PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Xperia™ Arc & Arc S | گوشي هاي اندرويدي سوني اريكسون با پردازنده هاي 1 و 1.4 گيگاهرتزي

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18

Masoud-Studio
18-12-2011, 21:18
یه ویجیت واسه ی قرار دادن گوشی رو حالت AirPlan Mod مثل ویجیت های فابریک خود گوشی سراغ دارید ؟
حالا برنامه Whats App به چه کاری میاد ؟ ( توی آخرین صفحات برنامه هاتون می تونید پیداش کنید )

fingulii
18-12-2011, 23:44
یه ویجیت واسه ی قرار دادن گوشی رو حالت AirPlan Mod مثل ویجیت های فابریک خود گوشی سراغ دارید ؟
حالا برنامه Whats App به چه کاری میاد ؟ ( توی آخرین صفحات برنامه هاتون می تونید پیداش کنید )

من فابریک گوشی رو سراغ ندارم اما برنامه هایی مثل Extended Control ویجت زیبا و کاربردی از تمام موارد مورد نیاز ارائه میده

golmohammadi
19-12-2011, 14:38
این آسفالتم دیگه خیلی سخته...
من که دیگه بیخیالش شدم :31:
6 را میگی؟
ولی خیلی جذاب هست
من فقط گیمها را نصب کردم
هیچکدومو بازی نکردم تمومش کنم :31:
اخر سر هم یه اپدیت میاد میزنم همه چی میپره ... :31::31:

hamed1297
19-12-2011, 14:47
اگه وایرلس یا GPRS درست و حسابی داشته باشید میتونید با اون اس ام اس رایگان ارسال کنید و حتی چت کنید.از اون بهتر وایبر هست.

PersiAndroid
19-12-2011, 15:44

فک کنم اینجا گیر میاد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Masoud-Studio
20-12-2011, 20:57
Data Monitor
LiveWare
Setup guide
Support
Sync
Talk
Track id
دوستان این بارنامه ها کارشون چیه ؟ پاک کردنشون مشکلی به هم نمی زنه ؟

آموزش راه اندازی فلش مموری رو هم لطف می کنید بدید ؟ هر کار می کنم فلش مموری Mount نمی شه !

hamed1297
20-12-2011, 21:44
Data Monitor :میزان دریافت و ارسال دیتا از طریق GPRS رو نشون میده.
LiveWare : اتصال USB و جک خروجی صدا رو مدیریت میکنه.
Setup guide : راهنمای راه اندازی!
Support:پشتیبانی
Sync:هماهنگ سازی اطلاعات شما با حساب گوگل یا جای دیگه.
Talk:همون گوگل تاک هست.برای چت و مکالمه صوی تصویری.
Track id:یه تیکه از آهنگ رو برای اجرا میکنی بعد توی سرور میگرده و اطلاعات اون آهنگ مثل اسم خواننده یا سال تولید و غیره رو نشون میده

قابل پاک شدن بعد از روت:اولی.دومی.سومی.باقی رو نمیدونم.ترجیحا نرم افزارهای اختصاصی گوگل پاک نشن بهتره.

expanium
21-12-2011, 00:33
سلام
کسی میدونه برنامه ها و بازیهایی که از مارکت های مختلف با خود گوشی دانلود میکنیم تو کدوم فولدر میرن ؟ و آیا میشه برای شخص دیگه با بلوتوث فرستاد .

hamed1297
21-12-2011, 00:40
با برنامه های مخصوص بک آپ یه backup بگیرید به راحتی میشه.فایل منیجر آسترو همین کار رو میکنه.

kkevinloren2006
21-12-2011, 01:16
سلام
کسی میدونه برنامه ها و بازیهایی که از مارکت های مختلف با خود گوشی دانلود میکنیم تو کدوم فولدر میرن ؟ و آیا میشه برای شخص دیگه با بلوتوث فرستاد .

به اسمه همون مارکت تو روت اس دی مموریت ولی از مارکت بازار که دانلود کنی تو پوشه download میریزه بلوتوث هم میشه کرد

psychedeli
21-12-2011, 11:52
سلام خسته نباشید آقا من arc s دارم میخوام بازی بریزم یه فایل .apk داره که میریزم تو فولدر gameloft اجرا میکنه ولی بعضی از بازیا یه فایل دیگه دارن که مثلا 200 mb هستش این فایلو دقیقا باید کجا بریزیم که بازیو اجرا کنه؟ مرسی

ATA FARZADI
21-12-2011, 14:02
هیچ خبری از رام رسمی وجود نداره؟؟؟؟

ramintab
21-12-2011, 17:15
سلام دوستان
من وقتی بلوتوث آرک اس رو روشن میکنم امواج بلوتوث موبایلهای دیگه رو پیدا میکنه اما هیچ موبایلی امواج بلوتوث موبایل من رو نمیتونه پیدا کنه، لطفا بفرمایید اشکال از کجاست و اگه تنظیمات خاصی داره لطفا یاد بدید
ممنون

hamed1297
21-12-2011, 17:43
سلام دوستان
من وقتی بلوتوث آرک اس رو روشن میکنم امواج بلوتوث موبایلهای دیگه رو پیدا میکنه اما هیچ موبایلی امواج بلوتوث موبایل من رو نمیتونه پیدا کنه، لطفا بفرمایید اشکال از کجاست و اگه تنظیمات خاصی داره لطفا یاد بدید
ممنون
از توی قسمت تنظیمات بلوتوث یه گزسنه هست discaverable همچین چیزی.اون رو بزنید برای مدت خاصی قابل شناسایی هست.

ramintab
21-12-2011, 18:00
مشکل حل شد ، حامد جان ممنونم از راهنماییت

golmohammadi
21-12-2011, 21:12
مشکل حل شد ، حامد جان ممنونم از راهنماییت

اگه سرو کارت با بلوتوث نسبتا زیاده باید 2 کار زیر را بکنی
1- برنامه bluetoot file transfer را نصب کنی
بعد یه ویدجت ازش میاری تو دسکتاپ و با یک کلیک دیسکاوریبل فعال میشه
2- در دسکتاپ یک شرت کات از تنظیمات بلوتوث بذاری
و هر لحظه خواستی تیک گزینه Discoverable را فعالش کنی

گزینه 1 راه خوب و ساده ای هست که سرعتش زیاده
که منم همیشه نصب میکردم
ولی به خاطر اینکه یک برنامه هست چند مگ رم میخوره
برای همین من از روش 2 استفاده میکنم که رمی نمیخوره

MOHAMMAD2010
21-12-2011, 22:08
الان آخری رامی که برای آرک s اومده 2.3.4 هست ؟ قبل آپدیت به ورژن 4 آپدیت 2.3.5 میاد یا نه مستقیم میره روی 4 ?

adrenalin
21-12-2011, 23:40
الان آخری رامی که برای آرک s اومده 2.3.4 هست ؟ قبل آپدیت به ورژن 4 آپدیت 2.3.5 میاد یا نه مستقیم میره روی 4 ?

آخرین رام همون 2.3.4 هست قرار بود 2.3.5 هم بیاد ولی به گفته سونی اریکسون مستقیم 4 میاد

Ali Delkhosh
22-12-2011, 01:24
دوستان گوشی خوشگلم تو هنگ مونده
یه برنامه روش نصب کردم ( برای مدیریت Task Manager ) بعد یه خورده سر به سرش گذاشتم یهو گوشیم هنگ کرد ریستارت شد .اومد بالا ولی نمیذاره هیچکاری بکنم . صفحه روی لاک اسکرین می مونه.درضمن آیکون اون برنامه هم وقتی که گوشیم بالا میاد دوباره فعال میشه.بعد صفحه خاموش میشه و هرچی دکمه Home رو می زنم هیچ اثری نداره یعنی صفحه روشن نمیشه .فقط صفحه وقتی روشن میشه که گوشیم زنگ بخوره یعنی در همین حالت و نه بیشتر .پشت گوشیمم داغ می کنه این نشون میده داره جون میکنه که از این حالت در بیاد ولی نمی تونه .چیکار باید بکنم دوستان ، تورو خدا کمک

PersiAndroid
22-12-2011, 11:02
برنامه ی آپدیت سونی برای سری اکسپریا

sonkia
22-12-2011, 11:34
بهترین انتی ویروس واسه ارک اس چیه؟

MAHANFX
22-12-2011, 13:17
سلام
من چند ماهه یک گوشیarc xperia بهم رسیده .مشکلی که داره این هست که تمامی وای فای اطراف را میشناسه ولی وای فای خودم را پیدا نمیکنه چکارش باید بکنم.
پ.ن:این گوشی به صورت اک به من هدیه شد ودست کسی دیگری نبوده که به تنظیماتش دست زده باشه

ATA FARZADI
22-12-2011, 17:10
دوستان گوشی خوشگلم تو هنگ مونده
یه برنامه روش نصب کردم ( برای مدیریت Task Manager ) بعد یه خورده سر به سرش گذاشتم یهو گوشیم هنگ کرد ریستارت شد .اومد بالا ولی نمیذاره هیچکاری بکنم . صفحه روی لاک اسکرین می مونه.درضمن آیکون اون برنامه هم وقتی که گوشیم بالا میاد دوباره فعال میشه.بعد صفحه خاموش میشه و هرچی دکمه Home رو می زنم هیچ اثری نداره یعنی صفحه روشن نمیشه .فقط صفحه وقتی روشن میشه که گوشیم زنگ بخوره یعنی در همین حالت و نه بیشتر .پشت گوشیمم داغ می کنه این نشون میده داره جون میکنه که از این حالت در بیاد ولی نمی تونه .چیکار باید بکنم دوستان ، تورو خدا کمک

به نظرم بگیر گوشیت رو با سونی آپدیت سرویس آپدیت کن

سلام
من چند ماهه یک گوشیarc xperia بهم رسیده .مشکلی که داره این هست که تمامی وای فای اطراف را میشناسه ولی وای فای خودم را پیدا نمیکنه چکارش باید بکنم.
پ.ن:این گوشی به صورت اک به من هدیه شد ودست کسی دیگری نبوده که به تنظیماتش دست زده باشه

عجبا چه با حال هدیه آرک گرفتی
منظورت از وای فای خودت وای فای مودم خودت هست؟

MAHANFX
22-12-2011, 17:22
به نظرم بگیر گوشیت رو با سونی آپدیت سرویس آپدیت کن

عجبا چه با حال هدیه آرک گرفتی
منظورت از وای فای خودت وای فای مودم خودت هست؟

بله جناب فرزادی من وایمکس ایرانسل دارم با لب تاب راحت وصل میشم ولی با این گوشی هر کار میکنم وصل نمیشه.
ممنون از پاسخگویی شما

.:PAR3A:.
22-12-2011, 18:05
مشخصات شبکه رو دستی توی گوشی وارد کنین ببینین کانکت میشه یا نه :)

ramintab
22-12-2011, 18:43
اگه سرو کارت با بلوتوث نسبتا زیاده باید 2 کار زیر را بکنی
1- برنامه bluetoot file transfer را نصب کنی
بعد یه ویدجت ازش میاری تو دسکتاپ و با یک کلیک دیسکاوریبل فعال میشه
2- در دسکتاپ یک شرت کات از تنظیمات بلوتوث بذاری
و هر لحظه خواستی تیک گزینه Discoverable را فعالش کنی

گزینه 1 راه خوب و ساده ای هست که سرعتش زیاده
که منم همیشه نصب میکردم
ولی به خاطر اینکه یک برنامه هست چند مگ رم میخوره
برای همین من از روش 2 استفاده میکنم که رمی نمیخوره

اسماعیل جان ممنونم از توضیحاتت
منم از روش دوم استفاده کردم

golmohammadi
23-12-2011, 14:13
Sony Xperia Android 4.0.1 - Ice Cream Sandwich [official] - YouTube.MP4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
با کیفیت فول اچ دی
حتما ببینید

hamed_korn
23-12-2011, 18:55
اینی که من دیدم خیلی چیزه مالی نبود .این رابطه کاربری سونی اریکسون انصافا خیلی بی روحه .انگار خاک مرده پاشیدن توش و این داستان تو اندروید 4 همچنان باقیست...............

kkevinloren2006
23-12-2011, 20:47
من یه دمو دیده بودم ایکون مسیج و بقیشون عوض شده بود ولی این دمو فرقی نکرده بالاخره کدومش واقعیه

hamed1297
23-12-2011, 21:42
اینا فعلا نسخه های اولیه هستن.منم امیدوارم یه دستی به هوم اسکرین بکشن لااقل.با توجه به اینکه تا اواخر مارچ این نسخه ارائه نمیشه میشه گفت هنوز خیلی فرصت دارن تکمیلش کنن.

hamed1297
23-12-2011, 22:42
یه آپدیت اومده که همون 2.3.4 هست و تغییرات خاصی نداره.اگه آپدیت کردین بدانید و آگاه باشید که با روش قبلی روت نمیشه فعلا.

VBYOFSKI
24-12-2011, 00:20
دوستان من چه جوری باید با گوشی وصل بشم به وایرلس. البته مودم نیستا کارت شبکه وایرلسه.
هر ترفندی که تو هر سایتی بود رو زدم نشد که نشد. کانکت میشه ولی اینترنت رو گوشی نمیاد. میشه یکی راهنمایی بکنه.
دیگه هیچ آموزشی نمونده که من ببخوام انجام بدم.
با برنامه connectify هم وصل نشد که نشد.

hamed1297
24-12-2011, 00:33
یه مودم وایرلس دیگه پیدا کنید و تست کنید.شاید به کلاس وایرلس N و اینا هستا ،مربوط باشه.

VBYOFSKI
24-12-2011, 01:23
یه آپدیت اومده که همون 2.3.4 هست و تغییرات خاصی نداره.اگه آپدیت کردین بدانید و آگاه باشید که با روش قبلی روت نمیشه فعلا.

یه آپدیت امده بود که بیلد نامبرش 58 بود البته با روش قبلی روت شد ولی چون سرعتش خیلی پایین بود مجبور شدم فلش بزنم به رام 42.

یه مودم وایرلس دیگه پیدا کنید و تست کنید.شاید به کلاس وایرلس N و اینا هستا ،مربوط باشه.

تو فرومهای مختلف که میگشتم خیلیا این مشکل رو داشتن. اونم یه تست میزنم.

golmohammadi
24-12-2011, 07:21
دوستان من چه جوری باید با گوشی وصل بشم به وایرلس. البته مودم نیستا کارت شبکه وایرلسه.
هر ترفندی که تو هر سایتی بود رو زدم نشد که نشد. کانکت میشه ولی اینترنت رو گوشی نمیاد. میشه یکی راهنمایی بکنه.
دیگه هیچ آموزشی نمونده که من ببخوام انجام بدم.
با برنامه connectify هم وصل نشد که نشد.

سلام
اولا یه عده برنامه های اندروید هستند اینا میتونند وصل کنند
ولی من اسمشونو نمیدونم
دوما این حالت فقط در سون وجود داره
آموزشش تو سایت هست
اما یادم نیست کجا
اینجا را جستجو کن و یا اینجا بپرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ATA FARZADI
24-12-2011, 18:09
نرم افزاری نیست واسه آندروید که

فایلی مثل notepad درست کنه

و سیو بشه تو sd card

و بشه اون فایل notepad رو تو pc هم دید و تغییر داد

به زبون ساده تر ویرایش notepad
من نرم افزارهای زیادی رو تست کردم ولی اونی که میخوام نیست

MOHAMMAD2010
24-12-2011, 18:13
نرم افزار OI Notepad رو یه تست بزن

hamed1297
24-12-2011, 20:38
نرم افزاری نیست واسه آندروید که

فایلی مثل notepad درست کنه

و سیو بشه تو sd card

و بشه اون فایل notepad رو تو pc هم دید و تغییر داد

به زبون ساده تر ویرایش notepad
من نرم افزارهای زیادی رو تست کردم ولی اونی که میخوام نیست

document to go هم هست.هم فایلهای آفیس رو باز میکنه هم pdf رو.

far2009
24-12-2011, 22:24
من الان مدتی هست که وقتی با wifi به اینترنت وصل میشم دیگه گوشی توی گالری نمیره ! گاها هم علامت sync ظاهر میشه با این که من این مورد را تو تنظیمات غیر اتوماتیک کردم.

hamed1297
24-12-2011, 22:43
من الان مدتی هست که وقتی با wifi به اینترنت وصل میشم دیگه گوشی توی گالری نمیره ! گاها هم علامت sync ظاهر میشه با این که من این مورد را تو تنظیمات غیر اتوماتیک کردم.
از قسمت application manager برید و گالری رو انتخاب کنید بعد clear data رو بزنید.شاید درست شد.

kkevinloren2006
25-12-2011, 13:53
بچه ها تروجان ها و ویروس های کامپیوتر روی اندروید هم تاثیر دارند مثلا اگه با گوشی بری سایت یا فایلی رو بگیری میتونند هکت کنند یا حتما تروجان باید برای اندروید نوشته شده باشه?

Masoud-Studio
25-12-2011, 13:57
بچه ها تروجان ها و ویروس های کامپیوتر روی اندروید هم تاثیر دارند مثلا اگه با گوشی بری سایت یا فایلی رو بگیری میتونند هکت کنند یا حتما تروجان باید برای اندروید نوشته شده باشه?
انروید بر پایه ی لینوکس هست . لینوکس که واسش ویروس نمی نویسن !!
این ویروس ها و تروجان ها ام واسه ویندوز هستن فقط !

kkevinloren2006
25-12-2011, 14:08
انروید بر پایه ی لینوکس هست . لینوکس که واسش ویروس نمی نویسن !!
این ویروس ها و تروجان ها ام واسه ویندوز هستن فقط !

