PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Xperia™ Arc & Arc S | گوشي هاي اندرويدي سوني اريكسون با پردازنده هاي 1 و 1.4 گيگاهرتزي

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18

far2009
21-09-2011, 08:13
می دانم دارم حساسیت نشان میدم ولی این رنگ جعبه اش ( دورش ) باید آبی باشه یا سبز :31: بعد چندجایی دیدم نوشته در جعبه کابل Hdmi نیست !

cool20063
21-09-2011, 08:34
می دانم دارم حساسیت نشان میدم ولی این رنگ جعبه اش ( دورش ) باید آبی باشه یا سبز :31: بعد چندجایی دیدم نوشته در جعبه کابل Hdmi نیست !

دوست عزیز رنگ جعبه آبی و سبز فرقی نداره .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _32000_mrp_2.jpg
اینم عکساش و حداقل محتویات جعبه.

johnypersian1656
21-09-2011, 10:23
جانی میگن تو 2.3.4 یو اس بی هم راه افتاده ! یه تست بزن ! البته میگن مس استوریج نداره :دی
اسکرین شات هم که میتونی بگیری باش :دی !!!

راجع به رام سیانوژن پرسیدی :دی کلاً بی فایدس !
من بوت لودر کرک کردم ! کرنل رو عوض کردم کرنل دوووم ریختم ! رووت هم کردم ! الان مثه باقلوا فلش رو وصل میکنم باهاش عشق بازی میکنم :دی !!
سرعتی هم حرف نداره (البته از لانچر پرو استفاده میکنم :دی)
بله. یو اس بی ماوس راه افتاده. لانچر خودشم خوب شده بهراد توی 2.3.4 .

با v..p..n میشه آپدیت کرد ؟ ماله کجا باشه آپدیت میکنه ؟
Gesture input
اضافه شده ؟
یا swiping the word
فکر کنم بهش میگن !
فکر میکنم این فقط توی دانمارک فعلا قابل دسترسه اما فلش کردن با فلش تولز خیلی راحته.

MOHAMMAD2010
21-09-2011, 10:35
2- این گوشی ژیرسکوپ داره ؟

2- بله داره

ببخشید ولی این گوشی ژیروسکوپ نداره

cool20063
21-09-2011, 13:17
ببخشید ولی این گوشی ژیروسکوپ نداره

بله حق با شماست
متاسفانه آرک و آرک اس این سنسور رو دارا نیستند !! :41::41::13:
من هم با مختصر اسم سنسور دیگه ای اشتباه کردم .:46:
از اون دوست عزیز معذرت میخوام.:11:

far2009
21-09-2011, 13:32
بله حق با شماست
متاسفانه آرک و آرک اس این سنسور رو دارا نیستند !! :41::41::13:
من هم با مختصر اسم سنسور دیگه ای اشتباه کردم .:46:
از اون دوست عزیز معذرت میخوام.:11:
وای نه پس من دیگه این گوشی را نخرم :41:

.
.
.

شوخی کردم از اولش هم می دانستم. برام مهم نبود :31:

فقط بقیه چیزهاش درسته دیگه ! نکنه دوربین هم نداره !:31:

cool20063
21-09-2011, 13:43
وای نه پس من دیگه این گوشی را نخرم :41:

.
.
.

شوخی کردم از اولش هم می دانستم. برام مهم نبود :31:

فقط بقیه چیزهاش درسته دیگه ! نکنه دوربین هم نداره !:31:

اونم شک دارم البته یک سوارخ روش هست میگن دوربینه :31:
مبارکت باشد دادا

یک سایت مقایسه جالب دیدم گفتم بزرام دوستان استفاده کنن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

R@R#M@N
21-09-2011, 15:24
فرهاد مس استوریج داره یا نه :دی ؟؟

johnypersian1656
21-09-2011, 15:38
فرهاد مس استوریج داره یا نه :دی ؟؟
نه بهراد . داره ها با وصل کردن کابل یو اس بی ش به کامپیوتر :دی از اونا که تو میخوای نه :دی دقیقا change log اینه :

Xperia™ smartphones to be upgraded to the 2.3.4 version of the Gingerbread platform with new features including Google Talk with Video Chat for smartphones with front-facing cameras
Updated Facebook inside Xperia™ functionality for enhanced like, share and discover abilities
Xperia™ smartphones introducing world’s first 3D sweep panorama functionality powered by Sony.
The software upgrade enables consumers to turn their Xperia smartphone into a mini-mobile PC by connecting USB peripherals (mouse, keyboard or game controller) to Sony Ericsson LiveDock™ multimedia station. Connect the smartphone to a TV via HDMI to get a big screen experience.
Swipe text input - text input by swiping the finger from one letter to the next
Screen capture – allows the user to share a screen grab from anywhere in the phone.

golmohammadi
21-09-2011, 16:50
بچه ه ارک تو تبریز گرون شده
اکثر جاها 560 میدند بدون گارانتی
کمترینش فکر کنم 540 بود
و اکس 10 هم شنیدم گرون شده
وضعیت شهر شما چطوره ؟

far2009
21-09-2011, 17:24
من بالاخره گرفتم :31: شماره سریال گوشی و جعبه و کارت داخلش را چک کردم یکی بود بعد شماره را برای 10009999 فرستادم که تایید شد.

جعبه سبز بود ولی آخرش این کابل Hdmi نصیب ما نشد :41:

دوربین گوشی را چک کردم کیفیتش خیلی خوب بود. صداش همینطور ، فیلم های خود گوشی هم کیفیت خیلی خوبی داشت

من که تازه گوشی را گرفتم ولی مشکل کندی هم نداشت . تماس هم برقرار کردم مشکلی نبود

بعد خود فروشنده گفت بگذار من هم 2 تا چیز را برات تست کنم که بلوتوث و wifi را جستجو کرد و چند تایی پیدا شد.

اما سوال اصلیم این هست : الان باتری داخل گوشی را تمام کنم بگذارم شارژ یا با همین مقدار شارژ بگذارم ؟ چه مدت بگذارم تو شارژ باشه ؟ 8 ساعت ؟

golmohammadi
21-09-2011, 18:22
من بالاخره گرفتم :31: شماره سریال گوشی و جعبه و کارت داخلش را چک کردم یکی بود بعد شماره را برای 10009999 فرستادم که تایید شد.

جعبه سبز بود ولی آخرش این کابل Hdmi نصیب ما نشد :41:

دوربین گوشی را چک کردم کیفیتش خیلی خوب بود. صداش همینطور ، فیلم های خود گوشی هم کیفیت خیلی خوبی داشت

من که تازه گوشی را گرفتم ولی مشکل کندی هم نداشت . تماس هم برقرار کردم مشکلی نبود

بعد خود فروشنده گفت بگذار من هم 2 تا چیز را برات تست کنم که بلوتوث و wifi را جستجو کرد و چند تایی پیدا شد.

اما سوال اصلیم این هست : الان باتری داخل گوشی را تمام کنم بگذارم شارژ یا با همین مقدار شارژ بگذارم ؟ چه مدت بگذارم تو شارژ باشه ؟ 8 ساعت ؟

باهاش کار کن تا خاموش بشه
بعد تو حالت خاموش بزن شارژ
تا فول شارژ نشه دست نزن
بعد که شارژ تکمیل شد حله
استفاده کن
راستی مبارکه

adrenalin
21-09-2011, 19:35
بچه ه ارک تو تبریز گرون شده
اکثر جاها 560 میدند بدون گارانتی
کمترینش فکر کنم 540 بود
و اکس 10 هم شنیدم گرون شده
وضعیت شهر شما چطوره ؟

امروز بندرانزلی 565 :11:

far2009
21-09-2011, 19:37
وقتی حروف را فشار میدم یک ویبره ی کوچک داره آن را چطوری غیر فعال کنم ؟

far2009
21-09-2011, 19:46
یک sms فارسی آمد که مشکلی تو حروفش نبود . کیبردش هم زبان فارسی را داشت که شامل گ پ ژ چ هم می شد ( ولی خود گوشی زبان فارسی را نداشت )

far2009
21-09-2011, 21:56
وقتی حروف را فشار میدم یک ویبره ی کوچک داره آن را چطوری غیر فعال کنم ؟
سلام دوست عزیز و مهربان و ... :31: ، شما باید عکس آچار را چند ثانیه فشار دهید تا تنظیمات مربوط به صفحه کلید نمایان شود آنوقت ویبره را غیر فعال کنید .

راستی مبارکتون باشه . :31:

golmohammadi
21-09-2011, 22:21
امروز بندرانزلی 565 :11:

ای بابا
نا سلامتی میخواستم آرک بخرم
اینم گرون شد
البته گوشی گرون نشده بلکه دلار گرونتر شده (فروشنده ها اینچنین میگند)

pgu83
22-09-2011, 03:38
ای بابا
اینم گرون شد
شیراز-فول پک:515

cool20063
22-09-2011, 08:55
ای بابا
اینم گرون شد

دلار تو بازار گرون شده نه تو بانکا !! بهونس میخوان قیمت رو ببرن بالا . :41: تهران امروز فول پک بدون گارانتی 520 یک جا هم 510 . با گارانتی 530.
البته اینا قیمت رو باده هواس تا دربیاری بزاری رو میز میرسه به 490 ( پول منظورمه :31:)
خدا داند چند برای خودشون در میاد !

far2009
22-09-2011, 09:09
یک جا قیمت کردم حدود 530 میداد گفت گارانتی هم داره بعد رفتم یک جعبه کاملا باز نشان میده میگه گارانتی هم هست ! میگم آخه این جعبه باز شده بدون لیبل چجوری گارانتی داره ! میگه گارانتی نرم افزاری منظورم بود :31:

به نظرتون از الان شروع به نصب برنامه رو گوشی کنم یا هنوز زوده ؟ :31:
اگه جوابتون مثبته چند تا توصیه در این مورد بکنید و اگه لطف کنید یک آموزش هم قرار دهید .

Pedram_mrn
22-09-2011, 10:29
سلام به آرک بازای گل
چند روز پبش خواستم برم بخرم این گوشیو ولی نمیدونم چرا گرون شده بود اونم انقد(540) یعنی کلا همه ی گوشیا گرون شده بودن حالا کسی قیمت داره؟ مگه 490 نبود!!!!!!!
راستی یه چیز دیگه منو تو خرید این گوشی به شک انداخت وقتی گرفتم دستم احساس کردم اصلا بدنه ی گوشی کیفیت خوبی نداره من خودم به گلکسی ایراد میگرفتم ولی این از اونم به نظرم بدتر اومد کسی با بدنه مشکلی نداشته تا حالا
داستان فول پک و اینا چیه؟؟؟ کابل اچ دی ام آی فقط روشه یا چیزای دیگه ام داره؟؟؟؟
گوشی باید ساخت کجا باشه ؟؟؟ کلا همه چینه یا....!!!!

Nice Devil
22-09-2011, 10:57
سلام دوستان . کارتن آرک مگه سبز نیست؟ دیروز من یه آرک به کارتن آبی با قیمت 620 دیدم؟ اونم آرکه یا آرکه اسه؟
با تشکر

M@hdi-B
22-09-2011, 11:04
سلام دوستان . کارتن آرک مگه سبز نیست؟ دیروز من یه آرک به کارتن آبی با قیمت 620 دیدم؟ اونم آرکه یا آرکه اسه؟
با تشکر

نقره ایش جعبش سبزه .. سرمه ایش جعبش آبیه

Nice Devil
22-09-2011, 11:08
راستی آپدیت جدید بعد از 2.3.3 واسه آرک نیومده؟

M@hdi-B
22-09-2011, 11:29
راستی آپدیت جدید بعد از 2.3.3 واسه آرک نیومده؟

2.3.4 اومده ولی نه برای همه مناطق .. چند صفحه قبل دوستان لینک گذاشتن که با فلش تولز فلش میشه

cool20063
22-09-2011, 12:01
سلام به آرک بازای گل
چند روز پبش خواستم برم بخرم این گوشیو ولی نمیدونم چرا گرون شده بود اونم انقد(540) یعنی کلا همه ی گوشیا گرون شده بودن حالا کسی قیمت داره؟ مگه 490 نبود!!!!!!!
راستی یه چیز دیگه منو تو خرید این گوشی به شک انداخت وقتی گرفتم دستم احساس کردم اصلا بدنه ی گوشی کیفیت خوبی نداره من خودم به گلکسی ایراد میگرفتم ولی این از اونم به نظرم بدتر اومد کسی با بدنه مشکلی نداشته تا حالا

قبلاً توضیح داده شده بار ها لطفاً پستای قبلی هم بخونید !
با این حال باز من میگم
دوست عزیز داخل جبعه به طور استاندارد بیاد ( گوشی کارت 8گیگ . کیف ارجینال . برچسب ضد خش . شارژر . شارژر فندکی . کابل usb . کابل hdmi . وهندز فری ) باشه
اما خیلی اینا رو نمیدن ( البته داخل علائدین 3 4 تا مغازه میگفتن روش هست ) ولی اگه نبود اینا باید باشه حتماً ( کارت 8 گیگ ( دقت کن به مارک و کلاس رم که چینی درجه 3 نباشه ) شارژر . کابل hdmi . کابل usb ).

Nice Devil
22-09-2011, 13:18
یعنی با برنامه Update Service نمیشه آپدیت جدیدو گرفت؟

Nice Devil
22-09-2011, 13:32
میشه یکی نحوه آپدیت با فلش تولز رو بگه ؟ ما که تا حالا با فلش تولز کار نکردیم. اصلاً این فلش تولز چی هست؟

golmohammadi
22-09-2011, 13:53
شیراز-فول پک:515
پس شیراز خوبه
حالا خوبه چند تا دوست شیرازی اصل کاکو داریم :31:

دلار تو بازار گرون شده نه تو بانکا !! بهونس میخوان قیمت رو ببرن بالا . :41: تهران امروز فول پک بدون گارانتی 520 یک جا هم 510 . با گارانتی 530.
البته اینا قیمت رو باده هواس تا دربیاری بزاری رو میز میرسه به 490 ( پول منظورمه :31:)
خدا داند چند برای خودشون در میاد !
پس با این حساب هیشکی نمیخره و فوری برمیگرده به قیمت اصلی

یک جا قیمت کردم حدود 530 میداد گفت گارانتی هم داره بعد رفتم یک جعبه کاملا باز نشان میده میگه گارانتی هم هست ! میگم آخه این جعبه باز شده بدون لیبل چجوری گارانتی داره ! میگه گارانتی نرم افزاری منظورم بود :31:

به نظرتون از الان شروع به نصب برنامه رو گوشی کنم یا هنوز زوده ؟ :31:
اگه جوابتون مثبته چند تا توصیه در این مورد بکنید و اگه لطف کنید یک آموزش هم قرار دهید .
پــــ نه پــــ سال بعدی برنامه نصب کن
نصبش کن بابا از همین الان (بعد از اولین فول شارژ)

سلام به آرک بازای گل
آرک کیفیت ساخت بدنه اش مطمئن باش خیلی بهتر از گالاکسی اس هست
من تا به حال هر چی گوشی پرسیدم همشون کابل hdmi داشتند

یعنی با برنامه Update Service نمیشه آپدیت جدیدو گرفت؟

اینطور که دوستان گفتند نه
شما باید فایل فلش را دانلود کنید
و با فلش تولز فلش بزنید
و یا یکی دو هفته صبر کنید تا اپدیت برای اینجا هم بیاد
و یا با وی پی ان وصل بشید سروری باشه که اپدیت اونجا اومده باشه

Original Titan
22-09-2011, 14:17
آخرين قيمت از طبقه 6و5 علائدين :

آركي با كابل اچدي : 525 بدون گارانتي

نئو بدون گارنتي : 460

.:PAR3A:.
22-09-2011, 15:09
علی من شنبه 480 تو علاالدین آرک گیر آوردم :-؟ البته فک کنم دوباره 200تومن بکشن واسه فعال کردن سیستم عامل :-" :دی

R@R#M@N
22-09-2011, 16:54
خرید ما از تهران (3 روز پیش 560 بود :دی)
ولی کلاً گرون شدن گوشیها !
ایکس10 یادمه 390 هم رسیده بود ! الان سفیدش 480 خریده :دی
سی6-01 نوکیا 290 خرید بود الان 340 خریده ! یا سی7 نوکیا 380 خرید بود الان 410 خریده !

