارم ولی فقط دیجیتال رو میگیره و شبکه های 1تا 5 تلوزیون رو نمیگیره چیکار کنم و نرم افزار TotalMedia 3.5 رو استفاده میکنم چیکار کنم

poloton7
26-04-2012, 22:10
سلام خدمت دوستان عزیزم
من می خواهم یک گیرنده دیجیتال برای رایانه ام بخرم تمام 11 صفحه این تایپیک را خواندم- حالا از بین این سه مدل کدام یک عملکرد بهتری دارد با احتساب به اینکه از انتن هوایی استفاده کنم---

1-ایکس ویژن 3100
2-گیگا بایتu300
3-FMA

کدام بهتر است------متشکر

arasharashian6
26-04-2012, 23:16
سلام خدمت دوستان عزیزم
من می خواهم یک گیرنده دیجیتال برای رایانه ام بخرم تمام 11 صفحه این تایپیک را خواندم- حالا از بین این سه مدل کدام یک عملکرد بهتری دارد با احتساب به اینکه از انتن هوایی استفاده کنم---

1-ایکس ویژن 3100
2-گیگا بایتu300
3-FMA

کدام بهتر است------متشکر
ایکس ویژن 3100 شک نکن

poloton7
27-04-2012, 15:46
ایکس ویژن 3100 شک نکن

سلام--
پس نظر شما این مدل ایکس ویژن 3100 است--از کدام نرم افزار هم استفاده برای کیفیت بهتر؟؟؟-----

hamid_IT63
28-04-2012, 14:02
رفتم یدونه تقویت کننده انتن گرفتم.مدل ایکس ویژن220.وصلش کردم اصلا فایده ای نداشت.خیلی ضعیفترهم شده.نمیدونم چکارکنم.یکی کمکم کنه.ممنون
بهتره با خدماتشون تماس بگیری و مشکلت رو مطرح کنی تا راهنماییت کنن . حتما" یه مشکلی وجود داره وگرنه با این آنتن تقویتی ها دیگه نباید مشکلی داشتی .

hamid_IT63
28-04-2012, 14:12
سلام--
پس نظر شما این مدل ایکس ویژن 3100 است--از کدام نرم افزار هم استفاده برای کیفیت بهتر؟؟؟-----

توی سایت مادیران نوشته : براي دانلود آخرين فايل هاي نرم افزار دستگاه هاي گيرنده ديجيتال اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) كليك كنيد.

arasharashian6
28-04-2012, 15:04
سلام--

total media 3.5
برنامه خوبی هست و از نظر کیفیت از هر چی برنامه تست کردم بهتر بود.

soheilt.1369
12-05-2012, 08:14
سلام کدوم یکی ا دستگاههای موجود در بازار میتونند فول اچ دی پخش کنند .
این مدل هست که تو اطلاعاتش نوشته میتونه : گیگابایت یو 7300
کسی از این دستگاه داشته .
میخوام بدونم مثلا شبکه ورزش یا نمایش رو میگیره یا نه

hamid_IT63
12-05-2012, 12:44
سلام کدوم یکی ا دستگاههای موجود در بازار میتونند فول اچ دی پخش کنند .
این مدل هست که تو اطلاعاتش نوشته میتونه : گیگابایت یو 7300
کسی از این دستگاه داشته .
میخوام بدونم مثلا شبکه ورزش یا نمایش رو میگیره یا نه
مدل XDVB-232 ایکس ویژن میتونه Full HD پخش کنه .

مشخصات :

كيفيت تصوير FULL HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

داراي خروجي HDMI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

داراي قابليت PVR ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])با USB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2.0-ضبط برنامه ها برروي فلش مموري USB يا هارد اکسترنال

قابليت نمايش عكس با فرمت : JPG,BMP,PNG

قابليت پخش صدا با فرمت: WMA,OGG,MP3,AAC

قابليت پخش تصوير با فرمت : 3gp, mp4, mov, flv, mkv,divx ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), avi, dat, mpeg, ts, trp, tp, m2ts, vob

ماشين زمان

قابليت ضبط يك كانال و تماشاي كانال ديگر

نرم افزار قابل ارتقا با USB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و يا از طريق دريافت از آنتن (OTA)

نمايشگر شماره کانال يا ساعت

قابليت اجراي بازي هاي تعريف شده دستگاه

نمايش تصوير با قابليت بزرگنمايي در محدوده انتخابي تصوير

ظرفيت ذخيره بيش از 400 کانال

خروجي صداي ديجيتال SPDIF

فقل منو و کانال هاي از پيش انتخاب شده

تله تکست به صورتOSD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])يا VBI

پشتيباني از چند فرمت صدا و زير نويس چند زبانه

گزينه جستجوي خودکار و دستي کانال ها

نمايش آخرين کانال نمايش داده شده حين روشن کردن دستگاه

دستگاه ريموت کنترل با دکمه هاي ميانبر رنگي

نصب آسان و سريع و سهولت كار با منوهاي ساده

راهنماي الکترونيکي EPG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پيدا کردن سريع کانالها با حرف اول نام کانال

نمايشگر قدرت سيگنال ديجيتال دريافتي

داراي 8 حافظه قابل برنامه ريزي براي روشن-خاموش و ضبط برنامه ها بصورت يک مرتبه اي ، روزانه و هفتگي

برای پخش شبکه های نمایش و ورزش هم نیازی به دستگاهی با کیفیت تصویر full hd نیست چون کیفیت تصویر این شبکه ها حتی در حد HD هم نیست .

soheilt.1369
13-05-2012, 21:47
این دستگاه برای کامپیوتره اونوقت ؟

hamid_IT63
14-05-2012, 10:45
این دستگاه برای کامپیوتره اونوقت ؟
نه برای کامپیوتر باید PC---- بخری . من خودم چند ساله xvision PCDVB-3100 دارم و راضیم .

مشخصات:

قابليت دريافت و پخش تصاوير HD

برخورداري از نرم افزار پيشرفته جهت دريافت سيگنالهاي ديجيتال در كامپيوتر و نوت بوك

قابليت ضبط برنامه زنده تلويزيوني و مديريت با ماشين زمان

حساسيت بالاي دريافت سيگنال در مناطق مختلف

سازگار با USB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])2.0, USB3.0

جستجوي اتوماتيك كانالهاي تلويزيوني و راديويي

قابليت ضبط برنامه هاي تلويزيوني-PVR ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پشتيباني از راهنماي الكترونيكي برنامه ها-EPG

قابليت ضبط از قبل برنامه ريزي شده برنامه هاي تلويزيوني

كاملا مطابق با استاندارد هاي --- ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])-T

پهناي باند: 6و7و8 مگا هرتز

ساپورت فرمت هاي تصوير: MPEG-2 ,MPEG-4

ساپورت فرمت هاي گوناگون صدا:mpg-ll Audio Layer l &ll,AAC+

قابل نصب در سيستم هاي عامل:Microsoft Windows XP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Windows7, Vista

قیمتش الان حدود 29 تومنه .

arasharashian6
14-05-2012, 13:55
نه برای کامپیوتر باید PC---- بخری . من خودم چند ساله xvision PCDVB-3100 دارم و راضیم .

برادر چند سال پیش این دستگاه بوده اصلا؟؟؟؟!!!!

hamid_IT63
15-05-2012, 08:32
برادر چند سال پیش این دستگاه بوده اصلا؟؟؟؟!!!!
من حدودا" 2ساله که مدل 2100 رو دارم و راضی بودم ولی حدودا" از آذر ماه مدل 3100 رو برای کامپیوتر شرکتم تهیه کردم که نسبت به 2100 آنتن قوی تری داشت ولی بقیه ویژگیهاشون کاملا " یکسان بود واسه همین توی تمام این مدت چون از هردوشون راضی بودم گفتم به دوستمون این جدیدتره رو معرفی کنم و چون استفاده طولانی مدت از 2100 که مشخصات برابری با 3100 داره رو داشتم و راضی بودم گفتم این مدل 3100 که جدیدتره و گیرندگیش هم بهتره رو پیشنهاد بدم.

soheilt.1369
23-05-2012, 10:50
این مدل با چه فرمتی برنامه ها رو ضبط میکنه چون بعضی دستگاهها trp ضبط میکنن که فقط vlc قادر به پخشش هست اونم نه خیلی خوب و در ضمن نرم افزاری که توی این دستگاه هست چیه و اینکه ایا میتونه حین ضبط یک شبکه شبکه ی دیگه رو دید .حالا رو همون فرکانس یا فرکانس های دیگه؟

hamid_IT63
28-05-2012, 15:44
این مدل با چه فرمتی برنامه ها رو ضبط میکنه چون بعضی دستگاهها trp ضبط میکنن که فقط vlc قادر به پخشش هست اونم نه خیلی خوب و در ضمن نرم افزاری که توی این دستگاه هست چیه و اینکه ایا میتونه حین ضبط یک شبکه شبکه ی دیگه رو دید .حالا رو همون فرکانس یا فرکانس های دیگه؟
این مدل برنامه ها رو با فرمت MPEG ضبط میکنه و مجهز به ماشین زمان هست یعنی قابلیت مشاهده یک کانال و ضبط یک کانال دیگه را روی همون فرکانس داره .

soheilt.1369
29-05-2012, 10:46
حالا خداییش اینایی که این دستگاه رو دارین بگین با آنتن خودش میتونم تصویر خوبی دریافت کنم یا نه. الکی پول خرج نکنم .

Ghaioom
29-05-2012, 16:32
حالا خداییش اینایی که این دستگاه رو دارین بگین با آنتن خودش میتونم تصویر خوبی دریافت کنم یا نه. الکی پول خرج نکنم .
دستگاه 2100 یا 3100 من اولی رو دارم میخوام دومی رو بگیرم.
اگه مرکز شهرستانی که میتونی با آنتن خودش بگیری 2100
3100 رو نمیدونم کجا باشی بتونی بگیری. این آنتنش قویتره 30 دسیبل مال 2100 مثل اینکه 18 دسیبل هست.

