PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Xperia™ Arc & Arc S | گوشي هاي اندرويدي سوني اريكسون با پردازنده هاي 1 و 1.4 گيگاهرتزي

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

pandora tomorro
02-05-2011, 17:07
اخه کلا سلیقه ی عجیب قریبی داری شما ! این طور بخوایم حساب کنیم همین خودتون نباید تو این تاپیک پیداتون بشه چون k800 تون میتونه هر کاری بخواین انجام بده غیر اینه ؟!
بعدشم شما حال حاضرتون رو میبینین وقتی یه مدت گزشت و همه چیز پیشرفت کرد و یه سری برنامه یا بازی یا هر چیز دیگه ای که احتیاج به cpu قوی داشت قدر گوشیتون رو میدونین! حداقل واسه من این طور نیست که هر سال گوشیم رو عوض کنم شما رو نمیدونم....
بعدشم قیمت گلکسی 500 هست و arc قیمتش 600 اینا با اینکه هیچ برتری خاصی نسبت به هم ندارن پس منطقیه ادم بره گلکسی اس بگیره نه ؟!

tanatos
02-05-2011, 17:34
این مدتی که میگی گذشت منظورت چه مدته؟
مگه انتظار داری یه گوشی چقدر برات در سطح اولیش کار کنه!
مگه اینکه بخوای یه گوشی بخری که 5 سال نگهش داری اگه اینطوریه آره آرک مناسب شما نیست!
فکر کنم باید بری تری دی الجی رو بخری چون تا اون مدتی که میگی احتمالا تری دی رو دور میفته!

senaps
02-05-2011, 17:51
اخه کلا سلیقه ی عجیب قریبی داری شما ! این طور بخوایم حساب کنیم همین خودتون نباید تو این تاپیک پیداتون بشه چون k800 تون میتونه هر کاری بخواین انجام بده غیر اینه ؟!
من از وقتی k800 گرفتم تا حالا،100 تا گوشی خریدم و فروختمش باز!! بعضی ها مثل گلکسی یه هفته هم دستم نبود و ردش کردم،یکی مثل ایکس پریا دو سه ماه!! k800 همیشه همراهم هست،ولی به یه اسمارت فون هم احتیاج دارم!:31:

بعدشم شما حال حاضرتون رو میبینین وقتی یه مدت گزشت و همه چیز پیشرفت کرد و یه سری برنامه یا بازی یا هر چیز دیگه ای که احتیاج به cpu قوی داشت قدر گوشیتون رو میدونین!
گفتم که،روی حرفای من،بیشتر با ادماییه که مثل خودم هر سال عوض میکنن گوشی رو!!

بعدشم قیمت گلکسی 500 هست و arc قیمتش 600 اینا با اینکه هیچ برتری خاصی نسبت به هم ندارن پس منطقیه ادم بره گلکسی اس بگیره نه ؟!
بحث من راجع به امروز،گلکسی 2 و ارک هستش!! ارک و گلکسی با هم تفاوت چندانی ندارن، و به نظرم خرید گلکسی 1 به صرفه تره!! من میگم،برای خرید،امروز،ارک از گلکسی 2 مناسب تره!!(برا کسانی که گوشی رو سالانه عوض میکنن!!)
دلایلش رو هم پست قبلی کامل توضیح دادم!!

و طبیعی هم هست که بچه هایی که این گوشی رو دارن روش تعصب دارن
بعد از رویو هایی،اصلا این گوشی رو ازش خوشم نمیاد و نخواهم خرید!! منتظر واکمن سونی میشم!!(8 نه!!)

مگه انتظار داری یه گوشی چقدر برات در سطح اولیش کار کنه!
بستگی داره!! مثلا،من لپ تاپی که دو سال پیش خریده بودم رو دیگه نیگاش هم نمیکنم!!اخر سر هم ردش کردم رفت...چون واقعا از لپ تاپ زیاد استفاده میکنم!! ولی k800،هنوز همون قابلیت ها و استفاده هایی که براشون خریدمش رو داره،و هیچ گوشی دیگه ای برای من اونها رو انجام نمیده!!
فک کنم با توجه به استفاده های اشخاص خیلی فرق میکنه...مخصوصا که این دوستمون میگه اهل عوض کردن گوشی،اونم هر ساله نیست!!
اگه ارک،اون مشکل احمقانه ی جای جک رو نداشت،بعد از این همه سال k800 رو میذاشتم تو جعبش!! ولی هر چی فکر میکنم،میبینم باید منظتر بشینم که واکمن بعدی سونی با اندروید بیاد بیرون!!

pandora tomorro
02-05-2011, 18:05
خب با توضیحات الانتون موافقم و قبول دارم حرفتون رو ! گلکسی 2 مطمئنا با قیمتی که وارد ایران میشه به هیچ وجه خریدش عاقلانه نیست ! قیمتش دور وره 500 بشه به نظرم خوبه ولی خب باید دید اون موقع چه گوشی های جدیدی با چه قابلیت هایی وارد بازار شدن روز به روز همه چیز در حال تغییره...
در مورد خودم خرید یه اسمارت فون رو ضروری میدونم چون P1i ام بعد 4-5 سال دیگه احتیاجاتم رو براورده نمیکنه :46:
همون طور که متوجه شدی اون طور ادمی نیستم که سریع به سریع گوشی عوض کنم :31:

sabzefosfori
02-05-2011, 19:57
از اون حرف ها که سالی يک بار شايد به چشم بخوره ( فلان گوشی دوهسته آی هستش و اين 1 هسته آی چه فرقی دارن مهم اينه که همون استفاده که طرف داره از گوشی ميکنه منم دارم با يک هسته آی ميکنم ) :5:

مثال من هم گوش کنيد چه فرقی داره شما يک bmw z4 سوار بشی يا يک سمند هردو شما رو ميرسونن مقصد . :25:

آخه عزيز من اين چه حرفی بود cpu حتی تو تاچ هم تأثير داره وقتی شما چند تا برنامه بازی بريزی رو گوشيت و گوشيت نسبتاً سنگين شد و رفتی سر گالری که عکساتو مرور کنی ميبينی که چه زمانی رو صرف ميکنه تا عکسا رو بلا بياره ما کاربران چرا هميشه برامون قدرت گوشی مهم هستش

بخاطر همين چيزا وقتی کلی فيلم و عکس با کيفيت رو گوشييت 3 سوته برات باز کنه خودت لذت ميبری از پولی که بابت گوشی دادی .

senaps
02-05-2011, 20:26
از اون حرف ها که سالی يک بار شايد به چشم بخوره ( فلان گوشی دوهسته آی هستش و اين 1 هسته آی چه فرقی دارن مهم اينه که همون استفاده که طرف داره از گوشی ميکنه منم دارم با يک هسته آی ميکنم ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عزیز،من هنوز خواستار معرفی شدن چند تا برنامه هستم که فقط با پردازنده ی 2 هسته ای کار میکنه!!
حرف من اینه که پردازنده های 2 هسته ای برای موبایل،برا امسال نیستن!!چون برنامه ای براشون نیست!!

اصلن کسی این گوشی رو با به ابرکامپیوتر هم اگه مقایسه کنه اشتباه بزرگی کرده چون آرک مسلمن خیلی خیلی بهتره!
و دلیل مثالم با ابر کامپیوتر این بودش که بگم وقتی چیزایی که به هم ربط دارن،مثل سخت افزار و نرم افزار با هم پیش نرن،و فقط یکی خیلی جلو بره،هیچ تفاوتی کارکردی ایجاد نمیشه!!!

ما تا صد سال دیگه بحث بکنیم،اندروید هیچ برنامه ای نداره که فقط بشه با پردازنده ی 2 هسته ای ازش استفاده کرد!!(تا اخر امسال حداقل!!)

شاید شما دوستان پولتون از زمین و اسمون بالا بره،ولی همه اینجوری نیستن،و به فکر یه چیز متوسط هستن!! بین ارک و گلکسی اس 2،ارک گوشی متوسط و بهتریه!! چون سال اینده که می فروشمش،حسرت نمیخورم که این همه پول اضافه رو برا چی دادم!!

بخاطر همين چيزا وقتی کلی فيلم و عکس با کيفيت رو گوشييت 3 سوته برات باز کنه خودت لذت ميبری از پولی که بابت گوشی دادی .
خوب این استفاده ی سایر دوستانه!! بالاترین کیفیت فیلمی که تا حالا روی گوشی هام داشتم،فیلم های 720 پی بودن که با دوربین گوشی فیلم برداری کردم از مثلا با دوستان رفتیم اردو و داریم می رقصیم و مسخره بازی در میاریم که بهترین خاطره ی شاید کل اون فصل بودش...و خوشبختانه،اون فیلم،بدون هیچ مشکلی تو سه سوت اجرا میشه....شاید شما احتیاج داشته باشی که فیلم 1080 ببینی،ولی من ندارم پس تو نظراتم،میگم که تا همین حد 720 به درد میخوره!! و شما هم میگی که نه خوب نیست!! چون به کیفیت بالا تر احتیاج داری!! اینجا جاییه که یکی از ی نوشت هام به درد میخوره که گفتم من سعی در قانع کردن کسی ندارم و فقط نظرات خودم رو میگم!!

همونطور هم که دیدید چیز خاصی نگفتم و حرفشون رو اگه قشنگ بود به خودشون برگردوندم!
بنده اینجچا مدیر نیستم که بخوام دخالت بکنم عزیز،فقط خواستم بگم که بحثمون از مسیر دوستانه،به جاهای دیگه کشیده نشه!! برا همین هم حرف های دوتاتون رو کوتو کردم!!

مثال من هم گوش کنيد چه فرقی داره شما يک bmw z4 سوار بشی يا يک سمند هردو شما رو ميرسونن مقصد . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب،البته تفاوت هایی از لحاظ ایمنی هست،که خوشحال میشم شما اونها رو در بحث ارک و گلکسی 2 یاد اوری بکنید! خوشحال میشم.... تا جایی که من میدونم و احتمالا سایر علاقه مندان به تکنولوژی میدونن،امنیت و خر کاری دستگاه ها،در محصولات سونی معروف تره تا هر کس دیگه ای!!

دوربین آرک با دوربین های 20مگاپیکسلی حرفه ای برابری میکنه و همچنین انقدر زیباس که دل منو برده :|
در زیبا بودنش شک نکنین!! ولی دوربینش،واقعا کیفیت خارق العاده ای داره که فکر نکنم کسی بخواد بگه یه 8 مگاپیکسلی بهتر از اون دیده!! و میدونی چیه؟ منتظرم که یکی از رفقام،مقایسه ی عکس ارک رو با یه دوربین 8 مگاپیکسلی دیجیتال کامپکت سونی برام بذاره که بذارم اینجا!!!

و گلکسی اس 2 هم مثله اسباب بازی بچه ها میمونه و اصلن بدرد نمیخوره همچنین گوشیهای دیگه!
تو همین انجمن،یه ماه قبل از اینکه نکسوس اس بیاد تو بازار،گفتم واسه من یه پاره اجره!! بحث خیلی بالا گرفت سر اون حرف من،یه ماه بعد،دیدیم که گوشی عرضه شد و من فکر میکنم که بدترین شکست رو خورد نکسوس اس!! من پیشگو نیستم،ولی گوشی فروشی دارم و میدونم ملت دنبال چین!!گوشی های زیادی رو تست کردم،و واسه همین میتونم تشخیص بدم برا من،ارک در مقابل گلکسی اس 2 مثل لمبورگینی در مقابل سمند میمونه....شاید از نظر شما که مشخصا اوستایی که بحث میکنی،چیزایی مد نظرت هست که معادله از نظر تو برعکسه!!

pesal2ak
02-05-2011, 22:08
سلام بر دوستان عزیز!
ببخشید وسط دعواتون مزاحم میشم...واقعا انقدر برام حیاتی هست جواب این سوال که نمیشد نپرسم
من شنیدم توی مشخصات گوشی که اروپا و امریکا ریلیس میشه با اونی که میاد آسیا، تفاوت هست!
دوستم داره از آلمان میاد ایران به زودی! میخواستم ببینم اشکالی پیش میاد اگه بگم یه آرک از اونجا برام بیاره؟ (جز تفاوت دز طبان پیش فرض که خب میتونم خودم عوضش کنم!)
بازم سوال حیاتیمو تکرار میکنم: اگه بگم کسی از آلمان وسام آرک بیاره، تو ایران میشه ازش به راحتی استفاده کنم؟ کسی در این زمینه چیزی میدونه؟

آقا یه سوال دیگه! الان تو امازون این گوشیو زده 639 دلار! ای بی هم زده 660 دلار (آنلاک شده).... با قیمت سایت مثقال (دلاری 1148 تومن)، گوشی آمازون میشه طرفای 733 تومن، تازه بدون گمرک! اون وقت اینجا 630 هم گیر میاد؟ مشکوک نیس به نظرتون؟!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Original Titan
02-05-2011, 22:54
آقا یه سوال دیگه! الان تو امازون این گوشیو زده 639 دلار! ای بی هم زده 660 دلار (آنلاک شده).... با قیمت سایت مثقال (دلاری 1148 تومن)، گوشی آمازون میشه طرفای 733 تومن، تازه بدون گمرک! اون وقت اینجا 630 هم گیر میاد؟ مشکوک نیس به نظرتون؟!
شما دلار رو 100 تومن گرون تر نزدي داداش؟ :31:

اين سايتا گرون فروش هم هستن تازه ملت كه از اين سايتا نميخرن بيان اينجا بفروشن!!

بازم سوال حیاتیمو تکرار میکنم: اگه بگم کسی از آلمان وسام آرک بیاره، تو ایران میشه ازش به راحتی استفاده کنم؟ کسی در این زمینه چیزی میدونه؟
اگه گوشي آنلاك باشه كه نه ...مشكلي نداره
ببين اگه دبي هم پياده ميشن :31: از اونجا بگيره كه ارزون تره....

sabzefosfori
02-05-2011, 23:13
عزیز،من هنوز خواستار معرفی شدن چند تا برنامه هستم که فقط با پردازنده ی 2 هسته ای کار میکنه!!
حرف من اینه که پردازنده های 2 هسته ای برای موبایل،برا امسال نیستن!!چون برنامه ای براشون نیست!!

و دلیل مثالم با ابر کامپیوتر این بودش که بگم وقتی چیزایی که به هم ربط دارن،مثل سخت افزار و نرم افزار با هم پیش نرن،و فقط یکی خیلی جلو بره،هیچ تفاوتی کارکردی ایجاد نمیشه!!!

ما تا صد سال دیگه بحث بکنیم،اندروید هیچ برنامه ای نداره که فقط بشه با پردازنده ی 2 هسته ای ازش استفاده کرد!!(تا اخر امسال حداقل!!)

شاید شما دوستان پولتون از زمین و اسمون بالا بره،ولی همه اینجوری نیستن،و به فکر یه چیز متوسط هستن!! بین ارک و گلکسی اس 2،ارک گوشی متوسط و بهتریه!! چون سال اینده که می فروشمش،حسرت نمیخورم که این همه پول اضافه رو برا چی دادم!!

خوب این استفاده ی سایر دوستانه!! بالاترین کیفیت فیلمی که تا حالا روی گوشی هام داشتم،فیلم های 720 پی بودن که با دوربین گوشی فیلم برداری کردم از مثلا با دوستان رفتیم اردو و داریم می رقصیم و مسخره بازی در میاریم که بهترین خاطره ی شاید کل اون فصل بودش...و خوشبختانه،اون فیلم،بدون هیچ مشکلی تو سه سوت اجرا میشه....شاید شما احتیاج داشته باشی که فیلم 1080 ببینی،ولی من ندارم پس تو نظراتم،میگم که تا همین حد 720 به درد میخوره!! و شما هم میگی که نه خوب نیست!! چون به کیفیت بالا تر احتیاج داری!! اینجا جاییه که یکی از ی نوشت هام به درد میخوره که گفتم من سعی در قانع کردن کسی ندارم و فقط نظرات خودم رو میگم!!

بنده اینجچا مدیر نیستم که بخوام دخالت بکنم عزیز،فقط خواستم بگم که بحثمون از مسیر دوستانه،به جاهای دیگه کشیده نشه!! برا همین هم حرف های دوتاتون رو کوتو کردم!!

خوب،البته تفاوت هایی از لحاظ ایمنی هست،که خوشحال میشم شما اونها رو در بحث ارک و گلکسی 2 یاد اوری بکنید! خوشحال میشم.... تا جایی که من میدونم و احتمالا سایر علاقه مندان به تکنولوژی میدونن،امنیت و خر کاری دستگاه ها،در محصولات سونی معروف تره تا هر کس دیگه ای!!

در زیبا بودنش شک نکنین!! ولی دوربینش،واقعا کیفیت خارق العاده ای داره که فکر نکنم کسی بخواد بگه یه 8 مگاپیکسلی بهتر از اون دیده!! و میدونی چیه؟ منتظرم که یکی از رفقام،مقایسه ی عکس ارک رو با یه دوربین 8 مگاپیکسلی دیجیتال کامپکت سونی برام بذاره که بذارم اینجا!!!

تو همین انجمن،یه ماه قبل از اینکه نکسوس اس بیاد تو بازار،گفتم واسه من یه پاره اجره!! بحث خیلی بالا گرفت سر اون حرف من،یه ماه بعد،دیدیم که گوشی عرضه شد و من فکر میکنم که بدترین شکست رو خورد نکسوس اس!! من پیشگو نیستم،ولی گوشی فروشی دارم و میدونم ملت دنبال چین!!گوشی های زیادی رو تست کردم،و واسه همین میتونم تشخیص بدم برا من،ارک در مقابل گلکسی اس 2 مثل لمبورگینی در مقابل سمند میمونه....شاید از نظر شما که مشخصا اوستایی که بحث میکنی،چیزایی مد نظرت هست که معادله از نظر تو برعکسه!!

