PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دور بالای فن لب تاپ MSI XSLIM 410 همراه با صدای زیاد که مرتبا هم کم و زیاد میشه!!!

sinaamini
12-11-2010, 22:33
دور بالای فن لب تاپ MSI XSLIM 410 همراه با صدای زیاد که مرتبا هم کم و زیاد میشه!!!

---------- Post added at 10:33 PM ---------- Previous post was at 10:31 PM ----------

سلام دوستان!!!
من یک لب تاپ msi xslim 410 خریدم که صدای فنش خیلی زیاده!!!ماله دور بالای فن cpu هستش این صدا و مرتبا هم تغییر میکنه!!!یعنی سرعت چرخش فن تغییر میکنه!!!cpu AMD !!!
چی کارش کنم؟؟؟گارانتی میگه AMD صدای فنش زیاده!!!واقعا دیوانه کننده است!!!
میشه عوض کرد با یک فن دیگه یا نه!!!
خرید این لب تاپ بزرگترین اشتباهم بود!!!

varians
13-11-2010, 13:10
یعنی واقعا اینقد صداش زیاده ؟ خوب حتما خیلی سیستمش بالاست و قویه برا همینم فنش مجبوره قویتر باشه تا بتونه سیستمتو خنک نگه داره. مگه نمیدونی هر که بامش بیش برفش بیشتر ؟
حالا چرا دل نخریدی ؟ راستش من که یه سال بیشتر میشه یه دل 1545 خریدم بیچاره نه صدا میده نه داغ میکنه. درسته گرافیکش خیلی بالا نیست اما باقی قطعاتش تقریبا بالاست آخه من بازی نمیکنم زیاد. بیشتر فیلم میبینم و اینترنت. گاهی هم کانتر شبکه ای میزنم که اونم سیستم بالا نمیخواد. با این وجود اصلا نه داغ میکنه و نه صدا داره فنش. فقط اخیرا یه نمه احساس میکنم فنش بیشتر کار میکنه اونم بخاطر اینه که چون بیکارم و تو خونه ام ،تمام روز لپ تاپم روشنه اما بازم آخ نگفته. در کل من خیلی ازش راضیم نسبت به پولی که بهش دادم (ماشالله چشم نخوره :31:)

lsaman3al
15-11-2010, 09:20
دور بالای فن لب تاپ MSI XSLIM 410 همراه با صدای زیاد که مرتبا هم کم و زیاد میشه!!!

---------- Post added at 10:33 PM ---------- Previous post was at 10:31 PM ----------

سلام دوستان!!!
من یک لب تاپ msi xslim 410 خریدم که صدای فنش خیلی زیاده!!!ماله دور بالای فن cpu هستش این صدا و مرتبا هم تغییر میکنه!!!یعنی سرعت چرخش فن تغییر میکنه!!!cpu AMD !!!
چی کارش کنم؟؟؟گارانتی میگه AMD صدای فنش زیاده!!!واقعا دیوانه کننده است!!!
میشه عوض کرد با یک فن دیگه یا نه!!!
خرید این لب تاپ بزرگترین اشتباهم بود!!!

من 1 سال پیش یه اچ پی خریدم صدای فنش رو همیشه میشنیدم مخصوصا اگه میرفت رو دور تند که دیگه وحشتناک بود:8:، همیشه فکر میکردم همشون همین جورین تا اینکه 6 ماه پیش مجتبی (شوهر خواهرم) یه سونی وایو خرید اون که دیگه صدای ترکتور میداد:8:
بعد یه چند روزی که باهم کار کردیم (مجتبی زیاد وارد نیست تو PC) فهمیدم که مشکل از فن نیست مشکل از گوشای منه که زیادی قوین :15: چون هیچکی غیر من صدای فن رو نمیشنید و جالب اینجاس که مجتبی اصلا صدای فن رو نمی شنوه :18:

شما هم این مورد رو با چند نفر چک کن........