PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Xperia™ Arc & Arc S | گوشي هاي اندرويدي سوني اريكسون با پردازنده هاي 1 و 1.4 گيگاهرتزي

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18

titanium_zarin
23-04-2012, 12:27
سلام

دوستان آندروید 4 برای آرک اس اومده؟؟؟

اومده ...
اما نه برای همه مناطق ...
گوشی ر وبا پی سی سپییت سونی وصل کن ببین بهت خبر اپ رو میده یا نه !!

clau
23-04-2012, 12:30
با سلام بچه ها من xperia arcخودم میخوام رد کنم بهم قیمت دادن450 به نظر شما قیمتش خوبه ردش کنم

Masoud-Studio
23-04-2012, 16:10
برای من از اول هیچ مشکلی نداشت .
با چی روت کردی ؟ برنامه روتت رو تو بگو لطفا .
من با اونی که لینک دادم نتونستم در صورتی که تو xda هم با همون روت کرده بودن.
من با Doom Lord ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] mlord%2FDooMLoRD_v1_Xperia-2011-ICS-ROOT-emu-busybox-su.zip)

اندروید 4 از دید من :
نسبت به رام قبلی ( 2.3.4 ) سنگین تر هست و به پای روونی اون نمیرسه ، چرخش توی منو ها زیاد مثل رام قبلی سریع نیست ( به دلیل رم 512 پایین گوشی ! البته خود سونی هم از قبل گفته بود که شاید به روونی جینجر نباشه )
زیاد با امکانات دوربین حال نکردم ! ورژن قبلی به نظرم بهتر بود
با تعدادی از برنامه هایی که نصب کردم سازگار نبود ( یا دیر باز میشن - یا اصلا باز نمیشن ! به طور مثال برنامه ی Sygic که GPS هست )
لاک ورژن قبلی بهتر بود اگه از راست به چپ میکشیدید گوشی رو سایلنت می رفت ولی الان میره رو دوربین ! سایلنت کردن سریع واجب تر هست یا دوربین ؟؟؟ ( البته این نیاز منه دانشجو هست که سر کلاس می خوام گوشیمو سریع سایلنت کنم D: )
تو ورژن قبلی عکس مخاطبین نسبتا بزرگ بود ولی الان انگار عکس 4*3 واسه مخاطبتون انتخاب کردید و واقعا ریز هست ! ( من که خوشم نیومد !! )

اما : بخش ستینگز واقعا جالب شده ، Rotate صفحه گوشی هم جالب تر شده
به بخش Notifaction کنترلر موزیک هم اضاف شده که واقعا نیاز بود به یه کنترلر !
موقع شماره گیری یه شماره قبلا گوشی حدس نمیزد شماره ی کدوم مخاطبتون رو می خواید بگیرید اما الان اضاف شده

aha2012
23-04-2012, 16:57
salam
با browser خود گوشی کار میکنم و وقتی توی google میرمو چیز میز سرچ میکنم همه ی چیز میزا مطابق با صفحه ی گوشیم لود میشن
به عبارتی view google in mobile هستند
ولی امروز هر چی سرچ میکنم(با اینکه view google in mobile هست) ولی میره توی view google in classic
الان رفته رو اعصابم.کمک کنید................................؟
classic یعنی انگار دارم با pc به google وصل میشم و صفحه مچ گوشیم نیست

VBYOFSKI
23-04-2012, 22:20
تو ورژن قبلی عکس مخاطبین نسبتا بزرگ بود ولی الان انگار عکس 4*3 واسه مخاطبتون انتخاب کردید و واقعا ریز هست ! ( من که خوشم نیومد !! )

در مورد بقیه کاری ندارم چون نظر شخصیه.
ولی این یکی رو باید بگم که یه بار دیکه عکس ها رو ست کن مثل قبل میشه. چون بکاپ گرفتی و الان دوباره ریکاوری کردی اینجورین.

Masoud-Studio
24-04-2012, 12:37
در مورد بقیه کاری ندارم چون نظر شخصیه.
ولی این یکی رو باید بگم که یه بار دیکه عکس ها رو ست کن مثل قبل میشه. چون بکاپ گرفتی و الان دوباره ریکاوری کردی اینجورین.
عکس مخاطبین بزرگ شد اما کیفیت افتضاح !

DaaVooD
24-04-2012, 14:25
5 اردیبهشت، آرک اس 630 تومن

omidnejat
24-04-2012, 14:59
دوستان من ارک اس دارم اپدیت اندروید 4 برام اومده می خوام ببینم اگه اپدیت کنم چه چیزایی رو از دست می دم و چه چیزایی اضافه میشه اصلا اپدیت بکنم یا نه مهمترین نرم افزارایی که لازم دارم ttpod - kacend هستند اینا رو 4 کار می کنه؟

cool20063
24-04-2012, 16:29
من با Doom Lord ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] mlord%2FDooMLoRD_v1_Xperia-2011-ICS-ROOT-emu-busybox-su.zip)

اندروید 4 از دید من :
نسبت به رام قبلی ( 2.3.4 ) سنگین تر هست و به پای روونی اون نمیرسه ، چرخش توی منو ها زیاد مثل رام قبلی سریع نیست ( به دلیل رم 512 پایین گوشی ! البته خود سونی هم از قبل گفته بود که شاید به روونی جینجر نباشه )
با تعدادی از برنامه هایی که نصب کردم سازگار نبود ( یا دیر باز میشن - یا اصلا باز نمیشن ! به طور مثال برنامه ی Sygic که GPS هست )
لاک ورژن قبلی بهتر بود اگه از راست به چپ میکشیدید گوشی رو سایلنت می رفت ولی الان میره رو دوربین ! سایلنت کردن سریع واجب تر هست یا دوربین ؟؟؟ ( البته این نیاز منه دانشجو هست که سر کلاس می خوام گوشیمو سریع سایلنت کنم D: )

موقع شماره گیری یه شماره قبلا گوشی حدس نمیزد شماره ی کدوم مخاطبتون رو می خواید بگیرید اما الان اضاف شده

تو قسمت دولوپر اپشن برو نظرت عوض میشه :46:

saver
24-04-2012, 18:42
دوستان من ارک اس دارم اپدیت اندروید 4 برام اومده می خوام ببینم اگه اپدیت کنم چه چیزایی رو از دست می دم و چه چیزایی اضافه میشه اصلا اپدیت بکنم یا نه مهمترین نرم افزارایی که لازم دارم ttpod - kacend هستند اینا رو 4 کار می کنه؟
kascend کار نمیکنه
backup & restore هم کار نمیکنه
ttpod رو نمیدونم ولی برنامه های مشابه زیاده

aha2012
25-04-2012, 16:28
salam
با browser خود گوشی کار میکنم و وقتی توی google میرمو چیز میز سرچ میکنم همه ی چیز میزا مطابق با صفحه ی گوشیم لود میشن
به عبارتی view google in mobile هستند
ولی امروز هر چی سرچ میکنم(با اینکه view google in mobile هست) ولی میره توی view google in classic
الان رفته رو اعصابم.کمک کنید................................؟
classic یعنی انگار دارم با pc به google وصل میشم و صفحه مچ گوشیم نیست
یعنی کسی نمیدونه چیکارش کنم تا درست بشه؟

Masoud-Studio
25-04-2012, 18:48
بچه ها مشکلی با اجرای برنامه ها تو اندروید 4 ندارید ؟
برنامه ها مثل رام قبلی راحت اجرا میشن ؟؟

( بازی های سنگین که به هیچ وجه روش اجرا نمیشن مثل آسفالت )

cool20063
25-04-2012, 20:34
بچه ها مشکلی با اجرای برنامه ها تو اندروید 4 ندارید ؟
برنامه ها مثل رام قبلی راحت اجرا میشن ؟؟

( بازی های سنگین که به هیچ وجه روش اجرا نمیشن مثل آسفالت )

من که ندارم ! تازه سبکتر هم شدن ! نیاز به تسک کیلر هم دیگه توش نیست .
من میتونم روت کنم ! با هر برنامه ای که بگی تست کردم error ADB میده !?

DaaVooD
28-04-2012, 22:24
قیمت امروز 9 ام اردیبهشت : 623

am2
29-04-2012, 00:37
بچه ها این چندتا چیز رو توی بازار کی قیمتش رو داره؟

اول قاب خود گوشی(سفید و مشکی)
دوم محافظ صفحه گوشی
سوم این پایه گوشی...چیز شیکیه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پ.ن:گویا اولی دور و بر 25 تومن؟اره؟سفیدش یا مشکیش؟خودمون نمیتونیم عوض کنیم؟

aha2012
29-04-2012, 21:46
سلام.من با گوشیم دیگه نمیتونم تماس بگیرم.آنتن هست ولی وقتی شماره میگیرم سریع روی آنتن علامت ضربدر میاد.لطفا سریع چواب بدید رفته رو اعصابم.ممنون arc

pouria2x2
29-04-2012, 22:07
من از وقتی آپدیت کردم به 2.3.4 _ 62. نور این دو تا چراغ کنار کلید home خیلی زیاد شده . انگار زنون بستی روش :18:
چیکار کنم مثل قبل شه . چشم داره در میاد

saver
29-04-2012, 23:16
من از وقتی آپدیت کردم به 2.3.4 _ 62. نور این دو تا چراغ کنار کلید home خیلی زیاد شده . انگار زنون بستی روش :18:
چیکار کنم مثل قبل شه . چشم داره در میاد
یه سری من کاستوم رام ریخته بودم اینطوری شد که با تعویض دوباره رام درست شد
البته یه فایلی هست (گوشی باید روت باشه) به اسم no led که میریزی تو گوشی کلا خاموش میشه
تو انجمن تخصصی دنبالش بگردی پیدا میکنی

Masoud-Studio
30-04-2012, 20:08
چه مقدار رم آزاد تو اندروید 4 دارید ؟
تو 2.3.4 چه قدر بود ؟؟ D:

من الان 90 مگ رم آزاد دارم

cool20063
30-04-2012, 22:49
چه مقدار رم آزاد تو اندروید 4 دارید ؟
تو 2.3.4 چه قدر بود ؟؟ D:

من الان 90 مگ رم آزاد دارم

من اگر نخوام چیزی اضافه تر از برنامه های اصلی گوشی ران داشته باشم به راحتی 202 :5:
تو 2.3.4 به زور روت و gemini و التماس و خواهش 130 تا تا 180 .
امروز هم تنوستم بدونه حرکت خفنی منو های گوشی رو فارسی کنم و OTG هم نصب کردم که خیلی عالی جواب داد . ولی بعضی از برنامه ها تو ics نصب نمیشه مثل navitel

Mohammad King
01-05-2012, 13:21
سلام

دوستان کسی آرک اسش ترک نخورده بغل سنسورش؟

از من یه ترک مویی خورده!!!

چی جوریه؟

am2
02-05-2012, 01:01
سلام

چی جوریه؟
از منم ترک داره..در به در دنبال قابشم :41:

Masoud-Studio
02-05-2012, 18:36
من اگر نخوام چیزی اضافه تر از برنامه های اصلی گوشی ران داشته باشم به راحتی 202 :5:
تو 2.3.4 به زور روت و gemini و التماس و خواهش 130 تا تا 180 .
امروز هم تنوستم بدونه حرکت خفنی منو های گوشی رو فارسی کنم و OTG هم نصب کردم که خیلی عالی جواب داد . ولی بعضی از برنامه ها تو ics نصب نمیشه مثل navitel
یعنی بدون روت OTG رو راه انداختی ؟
من با روت راه انداختم کردم ( واسه فلش مموری )

pouria2x2
03-05-2012, 07:07
سلام

چی جوریه؟

رنگ سرمه ایش تقریبا همش بعد یه مدت ترک میخوره
برا من 2 تا ترک هم کنار دکمه های گوشی خورده :41:

منم میخوام قابشو عوض کنم .قاب آرک اس رو میشه روی آرک انداخت ؟
یه سوال دیگه برای وصل کردن فلش به گوشی باید چیکار کنم ( چه نرم افزار و سخت افزاری لازم داره؟ )

Hamed.tba
03-05-2012, 09:36

اندروید 4 از دید من :

آقا من هم اصلا راضی نیستم :grrr:
منم آرک اس دارم
آپدیت کردم و اصلا راضی نیستم

سرعت گوشی مثل سابق نیست
تو بازی هایی مثل jelly tower یا نمیدونم چند تا دیگه تاچ ام خوب کار نمیکنه و اصلا نمیشه رو آیکن ها کلیک کرد
اصــــــــــــلا راضی نیستم از این 4
و الان دنبال اینم که چطوری برگردونم به همون 2.3.4
اعصابم خورده خدایی .....من از سرعت خفن این گوشی خوشم میامد که با این آندروید زده بــــیییب....

Hamed.tba
06-05-2012, 10:53
بالاخره از آندروید 4 رفتم به همون 2.3.4 .....

بازم از ما گفتن هنوز 4 ، 4 نشده ....

berendji
06-05-2012, 14:02
بالاخره از آندروید 4 رفتم به همون 2.3.4 .....

بازم از ما گفتن هنوز 4 ، 4 نشده ....

من آرک دارم و از وقتی گرفتم هیچ آپدیتی نزدم.پس الان هم این 4.0.2.0.62 رو نزنم؟

kkevinloren2006
06-05-2012, 16:55

2.3.4 build42 از همه بهتره

Hamed.tba
07-05-2012, 15:50

آره آقا نزن که اصلا جالب نیست البته اگه یه خورده کم شدن سرعت گوشی برات مشکلی نیست .

من که اگه یه ذره هم گیر کنه میکوبمش به دیوار.
همونطوری که خدابیامرز p990 رو کوبیدم تو دیوار جاشم هنوز هست :)) ایناهاش :

kkevinloren2006
07-05-2012, 16:34
آره آقا نزن که اصلا جالب نیست البته اگه یه خورده کم شدن سرعت گوشی برات مشکلی نیست .

اعصاب نداریا...:banghead::D

ATA FARZADI
07-05-2012, 16:49
الاناست که دیگه سونی از دستت شکایت بکنه.....

berendji
07-05-2012, 20:13

مخلصم داداش .با آموزش تصویری و به شکل کاملا روشن و گویا فهمیدم که چرا نباید آپدیت کنم !

kingi
07-05-2012, 20:50
سلام خدمت همه دوستان!!
من یه مشکل اساسی پیدا کردم!
راستش قصد دارم یه گوشی xperia arc s بگیرم،ولی امروز فهمیدم به علت شباهت ظاهری دقیق این گوش با مدل arc ؛بعضیا سو. استفاده می کنن و به جای arc sٰ؛ارک معمولی میدن.