پس چرا این همه انتی ویروس اندروید هست ?

hamed1297
25-12-2011, 15:37
پس چرا این همه انتی ویروس اندروید هست ?

برای آندروئید هم ویروس و تروجان وجود داره.ولی تعدادشون هنوز انقدرا زیاد نیست.ولی رو به افزایشه.برنامه avast به تازگی اومده.برنامه خیلی خوبی هست.هم از لحاظ امنیتی هم از لحاظ ویروس یابی کمک میکنه.

ATA FARZADI
25-12-2011, 16:43
document to go هم هست.هم فایلهای آفیس رو باز میکنه هم pdf رو.

واسه مشاهده نمیخوام واسه ویرایش میخوام....

اون oi notepad که دوستمون گفت تقریباً خوبه...

================================================== ============

یه مشکل دیگه

الان چند وقتیه که آندروید خودم رو به 2.3.4 ارتقا دادم برنامه maverick از برنامه خارج میشه

نمیدونم مشکل از کجاست

تا وقتی که موقعیت رو پیدا نکرده از برنامه بیرون نمیاد به محض پیدا کردن میپره بیرون

مثلاً اگر gps خاموش باشه اصلاً از برنامه بیرون نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درضمن اسکرین شات هم نمیشه گرفت ازش

اینم عکس از فورس کلوز:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

VBYOFSKI
25-12-2011, 17:37
خب من دیشب هر جوری بود تونستم با connectify وای فای رو درست کنم. البته نمیدونم چه جوری درست شد.
ولی از امروز یه مشکل جدید پیدا کردم. اولین بار که وای فای رو روشن کردم ارور داد. گوشی رو ریبوت کردم از اون به بعد هربار وای فای رو روشن میکنم بعد 5-6 ثانیه خودش خاموش میشه و هیچ سرچی انجام نمیده.

hamed1297
25-12-2011, 21:20
واسه مشاهده نمیخوام واسه ویرایش میخوام....

اون oi notepad که دوستمون گفت تقریباً خوبه...

البته اونم هم باز میکنه هم ادیت.به هر حال اوکی:)

far2009
26-12-2011, 08:38
از قسمت application manager برید و گالری رو انتخاب کنید بعد clear data رو بزنید.شاید درست شد.
ممنون دوست عزیز ، درست شد ! یعنی مشکل از چی بود ؟

VBYOFSKI
26-12-2011, 11:57
من واقعا یه مشکل اساسی با وای فای گوشی دارم. واسه اون خاموش شدن وای فای مجبور شدم گوشی رو فلش بزنم.
الان من با گوشی داداشم (اینکیردیبل) راحت وصل میشم بدون هیچ قطعی ولی وقتی با گوشی خودم وصل میشم هر چند ثانیه یه بار قطع و وصل میشه. دیگه واقعا نمیدونم اینو باید چی کار کنم. کسی راه حلی داره.

ATA FARZADI
26-12-2011, 13:35
یه مشکل دیگه

الان چند وقتیه که آندروید خودم رو به 2.3.4 ارتقا دادم برنامه maverick از برنامه خارج میشه

نمیدونم مشکل از کجاست

تا وقتی که موقعیت رو پیدا نکرده از برنامه بیرون نمیاد به محض پیدا کردن میپره بیرون

مثلاً اگر gps خاموش باشه اصلاً از برنامه بیرون نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درضمن اسکرین شات هم نمیشه گرفت ازش

اینم عکس از فورس کلوز:

کسی در این مورد نظری ندراه؟؟؟؟!!!!

به جز ماوریک چه نرم افزاری بهترینه در زمینه جی پی اس

kkevinloren2006
26-12-2011, 13:40
من از ndrive خوشم اومد تو gps

golmohammadi
26-12-2011, 18:19
من واقعا یه مشکل اساسی با وای فای گوشی دارم. واسه اون خاموش شدن وای فای مجبور شدم گوشی رو فلش بزنم.
الان من با گوشی داداشم (اینکیردیبل) راحت وصل میشم بدون هیچ قطعی ولی وقتی با گوشی خودم وصل میشم هر چند ثانیه یه بار قطع و وصل میشه. دیگه واقعا نمیدونم اینو باید چی کار کنم. کسی راه حلی داره.
من چنین مشکلی ندیدم تا به حال
شما برو با مودمهای دیگه تست کن ببین درست کار میکنه ؟

کسی در این مورد نظری ندراه؟؟؟؟!!!!

به جز ماوریک چه نرم افزاری بهترینه در زمینه جی پی اس
سلام
برا منم این مشکل بود
از ورژنهای دیگر ترجیحا جدیدتر استفاده کن
اگه بازم درست نشد نقشه ها را همگیو پاک کن
کلا پوشه مربوط به نقشه ها را پاک کن

من از ndrive خوشم اومد تو gps

این برنامه کند هست
و از مولتی تاچ ساپورت نمیکنه
واسه همین خیلی عقبه ....
ولی کارکردی شبیه نوکیا مپس داره در گوشیهای سیمبیان

aha2012
26-12-2011, 20:48
سلام
arc s دارم .1-برنامه هایی که از تو بازار دانلود میکنم کجا ریخته میشه؟مثلا امروز چند تا تم چند تا برنامه برای لاک کردن گوشی و ....گرفتم ولی نمیدونمکجا ریخته شده.
2-برنامه هایی که تو گوشی میریزم و نصبشون میکنم میره تو phone memory ،چیکار کنم که بره تو sd card ؟
3-توی setting>location &security>credential storage گزینه ی use secure credential و تیکشو برداشتم.حالا که میخوام بزنم میگه پسوورد بزن.چی باید بزنم؟نمیدونم.اصلا این گزینه چیکار میکنه؟؟؟؟.
tnx[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamed1297
26-12-2011, 21:29
1.توی فولدری به نام icm توی مموری کارت.
2.قسمت application manager توی منو تنظیمات و روی برنامه مورد نظ کلیک کنید و move to sd رو بزنید.

3.نمیدونم.

aha2012
26-12-2011, 21:36
1.توی فولدری به نام icm توی مموری کارت.
2.قسمت application manager توی منو تنظیمات و روی برنامه مورد نظ کلیک کنید و move to sd رو بزنید.

3.نمیدونم.
1-دمت گرم پسر
2-میدونم اینو ولی میخوام یهویی بریزه رو sd .آخه وقتی چند تا فایلو نصب میکنم پیغام میده که phone مموریت پر داره میشه.من نمیخوام بره تو فون بعدش move کنم رو sd.راهی نیست؟
3- میتونی برام تحقیقش کنی؟آخه رفیقم arc داره من arc s.آرک اصلا همچین گزینه ایش فعال نیست ولی برای من فعال بود و دستم خورد بهش(راستش خودم زدم ببینم چی میشه) ولی بعدش که اومدم تیکشو فعال کنم میگه پسوورد بزن.
در کل tnx:20::5::10:

hamed1297
26-12-2011, 22:00
1.چاکرتیم:دی
2.مطمئن نیستم ولی به چیزی هست به نام Linke 2 SD که موقع نصب میتونید مشخص کنید برنامه کجا نصب شه.نمیدونم مد هست یا برنامه.البته زیاد مهم نیستا.
3.من ایکس 10 دارم.همیچین گزینه ای نداره!!اگه دیدم جایی چشم.

hamed1297
26-12-2011, 22:01
1.چاکرتیم:دی
2.مطمئن نیستم ولی به چیزی هست به نام Linke 2 SD که موقع نصب میتونید مشخص کنید برنامه کجا نصب شه.نمیدونم مد هست یا برنامه.البته زیاد مهم نیستا.
3.من ایکس 10 دارم.همیچین گزینه ای نداره!!اگه دیدم جایی چشم.

kkevinloren2006
26-12-2011, 22:36
سلام
arc s دارم .1-برنامه هایی که از تو بازار دانلود میکنم کجا ریخته میشه؟مثلا امروز چند تا تم چند تا برنامه برای لاک کردن گوشی و ....گرفتم ولی نمیدونمکجا ریخته شده.
2-برنامه هایی که تو گوشی میریزم و نصبشون میکنم میره تو phone memory ،چیکار کنم که بره تو sd card ؟
3-توی setting>location &security>credential storage گزینه ی use secure credential و تیکشو برداشتم.حالا که میخوام بزنم میگه پسوورد بزن.چی باید بزنم؟نمیدونم.اصلا این گزینه چیکار میکنه؟؟؟؟.
tnx[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از بازار که دانلود میکنی میره تو پوشه download تو مموری کارتت که باید با برنامه فایل منجر مثل استرو بری تو اون پوشه . برای ریختن تو اس دی باید برنامه app to sd رو نصب کنی

aha2012
26-12-2011, 23:34
دم همتون گرم.
مرسی از کمکتون:20:
خوشحالم که به جمع شما اندروید بازا پیوستم.حالا ببینید چی میکنم :دی :دی

Mohammad King
27-12-2011, 00:38
سلام

بند امروز آرک اس سفید خریدم 520 تومن.بدون گارانتی روش کابل hdmi نیست کارت حافظه هم نیست!

به نظر دوستان انتخاب خوبی داشتم؟

چند تا راه سراغ ندارین روی گوشی امتحان کنم ببینم مشکلی داره یا نه.

مرسی

VBYOFSKI
27-12-2011, 01:03
من چنین مشکلی ندیدم تا به حال
شما برو با مودمهای دیگه تست کن ببین درست کار میکنه ؟

مشکل اینجاست که فعلا به هیچ وایرلسی دسترستی ندارم نه مودم نه چیز دیگه.
البته واسه خودم مودم نیست کارت شبکه وایرلسه.

هر کاری میکنم هیچ رقمه ثبات نداره. بیشتری تایمی که مونده فکر کنم 1 دقیقه بود.

aha2012
27-12-2011, 01:30
سلام

بند امروز آرک اس سفید خریدم 520 تومن.بدون گارانتی روش کابل hdmi نیست کارت حافظه هم نیست!

مرسی
salam
مبارکت باشه پسر
100% انتخاب خوبی کردی.خود منم همینو دارم.:20:
ببین تماس میشه راحت باهاش گرفت،صدا خوب میره خوب میاد-چند تا عکس باز کن زووم کن ببین تاچش خوب کار میکنه.تو منو انگولک کن و .......................:5::46:

golmohammadi
27-12-2011, 09:36
سلام

مرسی

سلام
مبارکه
2 مورد مشکوک وجود داره
اولی اینکه چرا مموری نداره ؟

همه آرکها مموری دارند
دومی مگه بچه ها آرک سفید هم اومده ؟

در کل قیمت مناسبی بوده
چون مموری 8 گیگ یه 15 تومن پولشه حتی 13 تومنی هم هستش

چون گوشیتون مشکوک میزنه همه قسمتهاشو تست کن کامل
کابل hdmi هم هیچکدوم نداره نتر
منم 18 تومن خریدمش

Mohammad King
27-12-2011, 10:09
سلام
مبارکه
2 مورد مشکوک وجود داره

همه آرکها مموری دارند

در کل قیمت مناسبی بوده

منم 18 تومن خریدمش
سلام اسماعیل جان

مورد اول رو خودم تست نکردم الان باید برم سراغ مغازه دار بگم بگم چرا مموری ندادی ؟
(اصلن الان چه جوری بفهمم که رو گوشی ممور هست تو کدوم قسمت گوشی برم ببینم؟

مورد دوم بله آرک اس سفیدم داره ...سفید مشکی صورتی.
الانم من کلی تستش کردم مشکلی نداشته.

به سوال دیگه این گوشیا همشون چینیه؟

یه سوال دیگه....یه نفر به من میگفت پردازنده گوشی آرک اس 2 هسته ای نیست دروغه...درست میگه؟

hasanmotori
27-12-2011, 10:22
یه سوال دیگه....یه نفر به من میگفت پردازنده گوشی آرک اس 2 هسته ای نیست دروغه...درست میگه؟

درست گفته 2 هسته ای نیست و تنها تفاوتش با آرک معمولی فرکانس پردازنده هست ... آرک 1000 و آرک اس 1400

aha2012
27-12-2011, 10:36
سلام اسماعیل جان

مورد اول رو خودم تست نکردم الان باید برم سراغ مغازه دار بگم بگم چرا مموری ندادی ؟
(اصلن الان چه جوری بفهمم که رو گوشی ممور هست تو کدوم قسمت گوشی برم ببینم؟

مورد دوم بله آرک اس سفیدم داره ...سفید مشکی صورتی.

الانم من کلی تستش کردم مشکلی نداشته.

به سوال دیگه این گوشیا همشون چینیه؟

نقره ای رنگشو از قلم انداختی
برای منم چینیه.بیخیال مهم اینه که خوب کارکنه
برو تو setting >storage
نوشته که چقدر الان فضا داری.:20::5:

mehdi_pro2
27-12-2011, 10:36
سلام..
من دیروز arc s مشکی خریدم 520 تومن با کیف/مموری /برچسب صفحه نمایش...فقط کابل hdmi روش نبود که اونم 10 تومن خریدم....

27-12-2011, 13:15
سلام
مبارکه
2 مورد مشکوک وجود داره

همه آرکها مموری دارند

در کل قیمت مناسبی بوده

منم 18 تومن خریدمش

خودت مشکوک میزنی که :دی اس ــو از قلم انداختی ، آرک اس خریدن ایشون...
مموری هم کش میرن اصولا :دی

نقره ای رنگشو از قلم انداختی
برای منم چینیه.بیخیال مهم اینه که خوب کارکنه
برو تو setting >storage
نوشته که چقدر الان فضا داری.:20::5:
نقره ای فقط آرک معمولی ــه :)

Mohammad King
27-12-2011, 14:44
خب دوستان همه چی حل شد...مموری هم روی گوشی هست من ندیدمش :دی

مرسی

یه سوال دیگه باتریش باید چه قد نگه داره؟

golmohammadi
27-12-2011, 15:11
ای بابا
من حدث میزدم ارک اس باشه
اما محمد نگفته بود
حالا که ارک اس خریدین دوباره مبارک
قیمتش خوبه انصافا
بچه ها جدیدا ارزون شده ؟
برا مموری
برو منو را بزن (از اون سه دکمه سمت راستی)
بعد ستینگس
استوریج
اینجا نشون میده مموری داره یا نه و اگه داره چقدرش خالیه
خدا را شکر که مموری هم داشت
باطری در حالت متوسط یه 2 روز جواب میده
شدیدا کار کنی یه روز و شاید کمتر

سی پی یو ارک اس 1.4 هست و از ارک قویتره و تک هسته ای هست
اینا همشون چینی هستند ولی مشکلی ندارند نترس
کاش کیفیت همه چی مثل چینیها بود

مشکل اینجاست که فعلا به هیچ وایرلسی دسترستی ندارم نه مودم نه چیز دیگه.
البته واسه خودم مودم نیست کارت شبکه وایرلسه.

هر کاری میکنم هیچ رقمه ثبات نداره. بیشتری تایمی که مونده فکر کنم 1 دقیقه بود.
من نفهمیدم اخرش میخواهین با مودم وایرلس کانکت بشین و یا با وایرلسی که پی سی داره ؟

VBYOFSKI
27-12-2011, 16:41
من نفهمیدم اخرش میخواهین با مودم وایرلس کانکت بشین و یا با وایرلسی که پی سی داره ؟

من میخوام به وایرلس خود PC وصل بشم. همه راهاشو هم امتحان کردم. (connectify, netsh, virtual acsses point, ...)
مشکل اینجاس که به وایرلس وصل میشم ولی حدودا هر 10 ثانیه یه بار قطع میشه. ولی با گوشی داداشم این مشکل رو ندارم.

fingulii
27-12-2011, 19:07
سلام بروبکس...میگم من یه مموری 16 patriot خریدم (کلاس 10) اما انگار سرعتم تغییر چندانی نکرده...کسی تا حالا تست کرده ببینه چقد تاثیر داره؟

M@hdi-B
27-12-2011, 19:15
سلام بروبکس...میگم من یه مموری 16 patriot خریدم (کلاس 10) اما انگار سرعتم تغییر چندانی نکرده...کسی تا حالا تست کرده ببینه چقد تاثیر داره؟

مموری رو سرعت سیستم عامل تاثیری نداره

فقط تو کپی کردم فایل و اجرای بازیهایی که دیتا دارن و فیلمبرداری و ..... تاثیر داره

aha2012
27-12-2011, 19:26
نقره ای فقط آرک معمولی ــه :)
پارسا به اطلاعاتت ضربه خورده؟:31:یه سرچ کوچولو بکنی مشخص میشه که آرک اس 4 رنگ مشکی-صورتی-سفید و نقره ای داره.

golmohammadi
27-12-2011, 19:28
من میخوام به وایرلس خود PC وصل بشم. همه راهاشو هم امتحان کردم. (connectify, netsh, virtual acsses point, ...)
مشکل اینجاس که به وایرلس وصل میشم ولی حدودا هر 10 ثانیه یه بار قطع میشه. ولی با گوشی داداشم این مشکل رو ندارم.
اگه بخواهی با وایرلس پی سی گوشی را انلاین کنی مراحل اموزشی داره به این سادگی نیست
ولی مودم مثل آب خوردنه
اما اینکه قطع میشه یه مبحث دیگه هست که مشکل میکنه کارو

مهدی هم گفتش
سرعت مموری فقط تو یه عده کارها مهمه نه همه کارها
راستی چند خریدی ؟

VBYOFSKI
27-12-2011, 19:56
اگه بخواهی با وایرلس پی سی گوشی را انلاین کنی مراحل اموزشی داره به این سادگی نیست
ولی مودم مثل آب خوردنه
اما اینکه قطع میشه یه مبحث دیگه هست که مشکل میکنه کارو

آموزشها رو خوندم از طریق همونا همه چیز رو تنظیم کردم.
با Inc S راحت وصل میشه اینترنت هم داره ولی واسه خودم نمیشه.
از برنامه wifi manager هم استفاده کردم فرقی نکرد.
الان تو فکر اینم که شاید مشکل سخت افزرای باشه واسه همین میخوام یه وایرلس دیگه گیر بیارم تست کنم ببینم چی میشه.

fingulii
27-12-2011, 21:56
مهدی هم گفتش
سرعت مموری فقط تو یه عده کارها مهمه نه همه کارها
راستی چند خریدی ؟

با تشکر از مهدی
patriot 16gig 46 خریدم...شیراز
قابل شمارو نداره

h!tman
27-12-2011, 22:18
چند حدودا؟

golmohammadi
27-12-2011, 22:59
آموزشها رو خوندم از طریق همونا همه چیز رو تنظیم کردم.
با Inc S راحت وصل میشه اینترنت هم داره ولی واسه خودم نمیشه.
از برنامه wifi manager هم استفاده کردم فرقی نکرد.
الان تو فکر اینم که شاید مشکل سخت افزرای باشه واسه همین میخوام یه وایرلس دیگه گیر بیارم تست کنم ببینم چی میشه.
به نظر من شما یکبار گوشیو فرمت کنین
تا بعد ببینیم اوکی میشه یا نه

با تشکر از مهدی
patriot 16gig 46 خریدم...شیراز
قابل شمارو نداره

خوبه
پاتریوت کارش درسته
منم پاتریوت دارم 16 گیگ
راضی هستم شدیدا
در ضمن تفاوت سرعت خاصی بین کلاس 4 و 10 ندیدم من
شما اگه بلد هستین یک تست سرعت از مموری بذارین بهتر میشه
ولی بعیده سرعت رایتش بالای 10 مگ باشه

VBYOFSKI
27-12-2011, 23:06
به نظر من شما یکبار گوشیو فرمت کنین
تا بعد ببینیم اوکی میشه یا نه

اتفاقا گوشی رو همین دیشب فلش زدم. البته اگه منظورت همین باشه.
قبل فلش زدن هم همین مشکل رو داشت.