ما آنتن هوایی زدیم به 2100 خوب میگیره مرکز هم نیستیم. روستاییم

soheilt.1369
29-05-2012, 20:05
ممنون از جوابتون . راستی این مدل 3100 چند تا تصویر در تصویر داره یه جا خوندم 16 تا یه جا دیگه 8 تا بود .کسی امتحان کرده؟
ولی خوب زیاد دلم با این دستگاه نیست کلا دستگاهی که میخوام باید این ویژگی ها رو داشته باشه

قابل نصب بر روي سيستم‌عامل‌هاي Microsoft Windows 7, Windows Vista, Windows XP
قابليت دربافت تصاویر با کيفيت FULL HD
امکان پخش همزمان 8 تصوير به بالا
امکان مشاهده تصاوير کانالهاي تلويزيوني و ويدئويي به صورت تمام صفحه - Full Screen
قابليت اتصال آنتن هوايي
امکان ضبط با فرمت هاي استاندارد SVCD ، DVD ، VCD با کيفيت بالا یا mpeg4
تلتکست به زبان فارسي و انگليسي
قابليت پخش تصوير، موزيک و فيلم از روي کارت حافظه (USB)
قدرت دريافت سيگنال بالا

اگه دستگاهی غیر از ایکس ویژن با مشخصات بالا کسی استفاده کرده معرفی کنه

Ghaioom
31-05-2012, 16:06
ممنون از جوابتون . راستی این مدل 3100 چند تا تصویر در تصویر داره یه جا خوندم 16 تا یه جا دیگه 8 تا بود .کسی امتحان کرده؟
ولی خوب زیاد دلم با این دستگاه نیست کلا دستگاهی که میخوام باید این ویژگی ها رو داشته باشه

قابل نصب بر روي سيستم‌عامل‌هاي Microsoft Windows 7, Windows Vista, Windows XP
قابليت دربافت تصاویر با کيفيت FULL HD
امکان پخش همزمان 8 تصوير به بالا
امکان مشاهده تصاوير کانالهاي تلويزيوني و ويدئويي به صورت تمام صفحه - Full Screen
قابليت اتصال آنتن هوايي
امکان ضبط با فرمت هاي استاندارد SVCD ، DVD ، VCD با کيفيت بالا یا mpeg4
تلتکست به زبان فارسي و انگليسي
قابليت پخش تصوير، موزيک و فيلم از روي کارت حافظه (USB)
قدرت دريافت سيگنال بالا

اگه دستگاهی غیر از ایکس ویژن با مشخصات بالا کسی استفاده کرده معرفی کنه
تصویر در تصویر منظورت اینجوری؟

اون قابلیت هایی هم که گفتی فک کنم داره همشو.
مبتونی بری سایت مادیران نگاه کنی.

تلتکست فارسی با نرم افزار توتال مدیا نمیشه دید میتونی با dvbviewer که تو وبلاگم هم هست بری ببینی.

موفق باشی.

soheilt.1369
31-05-2012, 17:06
اره مرسی منظورم همین بود . تو سایت مادیران نوشته کیفیتش hd نه full hd بالاخره برا بعد ممکنه لازم بشه . اخه در مورد گیگا بایتu7300 شنیدم که این امکانات رو داره و فول اچ دی هم هست ولی خوب از گارانتی و آنتن دهیش چیزی نمیدونم .
شاید بهتر باشه صبر کنم تا مادیران یه مدل بهتر بده بیرون

aliano
31-05-2012, 19:03
دستگاه 2100 یا 3100 من اولی رو دارم میخوام دومی رو بگیرم.
اگه مرکز شهرستانی که میتونی با آنتن خودش بگیری 2100
3100 رو نمیدونم کجا باشی بتونی بگیری. این آنتنش قویتره 30 دسیبل مال 2100 مثل اینکه 18 دسیبل هست.

ما آنتن هوایی زدیم به 2100 خوب میگیره مرکز هم نیستیم. روستاییم

دوست عزیز منظورت از آنتن هوایی چیه؟چه جوری می شه آنتن هوایی به یو اس بی یا کامپیوتر وصل کرد؟یا منظورت همون آنتن های بالای پشت بوم تلویزیونه که باهاش آنالوگ می گیریم؟ولی خب اون چه ربطی به یو اس بی داره اون آنتن که به تلویزیون وصل شده!!

Ghaioom
01-06-2012, 10:20
اره مرسی منظورم همین بود . تو سایت مادیران نوشته کیفیتش hd نه full hd بالاخره برا بعد ممکنه لازم بشه . اخه در مورد گیگا بایتu7300 شنیدم که این امکانات رو داره و فول اچ دی هم هست ولی خوب از گارانتی و آنتن دهیش چیزی نمیدونم .
شاید بهتر باشه صبر کنم تا مادیران یه مدل بهتر بده بیرون
خوب حالا حالا ها که فکر نکنم صدا سیما اچ دی بده حالا فول اچ دی بماند!! D:

دوست عزیز منظورت از آنتن هوایی چیه؟چه جوری می شه آنتن هوایی به یو اس بی یا کامپیوتر وصل کرد؟یا منظورت همون آنتن های بالای پشت بوم تلویزیونه که باهاش آنالوگ می گیریم؟ولی خب اون چه ربطی به یو اس بی داره اون آنتن که به تلویزیون وصل شده!!
اگه آنتن خود گیرنده نکشید میشه آنتن هوایی که همون آنالوگ وصل میشه بهش وصل کرد. :20:

SHAHAB-P30
17-06-2012, 10:54
میگم این گیرنده های دیجیتال (اینا که USB هستند رو میگم) کیفیتشون چجوریه توی تمام سایتها تبلیغشون هست کارایی داره؟>

Soroush-S
17-06-2012, 11:15
آره خوبن - کارتو راه میندازه - فقط مارک معتبر بگیر .

soheilt.1369
23-06-2012, 22:24
از بین این سه تا گیرنده دیجیتال کامپیوتر شما کدوم رو پیشنهاد میدید

گیرنده دیجیتال کامپیوتر ویونا

Digital TV Tuner USB FOR PC – Laptop
قابلیت نمایش ، ضبط و آرشیو کانال های تلویزونی و رادیویی دیجیتال بر روی کامپیوتر و لپ تاب
دریافت و پخش و ضبط تصویر با کیفیت FULL HD و رزولوشن1080iو1080P
پشتیبانی از تله تکس به زبان فارسی وانگلیسی و... با سرعت بالا به صورتOSDیا VBI
ضبط کانال های تلویزونی طبق زمانبندی های مشخص که توسط کاربر تعیین می شود
قابلیت اتصال به آنتن اکتیو یا آنتن پسیو برای دریافت سیگنال به صورت in doorو همچنین آنتن هوایی برای در یافت سیگنال به صورت out door
کنترل تمامی دستورات از طریق ریموت کنترل دستگاه
با بدنه فلزی که سبب انتقال سریع حرارت از دستگاه به محیط می شود و طول عمر دستگاه را افزایش می دهد و همچنین از کاهش کیفیت تصویر به دلیل حرارت چیپست جلوگیری می کند
قابلیت زوم بر روی تصویر
نمایش زیر نویس
همراه با :
آنتن اکتیو(in door) و ریموت کنترل و سی دی نصب نرم افزار و لیسانس اورجینال استفاده از نرم افزار با قابلین آپدیت

گیرنده دیجیتال کامپیوتر گیگابایت u7300

Features

Supports digital TV ----T
Supports multi-viewing PIP/POP functions (depend on system support)
Supports MPEG 4(H.264) 1080p HiHD digital TV program
Good reception in high speed moving
Remote control supports GIGABYTE ViVoTM and Microsoft ® MCE

System Requirement

Pentium-4 2.0 GHz or higher (recommended)
512MB RAM of system memory or above (recommended)
Graphics Card (Must support Microsoft DirectX 9.0c)
Sound Card (AC97 compatible sound card)
1GB Free HD Space
CD-ROM Drive (For software installation)
Microsoft DirectX 9.0c
Microsoft Windows ® XP(SP2)/ XP MCE/ Windows Vista/ Windows 7
One open USB 2.0 port
Net Framework 3.0 or above

For Microsoft Media Center, Time-shifting and MPEG-2 capturing

Intel Pentium-4 3.0GHz or equivalent AMD CPU
DDR400 1024MB RAM of system memory or above
Graphics Card (Windows XP MCE 2005 certified)
Sound Card must be compatible with Windows Vista/ Windows 7
Free HD space for recording (e.g. recording 1-hour program into MPEG2 file takes around 1.8G)
Windows XP MCE 2005 / Windows Vista Premium/ Windows 7
One USB 2.0 port
Net Framework 3.0 or above

گیرنده دیجیتال کامپیوتر dell

برخی از امکانات و قابلیتها:
دریافت 26 کانال رادیویی و تلویزیونی با کیفیت دیجیتال و DVD بدون نیاز به اینترنت
اتصال به کامپیوتر و لپ تاپ از طریق پورت USB
- دارای آنتن پرتابل مگنت دار و قابلیت اتصال به آنتن هوایی
- دارای ریموت کنترل
- دارای نرم افزار قدرتمند برای نمایش تصاویر دریافتی
قابلیت ضبط برنامه های در حال پخش با کیفیت بالا
امکان اتصال هر نوع آنتن به این دستگاه وجود دارد
پشتیبانی از شبکه های فول اچ دی (FullHD 1080p)
دریافت کلیه کانال های رادیویی وتلویزیونی به صورت دیجیتال
به زودی با توسعه سیستم دیجیتال در ایران در سراسر کشور امکان استفاده ان میسرمی شود.

