PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Xperia™ Arc & Arc S | گوشي هاي اندرويدي سوني اريكسون با پردازنده هاي 1 و 1.4 گيگاهرتزي

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

sunrise07
05-09-2011, 11:05
بچه ها لطفا چند تا دلیل هم بیارید!!! حرفتون قبول ولی باور کنید 500 تومن برا من زیاده و حالا که میخوام خرج کنم انتظار دارم راضی باشم و پشیمون نشم

تو قسمت مقایسه gsmarena دوربین آرک بهتر از اس پلاس بود.

قیافه آرک هم از نظر من قشنگ تره.

ولی اس پلاس سی پی یو اش بهتره ، از نظر صفحه نمایش هم که میگن سلیقه ای هست ولی بیشتر افراد صفح superamloed رو بیشتر میپسندن

حالا باتری !!! کسانی که هر دو رو داشتند باید نظر بدند. چون نمیشه گفت چون اس پلاس 1650 میلی آمپره و آرک 1500 ، آرک ضعیف تره. لطفا راهنمایی کنید

دوستان آرک دار ، لطفا اگه گالاکسی اس پلاس دم دستتون هست یه مقایسه بذارید، دلم میخواد هرچه سریعتر وارد کلوپ آرک دار ها بشم ولی نمیخوام بعدا پشیمون بشم!!!!

Fenix.
05-09-2011, 11:41
کـــار خود بهـــراده : دی حتی بهش پیشنهاد تاخ زدن GS+ و آرک رو با ســـر دادن قبول نکرده : دی
من آرک رو ترجیح میدم...
زیـــبــایی آرک ، دوربیـــن آرک ، صفحـــه نمایـــش که بر خلاف SAmoled اصلی که توی اس پلاس هست رنــــگ هاش خیلی طبیعـــیه ، OTG آرک و...
Galaxy S کلا گوشی به شدت خزیه : دی ولی آرک :| مال بهراد رو که گرفتم دستم شب خوابشو میدیدم : دی خدااااااس :| دست هر کسی هم نیافتاده...
البته خوب CPU گلکسی اس پلاس قوی تره... اما آرک هم با OC میتونه برسه بهش... بهراد میگفت تا 1.9گیگا اور کردن :|

shahabprince
05-09-2011, 16:33
بهراد میگفت تا 1.9گیگا اور کردن :|

بابا دیگه تا 1.9 که نمیشه اور کرد گوشی میترکه
تازه باطریشم فکر نکنم 5 دقیقه دووم بیاره

M@hdi-B
05-09-2011, 21:22
بچه ها به نظرتون گالری آرک یه کم کند نیست؟

R@R#M@N
05-09-2011, 23:10
مهدی من Quick Pic ریختم ! فوق العادست سرعتش !
بزرگترین مزیتش هم اینه که عکسایی که میسازه (به اصطلاح thumb) خیلی با کیفیت تر از عکسای گالریه خود اندرویده ! تقریباً تو مایه های همون عکسی هست که با دوربین گرفتی !
این برنامه رو هم از XDA بعد از زدن تاپیک و مطرح کردن مشکل گالری اندروید پیدا کردم ! واقعاً خووبه !

خوب چندتا خبر دارم :دی ! الان Sensation دستمه :دی میخام ال سی دی و صدا و دوربینش رو براتون مقایسه کنم !
بعدی هم ایشالله با گلکسی اس2 و آتریکس :دی
فعلاً

feryshad
05-09-2011, 23:29
Sony Ericsson Xperia Arc S is priced at $564 (£350) in the UK with a ship date of September 26th

Specifically, it features a faster 1.4GHz single-core processor, which is deemed as to offer a 25% faster camera start-up time, 20% peppier web page rendering, and battery life that’s improved.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خیلی قیمت خوبی داره
هم اینکه باعث میشه قیمت آرک هم پایین تر بیاد ...

t2download
06-09-2011, 03:11
کلوپ Sony Ericsson Xperia arc S-- سونی اریکسون 8 مگاپیکسلی از جنس آندروئید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1_0_f.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6_0_f.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2_0_f.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8_0_f.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشخصات عمومي

تاريخ ارائه : آگوست سال 2011
باند : GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
ابعاد : 8.7x63x125 ميليمتر
وزن : 117 گرم
رنگ بندي : سفید، آبی تیره، نقره ای، مشکی
فرم : ساده
مشخصات صفحه نمايشنوع صفحه نمايش : LED-backlit LCD
تعداد رنگ قابل نمايش : 16 میلیون رنگ
رزولوشن : 480x854 پيکسل
سايز : 4.2 اينچ
صفحه لمسي : دارد
قابليت autorotate : دارد
مشخصات صداي گوشينوع زنگ : پلی فونیک
قابليت پخش موزيک : دارد
قرار دادن mp3 بجاي زنگ : دارد
فرمت هاي قابل پخش صوتي : - MP3/eAAC+/WMA/WAV player
فرمت هاي قابل پخش تصويري : - MP4/H.263/H.264/WMV player
مشخصات حافظهدفتر تلفن : نامحدود
حافظه داخلي : 320 مگابايت
حافظه فلش : 8 گيگابايت
درگاه کارت حافظه : MicroSD (TransFlash)
قابليت ارتقاء : 32 گيگابايت
حافظه RAM : 512 مگابايت
مشخصات پردازندهپردازنده : مشخص نیست
سرعت پردازنده : 1400 مگاهرتز
ديتا و اينترنتپورت : microUSB v2.0
اينفرارد : ندارد
بلوتوث : A2DPنسخه 2.1 با
GPRS : دارد
EDGE : دارد
HSCSD :

3G : HSDPA 7.2 Mbps; HSUPA, 5.76 Mbps
شبکه بي سيم : Wi-Fi 802.11 b/g/n
xHTML :

HTML : دارد
ارسال پيام : SMS (threaded view), MMS, Email, IM, Push Email
مشخصات دوربيندوربين : 8 مگاپیکسل
رزولشن عکس : 2448x3264 پيکسل
فوکوس اتوماتيک : دارد
بزرگنمايي اپتيکال : ندارد
بزرگنمايي ديجيتال : 4 برابر
حالت ماکرو : ندارد
تشخيص چهره : دارد
تشخيص لبخند : دارد
فلاش : LED
فيلم برداري : دارد
کيفيت فيلم برداري : 720p@30fps
دوربين دوم : ندارد
کاهش قرمزي چشم : ندارد
Geo-Tagging : دارد
پانوراما : دارد
لرزشگير دست : ندارد
موارد ديگر : continuous autofocus
امکاناتسيستم عامل : Android OS, v2.3 Gingerbread
GPS : AGPS
راديو : FM با RDS
ضبط صدا : دارد
شماره گير صوتي : دارد
فرمان صوتي : دارد
خروجي هدفون : پورت 3.5 میلیمتری
آي فون : دارد
----H : ندارد
push to talk : دارد
ويرايشگر آفيس :

نمايش فايلهاي آفيس : دارد
نمايش پي دي اف : دارد
Turn to mute : ندارد
Java : دارد
Motion Sensor : دارد
خروجي TV :

موارد دیگر : 1.4 GHz Scorpion processor, Adreno 205 GPU, Qualcomm MSM8255T Snapdragon

صفحه نمایش ضد خش

HDMI port

Sony Mobile BRAVIA Engine

Wi-Fi hotspot

USB On-the-go support

مشخصات باتريباتري : Standard battery, Li-Po 1500 mAh
زمان مکالمه : 7.25 ساعت
زمان جانشين : 460 ساعت

Nice Devil
06-09-2011, 11:10
سلام دوستان . گوشی من بعد از آپدیت که صداش حدود 5الی 10% زیاد شده کمی خش خش میکنه البته برای اجرای بعضی از آهنگها نه همه آهنگها . قبل از آپدیت اینجوری نبود . شما هم همین مشکلو دارید . لطفاً یه تست کنید بینید واسه شما هم همینطوریه یا باید ببرم گارنتی؟(اینجاست که گارانتی به درد میخوره)
با تشکر

Tokhme Morgh
06-09-2011, 11:51
مجيد جان حالا فك ميكني گارانتي برات كاري ميكنه؟

Fenix.
06-09-2011, 12:14
سلام دوستان . گوشی من بعد از آپدیت که صداش حدود 5الی 10% زیاد شده کمی خش خش میکنه البته برای اجرای بعضی از آهنگها نه همه آهنگها . قبل از آپدیت اینجوری نبود . شما هم همین مشکلو دارید . لطفاً یه تست کنید بینید واسه شما هم همینطوریه یا باید ببرم گارنتی؟(اینجاست که گارانتی به درد میخوره)
با تشکر

احیانا رام قبلی بدون XLoud و جدیده با Xloud نبوده؟؟؟ توی X10 چون XLoud میریختیم صدا بالا میرفت اما خش خش میکرد :|

Persia Xperia
06-09-2011, 15:02
درود‎ ‎خدمت‎ ‎دوستان.این‎ ‎اولین‎ ‎پسته‎ ‎منه‎ ‎که‎ ‎میدم‎ ‎و‎ ‎خیلی‎ ‎مهمه‎ ‎برام‎ ‎که‎ ‎از‎ ‎نگرانی‎ ‎در‎ ‎بیا‎ ‎یا‎ ‎حد‎اقل‎ ‎واقعیتو‎ ‎بفهمم.من‎ ‎دو‎ ‎هفته‎ ‎ست‎ ‎آرک‎ ‎گرفتم‎ ‎با‎ ‎کلی‎ ‎تحقیق،الانم‎ ‎خیلی‎ ‎از‎ ‎گوشیم‎ ‎راضی‎ ‎هستم‎ ‎از‎ ‎همه‎ ‎نظر.اما‎ ‎2روزه‎ ‎بد‎ ‎جوری‎ ‎حالم‎ ‎گرفته‎ ‎شده،آخه‎ ‎خیلیا‎ ‎تو‎ ‎نت‎ ‎گفتن‎ ‎بعد‎ ‎از‎ ‎2،3‎ ‎ماه‎ ‎بالای‎ ‎سنسور‎ ‎نور‎ ‎آرک‎ ‎ترک‎ ‎میکنه‎،بیشترم‎ ‎رنگ‎ ‎سورمه‎ ‎ایش‎ ‎اینطور‎ ‎میشه‎ ‎که‎ ‎واسه‎ ‎منم‎ ‎هست.عکسای‎ ‎زیادی‎ ‎دیدم‎ ‎که‎ ‎اینو‎ ‎ثابت‎ ‎میکنه،خود‎ ‎سونی‎ ‎هم‎ ‎تایید‎ ‎کرده.حالا‎ ‎دوستان‎ ‎حرفم‎ ‎اینه‎ ‎واقعا‎ ‎یعنی‎ ‎چی؟گوشی‎ ‎به‎ ‎این‎ ‎عظمت‎ ‎به‎ ‎این‎ ‎راحتی‎ ‎ترک‎ ‎بر‎ ‎میداره؟اونم‎ ‎چی‎ ‎فقط‎ ‎یه‎ ‎رنگش‎!‎الان‎ ‎منم‎ ‎باید‎ ‎منتظر‎ ‎ترک‎ ‎خوردن‎ ‎گوشیم‎ ‎باشم؟خواهشا‎ ‎هرکی‎ ‎اطلاعاتی‎ ‎داره‎ ‎بگه،یا‎ ‎اگه‎ ‎کسی‎ ‎هست‎ ‎که‎ ‎چند‎ ‎ماه‎ ‎آرک‎ ‎سورمه‎ ‎ای‎ ‎داره‎ ‎یه‎ ‎خبری‎ ‎بده.واقعا‎ ‎حالم‎ ‎گرفته‎ ‎ست،گوشیمو‎ ‎خیلی‎ ‎دوست‎ ‎دارم...ولی...

kkevinloren2006
06-09-2011, 15:46
سلام من دیروز با این گوشی تو غرفه شو سونی اریکسون کار کردن تو علادین کیفیت صفحش خیلی بد بود اصلا قابل مقایسه با سوپر اولد نبود شما چطور میگید کیفیتش خوبه؟

adrenalin
06-09-2011, 20:20
سلام من دیروز با این گوشی تو غرفه شو سونی اریکسون کار کردن تو علادین کیفیت صفحش خیلی بد بود اصلا قابل مقایسه با سوپر اولد نبود شما چطور میگید کیفیتش خوبه؟

سلام دوست عزیز
دوباره این بحث صفحه نمایش ها رو وسط نکشید که اینجا میشه اسپم :دی
بحث صفحه نمایش هم سلیقه ای هست شما اون مدلی دوست داره یکی با همین ارک حال می کنه:20:
خواهشن بحث و بیشتر ادامه ندید :5:

Fenix.
06-09-2011, 23:33
درود‎ ‎خدمت‎ ‎دوستان.این‎ ‎اولین‎ ‎پسته‎ ‎منه‎ ‎که‎ ‎میدم‎ ‎و‎ ‎خیلی‎ ‎مهمه‎ ‎برام‎ ‎که‎ ‎از‎ ‎نگرانی‎ ‎در‎ ‎بیا‎ ‎یا‎ ‎حد‎اقل‎ ‎واقعیتو‎ ‎بفهمم.من‎ ‎دو‎ ‎هفته‎ ‎ست‎ ‎آرک‎ ‎گرفتم‎ ‎با‎ ‎کلی‎ ‎تحقیق،الانم‎ ‎خیلی‎ ‎از‎ ‎گوشیم‎ ‎راضی‎ ‎هستم‎ ‎از‎ ‎همه‎ ‎نظر.اما‎ ‎2روزه‎ ‎بد‎ ‎جوری‎ ‎حالم‎ ‎گرفته‎ ‎شده،آخه‎ ‎خیلیا‎ ‎تو‎ ‎نت‎ ‎گفتن‎ ‎بعد‎ ‎از‎ ‎2،3‎ ‎ماه‎ ‎بالای‎ ‎سنسور‎ ‎نور‎ ‎آرک‎ ‎ترک‎ ‎میکنه‎،بیشترم‎ ‎رنگ‎ ‎سورمه‎ ‎ایش‎ ‎اینطور‎ ‎میشه‎ ‎که‎ ‎واسه‎ ‎منم‎ ‎هست.عکسای‎ ‎زیادی‎ ‎دیدم‎ ‎که‎ ‎اینو‎ ‎ثابت‎ ‎میکنه،خود‎ ‎سونی‎ ‎هم‎ ‎تایید‎ ‎کرده.حالا‎ ‎دوستان‎ ‎حرفم‎ ‎اینه‎ ‎واقعا‎ ‎یعنی‎ ‎چی؟گوشی‎ ‎به‎ ‎این‎ ‎عظمت‎ ‎به‎ ‎این‎ ‎راحتی‎ ‎ترک‎ ‎بر‎ ‎میداره؟اونم‎ ‎چی‎ ‎فقط‎ ‎یه‎ ‎رنگش‎!‎الان‎ ‎منم‎ ‎باید‎ ‎منتظر‎ ‎ترک‎ ‎خوردن‎ ‎گوشیم‎ ‎باشم؟خواهشا‎ ‎هرکی‎ ‎اطلاعاتی‎ ‎داره‎ ‎بگه،یا‎ ‎اگه‎ ‎کسی‎ ‎هست‎ ‎که‎ ‎چند‎ ‎ماه‎ ‎آرک‎ ‎سورمه‎ ‎ای‎ ‎داره‎ ‎یه‎ ‎خبری‎ ‎بده.واقعا‎ ‎حالم‎ ‎گرفته‎ ‎ست،گوشیمو‎ ‎خیلی‎ ‎دوست‎ ‎دارم...ولی...

دوست عزیز ، این جریان 100% نیست... شما فعلا کاری نداشته باش و لذت ببر ; ) چون حتی اگه ترک هم بخواد بخوره الان کاری نمیتونی بکنی که : دی خیالت راحت ، تا وقتی هنوز چیزی نشده فقط به این فکر کن که زیبا ترین و خوش استایل ترین گوشی که تا به حال تولید شده رو داری : دی

Tokhme Morgh
06-09-2011, 23:45
درود‎ ‎خدمت‎ ‎دوستان.این‎ ‎اولین‎ ‎پسته‎ ‎منه‎ ‎که‎ ‎میدم‎ ‎و‎ ‎خیلی‎ ‎مهمه‎ ‎برام‎ ‎که‎ ‎از‎ ‎نگرانی‎ ‎در‎ ‎بیا‎ ‎یا‎ ‎حد‎اقل‎ ‎واقعیتو‎ ‎بفهمم.من‎ ‎دو‎ ‎هفته‎ ‎ست‎ ‎آرک‎ ‎گرفتم‎ ‎با‎ ‎کلی‎ ‎تحقیق،الانم‎ ‎خیلی‎ ‎از‎ ‎گوشیم‎ ‎راضی‎ ‎هستم‎ ‎از‎ ‎همه‎ ‎نظر.اما‎ ‎2روزه‎ ‎بد‎ ‎جوری‎ ‎حالم‎ ‎گرفته‎ ‎شده،آخه‎ ‎خیلیا‎ ‎تو‎ ‎نت‎ ‎گفتن‎ ‎بعد‎ ‎از‎ ‎2،3‎ ‎ماه‎ ‎بالای‎ ‎سنسور‎ ‎نور‎ ‎آرک‎ ‎ترک‎ ‎میکنه‎،بیشترم‎ ‎رنگ‎ ‎سورمه‎ ‎ایش‎ ‎اینطور‎ ‎میشه‎ ‎که‎ ‎واسه‎ ‎منم‎ ‎هست.عکسای‎ ‎زیادی‎ ‎دیدم‎ ‎که‎ ‎اینو‎ ‎ثابت‎ ‎میکنه،خود‎ ‎سونی‎ ‎هم‎ ‎تایید‎ ‎کرده.حالا‎ ‎دوستان‎ ‎حرفم‎ ‎اینه‎ ‎واقعا‎ ‎یعنی‎ ‎چی؟گوشی‎ ‎به‎ ‎این‎ ‎عظمت‎ ‎به‎ ‎این‎ ‎راحتی‎ ‎ترک‎ ‎بر‎ ‎میداره؟اونم‎ ‎چی‎ ‎فقط‎ ‎یه‎ ‎رنگش‎!‎الان‎ ‎منم‎ ‎باید‎ ‎منتظر‎ ‎ترک‎ ‎خوردن‎ ‎گوشیم‎ ‎باشم؟خواهشا‎ ‎هرکی‎ ‎اطلاعاتی‎ ‎داره‎ ‎بگه،یا‎ ‎اگه‎ ‎کسی‎ ‎هست‎ ‎که‎ ‎چند‎ ‎ماه‎ ‎آرک‎ ‎سورمه‎ ‎ای‎ ‎داره‎ ‎یه‎ ‎خبری‎ ‎بده.واقعا‎ ‎حالم‎ ‎گرفته‎ ‎ست،گوشیمو‎ ‎خیلی‎ ‎دوست‎ ‎دارم...ولی..

بهت حق ميدم! خيلي ضد حاله !
ممكنه هم ترك بر نداره!‌همونطور كه بهراد گفت ممكنه به خاطر فشاريه كه به علت فشردن دكمه پاور باشه!
حالا شما هم كاري رو كه بهراد كرده انجام بده! كليد قفل كردن گوشي رو بيار روي دكمه هاي پاييني...

Persia Xperia
07-09-2011, 10:25
سپاس‎ ‎دوستان‎ ‎عزیز.به‎ ‎هر‎ ‎حال‎ ‎واقعا‎ ‎ضد‎ ‎حال‎ ‎بدی‎ ‎بود...حالا‎ ‎اگه‎ ‎با‎ ‎کلید‎ ‎پاور‎ ‎کار‎ ‎نکنم‎ ‎احتمال‎ ‎داره‎ ‎که‎ ‎ترک‎ ‎بر‎ ‎نداره؟اصلا‎ ‎کسی‎ ‎هست‎ ‎که‎ ‎آرکش‎ ‎سالم‎ ‎باشه‎ ‎بعد‎ ‎از‎ ‎چند‎ ‎ماه؟راستی‎ ‎واسه‎ ‎آنلاک‎ ‎کردن‎ ‎که‎ ‎از‎ ‎کلید‎ home ‎استفاده‎ ‎میکنم،اما‎ ‎واسه‎ ‎لاک‎ ‎چه‎ ‎کار‎ ‎کنم؟فقط‎ ‎کلید‎ ‎پاور‎ ‎لاک‎ ‎میکنه.مگه‎ ‎اینکه‎ ‎نرم‎ ‎افزار‎ ‎نصب‎ ‎کنم؟

R@R#M@N
07-09-2011, 15:48
سلام به همه دوستان :دی
اول از همه مقایسه ARC با Sensation !!
فعلاً مقایسه LCD رو میذارم تا بعداً دوربین رو میذارم ! برایتنس جفتشون روی 100% هست
تو همه عکسا بالایی آرک و پایینی سنسیشن هست :

ادامه و توضیحات بیشتر :

خوشحال میشم به فرومم یه سر بزنید (تازه کاره :دی) ستاره رو پاک کنید

sunrise07
07-09-2011, 16:04
R@R#M@N جان ممنون . خیلی خوب بود ، فقط اگه میشه این مقایسه ها رو سریعتر بذار ،من شنبه میخوام برم خرید بین اس 2 و ارک موندم!!!