ویرایش: فکتوری رست کردم ولی هنوز همونجوریه. فقط فرقش اینه که الان یکم بیشتر وصل میمونه (در حد چند ثانیه).

kkevinloren2006
28-12-2011, 00:49
بچه ها کسی مدل هدفونی که تو پک ارک هست رو میدونه یا لاقل قیمتشو?کیفیتش به نظرتون نصبت به هدفون های خود سونی مدل های ex چطوره?

ebow
28-12-2011, 01:07
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کسی کیبورد سه حرفی (که روی هر دکمه سه یا چهار حرف... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کسی کیبورد سه حرفی (که روی هر دکمه سه یا چهار حرف داره) رو نداره؟
اصلا با این کیبرد ها عادت ندارم.روی چینی میزارم درست میشه ولی در این حالت فقط انگلیسی داره فارسی هم میخوام داشته باشه.

ebow
28-12-2011, 01:15
آرک فروشی کار کرد 2 ماه.
430هزار چوب ناقابل
09358607929
اسدی

Masoud-Studio
28-12-2011, 02:07
کسی بازی تن تن رو نصب نکرده ؟
با اینکه دیتا رو درست کپی کردم بازم گیر داده میگه دانلود کن!

golmohammadi
28-12-2011, 10:41
اتفاقا گوشی رو همین دیشب فلش زدم. البته اگه منظورت همین باشه.
قبل فلش زدن هم همین مشکل رو داشت.

ویرایش: فکتوری رست کردم ولی هنوز همونجوریه. فقط فرقش اینه که الان یکم بیشتر وصل میمونه (در حد چند ثانیه).
بهتره وایرلس را عوض کنی
و یا با یه وایرلس دیگه تست کنی
ممکنه یه نوع ناسازگاری باشه
بعید میدونم ایراد از گوشی باشه
اگه به مودم وایرلس کانکت شدی و مشکلی نداشت گوشی سالمه

کسی بازی تن تن رو نصب نکرده ؟
با اینکه دیتا رو درست کپی کردم بازم گیر داده میگه دانلود کن!

نام انگلیسیشو بنویس

ATA FARZADI
28-12-2011, 12:34
منظور دوستمون بازی tintin هستش

اینم نمونه اسکرین شات:

love4love
28-12-2011, 12:35
سلام به همه دوستان
من تازه یه آرک اس خریدم
برای اولین بار هست که با آندروید کار میکنم
ممنون میشم یکی بزرگواری بکنه تمام کارهایی که لازم هست انجام بدم رو بگه
چند سوال هم داشتم
بیس باند چیه و از کجا بفهمم چند هست
رام گوشی رو از کجا بفهمم چی هست
روت کردن لازم هست ؟ چطوری انجامش بدم
چطوری وارد قسمت ریکاوری بشم
factory reset چطوری انجام میشه
وایپ چی هست و چطوری انجام میشه
رام رو چطوری فلش کنم
بهترین رام برای گوشی در حال حاظر چی هست که مصرف باتری رو کم کنه و سرعت رو باالاتر ببره
چطوری میتونم ازین حالت اول گوشی بکاپ بگیرم تا مشکلی پیش اومد برگردونم
راهی هست از همین ابتدا نرم افزار رو تو خود اس دی نصب کرد

خیلی سوال پرسیدم میبخشین .
ممنون از کمکتون

expanium
28-12-2011, 14:25
سلام دوستان
من تازه به جمع آرک داران پیوستم
2 تا سوال داشتم :
1-چگونه میشه برنامه ها رو به کارت حافظه منتقل کنم .؟چون با برنامه app to sd هم نتونسم . آیا باید حتما دستگاهو روت کنم؟
2-آیا پایین بودن حافظه اینترنال در این گوشی جز معایبش به حساب میاد ؟ و از نظر تکتیکی فرقی داره که برنامه یا بازی رو sd باشه یا رو اینترنال ؟

hamed1297
28-12-2011, 23:15
سلام به همه دوستان
من تازه یه آرک اس خریدم
برای اولین بار هست که با آندروید کار میکنم
ممنون میشم یکی بزرگواری بکنه تمام کارهایی که لازم هست انجام بدم رو بگه
چند سوال هم داشتم
بیس باند چیه و از کجا بفهمم چند هست
رام گوشی رو از کجا بفهمم چی هست
روت کردن لازم هست ؟ چطوری انجامش بدم
چطوری وارد قسمت ریکاوری بشم
factory reset چطوری انجام میشه
وایپ چی هست و چطوری انجام میشه
رام رو چطوری فلش کنم
بهترین رام برای گوشی در حال حاظر چی هست که مصرف باتری رو کم کنه و سرعت رو باالاتر ببره
چطوری میتونم ازین حالت اول گوشی بکاپ بگیرم تا مشکلی پیش اومد برگردونم
راهی هست از همین ابتدا نرم افزار رو تو خود اس دی نصب کرد

مبارک باشه.

بیس بند توی منو ستینگ قسمت about.
رتوی همون قسمت نسخه آندروئید رو میتونید ببینید.
روت و وایپ و فلش کردن من پیشنهاد میکنم فعلا توی این موراد وارد نشید.فعلا یه 2-3 ماه با گوشی کار کنید تا همه چیز دستتون بیاد بعد دست کاریش کنید.
بهترین رامها معمولا رامهای رسمی هستن که الان شما داری.
با برنامه های بک آپ و راهای دیگه.

kkevinloren2006
29-12-2011, 09:41
بچه ها من این fruit ninja جدیده pussy گربه چکمه پوشو نصب کردم بعزی لگ داره انگار ارک نمیکشه

kkevinloren2006
29-12-2011, 09:44
بچه ها من این بازی فروت نینجا پوسی گربه چکمه پوش که 2 روز پیش اومده رو نصب کردم بازی لگ داره انگار ارک نمیکشه قضیه چیه دوستان امتحان کنید بازیو

M@hdi-B
29-12-2011, 10:00
آرک 9mm رو بدون لگ اجرا می کنه این که دیگه ....

تو فروم همسایه هم گفته بودن انگار اشکال از بازیشه :46:

ATA FARZADI
29-12-2011, 10:48
خوب مطمئناً ریلز خوب واسه آرک نشده

به قول دوستمون 9ام ام
بازیهای اچ دی خفن آسفالت 6 و شادو گان و ... رو بدون لگ میکشه حالا نینجا میوه رو نمیکشه؟؟؟!!!!

golmohammadi
29-12-2011, 11:44
آرک کلا بازیها را خوب باز میکنه
اگه اینطوریه حتما مشکلی هست
و یا شاید ناسازگاری با آرک باشه
منظور از دیتای دیگه استفاده کنید (اگه داره)

aha2012
29-12-2011, 13:15
برای منم فقط همون اوایلش لگ داره بعدش درست میشه.
راستی آرک اس چرا داغ میکنه پشتش؟طبیعیه؟حطر مطر نداره برای گوشی؟
:20:

ATA FARZADI
30-12-2011, 17:52
دوستان به نظرتون بازی بتمن واسه آندروید هم میاد>>؟؟/

خوشبحال این آیفونی ها...

================================================== ==
یا
Infinity Blade II

================================================== ========

در ضمن دوستان تو وب گردیهام به این رسیدم:

SEMC Music v.3.0.А.1.13

البته خودم اصلی رو ترجیع میدم

Masoud-Studio
30-12-2011, 18:08
دوستان من یه آرک اس دیگه واسه کسی خریدم
اما یه تفاوتهایی می بینم !
اول که رنگ تصویر اون آرک جدید از مال من روشن تر هست ! مشکی ها رو روشن تر از مال من نمایش می ده
با اینکه سریال گوشی با جعبه یکی هست اما رو جعبه ی مال خودم رنگ رو نوشته Pure Wite اما این آرک جدید نوشته Blance و روی جعبه هم نوشته شده Intended for France ( فکر نکنم رام ها فرقی کنن چون فارسی رو هم ساپورت می کنه )
موقع روشن شدن گوشی مال من هیچ صدایی نداره اما این برعکس

بیلد نامبر گوشی من 266 هست اما اون 42
بیسباند هر دو گوشی هم فرق می کنن و یکی نیستن !

golmohammadi
30-12-2011, 18:28
برایتنس دو گوشی را یکی کردی؟

Aloneboy
30-12-2011, 18:40
سلام دوستان
یه سوال داشتم
حافظه داخلی گوشی مگه 512 نیست؟ با برنامه app2sd که نگاه می کنم می نویسه total:380MB و Avail:43MB
در صورتی که من تمام برنامه ها رو به مموری کارد انتقال دادم اما چرا فضای خالی من اینقدر کمه؟

cholakbaz
30-12-2011, 19:53
دوستان سلام ، کسی میدونه arc s رو چطور میتونم ریست سخت افزاری کنم چون بالا نمیاد مجبورم هارد ریست کنم توی نت هم هرچی گشتم جوابی پیدا دکمه ها رو چند مدل مختلف تست کردم ولی نشد ممنون میشم کمک کنید

M@hdi-B
30-12-2011, 19:56
دوستان سلام ، کسی میدونه arc s رو چطور میتونم ریست سخت افزاری کنم چون بالا نمیاد مجبورم هارد ریست کنم توی نت هم هرچی گشتم جوابی پیدا دکمه ها رو چند مدل مختلف تست کردم ولی نشد ممنون میشم کمک کنید

ریست سخت افزاری؟:دی

settings>privacy>factory data reset

cholakbaz
30-12-2011, 19:58
عزیز ممنون ولی اصلا بالا نمیاد که اینکار رو کنم :D همون اول که روشن میکنم نوشته و مارک sony میاد و بعد هی دوباره رست میشه به منوها دسترسی ندارم

Masoud-Studio
30-12-2011, 20:08
برایتنس دو گوشی را یکی کردی؟
برایتنس یکی هست .
موارد دیگه که ذکر کردم چی ؟ فقط برایتنس ؟؟

راستی
به قیمت خیلی خوبی هم گرفتم ! الان درهم 430 تومن شده ! یعنی دبی شما بخواید بگیرید 610 در میاد !
شیراز 515 , تازه کابل HDMI هم داد ! یه USB-otg دیگه هم گرفتم 5 تومن .

h!tman
30-12-2011, 20:20
به ریکاوری منو دسترسی ندارید؟
ولوم بالا+هوم +پاور
بعد وایپ دیتا و وایپ کش و از توی advanced وایپ دولیک!

aha2012
30-12-2011, 20:38
سلام
بازی gta III رو دان کردم ریختم رو گوشی بازی ران شد ولی بعد از چند دقیقه صفحه قفل کرد . هیچ کاری نمیتونستم بکنم دکمه ی power و نگه داشتم خاموش شد .
بازی مورد داره؟از parsroid دان کردم
مشکلی پیش نمیاد این هنگ کردنها؟؟؟؟؟؟؟؟

kkevinloren2006
30-12-2011, 20:40
برایتنس یکی هست .
موارد دیگه که ذکر کردم چی ؟ فقط برایتنس ؟؟

راستی
به قیمت خیلی خوبی هم گرفتم ! الان درهم 430 تومن شده ! یعنی دبی شما بخواید بگیرید 610 در میاد !
شیراز 515 , تازه کابل HDMI هم داد ! یه USB-otg دیگه هم گرفتم 5 تومن .

من از وقتی اپدیت کردم به بیلد نمابر 42 احساس میکنم کیفیت صفحه بهتر شده شاید اونم 42هست

Sent from my LT15i using Tapatalk

ATA FARZADI
30-12-2011, 20:41
سلام دوستان
یه سوال داشتم
حافظه داخلی گوشی مگه 512 نیست؟ با برنامه app2sd که نگاه می کنم می نویسه total:380MB و Avail:43MB
در صورتی که من تمام برنامه ها رو به مموری کارد انتقال دادم اما چرا فضای خالی من اینقدر کمه؟

حافظه داخلی 320 MB هستش نه 512

تمام برنامه قابل انتقال رو با خود منیجر اپلیکیش گوشی انتقال بده برنامه هایی که نمیشه رو با نرم افزار انتقال بده
البته نظر شخصی من هست

عزیز ممنون ولی اصلا بالا نمیاد که اینکار رو کنم :D همون اول که روشن میکنم نوشته و مارک sony میاد و بعد هی دوباره رست میشه به منوها دسترسی ندارم

اگر مشکل رفع نشد بگیر با آپدیت سونی اریکسون آپدیت کن مشکل حل میشه

You Were Mine
30-12-2011, 21:28
سلام
بازی gta III رو دان کردم ریختم رو گوشی بازی ران شد ولی بعد از چند دقیقه صفحه قفل کرد . هیچ کاری نمیتونستم بکنم دکمه ی power و نگه داشتم خاموش شد .
بازی مورد داره؟از parsroid دان کردم
مشکلی پیش نمیاد این هنگ کردنها؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا هنگ کرد ؟ نباید مشکلی باشه . منم ریختم اما هنگ نمیکنه خیلی راحت اجرا شد

aha2012
30-12-2011, 22:23
چرا هنگ کرد ؟ نباید مشکلی باشه . منم ریختم اما هنگ نمیکنه خیلی راحت اجرا شد
الان یعنی داری راحت بازی میکنی؟چند تا مرحله رفتی؟
من راستشو بخوای فایل دیتارو ریختم تو Android/data
بعدش .apk بازیو که نسخه ی 1.1 بودو ریختم تو file manager و بعدش نصبش کردم.رفتم تو بازی راحت رفت تو منوی بازی و حتی دموی بازی هم زدم رفتم.ماشین بازی کردم همون اولش که یهو قفل شد موبایلم و پاورو گرفتم خاموش شد
یه بار دیگه فایل apk نسخه ی 1.0 رو دان کردم و ریختم.اونو نصب کردم که اصلا اجرا نشد.بعدش دوباره 1.1 و آپدیت کردم و رفت تو بازی.خواستم دموی اولشو ببینم که وسطاش هنگ کرد.
3 بار تابحال تو بازی قفل کرد که بیخیالش شدم و پاکش کردم
شما از کجا دانلودش کردی؟
لینکتو به منم بده و روشی که بازیو ران کردی.
چرا هنگ میکنه راستی؟؟؟؟:20::20::20::20::20:

M@hdi-B
30-12-2011, 22:53

اگر قبلا ریکاوری ریختی وقتی ریست شد به محض مشاهده آرم سونی چند بار کلید Volume Down رو بزن و از منوی ریکاوری فول وایپ کن

اگر هم ریکاوری نریختی همونطور که دوستان گفتن با آپدیتر آپدیت کن(البته من تست نکردم) یا با فلش تولز فلش کن