اگه ممکنه دوستان و اساتید یه راه تشخیص(به قول پزشکان خودمون:بالینی!) معرفی کنن ؛که بتونم فی الفور تو مغازه تشخیص بدم گوشی چیه.مثلا یه نوشته داخل گوشی؛باتری؛یا تو خود سیستم و ... و راه حل هایی که سریعا جواب بدن.

h!tman
07-05-2012, 20:54
به راحتی
روی جعبه
و توی دستگاه دکمه پایینی سمت چپ رو بزنید وارد Setting بشید آخرین قسمت About phone و قسمت Device Name باید نوشته باشه Arc S

kingi
07-05-2012, 21:05
به راحتی
روی جعبه
و توی دستگاه دکمه پایینی سمت چپ رو بزنید وارد Setting بشید آخرین قسمت About phone و قسمت Device Name باید نوشته باشه Arc S

والا اگه به جعبش بود کمه این اقایون محترم کلاه بردار که به این راحتی کاسبی نمی کردن.

منظورتون از اون دکمه؛همونیه که عکس یه فلش داره؟؟اخه من تابه حال ارک اس دستم نگرفتم و این دکمه رو از روی تصاویر پیدا کردم.
این بخش about phone قابل -- نیست؟؟که مثلا هکش کنن؟؟

راستی اگر از دوستان کسی مطلع هست از محتویات جعبه؛لطف کنه و بنویسه !بعدا از خجالتش درمیایم!!!

ممنون!!:40::31::31::31:

saver
07-05-2012, 21:41
والا اگه به جعبش بود کمه این اقایون محترم کلاه بردار که به این راحتی کاسبی نمی کردن.

منظورتون از اون دکمه؛همونیه که عکس یه فلش داره؟؟اخه من تابه حال ارک اس دستم نگرفتم و این دکمه رو از روی تصاویر پیدا کردم.
این بخش about phone قابل -- نیست؟؟که مثلا هکش کنن؟؟

راستی اگر از دوستان کسی مطلع هست از محتویات جعبه؛لطف کنه و بنویسه !بعدا از خجالتش درمیایم!!!

ممنون!!:40::31::31::31:
دوست عزیز به بزرگی و با فونت درشت روی خود جعبه نوشته arc s

در ضمن موقعی که باطری رو در میاری جلوی مدل نوشته lt-18 که مال آرک معمولی lt-15 هست

در ضمن به نظرم نگیر برو سراغ دو هسته ای ها
جعبه قرمز گوشی سفیده
جعبه سبز گوشی مشکیه

Mohammad King
08-05-2012, 09:49
سلام

دوستان

این ترکی که بعد از مدتی گوشی بر میداره خودش موقع فروش از قیمت گوشی میندازه؟؟؟

قابشم میشه عوض کرد؟؟؟

h!tman
08-05-2012, 09:52
سلام

دوستان

این ترکی که بعد از مدتی گوشی بر میداره خودش موقع فروش از قیمت گوشی میندازه؟؟؟

قابشم میشه عوض کرد؟؟؟

Arc هنوز مشکل ترک رو داره ؟:دی
میشه قاب رو عوض کرد

Mohammad King
09-05-2012, 09:09
سلام

الان آرک اس تو چه قیمته دوستان؟

adrenalin
09-05-2012, 12:38
630 تومن تو دیجی کالا

DaaVooD
09-05-2012, 13:13
550 تومن...

Mohammad King
10-05-2012, 10:11
ارک اس الان 610 قیمت گرفتم....

ازم 420 برداشتن ندادمش....

یه سوال داشتم

دوستان کسی هست که قاب گوشیشو عوض کرده باشه؟؟؟

قاب گوشی رو عوض کنی فابریک بگیری مثل اولش هست؟

موقع فروش میزنه روی قیمت گوشی؟

Masoud-Studio
10-05-2012, 13:46
یکی لینک دانلود رام رسمی 2.3.4 بیلد 58 خاورمیانه رو داره بده ما ؟؟

Mohammad King
10-05-2012, 14:02
دوستان کسی لینک سایت سونی رو نداره که در مورد این ترک توضیح داده ؟

Ali Delkhosh
10-05-2012, 21:31
دوستان کسی هست که قاب گوشیشو عوض کرده باشه؟؟؟
قاب گوشی رو عوض کنی فابریک بگیری مثل اولش هست؟

داداش به جواب رسیدی یا جایی پیدا کردی به منم یه ندا بده بی زحمت
من که تا حالا به جواب نرسیدم :13:

Mohammad King
12-05-2012, 15:53
ما که رفتیم برای فروش گوشیمون

از سونی بدم اومد به خاطر چنین نقص بزرگی...

گوشی بعدی که میخوام بخرم galaxy s2 هست که احتمالن امروز اینو میدم یه چیزی سر میدم میگیرمش...

h!tman
12-05-2012, 19:48
زیاد سر ندی
اگر دست دو باشه 70-80سر بده یارو ذوق مرگم میشه:دی

Mohammad King
12-05-2012, 21:28
فلن که گوشیو 460 فروختم دوستان

گفت یه روز بمونه برای تست فردا بیا پولو بدم بهت

sII تمیز دست دو چه قیمته؟

h!tman
13-05-2012, 17:05
به خاطر سقوط قیمتش الان حدود 720*730 هم گیر میاد
پس قاعدتا تا 600 هم میتونی بگیری

Mohammad King
13-05-2012, 20:52
خب گوشی رو فروختم 460 پولشم گرفتم امروز...

حالا موندم Evo 3D بگیرم با SII

h!tman
13-05-2012, 21:01
Evo بی نهایت از s2 ضعیف تره ! ساپورتشم رو هواست و حتی از رقیب 3D خودش اپتیموس هم عقب تره
S2 مردیه برا خودش : ))

sonkia
14-05-2012, 11:39
بچه ها یه سوال دارم, خیلی واسم حیاتیه
میگم میشه کاری کرد که وقتی یکی از مخاطبین بهت زنگ میزنه, فقط اسمش بیوفته؟
چون اگه دقت کرده باشین وقتی کسی بهتون زنگ میزنه, زیر اسمش شماره اش هم با فونت کوچیکتر میوفته روی صفحه
ممنون
راستی اگه نمیشه, یه برنامه بهم معرفی كنيد که بعضی مخاطبینم رو مخفی کنه

sonkia
14-05-2012, 15:46
بچه ها یه سوال دارم, خیلی واسم حیاتیه
میگم میشه کاری کرد که وقتی یکی از مخاطبین بهت زنگ میزنه, فقط اسمش بیوفته؟
چون اگه دقت کرده باشین وقتی کسی بهتون زنگ میزنه, زیر اسمش شماره اش هم با فونت کوچیکتر میوفته روی صفحه
ممنون
راستی اگه نمیشه, یه برنامه بهم معرفی كنيد که بعضی مخاطبینم رو مخفی کنه

توروخدا یکی کمکم کنه, خیلی ضروریه

johnypersian1656
14-05-2012, 18:04
توروخدا یکی کمکم کنه, خیلی ضروریه
با برنامه ی smart guard میتونین کانتکتهایی که میخواین رو hidden کنین.یا برنامه های مثل phone privacy protector هم همین کار رو میکنه. ولی اگه میخواین شماره طرف نمایش داده نشه باید dialer ی دیگه رو به جز دایلر خود گوشی نصب کنین

h!tman
14-05-2012, 19:15
Go Dialer به نظرم نشون نمیداد
شرمنده حضور ذهن قوی ندارم:دی

mohsen8
15-05-2012, 10:21
سلام دوستان من گوشیم آرک هست می خوام عوضش کنم اکسپریا اس بگیرم.دیروز رفتم برای یکی که ببینم چقدر می ره گوشیم مغازه دار هست نامرد گفت قیمتا خیلی اومدن پایین گوشیمو می گفت310ازم می بره بعد گفت ارک اس رو خودش می ده460منم گفتم یه دونه بهم بده خواستم ازش ببرم بعد زد زیر حرفش خلاصه از این مغازه دارها باید ترسید مراقب باشید یکم اطلاعات ندارید راحت سرتون کلاه می زارن.حالا گوشیم چقدر می ارزه بفروشمش حدود یک سال هست دارمش خودم 750 گرفتم

یهد این اکسپریا اس بعضی جاها دیدم 850می دن خوب همین قیمت بگیرم همین گوشی شاپ این قیمت می ده ممنون طولانی شد:20:

Mohammad King
18-05-2012, 00:35
سلام دوستان من گوشیم آرک هست می خوام عوضش کنم اکسپریا اس بگیرم.دیروز رفتم برای یکی که ببینم چقدر می ره گوشیم مغازه دار هست نامرد گفت قیمتا خیلی اومدن پایین گوشیمو می گفت310ازم می بره بعد گفت ارک اس رو خودش می ده460منم گفتم یه دونه بهم بده خواستم ازش ببرم بعد زد زیر حرفش خلاصه از این مغازه دارها باید ترسید مراقب باشید یکم اطلاعات ندارید راحت سرتون کلاه می زارن.حالا گوشیم چقدر می ارزه بفروشمش حدود یک سال هست دارمش خودم 750 گرفتم

یهد این اکسپریا اس بعضی جاها دیدم 850می دن خوب همین قیمت بگیرم همین گوشی شاپ این قیمت می ده ممنون طولانی شد:20:
سلام

من آرک اس فروختم 460

بعد یه دونه آرک اس سفید دست دو از یه مغازه دیگه قیمت کردم میداد 500

نوشم قیمت کردم آرک اس 590

sia_matrix2000
18-05-2012, 11:36
سلام به همه دوستان عزیز
به شدت نیاز به MAC Address گوشیم دارم ولی داخل status>setting که میرم مینویسه Unavailable. کسی میتونه کمکم کنه که MAC adrdresse گوشیم رو پیدا کنم؟؟!!
گوشیم Xperia Arc S هستش و هنوزم سیستم عاملش رو update نکردم . Android 2.3.4 هست.

---------- Post added at 11:36 AM ---------- Previous post was at 11:35 AM ----------

سلام به همه دوستان عزیز
به شدت نیاز به MAC Address گوشیم دارم ولی داخل status>setting که میرم مینویسه Unavailable. کسی میتونه کمکم کنه که MAC adrdresse گوشیم رو پیدا کنم؟؟!!
گوشیم Xperia Arc S هستش و هنوزم سیستم عاملش رو update نکردم . Android 2.3.4 هست.

mehdi30nema
18-05-2012, 19:53
بچه ها لطفا کمک کنید .

امروز رفتم با یکی از دوستانم بازار موبایل تا براش آرک اس بگیرم . تمام مغازه ها رو قیمت گرفتیم و از 595 تا 610 قیمت دادن ( بی گارانتی ) آخره سر یک آرک اس سفید 600 تومان از یکی از مغازه ها گرفتیم و اونجا با گوشی کار هم کردیم و مشکلی نداشت .
براش مموری و کیف هم خریدیم و من از گوشی خودم ( گالکسی اس ) یه سری برنامه و کلیپ هم براش بلوتوس کردم و همه را نصب کرد و مشکلی نداشت .
تا اینکه اومدیم خونه و من گفتم که بزار گوشی را به لپ تاپ وصل کنم تا برنامه و بازی هم براش بریزم ، وقتی وصل شد مموری گوشی را شناخت و یکی دوتا فولدر هم براش ساختم و تا اومدم اولین برنامه را در گوشی کپی کنم دیدم اتصال قطع شده ، گوشی را که نگاه کردم دیدم خاموشه ، هر کاری کردم روشن نشد .
خلاصه به شارژ زدیم و هر کاری کردیم روشن نشد ،
چون دیگه دیر شده بود و جمعه ها بازار موبایل ساعت سه میبنده گوشی را بردیم جای دیگه و به کامپیوترش وصل کرد و گفت فلش میکنه و آندروید 4 هم روش میریزه اما بازم جواب نداد و گوشی روشن نشد ، حتی خوده این تعمیرکاره هم میگفت خیلی عجیبه و احتمالا مشکل سخت افزاری هست .
خلاصه الان من نمیدونم واقعا چی کار کنم ؟ اصلا مشکل چی هست ؟ فروشنده سرمون کلاه گذاشته یا چیزه دیگه ایی هست ؟ اصلا تعمیر گوشی چه قدر خرج داره ؟

خواهشا کمک کنید .

shahabprince
18-05-2012, 23:01
فکر کنم از بس که شانستون بد بوده اینجوری شده
بعید میدونم فروشنده سرتون کلاه گذاشته باشه
وقتی قرار به بدشانسی باشه هر اتفاقی میفته
من شنیدم اگه گوشی بریک بشه دیگه روشن نمیشه
این بریک شدن هم تو روت کردن پیش میاد
من که تا حالا گوشیم رو روت نکردم از همین بریک شدن میترسم

am2
21-05-2012, 20:28
بچه ها لطفا کمک کنید .

امروز رفتم با یکی از دوستانم بازار موبایل تا براش آرک اس بگیرم . تمام مغازه ها رو قیمت گرفتیم و از 595 تا 610 قیمت دادن ( بی گارانتی ) آخره سر یک آرک اس سفید 600 تومان از یکی از مغازه ها گرفتیم و اونجا با گوشی کار هم کردیم و مشکلی نداشت .
براش مموری و کیف هم خریدیم و من از گوشی خودم ( گالکسی اس ) یه سری برنامه و کلیپ هم براش بلوتوس کردم و همه را نصب کرد و مشکلی نداشت .
تا اینکه اومدیم خونه و من گفتم که بزار گوشی را به لپ تاپ وصل کنم تا برنامه و بازی هم براش بریزم ، وقتی وصل شد مموری گوشی را شناخت و یکی دوتا فولدر هم براش ساختم و تا اومدم اولین برنامه را در گوشی کپی کنم دیدم اتصال قطع شده ، گوشی را که نگاه کردم دیدم خاموشه ، هر کاری کردم روشن نشد .
چون دیگه دیر شده بود و جمعه ها بازار موبایل ساعت سه میبنده گوشی را بردیم جای دیگه و به کامپیوترش وصل کرد و گفت فلش میکنه و آندروید 4 هم روش میریزه اما بازم جواب نداد و گوشی روشن نشد ، حتی خوده این تعمیرکاره هم میگفت خیلی عجیبه و احتمالا مشکل سخت افزاری هست .
خلاصه الان من نمیدونم واقعا چی کار کنم ؟ اصلا مشکل چی هست ؟ فروشنده سرمون کلاه گذاشته یا چیزه دیگه ایی هست ؟ اصلا تعمیر گوشی چه قدر خرج داره ؟

خواهشا کمک کنید .
سلام..پستهای این صفحه این تایپیک رو بخون..گویا یکی دیگه مشکلی شبیه خودت داشته...نکنه اصلا خودت بودی؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] estan.net/showthread.php?t=177647&page=192

mehdi30nema
22-05-2012, 16:18
اونم پست خودم بود تو اون یکی فروم

golmohammadi
22-05-2012, 23:40
بچه ها لطفا کمک کنید .

