PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Xperia™ Arc & Arc S | گوشي هاي اندرويدي سوني اريكسون با پردازنده هاي 1 و 1.4 گيگاهرتزي

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

rhamid_esf
24-03-2011, 20:13
بله لینک بزارید .... فقط سایت غیر فارسی باشه بهتره

Original Titan
24-03-2011, 23:03
قابل توجه فرهوده آشپزخونه :31:

-Speakers: Excellent considering the size of the device. I was surprised at the loudness and lack of distortion.

ميگم فرهود تو كه اينقد زبانت خوب بود براي بچه ها ترجمه كن ببينم بابا :31:

farhooode
25-03-2011, 09:55
اسپیکر همسایه صداش بلنده
سونی اریکسون روی ایکس 12 مبالغه میکنه

Original Titan
25-03-2011, 11:24
فرهوده حالت خوبه؟ :31:
حول حالنا رو خوندي؟ :31:
مثل اين كه زبانت هم تو زرد از آب در اومده ، متنو نگرفتيا :31:

پ.ن : محتويات جعبه آرك :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehdi30nema
25-03-2011, 12:05
من یه هفته ایی تهران نبودم و از خبرا دور بودم .

چی شد بالاخره این گوشی عرضه شد یا نه ؟

Original Titan
25-03-2011, 12:22
تو ژاپن كه عرضه شد به قول شما :31:
ولي جهاني هنوز عرضه نشده

Mig33
25-03-2011, 15:24
آره شما برید اینو بگیرید واقعا کولاکه :27: منم مجبورم برم Desire S رو بگیرم :31:

senaps
25-03-2011, 19:12
آره شما برید اینو بگیرید واقعا کولاکه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منم مجبورم برم Desire S رو بگیرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اخ که چقد دوست داشتم الان خونه باشم که ویژگی ها و امکانات دیزایر استون رو با k310 مقایسه کنم و در نهایت کاربران معمولی،رای رو به k310 بدن!!

Mig33
25-03-2011, 20:12
کاملا صحیح فرمودید :

اخ که چقد دوست داشتم الان خونه باشم که ویژگی ها و امکانات دیزایر استون رو با k310 مقایسه کنم و در نهایت کاربران معمولی،رای رو به k310 بدن!!

برگذیدگان رای به Desire S خواهند داد ......
با عرض پوزش از محضر تاپیک X12 ( قوزی سابق ) :31:

Original Titan
25-03-2011, 20:47
حاجي اسپم تفرقه انگيز نده باريكلا....

راستي بچه ها خبر خوب! اين گوشي در بدو ورودش فارسي رو ساپورت كرده! گوشي كه اون بابا تو ژاپن خريده فارسي رو ساپورت ميكنه

senaps
25-03-2011, 21:23
اقا یه خبر بد!! من این گوشی رو نمیخرم!! و میخوام یه ایکس ده دیگه بگیرم!:31:
ظاهرا ایکس ده قراره اپگرید بشه به 2.3 اونم رسمیش!! با این توصیفات،سک سی بودن ایکس ده با توجه به بالا بودن جک 3.5 و هیچی اضافه نداشتن این یکی جز به کتاغذ زکی گفتن،من ایکس تن رو با قیمت کمتر برا خودم بهتر میدونم!!

devil28
25-03-2011, 22:45
اقا یه خبر بد!! من این گوشی رو نمیخرم!! و میخوام یه ایکس ده دیگه بگیرم!:31:
ظاهرا ایکس ده قراره اپگرید بشه به 2.3 اونم رسمیش!! با این توصیفات،سک سی بودن ایکس ده با توجه به بالا بودن جک 3.5 و هیچی اضافه نداشتن این یکی جز به کتاغذ زکی گفتن،من ایکس تن رو با قیمت کمتر برا خودم بهتر میدونم!!

سیانپس عزیز! در نظر داشته باش که توی همون خبر، گفته که 2.3.3 آخرین آپدیت x10 خواهد بود!
فقط به خاط جکش که بالاشه میخوای x10 بگیری؟
صدای زیاد و بدون نویز آرک رو نمیگی؟ اچ دی ام آیشو نمیگی؟ تکنولوژی نمایش تصویرشو نمیگی؟ سنسور عکس/فیلم برداری در شبشو نمیگی؟ رادیوش که البته مهم نیست، جی پی اسشم که خب x10 هم میتونه آفلاینشو داشته باشه! دیگه چی؟ آهان ساپورت فلش رو نمیگی؟ مالتی تاچ 4 نقطه ایش چی؟ جی پی یو ادرنو 205ش را نمیگی؟ حتـــــــــــــــــــــــ ـــــــی دیزاین به قول خودت س ک س یشو نمیگی؟ (:دی ) خود سونی هم که قول داده حداقل تا یه سال دیگه ساپورتش کنه!
بازم میخوای بری x10 بگیری؟ :|
نکن این کارو با خودت جوون! دوره اون گوشی به سر اومده! البته منکر خوب بودنش نمیشم، منتهی الان دیگه خریدنش به صرفه نیست؛ البته این نظر شخصیمه :)

آی سونی اریکسون بی مرام، این همه از گوشیت دفاع کردم، بیا یه دونه مرامی بهم بده دیگه :--))
---------------------
پی نوشت: من نمیخوام اسپم بدم..به جان خودم اسپم دادن کار سختی نیست... لطفا با جواب دادن به حرف بی پایه واساس دیگران، خودتون در سطح اونا نیارید پایین، جهتدهی تاپیک رو هم خراب نکنید! بذارید خوش باشه طرف
بهترین عکس العمل واسه چنین افراد معلوم الحالی سکوته!
از ما گفتن بود :)

.:PAR3A:.
26-03-2011, 00:43
گوشی خیلی خوبیه...
فقط 3 نکته منفی داره که یکیش مکان هدفونشه که من اهمیتی نمی دم بهش ولی دو تای دیگه خیلی مهمن :
1 - (این مهم ترین نکتشه :دی) بالاخره فرهوده نفهمید دیزاینش خوبه ، بده ، هابیل با بیل قابیلو کشت ، قابیل با بیل هابیلو کشت ، یا بیل عکس :دی
2 - سونی این گوشی رو زده... منکر این نیستم که بازم از خیلی برندا سر تره ، ولی بازم یه مقدار برند چیزه امممم همینه دیگه اووومممم حالا یه چیزی هست :دی سونی اریکسون یه مقدار خودشو خراب کرد ، با ساپورت تقریبا ضعیفش و این جور چیزاش... البته خوبیش اینه که : مث نوکیا نشد و خودشو تو حد خوبی نگه داش :دی
توی ایران اگه حرف دیگران راجع به گوشی و پرستیژ گوشی واستون مهمه ، سونی اریکسون نخرید... هر چند ته گوشی باشه :دی شما می رید به یکی از افرادی که در اینجا بیشتر از واژه ی کله پوک نمی شه بهشون گف ، گوشی رو نشون می دین اونم با کلی شوق و ذوق... اونم بر می گرده می گه هوووم مبارک باشه...
ولی یه HTC می گیری ، می بینه طرف چشاش می زنه بیرون... هاااااا؟؟؟؟ این چیه؟؟؟ چند خریدی؟؟؟ عجب خداییه!!!
بازم با وجود چیزایی که گفتم :دی من بین تموم برندایی که گوشیای اندرویدی می زنن ، HTC رو بیشتر دوست دارم :دی

feryshad
26-03-2011, 01:46
سونی اریکسون درسته که ساپورت خوبی ارائه نداد ولی این اشتباهشو جبران کرد و با سرمایه گذاری 4 میلیون دلاری که روی ایکسپریا لاین کرده میخواد همونجوری که رئیسش گفته به صدر سازنده های گوشی های آندروییدی برسه

برای X10 هم طبق قولی که داده بود 2.1 و دوال تاچ داد و جینجبرد (2.3.3) هم تو تابستون واسش میاد ...

Original Titan
26-03-2011, 09:24
بازم با وجود چیزایی که گفتم من بین تموم برندایی که گوشیای اندرویدی می زنن ، HTC رو بیشتر دوست دارم
تو طول اسپمي كه دادي :31: با اين يه خطت موافقم كه بهترين اندرويد رو فعلا اچ تي سي ميزنه... واقعا روش كار ميكنه

johnypersian1656
26-03-2011, 14:48
با اين يه خطت موافقم كه بهترين اندرويد رو فعلا اچ تي سي ميزنه... واقعا روش كار ميكنه
علی اچ تی سی اصلا از لحاظ جنس بدنه و موادی که به کار میبره خوب نیست. از لحاظ نرم افزاری هم بیشتر لاک نبودن بوت لودر کمک میکیرد تا کاستوم های زیادی واسش بیاد که توی دوتا گوشی جدیدش بوت لودر رو هم لاک کرده!

home launcher زیبای x12 برای دانلود :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Original Titan
26-03-2011, 14:52
اكسپريا آرك در شب:

دزاير اچ دي :

گالاكسي :

آيفون 4 :

---------- Post added at 02:52 PM ---------- Previous post was at 02:50 PM ----------

علی اچ تی سی اصلا از لحاظ جنس بدنه و موادی که به کار میبره خوب نیست. از لحاظ نرم افزاری هم بیشتر لاک نبودن بوت لودر کمک میکیرد تا کاستوم های زیادی واسش بیاد که توی دوتا گوشی جدیدش بوت لودر رو هم لاک کرده!

سلام جاني گل
خدمت چه خبر :31:

جاني مطمئني در مورد اچ تي سي صحبت ميكني؟؟؟؟؟؟؟؟:31:
كيفيت ساخت اچ تي سي رو من بعد از آيفون بالاتر از همه ميدونم ....

johnypersian1656
26-03-2011, 15:01
سلام جاني گل
خدمت چه خبر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جاني مطمئني در مورد اچ تي سي صحبت ميكني؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام به علییییییییی تیییتتییییییییییی دوست داشتنیی.مرسی. سلامتی .تو چه خبر؟ دقیقا در مورد اچ تی سی صحبت میکنم :دی نظر شخصی بود ! هنوزم معتقدم کیفیت خوبی نداره . (آنتی اسپم : چه عکسایییی به به :دی )
سعید بارسا هم اینجاس که.

senaps
26-03-2011, 15:17
سیانپس عزیز! در نظر داشته باش که توی همون خبر، گفته که 2.3.3 آخرین آپدیت x10 خواهد بود!
اخه این وسط یه مشکل بزرگ هست اونم پوله!!
من! من......من واسه مامان اینده ی بچه هام،یک و نیم پول دادم که ایپد دو رو برام بیارن که بدم دست این!!
حالا دیگه نه پول تبلت دارم،نه ارک!!مجبورم فعلا ایکس ده بگیرم تا بعد!!!
این چیزایی که گفتی،با سیستم عامل راه می افتن!! وقتی رام کوک کنی براش،همه از کار می افته و با سیستم معمولی کار میکنه!!حالا به شرایطی فکر کن که سونی،چون رو موتور نمایش عکس کار کرده،دیگه حالت عادی نمایشعکس و فیلم چقدر بد میشه!

از اونش میترسم!

بازم با وجود چیزایی که گفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من بین تموم برندایی که گوشیای اندرویدی می زنن ، HTC رو بیشتر دوست دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو طول اسپمي كه دادي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با اين يه خطت موافقم كه بهترين اندرويد رو فعلا اچ تي سي ميزنه... واقعا روش كار ميكنه
یه تاپیک معروفی هست که بهش میگن تاپیک اکس پریا بعد از رد شدن اوتوبوس! از روش،و یه عکس معروف تر که از نکسوس بعد از نشستن روش میگه!! ادرسش رو دارین؟!

گفتی داری ادرس رو؟!!

corey
26-03-2011, 15:24
بهترین جنس و کیفیت ساخت موتو داره
مگه نه فرهاد؟؟؟:دی

تیتی اچ تی سی اونقدرها هم خوب نیستا !!!

johnypersian1656
26-03-2011, 15:28
بهترین جنس و کیفیت ساخت موتو داره
مگه نه فرهاد؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چطوری عشق من ؟ :دی نه جدیدا زیاد سوتی میده :دی شاید به خاطر زیاد شدن تولیداتشه ولی کیفیت ساخت دیفای یا مشکلاتی که توی دروید ایکس و جدیدا آتریکس بوده اینو نشون نمیده . البته مثلا واسه دروید ایکس نرم افزاری بود اما آتریکس هم مثل دیفای سخت افزاری به نظر میرسه.

SAEED_BARCELONA
26-03-2011, 16:07
آقا کیفیت ساخت X10 از همش بهتره:دی یه مشکل براش پیش اومد تعمیرکاره گفت آقا بندازش دور یا برو یه برد براش گیر بیار:دی
البته از حق نگذریم گوشیم بارها افتاد از دستم در نهایت هم از پشت بام افتاد:دی ضربه آخر رو هم پست محترم زد که خواهر گوشی رو فرستاد خونه بخت:دی
خلاصه تو این دوره زمونه دنبال کیفیت ساخت نباشید به فکر پولتون باشید آقا مثه من برید X8 بگیرید:دی

26-03-2011, 18:19
اخه این وسط یه مشکل بزرگ هست اونم پوله!!
من! من......من واسه مامان اینده ی بچه هام، یک و نیم پول دادم که ایپد دو رو برام بیارن که بدم دست این!!
هااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟
چرا یک و نیم حالا؟؟؟
باااو اینا اندازه هفلشتای خون باباشون می کشن روش!!! می دادی یه آشنا میاورد واست صرفه اقتصادی بیشتری داش :دی
-----
این واس این که اسپم نشه :دی
-----
تاریخ تقریبی رسیدنش به امارات کیه؟؟؟ و قیمتش حدودا چه قد میافته؟؟؟ شاید خر شم بخرمش :دی خوشگله :دی

senaps
26-03-2011, 20:17
چرا یک و نیم حالا؟؟؟
چون غیر از عامل اسم،عامل زمان هم مهم بود!! این لامصب درست تو 13 به دنیا اومده!! حالا من بدبخت رو هم لابد میخواد بندازه به خودش که دیگه بدبخت میشم!!(فکرش رو بکن! کادوی عید+کادوی تولد+کادوی سالگرد!!+بیرون رفتن 13روز نوروز!) پدر مرد رو میشکنه چه برسه من بدبخت رو!!!

امارات رو نمیدونم!!حالت عادی؟ تا یه ماه دیگه باید تو بازار باشه دیگه ولی همون یک و نیم!! ولی همین که بیاد تو بازار مثل بچه ی ادم و دثیگه صف گرفتنی نباشه!(الان ملت تو صف نسخه ی جهانیشن)میشه خرید و حال کرد!....اگه اشنا ماشنا داشته باشی،تا اخر همین ماه میتونی داشته باشیش!

26-03-2011, 21:16
= ))
هر چی می کشیم از این موجودات مؤنثه :دی
------
این جریان این که کی می رسه امارات ، واس آرک بود...
نمی دونم ، خودم اول از هر چیزی از iOS خوشم میاد ، بعدش اندروید... iOS رو که جور کردم ، الان می گم اگه یه اندروید هم بگیرم خوبه :دی

senaps
26-03-2011, 21:20
خوب رفقا،همون طوری که میدونین این گوشی تو جاپن اکران! شده و ملت هم براش صف نگرفتن و خریدنش....
الان دارم اولین هندز ان یه چش بادومی رو میخونم که کلا چیزی که میگه اینه که از انتظاراتش فراتر بوده برخی جاها ولی تو باطری،14 ساعت با استفاده معمولی کار کرده!!(اینترنت ایمیل،بازی!)

تست ویدیو در نور کم رو هم میذارم که ببینین!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکیفیت به نظر من،خوبه و قابل قبول برای گوشی اونم تو این نور!!!
عکاسی رو هم با اینکه عالی نیست(در مقایسه با دوریبن های دیجیتالی که از سنسور استفاده میکنن!) ولی در مقابل سایر گوشی ها،عکس هایی میگیره که در همون شرایط،سایر گوشی ها یه محیط سیاه رو نشون میدن!(امیدوارم که بدونین در اینجا منظور اصلا گلکسی نیست چون این گوشی تو شب اصلا حرفی برای گفتن نداره و تو تست قرار نگرفته!)

درمورد اسپیکر،عالی گزارش شده!!
اینم از یه تست برای اسپیکر های حضرت ایفون!! و ارک و توشیبا! و نمیدونم گلکسی اس و اینا...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنتونستین ببینین؟!همشون رو با هم میذاره تو جیب کوچیکش و میره!!

جی پی اس؟ تو 2 ثانیه داخل خونه لاک میکنه!!:18:

خوب حالا....چرا فحش میدین؟!اینم کل حرف های یارو.....:

Hi folks!

I browse these forums quite often but I've yet to make any real contribution, and since the various other threads and posts helped me make the decision to buy this particular phone in the first place, I figured I would put a little bit back into the community [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Anywho, the phone was released in Japan today and I just got my preordered handset.
If anyone has any specific comparisons/benchmark requests/questions, just leave them here! I'll be checking this thread over the next few days.
Hopefully this will help some of you who are considering this phone but aren't decided.