You Were Mine
30-12-2011, 23:17
الان یعنی داری راحت بازی میکنی؟چند تا مرحله رفتی؟
من راستشو بخوای فایل دیتارو ریختم تو Android/data
بعدش .apk بازیو که نسخه ی 1.1 بودو ریختم تو file manager و بعدش نصبش کردم.رفتم تو بازی راحت رفت تو منوی بازی و حتی دموی بازی هم زدم رفتم.ماشین بازی کردم همون اولش که یهو قفل شد موبایلم و پاورو گرفتم خاموش شد
یه بار دیگه فایل apk نسخه ی 1.0 رو دان کردم و ریختم.اونو نصب کردم که اصلا اجرا نشد.بعدش دوباره 1.1 و آپدیت کردم و رفت تو بازی.خواستم دموی اولشو ببینم که وسطاش هنگ کرد.
3 بار تابحال تو بازی قفل کرد که بیخیالش شدم و پاکش کردم
شما از کجا دانلودش کردی؟
لینکتو به منم بده و روشی که بازیو ران کردی.
چرا هنگ میکنه راستی؟؟؟؟:20::20::20::20::20:

اره راحت دارم بازی میکنم . 2 تا مرحله بیشتر نرفتم امروز ریختمش . من با ترفند تونستم اجراش کنم ب این صورت ک اول وارد بازی میشم میخواد دانلود کنه دکمه Back رو میزنم میره روی لوگوی Gta بعد دکمه Home رو میزنم میاد بیرون از بازی بهد از توی Notification بازی را اجرا میکنم خیلی راحت اجرا میشه بدون هنگ و لگ.
من از سایت اندرویدی ها( ---------- ) گرفتم اینم لینک :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aha2012
30-12-2011, 23:28
اره راحت دارم بازی میکنم . 2 تا مرحله بیشتر نرفتم امروز ریختمش . من با ترفند تونستم اجراش کنم ب این صورت ک اول وارد بازی میشم میخواد دانلود کنه دکمه Back رو میزنم میره روی لوگوی Gta بعد دکمه Home رو میزنم میاد بیرون از بازی بهد از توی Notification بازی را اجرا میکنم خیلی راحت اجرا میشه بدون هنگ و لگ.
من از سایت اندرویدی ها( ---------- ) گرفتم اینم لینک :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دستت درد نکنه پسر
اتفاقا قبل از اینکه بیام اینجا و نوشته ی تورو بخونم رفتم فایل apk 1.0 رو دان کردم و وباره ریختم رو گوشی.بعدش
دقیقا با ترفندی که الان نوشتی رفتم دیدم درست شد.
بعدش الان اومدم اینجا که دیدم تو هم دقیقا اینو نوشتی.
در کل دمت گرم :5::46::10:

hamed1297
31-12-2011, 00:43
برنامه ای به نام “USBOTG STORAGE MANAGER for ARC” توی مارکت قرار گرفته که قابلیت USB OTG رو در قالب یه برنامه به آرک اضافه میکنه.فقط گوشی باید روت باشه.یکی از دوستان از مارکت بگیره و برای بقیه شیر کنه :)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]?t=W251bGwsMSwxLDEsIndpcmVkL nVzYm90ZyJd
ادیت آقا ادیت:دی:
ظاهرا پولی هست.امیدوارم هرچه زودتر توی مارکت black market پیداش بشه.

Mohammad King
31-12-2011, 01:20
سلام یه برنامه توی منو گوشی هست که وقتی میای توی نت هرچی مثل وال پیکر خواستی برات میگیرهیا برنامه اون واس من پاک شده چه جوری بیارمش

HAGBORN
31-12-2011, 01:34
به نظر شما چرا یه همچین گوشیی با این قدرت کیفیت با این ابعاد دوربینش باید انقدر بالا و بد جا فرار بگیر و تازه محافظ دوربین و فلش ضعیف داشته باشه

You Were Mine
31-12-2011, 09:52
من دیتا بازی های اسفالت 6 ، Backstab ، Modern Combat 3 را گرفتم اما هرکار میکنم نمیتونم اجرا کنم کسی میتونه کمکم کنه ؟

golmohammadi
31-12-2011, 10:11
به نظر شما چرا یه همچین گوشیی با این قدرت کیفیت با این ابعاد دوربینش باید انقدر بالا و بد جا فرار بگیر و تازه محافظ دوربین و فلش ضعیف داشته باشه
خب هر گوشی یک طراحی داره
آرک هم اینطوریه
در ضمن من مشکلی با محل دوربینن دارم
و کمی هم خوبه به نظر من
چون میشه مخفیانه عکس گرفت

کاور لنز که بیخیال دیگه عملا حذفش کردند از گوشیهای قوی

فلش هم اکثرا الان ضعیفه
البته آرک هرچند فلش ضعیفی داره ولی عکس را خوب میگیره به خاطر لنز خوبش

من دیتا بازی های اسفالت 6 ، Backstab ، Modern Warfare 3 را گرفتم اما هرکار میکنم نمیتونم اجرا کنم کسی میتونه کمکم کنه ؟
اسفالت 6 تست شده هست
این لینک دیتای سالم که خودم اپلودش کرده ام
دانلود دیتای آسفالت 6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برنامه ای به نام “USBOTG STORAGE MANAGER for ARC” توی مارکت قرار گرفته که قابلیت USB OTG رو در قالب یه برنامه به آرک اضافه میکنه.فقط گوشی باید روت باشه.یکی از دوستان از مارکت بگیره و برای بقیه شیر کنه :)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]?t=W251bGwsMSwxLDEsIndpcmVkL nVzYm90ZyJd
ادیت آقا ادیت:دی:
ظاهرا پولی هست.امیدوارم هرچه زودتر توی مارکت black market پیداش بشه.

من به کسی که فیلمشو یوتیوب گذاشته بود میل زده بودم
لینکشو بهم داد که دیدم پولیه خودش هم گفت
بعد یه لینک هم از فروم xda داد
ولی نیازی نیست تو فروم --------- آموزشش وجود داره
و من مدتی هست استفاده میکنم .... :40:

31-12-2011, 10:25
کاور لنز که بیخیال دیگه عملا حذفش کردند از گوشیهای قوی

فلش هم اکثرا الان ضعیفه
دقیقا... الان تقریبا هیچ گوشی کاور نداره...

فلش هم جز فلش اتریکس که شب توی اتاق بدون چراغ میزدی فک میکردی صبح شده : )) بقیه گوشی ها تقریبا همه همینطورن...

golmohammadi
31-12-2011, 11:27
دقیقا... الان تقریبا هیچ گوشی کاور نداره...

فلش هم جز فلش اتریکس که شب توی اتاق بدون چراغ میزدی فک میکردی صبح شده : )) بقیه گوشی ها تقریبا همه همینطورن...

آتریکس را نمیدونم
ولی قویترین فلش led که دیدم مال ان 86 بود
البته بعضی گوشیها فلش خوبی دارند مثل اچی دی سون
ولی خیلی خیلی بی کیفیت میگیرند
طوری که بدون فلش هرچند تاریک ولی کیفیتش از با فلش بیشتره

golmohammadi
31-12-2011, 13:01
سلام
بلد جدید برا آرک اومده یا من دیر متوجه شده ام ؟

aha2012
31-12-2011, 13:01
من چندین تم دانلود کردم و رو گوشیم نصب کردم.ولی هیچ کدومو نمیتونم ران کنم.میگه فایلی پیدا نشد.
جایی باید فولدر تم درست کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ATA FARZADI
31-12-2011, 13:02
تنظیمات دوربین آرک واقعاً کمه

مثلاً فوکوس دستی نداره تنظیم iso نداره تعداد حالتهای مگا پیکسل کم داره

============================

نرم افزاری واسه آندروید نیست که بتونه با سرعت بالای 100 فریم فیلم بگیره؟؟؟؟

حتی در ابعاد کوچک

==============================

31-12-2011, 13:07

اینارو تقریبا هیچ گوشی نداره...
یه سری چیزا رو میشه با اپلیکیشن کمرا داشت ، ولی فکر نکنم بشه فوکوس دستی و تنظیم ایزو رو با اپلیکیشن هم داشت...

حتی در ابعاد کوچک

فکر میکنم باید قابلیت سخت افزاریشو داشته باشه...

ATA FARZADI
31-12-2011, 13:12
من چندین تم دانلود کردم و رو گوشیم نصب کردم.ولی هیچ کدومو نمیتونم ران کنم.میگه فایلی پیدا نشد.
جایی باید فولدر تم درست کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نرم افزاری واسه نصب تم وجود داره :
GO Launcher EX

App Screenshots

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] n3470KbGoVbQ8QRbOx=h230
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Cp6YEQy0K7EJ0-XqCu=h230[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tLy4eqkF_O7Dpg=h230
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Mne-DrWi8VTW8W-NcS=h230[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ma-rvg12TFXBaDmmA=h230

---------- Post added at 01:12 PM ---------- Previous post was at 01:09 PM ----------

اینارو تقریبا هیچ گوشی نداره...
یه سری چیزا رو میشه با اپلیکیشن کمرا داشت ، ولی فکر نکنم بشه فوکوس دستی و تنظیم ایزو رو با اپلیکیشن هم داشت...

فکر میکنم باید قابلیت سخت افزاریشو داشته باشه...

چون گوشی قبلیم ال جی ویوتی بود

همه اینا رو داشت

فیلم برداری 120 فریم هم میکرد اونم با اون سخت افزار

حالا مطمئناً از نظر سخت افزاری آرک میتونه این کارها رو بکنه

اینم عکس گوشی قبلیم

31-12-2011, 13:20
چون گوشی قبلیم ال جی ویوتی بود

همه اینا رو داشت
منظورم بین اسمارت فون ها بود... یعنی اندرویدی ها و آیفون...

فیلم برداری 120 فریم هم میکرد اونم با اون سخت افزار

حالا مطمئناً از نظر سخت افزاری آرک میتونه این کارها رو بکنه

اینم عکس گوشی قبلیم
به سی پی یو و اینا ربطی نداره ، به خود دوربین گوشی ربط داره... فکر نکنم آرک بتونه... توی اندرویدیا من فقط RAZR رو دیدم که 120p میگیره...

Ami R 940
31-12-2011, 14:09
گوشی های زیادی داشتم ویو 1 گالکسی اس و گالکسی 2 . ایکس 10 ان 95 و...

الان آرک و گالکسی اس دارم. به نظر من میون این گوشی هایی داشتم قوی ترین دوربین رو داره. و عکساش یه سر و گردن بالاتره

در رابطه با فلش کلا فلش led از زنون ضعیف تره و نمیتونه جای فلش زنون گوشی مثل ان 8 یا دوربین های دیجیتال رو بگیره . اما فلش led گالکسی 2 و ویو واقعا در حد زنون بودن.

فلش آرک ضعیف نیست معمولیه. ضعیف ایکس 10 و ان 95 بود که نورش نصف آرک بود. و دیگه اینکه به خاطر exmor آرک.. واقعا تو شب عکسای خیلی خوب و روشنی میگیره که ضعف فلش متوسط رو جبران میکنه .

وقت بشه یه ریو بین آرک و گالکسی اس میزارم.

Хоссейн
31-12-2011, 15:36

============================

حتی در ابعاد کوچک

==============================
فوکوس دستی با حلقه فوکوس که رو لنز هست انجام میشه این قابلیت رو دوربینهای دیجیتال کامپکت و یا حتی خیلی از نیمه حرفه ای ها(slr like) ندارن چه برسه به دوربینهای موبایل با اون لنز داغونشون در مورد iso هم که همون اتوماتیک خیلی بهتره حسگر دوربین های موبایل خیلی کوچیکه به اندازه کافی نویز داره اگه بخوای ایزو رو ببری بالا که فقط نویز دیده میشه بیاری پایین که عکس سیاه میشه
در مورد فیلمبرداری هم بگم که خب خیلی خوب نیستن.من یه دوربین حرافه ای (slr) دارم این دوربینها فیلمبرداریشون خیلی خوب نیست( الته مدلهای جدید خیلی پیشرفت داشتن تو فیلمبرداری) با این حال من یه مقایسه کردم با گوشی خودم , فیلمربرداری دوربینم تو حالت VGA خیلی بهتر از فیلمبرداری آرک در حالت اچ دی بود فیلمی که دوربین گرفته بود وضوحش خیلی بیشتر بود رنگها زنده تر بودن یا حتی صدا خیلی بهتر بود با وجود اینکه مونو بود
کلا می خوام بگم در مورد گوشی خیلی به دوربینش فکر نکنین چون واقعا شبیه اسباب بازی هستن نه دوربین و به درد ثبت خاطرات می خورن نه عکاسی.
شما یه دوربین دیجیتال بخرین شروع کنین به عکاسی مطمعنا دیگه سراغ دوربین گوشیتون نمیرین
+
پ.ن:من طرفدار سونیم خودمم آرک دارم و حرفم کلی بود شر راه نندازین بگین از دوربینش بد گفت و بحث راه بندازین:دی
دوربین آرک بین گوشها یکی از بهترینهاست ولی همچنان اسباب بازیه :دی

h!tman
31-12-2011, 15:43
حرف های yes عزیز تایید میشه
من با این که Gs2 دارم بازم میگم دوربین اینا برای مصارف روزانس
وگرنه SlR ها با یک لنز خوب همه اینارو میخورن یک آبم روش یک بادگلو هم بعدش!:دی

31-12-2011, 16:21
وگرنه SlR ها با یک لنز خوب همه اینارو میخورن یک آبم روش یک بادگلو هم بعدش!
SLR ها؟؟؟ :O مطمئنی؟؟؟ یعنی شک نداری که دوربین 1 میلیونی قوی تر از ایناس؟؟؟ مطمئنی؟؟؟ :دی
یه کامپکت 100 تومنی هم همین کارا رو میکنه با اینا :پی

h!tman
31-12-2011, 16:22
تو نبودی خفه کردی منو برای دوربین این نکسوز؟:دی
تازه اس ال آری که دم دست منه 1.9پاش رفته نه1تومن:دی

PersiAndroid
31-12-2011, 16:43
به نظر من دوربین های سری گالکسی اسبا توجه به مگاپیکسلشون به اندازه ی دوربین های دیجیتال خوب عمل کردن
و آرک هم تا جایی که من دیدم همینطور بوده پیشنهاد می کنم این طور بحث هارو تو تاپیک اندروید کمرافونز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) انجام بدین همینطور نمونه های عکس هاتون رو با گوشی های مختلف اندرویدی به اشتراک بذارین. من که چندتا عکس از گالکسی اس 1 و 2 گذاشتم و همینطور بقیه از آرک و نئو...

You Were Mine
31-12-2011, 16:49
اسفالت 6 تست شده هست
این لینک دیتای سالم که خودم اپلودش کرده ام
دانلود دیتای آسفالت 6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Fe7q8qt1drdj9rey)

این لینک ک دادی دیتا نیست فایل apk هست . منم از همین استفاده کردم ولی دیتا را نمیشناسه چیکار کنم ؟ کلا با بازی های گیم لافت مشکل دارم

31-12-2011, 17:23
تو نبودی خفه کردی منو برای دوربین این نکسوز؟:دی
تازه اس ال آری که دم دست منه 1.9پاش رفته نه1تومن:دی

شات دِ ف××اک آپ :-W
من غلط کنم دوربین نکسس رو بزارم کنار حتی یه کامپکت :|

PersiAndroid
31-12-2011, 17:51
در حد یه کامپاکت 5 مگاپیکسلی که هست... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] vv%2Freviewsimg%2Fsamsung-galaxy-nexus%2Freview%2Fcamera%2Fgsmarena_005.jpg)
ولی بحث راجع به دوربین تو همون تاپیک اندروید کمرافونز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میتونیم ادامه بدیم چون اینجا تاپیک آرک هست
به نظر من دوربین های گوشی ها به خاطر شرایط لنزی که دارن خیلی عکس های جالب تری نسبت به نمونه های معادل مگاپیکسلیشون تو دوربین های کامپکت میندازن... البته نظر شخصیه وگرنه عکس های اونا به دنیای واقعی نزدیک تره...

Ami R 940
31-12-2011, 23:12
این صفحه نمایش آرک چرا اینجوریه.. با دستمال تمیزش میکنی روش خط میوفته:18: ایکس ده اینطوری نبودآ....

امروز بعد دستمال کشیدن تمیز کردنش دو تا خط ریز افتاده..منم چشام تیزه اساسی میاد جلو چشم همش.. که بد جوری رفته رو مخم

واس دوستانم همطنوره؟؟ صفحه نمایشش مثل سری گالکسی ضد خش نیست گالکسی کلید می کشم روش هیچی نمیشه :13:.

golmohammadi
01-01-2012, 00:57
این لینک ک دادی دیتا نیست فایل apk هست . منم از همین استفاده کردم ولی دیتا را نمیشناسه چیکار کنم ؟ کلا با بازی های گیم لافت مشکل دارم
شرمنده اشتباه شد
لینک دیتا را نیافتم
قبلا خودم اپلود کرده بودم
ولی الان پیداش نمیکنم

این صفحه نمایش آرک چرا اینجوریه.. با دستمال تمیزش میکنی روش خط میوفته:18: ایکس ده اینطوری نبودآ....

امروز بعد دستمال کشیدن تمیز کردنش دو تا خط ریز افتاده..منم چشام تیزه اساسی میاد جلو چشم همش.. که بد جوری رفته رو مخم

واس دوستانم همطنوره؟؟ صفحه نمایشش مثل سری گالکسی ضد خش نیست گالکسی کلید می کشم روش هیچی نمیشه :13:.

