PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی آنلاین استراتژیک battleforge

hadi_gamer
14-11-2010, 00:06
سلام بچه ها.
میخوام یه بازی آنلاین بهتون معرفی کنم که سبکش با همه بازیهایی که تا حالا انجام دادید فرق داره.
بازی battleforge محصول کمپانی EA هست.
این یه بازی real time strategy یا به اختصار rts هستش که به صورت mmo انجام میشه.سبک بازی به این صورت هست که شما وارد بازی میشید یکی از گروههای موجود در بازی رو انتخاب میکنید و ارتش خود رو درست میکنید و با بازیکنهای دیگه میجنگید یا در مپ ها خود بازی بازی میکنید.
بازی هم به صورت pve هست و هم pvp .البته من چون خودم امروز بازی رو دانلود کردم و زیاد بازی رو انجام ندادم نمیتونم اطلاعات بیشتری از بازی بدم.خودم هنوز pvp نکردم و در pve هم دو دست بیشتر بازی نکردم.
سبک بازی با rts هایی که احتمالا تا حالا بازی کردید تفاوت داره و از سرعت بسیار بالایی بر خلاف سایر rts ها برخورداره.تو بازیهای استراتژی معمول باید یه بیس برای خود انتخاب کنید و منابع جمع کنید و یونیت بسازید و .... که همه این کارها معمولا به کندی انجام میشه و زمان زیادی میگیره و حتی بعضا حوصله آدم سر میره.ولی تو این بازی دو منبع اصلی برای ساخت و ساز وجود داره به نام orb و power و در صورت وجود این دو شما بلافاصله میتونید با کارتهایی که در اختیار دارید نیرو یا ساختمانها رو در هر جای نقشه به طور آنی بسازید همین امر سبب شده که سرعت و هیجان این بازی نسبت به دیگر rts ها فوق العاده بالاتر باشه.
مانند همه بازیهای فری این بازی هم یه سری امکاناتی داره که با پول میشه خرید.چون زیاد بازی نکردم نمیدونم تاثیرشون تو بازی چقدره.
تا اینجا که من واقعا از بازی خوشم اومد.
برای دانلود بازی یه installer داره که باید از سایتش با حجم 82 مگ بگیرید.بعد که نصب کردید بازی 1.5 گیگ خودش رو آپدیت میکنه و بعد میتونید بازی کنید.
لینک سایت بازی و دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین هم چند عکس از محیط بازی :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hadi_gamer
14-11-2010, 00:24
این بازی دارای 4 گروه هست frost / fire / shadow / nature
شما میتونید هر چهار گروه رو داشته باشید و بازی کنید ولی توی هیچکدوم قوی نخواهید شد.بهتره یک یا حداکثر دو گروه رو بردارید و با اونها ادامه بدید.اونطور که من خوندم shadow بازی کردن باهاش مشکله و بهتره برای بار اول shadow بر ندارید.
nature برای pve خوبه و fire یا frost هم برای pvp. البته باز هم به بازی شما بستگی داره ممکنه یکی با fire خیلی خوب بازی کنه حتی تو pve .پس با خیال راحت هر گروهی که دوست دارید بردارید.
معمولا تو این بازی دو گروه برمیدارن یکی برای pve و یکی pvp .
اگه آموزش دیگه ای پیدا کردم تو همین پست اضافه میکنم.

hadi_gamer
14-11-2010, 22:47
یه نکته دیگه یادم اومد.هنگام ثبت نام کشور united states رو انتخاب کنید.ظاهرا ایران رو قبول نمیکنه.
اسم من تو بازی hadipro هستش.

*Ali*
14-11-2010, 23:12
عکسها که نشون میدن گرافیکش بد نیست ، من که مشتاق شدم دانلود کنم
فقط چون یه شبه نمیتونم دانلود کنم اون 1.5 گیگ آپدیت Resume هم داره ؟

hadi_gamer
14-11-2010, 23:19
عکسها که نشون میدن گرافیکش بد نیست ، من که مشتاق شدم دانلود کنم
فقط چون یه شبه نمیتونم دانلود کنم اون 1.5 گیگ آپدیت Resume هم داره ؟
نمیدونم رزیوم داره یا نه من وسطش قطع نکردم.برای من حدود 12 ساعت طول کشید.خوب بذار سیستم روشن باشه آپدیت بشه.من صبح که داشتم میرفتم شرکت گذاشتم تا شب آپدیت شد.

