PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Xperia™ Arc & Arc S | گوشي هاي اندرويدي سوني اريكسون با پردازنده هاي 1 و 1.4 گيگاهرتزي

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

R@R#M@N
07-04-2011, 12:50
سناپس عزیز LT15i نسخه نهایی همون آرک هست !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بنظرم با همین قیمت به اصطلاح کذاییش هم بازم از دیزایر اچ دی 650 تومنی خیلی خیلی خیلی سرتره :دی بهمچنین گلکسی اس :دی

corey
07-04-2011, 12:54
فون ارنا 8.5 داده به ارک که نمره خیلی خوبی هست
دیزایر اس که تقریبا با ارک تو یه سطحه 8 گرفته از فون ارنا

اگه ارک قیمتش خیلی زود بیاد پایین با توجه به قیمت دو هسته ایها میتونه بهترین انتخاب تو رنج خودش باشه

R@R#M@N
07-04-2011, 13:07
ترجمه بچه های اهل فن :دی

جنس بد بدنه با پلاستیک نامرغوب. = Plastic body may not be to everyone's tastes
لگ زدنهای زیاد و سرعت کم. = Occasional lag / custom widget stutters

میگم خوبه همه مثه شما ترجمه کنن :دی یهو میبینی 1100 از آرک سرتر میشه :دی

ترجمه درست عیبهای آرک از قول فون آرنا :

بدنه پلاستیکی شاید به مزاج بعضیها خوش نیاد
لگ زدنهای گاه به گاه توی ویجتهای سفارشی !

تفاوت را احساس کنید :دی تیم ترجمه ضد سونی اریکسون :27:

fabio montari
07-04-2011, 13:22
پس چی شد کی قراره بیاد این سونی ادم نمیشه هیچ وقت اینقدر دیر میده ادم دیگه زده میشه ازش :41:

soheiloooooo
07-04-2011, 13:51
پس چی شد کی قراره بیاد این سونی ادم نمیشه هیچ وقت اینقدر دیر میده ادم دیگه زده میشه ازش :41:

شاید این جمعه بیاید،شاید.
دوستان این سایت فروش آنلاین شاید بتونه تا حدی در زمینه قیمت راهنماییتون کنه.گفتم شاید بکار شما هم بیاد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

R@R#M@N
07-04-2011, 13:56
پس چی شد کی قراره بیاد این سونی ادم نمیشه هیچ وقت اینقدر دیر میده ادم دیگه زده میشه ازش
دوست عزیز وارد بازار جهانی که خیلی وقته شده !
توی سنندج و شیراز و اصفهان هم دیده شده !

hamed1297
07-04-2011, 14:04
پس چی شد کی قراره بیاد این سونی ادم نمیشه هیچ وقت اینقدر دیر میده ادم دیگه زده میشه ازش

حاجی.اومده.
چرا اینجا همه شاکی هستن؟:دی

fabio montari
07-04-2011, 15:21
دوست عزیز وارد بازار جهانی که خیلی وقته شده !
توی سنندج و شیراز و اصفهان هم دیده شده !
وقتی تو بازار تهران نیومده یعنی نیموده دیگه باید عمده باید نه چندتا تو شهرستان دیده شده که :2:

senaps
07-04-2011, 15:54
سناپس عزیز LT15i نسخه نهایی همون آرک هست !

جدی؟ تا جایی که من شنیده بودم، ال تی نسخه ی اولیه ای بودش که تو سی ای اس معرفی شده بود!
نمیدونم....من قبل از اینکه مطلب رو بنویسم،شک کردم به این حرف شما و چند حا رو گشتم،ولی همه نوشته بودن که زمان معرفی،کدش این بوده؟:18:

اگه اینجوریه پس من از طرف عذرخواهی کرده،پست رو ویرایش میکنم!!

farhooode
07-04-2011, 17:51
قیمت امروز شیراز این گوشی 710 تومن
قیمتش داره سقوط میکنه

The last remaining
07-04-2011, 19:17
من یه مدت نبودم ببین سر این گوشی چه بلایی آوردین :41:
اصلا معلومه چی کار دارید میکنید؟

R@R#M@N
07-04-2011, 22:54
وقتی تو بازار تهران نیومده یعنی نیموده دیگه باید عمده باید نه چندتا تو شهرستان دیده شده که
خوب مشکل از سونی نیست که بهش فوش میدی :دی مشکل از قاچاقچیان عزیزه :دی

جدی؟ تا جایی که من شنیده بودم، ال تی نسخه ی اولیه ای بودش که تو سی ای اس معرفی شده بود!
نمیدونم....من قبل از اینکه مطلب رو بنویسم،شک کردم به این حرف شما و چند حا رو گشتم،ولی همه نوشته بودن که زمان معرفی،کدش این بوده؟

اگه اینجوریه پس من از طرف عذرخواهی کرده،پست رو ویرایش میکنم!!
مثکه نسخه اصلیش هم همینه مدلش !
راستی تو سایت پلمیکس نوشته Xperia Arc X12

hamed1297
07-04-2011, 23:33
حتما باید تهران بیاد که رسمیت پیدا کنه؟؟؟؟

hasanmotori
07-04-2011, 23:53
نه خير كيس يو جان :31:
اوني كه بايد بفهمه فهميد!
طرف نميدونه هنوز اون عكسي كه آرك اونطور گرفته گوشي هاي ديگه فقط پرده سياه ميگيرن :31:
چه كار كنه ديگه موتوريه :31:

نمیدونم چرا فک میکنی فقط خودت حالیته!
یعنی هیچ کس تو عمرش با گوشی عکس نگرفته هیچی نمیدونه فقط تو میدونی

بیا این یه نمونش با 8510 دو سه سال پیش

عکس کاملاً روشنه بدون کوچکترین نویزی

Original Titan
08-04-2011, 00:15
جنس بد بدنه با پلاستیک نامرغوب. = Plastic body may not be to everyone's tastes
لگ زدنهای زیاد و سرعت کم. = Occasional lag / custom widget stutters

بهراد حالا كدوم ابلهي اينطوري ترجمه كرده بوده؟

@ موتور

آي عمو!!!!!!!! وقتي ميخواي مقايسه كني بايد يه سوژه و يه جا و شرايط يكسان اينكارو بكني! رفتي عكس 8510 برا من مياري؟ منم برات k300 ‌از اين بهتر تو شب ميارم!

مقايسه يعني اين :

اكسپريا آرك در شب:

دزاير اچ دي :

گالاكسي :

آيفون 4 :

عکس کاملاً روشنه بدون کوچکترین نویزی
اين جمله رو گفتي ياد سامان گلريز كارشناس آشپزي (بهونه) افتادم :31:
غدا كاملا پخته شده و بدون ذره اي كلسترول :31:

R@R#M@N
08-04-2011, 00:28
بهراد حالا كدوم ابلهي اينطوري ترجمه كرده بوده؟
دوست عزیزمون صفحه قبل همین نوشته من :دی

ایول به این میگن Cmos از نوع Exmor R !!!

soheiloooooo
08-04-2011, 00:58
وقتی تو بازار تهران نیومده یعنی نیموده دیگه باید عمده باید نه چندتا تو شهرستان دیده شده که :2:

شما تهرونیا بخیالتون تهرون یعنی همه جا.خوب مگه شیراز و اصفهان و سنندج ایران نیس؟من خودم فرستادم از دبی برام آوردن.هی حالا بگید تهران،تهران

kkkaktoos
08-04-2011, 08:53
اومده گوشی ؟ قیمتش چنده ؟
منظورم تهران بود .

senaps
08-04-2011, 09:46
نمیدونم چرا فک میکنی فقط خودت حالیته!

من نمیگفم فقط خودم حالیمه....
من هیمشه گفتم نظرات خودم رو دارم و همیشه کسانی که تو خصوصی مشورت میکنن با من رو ارجاع میدم تا نظرات بقیه رو هم بشنون!!!

درضمن،دوست عزیز،نمیدونم چرا شما فکر میکنی مقایسه کردن دوربین،یعنی اینکه با یکی تو اون شرایطی که شما عکس گذاشتی رو با این عکسی که اینجا گذاشتی مقایسه کنی و بعد نتیجه بگیری که کدوم بهتر یا بدتر بود!!

داداش،شرایط مقایسه یعنی تنظیمات یکسان،سوژه یکسان،فاصله یکسان.....
نه اینی که شما انجام دادی!!

اگه هنوز این گوشی رو داری،لطف کن با یه گوشی دیگه که مدعی میدونیش مقایسه کن!!!
تنظمیات رو هم جوانمردانه یکی بذار!(هرچند میشه دید که یکی بوده یا نه!!)
بعدش حرف میزنیم راجع به کیفیت دوربین!!!
عکس هایی که رفیقمون گذاشته،گویاست که داستان عکاسی تو شب چیه!!!
سونی،فقط به خاطر اضافه کردن این سنسور تو دوریبن های حرفه ایش،شدیدا نیکون و کنون رو زیر فشار برده و تو سه مدل اخری که عرضه کرده،فعلا دوربین حرفه ای خاصی برای رقابت وجود نداره!!

Mig33
08-04-2011, 10:07
شما تهرونیا بخیالتون تهرون یعنی همه جا.خوب مگه شیراز و اصفهان و سنندج ایران نیس؟من خودم فرستادم از دبی برام آوردن.هی حالا بگید تهران،تهران

دوست عزیز جمع نبندین :41:
من خودم بچه تهرانم ...ولی مخلص همه مردم تو همه جای ایران که سهله ، دنیا هم هستیم . کلی رفیق باحال هم تو سنندج دارم هم تو شیراز هم تو مشهد و گرگان و ... :31: حالا یه ینده خدائی یه چیزی گفت سوء تعبیر نشه....
دیگه دنیا اینقدر کوچیک شده و فرهنگ ها به هم نردیک شده که اینجا و اونجا نداره به لطف اینترنت همه بچه وب جهانی هستیم :31::46:

pesal2ak
08-04-2011, 11:54
دوستان من این خبرو خوندم! نظر بعضی ریوویها رو یه جا جمع کرده بود! اگه طولانی نبود ترجمش میکردم ولی فعلا اینو داشته باشید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدانقدرم به هم نپرید! نمیدونم چه اصراری دارید گوشی گرون بدون گارانتی بگیرید! یه ماه صبر کنید، ملت اونور تست کنن! بوت لودرش آنلاک شه، خوب و بدشو در عمل ببینیم... فعلا که بعضی جاها خبر از ری-استارتهای بی دلیل میدن و سونی هنوز جوابی در این زمینه نداده... یه آپدیت فریم ور "خفیف" هم برای انگلستان داده که خب نشون میده در بخش ساپورت این بار قصد دارن خوب عمل کنن!

ویرایش: سونی اریکسون خبر داده که در هفته های آتی بوت لودرش آنلاک میشه...اینم لینک خبر:

alex_pk
08-04-2011, 14:44
یک عدد در یک مغازه تو تهران رویت شد اونم 740

بوت لودرش آنلاک شه
به این زودیا فکر نمیکنم بشه تازه 10 آنلاک شده.

kissyou
08-04-2011, 14:52
یک عدد در یک مغازه تو تهران رویت شد اونم 740

به این زودیا فکر نمیکنم بشه تازه 10 آنلاک شده.

واقعا؟؟؟:18:

عالی شد حالا باید منتظر دو چیز باشیم:31:

1:یکی بیاد این گوشی رو بخره و یه ریویو کامل و جوانمردانه ازش بده:46:

2:صبر کنیم ببینیم کی جیب این مغازه دارها و واسطه های عزیزمون پر میشه تا بیخیال بالا نگهداشتن قیمت این گوشی شن و قیمتش افت کنه:5:

به امید اون روز

موفق باشید

SAEED_BARCELONA
08-04-2011, 15:08
به لطف اینترنت همه بچه وب جهانی هستیم
کم کم به لطف اینترنت ملی نزدیک تر هم میشیم. این خط این نشون اینم کلاه زرنشون:دی
اینجا آبادان است آرک به قیمت 750 بفروش میرسد!

---------- Post added at 03:08 PM ---------- Previous post was at 03:06 PM ----------

یادش بخیر زمانی که ساتیو اومد من تهران بودم قیمتش 1300 بود. خداروشکر که دیگه از اون قیمتای کذایی نمی بینیم!

hamed1297
08-04-2011, 18:22
اون خبر که دروغ 13 بود ولی از شدنی این کار میشه و از اینها هم بعید نیست اصلا.
در مورد آرک بهتره زود قضاوت نکنیم.باید یکی 2 ماه از اومدنش به بازار بگذره.آپدیت هم براش بیاد اون وقت میشه در مودش نظر داد.

Zalamen
08-04-2011, 19:03
توی Engadget نوشته بود که به علت زلزله ی ژاپن Arc و Play ذخیره شون کم شده.حالا باید دید روی قیمتش توی ایران اثری میزاره یا نه؟

adrenalin
08-04-2011, 21:47
Zalamen اونو واسه ژاپنیا گفته :دی واسه ما که کل وسایل و... همشون از چین میاد تمومی نداره :دی

khelane
08-04-2011, 22:57
lمن اگه تونستم فردا یه قیمت میگیرم تو جوانرود ببینم چقدره اگه قیمت گرفتم خبرتون میکنم

R@R#M@N
09-04-2011, 10:34
اینم قدرت سنسور سونی توی نور کم !!!
Low Light TEST
این ماله گلکسی اس 2 هست :

اینم ماله آرک :

Good Light TEST

GS II

SE ARC

ولی فول اچ دیه این جی اس 2 :دی حیف رو آرک تگرا2 نیست : (( حیف آرک که این سنسور بدون تگرا 2 روشه :دی
عیب نداره ایشالله 16 مگا با تگرا 3 :دی

sadeghbb
09-04-2011, 11:36
سلام
دوستان این گوشی وارد شده؟؟؟
قیمت کف بازار الان چنده؟

mishen
09-04-2011, 18:42
امروز عصر از سر کار که میومدم چشمم به جمال این نو رسیده افتاد . رنگ نقره ای بدون کابل HDMI به قیمت 800 تومن ! فهمیدم مسافری آورده میخواد یه حالی روش ببره قسم حضرت عباس هم میخورد توی پکش کابل نبوده ( ما هم تو دلمون گفتیم باشه تو که راست میگی )

matin_vv
09-04-2011, 19:15
توی پکش کابل HDMI نیست. بنده خدا راست گفته! تو Gsmarena هم تو ریویوش نوشته!