First impressions:

*Update 1: I can confirm that at least the Japanese model seems to have only 320mb RAM, and 512mb ROM. This contradicts pretty much all the specs released over here and the information on Docomo's website.
**Update 2: Correction, it would seem it has 512mb ram, but a chunk is permanently reserved for the GPU. Unconfirmed. (thanks to Ambroos) Also, the ROM -may- infact be 1GB but, around 700mb is reserved for system files.
***Update 3: Battery life (see below)
****Update 4: This thread is getting kinda long so I've started appending summaries of the answers to questions asked in this thread.
*****Update 5: The phone has rebooted itself twice since I got it, presumably from overheating. I was running graphics intensive apps while charging the battery both times it happened. **Update: It's rebooted itself several more times, charger and heat unrelated. Possible fixes (unconfirmed): Updating to 2.3.3, formatting the SD card from an external reader.
******Update 6: Regarding the stock situation in Japan: Blue is out and Silver is running low in most places. Pink is... not popular at all [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (26/03/2011)

-Design: Very lightweight and thin, feels good in the hand. I had questioned the 3.5mm headphone jack being positioned on the side of the device but I can already see the benefits, seeing as the phone is usually on it's side when in your pocket or bag. The L shape jack on the supplied headset makes it work quite well vertically too, if you use want to carry it in your jeans etc. too. I wish the USB port had a flap or sliding cover of some sort, but it's no big deal. LED light is on the side of the device which was an odd decision, because this makes it harder to see, especially if you use a case.
-Screen: I tend to prefer the punchy and exaggerated AMOLED colours when it comes to phones, but this screen is easily one of the best I've used. Very good performance in sunlight even on medium brightness. The colours are quite natural looking, and the screen size feel just right. My hands are average sized and the big screen is balanced off by the thinness of the device. I like the aspect ratio of HTC phones more, but the width of the Arc when held horizontally makes it better for games that use onscreen joysticks.
-Battery life: After several days of use on the stock rom, it'd say it's... not great. It'll last a full day on medium usage (I define that as browsing the web on 3G for an hour or two, some light gaming, several calls and 10-20 emails, screen at 50% brightness with medium-good reception with syncing on but no other polling apps running) but not much more than that. Still need more testing to be sure but I'm getting about 11hrs on average. Not bad for a large screen device but not spectacular. Motorola wins in this department with their huge batteries. That said, I'm sure we can get a few more hours out of it with custom roms and some tweaking. **Update: Up to 14hrs in an area with good reception with the same usage. Quite impressed.
-Interface/skin: I was planning to switch to Zeam as soon as I bought the phone but I'm having second thoughts. Blue isn't really my thing but the UI is very nice and refreshingly responsive. I love some of the effects like how the icons have a bit of elasticity when you drag them around. No lag or slowdown in the menus so far except for with the Timescape widget. Looks nice but the novelty wears off pretty fast, and it's not as practical as some other marketplace widgets with the same function. The media gallery on the other hand is one of the best I've seen on an android device.
-Performance: No real benchmarks yet but it performs very well on games like Dungeon Defenders. Need more time to test, but for now it certainly seems to have an edge compared to any other stock single core phone I've used. **Update: Dungeon Defenders lags a bit when you have a lot on screen. Had to turn down the settings. I guess the Adreno 205 can only do so much.
-Camera: Better than average, not amazing compared to other Japanese phones. Beats the Desire HD and SGS on detail/resolution, but the heavy handed processing (sharpening and colour correction) leaves a lot to be desired. Lowlight isn't as impressive as I had hoped; it falls short when compared to the Exmor-R sensors found in Sony's compact cameras, but this is a sensor size problem rather than a lack of trying on SE's part. It still holds it's own compared to the competition. **Update: I still think low light photos are a little on the noisy side, but it looks like it can take photos in places so dark that other phones just give up and show a black screen. (Samples ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) Not bad at all.
-Video Capture: Again, nothing special. Better than average I suppose. Not much of a video person so I can't really comment more than that. Low light sample here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
-Speakers: Excellent considering the size of the device. I was surprised at the loudness and lack of distortion. ** Update: The positioning was pretty well thought out too, because it's away from where most people will be gripping the device in any circumstance. Unfortunately putting it down on a flat surface still muffles it because it's on the back of the device. (Speaker comparison ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Music sample ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
-Rooting: SuperOneClick and Z4root don't seem to work, I'll try other methods later.
-Observations: There is no automatic display brightness function. A strange omission, perhaps they couldn't get it working well enough? I've never had a handset which could change the brightness at the right time or frequency without annoying me so I never use it, but worth mentioning nonetheless. Also SE's power widget doesn't let you control the brightness either, so for now I've gone back to using the default Android widget. Something tells me they don't want you fiddling with the brightness. **Update: The sensor is there, but no option to use it. Updates should fix this.

Answers to Q's so far:
-If you're worried about fingerprints on the glossy back, go for Misty Silver. Blue looks a little cheap because of the plastic they've chosen.
-GPS performance isn't particularly outstanding, but nor is it terrible. Lock times seem to be inline with the Galaxy S.
-No root yet.
-The evidence so far suggests that the Japanese model does -not- have different hardware. 512mb RAM and 512 ROM.
-No USB OTG support.
-Headset is better than average, but not outstanding. It's of the single flange in-ear variety, with several flange sizes included. Decent mic.
-The LED notification light can show a variety of colours. Not all apps can configure it yet.
-Position of the LED notification is on the side so it can be a little hard to see.
-No preinstalled screen protector (for Japanese handsets at least).
-In-call volume is average, a little on the quiet side but not a problem for most situations.
-Stuttery 720P playback for most codecs that the default player can't handle eg. x264 (no support with the default player, so no GPU decoding). MP4 is fine.
-Capacity of the supplied MicroSD appears to be 16gb in most regions. Max is 32gb @ class 6 for compatibility.
-Some regions may not get a HDMI cable supplied with the phone eg. Japan.
-The Arc is capable of 14Mbit/s down over HSDPA, not limited to 7.2Mbit/s as has been reported on many sites.
-Ambient light sensor IS present on the device, but cannot be used to dim the screen automatically with the stock software. Updates coming hopefully.
-Viewing angles let down the otherwise excellent (best sLCD I've seen) screen.
-Shutter delay is fairly fast, the camera is capable of about 1fps max. Shutter lag is typical for a phone, so no sports or action photography unless you're good at guessing. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
-It would appear there's little improvement over the X10 with lowlight video recording, still stuttery/lowered frame rate.
-Arabic and Farsi language support is present. Infact the language list is impressively huge, with 9 variations of English. Can't really beat that. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
-Internal memory available for apps and data will be around 320mb, depending on the carrier configuration.
-Retail price in Japan is 48,720 JPY on Docomo. 30,240 JPY for existing customers and 19,320 JPY for customers switching from another carrier. Locked with a 2 year contract only. It looks like KDDI au will also be getting the phone at a later date (IS11S).

اینم از این!! تاپیکی که این چیزا رو توش گفته هم اینجاست:

senaps
26-03-2011, 21:29
البته این بالا،این زبون بسته از جی پی اس یه چیزایی گفته،ولی لفافه...اون 2 ثانیه رو یه المانی گفته و دو سه پست پایین تر،در جواب سوال یکی دیگه،این جاپنی گفته:

GPS and network signals in general have always been terrible in my apartment, so I can never get a lock in here on any phone (that includes SGS, Desire HD, Nexus One etc). Outside the lock is pretty fast though, and I'd say it's on par or better than the SGS. Need to test it more.

تو اپارتمان من هیچوقت نتونستم راحت و مثل بچه ی ادم لاک کنم،ولی بیرون،3جی اس رو گذاشت تو جیب کوچیکش!و خیلی سریع(همون 2 ثانیه!) لاکید....(خداوکیلی دوبله رو حال میکنی؟! من 30 ساله که سرپرست گویندگان بیست و سی هستم!:31:).

senaps
26-03-2011, 21:39
اینم از یه انباکس!

Original Titan
26-03-2011, 21:43
سناپس چه قدر انرژي ميذاري رو اسپم دادن ؟ :31:
@جاني
خيلي آقاييييييييييي
آخه از چه لحاظ ميگي كيفيتش بده؟ مثلا يه مورد كه داشتي رو مثال بزن يا نداشتي حالا :31: جدي يه مورد بگو كه معروفه از لحاظ كيفيت ساخت پايين باشه....
من كه هيرو دارم با گوشي هاي ديگه كه مقايسه ميكنم خيلي بالاتر ميبينم
پ.ن :
البته كسي در مورد موتو حرف نزدا :31: جدي موتو كه كارش درسته... تو بين سوني سامي و نوكي و اچ تي سي كدوم بهتره؟
@ سعيد كور
سعيد اين آواتارت رو عوض كردي اصلا نميبينمت :31: فك كردم حسين سيروسه :31:

senaps
26-03-2011, 21:56
by the way , do u see Farsi support in language list?
looks like dis : "فارسي " [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یه ایرانی هم این وسط پیدا شده و این بالایی رو پرسیده:باور کنین من اینجوری لهجه ندارم موقع انگلیسی حرف زدن!!وقتی های میگم،سریع طر ف میگه r u from behind mountian ؟:31:

و خوب،خوشبختانه جواب میگیره:

It's there, along with many other languages I can't read [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خبر خوبی بود نه؟!

بازم در مورد دوربین:

checked it out,it has 27.95 frames,so its pretty good for a low light video

سناپس چه قدر انرژي ميذاري رو اسپم دادن ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امسال،سال جهاد اقتصادیه دیگه!باید کار کنیم همه و به جای کیفیت،به فکر کمیت باشیم!

senaps
26-03-2011, 23:23
یک یوتوب دیگه!! مقایسه ی ارک با ایفون 4 که برنامه هایی که مثل همه رو تست میکنه و خیلی چیزای دیگه!!
به شخصه رای رو به ارک میدم!! تا دسوتان دیگه چی بگن!!
(صدای بهتر،سرعت،کیفیت و صدای بهتر ویدیو!،بارگذاری سریتر و کامل تر سایت ها،و.... دلایلی هستش که من رای رو به ارک میدم!!
تازه طرف میترسه و باهاشون عکس تماشا نمیکنه که جناب براویا روشن بشه و بذارتش تو جیبش!!!
حالا ملتی که دارن با ایفون 3جی اس مقایسه میکنن گوشیشون و نتیجه میگرن که بعضی جاها بهتره،فک کنم شوالیه ی جدید سونی،قوی تر از همیشه باشه!!!

---------- Post added at 12:23 AM ---------- Previous post was at 12:23 AM ----------

همه چیز رو گفتم جز لینک به ویدیو!!

اینم یه دونه به سبک تبلیغ های اپل!!

در هر صورت،هفته ی اخریه که باید منظتر عرضه ی جهانیش باشیم،سوئدی ها و جاپنی ها نسخه های مربوط به خودشون رو گرفتن!! یه جا 32 گیگ رم کلاس 6،یه جا 8 گیگ و یه جا 16 گیگ میدن!!!!
به هر صورت،32 گیگ بودن رم،برای من از کابل اچ دی ام ای خیلی مهم تره!

aRThaS_08
27-03-2011, 00:56
چرا ورژن آندروید 2.3.3 نیست؟

سونی میخواد م رو دق بده آیا ؟ : دی

I'd say it's on par or better than the SG
اینجا میگه که فقط میتونه بگه از گلکسی اس زودتر لاک میکنه!

rhamid_esf
27-03-2011, 13:16
سلام
توجه شما به چند نکته جلب می کنم

کدام شرکت از فروش بیشتر دوری میکنه ؟؟؟
کدام شرکت دوست نداره مشتری هاش بازاریابهای سیار باشند؟؟؟
کدام شرکت با استفاده از تبلیغ تمام حقایق رو می گه؟؟؟
و ...

مطمئن باشید شرکت همچون سونی هیچ وقت اعتبار بدست اومده طی سه دهه گذشته خودشو به راحتی زیر سوال نمی بره
وگرنه خودش خیلی بهتر از اریکسون می تونه گوشی همراه تولید کنه ولی حالا چرا باید سود خودشو با یک شرکت سوئدی تقسیم میکنه دلایل خاص خودشو داره... شاید هم ضررهایی متحمل بشه!!!

تمام شرکت های دنیا به دنبال فروش بیشتر هستند که این امر فقط در صورت رضایت مشتری خواهد بود و استفاده از رضایت حاصل برای تبلیغ بیشتره و این نمونه رو تو ارائه نسخه 2.3 اندروید
برای ایکس 10 آن هم زمانی که تقریبا همه از پشتیبانی نرم افزاری سونی ناامید شده بودند دیدید...
حال چراسونی آرک تولید میکند؟
نمی داند که نسل جدید در راه است ... نمی داند طرفداران ایکس 10 کمتر به سوی آرک می روند ... مطمئنا بهتر من و شما می داند ولی در عین حال نمی خواهد با استفاده از
قطعاتی که حال مورد استفاده نیست قیمت را افزایش دهد نمونه بارز و دوست داشتنی این وضعیت استفاده از دوال کور هاست که همه شرکت ها حتی اپل در استفاده از
نسل جدید پروسسورها پیش گام بودند ولی شما تا به حال چند برنامه یا گیم که ویژه دو هسته ای ها ساخته شدند در برنامه آینده سازنندگان برنامه دیدید ؟؟؟

شاید این صحبت که گوگل اعلام کرد نسخه بعدی اندروید بهینه سازی تک هسته ای ها و افزایش قابلیت استفاده از دو هسته در کنار یکسان سازی بستر برای نسل فعلی (تک هسته ای)
بی رتبط با 4 محصول جدید سونی نباشد.

فکر نمی کنم سونی PSP GO خود را با گوشی XPERIA Play زیر سوال برده باشد چرا همه و همه بهتر می دانند دو هسته ای ها در پردازش گیم بهتر عمل میکنند پس چرا از تک هسته ای
در کنار Adreno 205 برای این مورد پر تبلیغ استفاده کرده ؟؟؟ چرا 4 گوشی با مشخصات نزدیک به هم و خیلی نزدیک به گوشی 2009 خود یعنی ایکس 10 رو نمایی کرده ؟؟؟
سونی قدرت دست رسی به سخت افزار جدید ندارد ... جوابی ندارم.

صرفا برای خودم و نظر شخصی خودم چقدر تصویر سه بعدی در ابعاد 4 اینچ برای من کار برد دارد ... با توجه به حجم سنگین فیلم های 1080 سه بعدی ...ارزش دیدن در این ابعداد را دارد ؟؟؟
چرا گوشی موتورولا با استفاده از یک باطری بالای 1900 mAh نتوانسته تست های زمان استندبای را به خوبی پاس کند ؟؟؟ آیا تا به حال به حجم برداشتی فیلم برداری با کیفیت HD فکر شده ؟ چقدر فضا برای هر دقیقه می خواهد
مسلما نسخه 32 گیگابایتی گلکسی 2 خوب خواهد بود ؟؟؟

tanatos
27-03-2011, 20:49
آقا ما یه مدت نبودیم و از همه چی بیخبریم!
غیبت ما رو که رد نکردین که!
دمتون گرم!
سال نو همتون هم مبارک!
کسی خبری نداره که مشکلات ژاپن روی عرضه ی این گوشی تاثیری داشته یا نه؟
میثم تو که زبونت خوبه یه چیزی رو کن ببینیم!
البته من خودم از اونجا که عشق ژاپنم، ژاپنی بلدم منتها گفتاری و هنوز به نوشتاری نرسیدم!
من که فکر میکنم آرک گوشی کاملا مناسبیه چه برای افراد مبتدی و چه برای حرفه ای ها!
البته نسبت به سخت افزار حرفه ای ها انتخابهای بهتری هم دارند منتها بهتره به انتظار نشست!

adrenalin
27-03-2011, 20:58
ما قبل عید امار گرفتیدم :دی بعد غیبت رد کردیم :دی
به نظر من زیاد ربطی نداره که اونجا زلزله اومده تاثیری تو عرضه این گوشی باشه گوشی می خواد چین تولید کنه :دی شاید واسه نسخه های ژاپنی به مشکل بر بخورن

senaps
27-03-2011, 23:03
غیبت ما رو که رد نکردین که!
حواسم بود وقتی میگفت علیراض،من جات میگفتم حاضر!

البته انقد جای دیگران حاضری رد کگردم،که اسم یه دختره رو خوند،من گفتم حاضر اون جلسه سه شد! فک کنم غیبتت رد شد اون یه جلسه!

کسی خبری نداره که مشکلات ژاپن روی عرضه ی این گوشی تاثیری داشته یا نه؟
نوچ!! سوئدی ها و جاپنی ها گوشی های پری اوردر رو لاک شده تحویل گرفتن و دارن باهاشون حال میکنن!!
از کیو(q) سه هم که میاد!!(مشخصا یعنی اوائل کیو 2!!) و تو اپریل،7-8 روز دیگه میتونیم ببینیم رویو های مردمی و خودجوش:31:! رو!!

مطمئن باشید شرکت همچون سونی هیچ وقت اعتبار بدست اومده طی سه دهه گذشته خودشو به راحتی زیر سوال نمی بره
انگار همین دیروز بود که اولین تی وی رنپی روستامون رو بابام از شهر اوردا!! اون زمان،به طور خودجوش،مردم روستا میومدن خونه ی ما که از یه تی وی 15 اینچ سونی که مشکی و خوشکل بود،فوتبال های ایران رو ببینن!(98)
از اون 15 اینچ تا 21 و 40 و 52 اینچ،از ویدیو تا وی سی دی و دی وی دی پلیر،از دوربین های دیجیتال کامپکت تا حرفه ای،از واکمن مزخرف 12 تومنی تا واکمن فون هایی مثل w950 ها،مشتری سونی بودم و حالا که فکر میکنم،هیچوقت محصولی غیر از سونی تو خونه ی ما نبوده!! سه دهه گذشت واقعا؟

نمی داند که نسل جدید در راه است ...
؟ سوال خیلی جالبیه....من سونی رو یکی از بهترین ها میدونم،ولی تعجب میکنم که رو چه حسابی،ارک رو با ضعف پردازنده میده به بازار و رو چه حسابی،جک 3.5 رو انداخته بغل و اچ دی ام ای رو گذاشته بالا؟!!!(واقعا بیشتر از این ایراد داره؟)

نسل جدید پروسسورها پیش گام بودند ولی شما تا به حال چند برنامه یا گیم که ویژه دو هسته ای ها ساخته شدند در برنامه آینده سازنندگان برنامه دیدید ؟؟؟
همونی که من همیشه میگم!

صرفا برای خودم و نظر شخصی خودم چقدر تصویر سه بعدی در ابعاد 4 اینچ برای من کار برد دارد ...
چقدر با هم همفکریم!!

چرا گوشی موتورولا با استفاده از یک باطری بالای 1900 mAh نتوانسته تست های زمان استندبای را به خوبی پاس کند ؟؟؟
چون اندو هنوز اول راهه و بلد نیست یه پراسسور معمولی رو مدیریت کنه که مثل ایفون خر کاری کنه!! چه برسه به دو هسته ایش!! هر وقت اونقدر بهینه سازی شد که با جی پی اس و وای فای روشن 24 ساعته،12 ساعت کار کنه و همچنان موزیک ها و فیلم های منو پخش کنه و به اینترنت وصل بشه،اونوقت بره سراغ دو هسته ای ها!

آیا تا به حال به حجم برداشتی فیلم برداری با کیفیت HD فکر شده ؟ چقدر فضا برای هر دقیقه می خواهد
مسلما نسخه 32 گیگابایتی گلکسی 2 خوب خواهد بود ؟؟؟
من به فیلمبرداری 3 بعدیش فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که دوستان،برای اینکار،نیاز دارن که یه هارد 1 ترابایتی رو 24 ساعته در کنار گوشی تو جیبشون داشته باشن،یا اینترنت با سرعت اپلود 8 مگ در ثانیه برای اپلود 5 دقیقه فیلم سه بعدی روی سرور های ابری در اینترنت!! در غیر اینصورت،گزینه ی فیلم برداری با کیفیت سه بعدی و حتی 1080 پی رو باید همچنان در حال جمع کردن خاک پشت صحنه دید!!

tanatos
28-03-2011, 13:29
ما قبل عید امار گرفتیدم :دی بعد غیبت رد کردیم :دی

نداشتیما!
تو هم یکم از رو دست میثم نگاه کن یاد بگیر!
اگر چه میثم بیشتر هوای خانما رو داره تا آقایون!

حواسم بود وقتی میگفت علیراض،من جات میگفتم حاضر!

البته انقد جای دیگران حاضری رد کگردم،که اسم یه دختره رو خوند،من گفتم حاضر اون جلسه سه شد! فک کنم غیبتت رد شد اون یه جلسه!