نه اینطوری نیست
حتمال تو دستمال یه چیزی بوده
سنگ ریزه ای چیزی
خیلی بعید با اینکارها خش بیفته

کجاش کمه؟
اتفاقا کامل هست
فوکوس دستی نیازی نیست به اونصورت
تنظیمات ایزو هم نیاز نیست
چون گوشی خودش اتو کارش خوبه

am2
01-01-2012, 17:04
اندروید 4 اومده برا ارک؟

hamed1297
01-01-2012, 17:37
اندروید 4 اومده برا ارک؟

ایشاله 3ماه دیگه.

kkevinloren2006
01-01-2012, 17:39
اقا من الان رم کلاس 4توشیبا دارم ولی سرعت گوشی زیاد فرقی نکرد اگه کلاس 10 بگیرم سرعت بهتر میشه?

MOHAMMAD2010
01-01-2012, 18:29
بچه ها این گوشی tv-out هم داره ؟ ( البته به غیر از خروجی hdmi ) با همون خروجی 3.5 میلیمتر ؟

golmohammadi
01-01-2012, 19:32
اقا من الان رم کلاس 4توشیبا دارم ولی سرعت گوشی زیاد فرقی نکرد اگه کلاس 10 بگیرم سرعت بهتر میشه?
انتظار نداشته باش زیاد فرق کنه
من پاتریوت 16 گیگ کلاس 4 دارم
همین الان یک پاتریوت 16 گیگ کلاس 10 خریدم
دارم میبینم این کلاس الکیه
و هردو سرعتشون یکیه
البته رو مموری کلاس 10 کار نکردم
شاید با فرمت و تغییر بعضی چیزها بهتر بشه

بچه ها این گوشی tv-out هم داره ؟ ( البته به غیر از خروجی hdmi ) با همون خروجی 3.5 میلیمتر ؟

سلام
من هر دو کابل را دارم
خواستی با سوکت 3.5 هم یه تستی بکنم ؟

ATA FARZADI
01-01-2012, 19:56
ایشاله 3ماه دیگه.

اگر هم بخوان با آپدیت سونی آپدیت کنن

مطمئاً یه 5 ماهی باید واستاد تا واسه منطقه ما هم بیاد (ایران)

M@hdi-B
01-01-2012, 19:59
تو که این حرفو قبول نداشتی همش به من می گفتی کلاس10 کلاس 10 چی شد پس؟:دی

اتفاقا فرق داره اسی

من الان 16 کلاس 4 توشیبا رو انداختم رو گوشی خواهرم واسه خودم 16 کلاس 10 مارک Team گرفتم

یه فایل می خوام بریزم تو اون توشیبائه خیلی کند پروسش انجام میشه ولی تو مموری خودم اینطور نیست

من پیشنهاد می کنم با برنامه SD Tools یه تست بگیر از جفتش

این تست مموری منه

MOHAMMAD2010
01-01-2012, 20:04
سلام
من هر دو کابل را دارم
خواستی با سوکت 3.5 هم یه تستی بکنم ؟
آره دمت گرم با کابل 3.5 میل به AV یه تست بکن ببین کار میکنه خروجی TV )

golmohammadi
01-01-2012, 20:11
اگر هم بخوان با آپدیت سونی آپدیت کنن

مطمئاً یه 5 ماهی باید واستاد تا واسه منطقه ما هم بیاد (ایران)
نه بابا اینطوری نیست
اپدیت معمولا چند روزه میاد
هفته پیش نیو خریدم اپدیت شده بود
ارک هم خریدم اپدیت شده بود روزی که خریدم اپدیت جدید براش اومد
بعضی وقتها برای یه پروداکت کد خاصی اپدیت دیر میاد
که در اینصورت میشه براحتی فلش کرد (فایلهای رام اصلی تو اینترنت پیدا میشه)

اتفاقا فرق داره اسی

من الان 16 کلاس 4 توشیبا رو انداختم رو گوشی خواهرم واسه خودم 16 کلاس 10 مارک Team گرفتم

یه فایل می خوام بریزم تو اون توشیبائه خیلی کند پروسش انجام میشه ولی تو مموری خودم اینطور نیست

این تست مموری منه

نه میدونی مهدی بیشتر از کلاس مموری خود مموری مهمه
یعنی شاید کلاس 6 باشه ولی سریعتر از 10 !!!!
در ضمن با عرض شرمندگی شنیدم مموریهای تیم بدجور خرابی و مانور میدند ؟
مموریتیم 32 گیگ کلاس 4 هم 55 تومنه

نیاز نیست به اون صورت کپی پیست کنیم
با برنامه میشه سرعتشو تست کرد
اچ دی تیون پرو و ویندوز دیسک بنچمارک کارشون درسته

الان مموری 16 گیگ پاتریوت من که کلاس 4 هست همین سرعتو داره
میخواهی عکس بدم ؟

آره دمت گرم با کابل 3.5 میل به AV یه تست بکن ببین کار میکنه خروجی TV )
با عرض شرمندگی نگاه کردم دیدم کابل نیست
دادمش به یکی
از دوستان دیگه این قسمتشو تست کنه

kkevinloren2006
01-01-2012, 20:13

اتفاقا فرق داره اسی

این تست مموری منه

از لحاظ کپی پیست کردن فایل ها که صد درصد بهتره کلاس 10 سرعت 9 رو تو کپی بهت میده. من منظورم فرق تو خود منو ها و بازی بود

Sent from my LT15i using Tapatalk

M@hdi-B
01-01-2012, 20:25
شاید حرفت درست باشه نمی دونم .. مموری من که خراب نشده فعلا .. خرابی مموری من مساوی با خرابی ضلع شرقی علاالدین :31:

الان مموری کلاس 4 رو هم تست کردم تو سرعت Read فرقی ندارن پس تو اجرای بازیهایی که دیتا دارن کلاس مموری نقشی نداره می مونه کپی فایل و فیلمبرداری

golmohammadi
02-01-2012, 12:12
مهدی جان من در حالتهای مختلف با ای دی تولز تست کردم حداکثر سرعت رایت شد 7 و رید 21
البته تست با اچ دی تولز
این پاتریوت 16 گیگ کلاس 4 هست

برای فیلمبرداری هم مموری سرعتش بالای 5 باشه همه چی حله (رایت)
حداقل برای اچ دی اینطوریه
پس مموری کلاس 4 هیچ مشکلی برای گوشیها نداره
حالا بیشتر باشه چه بهتر

edit
اینم سرعت مموری من

M@hdi-B
02-01-2012, 20:43
ممنون از توضیحات

عکست لود نمیشه:46:

golmohammadi
03-01-2012, 02:42
ممنون از توضیحات

عکست لود نمیشه:46:

عکس باید لود بشه
نقل قول کنی پست منو لودمیشه
مال تو هم اولش عکسهات لود نمیشد

راستی برنامه هست که میتونه سرعت مموری را بیشتر کنه
میتونه مقدار الوکیشن مموری را تغییر بده که نیاز به روت هم داره

aha2012
03-01-2012, 11:42
salam
من رو گوشیم یه عالمه چیز میز ریختم ولی مموریم از 8 گیگ هنوز 4 تاش خالیه
ولی میبینم که یه ذره سرعت گوشیم اومده پایین
رفتم دیدم بله بیشتر چیزهام تو phone memory رفتن
دلیلش میتونه همین باشه؟(کم شدن سرعت)
الان دیدم 39 مگ از مموری موبایلم خالیه
احمق چرا میریزه تو phone memory?
کاریش نمیشه کرد که همه ی همه ی برنامه هام بره تو sd card?
چیکار کنم الان phone memoryم خیلی کم مونده
help?

h!tman
03-01-2012, 11:53
برنامه apps 2 Sd یا همچین چیزی بود اسمش:دی اونو بگیرید براتون انتقال میده

ATA FARZADI
03-01-2012, 14:44
salam
help?
چندتا بازی اچ دی گیم لافت بریزی 8 گیگ پر میشه

میگن تو آندروید 4 میپرسه محل نصب شدن رو

اما به نظر من از قسمت
setting>applications>manage applications

نرم افزار رو move to sd cadr بکن

اگر بعضی از نرم افزار ها نمیشه
از نرم افزاری که واسه انتقال به اس دی کارت هست استفاده بکن

پیشنهاد من هم

gemini app manager

هست
چون همه کار میکنه هم انتقال از تلفن به کارت - بلاک کردن نر افزار - کیل کردن نرم افزار در حال اجرا که فضای رام باز شه
پاک کردن نر افزار - بک آپ گرفتن از نرم افزار و چندتا چیز دیگه

ashkan.t
03-01-2012, 15:23
سلام دوستان بهترین اسکرین پروتکتور آرک اسو از کجا پیدا کنم اصلن خوبه؟ تاچو ضعیف نمیکنه؟

aha2012
03-01-2012, 16:07
چندتا بازی اچ دی گیم لافت بریزی 8 گیگ پر میشه

میگن تو آندروید 4 میپرسه محل نصب شدن رو

اما به نظر من از قسمت
setting>applications>manage applications

نرم افزار رو move to sd cadr بکن

اگر بعضی از نرم افزار ها نمیشه
از نرم افزاری که واسه انتقال به اس دی کارت هست استفاده بکن

پیشنهاد من هم

gemini app manager

هست
چون همه کار میکنه هم انتقال از تلفن به کارت - بلاک کردن نر افزار - کیل کردن نرم افزار در حال اجرا که فضای رام باز شه
پاک کردن نر افزار - بک آپ گرفتن از نرم افزار و چندتا چیز دیگه
دستت درد نکنه
خب اونایی که move to sd شون خاموشه باید چه کار کرد؟
همش رفته نو phone meory آخه؟
با این برنامه میشه از phone به sd iهم انتقال داد؟حتی اونایی که گزینه ی move to sd شون خاموشه؟؟؟

ATA FARZADI
03-01-2012, 16:30
آره دوست عزیز با این برنامه ای که بهتون معرفی کردم اونهایی که move to sd شون خاموش هست رو میتونه انتقال بده

البته دقت کنید یک سری از برنامه ها که ویجت دارن (مثل winamp- weather,...) رو انتقال بدید به مموری کارتتون اونوقت ویجت رو نمیتونید روی home screen تون بذارید

ashkan.t
03-01-2012, 16:52
سلام دوستان بهترین اسکرین پروتکتور آرک اسو از کجا پیدا کنم اصلن خوبه؟ تاچو ضعیف نمیکنه؟
سلام دوستان من دو سه روزیه 1 اکسپریا آرک اس خریدم میخام بازی asphalt 6 بریزم اکثر آموزشارم خوندم ولی وقتی فایل نصبیرو میریزم اجرا میشه میگه دانلود کن دانلودو که میزنم میره تو تنظیمات وای فای بعد بک میزنم میام بیرون با pc میرم تو مموری پوشه gameloft نیست ولی تو پوشه گیم یه چیزی میاد دیتارو میریزم اونجا ولی هیچ فرقی نمیکنه ممنون

ATA FARZADI
03-01-2012, 17:11
سلام دوستان من دو سه روزیه 1 اکسپریا آرک اس خریدم میخام بازی asphalt 6 بریزم اکثر آموزشارم خوندم ولی وقتی فایل نصبیرو میریزم اجرا میشه میگه دانلود کن دانلودو که میزنم میره تو تنظیمات وای فای بعد بک میزنم میام بیرون با pc میرم تو مموری پوشه gameloft نیست ولی تو پوشه گیم یه چیزی میاد دیتارو میریزم اونجا ولی هیچ فرقی نمیکنه ممنون

شما دیتا رو دانلود کردی با وای فای و نیومد؟؟!!!!!!

یا اینکه با pc گیم دیتا رو دانلود کردی و کپی کردی در پوشه گیم - گیم لافت باز هم میگه باید دانلود بشه؟

far2009
03-01-2012, 17:34
الان یک مدتی هست که گوشی را که با کابل به کامپیوتر وصل می کنم شناخته شدنش بگیر نگیر داره اگر چه گوشی شارژ میشه و حتی می تونم pc componion را روی کامپیوتر از گوشی نصب کنم ولی خود مموری شناخته نمیشه . علتش چی میتونه باشه ؟

ashkan.t
03-01-2012, 17:42
شما دیتا رو دانلود کردی با وای فای و نیومد؟؟!!!!!!

یا اینکه با pc گیم دیتا رو دانلود کردی و کپی کردی در پوشه گیم - گیم لافت باز هم میگه باید دانلود بشه؟
مرسی که پاسخ دادید بله با پیسی دانلود کردم گیم دیتارو ولی باز میگه باید دان بشه

h!tman
03-01-2012, 18:17
مرسی که پاسخ دادید بله با پیسی دانلود کردم گیم دیتارو ولی باز میگه باید دان بشه

شما مسیر انتقال دیتا رو به اینجا تغییر بدید
SD Card>Gameloft>Games
بعدش باید به وایفای وصل بشی حتما تا دیتا رو چک کنه
وقتی چک کرد میگه میخوای به ورژن جدید تر اپدیت کنم میزنی نه و میره تو بازی!

ATA FARZADI
03-01-2012, 18:27
البته من هم چندین بار asphalt 6 فایل نصب و گیم دیتا را از جاهای مختلف دانلود کردم

تا بالاخره بالا اومد

اگر فایل نصب و گیم دیتا یکی نباشه بالا نمیاره

الان دقیق نظرم نیست از کجا دانلود کردم

ولی فکر کنم اینجا بود...

ashkan.t
03-01-2012, 18:34
البته من هم چندین بار asphalt 6 فایل نصب و گیم دیتا را از جاهای مختلف دانلود کردم

تا بالاخره بالا اومد

اگر فایل نصب و گیم دیتا یکی نباشه بالا نمیاره

الان دقیق نظرم نیست از کجا دانلود کردم

ولی فکر کنم اینجا بود...

مرسی ممنونم ولی منم از اینجا دان کردم ولی فایل نصبی اینجا خرابه

golmohammadi
03-01-2012, 18:37
بچه ها یه خبر خوب اینکه قاب پشتی آرک به رنگ سفید اومده
در اولین فرصت خودم میخرم
چون فقط قاب پشتی هست در نتیجه باید ارزون باشه

salam
help?
سلام
تقریبا نه ربط زیادی نداره
مموری 16 گیگ من تا ته پر بود و حافظه داخلی هم پر بود ولی سرعت کم نمیشد
ممکنه چند تا برنامه باشه که رم را بخوره و سرعت بیاد پایین
حافضه داخلی بهتره همیشه یه 20 مگ خالی داشته باشه
برو اپلیکیشن منیجر و ببین چقدر رم آزاد داری؟

من که تا به حال 4 تا خریدم
و هر موقع هم فروشنده ها تاکید کردند خیلی خوبه فلانه الانه ....
همشون هم اشغال بودند

دستت درد نکنه
خب اونایی که move to sd شون خاموشه باید چه کار کرد؟
همش رفته نو phone meory آخه؟
با این برنامه میشه از phone به sd iهم انتقال داد؟حتی اونایی که گزینه ی move to sd شون خاموشه؟؟؟
اگه گوشی روت بشه تقریبا همه را انتقال میده

سلام
فایلهای دیتا با فایل نصبی شاید یکی نیست
و یا فایل نصبی را درست نصب نکردی مال گوشی خودت نیست که در نتیجه فایلهای دیتا هم اشتباهی دانلود شده و باز نمیشه

الان یک مدتی هست که گوشی را که با کابل به کامپیوتر وصل می کنم شناخته شدنش بگیر نگیر داره اگر چه گوشی شارژ میشه و حتی می تونم pc componion را روی کامپیوتر از گوشی نصب کنم ولی خود مموری شناخته نمیشه . علتش چی میتونه باشه ؟
شما اون نوار را از بالا بکش پایین
و از تنظیمات usb بهتره نحوه ارتباط را mass storage انتخاب کنی
اینطوری براحتی وصل میشه

---------- Post added at 06:37 PM ---------- Previous post was at 06:36 PM ----------

در اولین فرصا خودم میخرم
چون فقط قاب پشتی هست در نتیجه باید ارزون باشه

Farzad_p30
03-01-2012, 19:18
با سلام
من تازه آرک اس خریدم
یک سری سوالات دارم

1- شارژ گوشی من کمتر از 2 روز دوام میاره. آیا این طبیعیه؟
2- من قبلا یک سامسونگ ویو داشتم دوربیینش 5 مگاپیکسل بود ولی از این گوشی که 8 مگا پیکسله کیفیت عکسش بهتر بود
آیا واقعا کیفیت عکس این گوشی نسبتا پایینه ؟؟
3- در هنگام فیلم برداری (خصوصا در جاهایی که نور کم است و نیاز به نور است) فلاش دوربین روشن نمیشه
آیا تنظیمات خاصی داره یا باید برای اینکار نرم افزار نصب کنم؟ و یا اصلا نمیشه موقع فیلم برداری از فلاش استفاده کرد؟
4- برنامه ای که صدای مکالمه رو به خوبی ضبط کنه وجود داره؟
من از برنامه Sanity استفاده میکنم که صدای مخاطب بسیار ضعیف ضبط میشه
5- از چه نرم افزاری میتونم به عنوان منشی استفاده کنم؟
6- محل پیش فرض نصب نرم افزار ها کجاست؟ آیا برنامه ها در مموری ذخیره میشه؟ و اگر پیش فرض خود گوشی است آیا میشه در مموری ذخیره کرد؟

ببخشید سوالام زیاد بود:11:

golmohammadi
03-01-2012, 19:25
با سلام
من تازه آرک اس خریدم
یک سری سوالات دارم

1- شارژ گوشی من کمتر از 2 روز دوام میاره. آیا این طبیعیه؟
2- من قبلا یک سامسونگ ویو داشتم دوربیینش 5 مگاپیکسل بود ولی از این گوشی که 8 مگا پیکسله کیفیت عکسش بهتر بود
3- در هنگام فیلم برداری (خصوصا در جاهایی که نور کم است و نیاز به نور است) فلاش دوربین روشن نمیشه
آیا تنظیمات خاصی داره یا باید برای اینکار نرم افزار نصب کنم؟ و یا اصلا نمیشه موقع فیلم برداری از فلاش استفاده کرد؟
4- برنامه ای که صدای مکالمه رو به خوبی ضبط کنه وجود داره؟
من از برنامه Sanity استفاده میکنم که صدای مخاطب بسیار ضعیف ضبط میشه
5- از چه نرم افزاری میتونم به عنوان منشی استفاده کنم؟
6- محل پیش فرض نصب نرم افزار ها کجاست؟ آیا برنامه ها در مموری ذخیره میشه؟ و اگر پیش فرض خود گوشی است آیا میشه در مموری ذخیره کرد؟

ببخشید سوالام زیاد بود:11:

سلام مبارکه
1- عادیه (البته با کارکرد متوسط و متوسط به بالا عادیه)
2- تایید نمیشه
آرک دوربین خوبی داره
شاید لنز شما کثیف هست و ....
3- مشخص شد کمی ناوارد هستی
چون براحتی میشه فلش گوشی را دستی روشن کرد در فیلمبرداری
کافیه منوی سمت چپ را باز کنی و یا از سمت چپ بکشی به راست تا منو ظاهر بشه
و از تنظیماتش چراغ را روشن کنی
4- بله هست
البته من نتونستم درست حسابی تست کنیم
یکی از این برنامه ها (Total Recall Call Recorder v1.7.2) میباشد
5- برنامه ای نمیشناسم نصب نکردم تا به حال
6- محل نصب برنامه ها در اندروید دست منو شما نیست
خودش نصب میکنه یه جایی
ما میتونیم بعدش محلشو عوض کنیم
که پستهای اخیر بحث در مورد همینا بود ....
قبل از هر چیز گوشی باید روت بشه .