که هر سه تا به خاطر قابلیت فول اچ دی بودنشون برام مهم هستن . لطفا کمک کنید .

soheilt.1369
25-06-2012, 20:46
هیچ کس از این سه مدل تا حالا نداشته .
تو اصفهان نمایندگی مادیران کجا هست کسی میدونه ؟

saeed afshar
26-06-2012, 10:16
تو اصفهان نمایندگی مادیران کجا هست کسی میدونه ؟
من یکبار آدرس نزدیکترین نمایندگی به خونمون را میخواستم توی وبلاگ مادیران ازشون پرسیدم بهم جواب دادن . گفتم بهت بگم اگه اونجا از خودشون بپرسی بهت آدرس میدن .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

soheilt.1369
01-07-2012, 21:54
اقا من همین ایکس ویژن 3100 رو امروز خریدم . آنتن توی خود جعبه که به کل بی فایده است و اصلا با این آنتن هیچ شبکه ای پیدا نمیشه .
آنتن آنالوگ هم که بهش وصل کردم 23 کانال پیدا کرده ولی شبکه ها رو با حالت مثل پارازیت نشون میده که تصویر خش داره و صدا منقطعه .
باید چه کارش کنم . نرم افزارش هم توتال مدیا هست
میزان گیرندگی رو هم تو عکس میبینید .
من ساکن زرینشهر اصفهانم.و گیرندگی کانالها اینجا خوبه .
به نظرتون مشکل از چیه ؟ از نرم افزاره یا سیگنالش ضعیفه .

soheilt.1369
02-07-2012, 15:07
اقا مشكل از سيگنال بود حل شد .فقط از كجا ميشه فهميد چه تعداد كانال در حال پخشه و ميتونم دريافت كنم .
و اينكه
موقع تعويض شبكه همه ي شبكه ها خوبه به غير از شبكه نمايش. وقتي ميخاد بره روي نمايش خيلي كند عوض ميشه بعد هم به شدت سيگنالش اٌفت ميكنه .علت چيه ؟ فرستنده ضعيفه يا باز هم مسكل از آنته ؟ آنتن هم يه دونه از اين معمولي هاست .نه شاخه اي .

soheilt.1369
02-07-2012, 15:15
مثلا من الان اينجور كه پرسيدم شبكه جام جم رو نميگيرم .

samira_googleOne
02-07-2012, 16:06
گیرنده دیجیتال فقط xvision . مدل 3100 ایکس ویژن کیفیت و آنتن دهی خوبی داره و مادیران آپدیتهای خوبی براش ارائه میده .
ویژگیها :
قابليت دريافت و پخش تصاوير HD

برخورداري از نرم افزار پيشرفته جهت دريافت سيگنالهاي ديجيتال در كامپيوتر و نوت بوك

قابليت ضبط برنامه زنده تلويزيوني و مديريت با ماشين زمان

حساسيت بالاي دريافت سيگنال در مناطق مختلف

سازگار با USB2.0, USB3.0

جستجوي اتوماتيك كانالهاي تلويزيوني و راديويي

قابليت ضبط برنامه هاي تلويزيوني-PVR

پشتيباني از راهنماي الكترونيكي برنامه ها-EPG

قابليت ضبط از قبل برنامه ريزي شده برنامه هاي تلويزيوني

كاملا مطابق با استاندارد هاي ----T

پهناي باند: 6و7و8 مگا هرتز

ساپورت فرمت هاي تصوير: MPEG-2 ,MPEG-4

ساپورت فرمت هاي گوناگون صدا:mpg-ll Audio Layer l &ll,AAC+

قابل نصب در سيستم هاي عامل:Microsoft Windows XP, Windows7, Vista

ipo
18-08-2012, 09:56
دوستان کسی ایکس ویژن 3100 را روی windows 8 تست کرده؟
من قصد دارم برم بخرم ولی میخوام اول مطمئن بشم روی win8 هم کار میکنه
درایورش را خود ویندوز میشناسه؟

ezzat5700
07-10-2012, 13:55
من گیرنده دیجیتال گیگابایت رو خریدم

در مرز ایران و آذربایجان هستم
آنتن هوایی منزل رو به پشت دستگاه وصل کردم
و کشور آذربایجان رو موقع اسکن انتخاب کردم ولی کانالی رو نیاورد در حالی که تلویزیون منزل کانال های دیجیتال کشور آذربایجان رو کامل میاره و سیگنال هم فوق العاده قوی هست

توی اینترنت گشتم گفتن یک کشور دیگه مثل چین رو برای اسکن انتخاب کنید ولی بازم کانال هارو پیدا نکرد،کدوم کشور رو انتخاب کنم؟
آنتن منزل ما بوستر دار هست مشکلی که نداره؟

R.min
07-10-2012, 20:05
بعد از کلی تحقیق امروز یه گیرنده دیجیتال ایکس ویژن 3100 خریدم . بسیار راضی هستم ازش و گیرنده خیلی قوی هم داره
فقط یه مشکلی که هست اینه که این کنترلش رو به کدوم سمت باید گرفت تا کار کنه ؟:d چشمیش کجاست ؟ :d

DariushGreat
13-10-2012, 23:40
دوستان سلام
من گیرنده میکروفایر X811 خریدم و عملا می گم پشیمونم! :sq_10: علنا فقط دو هفته کار کرد و سوخت! 30 هزار تومن رفت باد هوا!!!!!!!! گارانتی هم که نداره

می شه یه مدل گیرنده قوی بهم معرفی کنید. من مدام در سفرم و دوست دارم گیرنده آنچنان قوی باشه که با آنتن خودش بین راه هم بشه تلویزیون دید ( بی زحمت یه مارک معتبر و خوب و با گارانتی بگید که دوباره عذاب نکشم )

سپاس

mr_rayan
14-10-2012, 00:21
دوستان سلام
من گیرنده میکروفایر X811 خریدم و عملا می گم پشیمونم! :sq_10: علنا فقط دو هفته کار کرد و سوخت! 30 هزار تومن رفت باد هوا!!!!!!!! گارانتی هم که نداره

می شه یه مدل گیرنده قوی بهم معرفی کنید. من مدام در سفرم و دوست دارم گیرنده آنچنان قوی باشه که با آنتن خودش بین راه هم بشه تلویزیون دید ( بی زحمت یه مارک معتبر و خوب و با گارانتی بگید که دوباره عذاب نکشم )

سپاس

برند گارانتی دار xvision هست.اکثر کسانی هم که خریدن راضی هستند.

persiantoolsbaz
15-10-2012, 14:08
مدل 3100 ایکس ویژن گزینه خوبیه و گارانتیشم خدمات خوبی ارائه میده . یکی از بهترین گیرنده های دیجیتال کامپیوتره .
R.min جان کلا" نمیشه انتظار زیادی از کنترل pc---- ها داشت ولی ایکس ویژن یکی از بهترینهاشه . کنترل رو درست روبروی usb بگیر تا خوب کار کنه .

Ghaioom
16-10-2012, 06:39
فقط یه مشکلی که هست اینه که این کنترلش رو به کدوم سمت باید گرفت تا کار کنه ؟:d چشمیش کجاست ؟ :d
اون جایی که چراغش روشن میشه بگیر. D:

R.min
22-10-2012, 00:23
چراغم داره مگه ؟ :31:
اون قسمت usb ایش پشت کیس کامپیوتره , پس کنترلش رو باید بی خیال شم
ولی ازش راضیم , کنترلش هم به دردم نمیخوره فقط میخواستم ببینم چشمیشو کجا گذاشتن
persiantoolsbaz
23-10-2012, 15:46
چراغم داره مگه ؟
اون قسمت usb ایش پشت کیس کامپیوتره , پس کنترلش رو باید بی خیال شم
ولی ازش راضیم , کنترلش هم به دردم نمیخوره فقط میخواستم ببینم چشمیشو کجا گذاشتن
ببین کلا" کنترل دستگاههای مدیاپلیر مثل dvbt ، ----- و dvd player و ... رو باید دقیقا" روبروی دستگاه قرار بدی تا کار کنه . اینکه usb دستگاه شما پشت سیستم هست و کنترلت عمل نمیکنه کاملا" طبیعیه . هر دستگاه دیگه ای هم بود کنترلش کار نمیکرد . حتی اگه پشت تلویزیون قرار بگیری و بخوای از کنترل تلویزیونت استفاده کنی نمیشه .

R.min
23-10-2012, 23:02
ممنون از شما
یه مشکل کوچولو دارم وقتی با توتال مدیا دارم برنامه یکی از شبکه هار و میبینم بعضی وقتها از بلندگو ها صدای "دینگ دینگ" میاد برای شما هم پیش اومده ؟ توی تنظیمات نرم افزار هم چیزی پیدا نکردم که مربوط به این موضوع باشه
شایدم مربوط به این برنامه نباشه زیادم مطمئن نیستم
یه سئوالم دارم , به غیر از توتال مدیا از نرم افزار دیگه ای احیانا بهتر نمیشه استفاده کرد برای پخش برنام ها ؟

persiantoolsbaz
24-10-2012, 16:51
ممنون از شما
یه مشکل کوچولو دارم وقتی با توتال مدیا دارم برنامه یکی از شبکه هار و میبینم بعضی وقتها از بلندگو ها صدای "دینگ دینگ" میاد برای شما هم پیش اومده ؟ توی تنظیمات نرم افزار هم چیزی پیدا نکردم که مربوط به این موضوع باشه
شایدم مربوط به این برنامه نباشه زیادم مطمئن نیستم
یه سئوالم دارم , به غیر از توتال مدیا از نرم افزار دیگه ای احیانا بهتر نمیشه استفاده کرد برای پخش برنام ها ؟

این مشکل صدای دینگ دینگ اصلا" به نرم افزار توتال مدیا مربوط نیست چون من این نرم افزار رو روی سیستمهای زیادی تست کردم و تا به حال چنین مشکلی نداشتم . ممکنه مشکل از اسپیکرت یا هرچیز دیگه ای باشه .
برای دیدن شبکه ها دو تا نرم افزار وجود داره . یکی توتال مدیا هست که cd نصبش رو بهمراه خود دستگاه 3100 ایکس ویژن میدن و یکی هم نرم افزار --- Viewer هست که میتونی از لینک زیر دانلودش کنی :

با استفاده از نرم افزار --- Viewer میتونی تله تکست هم داشته باشی .