تو کارت درسته داداش!

نوچ!! سوئدی ها و جاپنی ها گوشی های پری اوردر رو لاک شده تحویل گرفتن و دارن باهاشون حال میکنن!!

آخه فکر میکردم تو میزان عرضش تاثیر گذاشته باشه!

خوب سونی همیشه تو طراحیها حرف اول رو میزده (منظورم فقط موبایل نیست) در مورد گوشیها هم تا قبل X10 که قولهاش رو یکمی دیر عملی کرد خلف وعده ای نکرده بود که مشتریهاش رو ناراضی کرده باشه!

kissyou
28-03-2011, 17:05
با سلام به همه برو بچ باحال فووووورم:31:

سال نو رو به همه شما دوستان و یاران خوب xperya arc تبریک عرض میکنم و امیدوارم سالی پر از موفقیت رو پیش رو داشته باشید:11:

دیروز رفته بودیم عید دیدنی خونه عموم اینا با پسر عمو و چند تا از دوستاش نشسته بودیم من هم فرصت رو مقدم شمردم و سریع بحث xperya arc کشیدم جلو:31:

وای جاتون خالی نمیدوونین چه دعوایی داشت راه میوفتاد:18:

همه برا خودشون جبهه گرفته بودن هر کی هم گوشی خودشو میبرد بالا :31:

طرفداران گوشیها به ترتیب htc - samsung - sony ericsson

خلاصه سرتونو درد نیارم از نوک xperya arc شروع کردن ایراد گرفتن تا پایینش:5:

منم یاد فرهووده عزیزمون افتادم گفتم بابا باز فرهوده خودمون.اینا خیلی دیگه تعصبین:18:

راستی یه خبری شنیدم که میگفت xperya arc و xperya play قابلیت اجرای بازیهای playstation 2 رو داره:18:

میخواستن از دوستان بپرسم حقیقت داره یا نه؟

سال خوبی رو برای همه دوستان ارزومندم

موفق باشید:11:

tanatos
28-03-2011, 17:29
سال نو تو هم مبارک باشه و اشاا.. که سال خوبی داشته باشی.
در مورد جبهه گیری فامیلات واقعا من یکی اصلا این چیزا رو درک نمیکنم.
همیشه هم گفتم که هیچ وقت به هیچ برند خاصی ارادت نداشتم.
اصلا به نظرم کاملا بی معنیه آخه همه ی برندها دارن با هم رقابت میکنند و این فقط به نفع خریداران گوشیاس
من اگه از یه گوشی هم خوشم بیاد فقط به خاطر خود اون گوشیه نه به خاطر اسم شرکتش
درباره ی بازیهای پلی استیشن هم اینکه چه نسخه ای از پلی استیشنه نمیدونم.
ولی سونی اعلام کرده که این مزیت میتونه در تمام گوشیهایی که مبتنی بر آندوی 2.3 و بالاترند عرضه بشه!
خوب گوشیهای خودش که طبیعتا این قابلیت رو دارند درباره ی بقیه ی شرکتها هم مهم اینه که با سونی به توافق برسند که اگه برسند اونها هم میتونند به این قابلیت دسترسی داشته باشند و هیچ محدودیتی وجود نداره!

senaps
28-03-2011, 20:59
همیشه هم گفتم که هیچ وقت به هیچ برند خاصی ارادت نداشتم.

من هم هرگونه ارادت به برند خاصی رو تکذیب کرده،و تصریح میکنم که فقط به خانوم فروشنده ی نمایندگی سونی ارادت دارم!!

ولی سونی اعلام کرده که این مزیت میتونه در تمام گوشیهایی که مبتنی بر آندوی 2.3 و بالاترند عرضه بشه!
تایید میشه!! یعنی تو همه ی سونی اریکسون ها میشه بازی کرد احتمالا !! حتی ایکس 10

senaps
28-03-2011, 23:30
اقا،از اون بابای جاپنی که گوشی رو خریده بود،یه سری سوالات پرسیدم به این صورت که:

well,i think the battery is the most important....
if we do not turn off the gps and wi-fi, and listen to music,(just like what we do with iphone 4 or 3gs) how much it will be alive?!

and i'm sure you wont test phone to being under bus like x10!!so i dont ask that, but what do you think yourself about it?!

اینم جواب داده که:

I usually leave GPS on anyway, but since I don't use many apps that make use of it the GPS battery consumption should be negligible. I don't usually use wifi either, because there aren't many free wifi spots in Japan and I come and go all the time [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] I do however listen to music a lot over my bluetooth headset and it can go for hours losing only 5-10% with full 3G data connectivity.
The screen is consistently by far the biggest drain on the battery, so from my testing so far, as long as your screen is off most of the time the battery life is decent provided your 3G connection isn't constantly active e.g. real time polling apps.

I'm still doing the test for wifi-only with a lot of chatting/emailing/syncing, but so far so good.

من رو به شدت به باطری امیدوار کرد!

senaps
28-03-2011, 23:46
مقایسه با x10 !!!

29-03-2011, 00:11
سیناپس جون من حوصله دیدن اینو ندارم :دی می شه خودت بگی آخرش به چه نتیجه ای می رسن اینا توی این ویدیو؟؟؟
TNX ;)

tanatos
29-03-2011, 11:59
چیز دیگه ای هم میل داری تعارف نکن بگو میگم میثم برات بیاره :31:

29-03-2011, 12:48
نه جونم همین کافیه :دی یه نوشابه و یه کباب اضافه هم بیارین کلا حله :دی

senaps
29-03-2011, 13:37
هیچی بابا....
نتیجه میگیره که ارک با سیستم عامل نهایی نشده اش که در مرحله ی تست هستش،از اکس پریا با 2.2 و 2.1 بهتره!!
البته خیلی بهتر بود!

29-03-2011, 13:54
البته خوب این که یه گوشی که با کلی برابر امکانات بیشتر و از یه برند با قیمت بیشتر میاد ثابت می کنه که آرک ایکسپریا رو قورت می ده :دی آرکو باید با گوشیای هم رده ی برندای دیگه مقایسه می کردن...
کسی مقایسه ای از این گوشی با آتریکس یا گلکسی اس 2 نداره؟؟؟

farhooode
29-03-2011, 15:21
پیش بسوی خرید ایکس 14 Diameter

tanatos
29-03-2011, 15:48
بیا اینقدر شلوغ کردین فرهوده هم اومد تیکش و انداخت!

29-03-2011, 16:02
حالا فرهوده اینی که گفتی واقعیه؟؟؟ یا از خانواده ی همونه که حدودای یه ماه پیش قیمت آرک رو داشتی 700 تومن؟؟؟

kissyou
29-03-2011, 16:41
سلام بچه ها:31:

داشتم درباره arc تو چند تا سایت میخوندم متوجه شدم که بر خلاف قبل که میگفتند arc حافظه داخلیش 512 مگابایت

هستش الان میگن 320 مگابایت حافظه قابل دسترسی داره عجیبه اگه اینطور باشه خیلی کمه حتما باید حافظه جانبی داشته باشه:19:

نمیدونم این سونی اریکسون چرا انقدر حافظه های گوشیهاش کمه دفعه اول یا دومش هم نیست که من ببخشمش:31:

باید برم شخصا اونجا نصیحتشون کنم:5:

tanatos
29-03-2011, 17:31
آره یه طوری خلاصه نصیحتشون کن که دفعات بعد تکرارش نکنن

29-03-2011, 17:42
خوبه حالا رو X10 یه رم 8 گیگ هویجوری گذاشتنا :دی

tanatos
29-03-2011, 17:50
بابا به سونی اعتباری نیست دیدی خیلی بهش گیر بدین همونم برمیداره!

farhooode
29-03-2011, 20:18
من باشم کرکره سونی اریکسونو میکشم پایین
چیه بابا
والا آقا دروغ چرا
تا قبر آآآآ
تمامی گوشی هاش صداشون بلند نیست
ادم گوشی میخره تو هنزفری صداش بترکونه

آهنگای خواننده ترکیه ای Sila رو که با گوشی i8910 سامسونگ گوش میکنم صدای بلند ادم کیف میکنه

29-03-2011, 21:03
منم باشم کرکره فرهوده رو می کشم پایین =))))))
بابا جان تو گوشی می خری ، اسپیکر که نمی خری :دی
تازه واس هندزفری هم به سونی چه ربطی داره :دی از جیب مبارک یه هزینه بده ، یه هندزفری اوریجینال آی پاد بگیر...
N900 که می گن صدای هندزفریش می ترکونه ، گذاشت تو جیبش... واقعا صداش وحشتناکه :دی تا ته صداشو بلند می کنی ، کاملا کر می شی... اصلا نمی شه با آخرین حدش گوش کرد چون پدرتو در میاره...

noisymind
29-03-2011, 22:28
خب راست میگه از این گوشی چینیا هست ، سینما خانواده داره! 5 تا هم اسپیکر و ساب! :31:

devil28
29-03-2011, 22:30
هیچ گوشی حتی ان 900 نمیتونه با ای 8910 سامسونگ مقابله کنه
حاضرم توی شیراز یه جایی قرار بذاریم
من گوشیو میارم تو یا هرکسی دوس داشت گوشی بیاره توی هنزفری بلندی صداشو تست کنیم
روی یه آهنگ و یه باس صدا
ببین ای 8910 چه میکنه
حالا اگه هنزفری سونی بندازم روش طوفان شن درست میشه

من هیچی نمیگم...هیچی! آقای به اصطلاح مدیر انجمن!
آقــــــــــــــــــــــا ی محترم! درست کردن اسم این تاپیک پیشکشت!!!
الان بگو این پست کاربر محبوب و گرامی، چه ربطی به ارک داره؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

پی نوشت: پیشاپیش و پساپس از همه نظرات ونکاتی که دوستان بیان کردن و در خرید گوشی آیندم بهم کمک کرد، تشکر میکنم
اینجا واقعا از حالت حرفه ای گذشته ش در اومده... همه علاقه دارن اسپم بدن و به حواشی بپردازن!
بابت اسپم هم معذرت میخوام! دیگه تکرار نمیشه:11:

Vamp!r3
29-03-2011, 22:59
ببخشید بابت اسپم ! : دی

ولی فرهوده خان سالی یه بار آن میشن و اسپم میدن :31:
هدفشونم به هم ریختن جو و خراب کردن فن های برند ها هستند...هدفشونم فن های سامسونگ و سونی هستن :31:

زیاد اهمیت ندین !

adrenalin
29-03-2011, 23:19
این بحـــــــــــــث قدیمی همیشه بین ما و این سامسونگی ها :دی بوده اون زمان که x10 اومده اینا گیر میدادن به ال سی دیش که نمیدونم چرا سوپر امولد نیستو خازنی هست و از این دست حرفای خاله زنکی :دی

hamed1297
30-03-2011, 00:33
دوستان اینجا رو با چت رووم اشتباه نگرفنتید؟

aRThaS_08
30-03-2011, 00:55
احساس میکنم از بحث اصلی تاپیک منحرف شدید و شده کلکل سامسونگ و سونی.

لطفن این بحثو همینجا تمومش کنید.

matin_vv
30-03-2011, 10:31
خب به سلامتی و میمنت گوشی وارد بازار شده انگار!

kissyou
30-03-2011, 11:41
به به به به به به:31:

گوشی نگو بلا بگو خوشگل خوشگلا بگو:31:

بالاخره تشریفشونو اوردن :20:

تو ایران که پاشو بزاره موندم چند نفر خاطرخواش میشنو میرن خواستگاریش:31:

من که از الان تو صفم که نفر اول باشم بگیرمش:40:

از الان استرس دارم این گوشی با چه قیمته نجومی میاد ایران؟ این بازار ایران درو پیکر نداره که:13:

اول تاجرا روش میخورن بعد اونایی که پخش میکنن بعد نوبتی هم باشه نوبت مغازه دارهای عزیزمونه که حسابی بکشن روش و یه سود قلمبه بکنن اخرش هم که میرسه به مشتری بیچاره قیمت میشه دو برابر :13:تازه به مغازه دارها که میگی گرون میدی کل خاندانشونو قسم میخورن که نه ما با قیمت دلار وارد میکنیم:18: اووووورجیناله! اوووورجیناله!:31:

خلاصه سرتونو درد نیارم امیدوارم این گوشی عاقبت به خیر بشه

senaps
30-03-2011, 14:16
هستش الان میگن 320 مگابایت حافظه قابل دسترسی داره عجیبه اگه اینطور باشه خیلی کمه حتما باید حافظه جانبی داشته باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مال جاپنی ها اینجوریه!! برا بقیه مردم دنیا،همون 512 هستش فکنم یا بزرگتر!
اسم این جاپنیه هم acro هستش!!!

tanatos
30-03-2011, 15:37
فعلا که قیمتی که درج شده 799 دلاره

khelane
30-03-2011, 20:03
دوستان گرون نیست 799 من خیال کردم خودشو بکشه شاید برسه به 650 تومن

feryshad
30-03-2011, 21:38
ای بابا هر دفعه میبینم اینجا پست جدید خورده با شوق و ذوق باز میکنم میبینم اینجا شده چت روم یا اینکه فرهوده داره چرت و پرت میگه

یکی هم بخواد گزارش تخلف بزنه باید تمام پست ها رو گزارش کنه ...

بابا یکی دو تا خبری چیزی بزارید بعد بیاین یکی دو تا اسپم حداقل در موردش بدید ...

/

سایز اینا دو تا بزرگ بود فقط لینک میزارم

Mig33
30-03-2011, 21:41
گوشی میگن وارد ایران شده قیمتش 810 هزار تومن ......

matin_vv
30-03-2011, 22:16
تو یکی از یوزر کامنتها توی gsmarena ذکر شده که گوشی توی امارات عرضه شده، اگه اینطور باشه بعید نیست وارد ایران هم شده باشه.

Mig33
30-03-2011, 22:22
قیمت جهانیش 658 دلاره که میشه 690 تومن ما 110 هم هزینه تا ورود میشه 810 :

اونی که جاهای دیگه دیدید با مالیاته

tanatos
31-03-2011, 08:50
ای بابا هر دفعه میبینم اینجا پست جدید خورده با شوق و ذوق باز میکنم میبینم اینجا شده چت روم یا اینکه فرهوده داره چرت و پرت میگه

یکی هم بخواد گزارش تخلف بزنه باید تمام پست ها رو گزارش کنه ...

بابا یکی دو تا خبری چیزی بزارید بعد بیاین یکی دو تا اسپم حداقل در موردش بدید ...

تو هم هر دفعه میای گیر بده به این بچه ها!
میخوای رای جمع کنیم بکنیمت ناظر تاپیک؟ :31:

---------- Post added at 09:49 AM ---------- Previous post was at 09:48 AM ----------

این میگن منظورت کیاست؟
سایتی، منبعی؟

---------- Post added at 09:50 AM ---------- Previous post was at 09:49 AM ----------

قیمت جهانیش 658 دلاره که میشه 690 تومن ما 110 هم هزینه تا ورود میشه 810 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداونی که جاهای دیگه دیدید با مالیاته

شما اگه از sgbest نقل قول کردی ما هم از خود GSMaria گفتیم دیگه!

Mig33
31-03-2011, 09:28

تکذیب میشه هنوز وارد نشده .... خبر کذب بود :31:

---------- Post added at 10:28 AM ---------- Previous post was at 10:25 AM ----------

شما اگه از sgbest نقل قول کردی ما هم از خود GSMaria گفتیم دیگه!

دوست عزیز اون سایتی که من دادم مال شرق دوره که جنس ماها معمولا از اونجا میاد ایران....
این سایت های دیگه معمولا قیمت اروپا مخصوصا انگلیس رو ملاک میکنند که درست نیست چون اونجا شدید مالیات داره رو گوشی ....:46:

tanatos
31-03-2011, 09:43
نه منظورم اون نبود!
منظورم اینه که اگه ما هم قیمتی دادیم قیمتی بوده که توی سایت معتبر مثل GSMaria درج شده بوده و از خودمون درنیاوردیم!

Mig33
31-03-2011, 09:54
اختیار دارید قربان ما همچین جسارتی نکردیم :11: متوجه بودم عزیز

tanatos
31-03-2011, 11:45
خوب یه مقاله هم درباره ی آرک دیدم که فکر کردم جالبه که شما هم بخونیدش!
منبعش هم phonearenaست.
البته شرمنده اگه ترجمه ی من از این مطلب چنگی به دل نمیزنه!

بسیاری از خریداران در هنگام انتخاب گوشیهای همواره نیم نگاهی به دوربین اونها دارند و مشکل اینه که اغلب اونها تنها به شماره ی درج شده به عنوان تعداد مگاپیکسل توجه میکنند! اما نکته ای که بیشترین اهمیت را در این دوربینها دارده کیفیت تصاویر گرفته شده توسط اونهاست.سونی پس از تحقیقات بسیاری که انجام داده فناوری جدید Exmor رو جایگزین سنسورهای قدیمی کرده!
این فناوری با بالا بردن توان جذب نور در شرایط تاریک و کم نور به تمرکز دوربین در از بین بردن تیرگی کمک میکند.
در حال حاضر دیافراگم f/2.4 در زمانی که شما برای گرفتن عکس ضربه میزنید اجازه ی ورود نور بیشتری رو به سنسور میده!
آرک همچنین با امکانات جدیدش به کاربر اجازه ی انتخاب در میان انواع مختلفی از عکسها رو داده و برای ضبط ویدیوی اچ دی کنترل بیشتری رو امکانپذیر کرده!
پس در حالی که دیگران دارند روی تعداد مگاپیکسلهای گوشیهای خودشون مانور میدند شما میتونید با تماشای عکسهای گرفته شده با دوربین این گوشی لحظات لذت بخشی رو برای خودتون به ارمغان بیارید!

matin_vv
31-03-2011, 12:26
اولین ریویو، از سایت اندگجت

امتیاز کل:
7/10

نقاط مثبت:
دوربین بسیار خوب، ضخامت کم،سبک و زیبا، آندروئید 2.3 با رابط کاربری جذاب

نقاط منفی:
ارگونومی نامناسب،کیفیت ناامید کننده ویدیو، برخی باگهای نرم افزاری

farhooode
31-03-2011, 12:36

امتیاز کل:
7/10

نقاط مثبت:

نقاط منفی:

داشتن نقاط منفی زیاد نظیر ارگونومی نامناسب، یا همان قوز

31-03-2011, 13:20
فرهوده ، می گیرم یه دونه از اون قوزا رو خودتم ایجاد می کنما :دی الان مثلا خودت که قوز نداری ، کجا رو گرفتی؟؟؟ :دی
داشتم اسپمای فرهوده رو یه مروری می کردم ، اینو دیدم که گفته نکنه باتریشم قوز داره :دی
حالا جدی نکنه باتریشم قوز داره؟؟؟ چی کار کردن باتریشو :دی ؟؟؟
گوشی خیلی خوبیه... ولی نه در حد 699 دلار... بین 500 تا 600 می بایست قیمت این گوشی باشه... البته خوب اوایل ورودشه به بازار...

senaps
31-03-2011, 14:31
گوشی خیلی خوبیه... ولی نه در حد 699 دلار... بین 500 تا 600 می بایست قیمت این گوشی باشه... البته خوب اوایل ورودشه به بازار...