Finally, there are a couple of user guides and an 8GB microSD card in the box. The only thing missing is an HDMI cable – microHDMI to HDMI ones aren’t so widespread and you might not have one at home. And for the price you pay for the Arc, Sony Ericsson could have saved you the effort (and extra cash) of getting one yourselves.

tanatos
09-04-2011, 19:36
امروز عصر از سر کار که میومدم چشمم به جمال این نو رسیده افتاد . رنگ نقره ای بدون کابل HDMI به قیمت 800 تومن ! فهمیدم مسافری آورده میخواد یه حالی روش ببره قسم حضرت عباس هم میخورد توی پکش کابل نبوده ( ما هم تو دلمون گفتیم باشه تو که راست میگی )

حالا بنده خدا قسم حضرت عباسم میخورد باورش نکردی!
کابل HDMIش رو باید جدا تهیه کنی داداش!

tanatos
09-04-2011, 19:46
اینم قدرت سنسور سونی توی نور کم !!!
Low Light TEST
ولی فول اچ دیه این جی اس 2 :دی حیف رو آرک تگرا2 نیست : (( حیف آرک که این سنسور بدون تگرا 2 روشه :دی
عیب نداره ایشالله 16 مگا با تگرا 3 :دی

فکر میکنم که آرک یه خورده زیادی عکس و پر نورش کرده!
البته خوب گالکسی اس 2 با پردازنده ی دو هسته ایش طبعا باید بهتر باشه!

mishen
09-04-2011, 21:52
آگهی های کذایی اینم یه نمونش. آرک با گارانتی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! لابد خودش گارانتیش میکنه . قیمتش خیلی جالبه :31:

kissyou
09-04-2011, 22:21
آگهی های کذایی اینم یه نمونش. آرک با گارانتی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! لابد خودش گارانتیش میکنه . قیمتش خیلی جالبه :31:

اره فکر کنم گارانتیش خیلی معتبر باشه:5: از اون گارانتیاس که اگه بلایی سر این گوشی مبارک بیاد و بخوای ببری پیشش برای گارانتی میبینی که جا تره و بچه نیست:31:

فکر کنم از این واسطه ماسطه ها خریده 700 تومان داره میده 830 تومان:20:

ولی بنده خدا داره پول گارنتیشو میگیره.....اونم چه گارانتیییییییییییییییییی:3 1:

Original Titan
09-04-2011, 23:35
البته خوب گالکسی اس 2 با پردازنده ی دو هسته ایش طبعا باید بهتر باشه!
ارتباط پردازنده بالاتر با عكس بهتر رو ميشه بيشتر توضيح بديد؟

senaps
10-04-2011, 08:05

احتمالا اون هسته ی دوم،به سنسور دوربین کمک میکنه که بهتر عکس ها رو فوتوشاپ کنه که بتونن خودشون رو نمایش بدن مقبل ارک!

tanatos
10-04-2011, 09:34

مهندس جمله ی دومم ربطی به دوربین نداشت، کلی گفتم!
بچه ها چه دست به تشکرشون خوب شده!

---------- Post added at 10:34 AM ---------- Previous post was at 10:29 AM ----------

احتمالا اون هسته ی دوم،به سنسور دوربین کمک میکنه که بهتر عکس ها رو فوتوشاپ کنه که بتونن خودشون رو نمایش بدن مقبل ارک!

میثم!
تو دیگه چرا!
خوب اگه فوتوشاپه چرا درجش میکنید؟
واسه ی خراب کردن آرک!
یا واسه ی نشون دادن قدرت گالکسی!

آقا تا دیروز که ما از آرک تعریف میکردیم پسر خوبه بودیم حالا یه کلمه گفتیم عکساش یه کمی زیادی روشن میزنه شدیم پسر بده؟
دمتون گرم!
خوب راست میگم دیگه یکمی زیادی پرنوره!
مثلا چی؟
میخوای بگی آرک از گالکسی اس2 بهتره؟
توی چی؟
خودت بگو غیر از دیزاین و قیمت چیزی هست که توش از گالکسی اس2 بهتر باشه!
حتما لوگوی سونی؟ :31:

Original Titan
10-04-2011, 10:11
مهندس جمله ی دومم ربطی به دوربین نداشت، کلی گفتم!
بچه ها چه دست به تشکرشون خوب شده!

آخه طوري نوشتي كه انگار پردازنده بالاتره جي اس 2 باعث شده كه عكسش بهتر باشه! :31: ببخشيد
بچه ها هم آره قدر پست مفيد رو ميدونن :31: لول

آقا تا دیروز که ما از آرک تعریف میکردیم پسر خوبه بودیم حالا یه کلمه گفتیم عکساش یه کمی زیادی روشن میزنه شدیم پسر بده؟
دمتون گرم!
خوب راست میگم دیگه یکمی زیادی پرنوره!
مثلا چی؟

اصلا كسي با حرف شما مخالفت كرد؟؟؟ كسي در مورد عكس چيزي گفت كه ربطي به نظر شما داشته باشه؟ :31:

شما الانش هم پسر خوبي هستي! در بهتر بودن جي اس 2 هيچ شكي نيست ! كسي شك داره؟ :31:

راستي اينم يادت باشه كه آرك همرده با جي اس نيست اصلا كه بخوايم مقايسه كنيم...

tanatos
10-04-2011, 10:37
ما چاکرتیم!
میدونم!
آره اون دو هسته ایه و طبعاً با هم ردیفای خودش مقایسه بشه!
من فکر کردم شما دارین این کار و میکنید!

senaps
10-04-2011, 14:27
اخه پسر خوبه واسه چی ناراحت میشی؟!

شوخی کردم باهات!

اقا گوشی تو کرمانشاه هم رویت شد!!ولی پول نداشتم بخرم!!
725 تومن میداد ارس!!!!!!!!!!! رو!!:31:

حتما لوگوی سونی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در اینکه لوگوی سونی بهتره شکی نیست....
این گوشی،پشتش یه جوری بود! اصلا خوشم نیومد ازش....یه جور بدی بود!! اصلا حس در دست داشتن یه گوشی سال 2011 رو به ادم نمیده!!
ولی تو دست قشنگ و مطمئن بود!! یعنی وقتی تو دست میگیریش،با وجود باریکی شیکش،اصلا حس نمیکنی که اگه دستت رو فشار بدی الانه که از وسط نصف بشه یا ممکنه از دستت بیوفته!!
ولی پشتش،اصلا خوشم نیومد از بدنش از پشت!!!
سونی احمق!!:5: همونقدر که تو گذاشتن جای اچ دی ام ای و جکش اشتباه کرده،از نظر من،تو انتخاب جنس و طرح پشتش هم اشتباه کرده!!!
کلا از ارک دلسرد شدم با این پشتش!!!:31:

.:PAR3A:.
10-04-2011, 14:38
آره پشتش خیلی تو ذوق میزنه...
مخصوصا نقره ایش :2:

~ReZa~
10-04-2011, 14:51
من الان با آرک تو علا ءالدین کار کردم جنس بدنش افتضاح بود.:2:
ولی منتظر میمونم تا به 450 برسه و یه دونه بخرم.:8::8:
رنگ نقره ایش 790 هزار تومان بود.:5:

R@R#M@N
10-04-2011, 15:13
آرزو بر جوانان عیب نیست :دی
ایشالله که 450 بشه همه بخرند !!

Yashar Cross
10-04-2011, 15:14
سلام دوستان:20:
بررسی تخصصی ارک.......شاید به دردتون بخوره:46:

.
گوشی خوبیه مخصوصا دیزاینش ولی 700 تومن نه دوربره 500 تا 550 میارزه...من که به شخصه منتظر میمونم تا گلکسی2 بیاد بعد تصمیم خریدش رو میکنم...از on the go و plusصفحه و دو هسته ای و full hd هم نمیشه گذشت و از اون طرف هم زیبایی این گوشی و قیمت مناسبش هم نمیشه گذشت ....حیف که جنس پشتش بده و زود کثیف میشه مثل گلکسی1:2:
(به نظر من زیباترین گوشی 2011 میشه:5:)
دوستدار شما یاشار

tanatos
10-04-2011, 16:47

شوخی کردم باهات!

این گوشی،پشتش یه جوری بود! اصلا خوشم نیومد ازش....یه جور بدی بود!! اصلا حس در دست داشتن یه گوشی سال 2011 رو به ادم نمیده!!
ولی تو دست قشنگ و مطمئن بود!! یعنی وقتی تو دست میگیریش،با وجود باریکی شیکش،اصلا حس نمیکنی که اگه دستت رو فشار بدی الانه که از وسط نصف بشه یا ممکنه از دستت بیوفته!!
سونی احمق!!:5: همونقدر که تو گذاشتن جای اچ دی ام ای و جکش اشتباه کرده،از نظر من،تو انتخاب جنس و طرح پشتش هم اشتباه کرده!!!

آره میثم اینجا حق با توئه!
حالا مدل مشکیش باز بهتر از مدل نقره ایشه!
ولی عوضش جلوی مدل نقره ای قشنگتره!

Original Titan
10-04-2011, 16:54
بچه ها اينقدر بُالهوس نباشيد :31: گوشي گوشيه خوبيه :31: ولي زير 600 ميرزه...

kissyou
10-04-2011, 17:33

شوخی کردم باهات!

سلام senaps جان

منظورت از اینکه پشتش بد بود چیه؟میشه یکم بیشتر توضیح بدی؟

جنس بدنش چیه پلاستیکی؟
مات یا براق اثر انگشت میوفته؟

ممنون:11:

hrdpc1
10-04-2011, 17:43
آقا جرا تو ذوق میزنین من کلی پولامو جمع کردم واسه این گوشی پس اگه اینم بده من چی بگیرم تا 700 تومن؟ دلم با این گوشیه آخه مگه جنسش چیه؟!

kissyou
10-04-2011, 17:57
آقا جرا تو ذوق میزنین من کلی پولامو جمع کردم واسه این گوشی پس اگه اینم بده من چی بگیرم تا 700 تومن؟ دلم با این گوشیه آخه مگه جنسش چیه؟!

اره منم همینطور میخوام بدونم چرا از این گوشی بد میگن کم کم دارم شک میوفتم ولی خداییش خو:31:شگله گوشیش چشمنوازه

10-04-2011, 18:14
پشتش خوب یه کم بی ریخته :دی اگه براق بود و ضد اثر انگشت بهتر بود :دی راجع به مقاومتش من چیزی نیدونم :دی

Original Titan
10-04-2011, 18:36
دوست عزيز خودت وقتي ميخواي بري بخري خوب قبلش كه دست ميگيري! اگه خوشت اومد خوب بخر نيومد نخر ديگه

senaps
10-04-2011, 20:42
ولی منتظر میمونم تا به 450 برسه و یه دونه بخرم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سال اینده گوشی بعدی سونی خیلی بهتر از این خواهد بود...پیشنهاد میکنم که تا سال اینده که گوشی میاد 450 تومن،پول بذراید رو 450 تومن گوشی نسل بعدی رو بخرین!

آرزو بر جوانان عیب نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعضی دوستان فکر میکنن وقتی میگیم جنس بدنش بد بود،مثلا داریم میگیم اه!! این سمنده جنس بدنش مث پراید میمونه!!!
داداش،این پرشیا رو من احساس میکردم تو عکس ها که زانتیاست،ولی پرشیای سفید از اب در اومد!!
یعنی هنوز تو بخش هیکل و تیپ و اینا،بقیه باید برن بوق بزنن!!

بررسی تخصصی ارک.......شاید به دردتون بخوره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جی اس ام بررسی هاش رو دوبله می کنه و کار خودش نیست نه؟!

حالا مدل مشکیش باز بهتر از مدل نقره ایشه!
یه چی بگم نخندیا...
این نقره ای رو که میبینی،پشم و گیلت میریزه!! بعد که میگیری تو دستت،حال میکنی!! بعد که بعد از کلی حال کردن،پشتش رو میبینی،میبینی اون ممه رو لولو برده و جا خالیه و بچه نیست!!
یعنی پشتش،نه این که بد باشه!! ولی به خیلی خوبی جلوش نیست....(نقره ای!) و نسخه ی تاریکش که نمیدونم مشکیه یا سیاه!! یا ابی خیلی تیره و گررنگ و اینا(نم رنگ شناسی و نقاشیم همیشه بد بوده ببخشید!!) دهن همه رو بسته و اپل باید اب رو بریزه همون جایی که میسوزه:31: سامسونگ هم که کپی پیست میکنه از اپل!!

بچه ها اينقدر بُالهوس نباشيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گوشي گوشيه خوبيه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولي زير 600 ميرزه...
نقره ای،خیلی جذابه!! اگه پشتش نبود،همون 650-600 تا می ارزه!!

منظورت از اینکه پشتش بد بود چیه؟میشه یکم بیشتر توضیح بدی؟
یه جوریه!! نمیتونم توضیح بدم!! مات و تو ذوق زنه!!! تو دست یه جورایی لق میزنه(اصلا لق نیست و محکمه) ولی حس میکنی لقه!!
بد نیست،فقط خیلی خوب نیست!! جلوش خیلی عالیه! و پشتش فقط خوبه!!

مات یا براق اثر انگشت میوفته؟
مات و اره اثر انگشت می افته!! البته دستهای من مال بعد از پنچر گیری بود و اثرش می افتاد!!

دوست عزیز،تو بحث جنس و اینا،کسی به پاش نمیرسه شک نکنین!! قیافه و ایناش عالیه!!
کارکردنش هم اگه انتظار نداشته باشی برات کوه بکنه یا افتر افکت ویندوز رو اجرا کنه،به اندازه ی کافی قوی هست که دوستانی که گوشی معمولی دارن رو باعث بشه که فک هاشون بچسبه به زمین!!(ایکس ده که تو دانشگاه با خودم یکی دو بار بردم،رفقا به زور فکشون رو میکشیدن!!<قابل بلند کردن که نیست!!>...)
برا همین هم نگران اونجای کارش نباشین....
این که میگیم بده،منظور بین خیلی خیلی عالی و خیلی خوبه!!!

اره منم همینطور میخوام بدونم چرا از این گوشی بد میگن کم کم دارم شک میوفتم ولی خداییش خو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شگله گوشیش چشمنوازه
رفیق خودم تو سنندج نیاورده گوشی رو و الان عراقه که از اومریکایی ها بگیره!! تا چند روز دیگه از همونجا یه تست خودم میتونم بکنم!! ولی این یارو میگفت اول بخر،بعد روشن کن!! تو قیافه ولی چیزی کم نداشت! فقط پشتش انتظاری که من ازش داشتم رو بر اورده نکرد!