1_zahra
07-11-2012, 11:41
سلام
همه گیرنده های دیجیتال با فرمت
MPEG ضبط میکنن؟

بهتر از XVision PCDVB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])-3100 گیرنده دیجیتال دیگه ای نیست؟
همین و بخرم؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

Ghaioom
08-11-2012, 22:31
سلام
MPEG ضبط میکنن؟

بهتر از XVision PCDVB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])-3100 گیرنده دیجیتال دیگه ای نیست؟
همین و بخرم؟

سلام

این معتبر هست دادا و با گارانتی.
آره با mpeg ذخیره میکنن.
فرمتشو که مثلا توش یه نرم افزار داره با mp4 ذخیره میکنه یه نرم افزار دیگه هست تو نت البته زیادن اینی که من میگم با ts ذخیره میکنه.

hamid_IT63
10-11-2012, 13:47
با توجه به اینکه 3100 گارانتی معتبری داره و تا حالا هم خوب از آب در اومده همین مدل رو بهت پیشنهاد میکنم . مدل خوبیه و مشخصات و آنتن دهی خوبیم داره .
این مدل برنامه ها رو با فرمت MPEG ضبط میکنه و مجهز به ماشین زمان هست یعنی قابلیت مشاهده یک کانال و ضبط یک کانال دیگه را روی همون فرکانس داره .

HWT
12-11-2012, 15:45
سلام
MPEG ضبط میکنن؟

همین و بخرم؟

به نظرم با توجه به قیمتش واقعا جنس خوبیه . انصافا قیمتش هم خیلی دست نخورده.
29 تومن ه حدودا.

mojtabakahe
21-11-2012, 08:50
به نظرم با توجه به قیمتش واقعا جنس خوبیه . انصافا قیمتش هم خیلی دست نخورده.
29 تومن ه حدودا.

من یک دستگاه اس ویژن مدل 2100 رو دارم آنتنشم عوض کردم تصویر دارم ولی تصویر دوتا میاد و پیوسته نسیت هی دوبار پخش می کنه می خواستم ببینم مشکلش چیه و چه جوری حل میشه؟

Ghaioom
21-11-2012, 12:48
من یک دستگاه اس ویژن مدل 2100 رو دارم آنتنشم عوض کردم تصویر دارم ولی تصویر دوتا میاد و پیوسته نسیت هی دوبار پخش می کنه می خواستم ببینم مشکلش چیه و چه جوری حل میشه؟
تو نرم افزار توتال مدیا؟ تصویر تو یه شبکه دو تا میشه؟!
یه بار پاک و نصبش کن ببین چی میشه.
شایدم از ویندوز باشه.

از نرم افزار dvbviewer هم میتونی استفاده کنی.

موفق باشی.

seppehr
01-12-2012, 20:18
من وقتي نرم افزار توتال مديا رو باز مي كنم و وارد قسمت تي وي ميشم وقتي نكست ميزنم اين پيغامو ميده the device cannot be detected or is not supported يه بار برنامه رو حذف كردم دوباره نصب كردم فرقي نكرد مشكل چيه لطفا راهنماييم كنيد قبلا از جواب شما تشكر مي كنم

Ghaioom
03-12-2012, 14:01
من وقتي نرم افزار توتال مديا رو باز مي كنم و وارد قسمت تي وي ميشم وقتي نكست ميزنم اين پيغامو ميده the device cannot be detected or is not supported يه بار برنامه رو حذف كردم دوباره نصب كردم فرقي نكرد مشكل چيه لطفا راهنماييم كنيد قبلا از جواب شما تشكر مي كنم

سلام

انگار دستگاه شما رو نمیشناسه. شما به یک یو اس بی دیگه بزن امتحان کن اگه نشد ببر رو یه سیستم دیگه.
اگه بازم نشد ببر خدمات.

seppehr
03-12-2012, 21:08
سلام انگار دستگاه شما رو نمیشناسه. شما به یک یو اس بی دیگه بزن امتحان کن اگه نشد ببر رو یه سیستم دیگه. اگه بازم نشد ببر خدمات. سلام ممنون،روي سيستم ديگه امتحان كردم درست بود.مشكل از ويندوزم بود كه خوشبختانه برطرف شد. راستي دكمه تشكر رو پيدا نكردم ولي همينجا دوباره از پاسخ دقيقتون تشكر مي كنم

saeedblack
05-12-2012, 15:35
سلام به همه ی دوستان
من یکی از این گیرنده های 3100 ایکس ویژن گرفتم
بعضی وقتا که وصل می کنم به لپ تاپ یا حتی دسکتاپ چنان هنگ میکنه که باید هارد ریست کنم.
از بخت بد بردمش نمایندگی و اونجایی که ازش گرفتم عین بنز کار می کرد بی وجدان
حالا دقیقا نمی دونم مشکل از کجاست.درایورش رو نصب کردم و ویندوز هفت هم دارم .کلی از برنامه هام هم واسه امتحانش پاک کردم مث انتی ویروس ولی باز فایده نداشت
از دوستان اگه کسی تجربه ای تو این زمینه داره کمک کنه ممنون میشم.هم با توتال مدیا وهم با دی وی بی ویور تست کردم فایده نداره

Sent from my LT22i using Tapatalk 2

mehryar1973
27-01-2013, 17:16
سلام
من این گیرنده رو خریدم با آنتن خودش اولا خوب میگرفت ولی الان هیچی نمیگیره آنتن هوایی بدون تقویت بهش زدم الان بجز شبکه های که توسط
فرستنده الوند پخش میشن بقیه رو خوب میگیره بنظر من این نرم افزار توتال مدیا یه عیب دیگه هم داره و اونم اینه که درصد سیگنال رو نمایش نمیده

hamid_IT63
30-01-2013, 13:02
سلام به همه ی دوستان
من یکی از این گیرنده های 3100 ایکس ویژن گرفتم
بعضی وقتا که وصل می کنم به لپ تاپ یا حتی دسکتاپ چنان هنگ میکنه که باید هارد ریست کنم.
از بخت بد بردمش نمایندگی و اونجایی که ازش گرفتم عین بنز کار می کرد بی وجدان
حالا دقیقا نمی دونم مشکل از کجاست.درایورش رو نصب کردم و ویندوز هفت هم دارم .کلی از برنامه هام هم واسه امتحانش پاک کردم مث انتی ویروس ولی باز فایده نداشت
از دوستان اگه کسی تجربه ای تو این زمینه داره کمک کنه ممنون میشم.هم با توتال مدیا وهم با دی وی بی ویور تست کردم فایده نداره

Sent from my LT22i using Tapatalk 2
شاید مشکل از ویندوزت باشه . شما هم دستگاهت رو به یه pc یا لپ تاپ دیگه وصل کن ببین اونجا هم هنگ میکنه ؟
وقتی توی نمایندگی عین بنز کار میکرده لابد مشکل از سیستمت هست ..

saeid000
02-02-2013, 01:07
سوال من
دوستان من یه pcdvb-3100 تازه خریدم ولی 8 تا کانال میاره یعنی 23تا پیدا میکنه ولی 8تاش tv هست بقیه رادیو راستی من از انتن خودش استفاده میکنم اگه از آنتن هوای استفاده کنم ممکنه بگیره؟یا مشکل دیگه داره؟
ولی درست با تلویزیون 17تا کانال رو میگیرم یعنی اینجا کلیه کانال ها فعاله ---پس چرا من نمیتونم با این 3100 بیشتر از 8 تا کانال بگیرم

راستی کلی گشتم ولی نتونستم جوابی پیدا کنم این دوستمون هم تو یه سایت دیگه همین مشکل را دارن که من میزارم اینجا که بگم فقط من مشکل ندارم میشه بگین چیکار کنم تا بتونم کانال بیشتری بگیرم؟
....
....
.....

یكي از همين گيرنده ها PCDVB-3100 ایکس ویژن دارم ولي چرا ديگه شبكه نمايش - پرس تي وي - آي فيلم - العالم و .... ديگه سيگنالي ندارم؟/

در كل 23 كانال پيدا ميكنه كه 8 تاش شبكه هاي 1 - 2 - 3 - 4 و شبكه تهران - آموزش - قرآن و خبر هست بقيش شبكه راديويي هست

قبلا 32 تا پيدا ميكرد كه 16 تاش صدا و سيما بود ولي تقريبا يك 10 روزي ميشه كه اينجوري شده
اول كه هيچ شبكه ايي رو نشون نميداد و هر چقدر هم كانال يابي ميكردم هيچي پيدا نميكرد و از يك جا يك درايور پيدا كردم بعد از نصب اون بازم همون طوري بود ولي كامپيوتر رو خاموش كردم و فرداش از دوباره سرچ زدم ديدم 32 كانال رو پيدا كرد ولي به غير اون 8 كانالي كه ذكر كردم بقيه كانالا كه رو اسمشون كليك ميكردم سيگنالي نداشت و انگاري فقط اسمشون رو پيدا كرده بود و از دوباره كه سرچ كردم فقط 23 كانال رو پيدا كرد و اون بقيه ديگه اسمشون رو هم پيدا نكرد

نميدونم چرا اينجوري شده قبلا بدون مشكل همه رو ميگرفت ولي الان چرا اينجوري شده؟
آيا بايد از نظر نرم افزاري تغييري صورت بدم اگر آره نام يا لينك مورد نظر رو بفرماييد...............

Ghaioom
02-02-2013, 16:17
سوال من
دوستان من یه pcdvb-3100 تازه خریدم ولی 8 تا کانال میاره یعنی 23تا پیدا میکنه ولی 8تاش tv هست بقیه رادیو راستی من از انتن خودش استفاده میکنم اگه از آنتن هوای استفاده کنم ممکنه بگیره؟یا مشکل دیگه داره؟
ولی درست با تلویزیون 17تا کانال رو میگیرم یعنی اینجا کلیه کانال ها فعاله ---پس چرا من نمیتونم با این 3100 بیشتر از 8 تا کانال بگیرم

راستی کلی گشتم ولی نتونستم جوابی پیدا کنم این دوستمون هم تو یه سایت دیگه همین مشکل را دارن که من میزارم اینجا که بگم فقط من مشکل ندارم میشه بگین چیکار کنم تا بتونم کانال بیشتری بگیرم؟
....
....
.....