M@hdi-B
22-09-2011, 16:59
خرید ما از تهران (3 روز پیش 560 بود :دی)
ولی کلاً گرون شدن گوشیها !
ایکس10 یادمه 390 هم رسیده بود ! الان سفیدش 480 خریده :دی
سی6-01 نوکیا 290 خرید بود الان 340 خریده ! یا سی7 نوکیا 380 خرید بود الان 410 خریده !

سلام بهراد

سه روز پیش من واسه دوستم 535 فول پک خریدم تو چرا گرون خریدی؟

یه سوال:واسه ریختن رام 2.3.4 باید بوت بلدوزر :31: رو بشکنم؟ روت چی؟

Original Titan
22-09-2011, 19:38
علی من شنبه 480 تو علاالدین آرک گیر آوردم :-؟ البته فک کنم دوباره 200تومن بکشن واسه فعال کردن سیستم عامل :-"
احتمالا همين بوده! چون من ارتباط مستقيم كه داشتم با بازار بچه ها قيمت رو اونطور نقل كرده بودن!

R@R#M@N
23-09-2011, 00:12
مهدی مال من نیست که ! مغازه رفیقمه ! بمن ربطی نداره : )) !
واسه فلش نه لازم نیست بوت لودر شکسته یا رووت شده باشه !

cool20063
23-09-2011, 14:46
و بالاخره مقایسه دو جنگ سالار با هم آرک vs ارک اس :cool::cool:

و unboxing arc s :31:

استادان گرامی آرک باز نظرات تخصصی شون رو بدن ممنون .:10:
اینم اضافه کنم یک لیوان آب قتد دم دستون باشه بد نیست :11::34::34::26::26::24::22:

far2009
23-09-2011, 15:06
استادان گرامی آرک باز نظرات تخصصی شون رو بدن ممنون .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با من بودی ؟ :31: خوب باید بگم امروز اولین نرم افزار را باهاش نصب کردم ( همان smart tools ) خیلی جالب بود.

اولین بار که به وایرلس خواستم وصل شم بعد از پیدا کردن حدود 5 ثانیه طول کشید و بعدش اینترنتش وصل شد . در مورد gps هم همین طور خیلی ساده بود فقط وایرلس و gps را روشن کردم و در کمتر از 10 ثانیه جا را تشخیص داد . بعد رو نقشه های گوگل ارث که به نظرم خیلی بهتر از نوع کامپیوترش هست جا را نشان میده .

بعد هر جایی که بخواهم بروم را انتخاب می کنم خودش میزان فاصله ، مدت زمان در راه بود ( بسته به نوع وسیله نقلیه ) را میگه . بعد هم نزدیکترین مسیر را نشان میده .

من دانشگاهمون را که میدیدم (دانشگاه اصفهان ) روی اکثر ساختمان ها نام دانشکده را می نویسه . و نقشه اش هم بروز هست.

نکته جالب دیگه اش که من را خیلی شگفت زده کرده جاهایی هست که میشناسه : مثلا یک بانک ملت کنار خیابون ، یا استخر سرپوشیده انقلاب ، اسم تمام خیابان ها را هم بلده . کلا اصلا فکرش را نمی کردم اینقدر از ایران اطلاع داشته باشه

فقط من خوندم که انگار بارکد خوان هم داره ولی من پیداش نکردم کسی می دونه کجا رفته :31:
.
اگه دیگه چیزی مونده تا بگم :31:

adrenalin
23-09-2011, 15:08
Although we've heard no word of the Sony Ericsson Xperia Arc S in stores, we've spotted it on one online retailer's website and no doubt it'll start cropping up elsewhere soon.

The Arc S is an uprated version of Sony Ericsson's previous flagship the Arc. The key difference being the improved 1.4GHz processor (compared to the Arc's 1GHz). Beyond that the S is effectively the same device but that's not a bad thing

Highlights include the top-notch 4.2" LCD with Sony's BRAVIA engine to really make it 'pop'. There's 512MB of RAM, an 8MP camera capable of 720p HD video at 30fps with continuous auto-focus and a new 3D sweep panorama mode, a feature previously reserved for the likes of Sony Cybershot cameras like the TX-9. The most impressive thing about the sweep being that it creates a 3D image using the S' single lens camera. Also we should add that we've checked with SE personally and the same feature should be coming to Arc users in the not too distant future so there should be no bad blood between Arc and arc S users.

The Arc S will be available in Pure White , Gloss Black , Misty Silver , Midnight Blue and Sakura Pink and if you want one now, check out the source link and have $528.50 spare. Still unsure, check out our coverage of the original Arc here to get an idea of what you could be picking up.

Update: Although we have no confirmed date yet, mobile carrier Three will definitely be getting the Xperia arc S, alongside Sony Ericsson's Live with Walkman. Thanks to Ahmed for this one.

cool20063
23-09-2011, 15:52
خبر داغ در حد سوختن گوشتون arc s وارد بازار ایران شد.
قیمت 620 هزار تومان
مرجع موبایل . ای آر :31:

حالا دلم به تاپ تاپ افتاد :31::8::8::8::8:

Хоссейн
23-09-2011, 17:04
حق هم دارین با اینجور گوشی ها داغ کنین عزیزان : دی اینم داغی داره اخه ؟ اها ببخشید گوشی شاختون همینه فراموش کرده بودم : دی
....................................
--------------------------
دوستان لوازم جانبی این گوشی رو از کجا می تونم بخرم؟
مثل قاب و کیف و اینجور چیزا
من از قاب به شدت بدم میاد :دی ولی پشت گوشیم خش افتاده.اصلا چیزی مثل محافظ صفحه نمایش وجود داره واسه پشت گوشی؟

cool20063
23-09-2011, 17:09
--------------------------
دوستان لوازم جانبی این گوشی رو از کجا می تونم بخرم؟
مثل قاب و کیف و اینجور چیزا
من از قاب به شدت بدم میاد :دی ولی پشت گوشیم خش افتاده.اصلا چیزی مثل محافظ صفحه نمایش وجود داره واسه پشت گوشی؟

کیفش تو بازار هست محافظ ژله ایش هم هست اما هنوز کمی گرون . :46: من تو سایتم دیدم اما کمی بالا بود .

R@R#M@N
23-09-2011, 17:10
یعنی میگین آرک رو رد کنم اس بخرم :دی ؟؟

cool20063
23-09-2011, 17:13

بهراد جان خوب شد اومدیی فیلمای که گذاشتم رو نیگا کن نظرت و بگو
من که زنگ زدم بگم بفرسته اما سفیدش بود :31::31:
سرعتش جالبناکههه :31:

johnypersian1656
23-09-2011, 17:16
یه چیزی!! مگه با doom kernel نمیشه تا 1.8 گیگاهرتز stable اورکلاک کرد؟ اگه اشتباه نکنم نوع سی پی یو آرک و آرک اس متفاوته وگرنه دلیلی واسه تولید آرک اس نیست!

cool20063
23-09-2011, 17:20
یه چیزی!! مگه با doom kernel نمیشه تا 1.8 گیگاهرتز stable اورکلاک کرد؟ اگه اشتباه نکنم نوع سی پی یو آرک و آرک اس متفاوته وگرنه دلیلی واسه تولید آرک اس نیست!

برای آرک : 1GHz Scorpion processor, Adreno 205 GPU, Qualcomm MSM8255 Snapdragon
برای آرک اس : 1.4 GHz Scorpion processor, Adreno 205 GPU, Qualcomm MSM8255T Snapdragon
یک دونه t اضافه شده فقط !! :20:

M@hdi-B
23-09-2011, 17:28

بهراد بچه شدی؟:31: عین این می مونه که روآ رو بفروشی روآی سال بخری :31:

به نظر من تنها دلیل خرید آرک اس می تونه رنگ سفیدش باشه(البته واسه بعضیها):46:

پ.ن:خبری از این دو هسته ای اس ای ندارین؟

golmohammadi
23-09-2011, 17:39
و بالاخره مقایسه دو جنگ سالار با هم آرک vs ارک اس :cool::cool:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو unboxing arc s :31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداستادان گرامی آرک باز نظرات تخصصی شون رو بدن ممنون .:10:
اینم اضافه کنم یک لیوان آب قتد دم دستون باشه بد نیست :11::34::34::26::26::24::22:
خوبه اینم شب میبینمش

با من بودی ؟ :31: خوب باید بگم امروز اولین نرم افزار را باهاش نصب کردم ( همان smart tools ) خیلی جالب بود.

اولین بار که به وایرلس خواستم وصل شم بعد از پیدا کردن حدود 5 ثانیه طول کشید و بعدش اینترنتش وصل شد . در مورد gps هم همین طور خیلی ساده بود فقط وایرلس و gps را روشن کردم و در کمتر از 10 ثانیه جا را تشخیص داد . بعد رو نقشه های گوگل ارث که به نظرم خیلی بهتر از نوع کامپیوترش هست جا را نشان میده .

بعد هر جایی که بخواهم بروم را انتخاب می کنم خودش میزان فاصله ، مدت زمان در راه بود ( بسته به نوع وسیله نقلیه ) را میگه . بعد هم نزدیکترین مسیر را نشان میده .

من دانشگاهمون را که میدیدم (دانشگاه اصفهان ) روی اکثر ساختمان ها نام دانشکده را می نویسه . و نقشه اش هم بروز هست.

نکته جالب دیگه اش که من را خیلی شگفت زده کرده جاهایی هست که میشناسه : مثلا یک بانک ملت کنار خیابون ، یا استخر سرپوشیده انقلاب ، اسم تمام خیابان ها را هم بلده . کلا اصلا فکرش را نمی کردم اینقدر از ایران اطلاع داشته باشه

فقط من خوندم که انگار بارکد خوان هم داره ولی من پیداش نکردم کسی می دونه کجا رفته :31:
.
اگه دیگه چیزی مونده تا بگم :31:
یعنی همه این موارد را بصورت آفلاین نشون میداد ؟ :18:

yes sure :31:
نه بابا کی گفته اینا تفاوت زیادی ندارند
بلکه برای کسانی که از این پس میخواهند آرک بخرند خرید آرک اس توصیه میشه
رنگ سفید هم به این گوشیها خوب میاد

MOHAMMAD2010
23-09-2011, 18:10
خبر داغ در حد سوختن گوشتون arc s وارد بازار ایران شد.
قیمت 620 هزار تومان
فعلا که خیلی کاذبه این گوشی نهایتش باید 20-30 تومن از آرک معمولی گرون تر باشه

cool20063
23-09-2011, 19:08
البته رنگ بندیاش همشون واقعاً با حاله . من رنگاشو میزارم هر کس نظرشو بگه ببینیم کدومشه پر طرفدار تره
من خود مشکی شیشه ای رو دوست دارم :5:
:8:

adrenalin
23-09-2011, 20:38
از همه باحال تر همون مشکی با سفید هست

Masoud-Studio
23-09-2011, 21:19
چه زود وارد بازار ايران شد !! عجيبه !

golmohammadi
23-09-2011, 23:47
چه زود وارد بازار ايران شد !! عجيبه !

زیاد هم عجیب نیست

زهـــZAHRAــــــرا
23-09-2011, 23:59
محتویات رو من قبلاً گفتم ولی باز میگم . دوست عزیز داخل جبعه به طور استاندارد بیاد ( گوشی :31: کارت 8گیگ . کیف ارجینال . برچسب ضد خش . شارژر . شارژر فندکی . کابل usb . کابل hdmi . وهندز فری ) باشه جالب اینجاس رو پک های اصلی هندز فری mW600 بلوتوث هست که خودت میدونی ........
اما تو پک های علا ئدین ( کارت 8 گیگ ( دقت کن به مارک و کلاس رم که چینی درجه 3 نباشه ) کیف . برچسب . شارژر . شارژر فندکی. کابل hdmi . کابل usb ) باشه البته بیشتر مغازه ها شارژر فندکی و کیف رو میپیچونن و بعضی که خیلی لطف دارند کابل hdmi رو هم . بگردی فول پک کامل هست حتماً. قیمت آخر برای دیروز 490 .[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 10:25 AM ---------- Previous post was at 10:22 AM ----------
واقعا این قیمت هست؟
من رشت هستم اما هرچی طرفای لاکانی و بیستون رو گشتم این گوشی نبود از فروشنده پرسیدم اصلا نمیدونست چی هشت :27:
یکی گفت از علاءالدین خریده وسرش کلاه گذاشتن من اگه بیام تهران بخرم کدوم مغازه برم که اصلشو بهم بفروشه؟
یکی جعبه شو گذاشته بود که سبز رنگ بود ولی تو این تاپیک دیدم که گفتین قرمز باید باشه!:18:

زهـــZAHRAــــــرا
24-09-2011, 00:02
خیلی خوشگله ولی فرق زیادی از لحاظ ظاهر با arc نداره نه؟
بجز تعدد رنگ که منم میگم مشکی ولی میخواستم نقره ای بخرم حالا باید از نزدیک ببینم دیگه :5:

زهـــZAHRAــــــرا
24-09-2011, 00:04
لطفن یه بررسی برای arc و arc s بذارید 2آتون می کنم:11:

Masoud-Studio
24-09-2011, 00:11
زیاد هم عجیب نیست
آخه همين چند وقت پيش بود كه معرفي شد . گفتم لابد تا زمستون وارد ايران مي شه ( چون ايران كمي از لحاظ تكنولوژي عقب هست ! )
ولي 100 تومن واسه 0/4 سي پي يو بيشتر خيلي زياده !!
از دوستان كسي هست كه رفته باشه جنگي گرفته باشه ؟؟ :D

mohamad h
24-09-2011, 00:44
دوستان ميشه يه قيمت كف بازار بدين فول پك؟
ممنون

golmohammadi
24-09-2011, 00:45
آخه همين چند وقت پيش بود كه معرفي شد . گفتم لابد تا زمستون وارد ايران مي شه ( چون ايران كمي از لحاظ تكنولوژي عقب هست ! )
ولي 100 تومن واسه 0/4 سي پي يو بيشتر خيلي زياده !!
از دوستان كسي هست كه رفته باشه جنگي گرفته باشه ؟؟ :D

معمولا این چنین گوشیهایی زود میاند
و زود هم افت قیمت میکنند
مثلا گالاکسی اس پلاس که الان از گالاکسی اس هم ارزونتره یعنی 500 تومنه
آرک اس هم فوری هم قیمت آرک میشه
البته کمی (مثلا 30) هم گرونتر باشه عادیه

R@R#M@N
24-09-2011, 01:52
من عاشق سفیدش شدم :دی وگرنه با آرک که فرقی نداره !
دووم کرنل تا 1.9 اورکلاک میشه ! ولی من که دست نزدم :دی همینجوری فعلاً راضیم :دی

امروز حدود 5 گیگ اطلاعات از گوشی ریختم روو فلش :دی بزودی علاوه بر مقایسه دوربینها یه چندتا فیلم هم از وصل کردن فلش براتون میذارم :دی

cool20063
24-09-2011, 02:30
خیلی خوشگله ولی فرق زیادی از لحاظ ظاهر با arc نداره نه؟
بجز تعدد رنگ که منم میگم مشکی ولی میخواستم نقره ای بخرم حالا باید از نزدیک ببینم دیگه

واقعا این قیمت هست؟
من رشت هستم اما هرچی طرفای لاکانی و بیستون رو گشتم این گوشی نبود از فروشنده پرسیدم اصلا نمیدونست چی هشت
یکی گفت از علاءالدین خریده وسرش کلاه گذاشتن من اگه بیام تهران بخرم کدوم مغازه برم که اصلشو بهم بفروشه؟
یکی جعبه شو گذاشته بود که سبز رنگ بود ولی تو این تاپیک دیدم که گفتین قرمز باید باشه!