You Were Mine
03-01-2012, 19:42
دوستان من 1 مشکلی دارم اونم اینه ک گوشیم وقتی شارژش ب 20 درصد میرسه گوشی ارور low battery میده و گوشی خاموش میشه چیکار باید بکنم تا لحظه اخر بتونم از شارژش استفاده بکنم ؟

Farzad_p30
03-01-2012, 21:12
سلام مبارکه
1
3- مشخص شد کمی ناوارد هستی
چون براحتی میشه فلش گوشی را دستی روشن کرد در فیلمبرداری
کافیه منوی سمت چپ را باز کنی و یا از سمت چپ بکشی به راست تا منو ظاهر بشه
و از تنظیماتش چراغ را روشن کنی
.
با تشکر فراوان بخاطر اینکه زحمت کشیدید و جواب دادید
همونطور که گفتم من این گوشی رو دو روزه که خریدم
بخاطر سوال های مبتدی ام معذرت میخوام
من هر چی گشتم نتونستم از اون منو چیزی در مورد روشن شدن چراغ پیدا کنم

یادآوری میکنم که من موقع فیلم برداری نیاز به نور دارم
در مورد عکاسی میدونم چطوریه ولی برای فیلم برداری گزینه ای پیدا نکردم

---------------------------------------------------------------
1- چطوری میتونم گزینه دیکشنری که موقع نوشتن sms میاد و کلمات رو حدس میزنه رو غیر فعال کنم؟؟؟

2- از دیشب که با گوشیم به وایرلس وصل شدم این پیغامو میده
4.0.2.0A.0.42
new system update available
چیکار باید بکنم؟
:11::11:

ashkan.t
03-01-2012, 21:56
بچه ها به نظرتون اینا گوشیرو زشت میکنه؟ لینکشم میزارم که پشت و جلوشو ببینید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2__96932_zoom.jpg
اینم لینک:

aha2012
03-01-2012, 22:13
تو اون یکی فرووم جوابتو دادم :دی
زشت که چه عرض کنم انگار گوشی x10 گرفتی دستت.بدون اینا گوشی یه ابهت دیگه ای داره:46:

03-01-2012, 22:46
درسته گوشی به زیبایی قبلش نیست... ولی به شدت توصیه میکنم یه کیس واسه گوشی بگیرین... چون مثلا5-6 دیگه حسرت میخورین که چرا واسه گوشی یه کیس نگرفتین و بهتر نگهش نداشتین که اینطور خط نیافته... دیدم که میگم : ))

golmohammadi
03-01-2012, 23:48
دوستان من 1 مشکلی دارم اونم اینه ک گوشیم وقتی شارژش ب 20 درصد میرسه گوشی ارور low battery میده و گوشی خاموش میشه چیکار باید بکنم تا لحظه اخر بتونم از شارژش استفاده بکنم ؟
مطمئنی ؟
چون مال ما تا درصد آخر کار میکنه
گوشیو یکبار فرمت کن ببین درست میشه یا نه

با تشکر فراوان بخاطر اینکه زحمت کشیدید و جواب دادید
همونطور که گفتم من این گوشی رو دو روزه که خریدم
بخاطر سوال های مبتدی ام معذرت میخوام
من هر چی گشتم نتونستم از اون منو چیزی در مورد روشن شدن چراغ پیدا کنم

یادآوری میکنم که من موقع فیلم برداری نیاز به نور دارم
در مورد عکاسی میدونم چطوریه ولی برای فیلم برداری گزینه ای پیدا نکردم

---------------------------------------------------------------
1- چطوری میتونم گزینه دیکشنری که موقع نوشتن sms میاد و کلمات رو حدس میزنه رو غیر فعال کنم؟؟؟

2- از دیشب که با گوشیم به وایرلس وصل شدم این پیغامو میده
4.0.2.0A.0.42
new system update available
چیکار باید بکنم؟
:11::11:
خواهش میکنم
همه ما اولش ناشی بودیم عیبی نداره
برای چراغ فیلمبرداری با چراغ روشن
در همون منوی اصلی گوشی گزینه برای روشن کردن چراغ وجود داره
عکس زیر را ببین :

در مورد دیکشنری مسیج
برو به تنظیمات گوشی
language & Keyboard را بزن
user dictionery
فکر کنم بقیشو خودت حدث بزنی

و در مورد اپدیت
اپدیتش کن
با با اپدیتر سونی اریکسون
و یا با pc companion

بچه ها به نظرتون اینا گوشیرو زشت میکنه؟ لینکشم میزارم که پشت و جلوشو ببینید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2__96932_zoom.jpg
اینم لینک:
من دارمش
استفاده ای نمیکنم
کاور رو دکمه ها میفته حس بدی دست میده بهم
چون به دکمه ها مخصوصا عکاسی فشار میاره
برا همین استفاده نمیکنم
البته اومدم اون قسمتها را بریدمش تا با دستم مستقیم کار کنم
ولی بازم زیاد جالب نشد

درسته گوشی به زیبایی قبلش نیست... ولی به شدت توصیه میکنم یه کیس واسه گوشی بگیرین... چون مثلا5-6 دیگه حسرت میخورین که چرا واسه گوشی یه کیس نگرفتین و بهتر نگهش نداشتین که اینطور خط نیافته... دیدم که میگم : ))
اگه قاب پشتی آرک را بخریم دیگه هیچی نیاز نیست

mr6768
04-01-2012, 00:21
سلام .
من امروز یه آرک اس خریدم .
برای ریختن نرم افزار و موزیک و فیلم باید چیکار کنم ؟!
من فقط تونستم با کابل رم رو بالا بیارم !
خیلی ممنون ...

aha2012
04-01-2012, 00:27
سلام .
خیلی ممنون ...
سلام
مبارکت باشه
چند خریدی؟چه رنگی؟
برنامه ی astro file manager و دان کن و بریز توش:20:

9vin
04-01-2012, 00:33
سلام ...

دوستانی که arc s دارن خاستم بدونم هنگام مکالمه صدای طرف مقابل خوب میاد ؟ مخصوصا جاهای شلوغ ؟

آخه یه x10 داشتم اصلا صدا یارو نمیومد ....

ashkan.t
04-01-2012, 00:48
سلام ...

دوستانی که arc s دارن خاستم بدونم هنگام مکالمه صدای طرف مقابل خوب میاد ؟ مخصوصا جاهای شلوغ ؟

به نظر من خیلی خوبه چون خودمم زیاد با گوشی میحرفم ولی خوبه

ATA FARZADI
04-01-2012, 10:09
سلام .
خیلی ممنون ...

چند راه هست

ساده ترین راه ها میتونی یه فایل منیجر رو از مارکت دانلود کنی بعد هر برنامه ای رو بنصبی

اگر هم نمیتونید به مارکت دسترسی داشته باشید یک فایل منیجر دانلود کنید از یک گوشی دیگه بلوتوث کنید به

گوشی خودتون و در جا نصب کنید تا بتونید برنامه بنصبید

فایل منیجر هم هر چی دلتون میخواد

البته در حالتی که گوشیتون روت باشه بهترین نرمافزارها root explore هست

Ami R 940
04-01-2012, 10:43

منم قبلا ویو هم داشتم .کیفیت عکسش یکی از بهترین 5مگاپیکسلی هاس . از لحاظ رزلوشن ویو پایین تر آرک هست و جزییات کم تری ثبت میکنه .از لحاظ کیفیت هم می تونم عامیانه بگم 40 50 درصد بهتر ویو هستش. قثط یه ضعفی داره آرک عکسای با فلشش یه هاله زرد رنگ به رنگ ها و محیط اضافه میکنه برای حدودی تا رفع این مشکل از اتو اسکن در بیار و بگزار نرمال عکاسی کن. به نظر مشکل نرم افزاری و امیدوارم تو فریمور جدید حل بشه.

2-
در اولین فرصت خودم میخرم
چون فقط قاب پشتی هست در نتیجه باید ارزون باشه؟

خبر خوبی بود. کجا دیدی؟؟ ایران اومده ؟؟

سلام ...

از لحاظ مکالمه و اسپیکر و حسن فری فوق العادس..فوق العادس شفاف و بلند نویز نداره.. ایکس 10 خیلی داغون بود بیشتر دو هفته نتونستم تحملش کنم.

golmohammadi
04-01-2012, 11:21
سلام .
خیلی ممنون ...
شما برنامه (ES File Explorer v1.6.0.7) را دانلود کن
و از کامپیوتر با بلوتوث بفرست گوشی و نصبش کن
بعدش هر چی خواستی بریز مموری و نصب کن
قبل از نصب یادت باشه از قسمت اپلیکیشن منیجر تیک گزینه نصب برنامه های نامعتبر را بزنی

منم قبلا ویو هم داشتم .کیفیت عکسش یکی از بهترین 5مگاپیکسلی هاس . از لحاظ رزلوشن ویو پایین تر آرک هست و جزییات کم تری ثبت میکنه .از لحاظ کیفیت هم می تونم عامیانه بگم 40 50 درصد بهتر ویو هستش. قثط یه ضعفی داره آرک عکسای با فلشش یه هاله زرد رنگ به رنگ ها و محیط اضافه میکنه برای حدودی تا رفع این مشکل از اتو اسکن در بیار و بگزار نرمال عکاسی کن. به نظر مشکل نرم افزاری و امیدوارم تو فریمور جدید حل بشه.

خبر خوبی بود. کجا دیدی؟؟ ایران اومده ؟؟

از لحاظ مکالمه و اسپیکر و حسن فری فوق العادس..فوق العادس شفاف و بلند نویز نداره.. ایکس 10 خیلی داغون بود بیشتر دو هفته نتونستم تحملش کنم.

پس چرا من اون زردی را تو عکسها نمیبینم ؟

قاب پشتی سفید رنگ تو تبریز هست
دوستم بازار دیده
احتمالا امروز برم بازار در اینصورت میخرمش

Farzad_p30
04-01-2012, 11:32
[QUOTE=golmohammadi;6746572]مطمئنی ؟

در مورد دیکشنری مسیج
برو به تنظیمات گوشی
user dictionery
/QUOTE]

راستش من تا اينجا رفتم
ولي هيچ گزينه اي براي خاموش كردن اون لامصب نداشت

موقع اس ام اس زدن خيلي اذيت ميكنه

اگه ميشه راهنمايي بفرماييد

9vin
04-01-2012, 11:33
دوربینش به اندازه 8 مگاپیکسلی گوشیهای دیگه هست ؟؟

x10 که داشتم آشغال بود ...در حد 2 هم نبود ..... !!!

این چطوره ؟

Farzad_p30
04-01-2012, 11:51

این چطوره ؟

والا به نظر منم دوربينش خيلي بي كيفيته

البته من تازه چند روزه گرفتمش

ولي اصلا دوربينش به درد نميخوره

h!tman
04-01-2012, 11:54

این چطوره ؟

بله به اندازشون هست
از HTC Sensation قوی تر و از Galaxy S 2 ضعیف تره!
به شرطی که بلد باشید تنظیم دقیق کنید

shahabprince
04-01-2012, 11:55

من نمیدونم دوربینش کجاش بده
من که راضی هستم نمیدونم شما از چی مینالی
دوربین SLR که نخریدی عزیز من
این گوشیه
اگه عکس خوب میخوای باید 1 تومن واسه دوربین پول بدی.

saver
04-01-2012, 12:07

این چطوره ؟
بابا دمت گرم دوربین x10 همون زمان خودش بهترین بود تو گوشیهای هم رده !!!

اینم دوربینش فوق العاده است کم لطفی نکنید باو

Ami R 940
04-01-2012, 12:57
پس چرا من اون زردی را تو عکسها نمیبینم ؟

قاب پشتی سفید رنگ تو تبریز هست
دوستم بازار دیده
احتمالا امروز برم بازار در اینصورت میخرمش
بیشتر تو محیط خونه و ساختمون وقتی با فلش عکاسی بشه خودش رو نشون میده البته تو بعضی صحنه ها..GSMARENA هم بهش اشاره کرده. به نظر مشکل نرم افزاری و حل میشه. تو اتاق یه عکس با فلش بگرید یه عکس هم بدون فلش از اون صحنه..کاملا مشخص میکنه..

قاب اگه رفتی گرفتی قیمتش بنویسی ممنون میشم.

شما یه عکس از محیط بیرون و تو ساختمون بگزار.. شاید خدای نکرده گوشیت مشکل داره..

بهترین لنزی که تا به حال تجربه اش رو تو گوشی های موبایلی داشتم(wave . galaxy s ,x10 ,n95 و..) آرک بوده تو روز برای یه گوشی خیلی عالیه. تو شب و محیط های بیرون ساختمان عملکرد فوق العاده ای تو نور کم داره..

اینم تو تا عکس البته رزلوشن آوردم پایین.

این یه عکس از محیط تاریک بیرون از خونه ساعت 9 شب تو دل کوه بدون نور لامپ و روشنایی..

اینم تو نور روز ساعت 12 صبح .

برای یه گوشی عکس های خوبی میگیره اما کلا انتظار دوربین های دیجیتال رو نباید از دوربین گوشی داشت .. شاید گوشی های موبایل یه روزی بتونن با دوربین های خوب کامپکت رقابت کنن اما هیچ وقت به دوربین های نیمه حرفه ای و حرفه ای نمیرسن.

expanium
04-01-2012, 12:57
سلام
من میخواستم با برنامه pc companion نرم افزار گوشیو بروز کنم .ولی هر بار که به مرحله آخر میرسه یه همچین پیغامی میده :

pc companion was not able to connect the phone.plaese disconnect & connect again .

بنظر شما مشکل از کجاس ؟ اگه درایور میخاد از کجا گیر بیارم ؟

mr6768
04-01-2012, 13:56
من آرک اس رو دیروز خریدم 590 .
الان بخاطر گرونی دلار این بهترین قیمتی بود که گیر آوردم .
راستی برای من رم 8 گیگ توش نداشت !
Phone memory آرک چنده ؟

بچه ها دستون درد نکنه ، با بلوتوث فایل منیجر رو ریختم .
یه سوال آهنگ ها رو کجا بریزم و رم که تو گالری موزیک پلیر بیاد ؟

You Were Mine
04-01-2012, 14:58
Phone memory آرک چنده ؟

مبارکت باشه ولی چرا اینقدر گرون اونم بدون مموری ؟ من 5-6 روزه خریدم 537 تومن .
حافظه داخلیش 1 گیگ هست ک فقط 320 مگابایتش در دسترسه .
حالا ک رم نداشت برو 1 رم 16 گیگ پاترویت کلاس 10 بگیر حالشو ببر. 8 کمه نمیشه چیزی روش ریخت زود پر میشه.

اهنگ هارو بریز توی پوشه موزیک Music تا توی گالری هم بیاد برات

ATA FARZADI
04-01-2012, 15:09
سلام
من میخواستم با برنامه pc companion نرم افزار گوشیو بروز کنم .ولی هر بار که به مرحله آخر میرسه یه همچین پیغامی میده :

pc companion was not able to connect the phone.plaese disconnect & connect again .

پیشنهاد من اینه که با برنامه Update Service سونی اریکسون آپدیت کنید

یا با فلش تولز

ATA FARZADI
04-01-2012, 15:21
حافظه داخلیش 1 گیگ هست ک فقط 320 مگابایتش در دسترسه .

اهنگ هارو بریز توی پوشه موزیک Music تا توی گالری هم بیاد برات

دوست عزیز مطمئن هستید که حافظه داخلی یک هست؟؟؟!!!!!!!!!!