یه دوربین دیجیتال 12 مپاپیکسلی نایکون رو قیمت میگیری،طرف بهت میگه 800 تومن!! بعد میری نمایندگی سونی میگی اقا دوربین 12 مگاپیکسلی(با مشخصات و امکانات برابر با دوربین نایکون!) چند؟! میگه 1200! از اینجاست که میفهمیم که سونی،یکی از گران فروش ترین کمپانی های دنیاست!!حتی از کوکا کولا که نوشابه هاش مفت نمی ارزه هم گرون تره!!

این سنسور اگزمور که رو این استفاده میشه،سنسوریه که سونی روی دوربین های حرفه ای!! خودش کار میکنه که اکثرا قیمتشون 1 به بالا هستش و رودست ندارن لامصب ها!!
این یکی هم اینجوریه!!!
اساسا مقایسه ی عکس های اینها خیلی خنده دار انجام میشه و من قبولش ندارم!!!
2 تا عکس 100%از ارک و یه گوشی 8 مگاپیکسلی دیگه تو کم نور و پر نور و ...باعث میشه که بفهمیم که کی بهتر عکس میگیره به همین سادگی!!

---------- Post added at 03:31 PM ---------- Previous post was at 03:28 PM ----------

همه میدونن که انگجت طرفدار اپله و هیچ وسیله ای که از طرف اپل نیومده باشه رو قبول نداره!!!
الکی داره به تیپ این گوشی و امکانات دیگه اش گیر میده!!
در مورد دستگاه های اندروید،من زیاد به رویو های این سایت توجه نمی کنم!!

senaps
31-03-2011, 14:48
عکس های با دوربین در حالت بدون فلش،با فلش و red eye فلش!! در محیط روشن و تاریک!!

همه چیز مشخصه!
دوریبن فیلم برداری،در تاریکی!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددوربین ایفون 4 در همون صحنه!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهر دو ویدیو با کیفیت اچ دی برداشته شده و تفاوت ها اشکار!

---------- Post added at 03:44 PM ---------- Previous post was at 03:43 PM ----------

رویو سی نت:

---------- Post added at 03:48 PM ---------- Previous post was at 03:44 PM ----------

صفحه نمایش از نزدیک!

اینم از یه فول رویو ی دیگه از سایت ام پاکت!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو یه ویدیو سمپل اچ دی 15 مگابایتی از بیرون!!(اب،قایق غایغ؟! گل و بوته و گاو و گوسفند سگ و گربه!)

senaps
31-03-2011, 14:53
ویدیو رو حتمی ببینید!! این واقعا زیباست که دوریبن به لطف اگزمور اینجوری فیلم میگیره!ایفون 4 اینجا راحت شکست میخوره!!از ایفون که دیگه قوی تر نداریم! داریم؟!

tanatos
31-03-2011, 16:03

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدامتیاز کل:
7/10

نقاط مثبت:

نقاط منفی:

این دوربین خوب منظورت عکاسیه دیگه نه؟
چون پایینتر نوشتی ویدیوش ناامیدکننده است!

matin_vv
31-03-2011, 16:37
این دوربین خوب منظورت عکاسیه دیگه نه؟
چون پایینتر نوشتی ویدیوش ناامیدکننده است!

من یک نگاه کلی بهش انداختم، خیلی از کیفیت عکسها توش تعریف کرده، و گفته به خاطر اون براویا انجین هست. بعد افسوس خورده که علیرغم وجود سنسور خیلی قوی، ولی کیفیت فیلمبرداریش خیلی ناامید کننده است!

یه ایراد دیگه هم که یادم مونده اینه چیزی هست که خودمون هم زیاد بهش گیر میدادیم: این که سخت افزار خوبی براش در نظر گرفته نشده، هر چند نرم افزار های روش خیلی عالیه.

نتیجه گیری کلی: اگه دنبال یه موبایل خیلی قشنگ هستین که در طول زندگی روزانه تون باهاش میخواین عکاس کنید و فیلم تماشا کنید، این موبایل، انتخاب ایده آل شماست.

اما اگر دنبال کارکرد بی نقص جینجربرد و همینطور کیفیت عالی صفحه نمایش هستین، بهتره سراغ نکسوس S برید.

tanatos
31-03-2011, 16:52
نکسوس اس؟
شوخی میکنی؟
بابا اون که اصلا گوشی حساب نمیشه که!
البته نه اونقدر که من بد توصیفش کردم ولی انصافا من توصیش نمیکنم!
حیف آرک نیست!

matin_vv
31-03-2011, 17:23
نکسوس اس؟
شوخی میکنی؟
بابا اون که اصلا گوشی حساب نمیشه که!
البته نه اونقدر که من بد توصیفش کردم ولی انصافا من توصیش نمیکنم!
حیف آرک نیست!

والا من بی تقصیرم.:31:

ولی به نظر منم دیگه خیلی کم لطفی کرده! ما هر چی عکس مقایسه ای ازش دیدیم، کیفیت صفحه نمایشش چیزی از گوشیهای دیگه کم نداشت.

tanatos
31-03-2011, 19:09
خوب این که سوپر امولد در صفحات نمایش قوف العادست دلیل نمیشه که هر گوشی که این صفحه ی نمایش در اون به کار رفته بهترین باشه!
درسته که صفحات نمایش یکی از بزرگترین نقاط مورد اهمیت در گوشیها هستند ولی مگه همه چیز صفحه ی نمایشه؟
نکسوس اس سامی به نظر من یه شکست تلقی میشه!
همین!

tanatos
31-03-2011, 20:05
اینا رو هم میزارم تا زیبایی رو حس کنید:

31-03-2011, 23:23
فرهوده بابا جان مگه مجبوری حروف چرت ببافی واس اسپم :دی بااااو 10 تا نقطه بزار بفرست بره :دی
انگلیس خر کی باشه بابا :دی
خیییلییییی خوشگله... ولی اصلا این قیمت دیگه واسش نیس... خیلی تفاوت زیادی با X10 نداره... الان آپتیمس 2ایکس تقریبا هم قیمت اینه... به خوشگلی این نیس ، ولی اینو درسته قوووووووورت میده... سی پی یو دوال کور 1 گیگا و تگرا 2 آرکو قورت می ده...

senaps
01-04-2011, 00:10
سی پی یو دوال کور 1 گیگا و تگرا 2 آرکو قورت می ده...

همه چی تو حرف اینجوریه!!!

فوقش لازم باشه با جفتشون انگری برد رو اجرا کنیم....
اوه!! ببخشید،ارک انگری برد اچ دی رو 2 ثانیه دیر تر لود کرد...فکر کنم باری این دوثانیه که از وقتم تلف شد،بهتر بود که 300 دلار بیشتر پول میدادم:2:

soheiloooooo
01-04-2011, 11:32
کجاش عجب چیزیه!! سنگ ترکیده سونی تازه که همه رفتن تو فکر GINGERBREAD اومده و Eclair گذاشته رو گوشی ...حتما آپدیتشم 2 سال طول میکشه:31:

چی میگی داداش؟از کی تاحالا 2.3 شده eclair?

soheiloooooo
01-04-2011, 11:41
ویدیو رو حتمی ببینید!! این واقعا زیباست که دوریبن به لطف اگزمور اینجوری فیلم میگیره!ایفون 4 اینجا راحت شکست میخوره!!از ایفون که دیگه قوی تر نداریم! داریم؟!

ایفون کی باشه.گالکسی اس و ان8 که از آیفون سرتره.آیفون نون اسمش میخوره
اما خداییش arc گوشی نیس که،هواپیماست.سوپر جته.اومده فقط فک رقبا رو بزنه و بره.والسلام

kissyou
01-04-2011, 12:26
سلام بچه ها

در مورد ارک باید بگم اگه گوشی میخواید که خوشدست زیبا و شیک باشه که هر جا میری همه فکشون بیوفته زمین ارک واقعا انتخاب خوبیه چون تو گوشیهای حال حاضر که من دیدم ارک از نظر زیبایی و خوشدست بودن واقعا تکه تکه:31:

ولی در مورد سخت افزار درسته گوشی بروزیه ولی با اومدن گوشیهای دو هسته ای در اینده ممکنه کم بیاره چون همیشه تکنولوژی به سمت سخت افزارهای جدیدتر میره و این کاملا طبیعیه:20:

من دارم بدون طرفداری از ارک یا هر گوشی دیگه ای اینو میگم چون اهل اینکه بیام طرفداری دو جانبه بکنم نیستم

این چیزی که اون بالا توضیح دادم نه در مورد گوشیها بلکه کامپیوترها-لوازم صوتی تصویری و خیلی چیزای دیگه هم هست که اساتید خودشون بهتر میدونن:46:

در کل به نظر من اگه سخت افزار گوشی براتون زیاد مهم نیست ارک گوشی خیلی خوبیه و برای کسایی هست که زیبایی و راحتی گوشی براشون مهمتره:5:

برای کسانی که دنبال سخت افزار قوی هستن و دوست دارن همیشه بروز باشن فکر نکنم ارک گزینه مناسبی براشون باشه چون گوشیهای قویتر از ارک هم اون بیرون هست:31:

در کل انتخاب ارک به عنوان یک گوشی بستگی کامل به طرف داره که از گوشی چه انتظاراتی داشته باشه و ببینه که ارک میتونه این انتظاراتو برطرف کنه یا نه و ربطی به بد بودن و یا خوب بودن این گوشی نداره

بسته به سلیقه طرف و نوع انتظاراتش از گوشی مسلما نیازهاش هم نسبت به یک شخص دیگه فرق میکنه و نباید این چیزها رو با هم مقایسه کرد:31:

موفق باشید :11:

01-04-2011, 12:54
سیناپس مساله سرعت نیس ، آرک تا یک سال دیگه راحت جواب می ده...
ولی ، تا یه سال دیگه این سی پی یو و این جی پی یو ساپورت خوبی نداره... اون موقع دیگه بازیای خفن این گوشیو خوب ساپورت نمی کنن...
گوشی خوشگلیه ، ولی با خوشدستیش مخالفم... به خاطر اون خمیدگی پشتش (نگفتم قوز که تفاوت خودمو با این جاندار دو پای بلاتکلیف فرهوده به رخ بکشم :دی) خیلی خوب تو دست نمی شینه... ولی خوب فک می کنم از آیفون 4 بهتر تو دس بشینه :دی

farhooode
01-04-2011, 13:59
شما بخرین اینجا ریوو بدین

PersiAndroid
01-04-2011, 16:13
شما بخرین اینجا ریوو بدین

آرك و نئو باهم وارد بازار ميشن؟
چون به نظر من خريد نئو با صرفه تره

فرهوده جان :40: پست 1000 رو اينجا بده :11:آخر فروم باز شدنت رو پيشاپيش تبريك ميگم :10:

R@R#M@N
01-04-2011, 17:17

ریویوو ج س م آرنا ! فقط نمیدونم به چه زبونیه : )) !!!!

01-04-2011, 18:06

فرهوده جان :40: پست 1000 رو اينجا بده :11:آخر فروم باز شدنت رو پيشاپيش تبريك ميگم :10:

واللا پست 1000 که نه ، اسپم هزار :دی
کسی عکسی از باتری این گوشی نداره؟؟؟

farhooode
01-04-2011, 20:57

قربون مرام داداش
ای کاش همه مثل تو لوطی بودن:11:

---------- Post added at 09:57 PM ---------- Previous post was at 09:57 PM ----------

قربون مرام داداش
ای کاش همه مثل تو لوطی بودن:11:

Original Titan
01-04-2011, 23:02
فرهووده قسم جون مادرتو دادم گفتم ول كن اين تاپيكو... هي صفحه ها ميره جلو همش به خاطر چرتو پرتاي تو...
نذار ديگه بيشتر بچه ها عصباني بشن

matin_vv
01-04-2011, 23:23

ریویوو ج س م آرنا ! فقط نمیدونم به چه زبونیه : )) !!!!

این به مناسبت April's Fool Day هست. یه چیزی تو مایه های دروغ سیزده ما!

It should be clear by now that this review article, outlived in a day, was a mere April's Fools Day joke. We have a proper Arc review up online, so you should refer to that instead. If you are interested, you can find more about Lorem ipsum dolor texts here. We're glad you saw the funny side of it. If you'd like to see more of our 1st April's spirit, check out our Genesis tablet.

offlineinternet
01-04-2011, 23:31
....................
پاک شوذ

matin_vv
02-04-2011, 09:18
این هم ریویوی واقعی:

ezio7
02-04-2011, 18:35
برای وجود لیگ برتر ایران در بازی FIFA12 در نظر سنجی سایت fifplay.com شرکت کنید.

R@R#M@N
02-04-2011, 23:18
LoL :D
!!!!

senaps
03-04-2011, 11:09
برای وجود لیگ برتر ایران در بازی FIFA12 در نظر سنجی سایت fifplay.com شرکت کنید.

ماخ!!
فک کنم محدودیتی باید گذاشته بشه برای کسانی که اینجور پست هایی میدن!!اخه موبایلفچه ربطی داره به فوتبال که بعد یه نفر بیاد وقت بذاره که رای بده تو فیفا!! لیگ ایران!! رو بذارن...خوب حالا چرا نریم رای بدیم که تو ساکر بذارنش؟!چرا رای ندیم که لیگ المان رو بذارن؟!

apoosh
03-04-2011, 12:57
آقا من الان این گوشی دستمه
خداییش خیلی شیکه، مخصوصا این نازک بودنش باعث میشه که آدم حس خوبی از بدست گرفتنش پیدا کنه
اگر سئوالی درموردش دارید بپرسید تا در حدامکان پاسخگوی دوستان باشم

Original Titan
03-04-2011, 13:08
سلام پيمان خان اومدي شما؟
تو كار ريويويي؟ :31:
فريمور نهايي هست مال شما؟

R@R#M@N
03-04-2011, 13:23
قیمت این گوشی واسه شروع مفته :دی

US$ 615.00

طلائییه ؟؟

البته آتریکس موتو 690 دلاره :دی

نئو هم قیمتش 505 دلاره واسه شروع ! عالیه ! یکی از پرفروش ترین ها میشه نئو :دی

apoosh
03-04-2011, 13:25
اینی که من دارم نقره ای هست و از این مدل که تو عکسه قشنگتره!
اندروید ورژن 2.3.2
kernel version 2.6.32.9

apoosh
03-04-2011, 13:40
یک نکته جالب هم بگم، گوشی فارسی رو کاملا ساپورت میکنه و حتی منوها و توضیحات هم فارسی میشه!

hoha881
03-04-2011, 13:55
مثلی که فرهود درست پیشبینی کرده بود.کیفیت صداش متوسط هست.
We were somewhat disappointed with the Sony Ericsson XPERIA Arc performance in our audio quality test.

R@R#M@N
03-04-2011, 14:04
آپوش جان از صدا و تصویر و دوربین و کلاً مولتی مدیاش بگو :دی
یادمه آینو و ویو رو هم اول از همه داشتی واسه ریویوو !

Original Titan
03-04-2011, 14:10
مثلی که فرهود درست پیشبینی کرده بود.کیفیت صداش متوسط هست.
We were somewhat disappointed with the Sony Ericsson XPERIA Arc performance in our audio quality test.

داداش فرهوده از كيفيت صدا چي سر در مياره آخه :31:
اون ميگفت صداش كمه... ميخواست پرده گوششو پاره كنه

یک نکته جالب هم بگم، گوشی فارسی رو کاملا ساپورت میکنه و حتی منوها و توضیحات هم فارسی میشه!
بله بله اينو دوستان اونور آب كه خريده بودن هم گفته بودن

شما بگو گوشي سرعتش چطوره... كيفيت ساختش
ديگه اين كه ميتوني برنام rock player ‌رو نصب كني ببيني چه طوري فايل هاي Dvix و mkv‌ پخش ميكنه ... اصلا پخش ميكنه يا نه...

apoosh
03-04-2011, 14:17
صداش رو الان تست کردم، البته متاسفانه فقط یک بلندگو داره، اندازه صدا خوبه اما وقتی خیلی زیاد کنم یه جورایی مثل جز جز کردن میشه و خب آزار دهنده! جا داشت سونی اریکسون کیفیت بلندگوش رو بهتر کار میکرد
کیفیت تصویر خوبه اما نسبت به Super AMOLED حرف زیادی واسه گفتن نداره!
عکسها رو نمیتونم روی مانیتور خودش قضاوت کنم اما دوتا عکسی که الان گرفتم، حداقل تو مانیتور خودش کیفیت خوبی داره و اصلا عکسها تار نشد
زمان دیدن فیلم هم تو نمونه هایی که داشت، اجرا روان و باکیفیته، نمایشگر هم که 4.2 هست و جون میده واسه فیلم دیدن ;)

شما هم حافظه خوبی داری R@R#M@N جان

Lady parisa
03-04-2011, 14:19
با سلام و عرض تبریک سال نو
یه سوال برنامه Mini buzzچه جوری ؟
چه طوری میشه ازش استفاده کرد؟
ممنونم می شم جواب بدین

03-04-2011, 14:30
سلام سلام... چه طوری تهیه کردین این گوشی رو؟؟؟ مبارکتون باشه ایشاالله :دی
روی مونیتور خودش نمی شه قضاوت کرد خیلی...مثلا من روی دوربین 0.7 مگا آیپادم یه عکس می گیرم توی مونیتور خودش خییییلییییی خفنه ، ولی تو سایز بزرگ اوووف افتضاحه :دی

apoosh
03-04-2011, 14:37
سلام سلام... چه طوری تهیه کردین این گوشی رو؟؟؟ مبارکتون باشه ایشاالله :دی
روی مونیتور خودش نمی شه قضاوت کرد خیلی...مثلا من روی دوربین 0.7 مگا آیپادم یه عکس می گیرم توی مونیتور خودش خییییلییییی خفنه ، ولی تو سایز بزرگ اوووف افتضاحه :دی

منهم به همین خاطر گفتم که الان نمیتونم راجع به عکسش دقیق نظر بدم

-----

فقط یه تست ازش گرفتم، برق از سرم پرید!! گوشی از تست browsermark امتیاز 39439 گرفت، این امتیاز محشره! تا حالا گوشی ای ندیده بودم به این امتیاز برسه...

aRThaS_08
03-04-2011, 14:46
یه بنچمارک با quadrant advanced میگیرید ببینیم چند مرده حلاجه ؟!

البته امتیاز cpu اهمیتی نداره و اگه پایین شد زیاد ناراحت نباشید، چون کلن در مورد cpu چرت پرت میگه!