پشتش خوب یه کم بی ریخته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه براق بود و ضد اثر انگشت بهتر بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] راجع به مقاومتش من چیزی نیدونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه چی جالب،4 تا از این ارس! ها داشت که یکیش که داده بود دست من،به خاطر اینکه جعبش له و لورده شده بود،ارزون تر میفروخت!!(راستش اون رو خیلی ارزون میداد ولی پول نداشتم و بهش اعتماد نکردم چون ممکن بود دزدی باشه!! ولی اگه وقتی جعبش اونجوری شده بود و پگوشی توش بوده،مقاومتش بالاست به اندازه ی کافی!!

tanatos
10-04-2011, 21:00
حالا من فکر میکنم نسخه ی آبیش (مشکی، بنفش، سرمه ای) بیشتر اثر انگشت رو به خودش جدب میکنه و نسخه ی نقره ای رنگش این مشکل رو نداره!
به نظرم اگه مثلا پشت اون مجهولل رنگه رو میزدن به پشت نقره ایه یا جلوی این و میزدن به جلوی اون جالبتر بود! :31:

10-04-2011, 21:45
گوشیای سونی اصولا مقاوم ترن... من P990 که داشتم ، یه بار داشتم با سرعت می دوییدم... از جیبم افتاد... از توی پیاده رو با سرعت خیلی زیاد افتاد زمین...بعدش رفت هوا ، کوبیده شد به بالای جدول ، دوباره رفت هوا ، رفت تو جوف آب :دی تازه خریده بودمش :دی گوشیو ورداشتم دیدم فقط گوشش یه مقدار جویده شده :دی خیلی خفن بود کف کردم...
اتفاقا این X10ــی که تازگی واس پدر گرامی خریدم هم همین جوری بود ، جعبش له لورده شده بود... یعنی به عبارتی جعبه نمونده بود :دی ولی طرف چون از تهران گفته بود واسش آورده بودن و کاملا مطمئن بودم به طرف ، چیزی نگفتم... با این حال 10 تومن تخفیف گرفتم :دی

fabio montari
11-04-2011, 02:27
اقا برو بگیر حالشو ببر به این حرف های بیهوده توجه نکن ببین خودت اگه باش حال مکینی بسه بعدم جنسشم خوبه پشتشم هرچی هست خط نمیوفته مثله ایفون 4 ما که ایفونمون رو قابو اینا گذاشتیم پشتش خط وخش افتاد بعدم لکم رو هر گوشی ای میوفته من ویوم داشتم با اینکه جنس المینیوم بود اونم لک میفتاد
در ضمن استحکامش هم عالیه چون من x10 رو دیدم اینم از اون بهتره تازه المینیوم بخوره زمین دیگه داغون مییشه اینقدر رنگ پریدگی پیدا میکنه من هم desire hd رو دیدم خیلی داغون میشه هم ویو خودم که اروم افتاد پره خش شد در صورتی که پلاستیک اینجوری نیست و ایفونمم تا حالا زمین نخورده که ببینم چی میشه !

tanatos
11-04-2011, 09:29
گوشیای سونی اصولا مقاوم ترن... من P990 که داشتم ، یه بار داشتم با سرعت می دوییدم... از جیبم افتاد... از توی پیاده رو با سرعت خیلی زیاد افتاد زمین...بعدش رفت هوا ، کوبیده شد به بالای جدول ، دوباره رفت هوا ، رفت تو جوف آب :دی تازه خریده بودمش :دی گوشیو ورداشتم دیدم فقط گوشش یه مقدار جویده شده :دی خیلی خفن بود کف کردم...
اتفاقا این X10ــی که تازگی واس پدر گرامی خریدم هم همین جوری بود ، جعبش له لورده شده بود... یعنی به عبارتی جعبه نمونده بود :دی ولی طرف چون از تهران گفته بود واسش آورده بودن و کاملا مطمئن بودم به طرف ، چیزی نگفتم... با این حال 10 تومن تخفیف گرفتم :دی

پسر گوشیت برای خودش توپی بوده ها!
کسی اون وسط وسطا شوتش نکرد؟ مطمئنی خودش همه ی این راه ها رو رفته؟

soheiloooooo
11-04-2011, 09:35
والا مغازه داره دیشب میگفت جنساش تا 5شنبه میرسه و فکتور680تومنیش نشونم داد.به سرعت قیمتها در حال نزوله دقیقا مث قیمت نوکیا n8در بدو ورود به بازار:10:جای نگرانی نیس

tanatos
11-04-2011, 09:43
خوب میشد تصورش رو کرد که خیلی زود قیمتش افت کنه!
ولی این یکمی زودتر از برهه ای بود که من تصور میکردم!

mehdi30nema
11-04-2011, 13:19
والا مغازه داره دیشب میگفت جنساش تا 5شنبه میرسه و فکتور680تومنیش نشونم داد.به سرعت قیمتها در حال نزوله دقیقا مث قیمت نوکیا n8در بدو ورود به بازار:10:جای نگرانی نیس

شما کجا قیمت کردید ؟
علائدین یا بازار موبایل ؟

outpost
11-04-2011, 13:25
آيا با استفاده از Arc ميشه رانندگي كرد ؟!

توي اين ويديوي تبليغاتي ، تمام شيشه هاي يه اتوموبيل رو ميشكنن و اونا رو با ورقه ها ي فلزي پر ميكنن. بعد سه حفره بوجود ميارن و توي اون حفره ها گوشي Arc رو قرار ميدن. تنها ارتباط راننده با دنياي بيرون از طريق تصاويري هستش كه اين سه گوشي ارايه ميدن .

توي اين تبليغ خواستن كيفيت دوربين و كيفيت صفحه نمايش رو نشون بدن. تبليغ جالبي بود.

تبليغ در سرورهاي سوني اريكسون و GsmArena با دو كيفيت موجوده و براي ديدنشون احتياج به قندشكن نيست !

11-04-2011, 13:46
پسر گوشیت برای خودش توپی بوده ها!
کسی اون وسط وسطا شوتش نکرد؟ مطمئنی خودش همه ی این راه ها رو رفته؟

اصلا باورم نمی شد هنوز کار می کرد!!! البته دو روز روشن نکردمش خشک بشه :دی اونجا جمله ی دم سونی گرم واسم معنا پیدا کرد :دی

years
11-04-2011, 17:03
منم این گوشی رو دارم زیاد تعریفی ناره
ای کاش نمیخریدم
اشتباه کردم شما اشتباه منو تکرار نکنین
صدای کم مکالمه جنس بد بدنه و....
باز صد رحمت به ایکس 10 میفیت ساختش عالی بود

hamed malekpour
11-04-2011, 21:16
ای کاش نمیخریدم
آیا این حرف ها را تایید می کنید یا نه؟

R@R#M@N
11-04-2011, 22:45
hamed malekpor دفعه ی آخرت باشه این عکسو به عنوان لوگوی خودت میذاری این نشانه ی شیطان پرست هاست.
داداش اینجا تاپیک آرکه نه محل امر به معروف و نهی از منکر
هر کسم هر چی دوست داره میتونه بذاره آواتارش
به من و شما و هیچ کس ربطی نداره
فروم قوانین خودشو داره !!!
اینجا هم اینترنته نه خیابون

آنتی :
قیمت جهانی 610 $ !!!

11-04-2011, 22:50
خوب نه دیگه مث که آرک قاطی کرد من گفتم p/pــش خوب نیس :دی
610 دلار کاملا می ارزه... یعنی یه ده دلار هم تخفیف می گیریم که بیارزه :دی

Original Titan
11-04-2011, 23:08
ای کاش نمیخریدم

ميگم صرف ميكرد براي اين يه پست ثبت نام كني؟ :31:
كي فرستادتت ؟ :31:

---------- Post added at 11:08 PM ---------- Previous post was at 11:05 PM ----------

مقايسه مردونه سوپر فلان و صفحه نمايش آرك :
شرمنده ممكنه حجش اذيتتون كنه!‌ نگاه كنيد بعد اديت ميكنم:

رنگ سفيد كدام يك بهتر است؟ (كدام يك سفيد تر است؟)

كدوم يك طبيعي تره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

R@R#M@N
12-04-2011, 00:22
سوپر عمو ال ای دی پلاس تریپل چنل بریدج وای فای بهتره :دی

alex_pk
12-04-2011, 01:05
years
اگر میخوای با این یوزر فعالیت کنی مانعی نداره خیلی راحت میتونی فعالیت کنی.
ولی اگر دوباره بخوای لودگی کنی 100 تا آی دی هم بسازی یک روزه بن میشی فرهوده جان.

outpost
12-04-2011, 07:53
اينم يه مقايسه ديگه بين Bravia LED-Back Light LCD ARC با عمو ال اي ادي ( Super AMOLED):31:

كلا عمو ال اي ادي دوست داره همه چي رو آبي كنه ، حتي رنگ شن هاي بيابون رو !

ببينيد صحت رنگها در Arc چقدر بالاست. :40: كاملا فضاي خشك و كويري صحنه رو ميشه حس كرد اما عمو ال اي دي انگار داره يه صحنه از سرماي زمستون رو نشون ميده ! :31::40:

mehdi30nema
12-04-2011, 08:04
بچه ها کسی این گوشی را در مغازه های تهران دیده ؟

tanatos
12-04-2011, 08:42
اگر میخوای با این یوزر فعالیت کنی مانعی نداره خیلی راحت میتونی فعالیت کنی.
ولی اگر دوباره بخوای لودگی کنی 100 تا آی دی هم بسازی یک روزه بن میشی فرهوده جان.

یعنی چی یعنی Years فرهوده است! :31:
فرهوده بیخیال دیگه!

tanatos
12-04-2011, 08:50
سونی هم دیگه شورش و در آورده دیگه انصافاً
جای پورتا رو که اشتباه میزنه!
یه گوشی رو تو دو رنگ زده یکیش جلوش قشنگه یکی پشتش!
پورت HDMI گذاشته رو گوشیش، کابلش رو نذاشته!
صدای اسپیکر گوشیاش هم روز به روز داره ضعیفتر میشه!
گرفتاری شدیم خداییش!

Original Titan
12-04-2011, 10:54
صدای اسپیکر گوشیاش هم روز به روز داره ضعیفتر میشه!
پسر خوب صداي اسپيكر آرك بلند هست :31:
اسمت چي بود؟

shamaiel
12-04-2011, 11:16
گوشی های سونی همشون خوب بوده و با کیفیت صدای اسپیکر هاشم در حد خودش عالیه با کیفیت صدای در خور توجه نمیخوای که با صدای اسپیکرش عروسی راه بندازی واقعا صفحه نمایشش عالیه با این عکس هایی که قرار دادید در یکی از سایتهای مخصوص موبایل 2 تا عکس یکی از بچه ها قرار داده تو شب که واقعا عالی بود در حد خودش

tanatos
12-04-2011, 11:19
پسر خوب صداي اسپيكر آرك بلند هست :31:
اسمت چي بود؟
اسمم که زیر عکسم درج کردم که!
علیرضاسعیدی
ضمناً تا اینجا که هر کسی راجع بهش صحبت کرده گفته کیفیت صوتی نه چندان مطلوب پیمان هم همین و میگفت دیگه!

tanatos
12-04-2011, 11:24
گوشی های سونی همشون خوب بوده و با کیفیت صدای اسپیکر هاشم در حد خودش عالیه با کیفیت صدای در خور توجه نمیخوای که با صدای اسپیکرش عروسی راه بندازی واقعا صفحه نمایشش عالیه با این عکس هایی که قرار دادید در یکی از سایتهای مخصوص موبایل 2 تا عکس یکی از بچه ها قرار داده تو شب که واقعا عالی بود در حد خودش

مگه من گفتم که انتظار دارم با اسپیکرش عروسی راه بندازم!
ببین دوست من گوشیهای سونی عهد بوق رو که توی تاپیکهای قبلی صحبتاش شد و تموم شد.
سری اکسپریا جدیترین گوشیهای سونیه که از X10 شروع شد و با آرک و نئو و پلی ادامه پیدا کرد!
همونطوری که خودتون هم میدونید X10 بلندی صدای اسپیکرش افتضاحه!
در مورد این هم همونطور که پیمان میگفت بلندی صدای اسپیکرش تعریفی نداره!
البته ممکنه برای یه گروه فوق العاده باشه! اونهایی که به x10 عادت کرده بودند!
شاید من یه روز حوس کردم کنار دریا با رفیقم موسیقی گوش بدم حتما باید لپ تاپ 5 کیلویی رو با همه ی دم و دستگاه هر جا که میرم همراهم ببرم!

Original Titan
12-04-2011, 11:28
عليرضا خان!
اون نسخه اي كه دست پيمان بود نسخه پروتوتايپ بود!
شما چرا به ريويوي جي اس ام آرنا سر نميزني؟

outpost
12-04-2011, 14:00
فكر ميكنيد بالاترين Rate در سايت GsmArena مربوط به كدوم گوشيه ؟

مقام اول تا سوم در اختيار سوني اريكسون هستش.:31::40:

عكس زير رو ببينيد . ايول به Sony Ericsson Arc

soheiloooooo
12-04-2011, 14:20
شما کجا قیمت کردید ؟
علائدین یا بازار موبایل ؟
نه مغازه بوشهرو میگم رفیق

fabio montari
12-04-2011, 20:00
اينم يه مقايسه ديگه بين Bravia LED-Back Light LCD ARC با عمو ال اي ادي ( Super AMOLED):31:

كلا عمو ال اي ادي دوست داره همه چي رو آبي كنه ، حتي رنگ شن هاي بيابون رو !

ببينيد صحت رنگها در Arc چقدر بالاست. :40: كاملا فضاي خشك و كويري صحنه رو ميشه حس كرد اما عمو ال اي دي انگار داره يه صحنه از سرماي زمستون رو نشون ميده ! :31::40:

اصلا super amoled :ه به نظرم مسخرس چون زیادی تو رنگ اقراق میکنه من زمانی که ویو داشتم با ایفون 4 مقایسه میکردم واقعا بعضی موقع ها تو رنگ ابی قرمز و زرد و سبز تو ذوق میزد و البته سریع هم فروختمش ولی رنگ مشکی رو عالی نمایش میده

tanatos
12-04-2011, 20:04
راستی رودیِر اودنباچ مدیرعامل شرکت سونی خاورمیانه درباره ی آرک گفته که:
خاورمیانه یکی از قطب‌های اصلی تلفن‌همراه در دنیا محسوب می‌شود و ما قصد داریم مدل‌های مختلف گوشی‌های هوشمند خود را همزمان با بازارهای جهانی شاید زودتر از برخی کشورهای بزرگ دنیا در این منطقه عرضه کنیم. گوشی هوشمند XPERIA Arc تلفیقی است فناوری‌های سونی و قابلیت‌های مخابراتی اریکسون است که با طراحی زیبا در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. این محصول در اصل آخرین فناوری‌های ارتباطی سونی را مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید ارایه می‌دهد.
پیش از این شروین فریگام مدیر بازاریابی سونی اریکسون در ایرانبا هم گفته بود:
این گوشی با گارانتی رسمی پارس کامتل و سیستم عامل آندروید فارسی و افزونه های محلی نظیر تقویم شمسی همزمان با عرضه در بازار جهانی به بازار ایران عرضه خواهد شد.

fabio montari
12-04-2011, 20:09
مگه من گفتم که انتظار دارم با اسپیکرش عروسی راه بندازم!
ببین دوست من گوشیهای سونی عهد بوق رو که توی تاپیکهای قبلی صحبتاش شد و تموم شد.
سری اکسپریا جدیترین گوشیهای سونیه که از X10 شروع شد و با آرک و نئو و پلی ادامه پیدا کرد!
همونطوری که خودتون هم میدونید X10 بلندی صدای اسپیکرش افتضاحه!
در مورد این هم همونطور که پیمان میگفت بلندی صدای اسپیکرش تعریفی نداره!
البته ممکنه برای یه گروه فوق العاده باشه! اونهایی که به x10 عادت کرده بودند!
شاید من یه روز حوس کردم کنار دریا با رفیقم موسیقی گوش بدم حتما باید لپ تاپ 5 کیلویی رو با همه ی دم و دستگاه هر جا که میرم همراهم ببرم!
پس شما اصلا حوس نکن کنار دریا با رفیقت اهنگ گوش بدی چون هیچ گوشی نمیتونه صدا رو به شما برسونه اونم کنار دریا lol [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته میتونی از این گوشی های 100 اسپیکره بگیری حال کنی :27:
در ضمن مطمئن باش صداش از htc Derise HD و iPhone 4 خیلی بهتره صدای اسپیکرش البته

fabio montari
12-04-2011, 20:14
در ضمن امروز تو علائین فقط یه جا داشت اولین مغازع جلوی درب اصلی سمته چپ فقطم نقره ای دشات میگفت 750 دزد کثیف نذاشتم دست بزنم بهش گفت اگه بخوای یعنی باید پولشو بدی تا اجازه بده ببینی lol

tanatos
12-04-2011, 20:55
پس شما اصلا حوس نکن کنار دریا با رفیقت اهنگ گوش بدی چون هیچ گوشی نمیتونه صدا رو به شما برسونه اونم کنار دریا lol [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوبه حالا صاحب مغازهه نذاشته دست بزنی که اینهمه از کیفیت صداش مطمئنی! :31:
ولی جدا از شوخی خوب من چیزی که از بقیه شنیده بودم رو گفتم مخصوصا هم گفته ی پیمان رو یادم بود!
ولی خوب تو جی اس ام هم نوشته که بلندی صداش مطلوبه!
خدا رو شکر!