تو قسمت گالری فقط عکس و فیلم ها رو لود میکنه

mr6768
04-01-2012, 15:37
همه جا داشتن 610 میدادن .
البته همه هم بدون گارانتی .
دلار قیمتش شده بود 1700 .
بد موقع خریدم ...

aha2012
04-01-2012, 15:49
همه جا داشتن 610 میدادن .
البته همه هم بدون گارانتی .
دلار قیمتش شده بود 1700 .
بد موقع خریدم ...
مهم نیست که چه موقع خریدی مهم اینه که الان داریش و ازش داری لذت میبری.:20:
تازه خوب موقعی خریدی.اگه بعدا میخریدی دلار قیمتش میرفت بالاتر :5::13:

Masoud-Studio
04-01-2012, 16:57

فیمت تو ساری خیلی بالاست پس !!!!
515 هفته پیش واسه کسی خریدم با کابل HDMI هم تازه !

به نظر من یکم صبر می کردی ! گوشی انقدر ارزش نداره که بخوای بابتش این همه ضرر بدی ...
قیمت دلار هنوز ثابت نشده ! درهم از 400 تومن رسیده به 500 تومن ! حالا دلار میاد پایین ولی درهم نه .

You Were Mine
04-01-2012, 17:47
دوست عزیز مطمئن هستید که حافظه داخلی یک هست؟؟؟!!!!!!!!!!

تو قسمت گالری فقط عکس و فیلم ها رو لود میکنه

اره داداش مطمئنم ک 1 هست تو سایت gsmarena برو نگاه کن .
ببخشید حواسم نبود منظورم همون موزیک پلیر بود

---------- Post added at 05:47 PM ---------- Previous post was at 05:45 PM ----------

سلام

ببخشید قصد جسارت ندارم ولی تمام مراحل را درست طی میکنی ؟
باید گوشی را خاموش کنی دکمه بک را بگیری بعد بزنی به پی سی تا نرم افزار pc companion اونو بشناسه و اپدیت را انجام بده

Farzad_p30
04-01-2012, 17:57

در مورد دیکشنری مسیج
برو به تنظیمات گوشی
user dictionery
/QUOTE]

آقا این لامصب منو دیونه کرد لطفا یکی راهنمایی کنه :11:

golmohammadi
04-01-2012, 18:06
سلام

منم توصیه میکنم با اپدیتر سونی اپدیت کنی

Phone memory آرک چنده ؟

شما گرون خریدین
مموری هم که نداره
پس کمش یه 60 تومنی گرون خریدی
به هر حال مبارکت باشه
آهنگها را که ریختی پوشه موزیک در موزیک پلیر استفاده کن
تو گالری که موزیک نمیاره عزیز

بابا دمت گرم دوربین x10 همون زمان خودش بهترین بود تو گوشیهای هم رده !!!

اینم دوربینش فوق العاده است کم لطفی نکنید باو
من زمان قدیم را نمیدونم اکس 10 را امسال خریده بودم دوربینش متوسط بود

این چطوره ؟
اکس 10 اشغال نبود بلکه عالی نبود
آرک مطمئن باش خوبه
8 مگاپیکسلی مثلا مثال بزن تا بگم

در مورد دیکشنری مسیج
برو به تنظیمات گوشی
user dictionery
/QUOTE]

راستش من تا اينجا رفتم
ولي هيچ گزينه اي براي خاموش كردن اون لامصب نداشت

موقع اس ام اس زدن خيلي اذيت ميكنه

اگه ميشه راهنمايي بفرماييد
من بعد از اونجا که میرم جلو گوشیم فورس کلوز میده بسته میشه
از بس برنامه های سیستمی پاک کردم بعضی جاها ایراد میده
این قسمتو دوستان راهنمایی کنند
اون تی 9 اینا را باید غیر فعالش کنی

ATA FARZADI
04-01-2012, 18:13
اره داداش مطمئنم ک 1 هست تو سایت gsmarena برو نگاه کن .
ببخشید حواسم نبود منظورم همون موزیک پلیر بود

درسته حق با شماست

چون من خودم آرک دارم فقط 320 مگ مس استورج داره...

You Were Mine
04-01-2012, 18:24
[QUOTE=Farzad_p30;6747233]

آقا این لامصب منو دیونه کرد لطفا یکی راهنمایی کنه :11:

زمانی ک میخوای تایپ کنی و کیبورد مجازی برات میاد 1 گزینه داره ک شکل 1 کره را کشیده ک بازدن روش میتونی زبان را عوض کنی ... این کلید را نگه دار میره توی تنظیمات کیبورد گوشی حالا گزینه Text Input Setting را بزن و توی قسمت Word Suggestion گزینه Dont use dictionary را انتخاب کن.

ATA FARZADI
04-01-2012, 19:45
این gsmarena طبق اطلاعاتی که میده گوشی آرک و آرک اس باید 512مگ رام داشته باشه...

اینم عکی از اون قسمت:

حالا من تو گوشی خودم یعنی آرک به همچین چیزی مواجه شدم که رام تقریباً 300خورده ای هست

اینم از مدیریت قسمت برنامه های در حال اجرا در رام گوشی

که فضای خالی و استفاده شده رو حساب کنید این میشه:
.
.

.
.

واینم با یه نرم افزار دیگه که کل فضا و فضای استفاده شده و باقیمانده از رام رو نشون میده:
.
.

.
.

حالا من موندم این قضیه از کجا آب میخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
.
.

شما دوستان یه نگاه بندازین ببینینواسه شما هم همینطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

h!tman
04-01-2012, 19:49
یک قسمتیش در دسترسی شما نیست

برای Galaxy S II 1گیگ

MOHAMMAD2010
04-01-2012, 20:38
نه همه گوشی ها اینجورین - نگران نباش اون 512 درسته
-------------------------------------------------
بچه ها یه سوال به نظرتون این گوشی تا حالا خز شده ؟ و آیا اگه نشده در آینده میشه ؟ ( بعشی ها شدن مثل گالکسی s حالا میخوام ببینم اینم به نظرتون اون جوری میشه ؟ )

ATA FARZADI
04-01-2012, 20:55
یک قسمتیش در دسترسی شما نیست

برای Galaxy S II 1گیگ

خوب اینی که شما گذاشتی جمع استفاده شده و نشده میشه 996 مگ تقریباً همون 1 گیگ دیگه

ashkan.t
04-01-2012, 21:18
بچه ها یه سوال به نظرتون این گوشی تا حالا خز شده ؟ و آیا اگه نشده در آینده میشه ؟ ( بعشی ها شدن مثل گالکسی s حالا میخوام ببینم اینم به نظرتون اون جوری میشه ؟ )
مگه پارکه که خز شه :31: خز یعنی چی نه داداش این گوشی با این قیمت خز نمیشه تازه به نظر من galaxy s خز نشده

04-01-2012, 21:20

به نظر من متاسفانه ، بــعله :دی

silent-assassin
04-01-2012, 21:39
خوب اینی که شما گذاشتی جمع استفاده شده و نشده میشه 996 مگ تقریباً همون 1 گیگ دیگه

اینا نباید جمع زد!

این عکسه میگه 164 مگ از 832 مگ

---------- Post added at 09:39 PM ---------- Previous post was at 09:36 PM ----------

مهم نیست به نظرم

ببین گوشی خوشگله
چه دست همه باشه چه فقط دست یه نفر. واقعا خوشگله

کارایی هم که داره

بشه یا نشه مهم نیست

ashkan.t
04-01-2012, 21:42
دوستان الان آخرین نرم افزار رسمی چیه؟

ATA FARZADI
04-01-2012, 23:13
دوستان الان آخرین نرم افزار رسمی چیه؟

فکر کنم منظور شما آخرین رام رسمی باشه

اگر منظورتون رام رسمی هست:

LT15i 4.0.2.A.0.62 Middle East Android 2.3.4

expanium
04-01-2012, 23:45
پیشنهاد من اینه که با برنامه Update Service سونی اریکسون آپدیت کنید

یا با فلش تولز

ممنون .update service را برام میزارین ؟ و همچنین روش کار شو .

kkevinloren2006
05-01-2012, 00:13
فکر کنم منظور شما آخرین رام رسمی باشه

اگر منظورتون رام رسمی هست:

LT15i 4.0.2.A.0.62 Middle East Android 2.3.4

برای اپدیت سرویس اومده?

mr6768
05-01-2012, 01:22
بچه ها من برای اولین باره با این گوشی دارم با آندروید کار می کنم .
اصطلاح رام دقیقا یعنی چی ؟
و چرا عوضش می کنن ؟

golmohammadi
05-01-2012, 02:46
ممنون .update service را برام میزارین ؟ و همچنین روش کار شو .
اپدیت سرویس برای آک و چند تا برنامه دیگر
Update_Service_Setup-2.11.10.7.exe

بچه ها من برای اولین باره با این گوشی دارم با آندروید کار می کنم .
اصطلاح رام دقیقا یعنی چی ؟
و چرا عوضش می کنن ؟

رام مشابه ویندوز در کامپیوتر میباشد
که با تعویضش معمولا دنبال تنوع هستند و یا رفع ایرادات و ....

golmohammadi
05-01-2012, 11:46
آخرین ورژن پی سی کامپنیون :
Sony_Ericsson_PC_Companion_2.02.002 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ami R 940
05-01-2012, 12:16
معذرت می دونم اینجا جاش نیست.. احیانن کسی از رفقا آرک واس فروش داشت پ خ کنه.

golmohammadi
05-01-2012, 12:36
معذرت می دونم اینجا جاش نیست.. احیانن کسی از رفقا آرک واس فروش داشت پ خ کنه.

فکر کنم پست شما یکبار پاک شده
براتون ادرس یک فروم دیگه را میفرستم
اینجا خودت هم میدونی جاش نیست

Farzad_p30
05-01-2012, 14:10
با سلام دوباره و عرض معذرت بخاطر مبتدی بودن و سوالات ابتدایی که میپرسم

1- آیا گرم (داغ) شدن پشت گوشی طبیعیه؟ (گوشی من به محض اینکه یکم باهاش بازی میکنم خیلی گرم میشه) آیا راه حلی داره؟

2- بعد از نصب چند برنامه الان گوشی من به شدت کند شده و بازی های ساده ای که روز اول به خوبی و روانی اجرا میشد الان لود شدنش خیلی کند شده و توی بازی هم تیک داره
چیکار باید بکنم

3- با نرم افزار های تسک منیجر ( TaskManager) می بینم که کلی برنامه که من اصلا اجراشون نکردم باز هستند
هر بار هم که میخوام همه رو ببندم ظاهرا همه بسته میشن ولی وقتی رفرش می کنم می بینم که اکثرا هنوز باز هستند
آیا راه حلی برای بستن این نرم افزار ها هست؟
یا برای بستن این برنامه ها نیاز به نرم افزار بخصوصی هست؟
آیا کند شدن گوشی علتش همین برنامه هاست

4- در آخر هم با توجه به سوال دوست خوبمون آیا "رام" کردن کار واجب و لازمیه؟؟
من کمی جستجو کردم اما روش های رام کردنی که پیدا کردم برای گوشی های سامسونگ و اچ تی سی و ... بود و راهنمایی در خصوص آرک اس پیدا نکردم
اگه این کار لازمه و گزینه های مثبتی در اختیارم میذاره لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم رام کنم

باز هم از راهنمایی هایی که میکنید بی نهایت سپاسگذارم :11:

sonkia
05-01-2012, 14:23
سلام
دو سه تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدین:
این ابدیت جدید که واسه ارک اس اومده حجمش چقدر؟
آیا میشه با خود گوشی و اینترنت ایرانسل ابدیت کرد؟
بهترین روش واسه ابدیت ارک اس چیه؟
با تشکر از همه تون!

golmohammadi
05-01-2012, 14:27
با سلام دوباره و عرض معذرت بخاطر مبتدی بودن و سوالات ابتدایی که میپرسم

1- آیا گرم (داغ) شدن پشت گوشی طبیعیه؟ (گوشی من به محض اینکه یکم باهاش بازی میکنم خیلی گرم میشه) آیا راه حلی داره؟

2- بعد از نصب چند برنامه الان گوشی من به شدت کند شده و بازی های ساده ای که روز اول به خوبی و روانی اجرا میشد الان لود شدنش خیلی کند شده و توی بازی هم تیک داره
چیکار باید بکنم

3- با نرم افزار های تسک منیجر ( TaskManager) می بینم که کلی برنامه که من اصلا اجراشون نکردم باز هستند
هر بار هم که میخوام همه رو ببندم ظاهرا همه بسته میشن ولی وقتی رفرش می کنم می بینم که اکثرا هنوز باز هستند
آیا راه حلی برای بستن این نرم افزار ها هست؟
یا برای بستن این برنامه ها نیاز به نرم افزار بخصوصی هست؟
آیا کند شدن گوشی علتش همین برنامه هاست

4- در آخر هم با توجه به سوال دوست خوبمون آیا "رام" کردن کار واجب و لازمیه؟؟
من کمی جستجو کردم اما روش های رام کردنی که پیدا کردم برای گوشی های سامسونگ و اچ تی سی و ... بود و راهنمایی در خصوص آرک اس پیدا نکردم
اگه این کار لازمه و گزینه های مثبتی در اختیارم میذاره لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم رام کنم

باز هم از راهنمایی هایی که میکنید بی نهایت سپاسگذارم :11:

سلام
1- گوشی من نه زیاد داغ نمیکنه
البته ارک اس ممکنه کمی بیشتر از ارک داغ کنه
اگه یاد داغ میکنه ممکنه غیر طبیعی باشه
توصیه میکنم اگه اپدیت نیست اپدیت کن
البته نصب برنامه های متفرقه نیز ممکنه مصرف گوشی و سی پی یو را الکی ببره بالا
که بایستی مدیریت بشه

2- پس با این حساب برنامه های شما مورد دارند
الان چند مگ رم ازاد دارین ؟
و یا مصرف سی پی یو شما در حالت عادی چقدره ؟
اینا را چک کن

3- برنامه GEMINI APP MANAGER را نصب کن
میتونی بهتر مدیریت کنی
و برنامه ها را بلوک کنی
باید دقت کنی برنامه هایی که همیشه باز هستند را زیان نصب نکنید
موقع خروج از برنامه ها و منوها همیشه باید از دکمه بک استفاده کنید نه دکمه هوم

4- رام کردن نداریم
بلکه رام عوض کردن یا رام ریختن داریم
در کل نیازی نیست رام عوض کنین
چون بهترین و پایدارترین رامها رامهای اصلی هستند که الان گوشیتون داره
فقط اپدیت کردن گوشی توصیه میشه ...

Farzad_p30
05-01-2012, 14:41
رم آزاد من 100 مگ هست
نتونستم cpu رو پیدا کنم (لطفا بگید چطوری میتونم ببینم در چه حالتیه؟)

ممنون بخاطر راهنماییتون

golmohammadi
05-01-2012, 15:07
رم آزاد من 100 مگ هست
نتونستم cpu رو پیدا کنم (لطفا بگید چطوری میتونم ببینم در چه حالتیه؟)

ممنون بخاطر راهنماییتون

رم 100 مگ ازاد عادی هست
که میتونین روت کرده و یه عده فایلهای سیستمی بیخودی را پاک کنین تا به 170 مگ برسین ....
برای سی پی یو هم برنامه های زیادی وجود داره
از جمله (CPU Usage Monitor)
که تو خود گوشی من جایی نمیشناسم نشون بده
اگه برنامه بهتری باشه دوستان معرفی کنند

در ضمن اگه موقع بازی نکردن سی پی یو داغ نمیکنه پس میتونه عادی باشه
میزان داغ کردن آرک اس را باید از دارندگان این گوشی بپرسی
شاید نرمال باشه ...

sonkia
05-01-2012, 15:44
سلام
دو سه تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدین:
این ابدیت جدید که واسه ارک اس اومده حجمش چقدر؟
آیا میشه با خود گوشی و اینترنت ایرانسل ابدیت کرد؟
بهترین روش واسه ابدیت ارک اس چیه؟
با تشکر از همه تون!

آقا توروخدا یکی جواب مارو بده
ابدیت با رام فرق داره؟

You Were Mine
05-01-2012, 15:49
آقا توروخدا یکی جواب مارو بده
ابدیت با رام فرق داره؟

حجم اپدیت جدید اگه بخوای با update service اپدیت کنی 160 مگابایت په . با اینترنت ایرانسل هم میشه اما طول میکشه و باید مطمئن بشی ک قطع به هیچ عنوان نشه.
بهترین روش و بی دردسرترین اپدیت با PC Companion یا همون update service هست

hamed1297
05-01-2012, 16:40
با آپدیت سرویس وقتی میخواین آپدیت کنید اگه اون زمان که داره فایلهای دریافتی رو روی گوشی میریزه اینترنت قطع نشه هیچ مشکلی پیش نمیاد.وگرنه توی اون مدت که داره دیتای مورد نیاز رو دانلود میکنه قطع بشه موردی نداره.بعضی وقتا وباره وصل شید همون رو هم ادامه میده.

ATA FARZADI
05-01-2012, 17:13
آره من خودم چند بار مجبور شدم که با آپدیت سرویس آپدیت کنم

و چون همون رام رو میخواست آپدیت کنه و یک بار هم دانلود کرد و بعد نصب کرد

دوباره خواستم آپدیت کنم دیگه دانلود نکرد مستقیم نصب کرد

Farzad_p30
05-01-2012, 22:47
فکر کنم این دیگه آخرین سوالام باشه

سعی میکنم دیگه مزاحم نشم

یه جایی خوندم که برای پایین آوردن میزان مصرف باطری باید کرنل اصلی رو تعویض کنیم

این تعویض کرنل چیه؟

اندروید من بعد از آپدیت 2.3.4 است LT18i

اونجا نوشته بود برای اینکار نیاز به اینا هست
1.باز بودن بوت لودر
2. نصب داشتن رام رسمی 42 ، 58 یا 62
3.آشنایی با Fastboot

اگه ممکنه در مورد این سه بند توضیح بفرمایید

از کجا میتونم ورژن رام گوشیم رو بدونم؟

و آیا اصلا صلاح میدونید این کارو بکنم؟

golmohammadi
06-01-2012, 01:00
فکر کنم این دیگه آخرین سوالام باشه

سعی میکنم دیگه مزاحم نشم

یه جایی خوندم که برای پایین آوردن میزان مصرف باطری باید کرنل اصلی رو تعویض کنیم

این تعویض کرنل چیه؟

اندروید من بعد از آپدیت 2.3.4 است LT18i

اونجا نوشته بود برای اینکار نیاز به اینا هست
1.باز بودن بوت لودر
2. نصب داشتن رام رسمی 42 ، 58 یا 62
3.آشنایی با Fastboot

اگه ممکنه در مورد این سه بند توضیح بفرمایید

از کجا میتونم ورژن رام گوشیم رو بدونم؟

و آیا اصلا صلاح میدونید این کارو بکنم؟

نیازی نیست چیزی تعویض کنی
باز بودن بوت لودر و فست بوت و ... اینا جزئی ازهــک هستند
به نظر من هیچ کار نکن
از رام اصلی استفاده کن و لذت ببر
برای اینکه بفهمی ورژن گوشیت چنده برو منو و تنظیمات گزینه اخر درباره را بزن
اونجا میتونی همه چیو ببینی

golmohammadi
06-01-2012, 01:13
خب بچه ها امشب رفتم قاب پشتی گوشیو بخرم
قابشو دیر بود نیافتم
دنبال کاور خوب گشتم
کاور قبلیم کپدیس چندان جالب نبود
چون نه تنها گوشیو بد قیافه میکرد بلکه کارکردن با دکمه های عکاسی و ولوم خیلی سخت شده بود
تو بازار کاورهایی شبیه کپدیس دیدم که پشتشون خیلی زیباتر از کپدیس بودند
بغلهاش شفاف بود و دیده میشد داخل گوشی و پشتش تا یه قسمتی مات بود
و اون دکم های عکاسی و ولوم اینا نیز خالی بود که خیلی بهتر بود

تا اینکه یک کاور یافتم خیلی خوشگل بود
هم رنگ مشکی داشت و هم سفید
اول مشکی تست کردم خیلی خوشگل شد
بعد گفتم یکی سفید بخرم خوشگلتر بشه
خلاصه سفیدشو خریدیم هم شد کاور و هم رنگ گوشی عوض شد
کیفیت ساختش خیلی بالا هست و فوق العاده براق
و چون سفید هست لکه دیده نمیشه
محل دکمه های عکاسی و ولوم نیز باز هستند و مشکل خاصی ایجاد نمیکنه
توصیه میکنم حتما از اینا بخرید
اسمش :
SGP CASE
Desined by SGP in California

عکس به رنگهای مختلف :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@9.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@40.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@38.jpg

hamed1297
06-01-2012, 11:03
چنده اینا اسماعیل؟برای ایکس 10 هم هست؟

ATA FARZADI
06-01-2012, 11:31
خلاصه سفیدشو خریدیم هم شد کاور و هم رنگ گوشی عوض شد
کیفیت ساختش خیلی بالا هست و فوق العاده براق
و چون سفید هست لکه دیده نمیشه
محل دکمه های عکاسی و ولوم نیز باز هستند و مشکل خاصی ایجاد نمیکنه
توصیه میکنم حتما از اینا بخرید
اسمش :
SGP CASE
Desined by SGP in California

عکس به رنگهای مختلف :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@9.jpg

فقط مشکی مال آرک هستش دیگه

شما از گوشیت همرا با این کاور سفید یه عکس بنداز از پشت و جلو گوشیت ببینیم چی شده؟

زیاد کلفت میشه گوشی؟؟؟

در ضمن چند قیمت هست؟

golmohammadi
06-01-2012, 12:49
چنده اینا اسماعیل؟برای ایکس 10 هم هست؟
آره مال اکس 10 را خودم دیدم

فقط مشکی مال آرک هستش دیگه

شما از گوشیت همرا با این کاور سفید یه عکس بنداز از پشت و جلو گوشیت ببینیم چی شده؟

زیاد کلفت میشه گوشی؟؟؟

در ضمن چند قیمت هست؟

من مشکی و سفید را خودم نصب کردم رو گوشیم
یکی زیباتر از دیگری بود
دوتاشو ادم بخره بهتره :31:
اینا را 12 تومن میگفت که من 10 تومن خریدم
خب باشه عکس میذارم ازش

golmohammadi
06-01-2012, 14:17
اینک عکس :

aha2012
06-01-2012, 14:23
چند خریدیش؟از کجا؟
آدم حالت قوس پشتشو احساس میکنه با این قابه؟
یه کم زشت نشده به نظرت؟گوشیو بگیر دستت و عکس بگیر ببینم استایلش به این قاب میخوره یا نه

expanium
06-01-2012, 14:35
بخشید یه سئوال :
چجوری میشه از این گوشی بک آپ گرفت ؟

MOHAMMAD2010
06-01-2012, 14:42
به نظرم گوشی با این کارا زشت میشه !
شما نگران 4 تا خطو خش هستین ؟ یا نگران اینکه گوشی از دستتون بیفته زمین ؟
اگه نگران اولی هستین باید بگم تا خطو خش نمی ارزه به اینکه آدم گوشیشو زشت کنه ( اونم گوشی به این باریکی و خوشگلی ) - در مورد دوم هم به شانش طرف بستگی داره امکان داره طوری روی زمین بخوره که صفحش بشکنه ! صفحه هم که دیگه محافظی نداره !

aha2012
06-01-2012, 15:55
1-بعضی از بازیهایی که میخوای دانلود کنی مینوسیه که فایل دیتا مخصوص فلان گوشی و ...میخواستم بدونم اگه من مثلا گالاکسی اسو دانلود کنم بریزم رو گوشیم چی میشه؟
2-بازی splinter cell conviction و دان کردم قشنگ تو بازی رفت ولی تو بازی فقط کاراکترها رنگ دارن .محیط و اشیا همه سیاه و تاریک هستند.help????????

golmohammadi
06-01-2012, 16:11
چند خریدیش؟از کجا؟
آدم حالت قوس پشتشو احساس میکنه با این قابه؟
یه کم زشت نشده به نظرت؟گوشیو بگیر دستت و عکس بگیر ببینم استایلش به این قاب میخوره یا نه
چرا دقت نمیکنی؟
پستهای قبلی گفتم چند خریدم
من تبریز هستم اگه شما هم تبریز هستین ادرس بدم
نه اصلا زشت نشده
و خیلی خوشگل شده
تا حالا هر کی دیده گفته خوشگلتر شدهخب باشه چند تا هم تو دستم عکس میذارم

بخشید یه سئوال :
چجوری میشه از این گوشی بک آپ گرفت ؟
بگو از کدوم قسمتهای گوشی؟
چندین برنامه بکاپ هستش
Backup and Restore که در ورژنهای قبلی بود الان حذف شده
Titanium Backup PRO v3.8.0
Sprite Backup v2.2.3.159
و ....

به نظرم گوشی با این کارا زشت میشه !
شما نگران 4 تا خطو خش هستین ؟ یا نگران اینکه گوشی از دستتون بیفته زمین ؟
اگه نگران اولی هستین باید بگم تا خطو خش نمی ارزه به اینکه آدم گوشیشو زشت کنه ( اونم گوشی به این باریکی و خوشگلی ) - در مورد دوم هم به شانش طرف بستگی داره امکان داره طوری روی زمین بخوره که صفحش بشکنه ! صفحه هم که دیگه محافظی نداره !
منم قبلا چنین نظری داشتم
ولی خودم میگم گوشی نه تنها زشت نشده بلکه بهتر هم شده
حالا میخواهی باور کن میخواهی نکن
زیاد هم کلفت نشده و اتفاقا خوشدست تر شده به نظر من البته

1-بعضی از بازیهایی که میخوای دانلود کنی مینوسیه که فایل دیتا مخصوص فلان گوشی و ...میخواستم بدونم اگه من مثلا گالاکسی اسو دانلود کنم بریزم رو گوشیم چی میشه؟
2-بازی splinter cell conviction و دان کردم قشنگ تو بازی رفت ولی تو بازی فقط کاراکترها رنگ دارن .محیط و اشیا همه سیاه و تاریک هستند.help????????
بازیهای گوشی دیگه را بریزی اجرا نمیهش و یا صفحه سیاه میاد و ....
این بازی هم برو تو موبایلستان یا جای دیگه
اینجا بعید میدونم کسی کمکت کنه ....

expanium
06-01-2012, 16:45
ممنون از توجهتون
قبل از اینکه با آپدیت سرویس آپگرید کنم میگه بهتره که یه بکاپ بگیری .
چیزایی که برام واجبتره :دفترچه تلفن (contacts) , اس ام اس ها و بعضی نرم افزارها
اگه تنظیماتو هم برگردونه که خیلی ممنونش میشیم .
بعد این برنامه ها برا pc یا گوشی ؟ کار باهاشون راحته ؟ بیشتر منظورم اینه که تو pc یه بکاپ داشته باشم .

golmohammadi
06-01-2012, 17:18
ممنون از توجهتون
قبل از اینکه با آپدیت سرویس آپگرید کنم میگه بهتره که یه بکاپ بگیری .
چیزایی که برام واجبتره :دفترچه تلفن (contacts) , اس ام اس ها و بعضی نرم افزارها
اگه تنظیماتو هم برگردونه که خیلی ممنونش میشیم .
بعد این برنامه ها برا pc یا گوشی ؟ کار باهاشون راحته ؟ بیشتر منظورم اینه که تو pc یه بکاپ داشته باشم .

بیشتر همون پیامها و شماره ها مهمه
چون برنامه ها را میشه از اول نصب کرد
برنامه های بکاپ معمولا بکاپ را رو مموری ضخیره میکند
که بدون نیاز به پی سی میتونی برگردونی
بله از تنظیمات گوشی نیز میشه بکاپ گرفت ....

ATA FARZADI
06-01-2012, 17:45
چطور میشه تو آرک شماره های ذخیره شده رو تو سیم کارت ریخت

اون سری آپدیت کرده بودم کلی شماره پر شد

MOHAMMAD2010
06-01-2012, 17:51
ولی خودم میگم گوشی نه تنها زشت نشده بلکه بهتر هم شده
البته چون شما آرک معمولی داری شاید درست میگی ولی اگه آرک s سفید داشته باشی مطمئن باش اینو بندازی خوشگل تر نمیشه

mr6768
06-01-2012, 18:08
رم من 8 گیگ کلاس 4 هست .
من قبل خرید نمیدونستم رم ها کلاس بندی دارن .
این رم خیلی منو اذیت می کنه .
گوشیم همش هنگ میکنه ، واسه همین مجبور شدم درش بیارم .
رم رو فرمت کردم ، حتی یه بار با یه نمونه از همین مدل هم عوض کردم .
روز اول خوبه ولی یهو قات میزنه.
کاریش میشه کرد ؟
یا اینکه واس یه رم کلاس 10 بگیرم .
چنده و کجا گیر میاد .

یه سوال دیگه ،
آرک اس نیازی به روت شدن داره ؟
کلا روت شدنش چطوریه ؟

expanium
06-01-2012, 19:52
بیشتر همون پیامها و شماره ها مهمه
چون برنامه ها را میشه از اول نصب کرد
برنامه های بکاپ معمولا بکاپ را رو مموری ضخیره میکند
که بدون نیاز به پی سی میتونی برگردونی
بله از تنظیمات گوشی نیز میشه بکاپ گرفت ....

["]ممنون .حالا برنامه ای هس که بشه تو pc یه بکاپ داشته باشم ؟

و یه سئوال دیگه که البته چن روز پیش پرسیدم ولی متاسفانه جواب نگرفتم :

آیا از لحاظ کیفیت کار فرقی میکنه که برنامه ها تو حافظه sd باشن یا تو internal memory ؟و این کمبود حافظه اینترنال در آرک جز معایبش به حساب میاد ؟چون میبینیم که مثلا گالکسی سامسونگ 1.5 گیگ internal داره.[/SIZE]

ATA FARZADI
06-01-2012, 19:55
رم من 8 گیگ کلاس 4 هست .
من قبل خرید نمیدونستم رم ها کلاس بندی دارن .
این رم خیلی منو اذیت می کنه .
گوشیم همش هنگ میکنه ، واسه همین مجبور شدم درش بیارم .
رم رو فرمت کردم ، حتی یه بار با یه نمونه از همین مدل هم عوض کردم .
روز اول خوبه ولی یهو قات میزنه.
کاریش میشه کرد ؟
یا اینکه واس یه رم کلاس 10 بگیرم .
چنده و کجا گیر میاد .

یه سوال دیگه ،
آرک اس نیازی به روت شدن داره ؟
کلا روت شدنش چطوریه ؟

رم من کلاس 2 هست به صورت فابریک رو گوشی بود و هنگی هم نداره

روت شدن میل شخصی شماست که میخواین به همه جاش گوشیتون رو مدیریت کنید

مثلاً یک سری برنامه های پیش فرض رو پاک کنید یا یه برنامه رو بلاک کنید و ...

---------- Post added at 07:55 PM ---------- Previous post was at 07:52 PM ----------

ممنون .حالا برنامه ای هس که بشه تو pc یه بکاپ داشته باشم ؟

آیا از لحاظ کیفیت کار فرقی میکنه که برنامه ها تو حافظه sd باشن یا تو internal memory ؟و این کمبود حافظه اینترنال در آرک جز معایبش به حساب میاد ؟چون میبینیم که مثلا گالکسی سامسونگ 1.5 گیگ internal داره.

به نظر من که مشکلی نداره تو حافظه خارجی گوشی باشه

من حدوداً 180 مگ فضای داخلی خالی دارم

و بعضی برنامه ها که ویجت دارن یا خود ویجت ها رو تو اینترنال میریزم تا ویجت کار کنه...

golmohammadi
06-01-2012, 23:22
البته چون شما آرک معمولی داری شاید درست میگی ولی اگه آرک s سفید داشته باشی مطمئن باش اینو بندازی خوشگل تر نمیشه
خب بله حتما اینطروه
البته چه ارک و چه ارک اس خیلی لیز هستند
و از دست میفتند زمین
با ازین کاور بهتره
بعدشم تنوع رنگ داره
به هرحال استفاده از لوازم جانبی سلیقه ای هست

["]ممنون .حالا برنامه ای هس که بشه تو pc یه بکاپ داشته باشم ؟

آیا از لحاظ کیفیت کار فرقی میکنه که برنامه ها تو حافظه sd باشن یا تو internal memory ؟و این کمبود حافظه اینترنال در آرک جز معایبش به حساب میاد ؟چون میبینیم که مثلا گالکسی سامسونگ 1.5 گیگ internal داره.[/SIZE]

my phone explorer فکر کنم بکاپ هم میگیره

---------- Post added at 11:22 PM ---------- Previous post was at 11:19 PM ----------

اینم عکس گوشی تو دستم :
قبلیها نیو وی گرفته اینا رو اس ال

aha2012
06-01-2012, 23:33
1-app planet market چرا کار نمیکنه؟
2-gemmini app رو لینکشو برام بذارید.پیداش نکردم

06-01-2012, 23:50
مبارک باشه اسماعیل... ببین اسم مدل این رو میتونی بهم بگی؟؟؟ Capsule (فک کنم یه ادامه هم داره :دی) نیست؟؟؟ یه کیس SGP دیده بودم واسه GNex تو مایه های همین... میخوام ببینم اگه همونه بگیرمش وقتی این قدر راضی هستی ;; )

golmohammadi
07-01-2012, 00:13
مبارک باشه اسماعیل... ببین اسم مدل این رو میتونی بهم بگی؟؟؟ Capsule (فک کنم یه ادامه هم داره :دی) نیست؟؟؟ یه کیس SGP دیده بودم واسه GNex تو مایه های همین... میخوام ببینم اگه همونه بگیرمش وقتی این قدر راضی هستی ;; )

مرسی
من متوجه منظورت نشدم

07-01-2012, 00:21
اسم مدلو میخواستم فقط :|:دی

ashkan.t
07-01-2012, 00:38
آقای golmohammadi این کاور فقط از پشت گوشی محافظت میکنه دیگه درسته ولی همون capdase قبلیتون از جلوی گ.شی و ال سی دیش محافظت میکرد درسته؟

golmohammadi
07-01-2012, 01:55
آقای golmohammadi این کاور فقط از پشت گوشی محافظت میکنه دیگه درسته ولی همون capdase قبلیتون از جلوی گ.شی و ال سی دیش محافظت میکرد درسته؟

اینا کلا 2 جور هستند
یه جورشون فقط کاور پشتی دارند یعنی گوشی منهای برچسب ال سی دی
و یه عده هم علاوه بر کاور محافظ ال سی دی هم دارند
که فروشنده میچسبونه رو صفحه
کپدیس که داشتم اره محافظ صفحه هم داشت
ولی اشغال بود
دو ماه اینا خیلی خش گرفت و خاصیت لیز بودنش کم بود

این کاور که الان نصب کردم محافظ ال سی دی نداره
من خودم برچسبی دیگر خریدم براش