خواهشا کمک کنید .
شما شارژر را وصل کن به گوشی
بعد از 2 ساعت بیا ببین روشن میشه ؟
چون احتمالش هست باطری تموم شده باشه

فکر کنم از بس که شانستون بد بوده اینجوری شده
بعید میدونم فروشنده سرتون کلاه گذاشته باشه
وقتی قرار به بدشانسی باشه هر اتفاقی میفته
من شنیدم اگه گوشی بریک بشه دیگه روشن نمیشه
این بریک شدن هم تو روت کردن پیش میاد
من که تا حالا گوشیم رو روت نکردم از همین بریک شدن میترسم
من بارها روت کردم مشکلی پیش نیومده
بندرت پیش میاد
مخصوصا گوشیهای سونی که خیلی بهترند

گالاکسی نوت خودمو به اندروید 4 اصلی اپدیت نکردم
البته برا آلمان اومده فعلا
چون گزارشی از بریک شدن گوشی و ... شده بود

بچه ها آندروید 4 برا آرک اس چطوریه ؟
البته من امشب خودم یکیو اپدیت میکنم و فردا مشخص میشه
ضمنا تم سایت چقدر بد شده یه جور شدم وقتی دیدمش

am2
23-05-2012, 00:41
توی فروم xda دیده بودم تایپیکی در مورد انبریک کردن گوشی ارک هست..میخوای اونجا هم یه سری بزن
ادرس تایپیکش رو ندارم..ولی توی بخش ارک بگردی پیداش میکنی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3RFWHRDcmVhdGlvbiBUaW1lAFNhdCA5IEp1bCAyMDExIDE1OjM yOjQ5IC0wNjAwnGYDGgAAAAd0SU1FB9sHCgUyLLDTgEEAAAAJc EhZcwAACvAAAArwAUKsNJgAAAAEZ0FNQQAAsY8L/GEFAAAAU0lEQVR42mP8DwQM+EE+w38ksHr16v/v37//jw5QFOnr64MxukIURXx8fCCrMRRiVQTCvb29pJnEguwNRUVFMH 3gwAEGAQEBhAQB34E5jESEEwMAk3u/7r9wYO0AAAAASUVORK5CYII= forumdisplay.php?f=962 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

golmohammadi
23-05-2012, 13:54
ارک اس را اپدیت کردم
جالب شده
در کل راضی کنند هستش ....

Hamed.tba
24-05-2012, 00:02
سلام به همه دوستان عزیز

---------- Post added at 11:36 AM ---------- Previous post was at 11:35 AM ----------

سلام به همه دوستان عزیز

آقا شما این کد رو تو گوشی بزن وقتی به نت وصلی یه سری اطلاعات میده من قبلا یه کم بهش نگاه کرده بودم فکر کنم توش مک آدرس هم بود .
*#*#4636#*#*

راستی همون بهتر که آپدیت نکردی .
من آپدیت کردم انقدر بدم اومدم که دوباره گوشیمو فلش کردم و بعد دوباره روت کردم .
منم آرک اس دارم .

Masoud-Studio
24-05-2012, 01:55
یکی لطف می کنه لینک دانلود رام 2.3.4 ( یه بیس باند که روت بشه , 58 رو نتونستم روت کنم ترجیها 48 ) رو میده ؟ مال خاورمیانه رو میخوام ! هنک کنگ کیبوردش جالب نیس پ.ن : بعد از دانگرید به 2.3.4 و ناراضی بود از نسخه هنگ کنگ یه بار دیگه اندروید 4 رو فلش زدم تمام برنامه هامو هم که حذف کرده بودم , با برنامه روت تولز هم برنامه های اضافی خود گوشی رو هم حذف کردم که در نهایت 210 مگ رم تونستم آزاد کنم D: قبلا با برنامه های خودم به زور 100 مگ رم آزاد داشتم ! الان سرعت گوشیم قابل رضایت هست حالا ببینم بازی های سنگین مثل TinTin , Battlefield , Modern Combat , Asphalt روش راحت اجرا میشن یا نه ...

golmohammadi
24-05-2012, 02:18
آندریود 4 حس میکنم کمی کند هست
ولی در کل بدنیست
تنظیمات گوشی بهتر شده
ولی بعضی جاها حس میکنمکند میشه گوشی
مثلا موقع کار کردن با دیکشنری و بعضا بعضی برنامه های دیگر مثل فایل منیجر و .... کمی کندی میبینم
و اون روونی که در 2.3.4 داشت را الان داره
فکر کنم منم برم 2.3.4 یه روزی
ولی قابلیت انتقال برنامه به مموری پیشفرض وجود داره بدون نیاز به روت و ...

mehdi30nema
25-05-2012, 11:14
بچه ها لطفا کمک کنید .

خواهشا کمک کنید .

من گوشی رو با هزار زحمت به تعمیرگاه پارس نیکاتل دادم ( چون گارانتی نداشت ) . الان بعد از یه هفته زنگ زدن و میگن که برد گوشی مشکل پیدا کرده و ما نمیتونیم تعمیرش کنیم ؟
به نظرتون چی کار کنم ؟ تعمیر گاه خوب کسی سراغ داره ؟ اصلا با همین شرایط گوشی را چند ور میدارن ؟

Mohammad King
25-05-2012, 14:02
من گوشی رو با هزار زحمت به تعمیرگاه پارس نیکاتل دادم ( چون گارانتی نداشت ) . الان بعد از یه هفته زنگ زدن و میگن که برد گوشی مشکل پیدا کرده و ما نمیتونیم تعمیرش کنیم ؟
به نظرتون چی کار کنم ؟ تعمیر گاه خوب کسی سراغ داره ؟ اصلا با همین شرایط گوشی را چند ور میدارن ؟

ببین برگه ای نوشته ایی چیزی میتونی از نیکاتل بگیری که گوشی مشکل داره بعد مدرک داری برو از فروشنده شکایت کن...

من جای تو حرصم گرفته

mehdi30nema
25-05-2012, 14:47
ببین برگه ای نوشته ایی چیزی میتونی از نیکاتل بگیری که گوشی مشکل داره بعد مدرک داری برو از فروشنده شکایت کن...

من جای تو حرصم گرفته

نه بابا مدرک کجا بود ، تو فاکتور نوشته شده گوشی بدون گارانتی هست .
همون روز اول با فروشنده هم دعوام شد ، گفت اینجا تست کردی مشکلی نداشته ، از کجا معلوم گوشی را ننداخته باشی زمین . ؟
کلا مثل اینکه این 600 تومان رفت تو پاچمون . عیب نداره مثل این میمونه که یک ماه مجانی کار کنم دیگه .

h!tman
25-05-2012, 14:52
نمیتونی یک گارانتی آشنا پیدا کنی 100بش بدی یک گارانتی برات صادر کنه ؟
خیلی ستمه اینجوری که :(

h!tman
25-05-2012, 14:54
آخه لپ تاپ اونقدر جون نداره یک پالس به این قدرت بده که برد رو بسوزونه
احتمالا اتصالی یا چیزی بوده
دلیلی که میگم به گارانتی رشوه بدی برا اینه که گارانتی گوشی رو خودش عوض نمیکنه
گوشی رو مرجوع میکنه و احتمالا با این کار نرم میشن و قبول میکنن

mehdi30nema
25-05-2012, 15:28
آخه کسی حاظر نمیشه گوشی با این شرایط رو گارانتی بکنه که .
اگه همین جوری 300 تومان هم ازم وردارن خوبه . نمیدونید کجا میتونم گوشی رو آب کنم ؟
تو علایدین چی ؟ اونجا تعمیر کاری که برد دست دوم داشته باشه نیست ؟

خدایی حالم خیلی گرفته است ، میخاستم مثلا یکی دو ماه دیگه گوشی خودم رو عوض کنم حالا با این داستان فعلا باید صبر کنم .

ATA FARZADI
26-05-2012, 07:05
عجب اشتباهی کردیم واسه 40-50 تومن اضافه تر آرک اس نگرفتم

تاریخ انتشار ics برای ارک کی میشه.....؟

h!tman
26-05-2012, 10:20
آخه کسی حاظر نمیشه گوشی با این شرایط رو گارانتی بکنه که .
اگه همین جوری 300 تومان هم ازم وردارن خوبه . نمیدونید کجا میتونم گوشی رو آب کنم ؟
تو علایدین چی ؟ اونجا تعمیر کاری که برد دست دوم داشته باشه نیست ؟

خدایی حالم خیلی گرفته است ، میخاستم مثلا یکی دو ماه دیگه گوشی خودم رو عوض کنم حالا با این داستان فعلا باید صبر کنم .
بیار علائدین احتمالا بتونن درست کنن
یا ببر بازار موبایل! والا نمیدونم این جوری رو میتونن درست کنن یا نه
حالا تیری تو تاریکی ول بده شاید گرفت و یکی قبول کرد
آخه خودشون که گوشی رو عوض نمیکنن! میفرستن برا سونی

milad_gasemi
26-05-2012, 13:52
سلام عزیزان....
من بعد از مدت ها تحقیق و تفحس و خلاصه خیلی چیزای دیگه تصمیم گرفته بودم ar s رو بخرم ولی اینجا که اومدم و نظراته عزیزان رو خوندم یکمی دلسرد شدم..ترک قاب و مشکل تو اندروید 4..این اواخرم بلایی که سر دوستمون اومده به کل ترسیدم..منم که اصلا شانسی ندارم..هر کجا که یه گوشی خراب باشه نصیبم میشه...به به....:31:

shahabprince
26-05-2012, 18:36
سلام عزیزان....
من بعد از مدت ها تحقیق و تفحس و خلاصه خیلی چیزای دیگه تصمیم گرفته بودم ar s رو بخرم ولی اینجا که اومدم و نظراته عزیزان رو خوندم یکمی دلسرد شدم..ترک قاب و مشکل تو اندروید 4..این اواخرم بلایی که سر دوستمون اومده به کل ترسیدم..منم که اصلا شانسی ندارم..هر کجا که یه گوشی خراب باشه نصیبم میشه...به به....:31:
آخ گفتی داغ دلم رو تازه کردی منم خیلی بد شانسم تو این زمینه
گوشی خوبیه از هر نظر با خریدش پشیمون نمیشی

berendji
26-05-2012, 19:53
[QUOTE=milad_gasemi;7017600]
ترک قاب و مشکل تو اندروید 4../QUOTE]
ترک قاب توی arc هم هست ولی چیز وحشتناکی نیست.اینقدر حساسیت به خرج میدی که بلا سرت میاد! ببین این بی خیالا اصلا به مشکل بر میخورن؟! :46:

adrenalin
26-05-2012, 20:37
ترک قاب توی arc هم هست ولی چیز وحشتناکی نیست.اینقدر حساسیت به خرج میدی که بلا سرت میاد! ببین این بی خیالا اصلا به مشکل بر میخورن؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اخه بنده خدایی که بعد یه مدت یه پولی جمع کرده میخواد یه گوشی بگیره بعد بیاد اینجوری بشه بعد یه مدت خیلی واسه ادم حال گیریه میدونید که چی میگم

mehdi30nema
26-05-2012, 21:10
سلام عزیزان....

نه داداش شما با خیال راحت برو بگیر ، من کلا خیلی بد شانسم ، شش ماهه پیش یه سنمای خانگی ال جی گرفتم 550 تومان از خود فروشگاه مرکزی ال جی تو جمهوری آوردم خونه بازش کردم زدم به برق دیدم کار نمیکنه ، نگو سوخته . شانس آوردم گارانتی داشت چون برام عوضش کردن .
ولی شما برو با خیال راحت بگیر ، بیخیالی هم طی کن طوری نمیشه . خدایی گوشی خوشگلی هست ، از گالکسی اس منم خوشگل تره .

milad_gasemi
27-05-2012, 09:03
نه داداش شما با خیال راحت برو بگیر ، من کلا خیلی بد شانسم ، شش ماهه پیش یه سنمای خانگی ال جی گرفتم 550 تومان از خود فروشگاه مرکزی ال جی تو جمهوری آوردم خونه بازش کردم زدم به برق دیدم کار نمیکنه ، نگو سوخته . شانس آوردم گارانتی داشت چون برام عوضش کردن .
ولی شما برو با خیال راحت بگیر ، بیخیالی هم طی کن طوری نمیشه . خدایی گوشی خوشگلی هست ، از گالکسی اس منم خوشگل تره .
از همتون ممنونم...ولی با این اوصاف بهتر نیست که من از دیجی کالا بخرم و 48 ساعت گارانتی داره؟به قول دوستمون بعضی از مغازه دارا می خوان آدم و بتراشن...نظرتون چیه از دیجی کالا بخرم؟

h!tman
27-05-2012, 10:54
دیجی کالا انتخاب خوبیه

saddegh
27-05-2012, 11:18
سلام دوستان من ارک دارم کابل otg گرفتم حالا از چه روشی اقدام کنم اپدیت به اندروید چهار یا....

ATA FARZADI
27-05-2012, 11:34
آندروید 4 واسه آرک نیومده

واسه آرک اسس اومده...

HamiD-Xfors
28-05-2012, 21:58
كابل HDMI تو جعبش داره؟ اگه نداره چنده قيمتش؟

hamed1297
29-05-2012, 21:08
جالبه بچه های این تاپیک هنوز خبر اومدن ICS رو نگذاشتن واسه آرک.
توی لینک زیر چک کنید ببینید برای گوشیتون آپدیت اومده یا نه:

johnypersian1656
29-05-2012, 23:17
جالبه بچه های این تاپیک هنوز خبر اومدن ICS رو نگذاشتن واسه آرک.
توی لینک زیر چک کنید ببینید برای گوشیتون آپدیت اومده یا نه:

حامد حالا چرا ics های سونی اینجورین؟ :دی (انگار تو سخنگوی شرکتی) واسه همین آرک دیگه گوشی نفس نمیکشه :دی خوب مگه مجبوره قول بده واسه همه ics میده؟ سونی داره از اون طرف پشت بوم میفته پایینا(قبلا ساپورت نداشت حالا ...)