یكي از همين گيرنده ها PCDVB-3100 ایکس ویژن دارم ولي چرا ديگه شبكه نمايش - پرس تي وي - آي فيلم - العالم و .... ديگه سيگنالي ندارم؟/

در كل 23 كانال پيدا ميكنه كه 8 تاش شبكه هاي 1 - 2 - 3 - 4 و شبكه تهران - آموزش - قرآن و خبر هست بقيش شبكه راديويي هست

قبلا 32 تا پيدا ميكرد كه 16 تاش صدا و سيما بود ولي تقريبا يك 10 روزي ميشه كه اينجوري شده
اول كه هيچ شبكه ايي رو نشون نميداد و هر چقدر هم كانال يابي ميكردم هيچي پيدا نميكرد و از يك جا يك درايور پيدا كردم بعد از نصب اون بازم همون طوري بود ولي كامپيوتر رو خاموش كردم و فرداش از دوباره سرچ زدم ديدم 32 كانال رو پيدا كرد ولي به غير اون 8 كانالي كه ذكر كردم بقيه كانالا كه رو اسمشون كليك ميكردم سيگنالي نداشت و انگاري فقط اسمشون رو پيدا كرده بود و از دوباره كه سرچ كردم فقط 23 كانال رو پيدا كرد و اون بقيه ديگه اسمشون رو هم پيدا نكرد

نميدونم چرا اينجوري شده قبلا بدون مشكل همه رو ميگرفت ولي الان چرا اينجوري شده؟
آيا بايد از نظر نرم افزاري تغييري صورت بدم اگر آره نام يا لينك مورد نظر رو بفرماييد...............

سلام.
شما آنتن هوایی تست کنید. حتما میاد. اگه تلویزیونتون همه کانالها رو میاره. اینم به احتمال زیاد میاد.
سعی کن در جهات مختلف انتن رو چرخونده و فرکانس یابی کنید.

MOSI1234
09-03-2013, 16:21
دوستان عزیز سلام من یک گیرنده دیجیتال X-VISION دارم که مخصوص تلویزیون میباشد . این گیرنده را از طریق کارت کپچر به کامپیوترم وصل کردم و تصاویر خیلی خوبی دارم . می خواستم از دوستان سوال کنم که آیا این طوری اصولی میباشد و به سیستمم فشار نمی آید .چون سیستممو تازه عوض کردم و کلی براش خرج کردم به نظر شما اصولی است ؟ ممنونم.

FlashGet
13-03-2013, 01:14
دوستان سلام

میشه لطفا یک گیرنده در حد عالی برای کامپیوتر معرفی کنید که قابلیت ضبط برنامه ها رو با کیفیت بالا داشته و البته با فرمت های رایج /

گیرنده دیجیتالی دارم که برای تی وی هستش اما ضبط برنامه هاش با فرمت مسخره ای که باید برای پخش شدن صداش تبدلیش کنم اونم با نرم افزار خاص که کلی طول میکشه تبدیل بشه و در اخر هم بیشتر اوقات یا تصویر خش داره یا صدا عق ب و جلو شده . دستگاهی که برای تی وی دارم و ازش ناراضی هستم ایکس ویژن هستش .

حالا میخوام یک گیرنده برای کامپیوتر بخرم اما نمیدونم چی بخرم که هم کیفیت بالایی داشته باشه و هم قابلیت ضبط کردن برنامه ها با فرمت رایج مثل mpg یا mpg4 یا avi داشته باشه .

منتظر راهنمایی دوستان هستم .

Ghaioom
13-03-2013, 06:00
دوستان سلام

میشه لطفا یک گیرنده در حد عالی برای کامپیوتر معرفی کنید که قابلیت ضبط برنامه ها رو با کیفیت بالا داشته و البته با فرمت های رایج /

گیرنده دیجیتالی دارم که برای تی وی هستش اما ضبط برنامه هاش با فرمت مسخره ای که باید برای پخش شدن صداش تبدلیش کنم اونم با نرم افزار خاص که کلی طول میکشه تبدیل بشه و در اخر هم بیشتر اوقات یا تصویر خش داره یا صدا عق ب و جلو شده . دستگاهی که برای تی وی دارم و ازش ناراضی هستم ایکس ویژن هستش .

حالا میخوام یک گیرنده برای کامپیوتر بخرم اما نمیدونم چی بخرم که هم کیفیت بالایی داشته باشه و هم قابلیت ضبط کردن برنامه ها با فرمت رایج مثل mpg یا mpg4 یا avi داشته باشه .

منتظر راهنمایی دوستان هستم .
برادر همه گیرنده ها با همون فرمت ts می ضبطن. :n02:
در ضمن من این فرمت رو با نرم افزار که تبدیل کردم مشکلی نداشت !

FlashGet
14-03-2013, 00:35
برادر همه گیرنده ها با همون فرمت ts می ضبطن. :n02:
در ضمن من این فرمت رو با نرم افزار که تبدیل کردم مشکلی نداشت !

پس همون کارت --- رو بچسبیم بهتره ، دیجیتال نخواستیم .

اصلا از قدیم خوب گفتند که : دیجیتالم کجا بود

parssis
16-03-2013, 09:33
دوستان اگر امکانش هست یه نمونه از فایل رکورد شده ( در حد چند ثانیه کافیه ) رو آپلود کنید

Ghaioom
16-03-2013, 17:17
دوستان اگر امکانش هست یه نمونه از فایل رکورد شده ( در حد چند ثانیه کافیه ) رو آپلود کنید

حس آپلود که نیست ولی شما اگه دستگاه گیرنده دیجیتال تلویزیون داری میتونی به عنوان تست، فایل اونو چک کنی :n02:
اگه نداری بگو شاید آپ کردم حالا / دی

parssis
16-03-2013, 17:41
حس آپلود که نیست ولی شما اگه دستگاه گیرنده دیجیتال تلویزیون داری میتونی به عنوان تست، فایل اونو چک کنی :n02:
اگه نداری بگو شاید آپ کردم حالا / دی

گیرنده دیجیتال ندارم من

Ghaioom
17-03-2013, 19:48
گیرنده دیجیتال ندارم من

بفرمایین:

چند ثانیه اولش تصویر مکث داره که همه نرم افزارها همینطوری هستن.

parssis
17-03-2013, 21:59
بفرمایین:

چند ثانیه اولش تصویر مکث داره که همه نرم افزارها همینطوری هستن.

سپاس از شما

amirshadan
18-03-2013, 21:52
دوستان من دیروز یک 3100 گرفتم وصلش کردم همه چیز درست بود و خیلی عالی تصویر میداد . ولی امروز که باز کردم نرم افزار و تصویر دارم ولی صدا ندارم یکبارم نرم افزار و پاک کردم دوباره ریختم درست نشد چیکارش کنم؟؟؟؟؟؟

hamidchi
18-03-2013, 22:11
دوستان من دیروز یک 3100 گرفتم وصلش کردم همه چیز درست بود و خیلی عالی تصویر میداد . ولی امروز که باز کردم نرم افزار و تصویر دارم ولی صدا ندارم یکبارم نرم افزار و پاک کردم دوباره ریختم درست نشد چیکارش کنم؟؟؟؟؟؟

اگه از آنتن هوایی استفاده میکنید شاید مشکل از اون باشه که بر اثر باد یه مقدار به هم ریخته
دریافت سیگنال چطوره ؟ کیفیت ؟؟ چند درصد ؟؟؟

Ghaioom
19-03-2013, 06:59

نرم افزار k-lite codec رو نصب دارید؟ اگه نصب هم دارید دوباره نصبش کنید ببینید چی میشه.
اگه نشد از dvbviewer 4.5 استفاده کنید.

͏ Mehran ͏
08-04-2013, 12:57
درود دوستان .
من یدونه از این کوچولو ها مارک دِل (!!!) خریدم . چیپستش مثل بقیه IT9135 ئه.
اتاقم پنجره نداره کلآ طبقه 2 هم هست. آپارتمان های 5-6 طبقه هم اینجا زیاده . حدس میزنم که حتمآ باید آنتن هوایی بخرم درسته ؟
ممنون

Ghaioom
08-04-2013, 19:23
درود دوستان .
من یدونه از این کوچولو ها مارک دِل (!!!) خریدم . چیپستش مثل بقیه IT9135 ئه.
اتاقم پنجره نداره کلآ طبقه 2 هم هست. آپارتمان های 5-6 طبقه هم اینجا زیاده . حدس میزنم که حتمآ باید آنتن هوایی بخرم درسته ؟
ممنون
حدس نزن بگو حتماً :n02:
اگه انتن خودشو جاهای مختلف میزاری تست میکنی کانال نمیاد باید بگیری. میگی پنجره هم نداره فک نکنم پس کانالی بیاد!
اگه به صدا سیما نزدیک باشی شاید بدون پنجره هم سیگنال بگیری.

hamed1985
09-04-2013, 19:55
سلام به همه دوستان
کیفیت این گیرنده دیجیتال چطوریه ؟
می خوام یه گیرنده جمع و جور بگیرم برای لپ تاپ . توی اتاق و با همین آنتنی که داره می شه گرفت .
Energy T1250 HDTV‎[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر

Ghaioom
09-04-2013, 20:05
سلام به همه دوستان
کیفیت این گیرنده دیجیتال چطوریه ؟
می خوام یه گیرنده جمع و جور بگیرم برای لپ تاپ . توی اتاق و با همین آنتنی که داره می شه گرفت .
Energy T1250 HDTV‎

با تشکر
انگار جالب به نظر میاد. بدون سیم هم هست! :n02:
قیمتش چنده؟
اگه کنار پنجره بزارین لپتاپ رو شاید سیگنال خوب بگیرین. اگه کنار فرستنده باشید یا همون تو مرکز استان باشید شاید بدون رفتن به کنار پنجره هم بتونید سیگنال دریافت کنید.
باید تو جاهای مختلف تست کنید ببینید چطوری سیگنال میده.

موفق باشید.

hamed1985
09-04-2013, 20:51
انگار جالب به نظر میاد. بدون سیم هم هست! :n02:
قیمتش چنده؟
اگه کنار پنجره بزارین لپتاپ رو شاید سیگنال خوب بگیرین. اگه کنار فرستنده باشید یا همون تو مرکز استان باشید شاید بدون رفتن به کنار پنجره هم بتونید سیگنال دریافت کنید.
باید تو جاهای مختلف تست کنید ببینید چطوری سیگنال میده.

موفق باشید.

قیمتش تقریبا 95 تومنه
اگه آنتن دهی خوبی داشته باشه می ارزه به نظر من .

Ghaioom
09-04-2013, 22:12
قیمتش تقریبا 95 تومنه
اگه آنتن دهی خوبی داشته باشه می ارزه به نظر من .