مهم I/O هست! به 5000 میرسه یا نه!

---------- Post added at 03:46 PM ---------- Previous post was at 03:46 PM ----------

راستی مبارک باشه : دی

apoosh
03-04-2011, 14:50

البته امتیاز cpu اهمیتی نداره و اگه پایین شد زیاد ناراحت نباشید، چون کلن در مورد cpu چرت پرت میگه!

---------- Post added at 03:46 PM ---------- Previous post was at 03:46 PM ----------

اتفاقا الان میخواستم بنچمارک گیری رو شروع کنم که این نرم افزار هم توش بود
فقط نمیدونم چرا منیجر نداره! (یا من شاید نمیبینم!!) اون برنامه thinkfree (فکر کنم، اسمش یادم نیست دقیق) که روی ورژن 2.2 بود اینجا نیست! حالا باید یه منیجر روش بریزم، این مارکت اندروید هم که تحریمه و حالا دردسر ما شروع شد...!

aRThaS_08
03-04-2011, 14:55
از این مارکت استفاده کنید.

سرعتشم مناسبه.

R@R#M@N
03-04-2011, 15:02
آپوش جان هر موقع شد سمپلهاشو برامون آپ کن !
من بیصبرانه منتظر سمپلهای عکاسی و فیلمبرداری توی شبش هستم ! خیلی واسم مهمه ببینم Exmor R چه کرده :دی
منتظریم :دی

tanatos
03-04-2011, 15:47
ماخ!!
فک کنم محدودیتی باید گذاشته بشه برای کسانی که اینجور پست هایی میدن!!اخه موبایلفچه ربطی داره به فوتبال که بعد یه نفر بیاد وقت بذاره که رای بده تو فیفا!! لیگ ایران!! رو بذارن...خوب حالا چرا نریم رای بدیم که تو ساکر بذارنش؟!چرا رای ندیم که لیگ المان رو بذارن؟!

بیا میثم بعد میان به این فرهوده ی بنده خدا گیر میدن که چرا اسپم میدی؟

آپوش جان مبارکه داداش!
آقا اینطوری نمیشه یا باید شیرینیش و بدی یا باید قشنگ بگی ببینیم چطوریاس!
این کیفیت صدا که میگی ضعیفه، یعنی در چه حد؟
در حد X10؟
درباره ی کیفیت فیلم و عکس هم یه توضیحی بده ببینیم چه کاره ایم آخه!
راستی چقدر برات آب خورد؟

senaps
03-04-2011, 16:13
اپوش گرامی
مبارک باشه...
یک!
میشه از سخت افزار های همراهش هم بگی؟ مثل رم،اچ دی ام ای کابل و...
دو!

میشه بگی کدوم کشور و در مورد لاک یا انلاکش هم...؟!
سه...

اگر برات امکانش هست،میتونی چند تا عکس از نقره ایش بندزای ببینیم چجوری درمیاد بیرون از محیط های سایت ها و اینا؟!
چهار!

ممنون...

apoosh
03-04-2011, 16:13

بخاطر روی گل شما این تست رو گرفتم

نتایج تست عالی بود! البته فکر میکنم که نسخه 2/3 اندروید هم تاثیرگذار بوده چون بالاتر از تمام گوشی های موجود که تو مقایسه بود، ایستاد!
مقدار I/0 هم عالی بود و عدد 750 رو کسب کرد (البته فکر میکنم شما در بالا منظورتون 500 بوده) کلا در این I/0 به جز اون Motorola Droid X که به صورت عجیبی بالاست، بقیه گوشیها پایین تر از Arc قرار گرفتند. (میشه بگین چرا از نظر شما این I/O مهمتر از بقیه بود؟!)
امتیاز کلی گوشی هم شد 1425

apoosh
03-04-2011, 16:21
اپوش گرامی
مبارک باشه...
یک!
میشه از سخت افزار های همراهش هم بگی؟ مثل رم،اچ دی ام ای کابل و...
دو!

میشه بگی کدوم کشور و در مورد لاک یا انلاکش هم...؟!
سه...

اگر برات امکانش هست،میتونی چند تا عکس از نقره ایش بندزای ببینیم چجوری درمیاد بیرون از محیط های سایت ها و اینا؟!
چهار!

ممنون...

همراهش فقط کابل کامپیوتر، شارژر و هدفون هست (خبری از کابل HDMI نیست)
گوشی کلا آنلاک شده هست دیگه...
عکس هم شب که رفتم خونه با دوربینم ازش میگیرم و براتون آپلود میکنم (به نظر من از مشکیش خیلی شیک تره) فقط یه سایت خوب واسه آپلود عکس همین الان بگید

چهار! این گوشی برای تست هست و خود سونی اریکسون در اختیارم گذاشته، پس دیگه مبارکه و شیرینی نداره که ;)

R@R#M@N
03-04-2011, 17:38
-----.com
نسخه پروتوتایپ هست یا نهایی ؟؟؟؟؟؟؟

senaps
03-04-2011, 17:42
بسیار عالی!!! مموری روش چی بود اخرش؟!!!

سونی کجا برای تست در اختیارتون گذاشته؟! من بعد از 15 سال خرید محصولات سونی،از نمایندگی هاش،باید یه گوشی رایگان حقم باشه!!!!

بسیار عالی و ممنون...
سیات اپلود عکس هم از وطنی ها میتونید up.--------.com یا شایدم ir رو تست کنید،imageshak هم خارجیش هست!!روی کام...
فیس بوک و تویت پیک و اینا هم هست که خلاصه بسته به میلتون میتونید بذارید!!!:31:

hamed m2m
03-04-2011, 18:34
آقا من الان این گوشی دستمه
خداییش خیلی شیکه، مخصوصا این نازک بودنش باعث میشه که آدم حس خوبی از بدست گرفتنش پیدا کنه
اگر سئوالی درموردش دارید بپرسید تا در حدامکان پاسخگوی دوستان باشم

دوست عزیز ازکجاخریدی؟
قیمتش چنده؟

Original Titan
03-04-2011, 18:50
دوستان ايشون گوشي رو نخريده
گفت كه! ايشون براي يه مجله كار ميكنن كه نمايندگي سوني اريكسون اين گوشي رو به ايشون ميده تا يه پريويو يا ريويو براي اين گوشي چاپ كنن! همين
فك ميكنم كه ايشون بايد اين گوشي رو بعدش پس بدن؟
درست پيمان خان؟

apoosh
03-04-2011, 18:56
دوستان ايشون گوشي رو نخريده
گفت كه! ايشون براي يه مجله كار ميكنن كه نمايندگي سوني اريكسون اين گوشي رو به ايشون ميده تا يه پريويو يا ريويو براي اين گوشي چاپ كنن! همين
فك ميكنم كه ايشون بايد اين گوشي رو بعدش پس بدن؟
درست پيمان خان؟

حرفهای شما تایید میشه دوست عزیز

apoosh
03-04-2011, 18:57
این سه تا عکس رو الان از گوشی گرفتم
گوشی نسخه نهایی هست!
مموری روی گوشی هم 8 گیگابایت هست

Original Titan
03-04-2011, 19:10
پيمان من يه سوال كردم شما جواب ندادي!‌مهم هم بود

mkv ‌و dvix ‌رو روي گوشي تست كن... 720 هم باشه ترجيحاً
خيلي مهمه! روونيش رو چك كن! برنامه Rock Player ‌ميخواد فك كنم ! چون با پلير خود گوشي پخش نميكنه

apoosh
03-04-2011, 19:30

خيلي مهمه! روونيش رو چك كن! برنامه Rock Player ‌ميخواد فك كنم ! چون با پلير خود گوشي پخش نميكنه

من چون هنوز تست نکرده بودم برای همین جواب ندادم!
سعی میکنم اینکار رو بکنم اما قول نمیدم چون فشار کاریم کمی بالا هست و همین الانش هم توی نوشتن ریوو این یکی موندم! (اگه بشه میخوام گوشی optimus 3D ال جی و E7 نوکیا رو هم تو این هفته بگیرم)

Terova
03-04-2011, 20:30
اگر میشه یک نموداری درست کنید بین چند گوشی برتر ببینیم این آرک از لحاظ سخت افزاری در چه رده ای قرار داره و چقدر اختلاف دارن..

با تشکر..

Mig33
03-04-2011, 21:06
متاسفانه قوی تر از گوشی مورد علاقه ام یعنی Desire S نشون داده .... بنچ مارک زیرو ببینید :

senaps
03-04-2011, 21:32
اقا،خیلی خوشکل شده این لامصب!!
پس من هم دنبال این یه رنگش بگردم.....
یه سری تست :

کیفیت صدا در هندزفری؟!
1

گذاشتن و متعاقبا در اوردنش از جیب راحته؟!(چون اون حالت L یه جا گیر میکننه دیگه!!)
2

باطری،چقد جون داره؟!شما استفاده ی خاصی کردی که بشه یه ایده ی کلی در مورد عمر باطری داشت؟!!
3

این جای دست و اینا رو پشت یا صفحش میمونه؟!

تو دست خوب جا میگیره!! منظورم اینه که وقتی گلکسی رو دست میگیری،یه جورایی حس میکنی تو دست لقه و ممکنه هر لحظه بیوفته!! یا نکسوس اس که حس یه گوشی چینی 70 تومنی رو بهت میده وقتی دست میگیریش!!!پ
این یه دفعه باریک شدن و بعد دوباره چاق شدنش،مشکلی پیش نمیاره برا تو دست گرفتنش؟!

صفحش راحت کثیف میشه یا سخت یا اصلا کثیف نمیشه؟!!!

به نظرتون مقاومت گوشی بالاست یا نه؟! منظورم افتادن ها معمولی و ایناست!!(به هر حال،ادم میتونه حسش کنه اینو!!)

milad6400
03-04-2011, 22:45
اپوش جان navigator داره این گوشی؟منظورم اینه مثل نوکیا رایگان میشه استفاده کرد؟باتریش چطور جون داره یا باید روزی 2 بار شارژش کرد؟

R@R#M@N
03-04-2011, 23:38
WoW !!! عکسا کاملاً هویداس :دی
مخصوصاً بکگراند که منم هستم :دی
پیمان جان باتری چطوره !؟؟
سوالی که ذهنمو مشغول کرده کیفیت عکس و فیلم تو شب هست ! اکزمور آر باید ترکونده باشه :دی
راستی اسم مجله شما چیه :دی ؟؟

apoosh
04-04-2011, 09:14
اقا،خیلی خوشکل شده این لامصب!!
پس من هم دنبال این یه رنگش بگردم.....
یه سری تست :

کیفیت صدا در هندزفری؟!
1

گذاشتن و متعاقبا در اوردنش از جیب راحته؟!(چون اون حالت L یه جا گیر میکننه دیگه!!)
2

باطری،چقد جون داره؟!شما استفاده ی خاصی کردی که بشه یه ایده ی کلی در مورد عمر باطری داشت؟!!
3

این جای دست و اینا رو پشت یا صفحش میمونه؟!

تو دست خوب جا میگیره!! منظورم اینه که وقتی گلکسی رو دست میگیری،یه جورایی حس میکنی تو دست لقه و ممکنه هر لحظه بیوفته!! یا نکسوس اس که حس یه گوشی چینی 70 تومنی رو بهت میده وقتی دست میگیریش!!!پ
این یه دفعه باریک شدن و بعد دوباره چاق شدنش،مشکلی پیش نمیاره برا تو دست گرفتنش؟!

صفحش راحت کثیف میشه یا سخت یا اصلا کثیف نمیشه؟!!!

به نظرتون مقاومت گوشی بالاست یا نه؟! منظورم افتادن ها معمولی و ایناست!!(به هر حال،ادم میتونه حسش کنه اینو!!)

1- با هدفونهای خودش تست کردم، صدا بسیار خوب و شفاف با باس عالی

2- بخاطر نازکی بدنه اگر اندازه جیب مناسب باشه، اذیت نمیکنه و راحت هم درمیاد

3- این رنگش که هیچ لک و اثر انگشتی پشت بدنه نمیمونه، روی نمایشگر هم با اینکه یه چیزایی میمونه اما نسبت به هم رده های خودش مثل گالاکسی اس، خیلی مقاومت بهتری دارد

4- توی دست خوب جا میگیره اما باید دستهای متوسط تا نسبتا بزرگی داشته باشی که بتونی راحت باهاش کار کنی (واسه خانوم ها ممکنه چندان راحت نباشه)
البته یه ایراد بدش قفل صفحه نمایش هست، که باید از دکمه کوچیک پاور در بالا استفاده کرد و همین باعث میشه یکهو تعادل گوشی از دست بره! (چون هم کوچیکه و هم فشار از بالا به چنین دکمه کوچیکی احتمال لغزش گوشی رو به همراه داره) واسه باز کردن قفل هم چون عرض نمایشگر نسبتا زیاد هست و باید قفل رو به صورت اسلاید لمسی به سمت راست یا چپ کشید، باز احتمال لغزش هست و گاهی مجبورید از دو دست استفاده کنید!
در مورد مقاومت خب جرات تستش رو نداشتم، اما دردست محکم به نظر میرسه، اگرچه انقدر نازک هست که میترسی اگه بیفته یهو بشکنه!! lol

اپوش جان navigator داره این گوشی؟منظورم اینه مثل نوکیا رایگان میشه استفاده کرد؟باتریش چطور جون داره یا باید روزی 2 بار شارژش کرد؟

واسه gps شما باید از گوگل مپ استفاده کنی و خب اون همه چی هم داره و مشکلی در اینباره نیست
باتریش رو هم تا حالا یه بار فقط شارژ کردم (چون تازه گرفتمش) اما حدسم با مصرف الانش، اینه که اگه باهاش کار نسبتا زیاد بکنی، روزی یه بار شارژ رو لازم خواهد داشت

WoW !!! عکسا کاملاً هویداس :دی
مخصوصاً بکگراند که منم هستم :دی
پیمان جان باتری چطوره !؟؟
سوالی که ذهنمو مشغول کرده کیفیت عکس و فیلم تو شب هست ! اکزمور آر باید ترکونده باشه :دی
راستی اسم مجله شما چیه :دی ؟؟

باتری رو که در بالا گفتم، کیفیت شبش رو هنوز تست نکردم اما حتما انجام میدم
اسم مجله ما هست "ماهنامه سخت افزار"

احمد44
04-04-2011, 09:20
apoosh عزیز این گوشی با توجه به ساپورت زبان فارسی نباید فارسی ساز و کیبرد فارسی لازم داشته باشه .درسته؟

apoosh
04-04-2011, 09:47
apoosh عزیز این گوشی با توجه به ساپورت زبان فارسی نباید فارسی ساز و کیبرد فارسی لازم داشته باشه .درسته؟

کاملا درسته، نکته جالبش هم اینه که یه دکمه روی کیبورد داره که مثل ویندوز میمونه و با فشار دادنش کیبورد از انگلیسی به فارسی تغییر میکنه و همچنین پیش بینی کلمات فارسی رو هم داره! اونهم با کیفیت خوب و قابل قبول
درهرصورت اندروید تو نسخه جدیدش برای فارسی زبانها ترکونده! (اگرچه همچنان این مارکت رو باز نمیکنه!*

kkkaktoos
04-04-2011, 10:05
ایران اومده ؟ گارانتی هم داره ؟ قیمت بدون گارانتی و با گارانتیش چنده ؟

R@R#M@N
04-04-2011, 10:12
البته این نکته رو اشاره کنم که فارسیساز این گوشی از خود سونی اریکسون هست و نه گوگل !
گوگل فقط خوندن فارسی (قبلاً مربع مربع بود) رو توی این ورژن درست کرده !
فارسی شدن منوها و احتمالاً کیبورد کار خود سونی هست ! مثله همون کاری که با ورژن 2.1 برای ایکس10 کردش

shamaiel
04-04-2011, 10:12
سلام apoosh عزیز این گوشی رو چطور دیدی؟ارزش خرید رو داره در مقایسه با گوشی های دیگه مثل گالکسی و...؟lموتور براویا تو کیفیت عکس و فیلم خیلی تاثیر داره؟

Original Titan
04-04-2011, 10:16
درهرصورت اندروید تو نسخه جدیدش برای فارسی زبانها ترکونده! (اگرچه همچنان این مارکت رو باز نمیکنه!*

پيمان فارسي توي اندرويد 2.3 نيست اينو خود سوني اريكسون اضافه كرده

---------- Post added at 10:16 AM ---------- Previous post was at 10:14 AM ----------

بهراد تازه فقط تو اس ام اس ميشه فارسي رو خوند! اونم وقتي عدد مياد قاطي ميكنه... يعني تو بروزر چپكي نوشته ميشه..

خود سوني همه كارش رو كرده

Mig33
04-04-2011, 10:22
ایران اومده ؟ گارانتی هم داره ؟ قیمت بدون گارانتی و با گارانتیش چنده ؟

"750 تا 770 در سنندج رویت شده"

R@R#M@N
04-04-2011, 10:24
خود سوني همه كارش رو كرده
بنده هم در بالا ذکر کردم :دی

"750 تا 770 در سنندج رویت شده"
واسه شروع عالیه !!!!!

shamaiel
04-04-2011, 10:29
دسته سونی واقعا درد نکنه از همون اول فکر ما فارسی زبانها بوده:20:

apoosh
04-04-2011, 10:41
البته این نکته رو اشاره کنم که فارسیساز این گوشی از خود سونی اریکسون هست و نه گوگل !
فارسی شدن منوها و احتمالاً کیبورد کار خود سونی هست ! مثله همون کاری که با ورژن 2.1 برای ایکس10 کردش

من این نکته رو نمیدونستم، پس دست سونی اریکسون درد نکنه چون جدا فارسی سازیش و کارهایی که روی کیبورد کرده عالی هست، اگرچه الان ال جی و سامسونگ هم اینکار رو کردند و ال جی با مدل اپتیموس وان خودش، به قولی اولین گوشی اندروید فارسی رو داد بیرون!! (البته با این حسابی که دوستان میگن، اولین گوشی باید X10 باشه که!؟)

سلام apoosh عزیز این گوشی رو چطور دیدی؟ارزش خرید رو داره در مقایسه با گوشی های دیگه مثل گالکسی و...؟lموتور براویا تو کیفیت عکس و فیلم خیلی تاثیر داره؟

من در کل و تا الان، به گوشی نمره قبولی میدم، اما قیمتش باید پایین 700 بیاد تا ارزش خرید رو پیدا کنه، البته اونهم نه به عنوان یک مدل برتر، بلکه بخاطر طراحی زیبا و نمایشگر وسیعش، میتونه گزینه خوبی باشه
سونی هرموتوری (حتی لامبورگینی!) هم که روی گوشی بگذاره، اما باز Super AMOLED یه چیز دیگست...