لطفن یه بررسی برای arc و arc s بذارید 2آتون می کنم:11:

اولاً گفتیم جعبه سبز و آبی قرمزو شما از کجا دید ی:31:
دوم اینکه دوستان از خودشون قیمت نمیگن که ! بله هست ولی یکم فک لازم داره با روی زیاد :31:
و سوم اینکه چرا سرتونرو کلاه بزاران ! ما که همه چیزشو دیگه گفتیم ! کامل پستای قبلی بخونی 100% اندرستند میشی :31:
تنها تفاوتش با arc s cpu 1.4 همین
پستای فبلی بخونی هم بررسسی هست هم فیلم هم عکس !
بررسی هم نمیخواد البته اگه cpu بیشتر میخوای یا رنگی که تو رنگ بندی آرک اس هست آرک اس بگیر . در غیر این صورت آرک . البته برای آرک اس باید صبر کنی فعلاً تو تهران نیست قیمتش هم الکی بالاست .
و در آخر کل سولاتوت یک جا می پرسیدی راحتر نبودی ! :31:

---------- Post added at 02:30 AM ---------- Previous post was at 02:26 AM ----------

من عاشق سفیدش شدم :دی وگرنه با آرک که فرقی نداره !
دووم کرنل تا 1.9 اورکلاک میشه ! ولی من که دست نزدم :دی همینجوری فعلاً راضیم :دی

امروز حدود 5 گیگ اطلاعات از گوشی ریختم روو فلش :دی بزودی علاوه بر مقایسه دوربینها یه چندتا فیلم هم از وصل کردن فلش براتون میذارم :دی

سوالی که پیش میاد اینکه اگه اور کلاک کنیم مصرف باطری چطور میشه ؟!
usb on the go میزاری لطف میکنی یک تست کیبورد یا موسم بکنی ! فیلمش نبود تو نت :31:

far2009
24-09-2011, 09:10
برای شارژ دفعات بعدی بازم صبر کنم تا باتری کامل خالی شه ؟ اگه نه حدودا رو چه درصدی بگذارمش تو شارژ ؟

Danitondar
24-09-2011, 11:11
برای شارژ دفعات بعدی بازم صبر کنم تا باتری کامل خالی شه ؟ اگه نه حدودا رو چه درصدی بگذارمش تو شارژ ؟
حدود هفته ای یک بار سعی کنید کامل باتری خالی شه بعد شارژ کنید که گوشی ولتاژ تازه به باتریش برسه:11:

far2009
24-09-2011, 11:46
حدود هفته ای یک بار سعی کنید کامل باتری خالی شه بعد شارژ کنید که گوشی ولتاژ تازه به باتریش برسه:11:
اگه این امکان برام بود که در هر دفعه باتری را کامل خالی کنم . این کار را بکنم ؟ یا همان هفته ای یک بار بهتره ؟

golmohammadi
24-09-2011, 11:59
دفعات بعدی هروقت عشقت کشید بزن شارژ
و هر وقت خواستی در بیار
گوشیهای سونی اریکسون همین هستند و خراب نمیشند
ولی برای احتیاط بهتره وقتی گذاشتی شارژ تا فول شارژ نشده درش نیار
به عبارتی شبها بهترین زمان برای شارژ هست
تا صبح هم برقشو قطع نکنی موردی نداره

نه این کار اشتباهه
اینکار لازمه ولی نه هفته ای یکبار
1 ماه یه بار و حتی 2 ماه و بیشتر بهتره

Danitondar
24-09-2011, 13:05
چرا حالا اشتباه؟

golmohammadi
24-09-2011, 14:09
چرا حالا اشتباه؟

چون هفته ای یکبار نیاز نیست
ممکنه اینکار به باطری ضرر برسونه
همون یکی دو ماه یه بار خوبه

زهـــZAHRAــــــرا
24-09-2011, 16:06
اولاً گفتیم جعبه سبز و آبی قرمزو شما از کجا دید ی:31:
دوم اینکه دوستان از خودشون قیمت نمیگن که ! بله هست ولی یکم فک لازم داره با روی زیاد :31:
و سوم اینکه چرا سرتونرو کلاه بزاران ! ما که همه چیزشو دیگه گفتیم ! کامل پستای قبلی بخونی 100% اندرستند میشی :31:
تنها تفاوتش با arc s cpu 1.4 همین
پستای فبلی بخونی هم بررسسی هست هم فیلم هم عکس !
بررسی هم نمیخواد البته اگه cpu بیشتر میخوای یا رنگی که تو رنگ بندی آرک اس هست آرک اس بگیر . در غیر این صورت آرک . البته برای آرک اس باید صبر کنی فعلاً تو تهران نیست قیمتش هم الکی بالاست .
و در آخر کل سولاتوت یک جا می پرسیدی راحتر نبودی ! :31:

---------- Post added at 02:30 AM ---------- Previous post was at 02:26 AM ----------

قرمز جعبه اش نبوده احتمالن هلوگرامش بوده .
ممنون از توضیحاتون :11: چون پستهام بعد تایید نمایش داده می شد و من داشتم صفحه به صفحه می خوندم جداگانه پست گذاشتم ببخشین :11:
حالا 2 سوال دارم:
1. آیا از اونجاییکه باتریهاشون یکی هست arc s برای cpu ش باتری کم نمیاره؟
2. آیا میشه این کارت که میگین 8 گیگ هست رو تا 32 یا بیشتر افزایش داد؟

far2009
24-09-2011, 18:32
چطوری میشه این شارژ شدن گوشی موقع اتصال به usb را غیر فعال کرد ؟

چون ممکنه خیلی به usb وصل نباشه و به قول دوستمون تا شارژ کامل این ارتباط برقرار نباشه . این مورد به باتری آسیب میرسونه ؟

cool20063
24-09-2011, 22:09
قرمز جعبه اش نبوده احتمالن هلوگرامش بوده .
ممنون از توضیحاتون :11: چون پستهام بعد تایید نمایش داده می شد و من داشتم صفحه به صفحه می خوندم جداگانه پست گذاشتم ببخشین :11:
حالا 2 سوال دارم:
1. آیا از اونجاییکه باتریهاشون یکی هست arc s برای cpu ش باتری کم نمیاره؟
2. آیا میشه این کارت که میگین 8 گیگ هست رو تا 32 یا بیشتر افزایش داد؟

بله اون لیبل قرمز برای گارنتی اصلی محسوب میشه .
1- باطری آرک اس طبق گفتهای خوده سایت سونی و دیگر سایتا نه تنها کم نمیاره بلکه 45 تا 30 دقیقه تو مکالمه بیشتر دووم میاره .
2-بله تا 32 Gb تایید شده شاید در آِینده تا 64 gb هم ارتقا پیدا کنه الانم شاید بشه .

ایم مقایسه آرک و آرک اس رو نگاه کنید بیشتر سوالاتتونو جواب میده .

:10:

alirafaat
25-09-2011, 11:56
سلام

دوستان یه ارک 3 ماه کار کرده تمیز سیاه رنگ ( به غیر از 1. شکستگی بالای دکمه پاور 2. رنگ پریدگی خیلی جزئی قسمت پایین پنل پشتی جایی که ناخن میزارن تا پنل رو باز کنن )

رو چند بخرم خوبه ؟

با تشکر

kkevinloren2006
25-09-2011, 15:53
اقا من یه مشکل دارم اخرین نسخه فلش پلیر رو دانلود کردم نسخه 10.3 ولی سایت chesscube.com/play که میرم میزنه باید فلش داشته باشی هم تو uc browser امتحان کردم هم تو opera mini 6

baharan_2122
25-09-2011, 16:05
سلام

دوستان یه ارک 3 ماه کار کرده تمیز سیاه رنگ ( به غیر از 1. شکستگی بالای دکمه پاور 2. رنگ پریدگی خیلی جزئی قسمت پایین پنل پشتی جایی که ناخن میزارن تا پنل رو باز کنن )

رو چند بخرم خوبه ؟

با تشکر

سلام
از نظر من نخر عزیز جون
این که گفتی ظاهریه ممکنه نرم افزاری هم مشکلی داشته باشه

زهـــZAHRAــــــرا
25-09-2011, 18:19
بله اون لیبل قرمز برای گارنتی اصلی محسوب میشه .
1- باطری آرک اس طبق گفتهای خوده سایت سونی و دیگر سایتا نه تنها کم نمیاره بلکه 45 تا 30 دقیقه تو مکالمه بیشتر دووم میاره .
2-بله تا 32 Gb تایید شده شاید در آِینده تا 64 gb هم ارتقا پیدا کنه الانم شاید بشه .

ایم مقایسه آرک و آرک اس رو نگاه کنید بیشتر سوالاتتونو جواب میده .

ممنونم از توضیحتون و مقایسه هم دیدم جواب بقیه ی سوالاتم رو هم گرفتم فقط من فردا قراره بیام تهران اگه میشه آدرس علاءالدین رو می خواستم و طبقه های 5و6 که میگن بهتره اگه لطف کنین و اسم فروشگاه رو هم بگین ممنون البته اگه تبلیغش نشه. میدونم هنوز arc s قطعی تو تهران نیست اما خواستم قیمت هارو ببینم چجوریاست؟
خواستم شخصی بهتون pm بدم اما هنوز فعال نیستم تا بتونم. شرمنده :11:

golmohammadi
25-09-2011, 18:31
سلام

رو چند بخرم خوبه ؟

با تشکر
اگه گوشی خودش ایرادی نداره این شکستگی و خش موردی نداره میشه کنار اومد
البته پول ازش کم میکنی

اقا من یه مشکل دارم اخرین نسخه فلش پلیر رو دانلود کردم نسخه 10.3 ولی سایت chesscube.com/play که میرم میزنه باید فلش داشته باشی هم تو uc browser امتحان کردم هم تو opera mini 6

شما یک مارکت نصب کنین مثل بلک و ....
بعد از اونجا دانلود و نصب کنین

cool20063
25-09-2011, 18:54
ممنونم از توضیحتون و مقایسه هم دیدم جواب بقیه ی سوالاتم رو هم گرفتم فقط من فردا قراره بیام تهران اگه میشه آدرس علاءالدین رو می خواستم و طبقه های 5و6 که میگن بهتره اگه لطف کنین و اسم فروشگاه رو هم بگین ممنون البته اگه تبلیغش نشه. میدونم هنوز arc s قطعی تو تهران نیست اما خواستم قیمت هارو ببینم چجوریاست؟
خواستم شخصی بهتون pm بدم اما هنوز فعال نیستم تا بتونم. شرمنده :11:

خواهش . بهترین راه برای علائدین اینه سوار مترو بشید حالا از هر مسیری بیاید ایستگاه حسن آباد خیابان حافظ شمالی رو برید بالا بعد میرسید به پل ماشین رو حافظ از پیاده رو ادامه بدید میبینید . تقاطع جمهوری و حافظ .
طبقه ای 5 و 6 هم مغازه زیاده نیاز به گفتن نیست هر کدوم فول پک رو بهت ارزون تر میداد بگیر فقط حتماً شرط کن فول پک باشه و دقت کن پلمپ باشه . قیمت آرک اس رو از یک جا من دیدم که 620 هست و هنوزم همونه یکی 2 ماه طول میکشه تا اون روند بشه . :10:

adrenalin
25-09-2011, 18:55
واقعا این قیمت هست؟
من رشت هستم اما هرچی طرفای لاکانی و بیستون رو گشتم این گوشی نبود از فروشنده پرسیدم اصلا نمیدونست چی هشت :27:
یکی جعبه شو گذاشته بود که سبز رنگ بود ولی تو این تاپیک دیدم که گفتین قرمز باید باشه!:18:
اگه نخواستید برید تهران تو انزلی آرک موجوده (پیدا میشه)
570 :11:

cool20063
25-09-2011, 19:51
نمونه فیلم برداری آرک
توش فراری داره :31:

از کیفیتش لذت بردم ( این نظر کاملاً شخصیه )

بنچ مارک آرک و آرک اس

خودم کامل ندیدم هنوز

اینم یک برنامه حفظ انرژی یا power saving امیدوارم به کار بیاد

اینم نمونه عکس پاناراما آرک :20:

M@hdi-B
25-09-2011, 20:23
لطفا عکسها رو ریسایز کنید یا فقط لینکشو بذارید .. یکی دو صفحه قبل هم عکس آرک اس گذاشتید صفحه سنگین شده

ممنون

Original Titan
25-09-2011, 20:44
داداش چيه اين آخههههههههه!
لينكش رو بذار بابا!

---------- Post added at 08:44 PM ---------- Previous post was at 08:44 PM ----------

لينكش رو بذار بابا!

apoosh
25-09-2011, 23:09
من الان مدل Arc S با پردازنده اوورکلاک شده به 1.4 گیگاهرتز رو دارم
سرعت گوشی در تستهایی که گرفتم به مراتب بهتر شده و نسبت به آرک معمولی، عملکرد بهتری داره
حتی یه قابلیت عجیب و غریب هم داره که عکس سه بعدی میگیره! (البته باید در نمایشگر سه بعدی عکسش رو دید)

Masoud-Studio
25-09-2011, 23:12
سرعت گوشی در تستهایی که گرفتم به مراتب بهتر شده و نسبت به آرک معمولی، عملکرد بهتری داره
حتی یه قابلیت عجیب و غریب هم داره که عکس سه بعدی میگیره! (البته باید در نمایشگر سه بعدی عکسش رو دید)
خود Arc S پردازندش 1.4 هست شما چه جور اور كلاك كردي تازه شده 1.4 ؟ :13:
عكس هاي سه بعدي هم نيازي به نمايشگر سه بعدي نداره ! خود گوشي سه بعدي نشون مي ده !
مطمئني Arc S داري ؟

johnypersian1656
25-09-2011, 23:44
این توی آپدیت جدید آرک هم اضافه شد.کیفیت فیلمبرداری که تغییری نکرده؟( تنها مشکل گوشی به نظر من همین کیفیت فیلمبرداریشه و گالری)

cool20063
26-09-2011, 00:00
لطفا عکسها رو ریسایز کنید یا فقط لینکشو بذارید .. یکی دو صفحه قبل هم عکس آرک اس گذاشتید صفحه سنگین شده

ممنون

ادیت شد :20:

---------- Post added at 11:59 PM ---------- Previous post was at 11:58 PM ----------

لينكش رو بذار بابا!

---------- Post added at 08:44 PM ---------- Previous post was at 08:44 PM ----------

لينكش رو بذار بابا!

لینکشم برات گذاشتم دیگه چی میخوای :31:

---------- Post added 26-09-2011 at 12:00 AM ---------- Previous post was 25-09-2011 at 11:59 PM ----------

دوست عزیز از کجا خریدی چه قیمتی ؟ پکش مثل آرک لوازمش ؟
به شدت دنبالشم بگیرمش :31: آرک اس و میگم :27:

apoosh
26-09-2011, 01:12
خود Arc S پردازندش 1.4 هست شما چه جور اور كلاك كردي تازه شده 1.4 ؟ :13:
عكس هاي سه بعدي هم نيازي به نمايشگر سه بعدي نداره ! خود گوشي سه بعدي نشون مي ده !
مطمئني Arc S داري ؟

من کی گفتم خودم اوورکلاک کردم!! فقط گفتم این اوورکلاک شده آرک هست که حالا سونی اریکسون اسمش رو گذاشته آرک اس و اینکار رو هم خودش کرده
در ضمن، این رو دیگه از کجا آوردی که گوشی خودش سه بعدی نشون میده!! این سه بعدی از همون مدلهایی هست که اپتیموس 3D نمایشگرش میتونه پخش کنه عزیز

در ضمن، من این گوششی رو نخریدم، برای تست هست که از کمپانی مادر گرفتم، فقط خواستم بگم هیچ تفاوتی جز همون اورکلاک پردازنده با آرک معمولی نداره و محتویات جعبه هم همونه
خواستین بنچمارکهای گوشی رو هم میذارم

M@hdi-B
26-09-2011, 08:25
من کی گفتم خودم اوورکلاک کردم!! فقط گفتم این اوورکلاک شده آرک هست که حالا سونی اریکسون اسمش رو گذاشته آرک اس و اینکار رو هم خودش کرده
در ضمن، این رو دیگه از کجا آوردی که گوشی خودش سه بعدی نشون میده!! این سه بعدی از همون مدلهایی هست که اپتیموس 3D نمایشگرش میتونه پخش کنه عزیز

در ضمن، من این گوششی رو نخریدم، برای تست هست که از کمپانی مادر گرفتم، فقط خواستم بگم هیچ تفاوتی جز همون اورکلاک پردازنده با آرک معمولی نداره و محتویات جعبه هم همونه

تفاوتش رو که ما یه هفتس داریم می گیم کو گوش شنوا؟:31:

فقط تنوع رنگش جالبه .. مشکی و سفید و صورتی

kkevinloren2006
26-09-2011, 10:13
اقا از مارکت بازار 3 فلش پلیر رو دانلود کردم ولی بازم سایتای فلش دار باز نمیشن اصلا اپرا مینی فلش رو ساپورت میکنه؟

amir200812
26-09-2011, 11:27
حتی یه قابلیت عجیب و غریب هم داره که عکس سه بعدی میگیره!