با این قیمتش باید به ارزه!!
قیمت یه ست تاپ باکسه!! :n02::n04:

hamed1985
10-04-2013, 11:55
با این قیمتش باید به ارزه!!
قیمت یه ست تاپ باکسه!! :n02::n04:

با توجه به این بررسی این گیرنده انرژی سیستم اصلا کیفیت نداره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یه مدل کوچیک و با کیفیت می خوام بگیرم . چی بگیرم ؟ با کیفیت ، قیمت مناسب ، آنتن دهی خوب ، با نرم افزار رجیستر شده (لایسنس دار)

Ghaioom
10-04-2013, 14:44
با توجه به این بررسی این گیرنده انرژی سیستم اصلا کیفیت نداره

یه مدل کوچیک و با کیفیت می خوام بگیرم . چی بگیرم ؟ با کیفیت ، قیمت مناسب ، آنتن دهی خوب ، با نرم افزار رجیستر شده (لایسنس دار)

نمیدونم. ما یه pcdvb-t 2100 مال مادیران رو داریم که نسخه 3100 هم داره. شما 3100 بگیر به مشکل بر نمیخوری. چون هم گارانتی معتبر داره هم پشتیبانی.

Tech-man
22-04-2013, 13:39
نمیدونم. ما یه pcdvb-t 2100 مال مادیران رو داریم که نسخه 3100 هم داره. شما 3100 بگیر به مشکل بر نمیخوری. چون هم گارانتی معتبر داره هم پشتیبانی.

به نظر من همشوتن قیمتاشون به کیفیت نمی ارزه
باز بین این موارد موجود 3100 از همه بهتره به نظرم
هم به خاطر گارانتی که قیوم گفت و هم کیفیت و هم قدرت آنتن قابل حمش که نسبتا بین بقیه آنتنا قویه

NewDesigner
24-04-2013, 15:37
من حدودا" یه ساله 3100 دارم . به مشکلی برنخوردم . توی اتاقم زیاد آنتن دهیش خوب نبود ولی از وقتی براش یه آنتن تقویتی گرفتم راحت میگیره کانالهارو و کاملا" راضیم .
توی این مدت کلی هم آپدیت رایگان براش اومده توی سایتشون که دانلود کردم و دستگاهم بهتر شده .

abs-j
29-04-2013, 22:32
من حدودا" یه ساله 3100 دارم . به مشکلی برنخوردم . توی اتاقم زیاد آنتن دهیش خوب نبود ولی از وقتی براش یه آنتن تقویتی گرفتم راحت میگیره کانالهارو و کاملا" راضیم .
توی این مدت کلی هم آپدیت رایگان براش اومده توی سایتشون که دانلود کردم و دستگاهم بهتر شده .

منظورتون از آنتن تقویتی همون آنتن هوایی هستش یا چیز دیگه ایه؟ در ضمن تو کدوم قسمت سایتش آپدیت گذاشته من بجز درایورش چیز دیگه ای ندیدم.اگه ممکنه لینکش رو بذارید.ممنون

Ghaioom
01-05-2013, 05:09
منظورتون از آنتن تقویتی همون آنتن هوایی هستش یا چیز دیگه ایه؟ در ضمن تو کدوم قسمت سایتش آپدیت گذاشته من بجز درایورش چیز دیگه ای ندیدم.اگه ممکنه لینکش رو بذارید.ممنون
شاید منظورشون از آنت تقویتی همون بوستردار ها باشه.
در ضمن اپدیت نداره منظورش همون درایور هست. تو maadiran.mihanblog.com هم گذاشته شده.

roohoravan
30-05-2013, 10:45
سلام.دوستان برای من کانال ها را پیدا نمیکنه.آنتن هوایی زدم پیدا کرد ولی با آنتن خودش پیدا نمیکنه.راهی به ذهنتان میرسه.ممنون

Ghaioom
31-05-2013, 06:12
سلام.دوستان برای من کانال ها را پیدا نمیکنه.آنتن هوایی زدم پیدا کرد ولی با آنتن خودش پیدا نمیکنه.راهی به ذهنتان میرسه.ممنون

سلام

شما باید آنتنش رو کنار پنجره بزاری بعد سیگنال بگیری. هی اینور اونور ببریش اسکن کنی.
همینجوری که نمیتونی بگیری. آنتن هوایی بهتر میتونی. فکر نکنم با آنتن خودش بتونی کل 20 شبکه رو بگیری.
اگه نزدیک به مرکز باشی یا به فرستنده شاید با آنتن خودش هم بتونی 20 تا رو بگیری.

NewDesigner
16-07-2013, 14:02
ببین آنتن بوستردار همون آنتن تقویتیه . حالا این آنتن تقویتی ها هم روی میزی داره و هم بعضی از آنتن هوایی ها بوستردارن یعنی آنتن تقویت شده هستن . فقط یه نکته رو حواست باشه و اون اینکه وقتی از آنتن بوستردار استفاده میکنی یه بار اضافه میاد روی دستگاهت و روی دستگاه یه پیام میاد که باز اضافی روی دستگاهه برای اینکه این مشکل پیش نیاد و به دستگاهت آسیبی نرسه باید روی دستگاه گزینه قدرت آنتن رو فعال کنی .
لینک دانلود درایور 3100 :

rezaa76
05-08-2013, 19:38
سلام
لطفا از محیط اجرایی گیرنده دیجیتالMini Digital TV Stick در کامپیوتر چند تا عکس بذارید

Mohammad Yek110
05-08-2013, 19:51
سلام
گیرنده دیجیتال x vision xdvb 3100 به دلیل تقویت آنتی که داره با آنتن خودش خیلی عالی میگیره
من توی اتاقم همه کانال ها رو دارم!
توی مسافرت هم بیشتر وقتا توی جاده کار میداد ...
قیمتشم 30 تومن ، گارانتی تعویض هم داره

desirehd
06-08-2013, 08:46
دوستان سلام
تصمیم خرید یکی از این گیرنده دیجیتال ها داشت.
کدوم بهتره از نظر کیفیت و دریافت تصویر؟
اسم مدل و قیمتش رو میتونین بگین!

واسه لپتاپ میخاستم!

سپاس.:thumbup:

Sent from my HTC DHD using Tapatalk 2

AMIGOO.AMIN
06-08-2013, 08:58
سلام.دوسته عزیز من x.vison دارم که محصول شرکت lg هست خودشم 29 تومن دادم.خداییش کیفیتش از lcd خودمون بهتره من که راضیم

desirehd
06-08-2013, 09:39
سلام.دوسته عزیز من x.vison دارم که محصول شرکت lg هست خودشم 29 تومن دادم.خداییش کیفیتش از lcd خودمون بهتره من که راضیم

شما مدل ۳۱۰۰xvision رو داری داداش؟
از اینترنت خریدی یا فروشگاه؟
اگه مجازی خریدی ادرس سایتش رو لطف میکنی؟

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 2

Homayun Khan
14-08-2013, 16:09
سلام
میخوام بدونم آنتن هوایی به کجای این گیرنده ها وصل میشه؟ مگه این گیرنده ها فقط یه flash نیستند؟

Ghaioom
15-08-2013, 05:47
سلام
میخوام بدونم آنتن هوایی به کجای این گیرنده ها وصل میشه؟ مگه این گیرنده ها فقط یه flash نیستند؟
سلام

پشتش وصل میشه. شبیه فلش هستند نه خود فلش! پشت دستگاه جای آنتن رو داره.

Homayun Khan
16-08-2013, 18:06
ممنون از جوابتون دو تا سوال دیگه داشتم اینکه
1-ایکس ویژن 4100 از چه درایوری استفاده میکنه؟ 9015 یا 9135 ؟
2-کلا 4100 با 3100 چه فرقی داره؟ اگه بخوام به یه آنتن هوایی معمولی وصلش کنم بازم فرقی دارند؟

Ghaioom
17-08-2013, 05:27
2-کلا 4100 با 3100 چه فرقی داره؟ اگه بخوام به یه آنتن هوایی معمولی وصلش کنم بازم فرقی دارند؟

خواهش.
درایور 4100 رو نمیدونم. شاید به خاطر نسخه جدید بودنش از 9135 استفاده کنه.
فرق زیادی با هم ندارن. شاید تو گیرندگی یکم خوب عمل کنن یا داغ شدن. نه فرقی نداره آنتن هوایی با هر دو سازگارن.

جواب دقیق تر میخواید تو وبلاگ زیر بپرسید:
maadiran.mihanblog.com

abbas-t
17-08-2013, 14:10
تصویر در تصویر منظورت اینجوری؟

اون قابلیت هایی هم که گفتی فک کنم داره همشو.
مبتونی بری سایت مادیران نگاه کنی.

تلتکست فارسی با نرم افزار توتال مدیا نمیشه دید میتونی با dvbviewer که تو وبلاگم هم هست بری ببینی.

موفق باشی.

با سلام
واقعا مدل 3100 قابلیت نمایش 8 کانال را به طور همزمان داره؟من تو برنامه total media چطور میتونم این قابلیت را فعال کنم ،تو تنظیمات چیزی در مورد این قابلیت پیدا نمیکنم،لطفا راهنمایی کنید

badboy2008
19-08-2013, 14:59
من بتازگی یه گیرنده دیجیتال مدل 3100 گرفتم
می خواستم بدونم گیرنده دیجیتال همواره روی سیستم باشه ، آسیب می بینه؟
یعنی وقتی کاری ندارم باید از USB خارجش کنم و هروقت کار دارم وصلش کنم؟

Ghaioom
19-08-2013, 16:34
با سلام
واقعا مدل 3100 قابلیت نمایش 8 کانال را به طور همزمان داره؟من تو برنامه total media چطور میتونم این قابلیت را فعال کنم ،تو تنظیمات چیزی در مورد این قابلیت پیدا نمیکنم،لطفا راهنمایی کنید
سلام
تو وبلاگم digital-tv.blogfa.com یه پست زدم. کلیدهای میانبر. فک کنم تو قسمت نظرات هم یکی سوال کرد گفتم یا تو خود پست گفتم یادم نیست.