مبارک هم باشه!!! رفتیم اونجا هم عضو شدیم با نام sunray

sAeEd_kHaAn
07-09-2011, 17:47
خوب دیگه بر همگان ثابت شد کیفیت صفحه سنسیشن چقدر بالاتره همه عکسارو دیدم :دی
حقیقت مثل اسپرسو تلخه :دی

Fenix.
07-09-2011, 17:59
به نظر من هم صفحه سنسیشن بهتر بود : دی
ولی البته عکسا هم ایراد دارن ، هم یه کم زاویه دارن عکسا ، هم اینکه فوکوس روی سنسیشنه...

Mig33
07-09-2011, 18:04
ای بابا مردیم از بس مقایسه دیدیم :31::31:

sajjad1973
07-09-2011, 18:06
آقا یه مشکل دیگه که به خصوص تو این عکسی که اینجاهم گذاشتید علاوه بر اونهایی که بقیه دوستان گفتن و مشخصه این هست که صفحه آرک کثیف هست و جای دست - اثر نگشت و .... روش هست درحالی که صفحه سنسیشن تمیز تر هست

king_james
07-09-2011, 18:22
امروز پس از کلی کلنجار رفتم گرفتمش ... فقط یه پولی هم بابت فعال کردنش ازم گرفتن می خوام ببینم همچین چیزی هست یا سرم کلاه گذاشتن؟

sunrise07
07-09-2011, 18:40
امروز پس از کلی کلنجار رفتم گرفتمش ... فقط یه پولی هم بابت فعال کردنش ازم گرفتن می خوام ببینم همچین چیزی هست یا سرم کلاه گذاشتن؟

مبارک باشه

سرت کلاه گذاشتن رفیق ، کلا هر دریافت هر گونه مبلغ تحت عنوان فعال کردن گوشی ، نصبنرم افزار و اینا یعنی گذاشتن کلاه سر شما!!!

حالا چقدر ازت گرفت؟

hasanmotori
07-09-2011, 18:44
صفحه سنسیشن با کیفیتتره
مثلاً تو این عکس پختگی رنگ سینسیشن بهتره

تو عکسهای دیگه هم باز سنسیشن با اختلاف کمی بهتره

king_james
07-09-2011, 18:49
مبارک باشه

سرت کلاه گذاشتن رفیق ، کلا هر دریافت هر گونه مبلغ تحت عنوان فعال کردن گوشی ، نصبنرم افزار و اینا یعنی گذاشتن کلاه سر شما!!!

حالا چقدر ازت گرفت؟

جدی ؟؟؟ 200 تومن گرفت!!!!! گفت واسه فعال کردن سیستم عاملش :|
فردا برم دعوا؟
آخه چند تا مغازه دیگه هم رفتن اونا هم همینو گفتن

Tokhme Morgh
07-09-2011, 18:51
بهراد آبگوشت كله پاچه ميخوردي كه اينقدر اين گوشي ها پچل شدن؟ :31:

sunrise07
07-09-2011, 18:52
جدی ؟؟؟ 200 تومن گرفت!!!!! گفت واسه فعال کردن سیستم عاملش :|
فردا برم دعوا؟

200 هزار تومن؟

king_james
07-09-2011, 18:55
200 هزار تومن؟

آره ... اون لحظه که اینو گفت فشارم چنان افتاد که داشتم غش می کردم

sunrise07
07-09-2011, 18:59
آره ... اون لحظه که اینو گفت فشارم چنان افتاد که داشتم غش می کردم

یعنی تو 200 هزار تومن پول فعال کردن سیستم عامل دادی؟ جدی میگی یا شوخی می کنی؟ خود گوشی رو چند بهت داد؟

اگه واقعا اینطور باشه سرت کلاه نذاشته عزیز ، سرت گونی گذاشته!!!!! حتما حتما حتما برو پس بگیر پولتو . اگه پس نداد گوشی رو پس بده

king_james
07-09-2011, 19:01
یعنی تو 200 هزار تومن پول فعال کردن سیستم عامل دادی؟ جدی میگی یا شوخی می کنی؟ خود گوشی رو چند بهت داد؟

اگه واقعا اینطور باشه سرت کلاه نذاشته عزیز ، سرت گونی گذاشته!!!!! حتما حتما حتما برو پس بگیر پولتو . اگه پس نداد گوشی رو پس بده

480
اعصابم ریخت بهم ... لعنت بهش
فردا می رم

sunrise07
07-09-2011, 19:07
480
اعصابم ریخت بهم ... لعنت بهش
فردا می رم

خود گوشی رو خوب داده ، من کمتر از 490 نشنیده بودم قیمتشو .

ولی در مورد اون 200 تومن . شما الان یعنی 680 پول دادی درحالی که با این پول بهت سنسیشن میدادن یا اگه 20 تا میذاشتی روش گالاکسی اس 2 !!!!

دوست عزیز شنیده بودم به بهانه نصب نرم افزار 50 تومن میگیرن یا به بهانه فعال کردن سیستم عامل پول میگیرن ولی این مورد شما واقعا نوبره !!! پتانسیلش رو داره که تو بیست و سی پخشش کنن!!! جدی میگم!!! 200 هزار تومن!!!!! کم نیستا!!!!

حتما برو پس بگیر . این دیگه دزد نیست شاه دزده!!!

Mig33
07-09-2011, 19:11
برو دهنشو بیار پائین :31: زرت و زورت زیای هم کرد بگو الان زنگ میزنم 110 :31:
میبخشیدا من نمی دونم این فروم ها برای چیه!!!!؟؟؟؟
خب عزیز قبل از خرید این نکاتو میپرسیدی اینجا تا بهت بگن قضیه چیه

PersiAndroid
07-09-2011, 19:13
یا ابـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــلفــــــــ ــــــــــــضل 200 هزار تومن!!!!:18:

بابت فعال کردن سیستم عامل؟ :31:
عجیبترین کلاه برداریه که تا حالا تو بازار موبایل شنیدم و بزرگترین حتی!

king_james
07-09-2011, 19:14

فردا می رم دهنشو سرویس می کنم

sunrise07
07-09-2011, 19:19

این بنده خدا هم تقصیر زیادی نداره ، وقتی نظارت نباشه همین میشه ، این موبایل فروش ها چه سودی به جیب زدن به خاطر اندروید خدا میدونه!!!:41:

من خودم تا بحال چندین نفز از دوستام رو در این مورد اگاه کردم که بابا پول واسه این چیزا ندین اینا همش دروغه !!! ولی بازم چند نفر گول خوردن .
ولی این مورد دوستمون دیگه واقعا شاهکاره!!! واقعا شاهکاره!!! خدا لعنت کنه ادم دزد رو . خدا لعنت کنه

Original Titan
07-09-2011, 19:21
باز اين ياماها سرو كلش پيدا شد
برو عمو خدا روزيتو جاي ديگه حواله كنه :31: مردم كه كور نيستن دارن ميبينن :31: چشماي خوشكلتو اذيت نكن...

@ KING JAMES
اين همه ما اعلام قيمت ميكنيم! باز تو ميري اين همه كلا سرت ميره؟

M@hdi-B
07-09-2011, 19:24
برو عمو خدا روزيتو جاي ديگه حواله كنه :31: مردم كه كور نيستن دارن ميبينن :31: چشماي خوشكلتو اذيت نكن...

@ KING JAMES

حرفات بو داره :31: الان منظورت چیه واضح تر بگو؟:31:

کینگ جان اگه تهرانی منم میام .. خوراکم اینجور آدماس یه فعالسازی نشونش بدم کیف کنه .. دست بزنمم هم خوبه

Original Titan
07-09-2011, 19:29
بوي پا ميده ... چه بويي بابا :31:
اوني باس بفهمه ميفهمه :31:

آقا منم ميام دعوا! از خته لوتي خيز يزد بلند شم بيام اونجا بگم چند منه! خودتون بزنيدش :31:‌
ولي عجب پدر سگي بود! 200 تومن ملت جون ميكنن در ميارن آقا با يه دروغ 200 تومن ميزنه به جيب

king_james
07-09-2011, 19:32

@ KING JAMES

فردا طوری فیلمش می کنم دیگه از این غلطا نکنا ... پای پلیسم می کشم وسط

---------- Post added at 08:32 PM ---------- Previous post was at 08:30 PM ----------

حرفات بو داره :31: الان منظورت چیه واضح تر بگو؟:31:

کینگ جان اگه تهرانی منم میام .. خوراکم اینجور آدماس یه فعالسازی نشونش بدم کیف کنه .. دست بزنمم هم خوبه

آقا دستت درست ... نه آقا نمی خوام بزنمش می خوام فیلمش کنم جوری که نفهمه از کجا خورده

cool20063
07-09-2011, 20:28
از لحاظ فیزیک ظاهری با arc فرق خاصی نداره ؟ ارزش داره ادم صیر کنه تا اینوه بخره یا arc هم خوبه ؟

The Rock 2
07-09-2011, 20:40
از لحاظ فیزیک ظاهری با arc فرق خاصی نداره ؟ ارزش داره ادم صیر کنه تا اینوه بخره یا arc هم خوبه ؟

حذف شود ...

cool20063
07-09-2011, 20:42

من دوستم کاره جالبی کرده در این مورد . اومد روی دکمه پاور یک تیکه پلاستیک شفاف کوچک(پولک مانند) حدود 1 میلی متر چسبوند البته با ظرافت بسیار بالا به حالتی که گوشی رو الان میبیند متوجه نمیشد این قسمت اضافه شده اما همین کار کوچیک باعث شده به راحتی از دکمه لاک استفاده کنه و فشار کمتری هم به بدنه گوشی بیاد .:10:

MOHAMMAD2010
07-09-2011, 20:52
اگه دو هسته ای بودن پردازنده برات مهمه صبر کن اینو بخر ( اینم در نظر بگیر که دوربینش 8 مگاپیکسله آرک 12 مگه )
اینارو جدی گفتی الان ؟ :18:

MOHAMMAD2010
07-09-2011, 20:53
اگه دو هسته ای بودن پردازنده برات مهمه صبر کن اینو بخر ( اینم در نظر بگیر که دوربینش 8 مگاپیکسله آرک 12 مگه )

The Rock 2
07-09-2011, 20:54

آره دیگه مگه دو هسته ای نیست این؟

sAeEd_kHaAn
07-09-2011, 21:04
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2_0_f.jpg

چه میکنه این فوتوشاپ : دی
زاویه دیدو : دی
آرزو بر .... عیب نیست : دی

M@hdi-B
07-09-2011, 21:13
آقا اصلا دکمه پاور احتیاج نیست شما لاک گوشیو با دکمه هوم باز کن برای قفل کردن هم از این برنامه استفاده کنید:

انیمیشن های جالبی هم داره

adrenalin
07-09-2011, 21:22

ایول فوتوشاپ دمش گرم :دی
مگه چند بار می خوای اینجوری فیلم نگاه کنی باهاش چند بار می خوای باهاش عکس نگاه کنی
هرچی باشه از طراحیای HTC بهتره :دی

Fenix.
07-09-2011, 21:30
سعید الان من چی بهت بگم؟؟؟ : دی خودت بگو چی بهت بگم خوبه : دی
عزیزم این که عکس نیست ، یه رندره... مدل سه بعدی رو میسازن ، رندر میگیرن ، میشه این... زاویه دید که توی رندر اعمال نمیشه :13:

فرقی نداره

تبریک میگم ، رکورد بیشترین اطلاعات غلط توی یه پست رو شکوندی : دی
دوربین جفتشون (آرک اس و آرک) 8ــه ، سی پی یو جفتشون هم سینگل کور هست... اما این 1.4 گیگاهرتزه و آرک 1 گیگاهرتز...
به نظرم تفاوت ندارن ، تنها تفاوتشون اینه که آرک اس کرنل اولیه ــش OC شدست... من آرک + کاستوم کرنل با OC رو ترجیح میدم...
البته ، شاید هم این آرک اس کلاکِ اولیش همین 1.4 باشه :-؟؟ ولی بعید میدونم و فکر کنم همون 1گیگاهرتزه که اور شده...

The Rock 2
07-09-2011, 21:39
عزیزم این که عکس نیست ، یه رندره... مدل سه بعدی رو میسازن ، رندر میگیرن ، میشه این... زاویه دید که توی رندر اعمال نمیشه :13:

تبریک میگم ، رکورد بیشترین اطلاعات غلط توی یه پست رو شکوندی : دی
دوربین جفتشون (آرک اس و آرک) 8ــه ، سی پی یو جفتشون هم سینگل کور هست... اما این 1.4 گیگاهرتزه و آرک 1 گیگاهرتز...
به نظرم تفاوت ندارن ، تنها تفاوتشون اینه که آرک اس کرنل اولیه ــش OC شدست... من آرک + کاستوم کرنل با OC رو ترجیح میدم...
البته ، شاید هم این آرک اس کلاکِ اولیش همین 1.4 باشه :-؟؟ ولی بعید میدونم و فکر کنم همون 1گیگاهرتزه که اور شده...

اوه عجب سوتی دادم :31:

1400 فکر کردم دو هسته ایه :31:

Fenix.
07-09-2011, 21:42
فردا می رم دهنشو سرویس می کنم

به احتمال 99% میگه نه و ... . ببین اگه راضی نشد ، بدون اینکه فقط واسه ترسوندن باشه ، زنگ بزن 110 و بگو اینجا طرف 200 تومن سرم کلاه گذاشته...

برو عمو خدا روزيتو جاي ديگه حواله كنه مردم كه كور نيستن دارن ميبينن چشماي خوشكلتو اذيت نكن...

تیتی تو رو خدا ولمون کن :(( به جان خودم من :ایکسِ آرکم (بهراد شهادت میده : دی توی تاپیکای مشاوره هم رد پام هست : دی) ، و تا الان هم فک میکردم که صفحه آرک خیلی خوبه و صفحه سنسیشن معمولیه ، بعد بهراد این مقایسه رو گذاشت نظرم عوض شد... همون عکسی که موتوری گذاشته رو برو ببین ، معلوم میشه دیگه :|

hasanmotori
07-09-2011, 22:45

@ KING JAMES

همینارو به خودت بگو ... ادم کور رنگم باشه میتونه تشخیص بده صفحه سنسیشن بهتره :46:
برای اولین بارم منو پارسا توافق نظر داریم :27:

فعلاً بچسب به قضیه این دوستمون که 200 تومن سرش کلاه گزاشتن ... بعد طرف میاد میگه کشورای دیگه باید بیان از ما فرهنگ بیاموزن ... تو روز روشن 200 تومن دزدی میکنه کجای دنیا همچین چیزی ممکنه ؟ عمق فاجعه خیلی وسیعتر از ایناست معلوم نیست روزی چندتا 200 تومن از مردم بی خبر میدزن ... وقتی یه ماشین 16 تومنیو میدن 76 تومن همه سودش میره تو جیب طرف اینا هم حق دارن یه 200 تومنی بخورن

Persia Xperia
07-09-2011, 23:17
سپاس‎ ‎دوستان‎ ‎گرامی.کارایی‎ ‎که‎ ‎گفتین‎ ‎انجام‎ ‎دادم،دیگه‎ ‎از‎ ‎کلید‎ ‎پاور‎ ‎استفاده‎ ‎نمیکنم،مگه‎ ‎اینکه‎ ‎بخام‎ ‎گوشیو‎ ‎خاموش‎ ‎کنم.حالا‎ ‎یعنی‎ ‎با‎ ‎این‎ ‎کارا‎ ‎احتمال‎ ‎داره‎ ‎ترک‎ ‎بر‎ ‎نداره؟

rahimism
08-09-2011, 00:33
از نظر طراحی و جنس بدنه دقیقا مثل آرک هست؟ مشکل ترک خوردن رو هم هم داره؟

rahimism
08-09-2011, 00:35
سلام دوستان

- مشکل ترک فقط تو رنگ سیاه هست؟ رنگ نقره ای ترک نمیخوره؟ مشکل ترک خوردن بدنش تو ذوق میزنه و آدم رو دو دل میکنه :41:
- با یه استفاده معمولی (مثلا یاهو مسنجر چند ساعت آنلاین باشه، نیم ساعت مکالمه در روز و 1-2 ساعت کار کردن با گوشی و وب بروسینگ) چند روز میشه رو باطریش حساب کرد؟

ممنون

AryanLand
08-09-2011, 00:58
سلام.

اصلا" نمیخواد بگید پلیس و 110 و اینحرفها فقط بگو میرم صنفتون شکایت میکنم اونا هم از ترس پلمب مغازه کارت رو راه میندازن اگر هم گوش نکرد برو صنف شکایت کن خیلی سریع به شکایتت رسیدگی میکنن.:11:

R@R#M@N
08-09-2011, 01:21
دوستای عزیز اگه توجه کنین صفحه آرک بیش از حد روشنه ! دلیلش هم نور پس زمینه (Light) بیشترش نسبت به سنسیشن هست !
دوربین هم روی سنسیشن فوکوس شده ! پس سنسیشن میشه منبع نور ! چون نورش کمتره دوربین اونرو متعادل میکنه و چون آرک بیشتر براییتنس داره نور بیشتر سفید کرده عکسو ! این یعنی اینکه اگه من روی آرک بجای سنسیشن فوکوس میکردم صفحه آرک درست نشون داده میشد و سنسیشن تاریکتر میشد !

متاسفانه من عکسا رو توی ال سی دی خود دوربین دیدم و فرداش که سنسیشن دستم نبود ریختمشون روی کامپیوتر ! بهمین دلیل عکسا اینطوری شدن و من نتونستم دوباره عکس بگیرم !

چشمای من که درست میبینه و میگه آرک بهتره ! اگرم بدتر بود (با توجه به این عکسایی که خودم گرفتم هیچ وقت اونارو اینجا نمیذاشتم :)) !!!)

حالا بازم فردا یه سنسیشن دیگه میرسه دستم ! حتماً دوباره عکس میگیرم !
مقایسه دوربین هم میذارم براتون :دی

پارسا اگه شد صدات میکنم بیا با هم عکس مکس بگیریم ! خودتم ببین صفحه کدوم بهتره :)) ! آتریکستم بیار مقایسه بزنیم :دی (خبرت میکنم :پی)

Delkook
08-09-2011, 10:23
به نظر منم صفحه آرک کیفیت بیشتری داشت تو عکسها. نسبنت به سنسیشن شارپ تر بود به نظرم.

king_james
08-09-2011, 11:15
خب جریان اینطور شد که رفتم مغازه اش حاضر نشد پولو بده و یه درگیری هم پیش اومد بعد رفتم با مغازه دارای پاساژ بزرگمهر صحبت کردم گفتن برو سازمان تعزیرات حکومتی یه شکایت بکن اونجا کلاً حق رو می دن به تو سر یک هفته پولتو بهت برنگردونه هم مغازه اش پلمپ می شه هم دادگاهی می شه و چندین برابر اون پول رو باید جریمه بده، به عبارتی پاره اش می کنن بعد دوباره رفتم مغازه ی یارو چندتا فحش رد و بدل کردیم ... اگه با قوانین انجمن سنخیتی نداره آدرس اون مرتیکه رو هم بذارم اینجا که بچه ها دستشون بیاد کیه یا اگرم مشکل داره هرکی می خواد بگه بهش مسیج می دم باید همچین مال حروم خورایی مشخص بشن

Tokhme Morgh
08-09-2011, 11:19
ببين حالا كه اين كار كرده قرار رو بر اين بذار كه پدرشو در بياري!
آدرسو هم بذار همين جا همه ببينن آبروش بره...
از همه تهروني ها درخواست ميكنم بريد پدرشو در بياريد مرتيكه بي وجدان مال حروم خور!!!!!!

king_james
08-09-2011, 11:29
سلام.

اصلا" نمیخواد بگید پلیس و 110 و اینحرفها فقط بگو میرم صنفتون شکایت میکنم اونا هم از ترس پلمب مغازه کارت رو راه میندازن اگر هم گوش نکرد برو صنف شکایت کن خیلی سریع به شکایتت رسیدگی میکنن.:11:

به صنفشون و دفتر شکایات خود علاالدین هم شکایت می کنم

---------- Post added at 12:29 PM ---------- Previous post was at 12:27 PM ----------

ببين حالا كه اين كار كرده قرار رو بر اين بذار كه پدرشو در بياري!
آدرسو هم بذار همين جا همه ببينن آبروش بره...
از همه تهروني ها درخواست ميكنم بريد پدرشو در بياريد مرتيكه بي وجدان مال حروم خور!!!!!!

