PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Xperia™ Arc & Arc S | گوشي هاي اندرويدي سوني اريكسون با پردازنده هاي 1 و 1.4 گيگاهرتزي

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18

hamed_korn
30-11-2011, 13:51
الکی برای چی پول اضافه بدی مکه arcs چی کار میکنه که arc انجام نمیده ..............پولت زیاده برو galaxy s2 یا یه دو هسته ای قوی بگیر

hamed_korn
30-11-2011, 14:01
دوستان کسی برنامه Airdroid رو داره یه لینک دانلود بده.............

cool20063
30-11-2011, 14:12
من دیروز از یکی دوستان یک کابل otg گرفتم و فلشم را بهش وصل کردم ولی گوشی هیچ عکس العملی نشان نداد . تنظیم خاصی داره ؟ البته روی s2 خودش وصل می شد.

بله تنظیم داره . البته برای موس و کیبورد نیاز نداره .

golmohammadi
30-11-2011, 14:22
واسه اس2 تازه 2.3.6 اومده اونوقت واسه اس ال آیس کریم؟
پس حتما رام کاستوم بوده

من دیروز از یکی دوستان یک کابل otg گرفتم و فلشم را بهش وصل کردم ولی گوشی هیچ عکس العملی نشان نداد . تنظیم خاصی داره ؟ البته روی s2 خودش وصل می شد.
پیشفرض دسته بازی کیبورد و موس را میشناسه
برای فلش و ریدر بایستی گوشی روت بشه و کارهایی روش انجام بشه

سلام
اگه فرق بین arc ,arcs فقط سی پی یو هست همون arc بخرم ؟؟

اره سی پی یو + رنگ بندی
آرک همه کاری انجام میده
هر وقت اختلاف قیمت این دو گوشی 20 یا 25 شد آرک اس ارزششو داره خریده بشه

pouyasony
30-11-2011, 14:39
آقا من همینجا از پشت تریبون اعلام میکنم آرک من مشکی (همون آبی :دی) ترک خورده !
مال منم ترک خورد دیروز ولی خب اصلا معلوم نیست خیلی باید دقت کنی تا متوجه بشی:41:

golmohammadi
30-11-2011, 14:49
مال منم ترک خورد دیروز ولی خب اصلا معلوم نیست خیلی باید دقت کنی تا متوجه بشی:41:

ای بابا :31:
سالار فعلا سالمه و سر حال

hamed_korn
30-11-2011, 15:11
کسی از مارکت بدون vpn استفاده کرده؟

fingulii
30-11-2011, 15:48
سلام من میخوام با گوشیم بدون کابل به لبتابم وصل شم
آرک اس دارم...و ضمنا مودم wifi هم دارم... اما نمیدونم چکار کنم؟

hamed_korn
30-11-2011, 16:07
شما wifi file exploer رو دانلود کن و تو کامپیوترت تو مروگرت اون ادرسی که برنامه بهت میده وارد کن..........

hamed_korn
30-11-2011, 16:57
دوستان اینم یه تست بزنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
airdroid

hamed_korn
30-11-2011, 17:20
من میخواهم از مارکت دانلود کنم این میاد باید چی کارکنم ؟
There are no Android phones associated with this accountPlease sign in with a different account.

pouyasony
30-11-2011, 19:09
بچه ها من از ظاهر منوی گوشیم خسته شدم میشه یه برنامه ای معرفی کنین که یکم این ظاهرش تغییر کرده باشه و البته قشنگ باشه

sAeEd_kHaAn
30-11-2011, 19:33
بچه ها من از ظاهر منوی گوشیم خسته شدم میشه یه برنامه ای معرفی کنین که یکم این ظاهرش تغییر کرده باشه و البته قشنگ باشه

GO LANUCHER EX
تم زیاد داره

pouyasony
30-11-2011, 19:46
GO LANUCHER EX
تم زیاد داره
میشه لینکشو بدین؟

fingulii
30-11-2011, 19:50
برنامه ای برای قفل کردن قسمت اس ام اس ها.. سریع و آسون باشه چیه؟؟
و برنامه ای برای باز کردن فیس بوک روی گوشی میخوام

ATA FARZADI
30-11-2011, 20:17
میشه لینکشو بدین؟

اینم لینک:

اینم از این سایتعای ایرانی:

اسپیس رو پاک کن

Pedram_mrn
30-11-2011, 20:35
برنامه ای برای قفل کردن قسمت اس ام اس ها.. سریع و آسون باشه چیه؟؟
و برنامه ای برای باز کردن فیس بوک روی گوشی میخوام

Go sms pro واسه اس ان اس و

Orbot البته باید گوشیت روت باشه

far2009
30-11-2011, 21:27
پیشفرض دسته بازی کیبورد و موس را میشناسه
برای فلش و ریدر بایستی گوشی روت بشه و کارهایی روش انجام بشهدرسته . چون گوشی من روت نیست ولی از اون هست. ممنون.:11:
راستی بعد از اتصال دسته چطوری باید ازش استفاده کرد ؟ تو بازی تنظیمات داره ؟ اصلا رو هر بازی قابل اجرا هست ؟

pouyasony
30-11-2011, 21:32
دستتون درد نکنه اگه میشه یه مموری 16 گیگ خوبم معرفی کنید میخوام بگیرم سرعتش خیلی خوب باشه اگه میشه قیمتشم بگید

hamed_korn
30-11-2011, 21:44
patriot class 10
16=about 45...50

pouyasony
30-11-2011, 21:45
patriot class 10
16=about 45...50
تو اینترنت سایتی هست که بشه خرید انلاین کرد؟

saver
30-11-2011, 21:55
من arc s دار شدم :5:

n.a.b.a.t
30-11-2011, 22:02
سلام

دوستان برای دانلود جدید ترین رام های این گوشی اینجا کلیک کنید.

hamed_korn
30-11-2011, 22:09
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید یه سر بزن احتمالا ارزونترم پیدا بکنی...............

fingulii
01-12-2011, 01:28
شما wifi file exploer رو دانلود کن و تو کامپیوترت تو مروگرت اون ادرسی که برنامه بهت میده وارد کن..........

همین کارو کردم اما موقع پاک کردن یه فایل یا آپلود فایل روی گوشی error میده! میدونید چرا؟

gigaht
01-12-2011, 04:09
خوب دوستان منم بالاخره به ترديدهام فائق اومدم و آرك اس خريدم .(!! YAY )
بقيمت 540 و پك هم فقط شامل گوشي ، شارژر اروپايي (سه شاخ) ، كابل يواسبي، هندزفري والسلام!
از كيف و محافظ و غيره هم خبري نيود با اين بازار تخيلي ما جاي ناز كردن هم نيست و همه گفتن همينه كه هست !
كيفيت صفحه اش و زاويه ديدش از اوني كه خونده بودم و انتظار داشتم بهتره . گرم شدن بالاش هم كه طبيعيه .
فقط انگار براي بازار هنگ كنگ اونورا ساخته شده چون يكسري برنامه چيني روشه و كلي هم انتخاب زبان انواع چيني و ژاپني و كره اي
داره ولي از فارسي خبري نيست ( هرچند تو قسمت sms انتخاب فارسي داره) حالا بهم انداختن اينو؟
ميتونم تا فردا پس بدم . يا اينكه رام ديگه اي ميشه ريخت و مشكلي نداره ؟

saver
01-12-2011, 10:13
بقيمت 540 و پك هم فقط شامل گوشي ، شارژر اروپايي (سه شاخ) ، كابل يواسبي، هندزفري والسلام!
از كيف و محافظ و غيره هم خبري نيود با اين بازار تخيلي ما جاي ناز كردن هم نيست و همه گفتن همينه كه هست !
كيفيت صفحه اش و زاويه ديدش از اوني كه خونده بودم و انتظار داشتم بهتره . گرم شدن بالاش هم كه طبيعيه .
فقط انگار براي بازار هنگ كنگ اونورا ساخته شده چون يكسري برنامه چيني روشه و كلي هم انتخاب زبان انواع چيني و ژاپني و كره اي
داره ولي از فارسي خبري نيست ( هرچند تو قسمت sms انتخاب فارسي داره) حالا بهم انداختن اينو؟

اون بخاطر رامه میتونی رام رو عوض کنی
رم 8 روش بود یا نه اگر روش نیست برو پس بده
شارژر متفرقه هم استفاده نکن از همین استفاده کن
زودتر یه محافظ ژله ای هم بخر چون سریع پشتش پر خط و خش میشه

ATA FARZADI
01-12-2011, 12:06

مبارک باشه

به احتمال باید یه رم هشت گیگ روش باشه

و یه محافظ زد خش هم رو ال سی دیش باشه ((کارخونه ای چشبوندن))

------------------------------------------

آره کیبرد ژاپنی ماپونی زیاد داره

زبان فارسی هم برای منوهاش یک راه داره که فعال میشه...

الان جدیدترین رام هم 2.3.4 هست که قرار بود تا آخر این ماه میومد یعنی 2.3.5

R@R#M@N
01-12-2011, 13:11
اون دوستمون که رم 16 میخاست ! من 16 گیگ اپیسر کلاس 4 خریدم 35 تومن !
الانم یدونه 32 گیگ اپیسر کلاس 4 خریدم !