نه بزارید بمونه مشکلی نیست. مال منم همیشه وصله.

abbas-t
19-08-2013, 22:17
سلام
تو وبلاگم digital-tv.blogfa.com یه پست زدم. کلیدهای میانبر. فک کنم تو قسمت نظرات هم یکی سوال کرد گفتم یا تو خود پست گفتم یادم نیست.

نه بزارید بمونه مشکلی نیست. مال منم همیشه وصله.

با تشکر از شما ،وبلاگ جناب عالی را تا اونجا که وقت بود مطالعه کردم،مطالب اموزنده ای داره ،خدا قوت ،اما متاسفانه جواب سوالم رو ندیدم.

badboy2008
20-08-2013, 00:12
من گیرنده دیجتال ایکس ویژن 3100 رو به آنتن هوایی بوستر دار وصل کردم
کیفیت کانالهای سراسری 100% قرار داره و فقط شبکه ورزش و چند شبکه دیگه 80% هستش . همه شبکه ها رو آینه میگیره
اما دیشب یه بارندگی خیلی خفیفی رخ داد (هنگام پخش برنامه نود) و هی شطرنجی میشد یا صدا قطع میشد و حتی تصویر فریز میشد.
با تمام برنامه ها چک کردم از --- Viewer تا TotalMedia و VLC همشون مثل هم پخش میکردند
میخواستم بدونم باید تغییراتی اعمال کنم یا اصلا گیرنده های دیجیتال کامپیوتر اینقدر مسخره هستند؟
آخه در رشت زندگی میگنم و با توجه به بارندگی های فصول پاییز و زمستان که دیگه اصلا نمیشه دید (حالا اصلا بارندگی خاصی هم نکرد)

Ghaioom
20-08-2013, 23:28
با تشکر از شما ،وبلاگ جناب عالی را تا اونجا که وقت بود مطالعه کردم،مطالب اموزنده ای داره ،خدا قوت ،اما متاسفانه جواب سوالم رو ندیدم.
ممنون

اینه فک کنم:

Surfing
CTRL+SHIFT+S

کیفیت کانالهای سراسری 100% قرار داره و فقط شبکه ورزش و چند شبکه دیگه 80% هستش . همه شبکه ها رو آینه میگیره
اما دیشب یه بارندگی خیلی خفیفی رخ داد (هنگام پخش برنامه نود) و هی شطرنجی میشد یا صدا قطع میشد و حتی تصویر فریز میشد.
با تمام برنامه ها چک کردم از --- Viewer تا TotalMedia و VLC همشون مثل هم پخش میکردند
میخواستم بدونم باید تغییراتی اعمال کنم یا اصلا گیرنده های دیجیتال کامپیوتر اینقدر مسخره هستند؟
آخه در رشت زندگی میگنم و با توجه به بارندگی های فصول پاییز و زمستان که دیگه اصلا نمیشه دید (حالا اصلا بارندگی خاصی هم نکرد)

کلا گیرنده دیجیتال اینجوریه. باد یا بارش زیاد باشه. اگه سیگنال پر باشه در هوای خوب این فک کنم کم شطرنجی بشه. اگه سیگنال پایینتر باشه در هوای خوب فک نکنم تو هوای بد بشه کانال دید درست!

hamedsdt
21-08-2013, 14:59
سلام ممنون،روي سيستم ديگه امتحان كردم درست بود.مشكل از ويندوزم بود كه خوشبختانه برطرف شد. راستي دكمه تشكر رو پيدا نكردم ولي همينجا دوباره از پاسخ دقيقتون تشكر مي كنم

سلام.....آقا منم همین مشکل با xvision 3100 دارم. ارور THE DEVICE CANNOT BE DETECTED OR IS NOT SUPPORTED
اگه راه حل مشکل پیدا کردی لطفا کمکم کن... ویندوز عوض کردم 3 بار نتیجه نداد... ولی روی لپ تاپ داداشم کار میکنه!!!:n30::n30:

Ghaioom
23-08-2013, 07:02
سلام.....آقا منم همین مشکل با xvision 3100 دارم. ارور THE DEVICE CANNOT BE DETECTED OR IS NOT SUPPORTED
اگه راه حل مشکل پیدا کردی لطفا کمکم کن... ویندوز عوض کردم 3 بار نتیجه نداد... ولی روی لپ تاپ داداشم کار میکنه!!!:n30::n30:

سلام
تو آدرس زیر خودم چند تا راه حل گذاشتم تست کنید:

digital-tv.blogfa.com/post/49

:n06:

hamedsdt
23-08-2013, 20:36
سلام
تو آدرس زیر خودم چند تا راه حل گذاشتم تست کنید:

digital-tv.blogfa.com/post/49

:n06:

اقا من فکر کنم تموم راه حل هایی که تو این سایت گفته شده رو تست کردم اگه به نوشته هام دقت میکردی گفتم که 3بار ویندوز عوض کردم و روی دستگاه دیگه تست کردم
به هر حال ممنون که جواب دادی جوونمرد
مشکل من اینه که هر کاری میکنم لپ تاپ اصلا TV TUNER شناسایی نمیکنه ولی درایورش نصب میشه ولی روی لپ تاپ داداشم 3سوت بدون اینکه درایور نصب کنم Tv Tuner شناسایی میکنه و تو قسمت Device Manager نشون میده...من WIN 7 دارم البته WIN XP هم نصب کردم بازم نشناخت... خدمات هم بردم میگن دستگاه سالمه...:n11:

Ghaioom
23-08-2013, 23:48
اقا من فکر کنم تموم راه حل هایی که تو این سایت گفته شده رو تست کردم اگه به نوشته هام دقت میکردی گفتم که 3بار ویندوز عوض کردم و روی دستگاه دیگه تست کردم
به هر حال ممنون که جواب دادی جوونمرد
مشکل من اینه که هر کاری میکنم لپ تاپ اصلا TV TUNER شناسایی نمیکنه ولی درایورش نصب میشه ولی روی لپ تاپ داداشم 3سوت بدون اینکه درایور نصب کنم Tv Tuner شناسایی میکنه و تو قسمت Device Manager نشون میده...من WIN 7 دارم البته WIN XP هم نصب کردم بازم نشناخت... خدمات هم بردم میگن دستگاه سالمه...:n11:
شاید از درگاه یو اس بی باشه. usb 2 هست یا 3؟ به درگاه های دیگه هم وصل کردی؟

hamedsdt
24-08-2013, 11:02
شاید از درگاه یو اس بی باشه. usb 2 هست یا 3؟ به درگاه های دیگه هم وصل کردی؟

usb3 دارم ... به کانال های دیگه usbهم وصل کردم ...مشکل به این سادگی نیست
به نظر من کارت گرافیک یا مادربردم یه اشکال کوچیک نرم افزاری داره که دستور شناسایی TV TUNER صادر نمیکنه ...
من لپتاپ HP 4530s Probook دارم از سایت HP درایورهای لپتاپ دانلود کردم نصب کردم ولی بازم شناسایی نکرد
:n13:

Ghaioom
25-08-2013, 05:40
usb3 دارم ... به کانال های دیگه usbهم وصل کردم ...مشکل به این سادگی نیست
به نظر من کارت گرافیک یا مادربردم یه اشکال کوچیک نرم افزاری داره که دستور شناسایی TV TUNER صادر نمیکنه ...
من لپتاپ HP 4530s Probook دارم از سایت HP درایورهای لپتاپ دانلود کردم نصب کردم ولی بازم شناسایی نکرد
:n13:
از usb3 که شتیبانی میکنه پس از این لحاظ مشکلی نیست.
چطوره با مادیران تماس بگیری بپرسی؟ یا تو وبلاگ زیر بپرس:
maadiran.mihanblog.com

بعد جواب رو تو همین تاپیک بگو ببینیم چی شد.

hamedsdt
04-09-2013, 15:59
از usb3 که شتیبانی میکنه پس از این لحاظ مشکلی نیست.
چطوره با مادیران تماس بگیری بپرسی؟ یا تو وبلاگ زیر بپرس:
maadiran.mihanblog.com

بعد جواب رو تو همین تاپیک بگو ببینیم چی شد.

تو این سایت مشکل رو با مدیر مطرح کردم ولی هیچ جوابی دریافت نکردم دوست من
این وبلاگ تالار گفتگو با اعضای دیگر وبلاگ نداشت

desirehd
05-09-2013, 09:53
کسی قیمت گیرنده ی 3100 و 4100 داره بده ما؟

Mohammad Yek110
05-09-2013, 10:13

3100 دور و بر سی تومن هست فک کنم

Ghaioom
06-09-2013, 14:23

4100:

قیمت این محصول معادل 38 هزار تومان بوده و به ازای خرید هر 10 عدد از این گیرنده ها، می توانید 2 عدد را به صورت رایگان دریافت نمایید.

این نوشته مال دو ماه پیشه.

hamid_IT63
14-09-2013, 09:41
حامد جان شاید درایورت رو درست نصب نکردی و اگه میگی اینکار رو کردی پس مشکل بر میگرده به ویندوزت . مطمئن باش یه اشکالی توی نصب ویندوزت هست چون من خودم فروشندم و تا حالا از این مدل زیاد فروختم ولی مشکلی نبوده. اینکه روی لپ تاپ داداشت هم کار میکنه حرف منو تایید میکنه.موفق باشی

hamid_IT63
14-09-2013, 09:56

قیمت 3100 -----> 44 هزار تومان
قیمت 4100 ----->49 هزار تومان

hamid_IT63
14-09-2013, 10:06
ببین اینطور نیست که بخوایم بگیم کلا" توی هوای بارونی نمیگیره . بستگی به جا و موقعیتی که هستی داره که ببینی قدرت سیگنالت اونجا چقدره . مثلا" هرچی توی طبقات بالاتر ساختمون باشی قدرت سیگنال بیشتره و یه سری عوامل دیگه ... ولی خب اگه توی جایی هستی که قدرت سیگنالت در حد متوسط هست خب طبیعیه که با بدشدن هوا قدرت سیگنالت کم بشه .

hamid_IT63
14-09-2013, 10:08
نه . اگر وصل باشه مشکلی ایجاد نمیشه .

hamid_IT63
14-09-2013, 10:14
با سلام
کلا" خود برنامه total media قابلیت نمایش کانالها به طور همزمان رو نداره و این موضوع به مدل دستگاهت ربطی نداره .