پاساژ علاالدین طبقه همکف پلاک 48/1 فروشگاه 110 ... رو تابلوش هم نوشته HTC 110

sAeEd_kHaAn
08-09-2011, 12:11
ایول فوتوشاپ دمش گرم :دی
مگه چند بار می خوای اینجوری فیلم نگاه کنی باهاش چند بار می خوای باهاش عکس نگاه کنی
هرچی باشه از طراحیای HTC بهتره :دی
کلا گفتم این تو ارزوهای برو بچه سونیه اخه براویا براویا میکردین دیدیم چیز شاخی ام نیست یعنی کاملنم معمولیه : دی نه زاویه دید داره نه کیفیت انچنانی

..

تو که همهچیو گفتی که : دی
میدونم در این طرح اولیه هست ولی کلا گفتنم که ارزوشونه اینجوری کیفیت داشته باشه این براویا انجین

از نظر طراحی و جنس بدنه دقیقا مثل آرک هست؟ مشکل ترک خوردن رو هم هم داره؟
عزیزم هنوز که نیومده ببینیم مثل ارک ترک میخوره یا نه شما صبر کن بیاد دست چند نفر بعد معلوم میشه که جنس بدنش همونه یا بهترش کردن : دی

M@hdi-B
08-09-2011, 12:17
بارها و بارها گفتم از علاالدین خرید نکنید:31:

دوست عزیز من همیشه از علاالدین گوشی می خرم ولی طبقات بالا

وقتی یارو 5-6 میلیون حتی بیشتر اجاره میده بایدم کلاه بذاره سر مردم

همیشه از طبقات پنجم ششم خرید کنید.

Sheil
08-09-2011, 13:00
خدا کنه زاویه دیدش درست بشه تا دهن بعضی ها بسته شه .
دیگه هر چی باشه صفحه نمایشش بعد از مدتی مشکل دار نمی شه ، ( قابل توجه بعضی ها ) :31:

Original Titan
08-09-2011, 13:20
همه تهروني ها بريد جلو مغازش بگيد ما اعتراض داريم ... تعطيلي نياز داريم :31:
يا مثلا بگيد نيروي انتظامي تشكر تشكر :31:
بعدشم كه پيروز شديد بگيد ما برديمو ما برديم چلو كبابو ما خورديم :31:

R@R#M@N
08-09-2011, 13:23
تایید میشه حرف مهدی !
یه نکته هم میگم براتون واسه خرید از طبقه 5 و 6 علاالدین !
روی برچسب جعبه گوشی نگاه کنید ! حتماً یدونه تاریخ خورده باشه ! اگه دوتا خورده باشه یعنی یبار رفته و برگشته و دوباره داره فروش میره ! اینو یکی از خود علاالدینی ها که آشنام بود بهم گفت !
خود من ایکس10 رو طبقات پایین زیر 480 قیمت نداشتم ! تازه واسه خرید باید برنامه هم نصب میکردی :دی منم رفتم طبقه 6 یدونه خریدم 430 ! هیچ مشکلی هم نداره !

years
08-09-2011, 14:30
میذاشتین فرهوده براتون از شیراز گوشی بخره بفرسته
بنده خدا پول یهم نمیگیره
محل کارش توی موسسه خیرات

sAeEd_kHaAn
08-09-2011, 16:04
خدا کنه زاویه دیدش درست بشه تا دهن بعضی ها بسته شه .
دیگه هر چی باشه صفحه نمایشش بعد از مدتی مشکل دار نمی شه ، ( قابل توجه بعضی ها ) :31:
عزیزم دقیقا از قافله عقبی چون اون مشکلم نرم افزاریه با اپ حل شده و میشه
دهن بعضیا خیلی وقته باز مونده چون چیز شاخی ازتون ندیدم بزارید یکیم دیگه نکم بپاشم رو زخمتون : دی این مسائله وقتی بیشتر جلوه میکنه که شما هنوز دوال کور ندارید درحالی که همه شرکتا خیلی وقته دارن دوال کور میفروشن : دی حالا اشکال نداره منتظر باشید خدا بزرگه : دی

adrenalin
08-09-2011, 16:58
کلا گفتم این تو ارزوهای برو بچه سونیه اخه براویا براویا میکردین دیدیم چیز شاخی ام نیست یعنی کاملنم معمولیه : دی نه زاویه دید داره نه کیفیت انچنانی اخه با 4 تا عکس که نمیشه چیزی رو ثابت کرد که
شما مثل اینکه زیاد از اون زاویه دید استفاده می کنید واسه استفاده از گوشیتون :27:
بازم این بحث دوال کور شروع شد
نداریم که نداریم واسه چی طرف بیاد که پول دوال کور بده وقتی میبینه استفاده ای نداره؟
شما که دوال کور داری بگو از دوال کور چه استفاده ای می کنی؟؟؟؟ که توی گوشی سینگل کور نمیشه انجام داد؟

sAeEd_kHaAn
08-09-2011, 17:22
اخه با 4 تا عکس که نمیشه چیزی رو ثابت کرد که
شما مثل اینکه زیاد از اون زاویه دید استفاده می کنید واسه استفاده از گوشیتون :27:
بازم این بحث دوال کور شروع شد
نداریم که نداریم واسه چی طرف بیاد که پول دوال کور بده وقتی میبینه استفاده ای نداره؟
شما که دوال کور داری بگو از دوال کور چه استفاده ای می کنی؟؟؟؟ که توی گوشی سینگل کور نمیشه انجام داد؟

تو کلوپ خودتون (arc) با اون عکسا همه چیز مشخص شد دیگه : دی
بحث این نیست که چه استفاده ای داره که خیلی هم استفاده داره نمونش پخش 1080 که سینگلا نمیتونن : دی
بحث اینه که سونی از بقیه عقب مونده اینش خیلی درد ناکه : دی البت نه واسه من واسه برو بچه عشق سونی : دی

adrenalin
08-09-2011, 17:39
تو کلوپ خودتون (arc) با اون عکسا همه چیز مشخص شد دیگه : دی
بحث این نیست که چه استفاده ای داره که خیلی هم استفاده داره نمونش پخش 1080 که سینگلا نمیتونن : دی
بحث اینه که سونی از بقیه عقب مونده اینش خیلی درد ناکه : دی البت نه واسه من واسه برو بچه عشق سونی : دی

بهراد هم که اومد توضیح داد:20:
یعنی 1080 شما تو یه وجب جا باهاش حال می کنی؟ اگه 720 هم بریزی شما میتونی تشخیص بدی که کیفیت 720 با 1080 چقد تفاوت داره؟
اون دیگه سیاست کاری خودشه که دوال کوز نمیزنه مثلا اینایی که دوال کور زدن چه گلی زدن به سرشون :31:

M@hdi-B
08-09-2011, 21:12
من یه نقره ایشو دارم چهاردهم خریدم هر کس خواست پ.خ بده

R@R#M@N
08-09-2011, 22:53
چند مهدی ؟؟؟
راستی الان دوباره سنسیشن دستمه ! دارم دوباره عکس میگیرم :دی
تا چند دقیقه دیگه دوباره مقایسه رو میذارم !!

R@R#M@N
08-09-2011, 23:29
متاسفانه ویندوز پروندم ! الانم با گوشیم
میشه واسه فردا :دی فعلاً

adrenalin
09-09-2011, 11:46
Sony Ericsson is really doing well this year. All of its latest Xperia phones - arc, neo, PLAY, mini and mini pro turned out to be really great devices, with even more coming soon up - ray, active and arc S.

All the latest Xperia are based on Android 2.3 Gingerbread and as we found out have quite good performance. Recently, Sony Ericsson announced it will update all of them with Android 2.3.4, which brings tons of new features - USB on-the-go, Sony 3D sweep panorama for the camera, even better Facebook integration, Swype-like text input (T9 Trace), integrated screen capture, video chats via Google Talk and more.

And today the company confirmed that all those Xperia phones will be updated to Android 4.0 Ice Cream Sandwich, when that becomes available. The Android best-of-both-worlds edition should come out this October or November, so early next year is when the Xperia updates can realistically be expected.

The Ice Cream Sandwich is the Honeycomb version for smartphones and will include the 3.0 major features plus lots of new ones - various NFC options, Xbox Kinect-like feature called Virtual Camera Operator, USB hub support, etc.

Sony Ericsson isn't exactly known for its timely updates, but the company is obviously set to change its ways and fix its reputation in the process.

راستی
اقا به یکی از مدیرا بگید بیاد اسم تایپیک رو عوض کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Tokhme Morgh
09-09-2011, 12:10
^^

حاجي اين خبر تكذيب شد

M@hdi-B
09-09-2011, 12:19
چند مهدی ؟؟؟
راستی الان دوباره سنسیشن دستمه ! دارم دوباره عکس میگیرم :دی
تا چند دقیقه دیگه دوباره مقایسه رو میذارم !!
تو پروفایل بپرس دیگه مرتیکه :31:

راستی
اقا به یکی از مدیرا بگید بیاد اسم تایپیک رو عوض کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مدیر دیدی سلام ما رو هم برسون:31:

پیشنهاد خوبیه مثلا بذاره مقایسه ال سی دی آرک و سنسیشن .. خرید و فروش آرک و فی بازار .. اخبار آرک :31:

M@hdi-B
09-09-2011, 13:51
من یه نقره ایشو دارم چهاردهم خریدم هر کس خواست پ.خ بده

این تاپیک فروشش:

shahabprince
09-09-2011, 14:08
^^

حاجي اين خبر تكذيب شد

یعنی هیچ وقت اندروید 4 واسه ارک عرضه نمیشه؟

hamed1297
09-09-2011, 14:29
یعنی هیچ وقت اندروید 4 واسه ارک عرضه نمیشه؟

هنوز مشخص نیست.از لحاظ سخت افزاری وقتی نکسوسS میتونه پس آرک هم میتونه.این دیگه بستگی به سیاست شرکت داره که این آپدیت رو ارائه بده یا نه.

Tokhme Morgh
09-09-2011, 14:41
ببين احتمال اين كه آرك بشه خيلي زياده
ولي اون خبر گفته بود همه گوشي هاي 2011
كه كار سختيه! احتمالا هم همين كارو بكنن! ولي براي اين كه توقع مردم بياد پايين و هر روز منتظر نباشن فعلا خبر تكذيب شده

Tokhme Morgh
09-09-2011, 14:47

saver
09-09-2011, 16:48
یه گوشی درست و حسابی با usb on the go بالاخره اومد ولی با این طراحی ضایع عمرا من نمیخرمش

MOHAMMAD2010
09-09-2011, 17:10
ولی با این طراحی ضایع عمرا من نمیخرمش
همه محبوبیت این گوشی به طراحیش هست ! حالت خوبه شما ؟

amir504
09-09-2011, 17:50
دوستان من یه سوال داشتم خواهش میکنم به من جواب بدین...
منم میخوام arc بخرم ولی واقعا موندم که وایسم arc s بیاد اونا بخرم یا نه.عجله ای ندارم ولی میترسم پای arc s صبر کنم ولی مجبور بشم برم arc را بخرم که با گذشت زمان از کیفیتش کاسته میشه و مثل سری های جدید نیست.
لطفا کمک کنین...

M@hdi-B
09-09-2011, 18:36
دوستان من یه سوال داشتم خواهش میکنم به من جواب بدین...
منم میخوام arc بخرم ولی واقعا موندم که وایسم arc s بیاد اونا بخرم یا نه.عجله ای ندارم ولی میترسم پای arc s صبر کنم ولی مجبور بشم برم arc را بخرم که با گذشت زمان از کیفیتش کاسته میشه و مثل سری های جدید نیست.
لطفا کمک کنین...

آرک اس فقط کلاک سی پی یوش بالاتره و رنگ سفید هم داره

سی پی یو رو میشه اور کرد .. اگر رنگ برات مهمه صبر کن :46:

Nice Devil
09-09-2011, 18:54
سلام دوستان . من چند روز پیش به یکی از دوستا پیشنهاد کردم که نئو بگیره که با قیمت 445 با گارانتی گرفت و کلی از پیشنهادم پشیمون شدم. از نظر صفحه نمایش که واقعاً افتضاحه . شبیه سوپر آمولد سامسونگه اما با این تفاوت که برایتنسش خیلی کمه (خیلی کم) و حسابی صفحه تاریکه . وقتی با صفحه آرک مقایسه کردم واقعاً حال بهم زن بود . با وجود اینکه براتنس آرک کمتر از 50% بود اما نور صفحش از 100% نئو بیشتر بود . همه چیشون عین همه . سرعت اجرای برنامه و ... . اما فرق اساسی اینه که صدای نئو حدود 40% بیشتر از آرکه
با تشکر

Aloneboy
09-09-2011, 19:33
عکس هایی که با دوربین ارک قرار بود بگیرم رو اینجا میذارم
عکس زیر خونه مادربزگ

آثار باستانی
عکاسی در شب

adrenalin
09-09-2011, 19:58
سلام دوستان . من چند روز پیش به یکی از دوستا پیشنهاد کردم که نئو بگیره که با قیمت 445 با گارانتی گرفت و کلی از پیشنهادم پشیمون شدم. از نظر صفحه نمایش که واقعاً افتضاحه . شبیه سوپر آمولد سامسونگه اما با این تفاوت که برایتنسش خیلی کمه (خیلی کم) و حسابی صفحه تاریکه . وقتی با صفحه آرک مقایسه کردم واقعاً حال بهم زن بود . با وجود اینکه براتنس آرک کمتر از 50% بود اما نور صفحش از 100% نئو بیشتر بود . همه چیشون عین همه . سرعت اجرای برنامه و ... . اما فرق اساسی اینه که صدای نئو حدود 40% بیشتر از آرکه
با تشکر

همینه دیگه :دی خلاصه یه تفاوتی با آرک باید داشته باشه یا نه :46:

Aloneboy

ممنون بابت عکس ها ولی ای کاش به صورت لینک میزاشتی کلی صفحه سنگین شده :13:

MOHAMMAD2010
09-09-2011, 20:23
از نظر صفحه نمایش که واقعاً افتضاحه . شبیه سوپر آمولد سامسونگه
عجب از کی تا حالا سوپر امولد افتضاح بود ما نمیدونستیم !؟ ( خدا کنه یکم تعصبمونو کم کنیم ! )
------------------------------------------------------
بچه ها کسی اینجا قصد تعویش گوشی آرک خودشو با گالکسی s نداره ؟

saver
09-09-2011, 23:12
همه محبوبیت این گوشی به طراحیش هست ! حالت خوبه شما ؟
خوب فکر کنم منظورم رو خوب بیان نکردم طراحیش عالیه
ولی جای دکمه ها و سوراخهاش خیلی بده قبول داری که ؟

.:PAR3A:.
10-09-2011, 10:14
درسته... مثلا جای جک 3.5... یا مثلا دکمه لاک... ولی به نظر من زیبا ترین گوشی ــه که تا به حال تولید شده...

10-09-2011, 10:18
روی این اصلا نمیشه حساب کرد... من با X10 خیلی بالاتر از این میگرفتم... این عکس خیلی درست حسابی نیست...

عجب از کی تا حالا سوپر امولد افتضاح بود ما نمیدونستیم !؟ ( خدا کنه یکم تعصبمونو کم کنیم ! )
به جان خودم من یکی از سامی متنفرم ، ولی هیچوقت نمیشه به سوپر امولد بگی افتضاح : دی البته شاید منظور این بوده که رنگ ها مصنوعین و برایتنس سوپر امولد رو نداره ، یعنی نقطه قوت سوپر امولد رو نداره و نقطه ضعفشو داره...

mohamad h
10-09-2011, 10:28
دوستان آندرويد 4.0براي اين گوشي مياد .
اينم لينك خبر

space هارو بر دارين

saver
10-09-2011, 10:37
آقا قضیه ترک خوردن چیه ؟؟ !!

Tokhme Morgh
10-09-2011, 14:27
قضيش اينه كه ممكنه رنگ مشكيش ترك در حد خيلي كم برداره! بالاي سنسور نور ( بالاي گوشي دست چپ)
ترك طوري نيست كه پيدا باشه و رشد كنه و ادامه پيدا كنه

saver
10-09-2011, 14:50
یه سوال دیگه من x10 دارم کلا آندروید فرمت mpeg رو پشتیبانی میکنه و فرمتهایی مثل divx و wmv رو پشتیبانی نمیکنه
اما میشه با نرم افزار های جانبی مثل qqplayer yxplayer moboplayer rockplayer vplayer ucplayer این فرمتها رو دید

اما مشکل اینجاست که این پلیر ها فقط رزولوشنهای کمتر از hd رو توی x10 به صورت درست و بدون لگ نمایش میدهند
من میخوام بدونم با ارتقا گوشی مثلا به arc یا arc s که سخت افزار بهتری دارند من میتونم این فرمتها رو بدون مشکل ببینم
یا اینکه مشکل از طرف برنامه هاست ؟

ای کاش یه چیزی تو مایه های mediaplayer clasic برای android هم بود:41:

amir504
11-09-2011, 00:23
قضيش اينه كه ممكنه رنگ مشكيش ترك در حد خيلي كم برداره! بالاي سنسور نور ( بالاي گوشي دست چپ)
ترك طوري نيست كه پيدا باشه و رشد كنه و ادامه پيدا كنه

حالا اگر از کلید بالا زیاد استفاده نشه هم این مشکل هنوز هست؟

Tokhme Morgh
11-09-2011, 07:43
حالا اگر از کلید بالا زیاد استفاده نشه هم این مشکل هنوز هست؟

اين يه تزي بود كه بهراد داد! هنوز جوابشو پس نداده!
به شخصه فك ميكنم ربطي به كليد پاور نداشته باشه.
من فك ميكنم تراكم پلاستيك اونجا كم باشه و با داغ شدن گوشي و خشك شدن پلاستيك ترك ايجاد ميشه !
زياد حساسيت به خرج نديد بابا! اصلا ترك جايي نيست كه بتونه ادامه پيدا كنه!‌ تازه زير ترك فلز قرار داره (پشت اونجايي كه ترك بر ميداره داخل گوشي)

t2download
11-09-2011, 09:27
آندروید 4.0 برای تمامی گوشی های اکسپریا ۲۰۱۱

19/06/1390
گروه خبری GSM : سونی اریکسون سال خوبی را پشت سر می‌گذارد و توانسته با سری اکسپریاهای جدید خود به خوبی گذشته خوب خود را احیاء کند.

به گزارش فارنت به نقل از phonearena ، سونی اریکسون چندی پیش بروز رسانی اندروید ۲٫۳٫۴ را برای تلفن‌های همراه اکسپریا ۱۱ خود رونمایی کرد که دارای بهترین هماهنگی با فیس بوک وتصویر برداری ۳ بعدی پانورامای سونی است .

شرکت مذکور امروز به صورت رسمی اعلام کرد که تمامی تلفن های همراه اکسپریا که در سال ۲۰۱۱ ارائه شده اند بروز رسانی اندروید ۴٫۰ گوگل را دریافت خواهند کرد که انتظار میرود گوگل اندروید ۴٫۰ را در ماه اکتبر و نوامبر عرضه کند.

گفتنی است که اندروید ۴ دارای قابلیت‌های اندروید هانی کامب بوده و در ضمن دارای قابلیتی شبیه کینکت ایکس‌باکس به نام Virtual Camera نیزاست.

تلفن‌های همراهی که به اندروید ۴ مجهز خواهند شد عبارت است از:Arc ،Neo ،PLAY ،mini ،mini pro ،ray،Active ،Arc S

شرکت سونی اریکسون هنوز هیچ گونه محدوده زمانی را برای عرضه این بروز رسانی ها تعیین نکرده است.

11-09-2011, 09:41
منم فکر نکنم فشار به دکمه پاور باعث ترک بشه... چون هر چه قدر هم آدم فشار بیاره به یه قسمت منطقی نیست که ترک بخوره + این مشکل فقط توی رنگ مشکیه... من فکر میکنم یه ضعفی توی قاب سیاهه که داغی گوشی باعث ترک میشه...

cool20063
11-09-2011, 13:14
آرک اس فقط کلاک سی پی یوش بالاتره و رنگ سفید هم داره

سی پی یو رو میشه اور کرد .. اگر رنگ برات مهمه صبر کن :46:

یعنی روی arc هم میشه جریان 3d sweep و اون حرکات arc s رو هم پیاده کرد ؟
و exmor روی arc هم هست ؟ من تو فیلمای که دیدم سرعت خود گوشی ا اونقدر متفاوت نیست البته arc s رون تر بود . ولی الان به شد 2 دلم arc بگیرم یا صبر کنم ؟:13:

ebow
11-09-2011, 13:17
گوشی من مشکیه,یک ماه هم نمیشه خریدمش ولی ترک خورده,همون قسمت بالای سنسور نورش.
یه ترک خیلی ریز که به چشم نمیاد,باید دقت کنی تا ببینیش...