من رو ببخشين ولی شما يکم به جواب هايی که ميديد دقت کنيد اصلاً نميدونم چی بگم مثلاً گفتی 2 هسته آی اصلاً برنامه براش نيست اگه ارگ زمانی که 1 هسته آی به بازار امد اومده بود من همين جواب شما رو ميدادم به من نميخنديدی هر چيزی اولش برنامه براش نيست و انگشت شمار هستش ولی بعد ميبينيد که وای چی چيزا ساخته شده برای دوقلوها ,مسئله بعد شما يعنی فقط بخاطر برنامه مثلاً ميری گوشی 2 هسته آی ميخری
عزيزم هرچی cpu گوشی شما قويتر باشه لذت شما از گوشی بيشتر
بازی باز ميکنی بگير تا تاچ صفحه و . . . :46:

حالا شما خوبه ميگی پردازنده های 2 هسته آی برای امسال نيستن gs2 که از همه گوشی های 2 هسته آی بازار يک سال جلوتر هستش مخصوصاً با موتور گرافيکی mali-400mp پس با برداشتی که شما داريد gs2 مال سال 2012 هم نيست :20:

راستی گفتين که پردازنده های 2 هسته آی مال امسال نيستن ، خوب ميگفتين زدتر که اين عزيزان 2 هسته آی رو سال 2012 بدن بيرون وای سال ديگه که ميخواد 4 هسته آا بياد اون رو چيکار کنيم :31:

آخرين مورد من گفتم که شما اگه گوشی قدرتمندی داشته باشی تو فيلم ديدن مخصوصاً گالری بازی و برنامه لذت بيشتری از گوشيتون ميبريد يادم نيمياد راجب فيلم برداری بالاترين کيفيت حرفی زده باشم
دوست من راجب مثالی که زدم چرا به يه چيز ديگه ربط ميدين قبول کن که حرفتون اصلاً منطقی نبود که گوشی 2 هسته آی با يک هسته آی فرقی نداره
راجب sony ericson من اصلاً مشکلی باهاش ندارم شما تعسب داری روش اگه دقت کنی من اصلاً صحبتم راجب برندی نبود از اين حرف 2،1 مثل هم، هستن شروع شد به هر حال دوست من اين خصوصيت آدم هستش که چيزی که خوشش ميياد بدی و زشتيش به چشش نمياد :11:
شاد و پيروز باشی

kissyou
02-05-2011, 23:14
سلام دوستان

ببینید بچه ها بحث در مورد یک گوشی هیچ وقت پایانی نداره چون نظرات متفاوته وتا این نظرات با هم یکی نشه این بحث به پایان نمیرسه:46:

هر کس تو هر چیزی {حالا گوشی رو مثال نزدم کلی گفتم}یه سلیقه و تفکری داره و بر طبق اون پیش میره و اگر کسی خلاف اونو بهش بگه سعی میکنه که از خودش دفاع کنه حالا ممکنه که اون عقیده درست یا اشتباه باشه.

مهم اینه که تو این فرم ها که بچه ها دور هم جمع میشن و نظراتشونو بیان میکنن در مورد یه چیز واحد صحبت کنند مثلا اگه اینجا کلوپ ارکه در مورد ارک تبادل نظر کنند و اگه کلوپ سامسونگه در مورد سامسونگ تبادل نظر کنند.:31:

این کار باعث میشه که اختلافات به حداقل برسه چون در مورد موضوع یکسانی داره بحث میشه و دوستان عزیز هم سعی کنند که بحث های خارج از موضوع رو پیش نکشند که باعث کدورت و ناراحتی بین دوستان نشه .هر کس نظر و سلیقه خودشو داره و نمیشه چیزی رو بهش تحمیل کرد.

گوشی های موبایل کمبود ها و خوبی های خودشونو دارن و اینها همه سیاست کاری هستش که گوشی های مختلف با کارایی های مختلف بوجود بیارن تا مردم در موردشون اختلاف نظر پیدا کنند.دعوا و اختلاف نظر های شدیدی که بین مردم به وجود میاد به نفعشون هست چون باعث فروش بیشتر محصولاتشون میشه.

مردم از این بحث ها و پز دادن ها خوششون میاد و سازندگان گوشی هم از این مورد به نفع خودشون استفاده میکنند.

اونها از ما به عنوان وسیله ای برای رسیدن به هدف هاشون استفاده میکنند.وگرنه عاشق چشم و ابروی ما که نیستن:31:

خلاصه اینکه این بحثا رو بزارید کنار که هیچ سودی نداره جز کدورت و ناراحتی بین دوستان.

روزهای خوبی رو پر از موفقیت پیش رو داشته باشید:11:

senaps
02-05-2011, 23:56
حالا شما خوبه ميگی پردازنده های 2 هسته آی برای امسال نيستن gs2 که از همه گوشی های 2 هسته آی بازار يک سال جلوتر هستش مخصوصاً با موتور گرافيکی mali-400mp پس با برداشتی که شما داريد gs2 مال سال 2012 هم نيست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قبول داری که سیاست شرکت ها فرق میکنه؟!
یعنی شما یا من فکر میکنیم که سونی،یه شرکت چند ملیتی با سالها سابقه ی فروش،خبر نداشته که گوشی های شرکت های دیگه تو چه حدی هستن که اینو داده بیرون؟!
این گوشی(ارک!) در ادامه ی سیاست های این شکرت هست(گوشی های با سخت افزار متوسط،بسیار شیک و البته گران تر از بقیه!) و این سیاست سامسونگ هست که وسیله ای که مال سال اینده هست رو امسال بده بیرون!! کاش جای اینکه بشینه سخت افزار سال اینده رو بده،دستگاه سال اینده رو بده و این وظیفه رو از دوش اپل برداره!!

در هر حال،عزیز،در حال حاضر میشه گفت به طور مطلق هیچ برنامه ای نیست که برای اجرا کردنش،نیاز به یه پردازنده ی 2 هسته ای باشه!!منظورم اینه که سری که درد نمیکنه رو دستمال نمی بندن!! وقتی برنامه به خوبی با تک هسته ای اجرا میشه،چرا دو هسته ای؟! و اینکه ایا از نظر من این بده که سامسونگ گوشی 2 هسته ای میده بیرون؟! نه دستش درد نکنه ولی به نظرم به کار من یکی نمیاد!!

راستی گفتين که پردازنده های 2 هسته آی مال امسال نيستن ، خوب ميگفتين زدتر که اين عزيزان 2 هسته آی رو سال 2012 بدن بيرون وای سال ديگه که ميخواد 4 هسته آا بياد اون رو چيکار کنيم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون موقع تازه شروع میکنن شرکت های دیگه مثل اپل و سونی و اچ تی سی گوشی هاشون رو با پردازنده های 2 هسته ای بدن بیرون!! هفته ای یه گوشی معرفی میشه که فقط جای دگمه ها یا رنگش فرق میکنه و با یه اسم جدید میاد تو بازار و باز هم هزاران دولوپر مجبور میشن برنامه هاشون رو برای این سخت افزار ها بنویسن و معدود گوشی های 4 هسته ای،هسته هاشون میپوسه!!!(مسلما برنامه رو چند ثانیه زود تر اجرا میکنن!! ولی انچنان تاثیری نداره!!که بگیم خیلی خوب،این تک هسته ای و به درد نمیخوره من باید یه 2 هسته ای یا 4 هسته ای بگیرم!!)

آخرين مورد من گفتم که شما اگه گوشی قدرتمندی داشته باشی تو فيلم ديدن مخصوصاً گالری بازی و برنامه لذت بيشتری از گوشيتون ميبريد يادم نيمياد راجب فيلم برداری بالاترين کيفيت حرفی زده باشم
من نگفتم فیلمبرداری!! گفتم تنها کلیپ های با کیفیت بالایی که رو گوشیم اومده،فیلم هایی بوده که باهاش فیلمبرداری کردم با کیفیت 720 که در کنار رم 8 گیگ فول از عکس و کلیپ های 480 پی(که با کیفیت عالی پخش میشن تو این مونیتور ها!) به راحتی و با یه کلیک شروع به پخش بدون مشکل میکردن!!

قبول کن که حرفتون اصلاً منطقی نبود که گوشی 2 هسته آی با يک هسته آی فرقی نداره
داداش،دو هسته ای رو عمه جون کروبی هم میدونه با تک هسته ای فرق میکنه!! من تفاوت کاربرد ها رو میگم!! من در طول چند پست اخیرم از شما خواستم که چند برنامه یا کاربرد بگین که واقعا نیاز به یه پردازنده ی 2 هسته ای دارن!! مثلا شاید بگید که در حال دیدن فیلم با کیفیت بالا،وسطش بازی هم بکنم!! ایا این کارو کسی انجام میده؟! یا اینکه بگین وقتی جی پی اس یا ترکر و اینا روشنه،باهاش بازی و اینا هم بکنم که این قابل قبول بود فقط اگر باطری اندرویدی ها همراهی میکرد!! بنابراین،بازم میگم که تو مقام کاربرد،از نظر من،فعلا دوهسته ای و تک هسته ای تفاوت محسوسی ایجاد نمیکنه که بگیم هــــــــــــــی!! دو هسته ای پردازنده ی اون!! هرچند میشه رفت پیش رفقا و گفت: هی واس اپ! اینو میبینی،پردازندش دو هسته ای برو!!(به سبک تد موزبی تو سریال چطوری با مادرتون اشنا شدم بخونین!)

به هر حال دوست من اين خصوصيت آدم هستش که چيزی که خوشش ميياد بدی و زشتيش به چشش نمياد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نمیدونم شاید فکر کنین تعصب دارم روش!! مختارید! سبک دفاع کردنم از این گوشی اینجوری نشون میده...من بدی های گوشی رو هم می بینم و اگه با دقت خونده بودین،میدیدین که گفتم که ارک سخت افزارش در مقابل گلکسی سوسکه که هست واقعا!!

خلاصه اینکه این بحثا رو بزارید کنار که هیچ سودی نداره جز کدورت و ناراحتی بین دوستان.
من که واقعا نمیدونم چرا باید کسی از کس دیگری ناراحت بشه که چرا طرف دراه از فلان محصول دفاع یا نفاق میکنه!!ولی من عادت دارم اینجوری بحث کنم!! به هر حال،طبق معمول،باید عذر خواهی کنم اگر دوستی رو ناراحت کردم....

R@R#M@N
03-05-2011, 00:17
فیلمبرداری Full HD و OTG و پلی بک FHD بنظرم مهمترین قابلیتهای جی اس 2 هستن که توی آرک نیستن !
اولی و آخری مرتبط با 2 هسته ای هست و وسطی هم که مربوط به کمپانی هست :دی
بقیش بنظرم با آرک هم کاملاً رفع میشه !

pulp_152
03-05-2011, 03:57
وقتی ایکس 10 و گلکسی در مقابل هم قرار گرفتن،همه میگفتن که ایکس 10 سوسکه!!! من هر دو گوشی رو خریدم و ازشون استفاده کردم،در واقع،جز اسامی سخت افزاری،در سیستم عامل اصلی ارائه شده،میشد به راحتی همون استفاده ای که از گلکسی شده رو از ایکس 10 هم کرد!! تنها تفاوت این بود که قیمت یکیشون 600 بود و دیگری 400 تومن!! و البته،این که میگین سونی یکسال عقب بوده،خیلی ها اینجوری فکر میکنن!! ولی توی عمل!!دلیل اینکه شاید شما فرقی احساس نکردید این بوده که نتونستید با گلکسی اس کار کنید !..و یا اینکه نخواستید اصلا کار کنید !... شاید اگر علاقه ای که به x10 داشتید رو به گلکسی اس میداشتید ! خیلی بیشترروش مانور میدادید و خیلی بهتر ازش استفاده میکردید ! ...
چون هم بازیها ونرم افزارها و رام های کوک شده و اوریجینال گلکسی اس بیشترو با کیفیت تر بود ! هم اینکه از لحاظ سخت افزاری (از جمله صفحه نمایش .. تاچ ..وزن و باتری و چیپ گرافیکی و ... سر بود)

----------------------------

سیاست سونی اریکسون ! سیاست تمرکزی هست !... یعنی خودش رو محدود میکنه به یک قسمت از بازار ... تا بتونه تو اون محدوده از بازار ! رقابت کنه ! و زمانی این سیاست کاربرد داره که برند مربوطه سعی در حفظ یک قسمت از بازار میکنه بدلیل منابع محدود .

سیاست سامسونگ سیاست انبوه و تفکیک بازار هست ! که بدلیل منابع مالی زیاد در همه قسمت های بازار فعالیت میکنه ! ...

بنابراین ! سونی اریکسون arc برای رقابت با گلکسی اس 2 زده نشده !... arc برای جایگزین کردن x10 و در همون محدوده قیمت خواهد بود که بتونه فروش x10 رو با arc برای سونی اریکسون امسال به همراه داشته باشه یا جایگزین خوبی براش باشه !... چون هم x10 از لحاظ روانی وضعیت خوبی رو به کاربران منتقل نمیکنه ( ساپورت ضعیف ) و هم اینکه امسال نمیتونه حرفی برای گفتن داشته باشه !

این در حالی هست که سامسونگ دیگه i9000 تولید نمیکنه !..و به جاش i9001 تولید میکنه !... و i9003 هم که اصلا یک محصول دیگه هست که فقط شبیه به i9000 هست !... و جایگزین i9000 در واقع هم میتونه I9001 باشه و هم gs 2 در 2 بعد !...

بعد اول اینکه i9000 تا یکسال دیگه هم کاربرد داره و قابلیت هایی داره که در گوشی های دو هسته ای هم به سختی پیدا میشه مثل gyro ... یا چیپ گرافیکی بسیار قدرتمند یا سوپر امولدی و تاچ atmel و... که بالاخره با توجه به قیمت و بلوغ این گوشی در بین کاربران هنوز میتونه از فروش خوبی برخوردار باشه و بنابراین میتونیم یک جایگزین خوب براش داشته باشیم در همون رنج قیمت به نام i9001 ! و فروش هم همچنان ادامه داشته باشه

بعد دوم .. بی رقیب بودن این گوشی در زمان عرضه نسبت به بقیه اسمارت فون ها بود !... که باید همچنان حفظ بشه و اون gs 2 هست !

حالا اینکه سونی اریکسون برای رقابت نزده یا اینکه اقا اگر میخواست میتونست و ...

بر میگرده به همون سیاست تمرکزی که اتخاذ کرده و ترجیح داده خودش رو وارد این قسمت از بازار نکنه !..

که سرچشمه میگیره از چندین دلیل که بر میگرده به نوع بازاریابی و توان مالی این شرکت که مربوط نمیشه به بحث arc و اتفاقا اگر چند تا کارشناس بخوان بیان نظر بدن ! بسیار این حرکت اریکسون رو زیرکانه و خوب میدونن ! بدلیل اینکه وقتی بندی توان رقابت در همه عرصه هارو نداره ابتدا میتونه در یک قسمت از از بازار قدرتمند ظاهر بشه و فروش خوبی بکنه .. زمانی که از یک بخش کوچیک بازار بزرگی بدست اورد ! سعی میکنه بازارش رو بزرگ کنه که داره انجام میده و نمونه اش xperia play هستش...

این که چه میدونم arc بهتره ! یا دو هسته ای کاربرد نداره .. حرفهایی هست که حتی اگر بخواهیم به سیاست برند مربوطه بپردازیم ! .. منطقی و همینطور قانع کننده نخواهد بود ! برای هیچ کس!

با وجود اینکه خودم تک هسته ای دارم و امسال هم دو هسته ای نمیخرم ولی این یک حقیقت هست که دو هسته ای هم ! قویتره !... هم مصرف باتریش کمتره ! ... و هم کاربرد خواهد داشت ! سیاست گوگل و اپل و بادا و غیره خواهد بود نه سیاست یک برند کوچک یا حتی بزرگ ..!...

اگر ما محصولات تکه هسته ای رو از زمان معرفی تا رشد و بلوغشون و در نهایت افولشون محسابه کنیم ! اگر تک هسته ای ها تا 6 ماه دیگه به افول برسند ! 2 هسته ای ها از 6 ماه دیگه به دوره رشد میرسن!... و تا دوره افول خیلی راه دارند!... مخصوصا گوشیهایی که از aderno 205 بهره میبرند.

تا جایی که من میدونم arc .. مجهز به gyro نیست ! که گلکسی اس 2 هست و در اینترفیس و دیدن عکس و غیره بکار گرفته شده ! و بازیهاش هم تا چند وقت دیگه میاد ؟!

تا جایی که میدونم . سونی اریکسون arc مجهز به hs نیست ! و این یعنی اینکه از فناوری قدیمی بلوتوث استفاده میکنه ! و این در حالتی هست که گلکسی اس 2 ! میتونه با لب تاپ ها و هر دستگاهی که مجهز باشه با سرعت وای فای از طریق بلوتوث تبادل اطلاعات کنه !...

همینطور وای فای دایرکت ؟!

+ تمام قابلیت های دیگه که دوستان هم گفتن و هم مونده که گفته بشه و اینجا جاش نیست !...

tanatos
03-05-2011, 09:02
خوب این هم شبیه کاریه که خود سامسونگ هم در مورد تری دی انجام داد!
چرا الجی و اچ تی سی تری دی زدند و سامسونگ نزد؟
مگه این هم یه تکنولوژی جدید نبود؟
چرا صبر کرده که تری دی جا بیفته بعد؟
شرمنده بچه ها ولی من یکمی با نظر میثم موافقترم!
نه اینکه بگم سامسونگ، الجی و موتورولا اصلا نباید گوشی دو هسته ای میزدند! نه!
ولی خوب وقتی چند تا برند گوشیهایی با این تکنولوژی زدند بازیها و برنامه هاش هم کم کم تولید میشه!
ولی به هر حال این زمان میبره!
حالا سونی و میثم و من و چندتای دیگه فکر کردیم که چه کاریه، تو ابتدای عرضه ی این گوشیها و قبل از اینکه اونها جابیفتند و کلی برنامه و بازی براشون بیاد، مردم خرج اضافه بکنند؟
پس صبر میکنیم تا این جریان قشنگ جا بیفته بعد!
من قبلا هم گفتم اگه قیمت گالکسی اس2 یه اختلاف قیمت فاحشی نسبت به آرک نداشته باشه بدون شک گالکسی اس2 رو میخرم!

