PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار بک آپ گیری

HITB0Y
13-11-2010, 21:48
سلام به همگی
ویندوز من هرچند وقت یک بار دچار یه مشکلی میشه,زیاد انگولکش میکنم...:31:
همونطور که خودتون میدونید نصب ویندوز و بعد نصب نرم افزار های متعدد کار طاقت فرسایی,حالا به نظرتون بهترین نرم افزار برای بک آپ گیری چیه؟یا اینکه نرم افزاری باشه که خودش به صورت خودکار هم ویندوز رو نصب کنه هم نرم افزار هایی که قبلا براش تعریف کردیم؟!
من فقط اسم این 2 تا نرم افزار رو شنیدم,ولی باهاشون کار نکردم:
norton ghost
Acronis True Image

البته نرم افزار Almeza MultiSet Professional 7.2 رو هم نصب کردم ولی نتونستم باهاش کار کنم.:31:ولی میدونم که به صورت خودکار ویندوز و نرم افزار هارو نصب میکنه.

:40:ممنون:40:

HITB0Y
15-11-2010, 23:01
هیشکی نبود؟!!!

mohsen_2006
15-11-2010, 23:29
سلام به همگی
ویندوز من هرچند وقت یک بار دچار یه مشکلی میشه,زیاد انگولکش میکنم...:31:
همونطور که خودتون میدونید نصب ویندوز و بعد نصب نرم افزار های متعدد کار طاقت فرسایی,حالا به نظرتون بهترین نرم افزار برای بک آپ گیری چیه؟یا اینکه نرم افزاری باشه که خودش به صورت خودکار هم ویندوز رو نصب کنه هم نرم افزار هایی که قبلا براش تعریف کردیم؟!
من فقط اسم این 2 تا نرم افزار رو شنیدم,ولی باهاشون کار نکردم:
norton ghost
Acronis True Image

البته نرم افزار Almeza MultiSet Professional 7.2 رو هم نصب کردم ولی نتونستم باهاش کار کنم.:31:ولی میدونم که به صورت خودکار ویندوز و نرم افزار هارو نصب میکنه.

:40:ممنون:40:

با سلام
از نظر من این نرم افزارAcronis True Image خیلی بهتر وساده تر از نرم افزارnorton ghost است

لینک دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ابزاری قدرتمند برای تهیه فایل های پشتیبان
Acronis True Image Home 2011 v14.0.5105

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]امروزه بهترین روش برای حفظ و نگهداری اطلاعات ، انتقال آن ها بر روی دیسک ها و یا تهیه نسخه های پشتیبان می باشد که به وسیله آنها کاربران قادر خواهند بود تا در مواقع ضروری از آن ها استفاده نمایند. برای تهیه این فایل ها نرم افزارهای مختلفی را می توان یافت که هر یک از آن ها توسط شرکت های نرم افزاری مختلف ساخته شده اند و برای هریک ویژگی خاصی را نیز می توان یافت. بازار رقابتی در صنعت ساخت نرم افزارها موجب شده است تا کاربران امروزه از نرم افزارهای مختلف و متنوعی در زمینه های مختلف برخوردار شوند. این موضوع نیز از این قضیه مستثنی نمی باشد.

در این مطلب یکی دیگر از نرم افزارهای مربوط با این موضوع را معرفی می کنیم.
True Image Home 2011 نام نرم افزاری می باشد که به وسیله آن کاربران قادر به ساخت و تهیه فایل های پشتیبان از از اطلاعات مختلف خود می باشند . در این نرم افزار کاربران از اختیارات و امکانات متنوعی در این زمینه برخوردار می باشند که به آن ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ویژگی های متعددی را می دهد. به کمک این نرم افزار و تهیه فایل های پشتیبان دیگر نباید نگران از دست دادن اطلاعات خود باشید. این نرم افزار محصولی از شرکت نرم افزاری Acronis Software می باشد.

برخی از ویژگی های موجود در نرم افزار:
- تهیه فایل پشتیبان با سرعت بالا و قابلیت بازگردانی سریع
- سازگاری کامل با ویندوز 7 به همراه رابط کاربری گرافیکی جدید
- دارای ابزار حفاظتی از اطلاعات
- توانایی تهیه پشتیبان از دیسک
- دارای ابزار encryption
و ... .

mohsen_2006
15-11-2010, 23:42
این هم آموزش نرم افزار Almeza MultiSet Professional

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ولی من برای خلاص شدن از نصب مکرر ویندوز و نرم افزار های مختلف راه اول رو پیشنهاد میکنم:5:

***Spring***
16-11-2010, 01:42
سلام ...

از برنامه های خوب و معروف برنامه Norton Ghost هستش که حتا ورژن قدیمی اون هم خیلی قابلیتهای مختلف و خوبی داشت ... بخصوص ورژن جدید این برنامه ( ورژن 15 ) قابلیتها و توانایی های زیادی داره و با خیلی از لوازم جانبی ، هاردهای اکسترنال ، سیستم عاملهای مختلف و ... هماهنگی کامل داره ... آخرین ورژن این برنامه رو در تاپیک پایین ( صفحه آخر ) دوستان قبلآ زحمت اون رو کشیدن :

Norton Ghost / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برنامه های دیگه هم :

Acronis True Image | تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Drive SnapShot | ایمیج گرفتن از درایوهای ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

TeraByte Unlimited Image | تهیه نسخه پشتيبان از پارتیشن ها و سیستم عامل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Rollback Rx | نرم افزاری قدرتمند جهت بازگرداندن سیستم به گذشته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

O&O DiskImage | گرفتن نسخه پشتیبان از اطلاعات سیستم وباز گرداندن آسان آن برروی سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

WinImage / تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Full Portable Norton Ghost 11.0.0.1502 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

======================

آموزش جامع و كامل نرم افزار NORTON GHOST 2003 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش Ghost يا چگونه از شر نصب پياپي ويندوز خلاص شويم. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.