Tokhme Morgh
11-09-2011, 15:21
یعنی روی arc هم میشه جریان 3d sweep و اون حرکات arc s رو هم پیاده کرد ؟
و exmor روی arc هم هست ؟ من تو فیلمای که دیدم سرعت خود گوشی ا اونقدر متفاوت نیست البته arc s رون تر بود . ولی الان به شد 2 دلم arc بگیرم یا صبر کنم ؟
اصلا وقتت رو پاي اين گوشي هدر نده

سي پي يويي آرك رو هم ميشه اوركلاك كرد تا 1.4 كه ميشه همون

همه اون چيزايي كه گفتي نه تنها براي آرك مياد بلكه براي همه سري 2011 مياد تو آپديت بعدي

R@R#M@N
11-09-2011, 15:33
خوب خوب :دی من اومدم !
امشب یه سری عکس آپ میکنم ! مقایسه ال سی دی با سنسیشن رو دوباره انجام دادم !
+
مقایسه با گلکسی اس پلاس !
منتظر باشین :دی

adrenalin
11-09-2011, 17:30
پس امشب دوباره باید منتظر یه کل کل :دی دیگه باشیم

saver
11-09-2011, 20:13
آقا فقط عکس تو شب اونم تو خیابون و کوچه بذار
چون عملا اکثر گوشیها از گرفتن عکس و فیلم تو شب عاجزن و چیزی جز تاریکی و نور چراغ ها رو ثبت نمیکنن میخوام بدونم این exmor چیکار میکنه

sAeEd_kHaAn
11-09-2011, 20:29
پس امشب دوباره باید منتظر یه کل کل :دی دیگه باشیم
اره پس بریم ردبول بزنیم تو رگ اماده باشیم :دی

senaps
11-09-2011, 21:49
کلا گفتم این تو ارزوهای برو بچه سونیه اخه براویا براویا میکردین دیدیم چیز شاخی ام نیست یعنی کاملنم معمولیه : دی نه زاویه دید داره نه کیفیت انچنانی

اقا من واقعا از زاویه ی دید ارکم ناراضی ام.....واقعا م ر گ بر سونی با این زاویه ی دیدش!
دیروز داشتم با زاویه ی 180 درجه انگری برد بازی میکردم،اصلا چیزی مشخص نبود!
تازه،از اون بدتر،این ویدیو جدیده هست،(داریوش،دیوار!) اونو هم داشتم با زاویه ی 35 درجه میدیدم،بازم چیزی از صفحه مشخص نبود!
الان هم که دارم این مطلب رو مینویسم،به صورت قائم،از کنار به گوشی نگاه کردم و متاسافنه بازم چیزی مشخص نبود....

دوستان،صفحه نمایش گوشی من خرابه و فقط توی 99.99% موارد که به صورت 90 درجه به پوشی نگاه میکنم صفحش خوبه،در باقی موارد،اصلا خوب نیست.....به نظرتون،گلکسی اس 2 بخرم به جای این؟!

راستی یه چیز دیگه!:
من امروز داشتم برنامه ی اخرین قیمت سکه رو باز میکردم، 000000000000000005. میلی ثانیه دیر تر از گلکسی اس 2 مادر اینده ی بچه ها بازش کرد،باعث شد که من گول بخورم و مهریه رو بیشتر قول بدم!!!چون دیر تر از اون فهمیدم که قیمت سکه بیشتر شده!
به نظر شما،برم گلکسی اس 2 بخرم بهتر نیست؟ اخه 1ثانیه زودتر برنامه ها رو اجرا میکنه....
راستی گفتی قیمتش چنده گلکسی اس 2؟!

-----------------
به نظر من،حرکت جالبی از طرف سونی نبود!! اونا باید میشستن و یه گوشی 2 هسته ای تر و تمیز سال اینده در کنار ایفون 5 میدادن! متاسفانه به نظر من،اصلا حرکت درستی نیست!
ضمن اینکه جای جک 3.5 رو هم ظاهرا برنامه ای برا عوض کردنش ندارن!

R@R#M@N
11-09-2011, 22:55
بشتابید :

پایینی آرک و بالایی سنسیشن !!

(* رو پاک کنید)

11-09-2011, 23:12
اقا من واقعا از زاویه ی دید ارکم ناراضی ام.....واقعا م ر گ بر سونی با این زاویه ی دیدش!
دیروز داشتم با زاویه ی 180 درجه انگری برد بازی میکردم،اصلا چیزی مشخص نبود!
تازه،از اون بدتر،این ویدیو جدیده هست،(داریوش،دیوار!) اونو هم داشتم با زاویه ی 35 درجه میدیدم،بازم چیزی از صفحه مشخص نبود!
الان هم که دارم این مطلب رو مینویسم،به صورت قائم،از کنار به گوشی نگاه کردم و متاسافنه بازم چیزی مشخص نبود....

دوستان،صفحه نمایش گوشی من خرابه و فقط توی 99.99% موارد که به صورت 90 درجه به پوشی نگاه میکنم صفحش خوبه،در باقی موارد،اصلا خوب نیست.....به نظرتون،گلکسی اس 2 بخرم به جای این؟!

راستی یه چیز دیگه!:
من امروز داشتم برنامه ی اخرین قیمت سکه رو باز میکردم، 000000000000000005. میلی ثانیه دیر تر از گلکسی اس 2 مادر اینده ی بچه ها بازش کرد،باعث شد که من گول بخورم و مهریه رو بیشتر قول بدم!!!چون دیر تر از اون فهمیدم که قیمت سکه بیشتر شده!
به نظر شما،برم گلکسی اس 2 بخرم بهتر نیست؟ اخه 1ثانیه زودتر برنامه ها رو اجرا میکنه....
راستی گفتی قیمتش چنده گلکسی اس 2؟!

-----------------
به نظر من،حرکت جالبی از طرف سونی نبود!! اونا باید میشستن و یه گوشی 2 هسته ای تر و تمیز سال اینده در کنار ایفون 5 میدادن! متاسفانه به نظر من،اصلا حرکت درستی نیست!
ضمن اینکه جای جک 3.5 رو هم ظاهرا برنامه ای برا عوض کردنش ندارن!

سیناپس اگه حسن موتوری بود میبایست میگفتی GS 2 ، الان سعید این حرفو زده ، پس باید همه جاهایی که گفتی GS 2 بزنی سنسیشن :-" : دی

R@R#M@N
11-09-2011, 23:18
مقایسه با گلکسی اس هم اضافه شد :

hamed999
11-09-2011, 23:29
سلام اقای هم استانی دستت درد نکنه
اره واقعا مثل اینکه از سنسیشن بهتره
ولی حیف که از گالکسی ضعیفتره ( اگه میشد نمونه عکس رو داخل کامپیوتر میزاشتین بعد کنارش این دو تا گوشی رو هم میزاشتین تا معلوم شه که کدوم عکس رو واقعی تر نشون میده عالی میشد )
البته تا همینجا هم عالی

alirafaat
12-09-2011, 07:59
سلام اقای هم استانی دستت درد نکنه
اره واقعا مثل اینکه از سنسیشن بهتره
ولی حیف که از گالکسی ضعیفتره ( اگه میشد نمونه عکس رو داخل کامپیوتر میزاشتین بعد کنارش این دو تا گوشی رو هم میزاشتین تا معلوم شه که کدوم عکس رو واقعی تر نشون میده عالی میشد )
البته تا همینجا هم عالی

سلام

به نظر من هم بهتره مقایسه در کنار هم و در کامپیوتر انجام بشه چون اینطوری ( روش مقایسه با گوشی ) کیفیت lcd هم دخیله

با تشکر

cool20063
12-09-2011, 08:06
سلام

به نظر من هم بهتره مقایسه در کنار هم و در کامپیوتر انجام بشه چون اینطوری ( روش مقایسه با گوشی ) کیفیت lcd هم دخیله

با تشکر

ممنون آقا رامین گل کاشتی .
به نظر من نیاز به عکس کامپیوتری نیست چون کیفیت صفحه و موبایل کلا یک چیز سلیقه ای . من تو همین عکسم با ARC بیشتر حال کردم تا با گلکسی . آقا رامین اگه میشه یک مقایسه سخت افزاری برامون بزار بین این سه تا گوشی که خیلی مفیده . بازم تشکر و ممنون

12-09-2011, 10:21
بـــهراد ، نه رامین : دی
مقایسه سخت افزاری بین سنسیشن و آرک منطقی به نظر نمیاد... سنسیشن یه گوشی 2 هسته ایه ، اما آرک تک هسته ای... ولی با گلکسی اس و گلکسی اس پلاس حتی جالب میشه : دی

amir504
12-09-2011, 13:07
گوشی من مشکیه,یک ماه هم نمیشه خریدمش ولی ترک خورده,همون قسمت بالای سنسور نورش.
یه ترک خیلی ریز که به چشم نمیاد,باید دقت کنی تا ببینیش...
میشه یه لطفی بکنی و یه عکس از اون ترکش بزاری واسمون؟

اصلا وقتت رو پاي اين گوشي هدر نده

سي پي يويي آرك رو هم ميشه اوركلاك كرد تا 1.4 كه ميشه همون

همه اون چيزايي كه گفتي نه تنها براي آرك مياد بلكه براي همه سري 2011 مياد تو آپديت بعدي
یعنی هیچ تفاوتی بین این دو گوشی نیست؟ ارزش صبر کردن نداره؟؟؟

amir504
12-09-2011, 13:15
دوستان کسی میدونه قیمت به روز گوشی چنده؟
و اگر بخوام کسی هست که بتونه واسم بفرستتش؟

golmohammadi
12-09-2011, 13:27
سلام
حالا این فروم مال خودته که انقدر همه چیو رفتی اونجا گذاشتی؟
کیفیت صفحه آرک و سنسیشن تقریبا نزدیک به هم هستند (بحث نور جدا)
البته در کنار نوت بوکی چیزی میگرفتی بهتر بود
که بشه فهمید عکس اصلی چجوریه

در مورد عکسها
همانطور که دوستان گفتند از محیطهای خاص و کم نور بذار
چرا که در محیط بیرون با نور روز اکثر گوشیها خوب میگیرند
عکس با ماکرو ساده و داکیومنت نیز بذار از فواصل 6 سانتی حدود ....
عکس از محیط پر نور جلو خورشید و جایی که سایه داره برای بررسی میزان کنتراست دو محیط ضد هم

R@R#M@N
12-09-2011, 13:33
حالا این فروم مال خودته که انقدر همه چیو رفتی اونجا گذاشتی؟
پـــــ نه پــــ ماله اریکسونه منم کارمندشم :دی !
آره دیگه ! دارم راه اندازیش میکنم :دی گفتم هم یه چندتا یوزر بگیرم از اینجا همینکه قانون کپی رایت رو رعایت کنم :دی

در مورد دوربین هم خدمتت عرض کنم که راستیتش سنسیشن ها ماله مشتریاس :دی من 3 ساعت دستمه واسه فارسی کردن و برنامه ریزی ! یبار یدونش یه شب دستم بود تونستم باهاش عکاسی هم بکنم :دی حالا عکسا رو میذارم :دی

golmohammadi
12-09-2011, 14:03
پـــــ نه پــــ ماله اریکسونه منم کارمندشم :دی !
آره دیگه ! دارم راه اندازیش میکنم :دی گفتم هم یه چندتا یوزر بگیرم از اینجا همینکه قانون کپی رایت رو رعایت کنم :دی

در مورد دوربین هم خدمتت عرض کنم که راستیتش سنسیشن ها ماله مشتریاس :دی من 3 ساعت دستمه واسه فارسی کردن و برنامه ریزی ! یبار یدونش یه شب دستم بود تونستم باهاش عکاسی هم بکنم :دی حالا عکسا رو میذارم :دی

فروم تبلیغ میکنی ؟
میدم پدر پدرتو دربیارن بنت کنند :31:

در مورد دوربین اره کمکی بیشتر کار کن
شنیدم گالاکسی اس تو محیط بسته وقتی از پشت ضمینه یه نور باشه خیلی بد میگیره درسته ؟
یه زحمت هم دارم برات
کانتینیوز فوکوس آرک را میتونی تست کنی و فیلمشو اپ کنی جایی؟
مال اکس10 که بد بود(حداقل خودم) و اینجاست که رحمتی به ویواز میفرستم
و اینکه اصلا میتونه از فواصل زیر 10 سانتی موقع فیلم گرفتن فوکوس کنه ؟

Ali Delkhosh
12-09-2011, 23:12
دوستان یه سوال دارم خواهش می کنم کمک کنید
من از وقتی آرک گرفتم نمی تونم mms بفرستم یا دریافت کنم
به ایرانسل هم زنگ زدم و تنظیمات مربوط به گوشی رو هم برام فرستادن و توی گوشی نصب کردم اما درست نشد
می خواستم ببینم تنظیمات دیگه ای هم وجود داره که من انجام نداده باشم ؟
ممنون میشم اگه کسی بلده منو راهنمایی کنه

far2009
13-09-2011, 20:48
تو بعضی عکس ها یک حالتی مثل دایره های هم مرکز با قطر های مختلف هست . عکس زیر اینطوریه می خواستم بدونم مشکل گوشی هست یا دوربینی که باهاش عکس گرفته شده ؟

shahabprince
13-09-2011, 21:29
سلام
خبری در مورد اندروید Jelly Beans از طرف سونی اریکسون نشده؟
خدا کنه واسه ارکم بیاد

---------- Post added at 10:29 PM ---------- Previous post was at 10:27 PM ----------

تو بعضی عکس ها یک حالتی مثل دایره های هم مرکز با قطر های مختلف هست . عکس زیر اینطوریه می خواستم بدونم مشکل گوشی هست یا دوربینی که باهاش عکس گرفته شده ؟

صفحه ی گوشی که دیگه اینجوری نیست بابا
واسه دوربینیه که عکس گرفتن

far2009
13-09-2011, 21:49
این مشکل زاویه دیدش جدیه ؟ میشه عکس نمونه بگذارید.

hamed1297
13-09-2011, 21:50
سلام
خبری در مورد اندروید Jelly Beans از طرف سونی اریکسون نشده؟
خدا کنه واسه ارکم بیاد

حالا بزار ICS بیاد اون یکی جلی بین پیشکش.

golmohammadi
14-09-2011, 03:12
من از مغازه پرسیدم
گفت صدای آرک مثل اکس 10 هست درسته ؟

14-09-2011, 10:05
نه بابا آرک خیلی صداش قوی تره...

Ali Delkhosh
14-09-2011, 14:07
دوستان یه سوال دارم خواهش می کنم کمک کنید
به ایرانسل هم زنگ زدم و تنظیمات مربوط به گوشی رو هم برام فرستادن و توی گوشی نصب کردم اما درست نشد
ممنون میشم اگه کسی بلده منو راهنمایی کنه
یعنی واقعاً کسی از MMS استفاده نمی کنه ؟!!!

hamed1297
14-09-2011, 14:25
یعنی واقعاً کسی از MMS استفاده نمی کنه ؟!!!
یعنی واقعا کسی از MMS استفاده میکنه؟:دی
با همراه اول هم تست کردی؟اصلا کار نمیکنه یا ارور میده؟

golmohammadi
14-09-2011, 15:41
[QUOTE]دوستان یه سوال دارم خواهش می کنم کمک کنید
ممنون میشم اگه کسی بلده منو راهنمایی کنه[/QUOE]
mms را فکر کنم باید از دفتر پستی یا جایی بازش کنی
مال شما قبلا باز شده ؟

amir504
14-09-2011, 15:43
دوستان کسی آشنایی چیزی واسه فروش گوشی نداره؟؟؟
قیمت؟

Ali Delkhosh
14-09-2011, 16:22
یعنی واقعا کسی از MMS استفاده میکنه؟:دی
با همراه اول هم تست کردی؟اصلا کار نمیکنه یا ارور میده؟
من قبل از اینکه آرک بگیرم خیلی از MMS استفاده می کردم ، خطم ایرانسله
نه با همراه اول امتحان نکردم

[QUOTE]
mms را فکر کنم باید از دفتر پستی یا جایی بازش کنی
مال شما قبلا باز شده ؟
بله دوست عزیز قبلا ثبت نام کردم برای mms و استفاده هم می کردم اما با این گوشی نمی دونم چرا نمی فرسته
به ایرانسل هم زنگ زدم برام تنظیماتش رو فرستادن، منم نصب کردم اما بازم کار نمی کنه
گفتم شاید از خود گوشی باید تنظیماتی انجام داد

far2009
14-09-2011, 21:29
آقا این مشکل زاویه دید جدیه ؟ می خواهم بگیرمشا

زهـــZAHRAــــــرا
14-09-2011, 22:10
منم می خوام گوشی بگیرم میشه نظرتون رو بگین که بین آرک و آرک اس کدومو بگیرم؟ رنگ نقره ای می خوام.

labkhand
14-09-2011, 22:29
گوشی باحالیه مخصوصا از لحاظ ظاهری[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]از لحاظ عملکرد هم من تابحال به مشکل جدی برخورد نکردم تنها یک مشکل هنگام استفاده از هدست بلوتوث داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که با آپدیت انشاءالله رفع میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کیفیت و دقت تصاویرش هم بسیار بالاست و فیلمبرداری خوبی هم داره...به نظر من فیلمبرداریش از عکاسیش هم بهتره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

R@R#M@N
14-09-2011, 23:07
اسماعیل اون فروشنده توهم زده بوده ! فک کنم به ایکس10 یه آمپی چیزی وصل کرده بوده :دی
داداش آرک کم کم 2 تا ایکس10 صدا داره :دی

far2009
14-09-2011, 23:35
و ما همچنان در پی مشکل زاویه دید ! خواهشا یکی از دوستان یک نظری بده

R@R#M@N
15-09-2011, 07:46
چی میخای بدونی !؟؟
زاویه دیدش بده دیگه ! مثلاً وقتی با زاویه 160 درجه به گوشی نگاه کنی همه ی نوشته ها سایه انداخته و سفید نشون داده میشه !
حالا در اولین فرصت برات میعکسم :دی

cool20063
15-09-2011, 10:43
این مشکل زاویه دیدش یعنی انقدر به چشم میاد و مهمه ؟ تو گوشیای جدید دیگه این مشکل نسیت ؟ :41:

R@R#M@N
15-09-2011, 12:42
بستگی به شما داره :دی
اگه عادت داری با زاویه 160 درجه فیلم ببینی و اس ام اس بدی پیشنهاد میدم گوشیتو وصل کنی به TV :دی
ولی کلاً پیش نمیاد آدم با اون زاویه به ال سی دی نگاه کنه !
تازه آدمای فضول هم نمیتونن سر دربیارن از کارت با اون زاویه دید :دی

golmohammadi
15-09-2011, 12:45
گوشی باحالیه مخصوصا از لحاظ ظاهری[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]از لحاظ عملکرد هم من تابحال به مشکل جدی برخورد نکردم تنها یک مشکل هنگام استفاده از هدست بلوتوث داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که با آپدیت انشاءالله رفع میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کیفیت و دقت تصاویرش هم بسیار بالاست و فیلمبرداری خوبی هم داره...به نظر من فیلمبرداریش از عکاسیش هم بهتره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چه مشکلی با هدست بلوتوث داره ؟

منم می خوام گوشی بگیرم میشه نظرتون رو بگین که بین آرک و آرک اس کدومو بگیرم؟ رنگ نقره ای می خوام.