HoJJaT_007
17-11-2010, 15:06
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
جالبه !
یه جایی دیدم بازی رو بفروشه
من که میخوام دانلود کنم محض اطلاع گفتم :دی
این پستم جنبه تبلیغاتی نداره چون اصلا من این سایتو نمیشناسم فقط خواستم بگم هر کی میخواد بیاد هم میتونه بخره .

hadi_gamer
17-11-2010, 15:12
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدجالبه !
یه جایی دیدم بازی رو بفروشه
من که میخوام دانلود کنم محض اطلاع گفتم :دی
این پستم جنبه تبلیغاتی نداره چون اصلا من این سایتو نمیشناسم فقط خواستم بگم هر کی میخواد بیاد هم میتونه بخره .
جالب تر اینه که تو این نقدی که نوشته هیچ جا نگفته این بازی آنلاین هست و به صورت آفلاین نمیشه بازی کرد.:18:
حالا اگه یکی فکر کرد آفلاینه و بازی رو خرید و ضد حال خورد تکلیفش چیه؟

amir_wish
21-11-2010, 00:32
سلام دوست عزیز
من این بازیرو تقریباً یک ماه انجام دادم. ولی به یک بن بست بزرگی خوردم.
اول خدمتتون عرض کنم حجم بازی من 10 گیگ است که بعد از نصب تقریباً 60 مگ آپدیت کرد.
تو این بازی بعد از رفتن چند مرحله رفتن که خودمو نشون دادم، بازی منو از حالت Free به حالت حرفه ای دراورد. و امکان خرید و رد و بدل کارت با سایر اعضا این بازیرو برام فراهم کرد. ولی مشکل اساسی من:
برای خرید کارتهای بازی احتیاج به یک سری امتیاز به اسم BF است. این امتیاز را به دو صورت میتوان گرفت. 1- بازی کردن به مدت 15 دقیقه در یک روز که 1 امتیاز بهمون تعلق میگیره 2- خرید این امیتازها با پول نقد واقعی (ریالی).
وقتی به قسمت خرید امتیازها میروم ازم (یوزرنیم) و (پسوردم) را میخواد که بعد از وارد کردن متاسفانه منو نمیشناسه. دقیقاً عیناً همون (یوزنرنیم) و پسورد بازی رو در هنگام کانک شدم وارد میکنم که اجازه ورود به سایتشونو نمیده. حتی اگرم به نحوی اجازه خرید امتیازاتو بده، از کشور ما مقدور نیست. حتی IP مو هم عوض کردم که نشد!
آیا شما و دیگر دوستان راه حلی برای این مشکل دارین؟ چون همگی با این مشکل مواجه میشیم. چون واقعاً با این کارتهای اول بازی نمیشه مراحل بالاتر را به اتمام رساند. نام کاربری من در این بازی AmirB می باشد.
لطفاً راهنماییم کنید
ممنون

soha is the beSt
21-11-2010, 04:16
هه چه جالب
من تو سیتمم اینو دارم ولی تا حالا بازی نکردمش:31:
میگم
با پینگه ایران سازگاری داره؟