Pami
12-04-2011, 21:00
در ضمن امروز تو علائین فقط یه جا داشت اولین مغازع جلوی درب اصلی سمته چپ فقطم نقره ای دشات میگفت 750 دزد کثیف نذاشتم دست بزنم بهش گفت اگه بخوای یعنی باید پولشو بدی تا اجازه بده ببینی lol

از این فروشنده های علائدین کثیف تر ندیدم ، مخصوصا اینطوری رفتار میکنه که شما رو ترغیب کنه گوشی رو بخری !

hamed1297
12-04-2011, 21:18
یادمه توی ویدوئو هایی که از نمایشگاه بارسلون از این گوشی بیرون اومده بود از بلندی صداش تعریف میکردن.توی ویدئو هم مشخص بود.پس نگران نباشید.

cool20063
13-04-2011, 01:07
صدا ره بیخیال عشق است دیزایییییییین ؟ کسی از سرعتش خبر داره ؟

Vah!d
13-04-2011, 03:15
من روویو آرک رو دیدم . لامصب چه اینترفیسی داره :دی . اون تاچ ویز گلکسی رو ترکوند

outpost
13-04-2011, 07:26
من روویو آرک رو دیدم . لامصب چه اینترفیسی داره :دی . اون تاچ ویز گلکسی رو ترکوند

سايت Techradar هم از اينترفيس Arc خيلي تعريف كرده بود.:20:

soheiloooooo
13-04-2011, 10:21
چه جواد!مگه هنوز کنار دریا موزیک موبایلتون هم بلند میکنین و قدم میزنین؟:10:
تازشم هوس ایجوری مینویسن(ملانقطه گیر)

shahin_100
13-04-2011, 11:26
این گوشی تا تابستون قیمتش چند میشه ؟
اگه زیر 600 بیاد من می خرمش

fabio montari
13-04-2011, 14:51
اینو که از اون اقا بپرس
در مورد غلط املای و اشتباه نوشت بعضی کلمه ها اینکه با موبایل میام و موقع تایپ قاطی پاتی میشی :13:

---------- Post added at 03:51 PM ---------- Previous post was at 03:49 PM ----------

این گوشی تا تابستون قیمتش چند میشه ؟
اگه زیر 600 بیاد من می خرمش
میاد زیره 600 ولی تا تابستون فکر نکنم البته بستگی به خیلی چیز ها داره

SAEED_BARCELONA
13-04-2011, 14:55
البته ببخشیدا که از صفحات قبل نقل قول میکنم ولی سری ایکسپریا با X1 شروع شد بعد هم X2 . قرار بود اسم X10 بشه X3 که کلا تنگیدن توش رفت:دی

shahin666
13-04-2011, 16:01
گوشی هوشمند XPERIA Arc سونی‌ اریکسون وارد بازار ایران شد

روه خبری GSM: گوشی هوشمند XPERIA Arc سونی‌ اریکسون که نخستین محصول این شرکت مبتنی بر نسخه 3/2 سیستم‌عامل اندروید محسوب می‌شود، وارد ایران شد.

به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات، این محصول در خانواده باریک‌ترین گوشی‌های هوشمند دنیا طبقه‌بندی می‌شود و ضخامت آن 7/8 میلیمتر اعلام شده است و با داشتن 117 گرم وزن و طراحی زیبا، کاربر به راحتی می‌تواند آن را حمل کند.

روی این گوشی هوشمند پردازنده یک گیگاهرتزی Qualcomm نصب شده است و از دیگر امکانات به کار رفته در آن می‌تواند به نسخه 3/2 سیستم‌عامل اندروید موسوم به Gingerbread و نمایشگر لمسی 2/4 اینچی اشاره کرد. صاحبان این گوشی می‌توانند به 150 هزار برنامه‌ای که در فروشگاه اینترنتی اندروید عرضه شده است به صورت مستقیم دسترسی داشته باشند.

"رودیِر اودنباچ"(Ruediger Odenbach) مدیرعامل شرکت سونی خاورمیانه گفت: «خاورمیانه یکی از قطب‌های اصلی تلفن‌همراه در دنیا محسوب می‌شود و ما قصد داریم مدل‌های مختلف گوشی‌های هوشمند خود را همزمان با بازارهای جهانی شاید زودتر از برخی کشورهای بزرگ دنیا در این منطقه عرضه کنیم. گوشی هوشمند XPERIA Arc تلفیقی است فناوری‌های سونی و قابلیت‌های مخابراتی اریکسون است که با طراحی زیبا در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. این محصول در اصل آخرین فناوری‌های ارتباطی سونی را مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید ارایه می‌دهد».

نمایشگر این گوشی هوشمند مبتنی بر موتور Mobile Bravia Engine طراحی شده است که این موتور هم‌اکنون در گیرنده‌های تلویزیونی باکیفیت سونی ارایه می‌شود و تصاویر را به صورت شفاف و باکیفیت به نمایش می‌گذارد.

پیش از این شروین فریگام -مدیر بازاریابی سونی اریکسون در ایرانبا اعلام این خبر گفته بود: این گوشی با گارانتی رسمی پارس کامتل و سیستم عامل آندروید فارسی و افزونه های محلی نظیر تقویم شمسی همزمان با عرضه در بازار جهانی به بازار ایران عرضه خواهد شد.

سلام
من این بعد از خوندن این خبر یه سوال برام پیش اومد
اونم این که سیستم عامل آندروید فارسی یعنی چی ؟!!! :23:
خوب ورژن این آندروید 2.3 هست منظورش این بود که زبان فارسی رو کاملا ساپورت میکنه یا کاملا این سیستم عامل آندروید به شکل فارسی هست ؟!!!!

13-04-2011, 16:20
یعنی اگه بخوای علاوه بر تایپ و خوندن فارسی می تونی منو هاش‌ رو هم فارسی کنی...

tanatos
13-04-2011, 16:37

کلیدی کردین بابا
من مثال زدم دیگه
ای بابا گرفتاری شدیم از دست شما
آقا واسه من بلندی صدا مهمه
واسه شما مهم نیست به خودتون مربوطه، ختم کلام

---------- Post added at 05:37 PM ---------- Previous post was at 05:35 PM ----------

البته ببخشیدا که از صفحات قبل نقل قول میکنم ولی سری ایکسپریا با X1 شروع شد بعد هم X2 . قرار بود اسم X10 بشه X3 که کلا تنگیدن توش رفت:دی
آره شما درست میگی
حواس نمیزارند واسه آدم که

fabio montari
13-04-2011, 21:21
کلیدی کردین بابا
من مثال زدم دیگه
ای بابا گرفتاری شدیم از دست شما
آقا واسه من بلندی صدا مهمه
واسه شما مهم نیست به خودتون مربوطه، ختم کلام

---------- Post added at 05:37 PM ---------- Previous post was at 05:35 PM ----------

حاجی یه دونه از اینا بگیر تو دریا هم بری صداش میاد

hamed malekpour
13-04-2011, 21:34
آیا این گوشی ارزش اینوداره که صبر کنم تا قیمتش بکشه پایین تا بخرمش.

hoha881
13-04-2011, 21:47
اگه بعد از یک یا دو ماه خرید از افت 60-70 تومنیش ناراحت نمیشی برو بخر.

kissyou
14-04-2011, 16:18
سلام بچه ها

xperya play تشریفشو اورد تو gooshi shop

با یه قیمت نجومی 1 میلیونو خورده ای:18:

خیلی گرونه فکر میکنید قیمت ارک تو gooshishop چه قدر بشه:31:

14-04-2011, 16:29
آیا این گوشی ارزش اینوداره که صبر کنم تا قیمتش بکشه پایین تا بخرمش.
من می گم نه :دی چون دیگه توی غوغای گوشیای دو هسته ای حرفی واس گفتن نداره و تا یه سال یا دیگه تهش یک و نیم سال دیگه یک گوشی ضعیف به حساب میاد... من Optimus 2X رو توصیه می کنم...

hamed1297
14-04-2011, 17:57
دوستانی که با بازار موبایل آشنایی دارن خوب میدونن که هر گوشی از هر برندی به بازار وارد بشه قیمتش کاذب هست.حالا باز هی بیاین بگین قیمتش بالاس.به درد نمیخوره و فلان.این رو نقطه ضعف گوشی نمیشه عنوان کرد.

years
14-04-2011, 20:10
x12 من قمیت قشم دارم 680 تومن
قیمت شیراز و تهران 700

R@R#M@N
14-04-2011, 23:28
پلی هم گرونتره ! نمیدونستید بدونید !
قیمت جهانی پلی 680 دلار ! آرک 600 دلار ! نئو هم 500 !

farzad.74
15-04-2011, 09:37
ببخشیدا بنده هر چی تو این تاپیکا چرخ زدم اخرش نفهمیدم قیمت ارک تو ایران الان که وارد بازار شده چنده ؟ :20:

mehdi30nema
15-04-2011, 10:08
دیروز کل مجتمع پایتخت را گشتم ولی هیچ اثری از این گشی نبود .

senaps
15-04-2011, 12:46
ببخشیدا بنده هر چی تو این تاپیکا چرخ زدم اخرش نفهمیدم قیمت ارک تو ایران الان که وارد بازار شده چنده ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

730-40 تومن میشه پیدا کرد!!

farzad.74
15-04-2011, 15:54
کسی میدونه قیمت ارک تو کشورای حاشیه ی خلیج چطوره بالاتره یا پایین تر؟:31:

farzad.74
16-04-2011, 07:54
کسی میدونه قیمت ارک تو کشورای حاشیه ی خلیج فارس چقدره ؟؟؟:31:

Mig33
16-04-2011, 16:56
قیمت تو شیراز :
arc : 660000 .. 680000
نقل از فروم همسایه

hamed malekpour
17-04-2011, 21:52
فکر کنم با این وضع یه ماه دیگه بشه 580هزارتومان چشممو گرفته گوشییه خوبیه شاید بخرمش.

farzad.74
18-04-2011, 01:02
یکی پیدا نمیشه بدونه قیمت ارک تو کشورای حاشیه ی خلیج فارس چقدره اگه کسی میدونه بگه اخه ضروریه:19:

tanatos
18-04-2011, 08:44
تصور میکردم به خاطر اینکه بتونه با گوشیهایی دیگه ای که قراره عرضه بشن و اکثرا دو هسته ایند رقابت کنه بعد از ریلیز اونها قیمت خودش رو متعادل کنه ولی اونها هنوز ریلیز نشده قیمت آرک نزول قابل توجهی داشته و این خیلی خوبه!

Mig33
18-04-2011, 10:01
صاحبان این گوشی هائی که به اعتقاد من به نوعی مرده به دنیا اومدن وقت کمی دارند تا سود حاصله از تولید اونارو دشت کنند . تنها گزینه:
"کاهش قیمت تا ورود زامبی ها ی دو هسته اییییییی...."

tanatos
18-04-2011, 10:09
البته خوب این همه ی کاربرا رو در بر نمیگیره!
خوب هنوز که هنوزه اکثر کابرای حرفه ای موبایل عقیده دارند که هنوز برای خرید یک گوشی دو هسته ای زوده!
گذشته از اون خیلی از افراد که در گوشی حرفه ای نیستند گوشی رو از روی دیزاین و نهایتا دوربین (از روی عدد مگاپیکسل) میخرند!
و به همین دلیل سونی میتونه امیدوار باشه که حتی بعد از عرضه ی گوشیهای دو هسته ای بتونه با سیاستگذاری خوب توی قیمتش علاوه بر طرفداران برندش افراد دیگه ای رو هم به سمت این گوشی جذب کنه!

Mig33
18-04-2011, 10:20
بله در نهایت هر گوشی مخاطب خاص خودشو داره ، غرض از حرفم این بود که برای تضمین فروش تو این مدت کم راهی نیست جز کاهش قیمت .....
حالا اینا به کنار خدا کنه بحث به همین دو هسته ایها ختم بشه گزارش هائی که میدیدم خبر از پردازنده های تگرا 3 و ... میده یعنی گوشی های دوهسته ای که با کلی پول و آرزو خریدی که صباحی با اون حال کنی و ... خیلی رودتر از اون چیزی که فکر کنی مرخصه .
نتیجه اخلاقی :
یه گوشی تک هسته ای بگیر همین آرک و دیزایر اس و .... گور پدر فن آوری .

Original Titan
18-04-2011, 10:30
دوستان ببخشيد ميون كلومتون

گوشي شاپ
اكسپريا آرك
750 هزار تومن

اكسپريا پلي
985 هزار تومن

tanatos
18-04-2011, 10:31
آخه صحبت اگه سر فن آوری باشه که باید هفته ای یه گوشی عوض کنی و هفته ای فلان تومن ضرر!
ولی خوب انتخاب گوشی باید بسته به نیاز و میزان استفادش باشه!
الان خودتون قضاوت کنید وقتی کسی اصلا نمیدونه آندروید چیه چرا باید بهش بگید که به جای اینکه مثلا فلان گوشی و بخری که دیگه به 2.3 آندروید ارتقا پیدا نمیکنه برو فلان گوشی و بخر که با 2.3 عرضه شده و جا برای ارتقا داره!
یا چه میدونم مثلا واسش توضیح بدی که آقا به خاطر اینکه بچمارک فلان گوشی از فلان گوشی بالاتر بوده پس اون گوشی به اون گوشی برتری داره!
نهایت چیزی که واسه ی این طور آدمها توضیح میدم دیزاین و دوربین و نهایتا کیفیت صفحه ی نمایشه (اگه خیلی بخام وقت بزارم)
خوب واسه ی این آدمها دیگه چه فرقی میکنه تگرا3 بیاد یا نیاد!
مگه چند درصد کاربرای موبایل رو کاربرای حرفه ای تشکیل میدند!
آقا من دو ساعت واسه ی یکی درباره ی آندروید صحبت کردم دیدم یارو آخرش برگشت گفت آره نوکیا یه چیزهایی ررست میکنه که آدم کفش میبره!

Mig33
18-04-2011, 10:39
دوستان ببخشيد ميون كلومتون

گوشي شاپ
اكسپريا آرك
750 هزار تومن

اكسپريا پلي
985 هزار تومن

این به نقل از فروم همسایه :

قیمت گوشی جدید سونی اریکسونxperia arc........
28/1/1390
مهاباد :700 هزار تومان
بانه : 680 هزار تومان

فکر کنم شیراز از همه جا بهتر قیمت میدن

Original Titan
18-04-2011, 10:42
چه باحال بانه اين گوشي پيدا ميشه؟‌:31:
بريم پس يه سر :31:

Original Titan
18-04-2011, 10:54

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله saaapy

ممنون پدرام جان یکی دیگه از دوستان هم این موضوع را گفته بود البته منو فارسی نداره
اگر برات مقدوره از کیفش عکس بگذار ممنون
راستی کلاس مموری کارتشم بگو
-----------------------------------------
کلاس مموری 2 است
خود دوربین روی 6 مگاپیکسل تنظیم بود تنظیم کردم روی 8 و عکس گرفتم که ضمیمش کردم .
راستی smile detect هم داره

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله milad6400

پدرام جان باترش چطوره اگه میشه بگو چه مدت شارژ نگه میداره.مرسی
----------------------------------------------------------------------------------
دور اول با کلی هی ور رفتن 1.5 روز شارژ نگه داشت

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Goola

سه تا سوال در مورد گوشی داشتم:
1. صداش چطوره، صدای مکالمه چطور ؟!
2. فضای کم برای نصب برنامه ها رو کاریش نمیشه کرد؟!
3. باطریش چطوره، تا چند وقت شارژ نگه میداره؟!
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
صداش به نظر من در حد قابل قبول بود البته اگه تا ته صدای موزیک و زیاد میکردی کیفیت پایین میومد . صدای مکالمه هم عالیه
فضای کم با جابه جا کردن به کارت حافظه درست میشه

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله FREIDOUN

سلام
زاویه دیدش چه جوره؟ میگن خیلی کمه؟

من از همه ور نگاه میکنم میبینم و مشکلی نیست، منم از چند نفر دیگه این حرف و شنیدم اما من که همچین مساله ای را نمیبینم !!!!