من با کلاس 4 مشکلی نداشتم ! سرعتش خیلی هم خوب بود ! البته 10 بهتره دیگه مسلماً ولی به قیمتش فکر نکنم بیارزه ! و برای آرک بنظرم مناسب همین 4 ه ! کلاس 10 برای دوربینای Full HD مناسبه یا گوشیهایی که FHD میگیرن !
راستی یدونه 16 گیگ دیگه هم دارم (کلاس 2 هست) که فابریک روی آرک (نقره ای) رفیقم بود که چون 32 گیگ خرید من ازش گرفتم !
راستی اگه کسی 16 گیگ رو میخاد میتونم باهاش کنار بیام :دی

M@hdi-B
01-12-2011, 13:26
سلام بهراد کجایی؟ :20:

رو آرک رم 16 بود؟ مگه رو همشون 8 نیست؟

R@R#M@N
01-12-2011, 13:35
سلام داش مهدی !
هستیم ! هوا میخوریم :دی
آره روی آرک نقره ای ! خیلی برام جالب بود !
شانسش خوب بود

الان که رم جدید گرفتم دارم میرم واسه آپدیت از 2.3.3 به 2.3.4 :دی
فریمور رو دانلود کردم ! بزنیم به کار ببینیم چی میشه :دی

adrenalin
01-12-2011, 14:40
We already knew that all 2011 Xperia phones will be getting an Android 4.0 Ice Cream Sandwich update, but until today there was no time frame for its release. Now, Sony Ericsson Italy came forward and shed some light on the matter

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

R@R#M@N
01-12-2011, 14:50
آپدیت شد :دی
دووم کرنل هم نصب شد
به به :دی
بگردم دنبال یه تم خوشکل !

pouyasony
01-12-2011, 15:13
آپدیت شد :دی
دووم کرنل هم نصب شد
به به :دی
بگردم دنبال یه تم خوشکل !
سلام داداش مگه ادم بخواد رمو عوض کنه اپدیتاش میپره؟یعنی مثلا من که الان ورژن 2.3.4 دارم اگه رمو عوض کنم باید از اول اپدیتش کنم؟

M@hdi-B
01-12-2011, 15:36
سلام داداش مگه ادم بخواد رمو عوض کنه اپدیتاش میپره؟یعنی مثلا من که الان ورژن 2.3.4 دارم اگه رمو عوض کنم باید از اول اپدیتش کنم؟

خیر دوست عزیز رم ربطی به فریمور و آپدیت نداره :46:

golmohammadi
01-12-2011, 16:28
درسته . چون گوشی من روت نیست ولی از اون هست. ممنون.:11:
راستی بعد از اتصال دسته چطوری باید ازش استفاده کرد ؟ تو بازی تنظیمات داره ؟ اصلا رو هر بازی قابل اجرا هست ؟
یکی از کارهایی که باید انجام بشه روت هست
روت کافی نیست
روت کار خاصی نمیکنه
فقط دسترسی به فایلهای سیستمی همین
دسته را باید تنظیمالت داشته باشه گیم
اگه نداشته باشه بعیده بشه بازی کرد
مگر اینکه دسته خیلی سازگار با گوشیهای اندروئید باشه

من arc s دار شدم :5:
سلام مبارکه

خیلی عجیبه
تا به حال چنین چیزی دیده نشده بود
ولی مشکلی هم نداره نترس
فوقش یه فلش میزنی

We already knew that all 2011 Xperia phones will be getting an Android 4.0 Ice Cream Sandwich update, but until today there was no time frame for its release. Now, Sony Ericsson Italy came forward and shed some light on the matter

اپدیت نخواستیم بیخیال :31:

pariano
01-12-2011, 16:58
چطوری میشه ام ام اس فرستاد و دریافت کرد؟؟لطفا کمک کنید:(

M@hdi-B
01-12-2011, 17:43
این چرا یهو گرون شد باز؟

دوستم می خواست بخره خورد تو پرش :31:

آرک اس مشکی 555

سفید 570

صورتی 560

می گفتن رنگ تو قیمت تاثیر نداره دیدیم که تو بازار ایران هر چیزی ممکنه به قضیه قیمت ربط پیدا کنه :31:

gigaht
01-12-2011, 18:22
اون بخاطر رامه میتونی رام رو عوض کنی
رم 8 روش بود یا نه اگر روش نیست برو پس بده
شارژر متفرقه هم استفاده نکن از همین استفاده کن
زودتر یه محافظ ژله ای هم بخر چون سریع پشتش پر خط و خش میشه

مبارک باشه

به احتمال باید یه رم هشت گیگ روش باشه

و یه محافظ زد خش هم رو ال سی دیش باشه ((کارخونه ای چشبوندن))

آره کیبرد ژاپنی ماپونی زیاد داره

زبان فارسی هم برای منوهاش یک راه داره که فعال میشه...

الان جدیدترین رام هم 2.3.4 هست که قرار بود تا آخر این ماه میومد یعنی 2.3.5

رم 8 كلاس 2 بينام رو گوشي بود كه با 16 كلاس 10 پاتريوت خودم عوضش كردم . هرچند كه بنچمارك Antutu ريد و
رايت رو 9 و 5 اعلام ميكنه اما بنظر خودم اين پاتريويته يه جورايي كنده . رو گوشي قبلي هم همينطور بود .
( اصلا من با اين مارك مشكل دارم گويا . رمش هم رو سيستم هي بازي در مي آورد!)

آره ، يه محافظ زمخت با كلي حباب كه روش هست. منظور من اون محافظ اضافه اي بود كه بعضي ها تو پك شون بود.

رامش كه 2.3.4 هست اما تا به وايفاي وصل شدم پيغام ميده كه آپديت 4.0.2.0.58 موجوده و گير داده آپديت كنم.
چه كنم دوستان ؟ بزارم آپديت بشه ؟ يه جا شنيدم كاربري بعد اين آپديت گوشيش دچار سكته ناقص شده !

اما سوال ديگه اينكه من چطور ميتونم اين گوشي رو تو مد Phone به كامپيوتر وصل كنم ؟
ميخوام بك آپ كلي گوشي قبلي رو برگردونم رو اين ( مسيج ، كنتاكتز و نوتز ) ولي فقط دوتا مد بمن نشون ميده:
- Mass Storage
- Media Transfer
Pc Companion هم از قبل نصب بود رو سيستم و اينم مال خودشو نصب كرد ولي گزينه بك آپ / ري استور ديگه
اونجا نيست. و my phone Explorer هم نميتونه پيداش كنه . چه كنم؟

saver
01-12-2011, 18:31
رم 8 كلاس 2 بينام رو گوشي بود كه با 16 كلاس 10 پاتريوت خودم عوضش كردم . هرچند كه بنچمارك Antutu ريد و
رايت رو 9 و 5 اعلام ميكنه اما بنظر خودم اين پاتريويته يه جورايي كنده . رو گوشي قبلي هم همينطور بود .

آره ، يه محافظ زمخت با كلي حباب كه روش هست. منظور من اون محافظ اضافه اي بود كه بعضي ها تو پك شون بود.

رامش كه 2.3.4 هست اما تا به وايفاي وصل شدم پيغام ميده كه آپديت 4.0.2.0.58 موجوده و گير داده آپديت كنم.
چه كنم دوستان ؟ بزارم آپديت بشه ؟ يه جا شنيدم كاربري بعد اين آپديت گوشيش دچار سكته ناقص شده !

اما سوال ديگه اينكه من چطور ميتونم اين گوشي رو تو مد Phone به كامپيوتر وصل كنم ؟
ميخوام بك آپ كلي گوشي قبلي رو برگردونم رو اين ( مسيج ، كنتاكتز و نوتز ) ولي فقط دوتا مد بمن نشون ميده:
- Mass Storage
- Media Transfer
Pc Companion هم از قبل نصب بود رو سيستم و اينم مال خودشو نصب كرد ولي گزينه بك آپ / ري استور ديگه

بک آپ قبلیت اگر با برنامه back up and restore خود سونی اریکسون بوده که فقط کافیه برنامه رو نصب کنید و دیتای بکاپ رو بریزی تو رم

اگر هم با گوگل سینک قبلا گوشی رو سینک کردی فقط کافیه با اکانت گوگل لاگین کنی

R@R#M@N
01-12-2011, 19:01
دوست عزیز من میخاستم رممو عوض کنم دیدم گوشیمم آپدیت نیست یهویی کلشو آپدیت کردم گوش هم نو نوار شد :دی

gigaht
01-12-2011, 19:05
بک آپ قبلیت اگر با برنامه back up and restore خود سونی اریکسون بوده که فقط کافیه برنامه رو نصب کنید و دیتای بکاپ رو بریزی تو رم

اگر هم با گوگل سینک قبلا گوشی رو سینک کردی فقط کافیه با اکانت گوگل لاگین کنی

هم با pc suit سوني بك آپ دارم هم با my phone exp . اولي آرك رو پيدا ميكنه ولي اون قسمت بكاپ ريستور نمياد.
دومي هم چه تو مد اندرويد قر ميدم چه تو مودم مود نميتونه آركو پيدا كنه .

سينك با گوگل فكر كنم sms هارو شامل نميشه ها ؟

آپديت 4.0.2 رو چه كنم ؟

ATA FARZADI
01-12-2011, 19:45

اون که محافظ زد خش نیست

منظورم به غیر اون یکی دیگه زیرش هست باید دقت کنی به گوشه ها تا متوجه بشی

واسه خودمم هم همین اتفاق افتاد

با فروشنده درگیر شدم گفتم کابل اچ دی ام آی رو که ندادی حداقل برچسب زد خشش رو بده که آخر بی خیال

شدم
فرداش که اون محافظ حباب دار رو کندم دیدم دِه این که برچسب بهش چسبیده

gigaht
01-12-2011, 20:01
خوب اون كه فكر كنم همه آركها دارند ، كارخونه اييه . من منظورم اين بود بعضي دوستان ميگن يه محافظ اضافه تر
هم توي پك گوشي بوده .