مگه ARC S دوتا لنز داره؟
چون برای عکس برداری و فیلم برداری بصورت سه بعدی باید دو تا لنز باشه!

apoosh
26-09-2011, 12:25
مگه ARC S دوتا لنز داره؟
چون برای عکس برداری و فیلم برداری بصورت سه بعدی باید دو تا لنز باشه!

یک لنز داره
اما به صورت نرم افزاری و ایجاد یکسری الگوریتم های داخلی، عکس رو با ایجاد حرکت، سه بعدی میگیره، یعنی در حین عکسبرداری باید دوربین را به سمت راست حرکت دهید و لنز با عکسبرداری پیاپی، کاری میکنه تا تصویر شما سه بعدی باشه (یعنی عملا حرکت دادن دوربین باعث میشه همان عمل دو لنزی صورت بگیره)
البته این کار در مورد فیلمبرداری صورت نمیگیره و در واقع آرک اس فیلمبرداری سه بعدی نداره

Ali Delkhosh
26-09-2011, 13:23
یک لنز داره
اما به صورت نرم افزاری و ایجاد یکسری الگوریتم های داخلی، عکس رو با ایجاد حرکت، سه بعدی میگیره، یعنی در حین عکسبرداری باید دوربین را به سمت راست حرکت دهید و لنز با عکسبرداری پیاپی، کاری میکنه تا تصویر شما سه بعدی باشه
برادر 3بعدی نمی گیره ، اون حالت پانوراما هستش که سونی توی دوربینای دیجیتال جدیدش به کار می بره.حالا توی گوشی هم داره استفاده میکنه

golmohammadi
26-09-2011, 13:27

بله اگه زحمتی نداره بنچمارکها را اینجا هم بذارید ممنون میشیم

apoosh
26-09-2011, 13:29
برادر 3بعدی نمی گیره ، اون حالت پانوراما هستش که سونی توی دوربینای دیجیتال جدیدش به کار می بره.حالا توی گوشی هم داره استفاده میکنه

برادر حان! دیگه بعد بوقی کار کردن تو زمینه it، فرق پانوراما و عکسبرداری سه بعدی رو میدونیم ها!! تو خود منوی دوربینش هر دو حالت رو داره عزیز

زهـــZAHRAــــــرا
26-09-2011, 13:50
خب دیشب که بارون اومد در حد سیل نتونستیم بریم تهران چه بهتر میمونم یه مدت دیگه میرم تا گوشی هم ارزونتر بشه :31:
یکی گفت arc s دو تا دوربین داره که دومی برای مکالمه ی تصویری هست اگه اینجوری باشه من نمیخوام چون کاراییش تو ایران 0 هست :41:

Ali Delkhosh
26-09-2011, 13:58
برادر حان! دیگه بعد بوقی کار کردن تو زمینه it، فرق پانوراما و عکسبرداری سه بعدی رو میدونیم ها!! تو خود منوی دوربینش هر دو حالت رو داره عزیز
من جسارت نکردم خدمت شما
بازم سر حرف خودم هستم ، شما مگه 3D sweep panorama رو نمی گید ؟ خوب عزیز دل برادر توی عکسایی که با این تکنولوِِژی گرفته شده کجاش سه بعدیه ؟ !!
اصلاً سه بعدی یعنی چی ؟ یعنی اینکه 3تا بعد داشته باشه دیگه ، در حالی که عکسایی که در این حالت گرفته میشه فقط عریضتر هستش که بهش میگن پانوراما

اینو ببین :

من خدای نکرده به سواد شما توهین نکردم ، اینجور چیزا هم یه چیز عمومیه و هرکسی می تونه در موردش اطلاعات داشته باشه
دقیقا همین تکنولوژی در دوربین H55 سونی هم استفاده شده
به هر حال اگه شما میگید سه بعدیه من حرفی ندارم داداش:11:

Original Titan
26-09-2011, 14:02
حرف آپوش درسته! اين گوشي 3 بعدي عكاسي ميكنه! تو تي وي هاي 3d شما همين عكسو به صورت 3 بعدي و عمق دار ميبيني

تو صفحه نمايش معمولي هم همون پاناروماي خودمون ميبيني!

apoosh
26-09-2011, 14:25
عزیز جان، sweep panaroma با 3d sweep panaroma فرقش همون توانایی پخش به صورت سه بعدی هست که تو خود نمایشگر گوشی یا حتی دوربینی که چنین قابلیتی داره قابل تشخیص نیست. جالب هم اینجاست که تو عکس اولی که خودت هم گذاشتی، به وضوح نوشته یک تصویر برای چشم سمت راست و یکی برای چشم سمت چپ گرفته میشه!
اگر به مطلبی هم که سایت cnet در اینباره نوشته توجه کتید، متوجه خواهید شد دقیقا منظورش همان عکس سه بعدی هست که فقط میشه در نمایشگر سه بعدی دید دوست عزیز (انقدر روی حرفت پافشاری نکن، این همون سه بعدیه خودمونه ;) )

Sony Ericsson has also thrown in a peculiar 3D feature, which will let you take 3D photos using the Xperia Arc S. Sort of.

Here's how it works. You take panorama photos, which will appear in 2D on the screen, because the Xperia Arc S' screen doesn't support 3D. The Arc S then performs some complicated internal algorithm-crunching, and spits out an image that will appear in stereoscopic 3D when you plug your phone into a compatible 3D TV.

cool20063
26-09-2011, 14:38
خب دیشب که بارون اومد در حد سیل نتونستیم بریم تهران چه بهتر میمونم یه مدت دیگه میرم تا گوشی هم ارزونتر بشه :31:
یکی گفت arc s دو تا دوربین داره که دومی برای مکالمه ی تصویری هست اگه اینجوری باشه من نمیخوام چون کاراییش تو ایران 0 هست :41:

1- این گوشی یک دوربین بیشتر نداره اونم پشتشه :31:
2- بزودی خطوط 3g در ایران راه اندازی میشه که مکامله تصویری هم جزوشه پس کارایی هم داره .

و اینکه آرک اس
Scenes that pop out of the screen. In 3D

Straddle the peaks. Dive into the depths. Make your breathtaking mountain panoramas look, well, breathtaking. Select Sony’s 3D Sweep Panorama and catch the scene. Now amaze your mates and show it on a 3D TV.
:31:
دوستانی که دوست دارند به اینجا یک نگاه بندازند تا با امکانات آرک اس کامل آشنا بشن.

نمونه فیلم برداری با سنسور exmore

hamed1297
26-09-2011, 16:13
2- بزودی خطوط 3g در ایران راه اندازی میشه که مکامله تصویری هم جزوشه پس کارایی هم داره .

لووول.جالب بود:دی

Original Titan
26-09-2011, 16:48
حامد گفتن داره مياد چرا مي خندي؟ :31:
فك كنم 1 سالو نيمه كه داره مياد

hamed1297
26-09-2011, 17:13
حامد گفتن داره مياد چرا مي خندي؟
فك كنم 1 سالو نيمه كه داره مياد
خوب ما هنوز توی MMS ش موندیم.اونم خودت خوب میدونی حالا خالا ها نمیاد.وقتی هم بیاد 90 درصد خدماتش تعطیله:دی

Хоссейн
26-09-2011, 17:54
دوستان من 4 5 روز پیش گوشیمو آپدیت کردم(با فلش تولز) به 2.3.4 و الان متوجه شدم زبان شیرین فارسی رو نداره دیگه :دی
البته کیبورد فارسی داره
حالا با اپدیتی که واسه این منطقه میاد زبان فارسی دوباره اضافه میشه؟
من زبان گوشیمو فارسی نمیکنم فقط می خوام داشته باشه :دی

amir200812
26-09-2011, 18:20
1-

هی من میگم شما افسانه سرایی میکنی، میگی نه!:31:

قرار بود 8 9 ماه پیش به بهره برداری برسه! ولی حالا قرار شده با این همه تاخیر تازه وقتی میاد همون 2g باشه!

golmohammadi
26-09-2011, 18:31
دوستان من 4 5 روز پیش گوشیمو آپدیت کردم(با فلش تولز) به 2.3.4 و الان متوجه شدم زبان شیرین فارسی رو نداره دیگه :دی
البته کیبورد فارسی داره
حالا با اپدیتی که واسه این منطقه میاد زبان فارسی دوباره اضافه میشه؟
من زبان گوشیمو فارسی نمیکنم فقط می خوام داشته باشه :دی

سلام
شما که استفاده نمیکنین چرا میخواهین داشته باشین ؟
بدرد هم که نمیخوره
فقط گوشیت میشه بیکلاس و ابروت میره (در صورت استفاده ازش)
همینکه کیبورد فارسی را بطور کامل داره خودش خیلیه ....

apoosh
26-09-2011, 18:33
اینهم چندتا بنچمارک که از ARC S گرفتم تا متوجه تفاوت کارایی اون بشیم

Хоссейн
26-09-2011, 18:39
بنچمارک اولی چیه؟
بیشتر باشه بهتره یا کمتر؟

سلام
شما که استفاده نمیکنین چرا میخواهین داشته باشین ؟
بدرد هم که نمیخوره
فقط گوشیت میشه بیکلاس و ابروت میره (در صورت استفاده ازش)
همینکه کیبورد فارسی را بطور کامل داره خودش خیلیه ....
آقا چرا میزنی؟:دی
اتفاقا کلاس گوشی رو 40 50 درصد میبره بالا :دی
من فقط به این دلیل زبان فارسی رو نمیذارم که عادت ندارم یه جورایی نمی تونم کار کنم اگه فارسی بشه , چون هر وسیله ای که داشتم زبانش انگلیسی بوده
من فقط می خوام ببینم اضافه میشه یا نه؟

apoosh
26-09-2011, 18:58
اولی بنچمارک پی هست که هرچی پایین تر باشه (سرعت محاسبه عدد پی)، نشان از قدرت بالاتره گوشی داره

cool20063
26-09-2011, 19:20
هی من میگم شما افسانه سرایی میکنی، میگی نه!:31:

قرار بود 8 9 ماه پیش به بهره برداری برسه! ولی حالا قرار شده با این همه تاخیر تازه وقتی میاد همون 2g باشه!

این سری خودمم قبول دارم :31: اپراتور خارجی که یکی از طرفین قرارداد بود با دیدن وضعیت اینترررررر نت ایران گرخید در رفت :31::27:
حالا چشم امید به شرکت اسپادانا یا همچین چیزی :31: ایشالا تا 2 3 ساعت قبل از 12/21/12 وصل میشه :31: لا غم یحب ال دیال اب (پ):31:

golmohammadi
26-09-2011, 20:13
بنچمارک اولی چیه؟
بیشتر باشه بهتره یا کمتر؟

آقا چرا میزنی؟:دی
اتفاقا کلاس گوشی رو 40 50 درصد میبره بالا :دی
من فقط به این دلیل زبان فارسی رو نمیذارم که عادت ندارم یه جورایی نمی تونم کار کنم اگه فارسی بشه , چون هر وسیله ای که داشتم زبانش انگلیسی بوده
من فقط می خوام ببینم اضافه میشه یا نه؟

یا باید فایل فلش 2.3 را پیدا کنی که فارسی داشته باشه و فلش بزنی
و یا بایستی فلش بزنی به ورژن قبلی و با اپدیتر سونی اریکسون اپدیت کنی
در صورتی که اپدیتی براش باشی فارسی نیز باقی میمونه

در ضمن فارسی علاوه بر مشکلات زیادی که داره راست چین بودنش خیلی بد میشه
و قلق گوشی از دست میره کلا

M@hdi-B
26-09-2011, 20:35
آقا ما دو هفتس از این بهراد یه سوال کردیم رفته جواب بیاره سرویس کرد ما رو :31:

الان 2.3.2 رو روت کنم بعد با فلش تولز 2.3.4 بزنم روتش می مونه یا نه؟

پ.ن: ببخشید 2.3.3 روشه الان

احمد44
26-09-2011, 23:50
آقایgolmohammadi عزیز و دیگرانی که اینقدر در مورد زبان شیرین فارسی بد مینویسید مگر شما فارس زبان نیستید چرا اینقدر بیگانه پرستید؟ من خودم از روزی که آرک خریده ام فقط از زبان فارسی اش استفاده کرده ام خیلی هم خوب بوده هیچ مشکلی هم نداشته ام.

mohsen8
27-09-2011, 00:34
سلام دوستان برای فارسی کردن منو در 2.3.4یک آموزش هست سایت اندروید که راحت فارسی رو اضافه می کنی البته باید کوشی روت باشه

---------- Post added at 12:34 AM ---------- Previous post was at 12:29 AM ----------

آقا ما دو هفتس از این بهراد یه سوال کردیم رفته جواب بیاره سرویس کرد ما رو :31:

الان 2.3.2 رو روت کنم بعد با فلش تولز 2.3.4 بزنم روتش می مونه یا نه؟

پ.ن: ببخشید 2.3.3 روشه الان

آره می پره هر بار با فلش تولز اپدت بزنی روت می پره می خوای روت نپره باید با خود گوشی اپدیت کنی

R@R#M@N
27-09-2011, 00:48
مهدی نتم شبانس فقط :دی شبا هم که میام اکثراً خستم و میخابم ! ایشالله فردا میام ببینم چی میگی :دی
با فلش تولز رووت کنی رووت نمیمونه ! مگه اینکه OTA آپدیت کنی ! 2.3.3 هم که اصلاً رووت نمیشه ! مگه اینکه بوت لودر رو بشکنی که اگه اینکارو بکنی دیگه نمیتونی OTA آپیدتش کنی ! پس رسماً 2.3.4 رو نمیتونی از روی 2.3.3 رووت کنی !
یا باید دانگرید کنی به 2.3.2 (یه فریمور خاصی) رووت کنی و بعد OTA آپدیت کنی !
یا همین 2.3.4 رو بوتلودرش رو بشکنی و ....

golmohammadi
27-09-2011, 01:09
آقایgolmohammadi عزیز و دیگرانی که اینقدر در مورد زبان شیرین فارسی بد مینویسید مگر شما فارس زبان نیستید چرا اینقدر بیگانه پرستید؟ من خودم از روزی که آرک خریده ام فقط از زبان فارسی اش استفاده کرده ام خیلی هم خوب بوده هیچ مشکلی هم نداشته ام.

دوست عزیز بحث این حرفها نیست
کی زبان مملکتشو دوست نداره ؟
واقعیت اینه که وقتی گوشی زبانش فارسی هست اولا بیکلاس هست
پیش جمع باید خجالت بکشی چون میگند بیسواد هستی
و اینکه راست چین هست کلا یه جوری میشه گوشی
و مسائل دیگر که بیشترین مشکلات از همین راست چین بودنشه

M@hdi-B
27-09-2011, 08:18
مهدی نتم شبانس فقط :دی شبا هم که میام اکثراً خستم و میخابم ! ایشالله فردا میام ببینم چی میگی :دی
با فلش تولز رووت کنی رووت نمیمونه ! مگه اینکه OTA آپدیت کنی ! 2.3.3 هم که اصلاً رووت نمیشه ! مگه اینکه بوت لودر رو بشکنی که اگه اینکارو بکنی دیگه نمیتونی OTA آپیدتش کنی ! پس رسماً 2.3.4 رو نمیتونی از روی 2.3.3 رووت کنی !
یا باید دانگرید کنی به 2.3.2 (یه فریمور خاصی) رووت کنی و بعد OTA آپدیت کنی !
یا همین 2.3.4 رو بوتلودرش رو بشکنی و ....