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله SMASH™

سلام
دوستانی که این گوشی رو دارن لطفا بگن که دوام باتریش چقدر؟

دور اول با کلی هی ور رفتن 1.5 روز شارژ نگه داشت

کلا خیلی روونه . من کنار x10 باهاش کار میکنم به نظرم خیلی کار باهاش راحت تره و خوش دست تره ، همونطور هم که میدونین LCD ایش از x10 بزرگتره اما در کل از نظر طولی هم اندازن . به قول داداشم فرق x10 و arc اینه که آرک کمر باریکه اما x10 کمرش تپله ....

یک مشکلی که من باهاش مواجهم اندازه خیلی کوچیکه دکمه عکس گرفتنه . چون دست من گندست اصلا با اون راحت نیستم و نمیتونم عکس بگیرم برای همین با لمس خود صفحه عکس میگیرم ....

tanatos
18-04-2011, 11:16
اینا مال کدوم فرومه؟

Original Titan
18-04-2011, 11:45
مال موبايلستون

Mig33
18-04-2011, 14:10
ایمان خان از بچه عای فروم همسایه :
29 فروردین شیراز همکار
arc : 660000

tanatos
18-04-2011, 16:07
قیمت پایینتری نبود؟
660، یک
660، دو
660، ...

aRThaS_08
18-04-2011, 16:25
بخاطر روی گل شما این تست رو گرفتم

نتایج تست عالی بود! البته فکر میکنم که نسخه 2/3 اندروید هم تاثیرگذار بوده چون بالاتر از تمام گوشی های موجود که تو مقایسه بود، ایستاد!
مقدار I/0 هم عالی بود و عدد 750 رو کسب کرد (البته فکر میکنم شما در بالا منظورتون 500 بوده) کلا در این I/0 به جز اون Motorola Droid X که به صورت عجیبی بالاست، بقیه گوشیها پایین تر از Arc قرار گرفتند. (میشه بگین چرا از نظر شما این I/O مهمتر از بقیه بود؟!)
امتیاز کلی گوشی هم شد 1425
نه اون زیر نتایج رو به تفکیک مینویسه 5000 بیتشر بود یا نه؟

چون سرعت read و write گوشی هست که سرعت cpu هم از روی اون معلوم میشه.

mehdi30nema
18-04-2011, 18:16
بچه ها دیجی کالا هم گوشی را آورده با قیمت 689 هزار تومان با 18 ماه گارانتی پارسه .

tanatos
18-04-2011, 20:17
آقا این ژاپنیها همیشه تو گوشی شانس میارن و حسابی خوش به حالشون میشه!
بعد تا ما میخوایم بریم سیل میاد و سونامی و انفجار رآکتورا و خلاصه شنیدن که ما داریم میریم حمله ی نانی آغاز کردند!
این گوشی نسخه ی پیشرفته تر و البته خوشگلتر آرکه!
ولی اگه همین الان تصمیم گرفتید که بیخیال آرک بشید و منتظر این بمونید؛ زهی خیال باطل چون واسه ی ژاپنیاس!
اسمش رو گذاشتند:

Xperia Acro

اکرو یه دوربین 8 مگاپیکسلی اچ دی داره و از اتصال وای فای بلوتوث 2.1 و 3G با سرعت 14 مگابایت در ثانیه استفاده میکنه!
سرعت آپلودش هم 5.7 ثانیه است.
یه باطری 155 داره و ورودی میکرو اس دی!
صفحه ی نمایشش هم 4.2 و کیفیتش 854*480!
1 گیگ حافظه ی داخلی داره و 512 مگابایت هم رم!

Original Titan
18-04-2011, 20:26
ولی اگه همین الان تصمیم گرفتید که بیخیال آرک بشید و منتظر این بمونید؛ زهی خیال باطل چون واسه ی ژاپنیاس!
آخه به چه دليلي بايد اين كارو بكنيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

*IN*
18-04-2011, 21:07
به نظرتون تا بعد از تابستون قیمت گوشی چقدر افت کنه؟؟؟

soheiloooooo
18-04-2011, 21:32
به نظرتون تا بعد از تابستون قیمت گوشی چقدر افت کنه؟؟؟
اینجور که پیداس سیر نزولی بسیار سریعی داره.دقیقا آدمو یاد بدو ورود n8 به بازار میندازه.احتمالا بین 500تا550 ایست کنه

ezio7
18-04-2011, 21:47
دوستان از نظر سخت افزار arc بهتره یا galaxy s ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

R@R#M@N
18-04-2011, 21:57
ARC :D
100% بهتره :دی

Mig33
18-04-2011, 23:48
به نقل از ایمان خان فروم همسایه :
آرک در شیراز
Sony Ericsson ARC : 640.000

tanatos
19-04-2011, 09:24

حداقل هر چیش که بهتر نباشه رنگش مخصوصا اون پشت گوشی خیلی بهتر از آرک طراحی شده!

senaps
19-04-2011, 10:11
در هر صورت،ارک گوشی خیلی خیلی بهتریه!!

tanatos
19-04-2011, 10:28
به به آَقا میثم رسیدن به خیر
نیستی داداش!
آقا چرا کلید میکنید اون هم مال سونیه که هیچ؛ همون آرک هم هست فقط رنگش سفیده!
اینطوری مشکل پشت نه چندان زیبای اون نسخه ی نقره ایش رو هم نداره!
تازه مگه قراره دست ما بیاد که داریم سرش دعوا میکنیم آخه؟

رضا بنداني
19-04-2011, 12:58
كسي از تاريخ ورود اين گوشي به بازار با گارانتي كامتل خبر نداره

tanatos
19-04-2011, 21:46
پسر خودمونیما ولی سونی گوشی بزنه آدم فقط بشینه تماشاش کنه!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] w%22

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] +of+Sony+Ericsson+Xperia+arc&title=Image+from+%22Sony+Ericsson+Xperia+arc+Revie w%22

Original Titan
20-04-2011, 14:19
خوب همونطور كه انتظار ميرفت اين گوشي روت هم شد

بوت لودرش هم كه باز بود :31:

ديگه وقت رام و پچ و مود و .... براي اين گوشيه :31:

tanatos
20-04-2011, 15:26
خوب این اتفاقیه که خیلیها منتظرش بودند اگر چه قابل پیش بینی بود!

tanatos
20-04-2011, 16:51
این کیسهایی که درج میکنم یا برای آرک تولید شدند یا میشه برای آرک استفادشون کرد!
البته دونه دونه درجشون میکنم!
این سه تا عکس از اولیش:

mehdi30nema
20-04-2011, 18:39
دی جی کالا 100 هزار تومان گرون کرد .
از 689 هزار تومان 789 هزار تومان کردش .

tanatos
20-04-2011, 18:52
یعنی هر چی کم شده بود برگشت سر جاش؟

Mig33
20-04-2011, 18:53
واسته که بیان بخرن :31:
640 تا 650 قیمت امروزه شیرازه ....

به نقل از ایمان خان از شیراز ( فروم همسایه )
31 فروردین شیراز
Sony Ericsson arc : 640,000 .. 650000

M@hdi-B
20-04-2011, 18:58
دی جی کالا 100 هزار تومان گرون کرد .
از 689 هزار تومان 789 هزار تومان کردش .

گرون کنه کی می خره؟:31:

Mig33
20-04-2011, 20:17
این 640 اونم کمتر کسی میخره ... چرا؟ نه اینکه گوشی بدیه ! بلکه ورود عنقریب این نسل نوین گوشی ها این سری از گوشی هارو کمی سکته داده ... به نظرم این گوشی بکشه زیر 600 یعنی 550 تا 570 میتونه رو فروشش حساب کنه .
آقایون نمایندگی سونی اریکسون این نظر منو جدی بگیرید تا ضرر نکردید :31:

tanatos
20-04-2011, 20:38
بچه ها اینم یه کیس دیگه:

saman65
21-04-2011, 06:56
یه ویدیو تبلیغاتی زیبا:دی. اگه قیلتر نیست حتما ببینید.

R@R#M@N
21-04-2011, 10:58
سامان تکراری بود :دی
ایشالله چمپیونزلیگ :دی

SAEED_BARCELONA
21-04-2011, 15:09
سامان چیزای تکراری نزار برامون
مثه این عقه ایا سریع امضا عوض کرد عامو هفته دیگه قراره 6-7تا بخورید جمع کن بساطتو:دی

tanatos
21-04-2011, 16:57
بچه ها عکس کیسها رو توی یه صفحه نمیزارم که سنگین نشه؛
اینم یه کیس دیگه:

Original Titan
21-04-2011, 17:04
عليرضا خواهشا لينك عكسا رو بذار!

نميخواد تصوير درج كني!
ممنون ميشم

Fusi0n
21-04-2011, 17:10
علت بالا رفتن قیمت چی ؟ :41:

tanatos
21-04-2011, 17:35
عليرضا خواهشا لينك عكسا رو بذار!

نميخواد تصوير درج كني!
ممنون ميشم

جون داداش لینکاش مال یه جا نبود والا میذاشتم؛ تازه بعضی کیسها رو هم که چند تا عکس ازشون گذاشتم هم از یه جا نگرفتم مال چند تا سایت مختلفه!
اگه بخوام لینک همشون رو بزارم که از عکسها بیشتر دردسر داره!
تازه خوشگلاش و گذاشته بودم آخر خوشتون نیومد دیگه نمیزارم خوب!

alex_pk
21-04-2011, 23:12
فکر کنم منظورش کد عکس ها بود که صفحه حجیم نشه. [CODE]
تو تهران کسی دیده عمده آورده باشن؟ که بریم چک کنیم.

tanatos
22-04-2011, 15:15
فهمیدم واسه ی این گفت که صفحه حجیم نشه ولی خوب من هم تنها کاری که میتونستم بکنم این بود که همه رو تو یه صفحه درج نکنم!

R@R#M@N
22-04-2011, 23:32
Sunset with Xperia arc

احمد44
23-04-2011, 09:55
کامتل این گوشی رو کی وارد میکنه؟

meha
23-04-2011, 11:29
یکی میشه بگه صدای این گوشی چطور هست؟

soheiloooooo
23-04-2011, 12:58

بارها پرسیده شده.اما اونهایی که دارن گفتن بسیار عالی بوده

tanatos
23-04-2011, 15:46

اونطوری که جی اس ام نوشته بود صداش عالی توصیف شده!

Original Titan
23-04-2011, 16:10
آقا گوشي رو از نزديك ديدم

چه قدر سبك و زيباست :31:

اصلا تو گوشي هاي ديگه اي كه كنارش بود پادشاهي ميكرد از لحاظ طراحي

tanatos
23-04-2011, 17:03
چشمت روشن داداش!
چه رنگیش و دیدی؟
پشت نقره ایه رو چطور دیدی؟
خیلی که ضایع نبود نه؟

mehdi30nema
23-04-2011, 17:42
امروز رفتم علائیدن و بازار موبایل و نکات جالبی را دیدم که بهتون میگم .
اولا گوشی از نزدیک خیلی زیباست ولی نمیدونم چرا از جلو عین X10 هست و واقعا زیاد فرقی ندارند .
1 - قیمت گوشی در علائدین از 680 بود تا 760 تومان . البته گوشی واقعا نایاب هست و تو علائدین کلا 5 تا مغازه آرک داشتند .
2 - قیمت در بازار موبایل از 730 تا 790 بود . با گارانتی پارس نیکاتل و پارس کامتل . در بازار موبایل هم به شدت نایاب بود و فقط 4 تا مغازه آرک داشت .
3 - یکی از فروشنده ها میگفت چون قیمت بالاست مغازه دارا ریسک نمیکنن تا این گوشی را بیارن چون ممکنه افت قیمت شدیدی بکنه .
4 - بر خلاف آرک گوشی xperia play مثل مور و ملخ تو بازار ریخته بود .

Original Titan
23-04-2011, 17:42
جونم برات بگه عليرضا كه من كه با پشتش مشكلي نداشتم!!!

ولي درب پشتش انگار بد بسته شده بود!

ولي عجيب تو دست خوشكل بودا! من رنگ نقره ايش رو دست گرفتم...

اولا گوشی از نزدیک خیلی زیباست ولی نمیدونم چرا از جلو عین X10 هست و واقعا زیاد فرقی ندارند .
مخالفم !

The last remaining
23-04-2011, 19:43
در هر صورت خیلی جگره
علیرضا چرا انقدر کلید کردی به پشتش حالا پشتش رو میتونیم با کیف یا قاب یه کاریش بکنیم

hoha881
24-04-2011, 08:28

به نظر من که شباهتشون زیاد هست.

tanatos
24-04-2011, 09:07
امروز رفتم علائیدن و بازار موبایل و نکات جالبی را دیدم که بهتون میگم .
.
در این که شباهشتشون زیاده حق با شماست اصلا آرک انگار باریک شده ی X10ه!
البته به اضافه ی یه قوس خوشگل!

در هر صورت خیلی جگره
علیرضا چرا انقدر کلید کردی به پشتش حالا پشتش رو میتونیم با کیف یا قاب یه کاریش بکنیم
در جگر بودنش که شکی نیست من هم بارها گفتم که سونی در دیزاین حرف اول رو میزنه و آرک در دیزاین بدون شک رقیب نداره!
کلید کجا بود! باشه حالا بزار بخریم بعد!

Original Titan
24-04-2011, 09:53

در اين كه شبيه هستند شكي نيست!
چون سوني ميخواسته اصالت طراحي سري اكسپريا رو حفظ كنه!

ولي اين كه بگي عين هم هستند درست نيست
اگه عين هم بودن كه استاد فرهوده نمي گفتند ايكس 10 خيلي زيبا تر از آرك هست يا آرك چه قدر زشت هست با اون قوسش ... :31: با اين دوتا جمله استاد پي به تفاوت ها (در عين شباهت هاشون) مي بريم :31:

"عين هم هستند" رو بايد در مورد گوشي هاي سامسونگ به كار برد
مثلا گالاكسي اس 1 عين گالاكسي اس 2 هست!

يا آيفون 3 جي عين آيفون 3جي اس هست

senaps
24-04-2011, 10:08
مشخصا شبیه هم هستن!!
مخصوصا اگر با داداش بزرگه(10) کار نکرده باشی،نمیتونی تشخیص بدی کدومه!!

ولی:

تایید میشه...!!

رفقا،یکی از دوستام تو الامان خریده،میگه دوربینش برا موبایل و کلا کامپکت،یه شاهکاره!
اون چون زیاد عکاسی میکنه و تو کار دوربین و ایناست،وقتی گفت دوربین این گوشی شاهکاره،کف کردم و پشم و پیلم ریخت!
چتند تا عکس هنری هم دیدم که باهاش ورداشتن،واقعا عالی بود!!!
اگه قابلیت نور دهی رو برا گوشی بعدیش اضافه کنه سونی،شدیدا بازار دوربین های کامپکت زمین میخوره!!