اما يه نكته ديگه : برچسب مشخصات گوشي ( زير باتري ) Made In جايي رو نزده ! اين روال جديده ؟

saver
01-12-2011, 20:24
هم با pc suit سوني بك آپ دارم هم با my phone exp . اولي آرك رو پيدا ميكنه ولي اون قسمت بكاپ ريستور نمياد.

سينك با گوگل فكر كنم sms هارو شامل نميشه ها ؟

آپديت 4.0.2 رو چه كنم ؟

سینک فقط تقویم و ساعت و مخاطبین رو برمیگردونه
اس ام اس ها رو هم اگر با اون برنامه که گفتم backup and restore داشتی راحت میتونستی برگردونی
با هیچ ورژنی هم مشکل نداره

golmohammadi
01-12-2011, 22:31
این چرا یهو گرون شد باز؟

دوستم می خواست بخره خورد تو پرش :31:

آرک اس مشکی 555

سفید 570

صورتی 560

می گفتن رنگ تو قیمت تاثیر نداره دیدیم که تو بازار ایران هر چیزی ممکنه به قضیه قیمت ربط پیدا کنه :31:
من که قلا پرسیدم همه رنگها یه قیمت بود
الان اینطوری شده
این دوست منم میخواست ارک بخره
الان گرون شده
و طرف قیافشو ببینی :2:
:31:

خوب اون كه فكر كنم همه آركها دارند ، كارخونه اييه . من منظورم اين بود بعضي دوستان ميگن يه محافظ اضافه تر
هم توي پك گوشي بوده .

اما يه نكته ديگه : برچسب مشخصات گوشي ( زير باتري ) Made In جايي رو نزده ! اين روال جديده ؟
من ندیدم گوشی یه محافظ اضافه داشته باشه
حالا داشته باشه هم بد نمیشه :31:
ولی قرار نیست داشته باشه
در مورد باطری شاید روال جدیده :31:
در هر حال فکر نکنم چندان فرق کنه
چون مال ما که اصله همون 2 روز تموم میشه

- Mass Storage
- Media Transfer

سینک فقط تقویم و ساعت و مخاطبین رو برمیگردونه
اس ام اس ها رو هم اگر با اون برنامه که گفتم backup and restore داشتی راحت میتونستی برگردونی
با هیچ ورژنی هم مشکل نداره
سلام
یک بکاپ ریستور بود
مال سونی اریکسون
که در اپدیت پرید
اینو دانلود و نصبش کنی ردیفه
یادمه اینو یه جایی اپلودش کردم
ولی لینکشو نمیدونم
این میتونه از موارد زیر بکاپ بگیره
شماره ها
مسیجها
بوکمارکها
هیستوری تماسها
اپلیکیشنهای مارکت
مولتی مدیا مسیج
تنظیمات سیستم

اگه نیافنی چاره نیست دوباره اپلود کنم

gigaht
01-12-2011, 23:31
خوب حالا يه سرچي ميكنم در اين زمينه
اما هيچكس نگفت بگذارم آپديت بشه به 4.0.2 يا نه ؟ كسي آپديت كرده ؟

اون برچسب هم منظورم ليبل سفيد رنگ خود گوشي بود كه داخل بدنه زير محل قرار گرفتن باتري چسبوندن . اصلا معلوم
نيست Made In كجاست ! خدابخير كنه .

اديت : خوب آپديتش كردم و طوري هم نشد. فكر كنم اون شخص سيستمش مشكل داشته .

ميرويم بدنبال بكاپ ريستور

golmohammadi
02-12-2011, 03:22
خوب حالا يه سرچي ميكنم در اين زمينه
اما هيچكس نگفت بگذارم آپديت بشه به 4.0.2 يا نه ؟ كسي آپديت كرده ؟

اون برچسب هم منظورم ليبل سفيد رنگ خود گوشي بود كه داخل بدنه زير محل قرار گرفتن باتري چسبوندن . اصلا معلوم
نيست Made In كجاست ! خدابخير كنه .

اديت : خوب آپديتش كردم و طوري هم نشد. فكر كنم اون شخص سيستمش مشكل داشته .

ميرويم بدنبال بكاپ ريستور

هر اپدیتی اومد بزنین ضرری نداره
حالا که اپدیت کردی چه بهتر
فردا خودش میذارمش فروم

golmohammadi
02-12-2011, 03:55
باطری 2500 میلی آمپر برای آرک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_1817wt_860)
چه حالی میده
کسی میدونه تو ایران موجوده ؟
اگه ابشه من میخرشم فوری

M@hdi-B
02-12-2011, 10:49
باطری 2500 میلی آمپر برای آرک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_1817wt_860)
چه حالی میده
کسی میدونه تو ایران موجوده ؟
اگه ابشه من میخرشم فوری

به نظر من از زیبایی گوشی کم می کنه چون طبیعتا حجمشم بیشتره و صد در صد درب مخصوص هم داره :46:

saver
02-12-2011, 12:23
به نظر من از زیبایی گوشی کم می کنه چون طبیعتا حجمشم بیشتره و صد در صد درب مخصوص هم داره :46:

اگر هم بیشتر از اندازه شارژ بشه ممکنه اتش بگیره:41:

golmohammadi
02-12-2011, 12:28
بعیده بزرگ باشه
اینطوری باشه خیلی ناجور میشه

اگر هم بیشتر از اندازه شارژ بشه ممکنه اتش بگیره:41:
وقتی شارژ تموم شدجریان برق قطع میشه
الکی که شارژ نمیشه

M@hdi-B
02-12-2011, 12:40
افزایش ظرفیت بدون افزایش حجم غیر منطقیه :46:

hamed1297
02-12-2011, 12:59
بعضی از باتری هایی که میلی آمپر بالاتر از باتری اصلی دارن به شکلی ارائه میشن که هم باتری هم کاور پشت رو یکجا کردن.یعنی عملا فضای بین باتری و درپوش پشت رو یکی کردن و از اون فضا برای باتری استفاده کردن.

kkevinloren2006
02-12-2011, 14:24
[QUOTE=gigaht;6669908]رم 8 كلاس 2 بينام رو گوشي بود كه با 16 كلاس 10 پاتريوت خودم عوضش كردم . هرچند كه بنچمارك Antutu ريد و

- Mass Storage
- Media Transfer

اپدیت جدید فک کنم 42 هست نه 58

sosssmar
02-12-2011, 15:06
سلام دوستان
نمیدونم اینجا جای این سوال هست یا نه اما میپرسم !
من میخوام یه آرک بخرم و سوالی که دارم اینه که آیا میشه اندروید این گوشی رو واقعا به 4 ارتقا داد یه نه؟ و این که با توجه به این که رم این گوشی 512 هست آیا وقتی به اندوید 4 ارتقا پیدا کنه مشکلی براش پیش نمیاد و سرعتش کم نمیشه؟

adrenalin
02-12-2011, 15:21
سلام دوستان
من میخوام یه آرک بخرم و سوالی که دارم اینه که آیا میشه اندروید این گوشی رو واقعا به 4 ارتقا داد یه نه؟ و این که با توجه به این که رم این گوشی 512 هست آیا وقتی به اندوید 4 ارتقا پیدا کنه مشکلی براش پیش نمیاد و سرعتش کم نمیشه؟

سلام دوست عزیز همون طوری که سونی اریکسون قول داده این گوشی و بقیه گوشیهای که در سال 2011 ساخته شده اندروید نسخه 4 رو دریافت خواهند کرد
اگر مشکلی پیش میومد حتما شرکت یه همچین اقدامی انجام نمیداد دوست عزیز و به احتمال زیاد مشکلی هم ایجاد نمی کنه

n.a.b.a.t
02-12-2011, 18:45
این گوشی بدون گارانتی چنده ؟

golmohammadi
02-12-2011, 21:09
این گوشی بدون گارانتی چنده ؟

قبلا زیر 500 بود
الان شنیدم 500 و بالاتر

adrenalin
02-12-2011, 21:57
چند روز پیش یکی از دوستام از شبراز بهم قیمت داد ارک اس 540

ramintab
02-12-2011, 22:14
من 5شنبه از تبریز قیمت کردم

آرک اس بدون گارانتی 565
آرک بدون گارانتی520

:41:

درضمن آرک با گارانتی اصلی یعنی پارس کامتل توی بازار هست ولی تا حالا گارانتی دار آرک اس رو ندیدم

Eblis 2011
02-12-2011, 22:36
تفاوت آرک و ارک اس در چیه ؟
کدومش سرتره ؟

cardinal.net
02-12-2011, 23:41
[QUOTE=gigaht;6669908]رم 8 كلاس 2 بينام رو گوشي بود كه با 16 كلاس 10 پاتريوت خودم عوضش كردم . هرچند كه بنچمارك Antutu ريد و

- Mass Storage
- Media Transfer

اپدیت جدید فک کنم 42 هست نه 58

سلام دوستان
من گوشیو 2 ماهه که خریدم..آپدیتش هم کردم..هیچ مشکلیم نداره حتی سرعت و تاچش بهتر شده نرم افزاراشم بعد از آپدیت نمیپره..
پیشنهاد میکنم حتما" این کارو بکنین.. دوستمونم درست گفته 58 ه ورژن جدیدش

cardinal.net
02-12-2011, 23:42
سلام دوستان

آره حتما" تا 4 رسما" ارتقا داده میشه و میکشه رامش...مشکلی نداره

ramintab
03-12-2011, 00:15
تفاوت آرک و آرک اس:
cpu arc: 1 GHz Scorpion
cpu arc s: 1.4 GHz Scorpion