HamiD-Xfors
30-05-2012, 01:16
من چند وقت ميخوام arc s بگيرم تو شكم! اوناييكه كار كردن ميتونن عيباشو بگن؟ :20:

MOH@ND3S
30-05-2012, 01:46
من چند وقت ميخوام arc s بگيرم تو شكم! اوناييكه كار كردن ميتونن عيباشو بگن؟ :20:

من 7 ماهه خریدمش..گوشی خوبی هست..ازش راضیم..خیلی خوبی ها داره..اما در کناره هر خوبی عیبی هم 100 % وجود داره..1-داغ کردن قسمت بالای گوشی در هنگام استفاده سنگین ازون . 2-نداشتن دوربین جلو برای مکالمات تصویری. از مهمترین عیباشه..بقیه چیزاش خوبه

HamiD-Xfors
30-05-2012, 11:52
مرسي ار راهنماييتون :12:

ATA FARZADI
31-05-2012, 13:49
الان گوشیم رو آپدیت کردم به 4.0.4
موقع روشن شدن گوشی sony اومد بعدش xperia
خود همینش خیلی خوشگل کرده

لایو والپیپر های قشنگی هم داره

البته به صورت پیش فرض اسکرین شات نداره...

ATA FARZADI
01-06-2012, 12:06
عیب های این رام ( ics 4.04 ) آرک

نمیدونم چرا این رام فیلم های 720 mkv رو لگ میندازه با mx player در حالی که قبلا با 2.3.4 مشکلی نداشت

ولی فیلم 720 با mp4 مشکلی نداره...

your-roz
02-06-2012, 22:11
ميظه لطفا چندتا از عكسايي كه گرفتينو بزاريد تا منم ببينم كيفتشون چجوري ترجيحا هم تو تاريكي هم تو روشنايي .

mehdi30nema
05-06-2012, 12:02
قیمت بدون گارانتیش به 540 - 45 رسیده . وحشتناک داره پایین میاد .

Mohammad King
05-06-2012, 13:24
شانس اوردم گوشی رو فروختم من 460 فروختم

تازه گوشی هم ضربه داشت هم ترک :دی

Mohammad King
05-06-2012, 14:28
ميظه لطفا چندتا از عكسايي كه گرفتينو بزاريد تا منم ببينم كيفتشون چجوري ترجيحا هم تو تاريكي هم تو روشنايي .

بیا عزیز این عکسو یه زمانی خودم با گوشی خدا بیامرز خودم گرفتم:

#704 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

proserpine
06-06-2012, 14:34
دوست عزیز
من ۲ هفته اس که این گوشی رو دارم. گوشی خیلی خوبیه. عکاسی و فیلمبرداریش عالیه.
یکی از ممعایبش اینه که بالای گوشی با کار زیاد داغ می کنه و دوم اینکه باطریش زود به زود نیاز به شارژ داره و اینکه GPS اش به صورت آنلاین کار می کنه، البته می تونی برنامه دیگه ای براش دانلود کنی و از اون استفاده کنی.

در کل گوشی محشریهههههههههههههه

ATA FARZADI
06-06-2012, 16:07
معما اولی اینه که وقتی از هر وسیله الکترونیکی زیاد کار بکشی به عبارتی پردازنده زیاد تر کار میکنه و هر چی زیادتر کار کنه داغ تر میشه
از اونجایی هم که پردازنده اون قسمت بالا تعبیه شده و گوشیه نازکی هم هست خوب قسمت بالا داغ میکنه
معما دوم اینه که اگر نور صفحه رو کمتر کنید و از ویجت های کمتری استفاده کنید ولایو والاپیپر هم نذارید رم و سی پی یو کمتر درگیر میشه و کمتر باتری استفاده میکنه
و یه تسک کیل هم نصب کنید و بعد از کار کردن با گوشی ازش استفاده کنید gprs هم اگر کاری ندارید باهاش قطع کنید و gps چون ایندو هم شارژ زیادی مصرف میکنه
سوم هم gps که به گفته خودتون هم با نرم افزار های دیگه خوب جواب میده البته ورژن های جدید google maps فقط یه بار دانلود کنه از سری های بعد افلاین کار میکنه...

عکاسیش هم خوبه و فیلمبرداریش کمی تو فوکوس کردن ضعف داره و سریع انجام نمیشه

البته همه اینا از نظر بنده بود و هیچ نظر کارشناسانه ای نیست و فقط تجربه من با این گوشیه

sia_matrix2000
07-06-2012, 11:31
با سلام
من به تازگی یه گوشی Arc s خریدم و قبل از اون یه N97 داشتم. از دوستان کسی می تونه راهنماییم کنه که چطور Back up-contact هایی که از گوشی قبلیم گرفتم رو به گوشی جدید منتقل کنم؟؟!!
گوشی قبلیم رفت زیر ماشین!!! اگر برنامه ای باشه که به صورت مجازی Back up رو بخونه و اطلاعاتش رو نشون بده هم خیلی خوبه.

ATA FARZADI
07-06-2012, 14:28
اگه بک آپ رو تو سیمتون داشته باشید که منتقل میشه مکشلی نداره

بکآپ دیگه هم ذخیره میشه تو مموری

Nice Devil
07-06-2012, 20:39
با برنامه 91 PC Suite میشه تمامی اطلاعاتو از جمله مسیجهاو کانتکتها رو از گوشی سیمبین به آندروید و یا آز اپل به آندروید و یا برعکس انجام دادوالبته باید هر دو گوشی باشن.
با تشکر

sia_matrix2000
09-06-2012, 07:27
سپاس از راهنمایی هاتون ولی یک آپ رو روی کامپیوترم دارم و البته گوشی قبلیم رفت زیر ماشین و به نابودی رفت!!!D:

nihilnigritude
12-06-2012, 11:11
سپاس از راهنمایی هاتون ولی یک آپ رو روی کامپیوترم دارم و البته گوشی قبلیم رفت زیر ماشین و به نابودی رفت!!!D:

فایلو در مموری کارت گوشی قرار بده، وارد برنامه دایالر قست مخاطبها شو ، دکمه منورو بزن اونجا یه گزینه برای ایمپورت کردن هست، اگر نوع فایلت vcf باشه براحتی همه مخاطبها وارد دفترچه تلفنت میشه

chris_k_s
12-06-2012, 23:19
سلام دوستان . سونی اریکسون آرک دارم .
من چند روز پیش گوشیمو به آندروید 4 آپدیت کردم . اما یکم سرعت گوشی اومد پایین و کلا خوشم نیومدو .... . خلاصه بردم بیرون دادم فلشش کردن به 2.3 . بعد از اون شارژ گوشی رو همش صفر نشون می ده و اگه به برق وصلش نکنم و تو حالت شارژ نزارمش خاموش می شه . اصلا درصد شارژ باتری هم بالا نمیره و رو صفر می مونه . ممنون می شم کمکم کنین . مرسی

saeidmot
13-06-2012, 16:37
با سلام .من xperia arc s دارم .بعد از نصب نرم افزار مربوطه در کامپیوتر(sony pc companion)،برنامه پیغام داد که آپدیت android 4.1 موجود است.با توجه به اینکه من از آپدیت تجربه خوبی ندارم ویکبار یک گوشی نوکیا ام (5230) بعد از آپدیت کلا فارسی رو از دست داد و یک گوشی دیگرم کلا داغون شد و هنوز هم درست نشده.آیا با آپدیت به این ورژن این مشکلات پیش خواهد آمد با خیر؟با تشکر

thelastblack
14-06-2012, 12:55
دوستان من دیروز یه آرک اس مشکی خریدم ۵۵۰ ... یارو میخواست نرم‌افزار بریزه نذاشتم.
الان روش ۲.۳.۴ هست آپدیت بعدی نیومده؟ نمیخوام به ۴ آپدیت کنم چون شنیدم یکم سرعت رو کم میکنه. فعلا همین خوبه.
فعلا هم روت نکردم تا امتحانای دانشگاه تموم شه ( :دی ) بعدش میریم تو کار رام و روت و ...
تو جعبش هم HDMI بود ولی OTG نبود. رفتم یکی دوجا کابل OTG تست کردم ولی فلش رو نشناخت. از یکی پرسیدم گفت که اگه آپدیتش نکنی فقط کابل اورجینالش کار میکنه... کابل ارجینالش هم 40تومن بود!
فعلا نخریدم گفتم بیام بپرسم ببینم قضیه چیه بعد برم دنبالش....

Ali Delkhosh
16-06-2012, 22:10
دوستان من دیروز یه آرک اس مشکی خریدم ۵۵۰ ... یارو میخواست نرم‌افزار بریزه نذاشتم.
الان روش ۲.۳.۴ هست آپدیت بعدی نیومده؟ نمیخوام به ۴ آپدیت کنم چون شنیدم یکم سرعت رو کم میکنه. فعلا همین خوبه.
.
به 4 آپدیت کن پشیمون نمیشی
من که خیلی راضیم

saddegh
19-06-2012, 09:12
سلام دوستان گوشی من ارک میخوام اپدیت کنم ولی به هر روشی (فلش و پیسی کامپنیون) پیغام خطا میده لطفا کمکم کنید

fazmanbob
19-06-2012, 09:19
سلام دوستان گوشی من ارک میخوام اپدیت کنم ولی به هر روشی (فلش و پیسی کامپنیون) پیغام خطا میده لطفا کمکم کنید

سلام چه پیغامی میده؟
من دوبار تاحالا آپدیت کردم... به آندروید 4 ازطریق pc cpmanion2.1
البته واسه منم ارور میداد احتمال داره ------ خاصی رو کانکشن اینترنتت باشه که اجازه دانلود نده ... که من از کامپیوتر خونه این دانلودو انجام دادم و حل شد

saddegh
19-06-2012, 10:45
الان دارم اپدیت میکنم با pc cpmanionنمیشه باید با اپدیت سرویس اپدیت کرد اینا دوتان اپدیت سرویس حجمش 38 مگ اینم ادرسش

saddegh
19-06-2012, 17:06
دوستان من به اندروید 4 اپ کردم ولی کابل otg میزنم کول دیسک نمیشناسه علتش چیه؟

p3yman_xl
20-06-2012, 16:32
درود
دوستان من میخوام یک Arc S بخرم میشه درباره این گوشی اطلاعات بدید؟ معایب و مزایا رو بگین.

mehdi30nema
20-06-2012, 21:19
درود
دوستان من میخوام یک Arc S بخرم میشه درباره این گوشی اطلاعات بدید؟ معایب و مزایا رو بگین.
سلام پيمان جان .
گوشى خوبي هست و ديزاين خوبي هم داره . دوربينش هم كه حرف نداره ولي مقدار كم رم و حافظه داخليش ممكنه يه كم اذيت كنه . اما با قيمت الانيش انتخاب خوبيه .

ELSIN
20-06-2012, 22:08
به نظر من که توی علاءدین هستم بهترین گوشی بازار الان Arc S هست قیمتش هم شده 495 نقره ای بدونه

Mohammad King
20-06-2012, 22:19
بزرگترین عیبش اینکه که قابش ترک میخوره

من خودم آرک اس سفید داشتم بالای سنسورش ترک برداشته بود

واس همین گوشی رو فروختم

پ.ن با ذره بین نگاه کردم داشت یه ترک دیگه هم بر میداشت که زودتر گوشی رو ردش کردم رفت

ELSIN
20-06-2012, 22:53
اینا یه سری گارد ژله ای یا پلاستیک فشرده داره که از هر اسیبی دورش میکنه
شما استفاده نمکردی درسته ؟؟؟

adrenalin
20-06-2012, 23:14
مشکل با گارد حل نمیشه چون سی پی یو گوشی بالا هست در اثر گرم و سرد شدن گوشی به مرور زمان ترک برمیداره
شانسی هم ممکن تو 1 ماه ترک بخوره ممکن چند ماه بگزره معلوم نیست

saddegh
21-06-2012, 08:40
کسی جواب من نمیده؟؟؟:19:

vahidsport
29-06-2012, 23:25
آقا یه رم 16 می خوام بگیرم قیمت ش حدود چند هست و چه مارکی بگیرم

jetfire72
30-06-2012, 14:59
سلام
من یه آرک اس خریدم رم 16 هم از اول روش بود! الان چطوری میتونم به گوشیم بگم عکس و نرم افزارو فایلای بلوتوثو بریزه رو مموری؟!
میخوام آپدیتش کنم به اندروید4 کسی میدونه اپدیت کنی سرعتش کم میشه یا مشکلات دیگه ای به وجود میاد یا نه؟

VBYOFSKI
30-06-2012, 18:25

واسه شناسوندن فلش باید از همون روشهای 2.3 استفاده کنی.
پیشفرض نمیشناسه.

سلام
من یه آرک اس خریدم رم 16 هم از اول روش بود! الان چطوری میتونم به گوشیم بگم عکس و نرم افزارو فایلای بلوتوثو بریزه رو مموری؟!
میخوام آپدیتش کنم به اندروید4 کسی میدونه اپدیت کنی سرعتش کم میشه یا مشکلات دیگه ای به وجود میاد یا نه؟

سلام.
مبارک باشه.

نیازی به تنظیم نداره خودش به صورت پیشفرض میریزه تو مموری.
اندروید 4 که سونی داده بیرون کلا باگ نداره. من خودم یه مدت رو آرکم ریخته بودم ولی بعد یه مدت حس کردم مشکل سرعت دارم به خاطر همین برگشتم به 2.3.
آرک اس رو دیگه دقیق نمیدونم. ابلته آرک منم اورکلاک شدست.

--------------------------------

گوشیم با ال سی دی خورد زمین. الان کنار پورت 3.5 روی ال سی دی یه چنتا ترک خوشگل و عمیق و افکت دار افتاده. :31:
تا شب یه عکس ازش میزارم.