یا حجت ابن الحسن عسگری :31:

صد رحمت به جی اس2 خودم یه Odin داره راحت هر ورژنی می خوای فلش می زنی با یه کرنل هم روت میشه :13:

راستش تو آندروئید.آی آر آموزشش هست ولی نتونستم انجام بدم به یه جایی می رسم که می خواد گوشیو بشناسه ولی نمی شناسه میگه بو کیمدی؟ :31:

cool20063
27-09-2011, 10:56
قیمت امروز علائدین 530 متاسفانه :41::41: دلار کشیده بالا!!!
از امروز فروش رسمی آرک اس اعلام شد .پس از انتشار شایعات فراوان طی چند هفته گذشته، سرانجام فروش آنلاین گوشی هوشمند Xperia Arc S سونی اریکسون آغاز شد تا کاربران از مدتی دیگر بتوانند آن را در اختیار داشته باشند .
:20:

adrenalin
27-09-2011, 11:50

ممنون دوست عزیز بابت بنچ مارک ها
ولی نباید آرک اس رو با خوده گوشی های سونی اریکسون مقایسه کرد خیلی تابلو که از همه گوشی ها بهتر عمل می کنه
اگه بنچ مارکی با بقیه گوشی های هم رده خودش تو برند های دیگه هم دارید بزارید ممنون میشم
فقط قبلش واسه بچه ها تو اون مطلب یه پی نوشت اضافه کنید که کل کل :دی نکنن :11:

golmohammadi
27-09-2011, 15:07
من چند تا فیلم مقایسه آرک اس را با بقیه و همچنین بنچمارک و ... دیدم
آرک اس بهتر از آرک هست و خیلیهای دیگه
ولی مشکل قیمتشه
الان 90 تومن گرونتر از آرک هست
اینطوری هیشکی نمیخره
و همون آرک را خریدن بهتره ...

siamak_k
27-09-2011, 15:18
سلام دوستان،به نظرتون منطقیه که من از بوشهر به شکل پستی گوشی بخرم؟با توجه به این که الان زنجان هستم؟ممنون از توجهتون

hamed1297
27-09-2011, 15:29
قیمت آرک دیشب توی شیراز 510 بود.شاید بشه کمتر هم پیدا کردم.محض اطلاع دوستان عرض کردم:)

golmohammadi
27-09-2011, 17:38
قیمت آرک دیشب توی شیراز 510 بود.شاید بشه کمتر هم پیدا کردم.محض اطلاع دوستان عرض کردم:)

عالیه
پس قیمتها برگشته
چند تا فروشگاه اینترنتی هم دیشب سرچ کردم 520 بودند

cool20063
27-09-2011, 18:33
عالیه
پس قیمتها برگشته
چند تا فروشگاه اینترنتی هم دیشب سرچ کردم 520 بودند

این گرون شدن بیخودی طلا و دلار باعث شد همه گوشیا گرون بشن !:13:
الان آرک باید رو 450 430 می بود . ارک اس هم قیمتش 525$ تعیین شده فعلاً تا ببینیم کی میاد پاینن . :14:

ebow
29-09-2011, 10:54
ارک s چه تفاوتی با ارک داره مگه?

Masoud-Studio
29-09-2011, 14:00
ارک s چه تفاوتی با ارک داره مگه?
از لحاظ سي پي يو ( 0/4 بيشتر شده سي پي يوش ) و از لحاظ تنوع رنگ با ايكس 12 فرق داره .

Original Titan
29-09-2011, 14:19
سي پي يوش قويتره ديگه! اين همه آپوش مقايسه گذاشت! يه نگاه اونور اينورم بندازيد خوب!

feryshad
29-09-2011, 16:35
علی هنوز گوشی نگرفتی؟

mohsen_sajjadi
30-09-2011, 00:56
منم می خوام بخرم اما پول ندارم:41: البته تا دو هفته دیگه:31::27:

milad_takjoo
30-09-2011, 13:51
بچه ها این گوشی مشکل خاصی نداره؟یکی از دوستام میخواد بخره.......

adrenalin
30-09-2011, 15:27
بچه ها این گوشی مشکل خاصی نداره؟یکی از دوستام میخواد بخره.......

نه مشکل خاصی نداره فقط رنگ سرمه اییش بعد از یه مدت بالای گوشی ترک میخوره که البته واسه همه اینجوری نیست و پیشنهاد میشه رنگ نقره ای رو بخرید
در مورد این موضوع تو صفحات گذاشته بحث های زیادی شد حتما مطالعه کنید:11:

Masoud-Studio
01-10-2011, 13:59
بعد از یه مدت بالای گوشی ترک میخوره
در مورد این موضوع تو صفحات گذاشته بحث های زیادی شد حتما مطالعه کنید:11:
آقا تا صفحه 160 رو نشستم خوندم
نتونستم عكس اين ترك خوردگي رو پيدا كنم ببينم چه جوري مي شه !
مي شه لينك بدي ؟؟

VBYOFSKI
01-10-2011, 15:24
منم این گوشی رو حدود 2 هفنست خریدم.
با گارنتی پارس کامتل 570.

خوب و روون کار میکنه. تا الانم مشکل خاصی باهاش نداشتم.
فقط بعضی وقتا گوشی رو که خاموش روشن میکنم sd card رو نمیشناسه. باید یه بار درش بیارم دوباره جا بزنم تا بشناسه.

الان میخواستم آپدیت کنم با فلش تولز. وقتی Back رو میگیرم و کابل رو وصل میکنم گوشی رو نمیشناسه.
درایورهاشم نصبه ولی بازم از یه چی مشکل میگیره و میگه S1 Download باید نصب بشه درایورش.

اینو باید چیکار کنم؟

adrenalin
01-10-2011, 18:50
آقا تا صفحه 160 رو نشستم خوندم
نتونستم عكس اين ترك خوردگي رو پيدا كنم ببينم چه جوري مي شه !
مي شه لينك بدي ؟؟

منم نه گفتم که تو صفحات گذشته عکسی ازش هست گفتم در این مورد بحث شده
چشم قرار میدم

فقط بعضی وقتا گوشی رو که خاموش روشن میکنم sd card رو نمیشناسه. باید یه بار درش بیارم دوباره جا بزنم تا بشناسه.

الان میخواستم آپدیت کنم با فلش تولز. وقتی Back رو میگیرم و کابل رو وصل میکنم گوشی رو نمیشناسه.
درایورهاشم نصبه ولی بازم از یه چی مشکل میگیره و میگه S1 Download باید نصب بشه درایورش.

اینو باید چیکار کنم؟

مبارک باشه دوست عزیز :40:
چرا با فلش تولز با برنامه اپدیت سرویس خوده سونی اریسکون هم این کارو انجام بدید فقط اینترنت پرسرعت می خواد :11:

VBYOFSKI
01-10-2011, 19:54
مبارک باشه دوست عزیز
چرا با فلش تولز با برنامه اپدیت سرویس خوده سونی اریسکون هم این کارو انجام بدید فقط اینترنت پرسرعت می خواد

ممنون.
اول همون کارو کردم ولی میگه گوشی آخرین آپدیته در صورتی که Build Nmber 145 تو تنظیمات.

adrenalin
01-10-2011, 20:47
ممنون.
اول همون کارو کردم ولی میگه گوشی آخرین آپدیته در صورتی که Build Nmber 145 تو تنظیمات.

احتمالا واسه خاورمیانه اپدیت جدید ارائه نشده تو کلوپ X10 هم میتونی یه سر بزنی اونجا حامد و بقیه بچه ها هستن کمکت می کنن (میدونم ربطی به ارک نداره ) ولی اندروید تو این جور چیزا مشترک هست :46:

این لینک زیر هم نگاه کنید یه خورده کمکتون می کنه

راستی یه چیزیم بگم این لینکی گذاشتم از فایل هایی که واسه استفاده گذاشته دانلود نکنید چون واسه X10 حواصتون باشه :دی

M@hdi-B
01-10-2011, 21:27
ممنون.

رام 2.3.4 برای استفاده در فلش تولز

با تشکر از فرهاد عزیز

اینم خودم یافتم

پ.ن: از این آموزش هم می تونی استفاده کنی

زهـــZAHRAــــــرا
01-10-2011, 22:05
تو این بارون رفتم و خلاصه این فروشگاه دی جی کالا رو دیدم آقا اینقده کوچیک و تنگه که باید یکی یکی رفت تو :31:
بعدش گفتم آقا گوشی آرک دارین؟ الان چنده گفت بذار ببینم:5:
رفت تو اینترنت و زد و گفت آره گفتم خسته نباشی من که تو سایتتون دیدم دارین الان دارین یا نه؟
میگه باید سفارش بدی گفتم خب مگه مریضم خودم میرم میخرم دیگه سفارشم نمیخواد.

تازه الان قیمتشو زده 550 و 570 تازه لوازمشم جدا میفروشه :2:
بعد رفتم فروشگاه ها رو گشتم و پرسیدم آقا گوشی سونی اریکسون آرک دارین؟ طرف میگه اصلن نیومده میگم چـــــــــی میگی؟؟؟ تهران اومد تمومم شد تازه یه مدل جدیدتر اومده..... چه کنیم دیگه اینجا همه عقبن:27:
حالا اینجا رو قیمت زده تو اینترنت:

راستی میشه اگه کسی آرک اس داره یا می تونه از نقره ای و مشکی اش عکس بذاره ببینم کدوم قشنگتره؟
تشکر دوستان:11:

M@hdi-B
01-10-2011, 22:18
بهترین راه برای خرید اینه که پول بدین یکی از آشناهاتون از تهران بخره براتون پست کنه

اگر هم کسی نبود من می تونم براتون این کارو بکنم چون محل کارم نزدیک علاالدین هست یه پام مغازس یه پام علاالدین:31: بچه های فروم هم ضمانتم می کنن :31:

چون دیدم چند وقته درگیر خرید آرک هستین گفتم ..

Masoud-Studio
01-10-2011, 22:19
شيراز آرك : 515 فول پك
آرك اس هم هنوز نيومده

گفتم از چين آرك اس بيارن واسم ( تا به دستم برسه 1 ماه طول مي كشه ... ! )

ebow
02-10-2011, 10:05

اینو باید چیکار کنم؟

یه بسته اینترنت ماهانه ایرانسل یا همراه اول بگیر,هم اپدیتش کن,هم یک ماه از اینترنت مجانی استفاده کنو حالشو ببر.من هر ماه میگیرم.

VBYOFSKI
02-10-2011, 12:37
من بالاخره گوشی رو آپدیت کردم. ممنون از دوستان واسه راهنماییشون.

مشکل اینجا بود که usb driver (فکر کنم اسمش همین بود) نصب نبود واسه همین نمیشناخت.

با آپیدیت سرویس تا مرحله نصب آپدیت رفتم بعدشم با فلش تولز امتحان کردم درست شد.

این آپیدیت 2.3.4 هم که ریخت تا الان خوب و روون کار کرده. چندتا گزینه هم بهش اضافه شدن که تو تاپیک گفته شده.

siamak_k
03-10-2011, 02:00
آقا من از شیراز سفارش دادم،دوستم خرید آرک رو،500،فول پک و الان هم حالشو می برم،:10::40:

far2009
03-10-2011, 12:51
چطوری رو گوشی v-p-n نصب کنم ؟ آن فایل pbk را کجای گوشی باید وارد کنم ؟ البته خود گوشی هم یک بخشی به اسم تنظیمات vpn داره .

hamed1297
03-10-2011, 18:43
چطوری رو گوشی v-p-n نصب کنم ؟ آن فایل pbk را کجای گوشی باید وارد کنم ؟ البته خود گوشی هم یک بخشی به اسم تنظیمات vpn داره .
نصبی نیست.شما باید یه اسم انتخاب کنی.آدرس سرور رو بدی و در نهایت یوزر و پس رو.جای وارد کردنش هم توی
settings>wireless & networks>v..n setting و در نهایت add v.p.n.

far2009
03-10-2011, 20:06
نصبی نیست.شما باید یه اسم انتخاب کنی.آدرس سرور رو بدی و در نهایت یوزر و پس رو.جای وارد کردنش هم توی
settings>wireless & networks>v..n setting و در نهایت add v.p.n.
این فایل PBK هست . یک لطفی بکنید یک نگاهی بهش بکنید و بگید این NAME و SERVER و DNS اش چی میشه .

M@hdi-B
03-10-2011, 20:32
امروز علاالدین

آرک فول منهای کابل اچ دی ام آی 500

آرک اس سفید و صورتی 610

cool20063
03-10-2011, 21:59
امروز علاالدین

آرک فول منهای کابل اچ دی ام آی 500

آرک اس سفید و صورتی 610

آرک اس مشکی ندیدی ؟
وسایل داخل پکای آرک اس هم مثل آرک هست یا فر فوککوله ؟:31:

M@hdi-B
03-10-2011, 22:18
آرک اس مشکی ندیدی ؟
وسایل داخل پکای آرک اس هم مثل آرک هست یا فر فوککوله ؟:31:

نه

راستش رو بخوای چون قصد خرید نداشتم نپرسیدم :46:

ولی فکر نکنم فرقی داشته باشه :20:

adrenalin
03-10-2011, 23:06
تو این بارون رفتم و خلاصه این فروشگاه دی جی کالا رو دیدم آقا اینقده کوچیک و تنگه که باید یکی یکی رفت تو :31:
بعدش گفتم آقا گوشی آرک دارین؟ الان چنده گفت بذار ببینم:5:
رفت تو اینترنت و زد و گفت آره گفتم خسته نباشی من که تو سایتتون دیدم دارین الان دارین یا نه؟
میگه باید سفارش بدی گفتم خب مگه مریضم خودم میرم میخرم دیگه سفارشم نمیخواد.

بعد رفتم فروشگاه ها رو گشتم و پرسیدم آقا گوشی سونی اریکسون آرک دارین؟ طرف میگه اصلن نیومده میگم چـــــــــی میگی؟؟؟ تهران اومد تمومم شد تازه یه مدل جدیدتر اومده..... چه کنیم دیگه اینجا همه عقبن:27:
حالا اینجا رو قیمت زده تو اینترنت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدراستی میشه اگه کسی آرک اس داره یا می تونه از نقره ای و مشکی اش عکس بذاره ببینم کدوم قشنگتره؟
تشکر دوستان:11:

من پک کاملش رو چند روز پیش قیمت کردم 555 تومن تو انزلی

R@R#M@N
03-10-2011, 23:41
با این حساب من با کابل 500 خریدم خووب خریدم :دی ؟؟

M@hdi-B
04-10-2011, 06:36

آره دیگه بهراد .. فقط 20 تومن پول کابلشه(به گفته فروشنده)

ولی ارزش مادیش کمتره .. در کل خوب خریدی

ATA FARZADI
04-10-2011, 08:39

از کجا گرفتین؟؟؟

خود arc دیگه؟؟؟

تو باکسش چیا بود؟؟؟

cool20063
04-10-2011, 10:27
از کجا گرفتین؟؟؟

خود arc دیگه؟؟؟

تو باکسش چیا بود؟؟؟

قبلاً توضیح داده شده بار ها صفحات قبل و پستای قبل رو هم نگاه کنید . :20:

R@R#M@N
04-10-2011, 13:52
مهدی کابل اورجینال آرک رو واسه علی تیتان گرفتم 15 تومن (البته با تخفیفات ویژه به من 13 تومن داد)

من از شیراز خریدم ! تو جعبش شارژر و کابل یو اس بی و هندزفری و کابل اچ دی ام آی بود !

adrenalin
04-10-2011, 18:26
سلام
بهراد مگه قرار نبود چنتا عکس که تو تاریکی گرفته شده بزاری ؟ :دی
چنتا عکس بگیر بزار :دی تاریکی مطلق باشه ها :دی همین :دی دیگه امر دیگه ای نیست :دی

احمد44
04-10-2011, 18:46
کسی که آرک اس تو علا الدین خریده فارسی داشته؟

M@hdi-B
04-10-2011, 19:37
مهدی کابل اورجینال آرک رو واسه علی تیتان گرفتم 15 تومن (البته با تخفیفات ویژه به من 13 تومن داد)

من از شیراز خریدم ! تو جعبش شارژر و کابل یو اس بی و هندزفری و کابل اچ دی ام آی بود !
خب این پکی که من می گم کیف و برچسب ال سی دی و شارژر فندکی هم داره
مال تو کابل یو اس بی با کابل شارژر جداست؟

کسی که آرک اس تو علا الدین خریده فارسی داشته؟
همشون فارسی دارن

far2009
04-10-2011, 20:16
این فایل PBK هست . یک لطفی بکنید یک نگاهی بهش بکنید و بگید این NAME و SERVER و DNS اش چی میشه .