hadi_gamer
21-11-2010, 19:42
سلام دوست عزیز
من این بازیرو تقریباً یک ماه انجام دادم. ولی به یک بن بست بزرگی خوردم.
اول خدمتتون عرض کنم حجم بازی من 10 گیگ است که بعد از نصب تقریباً 60 مگ آپدیت کرد.
تو این بازی بعد از رفتن چند مرحله رفتن که خودمو نشون دادم، بازی منو از حالت Free به حالت حرفه ای دراورد. و امکان خرید و رد و بدل کارت با سایر اعضا این بازیرو برام فراهم کرد. ولی مشکل اساسی من:
برای خرید کارتهای بازی احتیاج به یک سری امتیاز به اسم BF است. این امتیاز را به دو صورت میتوان گرفت. 1- بازی کردن به مدت 15 دقیقه در یک روز که 1 امتیاز بهمون تعلق میگیره 2- خرید این امیتازها با پول نقد واقعی (ریالی).
وقتی به قسمت خرید امتیازها میروم ازم (یوزرنیم) و (پسوردم) را میخواد که بعد از وارد کردن متاسفانه منو نمیشناسه. دقیقاً عیناً همون (یوزنرنیم) و پسورد بازی رو در هنگام کانک شدم وارد میکنم که اجازه ورود به سایتشونو نمیده. حتی اگرم به نحوی اجازه خرید امتیازاتو بده، از کشور ما مقدور نیست. حتی IP مو هم عوض کردم که نشد!
آیا شما و دیگر دوستان راه حلی برای این مشکل دارین؟ چون همگی با این مشکل مواجه میشیم. چون واقعاً با این کارتهای اول بازی نمیشه مراحل بالاتر را به اتمام رساند. نام کاربری من در این بازی AmirB می باشد.
لطفاً راهنماییم کنید
ممنون
اولا این بازی ایران رو تحریم کرده یعنی حتی موقع ثبت نام هم کشور ایران و قبول نمیکنه و من خودم آمریکا رو انتخاب کردم.پس قطعا اجازه خرید رو هم به ip های ایران نمیده.
ولی با پوینت خود بازی راحت میشه کارت خرید توی حراجی خود بازی.بازیکنها هم کارتهایی رو که با پول واقعی خریدن اونجا میذارن که میشه با BG یا همون امتیاز خود بازی خرید ولی خیلی گرونه مثلا یه کارت گذاشتن 2000BG قیمتش هست.

amir_wish
21-11-2010, 20:29
سلام
منم در موقع ثبت نام کشور ترکیه رو انتخاب کردم. همونطورم که شما گفتین به ایرانی ها اجازه خرید BF یا امتیازها رو نمیده . ولی آیا میشه با (مستر کارت) از ایران امتیاز خرید؟
چون یک آشنا دارم که از این کارتهای بین المللی داره و براحتی از اینترنت هرچی میخواد میخره!!!
اگه بشه به اون بگم ؟؟؟

hadi_gamer
21-11-2010, 20:35
نمیدونم میشه یا نه.فوقش میتونی به طرف بگی امتحان کنه یه مقدار کم خرید کنه ببینه امکان داره یا نه.

amir_wish
21-11-2010, 23:36
nسلام
فرق بین PVP و PVE در چیه؟
ممنون

hadi_gamer
21-11-2010, 23:39
nسلام
فرق بین PVP و PVE در چیه؟
ممنون
pve همونیه که تا حالا بازی کردی یعنی با کامپیوتر بازی میکنی و دشمنت هوش مصنوعی بازی هست.
pvp مخفف player vs player هستش یعنی شما با بازیکنهای دیگه میجنگی.

captainmilad
30-10-2011, 01:25
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اين بازي رو امتحان كنين

parmidapapi
18-11-2012, 09:26
سلام لطفن بهم کمک کن در این بازی shaiyaبخدا دیونه شدم تو رو خدا کمک کن بزار درستش کن من دیونه این سبک بازیا هستم حداقل اینهمه زحمت کشیدم درست بشه اینم یاهو ادد کن لطفن parmidapapi@yahoo.com

yakimura sanada
21-12-2012, 15:26
غیر از اینکه 80 مگا اولیه رو باید دانلود کنی بازم باید دانلود کنیم؟

AmatX
21-12-2012, 16:57
غیر از اینکه 80 مگا اولیه رو باید دانلود کنی بازم باید دانلود کنیم؟

فکر میکنم بیش 2 گیگ هم اپدیت داره

ولی کلا" این بازی ارزش وقت گذاشتن نداره چون اگر پول توش خرج نکنی با کارتهای ضعیفی که داری کاری نمیشه کرد

yakimura sanada
21-12-2012, 17:44
فکر میکنم بیش 2 گیگ هم اپدیت داره

ولی کلا" این بازی ارزش وقت گذاشتن نداره چون اگر پول توش خرج نکنی با کارتهای ضعیفی که داری کاری نمیشه کرد
یعنی به درد نمیخوره؟:sq_3:

AmatX
21-12-2012, 19:56
یعنی به درد نمیخوره؟:sq_3:

از نظر من خیر

اگر دنبال بازی های انلاین free و غیر paytowin (یعنی برای قوی شدن و خوب بازی کردن نیاز به پول خرج کردن نباشه ! ) هستی من بازی های زیر رو پیشنهاد میکنم :

League Of Legends

A.V.A

WORLD OF TANKS