147milad
02-07-2012, 11:16
سلام دوستان تحقیق کردم و میخوام arc s بخرم.تا نسخه 4 اندروید اپدیت میشه ایا این نسخه جدید که 4.1 هست و اسمش ابنبات ژله ای هست با مشخصاتی که arc s داره به نظر شما برایarc s هم اپدیت میده.چون تولید سال 2011 هست وکمی قدیمی شده میپرسم.لطفا جواب بدید و راهنمایی کنید که در خریدم اشتباه نکنم.

adrenalin
02-07-2012, 11:36
اولا که نیاز نبود تایپیک جدید بزنید تو همون کلوپ ارک اس یپرسیدید بهتر بود
هنوز هیچی مشخص نیست که 4.1 برای سری 2011 بیاد یا نه ولی کاستوم رام به احتمال 99% واسش میاد

saver
03-07-2012, 21:21
تقریبا از صد مدل فلش مموری 1 دونه رو میشناسه آرک اس

Lord007
04-07-2012, 11:26
سلام.من تازه آرک گرفتم.تاحالا هم گوشی اندرویدی نداشتم.یه چند تا سوال داشتم :
1.روت کردن این گوشی چطوری انجام میشه؟ آیا باید قبلش بک آپ بگیرم از گوشی؟یعنی روت کردن باعث پاک شدن فایل ها و از کار افتادن برنامه های نصب شده میشه یا نه؟
2.بهترین برنامه gps آفلاین برای اندروید چیه؟
3.کرنل گوشی رو برای چی باید عوض کرد؟ کرنل من -2.6.32.9perf هست.
4.چرا بعضی مواقع برنامه ها می نیمایز نمیشن؟ موقعی که سیمبین داشتم هر وقت مثلا توی یه برنامه ای بودم و دکمه ی منو رو می زدم برنامه مینیمایز میشدن ولی توی اندروید انگار شانسیه یعنی بعضی برنامه ها مینیمایز میشن بعضی ها بسته می شن.
5.چرا وقتی گوشی رو به کامپیوتر وصل می کنم توی هیچ فولدری عکس ها و فیلم هایی که گرفتمو نمی تونم ببینم؟ با روت کردن این مشکل حل میشه؟

sAeEd_kHaAn
04-07-2012, 17:15
بچه ها ارک اس با همون 2.3.4 چقدر شارژ نگه میداره ؟ برا یکی از دوستام (:31:) گرفتم از شارژش خیلی شاکیه میگفت اولین بار که شارژ کاملش کرده کمتر از یه روز بیشتر نرفته با استفاده معمولی

147milad
06-07-2012, 10:19
سلام.چند وقته این گوشی arcs رو خریدم ولی هنگام اس ام اس اومدن فقط زنگ میزه و ویبره نمیکنه میشه کمک کنید چطوری ویبره برای اس ام اس رو فعال کنم.منو فارسی ندارم.

ATA FARZADI
06-07-2012, 14:16
دوستان نمیدونم چرا که از اونوقتی که آرکم به 4.0.4 آپگرید کردم

فیلم های 720p رو لگ میندازه

به جزء فرمت mp4
مثلا mkv که قبلا با 2.3.4 میدیدم مشکل نداشت و خیلی رون اجرا میشد اینجا فریم به فریم میندازه

ولی 720mp4 که قبلاً هم بدون مشکل بود الان هم بدون مشکل هست

آخه تو بازی های اچ دی و سنگین هم به مشکل نمیخورم سرعت گوشی هم مناسبه....

فقط مشکلم با فیلم دیدن هست

آخه حیفه واسه فقط یه مشکل دانگرید کرد

147milad
06-07-2012, 15:55
سلام دوستان.من الان ارک اس رو اپدیت کردم اما فیلم های دی وی دی که قبلا پخش میشد دیگه نمیشه

Lord007
06-07-2012, 19:26
سلام.من تازه آرک گرفتم.تاحالا هم گوشی اندرویدی نداشتم.یه چند تا سوال داشتم :
1.روت کردن این گوشی چطوری انجام میشه؟ آیا باید قبلش بک آپ بگیرم از گوشی؟یعنی روت کردن باعث پاک شدن فایل ها و از کار افتادن برنامه های نصب شده میشه یا نه؟
2.بهترین برنامه gps آفلاین برای اندروید چیه؟
3.کرنل گوشی رو برای چی باید عوض کرد؟ کرنل من -2.6.32.9perf هست.
4.چرا بعضی مواقع برنامه ها می نیمایز نمیشن؟ موقعی که سیمبین داشتم هر وقت مثلا توی یه برنامه ای بودم و دکمه ی منو رو می زدم برنامه مینیمایز میشدن ولی توی اندروید انگار شانسیه یعنی بعضی برنامه ها مینیمایز میشن بعضی ها بسته می شن.
5.چرا وقتی گوشی رو به کامپیوتر وصل می کنم توی هیچ فولدری عکس ها و فیلم هایی که گرفتمو نمی تونم ببینم؟ با روت کردن این مشکل حل میشه؟

ما گفتیم بریم به جای 8910 سامسونگ یه گوشی اندرویدی بگیریم تا دیگه مجبور نباشیم تو کلوپ های خاک خورده کلی منتظر جواب باشیم ولی انگار این آرکم دردی از ما دوا نکرد..

am2
06-07-2012, 21:45
ما گفتیم بریم به جای 8910 سامسونگ یه گوشی اندرویدی بگیریم تا دیگه مجبور نباشیم تو کلوپ های خاک خورده کلی منتظر جواب باشیم ولی انگار این آرکم دردی از ما دوا نکرد..
خب دوست عزیز یه سرچ بزنی زودتر جواب میگیری..
1- بستگی به ورژن اندرویدت داره..اگه جدید خریدی اول اپدیت کن به نسخه چهار بعد روتش کن..اگه درست انجام بدی چیزی پاک نمیشه برای روت کردن..ولی برای اپدیت چرا همه چیز پاک میشه
2- marvic,google maps,locus
3- برای تعویض رام و ... تا نیاز نیست عوضش نکن..معمولا کرنل رسمی و رام رسمی بهتر از بقیه رامها و کرنلهاست..
4- خب بعضا برنامه ها رو خود سیستم عامل از حافظه خارج میکن..بستگی به برنامه داره..مثلا بازی رو مینیمایز کنی ممکنه پاوز بشه ممکنه بسته بشه...ممکنه مینیمایز نشه و پیغام بده میخوای خارج بشی یا نه
5- توی فولدر DCIM روی مموری کارتت میتونی ببینیشون

jetfire72
08-07-2012, 18:33
من با باتری آرک اس خودم مشکل دارم
یه روز گذاشتم بعد دیدم باتریش نصف شده بعد cell standby رو نوشته بود 70 باتری رو مصرف کرده!!! درحالی که صفحه نمایش 10 درصد
چی کار کنم این cell standby کمتر باتری رو مصرف کنه؟

Lord007
10-07-2012, 16:28
من تمام نرم افزارها و بازیهایی که توی phone بودو به sd انتقال دادم ولی بازم 291 mb از فونو apps اشغال کرده!! و فقط 70 مگابایت خالی مونده.علتش چیه؟الان می خوام نرم افزار جدید نصب کنم نمی تونم.

cyberlink
10-07-2012, 18:43
سلام
من گوشی رو به آندروید ۴ آبگرید کردم و یکم با کندی عوض کردن اسلایدها در Home Screen و منوی اصلی مواجه میشه که فکر كنم طبیعی باشه!!!!!!!!

یک سوال؟ وقتی چیزی رو نصب میکنیم، یک راست برروی خافظه ی گوشی نصب میشود و بعد باید بهSD Card انتقال داد ودر این بین برنامه هائی هستند که فقط برروی حافظه ی گوشی نصب میشوند وقابل انتقال نیستند که هم اکنون این امر برای من اتفاق افتاده و حافظه ی کوشیم داره منفجر میشه!!!
بعضی گفتن گوشی باید روت بشه ولی اگه روت بشه از گارانتی خارج میشه و در بعضی مواقع ممکنه که بالا هم نیاد…
حالا بنظرتون چکار کنم چون هم روت کردنو بلد نیستم و هم شدیدا نیاز به نصب نرم افزار دارم که با این اوضاع اصلا امکان پذیر نیست
لطفا راهنمائی بفرمائید…

h!tman
10-07-2012, 20:09
من با باتری آرک اس خودم مشکل دارم
یه روز گذاشتم بعد دیدم باتریش نصف شده بعد cell standby رو نوشته بود 70 باتری رو مصرف کرده!!! درحالی که صفحه نمایش 10 درصد
چی کار کنم این cell standby کمتر باتری رو مصرف کنه؟
شما روت کنید
نرم افزار battery calibration رو دانلود کنید و باطریتون رو کالیبره کنید

من تمام نرم افزارها و بازیهایی که توی phone بودو به sd انتقال دادم ولی بازم 291 mb از فونو apps اشغال کرده!! و فقط 70 مگابایت خالی مونده.علتش چیه؟الان می خوام نرم افزار جدید نصب کنم نمی تونم.
شما از Gemini File Manager استفاده کن .احتمالا اکثرشون منتقل نشدن .
شما با App 2Sd این کار رو کردید دیگه ؟

سلام
من گوشی رو به آندروید ۴ آبگرید کردم و یکم با کندی عوض کردن اسلایدها در Home Screen و منوی اصلی مواجه میشه که فکر كنم طبیعی باشه!!!!!!!!

یک سوال؟ وقتی چیزی رو نصب میکنیم، یک راست برروی خافظه ی گوشی نصب میشود و بعد باید بهSD Card انتقال داد ودر این بین برنامه هائی هستند که فقط برروی حافظه ی گوشی نصب میشوند وقابل انتقال نیستند که هم اکنون این امر برای من اتفاق افتاده و حافظه ی کوشیم داره منفجر میشه!!!
بعضی گفتن گوشی باید روت بشه ولی اگه روت بشه از گارانتی خارج میشه و در بعضی مواقع ممکنه که بالا هم نیاد…
حالا بنظرتون چکار کنم چون هم روت کردنو بلد نیستم و هم شدیدا نیاز به نصب نرم افزار دارم که با این اوضاع اصلا امکان پذیر نیست
لطفا راهنمائی بفرمائید…
بله روت از گارانتی خارج میکنه ولی مشکل بالا نیومدن نخواهید داشت. گوشی هم چیزیش بشه میشه رام رسمی رو نصب کرد که دوباره بره تو گارانتی:دی
تنها راهش روته.

Lord007
10-07-2012, 23:52
h!tman جان من gemini file manager رو هم گرفتم یه سری نرم افزار تو قسمت phone to sd لیست می کنه ولی وقتی میخوام انتقالشون بدم به اس دی اون گزینه move to sd خاکستریه و نمیشه روش کلیک کرد :( فکر می کنید عتلش چیه ؟

cyberlink
11-07-2012, 10:04
آقا راهشو پيدا كردم: با نرم افزار Pc Suite for android ميشه بدون روت كردن نرم افزارها و ... روي SD Card نصب كرد خيلي عالي و روون...
اگه خواستين بگين نرم افزارشو بذارم

cyberlink
11-07-2012, 10:06
براي Arc s ممكنه كه سوني آبديت جديدي بده تا مشكل سرعت كه تو 4 هست برطرف بشه؟ كلا آندرويد 4 اصلا حال نداد!!!

Lord007
11-07-2012, 11:22
پس یعنی فقط از طریق اتصال گوشی به کامپیوتر میشه نرم افزار ها رو روی sd نصب کرد? نمیشه از طریق خود گوشی برنامه ها رو دانلود کرد و روی sd نصبشون کرد

VBYOFSKI
11-07-2012, 13:31
پس یعنی فقط از طریق اتصال گوشی به کامپیوتر میشه نرم افزار ها رو روی sd نصب کرد? نمیشه از طریق خود گوشی برنامه ها رو دانلود کرد و روی sd نصبشون کرد

نه دوست عزیز. ربطی نداره.
برنامه هایی که بشه روی SD نصب کرد رو که با گوشی نصب میکنی و بعدش هم Move to SD میکنی.
اونایی رو هم نشه باید گوشی روت باشه تا با برنامه هایی (یا بدون برنامه) مثل Gemini یا Titanium Backup بفرستیشون به SD.

اون PC Suite رو هم من نصب داشتم و تا جایی که یادمه برنامه ای که رو SD نصب نشه رو میزدی رو SD نصب کنه ارور میداد که نمیتونه.

براي Arc s ممكنه كه سوني آبديت جديدي بده تا مشكل سرعت كه تو 4 هست برطرف بشه؟ كلا آندرويد 4 اصلا حال نداد!!!

حتی اگه سونی هم آپدیت نده 100 درصد براش کاستوم رام میدن بیرون. البته الانم کاستوم رام هست که خوب باشه ولی بازم مشکل سرعت رو بعضی هاشون دارن و البته مشکل لگ تو بازی های HD.

گوشیم با ال سی دی خورد زمین. الان کنار پورت 3.5 روی ال سی دی یه چنتا ترک خوشگل و عمیق و افکت دار افتاده.
تا شب یه عکس ازش میزارم.

آقا یادمه که قرار بود تا اون شب عکس بزارم ولی هیچ دوربینی در دسترسم نیست فعلا.