آرک مجهز به نسخه Android OS, v2.3 هست
آرک اس مجهز به نسخه Android OS, v2.3.4 هست

آرک اس علاوه بر رنگهای موجود در آرک(نقره ای و آبی تیره) ، رنگهای سفید خالص و سیاه براق و صورتی هم داره

طبق گفته شرکت سونی اریکسون و سایت gsmarena آرک اس با وجود داشتن سی پی یو قوی تر ، باطری آرک اس بیشتر از باطری آرک شارژ نگه میداره

Re zA
03-12-2011, 00:36
آقا شرمنده صفحه ها خیلی طولانی شده سوال تکراری میپرسم

این حجم کم حافضه گوشی مشکل ایجاد نمیکنه ؟؟؟

چون شنیدم خیلی از برنامه های آندروید باید حتما روی گوشی نصب بشه و نمیشه رو مموری ریخت

میشه دوستان تجربه شخصی شون و بگن

golmohammadi
03-12-2011, 01:04
آرک مجهز به نسخه Android OS, v2.3 هست
آرک اس مجهز به نسخه Android OS, v2.3.4 هست
اینش فرقی نداره
چون آرک ما الان همگی 2.3.4 هست
براحتی میشه اپدیت کرد

آقا شرمنده صفحه ها خیلی طولانی شده سوال تکراری میپرسم

این حجم کم حافضه گوشی مشکل ایجاد نمیکنه ؟؟؟

چون شنیدم خیلی از برنامه های آندروید باید حتما روی گوشی نصب بشه و نمیشه رو مموری ریخت

میشه دوستان تجربه شخصی شون و بگن

نه مشکل خاصی نداره
بعد از روت کردن بدون محدودیتی میشه هر چیزی خواستی انتقال بدی به مموری

gigaht
03-12-2011, 02:44

.....

خوب راه حل رو يافتم ، براي نفر بعدي مينويسم كه ممكنه بدردش بخوره .

MyPhoneExplorer يك كلاينت اندرويد داره كه بايد از ماركت دانلود شه يا با پشتك واروي مضاعف از جاي ديگه . بهرحال
بعد از دريافت و نصبش روي گوشي براحتي از طريق وايفاي به پي سي متصل شد و بك آپ گوشي قبلي رو براحتي و
كامل روي جديد ريختم .

دوستان حرفه اي ، نزديك ترين نويگيشن به اووي مپس نوكيا رو چي ميدونيد؟ ( نويگيشن آفلاين+راهنماي صوتي و..)
سامسونگ ناوي يا همون NDrive خوبه ؟ چيز بهتري هم هست ؟ گوگل مپس هنوزم براي روتينگ احتياج به آنلاين شدن
داره ؟

kkevinloren2006
03-12-2011, 09:39
Map sygic هم خوبه

cool20063
03-12-2011, 11:16

MyPhoneExplorer يك كلاينت اندرويد داره كه بايد از ماركت دانلود شه يا با پشتك واروي مضاعف از جاي ديگه . بهرحال
بعد از دريافت و نصبش روي گوشي براحتي از طريق وايفاي به پي سي متصل شد و بك آپ گوشي قبلي رو براحتي و
كامل روي جديد ريختم .

دوستان حرفه اي ، نزديك ترين نويگيشن به اووي مپس نوكيا رو چي ميدونيد؟ ( نويگيشن آفلاين+راهنماي صوتي و..)
سامسونگ ناوي يا همون NDrive خوبه ؟ چيز بهتري هم هست ؟ گوگل مپس هنوزم براي روتينگ احتياج به آنلاين شدن
داره ؟

از برنامه navitel استفاده بکنی بهتره نسبت به همه کم حجم سرعت بالا و دقت زیادی داره . نقشه ایران و تهرانشم به سهولت موجوده .

golmohammadi
03-12-2011, 11:23

كامل روي جديد ريختم .

داره ؟

اره همین برنامه سامسونگ به نوکیا شباهت زیادی داره
ولی ndriver کند هست
و از مولتی تاچ ساپورت نمیکنه
یه جورایی حال نمیده ...
در حالی که گوگل مپس و ماوریک خیلی روان هستند

D o l f i n
03-12-2011, 16:34
دوستانی که Arc s رو دارن نظرشون چیه؟ من می خوام این گوشی رو بخرم
به چه نکاتی هنگام خرید دقت کنم؟

sahel625
03-12-2011, 16:39
باسلام
1-آیا تنوع در روش روت آندروید در هر مدل از موبایل ها یکسان است ؟؟؟مثلا برای روت Arc S چند روش وجود دارد و کدام بهتر و راحتتر میباشد؟؟ این روت کردن و روش های آن در هر سایتی گیج کننده است.

2-آیا بعد از روت کردن گوشی منوی فارسی خود سیستم از بین می رود؟

3-بعد از روت گوشی آیا نرم افزار خاصی به آن اضافه می شود و بعد از روت گوشی چگونه متوجه روت شدن آن بشویم؟

4-آیا بعد از روت گوشی دیگر نمی توان گوشی را آپدیت کرد وبا نرم افزارخود گوشی کار کرد؟آیا میشه گفت همه xperia سونی اریکسون یکسان روت می شوند؟

5-کلا از دوستان اتفاقات بعد از روت آندروید را مطرح کنند ممنون میشم.

6-و سوال آخر اینکه بعد از روت گوشی آیا باید رام های خاصی و یا حتما چیز دیگری نصب بشه یا خیر و فقط روت کردن کافیه؟؟؟؟

n.a.b.a.t
03-12-2011, 17:19
1- روت کردن خیلی خیلی اسونه
2- خیر
3- خیر
4- خیر میشه اپدیت کرد.
5- هیچی نمیشه اب از اب تکون نمیخوره فقط میشه برنامه هایی مانند فایل منیجر رو نصب کرد.
6- خیر رام فقط برای ارتقال گوشی هست و مثل ویندوز میمونه . یعنی همون اپدیت های اندرویده

fabio montari
03-12-2011, 22:14
دوستان منم arc S سفیدشو گرفتم ۵۷۵ با بدبختی خیلی گشتم تا با این قیمت پیدا کنم واقعا این مغازه دار ها حروم خور هستند که اینقدر قیمت گرون میدن درسته دلار گرون شده ولی اینقدر دیگه گرون نشده و این مغازه دار ها ها هم که قیمت خریدشون برای قبله !٬٫*،٫×))*****
در ضمن تو جعبش محافظ lcd نیست مغازه داره با پروای گفت دارم فابریکشو از روی جعبش برداشتم ( دزدیدم ) ۱۰ تومن منم گفتم بیلاخ کیفم نداشت خلاصه من هر موقع میرم گ.شی بگیرم با اعصاب خورد کنی برمیگردم ولی خیلی گوشیه عالی ای هست با sensetion رفیقم حسابی مقایسه کردم و خیلی خیلی از سنسیشن بهتره در صورتی که سنسیشن ۱۰۰ و خورده ای قیمتش از بیشتره ولی بازم سرعتش به ایفونم نمیرسه :31:

golmohammadi
03-12-2011, 22:32
دوستانی که Arc s رو دارن نظرشون چیه؟ من می خوام این گوشی رو بخرم
به چه نکاتی هنگام خرید دقت کنم؟
خب گوشی خوبی هست
البته آرک بیشتر به قیمتش می ارزه تا آرک اس
به هر حال آرک اس نیز خوبه
جواب سوال دمی هم شرمنده کمی سرچ کن

باسلام
1-آیا تنوع در روش روت آندروید در هر مدل از موبایل ها یکسان است ؟؟؟مثلا برای روت Arc S چند روش وجود دارد و کدام بهتر و راحتتر میباشد؟؟ این روت کردن و روش های آن در هر سایتی گیج کننده است.

3-بعد از روت گوشی آیا نرم افزار خاصی به آن اضافه می شود و بعد از روت گوشی چگونه متوجه روت شدن آن بشویم؟

4-آیا بعد از روت گوشی دیگر نمی توان گوشی را آپدیت کرد وبا نرم افزارخود گوشی کار کرد؟آیا میشه گفت همه xperia سونی اریکسون یکسان روت می شوند؟

6-و سوال آخر اینکه بعد از روت گوشی آیا باید رام های خاصی و یا حتما چیز دیگری نصب بشه یا خیر و فقط روت کردن کافیه؟؟؟؟

سلام
خلاصه میگم
روت فقط دسترسی به فایلهای سیستمی را آزاد میکنه که در نتیجه این خییلی کارها میشه کرد
پس هیچ تاثیری تو عملکرد عادی گوشی نداره
و همه کارهایی که قبل از روت میشه کرد را بعدا نیز میتوان کرد
روشهای روت هم متنوعه
جدیدترین روش را انتخاب کن
من تو فرومها دیدم روت با یک کلیک نیز برا آرک اومده
به هر حال کار چندان سختی نیست

.:PAR3A:.
03-12-2011, 22:35
باسلام

1- روت کردن خیلی خیلی اسونه
2- خیر
3- خیر
4- خیر میشه اپدیت کرد.
5- هیچی نمیشه اب از اب تکون نمیخوره فقط میشه برنامه هایی مانند فایل منیجر رو نصب کرد.
6- خیر رام فقط برای ارتقال گوشی هست و مثل ویندوز میمونه . یعنی همون اپدیت های اندرویده

3 و 5 باید یه کم تغییر کنه :
3- نرم افزار Superuser اضافه میشه...
5- دسترسی به فایل های سیستمی دارین (فایل منیجر بدون روت هم نصب میشه) و میتونین فایل های سیستمی رو دستکاری کنین ...