R@R#M@N
04-04-2011, 10:56
گلکسی قبل از ایکس10 فارسی شد ! البته من خبر الجی رو تازه الان شنیدم !

farhooode
04-04-2011, 11:58
سلام
آقای apoosh این صداش توی هنزفری موزیک بلندیش چطوره؟
نسبت به XPERIA X10 مشکی
با تشکر

Original Titan
04-04-2011, 12:11
آقای apoosh این صداش توی هنزفری موزیک بلندیش چطوره؟
صداش خيلي كمه فرسوده :31: اصلا به درد تو نميخوره

سونی هرموتوری (حتی لامبورگینی!) هم که روی گوشی بگذاره، اما باز Super AMOLED یه چیز دیگست...
درسته
صفحه نمايش سوپر فلان زاويه ديد بهتري هم داره ولي در نقد جي اس ام آرنا ميخوانيم :

In fact, when looked at from the proper angle the XPERIA Arc display is certainly among the best screens on the market. It’s got more vibrant reds and greens than the iPhone 4 Retina display and in case you aren’t into much saturation you will probably prefer it over the Samsung SuperAMOLED screens too

gamekhor2007
04-04-2011, 12:11
به نقل از یکی از کاربران موبایلستان گوشی وارد شده و به قیمت 730 تومان در شیرزا

Mig33
04-04-2011, 12:21
برای شروع خوبه ....

offlineinternet
04-04-2011, 13:27
اصفهان قیمت ۸۶۵
فقط بگم خیلی خوش دسته:46:

matin_vv
04-04-2011, 13:31
صداش خيلي كمه فرسوده :31: اصلا به درد تو نميخوره

درسته
صفحه نمايش سوپر فلان زاويه ديد بهتري هم داره ولي در نقد جي اس ام آرنا ميخوانيم :

In fact, when looked at from the proper angle the XPERIA Arc display is certainly among the best screens on the market. It’s got more vibrant reds and greens than the iPhone 4 Retina display and in case you aren’t into much saturation you will probably prefer it over the Samsung SuperAMOLED screens too

خب این که داره خلاف حرف دوستمون رو میزنه که! میگه این صفحه نمایش رو احتمالاً به سوپر امولد سامسونگ هم ترجیح خواهید داد!

apoosh
04-04-2011, 13:40
من هیچ کاری به حرف gsmarena ندارم (وحی نشده که هرچی اونا بگن درسته!) من با جفت گوشیها کار کردم و به جد میگم که گرمی رنگها و کیفیت نمایش تصاویر Super AMOLED یه چیز دیگست. دقیقا از والپیپر یکسان هم استفاده کردم، اما نمایشگر گالاکسی اس انگار داره با آدم حرف میزنه، Arcاصلا در حدش نیست، اگرچه درکل کیفیت خوبی هم داره

R@R#M@N
04-04-2011, 14:22
میشه کنار هم 2 تا عکس از زوایای مختلف بگیری :دی
آرک و جی اس !

apoosh
04-04-2011, 14:43

دو تا فیلم 720p بر روی گوشی به همراه این برنامه Rockplayer ریختم. اون فیلمی که فرمت mkv داشت و بخش از فاینال فانتزی بود اجرا شد و کلا روان و خوب بود. اون یکی با اینکه فرمتش AVI بود پخش نشد! حالا دارم یه پلیر دیگه نصب میکنم که اگه بازی درنیاره اون رو هم تست کنم. اما با توجه به کلیپ قبلی، میشه گفت که اشکال خاصی در اجرا نخواهید دید.

farhooode
04-04-2011, 17:27
برای شروع خوبه ....

والا آقا دروغ چرا ؟
تا قبر دیگر چیزی نمانده بابام جان

برای شروع در شیراز 710 تومن قیمت دارم

---------- Post added at 06:27 PM ---------- Previous post was at 06:26 PM ----------

برای شروع خوبه ....

والا آقا دروغ چرا ؟
تا قبر دیگر چیزی نمانده بابام جان

برای شروع در شیراز 710 تومن قیمت دارم

Original Titan
04-04-2011, 17:38
خب این که داره خلاف حرف دوستمون رو میزنه که! میگه این صفحه نمایش رو احتمالاً به سوپر امولد سامسونگ هم ترجیح خواهید داد!
يه نكته رو توجه نكردي دوست عزيز... اون تيكه اولش چي ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟
گفته اگه از اشباع زياد خوشتون نمياد (رنگ اشباع شده و پررنگ شده) ممكنه كه اون رو به سوپر امولد هم ترجيح بديد
ممكنه هم مثل پيمان(آپوش) ترجيح نديد!‌مثل خيلي ها!
داره ميگه رنگ هاي سوپر امولد اشباع شده است ديگه .

من هیچ کاری به حرف gsmarena ندارم (وحی نشده که هرچی اونا بگن درسته!) من با جفت گوشیها کار کردم و به جد میگم که گرمی رنگها و کیفیت نمایش تصاویر Super AMOLED یه چیز دیگست. دقیقا از والپیپر یکسان هم استفاده کردم، اما نمایشگر گالاکسی اس انگار داره با آدم حرف میزنه، Arcاصلا در حدش نیست، اگرچه درکل کیفیت خوبی هم داره
عصباني نشو پيمان خان! ولي ما نقد اين سايت رو به خيلي از مجلات و ريويو هاي داخلي ترجيح ميديم! و عموما چيزايي كه ميگه درسته... اين سايت هم ميگه كه سوپر امولد بهتر از صفحه آرك هستش!‌ ولي كنارش ميگه ممكنه رنگ هاي صفحه AMOLED اشباع شده باشه. چرا نميخوني ببيني چي ميگه؟؟؟

tanatos
04-04-2011, 17:45
پیمان جان داداش، اگه به پستهای قبلی تاپیک نگاه کرده باشی قبلا عکسهایی بود که اینطور نشون میداد که صفحه ی آرک با وجود تکنولوژی پیشرفته ی براویا تونسته بهتر از سوپرآمولد سامسونگ عمل کنه! منتها چیزی که شما میگی دقیقا چیزیه که اکثرا بهش فکر میکردیم و اون اینه که قطعا سوپر آمولد یه چیز دیگست!
حالا خیلی به اشباع شده و نشدش کاری ندارم! چون خیلی برام تفاوتی نمیکنه!
در مورد دیزاین همه موافقیم که دیزاین آرک بیشک فوق العادست و حرفی برای گفتن باقی نذاشته (البته نظر شخصیم اینه که رنگ نقره ای پشتش خیلی جالب نیست)
اما در مورد عکسها و فیلمهایی که میگیره و کیفیت صوتیش هنوز اطلاعات کاملی وجود نداره که بشه روش نظر داد!
و زحمت این دیگه میفته گردن شما!

Mig33
04-04-2011, 17:47
این گوشی جا داره بیاد پائین یکی از بچه ها در فروم همسایه از جنس بدنه که تو شیراز دیده و لمس کرده بود تعریف نمیکرد ... گفت دیزایر اچ دی رو ترجیح داده و اونو گرفته !!!!

kissyou
04-04-2011, 18:22
این گوشی جا داره بیاد پائین یکی از بچه ها در فروم همسایه از جنس بدنه که تو شیراز دیده و لمس کرده بود تعریف نمیکرد ... گفت دیزایر اچ دی رو ترجیح داده و اونو گرفته !!!!

و احتمالا شما از طرفدارای htc نیستی دیگه؟:31:

احتمالا گوشی شما desire hd نیستش دیگه؟:31:

من که شک دارم:5:

خوب اینکه ایشون desire hd به arc ترجیه داده یه مقدار عجیبه چون desire hd هیچ حرفی برا گفتن نداره در مقابل arc نداره

من خودم desire hd داشتم گوشی خوبی بود ولی از هیچ نظر قابل قیاس نیست با arc نیست.

از این بابت خیالتون راحته راحت باشه:8:

Mig33
04-04-2011, 18:46
نه بابا نقل قول کردم :31: اون بنده خدا هم قدرت اینو زیر سوال نبرده ...جنس بدنه رو گفته !!! باید دید .

Original Titan
04-04-2011, 18:48
پيمان بلندي صداي مكالمه رو هم يه تست بزن!
چون تو ايكس 10 يه كم آزار دهنده بود وقتي جاي شلوغ بودي اذيت ميكرد

pesal2ak
04-04-2011, 19:27
و احتمالا شما از طرفدارای htc نیستی دیگه؟:31:

احتمالا گوشی شما desire hd نیستش دیگه؟:31:

من که شک دارم:5:

خوب اینکه ایشون desire hd به arc ترجیه داده یه مقدار عجیبه چون desire hd هیچ حرفی برا گفتن نداره در مقابل arc نداره

من خودم desire hd داشتم گوشی خوبی بود ولی از هیچ نظر قابل قیاس نیست با arc نیست.

از این بابت خیالتون راحته راحت باشه:8:
دوباره سلام! با یه آیدی جدید!
اتفاقا یکی از سوالای مهم و حیاتی من در باب مقایسه این 2تا گوشیه! (آرک در مقابل دیزایر اچ دی)
یه ریوو بود که به سختی و با امتیاز کمی، آرک رو به دی اچ دی ترجیح داده بود! اینم لینکش:

سی پی یو و جی پی یوشون که یکیه! اونم اینترفس سنس داره و میتونه جذاب باشه! و خیلی موارد دیگه که اونجا نوشته (من جمله عمر باطریش که فعلا حرفای ضد و نقیضی در موردش میشنوم! یکی -مثل این ریوو- میگه دی اچ دی با وجود باطری سبکتر، آرکو میخوره، یکی میگه آرک باطریش بهتره و غیره!)
نکته مهم دیزایر اچ دی، رم بالاشه که به نظرم میتونه تو آپدیتهای بعدی آندروید به چشم بیاد!
من خداییش اصن نمیفهمم سونی چرا 512 مگ رم گذاشته...! تو که سنسور دوربینای حرفه ایتو به اون گرونی گذاشتی تو گوشی، میمردی مقدار رم رو همون 1گیگ بذاری بمونه؟!!! نمیخوام شایعه سازی کنم، ولی به شخصه میترسم واسه آپدیتهای خفن بعدی (خدا رو چه دیدی؟مثلا آندروید 3 حتی!)، با این حجم رم، به مشکل بخوره!
یه سوال دیگه، دی اچ دی بوت لودرش مثل آرک آنلاکه یا نه؟ چون اینم نکته مهمیه و من ازش بی خبرم!
میدونید چیه، چیزی که منو وسوسه میکنه اینه که دی اچ دی افت قیمتشو کرده و الان به قیمت مناسبی رسیده! واسه گرفتن آرک حداقل باید 2 ماه دیگه صبر کنم... :(
---------------
پی نوشت: خوبی فرسوده جون؟ الان چرا دیگه بلبل زبونی نمیکنی عزیزم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir 777
04-04-2011, 20:12
اقا میشه دوربینش را با n86 مقایسه کنی بگی در چه حدیه

tanatos
04-04-2011, 20:34
فکر کنم بچه ها یادشون باشه که من یه مدت به سختی پی دیزایر اچ دی و طرفداری ازش بودم!
منتها طولی نکشید که فهمیدم مالی نیست و حرفی برای گفتن نداره!
خوب اکثرا میدونید که ضعف بزرگ دیزایر اچ دی کیفیت نامطلوب صفحه ی نمایش و ضعف در باطریش بوده!
در مورد دیزاین که کاملا سلیقه ایه ولی تقریباً همه با این موضوع موافقند که سونی در طراحی فوق العادست!
اگر چه تا آرک نیومده نمیشه کاملا ازش طرفداری کرد ولی اونطوری که رویوها نشون دادند بدون شک مشکلات دیزایر اچ دی رو نخواهد داشت!
اگه قصد مقایسه دارید بهتره این گوشی رو با گوشیهای دیگه ای مثل گالکسی اس مقایسه کنید!

احمد44
04-04-2011, 21:43
من تعجب میکنم چه تعصبی روی گوشی های کمپانی های خارجی دارید انگار سهام این شرکتها مال شماست. تمامی این شرکتها سعی دارند محصولی رو به بازار عرضه کنند که از بقیه ی مارکها بهتر باشه البته معمولا در یک محصول همه ی امکانات رو قرار نمی دهند چون مشتری محصولات بعدی رو نمیخره بین همه ی کمپانی ها در این مورد اتفاق نظر وجود داره. هنوز گوشی به بازار نیومده یک عده سر مشخصاتش و تفاوتهاش با گوشی های دیگه دعوا دارند حداقل بگذارید یک ماه از اومدن گوشی بگذره بعد مفصل اون رو نقد کنید فقط به نظرات یک یا دو نفر که این گوشی رو دارند نمیشه توجه کرد.

R@R#M@N
04-04-2011, 23:48
احمد جان تا حدودی با حرفات موافقم ! ولی اگه سر تفاوتهاش نخاد بحث بشه کل اون قضیه اولی که گفتی و باهاش موافقم میره زیر سوال
اصل رقابت کنار زده میشه :دی بوجود اومدن فروم بی معنی میشه :دی

apoosh
04-04-2011, 23:59
پیمان جان داداش، اگه به پستهای قبلی تاپیک نگاه کرده باشی قبلا عکسهایی بود که اینطور نشون میداد که صفحه ی آرک با وجود تکنولوژی پیشرفته ی براویا تونسته بهتر از سوپرآمولد سامسونگ عمل کنه! منتها چیزی که شما میگی دقیقا چیزیه که اکثرا بهش فکر میکردیم و اون اینه که قطعا سوپر آمولد یه چیز دیگست!
حالا خیلی به اشباع شده و نشدش کاری ندارم! چون خیلی برام تفاوتی نمیکنه!
در مورد دیزاین همه موافقیم که دیزاین آرک بیشک فوق العادست و حرفی برای گفتن باقی نذاشته (البته نظر شخصیم اینه که رنگ نقره ای پشتش خیلی جالب نیست)
اما در مورد عکسها و فیلمهایی که میگیره و کیفیت صوتیش هنوز اطلاعات کاملی وجود نداره که بشه روش نظر داد!
و زحمت این دیگه میفته گردن شما!

درمورد نمایشگر، من لذتی که از Super AMOLED بردم رو به هیچ وجه از این نبردم (حالا میتونه نظر شخصی هم باشه!) اما این مسئله درمورد دیگران هم صادقه، چون وقتی گالاکسی اس رو داشتم، هرکی میدید واسه چندلحظه مبهوت کیفیت نمایشگرش میشد، اما درمورد آرک بیشتر جذب اندازه بزرگ نمایشگرش میشن (نه کیفیتش!)
درباره طراحی با شما موافقم و به نظر خودم هم سطح پشت نقره ایش چندان جالب نیست (اگرچه فکر میکنم اون مشکیه اثر انگشت رو جذب میکنه اما این چنین مشکلی رو اصلا نداره)
عکس چندتایی گرفتم(اما الان گیج خوابم و سعی میکنم فردا کاملترش کنم و چند نمونه بذارم) اما نکته مثبت یکی سرعت بسیار بالا در عکاسی و دیگری فوکوس خیلی سریعش هست که من در کمتر مدلی تا حالا دیدم (شاید هم ندیدم!!)
صدا هم در هدفون بسیار خوب و دلپذیر اما در اسپیکر چنگی به دل نمیزنه
کلی هم از گوشی بنچمارک و تست گرفتم، عملکرد چیپست گرافیکی (Adreno 205) معمولی اما قدرت پردازنده در مقایسه با همرده های خودش محشره! (در اکثر تستها نمرات بالاتر و حتی خیلی بالاتری گرفت)

پيمان بلندي صداي مكالمه رو هم يه تست بزن!
چون تو ايكس 10 يه كم آزار دهنده بود وقتي جاي شلوغ بودي اذيت ميكرد

به نکته خوبی اشاره کردی، من سیمکارت ایرانسلم توش هست و زیاد باهاش حرف نزدم، اما تو چند دقیقه مکالمه ای که باهاش داشتم، همین حس کم بودن صدا رو پیدا کردم که فکر میکنم در محیطهای شلوغ دردسر ساز بشه
(تو تست فیلم فرمت کلیپ mp4 بود که اشتباهی قبلا mkv گفته بودم!)

R@R#M@N
05-04-2011, 00:04
دقیقاً یکی از مشخصه های آرک عکاسی پیاپیش بوود !
من تو یه فیلم تو بلاگ سونی دیدم ! محشر بود سرعت فوکوس و عکس گرفتن پشت سره همش !

Vah!d
05-04-2011, 02:31
به نکته خوبی اشاره کردی، من سیمکارت ایرانسلم توش هست و زیاد باهاش حرف نزدم، اما تو چند دقیقه مکالمه ای که باهاش داشتم، همین حس کم بودن صدا رو پیدا کردم که فکر میکنم در محیطهای شلوغ دردسر ساز بشه

من جدا نمیدونم سونی چرا این کارو میکنه . عجب بساطیه ها !

farhooode
05-04-2011, 08:17
دیدی گفتم صدای مکالمه اش کمه؟
بعضی ها هم گفتن فرهوده اله و بله

Original Titan
05-04-2011, 08:51
ميزان كشش باتري با مشخصات زير :

apoosh
05-04-2011, 09:51
فیلم HD با فرمت Avi هم تست کردم، اجرا خوبه (البته موقع جلو زدن کمی کند عمل میکنه) زیرنویس انگلیسی هم راحت و باکیفیت نشون میده اما وقتی زیرنویس فارسی گذاشتم، ژاپنی نشون میده!! یه نکته که موقع فیلم دیدن فهمیدم اینه که نمایشگر یه جورای بار مغناطیسی داره، چون ذرات گرد و غبار رو خوب جذب میکنه!! اما جدا کیفیتش موقع فیلم دیدن بالاست (فقط صدا رو با هدفون گوش کنید چون اسپیکرهای خودش چندان زوری نداره!)

اینهم چندنمونه عکس که قول داده بودم

درمحیط کاملا تاریک

در روز روشن

در محیط خانه

Original Titan
05-04-2011, 10:05
نه خوشمان آمد!!

apoosh
05-04-2011, 10:43
نه خوشمان آمد!!

واسه اینکه خیلی هم خوشت نیاد چندتا نکته رو بگم!!
اول اینکه فوکوس اتوماتیک برای اجسام نزدیک افتضاح عمل میکنه! (تقریبا عمل نمیکنه!!)
دوم اینکه در هوای تیمه روشن، تصاویر کدر میشن (نمونه اون کدرها رو نذاشتم!)
سوم اینکه موقع فیلمبرداری خبری از زوم نیست!!

حالا که کلا نامید شدین، بذارین چندتا نکته مثبت هم بگم!