Lord007
11-07-2012, 14:04
روی اندروید 4.0.4 میشه روت رو انجام داد یا نه؟ اگه نمیشه چطوری باید به ورژن های قبلی برگردم؟

cyberlink
11-07-2012, 17:21

بله دوست عزيز، اگه ميخواي همه ي برنامه هات روي كارت حافظه باشه بايد با اين نرم افزار نصب كني، بنده خودم يك هفتست دنبال راه حل بودم كه راحت ترين راه براي نصب روي كارت حافظه رو اين مورد ديدم و ديشب هم حدود 3 گيگ نرم افزار رو بدون هيچ مشكلي با Pc Suite رو كارت حافظه نصب كردم...

h!tman
11-07-2012, 18:24
h!tman جان من gemini file manager رو هم گرفتم یه سری نرم افزار تو قسمت phone to sd لیست می کنه ولی وقتی میخوام انتقالشون بدم به اس دی اون گزینه move to sd خاکستریه و نمیشه روش کلیک کرد :( فکر می کنید عتلش چیه ؟
روت کردید آیا؟

Lord007
11-07-2012, 23:31
نه ولی ظاهرا اندروید 4.0.4 رو نمیشه روت کرد. می شه بگید چیکار باید بکنم تا روت بشه؟

jetfire72
12-07-2012, 08:15
شما روت کنید
نرم افزار battery calibration رو دانلود کنید و باطریتون رو کالیبره کنید

روت کنم درست میشه؟ نکنه مشکل دیگه ای به وجود بیاد؟
خیلی جالبه الان من وقتی با گوشیم کار کنم دیرتر باتریش خالی میشه تا بذارم یه گوشه بهش دست نزنم!!!
میخوام کالیبره کنم باید قبلش روت کرده باشم؟
نحوه روت کردن رو هم میشه توضیح بدین؟ |:

cyberlink
12-07-2012, 09:43
ببخشيد، اين جي پي اس تنظيمات خاصي داره چون براي من خطا يده و ميگه اين برنامه نيازمند يك اتصال داده فعال است!! اين يعني چي و بايد چكار كرد؟

Danitondar
13-07-2012, 09:34
درود
دوستان گرامي براي يكي از دوستانم يه Arc s
پيدا كردم ٣٩٠ كه ٤ ماه كار كرده دوتا خط هم داره كه با توجه قيمتش قابل تحمله
حالا ميخواستم امشب برم تستش كنم كامل بنچمارك هم با اين Antutu ميخوام بگيرم.
الان چندتا سوال دارم
دوستاني كه با اين برنامه تست گرفتن لطف ميكنن يه تست هم بدون كارت حافظه بگيرن تا بدونم چه حدوديه؟
و اينكه تا الان استفاده كرديد بنظرتون چيش ميتونه مشكل داشته باشه
پيشاپيش متشكر

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk 2

h!tman
13-07-2012, 09:49
ببخشيد، اين جي پي اس تنظيمات خاصي داره چون براي من خطا يده و ميگه اين برنامه نيازمند يك اتصال داده فعال است!! اين يعني چي و بايد چكار كرد؟
یک GPS آفلاین خوب بریزید و نقشه ها رو هم دانلود کنید. دیگه مشکلی نخواهید داشت. مثل Maverick

روت کنم درست میشه؟ نکنه مشکل دیگه ای به وجود بیاد؟
خیلی جالبه الان من وقتی با گوشیم کار کنم دیرتر باتریش خالی میشه تا بذارم یه گوشه بهش دست نزنم!!!
میخوام کالیبره کنم باید قبلش روت کرده باشم؟
نحوه روت کردن رو هم میشه توضیح بدین؟ |:
نه باو :دی روت دسترسی به فایل سیستمی هست.
نرم افزار Battery Calibration نیاز به سوپر یوزر داره
حالا یک سوال
ورژن آندرویدتون؟!

درود
دوستان گرامي براي يكي از دوستانم يه Arc s
پيدا كردم ٣٩٠ كه ٤ ماه كار كرده دوتا خط هم داره كه با توجه قيمتش قابل تحمله
حالا ميخواستم امشب برم تستش كنم كامل بنچمارك هم با اين Antutu ميخوام بگيرم.
الان چندتا سوال دارم
دوستاني كه با اين برنامه تست گرفتن لطف ميكنن يه تست هم بدون كارت حافظه بگيرن تا بدونم چه حدوديه؟
و اينكه تا الان استفاده كرديد بنظرتون چيش ميتونه مشكل داشته باشه
پيشاپيش متشكر

چیز حاصیش نمیتونه مشکل داشته باشه.
قیمتش هم انصافا خوب میده. کمتر شد بگیرید.

نه ولی ظاهرا اندروید 4.0.4 رو نمیشه روت کرد. می شه بگید چیکار باید بکنم تا روت بشه؟
خوب شما بدون روت گزینه move to SD برات روشن نمیشه!

Danitondar
13-07-2012, 10:59
متشكر
و بعد يه چيز ديگه از لحاظ ظاهري قابل تشخيص هست كه آرك هست يا آرك اس؟

h!tman
13-07-2012, 11:01
نه
از توی Setting
About Phone
نوشته
ستینگ هم کلید سمت چپ هوم هست

jetfire72
14-07-2012, 07:52
نه باو :دی روت دسترسی به فایل سیستمی هست.
نرم افزار Battery Calibration نیاز به سوپر یوزر داره
حالا یک سوال
ورژن آندرویدتون؟!

2.3
روت میترسم بکنم چون ریسکش زیاده. دیروز صبح تا شب باهاش کارکردم باتریش شد76 درصد. شب تا صبح گذاشتم یه گوشه صبح شده بود 33 درصد!! فکر کنم گوشیم شب کاره :mellow:
ممکنه به خاطر شیم کارت باشه؟
فرمت کنم؟
بعضی موقع ها هم ساعتش تغییر میکنه یعنی خراب میشه. بعضی موقع ها کلا انتن نمیده
یه سوال دیگه اندروید4 به نظرتون بکنم؟

h!tman
14-07-2012, 10:26
تمام اتصالات وایفای و ... قطعه ؟
آخه استند بای غیر ممکنه اینقدر مصرف داشته باشه. باید باطری کالیبره بشه.
روت هم نترسید . خطری نداره.
روت برای آندروید 2.3به صورت زیره :
اگر آرک دارید.
اینم درایور آرکه

cyberlink
14-07-2012, 11:00
خيلي خيطه كه پلير گوشي فقط mp3 پخش ميكنه!!!!!!

h!tman
14-07-2012, 11:03
کی اخه از پلیر گوشی استفاده میکنه

cyberlink
14-07-2012, 13:28
آقا اين پلير گوشي من هروقت آهنگي رو اجرا ميكنه، كنارش ميره عكساي خانوادگي تو گالري رو ميندازه در صورتيكه خود فايل عكس نداره چكار كنم اين كارو نكنه خيلي خيطه...

h!tman
14-07-2012, 13:34
از پلیر گوشی استفاده نکنید
MX player بریزید
در ضمن. توی مموری فایل های هیدن رو چک کنید

Lord007
17-07-2012, 11:04
من تقریبا هر بازی با گرافیک بالایی رو روی آرک نصب کردم یا لگ داشت یا وسطش هنگ می کرد.بعضی ها رم اصلا اجرا نکرد.مثل GTA3
یه مشکل دیگمم اینه که وقتی یه برنامه رو می نیمایز می کنم موقعی که میخوام دوباره بازش کنم میره از اول باز میشه!یعنی در عمل می نیمایز نشده بوده اصلا! این چیزیه که من حتی توو سیمبینم ندیده بودم.

cyberlink
17-07-2012, 12:57
چگونه ميشه دوتا آيكون روي صفحه رو عوض كرد آيكون قفل و دوربين چون باز شدن گوشي با دوربين زياد كارائي نداره و ميخوام چيز ديگه اي بذارم

jetfire72
18-07-2012, 15:55
cell standby مربوط به انتن گوشیه نه برنامه ها. سیم کارتم رایتل بود بیشتر موقع ها هم انتن نمیداد حالا ایرانسل انداختم cell standby شده 34% ولی بازم به نظرم بالاست
یه سوال دیگه
PC Companion رو نصب کردم وقتی start رو میزنم میگه باید به اینترنت وصل باشید در صورتی که من به اینترنت وصلم

p3yman_xl
18-07-2012, 19:42
بعد از 7 سال گوشی عوض کردم و Arc S اولین گوشی آندرویدی من هست.
دوستان من تازه این گوشی خریدم و الان زدمش به شارژ ؛ لطفا اطلاعات لازم رو به من بدید. (نگهداری، شارژ و ... )
چه محافظی براش بگیرم ؟
مرسی

cyberlink
19-07-2012, 14:51
سلام
چند تا نرم افزار مثل پلير نصب كردم كه ويجت دارن ولي ويجت هاش تو قسمت ويجت هوم اسكرين نمياد چكار كنم؟؟

Хоссейн
19-07-2012, 15:45
دوستان من تازه این گوشی خریدم و الان زدمش به شارژ ؛ لطفا اطلاعات لازم رو به من بدید. (نگهداری، شارژ و ... )
چه محافظی براش بگیرم ؟
مرسی
یه گاردی کاوری چیزی واسش بگیر پشتش زود خش میوفته.در مورد شارژم بگم که چند روز اول خیلی زود شارژ خالی می کنه چند بار که شارژ و دشارژ بشه باتریش تازه راه میوفته و خوب میشه(واسه من که اینجوری بود)
اگه محافظ صفحه منظورته واسش خودش(همونی که تو پکشه) خیلی خوبه, من گوشی رو که خریدم یه محافظ کپدیسم خریدم انداختم روش بعد اومدم خونه دیدم تو پکش محافظ داره محافظ کپدیس خیلی مضخرف بود بعد دوماه کندمش محافظ خودشو انداختم 120 درجه فرق کرد :دی

سلام
چند تا نرم افزار مثل پلير نصب كردم كه ويجت دارن ولي ويجت هاش تو قسمت ويجت هوم اسكرين نمياد چكار كنم؟؟
بعضی از برنامه ها برای اینکه ویجتهاشون نمایش داده شه باید تو حافظه داخلی نصب شن تو sd نصب کنب نمایش داده نمیشن.

1clik
20-07-2012, 00:07
دوستاني كه اين گوشي رو دارن لطفا بگن آيا inbox اين گوشي ظرفيت داره چقدر ميشه اس ام اس ذخيره كرد؟

SaЁeD
20-07-2012, 20:00
تا دلت بخواد دوست عزیز.محدودیت نداره

SaЁeD
20-07-2012, 20:08
چه محافظی براش بگیرم ؟
مرسی
وقتی گوشی رو میخری یه برچسب محافظ داره روش که این بعد یه مدتی کنده میشه و ... و کندنش آسونه.ولی اینو هم اگه بکنی یه برچسب دیگه داره که اون خودش کافیه و خش هم نمیفته.اگه تو افتاب صفحه گوشی رو ببینی کاملا مشخص هست.حالا اگه دوست داری یه گارد واسه پشتش بگیر ولی به نظر من گوشی از قیافش می افته یه خورده.یه کیف خوب بگیر بسه.

jetfire72
21-07-2012, 09:42
cell standby مربوط به انتن گوشیه نه برنامه ها. سیم کارتم رایتل بود بیشتر موقع ها هم انتن نمیداد حالا ایرانسل انداختم cell standby شده 34% ولی بازم به نظرم بالاست
یه سوال دیگه
PC Companion رو نصب کردم وقتی start رو میزنم میگه باید به اینترنت وصل باشید در صورتی که من به اینترنت وصلم
کسی نبود جواب مارو بده؟

Хоссейн
21-07-2012, 10:44
کسی نبود جواب مارو بده؟
منم با pc companion همین مشکل رو داشتم از update service استفاده کن

Lord007
21-07-2012, 16:15
کسی تونسته gta3 رو روی آرک اجرا کنه? رو ارک من که کند اجرا میشه.زودم می پره بیرون.

Sent from my LT15i using Tapatalk 2

clau
21-07-2012, 18:46
کسی تونسته gta3 رو روی آرک اجرا کنه? رو ارک من که کند اجرا میشه.زودم می پره بیرون.

Sent from my LT15i using Tapatalk 2
من این بازی روی xperia arcکه قبلن داشتم نصب کرده بودم راحت هم اجرا شد بدون هیچ مشکلی

cyberlink
22-07-2012, 11:52
چگونه ميشه دوتا آيكون روي صفحه رو عوض كرد آيكون قفل و دوربين چون باز شدن گوشي با دوربين زياد كارائي نداره و ميخوام چيز ديگه اي بذارم

Delkook
22-07-2012, 22:46
سلام گوشی من آرک اس هست 5شنبه شب سرعت اینترنت ایرانسلم مثل همیشه اومد پایین ولی خیلی اذیت میکرد تا جمعه شب گوشی رو هارد ریست کردم الان وضعش باز بدتر شده صاف کرده منو واقعا... سیم کارت دیگه هم انداختم درست نشد ولی سیم کارت گوشی خودم رو انداختم رو گوشی دیگه مشکلی نداره! تنظیمات رو هم دوباره دریافت کردم ولی مشکل هنوز وجود داره. ممکنه با تعویض رام درست بشه؟ الان رام 2.3.4 روش هست.

پ.ن: بیشتر از اینکه سرعت اومده باشه پایین سند و ریسیو کم شده هر چند ثانیه یکبار سند و ریسیو میکنه بعضی سایتها رو باز میکنه بعضیا رو هم یا باز نمیکنه یا خیلی سخت باز میکنه .

black009
24-07-2012, 00:30
از دوستانی که این گوشی رو دارن میپرسم

حافظه داخلی کم گوشی مشکل درست نمیکنه؟؟؟؟؟/

cyberlink
24-07-2012, 15:21
از دوستانی که این گوشی رو دارن میپرسم

حافظه داخلی کم گوشی مشکل درست نمیکنه؟؟؟؟؟/
چرا دوست عزيز، اگه بخواي نرم افزار زياد نصب كني بعضي نرم افزارها هستند كه بايد حتما در حافظه ي اينترنال نصب شوند تا بدرستي عمل كنند كه اين مورد در نرم افزارهاي آندرويد زياد هست و دراينصورت با كمبود فضا مواجه ميشي...

گوشي خوبي هست ولي بخاطر اين قضيه و چندتا چيز ديگه بعد سه هفته استفاده ازش ديروز فروختمش...

black009
24-07-2012, 16:37
چرا دوست عزيز، اگه بخواي نرم افزار زياد نصب كني بعضي نرم افزارها هستند كه بايد حتما در حافظه ي اينترنال نصب شوند تا بدرستي عمل كنند كه اين مورد در نرم افزارهاي آندرويد زياد هست و دراينصورت با كمبود فضا مواجه ميشي...

گوشي خوبي هست ولي بخاطر اين قضيه و چندتا چيز ديگه بعد سه هفته استفاده ازش ديروز فروختمش...