دوستان ، ذهنتون را که مشغول این مسئله است را آزاد کنید من مشکلم حل شد :31:

اینجا تا فروش گوشی به شدت شما راهنمایی می کنند بعد از فروش دیگه شما را نمی شناسند ! اینجا خدمات پس از فروشش خوب نیست :31:

cool20063
04-10-2011, 21:08
دیجی کالا آرک اس رو آورده 605 تومن :20: نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت :41::31:
کی پس این میرسه به 450 :46:

M@hdi-B
04-10-2011, 21:38
دیجی کالا آرک اس رو آورده 605 تومن :20: نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت :41::31:
کی پس این میرسه به 450 :46:

پس صد در صد تو علاالدین 580 هم بشه پیدا کرد

cool20063
04-10-2011, 23:49
پس صد در صد تو علاالدین 580 هم بشه پیدا کرد

اگه بشه که عالی میشه ! :31:
مهدی جان به نظرت یکم بو دار نیست این قضیه ارائه آرک اس ! منظورم اینه سایت سونی هنوز که هنوزه قیمتی برای ارک اس اعلام نکرده ! اما برای ray اعلام کرده ! و من هم چند تا عکس از آرک سفید و مشکی هم دیدم ! خیلی عجیبه ! :23:

به غیر از ظاهرش فقط از کانفیگش میشه فهمید !؟ :blink::blink:
فردا میرم علائدین ببینم جریان چی به چیه ! :3::3:

R@R#M@N
05-10-2011, 00:45
سلامی دوباره :دی
شرمنده خیلی سرم شلوغه این چند مدت ! واسه همین اصلاً نمیرسم زیاد بیام :دی فقط در حد چک کردن میام !
@مهدی :
کابل یو اس بی همون کابل شارژرمه !
کیفشو نمیدونم چقدر میارزه ! ولی برچسب روی خود سری ایکسپریا از کارخونه زده شده هست ! ایکس10 و آرک رو که خودم داشتم دیدم !

چند تا عکس براتوون آپ کردم (ویژه داش احمد :دی) :

این تاریکی مطلق هست (آشپزخونه 3*4 هست ! یعنی تقریباً فاصله 4 متریه !!

اینم تاریکیه مطلقه هست ( اینجا فاصله تا تابلو حدود 5 الی 6 متره) :

این توی نور خونه با فلش هست :

این با نور خیلی کم توی کوچس (سوژش جالبتره :دی)

اینم توی مغازس !! بدون فلش فقط با نور لامپ :

adrenalin
05-10-2011, 12:36
مرسی بهراد دمت گرم :31:
فقط دوستان متخصص عکاسی هم نظر بدن در مورد عکس ها

R@R#M@N
05-10-2011, 12:51
من با توجه به گوشیهای قبلیم میتونم بگم عکساش تو محیط ایندور فوق العادست ! مخصوصاً زیر نور لامپ و مهتابی !
فلشش هم با اینکه یدونه ال ای دی هست ولی واقعاً قوی هس ! البته بنظرم فلشش قوی نیست بلکه پردازش و ... کلاً Exmor R اینجوریه :دی

M@hdi-B
05-10-2011, 20:45
من با توجه به گوشیهای قبلیم میتونم بگم عکساش تو محیط ایندور فوق العادست ! مخصوصاً زیر نور لامپ و مهتابی !
فلشش هم با اینکه یدونه ال ای دی هست ولی واقعاً قوی هس ! البته بنظرم فلشش قوی نیست بلکه پردازش و ... کلاً Exmor R اینجوریه :دی

بهراد این Exmor R رو باید دستی فعال کرد؟ من تو تنظیمات دوربین چیزی پیدا نکردم

R@R#M@N
05-10-2011, 22:33
نه مهدی !
همیشه فعاله :دی!!

Masoud-Studio
06-10-2011, 00:25
مثل اين مي مونه كه بگي سايبرشات رو چه جور فعال مي كنن ؟ :D

cool20063
06-10-2011, 00:29
علائدین امروز
arc = 480
arc s = 590
فول پک :5:

alirafaat
06-10-2011, 00:50
سلام

از اینکه ممکنه سئوال تکراری باشه معذرت می خوام

یکی از ایرادهایی که در ابتدا برای این گوشی می گرفتن عدم پخش تعداد زیادی از فرمتهای صوتی تصویری بود که بقیه اسمارت فونها اونا رو پخش میکنند

این موضوع حل شده ؟

با تشکر

hamed1297
06-10-2011, 01:22

یکی از ایرادهایی که در ابتدا برای این گوشی می گرفتن عدم پخش تعداد زیادی از فرمتهای صوتی تصویری بود که بقیه اسمارت فونها اونا رو پخش میکنند

این موضوع حل شده ؟

بی انصافی هست همچین موردی رو جز ایرادات گوشی در نظر بگیرم.چون با ریختن یه پلیر مثل mx player به راحتی 10 ها فرمت رو میتونه اجرا کنه.

M@hdi-B
06-10-2011, 14:42
نه مهدی !
همیشه فعاله :دی!!

والا من تو شب تست کردم تاریک انداخت واسه این پرسیدم

با نمک هم زیاد شده این روزا

علائدین امروز
arc = 480
arc s = 590
فول پک
آرک اس رو چند نفر داشتن؟ چه رنگهاییش موجود بود؟ لوازم پکش رو پرسیدی چیا هست؟

cool20063
06-10-2011, 15:10
آرک اس رو چند نفر داشتن؟ چه رنگهاییش موجود بود؟ لوازم پکش رو پرسیدی چیا هست؟

تو طبقه اول 3 4 نفر بیشتر نداشتن .
با حال این بود بعضیاشون میگفتن بلد نیستی بابا اون آرک :31: یکیشون میگفت ساله دیگه عرضه میشه مغازه بغلی تو ویترینش بود:31:
رنگ سفید و یکی گفت صورتی هم داره .
لوازم پکش هم مثل آرک کاملاً یعنی ( شارژر usb و فندکی ، هندز فری ، کابل usb و hdmi و....)
البته باید unboxing خارجی گیر آورد دید چیا هست توش دقیق .
خوده سایته سونی هنوز قیمت نداده .
راستی xperia ray هم دیدم هووررررااااا بود بدجوری :31:

kkevinloren2006
06-10-2011, 20:08
اقا من یه مشکلی پیدا کردم که قبل از این نداشتم موقعی که بازی میکنم . حتی بازی های ساده مثل انگری برد لگ میزنه و چند ثانیه حالت اسلو میشن پیدا میکنه نمیدونم برا چی هست حدود 50 مگ هم حافظه داخلیم خالیه کسی میدونه مشکل چیه؟

adrenalin
06-10-2011, 20:15
اقا من یه مشکلی پیدا کردم که قبل از این نداشتم موقعی که بازی میکنم . حتی بازی های ساده مثل انگری برد لگ میزنه و چند ثانیه حالت اسلو میشن پیدا میکنه نمیدونم برا چی هست حدود 50 مگ هم حافظه داخلیم خالیه کسی میدونه مشکل چیه؟

شاید برنامه ها باز باشن یه تسک منجر نصب کنید ببینید مشکل حل میشه

adrenalin
07-10-2011, 12:06
Sony Ericsson Xperia arc S unboxing

اینم یه ریویو کامل از محتویات این گوشی + کار کردن با گوشی :46:

BEHZAD2007
07-10-2011, 12:51
تو طبقه اول 3 4 نفر بیشتر نداشتن .
با حال این بود بعضیاشون میگفتن بلد نیستی بابا اون آرک :31: یکیشون میگفت ساله دیگه عرضه میشه مغازه بغلی تو ویترینش بود:31:
رنگ سفید و یکی گفت صورتی هم داره .
لوازم پکش هم مثل آرک کاملاً یعنی ( شارژر usb و فندکی ، هندز فری ، کابل usb و hdmi و....)
البته باید unboxing خارجی گیر آورد دید چیا هست توش دقیق .
خوده سایته سونی هنوز قیمت نداده .
راستی xperia ray هم دیدم هووررررااااا بود بدجوری :31:
دوست عزیز ray رو قیمت گرفتی چند بود قیمتش با تشکر از پاسخت

golmohammadi
07-10-2011, 18:16
مرسی بهراد دمت گرم :31:
فقط دوستان متخصص عکاسی هم نظر بدن در مورد عکس ها
سلام
فقط میتونم بگم نسبت به خودش عالیه
یعنی میشه گفت ( عنوان بهترین کمرا فون هوشمند) را بدرستی کسب کرده

سلام

این موضوع حل شده ؟

با تشکر
تو آندروئید اصلا چنین سوالاتی نپرسید
بینهایت مدیاپلیر هست که اکثر فرمتهای تصویری را باز میکنند
ویتال پلیر عالیه حتی flv را براحتی باز میکنه
اکثر فیلمها امروزه mkv هستند
همه اینها را میتونید در گوشی براحتی با این برنامه ببینید

شما با تسک منیجر درصد مصرف سی پی یو را چک کن
و برنامه های باز را نگاه کن ببین مشکوک نیستند ؟
اگه حل نشه باید هارد ریست کنی

golmohammadi
07-10-2011, 18:18
عنوان تاپیک به
Xperia Arc & Xperia Arc S
تغییر یافت

golmohammadi
07-10-2011, 18:43
سلام
کلوپ آرک با آرک اس یکی شد

از این به بعد تمامی بحثهای آرک اس نیز در این کلوپ باید دنبال بشه :

Xperia Arc & Xperia Arc S ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Persia Xperia
07-10-2011, 21:35
درود‎ ‎دوستان.امروز‎ ‎گوشیمو‎ ‎با‎ gprs ‎آپدیت‎ ‎کردم،همون‎ ‎آپدیت‎ ‎80mb ‎که‎ xlouad...اضافه‎ ‎میشه،همه‎ ‎چیز‎ ‎خوبه‎ ‎و‎ ‎تغیراتش‎ ‎جالبه،اما‎ ‎الان‎ ‎یه‎ ‎مشکلی‎ ‎پیدا‎ ‎کردم.وقتی‎ ‎عکس‎ ‎میگیرم‎ ‎و‎ ‎عکس‎ ‎ذخیره‎ ‎میشه‎ ‎میره‎ ‎کنار‎ ‎تصویر،وقتی‎ ‎روش‎ ‎لمس‎ ‎میکنم‎ ‎تا‎ ‎باز‎ ‎شه‎ ‎گوشیم‎ ‎یه‎ ‎صدایی‎ ‎میده،میلرزه‎ ‎یه‎ ‎لحظه‎ ‎انگار‎ ‎ویبره،صدا‎ ‎از‎ ‎وسط‎ ‎های‎ ‎گوشی‎ ‎میاد،کلا‎ ‎رو‎ ‎تما‎م‎ ‎عکس‎ ‎هایی‎ ‎که‎ ‎اون‎ ‎کنار‎ ‎هست‎ ‎وقتی‎ ‎عکاسی‎ ‎که‎ ‎لمس‎ ‎میکنم‎ ‎اینطوری‎ ‎میشه،گاهی‎ ‎شدیدتر‎ ‎صدا‎ ‎میده،گاهی‎ ‎کمتر.دوستان‎ ‎یعنی‎ ‎چی‎ ‎این؟چی‎ ‎شده‎ ‎گوشیم؟

far2009
08-10-2011, 09:30
برای پاک کردن برنامه ها چکار کنم که اثری ازشون نماند ؟ unistall کردن مستقیم کافی هست یا قبلش clear data را بزنم ؟

golmohammadi
08-10-2011, 13:52
قیمت آرک فول پک در تبریز : 490
انگیزه ها برای خریدش داره بیشتر میشه :ِ

offlineinternet
08-10-2011, 14:14
عنوان تاپیک به
Xperia Arc & Xperia Arc S
تغییر یافت

ممنون بابت تغییر نام این تایپک

من هم پست اول رو ویرایش کردم و مشخصات ارک اس رو گذاشتم

البته تا اونجا که من فهمیدم فقط سی پی یو کلاک شده و دوربینش عکس پانورما 3d {یا یه همچین چیزی} داره

اگه چیز دیگه ای تغییر کرده بگید تا درستش کنم:11:

تسکر شما مایه دلگرمی ماست:31:

cool20063
08-10-2011, 17:12
دوست عزیز ray رو قیمت گرفتی چند بود قیمتش با تشکر از پاسخت

قیمت نمیگفتن چون میگفتن هنوز تثبیت نشده . اما 2تا قیمت دادن یکی 580 یکی 570 داد .

---------- Post added at 05:12 PM ---------- Previous post was at 05:09 PM ----------

Sony Ericsson Xperia arc S unboxing

اینم یه ریویو کامل از محتویات این گوشی + کار کردن با گوشی :46:

دوستان آرک داری که ایم فیلم رو دیدن نظرشون رو بیان کنن در مورد تفاوت سرعت . لصفاً:20:

M@hdi-B
08-10-2011, 20:23

البته تا اونجا که من فهمیدم فقط سی پی یو کلاک شده و دوربینش عکس پانورما 3d {یا یه همچین چیزی} داره

3D که با آپدیت به آرک هم اضافه میشه

امروز علاالدین آرک 490 فول پک

آرک اس سفید . مشکی . صورتی 570 فقط شارژر و هندزفری توش داره اصلا نمی ارزه

به یه فروشنده گفتم چرا انقدر اختلاف دارن در حالی که فقط سی پی یو شده 1.4 گفت: این 3D ه :31: هم سه بعدی فیلم می گیره هم سه بعدی نشون میده :18:

golmohammadi
08-10-2011, 22:45

سلام
ممنون همینا کافی هست
فکر نکنم فرق خاص دیگه ای داشته باشه

3D که با آپدیت به آرک هم اضافه میشه

امروز علاالدین آرک 490 فول پک

آرک اس سفید . مشکی . صورتی 570 فقط شارژر و هندزفری توش داره اصلا نمی ارزه

به یه فروشنده گفتم چرا انقدر اختلاف دارن در حالی که فقط سی پی یو شده 1.4 گفت: این 3D ه :31: هم سه بعدی فیلم می گیره هم سه بعدی نشون میده :18:
البته تا جایی که من میدونم برای گرفتن فیلم سه بعدی نیاز به 2 دوربین هست

R@R#M@N
08-10-2011, 23:09
مهدی به شعور بالای فروشنده اشاره کرد :دی

golmohammadi
08-10-2011, 23:28
مهدی به شعور بالای فروشنده اشاره کرد :دی
اینو که میدونم
جهت اطلاع کسانی گفتم که احتمالا خبر ندارند

کلا به نظر من از فروشنده ها هیچی پرسیده نشه بهتره
چون نه تنها اطلاعات دقیق و کافی ندارند بلکه بعضی وقتها ادمو گمراه میکنند

فقط یه مطلب میگم خودتون حساب کنید
یه فروشنده بود چند بار ازش خرید داشتم دیگه منو میشناسه
وقتی x10 خریدم از دوربینش زیاد راضی نبودم
یعنی کاملا از ویواز ضعیفتر بود
یه بار اینو بهش گفتم که اکس10 دوربینش از ویواز ضعیفتره
بعد یه روز بهم گفت ویواز هم دوربینش ضعیفه
میگه خیلی از مشتریها میگند ضعیفه و ...
بعد یه چیز بهم گفت هنگ کردم
گفت کلا دوربین سلیقه ای هست :18:
اینجاست که هیچی بهش نگفتم
کسی که سالها فروشنده باشه و در مورد دوربین گوشیها چنین چیزی بگه وای به حال تازه کارها ....