اول اینکه موقع فیلمبرداری کیفیت ضبط صدا عالی هست و فوکوس اتوماتیک هم خوب عمل میکنه
دوم اینکه مقدار اکسپوژر سریع، باعث میشه سرعت شاتر خیلی خوب و بالا باشه
سوم اینکه میزان ایزو تا 1250 هم بالا میره

hamid00009
05-04-2011, 11:49
دوست عزیز ممنون از رویو هایی که گزاشتی حالا که بحث عکاسی داغه یه عکس ماکرو از یک نوشته بزار
ممنون

apoosh
05-04-2011, 11:56
دوست عزیز ممنون از رویو هایی که گزاشتی حالا که بحث عکاسی داغه یه عکس ماکرو از یک نوشته بزار
ممنون

عکس نمیخواد که، شما یک تصویر با نوشته کاملا تار رو در نظر بگیر، اون میشه عکس گوشی! (انقدر تار که اصلا نمیشه خوند!)

Sheil
05-04-2011, 12:08
مگه تو تنظیمات دوربین این گوشی حالت ماکرو وجود نداره ؟

pesal2ak
05-04-2011, 12:44
واسه اینکه خیلی هم خوشت نیاد چندتا نکته رو بگم!!
اول اینکه فوکوس اتوماتیک برای اجسام نزدیک افتضاح عمل میکنه! (تقریبا عمل نمیکنه!!)
سوم اینکه موقع فیلمبرداری خبری از زوم نیست!
خیلی ممنون بابت نکات واقع بینانه ای که گفتی! هم خوب و هم بد! [جای فرسوده خالی که مثل همیشه بیاد بگه: دیدی گفتم صداش کمه!تازه موقع فیلمبرداریشم زوم نداره!:))]
یعنی اتو فوکوسش واسه اجسام نزدیک کار نمیکنه؟ توی فیلما که چیز دیگه نشون میداد! یادمه طرف دستشو با فاصله کمی گرفته بود پشت موبایل و جلوی دوربین و انگشتاش به وضوح توی اسکرین قابل تشخیص بود!
کاش نمونه کارهای نیمه کدر رو هم میذاشتی روش یه قضاوتی بکنیم.
بعد اینکه شما همه آپشناشو چک کردی؟! توی مشخصاتش نوشته، 2.6 زوم دیجیتال داره! چطور ممکنه توی فیلمبرداری زوم نداشته باشه آخه؟! برام خیلی عجیبه!!!

Original Titan
05-04-2011, 12:45

پيمان جان اينطور كه معلومه خيلي زياد با گوشي ها آشنا نيستي! چون اكثر دوربين گوشي ها همين طوري هستش!‌
بعدش هم اجسام نزديك اگه خيلي نزديك به لنز باشه بايد حالت ماكرو باشه...

اونو كه دوربين sx30 ‌كنون من هم كدر ميكنه! وقتي در مورد موبايل صحبت ميكنيم خود به خود سطح توقع از دوربين مياد پايين! بعلاوه اين كه عكاسي يه هنره!

سوم اینکه موقع فیلمبرداری خبری از زوم نیست!!
باز اين يه چيزي :31: ولي خيلي مهم نيست. احتمالا تو سايز هاي كوچيك تر از اچ دي زوم هم فعال باشه. حالا زومش اپتيك كه نيست آدم ناراحت بشه

apoosh
05-04-2011, 13:32
پيمان جان اينطور كه معلومه خيلي زياد با گوشي ها آشنا نيستي! چون اكثر دوربين گوشي ها همين طوري هستش!‌
بعدش هم اجسام نزديك اگه خيلي نزديك به لنز باشه بايد حالت ماكرو باشه...

اونو كه دوربين sx30 ‌كنون من هم كدر ميكنه! وقتي در مورد موبايل صحبت ميكنيم خود به خود سطح توقع از دوربين مياد پايين! بعلاوه اين كه عكاسي يه هنره!

باز اين يه چيزي :31: ولي خيلي مهم نيست. احتمالا تو سايز هاي كوچيك تر از اچ دي زوم هم فعال باشه. حالا زومش اپتيك كه نيست آدم ناراحت بشه

درمورد گزینه اول، خدمتت عرض کنم اولا من با گوشیها خیلی آشنا هستم (ناسلامتی کارمه!) دوما یکی از تستهایی که من همیشه از دوربین گوشیهایی که فوکوس اتوماتیک دارند میگیرم، همین تست فوکوس هست! پس اینکه این حرف رو میزنم روی تجربه بوده، منظره و شرایط رو هم کاملا برای گوشی ها یکسان انتخاب میکنم و در این بین Arc از همه ضعیف تر عمل کرده! (فکر میکنم شما زیاد در این مورد اطلاعات نداری دوست عزیز، پس خیلی توضیح نمیدم)

درمورد اینکه میگی دوربین شما هم اینطوری عمل میکنه و کدر میگیره، توصیه میکنم یه نشونش به تعمیرکار بدی!! (دوباره توضیح نمیدم که این عکس رو هم در شرایط مشابه با سایر دوربینهای موبایل گرفتم)

outpost
05-04-2011, 13:51
عکس نمیخواد که، شما یک تصویر با نوشته کاملا تار رو در نظر بگیر، اون میشه عکس گوشی! (انقدر تار که اصلا نمیشه خوند!)

فكر كنم بايد حالت ماكرو در تنظيمات فعال بشه.

soheiloooooo
05-04-2011, 14:17
منم با نظرتون موافقم

pesal2ak
05-04-2011, 14:23
بچه ها! اینم یه بررسی دیگه که به نظرم بی طرفانه ست!

واسم جالبه که عمر باطریشو از دیزایر اچ دی بیشتر دونسته!

apoosh
05-04-2011, 14:25

ببینید، اولا وقتی که یک دوربین فوکوس اتوماتیک داره (واژه اتوماتیک یعنی خودش باید انقدر فهم داشته باشه که چه جسمی و در چه فاصله ای قرار داره!) حتی در زمانی که یک جسمی بهش خیلی نزدیک باشه، تشخیص میده و عکس میگیره، مشکلی که الان هست اینه که یه جورایی اصلا تشخیص نمیده!! در ضمن، دوربین رو خود من زیر و رو کردم، سه حالت داره ، normal، scene recognition و smile detection
البته ظاهرا حالت ماکرو هم جزو تنظیماتی هست که دوربین خودش به صورت اتوماتیک روش قرار میگیره (آخه یکبار، اونهم زمانیکه من خیلی هم به جسم مورد نظر نزدیک نبودم، آیکون ماکرو، اتوماتیک ظاهر شد!) در هرصورت احتمال اینکه مشکل تشخیص مسافت واسه فوکوس باشه زیاد هست (شاید هم این نمونه ای که من دارم مشکل داره)
اما اینکه برخی از دوستان بیان بگن تو از موبایل سر در نمیاری!!!! این دیگه یه کمی کم لطفیه (دفعه اولم نیست که دوربین یه گوشی رو واسه تستش دستم میگیرم)

R@R#M@N
05-04-2011, 15:07
فوکوس اوتوماتیک یعنی اینکه لنز جلو و عقب میره و تصویر رو صاف میکنه ! این یعنی فوکوس اتوماتیک
اونی که شما میگی تشخیص بده که ماکرو بشه یا نه مربوط میشه به تشخیص منظره !
اون زمانی که گفتی ماکرو فعال شده رو حالت scene recognition بوده !
شما capturing mode رو بذار رو حالت normal > بعدش از قسمت scenes بازم normal رو انتخاب کن ! بعدش از تب focus mode گزینه macro رو انتخاب کن :دی
بهمین راحتی بهمین خوشمزگی !
تازشم اگه پیدا نکردی از تو همون تب scenes گزینه document رو انتخاب کن !
اینو دیگه بعیده از شما که ندونی:27:
چون سونی از زمان ک800 اینو داشته !!

mishen
05-04-2011, 15:15
apoosh جان میتونی یه عکس با ایزوی بالای 1000 در محیط داخلی بگیری (ترجیحا کم نور ) و بدون فلاش ؛ میخوام رفتار نویزی رو در ایزوهای بالا ببینم .

meha
05-04-2011, 15:17
من تا الان اکثر گوشیها رو تجربه کردم باهاشون ولی هیچ کدوم نتونستند از یک مطلب از فاصله نزدیک با فکوس اتوماتیک عکس بگیره که واضح بشه....

همیشه یا ماکرو بوده یا document...

طبق پست بالا....

apoosh
05-04-2011, 16:06
فوکوس اوتوماتیک یعنی اینکه لنز جلو و عقب میره و تصویر رو صاف میکنه ! این یعنی فوکوس اتوماتیک
اونی که شما میگی تشخیص بده که ماکرو بشه یا نه مربوط میشه به تشخیص منظره !
اون زمانی که گفتی ماکرو فعال شده رو حالت scene recognition بوده !
شما capturing mode رو بذار رو حالت normal > بعدش از قسمت scenes بازم normal رو انتخاب کن ! بعدش از تب focus mode گزینه macro رو انتخاب کن :دی
بهمین راحتی بهمین خوشمزگی !
تازشم اگه پیدا نکردی از تو همون تب scenes گزینه document رو انتخاب کن !
اینو دیگه بعیده از شما که ندونی:27:
چون سونی از زمان ک800 اینو داشته !!

خب عزیز من، وقتی لنز نمیتونه با عقب و جلو رفتن تصویر رو صاف کنه، نتیجه میشه همینی که من همش دارم میگم دیگه!
بخداااا همه اینکار رو کردم، روی حالت document هم 200تا عکس گرفتم، اما میگم مشکل داره! شما بیا خودت گوشی رو ببر، اگه تونستی این فوکوسش رو درست کنی، گوشی مال شما!

Original Titan
05-04-2011, 16:14
درمورد گزینه اول، خدمتت عرض کنم اولا من با گوشیها خیلی آشنا هستم (ناسلامتی کارمه!) دوما یکی از تستهایی که من همیشه از دوربین گوشیهایی که فوکوس اتوماتیک دارند میگیرم، همین تست فوکوس هست! پس اینکه این حرف رو میزنم روی تجربه بوده، منظره و شرایط رو هم کاملا برای گوشی ها یکسان انتخاب میکنم و در این بین Arc از همه ضعیف تر عمل کرده! (فکر میکنم شما زیاد در این مورد اطلاعات نداری دوست عزیز، پس خیلی توضیح نمیدم)

پيمان قاطي نكن ! بعضي وقتا همه اشتباه ميكنن!‌

ما هم هيچ وقت ادعا اطلاعات زياد نكرديم!!!!!!!!! شما هم زود دور برندار! ما ريويو نمي نويسيم ولي 12 سالي ميشه تو كار گوشي و گوشي بازي هستيم!!!!!! :31:

---------- Post added at 04:14 PM ---------- Previous post was at 04:11 PM ----------

اينم اين حالت كپچرينگ

apoosh
05-04-2011, 16:15
apoosh جان میتونی یه عکس با ایزوی بالای 1000 در محیط داخلی بگیری (ترجیحا کم نور ) و بدون فلاش ؛ میخوام رفتار نویزی رو در ایزوهای بالا ببینم .

این بهترین عکسی بود که در محیط داخلی با نور متوسط گرفتم، مقدار ایزو هم 1250 هست (از نظر من خیلی باکیفیت نیست و نویز هم فراوان داره، حالا باز یه سری طرفدار سونی اریکسون میان میگن من هنر عکاسی ندارم و...! ولی چیزی که مهمه این هست که حقیقت این نیست، من درست در همین شرایط کلی دوربین گوشی های دیگه رو با همون بی هنریم!! تست کردم، از این جهت عرض میکنم که دوربین Arc در وسط می ایسته)

Original Titan
05-04-2011, 16:18
این بهترین عکسی بود که در محیط داخلی با نور متوسط گرفتم، مقدار ایزو هم 1250 هست (از نظر من خیلی باکیفیت نیست و نویز هم فراوان داره، حالا باز یه سری طرفدار سونی اریکسون میان میگن من هنر عکاسی ندارم و...! ولی چیزی که مهمه این هست که حقیقت این نیست، من درست در همین شرایط کلی دوربین گوشی های دیگه رو با همون بی هنریم!! تست کردم، از این جهت عرض میکنم که دوربین Arc در وسط می ایسته)

آپوش ميخواي من با دوربين پاناسونيك FZ40 يه عكس با ايزوي 1250 تو محيط تاريك بگيريم ببيني چه رفتاري داره ؟؟؟؟؟؟ :31: لووووووول

apoosh
05-04-2011, 16:26
پيمان قاطي نكن ! بعضي وقتا همه اشتباه ميكنن!‌

ما هم هيچ وقت ادعا اطلاعات زياد نكرديم!!!!!!!!! شما هم زود دور برندار! ما ريويو نمي نويسيم ولي 12 سالي ميشه تو كار گوشي و گوشي بازي هستيم!!!!!! :31:

---------- Post added at 04:14 PM ---------- Previous post was at 04:11 PM ----------

اينم اين حالت كپچرينگ

ببین، من نمیدونم دارم ترکی حرف میزنم ؟!! هی من میگم نمیشه، شما بیا عکس آموزشی بذار!!! عزیز من، برادر من، همه این راههایی که شما میگی رو رفتم، همین الان هم با یه گوشی درب و داغون 5800 با یکی از دوستهام که کارش عکاسی هم هست، باز تست ماکرو رو انجام دادیم.لنز Arc نمیتونه در کمتر از یک فاصله ای، تصویر رو شفاف بگیره و فوکوس صحیح بکنه (حالا روی هر مودی) اما همین 5800 زپرتی! در حالت اتوماتیکش (و نه حتی ماکرو) و درست در همون فاصله و همون جسم، کاملا فوکوس میکنه و تصویر شفاف میگیره!

حالا من هی میگم نمیشه، شما بیا آموزش عکاسی ماکرو بذار و ادعا کن که من دور برداشتم!!
من غلط کنم دیگه بخوام گوشی اینجا تست کنم...

آپوش ميخواي من با دوربين پاناسونيك FZ40 يه عكس با ايزوي 1250 تو محيط تاريك بگيريم ببيني چه رفتاري داره ؟؟؟؟؟؟ :31: لووووووول

شما زحمت نکش، من دارم میگم دوربین این کیفیت نداره، شما میخوای با یه دوربین دیگه عکس بهتر بگیری؟! (اینو که مادربزرگ منهم بلده!!)

R@R#M@N
05-04-2011, 16:37
داداش قاطی نکن !
شاید اینی که دست شماس خرابه :دی
یه کار دیگه کن ! وقتی فوکوس میکنی ولی قرمز میشه دستتو از دکمه برندار ! خودش یدور دیگه فوکوس میکنه ! ببین دوباره که فوکوس میکنه بازم خراب میشه :دی ؟

meha
05-04-2011, 16:41
apoosh جان

بهترین عکسی که از فاصله نزدیک از دید خودت تونستی بگیری رو آپ کن تا ما هم ببینیم چطوره....؟!

apoosh
داداش قاطی نکن !
شاید اینی که دست شماس خرابه :دی
یه کار دیگه کن ! وقتی فوکوس میکنی ولی قرمز میشه دستتو از دکمه برندار ! خودش یدور دیگه فوکوس میکنه ! ببین دوباره که فوکوس میکنه بازم خراب میشه :دی ؟

اینو که شاید این مدل خراب باشه رو خودم که گفتم
تازه، باور کن من نه ناراحت میشم و نه بهم برمیخوره، اما وقتی که حرف حساب باشه! مثلا سر اون قضیه فارسی بودن، من خیلی خوشحال شدم که فهمیدم این کار رو سونی اریکسون کرده و نه اندروید، به اشتباه خودم هم اعتراف کردم
اما اینکه یه نفر، بدون اطلاعات از این گوشی و اشکال دوربینش، بیاد بگه که من بلد نیستم با موبایل کار کنم، خب یه کمی برخورنده هست

این حالتی هم که شما میفرمایین تست کردم، دقیقا اون کادر قرمز هم میاد اما فایده نداره، دوربین نمیتونه کمتر از یک فاصله ای رو در هر مودی هم که باشه، فوکوس کنه

Original Titan
چرا حرفت رو عوض ميكني؟ اول ميگفتي ماكرو نداره حالا ميگي نميشه...

پيمان جان جسارت نباشه ولي قبل شما جي اس ام آرنا ريويوي معتبر تر و كامل تر بيرون داده ...تو قسمت ابزار مقايسه هم ميشه عكسش رو با همه گوشي ها مقايسه كرد.!!!!!!!!
در ضمن عنواني هم كه براي دوربين اين گوشي انتخاب كرده اينه :
Excellent 8 megapixel camera

خيلي ممنون از شما

R@R#M@N
05-04-2011, 16:42
این حالتی هم که شما میفرمایین تست کردم، دقیقا اون کادر قرمز هم میاد اما فایده نداره، دوربین نمیتونه کمتر از یک فاصله ای رو در هر مودی هم که باشه، فوکوس کنه
نمیدونم والا !!!