مرسی. منم به خاطر همین قضیه دورش رو خط کشیدم و نخریدم

fingulii
24-07-2012, 20:42
بچه ها کسی میدونه قاب گوشی اومده یا نه؟ قاب گوشیم سفید هستش و اگه اومده چه قیمتی هست؟

MVP77
26-07-2012, 00:09
سلام. چند تا سوال داشتم در مورد آرک اس راستش برای خواهرم میخوام این گوشی رو خودم گلکسی نوت دارم
1- آندروید 4 رسمی براش اومده یا خیر ؟
2- بین سفید و مشکی کدومش قشنگتره ؟
3- روت کردنش مثل ایکس 10 مصیبت نداره ؟
4- به راحتی سری گلکسی سامسونگ میشه روش کاستوم رام ریخت یا باید بیخیالش شد ؟
5- بلندی صدای اسپیکرش مثل اس 2 هست یا کمتره ؟
6- کلا با این قیمتی که الآن داره می ارزه یا گزینه بهتری هم غیر از این هست ؟
7- به درد خانم میخوره یا خیر
8- ایراد خاصی اگر داره بفرمایید

147milad
26-07-2012, 01:17
سلام. چند تا سوال داشتم در مورد آرک اس راستش برای خواهرم میخوام این گوشی رو خودم گلکسی نوت دارم
1- آندروید 4 رسمی براش اومده یا خیر ؟
2- بین سفید و مشکی کدومش قشنگتره ؟
3- روت کردنش مثل ایکس 10 مصیبت نداره ؟
4- به راحتی سری گلکسی سامسونگ میشه روش کاستوم رام ریخت یا باید بیخیالش شد ؟
5- بلندی صدای اسپیکرش مثل اس 2 هست یا کمتره ؟
6- کلا با این قیمتی که الآن داره می ارزه یا گزینه بهتری هم غیر از این هست ؟
7- به درد خانم میخوره یا خیر
8- ایراد خاصی اگر داره بفرمایید

سلام.
1:اندروید 4.0.4 به طور رسمی اومده براش.
2:من خودم مشکیشو دارم ومشکی از نظر من بهتره.البته چون برای خواهرت میخوای شاید مشکی دوست نداشته باشه چون معمولا دختر ها رنگ هایی به جرز مشکی انتخاب میکنن.
3:من خودم با فایل و اموزشش تو سایت های ایرانی برای روت کردن 10 دقیقه وقت گذاشتم و تموم شد.
4:سامسونگ نداشتم/نمیدونم.
5:بازم اس2 نداشتم اما صداش ازنظر اسپیکر و هندفری قابل قبول و خوبه
6:این دسته شمای اما من پیشنهاد میکنم بخرید.با صرفه و امکانات خوب.
7: چرا که نه.برای همه خوبه.
8:صفحه نمایش خوبی داره ولی زاویه دیدش یه مقدار کمه که فکر نمیکنم مشکل بزرکی باشه.

147milad
26-07-2012, 01:19
دوستان عزیز خود من هم سوالی برام پیش اومده لطفا جواب بدید.ایا میشه arc s هم مثل ایفون کاری کرد با حرکت و تکون دادن گوشی منو به صفحه قیل و بهد بره.ایا اپلیکیشن خاصی داره یا خود گوشی این امکان رو داره یا نه این امکان وجود نداره.لطفا سریع جواب بدید

farzad.74
26-07-2012, 01:42
سلامدوستان من با گوشی arc sیه مشکلی دارم که بدجوری کلافه ام کرده سرعت gprsگوشی با هردو اپراتور به شکل وحشتناکی پایینه در حالی که من یه گوشی nokia c6-01دارم ولی gprs باهاش عالیه اگه کسی میدونه مشکل از کجاست خواهش میکنم جواب بده ممنون

pooya2012
26-07-2012, 10:15
سلام من یه گوشی xperia arc s گرفتم ولی نمیدونم چطوری روش فیلم از روی dvdیاcdکپی کنم.ممنون میشم راهنمایی ام کنید

armin_goooodboy
28-07-2012, 10:29
متاسفانه سونی تو پیج رسمیش اشاره کرده به اینکه آپدیتی برای نسخه 4.1 برای این گوشی و گوشی های اکسپریای 2011 عرضه نخواهد شد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] s_2x_and_black-news-4570.php

Lord007
29-07-2012, 19:27
من این بازی روی xperia arcکه قبلن داشتم نصب کرده بودم راحت هم اجرا شد بدون هیچ مشکلی
پس چرا رو گوشی من اجرا نمیشه؟ یعنی بقیه بچه هام راحت gta 3 رو تونستن رو آرک اجرا کنن؟ روی چه اندرویدی؟

clau
29-07-2012, 19:32
پس چرا رو گوشی من اجرا نمیشه؟ یعنی بقیه بچه هام راحت gta 3 رو تونستن رو آرک اجرا کنن؟ روی چه اندرویدی؟

روی Android نسخه (v2.3.4 (Gingerbread راحت بالا اومد فایل data بازی توی مسیر درستش کپی کرده بودی؟

Lord007
30-07-2012, 19:11
روی Android نسخه (v2.3.4 (Gingerbread راحت بالا اومد فایل data بازی توی مسیر درستش کپی کرده بودی؟
آره چون بازی اجرا میشه ولی یه کمی که میگذره یا تصویر کم کم کند میشه و در نهایت ثابت میشه یا اینکه از بازی می پره بیرون

pariano
01-08-2012, 17:22
آقا تورو خدا کمک کنید یک دفعه هم که شده جواب بدید
وقتی با گوشی عکس میگیرم یا میرم تو گالری هنگ میکنه
چیکار کنم؟؟؟کلافه شدم :42::44:

p3yman_xl
07-08-2012, 13:50
دوستان چطور میشه ویبره هنگام شماره گیری در گوشی آرک اس رو غیر فعال کرد ؟

Mohammad King
07-08-2012, 14:43
دوستان چطور میشه ویبره هنگام شماره گیری در گوشی آرک اس رو غیر فعال کرد ؟

برو سیتینگ گوشیبعد قسمت sound برو گزینه vibrate on touch را تیکشو بردار...

دقیق نمیدونم این مسیر باشه توی گالگسی نگسوز من که این مسیره

p3yman_xl
08-08-2012, 12:14
برو سیتینگ گوشیبعد قسمت sound برو گزینه vibrate on touch را تیکشو بردار...

دقیق نمیدونم این مسیر باشه توی گالگسی نگسوز من که این مسیره

مرسی از جواب ولی اینجا نبود.
از یکی پرسیدم گفت نمیشه.

Хоссейн
08-08-2012, 13:08
مرسی از جواب ولی اینجا نبود.
از یکی پرسیدم گفت نمیشه.
میشه چرا نشه
از قسمت sound تیک haptic feedback رو بردار
تو اندروید 4م همونیه که دوستمون گفت تیک vibrate on touch رو باید برداری

dooni
08-08-2012, 13:23
سلام
من اندروید 4 دارم رو arc s . میخوام برگردونم به 2.3.4 . از فروشنده پرسیدم میگه اگه برگردونی دوربین و زنگ موبایل کار نمیکنه.
درست میگه؟ از وقتی اندروید 4 زدم اکثر بازی ها و نرم افزار ها که نصب میکنم اجرا نمیشه.
لازم نیست واسه برگردوندن بدم به یکی که حرفهای باشه؟ یا خودم هم میتونم؟ چون اندروید 4 رو خودم زدم.

Хоссейн
08-08-2012, 15:56
سلام
من اندروید 4 دارم رو arc s . میخوام برگردونم به 2.3.4 . از فروشنده پرسیدم میگه اگه برگردونی دوربین و زنگ موبایل کار نمیکنه.
درست میگه؟ از وقتی اندروید 4 زدم اکثر بازی ها و نرم افزار ها که نصب میکنم اجرا نمیشه.
لازم نیست واسه برگردوندن بدم به یکی که حرفهای باشه؟ یا خودم هم میتونم؟ چون اندروید 4 رو خودم زدم.
فروشنده چرت گفته اصلا ربطی نداره
نصب رامم سادست شما خودت می تونی انجام بدی
اینجا سر بزن هم رام واسه دانلود هست هم آموزش نصبش

pariano
09-08-2012, 12:57
آقا تورو خدا کمک کنید یک دفعه هم که شده جواب بدید
وقتی با گوشی عکس میگیرم یا میرم تو گالری هنگ میکنه
چیکار کنم؟؟؟کلافه شدم :42::44:

چرا هیچکی جواب نمیده؟؟؟:41:

adrenalin
09-08-2012, 13:24
دوست عزیز از اطلاعات بک اپ بگیر بعد ریست فکتوری بکن ببین درست میشه اگه نشد رام عوض کن

pariano
11-08-2012, 09:14
دوست عزیز از اطلاعات بک اپ بگیر بعد ریست فکتوری بکن ببین درست میشه اگه نشد رام عوض کن

اقا چجوری از کل اطلاعات بک آپ بگیرم؟؟؟

adrenalin
11-08-2012, 14:50
نرم افزار های مختلفی واسه بک اپ گرفتن موجود هست نمونش تو لینک زیر

pariano
11-08-2012, 23:07
آقا دمت گرمودرس شد

dooni
13-08-2012, 18:04
سلام
من یه ماهه arc s خریدم.. از اول تو اجرای برنامه ها ارور unfortunately this application has stopped رو میداد. اپدیتش کردم به ics بدتر شد. الان برگردوندم به 2.3.4 بازم همون ارور رو میده. بعضی وقتی تو gallery و بلوتوث هم همین ارورو میده. .هرکاری میکنم درست نمیشه . مشکل از چیه

dooni
14-08-2012, 09:32
سلام
من یه ماهه arc s خریدم.. از اول تو اجرای برنامه ها ارور unfortunately this application has stopped رو میداد. اپدیتش کردم به ics بدتر شد. الان برگردوندم به 2.3.4 بازم همون ارور رو میده. بعضی وقتی تو gallery و بلوتوث هم همین ارورو میده. .هرکاری میکنم درست نمیشه . مشکل از چیه
کسی نمیدونه؟

dooni
15-08-2012, 18:52
سلام
کسی تا حالا این مشکلو نداشته؟

dooni
16-08-2012, 13:05
سلام
اگه اندروید 4 رو با فلش به 2.3.4 برگردونیم گارانتی میره؟

dooni
16-08-2012, 20:49
سلام
کسی نمیدونه؟

Punisher_2008
16-08-2012, 21:37
سلام
سلام..
اگه گوشیتون رو روت و انلاک نکردید هر ورژنی باشه مشکلی نداره..

Punisher_2008
17-08-2012, 13:11
سلام..
دوستان لینک مستقیم mediafire از فریمور جدیدی که چند روز پیش ریلیز شد.

در فروم همسایه نصب کردن دوستان
افزایش سرعت گوشی
برطرف شدن لگ موقع فیلم برداری
و....
اندروید 4.0.4 هست که باگهاش گرفته شده

ازمایش کنید

jetfire72
17-08-2012, 14:24
سلام..
دوستان لینک مستقیم mediafire از فریمور جدیدی که چند روز پیش ریلیز شد.

در فروم همسایه نصب کردن دوستان
افزایش سرعت گوشی
برطرف شدن لگ موقع فیلم برداری
و....
اندروید 4.0.4 هست که باگهاش گرفته شده

ازمایش کنید

یعنی دیگه مشکلی به وجود نمیاد؟
خب با خود نرم افزار سونی نمیشه مگه؟
درضمن مگه اندروید 2.3 چه شه؟ هنوز که منسوخ نشده

soranstar
17-08-2012, 17:48
با عرض سلام خدمت دوستان گرامی
کسانی که این گوشیو دارن, از چیه این گوشی بیشتر ناراضی هستن.
من خودم بین Arc s, One S, s2 موندم نمیدونم چی بگیرم.
مواردی که مدنظرمه بیشتر: راحتی کار وقته استفاده از اینترنته (اینکه مموری فول نده و نپره بیرون) - بازیم باهاش انجام میدم و نه زیاد و سنگین و لی تا دلتون بخواد برنامه روش نصب می کنم.
خودم نظرم رو HTC ONE S و GALAXY S2 بودش ولی وقتی اختلاف قیمت این گوشیو با این دوتا می بینم , آدم وسوسه می شه اینو بگیره!
البته قبلاً Galaxy S1 داشتم.

Punisher_2008
17-08-2012, 17:57
یعنی دیگه مشکلی به وجود نمیاد؟
خب با خود نرم افزار سونی نمیشه مگه؟
درضمن مگه اندروید 2.3 چه شه؟ هنوز که منسوخ نشده
دوست عزیز من اینو ازمایش نکردم.
میتونید ازمایش کنید.
من ارک ندارم...

من که نگفتم 2.3 یه چیش هست:دی
اندروید 2.1 هم 98% نرم افزار و بازیهارو اجرا میکنه. چه برسه به 2.3:دی

اگه صبر کنید از طریق نرم افزار خودئ سونی هم براتون میاد...

shaghayegh_93
23-08-2012, 01:57
سلام ببخشید من یه مشکلی دارم وقتی گوشیمو به لب تاپ وصل میکنم موقع وصل USB ،MTP USB divice رو faild میکنه چکار کنم....؟؟؟؟؟کمک......:19:

amir200812
23-08-2012, 09:02
با عرض سلام خدمت دوستان گرامی
کسانی که این گوشیو دارن, از چیه این گوشی بیشتر ناراضی هستن.
من خودم بین Arc s, One S, s2 موندم نمیدونم چی بگیرم.
مواردی که مدنظرمه بیشتر: راحتی کار وقته استفاده از اینترنته (اینکه مموری فول نده و نپره بیرون) - بازیم باهاش انجام میدم و نه زیاد و سنگین و لی تا دلتون بخواد برنامه روش نصب می کنم.
خودم نظرم رو HTC ONE S و GALAXY S2 بودش ولی وقتی اختلاف قیمت این گوشیو با این دوتا می بینم , آدم وسوسه می شه اینو بگیره!
البته قبلاً Galaxy S1 داشتم.

arc s که کلا چند نسل عقب تر از 2 تای دیگه هست!(و بنظر من در این زمان، مفت نمیارزه!!! با اون پول گزینه های خیلی خیلی بهتری میشه انتخاب کرد)
ONE S و S2 هر کدوم برتری هایی دارند!
برای مثال فکر نکنم هیچ گوشیی به اندازه S2 توسط توصعه دهنده های اندروید ساپورت بشه، تعداد رام هایی که براش اومده چند ده برابر بعضی از گوشی های هم رده هست!
در مقابل ONE S از پردازنده بروزی استفاده میکنه که یک نسل از S2 جلوتر هست!

یا مثلا S2 مموری میخوره ولی ONE S نه!
رزولیشن ONE S از S2 بیشتر هست ولی S2 تعداد زیر پیکسل بیشتری داره!

کلا باید به نیاز هایی خودت دقت کنی که کدوم یکی از اینا برات مهمتر هست!