معلومه آرک اس
این که جای سوالی نداره

golmohammadi
15-09-2011, 13:04
اسماعیل اون فروشنده توهم زده بوده ! فک کنم به ایکس10 یه آمپی چیزی وصل کرده بوده :دی
داداش آرک کم کم 2 تا ایکس10 صدا داره :دی

95 درصد فروشنده ها هیچی حالیشون نیست
چون میگفت دوربینش مثل اکس 10 هست
که فکر نکنم ؟
اگه مثل اکس 10 باشه حتی اسمشم نمیارم ....
صداش در حد اکس 10 مینی باشه منو جواب میده
چون از صدای اون راضی هستم
قوی نیست ولی کیفیتش خوبه

راستی زاویه دید ارک از اکس10 کمتره ؟
چون قیاس کردم زاویه دید ساتیو خیلی بهتر از اکس 10 بود
همچنین کیفیت نمایش رنگ ساتیو بهتر از اکس 10 بود
رزولیشن اکس 10 باعث میشه که در مجموع بهتر باشه و نور زیادش
با کم بودن زاویه دید اکس 10 تقریبا میشه ساخت
آرک در این حد نیست ؟

البته وقتی تو ماشینی پارکی چیزی مثلا با دوستت فیلمی ببینی مصیبته
چون یا باید خودت خوب ببینی
و یا بپیچونی طرف دوستت تا اون خوب ببینه و خودت سفید ببینی
در کل ضایع هست الان زمونی نیست که در این حد گوشیها زاویه دیدشون کم باشه .... :2:

cool20063
15-09-2011, 22:46
سلام بر آرک دوستان و آرک بازان .:10::8:
من امروز علائدین بودم و او ن یکی پاساژ ژیگولیه که اسمشو نمیدونم :31:
قیمت اون پاساژ که افساید بود 640 فول پک با گارانتی و 170 تا برنامه که اونم فریی هست :31:
اما علائدین طبقه اول قیمت همه جور بود مناسب ترینش 570 بود فول پک:13:
طبقه 5 و 6 هم از 545 بود تا 520 .:19:
مناسب ترینی که من دیدیم 530 فول پک بود(به همراه شارژرفندکی کابل HDMI (این کابل قیمتش 10000 تومانه ) و صفحه ضد خش و کیف اورجینال ) با گارنتی لیبل قرمز پارس کامتل ( دقت کتید مکه لیلبل قرمز برای این گارانتی معتبر هست ) .:27: از دوستان کسی پلاک این مغازه رو خواست بگه بهش بگم . :10:
گوشی های arc , neo , pro ,arc s , neo V همه دارای سنسور exmore هستن و تنها تفاوت بین arc و arc s اینکه cpu arc s 1.4 هست که همه میدونید . ( چون این سوال برای خودم خیلی مهم بود :31:)
امروز تو پاساژ من با arc و galaxy SIII و neo و x700 کار کردم . از این میان این ها x700 که کلاً بیخیال :31::41:گوشی neo خیلی خیلی خوب بود بر عکس تعریفای که شنیده بودم :18::27::40::40:. اما بین:46: galaxy SII و arc :5:که نیم ساعتی با هر کدم کار میکردم ( صدای همه در اومده بود :31:) با اینکه سونی باز خسته هستم:5::27: باید بگم سامسونگ یک تکونی به خودش داده و بعد از تولید کلی گوشکوب و چرخ گوشت :devil:و ... چند تا دونه گوشی :27::31: باید گفت گوش فوق العاده ای زده . تو مقایسه من بین سرعت ارک و sii هیچ تفاوتی ندیدم هم تو فیلم برداری هم گیمینگ هم منو ها هم پخش کلیپ:23::15: . تو صفحه sII رنگها پر عمق تر و شاداب تر بودن:46: ولی در ارک رنگ ها کامل نرمال بودن طبیعی به نظر میرسیدند :thumbsup:. اما از لحاظ تاچ به طور محسوسی تاچ آرک بهتر جواب میداد و سرعت فوق العاده ای داشت :26::26:( البته شایان ذکر صفحه ارک صفحه ضد خش با کیفیت مات روش بود ولی صفحه گلکسی هیچی نداشت و کمی کثیف هم بود به هر حال ادمهای زیادی باهش کار میکردن که این بی تاثیر در پاسخ گویی نبود :cool:)
در کیفیت دوربین هم کیفیت هر دو بالا و خوب بود ولی رنگهای ارک 5 6 درصد بهتر بودن .:27:
در صدا هم بهتر مقایسه نکنم چون محیط خیلی شلوغ بود بهتر از دوستان دیگه این مقایسه رو انجام بدن تا بی انصافی نباشه .( سونی باز ها هم با انصاف هستن قابل توجه اون دوست عزیزمونننننن:7: )
اما در قیمت sII 775 با گارانتی مایکروتل .
امید وارم حرفهام مفید بوده باشه .:11::6::8:

total_overdose
15-09-2011, 23:13
دوست عزیز20063 cool چرا خودتو خسته کردی این همه نوشتی؟:31:
یهو مینوشتی من آرک میخواستم!
گفتی تاچ آرک بهتره s2 بود ها؟؟ دیگه چه چیزایی فهمیدی بگو شاید بدرد دوستان بخوره!

golmohammadi
16-09-2011, 10:45
البته تو تبریز با گارانتی 540 و بدون گارانتی 520 هست هفته گذشته که قیمت گرفتم
و از هر جا قیمت پرسیدم همشون کابل hdmi داشتند
الان همشون این کابلو دارند
بعدا شروع به کسر کابل و کم کردن مموری شاید بکنند

البته خیلی قیاسها را در اون موقعیت نمیشه انجام داد
مثلا قیاس عکاسی و فیلمبرداری که در کامپیوتر مشخص میشه کدوم بهتره

cool20063
16-09-2011, 11:13
دوست عزیز20063 cool چرا خودتو خسته کردی این همه نوشتی؟:31:
یهو مینوشتی من آرک میخواستم!
گفتی تاچ آرک بهتره s2 بود ها؟؟ دیگه چه چیزایی فهمیدی بگو شاید بدرد دوستان بخوره!

تابلو مگه نبود آرک می خواستم :31:
تو اون غرفه سامسونگ که بود هم با galaxy s کار کردم هم sII . در مورد s که مطمئاً هستم بدون اغراق و ناداوری از لحاض تاچ حرفی در برابر arc برای گفتن نداره . اما sII تاچ خوبی داشت به خوبی هم جواب میداد اما مثلا منو هارو اگه با سرعت زیاد جلو عقب میکردی کمی کند جواب میداد ( منظور از کند 0.5 ثانیه ) است اما ارک که 2 جای مختلف با هاش کار کردم هم با برچسب هم بدون بر چسب خیلی سریع پاسخ میداد سرعت بالای میشد منو هارو جا به جا کرد و هر برنامه ای که لمس میشد بلافاصله اجرا میشد . توی بازی angry birds هم تست کردم جفتشون سرعت پاسخگویی و دقت تاچ کاملاً واضح بود که برای ارک خیلی دقیق و سریعتر . تاچه آؤک اصلا با x10 و x8 و تاچ های قبلی سونی قابل مقایسه نیست کامل مثل ابفون شده و کاملا رضایت بخشه . در مورد SII باز هم میگم اونجا چون غرفه تست گوشی بود نمیدونم اون گوشی برای تست بود یا خیلی کثیف بود چون من به شخصه انتظار بیشتری داشتم چون خودم بین خرید ارک و ارک اس و SII سه دل بودم .:31::31::31:
اینم باید گفتSII رو دست میگیری حس خوبی بهت دست میده :20:و رابط کاربری بسیار زیبا و خوبی داره و بزرگی صفحه اش قابل مقایسه با هیچ گوشی که تا الان تو بازار هست نیست .

golmohammadi
16-09-2011, 11:51
تابلو مگه نبود آرک می خواستم :31:
تو اون غرفه سامسونگ که بود هم با galaxy s کار کردم هم sII . در مورد s که مطمئاً هستم بدون اغراق و ناداوری از لحاض تاچ حرفی در برابر arc برای گفتن نداره . اما sII تاچ خوبی داشت به خوبی هم جواب میداد اما مثلا منو هارو اگه با سرعت زیاد جلو عقب میکردی کمی کند جواب میداد ( منظور از کند 0.5 ثانیه ) است اما ارک که 2 جای مختلف با هاش کار کردم هم با برچسب هم بدون بر چسب خیلی سریع پاسخ میداد سرعت بالای میشد منو هارو جا به جا کرد و هر برنامه ای که لمس میشد بلافاصله اجرا میشد . توی بازی angry birds هم تست کردم جفتشون سرعت پاسخگویی و دقت تاچ کاملاً واضح بود که برای ارک خیلی دقیق و سریعتر . تاچه آؤک اصلا با x10 و x8 و تاچ های قبلی سونی قابل مقایسه نیست کامل مثل ابفون شده و کاملا رضایت بخشه . در مورد SII باز هم میگم اونجا چون غرفه تست گوشی بود نمیدونم اون گوشی برای تست بود یا خیلی کثیف بود چون من به شخصه انتظار بیشتری داشتم چون خودم بین خرید ارک و ارک اس و SII سه دل بودم .:31::31::31:
اینم باید گفتSII رو دست میگیری حس خوبی بهت دست میده :20:و رابط کاربری بسیار زیبا و خوبی داره و بزرگی صفحه اش قابل مقایسه با هیچ گوشی که تا الان تو بازار هست نیست .

البته من از صحبتها شما اینطوری برداشت کردم که در واقع تاچ آرک بهتر از گالاکسی نبود بلکه سرعتش مثلا در منوها بهتر بود
البته سرعت با لگ فرق داره
هیچ کدوم از اینها فکر نکنم لگ داشته باشند
بلکه افکتهای گوشی باعث این کندی میشه(احتمالا)
ممکنه در آرک افکتها سریعتر عمل کنند و گالاکسی کند تر(طراحی اینطور باشه)
حتی من خودم با اکس 10 مینی که کار میکردم خیلی سریع جابجا و عوض میشد منوها
اینو میشه با نصب یک لانچر برای دو گوشی بطور کامل تست کرد
و این کندیها اصلا ربطی به تاچ گوشی ندارند

cool20063
16-09-2011, 12:56
البته من از صحبتها شما اینطوری برداشت کردم که در واقع تاچ آرک بهتر از گالاکسی نبود بلکه سرعتش مثلا در منوها بهتر بود
البته سرعت با لگ فرق داره
هیچ کدوم از اینها فکر نکنم لگ داشته باشند
بلکه افکتهای گوشی باعث این کندی میشه(احتمالا)
ممکنه در آرک افکتها سریعتر عمل کنند و گالاکسی کند تر(طراحی اینطور باشه)
حتی من خودم با اکس 10 مینی که کار میکردم خیلی سریع جابجا و عوض میشد منوها
اینو میشه با نصب یک لانچر برای دو گوشی بطور کامل تست کرد
و این کندیها اصلا ربطی به تاچ گوشی ندارند

در منو های اصلی بله حق با شماست اما در گیمینگ به طور محسوسی متوجه میشید ارک بهتر عمل میکنه دقت بالا تری داره وه به همه تاچ ها جواب میده اما گالکسی نه اینطور نیست یعنی مثلا در یک بازی که اجرا میشد به تاچ ها جواب کامل نمیداد یا بافاصله جواب میداد .

M@hdi-B
16-09-2011, 13:05
در منو های اصلی بله حق با شماست اما در گیمینگ به طور محسوسی متوجه میشید ارک بهتر عمل میکنه دقت بالا تری داره وه به همه تاچ ها جواب میده اما گالکسی نه اینطور نیست یعنی مثلا در یک بازی که اجرا میشد به تاچ ها جواب کامل نمیداد یا بافاصله جواب میداد .

مثلا به کدوم بازی با فاصله جواب می داد بگو ما که هر دوش رو داشتیم بدونیم

R@R#M@N
16-09-2011, 22:25
95 درصد فروشنده ها هیچی حالیشون نیست
چون میگفت دوربینش مثل اکس 10 هست
که فکر نکنم ؟
اگه مثل اکس 10 باشه حتی اسمشم نمیارم ....
صداش در حد اکس 10 مینی باشه منو جواب میده
چون از صدای اون راضی هستم
قوی نیست ولی کیفیتش خوبه

راستی زاویه دید ارک از اکس10 کمتره ؟
چون قیاس کردم زاویه دید ساتیو خیلی بهتر از اکس 10 بود
همچنین کیفیت نمایش رنگ ساتیو بهتر از اکس 10 بود
رزولیشن اکس 10 باعث میشه که در مجموع بهتر باشه و نور زیادش
با کم بودن زاویه دید اکس 10 تقریبا میشه ساخت
آرک در این حد نیست ؟

البته وقتی تو ماشینی پارکی چیزی مثلا با دوستت فیلمی ببینی مصیبته
چون یا باید خودت خوب ببینی
و یا بپیچونی طرف دوستت تا اون خوب ببینه و خودت سفید ببینی
در کل ضایع هست الان زمونی نیست که در این حد گوشیها زاویه دیدشون کم باشه .... :2:

همه چیزش از ایکس10 سرتره ! صداش 2 تا 3 برابر ایکس10 هست ! ال سی دیش بهتر از ایکس10 هست ! زاویه دید رو تست نکردم هنوز در اولین فرصت :دی

cool20063
16-09-2011, 23:20
مثلا به کدوم بازی با فاصله جواب می داد بگو ما که هر دوش رو داشتیم بدونیم

2 تا بازی مشترک روش بود تونستم تست کنم که 2تاشم تاچ و سرعت رو نشون میده . یکی angry birds و یکی هم furits ninja .

pouria2x2
17-09-2011, 02:45
سلام
من 3ساله که یه k800 دارم بعد عمری می خوام آرک بخرم انقدر هم تاپیک خوندم و قیمت گرفتم که دارم هنگ می کنم :19:
یه چند تا سوال دارم اگه جواب بدید ممنون میشم
1_از کجا بخرم؟ (تهران هستم)
2_با گارانتی اصلی یا نه؟
3_اگه گارانتی متفرقه بگیرم ممکنه وسایلشو عوض کنن؟
4_چند تا پک داره و هرکدوم چیا توش داره؟
5_قیمت؟
6_قضیه ی این روت چیه؟
7_اصلا" آرک بخرم یا نه ؟ :13:

cool20063
17-09-2011, 10:19
سلام
من 3ساله که یه k800 دارم بعد عمری می خوام آرک بخرم انقدر هم تاپیک خوندم و قیمت گرفتم که دارم هنگ می کنم :19:
یه چند تا سوال دارم اگه جواب بدید ممنون میشم
1_از کجا بخرم؟ (تهران هستم)
2_با گارانتی اصلی یا نه؟
3_اگه گارانتی متفرقه بگیرم ممکنه وسایلشو عوض کنن؟
4_چند تا پک داره و هرکدوم چیا توش داره؟
5_قیمت؟
6_قضیه ی این روت چیه؟
7_اصلا" آرک بخرم یا نه ؟ :13:

1- از علائدین طبقات 5 و 6 بخر:20:
2- گارانتی که سلیقهای چون بگیر نگیر داره :31: گارنتی اصلی پارس کامتل با لیبل قرمز .:5:
3- وسایلش باید ( رم 8 گیگ ، کابل usb ، شارژر ، کیف ، شارژر فندکی ، صفحه ضد خش ، کابل hdmi ) توش باشه اول با فروشنده طی کن که فول پک میخوای .:27:
4- یک پک بیشتر نداره یک سرچی بکنی تو نت عکس جعبه اش رو بیبنی بد نیست .:19:
5- قیمت فعلا درو ور 535 تا 520 میچرخه .:13:
6- نییدونم :31: مربوط به رام و حک میشه اونو از استادای همنجا بپرسی میگن بهت :46:
7- شک نکن گوشی تووپیه . خواستی طبقه اول علائدین غرفه هست میتونی بری کار کنی باهاش .:10:

pouria2x2
17-09-2011, 11:13
دوست عزیز ممنون که جواب دادی یه جند تا مورد دیگه برام پیش اومد

1_منظورم از این که وسایلشو عوض کنن این بود که مثلا" باطری شو بردارن باطری تقلبی بزارن روش امکانش هست؟
2_من پک هایی که تو علائدین دیدم فقط هنزفری و شارژر و رم 8 داشتن :18:
3_میتونی پلاک یه مغازه قابله اتمینان رو بهم بدی که دیگه علاف نشم ؟ همین امروز میخوام برم بگیرم

saver
17-09-2011, 12:34
کسی نمیخواد یه عکس از شب با آرک بندازه ؟
یه عکس تو کوچه تاریک ؟

cool20063
17-09-2011, 12:50
دوست عزیز ممنون که جواب دادی یه جند تا مورد دیگه برام پیش اومد

1_منظورم از این که وسایلشو عوض کنن این بود که مثلا" باطری شو بردارن باطری تقلبی بزارن روش امکانش هست؟
2_من پک هایی که تو علائدین دیدم فقط هنزفری و شارژر و رم 8 داشتن :18:
3_میتونی پلاک یه مغازه قابله اتمینان رو بهم بدی که دیگه علاف نشم ؟ همین امروز میخوام برم بگیرم

اینجا ایران و امکان هر چیزی وجود داره :31:
فکر نکنم دیگه کسی از این کارا بکنه چون دیگه کل تولیدات ماله چینه این جریان ها ماله زمانی بود که گوشی ماله یک کشور اروپایی بود باطری چینی مینداختن روش .:13:
من از پلاک 617 طبقه 6 قیمت گرفتم 530 پکش هم کامل بود:10: . البته اگه صفحه ضد خش روش نبود یا کیف زیاد مهم نیست چون 2تاش هم زیاد کارای نداره . از طبقه اول برچسب ضد خش مات تهیه کن که قرت تاچت رو کم نمیکنه کثیف هم کمتر میشه .:27:

---------- Post added at 01:50 PM ---------- Previous post was at 01:47 PM ----------

کسی جواب درست در مورد OTG یا USB ON THE GO به من نداد لیکن خودم دست بکار شدم :31:
یکی از ویژگی های نوین ARC S قابلیت USB On-The-Go است. بدین ترتیب این امکان این وجود دارد که وسایل جانبی یو اس بی دار (مانند فلش مموری) را به آن متصل کرد و دستگاه مانند host عمل می کند و تمامی محتویات وسیله ی یو اس بی دار را به شکل یک removable drive در داخل گوشی نمایش می دهد. تنها وسیله ی ارتباطی مورد نیاز یک سیم میکرو micro USB-to-USB adapter می باشد. بدین ترتیب با داشتن فلش مموری می توان به منبع نامتناهی موزیک و داده دسترسی داشت. یکی دیگر از قابلیت های این گوشی مجهز بودن به بروزر داخلی با ساپورت اجرای فلش می باشد. البته فعلا به طور رسمی بر روی ارک اس وجود دارد گویا بعد از آپدیت برروی ارک نیز فعال خواهد شد
:10::10::10::8:

Nice Devil
17-09-2011, 16:13
سلام دوستان . من با گوشیم یه مشکلی پیدا کردم که ممنون میشم کمکم کنید. راستش من حدود 8 صفحه برنامه و بازی رو گوشیم ریختم که از 16 گیگ مموریم حدود 7 گیگش خالی مونده . راستش امروز که برنامه بازار رو رو گوشیم نصب کردم دیدم که بازیها بدون صدا اجرا میشه که هر کاری کردم صدا دار نشد و گوشی رو خاموش و روشن کردم که یهو دیدم کل برنامه هام پاک شده به جز 3 تا از برنامه هام . تو قسمت app manager رفتم که دیدم برنامه هام اونجا هست اما توی لیست منوی گوشیم نیست و هر بار که گوشی رو خاموش و روشن میکنم 3 تا برنامه رو نشون میده اما هر بار برنامه ها مختلفن . ممنون میشم اگه کسی بگه که چطوری این مشکل و حل کنم
راستی یه سوال دیگه . کسی میدونه چطور با اینترنت گوشی میشه از طریق کامپیور یا لپ تاپ به اینترنت وصل شد . برنامه Wirless Tether رو رو گوشیم نصب کردم اما کار نکرد و unable to start رو میزنه
با تشکر

zahedy2006
17-09-2011, 16:44
سلام
arc s توی gsmarena معرفی شده. سی پی یو 1.4 داره

M@hdi-B
17-09-2011, 19:17
cool20063 عزیز رو خود گوشی برچسب هست دیگه چرا برچسب بخره؟

سلام
arc s توی gsmarena معرفی شده. سی پی یو 1.4 داره
سلام زاهدی جان :20:

می گم به همون انجمن فیزیک برسی بهتر نیست؟:31: (شوخی کردم)

cool20063
17-09-2011, 20:54
cool20063 عزیز رو خود گوشی برچسب هست دیگه چرا برچسب بخره؟

سلام زاهدی جان :20:

می گم به همون انجمن فیزیک برسی بهتر نیست؟:31: (شوخی کردم)

چون من بر چسب شفاف رو روی SI va SII va ipod toch کار کردم با هاشون کیفیت تاچو تقریبا 50% میکنه یکی از دوستان که آرک خریده به تازگی از برچسب تو گوشی 2 روز استفاده کرد صداش از دست کثیف شدن و اثر انگشت رو گوشی در اومد الان عوض کرده ( 5000 تومن قیمت جنس خوبشه ) واقعاً راضیه .
اخه نه اینکه ارک هم صفحه اش کوچیک :31: فکر کن هی جای انگشت روش باشه .:27::27:
راستی من اسمم مصطفی است:46:

Green_life
17-09-2011, 22:54
دوستان عزیز بفرمایید
بنده تصمیم به خریدن این گوشی گرفتم ولی یه مقدار تردید دارم.چون بعضی از دوستان تو این فروم ایرادایی از این گوشی گرفتند!
در ضمن من بین arc و sensation و galaxy sII موندم
1-میشه بگید کدوم از این سه تا گوشی خوش دست تره؟
2-امکانات و مزایای کدوم بیشتره؟
3-عمر باطری کدوم بیشتره؟
در کل از لحاظ طراحی و دیزاین بنظرتون کدوم بهتره؟

zahedy2006
17-09-2011, 23:08
سلام زاهدی جان

می گم به همون انجمن فیزیک برسی بهتر نیست؟ (شوخی کردم)

های
اونجا خبری نیست اومدم اینجا ...
چطور این گوشی خیلی وقته معرفی شده ... نشده .... می خواد بشه ... بچه ها گفتند ؟ .... تاپیکش 50 صفحه جلو رفته من خبر ندارم ؟.... !!!

cool20063
17-09-2011, 23:18
دوستان عزیز بفرمایید
بنده تصمیم به خریدن این گوشی گرفتم ولی یه مقدار تردید دارم.چون بعضی از دوستان تو این فروم ایرادایی از این گوشی گرفتند!
در ضمن من بین arc و sensation و galaxy sII موندم
1-میشه بگید کدوم از این سه تا گوشی خوش دست تره؟
2-امکانات و مزایای کدوم بیشتره؟
3-عمر باطری کدوم بیشتره؟
در کل از لحاظ طراحی و دیزاین بنظرتون کدوم بهتره؟

خیلی سخته تفاوت بین این سه باید با سه تاش کار کنی ببینی با کدم حال میکنی .
ارک از همه خوش دست تره :20:
امکانات گلکسی به صورته گفته شده بیشتره :13:
از لحاظ دیزاین شک نکن آرک :27:
تو باطری sII 6 arc7 htc senstion 8.20
من میگم به جیبت نگاه کن اگه بهترین امکانات و بهترین کیفیت رو میخوای با کمترین قیمت ارک :8:
اگه صفحه بزرگ تر از 4.2 میخوای و از گوشی کار بری بیشتر میخوای SII :46:اگه پولت زیادی کرده میخوای صفحه lcd تعمیر کنی htc :31:

mohsen_sajjadi
17-09-2011, 23:34
منم الان X10 دارم اما میخام که عوض کنم پس به نظز شما هم این ارک از سنسیشن بهتره ؟؟؟؟:20:

Green_life
17-09-2011, 23:40
ببخشید میشه بگید xperia arc چه ایرادات و معایبی داره ؟(چون قاعدتا هر گوشی یه ایرادایی هم داره،حالا به هر نحوی حتی توی یک قسمت!)
میخوام ببینم آیا امکان داره معایبش منو از خرید این گوشی پشیمونم کنه یا نه؟
درکل ضعف ها و معایب این گوشی چه چیزایی هست؟؟

amir200812
18-09-2011, 07:02
منم الان X10 دارم اما میخام که عوض کنم پس به نظز شما هم این ارک از سنسیشن بهتره ؟؟؟؟:20:
بنظر من تعویض X10 با ARC چندان کار درستی نیست!
اگه میخوای گوشی رو ارتقاع بدی باید بری سمت دو هسته ای ها! چون arc با X10 در سخت افزار زیاد فرقی نداره!
با توجه به قیمت ARC یا کلا تعویض گوشی رو بیخیال، یا دو هسته ای! چون دیگه با این قیمت ها گوشی تک هسته ای عاقلانه نیست!(البته اگه زمانی این گوشی ها رو 300 تومن دادن بخر ها چون بنظر من ارزش گوشی های تک هسته ای در همین اندازه هست)

دلیل:
ARC با رنگ آبی هست و سنسیشن با رنگ قرمز

که رم 512 داره
که رم 768 داره

چیپ گرافیکی Adreno 205 داره
چیپ گرافیکی Adreno 220 داره

پردازنده تک هسته ای 1GHz داره
پردازنده دو هسته ای 1.2GHz داره

فیلم برداری 1280x720 داره
فیلم برداری 1920x1080 داره

بلوتوث ورژن 2.1 داره
بلوتوث ورژن 3 داره

GPRS تا 86Kbps
GPRS تا 114Kbps

EDGE تا 237Kbps
EDGE تا 560Kbps

3G تا 7.2Mbps
3G تا 14.4Mbps

رزولیشن نمایشگر 480x854
رزولیشن نمایشگر 540x960

فشردگی 233 پیکسل در اینچ
فشردگی 256 پیکسل در اینچ

دوربین جلو ندارد
دوربین جلو دارد با فیلم برداری VGA

مموری داخلی 320MB
مموری داخلی 1GB

بنظر تو کار درستی هست که اینهمه امکانات بیشتر رو برای 100 تومن بیخیال بشی؟

خلاصه بنظر من گوشی رو عوض نکن، چون X10 خودش هم زیاد تفاوتی با ARC نداره و عوض کنی مثل اینکه درجا زدی! اگه میخوای عوض کنی برو سمت دو هسته ای ها!

(من خودم نه ARC دارم،نه سنسیشن و از هیچ کدون طرفداری نمیکنم و فقط سنسیشن رو مثال زدم! گوشی خودم هم گالاکسی اس هست!)

Original Titan
18-09-2011, 07:37
شما آقا بالايي سخت در اشتباهيد

mohsen_sajjadi
18-09-2011, 10:34
اخه اصلا بحث برای پول نیست شما بگید 800 تومان اما این سنسیشن ایرادات بزرگی داره و یکیش همین شاسی دوربین که نداره خودش کلی مشکله چون لرزش گیر هم نداره حالا مشکل باطری و گرما هم که به کنار درسته که میگن با اپدیت حل شده اما هممون میدونمیم که شانسیه ممکنه گوشی که میخری با اپدیت این ایراداتش حل نشه اخه این بلا ها قبلا سرم اومده .
lcdهم که دیگه بازم شانست کدوم بیفته برات .
به هر حال اگه قرار باشه دو هسته ای بگیرم خوب حداقل دو هستهای میگیرم که بیارزه نه اینکه بخوای ضعیفترین گوشی دو هسته ای رو بگیری .
حالا تو این دو هستهای ها بعد از سنسیشن چی اومده ؟؟؟
البته بغیر از سام که اصلا حال نمی کنم باهاش خدایی اگه مجانی هم بدن دستم نمیگیرم به این دلیل گه تمام دیزاینها و فرم گوشیهاش در یک رده هست البته منظورم اینه که خیلی به هم شباهت دارن .
به هر حال به نظرتون اکه بخوام دو هسته ای بگیرم بغیر از سنسیشن دیگه چی هست ؟؟؟؟؟

cool20063
18-09-2011, 11:42
ببخشید میشه بگید xperia arc چه ایرادات و معایبی داره ؟(چون قاعدتا هر گوشی یه ایرادایی هم داره،حالا به هر نحوی حتی توی یک قسمت!)
میخوام ببینم آیا امکان داره معایبش منو از خرید این گوشی پشیمونم کنه یا نه؟
درکل ضعف ها و معایب این گوشی چه چیزایی هست؟؟

ارک مثلا از oTG یا usb on the go پشتیبانی نمیکنه( البته فعلاً نمیکنه ولی تمام گوشی های 2011 سونی اریکسون قابلیت USB OTG رو دارند در آپدیت بعدی(حدود 2 هفته دیگه ) به آندروید 2.3.4 آپدیت میشه که قابلیت USB Accessory اضافه میشه که میتوان موس و کیبورد و دسته بازی و ... به گوشی متصل کرد در ورژن بعدی آندروید ( Ice Cream sandwich ) قابلیت USB Host به طور رسمی از طرف Google پشتیبانی میشه ) و گوشی ظریف و خوش تراشی مثل SII و hts sensation یوقر و گنده الکی ساخته نشده مثل راحتش این که اگه این گوشی تو یک دست بگیری با یک دست به راحتی میتونی باهاش کار کنی . اسمش بر گرفته شده از خوش دست بودنشه. یک عیبی هم که میگن ( من خودم تست کردم مسئله خاصی ندیدم ) اگر با زاویه نگاه کنی بهش تصویر نگاتیو نشون میده یعنی رنگ جا به جا . مثلاً 160 درجه!!

حرفای که امیر زدن رو کاغذ درست به نظر میاد اما تو عمل خیر چون عملاً 2 هسته ای بودن یک پول اضافی فعلا با این کاربری های فعلی شاید در اینده 2 3 سال دیگه لازم باشه اما خوب ادم سال به سال یا 2 سال یک بار گوشی عوض میکنه دیگه :31:
از طرفی هم باید ذکر کرد که سنسیشن دارای مشکل صفحه است البته میییییییگن با آپدیت بر طرف میشه اما یاد اون ضرب المثل بزک نمیر .....:31:
از لحاظ فول hd پخش کردن هم من موندن چرا بعضی ها اینون میگن ! اقا گیریم پخش کرد تو ال سی دی 4.3 4.2 نمیشه به طور واقعی یعنی بدون کوچیک شدن 720 hd رو دید چه برسه به 1080 . :19::9::9::9::9::9:
شما هم که x10 داری اگه میخوای دیگه خیلی کیف کنی یک ما صبر کن arc s بیاد که cpu 1.4 حالشو ببری از 1.2 هم توپ تر .:8::8::8:

cool20063
18-09-2011, 12:22
من برای اینکه همه دوستان (usb OTG ( usb on the go درک کنن و هم بینین رو آرک هم قابل اجراست این لینک رو میزرام

far2009
18-09-2011, 13:05
در مقایسه با گلکسی اس 2 چی ؟ می ارزه آدم حدود 150 هزینه کنه آن را بگیره ؟ بزرگترین مزیت هاش چیه ؟

راستی یک نکته ای تو یک فیلم دیدم که آرک وسط بازی صفحه اش خاموش شد ( یعنی رفت رو استند بای چون بازی حرکتی بود ) البته تو نرم فزار هم همینطور . یعنی حالت استند بای در همه حالات گوشی هست حتی وسط بازی ؟

Green_life
18-09-2011, 13:48
1-این قضیه تار شدن(سیاه شدن) صفحه Arc هنگام نگاه کردن با زاویه چیه؟ آیا یه مشکل از ال سی دیش هست یا طراحی ال سی دیش به این صورته؟!!
2-در مورد ترک برداشتن بالای قاب چطور؟(بعضی از دوستان از این مورد شاکی بودن).آیا واقعا صحت داره؟
3-آیا گوشی هنگام کار کردن مداوم یا حین شارژ شدن داغ هم میکنه؟
راستی یه سوال دیگه:وقتی گوشی به پشت روی زمین یا فرش باشه .اگه گوشی زنگ بخوره صدای اسپیکرش میاد یا خفه میکنه؟

cool20063
18-09-2011, 14:06
در مقایسه با گلکسی اس 2 چی ؟ می ارزه آدم حدود 150 هزینه کنه آن را بگیره ؟ بزرگترین مزیت هاش چیه ؟

راستی یک نکته ای تو یک فیلم دیدم که آرک وسط بازی صفحه اش خاموش شد ( یعنی رفت رو استند بای چون بازی حرکتی بود ) البته تو نرم فزار هم همینطور . یعنی حالت استند بای در همه حالات گوشی هست حتی وسط بازی ؟

مزیت های آرک به طور کامل تو پست های قبلی گفتیم .:8:
بین گلکسی و ارک انتخاب کردن یک بحث کاملاً سلیقه ای چون با اینکه ارک تک هستهای من بهت اطمینان میدم هیچی از sii کم نداره قیافه هاشون متفاوته . اخرین قیمتی که من دارم حدود 250 تفاوت هست نه 150 .:18:
پیشنهاد میکنم اگر در اصفهان جای هست که میشه گوشی از نزدیک دید و تست کرد مثل تهران علائدین یک سر بزن تست کن ضرر نمیکنی .:20:
اما اگه فکر میکنی تفاوت زیادی دارن نه فقط سایز صفحه سایز فیلم برداری و 2 هسته ای بودن . :13:
از لحاظ استند بای شدن هم مشکلی نیست میشه با آپدیت یا روش دیگهای به سادگی بر طرفش کرد .:46:

cool20063
18-09-2011, 14:14
1-این قضیه تار شدن(سیاه شدن) صفحه Arc هنگام نگاه کردن با زاویه چیه؟ آیا یه مشکل از ال سی دیش هست یا طراحی ال سی دیش به این صورته؟!!
2-در مورد ترک برداشتن بالای قاب چطور؟(بعضی از دوستان از این مورد شاکی بودن).آیا واقعا صحت داره؟
3-آیا گوشی هنگام کار کردن مداوم یا حین شارژ شدن داغ هم میکنه؟
راستی یه سوال دیگه:وقتی گوشی به پشت روی زمین یا فرش باشه .اگه گوشی زنگ بخوره صدای اسپیکرش میاد یا خفه میکنه؟

طراحی ال سی دی به این صورته اما محسوس نیست به اون صورت که دوستان بزرگ نمایی میکنن . ترک بر داشتن هم به خاطر ان لاک کردن با دکمه پاور که قبلاً مفصل بحث شد و راه حل هاشم گفته شد .:10:
کل گوشی های جدید وقتی مداوم کار کنن کمی داغ میشن ولی این عیب نیست .کاملاً طبیعی و مشکلی ایجاد نمیکنه.
آخه گوشی رو فرش زنگ بخوره صدا خفه میشه دیگه چه سوالیه ؟؟؟ :31::31: سونی فکر اینجاشو نکرده بود دیگه
صدا کلاً طبق قوانین فیزیک به سطح پرزدار بخور کمتر باز تاب میشه ربطی به ارک اس تو غیره نداره . :31:

Tokhme Morgh
18-09-2011, 15:40
سامسونگ مثل مريضيه كه هي هسته توليد ميكنه!
در حاليكه تازه گوشي هاي دو هسته اي (با ورود ICS) دارن معنا پيدا ميكنن سامسونگ احمق كه فقط ميخواد بازار رو به بيراهه بكشه و فروش گوشي هاش رو فقط به خاطر سخت افزار قويش بفروشه (چون واقعا سامسونگ چيز ديگه اي نيست ) ، در فكر توليد يه گوشي 4 هسته اي مسخره هست!

amir200812
18-09-2011, 20:48
در حاليكه تازه گوشي هاي دو هسته اي (با ورود ICS) دارن معنا پيدا ميكنن سامسونگ احمق كه فقط ميخواد بازار رو به بيراهه بكشه و فروش گوشي هاش رو فقط به خاطر سخت افزار قويش بفروشه (چون واقعا سامسونگ چيز ديگه اي نيست ) ، در فكر توليد يه گوشي 4 هسته اي مسخره هست!

تو ترکی به ضربالمثلی هست که میگه:
وقتی دست گربه به گوشت نمیرسه میگه گوشت نجس شده![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Tokhme Morgh
18-09-2011, 21:26
ببخشيد كجا دست گربه به گوشت نميرسه! ما نفهميديم! مگه گوشي هاي سامسونگ رو اختصاصي براي شما ميزنن :31:
همون براي ... خوب بوده اين مثلت:31:

hasanmotori
18-09-2011, 21:33

فقط سامسونگ مریضه یا htc و موتورولا و lg هم مریضن ؟ :27:
شایدم برعکسه این 4تا برند سالمن و سونی فقط مریضه!
همینجا mehdi_brg هست که بعد از 4 روز آرکشو فروخت دلیلشم پردازنده ضعیف بود
به هر حال flagship سونی همیشه از flagship بقیه برندها ضعیفتره
آرک باید همزمان با دیزایر hd میومد نه حالا ... البته الانم بازار خودشو داره ولی این اشتباهه که با دو هسته ایها مقایسه بشه

R@R#M@N
18-09-2011, 22:32
دوستان میشه بگن با پردازنده های قویشون چکارهای مفید و خاصی میکنن ؟؟؟ که ما نمیتونیم با پردازنده ضعیف آرک بکنیم ؟؟

نکنه باهاش فول اچدی فیلم میگیرین و فیلمسازی میکنین ؟ شایدم پخش میکنین تو ال سی دی 4 اینچی از کیفیت 1080 لذت میبرین ؟؟

farzin_silver
18-09-2011, 22:48
بحث گوشی دیگه رو تو ابن تاپیک نکنید تا بحث پیش نیاد و کسی نیاد جواب بده.

سامسونگ که از هر کدوم گوشیاش 10 15 ملیون تا میفروشه مریضه. ما هم بوروسلی هستیم.باشه

Tokhme Morgh
18-09-2011, 22:48
فقط سامسونگ مریضه یا htc و موتورولا و lg هم مریضن ؟

مريض نيستن! چون از بازار عقب ميمونن ناچارن كه اونا هم توليد كنن! وگرنه نياز بازار اين نيست...

شما جواب آقا بهراد رو بديد

cool20063
18-09-2011, 23:09
انصافاً بهراد نکته جالبی رو بیان کرد جواب بدید لطفاً .
از طرفی سوال برای من اینه تولید فرت فرت گوشی هنر ؟ تازه خیلیشا هم فقط اسمش میاد ! خودش نمیاد . در واقع با کلک اومدن بالا با تولید زیاد ولی از هر 10 تا 5 تا میاد که از 5 تا یکش گذاشتن بقیه کپی اینو که قبول دارید ؟ در ضمن نمیدونم چرا اپل از سونی به عنوان دزد دقت کنید دزد صنعت شکایت نکرد ! :31:
سونی همیشه نو آور بود نه کپی کار همین برای ما بس .
از طرفی آرک اونقدر جذاب هست که ما نخوایم اسم برند های دیگر رو بیاریم ! دوستان از بچه های این کلوپ یعنی کلوپ ارک دقت کنید سونی اریکسون اکسپریا ارک سوال کردند در مورد قیاس بین این گوشی و گوشی های دیگه و ما هم لاجرم پاسخ دادیم اونم از روی انصاف نه بی انصافی و گزافه گویی .

total_overdose
18-09-2011, 23:13
بهرادجون الکی دفاع نکن!:31:
هر چیزی مورد استفاده میگیره حالا نه یه مدت دیگه!
همین که سرعت عالیه! تو گالری کند نمیشه تو بروزر پینچ زووم میکنی خیلی روونه عکس که با بلوتوس میگیری فوری نشون میده و صبر نمیکنه برای واضح شدن و خیلی چیزایه دیگه فواید هست!
مطمعن باش سونی هم همچین چیزی رو میزنه! اونوقتم بیا بگو نه 2 هسته ای فلانه!!!
اینا پیشرفت علم و صنعته! تا مدتی دیگه هم 4 هسته ای و کلاک های بالاتر میاد ماهم بگیم نه 4 هسته ای بدرد نمیخوره؟ 100 درصد بدرد میخوره!
اکثر بحث های اینجا بخاطر تعصب بیجا هست! فلان کس از سامسونگ خوشش میاد میاد اینجا سونیرو میکوبه و یا سونی خوشش میاد میاد سامسونگو میکوبه یا الجی و ...
هرچند میدونم خودتون هم توی دلتون بهتر بودن یا نبودن یه وسیلرو نسبت به اون یکیرو میدونید اما در بیانش ....
در آخر هم میگم هرچقدر پول بدی آش میخوری! نه آرک بده نه ایکس 10 بده نه گالاکسی بده و نه خیلی چیزایه دیگه بلکه هر کدومشون تو جایه خودشون و رنج قیمتشون خوب هستن!

farzin_silver
18-09-2011, 23:24
دوستان از بچه های این کلوپ یعنی کلوپ ارک دقت کنید سونی اریکسون اکسپریا ارک سوال کردند در مورد قیاس بین این گوشی و گوشی های دیگه و ما هم لاجرم پاسخ دادیم اونم از روی انصاف نه بی انصافی و گزافه گویی .