این یه نمونه ماکرو که GSMArena گرفته :

Original Titan
05-04-2011, 16:47
اينم بگم اگه فاصله كمتر از 10 سانتي متر باشه عاديه كه نتونه عكس بگيره

mohammad20ali20
05-04-2011, 17:19
من نمی دونم این گوشی فوکاس چطوریه ولی من با c903 c905 elm anio کار کردم هیچ کدومشون در حالت اتوماتیک روی سوژه های نزدیک ( 20cm) بخوبی فوکاس نمیکنند اما اگه بزاری رو ماکرو خیلی راحت فوکاس میکنند.

total_overdose
05-04-2011, 17:39
باباجون سرویسش کردین این بیچاره apoosh رو:31:
احتمالا این نسخه ای که دسته ایشونه باگ نرم افزاری داره یا یجور ورژن بتا نرم افزاری!
دستت درد نکنه جناب apoosh که یک ریویو هرچند کوچیک داشتین:46:

corey
05-04-2011, 17:49
تیتی و بهراد بیخیال دیگه:دی
انقدر متعصب نباشین:دی
همیشه بهترین ریویو کاربرا میدن apoosh هم ایراداتش گفت دستش هم درد نکنه
این ایراد هم از اون ایرادایی هست که با یه اپدیت کوچیک حل میشه

راستی این تاپیک 70 صفحه ازش گذشته و بیشترش هم اسپم بوده
اگه بشه یه تاپیک جدید و کامل تر زد خیلی بهتره

jabarmandumi
05-04-2011, 18:18
گوشی آرک رو دیروز تو سنندج از طریق مرز مغازه دارا آوردن قیمتشم 780 هزاره وفقط یه رنگ موجوده اونم نقره ای
ولی طراحی اون واقعا استثنایه و فعلا تو طراحی رقیب نداره

Sheil
05-04-2011, 19:25
عکس های گرفته شده توسط اکسپریا آرک

:40:

tanatos
05-04-2011, 20:35
خلاصه دم بچه ها گرم انقدر گفتن و گفتن تا اسم تاپیک عوض شد!

offlineinternet
05-04-2011, 21:12
اگه قشنگ با مدیرا صحبت کنی عوض میکنن
منم این کارو کردم تا برو بچ سونی یکم با ما دوست بشن :46:
لول:31:

اینم مدرکش:31:

SAEED_BARCELONA
05-04-2011, 22:51
منم این کارو کردم تا برو بچ سونی یکم با ما دوست بشن
لول

اینم مدرکش
عزیز برو تو تاپیک کانسپتا ببین من کی به میثم گفتم عوض کن اسمشو. اونم گفت بزار گوشی بیاد تو بازار بعد. بچه های قدیمی هم شاهد:دی

R@R#M@N
05-04-2011, 22:58
باریکلا :دی
البته قرنها پیش ما از ایشون خواسته بودیم :دی
اینم مدرکش :

ادیت : موقعی که این پستو تایپ کردم و تا عکس بگیرم و آپ کنم این سعید بالا من پست داد :دی

offlineinternet
05-04-2011, 23:03
عزیز برو تو تاپیک کانسپتا ببین من کی به میثم گفتم عوض کن اسمشو. اونم گفت بزار گوشی بیاد تو بازار بعد. بچه های قدیمی هم شاهد:دی

رفتم دیدم
تایید میشه
ولی تا من گفتم عوض کرد :31:
............
راستی بارسا میخواد مثل رفت ۵ تا بچپونه در این مادریدیها:31:

خوزه موریچی هم که آخی رکردش رفت تو هوا

ولی خودمونیم چجه حالی میده:46:

رفع اسپم

کسی قیمت جدیدی نداره
راستی تو موبایلستان یه نفر گوشی رو برا فروش گذاشته

Mig33
05-04-2011, 23:06
بزار گوشی حسابی بیاد بازار .... بعد همتون میگید کاش اسمشو گذاشته بودیم " سوتی اریکسون آرک "
:31::46:

R@R#M@N
05-04-2011, 23:08
شما کلاً بکش بیرون از آرک :دی

mostafa_khan001
05-04-2011, 23:13
از عشق تو من پیر شدم مردم
باور نداری ادرس قبر رو بدم:دی

Original Titan
05-04-2011, 23:29
قيمت در دبي:
650 تومن

R@R#M@N
05-04-2011, 23:47
این براویا لینک چه چیز باحالیه !
میتونی گوشی رو وقتی با HDMI وصل کردی با کنترل TV کنترل کنی :دی

---------- Post added at 11:47 PM ---------- Previous post was at 11:44 PM ----------

kissyou
06-04-2011, 12:59
بزار گوشی حسابی بیاد بازار .... بعد همتون میگید کاش اسمشو گذاشته بودیم " سوتی اریکسون آرک "
:31::46:

سلام عزیز دل

دیدی گفتم htc بازی حالا بگو نیستم:31:

حالا اگه واقعا نظر منو بخوای بدونی من همیشه دنبال گوشی هستم که واقعا نسبت به قیمتش ارزش داشته باشه:20:

من زیاد دربند برند گوشی نیستم تا الان که ark خوب جواب داده اگر همینجوری خوب جواب بده که عالی میشه

حتما میخرمش البته امیدوارم همینجور خوب بمونه:31:

با چه قیمت پایینی هم اومده تو بازار تعجب میکنم از سونی:31:

farhooode
06-04-2011, 14:57
اگه شیراز هستی 730 تومن .... اطلس موبایل

jabarmandumi
06-04-2011, 16:04
سنندج امروز720 هزار نقره ای ساخت چین فروشگاه0918

Pami
06-04-2011, 17:15
من الان مجتمع علاالدین بودم ، این گوشی اصلا اونجا نیست و نیومده ، نصف مغازه دارها اصلا نمیدونستن آرک چیه !! : دی
تو تهران کجاها پیدا میشه ؟

tanatos
06-04-2011, 17:17
منم این کارو کردم تا برو بچ سونی یکم با ما دوست بشن :46:
لول:31:

اینم مدرکش:31:

دست شما درد نکنه!

---------- Post added at 06:16 PM ---------- Previous post was at 06:16 PM ----------

دست شما هم درد نکنه!

---------- Post added at 06:17 PM ---------- Previous post was at 06:16 PM ----------

باریکلا :دی
البته قرنها پیش ما از ایشون خواسته بودیم :دی
اینم مدرکش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدادیت : موقعی که این پستو تایپ کردم و تا عکس بگیرم و آپ کنم این سعید بالا من پست داد :دی
دست شما هم درد نکنه!

outpost
06-04-2011, 17:43
سايت techradar گوشي Arc رو بررسي كرده و امتياز بسيار بالايي بهش داده 4.5 از 5

سايت techradar توي نقد و بررسي گوشيها بسيار سخت گيره و به اين آسونيها امتياز خوب به يه گوشي نميده.

موارد مثبتي كه اين سايت ذكر كرده :

طراحي بسيار خيركننده و نازك

اينترفيس بسيار خوب

عمر باتري بسيار خوب

اجراي بسيار روان نرم افزار ها و پردازشگر قوي (حتي با وجود تك هسته بودنش)

صفحه نمايش حيرت آور

اين گوشي جزو معدود گوشيهاي هستش كه ميبينم اين سايت خيلي ازش تمجيد كرده.

======

نمونه عكسها:

عكس ماكرو از سند. حروف كاملا واضح. قابل توجه دوستي كه ميگفت تار ميشه !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید فلش در تاريكي

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدماكرو از گل

منبع :

MOHAMMAD2010
06-04-2011, 17:55
صفحه نمايش حيرت آور
به این میگه حیرت آور به سوپر آمولد چی میگه !؟

senaps
06-04-2011, 19:26
اقا چرا الکی به من میگین؟! یکی اونی که تاپیک رو زده و یکی اونیکه مدیر یا همکار این بخش باشه میتونه عوض کنه که من هیچ کدومش نیستم!!
سه چار بار گزارش رد کردم واسه این تاپیک که بیان اسمش رو عوض کنن که توجه نکردن!

meha
06-04-2011, 19:42
به این میگه حیرت آور به سوپر آمولد چی میگه !؟

شما از نزدیک با گوشی کار کردید؟

R@R#M@N
06-04-2011, 19:43
میدونی سونی از معدود کمپانی هایی هست که روی اجناسش کار میکنه و بعد وارد بازارش میکنه !
همیشه هم جز پرفروشترینها بوده !
ک750 ! ک800 ! سی905 ! سری دبلیو ! ایکس1 ! ایکس10 و حالا هم آرک و نئو !
همین ایکس10 حدود 8 تا 10 ماه از اولین عکسی که ازش در رفت طول کشید تا وارد بازار بشه و همین آرک هم کلی عکسهای مختلف ازش در رفت! این نشون میده سونی روی جنسی که میخاد بده دست مشتری کار میکنه !
فقط سونی تو پشتیبانی از ایکس10 یکم دیر عمل کرد ! ولی بازم مشتریهاشو راضی کرد ! چون آپدیتهاش واقعاً آپدیت بودن
1.6 به 2.1
فیلمبرداری HD
مولتی تاچ
اضافه شدن فارسی
و حالا هم 2.1 به 2.3
خداییش با اینکه دیر جنبید ولی بنظر خودم کارش حرف نداشت
الانم که برای سری جدید اکسپریا بوت لودر رو باز میذاره تا دیولوپر ها بتونن راحت کارشونو انجام بدن :دی
سونی برو که خووب میری :دی

tanatos
06-04-2011, 19:47
آره دیگه بقیه برندها اول محصولاتشون رو وارد بازار میکنند بعد تازه یادشون میفته که روش کار کنند! :31:

آقا اینم عکسهای این گوشی فقط شرمنده اگه حجمشون زیاده!
به سایز اصلی زدم که با دقت کامل نگاهشون کنید!
خوبه دیگه مگه آدم از دوربین یه گوشی چقدر انتظار داره؟

Pami
06-04-2011, 20:24
متاسفانه عکس هاش تا حدودی آبرنگی به نظر میرسن .

Mig33
06-04-2011, 20:40
دوربین های گوشی های سونی اریکسون همیشه خوب بودن و به نظر من سونی اریکسون جز معدود کمپانی هائیست که گوشی های با کیفیت تولید میکنه ....

mehdi30nema
06-04-2011, 20:52
من الان مجتمع علاالدین بودم ، این گوشی اصلا اونجا نیست و نیومده ، نصف مغازه دارها اصلا نمیدونستن آرک چیه !! : دی
تو تهران کجاها پیدا میشه ؟

سه روزه میگن گوشی تو سنندج و شیراز اومده .
منم تعجب میکنم چه طور هنوز به تهران نرسیده .

~ReZa~
06-04-2011, 21:27
عکسهاش به نظرم زیاد جالب نیس.
با وجود سی پی یو های دو هسته ای خرید این گوشی با این قیمت فایده نداره.:31:
450 بشه مثل اکسپریا یه دونه میخرم.:46:
راستی میگن جنس بدنش خوب نیس نظرتون چیه؟

senaps
06-04-2011, 21:31
سه روزه میگن گوشی تو سنندج و شیراز اومده .
سنندج که یعنی عراق!! عراق هم یعنی بازار ازاد دنیا که مثل بقیه ی دنیا جنس ها به زودی میرسن بهش!!
شیراز رو هم نمیدونم جدا!!

---------- Post added at 10:31 PM ---------- Previous post was at 10:28 PM ----------

450 بشه مثل اکسپریا یه دونه میخرم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جون من بیا بخر....

دوست عزیز،فعلا که از دو هسته ای ها خبری نیست!!
بعدشم،قول میدم که تا اخر امسال،هیچ کس فرق بین دو هسته ای ها و تک هسته ای ها رو نفهمه!!(فوقش یه ثانیه زودتر اجرا کردن برنامه ای خاص!!)
در پایان امسال،و شروع سال جدید،کلکسیون تبلت و نت بوک و نوت بوک و گوشی سونی کنار هم،کل نیاز ها رو برطرف میکنن و میره گی کارش!!
در حقیقت،قیمت و کارایی و جنس بدنه و طراحی و همه چیز باید مثل هم باشه....گوشی دیزایر اچ دی یا نکسوس اس هم پر از اسم های بزرگی هستن که احتمالا بزرگ ترین شکست های تاریخ تلفن همراه باشن!!
سونی هم طرفدار های خاص خودش رو داره!

درضمن،مطمئن باشین که شرکت هایی در حد سونی،مثل بعضی جاها نیستن که شب بخوابن و صبح یه قانون یا طرح جدید راه بندازن!! کلی برنامه ریزی میشه و محاسبه و همه چیز و بعدش یه کاری رو میکنن!!

tanatos
06-04-2011, 21:36
عکسهاش به نظرم زیاد جالب نیس.
با وجود سی پی یو های دو هسته ای خرید این گوشی با این قیمت فایده نداره.:31:
450 بشه مثل اکسپریا یه دونه میخرم.:46:
راستی میگن جنس بدنش خوب نیس نظرتون چیه؟

اون موقع که دیگه تولید این گوشی متوقف شده دیگه!
آقا الان شما غیر از فیلمبرداری فول اچ دی با گوشی دو هسته ایت چه کاری میتونی بکنی که با بقیه نمیتونی؟!
فعلا واسه انتخاب گوشیهای دو هسته ای و تری دی خیلی زوده!

R@R#M@N
06-04-2011, 22:46
حیف تازه بوت لودر ایکس10 شکسته شد :دی وگرنه ایکس10 رو میفروختم و خودم اولین نفر آرک رو میخریدم :دی
تازه عصر جدیدی واسه ایکس10 دارا شروع شده :دی

hasanmotori
06-04-2011, 22:55
اینم چندتا عکس تو تاریکی و محیط داخلی :

اگه واقع بین باشیم نه نتها سنسور exmor نسبت به بقیه رقبا بهتر عمل نکرده بلکه به معنای واقعی کلمه افتضاحه!!
نویز فوق العاده بالاست ... حتی بدون زومم اصلاً نمیشه به عکسا نگه کرد!!

kissyou
06-04-2011, 23:00
اون موقع که دیگه تولید این گوشی متوقف شده دیگه!
آقا الان شما غیر از فیلمبرداری فول اچ دی با گوشی دو هسته ایت چه کاری میتونی بکنی که با بقیه نمیتونی؟!
فعلا واسه انتخاب گوشیهای دو هسته ای و تری دی خیلی زوده!

من هم با دوست خوبمون موافقم هنوز زوده بریم طرف 3d و 2 هسته ای....چرا؟:20:

خوب به دو دلیل::8:

1:تکنولوژی صفحات 3d یک تکنولوژی نوپا هستش که فعلا زمان نیاز داره تا کامل بشه نمیشه فعلا بهش اعتماد کرد چون هنوز به اندازه کافی جا نیفتاده و هنوز bug زیاد داره که باید برطرف بشه و از این گذشته قیمت این گوشیها فعلا خیلی بالاست بین 950 تا یک میلیون تومان که اصلا ارزش خرید نداره و اگر شما میبینید که مثلا lg یا samsung میاد از این تکنولوژی برای گوشیهاش استفاده میکنه بیشتر جنبه تبلیغاتی داره تا جنبه فروش وگرنه برندهایی مثل سونی یا htc که قدیمیکارترند تو فکر این تکنولوژی هستند و وقتی زمانش برسه از این تکنولوژی استفاذه میکنند و اگه واقعا جنبه فروش داشت و زمان استفاده از این تکنولوزی رسیده بود حتما اونها زودتر اقدام میکردند چون برندهای تازه کاری نیستند که ناشیانه عمل کنند.:5:

2:در مورد cpu های دو هسته ای باید بگم که فعلا به خاطر مصرف بالای انرژی و محدود بودن برنامه هایی که از این تکنولوژی استفاده میکنند و همینطور تولید حرارت بیشتر به صرفه نیستند البته من در مورد گوشیهای موبایل صحبت میکنم و tablet ها خیلی بهتر و راحتتر از این تکنولوژی استفاده میکنند و بحثشون جداست.:20:

قیمت همیشه حرف اول تو خرید میزنه پس گوشی باید به قیمتش بیرزه البته کسایی که مشکل مالی ندارند بحثشون جداست چون همیشه بهترین رو میخرند و این بحثها براشون معنی نداره.

فعلا این گوشیها مقرون و به صرفه نیستند.:13:

وقتی موقش بشه برندهای معروف و قدیمیکاری مثل سونی یا htc گوشیهایی با این تکنولوژیها رو تولید میکنند و اون هم از بهترین نوعش...پس عجله نکنید و منتظر باشید تا موقش برسه ...البته اینو برای کسایی میگم که میخوان بروز باشند و البته سلیقه ها و نوع کارکرد هم تو افراد مختلف متفاوت هستش و هر کس بسته به نیازش و سلیقه ای که داره گوشی مورد نظرشو انتخاب میکنه.....

ببخشید که سرتونو درد اوردم :31:

R@R#M@N
06-04-2011, 23:24
خوب خداروشکر یکی از خریداران و جواد کنندگان آرک کم شد :دی

kissyou
06-04-2011, 23:36
خوب خداروشکر یکی از خریداران و جواد کنندگان آرک کم شد :دی

سلام دوست عزیز منظورت به من بود؟

فکر نکنم من چیزی در مورد نگرفتن ارک گفته باشم وقتی قیمتش بیاد پایین میگیرم من کسایی رو گفتم منتظر بمونن که تکنولوژی 3d و دو هسته ای رو میخوان :5:

من همین یه هسته هم از سرم زیاده:31:

فقط ارک:31:

فکر کنم به جواد کنندگان ارک اضافه شدم:31:

پیش به سوی ارک و جواد کردنش:5:

Original Titan
06-04-2011, 23:45
نه خير كيس يو جان :31:
اوني كه بايد بفهمه فهميد!
طرف نميدونه هنوز اون عكسي كه آرك اونطور گرفته گوشي هاي ديگه فقط پرده سياه ميگيرن :31:
چه كار كنه ديگه موتوريه :31:

SAEED_BARCELONA
06-04-2011, 23:54
یه مدت نبودن اینا علی دلمون براشون تنگ شده بود. اون دکتر جان کجاست؟بگید بیاد بخندیم تو این روزای آخر اینترنت جهانی:دی

tanatos
07-04-2011, 10:14
اینم چندتا عکس تو تاریکی و محیط داخلی :

مرسی به خاطر عکسها ولی این طور نظر دادن فقط باعث سردرگمی بیشتر بچه ها میشه یا عکسی رو نذارید یا اگه میزارید تو همون وضعیت و شرایط یه عکس هم با یه گوشی دیگه بزارید والا هر شرایطی روی عکس گرفتن تاثیر میزاره و کسی غیر خود عکاس نمیدونه که عکسهای گرفته شده تو چه موقعیتی ایجاد شدند و این عکس برای اون موقعیت نسبت به عکسهای گرفته شده با گوشیهای دیگه چه وضعیتی داره!

hamed malekpour
07-04-2011, 10:45
به نظرتون ایراد ها چییه و قیمتش چنده؟

senaps
07-04-2011, 11:21
اگه واقع بین باشیم نه نتها سنسور exmor نسبت به بقیه رقبا بهتر عمل نکرده بلکه به معنای واقعی کلمه افتضاحه!!
بسیار عالی...من که لذت بردم از عکس هاتون....میشه لطف کنین از همون صحنه،با ایفون 4 و گلکسی و دیزایر و یه دوربین دیجیتال کامکت 8 مگاپیکسلی عکس بندازین برای مردم دنیا تا داستان رو بفهمن؟!

senaps
07-04-2011, 11:44
دو نمونه از فایل های ایجاد شده توسط دوربین ها و گوشی های سونی!!:
طبیعت ایلام توسط k800 :
طبیعت ایلام،کامپکت دیجیتال کمرای سونی،w210 !!

ویرایش شد ضمن عذرخواهی!

Vah!d
07-04-2011, 11:56
برا همینم مجبورم به همه یاد اوری بکنم که این دو عکس که این دوستمون گذاشته،اصلا توسط سونی اریکسون ارک گرفته نشدن!!
ولی فکر کنم توسط همین آرک گرفته شده . در همون قسمتی که شما گفتید نوشته شده توسط چه گوشی گرفته شده این رو میبینیم :

Camera Model : LT15i

که اگه اشتباه نکنم این کد تجاری آرک هست .

~ReZa~
07-04-2011, 12:11
عیبهای گوشی از دید فون ارنا ::8:
تک هسته ای بودن پردازنده با توجه به گوشیهای دو هسته ای موجود بازار.
لگ زدنهای زیاد و سرعت کم.
جنس بد بدنه با پلاستیک نامرغوب.
عکسهاش هم زیاد ابرنگی میزنه به نظرتون با اپدیت درست میشه؟:5:
راستی یه نفر از دوستان قیمت گرفته بود گفته بودن 680 هزار تومان.
به نظرم خیلی جای افت قیمت داره.:8:

MOHAMMAD2010
07-04-2011, 12:37
لگ زدنهای زیاد و سرعت کم.
اینو برای نئو هم تا حدودی گفته بود ! جریان چیه سونی های جدید این جوری شدن !؟