SAEED_BARCELONA
24-04-2011, 10:10
علی تو که رفته بودی بخری چرا نخریدیش؟ اینقد دل دل نکن بخر شرشو بکن دیگه:دی

Original Titan
24-04-2011, 10:20
علی تو که رفته بودی بخری چرا نخریدیش؟ اینقد دل دل نکن بخر شرشو بکن دیگه
سعيد محل سكونت منو نگاه كن يادت بياد :31:

بي وجود ميگفت 770 تومن!
اين گوشي زير 600 ارزش پيدا ميكنه خريدش

احمد44
24-04-2011, 10:53
این گوشی امروز 90.2.4 ساعت 12 ظهر در علاالدین بین 610 تا700 هزار تومان و در بازار موبایل بین 630 تا 750 هزار تومان بفروش میرسه البته یه مغازه تو طبقه پنجم علاالدین به نام اورنج تل میگفت 540000 تومن کلی ذوق کردم ولی معلوم شد از اون شارلاتان هاست میگه بدون برنامه این قیمت با برنامه 650000 تومن من هم بهش گفتم مگه با بچه طرفی گفت بدون ویندوز این قیمته من نمیدونم مگه سونی اریکسون گوشی خام هم بیرون میده.

R@R#M@N
24-04-2011, 11:00
مخصوصا اگر با داداش بزرگه(10) کار نکرده باشی،نمیتونی تشخیص بدی کدومه!!
مگه طرف منگل باشه تشخیص نده :دی

MOHAMMAD2010
24-04-2011, 11:01
شما که دوباره مفهوم عین رو خودت خراب کردی !
آخه کجا این دو تا عین هم هستن !
اگه این جوری بخوایم بگیم که x10 بیشتر عین آرک هست !

senaps
24-04-2011, 12:09

منظور قیافه هستش!!
ارک،فقط شاید دگمه هاش شبیه هستن که اونم جاشون عوض شده!!
ولی گلکسی ها؟!کسی میتونه سه تفاوت ظاهری ایفون رو با گلکسی اعلام کنه؟:41:

Original Titan
24-04-2011, 12:53

[/COLOR][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farhooode
24-04-2011, 13:49
من تایید میکنم شرکت سامسونگ داره کپی میزنه
با اینکه سامسونگ دارم ولی سونی اریکسون در طراحی گوشی منحصر به فرد هست

soheiloooooo
24-04-2011, 14:27
آقا من همين جا قائله رو خاتمه ميدم! شما دوست عزيز بد جوري سامسونگي هستي!
غلط كردم
اصلا طراحي جي اس 1 با 2 زمين تا آسمون فرق داره!
آرك هم خاك بر سر كپي ايكس 10 هست! قوس و اينا هم نداره چشمام كج ميبينه! اصلا عين هم هستن :31:

خلاص؟

[/COLOR][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوباره همه اينا مثل آيفونن

بدبختيه اين آيفون :31: ولش نميكنه سامسونگ :31:
وای خدای من.هر چی نگاه میکنم این چن مدل سرشار از تمایز هستن:31:

aRThaS_08
24-04-2011, 14:40
در اين كه شبيه هستند شكي نيست!
چون سوني ميخواسته اصالت طراحي سري اكسپريا رو حفظ كنه!

ولي اين كه بگي عين هم هستند درست نيست

يا آيفون 3 جي عين آيفون 3جي اس هست
ببخشید این که SGSII شبیه به SGS هست اشکالی داره؟ اصلن این که آرک کپی X10 هست چه ربطی به اپل و سامسونگ داشت؟

من که به شخصه حالم از سام سونگ بهم میخوره کپی برداری محض
نه انصافن خود شما سونی اریکسونیای عزیز همچین پستی راجع به برند و گوشی مورد علاقه تون ببینید چی میگید؟!!!

واقعن نمیدونم چی بگم :|

alex_pk
24-04-2011, 14:50
ببخشید این که SGSII شبیه به SGS هست اشکالی داره؟ اصلن این که آرک کپی X10 هست چه ربطی به اپل و سامسونگ داشت؟

اشکالی نداره اصلا.
ولی خوب وقتی گفته میشه دو گوشی از سونی اریکسون مثلا شبیه به هم هستن باز قابل قبول تر تا اینه که دو گوشی از دو شرکت متفاوت تا حد زیادی شبیه به هم باشه
در هر صورت خیلی مهم نیست و خیلی هم ربطی به این تاپیک نداره.
پس برگردیم سر بحث اصلی خود آرک.

mohseneki
24-04-2011, 15:34
یه سوال از بچه هایی که آرک دارن
منم میخوام تا چند روز دیگه بخرمش.
آرک مثل ویواز و w960 و اینا یه چراغی نداره که موقع ای که اس ام اس اومده یا میس داشته باشیم چشمک بزنه که بفهمیم؟عجب چیز بدرد بخوریه این :20:

aRThaS_08
24-04-2011, 15:50
Backlight Notification به اختصار BLN اسم این فناوری هست!

از آندرویدی ها نکسس اس و گلکسی اس رو میدونم که دارن این قابلیتُ و فکر میکنم قاعدتا" آرک هم باید داشته باشه

hamed1297
24-04-2011, 15:51
ایکس 10 که داره.این هم قاعدتا داره.

SAEED_BARCELONA
24-04-2011, 17:26
آقا همه اندرویدی ها اینو دارن. تازه رنگشم میتونی عوض کنی

mohseneki
24-04-2011, 18:15
آقا همه اندرویدی ها اینو دارن. تازه رنگشم میتونی عوض کنی

واقعا رنگشو هم میشه عوض کرد؟توی آرک؟

hamed1297
24-04-2011, 19:22
توی ایکس 10 میش.یعنی رنگهای نارنجی - سبز - قرمز رو داره.شما با نصب برنامه میتونی رنگ دلخواه رو بزاری مثلا برای اس ام اس.

M@hdi-B
24-04-2011, 19:39
امروز بازار دزدا بودم 690 نیم پک(روش جدید دزدی) 730 پک کامل

اصلا نمیارزه با این قیمت .. صبر کنید به زودی زود میاد زیر 600

Original Titan
24-04-2011, 19:44

حاج مهدي اين پك كامل با نيم پكش چه فرقي فوكوله؟

alex_pk
24-04-2011, 19:47
نیم پک احتمالا یه چنتا وسیله اش رو برداشتن!
روش جالبیه.آخرش گرونتر هم تموم میشه.
قیمتش هم انگار از 10 روز پیش تا الان تغییر نکرده منم 740 قیمت داشتم.

tanatos
24-04-2011, 19:56
اکثرا به ایران که میرسن این اتفاقها براشون میفته
عادیه!
خیلی خودت رو ناراحت نکن!

Electronic-Arts
24-04-2011, 20:38
توی ایکس 10 میش.یعنی رنگهای نارنجی - سبز - قرمز رو داره.شما با نصب برنامه میتونی رنگ دلخواه رو بزاری مثلا برای اس ام اس.
اسم برنامش چیه؟

hamed1297
24-04-2011, 20:51
اسم برنامش چیه؟
مثلا برنامه handcent برای مشاهده اس ام اس ها.

M@hdi-B
24-04-2011, 21:02
حاج مهدي اين پك كامل با نيم پكش چه فرقي فوكوله؟

آخه اولش گفتم چند گفت 690 تا گفتم کیف و کابل اچ دی ام آی گفت 730 !!!!

بعد گفتم یعنی چی؟ گفت پک کامل می خوای 730 :31: منم گفتم ش..ش داری رنگت زرده :31:

پ.ن: راستی گفت 730 تومنیه شارژر فندکی هم داره

offlineinternet
24-04-2011, 22:07
من تایید میکنم شرکت سامسونگ داره کپی میزنه
با اینکه سامسونگ دارم ولی سونی اریکسون در طراحی گوشی منحصر به فرد هست

فقط موند بود فرهوده تایید کنه که کرد
الان دیگه دادگاه امریکا رای رو به اپل میده {با استناد به حرف فرهوده}:31:

یه قیمتم بدم
اصفهان قیمتش بدون اون کابل و... حدود ۷۳۰ بود که یارو با نیم ساعت چونه ای که زدم تا ۷۲۵ اورد پایین قیمت رو:31:

mishen
24-04-2011, 23:39
نمیدونم چرا بعد از عید بازار حسابی بهم ریخته تر از سالهای قبل شده. جالبه این گوشی امروز از 610 تومان تا 800 تومان نوسان قیمتی داشته و هر کس و ناکسی هر چقدر عشقش میکشه با شرطهای کذایی اون رو میفروشه . شده مثل بازار ارز و طلا که در عرض یکروز 50 تومن بالا پایین میشه . واقعا دیگه این بازار ول شده و از کنترل در امده است

mohseneki
25-04-2011, 06:43
میگم آرک زیاد پهن نیست؟ خودم ویواز پرو دارم ولی امروز که به پهنای یه ایکس 10 توجه کردم به نظرم خیلی زیاد بود.واقعا اینطوریه یا چون یه ویواز عادت کردم فکر میکنم؟توی دست به راحتی جا میشه؟من دستم کوچیکه!

Original Titan
25-04-2011, 08:15
میگم آرک زیاد پهن نیست؟ خودم ویواز پرو دارم ولی امروز که به پهنای یه ایکس 10 توجه کردم به نظرم خیلی زیاد بود.واقعا اینطوریه یا چون یه ویواز عادت کردم فکر میکنم؟توی دست به راحتی جا میشه؟من دستم کوچیکه!

جالبه :31:
خيليا ميگن درازه!
نه پهن نيست

tanatos
25-04-2011, 08:42
منظور قیافه هستش!!
ارک،فقط شاید دگمه هاش شبیه هستن که اونم جاشون عوض شده!!
ولی گلکسی ها؟!کسی میتونه سه تفاوت ظاهری ایفون رو با گلکسی اعلام کنه؟:41:

میثم جون داداش الان بین اپل و سامسونگ شکایت و شکایت کشیه که کی از کی کپی کرده، بعد این همه تحقیق هم به جایی نرسیدند!
انتظارایی داریا!

soheiloooooo
25-04-2011, 11:17

امروز بوشهر فول پکش یعنی با همون کابل HDMI داشت میگفت 670.جالب اینجا بود که میگفت دبی در حدود 550تا 560 شده.اینا هم ناچارن اول بازار یه قیمت گزافی بگن که بخاطر نوسانات شدید قیمت اولیه زیاد متضرر نشن

R@R#M@N
25-04-2011, 12:15
دوستان اصلاً کابل HDMI تو هیچ کدوم از پکهای آرک نیست ! شما چجوری گیر آوردین :دی ؟؟
اون شارژر فندکی هم برای مالزی هست ! تو پک آرک که توسط یکی از اپراتورهای مالزی عرضه میشه فندکی هم هست !

years
25-04-2011, 12:30
آقا اخبار نشون میداد بین اپل و سامسونگ سر طراحی دزدی سامسونگ چاقو کشی شده
سونی اریکسون تمامی طراحی گوشی ها شو آمریکایی ها انجام میدن
در ظاهر یک شرکت دورگه سوئدی ژاپنی

R@R#M@N
25-04-2011, 12:36
665 تومن :دی
درضمن طراحای سری اکسپریا اینا هستن :

Tom Waldner, Senior Design Manager, Lund Sweden

Rikke Gertsen Constein, Global Color & Material Art Director, Lund Sweden

Makiko Kawai: Color & Material Designer for Xperia arc, Tokyo Japan

همونطور که میبینی 2تاشون سوئدی و یکیشون ژاپنی هست !
طراح آرک هم همین ماکیو کاوایی هست ! جاپونیه دیگه :دی

years
25-04-2011, 13:47
X10 کار کدومشونه؟

Mig33
25-04-2011, 13:55
به نقل از فروم اندروید کاربر shinobi از شهر شیراز :

" سلام به همه.
من x12 هفته ی پیش به قیمت 650 خریدم. گوشیه خوبی هست اما اگر دنبال صدای اسپیکر قوی هستید نا امید کنندست.
کیفیت صفحه خوبه بخصوص وقتی در کنار 1سوپر آمولد بگیریدش متوجه میشید که سوپر آمولد فقط خیلی پررنگ نشون میده.
تاچش از i9003 که داشتم خیلی بهتره و سرعت پاسخگویی برنامه هاشم خوبه.
delivery sms دیگه تو inbox مثل sms نمیاد و حتی صدا هم نمیده و فقط رو sms فرستاده شده تیک میخوره.
کیبوردش فقط یکی هست و quwerty هست swype نداره.
filemanager بصورت پیشفرض نداره و اگر میخواهید از خود گوشی برنامه نصب کنید بهتون پیشنهاد میدم ورژن جدید astro file manager رو نصب کنید.
در ضمن من چیزی به اسم clear memory ندیدم که قبلا در i9000 و i9003 وجود داشت که با نگه داشتن دکمه home میومد.
تو جعبه ی مال من کابل hdmi , محافظ lcd,شارژر با کابل usb بود,سی دی driver نداشت اما وقتب به pc وصلش کنید خودش نصب میشه با pc suietesh. "

milad6400
25-04-2011, 14:35
mig33 مبارکه داداش باتریش چطوره در چه حده؟

Mig33
25-04-2011, 15:16
mig33 مبارکه داداش باتریش چطوره در چه حده؟

:31::31::31::31:
من نخریدم که !!! :31: نقل قول کردم از یه بنده خدائی :31::46:

M@hdi-B
25-04-2011, 20:17
من تا مرز خرید هم رفتم ولی حیفم اومد 690 تومن بدم بالای گوشی که فقط دیزاین داره و سخت افزارش مال یه سال پیشه .. ناراحت نشید حقیقتو می گم (الان ایکس 10 با 400 تومن واقعا گوشیه خوبیه)

توصیه من به اونایی که می خوان بخرن اینه که صبر کنن و پولشونو تو جیب یه مشت مفت خور نریزن.

نهایت 2 ماه دیگه میاد زیر 600

Original Titan
25-04-2011, 22:10
اصلا خريد الان اين گوشي كار اشتباهيه!‌
اين كه ديگه معلومه
زير 600 معنا پيدا ميكن

tanatos
26-04-2011, 08:28
اگه درست فهمیده باشم منظورت اینه که یه 50 گرمی سبکترش کردن، قابش رو عوض کردن، باریکترش کردن، صفحه نمایشش رو عوض کردن، آندرویدش رو ارتقا دادند، باطریش رو قویتر کردن، روش موتور براویا گذاشتند، یه HDMI و یه سنسور Exmor x هم بهش اضافه کردند دیگه!
ای بابا این که شد همون که! :31:
نمیخوایم آقا میریم دیزایر اچ دی میخریم!

soheiloooooo
26-04-2011, 13:03
دقیقاً !
دیزایر اچ دی رو ورداشتین بدنه جدید بهش دادین :دی
البته کل ال سی دی و دوربینشو آپدیت کردید شده آرک :دی
بنظر من 600 میارزه واقعاً
البته با این قیمت بنظرم خیلی از DHD که فک کنم 620 30 تومن باشه بهتره !

فک کنم چون آندرو 2.3 دارن گفتی که همون Dhd هستش.اگه مبنای محاسباتت این باشه که ممکنه Sgs هم باشه.سونی دهن خودشو سرویس کرده که بگه میتونم یه غول بچه هم بسازم بعد متخصصای ایرانی میگن کاری نکرده و همون Dhd رو ساخته.:13:

scali
28-04-2011, 20:08
من امروز تو علاءالدین دستم گرفتم خیلی خوشدسته و خیلی قشنگه . خوشم اومد ولی قیمتش بالاست . 710 تومان فول پک

اگه 500 تا 550 بود من میخریدم .:31:

tanatos
28-04-2011, 20:32
آره با اون قیمت اکثر بچه های فروم میخریدنش!
آقا گفته شده بود که این کابل HDMI که کلا توش نیست اینا تو فول پکش گذاشتند؟

scali
28-04-2011, 21:47
راستش من نپرسیدم توش چی داره . انقدر سرشون شلوغه که اصلا درست و حسابی جواب آدم رو نمیدن .