مریض بودن سامسونگ رو هم لاجرم در مورد قیاس گوشیها گفتند دوستان؟ :31:

cool20063
18-09-2011, 23:36
مریض بودن سامسونگ رو هم لاجرم در مورد قیاس گوشیها گفتند دوستان؟ :31:

اون از علاقه شدیده بعضی از دوستان به برندای دیگست :31: لاجرم . من به علاقه کسی توهین نمیکنم اما کسی هم بخواد هی بزور بگه فلان چیز بده که علاقه من سکوت نمیکنم :5:
انصافاً من ازش خوشم اومده
من با SII هم کار کردم گوشی خوبیه قبلاً هم گفتم اما به دلم نشست بحث پولشم نبود .
ترکیب باید باشه زیبای سخت افزار قوی و سافتور خوب همین که آرک رو دوست داشتنی کرده .
در مورد اینکه 2 هستهای بودن هم بکار میاد شکی نیست اما کمه کمه 1 تا 2 سال دیگه سونی هم برای اون موقع duo داره میده سر موقعش . الان هم بقول شما همین که این کارای عادی بهتر انجام میده قبول دارم ولی من دوستم الان داره تا خر خر ه هم توش چیز ریخته نه هنگ میکنه نه دیر بلا میاد نه چیز دیگه در ضمن 490 خریده دیروز از علائدین نه 780 :46: :46:

far2009
19-09-2011, 08:44
بابا این ها را ول کنید . من می خوام آرک بگیرم با گارانتی . فقط بهم بگید دقیقا محتویاتش چیه و جعبه اش چه شکلی هست . برای تست گارانتی و اینها چکار کنم ؟

sAeEd_kHaAn
19-09-2011, 09:22
ما که این ارک رو گرفتیم دستمون باهاش کار کردیم ( چندین بار) چیز دندونگیری نیست خداییش من در حد دیزایر معمولی دیدیمش گوشی که مال 1 سال و اندی پیش بود یعنی اصلا گوشی فوق العاده ای نیست این ارک
در مورد 2 هسته ای بودنم بگم همین دیروز گوشیمو با یه دیزایر اچ ذی مقایسه کردم تو رونی منو تو پینچ زوم سایتا و ... به طور محسوسی سریعتر و رونتر بود گوشیم ، این از استفاده معمولی حالا شما استفاده سنگینترو در نظر بگیر به قول دوستان هرچی پول بدی اش میخوری تازه اون اشی که اسمش ارک ه به این قیمت نمیارزه

cool20063
19-09-2011, 09:25
بابا این ها را ول کنید . من می خوام آرک بگیرم با گارانتی . فقط بهم بگید دقیقا محتویاتش چیه و جعبه اش چه شکلی هست . برای تست گارانتی و اینها چکار کنم ؟

محتویات رو من قبلاً گفتم ولی باز میگم . دوست عزیز داخل جبعه به طور استاندارد بیاد ( گوشی :31: کارت 8گیگ . کیف ارجینال . برچسب ضد خش . شارژر . شارژر فندکی . کابل usb . کابل hdmi . وهندز فری ) باشه جالب اینجاس رو پک های اصلی هندز فری mW600 بلوتوث هست که خودت میدونی ........
اما تو پک های علا ئدین ( کارت 8 گیگ ( دقت کن به مارک و کلاس رم که چینی درجه 3 نباشه ) کیف . برچسب . شارژر . شارژر فندکی. کابل hdmi . کابل usb ) باشه البته بیشتر مغازه ها شارژر فندکی و کیف رو میپیچونن و بعضی که خیلی لطف دارند کابل hdmi رو هم . بگردی فول پک کامل هست حتماً. قیمت آخر برای دیروز 490 .[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 10:25 AM ---------- Previous post was at 10:22 AM ----------

far2009
19-09-2011, 10:54
محتویات رو من قبلاً گفتم ولی باز میگم . دوست عزیز داخل جبعه به طور استاندارد بیاد ( گوشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کارت 8گیگ . کیف ارجینال . برچسب ضد خش . شارژر . شارژر فندکی . کابل usb . کابل hdmi . وهندز فری ) باشه جالب اینجاس رو پک های اصلی هندز فری mW600 بلوتوث هست که خودت میدونی ........
اما تو پک های علا ئدین ( کارت 8 گیگ ( دقت کن به مارک و کلاس رم که چینی درجه 3 نباشه ) کیف . برچسب . شارژر . شارژر فندکی. کابل hdmi . کابل usb ) باشه البته بیشتر مغازه ها شارژر فندکی و کیف رو میپیچونن و بعضی که خیلی لطف دارند کابل hdmi رو هم . بگردی فول پک کامل هست حتماً. قیمت آخر برای دیروز 490 .
یعنی واقعاهمه اینها را داره ؟ چطوری جا شده :31: کیف و شارژر فندکی هم تو پک پلمپ شده هست ؟

خوب گارانتی را از کجا مطمئن بشوم ؟ اون که من دیدم در عرض دو طرفش نوار های قرمز رنگی به عرض حدود 5 سانت بود.

Aloneboy
19-09-2011, 11:16
نحوه اتصال به اینترنت همراه اول چیه؟
بنده از طریق خود سایت همراه اول خطم رو فعال کردم و همچنین تنظیمات گوشی رو از طریق sms برایم ارسال شد ولی موقع نصب می نویسه problem تنظیمات دستی هم وارد كردم ولي كار نكرد و شايد اشتباه زدم لطفا راهنمایی کنید؟

cool20063
19-09-2011, 11:27
یعنی واقعاهمه اینها را داره ؟ چطوری جا شده :31: کیف و شارژر فندکی هم تو پک پلمپ شده هست ؟

خوب گارانتی را از کجا مطمئن بشوم ؟ اون که من دیدم در عرض دو طرفش نوار های قرمز رنگی به عرض حدود 5 سانت بود.
[/COLOR]

داشتن که داره اما اینکه بهت بدن یا نه سواله :31:
کیف فندک و شارژر هم داخلش هست اما اینکه تو پک گارانتی شده باشه یا نباشه نمیدونم :20:
گارانتی پارس کامتل لیبل قرمز هست . همونیه که دیدی .
البته گارانتی در ایران کلاً امری سرکاری و سوری هست .:13:

far2009
19-09-2011, 11:34
داشتن که داره اما اینکه بهت بدن یا نه سواله :31:
کیف فندک و شارژر هم داخلش هست اما اینکه تو پک گارانتی شده باشه یا نباشه نمیدونم :20:
گارانتی پارس کامتل لیبل قرمز هست . همونیه که دیدی .
البته گارانتی در ایران کلاً امری سرکاری و سوری هست .:13:
این که من قصد خرید ازش دارم بدون گارانتی را 540 میده و با گارانتی را 565

این تفاوت قیمت برای گارانتی اصلی کافیه ؟ چون بعضی ها فقط 10 تومان اختلاف داشت که خوب من مشکوک شدم

cool20063
19-09-2011, 11:37
نحوه اتصال به اینترنت همراه اول چیه؟
بنده از طریق خود سایت همراه اول خطم رو فعال کردم و همچنین تنظیمات گوشی رو از طریق sms برایم ارسال شد ولی موقع نصب می نویسه problem تنظیمات دستی هم وارد كردم ولي كار نكرد و شايد اشتباه زدم لطفا راهنمایی کنید؟

مدل گوشیت رو به طور کامل sms کن به 8008 یا 80008 . تنظیمات ارسال میشه برات . اسم برند با مدل .

---------- Post added at 12:37 PM ---------- Previous post was at 12:35 PM ----------

این که من قصد خرید ازش دارم بدون گارانتی را 540 میده و با گارانتی را 565

این تفاوت قیمت برای گارانتی اصلی کافیه ؟ چون بعضی ها فقط 10 تومان اختلاف داشت که خوب من مشکوک شدم

بدون گارانتی آخرین قیمت که من دارم 490 دوست عزیز 10 تومن نیست فاصله !
از من میشنوی بدون گارنتی بگیر اما با پک کامل . گوشی رو روشن کردی کامل تست کن اونجا همه چیشو اگه سالم بود بدون خراب نمیشه دیگه . :10:

Aloneboy
19-09-2011, 12:20
[QUOTE=cool20063;6477608]مدل گوشیت رو به طور کامل sms کن به 8008 یا 80008 . تنظیمات ارسال میشه برات . اسم برند با مدل .

---------- Post added at 12:37 PM ---------- Previous post was at 12:35 PM ----------

تنظيمات ارسال شد و انجام شد اما با بروزر خود گوشي و فايرفوكس هيچ سايتي نمياره؟
لازم نيست برم مخابرات براي فعال كردن يا چيزي؟

golmohammadi
19-09-2011, 12:22
سلام
تاپیک پاکسازی شد
از شروع اولین توهین پاکسازی شد
چند تا پست سالم هم مجبور شدم پاک کنم از این دوستان شرمنده چون با اسپیمهای دوستان این پستها معنی داشتند
دوستان خوبیت نداره چنین حرفهایی بهم بزنین
یادتون باشه هر بحثی بکنید یه طرف ولی توهین کردن در شان ی خودتان(ت) نیست
انتظار دارم صمیمانه باهم برخورد کنید
دقت کنید در کلوپ یک گوشی بهتره بحث در مورد اون گوشی باشه نه دیگری چون حتی بحث هم با فرض درست باشه خارج از قانون هست
ممنون از همگی

adrenalin
19-09-2011, 12:46
[QUOTE=cool20063;6477608]مدل گوشیت رو به طور کامل sms کن به 8008 یا 80008 . تنظیمات ارسال میشه برات . اسم برند با مدل .

تنظيمات ارسال شد و انجام شد اما با بروزر خود گوشي و فايرفوكس هيچ سايتي نمياره؟
لازم نيست برم مخابرات براي فعال كردن يا چيزي؟

دوست من پیشنهاد می کنه از داخل سایت خود همراه اول اقدام به نصب تنظیمات GPRS کنید خیلی بهتر هست

cool20063
19-09-2011, 12:50
golmohammadi ممنون ار توجه تون من با حرفتون کامل موافقم:20:
امیدوارم دیگر بحث برندهای متفرقه تو این ناپیک نباشه مگر سوال :20:
اینم پستای که من گذاشتم پاک شد :10:

مقایسه دوربین آرک و دیگر دوربین ها

مقایسه دوربین آرک و گلکسی اس 2

مقایسه صفحه lcd آرک و اس 2

مقایسه رسمی آرک و گلکسی

(البته لینک قبلی ترجمه شده توسط گوگل و بعدی لینک اصلی )

مقایسه آرک با htc hd 7

مقایسه فیلم برداری آرک و htc desire

مقایسه آرک و ایفون 4

دوستان لطفاً بعد از دیدن و این مطالب نظری عنوان نکنید این مطالب جهت روشن شدن سلایق برای خودتون و بر طرف شدن سوالت گذاشته شده :31:

far2009
19-09-2011, 12:51
من کل اصفهان ( فردوسی و احمد آباد ) را قیمت کردم خیلی ارزانش 530 بود که میگفت همان پشت ویترینی هست :31:

دست دوم هم بود 440 و چون تفاوت با گارانتی و بدون گارانتی حدود 30 یا 40 بیشتر نمی شد خودم حس می کنم حداقل اسم گارانتی روش باشه آدم خیالش راحت تره .

فقط چیا را چک کنم چون عصری می خواهم بخرم . خود گوشی چی توش باشه حتما چی نباشه ، راستی این گوشی تولید جدید و قدیم داره یا همه مدل هاش یکی هست ؟ آن رام گوشی چطوری باشه خوبه ؟

Green_life
19-09-2011, 13:29
[حقیقتش من قصد خرید این گوشی رو داشتم ولی با این حرفایی که دوستان اینجا زدند یه مقدار مردد شدم
احساس میکنم همچین آش دهن سوزی هم نیست
از ظاهرش خیلی خوشم اومده ولی نمیدونم درونش چه خبره!!!
نمیدونم چه کار کنم؟

cool20063
19-09-2011, 13:52
من کل اصفهان ( فردوسی و احمد آباد ) را قیمت کردم خیلی ارزانش 530 بود که میگفت همان پشت ویترینی هست :31:

دست دوم هم بود 440 و چون تفاوت با گارانتی و بدون گارانتی حدود 30 یا 40 بیشتر نمی شد خودم حس می کنم حداقل اسم گارانتی روش باشه آدم خیالش راحت تره .

فقط چیا را چک کنم چون عصری می خواهم بخرم . خود گوشی چی توش باشه حتما چی نباشه ، راستی این گوشی تولید جدید و قدیم داره یا همه مدل هاش یکی هست ؟ آن رام گوشی چطوری باشه خوبه ؟

دادا شوما بایست:31::10: دوربین رو چک کنی صدا تماس سنسور ها و رم هندز فری خود تاچ حتماً تست کن که کامل کار کنه . جدید قدیم نداره رام گوشی رو هم کار نداشته باش سخت افزار سالم باشه نرم افزار با آپدیت درست میشه .:10:

---------- Post added at 02:52 PM ---------- Previous post was at 02:49 PM ----------

[حقیقتش من قصد خرید این گوشی رو داشتم ولی با این حرفایی که دوستان اینجا زدند یه مقدار مردد شدم
احساس میکنم همچین آش دهن سوزی هم نیست
از ظاهرش خیلی خوشم اومده ولی نمیدونم درونش چه خبره!!!
نمیدونم چه کار کنم؟

عزیز جان دوستان کمی کم لطفی کردند زیاد جدی نگیر چون بحث بین خوب و خوبتره . اگه تهران اومدی حتماً برو علائدین یا پایتخت تست کن اگه تو اهواز هم جایی هیت این کارو انجام بده راستی یکی از دوستان من میگفت تو هرمزگان از همه جا ارزون تر فوول پک اگه نزدیک یک سر بزن خوشت اومد بخر نیومد نخر . اما از لحاظ علمی من تایید میکنم گوشی بسیار خوبیه . البته بازم میگیم سلیقه ای .
اون لینکای که گذاشتم و فیلم های قبلی رو چک کن نگاه کن شکت بر طرف میشه مخصوصاً فیلم مقایسه با آیفون :8:
اینم یک سری سمپل پیک گرین جان نگاه کن ببین بازم گوشی و دوربینی که تو شب اینجوری عکس بگیره بده ؟:10:

سنسور exmor فقط و فقط در آرک و دیگر محصولات 2011 سونی اریکسون

far2009
19-09-2011, 14:09
دادا شوما بایست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دوربین رو چک کنی صدا تماس سنسور ها و رم هندز فری خود تاچ حتماً تست کن که کامل کار کنه . جدید قدیم نداره رام گوشی رو هم کار نداشته باش سخت افزار سالم باشه نرم افزار با آپدیت درست میشه .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میگما این سنسورا که شوما میگوی یعنی دقیقن چی چی ؟ :31: اگه متوجه نشدی تا ترجمه کنم .

cool20063
19-09-2011, 14:18
میگما این سنسورا که شوما میگوی یعنی دقیقن چی چی ؟ :31: اگه متوجه نشدی تا ترجمه کنم .
[/COLOR]

فهمیدم دادا :31:
یعنی مثل سنسور حرکتی gps ژیرسکوپ و سنسور های تصویر برداری یا بجای واژهای نامانوس سنسور میگگویم حسگر :31:
کافی با گوشی کمی کار کنی صفحه با چرخوندن گوشی بچرخه یا از خوده فروشنده بخوا gps رو اجرا کنه برات . کیف مخصوص آرک هم اومده که چرم همونجا بگیر که سالارت زخمی نشه :31:

cool20063
19-09-2011, 14:23
اینم یک مقایسه کامل بین x10 و arc تو عکس برداری

:5:

یک مطلب جالب دیدم حیفام اومد نظرام اونم برنده شدن آرک به عنوان European Camera Phone 2011-2012 – Sony Ericsson Xperia Arc

اینم از دیگر مزایای سونی

far2009
19-09-2011, 14:45
فهمیدم دادا :31:
یعنی مثل سنسور حرکتی gps ژیرسکوپ و سنسور های تصویر برداری یا بجای واژهای نامانوس سنسور میگگویم حسگر :31:
کافی با گوشی کمی کار کنی صفحه با چرخوندن گوشی بچرخه یا از خوده فروشنده بخوا gps رو اجرا کنه برات . کیف مخصوص آرک هم اومده که چرم همونجا بگیر که سالارت زخمی نشه :31:
سنسور که میدونم چیچی اس . منظورم نوع سنسوراش بود

این سوال ها را کوتاه جواب بدی ممنون میشم
1- این gps فعال کردن داره ؟ هزینه ای بدهم یا نه براش ؟
2- این گوشی ژیرسکوپ داره ؟
3- سنسورهای تصویر بردارش چیا هستند ؟

cool20063
19-09-2011, 15:06
سنسور که میدونم چیچی اس . منظورم نوع سنسوراش بود

این سوال ها را کوتاه جواب بدی ممنون میشم
1- این gps فعال کردن داره ؟ هزینه ای بدهم یا نه براش ؟
2- این گوشی ژیرسکوپ داره ؟
3- سنسورهای تصویر بردارش چیا هستند ؟

1- اگر به صورت آفلاین باشه خیر نداره
2- بله داره
3- exmor . تشخیص لبخند . تشخیص چهره . و ....
:8:

johnypersian1656
19-09-2011, 15:19
دوستان آخرین آپدیتی که واسه آرک اومده همون 2.3.3 هست؟ مثل اینکه ورژن o2 هم از هنگ کنگ بهتره .درسته؟ رام سیانوژن واسه آرک چطوره؟ کسی تست کرده؟

saver
19-09-2011, 15:26
یکی یه عکس از شب نمیزاره اینجا

cool20063
19-09-2011, 18:09
یکی یه عکس از شب نمیزاره اینجا

به پست ای قبلی مراجعه کن

kkevinloren2006
19-09-2011, 18:21
اقا منم مشکل اینترنت همراه اول دارم همه تنظیمات درسته ولی کار نمیکنه؟؟؟ لطفا کمک کنید.

cool20063
19-09-2011, 18:33
اقا منم مشکل اینترنت همراه اول دارم همه تنظیمات درسته ولی کار نمیکنه؟؟؟ لطفا کمک کنید.

درست شرح بدید مشکل چیه که اگه کسی راهی بلد بود بگه بهتون :20:
به 8008 اس ام اس دادی ؟

far2009
19-09-2011, 19:01
عجب :

دیروز که رفته بودم این گوشی را قیمت کردم همه داشتند طوری که من قیمت ها را قاطی کردم به جز یک تعداد کمی از مغازه ها . اما امروز هیچکدوم نداشتند ( پلمپش را منظورمه ) یکیشون را که دیشب خودم بسته اش را دیدم امروز صبح فروخته بود !

راستی ظاهرا قیمت این گوشی رو حساب دلار که گرون شده 50 تومانی بالا رفته می خواستم بدونم این بالا رفتنه همیشگی هست ؟ این گوشی دوباره ارزون میشه ؟ من نهایت تا یک هفته می توانم صبر کنم . تو این مدت ارزون میشه ؟

kkevinloren2006
19-09-2011, 20:07
درست شرح بدید مشکل چیه که اگه کسی راهی بلد بود بگه بهتون :20:
به 8008 اس ام اس دادی ؟

بله اس ام اس دادم نوشت فعال شد تنظیماتم از خود سایت همراه اول دریافت کردم و کانکشن ساخته شد ولی اصلا سایتی باز نمیکنه خیلی هایی دیگه هم دیدم با ارک این مشکلو دارن

M@hdi-B
19-09-2011, 20:11
عجب :

دیروز که رفته بودم این گوشی را قیمت کردم همه داشتند طوری که من قیمت ها را قاطی کردم به جز یک تعداد کمی از مغازه ها . اما امروز هیچکدوم نداشتند ( پلمپش را منظورمه ) یکیشون را که دیشب خودم بسته اش را دیدم امروز صبح فروخته بود !

راستی ظاهرا قیمت این گوشی رو حساب دلار که گرون شده 50 تومانی بالا رفته می خواستم بدونم این بالا رفتنه همیشگی هست ؟ این گوشی دوباره ارزون میشه ؟ من نهایت تا یک هفته می توانم صبر کنم . تو این مدت ارزون میشه ؟

سلام

مگه چنده تو اصفهان؟

امروز علاالدین فول پکش رو 535 می دادن

شارژر فندکی . کیف . برچسب ال سی دی . کابل اچ دی ام آی .

far2009
19-09-2011, 20:30
سلام

مگه چنده تو اصفهان؟

امروز علاالدین فول پکش رو 535 می دادن

شارژر فندکی . کیف . برچسب ال سی دی . کابل اچ دی ام آی .
نه اینجا بدون گارانتی و کیف و شارژ فندکی میدن 540 تازه این ارزون ترین قیمتی هست که میگم تو دو مرکز موبایل اصفهان می دادند . کابل hdmi هم نمی دانم با این قیمت داشته باشه یا نه.

آخه داشتم پست های قدیمی تر تاپیک را میدیدم قیمت رو 500 تومان بود . البته میگم من برای این که این قیمت بشه نهایت می توانم یک هفته صبر کنم وگرنه زومیرم با همین قیمت می خرم

cool20063
19-09-2011, 21:52
نه اینجا بدون گارانتی و کیف و شارژ فندکی میدن 540 تازه این ارزون ترین قیمتی هست که میگم تو دو مرکز موبایل اصفهان می دادند . کابل hdmi هم نمی دانم با این قیمت داشته باشه یا نه.

