PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خاموش شدن مانيتور بعد از آپديت

Unknown_2517
14-11-2010, 20:09
سلام، من يك لپ تاپ HP G62-a20 se گرفتم. حدودا 5 روزه...
متاسفانه بدون گارنتي هم گرفتم، و از اين بدتر هم اينه كه اين دستگاه رو براي كسي در شهرستان خريداري كردم.
آوردم خونه روش ويندوز نصب كنم. به سايتش رفتم ديدم ورژن جديد بايوس رو براي دانلود گذاشته بود. من هم دانلود كردم و نصب كردم. فايل نصب تا آخر رفت اما بعد از ريستارت شدن متاسفانه ديگه صفحش بالا نمياد. البته دستگاه كار ميكنه يعني صداي لوگين ويندوز هم مياد اما صفحه خاموشه. فكر ميكنيد مشكل از كجاست؟
ميشه اگه كسي ميدونه زود بهم بگه؟
براي تعميرش چقدر بايد هزينه كنم؟ (چون بايد از جيب بدبختم بزارم)

roteal2007
14-11-2010, 20:44
سلام، من يك لپ تاپ HP G62-a20 se گرفتم. حدودا 5 روزه...
متاسفانه بدون گارنتي هم گرفتم، و از اين بدتر هم اينه كه اين دستگاه رو براي كسي در شهرستان خريداري كردم.
آوردم خونه روش ويندوز نصب كنم. به سايتش رفتم ديدم ورژن جديد بايوس رو براي دانلود گذاشته بود. من هم دانلود كردم و نصب كردم. فايل نصب تا آخر رفت اما بعد از ريستارت شدن متاسفانه ديگه صفحش بالا نمياد. البته دستگاه كار ميكنه يعني صداي لوگين ويندوز هم مياد اما صفحه خاموشه. فكر ميكنيد مشكل از كجاست؟
ميشه اگه كسي ميدونه زود بهم بگه؟
براي تعميرش چقدر بايد هزينه كنم؟ (چون بايد از جيب بدبختم بزارم)

احتمالا فایل فلش ناقص بوده یا شما آنتی ویروستو آف نکردی و به برق شهر وصل نکردی.
شما باید بدی بیرون گارانتی تا واست بایوس رو فلش کنن....یه گارانتی اصلی باید بدی پول ازت میگیرن دیگه ....راستی هیچوقت جنس بالای 400 تومن رو بدون گارانتی نگیر...یا حق.

Unknown_2517
14-11-2010, 22:51
roteal2007 عزيز، ممنون از راهنماييت. فقط من مشكلي در بردن به تعميرگاه ندارم. ولي مساله اينه كه ميترسم ببرم تعميرگاه اينا لپتاپ رو باز كنن. فلذا ميشه بگي برم تعميرگاه از يارو بخوام دقيقا چه كاري رو برام انجام بده؟ بعد اين فلش سرپاييه يا نياز به بستري شدن داره؟

Unknown_2517
15-11-2010, 01:50
سلام موفق شدم لپ تاپم رو درست كنم. باتري رو در آوردم قاب ال مانند پشتشو كه باتري داخلي (3 ولت و مخصوص تاريخ و ساعت) درونش قرار داره و داراي دو پيچ هست رو وا كردم. و سوكت باتري رو در آوردم و گذاشتم يك ربع در همين حالات بمونه . بعد از آن كمپيوترو با استفاده از شارژر و بدون باتري روشن كردم و ديدم با كمال تعجب صفحه بدون هيچ نوري روشن شد. با استفاده از چراغ قوه بر روي صفحه نور تابيدم و به كنترل پنل رفتم. و در آنجا تمامي موارد امنيتي اعم از فايروال و UAC رو غير فعال كردم. سپس ريستارت كرده و دوباره در ويندوز فايل فلشو اجرا كردم. دفع اول نشد اما دفعه دوم كه فلش شد همه چي درست و الحمدلله و المنه صفحه لپ تاپ روشن شد.
در نوميدي هميشه جاي بسي اميد است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از لينك زير فايل فلشي كه اجرا كردمو ميشه دانلود كرد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

afshar2559
19-11-2010, 13:38
سلام .
خيرات سرم مهندس كامپيوترم اما اصول اوليه رو رعايت نكردم .
دقيقا همين مشكل رو تو همين مدل لپ تاپ پيدا كردم . دعا كنين اين روش دوست ناشناسمون درست كار كنه ...
التماس دعا ...