تازه 4 تا مغازه اصلا گوشی رو از ویترین در نیاوردن که بگیرم دستم گفتن از پشت شیشه نگاه کن . :41:

انگار که میخوام بخورمش .

alex_pk
28-04-2011, 22:32
فکر نمیکنم فول پکش هم کابل داشته باشه
کلا آرک کابل نداره
منظور از فول هم یعنی با تمامی وسایلی که شرکت میده و نیم پک هم یعنی یه سری از چیزا رو بر میدارن
ولی فکر نمیکنم یه چیزی اضافه کنن!

Original Titan
28-04-2011, 23:23
فکر نمیکنم فول پکش هم کابل داشته باشه
کلا آرک کابل نداره
منظور از فول هم یعنی با تمامی وسایلی که شرکت میده و نیم پک هم یعنی یه سری از چیزا رو بر میدارن
ولی فکر نمیکنم یه چیزی اضافه کنن!
حاج ميثم اصلا اين فول پكو نيم پك گفتنش غلطه....
داستان اينه كه براي مناطق مختلف پكاي مختلفي هست...
عموما براي شمال اروپا پك هاي كامل تري وجود داره!

alex_pk
28-04-2011, 23:28
آره دیگه من اصطلاحی که تو ایران رایج شده رو میگم
پکی هست کابل داشته باشه مگه تو ایران؟
داخل فکر نمیکنم شده باشه اون پک (مگر تک و توک)

Different regions have different SKUs
The UK version comes with an 8GB memory card (inside the phone), HDMI cable, Greenheart USB charger & cable, screen protector (including one pre-applied), headphones, 1500mAh battery as well as the usual quick start and warranty guide. Some other regions are lucky enough to get a 16GB memory card and even a pouch too

R@R#M@N
28-04-2011, 23:46
زکی ! اینکه HDMI هم داره :دی !
معلوم نیست چه میکنن و از این پکهای مختلف کدومشون میان ایران !

soheiloooooo
28-04-2011, 23:48
این دوستان فکر میکنم بیشتر خبر داشته باشن که فول پک با نیم پک چه فرقی داره .
واقعیت امر ما اینجا هرچی دیدیم کابل و مایل توش بود.دیگه نمیدونم سفارش کجاس.اما احتمال میدم همش سیاست بازاره.کابلا رو واسطه ها یا فروشنده ها برمیدارن:41:

R@R#M@N
28-04-2011, 23:59
اوج هنر سامسونگ در برابر سونی :

شما باشین کدومو انتخاب میکنین :دی ؟؟؟

من نمیفهمم چرا وقتی ال سی دی GS II با GS یک مقایسه میشه همه شرایط مساویه

ولی وقتی با آرک مقایسه میشه زاویه دید و دوربین میشه این :

دلیلش اینه که الدار ...یه نکرده شرایطو مساوی قرار بده :دی چون براویاست :دی
چقدر پررنگ و حال بهم زن :دی

اینم تو نور آفتاب :

R@R#M@N
29-04-2011, 00:15

اینم یه مقایسه دوربین با دیزایر اس :

آرک :
دیزایر اس :
آرک :
دیزایر اس :
آرک :
دیزایر اس :
آرک :
دیزایر اس :

M@hdi-B
29-04-2011, 09:46
آخه با این سخت افزار کسی 700 تومن پول آرک نمیده.... براویا انجین و اکس مور آر و اچ دی ام آی هم چه قدر رو قیمت تاثیر داره؟همین طرفدارهای سونی اریکسون(ما که بی طرفیم) خیلیاشون وقتی ایکس10 شد دور و بر 400 و خورده ای خریدن.

دیروز اکسپریا پلی رو قیمت کردم 930 تومن .. چه خبره آخه .. آیفون4 955 تومن شده .. آدم مغز خر خورده 930 تومن بده پی اس وان بازی کنه؟

راستی یه سوال: رنگ در پشتش یه دست سرمه ای تیرس؟ آخه یا جا رفتم گوشیو از نزدیک دیدم قسمت پایینش کمرنگتر بود .. مثل ایکس8 .

R@R#M@N
29-04-2011, 16:46

ezio7
29-04-2011, 18:14
قیمت امروز علائدین:
فول پک 690
نیم پک 620
فولش اینارو اضافه داره:8gb کارت حافظه - کابل HDMI - شارژر فندکی - کیف چرمی

SAEED_BARCELONA
29-04-2011, 18:32
یعنی هاف پکش مموری هم نداره؟ عجب نامردایی هستن اینا دیگه

mohseneki
29-04-2011, 19:16
من میخوام بخرمش ولی موندم نمیدونم کدوم رنگش قشنگتره از نزدیک (توی عکسها که بچه ها گرفتن) انگار نقره ای قشنگ تره ولی توی عکس هایی که تو gsm arena هست و از راه دور تر است انگار اونیکی رنگش بهتره :41:
نمیدونم کدوم رنگش رو بگیرم.
اینجا هم هیچ مغازه ای نداره که برم ببینمش مجبورم اینترنتی بگیرم و نمیدونم کدومش بهتره.

mehdi30nema
29-04-2011, 19:53
من میخوام بخرمش ولی موندم نمیدونم کدوم رنگش قشنگتره از نزدیک (توی عکسها که بچه ها گرفتن) انگار نقره ای قشنگ تره ولی توی عکس هایی که تو gsm arena هست و از راه دور تر است انگار اونیکی رنگش بهتره :41:
نمیدونم کدوم رنگش رو بگیرم.
اینجا هم هیچ مغازه ای نداره که برم ببینمش مجبورم اینترنتی بگیرم و نمیدونم کدومش بهتره.

به نظر منم نقره ای بهتر است .

فولش اینارو اضافه داره:8gb کارت حافظه - کابل HDMI - شارژر فندکی - کیف چرمی

این چیزا فقط تو علائدین به وقوع میپیونده . خرید از علائدین یعنی دور ریختن پول .
تا حالا یه فروشنده منصف و بدون شیله پیله ندیدم تو علائدین .

tanatos
30-04-2011, 10:18
اوج هنر سامسونگ در برابر سونی :

شما باشین کدومو انتخاب میکنین :دی ؟؟؟

من نمیفهمم چرا وقتی ال سی دی GS II با GS یک مقایسه میشه همه شرایط مساویه

ولی وقتی با آرک مقایسه میشه زاویه دید و دوربین میشه این :

خوب حالا بچه ها همگی شنیدند که درباره ی صفحه نمایش آرک نمیشه وقتی تصویرش توی زاویه گرفته شده قضاوت کرد والا همه فکر میکردند که افتضاحه :13:

senaps
30-04-2011, 12:33
خوب حالا بچه ها همگی شنیدند که درباره ی صفحه نمایش آرک نمیشه وقتی تصویرش توی زاویه گرفته شده قضاوت کرد والا همه فکر میکردند که افتضاحه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من نمیدونم کی میخواد گوشیش رو با زاویه ببینه!! بیاد پیش من دو تا بزنم تو سرش!! ادم گوشی میگیره که از جلو نیگاش کنه!!
اینا که دیگه کم اوردن نیست....
عکس های گرفته شده،قشنگ نشون میده که تو کار عکاسی،گلکسی هیچ حرفی نداره تو تاریکی!! تو روشنایی هم نداره...هرچی بیشتر عکس های گرفته شده با این گوشی رو میبینم،حس میکنم دلیلی وجود نداره که دوربین کامپکت بخری دیگه!! فقط یه حرفه ای و یه ارک!!

تو همون علادین!! 600 تونم بود نیم پکش،فقط فروشنده خانوم نداشتن نخریدم...چوون دستگاه وزد خراب میشد:31:

mohseneki
30-04-2011, 14:32
به نظر من از زاویه خوب تصویر معلوم نباشه خیلی بهتره.کسی نمیتونه صفحه رو ببینه مخصوصا فضولا که دوست دارن ببینن برا کی داری اس ام اس میدی یا متنشو بخونن:27:

Original Titan
30-04-2011, 15:34
من نمیدونم کی میخواد گوشیش رو با زاویه ببینه!! بیاد پیش من دو تا بزنم تو سرش!! ادم گوشی میگیره که از جلو نیگاش کنه!!
اینا که دیگه کم اوردن نیست....

چرا...فقط موقع فيلم ديدن دسته جمعي ممكنه اذيت كنه!

tanatos
30-04-2011, 16:49
عکس های گرفته شده،قشنگ نشون میده که تو کار عکاسی،گلکسی هیچ حرفی نداره تو تاریکی!! تو روشنایی هم نداره...هرچی بیشتر عکس های گرفته شده با این گوشی رو میبینم،حس میکنم دلیلی وجود نداره که دوربین کامپکت بخری دیگه!! فقط یه حرفه ای و یه ارک!!

منظورت از گلکسی آرکه یا همون گلکسی؟

R@R#M@N
30-04-2011, 17:32
منظورش آرکه ×

mohseneki
30-04-2011, 18:06
آقا کسی قیمت دقیقش رو نمیدونه چند شده 2 هفته اس همه میگن میاد پایین یا میشنوم میگن 590-600 فلان جا ولی خبری نیست.685 تومن فول پکش مناسبه یا زیاد قیمت دادن؟

شنیدم توی شیراز قرار بوده بیارن 590-600 تومن راسته؟کسی دیده؟بوشهر چطور این قیمت ها گبر میاد؟

M@hdi-B
30-04-2011, 19:12
چرا...فقط موقع فيلم ديدن دسته جمعي ممكنه اذيت كنه!

هر وقت خواستی فیلم ببینی اچ دی ام آی رو بزن به ال سی دیه 42 اینچ حالشو ببر :31:

کابل نداشتی DLNA

DLNA نداشتی .... دیگه هیچی به نظرم نمی رسه:31:

یه ماه بدون گوشی سر کنید قحطی که نیومده .. صبر کنید به قیمت بخرید

hsajj
01-05-2011, 20:17
زیباترین گوشی هست که تو عمرم دیدم
طراحی فوق العاده ش هوش از سر آدم می بره !!!
ای کاش زودتر حباب قیمتش بترکه تا بتونم بخرم و باش حال کنم:20:

pandora tomorro
02-05-2011, 11:30
دوست عزیز،میشه بگی دقیقا چه چیزهای گلکسی از ارک بهتره که به کار ملت بیاد؟!!!
اگه شما عادت دارین برا چیزای الکی که احتمالا ازشون استفاده هم نکنین،پول بدین،من اینجوری نیستم!!

منظورتون اینه چیزهایی که Arc داره به نسبت galaxy s بیشتر به کار میاد ؟! مثلا چه چیزهایی؟
این دوستمون پر بی راه هم نگفته که فقط قیافه و دوربینش بهتره!

قیافش که سلیقه ای هست فقط میمونه دوربینش از نظر من...
راستی این Super amoeld گلکسی اس هم که کلا یه دنیای دیگست طوری که خیلی ها گلکسی اس رو به خاطر همین صفحه ی فوق العادش میخرن!
موفق باشی

kissyou
02-05-2011, 13:17
سلام بچه ها

به نظر من تا 550 ارزش داره خرید این گوشی

یه سوال اینکه میگن اندریود مرژن 2.4 هم براش میاد درسته؟

Original Titan
02-05-2011, 13:37
یه سوال اینکه میگن اندریود مرژن 2.4 هم براش میاد درسته؟
آره همه چي براش مياد :31:

aRThaS_08
02-05-2011, 14:00
اصلا قرار نیست که دو تا گوشی توی دو تا کلاس متفاوت با هم مقایسه بشند که بخوایم بگیم یکیشون دربرابر اون یکی حرفی برای گفتن داره یا نه!
اتفاقن آرک باید با گوشی های جدید مقایسه بشه چون تاریخ عرضه ش با اونا بوده.

سونی همیشه خدا یک سال عقب بوده و گوشی که باید پارسال میداده رو امسال داده و سال دیگه هم یه چیزی میده تو مایه های gsII و بازم یک سال عقبه و همینطور ادامه داره =))

و درضمن فکر نمیکنم 2.4 براش بیاد چون سونی پشتیبانی ضعیفی داره و اگه x10 یادتون باشه آندروید 2.0 براش نیمد و 2.1 اومد.

2.2 نیمد و 2.3 قراره که بیاد!

پس نتیجه میگیریم این هم 2.4 نمیاد و 2.5 شاید بیاد! :) با تشکر

kissyou
02-05-2011, 14:07

سونی همیشه خدا یک سال عقب بوده و گوشی که باید پارسال میداده رو امسال داده و سال دیگه هم یه چیزی میده تو مایه های gsII و بازم یک سال عقبه و همینطور ادامه داره =))

و درضمن فکر نمیکنم 2.4 براش بیاد چون سونی پشتیبانی ضعیفی داره و اگه x10 یادتون باشه آندروید 2.0 براش نیمد و 2.1 اومد.

پس نتیجه میگیریم این هم 2.4 نمیاد و 2.5 شاید بیاد! :) با تشکر

جدا؟

یعنی براش 2.4 نمیاد اگه دوباره سونی بخواد این کارا رو بکنه که فکر کنم فروشش خیلی میاد پایین چون اتفاقی که برای x10 افتاد از نظر نرم افزاری رو هنوز مردم فراموش نکردن.به نظر من فکر نکنم سونی بخواد بیاد دوباره این ریسکو بکنه چون این دفعه واقعا ضرر میکنه.

02-05-2011, 14:08
می گم کیس یو جان پستتو ویرایش کن الان سیناپس میاد فحش میده :دی
من می گم بهترین گوشی تک هسته ایه... ولی وقتی O2X ال جی ، 2 هسته ای با تگرا 2 600 دولاره ، چرا آدم باید اینو بخره؟؟؟
به خاطر پشتیبانی ضعیف ال جی توی ایران این O2X هنو درس حسابی نیومده تو ایران ، ولی اگه مث آرک میومد و مث آرک افت قیمت می کرد ، خیلی ارزشش بیشتر بود...
البته ، من به شخصه براویا انجین سونی رو به سوپر امولد + سامسونگ خیلی ترجیح میدم... چیه بابا این سوپر امولد همه رنگا قر و قاطیه فقط به خاطر زنده بودن بیش از حد رنگ ها طرفدار داره...

Original Titan
02-05-2011, 15:03

پس نتیجه میگیریم این هم 2.4 نمیاد و 2.5 شاید بیاد! با تشکر

درسته سوني اين گوشي رو پارسال بايد ميداد به بازار... ولي اين كه بايد با جي اس 2 مقايسه بشه چون همسال به بازار ميان حرف مسخره و غلطيه!
اگه اين جوريه كه پس مثلا گوشي W8 هم بايد با آرك هم بايد با جي اس 2 مقايسه بشه! چون همزمان به بازار مياد

در مورد 2.4 هم طبق گفته مسئولين ارشد سوني اريكسون اين گوشي به سرعت آپديت خواهد شد.... همونطوري كه يك هفته بعد از ورودش به بازار يه آپديت براش بيرون اومد.... چون ايكس 10 اينطوري بود كه دليل نميشه بسطش بديم به همه گوشي ها...

اين كه خيلي خوب تره!!