hamid_IT63
14-09-2013, 10:20
مدل 3100 و 4100 از درایور 9135 استفاده میکنن .
مدل 4100 ظاهر خیلی قشنگتری نسبت به 3100 داره و usb3 رو هم ساپورت میکنه و قدرت آنتن دهی بیشتری داره .

hamedhamed11
19-09-2013, 12:37
کسی میدونه مارک pin avid چطوره؟اینو بگیرم یا xvision؟قیمتش 60 تومنه

hamid_IT63
28-09-2013, 15:34
کسی میدونه مارک pin avid چطوره؟اینو بگیرم یا xvision؟قیمتش 60 تومنه
ایکس ویژن بگیر . خدمات و پشتیبانی گیرنده هاش خیلی خوبه و یه وبلاگ داره که به مشکلات مشتریهاش جواب میده و سریع آپدیت جدید میذاره روی سایت و مشکلی جهت بروز مشکل و دریافت آپدیت نداری.

user731
30-09-2013, 12:29
.................

kshd
08-10-2013, 11:06
با عرض سلام چرا مبدل تلویزیون روی کارت تی وی کامپیوتر صدا نداره

abbas-t
22-12-2013, 18:28
سلام دوستان روی ویندوز 8 برنامه total media را نصب کردم ولی هنگام اجرا پیام میده : install flash 7 or higher

Ghaioom
23-12-2013, 11:37
سلام دوستان روی ویندوز 8 برنامه total media را نصب کردم ولی هنگام اجرا پیام میده : install flash 7 or higher

سلام
احتمالا منظورش adobe flash player هست. دانلود و نصبش کن بعد ببینید.

foad0171
27-12-2013, 10:02
سلام دوستان این گیرنده دیجیتال ایکس ویژن 3100 انتنش اکتیو هست ولی 4100 اینطور نیست,میخواستم بدونم کدومشون بهتر و قویتر هست؟اصلا چه فرقی داره اکتیو باشه یا نباشه؟در کل کدوم این دو مدل بهتره؟
با تشکر

Ghaioom
27-12-2013, 13:49
سلام دوستان این گیرنده دیجیتال ایکس ویژن 3100 انتنش اکتیو هست ولی 4100 اینطور نیست,میخواستم بدونم کدومشون بهتر و قویتر هست؟اصلا چه فرقی داره اکتیو باشه یا نباشه؟در کل کدوم این دو مدل بهتره؟
با تشکر

سلام
احتمالا مدل جدید بهتر هست. برای اطلاعات بیشتر تو وبلاگ زیربپرسید:

alilosting
29-12-2013, 16:51
با تشکر
ببین 3100 آنتن اکتیوو یه آمپلی فایر داره که این آمپلی فایره داستانهای خاص خودشو داره. اگه برقی که بهش میرسه یدلیل نوسانات کیس کم و زیاد بشه روی آمپلی فایر تاثیر مسذاره و حتی در صورت ورود برق بیشتر از 5 ولت منجر به سوخت آمپلی فایر میشه. ولی 4100 تقویت کننده سیگنالش داخل خود usb هست و مپلی فایر نداره و گیرندگیش از 3100 بشتره و usb3 رو هم ساپورت میکنه.

poonel
05-01-2014, 07:42
با سلام.

بنده دنبال گیرنده دیجیتالی میگردم که آنتنش هم روی کامپیوترم جواب بده، هم روی تلویزیون یا ست تاپ باکس. 131 بگیرم یا 141 ؟

abbas-t
10-01-2014, 23:39
سلام

با مدل 3100 ایکس ویژن میشه به کانالو ضبط کنیم وکانال دیگه ای را نگاه کنیم؟

Ghaioom
11-01-2014, 15:40
سلام

سلام. بعله !

abbas-t
12-01-2014, 17:23
سلام. بعله !

لطفا بگین چطوری؟چون من وقتی کانالیو ضبط میکنم (مثلا کانال یک )و بعد میخوام سوییچ کنم به کانال مثلا دو ،اخطار میده که اگه سوییچ کنی ضبط کانال یک کنسل میشه!

Ghaioom
12-01-2014, 21:46
لطفا بگین چطوری؟چون من وقتی کانالیو ضبط میکنم (مثلا کانال یک )و بعد میخوام سوییچ کنم به کانال مثلا دو ،اخطار میده که اگه سوییچ کنی ضبط کانال یک کنسل میشه!

اسم برنامه چیه؟
تو توتال مدیا و dvbviewer من تو هر دوش تا جایی که میدونستم مشکلی نداشت.

alilosting
14-01-2014, 14:57
سلام

بله اگر کانالها هم فرکانس باشن میتونی این کارو کنی .

alilosting
14-01-2014, 15:03
احتمالا" کانالهایی که میگی در یک فرکانس نیستند.

alilosting
14-01-2014, 15:08
با سلام.

بنده دنبال گیرنده دیجیتالی میگردم که آنتنش هم روی کامپیوترم جواب بده، هم روی تلویزیون یا ست تاپ باکس. 131 بگیرم یا 141 ؟
هردوشون خوبن ولی 4100 گیرندگی قوی تری داره.

ha88an
14-01-2014, 15:30
گیرنده دیجیتال کامپیوتر ایکس ویژن XVision PCDVB-3100 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بد نیست دوستان، من یکی داشتم ازش راضی بودم

abbas-t
17-01-2014, 19:31
احتمالا" کانالهایی که میگی در یک فرکانس نیستند.

نه در یک فرکانسن!

abbas-t
17-01-2014, 19:33
اسم برنامه چیه؟
تو توتال مدیا و dvbviewer من تو هر دوش تا جایی که میدونستم مشکلی نداشت.
با هردو برنامه این مشکل هست
فقط اینم بگم که از کنتزلش استفاده نمیکنم ،علت میتونه این باشه؟!

Ghaioom
18-01-2014, 07:30
با هردو برنامه این مشکل هست
فقط اینم بگم که از کنتزلش استفاده نمیکنم ،علت میتونه این باشه؟!
نه به اون ربطی نداره.
بیا این وبلاگ بنده هست ببین با این آموزش میتونی انجام بدی یا نه:

ضبط همزمان تمامی کانالهای بر روی یک فرکانس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عکسها کامل نیفتاده اونجا لینکهاش رو بگیر تو یه صفحه جداگانه عکسها رو خودت کامل ببین.

abbas-t
19-01-2014, 18:40
نه به اون ربطی نداره.
بیا این وبلاگ بنده هست ببین با این آموزش میتونی انجام بدی یا نه:

ضبط همزمان تمامی کانالهای بر روی یک فرکانس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عکسها کامل نیفتاده اونجا لینکهاش رو بگیر تو یه صفحه جداگانه عکسها رو خودت کامل ببین.

سلام دوست عزیز
متاسفانه وبلاگ شما ارور 404 میده!

Ghaioom
19-01-2014, 21:02
سلام دوست عزیز
متاسفانه وبلاگ شما ارور 404 میده!

سلام. ببخشید بعضی از لینکها تو فروم اینجوری میشه من هواسم نبود ندیدم. الان درست شدش شما هم اگه میخواین تو پست بالا درستش کنید.

MichealJackson
21-01-2014, 16:10
من یدونه xvision pcdvb 4100 خریدم.
همراه محصول هم نرم افزار TotalMedia 3.5 بود که نصب کردم.
گفتن نرم افزار blaze tv بهتره اونو نصب کردم ببینم چطوره کلا تصاویرو نشون نمیداد انگار سیگنال نداشت در حالیکه برنامه خود محصول نشون میداد. چه برنامه ای بهتر از این هست.
در ضمن وقتی ضبط میکنم صدا ضبط نمیشه . مشکل از چیه با نرم افزار های دیگه حل میشه؟
راستی این کنترلش اصلا به چه دردی میخوره چون اصلا کار نمیکنه . به هرجای دستگاه زدم عکس العملی نشون نداد.
ممنون میشم کمک کنید.

Raqner
21-01-2014, 16:28
دوستان میخوام یه کارت تی وی دیجیتال برای کامپیوتر بگیرم چه مدلی پیشنهاد میکنید که گیرندگی با کیفیت و انتن دهی قوی داشته باشه بودجه تا 100 تومن مانیتورم فول اچدی هست..ایا تو این رنج کارت تی وی با قابلیت فول اچدی گیر میاد ؟ من شنیدم کارتهای گیگابایت این قابلیتو دارن اما کمیاب هستن..ممنون میشم راهنمایی کنید.

Ghaioom
21-01-2014, 19:24
من یدونه xvision pcdvb 4100 خریدم.
همراه محصول هم نرم افزار TotalMedia 3.5 بود که نصب کردم.
گفتن نرم افزار blaze tv بهتره اونو نصب کردم ببینم چطوره کلا تصاویرو نشون نمیداد انگار سیگنال نداشت در حالیکه برنامه خود محصول نشون میداد. چه برنامه ای بهتر از این هست.
در ضمن وقتی ضبط میکنم صدا ضبط نمیشه . مشکل از چیه با نرم افزار های دیگه حل میشه؟
راستی این کنترلش اصلا به چه دردی میخوره چون اصلا کار نمیکنه . به هرجای دستگاه زدم عکس العملی نشون نداد.
ممنون میشم کمک کنید.
سلام.
شما از Dvbviewer استفاده کنید.
اگه صداش بازم مشکل داشتین تو ضبطش فک کنم تو وبلاگم یه قسمت زدم براش. اگه پخش نشد صداش بگین لینکشو بدم.
کنترلش هم فک کنم اونجا که چراغ داره باید بگیری. تو 3100 که چراغش روشن نمیشد!! تو 2100 مشکلی نداشت.

MichealJackson
22-01-2014, 23:35
تو نرم افزار
Dvbviewer چطور میشه قدرت سیگنال رو دید؟

Ghaioom
23-01-2014, 06:57
تو نرم افزار
Dvbviewer چطور میشه قدرت سیگنال رو دید؟

موقع پخش کانال زیر برنامه درصد میزنه به رنگ سبز. اگه ندیدینش از منوی view یا اگه منوها فعال نبود از راست کلیک گزینه view رو زده و گزینه های show... رو بزنید.