afshar2559
19-11-2010, 15:15
خدا همتونو خير بده تونستم درستش كنم .
فقط نيازي به بازكردن پشتش نيست .
حتما دقت كنين دستگاه جانبي به سيستمتون وصل نباشه موقع آپديت .
يه نوت بوك نو رو نجات دادين . فقط به اين نكته توجه كردم كه در نا اميدي بسي اميد است .
مي خواستم ببرم تعمبر گاه اما شكر خدا بر گشت .
مممممممممممنننننننننننننن نننووووووووووووووووووون:11:

amir_hussein
06-05-2011, 20:03
اما متاسفانه من یک مدل G62-b55SE تازه خریدم و دو هفته نمیشه.
منم هنگامیکه داشتم بایوس رو آپدیت میکردم هنگام دوباره روشن کردن سیستم دیگه صفحه تاریک و سیاه شده و همنچنان با اجرای تمامی کارهای بالا بازم مشکل باقیست.
تهران که زنگ زدم گفتند که باید بفرستی تا برات بایوسش رو پروگرام کنیم و اجرت هم 30000 تمان میشه.
حالا اگه این دو سه روز تعطیلی نشد باید بفرستمش گارانتی.
اگه کسی از دوستان راه حلی داره لطفا پیشنهاد کنه.

MILAD99
31-10-2011, 19:27
خدا همتونو خير بده تونستم درستش كنم .
فقط نيازي به بازكردن پشتش نيست .
حتما دقت كنين دستگاه جانبي به سيستمتون وصل نباشه موقع آپديت .
يه نوت بوك نو رو نجات دادين . فقط به اين نكته توجه كردم كه در نا اميدي بسي اميد است .
مي خواستم ببرم تعمبر گاه اما شكر خدا بر گشت .
مممممممممممنننننننننننننن نننووووووووووووووووووون:11:

آقا نوتبوک دوستمون هم بعد از آپدیت بایوس همین بلا سرش درآومده و نور صفحه کاملا رفته!!
دوستان یه راه حلی بدن که نخاد پشت نوت بوکو باز کنیم.

MILAD99
31-10-2011, 20:22
خوب آقا خدا رو شکر مشکل حل شد!
مشکل از عدم ارتباط صحیح بایوس با درایورهای کارت گرافیک ATI در فیرمور جدید این بایوس بود که با فلش بایوس به ورژن قبل مشکل حل شد.
از این ورژن استفاده کنید و دوبار فلش کنید درست میشه.
G62-a20SE
Bios Update Version:F.0B A
لینک دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amirakada
18-07-2012, 19:55
من اصلا فلش کردن بلد نیستم کمکککککککککککککککک

ebio
15-03-2014, 11:38
من خودم هم دچار این مشکل شدم. ( Hp g62-a20se)
بسته به این که چه آپدیتی از بایاس را انجام داده باشید مشکل برایتان پیش می آید. یا سیستم روشن نمی شود و دکمه پاور چشمک می زند در این موقع باید باتری بایاس را خارج کنید ( در پشت لپ تاپ قسمت ال مانند) و 10 دقیقه بعد وصل کنید.
بعد از آن سیستم روشن می شود ولی صفحه ی مانیتور سیاه است. برای دیدن صفحه ی مانیتور باید یک چراغ قوه روی مانیتور بندازید بعد می توانید صفحه ی مانیتور را ببینید. حال باید ورژن قبلی بایاس را روی سیستم نصب کنید. برای این کار باید آن را با یک سیستم دیگر دانلود کنید و بعد به سیستم خراب انتقال دهید. شما قبل از آپدیت باید ورژن قبلی را یادداشت می کردید و اگر نکرده اید باید ببرید تعمیرگاه یا تمام ورژن های موجود مربوط به مدل سیستم خود را از سایت سازنده دانلود کرده و آن ها را نصب کنید ببینید کدام جواب میدهد. برای من Hp g62-a20se که ورژن Bios F.08 A جواب داد. اینم لینکش

دانلود ورژن های دیگر بایاس در

اگه سوال دیگه ای داشتید و من بلد باشم به من میل بزنید
ebigoods69@gmail.com