یه بار هم بهم گفت صدای اکس10 و آرک یکی هست
و کلی مطالب دیگر که بیخیال
در کل :41:

kkevinloren2006
09-10-2011, 11:27
اقای گل محمدی درصد سی پی یو 40 هست برنامه ها رو هم با ادونسد تسک کیلر گزاشتم رو اوتوماتیک ببنده ولی بازم یه سری دوباره باز میشن نمیدونم چرا. بعد برنامه مشکوک منظورتون چیه. من اس دی رمو که در میارم درست میشه دیگه تو بازی لگ نمیزنه .اس دی رمش هم کلاس 2 هست ممکنه کلاس 10 بگیرم مشکل حل بشه?

golmohammadi
09-10-2011, 12:30
اقای گل محمدی درصد سی پی یو 40 هست برنامه ها رو هم با ادونسد تسک کیلر گزاشتم رو اوتوماتیک ببنده ولی بازم یه سری دوباره باز میشن نمیدونم چرا. بعد برنامه مشکوک منظورتون چیه. من اس دی رمو که در میارم درست میشه دیگه تو بازی لگ نمیزنه .اس دی رمش هم کلاس 2 هست ممکنه کلاس 10 بگیرم مشکل حل بشه?
پس حتما یکی از برنامه ها مشکل داره
وقتی مموریو در میاری درست میشه مفهومش اینه که یکی از برنامه های سی پی یو میخوره
البته شما که بازی را مموری نصب نکردین برنامه ها هم بعیده تو مموری باشه
تسک منیجر را باز کن
چک کن ببین وقتی مموری را درمیاری چند تا از پروسه ها کم میشه ؟
البته ممکنه از جاهای دیگه هم باشه ایراد
یک برنامه هست برنامه هایی را که خودبخود باز میشند اونا را کیل میکنه
اسمش یادم نیست حامد گذاشته بود تو کلوپ اکس 10 ازش بپرسی میگه
با این میتونی تست کنی ببینی کدومش باعث کندی شده(با بستن برنامه های در حال اجرا)
اگه مشکلت به سادگی یافت نشد بهتره از فایلها و کنتاکتها بکاپ گرفته و گوشی را هارد ریست کنی

بامزی
09-10-2011, 20:44
آقا این Arc چرا انقدر صدای اسپیکرش آهسته هست . باور کنید من امروز واقعا رفتم اینو بخرم اما پشیمون شدم :19:

M@hdi-B
09-10-2011, 20:50
آقا این Arc چرا انقدر صدای اسپیکرش آهسته هست . باور کنید من امروز واقعا رفتم اینو بخرم اما پشیمون شدم :19:

دروغ نهم اکتبر بود؟:31:

مطمئنی آرک بوده؟ چون ارک صداش بلند و شفاف هست حتی از جی اس2 هم بیشتره

البته قصد جسارت ندارما ناراحت نشی؟:46:

far2009
09-10-2011, 21:10
برای پاک کردن برنامه ها چکار کنم که اثری ازشون نماند ؟ unistall کردن مستقیم کافی هست یا قبلش clear data را بزنم ؟
یکی این سوال را جواب بده ! چرا اینجا خدمات پس از فروش نداره ! :31:

M@hdi-B
09-10-2011, 21:18
یکی این سوال را جواب بده ! چرا اینجا خدمات پس از فروش نداره ! :31:

:31:
والا من زیاد رو این قضیه حساس نبودم ولی کلر دیتا رو بزن :46:

hussain
09-10-2011, 21:22
سلام دوستان
آرک با بیلد نامبر 3.0.1.a.0.145 رو چطور رووت کنم؟

Original Titan
09-10-2011, 22:06
حسین فک کنم بیلد نامبرو اشتباه خورده... این نیست احیانا" ؟

3.0.1A.0.145

فلش تولز رو دانلود کن از این جا :

آخرین ftf ‌رو هم براش بگیر از اینجا :

بعد باش فلش کن

pc companion ‌رو نصب کن که درایورش هم نصب بشه !
بعد با فلش تولز فلش کن...

تو این لینک آموزشش هست :

---------- Post added at 10:06 PM ---------- Previous post was at 10:05 PM ----------

راستی هیرو درست شد؟ (هرچی وایپ هست انجام بده بعد دوباره رام رو فلش کن)
حتما بالا میاد

Aloneboy
10-10-2011, 12:27
مشكل حل شد

hussain
10-10-2011, 12:52
حسین فک کنم بیلد نامبرو اشتباه خورده... این نیست احیانا" ؟

3.0.1A.0.145

فلش تولز رو دانلود کن از این جا :

آخرین ftf ‌رو هم براش بگیر از اینجا :

بعد باش فلش کن

pc companion ‌رو نصب کن که درایورش هم نصب بشه !
بعد با فلش تولز فلش کن...

تو این لینک آموزشش هست :

---------- Post added at 10:06 PM ---------- Previous post was at 10:05 PM ----------

راستی هیرو درست شد؟ (هرچی وایپ هست انجام بده بعد دوباره رام رو فلش کن)
حتما بالا میاد
مرسی ذوست عزیز
هیرو هم نه بالا نیومد هرچه وایپ بود انجام دادم ولی بالا نیومد
وقتی هم install update.zip رو میرنم abourt میده

he200619
10-10-2011, 20:25
سلام خدمت دوستان عزیز منم به آرک داران پیوستم چند روز پیش خریدمش از بوشهر 515 تومن +کابل اچ دی ام ای حالا یه چیزی توی رام جدید که دوستان گفتند موس بهش وصل میشه خواستم ببینم تبدیل یو اس بی نوکیا ان 8 بهش کار میده من امتحان کدم سوکتش میخوره اما خب چون رام من جدید نیست نتونستم ببینم کار میده لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم خیلی ممنون از کمک های خوبتون پیشاپیش

he200619
10-10-2011, 20:50
دوست عزیز که هیرو داری و بالا نمیاد من خوراکم اینجور چیزاست خواستی بفروشی خریدارم قیمت بده همینجوری خریدارم و اگه خواستی بفرست برام درستش کنم بهت برگردونم من در خدمتم

golmohammadi
10-10-2011, 23:33
سلام خدمت دوستان عزیز منم به آرک داران پیوستم چند روز پیش خریدمش از بوشهر 515 تومن +کابل اچ دی ام ای حالا یه چیزی توی رام جدید که دوستان گفتند موس بهش وصل میشه خواستم ببینم تبدیل یو اس بی نوکیا ان 8 بهش کار میده من امتحان کدم سوکتش میخوره اما خب چون رام من جدید نیست نتونستم ببینم کار میده لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم خیلی ممنون از کمک های خوبتون پیشاپیش
سلام
مبارکت باشه
اول نگاه کن ببین ورژن آندروئید مال شما چنده
بلدی که از کجا ببینی ؟

milad_takjoo
11-10-2011, 09:09
سلام دوستان...میگم آرک بوتلودرش قفل هست؟
اگه هست موقع فلش با فلش تولز مشکل پیش نمیاد؟
موقع روت چی؟

Persia Xperia
11-10-2011, 12:41
با‎ ‎درود.دوستان‎ ‎من‎ ‎رام‎ ‎2.3.4‎ ‎رو‎ ‎دانلود‎ ‎کردم،ﻣﯿﺮﯾﺰﻡ ﺗﻮ ﻓﺮﯾﻤﻮﺭ ﺑﻌﺪ ﻓﻼﺵ
ﻡﯾﺰﻧﻢ ﭼﯿﺰﯼ ﻧﺸﻮﻥ ﻧﻤﯿﺪﻩpc.
companionﺭﻭ ﻫﻢ ﻧﺼﺐ ﮐﺮﺩﻡ ﮐﻪ
ﺩﺭﺍﯾﻮﺭ ﻫﻢ ﻧﺼﺐ ﺷﺪ ﺑﺎﻫﺎﺵ،ﺍﻣﺎ
ﻣﺸکلم ﺣﻞ ﻧﺸﺪﻩ،ﺑﺎﺯﻡ ﻓﻼﺵ ﺭﻭ
ﻣﯿﺰﻧﻢ ﭼﯿﺰﯼ ﻧﺸﻮﻥ ﻧﻤﯿﺪﻩ،ﭼﮑﺎﺭ ﮐﻨﻢ؟هم‎ ‎با‎ flashtool ‎2.9‎ ‎امتحان‎ ‎کردم‎ ‎هم‎ ‎3.لطفا‎ ‎کمک‎ ‎کنید‎ ‎دوستان

hamed1297
11-10-2011, 13:01
سلام دوستان...میگم آرک بوتلودرش قفل هست؟
اگه هست موقع فلش با فلش تولز مشکل پیش نمیاد؟
موقع روت چی؟
نه فلش کردن با فلش تولز و نه روت کردن ،نیازی به باز بودن بوت لودر نداره.بدون مشکل انجام میشه.

he200619
11-10-2011, 14:55
سلام
مبارکت باشه
اول نگاه کن ببین ورژن آندروئید مال شما چنده
بلدی که از کجا ببینی ؟

داداش من من که نگفتم بلد نیستم ببینم رام گوشیمو...من گفتم اگه رام 2.3.4 بزنم چجوری ماوس بهش وصل کنم بیسیم باید باشه یا با یو اس بی اگه با یو اس بی هست تبدیل یو اس بی نوکیا N8 میخوره بهش کار میده؟

hussain
11-10-2011, 18:36
سلام دوستان
این رام 2.3.4 رو چطور روت کنم؟
با فلش تولز و جینجربریک نشد

Original Titan
11-10-2011, 19:07

حسین این لینک رو برو ! قشنگ توضیح داده! فک نکنم مشکلی داشته باشی...

مشکلی بود بگو

hussain
11-10-2011, 19:47
سلام دوستان
کد آنلاک رو از کجای سایت باید گیر بیارم
یکی راهنماییم کنه
ممنون

M@hdi-B
11-10-2011, 20:03
سلام دوستان
کد آنلاک رو از کجای سایت باید گیر بیارم
یکی راهنماییم کنه
ممنون

اون پایین Continue رو بزن بعد Yes .I'm sure رو بزن دو تاگزینه رو تیک بزن و Accept رو بزن

کادرهای خالی رو پر کن فقط سریال گوشی رو 14 رقمی بزن بعد کد رو بهت میده

Persia Xperia
11-10-2011, 20:49
دوستان‎ ‎چرا‎ ‎هیچکی‎ ‎کمک‎ ‎نمیکنه‎ ‎بهم؟خوب‎ ‎چیکار‎ ‎کنم‎ ‎الان؟همه‎ ‎کار‎ ‎رو‎ ‎درست‎ ‎انجام‎ ‎میدم،اما‎ ‎بازم‎ ‎نمیتونم‎ ‎فلاش‎ ‎بزنم،خواهشن‎ ‎کسی‎ ‎چیزی‎ ‎میدونه‎ ‎کمک‎ ‎کنه،مشکلمو‎ ‎بالا‎ ‎گفتم...

M@hdi-B
11-10-2011, 21:42
دوستان‎ ‎چرا‎ ‎هیچکی‎ ‎کمک‎ ‎نمیکنه‎ ‎بهم؟خوب‎ ‎چیکار‎ ‎کنم‎ ‎الان؟همه‎ ‎کار‎ ‎رو‎ ‎درست‎ ‎انجام‎ ‎میدم،اما‎ ‎بازم‎ ‎نمیتونم‎ ‎فلاش‎ ‎بزنم،خواهشن‎ ‎کسی‎ ‎چیزی‎ ‎میدونه‎ ‎کمک‎ ‎کنه،مشکلمو‎ ‎بالا‎ ‎گفتم...

یه سر به این تاپیک بزن

shahin_100
11-10-2011, 22:20
امروز رفتم arc خریدم از شیراز . فول پک ( کیف و شارژ ماشین و صفحه ضد خش ) به قیمت 510 تومن بدون این چیزها می گفت 490 تومن . گوشی قبلیم galaxy I9000 بود . فیلم برداری و عکس برداری آرک توی شب خیلی خوبه بر خلاف گوشی قبلیم . فقط از دکمه ی power خوشم نیومد . اگه سمته راست یا چپ گوشی بود بهتر بود

cool20063
11-10-2011, 23:56
ارک اس فول پک تهران امروز
580 و 570
رنگ سفید مشکی صورتی .:5:

he200619
12-10-2011, 00:21
مرسی ذوست عزیز
هیرو هم نه بالا نیومد هرچه وایپ بود انجام دادم ولی بالا نیومد
وقتی هم install update.zip رو میرنم abourt میده

داداشی گفتم که اگه دوست داری قیمت بده هیرو رو همینجوری ازت خریدارم یا اینکه بفرست برات ردیف کنم خوراکم اینجور کاراست منتظر جوابتم

golmohammadi
12-10-2011, 04:48
داداش من من که نگفتم بلد نیستم ببینم رام گوشیمو...من گفتم اگه رام 2.3.4 بزنم چجوری ماوس بهش وصل کنم بیسیم باید باشه یا با یو اس بی اگه با یو اس بی هست تبدیل یو اس بی نوکیا N8 میخوره بهش کار میده؟
به احتمال زیاد آره جواب بده

M@hdi-B
12-10-2011, 21:12
آرک اس 525

mehdi30nema
12-10-2011, 21:35
قیمت آرک خیلی اومده پایین .
دی جی کالا گذاشته 505 تومان . من که دارم وسوسه میشم گالکسی اسم را بفروشم و آرک بگیرم .

M@hdi-B
12-10-2011, 22:25
دی جی کالا گذاشته 505 تومان . من که دارم وسوسه میشم گالکسی اسم را بفروشم و آرک بگیرم .

آرک بدون کابل اچ دی ام آی 470 تومنه

alex_pk
13-10-2011, 02:22
آرک اس 525
فول پکش این قیمت بود؟
رنگ های مختلفش اختلاف قیمت نداشتن؟

golmohammadi
13-10-2011, 03:01
آرک اس 525
جدا ؟
این فول پک هست یا معمولیه ؟
اگه معمولیه کابل اچ دی ام آی که داره ؟
علاوه بر قوی بودن سی پی یو آرک اس رنگ سفید بودنش هم برا من خیلی مهمه
چون رنگ سفید بیشتر دوست دارم

یعنی آرک را خیلی بهتر از گالاکسی اس میدونی؟
گالاکسی اس که میگند خوبه

آرک بدون کابل اچ دی ام آی 470 تومنه

عالیه

M@hdi-B
13-10-2011, 09:02
فول پکش این قیمت بود؟
رنگ های مختلفش اختلاف قیمت نداشتن؟

سلام میثم خان

آرک اس اصلا هیچی تو پکش نداره فقط شارژر و هندزفری .. رنگ هاش هم اختلاف قیمت ندارن

آرک هم اوایل اینجوری بود حالا نمی دونم خودشون لخت می کنن یا همینجوری از اون ور میاد ولی من احتمال اولی رو می دم
گوشی که جدید میاد گرون که می فروشن هیچ لوازمشم برمی دارن :13:

cool20063
13-10-2011, 09:34
سلام میثم خان

آرک اس اصلا هیچی تو پکش نداره فقط شارژر و هندزفری .. رنگ هاش هم اختلاف قیمت ندارن

آرک هم اوایل اینجوری بود حالا نمی دونم خودشون لخت می کنن یا همینجوری از اون ور میاد ولی من احتمال اولی رو می دم
گوشی که جدید میاد گرون که می فروشن هیچ لوازمشم برمی دارن :13:

مهدی جان اما تا ائنجای که من پیگیر شدم همه فول پک بود ( hdmi+usb + sharjer +کیف + فندکی)

اما برای دوستانی که میخوان آرک بگیرن بهتره آرک اس خالی رو بگیرن بعد چند وقت این لوازمش هم ارزون میشه هم زیاد ....:10:
مشکی هم تو رنگاش دیدی ؟ من خودم فقط شنیدم دارن ندیدم هنوز:41:

mehdi30nema
13-10-2011, 09:51
یعنی آرک را خیلی بهتر از گالاکسی اس میدونی؟
گالاکسی اس که میگند خوبه

نه اینکه آرک بهتر باشه .
به خاطر طراحی زیبای آرک میگم .من خیلی از استایل آرک خوشم میاد .
بالاخره برای تنوع هم که شده آدم باید گوشیش را عوض کنه دیگه .