Original Titan
02-05-2011, 15:08
من می گم بهترین گوشی تک هسته ایه... ولی وقتی O2X ال جی ، 2 هسته ای با تگرا 2 600 دولاره ، چرا آدم باید اینو بخره؟؟؟
به خاطر پشتیبانی ضعیف ال جی توی ایران این O2X هنو درس حسابی نیومده تو ایران ، ولی اگه مث آرک میومد و مث آرک افت قیمت می کرد ، خیلی ارزشش بیشتر بود...
حرفتو قبول دارم! ال جي گوشيه خيلي خوبي بيرون داده بعلاوه اين كه گرافيك O2X خييلي بهتر از جي اس 2 هستش....
قيمتش خيلي خوبه!
ولي من هركار ميكنم نميتونم از صفحه نمايش و زيبايي آرك دل بكنم!!!!!!!

aRThaS_08
02-05-2011, 15:16
درضمن یادم رفت بگم 2.1 برای سونی که اومد 2.2.1 برای گوشیهای دیگه اومده بود و 2.3 هم که قراره بیاد احتمالن 2.4 برا بقیه گوشیها اومده!

اگه اين جوريه كه پس مثلا گوشي W8 هم بايد با آرك هم بايد با جي اس 2 مقايسه بشه! چون همزمان به بازار مياد
رنج قیمتها رو هم باید درنظر گرفت، همونطور که دوستمون گفت o2x حدود 600دلاره و آرک هم 550+ هست :)

اما گلکسی اس که شما دارید مقایسه میکنید 450+ هست!

باید قبول کرد که گوشی بغیر از زیبایی و عکاسی، حرف جدیدی برای گفتن نداره!

02-05-2011, 15:40
دوستان بیخیال شین ، اینجا فقط قراره که راجع به آرک صحبت بشه و با گوشیای دیگه مقایسه بشه و بچه ها نظرای خودشون رو می گن... این همه تعصب واقعا منطقی نیس...
واضحه که این گوشی 6 ماه تا 1 سال دیگه به راحتی نیازاتونو جواب میده... منتها همین الانشم گوشی شاخی نیس و فقط این طور نیس که بگی ای وای می خوام با گوشیم فلان کار کنم منتها نمی شه ، اما مسلما تا 2 سال دیگه این اتفاق می افته...
این گوشی واس کسایی که پول واسشون علف دایناسوره و این که 8-9 ماه دیگه گوشی رو با خدا تومن ضرر بفروشن خوبه ، اما واس کسی مث من که تا 3-4 سال اصلا به فکر خرید گوشی هم حق ندارن بیافتن نه... البته الان دیگه دنیای موبایل نمی شه ، و حتی GS 2 و O2X و Atrix هم تا 3-4 سال دیگه حتی یه گوشی معمولی هم نیستن!!!
به هر حال ، من اگه بخوام گوشی بخرم ، مسلما آرک توی گزینه هام نیس ، چون به جز صفحه نمایش خیلی ردیف که به نظر من بهترین صفحه نمایش موبایله و دیزاین فوق العاده قشنگ و Exmor R هیچ چیز دیگه ای نداره!!! البته من اینو به GS 1 ترجیح میدم ، اما بازم نه به این قیمت!!!
ظاهر توی یه موبایل همه چیز نیس به نظر من!!!

senaps
02-05-2011, 15:52
احتمالاً اين دوست عزيز منظورشون gs2 بوده که gs2 اصلاً نبايد با ارک مقايسه بشه چون ارگ چيزی برای گفتن نداره در مقابل gs2

منظورتون اینه چیزهایی که Arc داره به نسبت galaxy s بیشتر به کار میاد ؟! مثلا چه چیزهایی؟

راستی این Super amoeld گلکسی اس هم که کلا یه دنیای دیگست طوری که خیلی ها گلکسی اس رو به خاطر همین صفحه ی فوق العادش میخرن!

اره از اون لحاظ....
اخه با گلکسی میشه ...میشه....میشه....میشه یه برنامه هایی که دو سه سال دیگه میان که پردازنده ی دو هسته ای میخوان رو اجرا کرد! و همچنین میشه 15 دقیقه از یه فیلم 2 و نیم ساعته رو با کیفیت بسیار بالاتر از ارک دید و ازش لذت برد، و ارک تو این زمینه هم هیچ حرفی نداره!

البته الان با هردو میشه که فیلم های با کیفیت بالا رو از روی دی وی دی بریزی رو گوشی بعد گوشی رو وصلش کنی به تلویزیون و بعد تماشا کنی،البته نصفش رو چون وسطش شارژش تموم میشه....

با گلکسی میشه همزمان که داری ویدیوی جدید داریوش(ای عشق) با کیفیت اچ دی تماشا میکنی،صفحات وب رو هم مرور کنی و باز هم رمت جا داشته باشه که مثلا بتونی چند صانیه بعد که خسته شدی،انگری بردز هم بازی کنی....

مشکل ماها اینه که یه سری،فکر میکنن هر چی مشخصات بالا تر باشه،یعنی دستگاه بهتره!! البته بهتره،ولی نه وقتی هر سال یه گوشی نو میخری!!
شما نیگا کن،چرا ایفون یا گوشی های سونی طرفدار دارن؟ چرا ایپد با اینکه پردازنده ی چند هسته ای نداره،بازم وقتی میگیم تبلت،ایپد رو اول مثال میزنیم؟! یا هر مسئله ی دیگه ای،بحث این نیست که کی سخت افزارش بالا تره،بحث اینه که کی کاربردش بیشتره!!
من فیلم دیدن توی موبایل رو دوست دارم،ولی دیدن همه ی فیلم،با کیفیت خوب رو ترجیح میدم به نصف فیلم با کیفیت خیلی خوب!!
نیخوام از سونی دفاع بکنم،ولی اسمون بریم زمین بیایم،همین شرکت ها،سال اینده،همین موقع،دارن گوشی های دیگه ای معرفی میکنن و من یه گوشی 500 دلاری تو دستم دارم که از تمام اکاناتش استفاده کردم و حال کردم،شما یه گوشی 700 دلاری داری که قدرتش 4 برابر مال من بوده،ولی دقیقا به اندازه ی من ازش استفاده کردی!! حالا هم هردو داریم گوشی هامون رو می فروشیم که نسخه ی اینده ی گوشی هایی رو بگیریم ...گوشیی که مال شما،از مال من خیلی قوی تره،ولی باز هم به یک اندازه ازش استفاده میکنیم!!
همه دعواشون سر این بود که کی فظاپیماهاش رو دور تر میفرسته،حالا که همه دارن میفرستن به کهکشان های دیگه،دیدن مسئله این نیست که کدوم فظاپیما دور تر میره،مسئله اینه که انسان تا کجا دور تر میره!!!
بحث این نیست که گلکسی اس 2 سخت افزارش چند برابر ارک قویه!! بحث اینه که استفاده ی هر کدوم با توجه به سیستم عامل حاضر،افزونه ها و گوشی های دیگه به چه سمتی میره!! شما باید یادت باشه که گوشی هایی مثل نکسوس و دیزایر اچ دی و نکسوس اس و گلکسی اس 1 و ایکس 10 و لجند و کلی گوشی های دیگه هستن که به لطف سامسونگ و سونی و اچ تی سی هر روز یه دونش تولید شده و برنامه ها باید توری گسترش پیدا بکنه که اونا هم بتونن استفاده بکنن!!
بنابراین،شما از پردازنده ی 2 هسته ای و صفحه نمایش 3 بعدی و دوربین فیلمبرداری 3 بعدیت،همون استفاده ای میکنی که من از پردازنده ی 1 گیگاهرتزیم استفاده میکنم......
هر کسی سلیقه ای داره،و هیچکس برا دیگری نمیتونه تعیین کنه که چی بخره یا چی دوست داشته باشه!!! ماها فقط داریم بحث میکنیم،تو این بحث،شما میگی کی سخت افزارش چیه و چقد قویه، من میگم که کی سخت افزارش چه کارهایی میکنه!!

وقتی ایکس 10 و گلکسی در مقابل هم قرار گرفتن،همه میگفتن که ایکس 10 سوسکه!!! من هر دو گوشی رو خریدم و ازشون استفاده کردم،در واقع،جز اسامی سخت افزاری،در سیستم عامل اصلی ارائه شده،میشد به راحتی همون استفاده ای که از گلکسی شده رو از ایکس 10 هم کرد!! تنها تفاوت این بود که قیمت یکیشون 600 بود و دیگری 400 تومن!! و البته،این که میگین سونی یکسال عقب بوده،خیلی ها اینجوری فکر میکنن!! ولی توی عمل!!

ایکس 10،اولین تجربه ی سونی از اندروید بود،پشت سر ایکس 10،ایکس 8 با سخت افزاری دیگه و دو تا جوجه 10 بودن که اونها هم سخت افزارشون فرق میکرد،این مسئله،با توجه به اوضاع اقتصادی،هیزنه های دولوپ رو بسیار بالا میبرد!!
در حال حاضر،تعداد گوشی های با سخت افزار نزدیک به هم،بسیار بیشتره،این یعنی با کمترین هزینه میتونه سیستم عاملش رو اپدیت بکنه!!

اگر فقط یه نفر تو کره ی زمین پیدا شد که گفت،امروز،تا اخر سال،با استفده از این چیزایی که گفتی،دقیقا چیکار میشه کرد که با مثلا ارک نمیشه،من حرف همه رو قبول میکنم!!
میگه که کامپیوتر ناسا،قبل از پرتاب شاتل،هر ثانیه 5 میلیون تصمیم میتونه بگیره!! در این حالت،یه تصمیم اشتباه،میتونه حادثه ی سقوط شاتل رو که سالها قبل اتفاق افتاد رو تکرار کنه!!
ولی تو موبایل من،هر ثانیه 1 تصمیم با هر ثانیه 5000000تصمیم،فرق چندانی نمیکنه!! چون من به همون سادگی که k800 با پردازنده ی 100 مگاهرتزی رو میذارم رو واکمن و میرم دانشگاه و طول مسیر چند بار تویت میکنم یا فیس بوکم رو چک میکنم،با ایکس 10 هم همین کارو کردم،و جالبه که بدونی وقتی این اتفاق افتاد،بین این و گلکسی،هیچ تفاوتی حس نکردم!! جز اینکه گوشی اولی تو دستم رو هر کی تو دانشگاه می دید،دهنش واز می موند و دومی رو داداشم گفت گوشی 500 تونمی رو فروختی،از این چینیا گرفتی؟!!!
بر خلاف خیلی از دوستان،من وقتی دارم دوربین،موبایل یا لپ تاپ میخرم،نیگا نمیکنم که سخت افزارش چیه،چون چیزی که محصول امساله،محصول امساله و برا من که هر سال عوض میکنم وسایل رو،ول خرجی میشه که سخت افزار تاپ سال رو بخرم!! پس به جاش،به کیفیت بدنه و اینکه اگه از دستم افتاد،میتونم باهاش کار کنم باز یا نه فکر میکنم!! نه اینکه پردازندش فیلم سه بعدی میذاره یا نه!! چون فیلم سه بعدی رو تو تلویزیون میبینم و فیلم برداری سه بعدی رو با دوربین فیلمبرداری میکنم و عکاسی هنری و حرفه ای رو با دوربین دیجیتال حرفه ای!!

شما زیاد به خودت فشار نیار حرفم کاملا مفهوم هست حالا خیلی طرفدارش هستی برو 700 تومن بده بخر که فقط قیافش با گلاکسی فرق داشته باشه در ضمن ilcd ایش هم هیچ وقت به s amoled نمیرسه این گوشی باید خیلی وقت پیش میومد و قیمتشم خیلی بهتر از این حرفا میبود نه الان
فشاری نیست عزیزم من راحتم،به نظر میاد شما خیلی ناراحتی!! برام خیلی جالبه که دوستان این همه کلید کردن رو صفحه نمایش و اینا!! بحثی نیست،منم قبول دارم که سخت افزار های گلکسی خیلی خیلی بهتره!! باید هم بهتر باشه!! چون سامسونک،شرکتی هستش که مشتری هاش رو ادمایی تشکیل میدن که دوست دارن هر ساله،بهترین دستگاه ها روبا کلی النگ و دلونگ بخرن و بگن که بله این اینچیزا رو داره و اون چیزا رو داره و این از اینو از این حرفا،سال بعد هم میفروشنش و دستگاه بعدی رو با همون النگ و دلونگ ها میخرن!! مشتری های سونی و اپل هم ادمهایی هستن که محصول معمولی با کاربرد مناسب اون سال رو میخرن،از دستگاهشون نهایت لذت ممکنه رو میبرن،وقتی بچشون گوشی رو مثل سنگ کوبید زمین که مثلا داره باهاش بازی میکنه یا با دستهای کاکائوییش قشنگ تی وی رو هل داد و انداخت زمین،نمی کوبن تو سرشون که دستگاه برا همیشه خراب شد!! سال بعد هم یه وسیله ی نرمال دیگه برا همون سال میخرن و الی اخر!!
بنابراین،من اصلا ناراحت نیستم!! شما ناراحت به نظر میای!!راستی،حالا که نمونه های بهتری گلکسی رو نگفتی،میشه نمونه ای از فایل ها رو که توی گلکسی میخوای ببینی و فکر میکنی اگه من همون رو توی ارک ببینم،کلی ضرر کردم رو بهم بدی خیلی دلم میخواد ببینمشون!!

باید قبول کرد که گوشی بغیر از زیبایی و عکاسی، حرف جدیدی برای گفتن نداره!
تایید میشه....

پ ن 1: گاهی وقتی یه چیزی مینویسم،بعد کلی بازخورد براش ایجاد میشه چه مثبت چه منفی،بعد که همه روجواب میدم،یه خورده روک مینویسم!! بعدش مجبور میشم عذرخواهی بکنم!! بنابراین،این متن،در کمال خونسردی نوشته شده،من حقوق بگیر سونی یا هیچ شرکت دیگه ای نیستم!! با عصبانیت هم اینا رو ننوشتم،قصدم هم ناارحت کردن کسی نیست!! هدف فقط اینه که با دوستان بحثی داشته باشم که باعث میشه بحث کردن،شناخت افراد،قرار گرفتن در مقابل انواع سلیقه و .. .رو یاد بگیرم!!

پ.ن 2: قرار این متن ها،اصلا و به هیچ وجه این نیست که کسی رو متقاعد کنیم چیزی بخره،یا کسی رو با شعور یا بیشعور یا هر چیز دیگه ای نشون بدیم!(هدف من حداقل اینه!!)هدف،اینه که در مورد تکنولوژی های روز تونسته باشیم با هم گفت و گو کنیم،چیزهای جدیدی یاد بگیریم... توجه دوستان رو جلب میکنم به بحث قدیمی سیمبین و جاوا که بین بروبچه های سونی و نوکیا همیشه در گیر بود..از اون روز تا به حال،چیزا خیلی عوض شده!! بعضی وقتا فحش دادن به همدیگه سر دوتا برند هم داشتیم! هرچند الان هم هست،ولی خیلی خیلی کمتر شده...این بحث ها،همیشه ادامه خواهد داشت و طبق پ ن 1 که گفتم،هیچکس نمیتونه کسی رو متقاعد کنه!!

پ ن3: دوستان لطفا با احترام با همدیگه صحبت کنین!!

چرا اسپم و مزخرف ميگي دوست عزيز؟

ممنون از لحن زیبای درخور خودتون :)
قرار نیست بابت دفاع از یه برند خاص،به کسی حقوق بدن یا درجه یا چیزی!!بنابراین احترام همدیگه رو نگه داریم....

پ ن 4: هر کسی،نظر خودش رو داره...هر کسی یه جور نیگا میکنه!!هیچ دو ادمی توی دنیا نیستن که سلیقه ی یه شکل داشته باشن!! ما اینو قبلا بین 100 نفر از دوستان تست کردیم و نتایج خارج العاده بود!! پس سعی نکنیم باعث بشیم افراد دیگه مثل ما فکر کنن!! هر کسی حق داره هر جوری عشقش میکشه فکر کنه و رفتار کنه!!