درضمن برای وب گردی 4.3 اینچ کوچیک هست!(البته بنظر من که از نمایشگر 5.3 استفاده میکنم!:31:)

jetfire72
23-08-2012, 11:34
آقا تورو خدا کمکم کنید!
حواسم نبود وقتی موبایلم به کامپیوتر وصل بود فایلandroid_secure. رو پاک کردم. حالا تو recycle bin هم نیست
تورو خدا بگید چیکار کنم؟!!

dooni
23-08-2012, 18:05
راهی هست که موبایل رو از طریق usb یا اگه نشد با بلوتوث (اون دستگاه های بلوتوث که به usb وصل میشن:31:)به اینترنت کامپیوتر متصل کنیم؟

dooni
24-08-2012, 12:14
راهی هست که موبایل رو از طریق usb یا اگه نشد با بلوتوث (اون دستگاه های بلوتوث که به usb وصل میشن:31:)به اینترنت کامپیوتر متصل کنیم؟
مثل همیشه کسی جواب نمیده.

dooni
26-08-2012, 20:24
:19::19::42:

shifter
26-08-2012, 22:34
قیمت امروز ارک اس در گرگان...
670 بدون گارانتی...
700 با گارانتی..
چه اشتباهی کردم 1 ماه پیش نخریدمش:13:
اون موقع با گارانتی 570 بود !!
مملکت بی حساب کتاب مسخره ای داریم...

Lord007
31-08-2012, 01:34
بله،نرم افزارم نیاز نداره.برید تو setting,بعدش توی قسمت more و بعدش tethering and portable hotspot .تیکشو که بزنی گوشی تبدیل میشه به مودم وایرلس.

shifter
03-09-2012, 12:24
تاچ این گوشی چجوریه ؟؟
روون و نرم هست یا ضربه ایه؟

147milad
03-09-2012, 12:35
سلام دوستان.من دیروز که به وای فای وصل شدم یه اپدیت 14.5 مگابایتی دریافت و نصب کردم.تغیرات خاصی نکرده از نظر ظاهر ولی احساس میکنم از نظرتاچ روون تر و سرعت مقداری بهتر شده.کسی میدونه این اپدیت چی بوده و چه قسمت هایی اپدیت شدن.

dooni
03-09-2012, 18:24
سلام دیروز به خاطر مشکل force close گوشیمو بردم پیش یه فروشنده. امروز که رفتم بگیرم گفت Arc s دو تا مدل سی پی یو داره. که یکیش قدیمی و اون یکی جدیده. مال شما از قدیمیاس:37:.واسه همین بعد از تانگلد کردن (یا یه همچین چیزی:31:) مشکل فورس کلوز و ... پیش میاد.گفت باید یه فایل 90 مگایایتی دانلود و نصب کنه اونوقت درست میشه.
یعنی چی cpu من قدیمیه؟ من قبل از خرید کلی تحقیق کردم همچین چیزی ندیدم.
اگه قدیمی باشه ضعیف تر از جدیداس یا همونه؟

Mohammad King
03-09-2012, 19:04
تاچ این گوشی چجوریه ؟؟
روون و نرم هست یا ضربه ایه؟

من داشتم گوشی رو

خیلی خوب هست به کوچکترین اشاره حساسه

صفحه ای گوشی خازنی هست مقاومتی نیست که ضربه ای باشه

کلن صفحه های خازنی حساسن

berendji
03-09-2012, 21:17
بله،نرم افزارم نیاز نداره.برید تو setting,بعدش توی قسمت more و بعدش tethering and portable hotspot .تیکشو که بزنی گوشی تبدیل میشه به مودم وایرلس.
سوال ایشون برای استفاده از اینترنت کامپیوتر بود.
این شیوه که شما گفتین از اینترنت گوشی برای کامپیوتر استفاده میکنه

berendji
03-09-2012, 21:19
دوستان من آرک دارم.هیچ آپدیتی هم تا به حال نزدم.سرگیجه گرفتم این قدر اخبار ضد و نقیضه.بعضی وقتا گوشیم میره تو حالت سایلنت صداش در نمیاد.اس ام اس هارو هم جا به جا نشون میده بعضا.الان آپدیت بزنم ؟ کلا خوبه بده چیه؟! بعد همین آپدیتی که خود گوشی میگه بزنم یا از سایت....؟ کمک لطفا

Lord007
05-09-2012, 09:07
سوال ایشون برای استفاده از اینترنت کامپیوتر بود.
این شیوه که شما گفتین از اینترنت گوشی برای کامپیوتر استفاده میکنه

بله،اینم شدنیه.اتفاقا توی موبایلستان یه تاپیکی در همین زمنیه وجود داره.اگه پیداش نکردید بگید لینکشو بذارم

dooni
05-09-2012, 09:34
بله،اینم شدنیه.اتفاقا توی موبایلستان یه تاپیکی در همین زمنیه وجود داره.اگه پیداش نکردید بگید لینکشو بذارم
لینکشو بزاری خوب میشه:31:

Online_wireless
08-09-2012, 18:58
دوستان من آرک دارم.هیچ آپدیتی هم تا به حال نزدم.سرگیجه گرفتم این قدر اخبار ضد و نقیضه.بعضی وقتا گوشیم میره تو حالت سایلنت صداش در نمیاد.اس ام اس هارو هم جا به جا نشون میده بعضا.الان آپدیت بزنم ؟ کلا خوبه بده چیه؟! بعد همین آپدیتی که خود گوشی میگه بزنم یا از سایت....؟ کمک لطفا

سلام دوست عزیز.
من اندرویید گوشیم 2.3.3 بود با خود گوشی از طریق وایرلس خونه آپیدیت کردم که شد 2.3.4 خیلی راضیم سرعت گوشیم کلا بیشتر شده خصوصاً تو بخش اس ام اس.
حتماً آپدیت کن، عالی میشه. فقط یادت باشه که حتما باتری گوشیت پر باشه موقع آپدیت کردن یا مثلاً میتونی کابل شارژ رو بزنی به برق که خیالت راحت بشه.
خودش اوتوماتیک آپدیت میشه.
:11:

berendji
08-09-2012, 22:53
سلام دوست عزیز.
من اندرویید گوشیم 2.3.3 بود با خود گوشی از طریق وایرلس خونه آپیدیت کردم که شد 2.3.4 خیلی راضیم سرعت گوشیم کلا بیشتر شده خصوصاً تو بخش اس ام اس.
حتماً آپدیت کن، عالی میشه. فقط یادت باشه که حتما باتری گوشیت پر باشه موقع آپدیت کردن یا مثلاً میتونی کابل شارژ رو بزنی به برق که خیالت راحت بشه.
خودش اوتوماتیک آپدیت میشه.
:11:
ممنون دوست عزیز.اطلاعات گوشی پاک میشه دیگه؟

ehbas
24-09-2012, 16:09
سلام
آقا الان تو بازار xperia arc گیر میاد؟ arc s میدونم هست، خود arc چی؟ چنده؟

shifter
24-09-2012, 21:21
سلام
آقا الان تو بازار xperia arc گیر میاد؟ arc s میدونم هست، خود arc چی؟ چنده؟

من دقایقی قبل ارک اس خریدم:31:
اتفاقا پرسیدم از مغازه...گفتش تو تهران هست اما اونا نمیارن...فقط ارک اس میارن...
قیمت ارک هم حدود 730 گفت...ارک اس هم که من گرفتم 765 تومن بود.

shifter
02-10-2012, 18:08
بنچمارک من...انتظار بیشتری داشتم ازش !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

p3yman_xl
03-10-2012, 16:02
بچه ها Root به درد میخوره ؟
کلا پیشنهاد میکنید یا نه ؟

h!tman
03-10-2012, 19:29
بنچمارک من...انتظار بیشتری داشتم ازش !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خوبه که!

بچه ها Root به درد میخوره ؟
کلا پیشنهاد میکنید یا نه ؟
میتونم به یک کاربردش مثل بک آپ اشاره کنم
گارانتی نداشته باشه به نظرم روت کنید.

p3yman_xl
04-10-2012, 12:27
میتونم به یک کاربردش مثل بک آپ اشاره کنم
گارانتی نداشته باشه به نظرم روت کنید.
یه سری از بازی ها و برنامه ها باید گوشی حتما روت باشه تا بشه همه مرحله هاش استفاده کرد. بدون روت نمیشه برنامه ها رو کرک کرد ؟

amir@sh
06-10-2012, 10:27
دوست عزیز میشه لینکشو بزاری من پیداش نکردم

amir@sh
06-10-2012, 10:30
دوست عزیز میشه لینکشو بزاری من پیداش نکردم

kkevinloren2006
27-11-2012, 19:48
بچه ها من تو منوی ریکاوری بکاپ گرفتم و هشت صد مگ به نام clock mod تو اس دی ایجاد شد .الان 2.3.4 هستم میخوام ببینم اگه به اندروید چهار با فلش ارتقا بدم کرنل هم عوض میشود ? واگه عوض بشه ایا این ریکاوری که گرفتم کرنل و بیس بند 2.3.4 رو برام ریستور میکنه یا نه ? مرسی

p3yman_xl
28-11-2012, 14:50
دوستان من تازگی ها هیچ برنامه و بازی رو نمیتونم روی گوشی نصب کنم ..
از این برنامه که زبونش چینیه و اولش 91 نوشته استفاده میکنم. قبلا میتونشتم نصب کنم اما الان ارور میده و نمیشه . لطفا کمک کنید.

mr_khodaei2008
29-11-2012, 18:25
تفاوت ارک با ارک اس چی هست ؟

147milad
29-11-2012, 18:56

ارک اس رو میشه تقویت شده ارک دونست.چیزی که سونی گفته ارک اس حدود سی تا چهل درصد سریع تره و سی پی یو قوی تری داره.

147milad
29-11-2012, 18:58
سلام دوستان.شنیدم باتری های جدیدی برای ارک اس اومده که توان هایی بالا مثل 2700دارن.من عکس هاش رو هم تو نت دیدم اما خواستم بپرسم این باتری ها در ایران اومده.قیمتش چنده.لطفا کمک کنید

h!tman
29-11-2012, 22:13
سلام دوستان.شنیدم باتری های جدیدی برای ارک اس اومده که توان هایی بالا مثل 2700دارن.من عکس هاش رو هم تو نت دیدم اما خواستم بپرسم این باتری ها در ایران اومده.قیمتش چنده.لطفا کمک کنید
این باتری ها رسمی نیستند و امکان آسیب به دستگاه رو دارن!

همونه دقیقا.یک اورکلاک رو سی پی یو انجام شده و بعضی مشکلا مثل ترک خردن و امثالهم رفع شده!

147milad
30-11-2012, 21:44
این باتری ها رسمی نیستند و امکان آسیب به دستگاه رو دارن!

ایا وارد ایران شده.قیمت دارین شما.از کجا میشه تهیه کرد

h!tman
30-11-2012, 21:50
ایا وارد ایران شده.قیمت دارین شما.از کجا میشه تهیه کرد
نه قیمتی ندارم. ولی میدونم که سونی همچین چیزی رو ارائه نداده و در عمل هم فرقش 2-3ساعت کارکرده

omid.unique
09-12-2012, 16:54
همونه دقیقا.یک اورکلاک رو سی پی یو انجام شده و بعضی مشکلا مثل ترک خردن و امثالهم رفع شده!

من خودم arc s مشکی دارم. با اینکه به ندرت از دکمه پاورش استفاده میرکردم ولی بعد از چند ماه بالای سنسورش یه ترک ریز خورده ولی به چش نمیاد. فقط میخوستم بگم که این مشکل تو arc s حل نشده و مثل Arc ترک میخوره.

sonkia
12-12-2012, 17:11
دوستان من چطور میتونم مرکز پیام اس ام اس هایی که واسم میاد رو ببینم؟

Sent from my LT18i using Tapatalk 2

Mohsen EA
07-01-2013, 22:56
فکر نکنم بشه! شاید با برنامه هایی بشه
یه سوالی داشتم من اندروید 4.0.4 ریختم تو گوشیم بعضی بازی ها میپره بیرون مثل Asphalt7 که وقتی 2.3.4 بود راحت میتونستم بازی کنم
یه سوال دیگه نمیشه گزینه کپی پیست رو به حالت قبلی برگردوند؟
خیلی اعصاب خورد کنی شده

Sent from my LT15i using Tapatalk

kkevinloren2006
16-01-2013, 21:21
فکر نکنم بشه! شاید با برنامه هایی بشه
یه سوالی داشتم من اندروید 4.0.4 ریختم تو گوشیم بعضی بازی ها میپره بیرون مثل Asphalt7 که وقتی 2.3.4 بود راحت میتونستم بازی کنم
یه سوال دیگه نمیشه گزینه کپی پیست رو به حالت قبلی برگردوند؟
خیلی اعصاب خورد کنی شده

Sent from my LT15i using Tapatalk

اندروید 4 زیاد با بازیها سازگاری نداره

Sent from my GT-P6800 using Tapatalk HD

adrenalin
16-01-2013, 23:43
نه دوست عزیز بازی ها با اندروید 4 مشکلی ندارن چون گوشی ارک 512 رم داره و اندروید 4 نسبت به ورژن 2.3 رم بیشتری اشغال کرده واسه همین بعضی از بازی های سنگین مشکل ایجاد میشه
و یکی از دلایلی بود که سونی اندروید 4 به طور رسمی برای اکسپریا پلی ارائه نکرد همین مورد بود

مقاله زیر هم مطالعه کنید بد نیست

pariano
31-01-2013, 14:44
دوستان لطفا کمکم کنید . گوشیم کلا هنگ میکنه. میرم تو گالری میهنگه. وقتی تلفن میزنم هم میهنگه. چیکار کنم؟؟ دیوونه شدم :)

kkevinloren2006
31-01-2013, 18:12
دوستان لطفا کمکم کنید . گوشیم کلا هنگ میکنه. میرم تو گالری میهنگه. وقتی تلفن میزنم هم میهنگه. چیکار کنم؟؟ دیوونه شدم :)

یه ریست فکتوری کن. قبلش از برنامه هایی که لازم داری بکاپ بگیر. رامت چیه؟

pariano
02-02-2013, 17:57
ریست فکتوری کرده بودم قبلا یه مدتی درست شد ولی بازم همون آش و همون کاسه... رام نمیدونم چیه...شما گفتی رفتم دنبالش و مقاله رو خوندم ولی چیزه خواصی دستگیرم نشد که به شما بگم چیه...

kkevinloren2006
03-02-2013, 00:31
ریست فکتوری کرده بودم قبلا یه مدتی درست شد ولی بازم همون آش و همون کاسه... رام نمیدونم چیه...شما گفتی رفتم دنبالش و مقاله رو خوندم ولی چیزه خواصی دستگیرم نشد که به شما بگم چیه...

برو تو قسمت setting. about phone. android version