آخه داشتم پست های قدیمی تر تاپیک را میدیدم قیمت رو 500 تومان بود . البته میگم من برای این که این قیمت بشه نهایت می توانم یک هفته صبر کنم وگرنه زومیرم با همین قیمت می خرم

بله قیمت بایین تر از اصفهان تازه فول پکش!
من فکر نکنم گرون شده باشه !
اگه باز قیمت رو بردن بالا بیا تهران بخر فکر کنم با پول بابلیط هم باز کمتر از اصفهان در بیاد دادااا:20:

cool20063
19-09-2011, 22:01
---------- Post added at 11:01 PM ---------- Previous post was at 10:58 PM ----------

[/COLOR]
بله اس ام اس دادم نوشت فعال شد تنظیماتم از خود سایت همراه اول دریافت کردم و کانکشن ساخته شد ولی اصلا سایتی باز نمیکنه خیلی هایی دیگه هم دیدم با ارک این مشکلو دارن

چون گوشی جدیدی تظیماتش رو ندارن شاید ! با ایرانسل هم تست کنید *140*3*6# برای gprs و *140*3*5# برای mms رو بزنید .
140 برای اعتباری
130 برای دائمی

kkevinloren2006
20-09-2011, 01:42
---------- Post added at 11:01 PM ---------- Previous post was at 10:58 PM ----------

[/COLOR]

چون گوشی جدیدی تظیماتش رو ندارن شاید ! با ایرانسل هم تست کنید *140*3*6# برای gprs و *140*3*5# برای mms رو بزنید .
140 برای اعتباری
130 برای دائمی
ایرانسل وصل میشه ولی کیفیتش جالب نیست .سرعت بعضی اوقات خیلی کند میشه همراه اول روی گوشی قبلیم کیفیتش بهتر بود

cool20063
20-09-2011, 10:05
ایرانسل وصل میشه ولی کیفیتش جالب نیست .سرعت بعضی اوقات خیلی کند میشه همراه اول روی گوشی قبلیم کیفیتش بهتر بود

با توجه به پشتیابنی این گوشی از edge نباید سرعت پاینی داشته باشه ! اگه اینطور باشه مشکل از ایران سل .
من گوشی فعلیم از edge پشتیابانی نمیکنه اما جالبه با gprs تا 30 kb در ثانیه سرعت دانلود میده در تهران .
mms چطور اونم فعال نیست ؟

amir200812
20-09-2011, 11:27
golmohammadi ممنون ار توجه تون من با حرفتون کامل موافقم:20:
امیدوارم دیگر بحث برندهای متفرقه تو این ناپیک نباشه مگر سوال :20:
اینم پستای که من گذاشتم پاک شد :10:

مقایسه دوربین آرک و دیگر دوربین ها

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمقایسه دوربین آرک و گلکسی اس 2

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمقایسه صفحه lcd آرک و اس 2

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمقایسه رسمی آرک و گلکسی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید(البته لینک قبلی ترجمه شده توسط گوگل و بعدی لینک اصلی )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمقایسه آرک با htc hd 7

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمقایسه فیلم برداری آرک و htc desire

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمقایسه آرک و ایفون 4

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددوستان لطفاً بعد از دیدن و این مطالب نظری عنوان نکنید این مطالب جهت روشن شدن سلایق برای خودتون و بر طرف شدن سوالت گذاشته شده :31:
عزیز لطفا اطلاعات اشتباه به کاربر ها ندید!
این مقایسه ها توهمی بیش نیستند! با توجه به نتیجه مقایسه شما arc از SII و N8 بهتر عکس میگیره!
ولی حقیقت اینه:

دوربین 8 مگاپیکسلی ARC حتی در مقابل بعضی از 5 مگاپیکسلی ها هم شکست میخوره! این نمونش:(جزئیات در عکس ARC کاملا نامعلوم هست!)

همه میتونم این مقایسه هارو در سایت معتبر GSMARENA ببینند!
واقعا هدف شما چی هست که همش داری در مورد این گوشی افسانه سرایی میکنی؟
کسانی میان اینجا و سوالاتی میپرسند و شما در جواب این جواب های جعلی رو میدید!؟ واقعا کار جالبی نیست! به هیچ عنوان کار جالبی نیست!

کسی که اینجا سوال میپرسه هدفش این هست که حقیقت رو بدونه نه اینکه افسانه سرایی شما رو بشنوه!
فردا وقتی گوشی رو خریدن و دیدن اونی نیست که شما میگید فکر نکنم برای شما دعای خیر بخونن!

johnypersian1656
20-09-2011, 12:46
والا من فن بوی سونی نیستم اما مدتیه که آرک دارم عکساش خداییش اینجوری هم نیست :دی نمیدونم چرا جی اس ام آرنا ها اینجوریه

Original Titan
20-09-2011, 13:02
سلام جاني

بدي جي اس ام اينه كه عكساي گوشي هاي سوني رو از روي فريمور قبل از ريليز گوشي بر ميداره!

عكساي آرك اصلا اينجوري نيست...

kkevinloren2006
20-09-2011, 13:05
با توجه به پشتیابنی این گوشی از edge نباید سرعت پاینی داشته باشه ! اگه اینطور باشه مشکل از ایران سل .
من گوشی فعلیم از edge پشتیابانی نمیکنه اما جالبه با gprs تا 30 kb در ثانیه سرعت دانلود میده در تهران .
mms چطور اونم فعال نیست ؟
نه ام ام اس هم فعال نیست . امروز صبح با ایرانسل وصل شدم سرعتش عالی بود ولی 1 ساعت بعد به شدت افت کرد یاهو رو هم باز نمیکرد در کل ایرانسل ثبات نداره . یکی از بچه ها میگفت من با ور رفتن تنظیمات اینترنت با نرم افزار سرعت بهتری میگیرم از ایرانسل!

johnypersian1656
20-09-2011, 13:18
سلام جاني

بدي جي اس ام اينه كه عكساي گوشي هاي سوني رو از روي فريمور قبل از ريليز گوشي بر ميداره!

عكساي آرك اصلا اينجوري نيست...

سلام علی جون. کجایی دلم برات تنگ شده :دی
والا معمولا توی comparison tool بعد از ریلیز گوشی اطلاعات گوشی رو وارد میکنه. عجیبه خود جی اس ام توی ریویو میگه :

The image quality is excellent. There’s plenty of fine detail in the XPERIA Arc shots (though surprisingly a bit lower compared to the X10) and the color rendering is good. Color saturation is slightly on the high side, but it's not too bad and if you are into punchier colors you might even like it better this way. There are no purple-fringing or over sharpening – noise levels are in check too.

خوب اگه excellent اینجوریه!!!! نکته ی بعد اینکه که exmor r backlight سنسوری که توش به کار رفته واقعا توی نور کم خودشو نشون میده .

golmohammadi
20-09-2011, 14:37
مقایسه عکسها در سایتها کاملا قابل اعتماد نیستند
و بهتره هر کسی خودش کار کنه تا بدونه چقدر خوبه یا بده
در ضمن تو gsmarena هیچوقت عکس از شب نمیذاره
و از اونجایی که اختلاف گوشیها بیشتر تو شب معلوم میشه فایده ای نداره

Original Titan
20-09-2011, 15:36
مخلص جاني! سربازي رو خلاصش كردي؟

خوب اگه excellent اینجوریه!!!! نکته ی بعد اینکه که exmor r backlight سنسوری که توش به کار رفته واقعا توی نور کم خودشو نشون میده .
هميـــــــن :31:

تازه از اونطرف بهترين كمرافون اروپا ميشه ... خارجي ها هم بازيشون مياد

آرك رو چطور ديدي؟ بخريم؟ نخريم؟

R@R#M@N
20-09-2011, 15:51
بخر آقا بخر :دی

MOHAMMAD2010
20-09-2011, 16:43
بچه ها من یه سوال داشتم خداییش بدون تعصب جواب بدین :
1 - بین دوربین آرک ، n8 ، گالکسی s2 ( همشون تو حالت 8 مگا ) کدوم عکسش بهتر هست ؟

johnypersian1656
20-09-2011, 18:00
مخلص جاني! سربازي رو خلاصش كردي؟
نه هنوز شش ماهش مونده بچم :دی

آرك رو چطور ديدي؟ بخريم؟ نخريم؟

دیزاین عالیییییییییی. سرعت تو منوها یکمی کند (من با لانچر خودش حال نمیکنم) . اون اول هم که فایل منیجر نداشت منم اینترنت نداشتم پوستم کنده شد :دی البته اینم بگم من از ترس اینکه فارسیشو از دست ندم رام دیگه ای نزدم. کلا گوشیه خوبیه اذیت نمیکنه اصلا . اما این فوتون چشممو گرفته :دی نمیدونم رام سیانوژن واسه آرک چطوره . بهراد تو امتحان نکردی؟ (راستی سلام. )

بین دوربین آرک ، n8 ، گالکسی s2 ( همشون تو حالت 8 مگا ) کدوم عکسش بهتر هست ؟

توی روز فکر کنم گلکسی اس 2 بهتره .

total_overdose
20-09-2011, 18:04
بچه ها من یه سوال داشتم خداییش بدون تعصب جواب بدین :
1 - بین دوربین آرک ، n8 ، گالکسی s2 ( همشون تو حالت 8 مگا ) کدوم عکسش بهتر هست ؟
من تغریبا همشون رو داشتم !
ان8 که قابل مقایسه با اینا نیست!
تو روزهم بین گالاکسی و آرک آنچنان تفاوت نیست یکم آرک خوشرنگتره اما گالاکسی شارپتره:46:

far2009
20-09-2011, 18:13
امروزم رفتم فردوسی یکی پلمپ و با گارانتی داشت میداد 590 یکی دیگه گفت فردا تو بارمون هست 570 با گارانتی . ( ما هم گفتیم یک روز صبر به 20 تومن می ارزه :31: )

اما یک چیز عجیب : یکی از مغازه دار ها داشت با همان لیبل قرمز اما لیبل باز شده بود با این حال کارت گارانتی توش بود و شماره سریالش با جعبه میخوند. تاریخ شروع گارانتی هم 28 ام بود.

گفت این را یک مشتری می خواسته ولی چون تو جعبه اش کابل hdmi نبوده بر نداشته !!

شما چی برداشت می کنید ؟ یعنی واقعا کابل Hdmi توش نبوده ؟!!!

johnypersian1656
20-09-2011, 18:22
من تغریبا همشون رو داشتم !
ان8 که قابل مقایسه با اینا نیست!
باز اسم نوکیا اومد این توتال سروکلش پیدا شد :دی میخوامتتتتتتتت حمید

---------- Post added at 07:22 PM ---------- Previous post was at 07:20 PM ----------

امروزم رفتم فردوسی یکی پلمپ و با گارانتی داشت میداد 590 یکی دیگه گفت فردا تو بارمون هست 570 با گارانتی . ( ما هم گفتیم یک روز صبر به 20 تومن می ارزه :31: )

اما یک چیز عجیب : یکی از مغازه دار ها داشت با همان لیبل قرمز اما لیبل باز شده بود با این حال کارت گارانتی توش بود و شماره سریالش با جعبه میخوند. تاریخ شروع گارانتی هم 28 ام بود.

فار جان یه زمانی عاشق گوشیهای چینی بودی. چی شد بیخیال شدی؟ :دی فار من از فلکه احمد آباد حدودا 2 هفته پیش خریدم 530 یه قیمت اونجاها بگیر

Original Titan
20-09-2011, 18:41
جاني فوتون وايمكسم داره!!!! دمش گرم! به وايمكس ايرون ميگيره؟ اصن ابتكاري بود از برادران موتوري! (نه اون موتوريه :31:)

johnypersian1656
20-09-2011, 19:00
:دی بله استاندارد 802.16 هست . برادران موتوری :دی

آنتی اسپم :

آندروید 2.3.4 برای آرکککککککککککک . فایل ftf که باید با flashtool فلش کنین :

cool20063
20-09-2011, 19:12
عزیز لطفا اطلاعات اشتباه به کاربر ها ندید!
این مقایسه ها توهمی بیش نیستند! با توجه به نتیجه مقایسه شما arc از SII و N8 بهتر عکس میگیره!
ولی حقیقت اینه:

دوربین 8 مگاپیکسلی ARC حتی در مقابل بعضی از 5 مگاپیکسلی ها هم شکست میخوره! این نمونش:(جزئیات در عکس ARC کاملا نامعلوم هست!)

همه میتونم این مقایسه هارو در سایت معتبر GSMARENA ببینند!
واقعا هدف شما چی هست که همش داری در مورد این گوشی افسانه سرایی میکنی؟
کسانی میان اینجا و سوالاتی میپرسند و شما در جواب این جواب های جعلی رو میدید!؟ واقعا کار جالبی نیست! به هیچ عنوان کار جالبی نیست!

کسی که اینجا سوال میپرسه هدفش این هست که حقیقت رو بدونه نه اینکه افسانه سرایی شما رو بشنوه!
فردا وقتی گوشی رو خریدن و دیدن اونی نیست که شما میگید فکر نکنم برای شما دعای خیر بخونن!

من فکر کنم با جوابای زیبای که دوستان دادن این وهم و توهم شما در اینکه ما می خواییم کسی گول بزنیم بر طرف شد :31:
شما اگه به این عکسا شک داری میتونی به عکسای که تو پستای قبلی گذاشته شده و خود دوستان گرفتن مرا جعه کنید میبینید دوربینش اصلاً بد نیست .
کسی هم اینجا اگه سوال میپرسه از آرک میخواد بدونه منم تا اونجا که میدنم جواب میدم نه بیشتر .
یک سوال برای من پیش اومده اونم اینکه تو مقایسه های که من گذاشتم و خودم دیدم تو هیچ کدوم از عکسای دوربین ها بد یا خوب نبوده ! که بخواد دروغ یا راست شده باشه ! پایینشم اگه دقت میکردید نوشتتم که " دوستان لطفاً بعد از دیدن و این مطالب نظری عنوان نکنید این مطالب جهت روشن شدن سلایق برای خودتون و بر طرف شدن سوالت گذاشته شده "
یعنی گوشی کاملاً سلیقه ای
در شب هم یک سنسوری داره این گوشی بهتر عکس میگیره ! حالا اینکه اون به دل شما نمیشینه به دیگران مربوط نیست !
من اصلاً تعصبی رو این گوشی ندارم اگه گوشی بهتری به نظرم بیاد اونو میخرم و اصلاً دیگه کاری هم به گلکسی ندارم ! اما نمیدونم شما چرا انقدر سنگ اونو به سینه میزنید !
من موندن چرا یک چیز انقدر ما گنده میکنیم ! آرک گلکسی سنسیشن و هر کوفته دیگه تنها یک مدتی پیشرفته است نه تا ابدهر که ! حالا هی بت سازی می کنید ! و هر گوشی ضعف خودشه داره
مثلاً آرک دوربین ثانویه نداره !
خواهش می کنم دست از این بت سازی الکی بر دارید ..
در ضمن اون وب سایت های که من گذاشتم کاملاً معتبر هستند .
کل دنیا که نمیان دروغ بگن به خاطر یک گوشی !
اینم یک سایت دیگه

cool20063
20-09-2011, 19:42
من طی صحبتهای یکی از دوستان در مورد اینکه دیگران رو درام گمراه میکنم و افسانه سرایی میکنم و عکس جعلی میزارمم.........
به سایت که ایشون معرفی کردن رفتم و از این سایت نمونه میزارم جالب انوقت ببینید کیه که داره با تعصب بیجا دیگران رو گمراه میکنه ! این عکسا ماله سایت gsmarena هست

دوستانی که شک دارن با کلاً میخوان مقایسه ببینن برن به این سایت

و یا به این

.
درود بر همه شما .

---------- Post added at 07:42 PM ---------- Previous post was at 07:39 PM ----------

اگه میخوای با گارانتی بخری اونای که لیبل باز رو یا نخر یا بسیار احتیاط کن چون ممکن گوشی مرجوعی باشه ! یا وسایلو شو برداشته باشن .
برداشت ما رو ولش کن شما هم اگه توش نبود بر ندار .

MOHAMMAD2010
20-09-2011, 20:44
ما که نفهمیدیم کدوم بهتره ( هر کسی یه چیزی میگه :31: )
اگه کسی هر سه تاشو با هم داشته باشه از یه جا عکس بگیره میشه نظر داد
به عکسای این سایتا زیاد نمیشه اعتماد کرد !

cool20063
20-09-2011, 21:20
ما که نفهمیدیم کدوم بهتره ( هر کسی یه چیزی میگه :31: )
اگه کسی هر سه تاشو با هم داشته باشه از یه جا عکس بگیره میشه نظر داد
به عکسای این سایتا زیاد نمیشه اعتماد کرد !

به عکسای سایت که نمیشه اعتماد کرد کاملاً درسته .
اما به نظرت اروپایی ها مریضاً یا افسانه سرایی های من گولشون زده :31: این گوشی به عنوان بهترین موبایل در قسمت بهترین دوربین 2011 2012 انتخاب کردن!
آقا بهراد اگه زحمتشو بکشه چند تا عکس توپ بزاره خیلی خوب میشه شکو تردید بر طرف میشه اگه mehdi _ brg هم زحمت انورشو بکشه عالیسسسسسسسسست.

johnypersian1656
20-09-2011, 21:38
دوستان الان آپدیت کردم به 2.3.4 واقعا سرعت گوشی عالی شده. یه سری امکانات و برنامه ها هم به قسمتهای مختلف از جمله دوربین اضافه شده.

قسمتی به نام 3d panorama هم اضافه شده باحاله.

اینم 3 تا عکس با این ورژن جدید (ببخشید دیگه سوژه نبود) لازمه بگم در نور اتاق (معمولی) گرفته شده

far2009
20-09-2011, 21:54
ببخشید وسط بحث میام :31: محتوای جعبه پلمپ شده توسط کامتل باید چیا باشه ؟ بیشتر منظورم رو کابل hdml هست . این کابل باید باشه دیگه ؟

حالا برای اینکه بی ربط با بحث نباشه ، آرک دوربینش خوبه :31:

cool20063
20-09-2011, 21:56
ببخشید وسط بحث میام :31: محتوای جعبه پلمپ شده توسط کامتل باید چیا باشه ؟ بیشتر منظورم رو کابل hdml هست . این کابل باید باشه دیگه ؟

حالا برای اینکه بی ربط با بحث نباشه ، آرک دوربینش خوبه :31:

داداا قبلاً هم بهت گفتما !
باید باشد تو جعبش .
اگه نجستی بگو بستونم برات بفرستم :31: دروبینشم خوبس منم خوبم شما خوبی ؟

Хоссейн
20-09-2011, 22:16
چرا واسه من آپدیتش نیومده ؟:دی
میگه your phone already has the last software

johnypersian1656
20-09-2011, 22:19
چرا واسه من آپدیتش نیومده ؟:دی
میگه your phone already has the last software

واسه بعضی مناطق اومده. شما همون فایلی که لینک دادم رو دانلود کنین و با فلش تولز فلش کنین. از منم ota نبود :دی

far2009
20-09-2011, 22:49
واسه بعضی مناطق اومده. شما همون فایلی که لینک دادم رو دانلود کنین و با فلش تولز فلش کنین. از منم ota نبود :دی
ببخشید از کجا بفهمم برا محله ما هم آمده یا نه :31:

johnypersian1656
20-09-2011, 23:02
خوب خدارو شکر این فیرمویر جدید بدون مشکل از پارسی هم پشتیبانی میکنه :

---------- Post added 21-09-2011 at 12:02 AM ---------- Previous post was 20-09-2011 at 11:59 PM ----------

ببخشید از کجا بفهمم برا محله ما هم آمده یا نه
دوست گلم منم مثل خودت اصفهان هستم :دی منظورم اینه که ما over the air نمیگیریم . مجبوریم یا با seus یا با فلش کردن با flash tools بگیریم.

R@R#M@N
20-09-2011, 23:17
جانی میگن تو 2.3.4 یو اس بی هم راه افتاده ! یه تست بزن ! البته میگن مس استوریج نداره :دی
اسکرین شات هم که میتونی بگیری باش :دی !!!

راجع به رام سیانوژن پرسیدی :دی کلاً بی فایدس !
من بوت لودر کرک کردم ! کرنل رو عوض کردم کرنل دوووم ریختم ! رووت هم کردم ! الان مثه باقلوا فلش رو وصل میکنم باهاش عشق بازی میکنم :دی !!
سرعتی هم حرف نداره (البته از لانچر پرو استفاده میکنم :دی)

cool20063
21-09-2011, 00:03

با v..p..n میشه آپدیت کرد ؟ ماله کجا باشه آپدیت میکنه ؟
Gesture input
اضافه شده ؟
یا swiping the word
فکر کنم بهش میگن !

pgu83
21-09-2011, 00:27
سه شنبه شیراز:
فول پک:515

pouria2x2
21-09-2011, 02:48
من این گوشی رو خریدم ولی تا حالا با آنروید کار نکردم لطفا" طریقه ی نصب بازی و برنامه و لینک دانلود چند تا نرم افزار و بازی و ویجت بدرد بخور رو بزارید
از کجا بفهمم گوشی روت شده و ورژن 2.3.4 رو چجوری نصب کنم؟
یه سوال دیگه چجوری میتونم یو اس بی شارژ گوشی رو خاموش کنم؟