M@hdi-B
13-10-2011, 10:10
مهدی جان اما تا ائنجای که من پیگیر شدم همه فول پک بود ( hdmi+usb + sharjer +کیف + فندکی)

اما برای دوستانی که میخوان آرک بگیرن بهتره آرک اس خالی رو بگیرن بعد چند وقت این لوازمش هم ارزون میشه هم زیاد ....:10:
مشکی هم تو رنگاش دیدی ؟ من خودم فقط شنیدم دارن ندیدم هنوز:41:

اشتباه می کنی آرک اس اصلا فول پک نداره .. فقط شارژر +هندزفری

golmohammadi
13-10-2011, 10:37
نه اینکه آرک بهتر باشه .
به خاطر طراحی زیبای آرک میگم .من خیلی از استایل آرک خوشم میاد .
بالاخره برای تنوع هم که شده آدم باید گوشیش را عوض کنه دیگه .

خب 100 البته که اینطوره
البته رنگ سفیدش عالیه
این اکس10 که طراحی تقریبا ساده ای داره رنگ سفیدش خیلی از مشکلی خوشگلتره
آرک هم 100 درصد همینطوره
یک مزیتی که این اکس10 و آرک دارند خوشدست هستند

خوشجالم آرک نگرفتم
و صبر کردم
و از 1100 سلطان استفاده میکنم .
کمی قدیمیه هندز فری جبرا را نمیشناسه :31:
راهکاری بلدین ؟:5:

cool20063
13-10-2011, 10:54
اشتباه می کنی آرک اس اصلا فول پک نداره .. فقط شارژر +هندزفری

تو علائدین طبقه اول پک شو جلوم باز کرد نشون داد توش بود !:20: حالا اینکه خود یارو گذاشته بود توش یا روش بوده ! :13:نمیدونم .
از طرفی فکر کنم hdmi+usb+sharjer+کیف فکر نکنم بیشتر از 25.000 بشه ! :46:
در کل تا وقتی خوده سونی رسمی قیمت نده تو سایت فول پک بشو نیست این گوشی

mostafa5816
13-10-2011, 11:56
آرک امروز
فول پک بدون گ 503
بدون گ 488
با گ 512

cool20063
13-10-2011, 12:03
آرک امروز
فول پک بدون گ 503
بدون گ 488
با گ 512
این قیمت ها ماله کدوم شهره ! لطفاً اطلاعات رو کامل بیان کنید تا مورد استفاده قرار بگیره

MOHAMMAD2010
13-10-2011, 12:05
خدایی آرک s سفید خیلی خوشگله
دلم میخواست گالکسی s رو بفروشم اینو بگیرم ولی حیف که نمیشه :41:

این 3 تا عکسو از آرک s سفید ببینین کیف کنین :

mostafa5816
13-10-2011, 12:11
بچه ها از مزایای آرک زیاد شنیدیم
یه نفر مرتب و دسته بندی شده معایب آرک رو که تاحالا شناخته شده بنویسه که بدرد اونایی که میخوان بخرند بخوره.
قربانتان....

---------- Post added at 12:11 PM ---------- Previous post was at 12:09 PM ----------

این قیمت ها ماله کدوم شهره ! لطفاً اطلاعات رو کامل بیان کنید تا مورد استفاده قرار بگیره
داداش قیمتای تهرانه
علاء الدین

cool20063
13-10-2011, 12:45
بچه ها از مزایای آرک زیاد شنیدیم
یه نفر مرتب و دسته بندی شده معایب آرک رو که تاحالا شناخته شده بنویسه که بدرد اونایی که میخوان بخرند بخوره.
قربانتان....

---------- Post added at 12:11 PM ---------- Previous post was at 12:09 PM ----------

داداش قیمتای تهرانه
علاء الدین

ممنون از قیمت

معایب :
1- سینگل کور بودن ( در برابر هم ردیفان دو کور )
2- نداشتن nfc
3- نداشتن سنسور ژیروسکوپ
4-مقدار ppi کمتر نسبت به هم برندهای خودش ( ppi 297 xperia ray )
5- cpu 1 در برابر arc s با 1.4 gh
6-نداشتن دوربین دوم

7- از همه مهم تر اینفرارد نداره :31::31:
البته اگه خوبیاش کاملاً واضح و زیاده لازم به ذکر نیست .:5:

he200619
13-10-2011, 13:22
سلام من واسه روت کردن آرک با رام 2.3.4 به مشکل خوردم وقتی میخام بوت لودر رو باز کنم مشکل من اینه که با فست بوت میزنم به کامپیوتر نمیشناسه تو آموزش گفته باید درایور باشه که موقعی که نشناخت آدرس درایور رو بدین این پایین هست

گوشیتونو به فست بوت ببرید.( گوشی رو خاموش کنید و دکمه منو رو نگه دارید و گوشی رو به کامپیوترتون متصل کنید اگر از شما درایور خواست آدرس درایور رو بدید)
لطفا کمک کنید اگه ممکنه کسی این درایور رو داره بزاره لطفا

Хоссейн
13-10-2011, 15:27
خدایی آرک s سفید خیلی خوشگله
دلم میخواست گالکسی s رو بفروشم اینو بگیرم ولی حیف که نمیشه :41:

این 3 تا عکسو از آرک s سفید ببینین کیف کنین :

آرک رو هم میشه کامل سفید کرد و البته رنگها و طرح های دیگه

خیلی قشنگن نمی دونم اینجاها پیدا میشه یا نه

با این قابم میشه یه کارایی کرد :دي

MOHAMMAD2010
13-10-2011, 15:31

ولی این skin ها هیچ وقت نمیتونه جای رنگ اصلی سفید رو بگیره

alex_pk
13-10-2011, 17:15
آرک اس اصلا هیچی تو پکش نداره فقط شارژر و هندزفری
سلام
چیزی که من تو علاالدین دیدم موارد اضافه رو هم داشت hdmi و...
حالا باید ببینم جریان چیه.
از طرف دیگه قیمتی که شما گفتی ، قیمت خیلی خوبیه برای آرک s

M@hdi-B
13-10-2011, 18:35
تو علائدین طبقه اول پک شو جلوم باز کرد نشون داد توش بود !:20: حالا اینکه خود یارو گذاشته بود توش یا روش بوده ! :13:نمیدونم .

طبقه اولو ولش کن اخوی اونا فقط گوشی فروشن من با چند تا وارد کننده که همیشه معامله می کنم می گن چیزی توش نداره اون طبقه اولی هم حتما از سری اولیهای آرک کش رفته فول کرده .. قیمت نپرسیدی؟

سلام من واسه روت کردن آرک با رام 2.3.4 به مشکل خوردم وقتی میخام بوت لودر رو باز کنم مشکل من اینه که با فست بوت میزنم به کامپیوتر نمیشناسه تو آموزش گفته باید درایور باشه که موقعی که نشناخت آدرس درایور رو بدین این پایین هست

گوشیتونو به فست بوت ببرید.( گوشی رو خاموش کنید و دکمه منو رو نگه دارید و گوشی رو به کامپیوترتون متصل کنید اگر از شما درایور خواست آدرس درایور رو بدید)
لطفا کمک کنید اگه ممکنه کسی این درایور رو داره بزاره لطفا
خدمت شما دوست عزیز

اگر مشکلی داشتی بگو راهنمایی کنم:46:

سلام
چیزی که من تو علاالدین دیدم موارد اضافه رو هم داشت hdmi و...
حالا باید ببینم جریان چیه.
از طرف دیگه قیمتی که شما گفتی ، قیمت خیلی خوبیه برای آرک s
شما طبقه چندم دیدی؟ قیمت نکردی؟

cool20063
13-10-2011, 18:48
طبقه اولو ولش کن اخوی اونا فقط گوشی فروشن من با چند تا وارد کننده که همیشه معامله می کنم می گن چیزی توش نداره اون طبقه اولی هم حتما از سری اولیهای آرک کش رفته فول کرده .. قیمت نپرسیدی؟

570 سفید رنگش بود !
آره به احتمال زیاد خود طرف گذاشته . چون تو هیچ کدوم از ان باکس هاش وسیله ای خاصی نیست .

M@hdi-B
13-10-2011, 18:51
570 سفید رنگش بود !
آره به احتمال زیاد خود طرف گذاشته . چون تو هیچ کدوم از ان باکس هاش وسیله ای خاصی نیست .

خب 570 کجا 525 که من خریدم کجا؟

البته باز کم شده امروز 545 الی 550 شده بود

cool20063
13-10-2011, 19:00

منم خیلی خوشم اومد . تو ایران چی میاد که این بیاد !! قیمتش برای امریکای 9 $ تموم میشه اما اگه از کشور دیگه بخوای بگیری 22$.
بیخیال با مداد رنگی یکاریش میکنیم :31:

---------- Post added at 07:00 PM ---------- Previous post was at 06:58 PM ----------

خب 570 کجا 525 که من خریدم کجا؟

البته باز کم شده امروز 545 الی 550 شده بود

فکر کنم گوشی لخت بخری وسایلشو جدا بخری بیش از 540 نشه ! ولی هنوزم بالاست ! روی 450 برسه مناسب میشه .

alex_pk
13-10-2011, 19:47
شما طبقه چندم دیدی؟ قیمت نکردی؟
همون همکف
550 خریدیم برای یکی از بچه ها کابل و... هم داشت.
(البته خرید رو از طبقه بالا کردیم)

Masoud-Studio
14-10-2011, 01:27
قیمت شیراز فول پک ( + HDMI ) پنجشنبه 21 مهر :
آرک اس : 525
آرک : 480

به نظر من آرک اس تا 450 جا داره که قیمت بیاد پایین آرک هم تا 400 . چون بیشتر از این دیگه نمی ارزن !
آرک اس رنگ سفیدش رو دست گرفتم واقعا خیلی بزرگ هست و خیلی هم سبک ! ولی دکمه هاش ( پاور ، ولوم ، عکس برداری ) خیلی ریز هستن ! ولی خیلی نازه !!!

golmohammadi
14-10-2011, 04:53
قیمت شیراز فول پک ( + HDMI ) پنجشنبه 21 مهر :
آرک اس : 525
آرک : 480

به نظر من آرک اس تا 450 جا داره که قیمت بیاد پایین آرک هم تا 400 . چون بیشتر از این دیگه نمی ارزن !
آرک اس رنگ سفیدش رو دست گرفتم واقعا خیلی بزرگ هست و خیلی هم سبک ! ولی دکمه هاش ( پاور ، ولوم ، عکس برداری ) خیلی ریز هستن ! ولی خیلی نازه !!!

نه بابا امکان نداره
اکس10 بعد از 2 سال هنوز رو 400 مونده

M@hdi-B
14-10-2011, 10:04
نه بابا امکان نداره
اکس10 بعد از 2 سال هنوز رو 400 مونده

خب گل محمدی جان گوشی تا یه حدی میاد پاییین و رو همون قیمت می مونه

مثلا اچ دی2 الان رو 450-460 مونده و پایین تر نمیاد .. یا ان95 8گیگ سیصد و خورده ای هست که با این پول یه گوشی تو مایه های ویو میشه خرید که کلی سر تر از ان95 هست :46:

پ.ن: ریویوی آرک اس توسط جی اس ام آرنا

cardinal.net
14-10-2011, 10:04
الآن آرک اس 540 تومنه..که به نظر من قیکتش خوبه..منم شنبه میخوام بخرمش

زهـــZAHRAــــــرا
15-10-2011, 09:24
آرک اس آل دیجیتال:

585,000 تومان

595,000 تومان

بهمراه مجموعه نرم افزاري اقليم
آرک آل دیجیتال:

510,000 تومان

520,000 تومان

بهمراه مجموعه نرم افزاري اقليم 555,000 تومان

گارانتي كامتل 565,000 تومان

بهمراه مجموعه نرم افزاري اقليم گارانتي كامتل

mostafa5816
15-10-2011, 13:33
رفقا یه جایی نوشته بود آرک فول پک بعد تو پرانتز علاوه بر کابل و بقیه لوازم، اسکرین پروتکتور رو هم نوشته بود داره.
حالا میخواستم بدونم اسکرین پروتکتور روی همه آرک ها هست یا فقط روی فول پکا هست ؟

mostafa5816
15-10-2011, 13:41
هااا اینا گه گفتییی یعنی چه؟؟؟؟؟
رفیق زیر دیپلم صحبت کن.
الان که اینا رو خوندم شدم مث ایکیوسان :20:دارم با زحمت فکر میکنم تا بفهمم.
پس بی زحمت شما یه بار دیگه شمرده شمرده و به زبان شیرین کودکانه اینایی رو که گفتی بگو.:10:
قربانت

---------- Post added at 01:41 PM ---------- Previous post was at 01:39 PM ----------

ببخشید اینو برای پست 2170 نوشته بودم.

golmohammadi
15-10-2011, 14:20
خب گل محمدی جان گوشی تا یه حدی میاد پاییین و رو همون قیمت می مونه

مثلا اچ دی2 الان رو 450-460 مونده و پایین تر نمیاد .. یا ان95 8گیگ سیصد و خورده ای هست که با این پول یه گوشی تو مایه های ویو میشه خرید که کلی سر تر از ان95 هست :46:

پ.ن: ریویوی آرک اس توسط جی اس ام آرنا

مهدی جان منظورمو نگرفتی که
مسعود گفت آرک اس 450 میاد افت میکنه
منم گفتم امکان نداره وقتی اکس 10 بعد از سالها رو 400 هست آرک اس بعیده بیاد 450

رفیق زیر دیپلم صحبت کن.
پس بی زحمت شما یه بار دیگه شمرده شمرده و به زبان شیرین کودکانه اینایی رو که گفتی بگو.:10:
قربانت

---------- Post added at 01:41 PM ---------- Previous post was at 01:39 PM ----------

شما هر چی خواستین بپرسین
الان کدوم مطالب را درست متوجه نشدین ؟

Delkook
15-10-2011, 14:32
سلام این مشکل ترک خوردن گوشی آخر به کجا رسید؟ راه حلی واسش پیدا نشد؟ حتما ترک میخوره؟!

.:PAR3A:.
15-10-2011, 15:17
منم گفتم امکان نداره وقتی اکس 10 بعد از سالها رو 400 هست آرک اس بعیده بیاد 450
البته گاهی وقتا بعضی گوشی ها بعد از منقرض شدن گرون میشن و خریدار هم دارن ، چند روز پیش یکی از دوستای دوستم X10 خریده 460 :| الان نئو قیمتش پایین تر از ایکس 10 شده : ))

MOHAMMAD2010
15-10-2011, 16:18
بچه ها اگه یه sms بیاد و نخونیمش یا میس کال داشته باشم led بغل گوشی چشمک میزنه ؟

cool20063
15-10-2011, 17:38
رفیق زیر دیپلم صحبت کن.
قربانت

کدوم و میخوای بدونی بگو بگم بهت ؟ همشو که بخوام بگم خیلیه :31:

he200619
15-10-2011, 18:19
خوب شد من رفتم آرک خریدم یهو قیمت آرک اس اومد انقد پایین عجب بابا:41: