PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفي HD پلاير هاي A.C.RYAN PLAYON

صفحه ها : [1] 2

stb2xxx
13-11-2010, 12:10
اولين مدل :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1) قابلیت capture
2) پخش متنوع فرمت های مختلف
3) ----T امکان ضبط یک کانال و مشاهده کانال دیگر و ياضبط دو كانال(دو تيونره) سرعت تعويض كانال 3 الي 4 ثانيه سازگار باسيستم صداي ايران
4) جنس مرغوب و كمپاني معتبر دستگاه
5) پنل LED
6)ساپورت كليه فرمت صدا هاي 7.1 HD
7)قابليت كنترل از اينترنت , ftp ,bit torent(برنامه دهي ضبط و فايل منيجر و )
8)ساپورت نرم افزاري عالي
9)پورت eSATA
10)وردي فلش كارت
11) به همراه كليه خروجي ها و كابل هاي آن حتي كابل اوپتيكال
12)ساپورت هارد داخلي تا 2 ترابيت
13) 2 سال گارنتي پويش الكترونيك
14) فیلم Jukebox بسيار زيبا
15 )ساپورت كامل زيرنويس SRT فارسي
16) داراي آنتن روميزي آهن روبايي

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!dvr_hd_008t.JPG

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!dvr_hd_009.JPG

دومين دستگاه:

1)چيپ ست جديد
2) پخش متنوع فرمت های مختلف
3) ساپورت كليه فرمت صدا هاي 7.1 HD
4) جنس مرغوب و كمپاني معتبر دستگاه
5) ساپورت نرم افزاري عالي
6)وردي فلش كارت
7)ساپورت هارد داخلي تا 2 ترابيت
8)2 سال گارنتي پويش الكترونيك
9)ساپورت كامل زيرنويس SRT فارسي

Artam01
13-11-2010, 13:57
ظاهر شیک و زیبایی دارد.
کیفیت تصویر و صداش چگونه است؟
در پخش فایل های حجیم مانند فیلم های بلوری کم نمی آورد.
چه قیمتی دارد؟

tonio_m2000
13-11-2010, 14:12
من اين دستگاه رو حدود يكسال هست دارم و به جرات مي تونم بگم يكي از بهترين هاست. متاسفانه تا الان كسي در ايران براي فروش عمده اش اقدامي نكرده بنده هم از كشور ديگه برام تهيه كردند و فرستاند. كيفيت صدا و تصوير بينظيره و ايميج بلوري رو هم براحتي اجرا مي كنه.
قيمت خريدش از نمايندگي اصلي به پول ما پارسال 140 تومن مي شد.

Artam01
13-11-2010, 15:02
به نظرتون از WD Lite قویتر است؟

tonio_m2000
13-11-2010, 15:23
حقيقتش من وسترن رو امتحان نكردم لزومي هم نداشته، اما حداقل تا جايي كه مي دونم مشكلاتي كه با وسترن بعضي دوستان دارند رو ندارم. ضمنا اين پلير من ساخت هلند هستش.

Artam01
13-11-2010, 16:07
کیفیت صداش چطوره؟ کیفیت پخش موزیکش خوبه؟ میشه وصل کرد به باند و آمپلی؟
با سپاس.

lordsaber
13-11-2010, 16:24
جتاب stb می شه لطفا قیمت این دستگاهی که معرفی کردید رو هم بفرمایید.
ممنون

Artam01
13-11-2010, 16:51
راستی در مورد چیپست دستگاه هم بگویید، به نظر مدل دوم برای HD مناسب تر و قویتر می رسد.

FARSHAD_DIGITAL
14-11-2010, 13:31
قیمت:
مدل معمولی:180000 تومان
مدلی که ----t داره:285000 تومان
قیمتها رو از پویش الکترونیک گرفتم:02166724257

lordsaber
14-11-2010, 15:27
این که خیلی بالاست!
با این قیمت همون نواترن به صرفه تره انگار!
من که ... گیجه گرفتم از بس گشتم! هر کدوم این دستگاهها یه چیزیشون می لنگه! :41:

Artam01
15-11-2010, 08:47
این دستگاه مشکلش چی هست؟

lordsaber
15-11-2010, 09:33
در مورد این دستگاه خیلی صحبتی نشده و هنوز معلوم نیست این چی از آب در بیاد.
نواترن که شاخ همه این دشتگاها بود الان داره همه رو نا امید می کنه! ببینیم این یکی چی می شه!

stb2xxx
15-11-2010, 10:27
در مورد این دستگاه خیلی صحبتی نشده و هنوز معلوم نیست این چی از آب در بیاد.
نواترن که شاخ همه این دشتگاها بود الان داره همه رو نا امید می کنه! ببینیم این یکی چی می شه!

نواترن در مقابل نرم افزار و سخت افزار هماهنگ اين دستگاه واقعا حرف چنداني براي گفتن نداره

Artam01
15-11-2010, 10:37
رفیق چیپست این دستگاه چی هست؟

stb2xxx
15-11-2010, 10:57
رفیق چیپست این دستگاه چی هست؟

Realtek RTD1283C+ @ 400MHz basic frequency

alirafaat
15-11-2010, 13:50
سلام

جناب stb ( ببخشید نمی دونم اسمتون چیه ) شما خودتون این دستگاه رو امتحان کردید ؟

قدرت و محدوده ساپورت ویدیو و ایدیو این دستگاه نسبت به egreat a 1080 چطوره ؟

با تشکر

stb2xxx
15-11-2010, 14:02
سلام

جناب stb ( ببخشید نمی دونم اسمتون چیه ) شما خودتون این دستگاه رو امتحان کردید ؟

قدرت و محدوده ساپورت ویدیو وegreat a 1080 این دستگاه نسبت به egreat a 1080 چطوره ؟

با تشکر

بله دستگاه PLAYON DVR دارم

تقريبا مي توان گفت كه رنج كاري اين دو دستگاه كمي با هم متفاوت است ... ولي در قسمت پخش ويديو egreat a 1080 كارايي بهتري دارد ولي درقسمت اديو تفاوتي با هم ندارند در قسمت ساپورت فرمت ها PLAYON DVR جلوتر مي باشد(RMVB )

motorza
15-11-2010, 23:47
Realtek RTD1283C+ @ 400MHz basic frequency

بله دستگاه PLAYON DVR دارم

تقريبا مي توان گفت كه رنج كاري اين دو دستگاه كمي با هم متفاوت است ... ولي در قسمت پخش ويديو egreat a 1080 كارايي بهتري دارد ولي درقسمت اديو تفاوتي با هم ندارند در قسمت ساپورت فرمت ها PLAYON DVR جلوتر مي باشد(RMVB )

سلام
درسته که چیپست این دستگاه جدیده ولی فکرکنم چون سرعتش زیاد نیست (400 مگاهرتز) توی پخش فیلم های با فریم بالا کم بیاره.
جناب stbxxx میتونین یه مقایسه بین egreat A1080 و play on-dvr بزارید تا خیال ما راحت بشه و انتخابمونو بکنیم. خداییش دیگه خسته شدیم گشتیم ببینیم کدوم بهتره
از نظر:
ساپورت زیرنویس فارسی؟ پخش فیلم های با کیفیت بالا؟ گارانتی؟ نمایندگی؟ ....

stb2xxx
16-11-2010, 11:10
سلام
درسته که چیپست این دستگاه جدیده ولی فکرکنم چون سرعتش زیاد نیست (400 مگاهرتز) توی پخش فیلم های با فریم بالا کم بیاره.
جناب stbxxx میتونین یه مقایسه بین egreat A1080 و play on-dvr بزارید تا خیال ما راحت بشه و انتخابمونو بکنیم. خداییش دیگه خسته شدیم گشتیم ببینیم کدوم بهتره
از نظر:
ساپورت زیرنویس فارسی؟ پخش فیلم های با کیفیت بالا؟ گارانتی؟ نمایندگی؟ ....

همنطور كه گفتم رنج كاري اين دو تا حدي متفاوت يعني شما play on-dvr رو ميگيريد كه ----T و ريكورد و پخش HD و .... رو باهم در يكدستگاه داشته باشيد اما egreat A1080 يه دستگاه پخش خيلي خوبه همين

حالا نظر من :

من هر دوي اين دستگاه ها رو دارم و از هر دو استفاده ميكنم به اين شكل كه egreat A1080 فقط مخصوص خودمه كه استفاده كنم و play on-dvr مخصوص خودم و خانواده است.

نتيجه :

اگر محدوديت مالي ندارين حتما هر دو رو بگيريد ولي اگر محدوديت براي قسمت ماليش قرار داديد و ميخوايد همه از اين دستگاه استفاده كنند فقط play on-dvr توصيه ميشه

Artam01
16-11-2010, 13:30
دوست عزیز آیا هر دو مدل AC Ryan دارای --- هستند؟

stb2xxx
16-11-2010, 14:34
دوست عزیز آیا هر دو مدل AC Ryan دارای --- هستند؟

فقط playondvr هستش كه ----T داره

motorza
18-11-2010, 18:35
همنطور كه گفتم رنج كاري اين دو تا حدي متفاوت يعني شما play on-dvr رو ميگيريد كه ----T و ريكورد و پخش HD و .... رو باهم در يكدستگاه داشته باشيد اما egreat A1080 يه دستگاه پخش خيلي خوبه همين

حالا نظر من :

من هر دوي اين دستگاه ها رو دارم و از هر دو استفاده ميكنم به اين شكل كه egreat A1080 فقط مخصوص خودمه كه استفاده كنم و play on-dvr مخصوص خودم و خانواده است.

نتيجه :

اگر محدوديت مالي ندارين حتما هر دو رو بگيريد ولي اگر محدوديت براي قسمت ماليش قرار داديد و ميخوايد همه از اين دستگاه استفاده كنند فقط play on-dvr توصيه ميشه

سلام جناب stbxxx
1- میتونین بیشتر در مورد " مخصوص خودمه و مخصوص خانواده" توضیح بدین.
2- منظورتون از " egreat در قسمت پخش ویدیو کارایی بهتری دارد" چیه؟ یعنی این دستگاه فیلم های با فریم بالا را نمی تواند پخش کند.
ممنون میشم اگه یه مقایسه بیشتری بین egreat a1080 و play on dvr hd بکنید (جدای از قابلیت ضبط play on) تا بتونم راحت تر یکی رو انتخاب کنم.

motorza
18-11-2010, 19:56
ظاهراً چینی هم هستش.

motorza
25-11-2010, 19:45
سلام جواب ما رو نمیخواین بدین؟

morcalaVIN
27-11-2010, 09:08
سلام

من اين دستگاه رو حدود اوايل تابستون تو همين انجمن معرفي كردم و پرسيدم كسي تو ايران براي فروش سراغ نداره؟ بهرحال اون تاپيك خيلي جلو نرفت. ولي من اين دستگاهو توي فروم ها و رتبه بندي هاي معتبر اروپايي ديده بودم كه اول بود با اختلاف قابل ملاحظه اي نسبت به بقيه - دستگاه نووترون يادمه كه سوم بود البته wd هم رتبه معقولي داشت.

stb2xxx
27-11-2010, 15:20
سلام جواب ما رو نمیخواین بدین؟

سلام

اگه اجازه بدين در زمان و تاپيك ديگري..

alirafaat
29-11-2010, 12:18
سلام

متاسفانه مثل این که این مدل پلیر هم موجود نیست

با پویش الکترونیک تماس گرفتم گفتند ندارند احتمالا تا اوایل ماه بعد وارد می کنند (قیمتها هم کاهش پیدا کرده 250 و 150 )

مثل اینکه در حال حاضر از اچ دی پلیرهای مطرح شده فقط w. d قابل ابتیاع ! است

stb2xxx
29-11-2010, 16:14
سلام

متاسفانه مثل این که این مدل پلیر هم موجود نیست

با پویش الکترونیک تماس گرفتم گفتند ندارند احتمالا تا اوایل ماه بعد وارد می کنند (قیمتها هم کاهش پیدا کرده 250 و 150 )

مثل اینکه در حال حاضر از اچ دی پلیرهای مطرح شده فقط w. d قابل ابتیاع ! است

شركت ac ryan درگير نمايشگاه هستش و سفارشاتش عقب افتاده بزدوي ميرسه

saeedadash
29-11-2010, 17:53
بر ای پی سی خانگی هم هست این مدل یه چیزی شبیه به اون

morcalaVIN
01-12-2010, 13:01

اينم تاپيك قديمي كه باز كرده بودم.

hamidR15
01-12-2010, 15:35
سلام
دستگاه خوب و كامليه،فقط مشكلش اينه كه پخش صداي DTS-HD MA رو تضمين نكرده.

stb2xxx
04-12-2010, 08:25
سلام
دستگاه خوب و كامليه،فقط مشكلش اينه كه پخش صداي DTS-HD MA رو تضمين نكرده.

در فيلم هاي من مشكلي پخش صداي DTS-HD MA نيست

hamidR15
05-12-2010, 10:45
در فيلم هاي من مشكلي پخش صداي DTS-HD MA نيست
سلام
شما چه فيلمهائي رو تست كرديد؟ISO Blu Ray هستند؟
من بالاخره متوجه نشدم اين دستگاه چنده قيمتش؟اصلا هست يا نه؟تو hdmedia هم كه قيمت نداديد؟
راستي شما سيستمتون چيه؟5.1 يا 7.1؟از چه برندي استفاده ميكنيد؟آمپتون چيه؟

stb2xxx
05-12-2010, 12:52
سلام
من بالاخره متوجه نشدم اين دستگاه چنده قيمتش؟اصلا هست يا نه؟تو hdmedia هم كه قيمت نداديد؟
راستي شما سيستمتون چيه؟5.1 يا 7.1؟از چه برندي استفاده ميكنيد؟آمپتون چيه؟

stb2xxx
05-12-2010, 14:57
سلام

سلامراستي شما سيستمتون چيه؟5.1 يا 7.1؟از چه برندي استفاده ميكنيد؟آمپتون چيه؟

دستگاه تا 1 ماه ديگه در بازار موجود ميشه و قيمت وقتي مشخص ميشه كه وارد بشه و هزينه ها برآورد بشه

stb2xxx
08-12-2010, 10:23
در آخرين فريمور زيرنويس SRT هم به صورت ANIS و UTF-8 پخش مي شود و ديگر نياز به تعويض فرمت نيست

mehdi196
19-12-2010, 16:59
با سلام
شركت پويش الكترونيك تا 2 هفته ديگه اين دستگاه رو وارد ميكنه قيمتش با --- ميشه 270 هزار تومن يعني گرونش كردن نميدونم جاي ديگه نميشه اين دستگاه رو پيدا كرد؟

sabtaab
19-12-2010, 22:55
رفیق قبل از اینکه برای این دستگاه یا اصلا هر دستگاه هارد پلیر دیگر هزینه کنی یه کم هم به بلو ری پلیر فکر کن
الان قیمت یه بلو ری پلیر شده 380( من ال جی رو قیمت گرفتم اما ظاهرا فیلیپس هم تو همین رنج قیمتی هست)
بزرگترین حسن بلو ری پلیرها اینه که هارد اکسترنال رو قبول میکنه. ام کا وی رو هم حتی از روی دیسک میخونه
این ال جی که من دیدم نوشته هارد تا چهار ترا بایت رو هم قبول میکنه( حالا بگذریم که اصلا هارد چهار ترابایت تو بازار نیست)
من یههارد پلیر وسترن دیجیتال دارم که تقریبا هر بار که میخوام برای تماشای فیلم ازش استفاده کنم یه اشک حسابی ازم در میاره.
زیاد به این هارد پلیرها امید نداشته باش که ایراداتشون بیشتر از حسناتشونه

motorza
21-12-2010, 23:51
رفیق قبل از اینکه برای این دستگاه یا اصلا هر دستگاه هارد پلیر دیگر هزینه کنی یه کم هم به بلو ری پلیر فکر کن
منظورتون از هارد پلیر همون HD Player هستش؟!!!!

motorza
01-01-2011, 21:53
سلام
آقا چی شد قرار بود اطلاعات تکمیلی و بیشتر در مورد این پلیر به ما بدین. کجا پیدا میشه؟

hamidR15
04-01-2011, 12:00
سلام
دوستان چه خبر از واردادت اين HD Player؟قيمت؟نمايندگي اصلي فروش؟گارانتي؟
من قيمت اين مدل رو ميخوام:ACR-PV76120

alirafaat
04-01-2011, 12:28
سلام
دوستان چه خبر از واردادت اين HD Player؟قيمت؟نمايندگي اصلي فروش؟گارانتي؟
من قيمت اين مدل رو ميخوام:ACR-PV76120

مثل اینکه هنوز وارد نشده

من مشکلم رو یه جور دیگه حل کردم

یه کارت گرافیک گرفتم با خروجی hdmi 1.4 با یه کابل 5 متری و انو وصل کردم به تلویزیون

تمام فرمتهای تصویری و صوتی موجود در جهان !!!! به راحتی پخش میشن

hamidR15
04-01-2011, 17:11
مثل اینکه هنوز وارد نشده

من مشکلم رو یه جور دیگه حل کردم

یه کارت گرافیک گرفتم با خروجی hdmi 1.4 با یه کابل 5 متری و انو وصل کردم به تلویزیون

تمام فرمتهای تصویری و صوتی موجود در جهان !!!! به راحتی پخش میشن
خب به سلامتي.مبارك باشه.چند گرفتيد؟
ولي من ميخوام با يه تير سه نشون بزنم البته اگه بتونم:31:
1-هم ----T داشته باشم
2-هم پخش كننده فايلهاي فول اچ دي و ايميجهاي فيلمهاي بلوري كه ديگه نياز به پليرش نباشه.
3-استفاده از صداي 5.1HD رو سينماي خانگي
حالا كي موفق به زيارتش ميشم خدا داند:41:

stb2xxx
04-01-2011, 17:30
1-هم ----T داشته باشم
2-هم پخش كننده فايلهاي فول اچ دي و ايميجهاي فيلمهاي بلوري كه ديگه نياز به پليرش نباشه.

بزودي عزيز

hamidR15
05-01-2011, 09:15
بزودي عزيز
سلام
ممنون.به نظرت حدود قيمتش رو چند واي ميسه؟ راستي اسم شما چيه؟

alirafaat
05-01-2011, 23:20
1-هم ----T داشته باشم

سلام

من 320 خریدم (ati 6870 ) اما ارزون تر هم هست

خوبی نسل جدید کارت های کرافیگ hdmi دار اینه که صدا رو هم از pci میگیرن و کدک تبدیل کننده صدا هم همراه با درایور هست بر همین اساس فارغ از اینکه مادر بورد از نظر صوتی چه جوریه می تونند اخرین فرمتهای صدا ( dts-dtshd ) رو ساپورت کنند ( مسئله ای که در مورد اچ دی پلیر ها یه مقدار شک توش هست )

همچنین نقطه ضعف دیگه اچ دی پلیرها ( عدم ساپورت 25 فریم به بالا ) اینجه دیگه معنایی نداره

stb2xxx
07-01-2011, 11:02
سلام

من 320 خریدم (ati 6870 ) اما ارزون تر هم هست

خوبی نسل جدید کارت های کرافیگ hdmi دار اینه که صدا رو هم از pci میگیرن و کدک تبدیل کننده صدا هم همراه با درایور هست بر همین اساس فارغ از اینکه مادر بورد از نظر صوتی چه جوریه می تونند اخرین فرمتهای صدا ( dts-dtshd ) رو ساپورت کنند ( مسئله ای که در مورد اچ دی پلیر ها یه مقدار شک توش هست )

همچنین نقطه ضعف دیگه اچ دی پلیرها ( عدم ساپورت 25 فریم به بالا ) اینجه دیگه معنایی نداره

پی سی هرگز نمی تونه جای یک پلایرو بگیر

BraveKnight
07-01-2011, 13:04
پی سی هرگز نمی تونه جای یک پلایرو بگیر
رو چه حسابی این حرف رو میزنید؟
چون پی سی پردازنده‌ای به مراتب قوی‌تر داره و محدودیتی در نصب کدک‌های مختلف نداره؟!

stb2xxx
07-01-2011, 13:50
رو چه حسابی این حرف رو میزنید؟
چون پی سی پردازنده‌ای به مراتب قوی‌تر داره و محدودیتی در نصب کدک‌های مختلف نداره؟!

شما درست می فرمایید پی سی پردازنده قوی و کدک های مختلفی داره اما مشکلاتی زیادی برای استفاده به عنوان یک مدیا پلایر خوب و بدون دردسر در محیط منزل رو داره از قبیل :

1- نداشتن کنترل مناسب حتی با وجود کنترل مخصوص مدیا سنتر و یندوز ... بنده با 3 مدل کنترل تست نموده ام

2- استیبل نبودن کدک ها و عدم سازگاری با برنامه های پخش ...برای مثال vlc کلا با فایل ها mkv مشکل داره و باید ...

3- مشکل هماهنگ کردن مونیتور دوم برای کارت گرافیک و اذیت های ریز و درشت تنظیمات ...

4- غیر عملی بودن و عدم سهولت استفاده برای تمامی افراد خانواده

5-قیمت بالا تجهیزات و آلودگی صوتی و مصرف بالای سیستم ((حداقل 350 وات برای کیس ))

6- مشکلات اتصال کابل های صوتی وتصویری .....

7-.....

اما به هر دلیل اگر کسی قصد استفاده از پی سی رو به عنوان مدیا پلایر یا وب تی وی رو داره پیشنهاد بنده استفاده از برنامه خوب و زیبای Boxee هستش :

موفق باشید

BraveKnight
07-01-2011, 16:21
شما درست می فرمایید پی سی پردازنده قوی و کدک های مختلفی داره اما مشکلاتی زیادی برای استفاده به عنوان یک مدیا پلایر خوب و بدون دردسر در محیط منزل رو داره از قبیل :

1- نداشتن کنترل مناسب حتی با وجود کنترل مخصوص مدیا سنتر و یندوز ... بنده با 3 مدل کنترل تست نموده ام

2- استیبل نبودن کدک ها و عدم سازگاری با برنامه های پخش ...برای مثال vlc کلا با فایل ها mkv مشکل داره و باید ...

3- مشکل هماهنگ کردن مونیتور دوم برای کارت گرافیک و اذیت های ریز و درشت تنظیمات ...

5-قیمت بالا تجهیزات و آلودگی صوتی و مصرف بالای سیستم ((حداقل 350 وات برای کیس ))

7-.....

اما به هر دلیل اگر کسی قصد استفاده از پی سی رو به عنوان مدیا پلایر یا وب تی وی رو داره پیشنهاد بنده استفاده از برنامه خوب و زیبای Boxee هستش :

موفق باشید
خوب بله، این در صورتیه که ما بخواهیم از پی سی معمولی به عنوان پلیر استفاده کنیم.
اما در سیستم های HTPC راه حلی برای مشکلات بالا از قبیل ریموت، توان مصرفی و صدا و ... در نظر گرفته شده. :46:

stb2xxx
07-01-2011, 18:55
البته htpc بعضی از مشکلات ذکر شده رو تا حدی حل کردن ولی اکثر مشکلات هنوز به قوت خود باقیه و حتی بیشتر هم میشه چون htpc هایی که قیمت مناسبی دارن و در ایران موجودن (حدود 500 هزار تومان) اکثرا بر پایه اتم اینتل و گرافیک آی اون هستند که عملا توانایی پخش mkv به صورت مناسب رو ندارن و حتی قابل مقایسه با یک پلایر ارزان قیمت هم نیستن ....

BraveKnight
07-01-2011, 20:47
البته htpc بعضی از مشکلات ذکر شده رو تا حدی حل کردن ولی اکثر مشکلات هنوز به قوت خود باقیه و حتی بیشتر هم میشه چون htpc هایی که قیمت مناسبی دارن و در ایران موجودن (حدود 500 هزار تومان) اکثرا بر پایه اتم اینتل و گرافیک آی اون هستند که عملا توانایی پخش mkv به صورت مناسب رو ندارن و حتی قابل مقایسه با یک پلایر ارزان قیمت هم نیستن ....
بله متاسفانه هنوز قیمتش بالاست.
بابت برنامه Boxee هم که معرفی کردید ممنون. خیلی جالبه. :46:

alirafaat
08-01-2011, 10:01

7-.....

موفق باشید

سلام

البته خیلی از مسائلی که فرمودید به راحتی قابل حله

1. استفاده از یک موس بیسیم ارزان قیمت (مثلا فراسو ) ( هم برای این کار و هم برای استفاده معمولی از pc )

2. استفاده از پلیرهای استاندارد این کار مثل power dvd ,و acrosoft total media player

فواید : الف -دارا بودن تمام کدکها و نتیجتا پخش تمام فرمتها با هر بیت ریتی و هر فریم ریتی و هر فرمت صدایی
ب- پخش تمام فرمتهای زیرنویس ( در دومی )
ج- قابلیت پخش 3d

3. در مورد تنظیمات هم فکر نکنم پیچیدگی خاصی داشته باشه 1 . کنترل سنتر 2. دیسپلی ستینگ 3. دفالت مانیتور دوم

4. انواع کابل هم نمی خواد یک کابل چند متری hdmi کافیه

اما در مورد هزینه - قابل حمل بودن - و مصرف برق کاریش نمیشه کرد و بر میگرده به توان مالی و سلیقه

من خودم ترجیح میدم با اطمینان 300 تومن خرج کنم تا 150 تومن بدم و به نتیجه خرید اطمینان نداشته باشم

hamidR15
10-01-2011, 20:59
سلام
ممنون.به نظرت حدود قيمتش رو چند واي ميسه؟ راستي اسم شما چيه؟
من متاسفانه جواب اين دوتا سوالم رو نگرفتما؟!!!

stb2xxx
10-01-2011, 21:25
حدود قیمت 275 تومن
من سیاوش هستم

motorza
11-01-2011, 23:54
سلام دوستان این صفحه رو هم ببینید بد نیست. مدل جدید پلایرشه

motorza
12-01-2011, 00:06
اینم یه نگاه بندازین

hamidR15
12-01-2011, 09:54
حدود قیمت 275 تومن
من سیاوش هستم
سلام
سياوش خان محبت ميفرمائيد هر وقت اين پلير رسما اومد ايران يه ندا به من بديد.ممنونتون ميشم.
آقا ضمنا PM تون رو چك بفرمائيد،چنتا سوال دارم بايد خدمتتون عرض كنم.
سپاسگذارم:11:

hamidR15
12-01-2011, 10:00
اینم یه نگاه بندازین

سلام دوستان این صفحه رو هم ببینید بد نیست. مدل جدید پلایرشه

سلام آقا مرتضي
اين برند برندي خوبي به نظر مياد و مدلهائي هم كه معرفي كردي خيلي جالبن و ظاهرا هنوز نيامده به بازار.فقط اينكه ----T نداره اين مدلها . ----T دارش هموني هست كه سياوش خان معرفي كرده.:46:
يه چيز جالب كه من تو عكس مدل PLUXX ديدم دوتا سوكت HDMI هست.يعني IN/OUT اولين HD پليري هست كه اين قابليت رو داره.:40:

no name
22-01-2011, 10:50
سلام به همه
من خرید اینترنتی بخوام بکنم از کجا بگیرم؟؟؟

BraveKnight
22-01-2011, 12:15
سلام به همه
من خرید اینترنتی بخوام بکنم از کجا بگیرم؟؟؟
این سایت چند مدل مدیا پلیر داره:

no name
23-01-2011, 10:36
این سایت چند مدل مدیا پلیر داره:

بسیار بسیار تشکر
خرید اینترنتی acryan کسی سراغ نداره؟؟؟

stb2xxx
23-01-2011, 10:55
بسیار بسیار تشکر

دوست عزيز چهارشنبه هفته ديگه از HD MEDIA بخريد :

bzt
26-01-2011, 15:32
کمی از محتویات جعبه بگید...

کابل اچ دی داره و چه مارکی هست؟

آنتن دی وی بی تی داره؟

---------- Post added at 03:32 PM ---------- Previous post was at 03:30 PM ----------

طی تماسی که با پویش الکترونیک گرفتم گفتند دستگاه در حال ترخیصه و هفته ی دیگه آمادس برای فروش..قیمت گفتن حدود 270 الی 280 تومن play on dvr......

stb2xxx
26-01-2011, 16:17

آنتن دی وی بی تی داره؟

---------- Post added at 03:32 PM ---------- Previous post was at 03:30 PM ----------

طی تماسی که با پویش الکترونیک گرفتم گفتند دستگاه در حال ترخیصه و هفته ی دیگه آمادس برای فروش..قیمت گفتن حدود 270 الی 280 تومن play on dvr......

محتويات جعبه:

no name
26-01-2011, 17:47

آنتن دی وی بی تی داره؟

قیمت تایید می شود منم کلی گشتم همین حدود گیر اوردم

stb2xxx
26-01-2011, 18:17
بسیار بسیار تشکر

p_samimi
03-02-2011, 00:21
سلام دوست عزیز.
شما این دستگاه رو داری میشه بگی اگه فولدر DVD رو رو هارد بریزیم اون رو با منو اجرا میکنه یا مشکل بقیه پلیرهارو داره.
آیا فایل Ifo رو واقعا اجرا میکن و DVD همراه با منو ( مثل DVDplayer) اجرا میشه یا نه؟
با تشکر پیشاپیش از جوابتون.

stb2xxx
03-02-2011, 18:06
سلام دوست عزیز.
شما این دستگاه رو داری میشه بگی اگه فولدر DVD رو رو هارد بریزیم اون رو با منو اجرا میکنه یا مشکل بقیه پلیرهارو داره.
آیا فایل Ifo رو واقعا اجرا میکن و DVD همراه با منو ( مثل DVDplayer) اجرا میشه یا نه؟
با تشکر پیشاپیش از جوابتون.

بله اگر شما محتویات دی وی دی روداخل یک فولدرکپی کنید این پلیر میتونه بااجرای فایل ifo دی وی دی رو با منو پخش کنه علاوه بر اون اگر درایو دی وی دی USB,SATA به اون وصل کنید میتونه دی وی دی شما رو روی هارد داخلی خودش کپی کنه

p_samimi
04-02-2011, 19:11
بله اگر شما محتویات دی وی دی روداخل یک فولدرکپی کنید این پلیر میتونه بااجرای فایل ifo دی وی دی رو با منو پخش کنه علاوه بر اون اگر درایو دی وی دی USB,SATA به اون وصل کنید میتونه دی وی دی شما رو روی هارد داخلی خودش کپی کنه

با تشکر از جوابتون.
یعنی اگه من فولدر Video-Ts که داخل DVD هست رو روی فلشم بریزم (یا هارد اکسترنال) DVD رو 100% با منو اجرا میکنه ؟

در ضمن یک سوال دیگخ : اگه از DVD ایمیج ISO داشته باشم اون رو هم Load میکنه و با منو اجرا میکنه ؟
ممنون از جوابتون

stb2xxx
04-02-2011, 19:23
با تشکر از جوابتون.
یعنی اگه من فولدر Video-Ts که داخل DVD هست رو روی فلشم بریزم (یا هارد اکسترنال) DVD رو 100% با منو اجرا میکنه ؟

در ضمن یک سوال دیگخ : اگه از DVD ایمیج ISO داشته باشم اون رو هم Load میکنه و با منو اجرا میکنه ؟
ممنون از جوابتون

بله پخش میشه خیالتون راحت باشه:31:

stb2xxx
05-02-2011, 12:14
دوستاني كه قبلا خريد كردن پلير هاشون ارسال شد.

دوستان ديگه هم ميتونن براي خريد به آدرس زير مراجعه كنن:

stb2xxx
05-02-2011, 20:59
دستگاه playon dvr hd به همراه ملحقات زیر ارائه می شود:

1-کابل HDMI مارک ACRYAN
2-کابل کامپونت
3-کابل کامپوزیت
4-کابل استریو RCA
5-کابل اپتیکال
6-آنتن رومیزی آهن ر بایی
7-کنترل و باطری
8-آدابتور 12ولت 3آمپر
9-کابل USB A TO B
10-دفترچه
11- کارت گارانتی 2 ساله ACRYAN( نماینده رسمی پویش الکترونیک)

لوازم درخواستی در صورت نیاز (همراه دستگاه نمی باشد ) :

کابل ESATA TO ESATA
کابل ESATA TO SATA
آدابتور برق SATA
مبدل USB WIFI مارک ACRYAN به همراه پایه رومیزی و درایور قابل استفاده برای پی سی

دستگاه Playon!HD Essential به همراه ملحقات زیر ارائه می شود:

1-کابل HDMI
2-کابل کامپوزیت
3-کابل اپتیکال
4-کنترل و باطری
5-آدابتور 12ولت 3آمپر
6-کابل USB A TO B
7-دفترچه
8- کارت گارانتی 2 ساله ACRYAN( نماینده رسمی پویش الکترونیک)

لوازم درخواستی در صورت نیاز (همراه دستگاه نمی باشد ) :

مبدل USB WIFI مارک ACRYAN

stb2xxx
06-02-2011, 10:07
دفترچه راهنماي فارسيPlayon!DVR-HD :

jabarsink2000
06-02-2011, 11:42
محصول جديد شركت هلندي تبار AC RYAN نظر اغلب مشتاقان دستگاه هاي پلاير ضبط و پخش را به خود جلب نموده اين دستگاه علاوه بر ضبط و پخش داراي يك تيونر دوبل ----T قدرتمند با گيرندگي بسيار بالا هم مي باشد.از نظر فني دستگاه Playon!DVRHD جزو پلاير هاي هم خانواده REALTK 1283 مي باشد البته يك سرو گردن بالاتر به دليل استفاده از چيپ ست جديد +REALTK 1283C و طراحي بي نظير آن در مدار دستگاه كه آن را از ديگر پلاير ها متمايز مي كند .

قسمت رويي كيس دستگاه از جنس ABS كه از داخل توسط ورقه استيل عايق شده است :

و در جلو پنل LED و 7 كليد قرار دارد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!dvr_hd_011.JPG
و كليد خاموش و روشن دستگاه هم در سمت چپ قرار گرفته كه در زمان استند باي به رنگ قرمز و در زمان كار آبي مي باشد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!dvr_hd_029.JPG

و قسمت زيرين فلزي مي باشد :

درپوش قرار گرفتن هارد ديسك 3.5 اينچي ساتا هم در زير دستگاه با دو پيچ قرار گرفته :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!dvr_hd_021.JPG

پورت هاي USB و كارت خوان دستگاه هم در طرف سمت راست قرار دارد :

كليه خروجي و وردي هاي صدا و تصوير و آنتن و پورت ESATA ,LAN در پشت دستگاه قرار گرفته :

كار كرد دستگاه:

بعد از اتصال فيش آدابتور دستگاه به حالت استند باي مي رود و براي روشن كردن دستگاه بايد دكمه پاور را توسط كنترل يا پنل جلوي دستگاه فشار داد كه اين خود خصيصه خوبي مي باشد كه با قطع و وصل شدن برق دستگاه و هارد آن بي جهت روشن نمي ماند براي استفاده از امكان نت ورك بايد هارد داخل دستگاه قرار بگيرد در ضمن هارد داخل دستگاه را توسط گزينه فرمت خود دستگاه حتما فرمت شود ----T اين دستگاه توانايي ضبط يك كانال و تماشاي كانال ديگر در دو فركانس مختلف را در اختيار شما قرار دهد بر خلاف اكثر دستگاه ها كه با سيستم صداي ايران مشكل دارند صدا در اين مدل درست ميباشد و سرعت تعويض كانال هم 3 الي 4 ثانيه مي باشد در قسمت ضبط برنامه ها قابليت ضبط از دو كانال مختلف در يك زمان را دارد و برنامه ريزي زمانبندي ضبط هم بدون مشكل كار مي كند آنتني هم به همراه دستگاه مي باشد كه انتهاي آن آهن ربايي است آخرين خروجي تصوير در اين دستگاه 1920 در 1080P مي باشد و از نظر صوت مي توانيد بهترين كيفيت را با سيستم HD 7.1 را داشته باشيد از نظر ساپورت فرمت هاي ويديويي AC RYAN جايي براي گلايه باقي نگذاشته است و به جرات مي توان گفت كه در مقابل پلاير هاي ديگر بيشترين فرمت صوتي و تصويري SD و HD را ساپورت ميكند براي آپگريد دستگاه كافيست سري به سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بزنيد اين دستگاه يكي از بهترين ساپورت هاي نرم افزاري را داراست .

در قسمت پخش ويديو امكان پرش به زمان يا چاپتر را داراست و با دكمه منوي كنترل ميتوان به منوي سريع انتخاب زير نويس ,صدا,چاپتر دسترسي پيدا كرد دكمه زوم هم قابليت خوب و بهينه اي در فيلم هاي HD دارد در ضمن اين دستگاه فايل هاي بلوري 48 گيگا بايتي را بدو ن مشكل پخش مي كند با فايل MKV هم مشكلي ندارد ولي فقط در پخش مجمعوعه BBC داراي مشكل بود البته همين مجمعوعه را كه با فرمت بلوري بود به راحتي پخش نمود و براي زيرنويس هم خوشبختانه زير نويس فارسي كاملا ساپورت شده و شما ميتوانيد فايل SRT را با ايميج بلوري هم نام نموده و به راحتي پخش نماييد.
در قسمت كپي شما مي توانيد كليه امور مربوط به انتقال فايل را از روي شبكه,هارد داخلي,هارد يا فلش يو اس بي به يگديگر را انجام دهيد و در قسمت جستجوي فايل مي توان فايل يا فولدر ها را تغيير نام و يا پاك نمود و گزينه قفل هم در اين منو مي باشد كه مي توان فولدر هاي دلخواه را با رمز از دسترس ديگران محفوظ داشت.كه اين گزينه واقعا كاربردي است .

در قسمت AV IN يا همان ضبط امكان ريكورد يا ضبط از سيستمي ديگر مانند دوربين , وديديو , ....و ساير دستگاه هاي داراي سه فيش (RCA ) را دارا مي باشد كه كيفيت آن نيز قابل تغيير است و حتي ميتوان براي اين وردي هم برنامه ريزي زمانبندي نمود .آخرين كيفيت كه HQ هستش با رزولوشن DVD به فرمت MPEG نمونه برداري رو انجام مي ده كه در كل قابل قبول هستش اين نمونه برداري ميتونه روي هارد داخلي و يا وسيله USB باشه

در قسمت آنلاين با اتصال به اينترنت از طريق LAN يا WIFI مي توان از اين امكانات استفاده نمود RADIO,FEEDS,TORRENTS قسمت ردايو كيفيت خوبي داره و بستگي به پهناي باند اينترنتون مي تونيد شبكه هاي بهتري رو انتخاب كنيد صد البته كه فارسي نيستن قسمت فيدس هم درست كار مي كند

در قسمت MOVIE JUKEBOX مي توانيد عكس كاور و توضيحات براي فيلم خود از اينترنت دنلود نموده و به جاي اسم فايل كاور آن نمايش داده شود اين كار توسط برنامه اي به نام YAMJ بر روي كامپيوتر شما انجام ميشه خيلي وقت گيره ولي خيلي جالبه ..

در قسمت خروجي و وردي ها پورت ESATA پشت دستگاه با DVD و هارد ساتا بدون مشكل كار ميكنه فقط بايد يه كابل ESATA TO SATA بگيريد خروجي اوپتيكل هم با كابل همراه دستگاه با كيفيت بالا صدا رو روي اديو رسيور مي بره البته به صورت 5.1 و اگر قصد تجربه HD 7.1 رو داريد بايد اديو رسيور شما وردي HDMI داشته باشه البته اگر هم نداشت زياد ناراحت نباشيد چون دستگاه مي تونه كليه فرمت هاي صدا رو بر روي استريو يا 5.1 پايين بياره

عملكرد ريموت كنترل دستگاه واقعا خيلي خوبه و در تمامي زوايا جواب ميده و با دستگاه هاي ديگه تداخل نداره دكمه هاي كنترل هم كامل و از نظر جنس كيفيت بالايي داره مشكلي كه به نظر من داره اينكه آيرو ديناميك نيست يه مقدار بزرگ و آجري ماننده البته دكمه كاملا در دسترس هستش

عملكرد پنل LED دستگاه در هنگام پخش تايم فيلم را نشان مي دهد و در ----T شماره كانال و در جستجوي فايل و پخش MP3 نام فايل نمايش داده مي شود و ادوات متصله مانند USB,WFI,و نوع پخش HD يا SD هم مشخص است.

عملكرد نرم افزار هم خوب و قابل توجه است زيرا منو ها از نظر زيبايي و سرعت داراي عملكرد خوبي هستند البته در قسمت ----T بعد از تعويض سريع و از اين شاخه به شاخه ديگر پريدن زياد هنگ و ريستارت مشاهده شد البته كم و قابل تحمل شركت ACRYAN در نظر دارد كه اينترفيس جديد خود را براي كليه دستگاه ها تا ما دسامبر ارائه دهد كه الحق نو آورانه وداراي امكانات جديد و زيباست :

jabarsink2000
06-02-2011, 11:50
این هم سایت پشتیبانی نرم افزاری:
وداشتن فریمور مخصوص اسیا:

hamidR15
06-02-2011, 16:36
محصول جديد شركت هلندي تبار AC RYAN نظر اغلب مشتاقان دستگاه هاي پلاير ضبط و پخش را به خود جلب نموده اين دستگاه علاوه بر ضبط و پخش داراي يك تيونر دوبل ----T قدرتمند با گيرندگي بسيار بالا هم مي باشد.از نظر فني دستگاه Playon!DVRHD جزو پلاير هاي هم خانواده REALTK 1283 مي باشد البته يك سرو گردن بالاتر به دليل استفاده از چيپ ست جديد +REALTK 1283C و طراحي بي نظير آن در مدار دستگاه كه آن را از ديگر پلاير ها متمايز مي كند .

قسمت رويي كيس دستگاه از جنس ABS كه از داخل توسط ورقه استيل عايق شده است :

و در جلو پنل LED و 7 كليد قرار دارد :

و كليد خاموش و روشن دستگاه هم در سمت چپ قرار گرفته كه در زمان استند باي به رنگ قرمز و در زمان كار آبي مي باشد

و قسمت زيرين فلزي مي باشد :

درپوش قرار گرفتن هارد ديسك 3.5 اينچي ساتا هم در زير دستگاه با دو پيچ قرار گرفته :

پورت هاي USB و كارت خوان دستگاه هم در طرف سمت راست قرار دارد :

كليه خروجي و وردي هاي صدا و تصوير و آنتن و پورت ESATA ,LAN در پشت دستگاه قرار گرفته :

كار كرد دستگاه:

بعد از اتصال فيش آدابتور دستگاه به حالت استند باي مي رود و براي روشن كردن دستگاه بايد دكمه پاور را توسط كنترل يا پنل جلوي دستگاه فشار داد كه اين خود خصيصه خوبي مي باشد كه با قطع و وصل شدن برق دستگاه و هارد آن بي جهت روشن نمي ماند براي استفاده از امكان نت ورك بايد هارد داخل دستگاه قرار بگيرد در ضمن هارد داخل دستگاه را توسط گزينه فرمت خود دستگاه حتما فرمت شود ----T اين دستگاه توانايي ضبط يك كانال و تماشاي كانال ديگر در دو فركانس مختلف را در اختيار شما قرار دهد بر خلاف اكثر دستگاه ها كه با سيستم صداي ايران مشكل دارند صدا در اين مدل درست ميباشد و سرعت تعويض كانال هم 3 الي 4 ثانيه مي باشد در قسمت ضبط برنامه ها قابليت ضبط از دو كانال مختلف در يك زمان را دارد و برنامه ريزي زمانبندي ضبط هم بدون مشكل كار مي كند آنتني هم به همراه دستگاه مي باشد كه انتهاي آن آهن ربايي است آخرين خروجي تصوير در اين دستگاه 1920 در 1080P مي باشد و از نظر صوت مي توانيد بهترين كيفيت را با سيستم HD 7.1 را داشته باشيد از نظر ساپورت فرمت هاي ويديويي AC RYAN جايي براي گلايه باقي نگذاشته است و به جرات مي توان گفت كه در مقابل پلاير هاي ديگر بيشترين فرمت صوتي و تصويري SD و HD را ساپورت ميكند براي آپگريد دستگاه كافيست سري به سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بزنيد اين دستگاه يكي از بهترين ساپورت هاي نرم افزاري را داراست .

در قسمت پخش ويديو امكان پرش به زمان يا چاپتر را داراست و با دكمه منوي كنترل ميتوان به منوي سريع انتخاب زير نويس ,صدا,چاپتر دسترسي پيدا كرد دكمه زوم هم قابليت خوب و بهينه اي در فيلم هاي HD دارد در ضمن اين دستگاه فايل هاي بلوري 48 گيگا بايتي را بدو ن مشكل پخش مي كند با فايل MKV هم مشكلي ندارد ولي فقط در پخش مجمعوعه BBC داراي مشكل بود البته همين مجمعوعه را كه با فرمت بلوري بود به راحتي پخش نمود و براي زيرنويس هم خوشبختانه زير نويس فارسي كاملا ساپورت شده و شما ميتوانيد فايل SRT را با ايميج بلوري هم نام نموده و به راحتي پخش نماييد.
در قسمت كپي شما مي توانيد كليه امور مربوط به انتقال فايل را از روي شبكه,هارد داخلي,هارد يا فلش يو اس بي به يگديگر را انجام دهيد و در قسمت جستجوي فايل مي توان فايل يا فولدر ها را تغيير نام و يا پاك نمود و گزينه قفل هم در اين منو مي باشد كه مي توان فولدر هاي دلخواه را با رمز از دسترس ديگران محفوظ داشت.كه اين گزينه واقعا كاربردي است .

در قسمت AV IN يا همان ضبط امكان ريكورد يا ضبط از سيستمي ديگر مانند دوربين , وديديو , ....و ساير دستگاه هاي داراي سه فيش (RCA ) را دارا مي باشد كه كيفيت آن نيز قابل تغيير است و حتي ميتوان براي اين وردي هم برنامه ريزي زمانبندي نمود .آخرين كيفيت كه HQ هستش با رزولوشن DVD به فرمت MPEG نمونه برداري رو انجام مي ده كه در كل قابل قبول هستش اين نمونه برداري ميتونه روي هارد داخلي و يا وسيله USB باشه

در قسمت آنلاين با اتصال به اينترنت از طريق LAN يا WIFI مي توان از اين امكانات استفاده نمود RADIO,FEEDS,TORRENTS قسمت ردايو كيفيت خوبي داره و بستگي به پهناي باند اينترنتون مي تونيد شبكه هاي بهتري رو انتخاب كنيد صد البته كه فارسي نيستن قسمت فيدس هم درست كار مي كند

در قسمت MOVIE JUKEBOX مي توانيد عكس كاور و توضيحات براي فيلم خود از اينترنت دنلود نموده و به جاي اسم فايل كاور آن نمايش داده شود اين كار توسط برنامه اي به نام YAMJ بر روي كامپيوتر شما انجام ميشه خيلي وقت گيره ولي خيلي جالبه ..

در قسمت خروجي و وردي ها پورت ESATA پشت دستگاه با DVD و هارد ساتا بدون مشكل كار ميكنه فقط بايد يه كابل ESATA TO SATA بگيريد خروجي اوپتيكل هم با كابل همراه دستگاه با كيفيت بالا صدا رو روي اديو رسيور مي بره البته به صورت 5.1 و اگر قصد تجربه HD 7.1 رو داريد بايد اديو رسيور شما وردي HDMI داشته باشه البته اگر هم نداشت زياد ناراحت نباشيد چون دستگاه مي تونه كليه فرمت هاي صدا رو بر روي استريو يا 5.1 پايين بياره

عملكرد ريموت كنترل دستگاه واقعا خيلي خوبه و در تمامي زوايا جواب ميده و با دستگاه هاي ديگه تداخل نداره دكمه هاي كنترل هم كامل و از نظر جنس كيفيت بالايي داره مشكلي كه به نظر من داره اينكه آيرو ديناميك نيست يه مقدار بزرگ و آجري ماننده البته دكمه كاملا در دسترس هستش

عملكرد پنل LED دستگاه در هنگام پخش تايم فيلم را نشان مي دهد و در ----T شماره كانال و در جستجوي فايل و پخش MP3 نام فايل نمايش داده مي شود و ادوات متصله مانند USB,WFI,و نوع پخش HD يا SD هم مشخص است.

عملكرد نرم افزار هم خوب و قابل توجه است زيرا منو ها از نظر زيبايي و سرعت داراي عملكرد خوبي هستند البته در قسمت ----T بعد از تعويض سريع و از اين شاخه به شاخه ديگر پريدن زياد هنگ و ريستارت مشاهده شد البته كم و قابل تحمل شركت ACRYAN در نظر دارد كه اينترفيس جديد خود را براي كليه دستگاه ها تا ما دسامبر ارائه دهد كه الحق نو آورانه وداراي امكانات جديد و زيباست :

سلام دوست من
دستتون درد نكنه ولي اين مطالب رو خود سياوش خان تو پست 63:

قبلا اشاره كرده بودند و آدرس سايت رو داده اند.

motorza
08-02-2011, 00:14
سلام دوستان
من با wireless دستگاه مشکل دارم یکی کمکم کنه. هر کار میکنم وصل نمیشه.

stb2xxx
08-02-2011, 09:08
سلام دوستان
من با wireless دستگاه مشکل دارم یکی کمکم کنه. هر کار میکنم وصل نمیشه.

اين راهنما رو ببين :

no name
08-02-2011, 09:49
پيش فرض مشکل subtitle پلیر acryan dvr76120
سلام به همه
من یک dvr 76120 خریدم بالاخره
تمام چیزاش عالیه و فرمت ها رو ساپورت میکنه فقططططططططططططط.........
من هر چی فیلم dvd داشتم امتحان کردم همه رو نشون داد و زیر نویس هم داشت کامل و بدون نقص
ولی فیلم با فرمت های دیگه وقتی Subtitle با فرمت srt می خوند در تمام Encoding ها چرت و پرت نشون میده اما در arabic که می زاری نشون میده اما به صورت حرف به حرف...........
چه کار کنم؟؟؟؟؟؟
utf8 که کلا خلاص به زبون سامورایی بید

stb2xxx
08-02-2011, 10:52
پيش فرض مشکل subtitle پلیر acryan dvr76120
سلام به همه
من یک dvr 76120 خریدم بالاخره
تمام چیزاش عالیه و فرمت ها رو ساپورت میکنه فقططططططططططططط.........
من هر چی فیلم dvd داشتم امتحان کردم همه رو نشون داد و زیر نویس هم داشت کامل و بدون نقص
ولی فیلم با فرمت های دیگه وقتی Subtitle با فرمت srt می خوند در تمام Encoding ها چرت و پرت نشون میده اما در arabic که می زاری نشون میده اما به صورت حرف به حرف...........
چه کار کنم؟؟؟؟؟؟
utf8 که کلا خلاص به زبون سامورایی بید

دوست عزيز فريمور دستگاه شما آپديت نيست برين اينجا آخرين فريمور و نصب كنيد :

motorza
08-02-2011, 23:20
سلام
یه سوال داشتم. خواستم بدونم خروجی اپتیکال چند کاناله هستش؟ توی تنظیمات که دوحالت 2channel و passthrough نوشته.
برای من وقتی به اسپیکرم وصل کردم دوکاناله بود. به نظرتون درسته؟ ببخشید که سوال مبتدیانه میکنم

stb2xxx
08-02-2011, 23:34
سلام
یه سوال داشتم. خواستم بدونم خروجی اپتیکال چند کاناله هستش؟ توی تنظیمات که دوحالت 2channel و passthrough نوشته.
برای من وقتی به اسپیکرم وصل کردم دوکاناله بود. به نظرتون درسته؟ ببخشید که سوال مبتدیانه میکنم

خروجی اپتیکال حداکثر 5.1 را ساپورت میکند که البته بستگی به سورس شما دارد اگر سورس شما استریو دو کانال باشد بدون شک خروجی شما هم استریو میباشد حتی اگر از اپتیک خروجی بگیرید

ponto
09-02-2011, 13:48
سلام
بعد از مدتی تحقیق بالاخره پلیر acryan dvr76120راخریدم و بنظرم کاملترین پلیر موجود دربازار جهت کاربر ایرانی می باشد .

فقط خواهشمندم درمورد تغییر نوع فونت زیر نویس دستگاه راهنمائی فرمائید.:8:

stb2xxx
11-02-2011, 15:00
آخرين فريمور Playon!HD Essential :

Firmware_PV73500_v5.0.4_r1794_RC1_Asian

آخرين تغييرات در Firmware_PV73500_v5.0.4_r1794_RC1_Asian

1. Added WIFI capability for use with ACR-WN10002 AC Ryan Playon! Essential wireless N USB dongle
*Internal HDD is required to create bin.wifi folder during firmware installation
2. Added Internet Media menu on home menu selection
- Yahoo Finance
- Shoutcast Radio
3. Added Network (SAMBA) selection in Files Manager menu
4. Improved displaying of mute status when volume is reduced to zero
5. Improved drawing of side scroll bar when moving down to the last file entry
6. Improved scanning of HDD with large amount of contents
7. Improved reaction time of selecting menus after booting up to home screen
8. Improved UI drawing speed
9. Improved audio playing when HDMI Output is set to LPCM Multi-Ch
10. Improved menu language to Asian and European versions
Asian
- English
- Simplified Chinese
- Traditional Chinese
- Japanese
- Korean
- Vietnamese
- Thai
- Arabic
- Indonesia
European
- English
- Spanish
- French
- German
- Italian
- Dutch
- Russian
- Polish
- Czech
- Bulgarian
- Slovak
- Romania
- Portuguese
- Hebrew
- Hungarian
- Slovenian
- Turkish
- Greek
- Icelandic
- Norwegian
- Danish
- Swedish
- Finnish
11. Fix misalignment of selector bar during scrolling in SETUP
12. Fix correct info display of file size when playing from BD structured folder
13. Fix random screen flickering when navigating images in thumbnail layout
14. Fix incorrect menu language selection when system is returned to defaults
15. Fix unable to format raw or un-partitioned HDD
16. Fix image misalignment of SETUP menu
17. Fix .ASF extension to list under recently added movies instead of music
18. Fix unable to index .VOB files during scanning
19. Fix unable to play .MKA files

از اينجا دريافت نماييد:

motorza
11-02-2011, 17:15
خروجی اپتیکال حداکثر 5.1 را ساپورت میکند که البته بستگی به سورس شما دارد اگر سورس شما استریو دو کانال باشد بدون شک خروجی شما هم استریو میباشد حتی اگر از اپتیک خروجی بگیرید
سلام آقا سیاوش
حرف شما درست ولی سوال من اینه چرا توی دستگاه playon dvr قسمت audio قسمت اپتیکال فقط دوکاناله و passthrough داره. این 5.1 که شما میگین کجاست؟

stb2xxx
11-02-2011, 19:10
سلام آقا سیاوش
حرف شما درست ولی سوال من اینه چرا توی دستگاه playon dvr قسمت audio قسمت اپتیکال فقط دوکاناله و passthrough داره. این 5.1 که شما میگین کجاست؟

درود:

5.1 يا 7.1 قسمتي در منو صدا نيست كه شما انتخاب كنيد بلكه فرمتي از صداست كه سيستم صوتي يا سينما خانواده اي كه داراي ورديSPDIF (فقط 5.1) يا HDMI دارد آن را پردازش و پخش مي كند.

shahrashoob
12-02-2011, 12:18
با سلام
کدام بهتر است
Jamm NTD 29 یا ACRyan Essentia

stb2xxx
12-02-2011, 12:38
با سلام
کدام بهتر است
Jamm NTD 29 یا ACRyan Essentia

مشخصات برتر ACRyan Essential نسبت به NTD29 عبارت است از :

1- ساپورت هارد 3.5 ساتا
2-ساپورت فرمت هاي صدای جديد HD فرمت 7.1
3-نرم افزار زيبا و كارايي بي نظير محيط كاربري
4-داراي فن خنك كننده سيستم و هارد ديسك
5-2 پورت USB
6- گارانتي 2 ساله
7- كابل هاي كامل HDMI,OPTICAL,RCA
8- ساپورت بيشتر از فرمت هاي ويديويي RM,RMVB
9- ريموت كنترل مناسب
10- ساپورت درایو DVD USB و فایل منجیر قدرتمند

motorza
13-02-2011, 18:04
درود:

5.1 يا 7.1 قسمتي در منو صدا نيست كه شما انتخاب كنيد بلكه فرمتي از صداست كه سيستم صوتي يا سينما خانواده اي كه داراي ورديSPDIF (فقط 5.1) يا HDMI دارد آن را پردازش و پخش مي كند.
با سلام
حرف شما متین ولی وقتی از pc خروجی SPDIF میگیرم 5.1 هستش و وقتی از دستگاه playon میگیرم 2 کاناله!!!! میتونین راهنماییم کنین؟

یه خواهش دیگه هم داشتم اگه امکان داره مراحل وصل کردن pc رو به دستگاه از طریق wireless به صورت تصویری (عکس) بذارین ممنون میشم. این فیلمی که اشاره کردین هم دیدم ولی نمی دونم مشکل من کجاست. بازم ممنون:20:

stb2xxx
14-02-2011, 08:19
با سلام
حرف شما متین ولی وقتی از pc خروجی SPDIF میگیرم 5.1 هستش و وقتی از دستگاه playon میگیرم 2 کاناله!!!! میتونین راهنماییم کنین؟

در قسمت audio قسمت اپتیکال خروجي را passthrough بگذاريد تا بدون هيچ عملياتي دستگاه داده هاي صدا را به صورت خام به امپ شما بفرسته

یه خواهش دیگه هم داشتم اگه امکان داره مراحل وصل کردن pc رو به دستگاه از طریق wireless به صورت تصویری (عکس) بذارین ممنون میشم. این فیلمی که اشاره کردین هم دیدم ولی نمی دونم مشکل من کجاست. بازم ممنون:20:

سعي ميكنم در اولين فرصت اين آموزش رو قرار بدم

no name
14-02-2011, 10:21
سلام بر همه مخصوصا آقا سياوش.
جماعت من يه سوال پرسيدم اما نيست شايدم حذف شده اما نمي دونم چرا!!!!
دوستان من يه Acryan 76120 دارم.
نوشته Wmv ساپورت ميکنه اما نميکنه.....
مي خوام بدونم مشکل من هست يا همه اين مشکل رو دارن

stb2xxx
14-02-2011, 13:20
سلام بر همه مخصوصا آقا سياوش.
جماعت من يه سوال پرسيدم اما نيست شايدم حذف شده اما نمي دونم چرا!!!!
دوستان من يه Acryan 76120 دارم.
نوشته Wmv ساپورت ميکنه اما نميکنه.....
مي خوام بدونم مشکل من هست يا همه اين مشکل رو دارن

درود:
wmw ورژن هاي مختلفي داره و هيچ پلير نمي تونه تمام ورژن هارو پخش كنه

no name
14-02-2011, 13:43
درود:
wmw ورژن هاي مختلفي داره و هيچ پلير نمي تونه تمام ورژن هارو پخش كنه

با تشکر
آخه من کلي Wmv دارم هيچ کدومو ساپورت نميکنه

motorza
14-02-2011, 23:42
در قسمت audio قسمت اپتیکال خروجي را passthrough بگذاريد تا بدون هيچ عملياتي دستگاه داده هاي صدا را به صورت خام به امپ شما بفرسته
وقتی که روس حالت passthrough میذارم هیچ صدایی از اسپیکرها بیرون نمیاد.

سعي ميكنم در اولين فرصت اين آموزش رو قرار بدم
با سلام
تصور من بر این بود که خود دستگاه به تنهایی قابلیت wireless را دارد و این تبدیل wi-fi را بایستی به pc وصل کرد. ولی امروز متوجه شدم که این تبدیل بایستی به دستگاه وصل شود و برای pc هم یک تبدیل wireless دیگر استفاده شود. این دفعه درست متوجه شدم نه؟

stb2xxx
15-02-2011, 08:17
با تشکر
آخه من کلي Wmv دارم هيچ کدومو ساپورت نميکنه

حتما ورژن wmv اونها پايينه چون پليرها ورژن wmv 9 رو پخش ميكنن

stb2xxx
15-02-2011, 08:34
وقتی که روس حالت passthrough میذارم هیچ صدایی از اسپیکرها بیرون نمیاد.

دستگاه امپ شما چيه؟

با سلام
تصور من بر این بود که خود دستگاه به تنهایی قابلیت wireless را دارد و این تبدیل wi-fi را بایستی به pc وصل کرد. ولی امروز متوجه شدم که این تبدیل بایستی به دستگاه وصل شود و برای pc هم یک تبدیل wireless دیگر استفاده شود. این دفعه درست متوجه شدم نه؟

درسته بايد هر دو دستگاه داراي wifi باشن

motorza
15-02-2011, 19:50
دستگاه امپ شما چيه؟
سلام
یه سینمای خانواده سونی مدل FLX5.0 دارم

motorza
18-02-2011, 00:37
سلام
دوستان اگه کسی میتونه کمکم کنه
من pc مو به دستگاه وصل کردم به صورت ad hoc و الان سیگنال هم داره. قدم بعدی چیه؟ چطوری میتونم فایل شیر کنم. ویندوز اجازه درست کردن homegroup نمیده!!

shahrashoob
19-02-2011, 06:17
سلام
من بعد از كلي تحقيق دستگاه Play on Essential كه مدل پخش كننده مي باشد را خريدم و موارد زير را مشاهده كردم
براي شناختن هارد حتما بايد آخرين ورژن Firmware را نصب كرد.
دستگاه دفترچه راهنماي انگليسي و فارسي ندارد و به گفته فروشندگان در آينده آماده خواهد شد.
اكثر فايهاي MWV پخش ميشود ولي تقريبا هيچكدام صدا ندارد .
تمام فايهاي MKV پخش مي شود .
در منوي زبان دستگاه فارسي وجود ندارد و حروف گچپژ در زيرنويس SRT بصورت مجزا ديده مي شود و حرف ي بصورت عربي نوشته مي شود اما تقريبا همه مدل زيرنويس فارسي را مي خواند و امكان تغيير رنگ و سايز آن وجود دارد .
WiFi اين مدل هنوز آماده نشده است هم از نظر نرم افزاري و هم دانگل مربوطه عرضه نشده است .

stb2xxx
19-02-2011, 22:22
سلام
من بعد از كلي تحقيق دستگاه Play on Essential كه مدل پخش كننده مي باشد را خريدم و موارد زير را مشاهده كردم .

مبارک باشه امیدوارم راضی باشید

براي شناختن هارد حتما بايد آخرين ورژن Firmware را نصب كرد .

با ورژن خود دستگاه هم هارد مشکلی نداره لینک فریمور جدید:

سلام دستگاه دفترچه راهنماي انگليسي و فارسي ندارد و به گفته فروشندگان در آينده آماده خواهد شد..

هنوز راهنمای کامل منتشر نشده چون AC RYAN مشغول آپدیت نرم افزار و ساخت دستگاه جدیده

سلام اكثر فايهاي MWV پخش ميشود ولي تقريبا هيچكدام صدا ندارد .
تمام فايهاي MKV پخش مي شود ..

فایل های WMV ورژن های مختلفی داره و ورژن های پایین اون ساپورت نمیشه

سلام در منوي زبان دستگاه فارسي وجود ندارد و حروف گچپژ در زيرنويس SRT بصورت مجزا ديده مي شود و حرف ي بصورت عربي نوشته مي شود اما تقريبا همه مدل زيرنويس فارسي را مي خواند و امكان تغيير رنگ و سايز آن وجود دارد . .
ن
فریمور جدید برای تست برام فرستادن و مشکل گپچژ برطرف شده ولی تا ماه مارچ ریلز نمیشه

سلام
WiFi اين مدل هنوز آماده نشده است هم از نظر نرم افزاري و هم دانگل مربوطه عرضه نشده است .

با فریمور که لینکش و گذاشتم WIFI اضافه شده فایل PDF رو بخوانید

motorza
19-02-2011, 22:26
سلام
دوستانی که playon خریدن. اگه لطف کنن روش اتصال pc رو به دستگاه به صورت کامل برای من مبتدی توضیح بدن ممنون میشم. ویندوز من هم 7 هستش.

stb2xxx
19-02-2011, 22:30
سلام
دوستان اگه کسی میتونه کمکم کنه
من pc مو به دستگاه وصل کردم به صورت ad hoc و الان سیگنال هم داره. قدم بعدی چیه؟ چطوری میتونم فایل شیر کنم. ویندوز اجازه درست کردن homegroup نمیده!!

باید شما طریقه ساخت یه شبکه خانگی رو در ویندوز یاد بگیری سرچ بزنید :

set up a home or small office network

stb2xxx
19-02-2011, 22:37
سلام
یه سینمای خانواده سونی مدل FLX5.0 دارم

سورسی که پخش میشه ؟ dts ?

motorza
23-02-2011, 22:40
سورسی که پخش میشه ؟ dts ?
با سلام
بله dts هستش. سورسی که استفاده می کنم دقیقاً برای هر دو مورد یکی هستش. 1- از طریق pc به اسپیکرهام وصل کنم 2- از طریق دستگاه به اسپیکرهام وصل کنم ولی در مورد حالت دوم 2 کاناله پخش میشه و روی حالت passthrough صدا نداره

stb2xxx
23-02-2011, 23:11
صدا های 5.1 از طریق spdif به سینما خانواده منتقل میشن مگه flx5.0 وردی spdif داره?
با کابل استریو نمیشه صدای 5.1 رو انتقال داد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] fe976.gif

mr_rayan
24-02-2011, 00:30
صدا های 5.1 از طریق spdif به سینما خانواده منتقل میشن مگه flx5.0 وردی spdif داره?

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] fe976.gif

بله ورودی و خروجی اپتیکال داره.

motorza
24-02-2011, 06:25

سلام بله flx5.0هم وروردی و هم خروجی spdif (نوری) داره

stb2xxx
26-02-2011, 14:48
آخرين فريمور Playon!HD Essential :

alirafaat
01-03-2011, 08:17
سلام

میشه طریقه اپدیت فریمور این دستگاه رو توضیح بدید

با تشکر

stb2xxx
01-03-2011, 08:36
سلام

میشه طریقه اپدیت فریمور این دستگاه رو توضیح بدید

با تشکر

1-فايل را از حالت فشرده خارج نموده و فايل حاصله install.img در شاخه اصلي فلش كپي كنيد.
2--فلش را به پورت USB دستگاه متصل كرده و دستگاه را از برق جدا نماييد دكمه پاور جلوي دستگاه را پايين نگه داشته و دستگاه را به برق زده دكمه پاور را 30 ثانيه نگه داشته تا دستگاه وارد قسمت آپگريد فريمور شود

mahbod_v
02-03-2011, 10:06
الان قیمت یه بلو ری پلیر شده 380( من ال جی رو قیمت گرفتم اما ظاهرا فیلیپس هم تو همین رنج قیمتی هست)
بزرگترین حسن بلو ری پلیرها اینه که هارد اکسترنال رو قبول میکنه. ام کا وی رو هم حتی از روی دیسک میخونه
این ال جی که من دیدم نوشته هارد تا چهار ترا بایت رو هم قبول میکنه( حالا بگذریم که اصلا هارد چهار ترابایت تو بازار نیست)
من یههارد پلیر وسترن دیجیتال دارم که تقریبا هر بار که میخوام برای تماشای فیلم ازش استفاده کنم یه اشک حسابی ازم در میاره.
زیاد به این هارد پلیرها امید نداشته باش که ایراداتشون بیشتر از حسناتشونه

100% تایید می شه دیگه با وجود این بلو ری پلیرها خرید این اچ دی پلایرها توجیهی نداره

stb2xxx
02-03-2011, 11:26
100% تایید می شه دیگه با وجود این بلو ری پلیرها خرید این اچ دی پلایرها توجیهی نداره

با تشكر از از اطلاع رساني و تاييد ....:31: شما موفق باشيد

stb2xxx
02-03-2011, 21:40

دوست عزیز قطعا شما تاپیک و اشتباه گرفتی شما باید در بخش راهنمایی برای خرید اظهار نظر کنید.:46:

ولی نظر دوستان رو به چند نکته جلب میکنم:

1-بلوری پلیرها توانایی مولتی کدک بودن را مانند اچ دی پلیرها ندارند

2-قیمت بالا و استفاده از قطعاتی مانند لنز که استهلاک...

3- بهای بالا و دردسترس نبودن بلوری و منطقه ای بودن دیسک و بلوری پلیر ها و مشکلات کپی و پخش نشدن..

4-امکانات شبکه و ساپورت انواع هارد دیسک و قابلیت استفاده به عنوا هارد اکسترنال زیر نویس ....در اچ دی پلیرها

5- ساپورت از انواع درایو بلوری یا دی وی دی یو اس بی و ساپورت انواع فایل ها از روی دیسک توسط اچ دی پلیرها

7- توانایی فایل منیجر کپی یا حذف از کلیه سورس ها و قفل فولدر در اچ دی پلیرها

8- امکاناتی مانند ریکورد یا ----t

9-..............

در کل اچ دی پلیر ها از هر جهت کامل تر و مناسب تر هستن و درایو بلوری رو هم ساپورت میکن و هر وقت درایو بلوری به قیمت مناسب برسه هر کسی بخواد میتونه یکی تهیه کنه و هم برای پی سی و هم برای پلیرش استفاده کنه ...

shahrashoob
03-03-2011, 00:18
با سلام خدمت آقا سیاوش و بقیه دوستان
لطقا روش کپی از هارد اکسترنال به دستگاه PlayOn Essential را توضیح دهید

mahbod_v
03-03-2011, 08:14
دوست عزیز قطعا شما تاپیک و اشتباه گرفتی شما باید در بخش راهنمایی برای خرید اظهار نظر کنید.:46:

ولی نظر دوستان رو به چند نکته جلب میکنم:

1-بلوری پلیرها توانایی مولتی کدک بودن را مانند اچ دی پلیرها ندارند

2-قیمت بالا و استفاده از قطعاتی مانند لنز که استهلاک...

3- بهای بالا و دردسترس نبودن بلوری و منطقه ای بودن دیسک و بلوری پلیر ها و مشکلات کپی و پخش نشدن..

4-امکانات شبکه و ساپورت انواع هارد دیسک و قابلیت استفاده به عنوا هارد اکسترنال زیر نویس ....در اچ دی پلیرها

5- ساپورت از انواع درایو بلوری یا دی وی دی یو اس بی و ساپورت انواع فایل ها از روی دیسک توسط اچ دی پلیرها

7- توانایی فایل منیجر کپی یا حذف از کلیه سورس ها و قفل فولدر در اچ دی پلیرها

8- امکاناتی مانند ریکورد یا ----t

9-..............

در کل اچ دی پلیر ها از هر جهت کامل تر و مناسب تر هستن و درایو بلوری رو هم ساپورت میکن و هر وقت درایو بلوری به قیمت مناسب برسه هر کسی بخواد میتونه یکی تهیه کنه و هم برای پی سی و هم برای پلیرش استفاده کنه ...

دوست عزیز من دوستان راصرفا راهنمایی کردم که در خرید این وسایل دقت بیشتری کنندبا توجه به اینکه پلایر های بلو ری قابلیت اتصال به هارد دیسک را هم دارند و خیلی هاشون هم الان دارای حافظه فلاش داخلی هستند بسیاری از معایبی که شما گفتیداصلا دیگه عیب نیست ضمنا بسیاری از ما دستگاه دی وی دی پلایر داریم من خودم الان 4 ساله هر روز 2 تا فیلم باهاش می بینم فعلا که خراب نشده !!
در نهایت اینجا فقط محل اطلاع رسانی است تصمیم گیری با خواننده است ؟

stb2xxx
04-03-2011, 13:56
با سلام خدمت آقا سیاوش و بقیه دوستان
لطقا روش کپی از هارد اکسترنال به دستگاه PlayOn Essential را توضیح دهید

بر روی فایل یا فولدری که میخواهید کپی کنید دکمه edit را روی کنترل فشار دهید و گزینه کپی را با دکمه وسط انتخاب کنید در صفحه ای که باز می شود محل انتقال فایل را اتخاب کنبد و دکمه play / pause را بزنید

hamy_jengir
07-03-2011, 14:48
سیاوش جان شما نماینده شرکت AC Rayan هستی؟
توی سایتتون برندهای دیگه ای هم هست. نظرتون راجع به اونها چی هست مثلا:
Asus HDP-R1
Patriot Box Office
Novatron NTD 29
که قیمتی نزدیک هم دارن

hamy_jengir
07-03-2011, 15:06
دستگاه پاتریوت دستگاه واقعا خوبیه. توصیه میکنم دوستان این مطلب رو مطالعه کنند

بجای خط چین ها عبارتshahrsakhtafzarرو جایگزین کنید

salambarto
07-03-2011, 15:35
اخیرادرسایت دیجی کالامحصول جالب باقیمت مناسب که دارای هارد بوده و توانایی پخش انواع فرمت ها رو داره با نامTrekstor MovieStation دیدم.جهت اطلاعات بیشتر به این سایت مراجعه نمایید.دوستانی هم که از این محصول استفاده کردند لطفا نظربدن.

قسمت خط چین درآدرس فوق حرف mمی باشد.

hamy_jengir
07-03-2011, 16:33
توصیه میکنم دوستان لینک زیر که مقایسه Patriot و AC Rayan Essential هستش رو نگاه کنند و بعد از مشاهده تمام قسمت ها نظرشون رو بدن.

stb2xxx
07-03-2011, 21:50
توصیه میکنم دوستان لینک زیر که مقایسه Patriot و AC Rayan Essential هستش رو نگاه کنند و بعد از مشاهده تمام قسمت ها نظرشون رو بدن.

اقای محترم شما اگر می خواهید پلیری معرفی کنید یا مقایسه کنید بهتره یک تاپیک باز کنید متاسفانه شما به عنوان تاپیک توجه نکرده اید وهر جور که دوست داشتید خلاف موضوع تاپیک رفتار کردید و به نوعی قصد تبلیغ و .....و فکر نمیکنم این درست باشه...

به هر حال...AC Rayan Essential از چیپ rtl 1055 شرکت realtak استفاده میکنه که نسل دوم محصولات این شرکت هستش در این سری از چیپ ها سرعت 20 درصد سریعتر از سری rtl 1073 میباشدو این افزایش سرعت همراه با بهینه سازی دیگر عمل کردها از جمله درجه حرارت بوده و در این سری دیگر نیاز به هیتسینگ یا فن برای خنک نمودن چیپ نمیباشد و سرعت بوت حدود 10 ثانیه می باشد عمل کرد بهتر در پخش فرمت های صوتی 7.1 و پخش فایل های تصویری کانتینر از جمله ویژیگی های چیپ جدید می باشد

با توجه به این قابلیت ها و به روز بودن سخت افزار و نرم افزار AC Rayan Essential بدون شک Patriot پلیری از نسل قبل و قدیمی می باشد و نمی تواند انتخاب خوبی باشد

hamidbn
10-03-2011, 08:43
مدل A.C.RYAN PLAYON HD2 قیمتش چند هست و به نظرتان گزینه مناسبی هست ؟

stb2xxx
11-03-2011, 00:06
مدل A.C.RYAN PLAYON HD2 قیمتش چند هست و به نظرتان گزینه مناسبی هست ؟

در حال حاضر قیمت hd 2 بالاست میتوانید dvr رو انتخاب کنید

hamy_jengir
11-03-2011, 19:10
دوستان کسی هست که از سایت hdmedia خرید کرده باشه؟
اگر کسی هست لطفا بگه چند روزه تحویل داده؟ راضی بوده؟

motorza
11-03-2011, 21:52
دوستان کسی هست که از سایت hdmedia خرید کرده باشه؟
اگر کسی هست لطفا بگه چند روزه تحویل داده؟ راضی بوده؟
با سلام
من خرید کردم. دستگاه PLAYON DVR HD و یک عدد تبدیل wi-fi. اگه شما تهران باشی که در عرض یکی دو ساعت فکر کنم به دستت برسه. من خودم شهرستان هستم و یه روزه بعد از اینکه وجه رو واریز کردم به دستم رسید. با تیپاکس برام فرستادن. تا الان که عالی بوده. دست آقا سیاوش هم درد نکنه.

helijoop
13-03-2011, 21:21
سلام
امروز به آدرس فروشگاه که در سایت بود رفتم و یه دستگاه اسنشال گرفتم،برخورد بسیار خوب و محترمانه بود.حالا در تنظیمات و راه انداختن به مشکل برخوردم در اینجا مطرح میکنم. اگر تست چیزی هم دوستان میخواهند براشون انجام بدم بفرمایید. آخر هفته فیلم های مستند فول آچ دی دستم میاد. یه هارد وسترن 1 ترابایت 64 مگ کش سبز هم انداختم توش. با این مشخصات تستی موردی مدنظرتون بود بفرمایید در خدمتم.

شاد باشید

freelife
14-03-2011, 12:56
طبق آنچه كه فروشنده گفته فونتي كه قرار است تصحيح و
مشكلاتش رفع شود فونت تاهوما مي باشد .
اما فونت فوق يكي از زشت ترين فونتها مي باشد با بررسي
كه كردم و در شكل زير مي بينيد :

اگر ديده نشد از لينك زير دانلود كنيد

زيباترين فونت ، نستعليق مي باشد كه جلوه ديگري به فيلمها
خواهد بخشيد و سپس فونت زر بسيار مناسب مي باشد كه
به دو صورت معمولي و پر نمايش داده شده و در انتها فونت
تاهوما را مشاهده مي كنيد كه نه تنها زيبا نيست بلكه ايرادات
ديگري هم دارد.
از جمله اگر دقت كنيد در كلمه مي روم ي به صورت عربي
ديده مي شود كه در دو فونت ديگر چنين نيست .
حرف م در انتهاي كلمه به صورت كوتاه و شبيه م در ابتداي
كلمه مي باشد و كلا اين فونت تاهوما هيچ زيبايي ندارد.
با توجه به اينكه شركت سازنده اين دستگاه سرگرم رفع مشكل
حروف فارسي غير موجود در زبان عربي مي باشد كه به
صورت جدا از حرف قبل يا بعد خود ديده مي شوند ، بهتر
است اين صرف انرژي و وقت را بروي يكي از فونتهاي
بالا يعني نستعليق و يا زر نمايد چون در واقع نظر ما مصرف
كننده ها مهم مي باشد و آنها زيبايي شناسي كلمات فارسي را
تشخيص نمي دهند . و يا حداقل اينكه با گذاردن 2 فونت فارسي
اين حق انتخاب را به كاربر براي انتخاب فونت دلخواه خود
هنگام نمايش بده كه كارسختي به نظر نمي آيد .
اين فونتها درون نرم افزار دستگاه قرار خواهند گرفت و مثل
كامپيوتر نيست كه هر كاربر بايد اين فونت را بروي دستگاه
خودش داشته باشد.
نماينده شركت و يا دوستان فونتهاي مورد نظر را مي توانيد
از لينك زيردانلود كنيد

لطفا دوستان هم براي تحقق اين امر پشتيباني كنند و از نمايندگي
بخواهند تا فونت مناسب و بهتري را جايگزين فونت تاهوما
كنند

stb2xxx
14-03-2011, 17:23

ديگري هم دارد.
خودش داشته باشد.
از لينك زيردانلود كنيد

كنند

اگر دوستان ديگر تاييد كنند مشكلي نيست...
در ضمن بعد از درست شدن اصل قضيه شما مي تونيد فونت رو عوض كنيد

firesoul
15-03-2011, 23:39

ديگري هم دارد.
خودش داشته باشد.
از لينك زيردانلود كنيد

كنند

من با فونت نستعلیق اصلا موافق نیستم، چون 1)دستنویس که نیست، کامپیوتریه و توی فاصله ها و... مشکل داره که خوندنش رو دشوار میکنه 2) فونت نستعلیق برای زیرنویس مناسب نیست چون باید سریع خونده بشه و اینطوری خیلی سخته خوندنش
بنظر من فونتهایی که درشت و ساده و کتابی باشند مناسب هستند، مثل تیتر، نازنین و یا لوتوس

freelife
16-03-2011, 08:48
من با فونت نستعلیق اصلا موافق نیستم، چون 1)دستنویس که نیست، کامپیوتریه و توی فاصله ها و... مشکل داره که خوندنش رو دشوار میکنه 2) فونت نستعلیق برای زیرنویس مناسب نیست چون باید سریع خونده بشه و اینطوری خیلی سخته خوندنش
بنظر من فونتهایی که درشت و ساده و کتابی باشند مناسب هستند، مثل تیتر، نازنین و یا لوتوس

در مورد اينكه فونت نستعليق دستنويس نيست متوچه منظورتان نمي شوم چون اتفاقا از هر فونت ديگري
دست نويس تر مي باشد و خودش فاصله ها را تنظيم مي كند و خوانا مي باشد ، فونتهايي كه نام برديد و
تعداد زيادي ديگر را همزمان تست كردم و فونتهايي مثل تيتر ، بدر و ... آنها هم خوب هستند و حداقل اينكه
مثل فونت تاهوما زشت نيستند ، اما فونت زر تمام موارد را رعايت كرده و زيبايي و كشيدگي و سايز حروف
را بدرستي رعايت كرده و مدل پر Bold آن احتمالا نظر شما را جلب خواهد كرد ، البته با توجه به اينكه
خود پلير امكان بزرگ كردن فونت را دارد مشكلي در مدل معمولي اين فونت نيز نبايد باشد ، در انتها شايد
بشود با هماهنگي با شركت سازنده و نمايندگي امكاني را فراهم كرد كه به جاي يك فونت چند فونت
گذاشته شود يا اينكه هر كسي بتواند فونت دلخواه خودش را جايگزين فونت پيش فرض فارسي موجود در
دستگاه بنمايد.

stb2xxx
16-03-2011, 22:27
بنده فونت های جدید زر را فرستادم دیگر بستگی به شرکت دارد که کدام را قرار دهد البته بعد از رفع مشکل خودتان می توانید فونت تعویض نمایید

stb2xxx
19-03-2011, 23:06

ضمن عرض تبريك و تهنيت به مناسبت رسيدن نوروز باستاني و سال نو پارسي.

دوستاني كه در ايام نوروز از سايت خريد نمايند هديه ويژه سال نو دريافت خواهند نمود.

stb2xxx
21-03-2011, 17:58
آموزش تعويض عكس پس زمينه و فونت پلير Playon!HD Essential :

arshawin
22-03-2011, 14:53
با سلام
لینک آموزش تعويض عكس پس زمينه و فونت پلير کار نمیکند.
در ضمن برای خرید این محصول از سایت به کجا باید مراجعه شود.

Molibden
22-03-2011, 19:43
دوستان این HD Player ها حتما نیاز به تلویزیون اچ دی دارن یا روی تلویزیون های crt هم جواب میدن؟

stb2xxx
22-03-2011, 23:31
دوستان این HD Player ها حتما نیاز به تلویزیون اچ دی دارن یا روی تلویزیون های crt هم جواب میدن؟

خير می تونید با کابل 3 فیش به هر تلویزیون وصلش کنید ولی برای کیفیت های بالا باید سورس و تلویزیون شما اچ دی باشن

freelife
24-03-2011, 15:10
آموزش تعويض عكس پس زمينه و فونت پلير Playon!HD Essential :

آيا مشكل حروف فارسي برطرف شده ؟

روشي كه شرح داده شده موقتي است و هر بار بايد فلش ديسك را براي تعويض موقتي به دستگاه
وصل نمود بهتر است كه فونت جايگزين شود نه اينكه هميشه به فلش ديسك احتياج باشد.

stb2xxx
24-03-2011, 22:35
با سلام
لینک آموزش تعويض عكس پس زمينه و فونت پلير کار نمیکند.
در ضمن برای خرید این محصول از سایت به کجا باید مراجعه شود.

مشكلي در لينك وجود نداره احتمالا اخلال سرور هستش.
مي توانيد از فروشگاه سايت HDMEDIA خريد كنيد:
66724257
09126173521

آيا مشكل حروف فارسي برطرف شده ؟

روشي كه شرح داده شده موقتي است و هر بار بايد فلش ديسك را براي تعويض موقتي به دستگاه
وصل نمود بهتر است كه فونت جايگزين شود نه اينكه هميشه به فلش ديسك احتياج باشد.

فعلا خير احتمالا تا آخر هفته ديگه مشكل حروف فارسي برطرف ميشه.

تعويض فونت به صورت پيش فرض بر روي فريمور عملي نيست. ولي ميتونيد به جاي usb از يك كارت فلش در قسمت كارت ريدر استفاده كنيد.

hamidR15
26-03-2011, 10:36
سلام ساوش جان،سال نو رو به شما تبريك عرض ميكنم.
سياوش جان تو اين برند هم تعويض كانالهاي TV با تاخير همراه هست؟تاحيرش چقدره؟
ممنوم از شما

stb2xxx
26-03-2011, 11:38
سلام ساوش جان،سال نو رو به شما تبريك عرض ميكنم.
سياوش جان تو اين برند هم تعويض كانالهاي TV با تاخير همراه هست؟تاحيرش چقدره؟
ممنوم از شما

حميد خان درود سال نو رو تبريك ميگم .

تمامي برندها كانالهاي TV با تاخير همراه هست تاخير در اين دستگاه 3 ثانيه مي باشد .

sufii
28-03-2011, 04:00
دوست عزیز فریموری که مشکل فونت فارسی درش حل شده کی میاد؟
اگه امکان داره فعلا فریموری که گفتید برای تست دریافت کردید رو آپلود کنید

stb2xxx
28-03-2011, 13:44
دوست عزیز فریموری که مشکل فونت فارسی درش حل شده کی میاد؟
اگه امکان داره فعلا فریموری که گفتید برای تست دریافت کردید رو آپلود کنید

شركت در حال كار بروي فريمور جديده و تاريخي مشخص نكرده .
فريموري كه براي تست براي من فرستادن ايراد داره و قابل استفاده نيست .

stb2xxx
28-03-2011, 19:16
دوستان عزيز فریموری که مشکل پ گ چ درش حل شده آماده هستش و به همين زودي رليز ميشه

stb2xxx
28-03-2011, 20:25
دوستان عزيز فریموری جديد که مشکل پ گ چ درش حل شده آماده هستش و ميتونيد دنلود كنيد :

freelife
29-03-2011, 08:51
دوستان عزيز فریموری جديد که مشکل پ گ چ درش حل شده آماده هستش و ميتونيد دنلود كنيد :

دانلود نمي شود !

از قسمت فريمورها دانلود شد

آيا در اين نسخه قابليت وايرلس فعال شده و با هر دانگل usb امكان كار دارد ؟

مشكل ناپيوستگي حروف فارسي حل شد ، فقط حيف كه همان فونت سابق مي باشد و فونتهاي ارسالي را جايگزين نكردند.

stb2xxx
29-03-2011, 10:45
آيا در اين نسخه قابليت وايرلس فعال شده و با هر دانگل usb امكان كار دارد ؟
.

قابليت وايرلس فعال شده و فقط با دانگل اصلي شركت كار ميكنه

freelife
29-03-2011, 11:26

فونت به روشي كه گفتين قابل تعويض است اما حروف برعكس هستند يعني مثلا سلام بدين صورت

نوشته مي شود : م ال س

تست را بروي 4 يا 5 فونت از جمله : زر - تيتر - بدر .... انجام دادم نتيجه يكسان بود.

freelife
29-03-2011, 15:24

به نظر من مطلب فوق صحيح نمي باشد و تنها در جهت حفظ منافع فروش توسط نمايندگي مي باشد كه

در ايران امري طبيعي است. ( براي اينكه فروشنده هميشه مي انگارد كه بيش از خريدار مي داند )

اما در واقع دستگاهها و ادوات الكترونيك داراي استانداردهايي مي باشند كه شمال پورت ها و پورتكل هاي

معيني مي باشند كه بعد از مدتها بحث و بررسي و چند سالي تست سرانجام به تصويب مي رسند و

توليد كنندگان لوازم الكترونيك در جريان اين جزييات قرار مي گيرند تا محصول خود را با هماهنگي كامل

با ديگر توليد كنندگان كه بخشهاي ديگري را مي سازند ، روانه بازار كنند.

پس در استانداردهاي محصولات بي سيم كه شامل سري هاي b , g , n مي باشند همه اين شرايط

براي همه توليد كنندگان يكسان مي باشند حال اگر اين محصول از استاندار بي سيم به فرض 802.11n

استفاده مي كند بايد بتواند با تمام محصولات ديگر شركتها كه چنين استانداردي را توليد مي كند ، قادر

به كار كردن باشد . پس مطلب فوق صحيح نمي باشد مگر اينكه شركت مزبور به طريقي دستگاه خود

را انحصار ي با دانگل بيسيم خود فقل كرده باشد ، با توجه به اينكه شركتها از عواقب چنين كار خطرناكي

كه به مقابله با قوانين ضد انحصار مي پردازد واقف هستند بعيد است چنين كاري كرده باشند چون

از جريمه و عواقب سنگين آن با خبر مي باشند.

حال اگر ديگر دوستان آزمايش كرده و با دانگل ديگري موفق نشده اند مي توانيم با شركت سازنده

تماس گرفته يا راه كارهاي ديگري را بيانديشيم

stb2xxx
29-03-2011, 16:52
براي پخش هر دو فرمت زيرنويسansi,utf8 بر روي كنترل دكمه SETUP را فشار دهيد و گزينه Text Encoding را به Arabic(cp1256 تغيير دهيد و ديگر نياز به تغيير فرمت زيرنويس نداريد

motorza
31-03-2011, 23:32

با سلام
این فریمور مربوط به playon dvr هستش یا playon hd؟

freelife
01-04-2011, 09:21
با سلام

براي Playon HD Essetial مي باشد.

stb2xxx
01-04-2011, 10:54
با سلام

اين فريمور جديد Playon!HD Essential هستش

stb2xxx
01-04-2011, 11:08
به نظر من مطلب فوق صحيح نمي باشد و تنها در جهت حفظ منافع فروش توسط نمايندگي مي باشد كه

در ايران امري طبيعي است. ( براي اينكه فروشنده هميشه مي انگارد كه بيش از خريدار مي داند )

اما در واقع دستگاهها و ادوات الكترونيك داراي استانداردهايي مي باشند كه شمال پورت ها و پورتكل هاي

معيني مي باشند كه بعد از مدتها بحث و بررسي و چند سالي تست سرانجام به تصويب مي رسند و

توليد كنندگان لوازم الكترونيك در جريان اين جزييات قرار مي گيرند تا محصول خود را با هماهنگي كامل

با ديگر توليد كنندگان كه بخشهاي ديگري را مي سازند ، روانه بازار كنند.

پس در استانداردهاي محصولات بي سيم كه شامل سري هاي b , g , n مي باشند همه اين شرايط

براي همه توليد كنندگان يكسان مي باشند حال اگر اين محصول از استاندار بي سيم به فرض 802.11n

استفاده مي كند بايد بتواند با تمام محصولات ديگر شركتها كه چنين استانداردي را توليد مي كند ، قادر

به كار كردن باشد . پس مطلب فوق صحيح نمي باشد مگر اينكه شركت مزبور به طريقي دستگاه خود

را انحصار ي با دانگل بيسيم خود فقل كرده باشد ، با توجه به اينكه شركتها از عواقب چنين كار خطرناكي

كه به مقابله با قوانين ضد انحصار مي پردازد واقف هستند بعيد است چنين كاري كرده باشند چون

از جريمه و عواقب سنگين آن با خبر مي باشند.

حال اگر ديگر دوستان آزمايش كرده و با دانگل ديگري موفق نشده اند مي توانيم با شركت سازنده

تماس گرفته يا راه كارهاي ديگري را بيانديشيم

عجب!!! اگر بنده بگويم كه اين دستگاه مبدل مخصوص به خود دارد و هنوز اين مبدل را ما هم نداريم و هر مبدلي را ساپورت نميكند براي منافع فروش خود است ؟ به جاي اينكه اين همه داستان درست كنيد يه سرچ مي زديديد يا در فرم شركت پست ها را مي خوانديد ..خيلي خوب جناب شما تحقيق كن وبگو كه اين مبدل از چه چيپي استفاده كرده و معادل مارك و مدلشم بگو تا بنده نه انگارم كه از شما بيشتر مي دونم :

stb2xxx
01-04-2011, 11:18
فونت به روشي كه گفتين قابل تعويض است اما حروف برعكس هستند يعني مثلا سلام بدين صورت

نوشته مي شود : م ال س

تست را بروي 4 يا 5 فونت از جمله : زر - تيتر - بدر .... انجام دادم نتيجه يكسان بود.

اين مشكل را تذكر دادم ولي در كل مشكل زيرنويس فارسي در Playon!HD Essential و Playon!HD DVR HD كلا حل شده

freelife
01-04-2011, 11:28
عجب!!! اگر بنده بگويم كه اين دستگاه مبدل مخصوص به خود دارد و هنوز اين مبدل را ما هم نداريم و هر مبدلي را ساپورت نميكند براي منافع فروش خود است ؟ به جاي اينكه اين همه داستان درست كنيد يه سرچ مي زديديد يا در فرم شركت پست ها را مي خوانديد ..خيلي خوب جناب شما تحقيق كن وبگو كه اين مبدل از چه چيپي استفاده كرده و معادل مارك و مدلشم بگو تا بنده نه انگارم كه از شما بيشتر مي دونم :

مسلم است كه فروم آن شركت را بررسي كرده ام ، آنجا هم همين بحث ها هست
اول اينكه دستگاه بدون اينكه قابليت وايرلس داشته باشه روانه بازار شده در حاليكه
در تبليغاتش بر وايرلس دار بودنش تاكيد شده ، اين شركت گويا از مدل فروش ايراني
الگو برداري كرده كه ادعاي چيزي را كرده بود كه موجود نبود ، شايد هم شركت ايراني است
بعد از مدتها هم شركت دانگلي براي آن بيرون داده كه خودش هم تاكيد كرده كه با
مال خودمان فعلا جواب داده مدلهاي
ACR-WN10001 , ACR- WN10002
كه گويا Wireless N مي باشند احتمالا منظورتان از مبدل همين بوده ديگر ؟
بعدش هم استاندارد بي سيم استاندارد است من در آوردي نيست كه هر شركتي به سازخودش
برقصد و دستگاهش را انحصاري كند تا مردم مجبور شوند تنها با محصولات آن شركت كار كنند.
مگر اينكه ريگي به كفششان باشد كه گويا هست.
شايد هم نوع وايرلس جديدي اختراع كرده اند به اسم Wirelss N ACR يا همان مبدل موردنظر شما.
اينا داستان نيست شما هم بجاي اينكه از شركت مورد نظر طرفداري كنيد مي توانستيد بگوييد بله
چنين است و شركت براي فروش بيشتر خودش دستگاهش را قفل كرده و ما هم به عنوان نمايندگي
كاري از دستمان بر نمي آيد .
بالاخره شما برادر ما هستي يا برادر شيره ؟

stb2xxx
01-04-2011, 11:31
مسلم است كه فروم آن شركت را بررسي كرده ام ، آنجا هم همين بحث ها هست
اول اينكه دستگاه بدون اينكه قابليت وايرلس داشته باشه روانه بازار شده در حاليكه
در تبليغاتش بر وايرلس دار بودنش تاكيد شده ، اين شركت گويا از مدل فروش ايراني
الگو برداري كرده كه ادعاي چيزي را كرده بود كه موجود نبود ، شايد هم شركت ايراني است
بعد از مدتها هم شركت دانگلي براي آن بيرون داده كه خودش هم تاكيد كرده كه با
مال خودمان فعلا جواب داده مدلهاي
ACR-WN10001 , ACR- WN10002
كه گويا Wireless N مي باشند احتمالا منظورتان از مبدل همين بوده ديگر ؟
بعدش هم استاندارد بي سيم استاندارد است من در آوردي نيست كه هر شركتي به سازخودش
برقصد و دستگاهش را انحصاري كند تا مردم مجبور شوند تنها با محصولات آن شركت كار كنند.
مگر اينكه ريگي به كفششان باشد كه گويا هست.
شايد هم نوع وايرلس جديدي اختراع كرده اند به اسم Wirelss N ACR يا همان مبدل موردنظر شما.
اينا داستان نيست شما هم بجاي اينكه از شركت مورد نظر طرفداري كنيد مي توانستيد بگوييد بله
چنين است و شركت براي فروش بيشتر خودش دستگاهش را قفل كرده و ما هم به عنوان نمايندگي
كاري از دستمان بر نمي آيد .
بالاخره شما برادر ما هستي يا برادر شيره ؟

موفق باشيد

freelife
05-04-2011, 00:13
با شركت توليد كننده تماس گرفتم اما گويا ديگر قصد تهيه فونت ديگري ندارند و به همان فونت موجود در دستگاه
بسنده كردند.

stb2xxx
05-04-2011, 08:57
با شركت توليد كننده تماس گرفتم اما گويا ديگر قصد تهيه فونت ديگري ندارند و به همان فونت موجود در دستگاه
بسنده كردند.

خوشبختانه فونت دستگاه هم فونت مناسبي هستش و SRT فارسي رو هم بدون مشكل پ گ چ پخش ميكنه

freelife
05-04-2011, 09:42
خوشبختانه فونت دستگاه هم فونت مناسبي هستش و SRT فارسي رو هم بدون مشكل پ گ چ پخش ميكنه

فونت دستگاه زيبا نيست اما قابل خواندن هست ، حالا كه كاري انجام شده بهتر مي بود به نحو احسن انجام
گيرد ، شايد تنها فشار نمايندگي آنها را وادار به تغيير فونت داخلي كند چون شيوه تغيير فونت كه اعلام كردين
بدرد نمي خورد و فونتها برعكس مي باشد.
اما مشكل حروف فارسي و جدا بودن آنها از باقي حروف حل شده و زيرنويس فارسي پخش مي شود.

parviz85
06-04-2011, 11:41
در محصولات sony هم فقط میشه از دانگل خود sony استفاده کرد .
این شرکت ها از چیپ هایی استفاده می کنن که دستگاه هاشون فقط قادر به خوندن اونها باشن و ربطی به استاندارد های وایرلس نداره.

stb2xxx
06-04-2011, 12:49
دوستان ميتونن بررسي ACRYAN رو در صفحه 61 مجله T3 شماره ششم نوروز 90 بخونن

Arash.sabet
07-04-2011, 03:36
با درود از انجا كه براي من پخش زيرنويس فارسي بسيار مهم است ميخاستم دقيقن بفرماييد ايا اين دستگاه هر دو فرمت زيرنويس فارسي يعني srt ‎‎_ sub.idx ‎‏ را بدون مشكل پخش ميكند يا نه ? در ضمن دوستان اطلاع دارند كه كدام دستگاه ها ( دي وي دي پلير_ اچ دي پلير_ مديا پلير و هر دستگاه پخش ديگر) در ايران به جز كامپيوتر ميتوانند هر دو فرمت اصلي زيرنويس فارسي را بدون مشكل نشان دهند? اين موضوع برايم بسيار مهم است و منتظر راهنمايي دوستان هستم. با سپاس فراوان

Arash.sabet
07-04-2011, 03:40
با درود از انجا كه براي من پخش زيرنويس فارسي بسيار مهم است ميخاستم دقيقن بفرماييد ايا اين دستگاه هر دو فرمت زيرنويس فارسي يعني srt ‎‎_ sub.idx ‎‏ را بدون مشكل پخش ميكند يا نه ? در ضمن دوستان اطلاع دارند كه كدام دستگاه ها ( دي وي دي پلير_ اچ دي پلير_ مديا پلير و هر دستگاه پخش ديگر) در ايران به جز كامپيوتر ميتوانند هر دو فرمت اصلي زيرنويس فارسي را بدون مشكل نشان دهند? اين موضوع برايم بسيار مهم است و منتظر راهنمايي دوستان هستم. با سپاس فراوان

stb2xxx
07-04-2011, 07:56
با درود:

هر دو دستگاه هر دو فرمت زيرنويس فارسي يعني srt ‎‎_ sub.idx ‎‏ را بدون مشكل پخش ميكند .

parviz85
07-04-2011, 09:22
خب بزارید من هم سوالم رو بپرسم :)
من دنبال دستگاهی هستم که تمامی فرمت ها و زیرنویس ها فارسی رو به طور کامل پوشش بده، lan و wifi N به همراه SATA داشته باشه.usb 3 هم داشته باشه.بقیه پورتها رو هم که اکثرا دارن دیگه.
اگر بشه خودش DVD player هم داشته باشه که بسیار خوب میشه.
من بیشتر playon HD 2 که هنوز وارد ایران نشده ،مورد نظرم هست ولی اگر دستگاه دیگه ای سراغ دارید لطفا معرفی کنید.
البته HD 2 خودش DVD palyer نداره.
راستی اگه ----- HD شبکه های Sat رو هم داسته باشه خیلی خوب میشه دیگه . ::31:

Arash.sabet
07-04-2011, 13:52
با درود: هر دو دستگاه هر دو فرمت زيرنويس فارسي يعني srt ‎‎_ sub.idx ‎‏ را بدون مشكل پخش ميكند .با سپاس فراوان از پاسخ شما فكر كنم اين تنها پلير موجود در ايران و جهان هست كه هر دو مدل زيرنويس فارسي را بدون مشكل پخش ميكند درست است? واقعن جاي تشكر دارد از سازندگان اين دستگاه عاليايا دستگاه ديگري با اين قابليت فعلن وجود ندارد?

freelife
07-04-2011, 23:08
فونت فارسي بدون مشكلي پخش مي شود و قابليت تغيير رنگ و سايز و محل فونت را هم دارد.
البته براي نوع Srt ، فقط فونت خوبي استفاده نشده ، يعني اينكه زيبا نيست و بعضي جاها خواندنش
سخت مي شود اگر نسبت سايز تصوير جوري باشد كه تمام صفحه تلويزيون را پر كند آنوقت فونت
بروي تصوير قرار مي گيرد البته اين مشكل نيست اما چون فونت مذكور بسيار نازك است هرچقدر هم
كه سايز فونت را بزرگ كنيد باز باريك مي باشد و خواندش سخت ، من دوباره با شركت سازنده تماس
مي گيرم بايد آنها را وادار به تغيير فونت داخلي كرد يا اينكه مشكل تغيير فونت دستي و موقتي را
حل كنند ، جاي تعجب است كه چرا با وجود اينكه اين مشكل را براي فونت داخلي حل كرده اند و راه و
روش آن را بلدند چرا حاضر نيستند فونت ديگري را جايگزين كنند ؟ پس پشتيباني چه معني دارد ؟
لطفا دوستان ديگر هم درخواست كنند تا آنوقت دستگاه كاملا بي نقصي در اختيار داشته باشيم
و در اين صورت تبليغ خوبي هم براي آن خواهد بود.

stb2xxx
08-04-2011, 09:07
فونت فارسي بدون مشكلي پخش مي شود و قابليت تغيير رنگ و سايز و محل فونت را هم دارد.
البته براي نوع Srt ، فقط فونت خوبي استفاده نشده ، يعني اينكه زيبا نيست و بعضي جاها خواندنش
سخت مي شود اگر نسبت سايز تصوير جوري باشد كه تمام صفحه تلويزيون را پر كند آنوقت فونت
بروي تصوير قرار مي گيرد البته اين مشكل نيست اما چون فونت مذكور بسيار نازك است هرچقدر هم
كه سايز فونت را بزرگ كنيد باز باريك مي باشد و خواندش سخت ، من دوباره با شركت سازنده تماس
مي گيرم بايد آنها را وادار به تغيير فونت داخلي كرد يا اينكه مشكل تغيير فونت دستي و موقتي را
حل كنند ، جاي تعجب است كه چرا با وجود اينكه اين مشكل را براي فونت داخلي حل كرده اند و راه و
روش آن را بلدند چرا حاضر نيستند فونت ديگري را جايگزين كنند ؟ پس پشتيباني چه معني دارد ؟
لطفا دوستان ديگر هم درخواست كنند تا آنوقت دستگاه كاملا بي نقصي در اختيار داشته باشيم
و در اين صورت تبليغ خوبي هم براي آن خواهد بود.

البته به نظر من فونت دستگاه زیباست و احتیاج به تغییر ندارد ولی بنده به نظر و سلیقه شما احترام میگذارم و سعی میکنم که قسمت تغییر فونت دستگاه را درست کنم تا مشکل شما هم بر طرف شود وهر فونتی که می خواهید جای گزین کنید.

freelife
08-04-2011, 18:52
البته به نظر من فونت دستگاه زیباست و احتیاج به تغییر ندارد ولی بنده به نظر و سلیقه شما احترام میگذارم و سعی میکنم که قسمت تغییر فونت دستگاه را درست کنم تا مشکل شما هم بر طرف شود وهر فونتی که می خواهید جای گزین کنید.

فونت موجود در دستگاه اگر مسئله زيبا نبودنش را كنار بگذاريم باريك مي باشد و با بزرگ كردن سايز هم اين
باريكي باقي مي ماند مخصوصا در فيلمهايي كه فونت بروي تصوير قرار مي گيرد نياز است كه فونت كمي
توپر يا كلفت تر باشد تا خوانده شود براي همين خواندن فونت موجود مقداري سخت است و اصرار براي
تعويض هم بيشتر اين مورد است و البته فونت اگر زيباتر هم باشد كه چه بهتر. اگر مي شد گزينه Bold هم
به دستگاه اضافه مي شد شايد اين مشكل راحت تر حل مي شد بهرحال لطفا اين زحمت را بكشيد ،
حتي اگر مي شد به همان روش موقتي فونت را هم تعويض كرد باز خوب بود كه اما در اينجا فونتها برعكس
مي شوند.
فقط يك مسئله ديگر فايل منجر دستگاه قادر به تشخيص فايلهاي srt نيست يعني هنگام كپي ما فقط
فايلهاي ويديويي را مي بينيم و راهي براي كپي كردن و پاك كردن آنها نيست مگر اينكه كل فولدر را كپي يا حذف
كنيم. (براي مواردي كه نياز است فقط زيرنويس تعويض شود مثلا بخاطر تصحيح زمانبندي و يا ....)

Arash.sabet
08-04-2011, 21:20
يك: چرا نظرات من تاييد نميشود دو : ميخاستم بدانم ايا ميتوان ديسك دي وي دي را داخل اين دستگاه قرار داد و محتويات ديسك را از طريق دستگاه روي هارد كپي كرد? يا با يك راهي يا رابطي? صحبتي در مورد درايو دي وي دي و هارد ساتا دستگاه شده بود ميشه در اين مورد براي من كه اطلاعات كمي دارم توضيح بدهيد. ايا دستگاه خودش داراي هارد داخلي هست.

parviz85
09-04-2011, 08:37
کسی این سوال ما رو جواب نمیده؟

freelife
09-04-2011, 09:35
يك: چرا نظرات من تاييد نميشود دو : ميخاستم بدانم ايا ميتوان ديسك دي وي دي را داخل اين دستگاه قرار داد و محتويات ديسك را از طريق دستگاه روي هارد كپي كرد? يا با يك راهي يا رابطي? صحبتي در مورد درايو دي وي دي و هارد ساتا دستگاه شده بود ميشه در اين مورد براي من كه اطلاعات كمي دارم توضيح بدهيد. ايا دستگاه خودش داراي هارد داخلي هست.

دستگاه داراي هارد نيست ، بلكه شما بايد يك هارد بخريد و آن را داخل دستگاه قرار دهيد.
تا جايي كه من شنيدم گويا امكان وصل كردن دي وي دي پلير به آن را از طريق پورت usb دارد.
در هر صورت كار سختي نيست اگر به كامپيوتر دسترسي داريد ديسك هاي خود را روي هارد
كامپيوتر كپي كرده ( فولدر VIDEO_TS ) بعد اين فولدر را بروي فلش ديسك كپي كرده و فلش
را به دستگاه وصل كنيد در اين حالت مي توانيد از روي فلش فيلم را اجرا كنيد و يا اينكه محتويات
آن را بروي هارد داخلي كه از پيش قرار داد ه ايد كپي كنيد و سپس اجرا كنيد

Arash.sabet
09-04-2011, 13:21
تا جايي كه من شنيدم گويا امكان وصل كردن دي وي دي پلير به آن را از طريق پورت usb دارد.در هر صورت كار سختي نيست اگر به كامپيوتر دسترسي داريد ديسك هاي خود را روي هاردكامپيوتر كپي كرده ( فولدر VIDEO_TS ) بعد اين فولدر را بروي فلش ديسك كپي كرده و فلشرا به دستگاه وصل كنيد در اين حالت مي توانيد از روي فلش فيلم را اجرا كنيد و يا اينكه محتوياتآن را بروي هارد داخلي كه از پيش قرار داد ه ايد كپي كنيد و سپس اجرا كنيد[/QUOTE] با سپاس از شما به هر حال اگر بتوان بدون نياز به كامپيوتر فيلمها را از روي ديسك رو هارد دستگاه كپي كرد يك امتياز مهم براي اين دستگاه به حساب مي ايد. من خودم كامپيوتر دارم اما ممكن است كسي دسترسي نداشته باشد يا به هر دليل در يك دوره كامپوترش مشكل داشته باشد.به هر حال اميدوارم يك نفر اينجا دقيقن به اين موضوع جواب بدهد.با سپاس فراوان

Arash.sabet
09-04-2011, 13:25
با درود ميخاستم بفرماييد اين مبدل كه براي ارتباط بي سيم هست يعني چي? من اطلاعاتم در اين زمينه كم هست لطفن توضيح بدهيد ارتباط بي سيم چه كاربردي دارد اگر مربوط به اينترنت هست چه شرايطي ميخواهد و در ضمن اگر كسي اين مبدل را نخرد مشكلي پيش مي ايد يا اين مبدل صرفن براي همان ارتباط بي سيم هست و كاربرد ديگري ندارد. خاهشن كامل توضيح دهيد يك جا هم فرموده ايد كه بعد از وصل يو اس بي چند دقيقه بايد منتظر بمانيم يعني مثلن اگر دو تا فيلم داخل يواس بي ريخته باشيم و بخواهيم تماشا كنيم بايد چند دقيقه منتظر بمانيم تا پخش شروع شود و در اخر اينكه اين دستگاه فقط يك جاي يو اس بي خور دارد يا بيشتر . مثلن ايا وقتي هارد اكسترنال به دستگاه وصل هست درگاه ديگري دارد تا بتوان فيلمهايي كه روي يو اس بي هست را از طريق دستگاه روي هارد كپي كرد يا نه?من گيلان هستم ايا در رشت نمايندگي داريد اگر داريد ادرس لطفن و اگر نه براي خريد چه بايد كرد? قيمت دقيق چقدر هست?ميدانم زياد سوال كردم اما خاهش ميكنم به همه سوالات كامل پاسخ دهيد چون برايم خيلي مهم است. با سپاس فراوان

shahrashoob
09-04-2011, 18:27
فقط یک پورت USB دارد
با فیش I/O(فیش پرینتر) می توان از کامپیوتر به هارددستگاه فایل انتقال داد

Arash.sabet
09-04-2011, 23:23
فقط یک پورت USB داردبا فیش I/O(فیش پرینتر) می توان از کامپیوتر به هارددستگاه فایل انتقال داد اگر فقط يك پورت usb ‎‏ داشته باشد يك ضعف بزرگ است.

stb2xxx
10-04-2011, 11:07
اگر فقط يك پورت usb ‎‏ داشته باشد يك ضعف بزرگ است.

پلير داراي 3 پورت مي باشد 1 پورت كه براي اتصال به pc و استفاده از هارد دروني دستگاه به عنوان هارد اكسترنال و 2 پورت براي اتصال فلش و هارد براي پخش فايل ها

Arash.sabet
10-04-2011, 13:38
با سپاس از شما لطفن به بقيه سوالات اين صفحه هم پاسخ بدهيد در ضمن به طور ساده بفرماييد ميشه فيلمها رو از روي ديسك يا فلش به هارد دستگاه (بدون دخالت كامپيوتر) ريخت يا نه?خاهش ميكنم جواب بدهيد

parviz85
11-04-2011, 07:32
HD 2 به این زودس وارد ایران میشه؟
قیمتش در چه حدودی هست؟(بدون هارد)

stb2xxx
11-04-2011, 08:58
خب بزارید من هم سوالم رو بپرسم :)
من دنبال دستگاهی هستم که تمامی فرمت ها و زیرنویس ها فارسی رو به طور کامل پوشش بده، lan و wifi N به همراه SATA داشته باشه.usb 3 هم داشته باشه.بقیه پورتها رو هم که اکثرا دارن دیگه.
اگر بشه خودش DVD player هم داشته باشه که بسیار خوب میشه.
من بیشتر playon HD 2 که هنوز وارد ایران نشده ،مورد نظرم هست ولی اگر دستگاه دیگه ای سراغ دارید لطفا معرفی کنید.
البته HD 2 خودش DVD palyer نداره.
راستی اگه ----- HD شبکه های Sat رو هم داسته باشه خیلی خوب میشه دیگه . ::31:

درود :

فكر نمي كنم به اين زودي اين دستگاه رو داشته باشيم

meisam317
11-04-2011, 12:57
درود :

فكر نمي كنم به اين زودي اين دستگاه رو داشته باشيم

هستش همچن دستگاهی من تو تاپیک NOVATRON لینک توضیحات و خرید انگلیسی رفتم . تو این سایت پلیرهای دیگری هم معرفی بودش که خیلی خیلی شاخ بودن یعنی امکاناتی داشتند که ادم کف میکرد . اگه بگردین پیداش میکنین . البته باید بدین تا تکی واستون بیارن

Arash.sabet
12-04-2011, 03:09
با سپاس از شما لطفن به بقيه سوالات اين صفحه هم پاسخ بدهيد در ضمن به طور ساده بفرماييد ميشه فيلمها رو از روي ديسك يا فلش به هارد دستگاه (بدون دخالت كامپيوتر) ريخت يا نه?خاهش ميكنم جواب بدهيد با درود دوست گرامي ميشه لطفن جواب بدهيد به سوالهاي مناگر قبلن جايي جواب داده ايد راهنمايي ام كنيد با سپاس

khansalar
12-04-2011, 15:23
با راهنمایی دوستان و تحقیق در مورد HD Player من یه دستگاه A.C.RYAN Playon!HD Essential گرفتم و به نظرم خیلی عالیه فقط یه مشکل دارم و اینکه برای زیرنویس فیلمهای 3D میشه کاری کرد چون رو حالت سه بعدی زیرنویس مشکل داره میخواستم ببینم کسی تجربه ای داره تو این زمینه؟

stb2xxx
12-04-2011, 16:03
با راهنمایی دوستان و تحقیق در مورد HD Player من یه دستگاه A.C.RYAN Playon!HD Essential گرفتم و به نظرم خیلی عالیه فقط یه مشکل دارم و اینکه برای زیرنویس فیلمهای 3D میشه کاری کرد چون رو حالت سه بعدی زیرنویس مشکل داره میخواستم ببینم کسی تجربه ای داره تو این زمینه؟

چه مشكلي داره؟

khansalar
12-04-2011, 17:01
سلام خدمت آقا سیاوش
مشکل زمانیه که فیلم میره رو حالت 3D تو این حالت ظاهرا چون نوشته ها جزیی از فیلم نیستن در نتیجه بهم میریزن (srt) البته من فرصت نکردم کامل بررسی کنم فقط میخوستم بدونم کسی تجربه ای داره تو این زمینه یا نه ؟ اگر شما با این مسئله برخورد نکردین یا تو حالت 3D تست نکردین میتونم بیشتر بررسی کنم

stb2xxx
13-04-2011, 09:34
سلام خدمت آقا سیاوش
مشکل زمانیه که فیلم میره رو حالت 3D تو این حالت ظاهرا چون نوشته ها جزیی از فیلم نیستن در نتیجه بهم میریزن (srt) البته من فرصت نکردم کامل بررسی کنم فقط میخوستم بدونم کسی تجربه ای داره تو این زمینه یا نه ؟ اگر شما با این مسئله برخورد نکردین یا تو حالت 3D تست نکردین میتونم بیشتر بررسی کنم

زيرنويس ارتباطي به فرمت 3d ندارد احتمالا مشكل شما به فرمت زيرنويس مربوط است براي پخش هر دو فرمت زيرنويس بر روي كنترل دكمه SETUP را فشار دهيد و گزينه Text Encoding را به Arabic(cp1256 تغيير دهيد و ديگر نياز به تغيير فرمت زيرنويس نداريد

freelife
14-04-2011, 11:16
با تماسي كه با شركت سازنده گرفتم و فونت زر را برايشان ارسال كرده بودم بالاخره جواب دادند كه
اين دستگاه رام محدودي داره و فونتي كه برايشان ارسال كرده بودم حجم زيادي داره و جا نمي شه !!
در حالي كه فونت ارسالي 80 كيلو بايت بود ، يا طرف فكر كرده ما حاليمون نيست كه 80 كيلو چقدر
جا مي گيره يا اينكه رام دستگاه ازاين عروسكهاي آوازخوان هم كمتر بوده .
اما احتمالا طرف يه رنگ ايراني داره كه اينجوري جواب مي ده ، بهرحال نهايت گفتند كه در نسخه بعدي
نرم افزار دستگاه سعي مي كنند فونت را جايگزين كنند.

فايل منجر دستگاه قادر به شناسايي فايل هاي srt نيست و نمي شود اين گونه فايل ها را كپي يا جابجا
يا خذف كرد ، اين مورد را به اطلاع شركت برسانيد.

stb2xxx
14-04-2011, 20:21
با تماسي كه با شركت سازنده گرفتم و فونت زر را برايشان ارسال كرده بودم بالاخره جواب دادند كه
اين دستگاه رام محدودي داره و فونتي كه برايشان ارسال كرده بودم حجم زيادي داره و جا نمي شه !!
در حالي كه فونت ارسالي 80 كيلو بايت بود ، يا طرف فكر كرده ما حاليمون نيست كه 80 كيلو چقدر
جا مي گيره يا اينكه رام دستگاه ازاين عروسكهاي آوازخوان هم كمتر بوده .
اما احتمالا طرف يه رنگ ايراني داره كه اينجوري جواب مي ده ، بهرحال نهايت گفتند كه در نسخه بعدي
نرم افزار دستگاه سعي مي كنند فونت را جايگزين كنند.

فايل منجر دستگاه قادر به شناسايي فايل هاي srt نيست و نمي شود اين گونه فايل ها را كپي يا جابجا

با توجه با اين كه شركت acrayn دستگاه هاي خود را در سطح جهاني به فروش مي رساند و تنها استفاده كننده و درخواست كننده شما نيستيد و هر كس در هر كشوري و با سليقه خود دوست دارد فونت يا ... امكانات ديگري را سفارش دهد شما اين درخواست هاي 80 کیلوبایتی را در سطح 1000 نفر در نظر بگیرید فکر میکنم بهتر متوجه منظور آنها شوید

vvc
15-04-2011, 10:13
سلام دوستان
من دیروز این دستگاه رو گرفتم که چنتا مشکل باهاش داره
1 - فایلهای تصویری MOV رو که با دوربین کانن SX210 ضبط شده رو بدون صدا پخش میکنه و نمیشه
این فایلها رو کپی کرد
2 - کنترل دستگه خیلی دیر عمل میکنه یعنی باید 2 یا 3 بار کلیدی رو فشار بدی تا کار کنه
3 - وقتی هرد اکسترنال بهش وصل میکنم دستگاه خاموش و روشن میشه و اجازه هیچ کاری رو نمیده

میخواستم ببینم کسی با این مشکلات برخورد کرده یا نه
اگر امکان داره آخرین نرم افزار این دستگاه رو با نحوه اپدیت کردنش رو بذارید

freelife
15-04-2011, 12:49
درخواست 80 کیلوبایتی را در سطح 1000 نفر در نظر بگیرید فکر میکنم بهتر متوجه منظور آنها شوید

مثل اينكه شما متوجه نيستيد ، جاي دادن يك فايل 80 كيلوبايتي چه ربطي به 1000 نفر دارد ؟ قرار شد اين
فونت 80 كيلوبايتي( يا هر فونت ديگري مثل تيتر يا بدر ....) به عنوان فونت فارسي جايگزين فونت فعلي شود
قرار نيست كه 1000 فونت 80 كيلو بايتي در دستگاه كار گذاشته شود . در ضمن عدد 1000 را هم توضيح دهيد
كه از كجا به ذهنتون رسيده ؟
طرف گفته ROM دستگاه حجمش كمه ، كه البته فكر كرده اينا جهان سومي هستند و حاليشون نيست ،
الان سيم كارت موبايل هم يه ROM حداقل 500 كيلوبايتي روش هست ، ROM اين دستگاه حداقل بالاي
20 مگابايت مي باشد ، دقت كنيد به حجم فايل سيستم عامل دستگاه كه دانلود مي كنيم و آپگريد مي كنيم
بعد شما مقايسه كنيد 80 كيلوبايت يا همان 8 صدم مگابايت چه حجمي جا مي گيرد تا به حرفهاي بيهوده طرف
پي ببريم.
در ضمن اگر براي مشتري ايراني حال و حوصله ندارند كه فونت را جايگزين كنند حداقل فونت دلخواه ما را تصحيح
كنند تا از روش جايگزيني موقت فونت از طريق همان فلش مموري و ايجاد پوشه Resource بتوانيم موقتي فونت
را هر بار تعويض كنيم.
فايلهاي srt يا sub/idx نيز در فايل منجر ديده نمي شوند تا كپي يا حذف شوند.
كنترل دستگاه زياد بد نيست اما خوب هم نيست و از فاصله 1.8 متر بيشتر خوب عمل نمي كند.

vvc
15-04-2011, 20:00
سلام دوستان
1 - فایلهای تصویری MOV رو که با دوربین کانن SX210 ضبط شده رو بدون صدا پخش میکنه و نمیشه این فایلها رو کپی کرد
2 - کنترل دستگاه خیلی دیر عمل میکنه یعنی باید 2 یا 3 بار کلیدی رو فشار بدی تا کار کنه
3 - وقتی هارد اکسترنال بهش وصل میکنم دستگاه خاموش و روشن میشه و اجازه هیچ کاری رو نمیده

البته الان نرم افزارش V 5.4.3 r 2607 هست:8:

stb2xxx
15-04-2011, 20:08
سلام دوستان
1 - فایلهای تصویری MOV رو که با دوربین کانن SX210 ضبط شده رو بدون صدا پخش میکنه و نمیشه
این فایلها رو کپی کرد
2 - کنترل دستگه خیلی دیر عمل میکنه یعنی باید 2 یا 3 بار کلیدی رو فشار بدی تا کار کنه
3 - وقتی هرد اکسترنال بهش وصل میکنم دستگاه خاموش و روشن میشه و اجازه هیچ کاری رو نمیده

دوستان عزيز شما مي توانيد سولات و درخواست هاي خود را فقط در سايت هاي زير مطرح و پيگيري نماييد:

khansalar
16-04-2011, 10:41
زيرنويس ارتباطي به فرمت 3d ندارد احتمالا مشكل شما به فرمت زيرنويس مربوط است براي پخش هر دو فرمت زيرنويس بر روي كنترل دكمه SETUP را فشار دهيد و گزينه Text Encoding را به Arabic(cp1256 تغيير دهيد و ديگر نياز به تغيير فرمت زيرنويس نداريد

فکر کنم شما درست متوجه مشکل نشدین یا من نتونستم خوب اونو شرح بدم .
ببینید فیلم 3d با فرمت side by side وقتی زیرنویس کنارش هست درست پخش میکنه ، ولی شما وقتی برای دیدن فیلم تی وی رو رو حالت 3d قرار میدین تا بتونین با عینک فیلم رو ببینید نوشته های زیرنویس از لحاظ ساختار یا نمایش بهم نمیریزن بلکه یجورایی از تصویر خارج میشن یا تار میشن نمیدوم یه حالت خاصیه که فکر کنم بیشتر بخاطر نمایشش رو حالت سه بعدیه میخواستم بدونم کسی تجربه ای داره تو این زمینه یا نه؟

vvc
16-04-2011, 14:39
دوستان عزيز شما مي توانيد سولات و درخواست هاي خود را فقط در سايت هاي زير مطرح و پيگيري نماييد:

پس این تایپیک رو واسه چی زدید؟
:19:

khansalar
21-04-2011, 13:34
سلام
با دستگاه ac ryan ess. فیلم Resident Evill :After life 3D با حجم 11گیگ حدودا ، هنگام پخش هر چند ثانیه یه صدایی مثل صدای خش و فریز حدود 1 ثانیه ای داره
مشخصات فیلم:

Video
ID/String : 1
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format_Profile : High@L5.1
Format_Settings_CABAC/String : Yes
Format_Settings_RefFrames/String : 2 frames
CodecID : V_MPEG4/ISO/AVC
Duration/String : 1h 36mn
BitRate/String : 15.5 Mbps
Width/String : 1 920 pixels
Height/String : 1 080 pixels
DisplayAspectRatio/String : 16:9
FrameRate/String : 23.976 fps
ColorSpace : YUV
ChromaSubsampling : 40
BitDepth/String : 8 bits
ScanType/String : Progressive
Bits-(Pixel*Frame) : 0.312
StreamSize/String : 10.5 GiB (89%)
Encoded_Library/String : x264 core
Color primaries : BT.709-5, BT.1361, IEC 61966-2-4, SMPTE RP177
Transfer characteristics : BT.709-5, BT.1361
Matrix coefficients : BT.709-5, BT.1361, IEC 61966-2-4 709, SMPTE RP177
دوستان کسی به این مساله برخورد کرده؟ یعنی با این بیت ریت باید این دستگاه کم بیاره؟
آقا سیاوش که ما رو به سایت ACryan حواله داد

tractorspor
22-04-2011, 09:26
با سلام خدمت اساتيد محترم.
من قصد خريد اين دستگاه رو دارم اما سينماي خانگي من ورودي صداي اپتيك نداره و فقط ورودي AC 3DTS و AUX داره.
لطفا راهنمايي كنيد آيا ميتونم با سيستم موجودم به همراه اين پلير از صداي 5 كاناله استفاده كنم؟

vvc
22-04-2011, 09:29
با سلام خدمت اساتيد محترم.
من قصد خريد اين دستگاه رو دارم اما سينماي خانگي من ورودي صداي اپتيك نداره و فقط ورودي AC 3DTS و AUX داره.
لطفا راهنمايي كنيد آيا ميتونم با سيستم موجودم به همراه اين پلير از صداي 5 كاناله استفاده كنم؟
نه نمیتونید فقط با کابل اپتیک میتونید

stb2xxx
24-04-2011, 09:21
سلام
با دستگاه ac ryan ess. فیلم Resident Evill :After life 3D با حجم 11گیگ حدودا ، هنگام پخش هر چند ثانیه یه صدایی مثل صدای خش و فریز حدود 1 ثانیه ای داره
مشخصات فیلم:

Video
ID/String : 1
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format_Profile : High@L5.1
Format_Settings_CABAC/String : Yes
Format_Settings_RefFrames/String : 2 frames
CodecID : V_MPEG4/ISO/AVC
Duration/String : 1h 36mn
BitRate/String : 15.5 Mbps
Width/String : 1 920 pixels
Height/String : 1 080 pixels
DisplayAspectRatio/String : 16:9
FrameRate/String : 23.976 fps
ColorSpace : YUV
ChromaSubsampling : 40
BitDepth/String : 8 bits
ScanType/String : Progressive
Bits-(Pixel*Frame) : 0.312
StreamSize/String : 10.5 GiB (89%)
Encoded_Library/String : x264 core
Color primaries : BT.709-5, BT.1361, IEC 61966-2-4, SMPTE RP177
Transfer characteristics : BT.709-5, BT.1361
Matrix coefficients : BT.709-5, BT.1361, IEC 61966-2-4 709, SMPTE RP177
دوستان کسی به این مساله برخورد کرده؟ یعنی با این بیت ریت باید این دستگاه کم بیاره؟
آقا سیاوش که ما رو به سایت ACryan حواله داد

خوشبختانه این دستگاه فروم اختصاصی داره و مشکلات فنی رو بهتره در فروم اصلی مطرح کنیم چون نویسنده های فریمور و مسئولین پست هارو بررسی می کنند

---------- Post added at 09:21 AM ---------- Previous post was at 09:19 AM ----------

پس این تایپیک رو واسه چی زدید؟
:19:

دوست گرامی این تاپیک بیشتر جنبه معرفی و اخبار رو داره ...

khansalar
24-04-2011, 09:34
ممنون آقا سیاوش ولی بیشتر من هدفم این بود از تجربه شما استفاده کنیم یا دوستانی که این مشکل داشتن
و بعد هم اینکه شما به عنوان نماینده و فروشنده این برند گفتین با پخش فایلهایی بیشتر از این حجم و بیت ریت بالاتر این دستگاه کم نمیاره (بلوری 50gig)
و یه سوال دیگه من با زیرنویس idx و sub مشکل دارم و اونو نشون نمیده!!! البته با یه فیلم تست کردم آیا این طبیعیه؟

stb2xxx
24-04-2011, 11:06
ممنون آقا سیاوش ولی بیشتر من هدفم این بود از تجربه شما استفاده کنیم یا دوستانی که این مشکل داشتن
و بعد هم اینکه شما به عنوان نماینده و فروشنده این برند گفتین با پخش فایلهایی بیشتر از این حجم و بیت ریت بالاتر این دستگاه کم نمیاره (بلوری 50gig)
و یه سوال دیگه من با زیرنویس idx و sub مشکل دارم و اونو نشون نمیده!!! البته با یه فیلم تست کردم آیا این طبیعیه؟

من با ایمیج بلوری از 20 تا 48 گیگا بایت با آخرین کیفیت تصویر 1080p تست کردم هیچ مشکلی نداره اگر خواستید می تونم در حضور خودتون تست کنم

با زیرنویس idx و sub مشکلی نداره ولی اگر بعضی ها پخش نمیشه اونهارو از تبدیل srt درست کردن برای اصلاح به آدرس زیر مراجعه کنید:

tractorspor
24-04-2011, 23:05
با سلام خدمت دوستان.
من براي نهايي كردن انتخابم نياز به راهنمايي اساتيد دارم.
مشكل من در خريد اين محصول اينه كه تفاوتش رو با Western Digital Live نميدونم چي هست و اينكه قيمت اين مدل تقريبا 50 تومن از Western Digital Liveبالاتر هست به خاطر چي هست ؟

arshawin
25-04-2011, 00:05
برای خرید این محصول فقط یک سئوال دارم:
از اونجا که برام کیفیت نمایش زیرنویس خیلی مهمه میخوام ببینم فونت زیرنویس در فیلم ها به چه شکلی است چون بعضی از کاربران در این سایت خواستار تغییر فونت هستن اگر امکان داره از دوست عزیز stb2xxx ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تقاضا دارم یک عکس حتی با کیفیت خیلی پایین از شکل زیرنویس فیلم در حال پخش ارسال کند.
ایمیل:
mmm.arsenal@gmail.com
با تشکر .

freelife
25-04-2011, 10:44
برای خرید این محصول فقط یک سئوال دارم:
از اونجا که برام کیفیت نمایش زیرنویس خیلی مهمه میخوام ببینم فونت زیرنویس در فیلم ها به چه شکلی است چون بعضی از کاربران در این سایت خواستار تغییر فونت هستن اگر امکان داره از دوست عزیز stb2xxx ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تقاضا دارم یک عکس حتی با کیفیت خیلی پایین از شکل زیرنویس فیلم در حال پخش ارسال کند.
ایمیل:
mmm.arsenal@gmail.com
با تشکر .

فونت پيش فرضي كه در دستگاه قرار دارد گويا فونت تاهوما مي باشد كه با توجه به رسم الخط بيشتر عربي
به نظر مي آيد تا فارسي و همانند ديگر فونتهاي فارسي چون زر ، تيتر ، بدر و... زيبا نيست البته اين بدين
معنا نيست كه قابل خواندن نباشد و يا خيلي زشت باشد. عمده مشكلي كه در اين فونت صرفنظر از معمولي
بودن آن مي بينم اين است كه گاهي با توجه به رزلوشن فيلم ممكن است كل صفحه تلويزيون را فضاي فيلم
در بر گيرد بعد چون زيرنويس بروي فيلم قرار مي گيرد در صحنه هاي روشن زيرنويس خواندنش كمي سخت
مي شود چون ديگر آن زمينه سياه را نداريم كه زيرنويس را خوانا مي كرد. بعد فونت باريك مي باشد يعني
صرفنظر از بزرگي يا كوچكي آن باريك است يعني فرض كنيد شما با خودكار بخواهيد متني را بزرگ بنويسيد
در هر صورت چون نوك خودكار باريك است بازم نوشته شما علي رغم درشت بودن باريك است يعني اگر
مي شد آن را توپر كرد BOLD مشكل حل مي شد. آنچه كه بر آن پافشاري مي كنم اين است كه از هر نظر
دستگاه بي عيب و نقصي داشته باشيم كه داشتن فونتي زيبا از آن جمله است والا در همين حالتي هم
كه هست شايد از نظر شما زيرنويسش هم خوب باشد و اين نقايص به چشم نيايند ، مي توانيد در يك فايل
ورد متني را با دو فونت تاهوما و زر تايپ كنيد و مقايسه كنيد. در هر صورت همين كه قادر به پخش زيرنويس
فارسي است خوب است اما سعي در بهتر شدنش است.

stb2xxx
25-04-2011, 11:21
فونت پيش فرضي كه در دستگاه قرار دارد گويا فونت تاهوما مي باشد كه با توجه به رسم الخط بيشتر عربي
به نظر مي آيد تا فارسي و همانند ديگر فونتهاي فارسي چون زر ، تيتر ، بدر و... زيبا نيست البته اين بدين
معنا نيست كه قابل خواندن نباشد و يا خيلي زشت باشد. عمده مشكلي كه در اين فونت صرفنظر از معمولي
بودن آن مي بينم اين است كه گاهي با توجه به رزلوشن فيلم ممكن است كل صفحه تلويزيون را فضاي فيلم
در بر گيرد بعد چون زيرنويس بروي فيلم قرار مي گيرد در صحنه هاي روشن زيرنويس خواندنش كمي سخت
مي شود چون ديگر آن زمينه سياه را نداريم كه زيرنويس را خوانا مي كرد. بعد فونت باريك مي باشد يعني
صرفنظر از بزرگي يا كوچكي آن باريك است يعني فرض كنيد شما با خودكار بخواهيد متني را بزرگ بنويسيد
در هر صورت چون نوك خودكار باريك است بازم نوشته شما علي رغم درشت بودن باريك است يعني اگر
مي شد آن را توپر كرد BOLD مشكل حل مي شد. آنچه كه بر آن پافشاري مي كنم اين است كه از هر نظر
دستگاه بي عيب و نقصي داشته باشيم كه داشتن فونتي زيبا از آن جمله است والا در همين حالتي هم
كه هست شايد از نظر شما زيرنويسش هم خوب باشد و اين نقايص به چشم نيايند ، مي توانيد در يك فايل
ورد متني را با دو فونت تاهوما و زر تايپ كنيد و مقايسه كنيد. در هر صورت همين كه قادر به پخش زيرنويس
فارسي است خوب است اما سعي در بهتر شدنش است.

به اصرار شما در حال پیگیری برای جای گزینی فونت zarb.ttf می باشم

arshawin
25-04-2011, 12:17
به نظر من بهترین فونت برای نمایش زیرنویس فونت تیتر می باشد به علت اینکه این فونت بولد و به اصطلاح توپر می باشد از لحاظ خواندن و زیبایی بسیار عالیست.
در ضمن دوست عزیز stb2xxx ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پیگیری شما تا الان چه نتیجه ای داشته و در چه مرحله ای است؟
ممنونم بابت پیگیری شما.

stb2xxx
25-04-2011, 14:47
به نظر من بهترین فونت برای نمایش زیرنویس فونت تیتر می باشد به علت اینکه این فونت بولد و به اصطلاح توپر می باشد از لحاظ خواندن و زیبایی بسیار عالیست.
در ضمن دوست عزیز stb2xxx ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پیگیری شما تا الان چه نتیجه ای داشته و در چه مرحله ای است؟
ممنونم بابت پیگیری شما.

در حال تست هستن

stb2xxx
26-04-2011, 10:20

khansalar
26-04-2011, 13:16
سلام به نظر من Traffic Bold بی نظیره

stb2xxx
26-04-2011, 20:39
سلام به نظر من Traffic Bold بی نظیره

در صورت راه اندازی تغییر فونت از usb هر کس می تونه با فونت مورد علاقه اش فیلم ببینه

stb2xxx
30-04-2011, 09:00
درود :

جهت بالا بردن سرعت پاسخ گویی نرم افزار و سرعت بیشتر منو ها در Playon!HD Essential می توانید از چند تنظیم ساده استفاده کنید :

1- پاک کردن فولدر .theater

2- بر روي كنترل دكمه SETUP را فشار دهيد و گزينه Turn off auto scan را انتخاب کنید

3- بر روي كنترل دكمه SETUP را فشار دهيد و گزينه Turn on Clear history را انتخاب کنید

موفق باشید

alirafaat
01-05-2011, 11:10
سلام

نمیشه به صورت نرم افزاری نمایش منوی بلوری رو اضافه کرد ؟

یا حداقل توی نمایش فایلها اندازه اونها رو هم نمایش بده ( مثل دیتایل ویندوز)

چون همینطور که میدونید توی پوشه stream بلوری ( در صورتی که ایمیج نباشه ) ( که اغلب بلو ری های دانلودی اینطوری هستند و ایمیج ساختن از اونها وقت زیادی می خواد ) تعداد زیادی فایل هست و برای اینکه در این حالت بدونیم کدوم فایل اصلی هست باید تک تک اونها رو پلی کنیم

به نظر من این مورد بزرگترین نقطه ضعف این دستگاهه و به غیر از این دستگاه بسیار کاملیه

(من از یکی از دو ستان دستگاه رو قرض گرفتم و یک سری تست باهاش انجام دادم و بزودی یه رویوی اماتوری از ش مینویسم )

کارکرد دستگاه اینقدر جالبه که با این که من از pc با یک کارت گرافیک قوی برای دیدن تصاویر و صداهای با وضوح بالا در تلویزیون استفاده می کنم ولی باز هم یکی از این دستگاهها خواهم خرید

با تشکر

parviz85
02-05-2011, 07:30
hdmedia.ir که ه ک شده :) !!

stb2xxx
02-05-2011, 08:15

stb2xxx
02-05-2011, 08:54

مشکل حل شد

khansalar
02-05-2011, 09:29

شما از ای آدرس برو

vvc
03-05-2011, 18:12
درود :

جهت بالا بردن سرعت پاسخ گویی نرم افزار و سرعت بیشتر منو ها در Playon!HD Essential می توانید از چند تنظیم ساده استفاده کنید :

1- پاک کردن فولدر .theater

2- بر روي كنترل دكمه SETUP را فشار دهيد و گزينه Turn off auto scan را انتخاب کنید

3- بر روي كنترل دكمه SETUP را فشار دهيد و گزينه Turn on Clear history را انتخاب کنید

موفق باشید

پاک کردن theater با دستگاه امکان پذیر نیست
اگر با کامپیوتر هم اینکار رو انجام بدید به محض وصل کردن بدستگاه
دوباره توسط دستگاه این فولدر ساخته میشه
ولی دو مورد بعدی تو سرعت دستگاه موثره:5:

pedrammelle
04-05-2011, 13:51
سلام
من یک سوال داشتم
نوع فونت زیر نویس انگلیسی را تو این دستگاه می شه تغییر دا د ممنون

stb2xxx
04-05-2011, 20:46
سلام
من یک سوال داشتم
نوع فونت زیر نویس انگلیسی را تو این دستگاه می شه تغییر دا د ممنون

نوع فونت زیر نویس انگلیسی به راحتی وبدون مشکل قابل تعویض است:

helijoop
09-05-2011, 01:03
سلام
این مورد چون به نوعی میشه گفت به این دستگاه مربوط میشه در اینجا مطرح میکنم :
آیا اطلاع دارید که در ایران HDMI switcher گیر میاد یا نه ؟ یک دستگاه ساده و کوچیک که همانند هاب عمل میکنه و میشه دو تا کابل HDMI بهش وصل کرد و بعد به تلویزیون وصل کرد که از یک پورت HDMI تلویزیون بشه برای دو دستگاه که HDMI دارند استفاده کرد.
خب الان تقریبا اکثر دستگاهها پورت خروجی HDMI دارند خود من الان همین AC.Ryan Essential قبل عید تهیه کردم و مشکل کمبود پورت HDMI دارم و این وسیله (انواع مختلفش) میتونه بازار خوبی داشته باشه اما دریغ از اینکه در ایران گیر بیاد، شایدم هست من گیر نیاوردم. از 2-1 جا پرسیدم اصلا نمیدونستند که چنین چیزی وجود داره :41:
لینک نمونه:
Ultra-High Performance 2- Port 2-in-1 HDMI V1.3b Auto Selector M

stb2xxx
09-05-2011, 09:50
سلام
این مورد چون به نوعی میشه گفت به این دستگاه مربوط میشه در اینجا مطرح میکنم :
آیا اطلاع دارید که در ایران HDMI switcher گیر میاد یا نه ؟ یک دستگاه ساده و کوچیک که همانند هاب عمل میکنه و میشه دو تا کابل HDMI بهش وصل کرد و بعد به تلویزیون وصل کرد که از یک پورت HDMI تلویزیون بشه برای دو دستگاه که HDMI دارند استفاده کرد.
خب الان تقریبا اکثر دستگاهها پورت خروجی HDMI دارند خود من الان همین AC.Ryan Essential قبل عید تهیه کردم و مشکل کمبود پورت HDMI دارم و این وسیله (انواع مختلفش) میتونه بازار خوبی داشته باشه اما دریغ از اینکه در ایران گیر بیاد، شایدم هست من گیر نیاوردم. از 2-1 جا پرسیدم اصلا نمیدونستند که چنین چیزی وجود داره :41:
لینک نمونه:
Ultra-High Performance 2- Port 2-in-1 HDMI V1.3b Auto Selector M

دز ايران موجودهه و میشه 3 تا کابل HDMI بهش وصل کرد و بعد به تلویزیون وصل کرد که از یک پورت HDMI تلویزیون بشه برای 3 دستگاه که HDMI دارند استفاده کرد قيمت هم فكر كنم حدود 55 باشه

freelife
13-05-2011, 23:32
هنوز خبري از تعويض فونت نيست

freelife
15-05-2011, 13:56
مشكلي بود كه در ابتدا مطمئن نبودم اما الان برايم محرز شده
اين مشكل مربوط به فايلهاي زيرنويس SRT مي باشد كه همنام با اسم فايل ويديويي
در كنار هم قرار گرفته اند.
مسئله بدين صورت است كه من فولدري تشكيل داده ام و تعدادي كليپ ويديويي در آن
قرار دارد كه بعضي از كليپ ها را همراه با ترجمه آن به صورت فايل srt در فولدر قرار داده ام
براي اولين دفعه مشكلي نبود و پس از انتقال فايلها ، كليپ مورد نظر همراه با زيرنويس نمايش
داده مي شد.
اما در دفعات بعدي و با خاموش روشن كردن دستگاه ، گويا دستگاه ديگر قادر به پيدا كردن فايل
زيرنويس نيست و آن رانمي تواند پخش كند.
اكثرا فايلهاي ويديويي من MKV مي باشند حالا مشكل مي تواند دو يا 3 چيز باشد.

1- اينكه چون همه فايلها در يك فولد قرار گرفته و شايد بايد براي هر فايل و زيرنويسش يك فولدر
درست كرد. كه اگر اينطور باشد ضعف نرم افزاري است و بايد تصحيح شود

2- ديگر اينكه اين مشكل شايد فقط با فايلهاي MKV رخ دهد كه منطقي بنظر نمي آيد.

3- اما در حقيقت ما با ايرادي سخت افزاري در شناسايي فايلهاي غير از ويديويي در دستگاه روبرو هستيم
اين مطلب را خود پشتيباني شركت سازنده دستگاه اطلاع داده وقتي كه به آنها اطلاع دادم كه فايل منجر
دستگاه قادر به نمايش فايلهاي srt در فولدر ها نمي باشند ، اظهار كردند كه مشكل از چيپ Realtek مي باشد
كه نمي تواند اين گونه فايلها را شناسايي و نمايش دهد البته به نظرم حرفشان درست نيست يا نتوانسته اند
درست توضيح دهند چون اگر زيرنويس ها قابل تشخيص نبودند بهرحال پلير قادر به نمايش زيرنويس نبود.
اما بهرحال با مشكلي روبرو هستيم چون همانطور كه خودتان مي توانيد چك كنيد در فولدري كه زيرنويس را
قرار داده ايد شما تنها فايل ويديويي را مي توانيد توسط فايل منجر مشاهده كنيد و آن را كپي يا حذف كنيد.

بهرحال اگر نماينده فروش دستگاه در ايران اين مطلب را هم به آنها گوشزد و خواستار رفع آن شود بهتر
مي باشد ، هر چند من سعي مي كنم باز اين مطلب را مستقيما به آنها انتقال دهم اما من را به چشم
يك نفر مي بينند اما درخواست نمايندگي از آنها چون منافع مستقيم و فروش آنها را در بر مي گيرد احتمالا
زودتر نسبت به رفع اين اشكال اقدام كنند.

stb2xxx
16-05-2011, 09:49
قرار دارد كه بعضي از كليپ ها را همراه با ترجمه آن به صورت فايل srt در فولدر قرار داده ام
براي اولين دفعه مشكلي نبود و پس از انتقال فايلها ، كليپ مورد نظر همراه با زيرنويس نمايش
داده مي شد.
اما در دفعات بعدي و با خاموش روشن كردن دستگاه ، گويا دستگاه ديگر قادر به پيدا كردن فايل

1- اينكه چون همه فايلها در يك فولد قرار گرفته و شايد بايد براي هر فايل و زيرنويسش يك فولدر

3- اما در حقيقت ما با ايرادي سخت افزاري در شناسايي فايلهاي غير از ويديويي در دستگاه روبرو هستيم
اين مطلب را خود پشتيباني شركت سازنده دستگاه اطلاع داده وقتي كه به آنها اطلاع دادم كه فايل منجر
دستگاه قادر به نمايش فايلهاي srt در فولدر ها نمي باشند ، اظهار كردند كه مشكل از چيپ Realtek مي باشد
كه نمي تواند اين گونه فايلها را شناسايي و نمايش دهد البته به نظرم حرفشان درست نيست يا نتوانسته اند
درست توضيح دهند چون اگر زيرنويس ها قابل تشخيص نبودند بهرحال پلير قادر به نمايش زيرنويس نبود.
اما بهرحال با مشكلي روبرو هستيم چون همانطور كه خودتان مي توانيد چك كنيد در فولدري كه زيرنويس را
قرار داده ايد شما تنها فايل ويديويي را مي توانيد توسط فايل منجر مشاهده كنيد و آن را كپي يا حذف كنيد.

بهرحال اگر نماينده فروش دستگاه در ايران اين مطلب را هم به آنها گوشزد و خواستار رفع آن شود بهتر
مي باشد ، هر چند من سعي مي كنم باز اين مطلب را مستقيما به آنها انتقال دهم اما من را به چشم
يك نفر مي بينند اما درخواست نمايندگي از آنها چون منافع مستقيم و فروش آنها را در بر مي گيرد احتمالا

چهار فايل MKV و چهار فايل SRT در يك فولدر كپي شد و فولدر در پلير كپي شد وپخش شد با خاموش روشن كردن دستگاه هيچ مشكلي ديده نشد .
فايل منيجر دستگاه قادر به نمايش فايل هايي به جزء صوت وتصوير و عكس نيست و كليه فايل هاي اضافه را ف-ي-ل-ت-ر ميكند چون دستگاه قادر به پخش ديگر فايل ها نيست براي كپي زير نويس هم قبلا توضيح دادم

freelife
17-05-2011, 01:13
چهار فايل MKV و چهار فايل SRT در يك فولدر كپي شد و فولدر در پلير كپي شد وپخش شد با خاموش روشن كردن دستگاه هيچ مشكلي ديده نشد .
فايل منيجر دستگاه قادر به نمايش فايل هايي به جزء صوت وتصوير و عكس نيست و كليه فايل هاي اضافه را ف-ي-ل-ت-ر ميكند چون دستگاه قادر به پخش ديگر فايل ها نيست براي كپي زير نويس هم قبلا توضيح دادم

اون پست بالا را براي قشنگي كه نزدم لابد چيزي بوده كه نوشته ام والا نه دغدغه تعداد پست را دارم نه
اينكه وقت آزاد و قلم زدن را.
مشكل مزبور پا برجاست و 100% هم مطمئن هستم فولدر منم 30 يا 40 فايل توش هست نه 4 دونه
اما پلير به مرور زمان ديگر قادر به شناسايي فايلهاي زيرنويس همان 4 دونه هم نخواهد بود.

stb2xxx
17-05-2011, 06:57
اون پست بالا را براي قشنگي كه نزدم لابد چيزي بوده كه نوشته ام والا نه دغدغه تعداد پست را دارم نه
اينكه وقت آزاد و قلم زدن را.
مشكل مزبور پا برجاست و 100% هم مطمئن هستم فولدر منم 30 يا 40 فايل توش هست نه 4 دونه
اما پلير به مرور زمان ديگر قادر به شناسايي فايلهاي زيرنويس همان 4 دونه هم نخواهد بود.

مشکلی وجود ندارد

freelife
17-05-2011, 09:04
مشکلی وجود ندارد

مشكل وجود دارد ، نگران كم شدن فروش دستگاه هستيد ؟
با اينكه اين موضوع را بعد از چند روز از خريد دستگاه كه بيش
از دو ماه پيش بود متوجه شدم ، باز براي اطمينان صبر كردم
تا الان ، اما شما با يه تست ساده زود نتيجه گيري كردين ؟

stb2xxx
17-05-2011, 12:26
جناب freelife ديگر به پست ها ي شما جواب و خواسته شما پيگيري نخواهد شد.

Heat
17-05-2011, 13:01
من یه چند تا سوال دارم در مورد این دستگاه چون میخوام بگیرمش
1- آیا همه فرمتها از جمله mkv وfullhd و wmv رو بدون مشکل پخش میکنه؟
2- زیرنویسها چه طور srt و sub رو بدون مشکل میگیره؟
3- سرعت باز کردن کانالهای دیجیتال چه طوره چند ثانیه طول میکشه کانال عوض بشه؟
4- گارانتیش چه جوریاست؟
5- و در نهایت تو همین رنج قیمت زیر 300 تومن بهتر از این پیدا میشه یا نه ؟

خواهشا بدون تعصب جواب بدید

freelife
17-05-2011, 14:47
جناب freelife ديگر به پست ها ي شما جواب و خواسته شما پيگيري نخواهد شد.

خدا نكنه آدم محتاج جماعت كاسب كار بشه ..... شما تنها نماينده اون شركت هستي و مشكلات دستگاه
را هم قادر به حل كردن نيستيد ، تنها گزارش مشكلات را مرجوع مي كرديد كه حالا اين كار هم را خودمان مي توانيم
انجام دهيم. براي اطلاع از آمدن نسخه جديد فريم وير هم مي توان به سايت شركت سازنده مراجعه كرد.
مواردي را هم كه اينجا مطرح مي كنم براي آگاهي ديگر خوانندگان است كه در جريان باشد و احتياجي به
پيگيري شما نيست.
من نه نماينده فروش پلير ديگري هستم و نه در هيچ پستي ديگران را به خريد محصول ديگري ترغيب كردم ،
پس تصوراتي كه داريد از پايه اشتباه است.
وجود آن شركت سازنده و رزق روزي شما هم تنها به خاطر ما خريداران است . مشكل ذكر شده را
يكي دو ماه در نظر داشته و سپس اقدام به اطلاع رساني كردم نه اينكه با يه تست ساده همه چيز را نفي كنم.
همچنان به نظرم پلير دستگاه خوبي است اما مشكلاتي را هم دارا مي باشد ، اما با توجه به عدم همكاري
نمايندگي فروش و يا پاسخگويي انتظار پشتيباني را خريداران نداشته باشند.
چون همانطور كه مي بينيد اگر در آينده شما با خريد اين دستگاه ايرادي در آن يافتيد و اطلاع داديد و شخص مزبور
نتوانست همان ايراد را پيدا كند به همين سادگي به شما خواهد گفت كه ديگر به سوالهاي شما جواب نداده و
پيگيري نخواهد شد .

stb2xxx
17-05-2011, 15:28
من یه چند تا سوال دارم در مورد این دستگاه چون میخوام بگیرمش
1- آیا همه فرمتها از جمله mkv وfullhd و wmv رو بدون مشکل پخش میکنه؟
2- زیرنویسها چه طور srt و sub رو بدون مشکل میگیره؟
3- سرعت باز کردن کانالهای دیجیتال چه طوره چند ثانیه طول میکشه کانال عوض بشه؟
4- گارانتیش چه جوریاست؟
5- و در نهایت تو همین رنج قیمت زیر 300 تومن بهتر از این پیدا میشه یا نه ؟

خواهشا بدون تعصب جواب بدید

دوست عزيز مي توني يه سر به اينجا بزني :

موفق باشي

payam27
18-05-2011, 10:23
داده مي شد.

مشكل مورد نظر تاييد مي شود.

stb2xxx
18-05-2011, 13:00
مشكل مورد نظر تاييد مي شود.

لطفا چگونگي برخورد با مشكل را توضيح بديد

payam27
18-05-2011, 18:58
لطفا چگونگي برخورد با مشكل را توضيح بديد

همونجوري كه گفته ، .... يعني مثل اينكه بعد از مدتي نمي تونه فايل همنام زيرنويس را ببينه و
بندازه روي فيلم. البته راه حلش ساده است اما بهتره كه خود شركت اين مشكل را رفع كنه.

arshawin
21-05-2011, 15:10
دوستان از تغییر فونت فارسی خبری نشد آیا امیدی هست در آینده اتفاقی بیفته؟

stb2xxx
22-05-2011, 21:20
دوستان از تغییر فونت فارسی خبری نشد آیا امیدی هست در آینده اتفاقی بیفته؟

من پیگیر هستم و امیدوارم بزدوی این قابلیت اضافه بشه

stb2xxx
22-05-2011, 21:27
همونجوري كه گفته ، .... يعني مثل اينكه بعد از مدتي نمي تونه فايل همنام زيرنويس را ببينه و
بندازه روي فيلم. البته راه حلش ساده است اما بهتره كه خود شركت اين مشكل را رفع كنه.

بهتره فیلم و عکس مربوطه و زیرنویس رو داخل یک فولدر بریزم تا مشکل برطرف شه و البته فکرمیکنم این کار ضروری هم هست چون اینجوری در قسمت جستجو عکسی که داخل فولدر فیلم ریختیم به جای فولدر نمایش داده میشه که خیلی شکیل تره

freelife
30-05-2011, 16:43
پلير امكانات خوبي در رابطه با زيرنويس هاي srt دارد اما هيچ امكاناتي در مورد زيرنويس هاي sub/idx
به ما نمي دهد .
يعني امكان جابجايي و حركت زيرنويس ، تغيير سايز و حتي تغيير رنگ را نمي دهد فقط آنچه را كه از قبل
معين شده نشان مي دهد.
كه البته اين مطلب جديدي نيست و مدتها قبل به آن اشاره شده بود و البته تغيير رنگ و يا محل زيرنويس
را خود شركت مي توانست اين قابليتها را به آن اضافه كند كه نكرده.
اما مشكل ديگري كه در رابطه با اين زيرنويسها sub/idx پيدا كرده ام ....
مشكل اين بود كه زيرنويسي از اين نوع با رنگ نامطلوبي داشتم و براي تغيير رنگ آن از همان برنامه توصيه
شده يعني BDSup2Sub كه براي تصحيح بعضي زيرنويس هايي كه نمايش داده نمي شوند استفاده كردم
و اما در هنگام پخش متوجه شدم كه رنگ زردي كه براي زيرنويس انتخاب كرده ام به رنگ آبي روشن تغيير
يافته !!
پس از چند ساعتي بررسي فوروم مربوط به آن برنامه و انواع و اقسام تست ها و هر بار نتيجه يكسان كه
همان رنگ آبي به جاي زرد بود ، متوجه شدم كه مشكل از برنامه نيست بلكه ايرادي يا ناسازگاري از
پلير است ، بدين صورت كه مثلا رنگ سبز را كه براي تست تهيه كردم نشان مي داد ، رنگ زرد كه همان
آبي روشن مي شد ، و رنگ قرمز را پلير به آبي پررنگ تبديل مي كرد.
صحت تهيه رنگها را هم در كامپيوتر با نرم افزار ديگري متوجه شدم كه مشكلي ندارد يعني هر رنگي
به همان نحو كه تهيه شده بود نمايش داده مي شد ، پس مشكل از پلير است ، احتمالي كه به نظرم
مي رسد اين است كه پلير از Pallet متفاوتي استفاده مي كند و مقادير استانداري كه نرم افزار ها
با آن سروكار دارند را طور ديگري تفسير مي كند و براي همين رنگها را تغيير مي دهد يعني جز اين نمي تواند
باشد چون محتمل ترين راه به نظر مي رسد با توجه به اينكه در زيرنويس هاي نوع srt مشكلي براي پخش
رنگ زرد ندارد پس تنها به احتمال زياد تفسير دستگاه از مقاديري كه در فايل idx قرار داده شده با
تفسيري كه نرم افزار ها داردن متفاوت مي باشد حال يا بايد به تجربه رنگهاي متفاوتي را تغيير داد تا رنگ مثلا زرد
را بدست آورد يا اينكه اين نقص را به شركت سازنده اطلاع دهيم.

freelife
31-05-2011, 14:14
مشكل حل شد.
همانطور كه گفتم براي زيرنويس هاي از نوع sub/idx ، بعضي از رنگها درست و تعدادي ديگر نادرست هستند
مثلا رنگ سبز به درستي نمايش داده مي شود اما رنگ زرد كه بيشتر مناسب زيرنويس است به رنگ آبي
روشن نشان داده مي شود.
تست هاي مختلفي انجام دادم تا در نهايت به اين فكر افتادم حال كه رنگ زرد را آبي روشن نشان مي دهد پس
آبي روشن را به چه رنگي نشان مي دهد همانطور كه حدس مي زنيد آن را به رنگ زرد نشان داد.
به نظر مي آيد اشتباهي در جدول يا پالت رنگ پلير وجود دارد كه كد هگز را به درستي حساب نمي كند ،‌شايد
برعكس حساب مي كند و يا...
بهرحال نتيجه درست است و اگر فايلهاي sub/idx داريد كه مي خواهيد با رنگ زرد نمايش داده شوند آنها را
به رنگ آبي روشن يا همان Cyan تغيير رنگ دهيد تا در اين پلير به رنگ زرد نمايش داده شود.

M.AMIN-USA
04-06-2011, 13:11
خوب از اولین پست تا اینجا رو خوندم . به نظر میاد پلیر خوبی باشه .
یه سری ویدئو رو هم تو یوتوب دیدم توی پخش ویدئو ها هم تقریبا سریع عمل میکرد . ( اطلاعی از نوع فرمت و حجم و کیفیت ندارم ) اما قسمت هایی از فیلم Lost رو پخش میکرد. البته نسبت به WD tv Live کمی سریعتر بود .
یه سری سوال هست که از دوستانی که این دستگاه رو دارند می خواستم بپرسم .

- 1 سرعت Stream کردن ویدئو ها از LAN و wifi چقدر هستش ؟
- 2 در صورت استفاده از دانگل WIFI آیا برای اتصال به نوت بوک نیاز به یک Wifi router هم هست ؟ یا نه میشه از AD-hock استفاده کرد.
- 3 همان طور که می دانید فلش ها (USB- DISK ) سرعت کمتری در خواندن و نوشتن نسبت به هارد های External دارند . در صورت استفاده از فلش برای پخش فیلم های با کیفیت 1080p و Bitrate : 24.7 Mbps در این حدود ،آیا موقع پخش به مشکل بر نمی خوریم.؟
------------
در آخر آیا با این قیمت می توانیم انتخاب بهتری رو داشته باشیم .
از نظر : سرعت پخش ، پشتیبانی فرمت ها ، قابلیت های شبکه بهتر ، ظاهر و اینترفیس بهتر

stb2xxx
05-06-2011, 18:22
خوب از اولین پست تا اینجا رو خوندم . به نظر میاد پلیر خوبی باشه .
یه سری ویدئو رو هم تو یوتوب دیدم توی پخش ویدئو ها هم تقریبا سریع عمل میکرد . ( اطلاعی از نوع فرمت و حجم و کیفیت ندارم ) اما قسمت هایی از فیلم Lost رو پخش میکرد. البته نسبت به WD tv Live کمی سریعتر بود .
یه سری سوال هست که از دوستانی که این دستگاه رو دارند می خواستم بپرسم .

- 1 سرعت Stream کردن ویدئو ها از LAN و wifi چقدر هستش ؟
- 2 در صورت استفاده از دانگل WIFI آیا برای اتصال به نوت بوک نیاز به یک Wifi router هم هست ؟ یا نه میشه از AD-hock استفاده کرد.
- 3 همان طور که می دانید فلش ها (USB- DISK ) سرعت کمتری در خواندن و نوشتن نسبت به هارد های External دارند . در صورت استفاده از فلش برای پخش فیلم های با کیفیت 1080p و Bitrate : 24.7 Mbps در این حدود ،آیا موقع پخش به مشکل بر نمی خوریم.؟
------------
در آخر آیا با این قیمت می توانیم انتخاب بهتری رو داشته باشیم .
از نظر : سرعت پخش ، پشتیبانی فرمت ها ، قابلیت های شبکه بهتر ، ظاهر و اینترفیس بهتر

1-سرعت Stream کردن ویدئو ها توسط LAN فايل هاي HD و با استفاده از WIFI فايل هاي SD ميباشد

2- در صورت استفاده از دانگل WIFI مي توانيد برای اتصال به نوت بوک از مد AD-HOC استفاده كنيد و نیازي به یک Wifi router نداريد

3-در صورت استفاده از فلش برای پخش فیلم مشكلي وجود ندارد و مي توانيد حتي ايزوي بلوري رو هم از فلش پخش كنيد .

stb2xxx
08-06-2011, 10:57
در جواب یکی از دوستان که سوال کرده بود که اگر به پلیر Playon!HD Essential درایو DVD USB وصل کنه CD یا همون VCD رو پخش میکنه باید بگم تست کردم هم AUDIO CD و هم VCD رو پخش میکنه

Nikonian
08-06-2011, 12:47
در جواب یکی از دوستان که سوال کرده بود که اگر به پلیر Playon!HD Essential درایو DVD USB وصل کنه CD یا همون VCD رو پخش میکنه باید بگم تست کردم هم AUDIO CD و هم VCD رو پخش میکنه

دوست عزیز آیا فرمت های دیگر مثل MKV و DIVX و .... رو هم از دی وی دی رام اکسترنال اجرا میکنه ؟

M.AMIN-USA
08-06-2011, 13:25
این مدل Playon!HD Essentia پورت LAN نداره ؟
من که چیزی ندیدم . اگه اینجوری باشه زیاد به کار من نمی خوره !
باید مدل DVR رو بگیرم که اون هم به خاطر گیرنده دیجیتال اش قیمت بالاتری رو داره . ( اصلا از ----T استفاده نمی کنم ) .
حالا کدوم رو انتخاب کنم ؟
Playon!HD Essentia
WD Live
Seagate TV hd
Patriot

stb2xxx
08-06-2011, 15:01
دوست عزیز آیا فرمت های دیگر مثل MKV و DIVX و .... رو هم از دی وی دی رام اکسترنال اجرا میکنه ؟

فرمت های دیگر مثل MKV و DIVX و .... رو هم از دی وی دی رام اکسترنال اجرا و اگه بخواهید روی هارد داخلی خودش هم کپی میکنه

stb2xxx
08-06-2011, 15:07
باید مدل DVR رو بگیرم که اون هم به خاطر گیرنده دیجیتال اش قیمت بالاتری رو داره . ( اصلا از ----T استفاده نمی کنم ) .
Playon!HD Essentia
WD Live
Seagate TV hd
Patriot

Playon!HD Essential پورت لن نداره و wifi هم هنوز نرسیده

stb2xxx
09-06-2011, 13:15
Playon!HD Essentia
WD Live
Seagate TV hd
Patriot

شما در Playon!HD Essentiall امکان قرار دادن هارد تا 3 ترابایت رو داریدو استفاده به عنوان هارد اکسترنال و قابلبت فایل منیجر عالی و امکانات نرم افزاری خوب در مورد زیر نویس رنگ و اندازه ...و امکان GOTO برای پرش به هر قسمت فیلم و ساپورت کامل صداهای HD (7.1) محصولات REALTEC و امکان استفاده از دی وی دی داریو خارجی و پخش dvd , vcd , و حتي فايل هاي تصويري ديگر كه در dvd رايت شده مانند mkv,avi و هاب USB و درگاه مموری کارت رو خواهید داشت بعلاه این دستگاه از دو فرمت ویدیوی RM ,RMVB هم پشتیبانی مي کند در ضمن این دستگاه با کابل های کامل اپتیکال و HDMI عرضه میشه

حال به این همه امکانات بیشتر تصمیم با شما....

اطلاعات بيشتر :

M.AMIN-USA
09-06-2011, 16:37
شما در essential امکان قرار دادن هارد تا 3 ترابایت رو داریدو استفاده به عنوان هارد اکسترنال و قابلبت فایل منیجر عالی و امکانات نرم افزاری خوب در مورد زیر نویس رنگ و اندازه ...و امکان GOTO برای پرش به هر قسمت فیلم و ساپورت کامل صداهای HD (7.1) محصولات REALTEC و امکان استفاده از دی وی دی داریو خارجی و هاب USB و درگاه مموری کارت رو خواهید داشت بعلاه این دستگاه از دو فرمت ویدیوی RM ,RMVB هم پشتیبانی مکنه در ضمن این دستگاه با کابل های کامل اپتیکال و HDMI عرضه میشه

در ضمن در ورژن جدید فریمور برای پلیر DVR منوی کامل بلوری نیز به این دستگاه اضافه شده البته فقط پروفایل 1.0 فعلا
ممکن است در فریمورهای بعدی برای essential نیز اضافه شود

حال به این همه امکانات بیشتر تصمیم....
خوب من هم به خاطر همه این امکانات هست که انتخاب بقیه برام مشکل شده . اما قابلیت شبکه هم چیزی کمی نیست . که متاسفانه این مدل نداره .

stb2xxx
09-06-2011, 19:03
فريمور جديد براي پلير dvr با 17 امكان جديد و منوي جديد :

Model: AC Ryan ACR-PV76120 Playon!DVRHD
Version: v8.5.3 r3966 (Asian) / v8.5.4 r3966 (European)
Release: 2011-06-10
Firmware History
New Features / Improvements / Bug Fixes
Version v8.5.x.r3966
Initial firmware release
1. AC Ryan Playon! GUI2.0 – Refreshing new Graphical User Interface
2. Added new Smart Content Management system
- Indexes your HDD/USB storage device and sorts out your media files for quick access from
Movies/Music/Photo on the main menu
- Also lists your Recently Added Music and Recently Added Movies on the main menu
*SCM system can be turned off by choosing “Auto scan off” under SETUP – SYSTEM – Scan Storage
3. Added option for changeable system fonts (.TTF) and background image (.PNG)
- Create a “Resource” folder on your HDD/USB storage device and place your files in this folder
- Select your desired fonts or desktop image from SETUP – SYSTEM for changes to take effect
4. Added option to load your own Photo Album or images from Flickr to run as screensaver
5. Added DLNA DMR support
- Install as a Digital Media Render in your own Windows network
- Works with Windows 7 Play To feature
*For more info, visit
6. Added BD-Lite Menu support for displaying Profile 1.0 menu in supported BD titles
7. Added LPCM Multi-Channel as an HDMI audio output option automatically when a supporting AVR is
connected via HDMI connection
8. Added Transmission torrent client service in SETUP – NETWORK (Replaces current BTPD client)
9. Added UPnP Server service in SETUP - NETWORK
- When turned on, operates as a DLNA DMS (Digital Media Server)
- Using a DLNA DMC (Digital Media Centre), control which media files to play on a DMR/DMP
10. Added “Format HDD Prompt” in SETUP – MISC to enable/disable prompting of HDD format on boot up
11. Added new Internet Media services
- BuddyLink
- Instant Messaging
- Facebook
- Mediafly
- Twitter
- Video Podcasts
- Yahoo Finance
- YouTube
- YouTubeXL
12. Added generic USB Keyboard/Mouse support
13. Added new iPhone web management remote by keying in Safari browser, the IP address of your player
followed by “:1024”
- Example 192.168.1.100:1024 where “192.168.1.100” is your player IP address
*Both the player and your iPhone must be in the same network to work
14. Improved Web Remote Control environment
15. Improved Jukebox interface for use with YAMJ Installer v1.0.3
Windows 32-bit:
Windows 64-bit:
16. Improved audio playback on HDMI and S/PDIF
- Fixed stereo pass-through on S/PDIF
- Improved FLAC playback
- Improved Dolby TrueHD playback (for 1073DD C+ board)
- Improved Dolby Digital Plus 7.1 pass-through
17. Improved RM/RMVB playback
18. Improved general stability
19. Improved schedule recording
20. Improved recording from standby
21. Improved time shift function
22. Fixed ThumbGen image glitch when rolling over multiple cover wall
23. Fixed ThumbGen random restart when playing the video after displaying the cover wall
24. Fixed Greek menu language, no longer stays in infinite reboot while this language is selected
25. Removed file copy menu from the main menu. Added file copy/edit/remove functions in Files Manager. Press
EDIT button on the remote control while in the Files Manager for all available options
26. Removed “Guest” as default network username
27. Removed “Schedule Recording” on the main menu. All recording options can now be accessed by pressing
“Menu” button on remote control, while in “DTV” or “AV-IN”

دنلود :

---------- Post added at 07:03 PM ---------- Previous post was at 07:02 PM ----------

فريمور جديد براي پلير dvr با 17 امكان جديد و منوي جديد :

Model: AC Ryan ACR-PV76120 Playon!DVRHD
Version: v8.5.3 r3966 (Asian) / v8.5.4 r3966 (European)
Release: 2011-06-10
Firmware History
New Features / Improvements / Bug Fixes
Version v8.5.x.r3966
Initial firmware release
1. AC Ryan Playon! GUI2.0 – Refreshing new Graphical User Interface
2. Added new Smart Content Management system
- Indexes your HDD/USB storage device and sorts out your media files for quick access from
Movies/Music/Photo on the main menu
- Also lists your Recently Added Music and Recently Added Movies on the main menu
*SCM system can be turned off by choosing “Auto scan off” under SETUP – SYSTEM – Scan Storage
3. Added option for changeable system fonts (.TTF) and background image (.PNG)
- Create a “Resource” folder on your HDD/USB storage device and place your files in this folder
- Select your desired fonts or desktop image from SETUP – SYSTEM for changes to take effect
4. Added option to load your own Photo Album or images from Flickr to run as screensaver
5. Added DLNA DMR support
- Install as a Digital Media Render in your own Windows network
- Works with Windows 7 Play To feature
*For more info, visit
6. Added BD-Lite Menu support for displaying Profile 1.0 menu in supported BD titles
7. Added LPCM Multi-Channel as an HDMI audio output option automatically when a supporting AVR is
connected via HDMI connection
8. Added Transmission torrent client service in SETUP – NETWORK (Replaces current BTPD client)
9. Added UPnP Server service in SETUP - NETWORK
- When turned on, operates as a DLNA DMS (Digital Media Server)
- Using a DLNA DMC (Digital Media Centre), control which media files to play on a DMR/DMP
10. Added “Format HDD Prompt” in SETUP – MISC to enable/disable prompting of HDD format on boot up
11. Added new Internet Media services
- BuddyLink
- Instant Messaging
- Facebook
- Mediafly
- Twitter
- Video Podcasts
- Yahoo Finance
- YouTube
- YouTubeXL
12. Added generic USB Keyboard/Mouse support
13. Added new iPhone web management remote by keying in Safari browser, the IP address of your player
followed by “:1024”
- Example 192.168.1.100:1024 where “192.168.1.100” is your player IP address
*Both the player and your iPhone must be in the same network to work
14. Improved Web Remote Control environment
15. Improved Jukebox interface for use with YAMJ Installer v1.0.3
Windows 32-bit:
Windows 64-bit:
16. Improved audio playback on HDMI and S/PDIF
- Fixed stereo pass-through on S/PDIF
- Improved FLAC playback
- Improved Dolby TrueHD playback (for 1073DD C+ board)
- Improved Dolby Digital Plus 7.1 pass-through
17. Improved RM/RMVB playback
18. Improved general stability
19. Improved schedule recording
20. Improved recording from standby
21. Improved time shift function
22. Fixed ThumbGen image glitch when rolling over multiple cover wall
23. Fixed ThumbGen random restart when playing the video after displaying the cover wall
24. Fixed Greek menu language, no longer stays in infinite reboot while this language is selected
25. Removed file copy menu from the main menu. Added file copy/edit/remove functions in Files Manager. Press
EDIT button on the remote control while in the Files Manager for all available options
26. Removed “Guest” as default network username
27. Removed “Schedule Recording” on the main menu. All recording options can now be accessed by pressing
“Menu” button on remote control, while in “DTV” or “AV-IN”

دنلود :

SMAEIL2000
12-06-2011, 08:34
عجب غوغایی کرد این ای سی رایان با این فیرم ویر

من تست کردم

خیل خوب بود

کلا همچی عوض شده

از گرافیک بسیا بسیار بالا و زیبایی برخوردار شده

و بهتر نصب کنید تا ببینید .......