S A M S U N G
03-05-2011, 09:06
صبر کنین آپدیت اصلی بعدی آندروئید ( به احتمال زیاد 3.1 ) بیاد اونوقت متوجه میشین همین دو هسته ائی های 1 گیگاهرتزی هم بعضی جاها کم میارن . اون موقعست که دو هسته ائی ها آپدیت میشن و سونی اریکسون گوشی جدید معرفی میکنه ( خالی کردن جیب مردم ! )

مخلصیم .

R@R#M@N
03-05-2011, 09:54
صبر کنین آپدیت اصلی بعدی آندروئید ( به احتمال زیاد 3.1 ) بیاد اونوقت متوجه میشین همین دو هسته ائی های 1 گیگاهرتزی هم بعضی جاها کم میارن . اون موقعست که دو هسته ائی ها آپدیت میشن و سونی اریکسون گوشی جدید معرفی میکنه ( خالی کردن جیب مردم ! )

مخلصیم .
اونموقع خریدن جیب مردمو خالی کردنه عوضش حداقل مردم ازش استفاده میکنن !
ولی الان خریدن بنظرت چی میتونه باشه ؟؟
جز خر گیر آوردن یه امتی و بحث و کل کل الکی ؟؟
بنظرم تا وقتی سیستم عاملی تنونه از همه هسته ها و تریدها استفاده کنه در واقع خریدنش (سخت افزار) بیخودی هست ! البته همه همینو میگن من جمله خودتون
فقط میشه باهاش پز داد :دی !!!! بگی آره گوشیه من دوهسته هس ! حالا هست که هست ! گوشی منم با تک هسته جلوش کم نمیاره :دی
مثل 8 هسته ایها و 6 هسته ایهایی که الان برای پی سی هست ولی خیلی از برنامه ها باهاش درست کار نمیکنند !

kissyou
03-05-2011, 12:07
سلام بچه ها

سامسونگ با اوردن گوشی گالاکسی 2 میخواست بگه که همه چی فقط قیافه و طراحی نیست و یک گوشی هم میتونه بدون اینا معروف بشه.

سونی بیشتر رو زیبایی یک گوشی کار میکنه تا سخت افزارش.من نمیگم بده یا خوبه

میخوام اینو بگم که هر کس با یک چیز گوشی حال میکنه:46:

به طور مثال من بیشتر دوست دارم گوشیم از نظر سخت افزار و امکانات بهترین باشه و زیاد به قیافه گوشی اهمیت نمیدم ولی یه دوستی دارم که زیبایی براش خیلی مهمه و ما با اینکه نزدیک 8 سال همدیگرو میشناسیم و یکی از رفقای فاب منه ولی تا حالا با هم به یه تفاهم سر اینکه زیبایی بهتره یا قدرت گوشی نرسیدیم.

اون از حرفش برنمیگرده و من هم همینطور البته این طبیعیه چون اون دوست داره یه گوشی زیبا و با کیفیت دستش باشه ولی اگه برنامه هم اجرا نکرد و سیستم عامل ضعیفی هم داشت براش مهم نیست.

برعکس من که یه گوشی قوی رو به یک گوشی زیبا ترجیه میدم.

نظر ها متفاوته و نیازهای طرف از یک گوشی فرق میکنه.

من سامسونگ رو ترجیه میدم چون به سلیقه من بیشتر میخوره ولی نمیگم که سونی بده یا خوبه هر کس نسبت به علاقش به یه گوشی میره اونو میخره نه به خاطر حرف اینو اون:13:

من اگه سونی بیاد یه گوشی خوب بزنه میرم اونو میگیرم چون به برند خاصی تعصب ندارم.

با ارزوی موفقیت برای همه دوستان:31:

SAEED_BARCELONA
03-05-2011, 12:59
چه 3.1 بیاد و چه نیاد سونی باز هم میخواد گوشی معرفی کنه. چه ربطی داره به خالی کردن جیب مردم؟ اگه شرکتا بخوان به حرف امثال شما گوش بدن باید 3سال 1 بار یه گوشی بزنن مبادا جیب مردم خالی بشه. واقعا یه حرفایی میزنید که آدم نمیدونه بخنده یا گریه کنه!
هرکس دلش خواست با همون 1گیگاهرتز آرک حال میکنه هر کس هم نخواست میره چندهسته ای میگیره. درست مثل الان که خیلیا تازه دارن X10 میخرن.

Original Titan
04-05-2011, 11:29
دوستان اين ويديو رو از دست نديد
كيف كردم! هوس كردم :31:

pandora tomorro
04-05-2011, 12:00
ایول mgs :دی
این mgs روی اندروید اومده یا فقط واسه آرک هست ؟! (سونی)
راستی دوستان به نظرتون interface این آرک نسبت به گوشی های دیگه ای که اندروید ساپورت میکنن زشت تر نیست ؟ کاملا حس همون p1 ام بهم دست داد وقتی دیدم یه ویدیو ازش!

R@R#M@N
04-05-2011, 13:26
ایول چه باحاله پ س پ سرتیفیکیت :دی

mehdi30nema
04-05-2011, 19:00
امروز رفتم علائدین تا آرک را قیمت کنیم و ببینم اوضاع چه طوره .

اول اینکه نسبت به یکی دو هفته پیش تعداد مغازه هایی که آرک را داشتند خیلی بیشتر شده بود .
دوم اینکه قیمت کماکان بالاست . من از ده تا مغازه قیمت گرفتم و از 670 تا 740 قیمت دادند . البته بعضی مغازه ها هم رنگ نقره ایی را گرون تر میدادند .

فقط یه نکته جالب :
تو یه مغازه با یارو خیلی صحبت کردم و بهم آخرین قیمت را 630 تومان گفت ( بدون گارانتی ) . حتی رنگ نقره ایی هم 630 میداد . فقط نمیدونم چرا خیلی اصرار میکرد که آرک افت قیمت شدیدی خواهد داشت . ( شاید میخواست گوشی دیگه ایی بهم بده چون من گاکسی اس 8 گیگ هم ازش قیمت کردم )
خلاصه بسیار مصرانه اصرار میکرد که من هیچ تضمینی نمکنم اگه هفته دیگه اومدی دیدی 50 ، 60 تومان کم شده نباید ناراحت بشی . همین باعث شد من یه جورایی چند روز دیگه هم صبر کنم .

tanatos
04-05-2011, 20:14
خوب طبیعیه که بعد از عرضه ی گوشیهای دو هسته ای قیمت گوشی افت بیشتری پیدا کنه!

cool20063
05-05-2011, 15:45
قیمت میاد پایین ولی فکر کیفیتم باشین که با قیمتش میاد پایین :41::8:
من با apple 4g مقایسه از نزدیک کردم کیفیت رنگش واقعا عالیه اما سفتی و محکمی که اپل داره این نداره
و بی نهایت خوش دسته:8: صدای اسپیکرشم بد نیست اما عالیم نیست به هر حال ادم گوشی میخره نه بلندگو سبزی فروشی که :31:
هندز فریشم خیلی خوب بود اما من پیشنهاد میکنم از هندز فری سری w استفاده کنید دیگه میشه توپپپپپ :8:
من این چیزی که دیدم تو دستم فکر نکنم از 500 حالا حالا هااااا بیاد پایین تر بیخود دلتون صابون نزنید سر کیسه رو جاش شل کنید راضیتون میکنه :31::8::10:

abtin1
07-05-2011, 21:31
به نظر شما ارزش داره x10 بگیرم یا صبر کنم arc به گیرم ؟
xperia play چرا اینقدر بالاست ؟

R@R#M@N
07-05-2011, 21:52
100% صبر واسه آرک بهتره !
پلی هم بیخودی گرونه ! ولی گرونتر از آرک هست یخده :دی

tanatos
08-05-2011, 09:00
سلام دوستان ! به نظرتون آرک تا کی و چقد میتونه افت قیمت داشته باشه ؟ چشمم افتاده روش ! تا وسطای تابستون چقد افت پیدا میکنه ؟ نهایتا قیمتش چقد میشه ؟ الان بگیرم چقد ضرر میکنم ؟ اصلا ارزش خریدنو داره با این قیمت ؟

اگه میتونی تا تابستون صبر کنی خوبه دیگه!
تا اون موقع دو هسته ایا هم عرضه شدند و قیمت آرک به اندازه ی کافی افت کرده!
بعدش دیگه چشمت میفته به یکی دیگه و باید منتظر بمونی تا اون عرضه شه!
و داستان ادامه دارد!

farhooode
08-05-2011, 13:37
6 ماه دیگه آرک قیمتش صاف میکنه توی 500 تومن

tanatos
08-05-2011, 16:04
فرهوده دیگه 6 ماه هم فکر نکنم زمان بخواد!

kissyou
08-05-2011, 16:32
سلام بچه ها یه مدت نبودم از arc چه خبر قیمت ها چه جوریه افت کرد یا هنوز دارن مغازه دارها جیب های مبارکشونو پر میکنن:31:

راستی کسی خریده این گوشی رو یه ریویو بده یا همه منتظرن که تابستون بشه و گوشی های دو هسته ای سونی اریکسون بیاد؟:5:

^^ HAMID ^^
08-05-2011, 20:43
گدا بازی درنیارین بخرین حالشو ببرین :دی

یه کمکی هم هست به شرکت زلزله زده سونی اریکسون ! بده در راه خدا :دی

tanatos
09-05-2011, 08:50
داداش میخوای تو شروع کن نظرت چیه؟
تازه ژاپن اونقدرا توپش پر هست که نیازی به کمک همسایه ها نداشته باشه!
انصافا عظیم تر از این کشور (بعد از ایران) جایی هست؟
همه ی ما میدونیم که وقتی در محصولات شرکتی مشکلی پیش میاد که سبب گرفتاری کاربراش میشه همیشه دارن خودشون رو مبری میکنن و هر کسی تقصیر رو گردن کس دیگه ای میندازه!
تا حالا دیدید که مدیران یه شرکت بزرگ جهانی بعد یه اشتباه و نقص در محصولاتشون بیان و جلوی چشم مردم و در برابر دوربین رسانه هایی که در سراسر جهان ملیونها بیننده دارند 10 دقیقه به نشانه ی عذرخواهی تعظیم کنند؟
این واقعا تحسین برانگیز نیست؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kissyou
09-05-2011, 10:12
همه ی ما میدونیم که وقتی در محصولات شرکتی مشکلی پیش میاد که سبب گرفتاری کاربراش میشه همیشه دارن خودشون رو مبری میکنن و هر کسی تقصیر رو گردن کس دیگه ای میندازه!
تا حالا دیدید که مدیران یه شرکت بزرگ جهانی بعد یه اشتباه و نقص در محصولاتشون بیان و جلوی چشم مردم و در برابر دوربین رسانه هایی که در سراسر جهان ملیونها بیننده دارند 10 دقیقه به نشانه ی عذرخواهی تعظیم کنند؟

خیلی جالبه واقعا حال کردم دمشون گرم به اینا میگن مرد:31:

SAEED_BARCELONA
09-05-2011, 12:38
حالا مجبور بودی صحنه تعظیم کردن کاز هیرای رو بذاری؟ نمیدونی من فن 2 آتیشه پلی استیشن هستم و کاز هیرای هم رئیس بخش entertainment سونی هست؟ عکس عمو نوردبرگ رو بذار خوب:دی

farhooode
09-05-2011, 14:08

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

tanatos
09-05-2011, 15:11
حالا مجبور بودی صحنه تعظیم کردن کاز هیرای رو بذاری؟ نمیدونی من فن 2 آتیشه پلی استیشن هستم و کاز هیرای هم رئیس بخش entertainment سونی هست؟ عکس عمو نوردبرگ رو بذار خوب:دی
اصلا صحبت سر هیرای یا سایر مدیران شرکت نیست صحبت سر عملکرد و مسئولیت پذیری اونهاست!
تازه این عکس هم به خاطر این گذاشتم که آخرین عذرخواهی اونها بود دیگه! خواستم جدید باشه!

Alireza-Khan
09-05-2011, 17:37
ممنون بابت پاسخ دوستان ! :40:

فعلا یکی دیگه از اعضای خانواده از من پیش افتاد واسه تعویض گوشی ! :31:

منم همون تابستون آرک رو ارزونتر میکیرم ! :31:

abtin1
09-05-2011, 21:53
اخه تا صبر کنیم این گوشی ارزون بشه یه گوشی بهتر جاش می یاد :31: من از x10 خیلی خوشم می یاد گفتم صبر کنم ارزون بشه بد بخرم حالا که قیمشت امده پایین گوشی arc امده که از اون بهتره اگه صبر کنم این گوشی ارزون بشه باز هم یک گوشی بهتر می یاد :5:

R@R#M@N
10-05-2011, 00:55
اخه تا صبر کنیم این گوشی ارزون بشه یه گوشی بهتر جاش می یاد من از x10 خیلی خوشم می یاد گفتم صبر کنم ارزون بشه بد بخرم حالا که قیمشت امده پایین گوشی arc امده که از اون بهتره اگه صبر کنم این گوشی ارزون بشه باز هم یک گوشی بهتر می یاد
همیشه همین بوده و هست !
اینجوری فک کنی تا آخر عمرت نمیخری گوشی :دی
یه بار دلو بزن به دریا :دی

tanatos
10-05-2011, 09:09
اخه تا صبر کنیم این گوشی ارزون بشه یه گوشی بهتر جاش می یاد :31: من از x10 خیلی خوشم می یاد گفتم صبر کنم ارزون بشه بد بخرم حالا که قیمشت امده پایین گوشی arc امده که از اون بهتره اگه صبر کنم این گوشی ارزون بشه باز هم یک گوشی بهتر می یاد :5:

همیشه همین بوده و هست !
اینجوری فک کنی تا آخر عمرت نمیخری گوشی :دی
یه بار دلو بزن به دریا :دی

بزارین من یکم صحبت دوستمون رو شفافتر کنم! معایب و مزایای گوشیهای مختلفی که عرضه میشند از دید هر کسی متفاوتند من این و بارها گفتم که ممکنه چیزی که از دید من عیبه یا حسن از دید کس دیگه ای اصلا اینطوری دیده نشه!
صبر کردن برای عرضه و ثابت شدن قیمت یه گوشی که مزایاش اونطوری باشه که دلت میخواد و معایبش هم از نظر شما خیلی بزرگ نباشه خیلی خوبه! و این ربطی به صحبت دوستمون نداره!
مثلا من یه مدت منتظر بودم دیزایر اچ دی ریلیز بشه بعدش دیدم صفحه ی نمایشش خوب نیست، باطریش ضعیفه و ...
بیخیالش شدم! و بعد گوشی دوم، سوم و همینطور گذشت ولی آرک از نظر من و برای من گوشی خوبیه اگر چه اگه بحث قیمت در میون نباشه گالکسی اس2 گوشی فوق العاده بهتری ولی بحث قیمت موضوع کوچیکی نیست! حالا دیگه میرسیم به صحبت دوستمون که باید دل و بزنی به دریا. این اونچیزی که منظور ایشونه!

farhooode
10-05-2011, 10:08
تنناز گوشی آرک خریدی؟

.:PAR3A:.
10-05-2011, 13:55
فرهوده تو بهتره اسم صدا نکنی :دی اون از سیناپس که شد اسنیپ ، اینم از tanatos که علیرضائه که شد تن ناز :دی
داداش من می گم که تابستون می خوای پول آرک بدی ، 40-50 تومن بزار روش برو O2X بخر :دی قورتش میده به قرآن :دی

abtin1
10-05-2011, 16:19
در هر صورت توی تیر ماه گوشی می خرم اگه تا اون موقع arc قیمتش مناسب شد می خرمش در غیر این صورت x10 می خرم:rolleye:

tanatos
10-05-2011, 20:19
تنناز گوشی آرک خریدی؟

فرهوده تو بهتره اسم صدا نکنی :دی اون از سیناپس که شد اسنیپ ، اینم از tanatos که علیرضائه که شد تن ناز :دی

جدی این تنناز که گفتی با من بودی؟
بابا دمت گرم!

R@R#M@N
10-05-2011, 20:39
اپتیموس2 که اسمش رفت تو کتاب رکوردها :دی
الجی واسه اینکه اولین دو هسته ای رو وارد بازار کنه اپتیموس رو با آندو2.2 داد ولی گلکسی 2 با آندو2.3 اومد !
از منابعی مثکه یه سری اخبار اومده که دو هسته ای های سونی هیولان :دی و تا دو ماهه دیگه معرفی میشن :دی

R@R#M@N
10-05-2011, 21:18
خوب مثکه رنگ سفید آرک هم میخاد بیاد :

مثله رنگ صورتی ویواز که یه 3 4 ماه بعد از اومدنش اومد !!!
پسر این آبیش چقدر خشکله (البته این آرکو ه )

10-05-2011, 21:27
بهراد تا اونجا که من می دونم o2x بعد از یه مدت کوتاه که اومد تو بازار ، آپدیت 2.3 هم واسش اومد :دی
تازه این گوشی خود ال جی اعلام کرده که گوشی مورد علاقه هکرا و کرم افشان هاس :دی مث که هیچ چفت و بستی نداره هر کرمی بخوای می تونی توش بریزی :دی

R@R#M@N
11-05-2011, 00:08
چمیدونم والا ! من فک کنم 2.3 رسمی نیست ! کوک شده هست !
در هر صورت خوش بحال اونایی که دارن :دی قیمتش هم 515 دلاره !
جالبه قیمت اکسپریا نئو که همین آرک خودمون با بدنه پیکان :دی شده 450 دلار !!! فوق العادس !

R@R#M@N
11-05-2011, 00:08
جالبه قیمت اکسپریا نئو که همین آرک خودمون با بدنه پیکان :دی شده 450 دلار !!! فوق العادس !

R@R#M@N
11-05-2011, 00:14
وای به وقتی که سرور پی سی ... بزنه :دی:27:

Alireza-Khan
11-05-2011, 10:44
به نظر من فقط مشکی خوشگله !

tanatos
11-05-2011, 11:07
البته رنگ یه جورایی سلیقه ایه ولی یه فکر کنم نقره ایش رو بیشتر میپسندند:
نمیدونم چرا فکر میکنم که غیر از نقره ای بقیه ی مدلهاش یکمی شکم دارن!

soheiloooooo
11-05-2011, 12:41
نه رام 2.3 رسمی هست.تو سایت GSMARENAهم نوشته قابلیت آپگرید به 2.3.اما بنظر من این که میخواست به این سرعت آپدیت 2.3 براش بفرسته اونم تو این زمان که همه کمپانیها با 2.3 گوشی میدن بیرون چرا با 2.2 گوشیشو بیرون داده.

iranvest
11-05-2011, 12:48
نه رام 2.3 رسمی هست.تو سایت GSMARENAهم نوشته قابلیت آپگرید به 2.3.اما بنظر من این که میخواست به این سرعت آپدیت 2.3 براش بفرسته اونم تو این زمان که همه کمپانیها با 2.3 گوشی میدن بیرون چرا با 2.2 گوشیشو بیرون داده.

واسه اینکه میخواسته اولین باشه.

من که دیگه اعصابم خورد شده.توی اصفهان آرک را قیمت کردم نامرد گفت 810 تومن!!!!! :18:

موندم بین این 4 مدل اخیر بازار چی بخرم. الجی o2x یا گلاکسی s2 یاhtc sensation و با آرک.از بس منتظر موندم حوصلم سر رفته.ولی آدمی نیستم که هر سال گوشی عوض کنم. واسه همین انتخاب سخت شده برام و قیمت هم قطعا مهمه .:41:

Original Titan
11-05-2011, 14:37

براي اين كه اولين گوشي باشه كه دو هسته اي هست

mohseneki
11-05-2011, 18:55
میگم این دیجی کالا خودشو مسخره کرده؟تا 2 ساعت پیش قیمت آرک 750 بود حالا بردش 775 !
به جرات میشه گفت اکثر موبایل فروش های ایرانی ... زاده هستند!

soheiloooooo
11-05-2011, 23:24
براي اين كه اولين گوشي باشه كه دو هسته اي هست
من که بحثم سر دوهسته ایش نیس.میگم چرا تو این گرماگرم بازار و بقول خودش استفاده از تکنولوژی2هسته ای اومده با آندروید 2.2 بیرون داده که بعدش بخواد فوری به 2.3 ارتقاش بده؟خوب همون اول با2.3 میداد بیرون

میگم این دیجی کالا خودشو مسخره کرده؟تا 2 ساعت پیش قیمت آرک 750 بود حالا بردش 775 !
به جرات میشه گفت اکثر موبایل فروش های ایرانی ... زاده هستند!

عزیزم موبایل فروشی ها سه نقطه زاده نیستن.دلار و درهم رفته بالا.یکم درکشون کن.این اضافه قیمت رو باید بشون حق بدیم.اما اون اضافه قیمت رو که میرن 550از دبی میخرن و میان 700اونم بدون کابل و تشکیلات میفروشن اصلا حقشون نیس و باید لقبی فراتر از ...زاده بشون داد:41:

R@R#M@N
11-05-2011, 23:44
من که بحثم سر دوهسته ایش نیس.میگم چرا تو این گرماگرم بازار و بقول خودش استفاده از تکنولوژی2هسته ای اومده با آندروید 2.2 بیرون داده که بعدش بخواد فوری به 2.3 ارتقاش بده؟خوب همون اول با2.3 میداد بیرون
خوب بهمین خاطر که اولین دو هسته ای باشه و اسمش تو رکورددارها ثبت بشه با 2.2 داد بیرون !

soheiloooooo
11-05-2011, 23:54
خوب بهمین خاطر که اولین دو هسته ای باشه و اسمش تو رکورددارها ثبت بشه با 2.2 داد بیرون !

آخه من متوجه نشدم؟؟؟این میخواسته رکورد اولین گوشی دوهسته ای دار رو بزنه یا رکورد اولین دوهسته ای 2.2دار؟اگه مورد اول باشه که یکم قابل قبوله البته اگه اشتباه نکنم شرکتای دیگه هم قبلا دوهسته ای معرفی کردن.اما اگه مورد دوم باشه باید بگم که این ال جی چقد بانمک و شوخه.آخه کسی نمیاد با حداقل توانمندی ها رکورد بزنه که.وگرنه شرکت جی ال فیکس هم بلده دوهسته ای بسازه وباآندروید 1.6 و دوسیمکارت بده بیرون.رکورد به اون میگن که همه چیزش تمام عیار باشه نه اینکه cpuدوهسته ای و سیستم عامل عهد بوقی

R@R#M@N
12-05-2011, 08:31
داداش مورد اوله !
اولین گوشی دو هسته ای !

omnia hd
12-05-2011, 11:01
اقا تورو خدا کمک کنین من میخواستم ارک بخرم الان به شک افتادم..راسته که موقع دیدن فیلم بصورت دسته جمعی مثلا فردی که کنار من نشسته صفحه روبه کیفیتی که من می بینم نمی بینه...اقا خواشا تکلیف ما رو روشن کنید ..یعنی چی که دید از زوایا مشکل داره..ایا با استفاده عادی از اون به مشکلی برمیخورم..اقا من الان ایکس 10 دارم خواهشا یه مقایسه از کیفیت تصویر و دوربین (درشب) ایکس10وارک قرار بدین و همچنین بلندی صدای اسپیکرش از ایکس 10 چقدر بلندتره؟..ممنون(اقا بخدا 700 تومن که میخوام بدم ارک با بدبختی جمع کردم پس خواهشا کسانی که گوشیرو دیدن یا دارن جواب منو بدن) بستگی به صحبت شما داره که بخرم یا نه ? ببخشید که اینقدر محتاطم.

12-05-2011, 11:56
من آرکو توصیه نمی کنم...
نسبت به O2X فقط دوربینش بهتره...
O2X صفحه نمایش IPS داره که تا جایی که می دونم زوایای دیدش خیلی خوبه... و سی پی یو دو هسته و تگرا 2...

hasanmotori
12-05-2011, 12:23
من آرکو توصیه نمی کنم...
نسبت به O2X فقط دوربینش بهتره...
O2X صفحه نمایش IPS داره که تا جایی که می دونم زوایای دیدش خیلی خوبه... و سی پی یو دو هسته و تگرا 2...

دوربینشم بهتر نیست
یه نمونه عکس ارک رو ببین اصلاً در حد یه 8 مگاپیکسلی ضعیف هم نیست :

مطمعناً دوربین O2X از این بهتره

جالبه که قیمت O2X حدود 500 دلاره و آرک بالای 600 دلار
پس دلیلی برای خرید آرک وجود نداره!

corey
12-05-2011, 12:52
بازم موبایل ریویو !!!!!!!!!
موبایل ریویو تو این چند وقته نشون داده که چرت ترین و مسخره ترین و البته جانب دارانه ترین ریویوها میزاره
عکس های گرفته شده ارک تو جی اس ام و انگجت ببینید
انگجت که سخت گیره کلی از دوربین ارک تعریف کرده اون وقت .....

صفحه نمایش IPS داره که تا جایی که می دونم زوایای دیدش خیلی خوبه... و سی پی یو دو هسته و تگرا 2...
اتفاقا تو عکس هایی که آرنا گذاشته زاویه دیدش زیاد تعریفی نداره
هر چند که اصلا مهم نیست چون خیلی کم پیش میاد که گوشی تو زوایای عجیب غریب دستت بگیری

ارک و ips از نظر رنگ و این چیزا خیلی از امولد بهترن ( نظر شخصی )و امولد همه چیز پررنگ نشون میده که این آرنا صراحتا این گفته و تو زاویه دید هم فرق چندانی بین ارک و امولد نیست
اگه o2x با قیمت جهانیش بیاد ایران خیلی خوبه ولی فعلا که ازش خبری نیست

اقا تورو خدا کمک کنین من میخواستم ارک بخرم الان به شک افتادم..راسته که موقع دیدن فیلم بصورت دسته جمعی مثلا فردی که کنار من نشسته صفحه روبه کیفیتی که من می بینم نمی بینه...اقا خواشا تکلیف ما رو روشن کنید ..یعنی چی که دید از زوایا مشکل داره..ایا با استفاده عادی از اون به مشکلی برمیخورم..اقا من الان ایکس 10 دارم خواهشا یه مقایسه از کیفیت تصویر و دوربین (درشب) ایکس10وارک قرار بدین و همچنین بلندی صدای اسپیکرش از ایکس 10 چقدر بلندتره؟..ممنون(اقا بخدا 700 تومن که میخوام بدم ارک با بدبختی جمع کردم پس خواهشا کسانی که گوشیرو دیدن یا دارن جواب منو بدن) بستگی به صحبت شما داره که بخرم یا نه ? ببخشید که اینقدر محتاطم.

قبلا هم بحثش شده با این قیمت ارک اصلا ارزش خرید نداره
ارک و ایفون الان تقریبا تو یه رنج قیمتن
ایکس و گالکسی و دیزایر اچ دی و ... هم خیلی از ارک ارزون ترن پس خرید ارک معقولانه نیست

tanatos
12-05-2011, 13:00
بروبچز این و دیدین؟
این ساعتها رو سونی برای گوشیهای جدیدش طراحی کرده!
کاراییهاش هم عبارتند از:
کنترل از راه دور گوشی آندروئیدی و امکان استفاده از امکانات همگانی و ابتدائی گوشی بدون دست زدن به گوشی و زمانی که گوشی مثلادر جیب یا کیفه!
پخش، مکث، آهنگ قبلی، آهنگ بعدی، کنترل صدا، نام آهنگ!
اس ام اس های دریافتی، کانالهای RSS، تماس های ورودی و خروجی، تماسهای از دست رفته، تقویم، زمان و تاریخ گوشی!

این هم ویدیوی معرفیش که با گوشی آرک داره کار میکنه!

tanatos
12-05-2011, 13:18
این هم یه سری دیگه از عکسهای این ساعت:

tanatos
12-05-2011, 13:31
قبلا هم بحثش شده با این قیمت ارک اصلا ارزش خرید نداره
ارک و ایفون الان تقریبا تو یه رنج قیمتن
ایکس و گالکسی و دیزایر اچ دی و ... هم خیلی از ارک ارزون ترن پس خرید ارک معقولانه نیست

درینکه آرک رو با این قیمت نباید خرید شکی نیست منتها منظورت رو از اینکه آرک و آیفون توی یه رنج قمیتین رو نفهمیدم!

corey
12-05-2011, 13:46
درینکه آرک رو با این قیمت نباید خرید شکی نیست منتها منظورت رو از اینکه آرک و آیفون توی یه رنج قمیتین رو نفهمیدم!

الان ایفون 750-800 تومن هم گیر میاد
افت قیمت هم نداره دیگه و بازار دست دومش هم خیلی خوبه
راستی این 3 تا پست اخر تو 1 پست میدادی خیلی بهتر بود

اولین کسی که این گوشی تو انجمن خرید باید یه تاپیک جدید ایجاد کنه
اینجا خیلی شلوغه
تاپیک ایکس 10 هم همین جوری بود که سامان زحمت تاپیک جدیدش کشید

R@R#M@N
12-05-2011, 14:46
اسمش لایو ویوو (Live View) هست ! حدود 6 ماهی هست که اومده !
قیمتش فک کنم 80 یورو بود اولش ! الان نمیدونم چنده !

iranvest
13-05-2011, 08:04
دوربینشم بهتر نیست
یه نمونه عکس ارک رو ببین اصلاً در حد یه 8 مگاپیکسلی ضعیف هم نیست :

مطمعناً دوربین O2X از این بهتره

جالبه که قیمت O2X حدود 500 دلاره و آرک بالای 600 دلار
پس دلیلی برای خرید آرک وجود نداره!

اون عکسها که کاملا اعتبار موبایل ریوی را برده زیر سوال چون هر جا را ببینید دارن از دوربین آرک حرف میزنن و تا قبل از گالاکسی s2حتی بهترین دوربین روی گوشی اندروییدی بوده.(که البته من زیاد به تبلیغاتی که در مورد گلکسی s2 میشه خوش بین نیستم!!!!):13:

بروبچز این و دیدین؟
این ساعتها رو سونی برای گوشیهای جدیدش طراحی کرده!
کاراییهاش هم عبارتند از:
کنترل از راه دور گوشی آندروئیدی و امکان استفاده از امکانات همگانی و ابتدائی گوشی بدون دست زدن به گوشی و زمانی که گوشی مثلادر جیب یا کیفه!
پخش، مکث، آهنگ قبلی، آهنگ بعدی، کنترل صدا، نام آهنگ!
اس ام اس های دریافتی، کانالهای RSS، تماس های ورودی و خروجی، تماسهای از دست رفته، تقویم، زمان و تاریخ گوشی!

این هم ویدیوی معرفیش که با گوشی آرک داره کار میکنه!

جایی ندیدم ولی احتمالا تنها مشکلش اینه که بعد از 2 ساعت باطری موبایلتون خالی میشه!

R@R#M@N
13-05-2011, 11:08
ایران امده ؟
من ندیدم !

جایی ندیدم ولی احتمالا تنها مشکلش اینه که بعد از 2 ساعت باطری موبایلتون خالی میشه!
دوست عزیز فک کردی دوره هنوز دوره ی 6600 ه که هندزفری بهش وصل کنی باتریش خالی بشه !
نه خیر ! الان خیلی جلوتریم :دی
این وسیله با بلوتوث با دستگاه متچ میشه و استفاده ی خیلی کمی میکنه !

farhooode
13-05-2011, 12:34
من تایید میکنم

M@hdi-B
13-05-2011, 15:47
من موندم این گوشی چرا ارزون نمیشه:31:

دیزایر اچ دی بدو ورود 830 بود یه هفته بعد 760 یه ماه بعد 630

این گوشی نه تنها ارزون نمیشه داره گرون هم میشه.

Dead Space
13-05-2011, 16:32
مگه چنده الان دقيق؟ آخه قيمت جهانيشم بالاست. آمازون 659 ميده

M@hdi-B
13-05-2011, 16:34
مگه چنده الان دقيق؟ آخه قيمت جهانيشم بالاست. آمازون 659 ميده

والا هفته پیش 700 بود علاالدین..سایتها که بالا بردن(مثل دیجی کالا و گوشی شاپ)

Dead Space
13-05-2011, 16:57
والا هفته پیش 700 بود علاالدین..سایتها که بالا بردن(مثل دیجی کالا و گوشی شاپ)

كه اينطور!! حالا چرا كسي نميره بخرش؟
والا ما 730 پول ديزاير اچ دي داديم، هيچ وقتم نگفتيم ارزش خريد نداشت!

M@hdi-B
13-05-2011, 17:10
كه اينطور!! حالا چرا كسي نميره بخرش؟
والا ما 730 پول ديزاير اچ دي داديم، هيچ وقتم نگفتيم ارزش خريد نداشت!

خب اون موقع که 730 پول دیزایر اچ دی دادی ارزش داشت همین الان دیزایر اچ دی 580 تومنه .. گلکسی 460 و چند مدل دیگه که تقریبا از لحاظ سخت افزار با آرک در یه سطح هستن و افت قیمتشون رو کردن.

خرید آرک فعلا به صرفه نیست.

mohseneki
13-05-2011, 17:53
من موندم این گوشی چرا ارزون نمیشه:31:

دیزایر اچ دی بدو ورود 830 بود یه هفته بعد 760 یه ماه بعد 630

این گوشی نه تنها ارزون نمیشه داره گرون هم میشه.

بدلیل لطف زیاد از حد موبایل فروشان ایرانیه.دیدن فروش داره و طرفدار و چند وقت دیگه دو هسته ای ها قیمتش افت میکنه تا میتونن میخورن روی هر کدوم.
بهانه های مختلف هم که دارن خدا رو شکر یه روز دلار گرونه یه روز درهم گرونه یه روز زلزله اومده ژاپن سونی نمیتونه دیگه تولید کنه یه روز کمیاب شده یه روزم نایاب شده یه روز هم که همه چی درسته میان کابل و کلیه لوازمشو ورمیدارن بعد میندازن بهت 700 بعد هم بقیه لوازمشو میزارن میفروشن حالشو میبرن.
فکر کنم این اتفاقات فقط تو کشور ما میوفته.

tanatos
14-05-2011, 09:04
من تایید میکنم
چیو تایید میکنی فرهوده؟! :31:
راستی قیمت ساعتها رو پرسیدم تو اروپا حدودا 70 دلاره!
با یه حساب سرانگشتی و با توجه به قیمت گوشی تخمین زده میشه که به اینجا برسه فکر کنم بشه با 100 تهیش کرد!

Alireza-Khan
14-05-2011, 12:22
البته رنگ یه جورایی سلیقه ایه ولی یه فکر کنم نقره ایش رو بیشتر میپسندند:

اتفاقا شکمش رفته تو ! شکم نداره ! آرک به معنی قوس هست و به همین منظور یکم تو رفتگی داره ! :20:

---------- Post added at 01:22 PM ---------- Previous post was at 01:18 PM ----------

بچه ها نظرات کابرای غیر ایرانی رو بخونید ! میتونه کمکمون کنه ! تعریف کردن اکثرا ! فقط یه مشکل تو نظر اول هست ! جریان چیه ؟

I am using this phone for more than a month....I am satisfied with the Master Piece but do u guys experience any lag in HD recording when your memory card is almost used. Really appreciate for ur replies

I totally share same the experience. Its amazing design and rock solid build! Fell down around 1.5m tumbling down the stairs... but surprising booted up without a scratch! Piece of engineering and art!

You sure it supports java? I owe this phone, and as per my knowledge about Androids goes, there is no JVM in Android.

farhooode
14-05-2011, 13:21
اتفاقا شکمش رفته تو ! شکم نداره ! آرک به معنی قوس هست و به همین منظور یکم تو رفتگی داره ! :20:

---------- Post added at 01:22 PM ---------- Previous post was at 01:18 PM ----------

بچه ها نظرات کابرای غیر ایرانی رو بخونید ! میتونه کمکمون کنه ! تعریف کردن اکثرا ! فقط یه مشکل تو نظر اول هست ! جریان چیه ؟

I am using this phone for more than a month....I am satisfied with the Master Piece but do u guys experience any lag in HD recording when your memory card is almost used. Really appreciate for ur replies

I totally share same the experience. Its amazing design and rock solid build! Fell down around 1.5m tumbling down the stairs... but surprising booted up without a scratch! Piece of engineering and art!

You sure it supports java? I owe this phone, and as per my knowledge about Androids goes, there is no JVM in Android.

آرک بمعنای کمان میشه دایره مثلثاتی رو نگاه کن میگن Arctg یعنی کمانی که بالای محور tg ها واقع میشن
حالا این گوشی شکل کمانی که میشه باش تیر ول کرد:31:

در مورد پشت آرک باید بگم چرا دوربین رو سر نبش انداختن
یخورده دیگه اونورتر میذاشتن دوربین از گوشی پرت میشد بیرون :31:

R@R#M@N
14-05-2011, 15:01
فرهوده چی میشه همیشه اینجوری پست بدی ؟
باورم نمیشه !:0

tanatos
14-05-2011, 16:20

آرک بمعنای کمان میشه دایره مثلثاتی رو نگاه کن میگن Arctg یعنی کمانی که بالای محور tg ها واقع میشن
حالا این گوشی شکل کمانی که میشه باش تیر ول کرد:31:

نه منظورم در قطرش نیست پهناش و گفتم! والا اونقدرها هم انگلیسیمون لاغر نیست!

Alireza-Khan
14-05-2011, 16:47
:31: قـوس هـمون کـمـانـه دیـگـه ! چـون قـوس رو مـیـونـیم در ایـن مورد بکـار بـبـریـم مـن گـفـتـم قـوس ! کــمــان نــمــیــشــد بــگــم ! :24:

حـالا اون نـظـرات انـگـلـیـسـی رو بـخـونـیـد و نـظـراتـتـونـو اعـلام کـنـیـد ! :33:

farhooode
14-05-2011, 17:34
:31: قـوس هـمون کـمـانـه دیـگـه ! چـون قـوس رو مـیـونـیم در ایـن مورد بکـار بـبـریـم مـن گـفـتـم قـوس ! کــمــان نــمــیــشــد بــگــم ! :24:

حـالا اون نـظـرات انـگـلـیـسـی رو بـخـونـیـد و نـظـراتـتـونـو اعـلام کـنـیـد ! :33:

توی اصطلاح فرهنگ لغت معین قوس قوز هم خونده میشه

pesal2ak
14-05-2011, 18:55
واقعا مسخرس!
دلار که داره همینطور میره بالا
قیمت دلاری این گوشی هم خیـــــــــــــــــــــلی بالاست به نظرم! نسبت به گشوشیهای مشابه مثل دیزایر اچ دی، این گوشی چرا باید هنوز 660 دلار باشه؟ نکنه اون طرفیا هم از علا الدین یاد گرفتن؟!
یارو هف پک میده 720...از این پایینتر امروز تو طبقه همکف پیدا نکردم! تازه یه عده هم میگن 770 و میگن اون 720یه گارانتی اصلی نیس! خلاصه امروز اعصابم خیلی خورد شد، اون قدر که دیگه طبقه های بالاتر نرفتم!
مسخره ترین قسمتش این بود که آی پد 740 میدن!!!

آقا راستی این mw600 رو از کجا یمشه خرید؟ کسی قیمت داره؟ باید به مغازه دار چی بگیم؟ امروز از هرکسی پرسیدم نداشت :|
کسی قیمتشو داره اینجا؟!

tanatos
14-05-2011, 19:47
چرا این گوشی باید با دیزایر اچ دی مقایسه بشه؟
توی یه برهه ی زمانی ریلیز شدند؟
خوب اگه اون پروسه ی زمانیی که دیزایر اچ دی طی کرده رو به آرک هم مهلت بدید افت قیمتش رو میکنه!

tanatos
14-05-2011, 19:56

آقا بابا منظور من یه چیز دیگه است!
شما اینور و میگین:

من اینورش و میگم!

tanatos
15-05-2011, 09:23
810 ! چه خبره!
تازه پایینترین قیمتی که دادن هم به خودی خودش بالاست چه برسه به 810!
آقا بیاین بیخیال علائدین و غول چراغ جادوش بشیم!

farhooode
15-05-2011, 17:50
آخه این آرک چی داره؟
قیمت 800 تومن بدی؟
همون ایکس 10 خوب بودا

pandora tomorro
15-05-2011, 20:41
امروز آرک رو 680 قیمت کردم! (کرمانشاه)

tanatos
15-05-2011, 21:05
بازم دم کرمانشاهیا گرم!

farhooode
15-05-2011, 21:52
فردا براتون قیمت شیرازو میذارم

DemiGoD
16-05-2011, 11:23
قیمت جدید 790 تومن !
خیلی خشکله لامصب !

mohseneki
16-05-2011, 14:39
والا فول و اینا رو نمیدونم ولی خب شما زنگ بزنی بهت میگه دیگه!
رنگ نقره ایش رو داشت
اره ادم خیلی خوبی بود خیلی خوش برخورد هم بود من خیلی خوشم اومد ازش خیلیم با انصاف بود خدایی...

صبح زنگ زدم.
فروخته بودش :41:

tanatos
16-05-2011, 15:27
قیمت جدید 790 تومن !
خیلی خشکله لامصب !

خشگلیش جای خود ولی چه طوری حساب کردی شد 790؟

pandora tomorro
16-05-2011, 17:48
صبح زنگ زدم.
فروخته بودش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ملت چه قدر خوب گوشی میخرن!
یه مغازه رفتم گفت از دیروز تا حالا 15 تا گلکسی فروختم !!! :27:

tanatos
16-05-2011, 19:13
خوب یه عده دل صبر کردن ندارن، گوشیها رو نگاه کردن چند تا همفکری هم گرفتن!
طبعا واسه ی کسایی که نمیخوان صبر کنن الان گلکسی گوشی عالیه!
مخصوصا اگه با این دید بهش نگاه کنی که آرک به این قیمت نمیارزه و برعکس رشد صعودی داره تا نزولی و گالکسی اس2 هم با همه ی مزایاش قیمتش زیادی زیاده!

homi49
16-05-2011, 20:48
ملت چه قدر خوب گوشی میخرن!
یه مغازه رفتم گفت از دیروز تا حالا 15 تا گلکسی فروختم !!! :27:
مي دوني اينجا كلوب اركه ؟
منظوره خاصي كه داشتي و فهميديم اقاي سامسونگي :27:

tanatos
17-05-2011, 11:16
در هر صورت نظر من اینه که تا دوهسته ایها عرضه نشند نمیشه انتظار قیمت چالب برای آرک داشت!

17-05-2011, 14:56
R@r#man به لطف مدیران بن گشته!!!
بچه ها این ارک یو اس بی ان د گو داره؟؟؟ چی زدم :دی

DemiGoD
17-05-2011, 15:05
نه نداره فدات شم :دی

outpost
17-05-2011, 16:26
R@r#man به لطف مدیران بن گشته!!!
بچه ها این ارک یو اس بی ان د گو داره؟؟؟ چی زدم :دی

خير - نداره.

senaps
17-05-2011, 21:56
ملت چه قدر خوب گوشی میخرن!جالبه که بدویند گوشیی مثل گلکسی رو من همین الان تو ایلام به قیمت بسیار پایین،بسیار پایین 600 تومن معامله میکنم!(8ش)
دیگران،تا 650 هم میدن...
نکته ی جالب تر اینه که با ورود شاهکاری!! به اسم اکسپریا، ویت فور ایت!!:31:10!! بازار گوشی به کلی متحول شده بود،و امروز کسی گوشی نخرید و طی اعتصاب همگانی،همه به اسمارت فون فروشی ها حمله میکردن که چرا اکس پریای سفید نمیاریم؟!(موبایل عرفان که یکی از بزرگانه تو ایلام،یه سفیدش رو داده 500 تومن،ملت هم بعد از دو روز پشت ویترین حسرتش رو خوردن،افتادن تو کار فروشگاه ها که اکس پریای سفید بخرن و اکس پریای سیاه به کلی بازارش افتاده!!!!!!

نکته ی جالب اینجاست که یه ارک یه هفته پشت ویترین موبایل عرفان در ایلام بود و کسی نخرید!! همه فکر میکنن ارک از 10 ضعیف تره و افتادن دنبال این گوشی!!البته،دست دوم مشکیش تا 340 تومن معامله میشه!!

میخوام بگم که دوستان،تا وقتی بازارهایی مثل ایلام هستش،باید انتظار همچین قیمت هایی داشته باشیم!! با حرف رفقا موافقم که تا وقتی دو هسته ای ها نیومدن،نباید انتظار قیمت داشت! حداقل تا وسطای تابستون!!

^^ HAMID ^^
18-05-2011, 14:50
حالا یه اسپم از خوده عروس :دی :

بقیه اش اینجا : روی عکسها کلیک کنید فول سایز نشون میده :

matin_vv
20-05-2011, 08:45
آپدیت جینجر برد 2.3.4 به زودی برای آرک و پلی

mohseneki
20-05-2011, 13:52
این فول پک میگن چیا توش اضافه داره؟

کابل hdmi و شارژر فندکی و کیف و محافظ صفحه نمایش (غیر از اونیکی که خودش رو ال سی دی هست)

Original Titan
23-05-2011, 09:03
آپدیت جینجر برد 2.3.4 به زودی برای آرک و پلی

يه اشتباهي بود از سوي منبع اصلي كه 2.3.3 رو 2.3.4 گفته بود
آپديت به نسخه 2.3.3 خواهد شد

mohsen8
23-05-2011, 16:15
هنوز یه شیرمرد از بچه های فروم هوس خریدن این گوشی رو نکرده!
بچه های آندروید همه خریدن!

سلام چرا من خریدم البته چند روز بیشتر نیست گوشی کامل و خوبی هست گوشی رو 750گرفتم البته فول پک نبود فقط کیفش باهاش بود فول پکش رو 810 می دادند پلی هم بود 800 تومان ارزونتر فول پک ارک اولین چیزی که جلب توجه می کنه هم ظاهر گوشی که واقعا خوشکل خوشدست هست صفحه نمایش هم خیلی با کیفیت و بزرگ هست بازی با حجم بالا گذاشتم راحت اجرا کرد خود گوشی هم سریع هست فقط وقتی فایلmkvگذاشتم با لگ پخش می کرد چند تا پلیر هم امتحان کردم باطریش هم با اینکه من بیشتر وقت با اینترنت کار می کنم خوب کیفیت صداش از همه نظر عالی صدای مکالمه بلند راحت صدای طرف رو می شنوی موزیک هم صداش بلند حتی وقتی فیلم گرفتم صداها رو بلند و خوب ضبط می کرد

mohsen8
23-05-2011, 17:54
قبلش چه گوشی داشتی؟

این اولین گوشی اندرویدیم هست ولی با اندروید آشنایی دارم بیشتر حرفام هم بر این اساس که یکی از آشنایان با من که گوشی یه گوشی اچ تی سی اینکردبل اس گرفت که خودش شخصا گفت آرک می گرفت بهتر بود گوشی قبلیم ویواز پرو بود

mohseneki
23-05-2011, 18:34
این اولین گوشی اندرویدیم هست ولی با اندروید آشنایی دارم بیشتر حرفام هم بر این اساس که یکی از آشنایان با من که گوشی یه گوشی اچ تی سی اینکردبل اس گرفت که خودش شخصا گفت آرک می گرفت بهتر بود گوشی قبلیم ویواز پرو بود

منم قبلش ویواز پرو داشتم الان فروختم که آرک بگیرم ولی قیمتش رو خیلی بردن بالا (اون موقع 670 بود) نمیدونم چیکار کنم آرک اینقدر میارزه یا اینکه بدم یه ایکس 10 بگیرم.
کدوم رنگش رو داری؟کدومش قشنگتره؟راسته که میگن در پشتش زیاد جالب نیست (هم از نظر جنس و هم از نظر اینکه لک دست میمونه روش) و کلا جنس بدنشو میگن جالب نیست زود خش میوفته و رنگش میره؟

senaps
23-05-2011, 19:45
آرک از نزدیک خیلی قشنگتر از ایکس 10 ه؟من آرک رو از نزدیک ندیدم.
از جلو یا از پشت؟!!
از جلو ارک تقریاب خوشکل ترین گوشیی هستش که دیدم....
از پشت یه خورده بده و ایکس 10 خوشکل تر می افته....هر چند،سلیقه ای اون دیگه....مخصوصا رنگ نقره ای یا یه همچین چیزی!!

در حال حاضر،بین این ارک و x10 ،ارک پیشنهاد میشه...ولی تو رنج قیمت و اینا،بین ارک و گلکسی 1،گلکسی 1!!البته خوب باید قید عکاسی و اینا رو زد!

mohsen8
23-05-2011, 20:01
من که می گم x10نگیر بعد مدت کوتاهی پشیمون می شی اگه دلت ارک می خواد ارک بگیر یه مدت دیگه ارزون می شه منم خیلی به فکر خرید گوشیهای دیگه افتادم به خاطر قیمت ارک ولی الان ارک گرفتم اصلا پشیمون نیستم یکی از دوستام که گالکسی اس داره ارک رو دید فرداش اومد گفت گوشیت رو دیدم از گوشیم خسته شدم بدنش هم ضد هست اثر انگشت هم می گیره نه زیاد اما بدنش از گوشیهای دیگه جنسش بهتر

soheiloooooo
24-05-2011, 00:37
قیمت روز چنده؟
700بوشهر فول پک

soheiloooooo
24-05-2011, 23:43
پس کی قیمت arc می یاد پایین ؟
من تا دو هفته دیگه می خوام گوشی بگیرم بین x10 و arc مونده بودم اگه قیمت همچنان بالا باشه x10 می گیرم

x10نگیر دوسته من.قیمت آرک هرچه قدر بالاترم باشه بخاطر داشتن محاسنی چون زیبایی.بهبودباطری.نمایشگرب زرگتر.دوربین بهتر.کیفیت صدای بیشتر و سایر چیزای دیگه ارزش خریدنشو داره.چه برسه به اینکه این قیمتا کاذبه و تا آخر همین ماه به احتمال زیاد افت شدیدی خواهد داشت.من خودم گوشی قبلیم x10بوده که اینارو گفتم.ومنتظرم تا آخر همین ماهarcرو میخرم

abtin1
27-05-2011, 10:16
ورژن جدید رم 2.3.3 برای arc ,play امد
منبع : gsmarena

P I R A N H A
27-05-2011, 20:16
توش نوشته :فیلم برداری HD در Xperia arcمنظورش چیه مگه ارک اچ دی فیلم برداری نمیکنه:18:

soheiloooooo
27-05-2011, 20:21
گوشیهای اکس پریا با بوت لودر آنلاک شده قادر به آپدیت نخواهند بود.اما هراسی نیست.چون با باز بودن بوت لودر قادر به ریختن رام های جدید و آپدیت شده اورجینال هستید.و نیازی به آپدیت از مستقیم از شرکت سونی نیستید

---------- Post added at 09:21 PM ---------- Previous post was at 09:19 PM ----------

توش نوشته :فیلم برداری HD در Xperia arcمنظورش چیه مگه ارک اچ دی فیلم برداری نمیکنه:18:

منظورش بهبود وضعیت فیلمبرداریه اچ دی هست

tanatos
28-05-2011, 10:39
آقا اونطور که در خبرها اومده گوشیهای سری جدید Xperia در پاییز به نسخه ی 2.3.4 آبدیت میشن!
و اینطور که باز هم تو خبرها اومده این آبدیت، امکان دسترسی به گوگل مپ 5.1 با نمایش سه بعدی و جستجوی صوتی نسخه ی 2.1.1 رو فراهم میکنه!
طبعا میدونید که این گوشیها چه گوشیهایی هستند:
Xperia neo ،Xperia pro ،Xperia Play و گل سرسبدشون: Xperia arc

SHinoB
28-05-2011, 16:57
سلام، اینم یه طرح مفهومی از نسل بعدی آرک با دوربین سایبرشات 16.4 مگاپیکسلی

SHinoB
28-05-2011, 16:58

احمد44
30-05-2011, 09:57
1_من آرک رو به کامپیوتر وصل میکنم با Sony Ericsson PC Companion وصل میشه ولی با pc suite 91 وصل نمیشه
2_من یه x1 دارم میخواهم contact هامو به آرک منتقل کنم x1 روpc suite 91 میشناسه ولی آرک رو نه .به غیر از این برنامه از طریق outlookچطور میتونم اینکار رو بکنم وآیا عکسهای contact رو هم منتقل میکنه؟

احمد44
02-06-2011, 08:29
بهترین راه انتقال تلفنها از طریق بلوتوث است این برنامه pc suite 91 در این زمینه کارش بگیر نگیر داره.

Aloneboy
02-06-2011, 09:56
بهترین راه انتقال تلفنها از طریق بلوتوث است این برنامه pc suite 91 در این زمینه کارش بگیر نگیر داره.
فكر كنم با برنامه MyPhoneExplorer ورژن جديد بشه انتقال داد به راحتي

snlhdf
02-06-2011, 19:12
بچه ها سلام من هفته پیش آرک گرفتم.. هرکی سوالی داشت اگه قابل دونست بپرسه

Original Titan
02-06-2011, 23:52
سلام دوست مهربون (كتاب :31:)

نظر كليت رو در مورد آرك بگو

سرعت گوشي

صداي مكالمه

فعلا يه كلي گويي داشته باشيم تا سوالات جزئي تر مطرح بشه

PersiAndroid
03-06-2011, 09:50
Sony Ericsson ST18i Urushi leaks

مشخصاتش با آرك كاملا يكيه! مثل NEO . فكر كنم سوني اريكسون فقط همين يه نمونه سخت افزار رو بلده بزنه

البته اين يكي قوز نداره: (اگه داشت ممكن بود با آرك اشتباه گرفته بشه) و ممكن بود آرك فروشش پايين بياد:31:

نه به سامسونگ كه يه گوشيشو با سه تا چيپست شاخ ميخواد بده بيرون (TEGRA2 - EXYNOS - TI OMAP4430) نه به سوني كه گير داده به اين سخت افزار يك سال پيش!

دكمه ي Homeــش خوشگله!

عكساي بيشتر :

Nice Devil
03-06-2011, 14:52
سلام . یعنی چه اتفاقی افتاده که یهو قیمت بالا رفت و دیگه پایین هم نمیاد؟؟
و میشه بگین که صدای این گوشی چطوطه ؟؟ مثل x10 کمه یا که صدای خوب و بلندی داره؟
با تشکر

03-06-2011, 14:56
با این 5 تا گوشی عین هم که تکنولوژی همشون هم مال پارساله و همه شرکتا معادلشو پارسال معرفی کردن و قیمت اینا هم 100 تا 200 تومن بالاتره ازشون سونی معرفی کرده!!! واقعا :دی آخه به جز این تیتان کی میاد سراغ این گوشیا!!! تو ایران البته کم نیستن چنین کسایی که واس ظاهر گوشی و اینکه یه زمانی نوکیا و سونی بودن برن بخرن :دی ولی اون ور که ملت دوزار تحقیق می کنن و می خرن هیشکی نمیاد آرک - نئو - پلی - پرو - این جدیده رو بخره :دی
مث که صداش کیفیت خوبی داره و کمیتش هم در حد متوسطه...

mohsen8
03-06-2011, 16:08
با تشکر

از نظر صدا صداش خوب و بلند من که خریدم توقع نداشتم صداش بالا باشه چون بیشتر گوشیهای سونی صداشون پایین قیمت هم به علت کم یاب شدن گوشی هست که بالاست چون می خواستم از کویت بخرم که اونجا اصلا نداشتن همه تموم کردن حالا خوب ایران هنوز پیدا می شه

snlhdf
03-06-2011, 22:12
سلام دوست مهربون (كتاب :31:)

نظر كليت رو در مورد آرك بگو

سرعت گوشي

صداي مكالمه

فعلا يه كلي گويي داشته باشيم تا سوالات جزئي تر مطرح بشه
در مورد آرک اینو بگم که تا دو هسته ای ها نیومدند و کاراییشون معلوم نشده به نظر من فعلا یکی از بهترین ها. سرعت خوب . سیستم عامل خوب . فیلم برداری خیلی خوب . عکس برداری عالی . صدای خوب. روان.
سرعتش تاحالا برای من خیلی خوب و روون کار کرده و کم نیوورده. صدای مکالمش میشه گفت در حد عالی.

---------- Post added at 11:12 PM ---------- Previous post was at 11:08 PM ----------

با تشکر
صدای آرک نسبت به آیفون و آیکس 10 هم خیلی بالاتره هم خیلی با کیفیت تر. من هم آیفون داشتم و دارم هم ایکس 10 داشتم و هم اینکه یک هفتش آرک دارم. آرک صدای با کیفیتتر و بلند تری داره

senaps
03-06-2011, 22:29
Sony Ericsson ST18i Urushi leaks

ایول!! این کمر باریکه از کجا اومد؟!
این یکی جکش برگشته بالا!! پورت اچ دی ام ایش کجاست؟! اگه نداشته باشه،ارزون تر در میاد!!
به لطف سونی و تی سی که مئدام این گوشی های با یه سخت فازار رو میدن بیرون،گوشی های با سخت افزار خیلی قوی کم تر میشن و عموم سخت افزار،میشه این حد و حدود!! دولوپر جماعت هم مجبور میشه برا اینا برنامه بنویسه!!!
اونوقت،برنامهش رو 20 تا گوشی اجرا نمیشه!!(قدیمی تر ها!!) رو 50 تا اجرا میشه بی مشکل، روی 10 تا هم خیلی عالی اجرا میشه!!
فک کنم این یه جور سیاست باشه برا سونی که این کارو میکنه!! اگه اچ تی سی همکاری کنه مثل بچه ی ادم و اپل هم گوشی خیلی شاخ بیرون نده،کسی که این گوشی رو بخره،از لحاظ نرم افزاری چیز خاصی عقب نمی مونه!!!!

تو عکس ها اینجوری افتاده یا واقعا پایین تنه اش باریک تره؟!
این گوشی،باریک نیست!(یعنی قیمتش به خاطر باریک بودن بالا نمیره!!)....
این گوشی 3.2 هستش و خوب یعنی ارزون تره!!
این گوشی هر چی فکر میکنم به نظر نمیاد پورت اچ دی ام ای داشته باشه که باعث میشه ارزون تر در بیاد باز هم!!
پس این ارک برای کسانی هست که نمیتونن خود ارک رو بخرن!!که لازم نشه کلیشون رو بفروشن براش!!

خلاصه اینکه همچنان منتظر واکمن سونی هستیم که جک صداش اون بالا باشه!! یا اینکه ارک قیمت عاقلانه پیدا کنه!!

03-06-2011, 23:02
ميام سراغشون ولي نميخرم كه :31:
خوب ببين اين گوشيا اگه قيمتشون خوب باشه كه مشكلي ندارن!؟ مگه گوشي همش بايد هاي اند و 700 به بالا باشه تا بخرنش؟
يكي نيازش با همينا رفع ميشه
يكي هم مريضه ميره هي گوشي 900 تومني كه مياد تو بازار ميخره!
درسته... خیلیا نیازشون با همین رفع می شه.... ولی آرک به هیچ وجه گوشی نیس که بخواد تقریبا هم قیمت با O2X باشه... از هر لحاظ بدون استثناء ضعیف تره ازش... الان هم دنیاییه که تکنولوژی حرف اولو میزنه... کسی که کارش با یه گوشی کم امکانات مث آرک راه میافته ، باید بره قدیمیشو بخره... آرک می بایست پارسال تولید می شد ، و امسال سونی فارک :31::31::31: رو تولید می کرد ، اون وخ کسی که کارش با آرک راه میافتاد ، می رفت آرک رو می خرید ، کسی هم که کارش راه نمی افتاد ، فارک رو می خرید :دی اشتباه استراتژیکی خیلی بزرگی کرده سونی... آرک یک شکست بود و بس... GS2 چه قدر تو نت سر و صدا کرد... ولی آرک چه طور؟؟؟ صدایی ازش در اومد؟؟؟
فک کنم فروش GS2 یه هفته بعد از اومدنش بیشتر از کل فروشیه که آرک توی این مدت که اومده تو بازار داشته!!!

Original Titan
05-06-2011, 23:25
به فرض مثال بخواید موزیک گوش کنید با هندزفری و بخواید هم بذاریدش توی جیبتون ببینید چی از آب در میاد !!!
فيش هندزفريش L مانند هستش
آتريكس تو ايران قيمتش بالاست

shahabprince
06-06-2011, 16:11
درسته که گوشیه خوشکل و خوش دستیه
ولی خریدش اصلا به صرفه نیست
چون چند ماه بعد گوشیها ی با پردازنده ی دو هسته ای به بازار میان که ارک در مقابلشون سوسکه.
البته هیچ گوشی از لحاظ ظاهری رو دست ارک نیومده

رضا بنداني
07-06-2011, 11:09
چه جوري بايد بخري ساعتو اين مهمه.اگه ميدونيد راهنمايي كنيد

Aloneboy
09-06-2011, 09:47
سلام دوستان
من هنوز ارك رو از نزديك نديدم اما يه سوال برام پيش اومده در مورد رنگ گوشي كه تو سايت جي اس ام ارنا دات كام و ديجي كالا دو رنگ سرمه اي و نقره اي بوده اما مشكي نديدم ولي عكسش رو تو سايت خود سوني ديدم رنگ مشكي هم داره يا خير؟

Original Titan
09-06-2011, 10:08
سلام عزيزم

اون رنگ سورمه اي كه ميگن همون رنگ مشكي اي هست كه شما ميگيد

Original Titan
10-06-2011, 14:04
خيلي خوب ديگه :31:
كم مونده برن كنار زمين فوتبال با آرك عكس بگيرن!
چيه اين :31:

omnia hd
13-06-2011, 17:33
سلام دوستان خواهشا برادرانه به سوالات من پاسخ دهید(ممنون): کیفیت تصویر ارک و سرعت عملکرد تاچش چقدر از x10 بالاتره و چه قدر از گالکسی پایینتره؟ 2)باتریش نسبت به ایکس 10 چطوره(اخه از باتری ایکس10 راضی نیستم)3)صدای اسپیکرش بلند است؟ با صدای اسپیکر چه گوشی میتوان مقایسه کرد............بسیار ممنون میشم جواب بدید

13-06-2011, 19:05
اون پستمو که نفهمیدم واس چی ترکوندن :دی دوباره می پرسم :دی
کسی عکس از باتری آرک نداره؟؟؟
رمش چنده؟؟؟
توی تر و فرزی از نئو جلوتره؟؟؟ از لحاظ سخت افزار چیش از نئو بیشتره؟؟؟
یه سوال دیگه پرسیده بودم یادم رفت :دی

Nice Devil
14-06-2011, 01:35
سلام . قیمت کرمانشاه امروز(23/3) 780 تومن

Original Titan
17-06-2011, 09:33
گوشي آرك سوني اريكسون بهترين عملكرد باتري را در اينترنت گردي در بين گوشي هاي اندوريدي از آن خود كرد!

لينك زير :

بهترين عملكرد هم مال آيفون بوده با 7 ساعتو خورده اي‌!!

soheiloooooo
18-06-2011, 14:13
سلام دوستان خواهشا برادرانه به سوالات من پاسخ دهید(ممنون): کیفیت تصویر ارک و سرعت عملکرد تاچش چقدر از x10 بالاتره و چه قدر از گالکسی پایینتره؟ 2)باتریش نسبت به ایکس 10 چطوره(اخه از باتری ایکس10 راضی نیستم)3)صدای اسپیکرش بلند است؟ با صدای اسپیکر چه گوشی میتوان مقایسه کرد............بسیار ممنون میشم جواب بدید

دقیقا این نکاتی رو که بش اشاره کردی در آرک اصلاح شده و دیگه خبری از کمی صدا و مشکل باطری نیست

amir200812
19-06-2011, 08:45
سلام دوستان
امتیاز این گوشی با تست Quadrant Advanced چقدر هست؟ اگه عکس از صفحه نتیجه تست باشه عالی میشه!

---------- Post added at 09:45 AM ---------- Previous post was at 09:44 AM ----------

دقیقا این نکاتی رو که بش اشاره کردی در آرک اصلاح شده و دیگه خبری از کمی صدا و مشکل باطری نیست
بنظر شما LED-backlit LCD چقدر از SUPER AMOLED عقب تر هست؟

Danitondar
19-06-2011, 09:22
LED back Light فقط نورش نسبت به LCD بیشتره که باعث زاویه دید بیشتر هم میشه!

Aloneboy
19-06-2011, 09:26
يه سوال گرچه اينو بايد از شركت سوني بپرسم اما نظر شما در مورد اينكه چرا سه تا دكمه در پايين گوشي هستش و علت چي بوده كه اين دكمه ها به صورت لمسي ساخته نشده؟

Pami
19-06-2011, 09:48
LED back Light فقط نورش نسبت به LCD بیشتره که باعث زاویه دید بیشتر هم میشه!

خیلی زیادتر از LCD ها نیست .
در مقابل تکنولوژی های جدید IPS و OLED کیفیت و روشنایی به مراتب پایینتری داره

Aloneboy
19-06-2011, 10:26
يه سوال داشتم از دوستان
گوشي ارك موجود در ايران با گارانتي كامتل و بدون گارانتي لاك هستش يا انلاك ؟ و گوشي بهتره لاك باشه يا انلاك ؟
و فرق اين دو چيه شنيدم اگه لاك باشه نميشه تم عوض كرد يا يه سري از كارها؟

19-06-2011, 11:45
اون 3 تا دکمه مربوط میشه به زیبایی گوشی... به هر حال اینا معیار های زیادی واس طرح هاشون دارن که فک می کنم دلیلش بیشتر زیبایی بوده در این مورد...
لاک و آنلاک هم هیچ ربطی نداره... گوشی های لاک فقط روی یه سیم کارت کار می کنن اما آنلاک ها با هر سیم کارتی کار می کنن... شما با جیلبرک توی آیفون اشتباه گرفتین... تمام گوشیای ایران هم آنلاکن...

tanatos
19-06-2011, 22:10
سلام به همه ی برو بچز!
آقا تو این مدت که نبودم دلم واسه ی همتون یه ذره شده بود!
راستی چه خبرا؟
از آرک چه خبر؟
قیمتش به کجا رسید؟
کیا خریدند؟
کیا رویو گذاشتند؟

19-06-2011, 22:54
آرک در چرتی پیشتازه هنوز :دی
قیمت هم همون 700ــه حدودا...
یکی هم مث که خریده بود توی فروم...
ریویو هم خبری نیس :دی

soheiloooooo
22-06-2011, 00:17
سلام دوستان
امتیاز این گوشی با تست Quadrant Advanced چقدر هست؟ اگه عکس از صفحه نتیجه تست باشه عالی میشه!

---------- Post added at 09:45 AM ---------- Previous post was at 09:44 AM ----------

بنظر شما LED-backlit LCD چقدر از SUPER AMOLED عقب تر هست؟

والا همه میگن بهتر و بیشتره و منم با تجربه شخصیم این بهتری و بیشتری رو تایید میکتم

Aloneboy
22-06-2011, 10:34
با سلام
گوشي با گارانتي كامتل بخرم يا بدون گارانتي ؟ آخه قيمت اين دو مثل اينكه خيلي متفاوته
گوشي با گارانتي كامتل از دي جي كالا 825 تومان و بدون گارانتي از 730 تا 750 تو اينترنت ديدم من جايي زندگي مي كنم كه فكر نمي كنم حالا حالا ها بياد اين گوشي به همين خاطر يا بايد از اينترنت بخرم كه دي جي كالا معتبر هست و يا به فروشنده هاي شهرمون برام سفارشي بيارند كه صد البته گرونتر درمياد اما احتمال زياد بدون گارانتي ميارن
فرق گوشي گارنتي دار و ندار چيه شنيدم گارانتي كامتل مثلا تقويم شمسي داره و ... مگه نميشه بدون گارانتي برنامش رو نصب كرد؟ دوم اينكه قيمت بدون گارانتي و با گارانتي رو لطفا بگيد و اون هايي كه گارانتي دارن فول پك هستش يا نه؟

sAeEd_kHaAn
22-06-2011, 10:49
چطور دلتون میاد اینقدر بابت این ارک پول بدین بابا به خدا ظلمه سنسیشن با اون عظمتش 795 تومنه یا گلکسی اس 2 900 تومه اونوقت این ... :41:

Aloneboy
22-06-2011, 11:55
با اين وجود كه از نزديك نديدم و فقط عكس اين گوشي ها رو از اينترنت مشاهده كردم بنظر خودم ارك خيلي خوشكل تر از اچ تي سي سنسيشن هست.
چرا كسي جواب سوالاتم رو نداده

22-06-2011, 12:40
خو طبیعیه که آرک از خوشگل ترینای تاریخه :دی ولی مگه گوشی به خوشگلیه؟؟؟ سونی اریکسون پشتیبانی نرم افزاریش افتضاحه و سخت افزار آرک هم تا چند وقت دیگه از رده خارجه...
پس یعنی هیچ عکسی از باطری آرک نبووووود؟؟؟ اون دوستمون که خریده نمی تونه از باطریش یه عکس بزاره؟؟؟

Original Titan
22-06-2011, 14:04
اگه پول داري كه با گارانتي بگير!
ولي كلا هنوز اين گوشي گرونه!
نميرزه!‌ شما يه كم ديگه صبر كن تا قيمتش افت خودش رو بكنه حداقل بياد طرفاي 500 تومن!

22-06-2011, 14:35
هم قیمت گلکسی اس یا یه کم بالاتر باشه میارزه ولی فک نکنم سونی هم این قیمت بده چه برسه به دلالان محترم ایران :دی

Original Titan
22-06-2011, 14:48
البته بگم من آخرين قيمتي كه داشتم 700 بدون گارانتي بود :)
داره مياد پايين
ولي ديگه ديرهههههههه

Original Titan
22-06-2011, 14:48
مثل گوسفند يهو پستا دوتايي ميشه!
چرا؟

Aloneboy
22-06-2011, 16:22
اگه پول داري كه با گارانتي بگير!
ولي كلا هنوز اين گوشي گرونه!
نميرزه!‌ شما يه كم ديگه صبر كن تا قيمتش افت خودش رو بكنه حداقل بياد طرفاي 500 تومن!
من الانم حاضرم با 700 بگيرم البته با گارانتي فكر كنم تا بخواد برسه به 500 1 سال ديگه طول بكشه و نهايتا تا 1 ماه ديگه بيشتر صبر نمي كنم اصلا شايد زودتر هم گرفتم

Aloneboy
22-06-2011, 16:30
خو طبیعیه که آرک از خوشگل ترینای تاریخه :دی ولی مگه گوشی به خوشگلیه؟؟؟ سونی اریکسون پشتیبانی نرم افزاریش افتضاحه و سخت افزار آرک هم تا چند وقت دیگه از رده خارجه...
پس یعنی هیچ عکسی از باطری آرک نبووووود؟؟؟ اون دوستمون که خریده نمی تونه از باطریش یه عکس بزاره؟؟؟
سخت افزار بالا تر فكر نمي كنم نياز من باشه من تا حالا با گوشي لمسي كار نكردم چه برسه با اين گوشي لمسي با سيستم اندرويد و يه سري امكانات زياد مثلا در سنسيشن فيلم برداري 1080 فول اچ دي انجام ميده كه برام مهم نيست اگه ارك تو همون 720 بمونه و نتونه 1080 فول اچ دي بگيره
من از اون ادم هايي نيستم كه هر سال يه گوشي بخرم و من يه گوشي w810 داشتم كه به سرقت رفت و موقتا چون هزينه خريد ارك رو نداشتم گوشي k970 ELM گرفتم كه تا اون موقع بتونم هزينه رو تهيه كنم كه الان دارمش در ضمن ميخوام يه liveview كه جزء لوازم جانبي هست بگيرم اگه كسي تو تهران يا ترجيحا شيراز ادرس فروشگاهي داره پيغام خصوصي بده

hasanmotori
22-06-2011, 16:36
من الانم حاضرم با 700 بگيرم البته با گارانتي فكر كنم تا بخواد برسه به 500 1 سال ديگه طول بكشه و نهايتا تا 1 ماه ديگه بيشتر صبر نمي كنم اصلا شايد زودتر هم گرفتم

شما همین پولو بده سنسیشن بخر
از همه نظر برتری داره
سی پی یو 2 هسته ای
gpu قویتر
رم بیشتر
رزولوشن بالاتر
بلوتوث ورژن 3
usb host
فیلم برداری full hd

و از همه مهمتر افت قیمت کمتر ... مطمعن باش آرک هم مثله همه گوشیهای سونی بعد از 1 سال افت قیمت خیلی زیادی میکنه
مثلاً w960 تا یه مدت زیادی رو 500 600 میچرخید آخراش تا 250 تومنم اومده بود
آرکو بخری 1 سال دیگه تو بازار 400 تومنه و مال شما رو 250 تومن میخرن
ولی htc اینجوری نیست و مثلاً سنسیشن اگه 750 باشه به سختی از 600 پایینتر میره

taghigazi is back
22-06-2011, 20:50
سلام. سایت دیجی کالا زده آرک با گارانتی کامتل 815 تومن! مگه پارس کامتل آرک رو گارانتی کرده اصلاً؟ اگه کرده چرا توی سایتش نیست؟ اگه نکرده یعنی دیجی کالا هم...؟؟ اگه واقعاً پارس کامتل باشه من که حاضرم 800 بدم!!

farhooode
22-06-2011, 21:01
بعضی از سیاست های غلط سونی اریکسون در تاخیر دیر موقع این گوشی باعث شد
از فروش نچندان خوبی بهره مند بشه
این فاجعست
حداقل ایکس 10 توی فروش خیلی موفق بود

Danitondar
22-06-2011, 22:51
دوستان من دیدم بعضی ها به bluetooth نسخه 3 خیلی دقت میکنند ولی باید گفت که 2.1 با 3 غیر از مصرف کمتر از نظر سرعت هیچ فرقی نمیکنه فقط انرژی کمتری مصرف میکنه!

---------- Post added at 11:51 PM ---------- Previous post was at 11:50 PM ----------

در ضمن بنظر من Xperia play خیلی قشنگ تره ولی جون برای بازی هست خیلی احساس کلاس بالا بودن نمیده قبول دارید؟

tanatos
22-06-2011, 22:54
بعضی از سیاست های غلط سونی اریکسون در تاخیر دیر موقع این گوشی باعث شد
از فروش نچندان خوبی بهره مند بشه
این فاجعست
حداقل ایکس 10 توی فروش خیلی موفق بود

آره ولی حتی اگه نخوایم با بقیه ی گوشیها مقایسش کنیم هم قیمتش بالاست یعنی کلا در مقایسه با خودش هم مشکل داره بنده خدا! و این یعنی اینکه فعلا مشکل فراتر از دیرکرد در ریلیزشه!
فعلا من گالکسی اس2 و X10 رو برای خرید منطقی تر میدونم

Original Titan
22-06-2011, 23:17
دوستان من دیدم بعضی ها به bluetooth نسخه 3 خیلی دقت میکنند ولی باید گفت که 2.1 با 3 غیر از مصرف کمتر از نظر سرعت هیچ فرقی نمیکنه فقط انرژی کمتری مصرف میکنه!
در ضمن بنظر من Xperia play خیلی قشنگ تره ولی جون برای بازی هست خیلی احساس کلاس بالا بودن نمیده قبول دارید؟

در مورد بلوتوث سه من نميدونم عملا سرعتش چه قدر بالاتر هست!‌چون تئوريش 3 مگ در ثانيه ميتونه انتقال بده...بايد ديد تو عمل هم ميتونه يا نه! حالا شما ميگيد نميكنه نميدونم! (مثل اين كه نياز به يه چيپ ديگه داره تا به اون سرعت برسه)

در مورد ايكسپريا پلي هم نه!‌
كجاش قشنگ تر از آركه؟

biostar
22-06-2011, 23:36

---------- Post added at 11:51 PM ---------- Previous post was at 11:50 PM ----------

بله تفاوت سرعتی وجود نداره.

اما اگر مثل GSII
HS باشه اونوقت اختلاف سرعتی زیاد میشه. البته هر دو دستگاه در تبادل اطلاعات باید این امکان رو داشته باشند.

بنظرم چون میشه بین دو دستگاه گوشی یک Wireless AD HOC داشت نبود بلوتوث 3 چندان مهم نیست.

برای ارتباظ با تلوزیون هم میشه از تکنولوژی DLNA بهره گرفت

Hamid..God
22-06-2011, 23:55
ارک یه جورایی قربانی زلزله شد با اسیب دیدن کارخونه نمایشگراش سونی اریکسون نتونست تولیدش رو افزایش بده تا قیمت پایین بیاد برا همین گرون موند

Original Titan
27-06-2011, 23:08
يه خبر خوب براي كسايي كه اين گوشي رو دارن يا قصد خريد اين گوشي رو دارن :

اين گوشي USB OTG ‌رو ساپورت ميكنه به زودي
يعني شما ميتوني مثل گالاكسي اس 2 به اين گوشي هم كيبورد و گيمپد USB دار به اين گوشي وصل كنيد!
حالا كي اين قابليت اضافه ميشه و چه جوري؟؟؟؟؟؟

اگه در جريان بوده باشيد سوني اريكسون چند روز پيش LiveDock رو معرفي كرد!
اين پايه كه گوشي روش قرار ميگيره يكي از كاراش اينه كه پورت يو اس بي داره! و از اين طريق ميتوني وسايل يو اس بي دار رو به گوشي بزنيد!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!translation/image/LiveDock-755x396.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!translation/image/See-the-produ..1-676x325.jpg

البته لازم به ذكر هستش كه اين قابليت براي آرك تنها نيست! براي همه گوشي هاي اكسپريا كه با آرك معرفي شدن هست!

مثل Neo..Pro..Ray...Active
Mini ها

abtin1
28-06-2011, 18:45
می شه روش استفاده از dlna رو توضیح بدین ؟

R@R#M@N
29-06-2011, 13:19
يه خبر خوب براي كسايي كه اين گوشي رو دارن يا قصد خريد اين گوشي رو دارن :

اين گوشي USB OTG ‌رو ساپورت ميكنه به زودي
يعني شما ميتوني مثل گالاكسي اس 2 به اين گوشي هم كيبورد و گيمپد USB دار به اين گوشي وصل كنيد!
حالا كي اين قابليت اضافه ميشه و چه جوري؟؟؟؟؟؟

اگه در جريان بوده باشيد سوني اريكسون چند روز پيش LiveDock رو معرفي كرد!
اين پايه كه گوشي روش قرار ميگيره يكي از كاراش اينه كه پورت يو اس بي داره! و از اين طريق ميتوني وسايل يو اس بي دار رو به گوشي بزنيد!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!translation/image/LiveDock-755x396.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!translation/image/See-the-produ..1-676x325.jpg

البته لازم به ذكر هستش كه اين قابليت براي آرك تنها نيست! براي همه گوشي هاي اكسپريا كه با آرك معرفي شدن هست!

مثل Neo..Pro..Ray...Active
Mini ها

خوده ایکس10 ازین لعنتی ساپورت نمیکنه !؟
چرا آخه ؟؟
فلش یا هارد چی وصل میشه ؟؟
:11:

Original Titan
29-06-2011, 14:00
بهراد! اين يو اس بي OTG‌ رو بايد گوشي ساپورت كنه كه وقتي اينو بهش وصل ميكني كار كنه؟
خوب ايكس 10 نداره ديگه !
ولي جالبيش اينجاست كه سوني اريكسون هيچ مانوري رو اين قضيه نميده!

يه چيزي ديگه در مورد اين پايه بگم كه بدون اين كه به برق وصل بشه گوشي رو شارژ ميكنه

29-06-2011, 14:36
با انرژی سوت؟؟؟ :دی

Original Titan
29-06-2011, 14:45
نه قربون آوتاراي خشكلت برم :31:
با چيزي به اسم باطري قلمي :31:

29-06-2011, 15:09
نتیجه می گیریم : سونی میتونست به جای باطری این طوری واس آرک باطری قلمی بزاره :دی
هنوز کسی این گوشیو نخریده اینجا؟؟؟ من عکس باطریشو میخوام :دی

farhooode
29-06-2011, 18:32
بابا باتری قلمی کجا بود
باتریش رو من دیدم فرقی با باتری های نظیر ایکس 10 نداره
توی این سری ضخامت ال سی دی خیلی باریکه

R@R#M@N
30-06-2011, 12:53
علی آخه ایکس10 بچه داره ولی باباش نداره !
یعنی چی آخه :دی ؟؟

Original Titan
30-06-2011, 23:14
علی آخه ایکس10 بچه داره ولی باباش نداره !
یعنی چی آخه ؟؟
نه بهراد حواست كجاست؟
ميني جديدا!‌
نگفتم كه اكس10 ميني كه!
گفتم ميني! همينايي كه جديد معرفي شدن

abtin1
01-07-2011, 16:49
سرعت امدن گوشی های سونی اریکسون امسال خیلی کمه تا الان حداقل 4 تا 5 مدل باید می امد تا قیمت arc پایین بیاد الان فقط دو مدل وارد شده!

smaiel
02-07-2011, 16:59
با اجازه دوستان ما هم بالاخره نتونستیم دووم بیاریم و گالاکسی را دادیم و ارک گرفتیم
730 تومن بعلاوه فارسی ساز 15 تومن
انصافا گوشی شیک و تاپیه ین
اما ال سی دی گالاکسی یه چیز دیگه است
ضمن اینکه یه فیش HDMI هم تو پک داره
البته یه مشکل ؟
دوستان من چطوری فایل منیجر را تو این گوشی نصب کنم
الان اونی که من دیدم توش برنامه مدیریت فایل به صورت پیش فرض نیست
ممنون می شم زودتر کمکم کن

smaiel
02-07-2011, 17:00
با اجازه دوستان ما هم بالاخره نتونستیم دووم بیاریم و گالاکسی را دادیم و ارک گرفتیم
البته یه مشکل ؟

hamed999
03-07-2011, 00:20
اول فایل اصلی برنامه رو با بلوتوث بفرس به گوشیت بعد که نوتیفیشین میده و نصب میکنی تمام

*M!L4D*
03-07-2011, 03:25
با اجازه دوستان ما هم بالاخره نتونستيم دووم بياريم و گالاکسي را داديم و ارک گرفتيم
730 تومن بعلاوه فارسي ساز 15 تومن
انصافا گوشي شيک و تاپيه ين
اما ال سي دي گالاکسي يه چيز ديگه است
ضمن اينکه يه فيش HDMI هم تو پک داره
البته يه مشکل ؟
دوستان من چطوري فايل منيجر را تو اين گوشي نصب کنم
الان اوني که من ديدم توش برنامه مديريت فايل به صورت پيش فرض نيست
ممنون مي شم زودتر کمکم کن

X-Plore V 1.53

از یه گوشی دیگه به وسیله ی بلوتوث فایل APK رو بگیرید و بعد نصب کنید !

Original Titan
04-07-2011, 19:01
آرك .... گوشي شاپ ... 685 تومن

hamed1297
04-07-2011, 19:29
X-Plore V 1.53
جان من هر فایل منیجری که استفاده میکنید از این استفاده نکنید.البته ببخشیدا.
astro file manager خیلی خیلی بهتره.

Yashar Cross
04-07-2011, 23:32
دوستان چرا قیمت این گوشی با اینکه تک هسته ای هستش هنوز بالاست افت نکرده؟؟؟
کسی قیمت جدید بدون گارانتی داره؟
دوستدار شما یاشار

abtin1
06-07-2011, 09:47
مگه تو ایران نیستی
همیشه یک گوشی خوب و جدید می یاد انقدر قیمت رو بالا نگه می دارن تا حسابی سود کنن بعد از 7تا8 ماه تازه قیمتش متعادل می شه:angry:

---------- Post added at 09:47 AM ---------- Previous post was at 09:46 AM ----------

مگه تو ایران نیستی
همیشه یک گوشی خوب و جدید می یاد انقدر قیمت رو بالا نگه می دارن تا حسابی سود کنن بعد از 7تا8 ماه تازه قیمتش متعادل می شه:angry:

Nice Devil
06-07-2011, 15:53
سلام به همه دوستان . راستش من این گوشی رو خیلی دوست دارم. اما کیفیت صفحه واسم خیلی مهمه . میترسم که اگه این گوشی رو بگیرم کیفیت صفحش جلو گوشیهای دیگه مثل گلکسی و اچ تی سی سنسیشن کم بیاره . الان بین گلکسی 2 و آرک و سن سیشن موندم اما بیشتر دوست دارم آرک داشته باشم اما میترسم نسبت به قیمتی که داره خوب نباشه .واسه من دوربین ، کیفیت صفحه ، در دسترس بودن برنامه ها و عمر باطری و این چیزها مهمه . و در مورد سرعت، 1 ثانیه با نیم ثانیه هم واسم فرقی نداره منظورم از این حرف اینه که یک یا دو هسته ای بودن هم واسم مهم نیست فقط گوشی هنگ نکنه . لطفاً کمک کنین که بفهمم صفحه این گوشی کیفیت قابل قبول قیمتش رو داره یا باید قیدشو بزنم و گوشی دیگه ای رو بخرم. (اگه میشه کسایی که خریدن هم جواب این سوالمو بدن) با تشکر

Original Titan
06-07-2011, 17:21
سلام به شما!
كيفيت صفحه اين گوشي يكي از نقاط قوتشه!
الان من يه چيزي ميگم ولي ممكنه با آماج حملات سامسونگيا روبرو بشيم!
اگه رنگ طبيعي (اون چيزي كه هست) برات مهمه صفحه نمايش اين گوشي عاليه!
ولي اگه رنگ داغ و آبرنگي ميخواي (مثلا قرمز رو قرمز آتيشي دوست داري) ميتوني بري طرف گوشي هاي سامسونگ
ولي از اين بابت خيالت راحت باشه كه از گوشي هاي اچ تي سي خيلي بهتره صفحه نمايشش

اما اگه برات امكان داره حتما روشن اين گوشي رو از نزديك ببين! صفحشو خودت ببين اگه خوشت نيومد نخر!
درضمن
گوشي هنگ نميكنه! سرعتش خيلي خوبه! با توجه به ورژن سيستم عاملش برنامه ها رو ساپورت ميكنه!
گوشي سبكيه...

بدي هاش :
كيفيت بدنش خوب نيست!
قيمتش بالاست! هنوز جا داره كه پايين بياد

قيمت آخر اين گوشي رو هم 685 تومن از گوشي شاپ ميتوني بخري! من جايي كمتر تو نت نديدم!

Nice Devil
06-07-2011, 22:38
ممنون از شما دوست عزیز . منظور من از کیفیت صفحه نمایش اینه که کیفیت صفحه این گوشی مثل کیفیت مانیتورهای LED امروزی نسبت به تلویزیونهای 21 اینچ قدیمی باشه .و همچنین حساسیت تاچ این گوشی هم برام مهمه. اما قیمتش خیلی بالاست با این پول میتونی راحت سن سیشن با گارنتی رو بگیری و من از پر رنگ بودن خیلی خوشم نمی آد (به نظرم چشم آدم رو میزنه) خوب معلومه که اگه تصاویر رو واقعی اما با کیفیت بالا نشون بده که خیلی بهتره

Original Titan
06-07-2011, 23:48

يه مقايسه ساده ولي مفيد
صفحه نمايش كدوم يكي بهتره به نظرت؟
كدوم رنگ سفيدش واقعا سفيده؟؟؟

Danitondar
07-07-2011, 00:43
توی رنگ سفید واقعا Sony ericsson عالیه!

Yashar Cross
07-07-2011, 12:02
مگه تو ایران نیستی
همیشه یک گوشی خوب و جدید می یاد انقدر قیمت رو بالا نگه می دارن تا حسابی سود کنن بعد از 7تا8 ماه تازه قیمتش متعادل می شه
بیا بزن در گوشمون:31:
زیاد تازه هم نیست که اومده الان فکر کنم قیمتش با سینسیشن تقریبا یکیه!!!
ولی خیلی خوشگله شاید به خاطر خوشگلیشه:31:
دوستدار شما یاشار

abtin1
07-07-2011, 14:06
بیا بزن در گوشمون:31:
زیاد تازه هم نیست که اومده الان فکر کنم قیمتش با سینسیشن تقریبا یکیه!!!
ولی خیلی خوشگله شاید به خاطر خوشگلیشه:31:
دوستدار شما یاشار

منظوری نداشتم
فقط از این سود جویی های مغازه دار های ایران خسته شدم:41:
همین x10 تازه چند ماهی هست که قیمتش منطقی شده پارسال همین موقع نزدیک 600 تومن بود
فکر کنم باید تا زمستان صبر کنی تا قیمتش منطقی بشه

Nice Devil
07-07-2011, 17:48
دوستان این یه عکس از مقایسه صفحه نمایش آرک با گلکسی I

این هم 2 تا عکس از مقایسه صفحه نمایش آرک با گلکسی II که تو این عکس اشباع رنگ گلکسی زیاده و جاده و آسمون رو سبز نشون میده اما آرک خیلی طبیعی تره

adrenalin
07-07-2011, 20:58
کیفیت صفحه نمایش های سونی ارکیسون همین جوریش که خوب بود حالا که براویا انجینم گذاشته توپ تر شده

PersiAndroid
08-07-2011, 13:34
Xperia Arc lands in the US, going 600 bucks unlocked

After struggling a bit with their first few Android smartphones, the Xperia Arc was the first proper Android phone to come out of Sony Ericsson’s stables. Packing the latest version of Android in a sleek, curvy body with a quality 8 megapixel camera and a 4.2-inch Reality Display, the Xperia Arc was a fine all-round device.

But until now the device was not available in the US but now Sony Ericsson has come to its senses and has launched the device stateside in a SIM-free version. The unlocked Xperia Arc will set you back by $600, which is fair considering the specs of the device but if you ask us you should rather wait for the Galaxy S II, unless you have a thing for curved backs or Sony Ericsson.

source:

در مورد صفحه نمايش هم يه بحث قديمي هست... و اصلا با سوپر امولد قابل مقايسه نيست
گرچه شايد تو بعضي عكسها اين طوري به نظر بياد. من خودم با گالكسي 1 مقايسه كردم
بهتره كه به صفحه نمايش super amoled به ديد يك تكنلوژي نگاه بشه نه يك مارك تجاري
هيچ صفحه نمايش lcd نميتونه به پاي كنتراست و شفافيت صفحه نمايش هاي oled برسه
يكم واقع بين باشين. براويا انجين و سنسور اگزمور تو مقايسه ها تاثيرات خودشون رو نشون دادن
البته صفحه نمايش اين سري خوبه حتي از رتيناي آيفون به نظرم بهتر ميومد و ميشه گفت از بهترين lcd هاست
و سنسور اگزمور هم توي محيط هاي خاموش بهتر از بقيه گوشيها عمل كرده ولي بيشتر شبيهه يه دستكاري نرم افزاري هستند
و نبايد از اونا به عنوان فناوري نام برد شايد چيزي كه اينقدر انتظارات رو بالا برده قيمت بالاي آركه

years
08-07-2011, 14:11
قیمت این گوشی شیراز 650 تمن

Nice Devil
08-07-2011, 18:37
راستی دوستان باطری این گوشی چطوره ؟؟ با کار عادی روزمره تا چند روز دووم میاره؟؟ من شنیدم به خاطر صفحه نمایشش مصرف باطریش زیاده .واقعاً اینطوره؟؟ و یه سوال دیگه صدای این گوشی از نظر بلندی در حد کدوم از این گوشی هاست ؟؟ N82 , N8 , N95 8g, N73 ,5800
لطفاً کسایی که این گوشی رو دارن هم نظر بدن ، (ثواب دارها)
TNX

R@R#M@N
08-07-2011, 20:43
دیشب 690 طبقه 1 علاالدین !
احتمالاً تا 650 هم بشه طبقات بالا گیر آورد !

Nice Devil
08-07-2011, 21:11
730 تومن (کرمانشاه)

Danitondar
08-07-2011, 22:01
هر وقت 350 رسید میگیرمش!:27:

mohsen8
08-07-2011, 22:06
راستی دوستان باطری این گوشی چطوره ؟؟ با کار عادی روزمره تا چند روز دووم میاره؟؟ من شنیدم به خاطر صفحه نمایشش مصرف باطریش زیاده .واقعاً اینطوره؟؟ و یه سوال دیگه صدای این گوشی از نظر بلندی در حد کدوم از این گوشی هاست ؟؟ N82 , N8 , N95 8g, N73 ,5800
لطفاً کسایی که این گوشی رو دارن هم نظر بدن ، (ثواب دارها)
TNX

سلام دوست عزیز از نظر باتری گوشی خوب فقط روزهای اول خیلی زود خالی می کنه ولی چند روکه بگذره عالی می شه من که از باتری رازیم صدا هم دقیق نمی دونم وای صداش بالاست از ایفون بیشتر از اچ تیی سی اینکردبیل هم خیلی بالاتر کلا بلندی صداش خیلی راضی کنندس

Nice Devil
09-07-2011, 00:43
ممنون میشم اگه دوستانی که صدای این گوشی رو با یکی از گوشیهایی که گفتم مقایسه کردن،نظر بدن

senaps
10-07-2011, 20:37
ممنون میشم اگه دوستانی که صدای این گوشی رو با یکی از گوشیهایی که گفتم مقایسه کردن،نظر بدن

من چند وقت پیش،تست و مقایسه ی صدای این گوشی با اسمارت فون ها ی دیگه گذاشتم،با جست و جوی توی همین تاپیک،میتونین پیداش کنین.....
شما نمیتونی صئدای این گوشی رو با یه موزیک فون!! یا گاهی یه ظبت صوت در قالب گوشی مقایسه کنی و مسلما جواب هم نمیگیری....
صدا بلنده،و مناسب،ولی در ماقیسه با اسمارت فون های دیگه!!

-----------------------
راستش انتظار داشتم که قیمت این گوشی،تا اواسط تابستون مناسب بشه!! ولی لامصب اصلا تکون نمی خوره!!مثل اینکه تلسمش دست خودمه،سونی هم قرار نیست واکمنش رو معرفی کنه....
تصمیم دارم تا مرداد!! هم صبر کنم که برا تبلتش پول کم نیارم!!

years
11-07-2011, 21:24
قیمت روز شیراز 640 تومن

Original Titan
11-07-2011, 22:45
فرهوده قيمتات موثقه يا سر كاريم؟
جدي ميگم!

years
11-07-2011, 23:34
قیمت شیرازو دارم
موبایل منافی

years
12-07-2011, 07:45
سفارش خرید پذیرفته میشه

Original Titan
12-07-2011, 08:04
هنوز گرونه!
نزديك 500 تومن تازه ميشه بهش فك كرد

Yashar Cross
12-07-2011, 11:55
اره به نظرمنم 500 میارزه ولی نمیدونم چرا علکی گرونه الان با این قیمت میشه دو هسته ای گرفت...
شاید تا اومدن دو هسته ای سونی این قیمتا بمونه...
دوستدار شما یاشار

Ali Delkhosh
12-07-2011, 12:11
دیشب 690 طبقه 1 علاالدین !
احتمالاً تا 650 هم بشه طبقات بالا گیر آورد !

دوست عزیز کدوم مغازه قیمت گرفتی 690 ؟
من دیروز ( 20 تیر ) ارزون ترین جایی که قیمت گرفتم تو علاءالدین 750 بود ، فول پک و رنگ نقره ای

soheiloooooo
12-07-2011, 12:33
هر وقت 350 رسید میگیرمش!:27:

آرزو بر جوانان عیب نیست.میخری ایشالا اما نه با این قیمتا اونم این روزا:8:

soheiloooooo
12-07-2011, 12:40
ارک یه جورایی قربانی زلزله شد با اسیب دیدن کارخونه نمایشگراش سونی اریکسون نتونست تولیدش رو افزایش بده تا قیمت پایین بیاد برا همین گرون موند

بچه ها اینهمه قضیه زلزله رو به قیمت بالای این گوشی نسبت ندید.سونی داره پول کیفیتش میگیره.اون سامی دو پسته ای که اینهمه هیاهو بپا کرده هنوز سرشار از ایراده.اما آرک قدرتمند با کیفیت سرجاش وایساده.
اولا اگه قیمت بالا وعدم تولید lcdبه زلزله ربط داشت که سونی اینهمه گوشی جدید با lcdبراویا معرفی نمیکرد.
دوما اگه قیمت بالا به زلزله ژاپن ربط داشت چه ربطی به خط تولید گوشی توی چین داره؟سونی محصولاتش داره توی چین تولید میکنه

soheiloooooo
12-07-2011, 12:49
نتیجه می گیریم : سونی میتونست به جای باطری این طوری واس آرک باطری قلمی بزاره :دی
هنوز کسی این گوشیو نخریده اینجا؟؟؟ من عکس باطریشو میخوام :دی

تقدیم به دوستانی که واسه شیرین کاری دو ماهه دارن دنبال تصویر باطری آرک میگردن.انحنای درب پشت این گوشی به طراحی گوشی بستگی داره و جاسازی باطری با ضخامت کم در پشت این گوشی هنر طراحان اون بوده و نیازی به تولید باطری انحنایی و کمر باریک نیس

soheiloooooo
12-07-2011, 13:02
البته یه مشکل ؟

اول فایل اصلی برنامه رو با بلوتوث بفرس به گوشیت بعد که نوتیفیشین میده و نصب میکنی تمام

پیش از ارسال فایل گوشی رو روت کن و تیک نصب برنامه رو تنظیم کن که بتونی نصبش کنی

MOHAMMAD2010
12-07-2011, 13:03
سونی داره پول کیفیتش میگیره.اون سامی دو پسته ای که اینهمه هیاهو بپا کرده هنوز سرشار از ایراده.اما آرک قدرتمند با کیفیت سرجاش وایساده.
عجب !
چطور بعضیا گرون بودن بی دلیل این گوشی رو توجیه هم میکنن !
امیدوارم x10 رو یادتون باشه که اولا چقدر با کیفیت بود ( 800 ) بعدش چقدر بی کیفیت شد ( 400 ) البته بنا به گفته شما !

soheiloooooo
12-07-2011, 13:10
عجب !
چطور بعضیا گرون بودن بی دلیل این گوشی رو توجیه هم میکنن !
امیدوارم x10 رو یادتون باشه که اولا چقدر با کیفیت بود ( 800 ) بعدش چقدر بی کیفیت شد ( 400 ) البته بنا به گفته شما !

x10در زمان تولید خودش از بهترین ها بوده.اپل4 هم وقتی اومد 2تومن بود حالا شده 900تومن.ناگفته نماند کارخونه سونی نه مال پدر بندس و نه اینکه من مغازه موبایل فروشی دارم فقط به عنوان یه کاریر دارم نظرم رو تا اونجایی که منطقی و عاقلانه به نظرم میرسه بیان میکنم و قصد توجیه ندارم عزیزم

n-VIDIA
12-07-2011, 13:18
آرک خیلی راحت میتونه به 600 برسه ... از نظر مشخصات شما نگاه کنین هیچ چیز گروت قیمتی نداره ( از صفحه TFT گرفته تا Single Core بودن CPU )
تنها چیزی که گرونش کرده "طراحیشه ! "

Danitondar
12-07-2011, 13:47
آرزو بر جوانان عیب نیست.میخری ایشالا اما نه با این قیمتا اونم این روزا:8:
نه بابا الان که نه یه 2 سال دیگه:27:

years
12-07-2011, 13:57
بچه ها اینهمه قضیه زلزله رو به قیمت بالای این گوشی نسبت ندید.سونی داره پول کیفیتش میگیره.اون سامی دو پسته ای که اینهمه هیاهو بپا کرده هنوز سرشار از ایراده.اما آرک قدرتمند با کیفیت سرجاش وایساده.
اولا اگه قیمت بالا وعدم تولید lcdبه زلزله ربط داشت که سونی اینهمه گوشی جدید با lcdبراویا معرفی نمیکرد.
دوما اگه قیمت بالا به زلزله ژاپن ربط داشت چه ربطی به خط تولید گوشی توی چین داره؟سونی محصولاتش داره توی چین تولید میکنه

احسنت
شرکت معظم سونی ژاپن کیفیت رو فدای کمیت نمیکنه
دقیقا مثل پدر و ماردی که زرت و زرت هی بچه پس بندازن و تربیتشون نکنند
در عوض پدر و مادری هم هستند که 2 تا بچه بیشتر ندارند و اینهای رو تربیت میکنند اینطوری جامعه هم صاحب کیفیت میشه

golmohammadi
13-07-2011, 01:17
سلام به نظر من هم با این قیمت ارزش خرید نداره
نه این بلکه گالاکسی اس 2
هیچکدوم ارزش خرید با این پول را ندارند
منم تا ارزون شدنش فعلا یه X10 گرفتم تا ببینیم چی میشه
البته تو ظاهر گوشی از جلو تقریبا مثل X10 بود
اما از پشت آرک خوشگلتره
آرک تو تبریز 680 هست

abtin1
13-07-2011, 15:25
قول سونی اریکسون وارد می شود
xperia dou با cpu : 1.4 و دوربین : 12 مگاپیکسل و صفحه نمایش 4.5 اینچ

years
14-07-2011, 13:42
امروز رفتم قیمت جدید براتون گرفتم
شیراز کوشی رنگ مشکی 620 تومن
رنگ نقره ای با مموری 16 گیگ و کابلی HDMI قیمت 670 تومن
عجب داره قیمتش میکشه پایین

soheiloooooo
15-07-2011, 11:04
امروز رفتم قیمت جدید براتون گرفتم
شیراز کوشی رنگ مشکی 620 تومن
رنگ نقره ای با مموری 16 گیگ و کابلی HDMI قیمت 670 تومن
عجب داره قیمتش میکشه پایین

موبایل منافی؟آدرسش کدوم خیابونه؟

years
15-07-2011, 11:17
نه این یکی موبایل منافی اطلسی نبود پاساژ آناهیتا

MOHAMMAD2010
16-07-2011, 13:44
دوستانی که میگن قیمت آرک خوبه برن قیمت جهانیشو از سایت gsmarena ببینن !
قیمت آرک رو زده 430 eur و قیمت نئو رو زده 450 eur
حالا تو ایران آرک رو میدن 650-700 نئو رو میده 540 تومن !

Danitondar
16-07-2011, 13:49
مگه نئو اومده؟!

MOHAMMAD2010
16-07-2011, 13:59
مگه نئو اومده؟!

آره اومده .............

Nice Devil
18-07-2011, 12:39
قیمت دیروز کرمانشاه ، 640 تومان

Original Titan
18-07-2011, 19:57
قيمت سايت آل ديجيتال :
605 تومن :)
خيلي خوب داره مياد پايين

Aloneboy
19-07-2011, 08:05
دوستان قيمت با گارانتي پارس كامتل چنده؟ 750 خوب گفته با گارانتي اصلي يا خير؟

Original Titan
19-07-2011, 08:27
خودت ببين ميصرفتت
من باشم 150 تومن بيشتر به خاطر گارانتي نميدم

Aloneboy
19-07-2011, 09:52
خودت ببين ميصرفتت
من باشم 150 تومن بيشتر به خاطر گارانتي نميدم
تو شهرمون گير نمياد بايد يا سفارشي يه فروشنده واسم بياره و يا از دي جي كالا بگرم با قيمت 750 با گارانتي اصل(بدون گارانتي ندارن)
جاي من بوديد چيكار مي كرديد؟ اين گوشي هاي بدون گارانتي فارسي هم دارن؟ با فارسي مشكل ندارند؟

Original Titan
19-07-2011, 12:51
ديجي كالا خوبيش اينه كه كارش درسته!
اگه چاره اي نداري كه همونو بگير
در مورد فارسي هم جفتشون فارسي رو ساپورت ميكنن ولي اگه گارانتي رسمي باشه ممكنه تقويم فارسي هم داشته باشه
شما همون با گارانتي رو بگير كه چون تو شهرتون هم خدمات پس از فروش نيست خيالت راحت باشه...
خلاصه بگير ما رو هم در جريان قرار بده

Nice Devil
19-07-2011, 13:39
سلام . دوستان قیمتهای سایت alldigital.ir مشکوک میزنه. Xperia Play رو میده 490 تومن و Neo رو 520 و Arc رو 605. به نظر شما عجیب نیست؟؟

راستی یه سوال دیگه . ممکنه که آرک تقلبی هم تو بازار باشه یا همه مغازه ها اصل و درجه 1 رو میفروشن و هیچکدوم هم هیچ فرقی با هم نداره؟؟

Original Titan
19-07-2011, 14:03
آخه قيمت اين گوشي همينه دوست عزيز
وقتي هم يه نفر داره قيمت منصفانه ميفروشه ميگيم مشكوكه! عادت كرديم كلاه سرمون بذارن

n-VIDIA
19-07-2011, 19:44
البته Play از Neo ارزون تر نباید باشه ،فکر کنم

MOHAMMAD2010
19-07-2011, 19:52
البته Play از Neo ارزون تر نباید باشه ،فکر کنم

نئو هم ارزون میشه
این آل دیجیتال اون روزای اول که پلی اومده بود خودم رفتم در مغازش 1 میلیون میداد ! حالا این قیمت شده !
نئو هم به زودی میاد زیر 500 و حتی شاید به 450 برسه !
آرک هم میاد روی 550 تومن و شاید به 500 تومن هم نزدیک بشه !

Danitondar
19-07-2011, 23:10
کی به 350 تومن میرسه؟:31:

years
19-07-2011, 23:36
Xperia ARC + Hdmi / 570.000شیراز
27 تیر
هرکی میخواد واسش بخرم بگه

Aloneboy
20-07-2011, 08:35
27 تیر

570 يا 670 مطمئن هستيد اخه شهرمون قيمت گرفتم البته سفارشي مياره 680!!!!!!

PersiAndroid
20-07-2011, 09:28
من بوشهر 610 قيمت دارم

soheiloooooo
20-07-2011, 09:41
27 تیر
کجای شیراز؟

من بوشهر 610 قيمت دارم
کمتر هم پیدا میشه

Nice Devil
20-07-2011, 10:11
آخه قيمت اين گوشي همينه دوست عزيز
وقتي هم يه نفر داره قيمت منصفانه ميفروشه ميگيم مشكوكه! عادت كرديم كلاه سرمون بذارن

آخه دوست گرامی توجه داشته باش هیچ ارزونی بی دلیل نیست . مگه این فروشگاه عاشق چشم و ابرو ما شده که Xperia Play که همه جا قیمتش بالای 700 تومنه بیاد به 490 تومن به ما بده و در ضمن چطور ممکنه که Xperia Play که PSP روش نصبه قیمتش از آرک کمتر باشه؟؟:18::13:

offlineinternet
20-07-2011, 10:28
پست اول آپدیت شد
تعدادی عکس هم در پست ۶ قرار گرفت

اگه مشکلی در مشخصات هست بگید تا درستش کنم و اینکه اگه دوستانی که این گوشی رو خریدند عکس دارند از گوشی لینک بدن تا بذارم تو پست اول:11:

*M!L4D*
20-07-2011, 12:23
در ضمن چطور ممکنه که Xperia Play که PSP روش نصبه قیمتش از آرک کمتر باشه؟؟
البته دوست عزیز Play همون اندورید هست فقط با دکمه های مخصوص بازی !
ضمن اینکه Arc دوربین بهتری داره + صفحه ی بزرگتر و بهتر !