ramintab
04-12-2011, 00:21
آرک اس توی تبریز خیلی کمیاب شده امروز قیمت آرک اس در تبریز 575 بود که بالاخره منم دلو به دریا زدم و یه آرک اس مشکی خریدم ولی خوشبختانه با یه قیمت کمتر یعنی 560 تونستم یه آرک اس گیربیآوردم واقعا عجب گوشی خفنیه وقتی کیفیت تصاویرش رو دیدم اینجوری :ohno: شدم
سرعتش هم توی گیمها و صفحات خیلی عالیه و هیچ حالت لگی ندیدم ، کیفیت پخش موزیکشم عالیه

فعلا گوشی رو توی شارژ نذاشتم و از وقتی خریدم حدود 5 ساعت مدام باهاش گیم بازی کردم و اهنگ گوش دادم و کار کردم ولی هنوز باطریش تموم نشده

شارژر گوشیم مدل اروپای یعنی سه شاخه بود که چون بزرگ بود از فروشنده خواهش کردم عوضش کرد و یه دوشاخشو واسم داد

از دوست عزیزم اسماعیل جان (golmohammadi) به خاطر راهنمایهاش ممنونم

golmohammadi
04-12-2011, 03:45
آرک اس توی تبریز خیلی کمیاب شده امروز قیمت آرک اس در تبریز 575 بود که بالاخره منم دلو به دریا زدم و یه آرک اس مشکی خریدم ولی خوشبختانه با یه قیمت کمتر یعنی 560 تونستم یه آرک اس گیربیآوردم واقعا عجب گوشی خفنیه وقتی کیفیت تصاویرش رو دیدم اینجوری :ohno: شدم
سرعتش هم توی گیمها و صفحات خیلی عالیه و هیچ حالت لگی ندیدم ، کیفیت پخش موزیکشم عالیه

فعلا گوشی رو توی شارژ نذاشتم و از وقتی خریدم حدود 5 ساعت مدام باهاش گیم بازی کردم و اهنگ گوش دادم و کار کردم ولی هنوز باطریش تموم نشده

شارژر گوشیم مدل اروپای یعنی سه شاخه بود که چون بزرگ بود از فروشنده خواهش کردم عوضش کرد و یه دوشاخشو واسم داد

از دوست عزیزم اسماعیل جان (golmohammadi) به خاطر راهنمایهاش ممنونم

سلام
مبارکت باشه مهدی جان
فعلا چند روزی کار کن
بعد از چند روز گوشیو باید روت کرده و کارهایی بکنی

saddegh
04-12-2011, 13:17
دوستان گوگل مپ 6 هم اومد

amir504
04-12-2011, 17:59
دوستان من مبخواستم arcs بخرم ولی با توجه به شایعاتی که در مورد arc nozomi هست می خواستم بدونم آیا ارزش این را داره که صبر کنیم تا بیاد؟

saver
04-12-2011, 19:42
دوستان من مبخواستم arcs بخرم ولی با توجه به شایعاتی که در مورد arc nozomi هست می خواستم بدونم آیا ارزش این را داره که صبر کنیم تا بیاد؟

سال میلادی دیگه میاد الان گوشیهایی با این سخت افزار تو برندهای دیگه میتونی پیدا کنی ولی اگر برند سونی اریکسون رو انتخاب میکنی حتما ارزش صبر کردن رو داره

VBYOFSKI
05-12-2011, 02:59
سلام.

دوستان یکی میشه یه توضیحی بده که چه جوری میشه فلش رو با OTG وصل کرد؟
گوشی روت هم شده.

و اینکه الان یه سری برنامه های سیستمی رو میخوام پاک کنم. ولی Uninstall غیر فعال بود. برنامه میخواد اینم؟
کدوماش حذف شه بهتری؟

فقط یه لطفی بکنید لینک از صفحات خارجی ندین چون زبانم خیلی خنگه هیچی حالیم نمیشه ازشون.
ممنون.

golmohammadi
05-12-2011, 03:09
سلام.

دوستان یکی میشه یه توضیحی بده که چه جوری میشه فلش رو با OTG وصل کرد؟
گوشی روت هم شده.

و اینکه الان یه سری برنامه های سیستمی رو میخوام پاک کنم. ولی Uninstall غیر فعال بود. برنامه میخواد اینم؟
کدوماش حذف شه بهتری؟

فقط یه لطفی بکنید لینک از صفحات خارجی ندین چون زبانم خیلی خنگه هیچی حالیم نمیشه ازشون.
ممنون.

این آموزش حذف برنامه های سیستمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و اینم آموزش راه اندازی usb otg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amin148
05-12-2011, 11:54
سلام بچه ها من این سوالو توی تاپیک desire s پرسیدم .
میخوام نظر شما آرک داران عزیز رو هم بدونم .

من میخوام برا خرید گوشی به دوست صمیمیم کمک کنم (یعنی هر چی من بگم میخره )

منم موندم بهش بگم desire s بخر یا arc ( بودجش 500 )

اول میبینم صفحه آرک بزرگتره، دوربینش (عکاسی) خیلی بهتره ، شیک تره ، آندروید بستنی حصیری براش میاد .

ولی خوب از کیفیت ساخت دیزایر اس، بدنه فلزیش ، htc sence و کلا کلاس برند htc به این راحتی نمیشه گذشت . و این دوست منم یه گوشیو حدود 30 ماه دستش میگیره و کرم گوشی بازی نداره و برا نگه داری بلند مدت فکر کنم htc بهتر جواب بده .

اینم بگم حوصله رام عوض کردن و ور رفتن با گوشی و این چیزا رو نداره .

به نظرتون بهش بگم کدومو بخره ؟

پیشاپیش از کمکتون ممنونم .

arash3400
05-12-2011, 12:38
دوستان از محتویات جعبه ارک اس عکس دارید؟
بنظرتون آندرویید 4 هم برای این گوشی میاد
ممنون

05-12-2011, 13:07
اندروید 4 واسه تمام گوشی های 2011 سونی میاد...

golmohammadi
05-12-2011, 13:18
سلام بچه ها من این سوالو توی تاپیک desire s پرسیدم .
میخوام نظر شما آرک داران عزیز رو هم بدونم .

پیشاپیش از کمکتون ممنونم .
دیزایر اس اصلیترین مزیتش رم و رام بیشترش هست
+ دوربین دوم داره
در باقی موارد از آرک ضعیفتره
بزرگی صفحه
دوربین
HDMI
طراحی بهتر
از مزیتهای آرک هست

ممنون

بله میاد
تمام گوشیهای سونی سری اکسپریا تولید در سال 2011 به آندروید 4 آپدیت خواهند شد

adrenalin
05-12-2011, 13:31
ممنون

این واسه ارک هست که با ارک اس تفاوت نداره

محافظ ضد خش ، کیف ، شارژر USB ، شارژر فندکی ، کابل HDMI ، مموری 8 گیگ ، هندزفری

sahel625
05-12-2011, 19:36
با سلام
بنده با v. pnکه تهیه کرده ام برای استفاده در موبایل کانکت را میسازم و به v. pnهم وصل میشم ولی هیچ سایت چه .فی ل ترو چه غیر ف ی ل تر وصل نمیشوم.موبایل من سونی اریکسون arc s میباشد.
اگه علت را کسی میداند ممنون میشم..

h!tman
05-12-2011, 19:39
این واسه ارک هست که با ارک اس تفاوت نداره

محافظ ضد خش ، کیف ، شارژر USB ، شارژر فندکی ، کابل HDMI ، مموری 8 گیگ ، هندزفری
مغازه دارا کیف و مموری و شارژر فندکی رو بلند نمیکنن؟!

adrenalin
05-12-2011, 20:06
مغازه دارا کیف و مموری و شارژر فندکی رو بلند نمیکنن؟!

چرا :دی ولی اون اوایل ورود رو بیشترشون بود ولی الان :19: اگه کسی با گارانتی پارس کامتل بگیره حداقل میدونه که محتویات پک دست کاری نمیشه حالا کاری به اون گارانتیش نداریم :31:

h!tman
05-12-2011, 20:09
چرا :دی ولی اون اوایل ورود رو بیشترشون بود ولی الان :19: اگه کسی با گارانتی پارس کامتل بگیره حداقل میدونه که محتویات پک دست کاری نمیشه حالا کاری به اون گارانتیش نداریم :31:

متشکریم از دزدان دریایی کارائیب(مغازه دارا:دی)
جدی کامتل ور نمیداره؟ باو دمش گرم
رمش کلاس 10ه؟!

05-12-2011, 20:10
کیف و شارژر مگه واسه فول پک نیست؟؟؟

adrenalin
05-12-2011, 20:51
متشکریم از دزدان دریایی کارائیب(مغازه دارا:دی)
جدی کامتل ور نمیداره؟ باو دمش گرم
رمش کلاس 10ه؟!

کامتل خیر سرش نماینده رسمیشه :31: دیگه
کلاس 10 کجا بود:41:

کیف و شارژر مگه واسه فول پک نیست؟؟؟

چرا درسته ولی فول پک نباشه فایده نداره که البته مثلا کابل HDMi واسه همه کاربرد نداره طرف اگه برش داره قیمت میاد پایین خودتون که بهتر میدونید :11:

Pedram_mrn
05-12-2011, 20:59
کابل HDMi واسه همه کاربرد نداره طرف اگه برش داره قیمت میاد پایین خودتون که بهتر میدونید

این کابلو که برمیدارن رو چند میفروشن حالا؟:31:
مدل های دیگش نیست همش واسه این آرک بدبخته؟

h!tman
05-12-2011, 21:00
کامتل خیر سرش نماینده رسمیشه :31: دیگه
کلاس 10 کجا بود:41:

چرا درسته ولی فول پک نباشه فایده نداره که البته مثلا کابل HDMi واسه همه کاربرد نداره طرف اگه برش داره قیمت میاد پایین خودتون که بهتر میدونید :11:

دزد مگه شاخ و دم داره؟:دی نمونش مایکروتل

کلاس 4هم پذیرفته میشود:دی

MOHAMMAD2010
05-12-2011, 21:01
من یه سوال داشتم چون دیدم اینجا تقریبا شلوغه گفتم اینجا بپرسم : شرمنده
گوشی اندرویدی هست که led هشدار دهندش تو حالت استندبای گوشی خود به خود چشمک بزنه ؟ مثلا مثل n78 - 5800 و ...

M@hdi-B
05-12-2011, 21:14
همه اینایی که می گین سر جمع 5 تومن ارزش نداره

مموری هم کلاس 2ه

من آرک اس فول پک تا حالا ندیدم فقط شارژر و هندزفری و کابل یو اس بی داشتن :13:

پ.ن: محمد جان آرک همینطوریه که میگی

adrenalin
05-12-2011, 21:16
این کابلو که برمیدارن رو چند میفروشن حالا؟:31:
مدل های دیگش نیست همش واسه این آرک بدبخته؟

دقیق نمیدونم ولی از 15 تومن میره بالا :دی بازم به مرام فروشنده بستگی داره

دزد مگه شاخ و دم داره؟:دی نمونش مایکروتل

کلاس 4هم پذیرفته میشود:دی

اونجوری که من اماره این کامتل رو دارم میگن بچه ای خوبیه سربه راه :دی :10:

MOHAMMAD2010
05-12-2011, 21:21
پ.ن: محمد جان آرک همینطوریه که میگی
آرک اگه اشتباه نکنم وقتی تماسی یا sms یا باتری کم باشه چشمک میزنه منظور من تو حالت عادی هست که چشمک بزنه . اینجوریه ؟

M@hdi-B
05-12-2011, 21:33
آرک اگه اشتباه نکنم وقتی تماسی یا sms یا باتری کم باشه چشمک میزنه منظور من تو حالت عادی هست که چشمک بزنه . اینجوریه ؟

نه آرک تو حالت عادی چشمک نمی زنه مگر اینکه مشکل اخلاقی داشته باشه :31:

ramintab
05-12-2011, 22:49
من موقع خرید خیلی تحقیق کردم و متوجه شدم که آرک اس با گارانتی کامتل وجود نداره و تنها آرک با گارانتی کامتل هست اگه به سایت رسمی پارس کامتل هم مراجعه کنید متوجه عرایض بنده میشید

از چندتا از فروشندها هم در مورد فول پک بودن آرک اس پرسیدم اما کسی فول پک آرک اس رو نداشت

توی جعبه آرک اس مموری 8 گیگ کلاس 2 هست و خبری از کابل hdmi و کیف نیست

کابل hdmi اصلی با مارک سونی اریکسون رو در تبریز با قیمت 25 می فروشن

golmohammadi
05-12-2011, 23:19
من موقع خرید خیلی تحقیق کردم و متوجه شدم که آرک اس با گارانتی کامتل وجود نداره و تنها آرک با گارانتی کامتل هست اگه به سایت رسمی پارس کامتل هم مراجعه کنید متوجه عرایض بنده میشید

از چندتا از فروشندها هم در مورد فول پک بودن آرک اس پرسیدم اما کسی فول پک آرک اس رو نداشت

توی جعبه آرک اس مموری 8 گیگ کلاس 2 هست و خبری از کابل hdmi و کیف نیست

کابل hdmi اصلی با مارک سونی اریکسون رو در تبریز با قیمت 25 می فروشن

به من کابل اصلی سونی اریکسون را 20 تومن میگفت
که حدود 18 خریدم ازش

am2
05-12-2011, 23:24
بچه ها شما از کدوم برنامه برای gps استفاده میکنید؟
Marvic
locus
rsmaps
oruxmaps
من با این marvic حال میکنم ولی مشکل حجم بالای نقشه هاشه و اون بعدی هاش نقشه هاشون sql هست کم حجمه ولی به جالبی marvic نیستن :(

راستی برنامه ای سراغ ندارین یهعالمه اس ام اس داشته باشه؟اس ام اس بازار رو یافتم خوشم نیومد...یه روش توی موب ایلستان بود بک اپ اس ام اس ها بود یکی گذاشته بود اونم یافتن یه اس ام اس جالب بین 1400 تا جالبناک نیست...

ramintab
05-12-2011, 23:28
که حدود 18 خریدم ازش

اتفاقا کابل رو از همون جایی خریدم که شما می گفتی ، الان قیمتها با قیمتهای وقتی که شما موبایل خریدی خیلی فرق کرده ، به جای ارزون شدن روز به روز قیمتها میره بالا
:41:

VBYOFSKI
06-12-2011, 01:42
کامتل هم همچین فول پک و دستکاری نشده نیست.
من با گارانتی کامتل گرفتم حدودا 3 ماه پیش. نه HDMI داشت نه شارژر فندکی نه کیف.
البته مشکیش HDMI داشت ولی من نقره ای میخواستم.

ramintab
06-12-2011, 03:10
با بروزرسانی جدیدی که سونی اریکسون برای گوشیهای سری xperia ارائه کرده ، این گوشیها اولین گوشیهایی خواهند بود که webGl را در مرورگرهای وب آندروید ساپورت خواهند کرد

WebGL یک واسط برنامه‌نویسی گرافیکی ۳D است که امکان نمایش تصاویر سه بعدی را در مرورگرها بدون استفاده از هیچ افزونه‌ای امکان پذیر می‌سازد و برای اجرا نیاز به فلش پلیر ،جاوااسکریپت و هیچ واسط دیگری ندارد.

ویدئو و منبع خبر:

ATA FARZADI
06-12-2011, 09:40
چرا این گوشیها قیمتش بالا رفته؟؟؟!!!!!!!

در ضمن خبری از 2.3.5 ندارید؟

M@hdi-B
06-12-2011, 10:04
که حدود 18 خریدم ازش
من یه بار که قیمت آرک رو جویا می شدم تو علاالدین قیمت بدون کابل و با کابل 5 تومن اختلاف داشت

اونوقت جدا 18 تومن می فروشن؟ :13:

ramintab
06-12-2011, 10:26
سونی اریکسون در سال میلادی جدید چند مدل گوشی تلفن همراه روانه بازار خواهد کرد ، اگه به عکس های موجود در لینک زیر توجه کنید میبینید که نام اریکسون حذف شده و گوشی های جدید بانام سونی و سری ایکسپریا عرضه خواهد شد که دارای امکاناتی ماننده دوربین 12 پیکسلی و سی پی یو دو هسته ای 1.5GHz dual-core و ram 1g و ... هست

ولی خدایش ظاهر این آرک خودمون خیلی زیباتر از nozomi هست

.

ramintab
06-12-2011, 10:35
چرا این گوشیها قیمتش بالا رفته؟؟؟!!!!!!!

در ضمن خبری از 2.3.5 ندارید؟

به خاطر بالا رفتن قیمت دلار و درهم موبایل داره گرون میشه ، مهرماه دلار به قیمت 1205 بود ولی الان 1375 هست، 170ت افزایش نرخ ارز باعث افزایش قیمت موبایل شده

به نظر میرسه آپدیت جدید سونی در سال میلادی جدید ارائه خواهد شد

h!tman
06-12-2011, 10:46
سونی اریکسون در سال میلادی جدید چند مدل گوشی تلفن همراه روانه بازار خواهد کرد ، اگه به عکس های موجود در لینک زیر توجه کنید میبینید که نام اریکسون حذف شده و گوشی های جدید بانام سونی و سری ایکسپریا عرضه خواهد شد که دارای امکاناتی ماننده دوربین 12 پیکسلی و سی پی یو دو هسته ای 1.5GHz dual-core و ram 1g و ... هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی خدایش ظاهر این آرک خودمون خیلی زیباتر از nozomi هست

.

عکس هاش رسمی نیست مثل مشخصات
فقط چند تایی لو میدن همه چشما بره اون سمت:دی

Pedram_mrn
06-12-2011, 12:16
ولی خدایش ظاهر این آرک خودمون خیلی زیباتر از nozomi هست

به نظر من Nazomi خیلی خوشگل تره مخصوصا پشتش... یه سری عکس دیگه هم اومده بود بیرون اونارو ندیدی تو این عکس زیاد جالب نیس

عکس هاش رسمی نیست مثل مشخصات
فقط چند تایی لو میدن همه چشما بره اون سمت:دی

نه اون Nazomi به احتمال 95 درصد فیک نیست عکس های لایوش هم چند وقت پیش اومد بیرون ولی اون یکی ها به فیک زیاد میخورن فقط دارن اینو میرسونن که سونی از اریکسون داره جدا میشه...

h!tman
06-12-2011, 12:18
به نظر من Nazomi خیلی خوشگل تره مخصوصا پشتش... یه سری عکس دیگه هم اومده بود بیرون اونارو ندیدی تو این عکس زیاد جالب نیس

نه اون Nazomi به احتمال 95 درصد فیک نیست عکس های لایوش هم چند وقت پیش اومد بیرون ولی اون یکی ها به فیک زیاد میخورن فقط دارن اینو میرسونن که سونی از اریکسون داره جدا میشه...

به نظر من فقط لوگوی سونیش درست باشه
چون همین الانش 4تا عکس هست ازش!

ramintab
06-12-2011, 12:31
دوستان من می خوام ازطریق pc موبایلم رو آپدیت کنم با چه روشی میشه گوشی رو آپدیت کرد بدون اینکه اطلاعاتش پاک بشه؟

از نرم افزار sony ericsson update service استفاده کنم یا pc componion ؟

درضمن اگه با استفاده از چیز پی ان آپدیت کنم آیا تاثیری در محتوای فایل آپدیت خواهد داشت یعنی امکان داره به منطقه اروپا یه آپدیت خاصی بده که به منطقه آسیا نمیده و اگه از این چیزا واسه آپدیت استفاده کنم زبان فارسی گوشی نمی پره؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

ATA FARZADI
06-12-2011, 13:25
دوستان من می خوام ازطریق pc موبایلم رو آپدیت کنم با چه روشی میشه گوشی رو آپدیت کرد بدون اینکه اطلاعاتش پاک بشه؟

درضمن اگه با استفاده از چیز پی ان آپدیت کنم آیا تاثیری در محتوای فایل آپدیت خواهد داشت یعنی امکان داره به منطقه اروپا یه آپدیت خاصی بده که به منطقه آسیا نمیده و اگه از این چیزا واسه آپدیت استفاده کنم زبان فارسی گوشی نمی پره؟

اگر میخوای برنامه های نصب شده باقی بمونه بیاد از فلش تولز استفاده کنید و در این زمان تیک گزینه wipe user data رو برداری بعد شروع کنی به آپدیت

البته به نظر بنده این گزینه رو بر ندارید کلاً همه چی پاک بشه بعد نصب بشه بهتره

آخه در غیر اینصورت بعضی جاها باگ میافته

adrenalin
06-12-2011, 13:27
کامتل هم همچین فول پک و دستکاری نشده نیست.
من با گارانتی کامتل گرفتم حدودا 3 ماه پیش. نه HDMI داشت نه شارژر فندکی نه کیف.
البته مشکیش HDMI داشت ولی من نقره ای میخواستم.

دوست عزیز ارک معمولی توی دوتا پک عرضه میشه یکی معمولی که هیچی توش نیست به غیر از لوازم اصلی مثل شارژر و مموری یه مدل هست که فول پکه و این شارژر فندکی و... هم توش داره

nihilnigritude
06-12-2011, 14:11

منظورت از حالت عادی اینه که درهمه حال چشمک بزنه؟! اینطوری که فقط باتری مصرف میکنه! کاربردی نداره!
البته اینی که شما میخای با نصب کاستوم رامهای سیانوژن امکانپذیره ...

oranoos_59
06-12-2011, 17:32
دوستان صفحه ارک ضد خش هست؟

H a m e e d
06-12-2011, 18:19
سلام
با اینکه گوشیم نئو هست اما چون این تاپیک مدام به روز میشه و اون یکی نه، تمامی کارایی رو که لازم هست برای گوشیم انجام بدم از این تاپیک دنبال میکنم.
یکی از پستهایی که خیلی به دردم خورد روش بسیار ساده ای برای روت بود که لینکش در این پست قرار داشت:

الآن دنبال روشی برای انتقال همه اپلیکشن ها (اونایی که در حالت عادی دکمه Move to SD براشون غیرفعاله) به مموری هستم، خودم دنبالش میگشتم که برخوردم به یه نرم افزاری که موقع نصب میپرسه که برنامه کجا نصب بشه که دیدم مال ورژن Froyo بود، یا روشای پیچیده ای که نیاز به فرمت و پارتیشن بندی مموری کارت دارن؛ یه روش ساده میخواستم که ترجیحا رو رام اصلی هم قابل انجام باشه، یا اگه نیاز به کاستوم رام هم هست اونقدر پیچیده نباشه، ورژن رام گوشیم هم 2.3.4 هست.

golmohammadi
06-12-2011, 23:41
من یه بار که قیمت آرک رو جویا می شدم تو علاالدین قیمت بدون کابل و با کابل 5 تومن اختلاف داشت

اونوقت جدا 18 تومن می فروشن؟ :13:
قبلا هم گفته بودی
این کابلو امکان نداره 5 تومن بدند
در واقع اونا پکی که کابل hdmi نداره را گرون میدند

استفاده از وی پی ان تاثیری نداره
چون سونی ایران را ساپورت میکنه
و تو تحریم نیستیم
با هر برنامه ای اپدیت کنی فرق نداره
تر جیحا با اولی اپدیت کن
و بهتره گوشی هم یه بار فرمت بشه
قبلا از اپدیت و فرمت بهتره یه بار مموری را در خود گوشی دستی فرمت کنی

سلام
با اینکه گوشیم نئو هست اما چون این تاپیک مدام به روز میشه و اون یکی نه، تمامی کارایی رو که لازم هست برای گوشیم انجام بدم از این تاپیک دنبال میکنم.
یکی از پستهایی که خیلی به دردم خورد روش بسیار ساده ای برای روت بود که لینکش در این پست قرار داشت:

الآن دنبال روشی برای انتقال همه اپلیکشن ها (اونایی که در حالت عادی دکمه Move to SD براشون غیرفعاله) به مموری هستم، خودم دنبالش میگشتم که برخوردم به یه نرم افزاری که موقع نصب میپرسه که برنامه کجا نصب بشه که دیدم مال ورژن Froyo بود، یا روشای پیچیده ای که نیاز به فرمت و پارتیشن بندی مموری کارت دارن؛ یه روش ساده میخواستم که ترجیحا رو رام اصلی هم قابل انجام باشه، یا اگه نیاز به کاستوم رام هم هست اونقدر پیچیده نباشه، ورژن رام گوشیم هم 2.3.4 هست.

دوست عزیز قبلا راهها پیدا شده
شما یه سر به اینجا بزن :

نحـوه حـذف کردن برنامه هـای سیستمی در گوشیهای آندرویـدی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حالا اگه روشی ساده یافتی که موقع نصب مسیر را بپرسه چه بهتر
احتمالا در ایس کریم ساندویچ اضافه بشه این امکان

far2009
07-12-2011, 09:43
چرا نمیشه با آرک به گلکسی برنامه فرستاد ولی برعکسش میشه ! مشکل از کدام طرفه ؟ راه حلش چیه ؟

golmohammadi
07-12-2011, 12:25
چرا نمیشه با آرک به گلکسی برنامه فرستاد ولی برعکسش میشه ! مشکل از کدام طرفه ؟ راه حلش چیه ؟

ولی میشه
چرا نمیتونین بفرستین ؟

ATA FARZADI
07-12-2011, 12:42
آره راست میگه منم میخواستم به گالکسی اس 2 یه فایل apk بفرستم

یه ارور میده؟؟؟!!!!!!!!!!!

الان یادم نمیاد ارورش چیه بود

PersiAndroid
07-12-2011, 14:33
Sony Ericsson Xperia Arc HD live shots leak again

Sony Ericsson is really having a hard time keeping their Xperia Arc HD smartphone under wraps. Their upcoming flagship droid broke loose again and appeared on a couple of live shots, confirming some of its specs in the process.
The smartphone codenamed Nozomi, will sport a dual-core CPU, clocked at 1.5 GHz, a 12 megapixel camera and a 4.3" 720p screen. It will offer 1GB of RAM and 32 GB of storage, but there will be no microSD card slot, so you won't be able to expand that. A nicely sounding 1750 mAh battery will power the Sony Ericsson Xperia Arc HD.

Sony Ericsson Xperia Arc HD live photos
According to the source of one of the two leaked images, the Arc HD should make its official debut at CES 2012, which takes place from January 10 to January 13 next year.
With such a sleek design and a specs sheet like that, the Sony Ericsson Xperia Arc HD will certainly be one of the hottest devices of 2012. The only problem might be that the flagship will bring a dual-core CPU to a quad-core party, but we are yet to see about that.

PersiAndroid
07-12-2011, 14:45
Sony Ericsson Nozomi and two new Sony handsets leak

We are no strangers to the Sony Ericsson Nozomi, which has leaked a couple of times before. And now to put any doubts of the phone's looks to rest, a high-res press photo of the device has leaked.
From this press image we can clearly spot the front-facing camera on the top right corner of the device as well as the fact it is branded as a Sony Ericsson device, despite the recently announced acquisition of Ericsson's share by Sony. And although the device is expected to run Android 4.0 Ice Cream Sandwich out of the box, the company has decided to leave the three physical home, back and menu Android buttons.
Without a shadow of doubt, the white version of the phone is breathtaking, but Sony Ericsson has a tradition of putting a black version on the market, too, so here's how it might look like. Nonetheless, you should take it with a pinch of salt.
As far as specifications as concerned, the Nozomi will deliver a 1.5GHz dual-core processor, Adreno 220 GPU, 1GB of RAM and a 12MP camera on the back. Let's hope more details of the Nozomi leak before MWC 2012 in Barcelona, when the device is expected to debut.
Two more handsets have made it to the rumor mill today. This time, though, they are branded as Sony devices, instead of Sony Ericsson ones and look more like user-contributed renders than official press photos. Unfortunately, there isn't any information about them whatsoever, but looking from the screen on the second one, we can assume that they might appear on CES next year in Las Vegas. Only time will tell.

amin148
07-12-2011, 15:02
Sony Ericsson Xperia Arc HD live shots leak again
Sony Ericsson Nozomi and two new Sony handsets leak

به نطر من همشون از آرک زشت ترن .
واقعا طراحی شاهکار آرک اینحاها معلوم میشه

امیدوارم اینا نمونه های اولیه باشن . هنوز طراحیشون نهایی نشده باشه ..

PersiAndroid
07-12-2011, 15:13
یه خبر خوب...

خدا کنه که این بار سونی خوش قول باشه

ICS landing to select Xperia phones in January 2012?

و نهایتا قرار شد اواسط 2012 اریکسون از نام تجاری حذف بشه:

If you thought saying Sony Ericsson Xperia X10 mini pro was a mouthful then you will be happy to know that at least one word out of that enormous name will be dropped by next year.
As we already know, Sony had announced their intent to acquire the Ericsson's stake in Sony Ericsson back in October. The transaction was said to complete sometime in January, 2012.
Now, however, we know that the name change to simply 'Sony' (which was inevitable) won't happen before mid-2012. Also, once Sony takes over, the brand will only concentrate on selling smartphones, with the current feature phones being dropped completely.
Kristian Tear, executive VP and head of sales and marketing at Sony Ericsson, while speaking to the Times of India, said:
"A lot of planning goes into getting the branding right but we will be done by middle of next year. It will also mean that the marketing and advertising investments will go up. We haven't been as fierce as we were a few years back but we will step it up, refocus and invest more in brand-building in select markets and India is one of those markets."
With their focus now being solely on smartphones, we can expect a lot better ones from Sony Ericsson in the future. Sorry, we meant from Sony.

n.a.b.a.t
07-12-2011, 15:53
₪₪₪ داغ و داغ : مقایسه و unboxing تصویری رنگ های xperia arc s ₪ +عکس

---------- Post added at 05:53 PM ---------- Previous post was at 05:53 PM ----------

ادا مه عکس های انجا :

golmohammadi
07-12-2011, 16:39
به نطر من همشون از آرک زشت ترن .
واقعا طراحی شاهکار آرک اینحاها معلوم میشه

امیدوارم اینا نمونه های اولیه باشن . هنوز طراحیشون نهایی نشده باشه ..

ولی به نظر من خوشگله

hamed_korn
07-12-2011, 18:31
دوستان یه برنامه معرفی میکنم من خودم تازه گرفتم اینو یه تست بزنید .اونایی که سیم کارت اعتباری دارن ببینن از اعتبارشارژ سیم کارت کم میشه یا نه البیه به شرطی که با wifi وصل بشید .ممنون اگه خبرشو بدین
jaxtrsms
اینو نصب کنید ببینید چند چنده.

ATA FARZADI
07-12-2011, 19:41
دوستان من تا حالا با wifi کار نکردم

کلا چه کارهایی میشه کرد

الان من با گوشی به مودم های وایرلس نصب شدم

ولی نتونستم به لپ تاپ وصل بشم ((مثل لپ تاپ به لپ تاپ))

fingulii
07-12-2011, 20:01
سلام به دوستان آرک دار عزیز
یه سوال
من نمیدونم کی شارجم فول میشه که از برق بکشم؟ هر چند خودش برق رو قطع میکنه اما میخوام کمتر از 100% شارح نشه یهویی!!
اگه موقع شارج کردن با گوشیم بازی کنم مشکلی هست ؟ یعنی به باطری آسیب میزنه؟

fingulii
07-12-2011, 21:50
دوستان من تا حالا با wifi کار نکردم

کلا چه کارهایی میشه کرد

الان من با گوشی به مودم های وایرلس نصب شدم

ولی نتونستم به لپ تاپ وصل بشم ((مثل لپ تاپ به لپ تاپ))

برای اتصال به لی تاب و تغییرات در گوشی به مودم وایرلس نیاز دارید و ضمنا باید از برنامه هایی مثل remote web desktop استفاده کنید

gigaht
07-12-2011, 23:54
خوب من به maverick رضايت دادم ، بعد از اينكه يه نقشه كامل از ايران و اطراف با زوم 11 و تهران با زوم 17 درست كردم ( گوگل مپس) ميدونم
كه نقشه آماده هست و ديگران آپلود كردن ولي اكثرا قديمي بودن بهرحال كلش شد 280 مگ كه روي مموري كارت نزديك 2.5 گيگ رو
اشغال كرده چون خورده فايل زمان خيلي زيادي حتي با كارت ريدر مرغوب ميبرد تا كپي بشه و سرعت اين باصطلاح كلاس 10 پاتريوت
كه گقتم كند ميزنه زمان انتقال رو 12 ساعت! زده بود تحقيقاتي كردم كه نتيجه اين شد كه براي اكثر گوشي ها كلاس 2 و 4 بهترين هستن
و كلاسهاي بالاتر يا زود بفنا رفته بودن يا خيلي كندتر از انتظار عمل ميكردن و براي فرمت هم برنامه SDFormatter كه خود ارگان SD داده
بيرون توصيه شده بود كه فرقش با فرمت ويندوز اينه كه هر كلاستر رو 32K ميگيره درنتيجه كارت سرعت بهتري پيدا ميكنه براي خرده فايل
اما بديش اينه كه حجم خيلي بيشتري اشغال ميشه كه نمونه اش رو بالا ذكر كردم ( 270 مگ 2.5 گيگ جا گرفته!) البته براي فايل هاي
بزرگتر اين مشكل بچشم نميخوره بهرحال همون 8 گيگ كلاس 2 خود گوشي رو فرمت و نقشه هارو انتقال دادم كه زماني در حدود 15 دقيقه
گرفت و سرعت واقعا بهتر شد.
اين بود تجربيات من در اين چند روزه كه اميدوارم بدرد كسان ديگري هم بخوره :

* رم كلاس 10 فقط براي دوربين عكاسي و فيلمبرداري مناسب است ( فايل حجيم و ناپيوسته ) نه گوشي موبايل وتبلت كه اكثرا با فايل هاي كم حجم سروكار دارند)
* رم كلاس 2 و 4 بهترين گزينه براي موبايل بخصوص اندرويدي ها هستند و سرعت بهتري ارائه ميكنند .
* SDFormatter گزينه خوبي براي فرمت كارتهاي SD شماست . امتحانش كنيد.
* از FastCopy 2.8 هم غافل نشويد براي كپي و بك آپ گيري از كارت حافظه سرعت خيلي بهتر و امكانات وسيعي ارائه ميكند.

aliheidari1
08-12-2011, 00:57
دوستان. من فونت فارسی گوشیمو عوض کردم ولی از فونت اصلی بکاپ نگرفتم فونت جدید یه جاهایی به صورت مربعی ظاهر می شه. کسی هست لطف کنه فونت DroidSansArabic.ttf اصلی آرک اس رو اینجا آپلود کنه؟ متشکرم

far2009
08-12-2011, 13:39
ولی میشه
چرا نمیتونین بفرستین ؟
نمی دونم. میبینید که فقط هم من این مشکل را ندارم . اول مینویسه در حال ارسال بعدش پیغام میده فرستاده نشد . توی گوشی مقابل هم هیچ اتفاقی نمی افته !

davy jones
08-12-2011, 13:51
سلام دوستان!
آخرین قیمت آرک اس الان تو بازار چند شده؟ کسی میدونه لطفا بنده رو راهنمایی کنه.
ممنون

ramintab
08-12-2011, 14:14
لطفا دوستانی که در زمینه نصب تم و یا live wallpapers (عکس متحرک) از PC روی آرک تجربه دارند ، این روش رو آموزش بدند
ممنون

---------- Post added at 02:14 PM ---------- Previous post was at 02:13 PM ----------

سلام دوستان!
آخرین قیمت آرک اس الان تو بازار چند شده؟ کسی میدونه لطفا بنده رو راهنمایی کنه.
ممنون

دیروز از تبریز قیمت کردم. واسه ارک اس مشکی قیمت 555 رو گفتن و واسه آرک 510
موقع خرید دقت کنید که باطری گوشیتون از نوع یون پولیمر (LI-PO) باشه

golmohammadi
08-12-2011, 14:23
نمی دونم. میبینید که فقط هم من این مشکل را ندارم . اول مینویسه در حال ارسال بعدش پیغام میده فرستاده نشد . توی گوشی مقابل هم هیچ اتفاقی نمی افته !
اگه قبلا همدیگرو در بلوتوث اد کردین اینبار همدیگرو پاک کنید
و از اول پیر کرده و تست کنید

دوستان یه برنامه معرفی میکنم من خودم تازه گرفتم اینو یه تست بزنید .اونایی که سیم کارت اعتباری دارن ببینن از اعتبارشارژ سیم کارت کم میشه یا نه البیه به شرطی که با wifi وصل بشید .ممنون اگه خبرشو بدین
jaxtrsms
این برنامه محاله از اعتبار کم نکنه
چون مثل وایبر باید کار کنه که هردو گوشی باید نصب کنند و آنلاین باشند درسته ؟

سلام به دوستان آرک دار عزیز
یه سوال
من نمیدونم کی شارجم فول میشه که از برق بکشم؟ هر چند خودش برق رو قطع میکنه اما میخوام کمتر از 100% شارح نشه یهویی!!
اگه موقع شارج کردن با گوشیم بازی کنم مشکلی هست ؟ یعنی به باطری آسیب میزنه؟
قتی فول شارژ میشه تو گوشی میزنه 100% و علامت شارژ شدن نیز قطع میشه
مگه واسه شما چنین نیست ؟
در این گوشیها فرق نداره هر جور شارژ کنین باطری خراب نمیشه

لطفا دوستانی که در زمینه نصب تم و یا live wallpapers (عکس متحرک) روی آرک تجربه دارند ، این روش رو آموزش بدند
ممنون

---------- Post added at 02:14 PM ---------- Previous post was at 02:13 PM ----------

دیروز از تبریز پرسیدم واسه ارک اس مشکی قیمت 555 رو گفتن و واسه آرک 510

سلام
مهدی جان منظورت چه تجربه ای هست ؟
من کار نکردم ولی مگه سخته ؟
در ضمن لایو والپیپر مصرف رمش زیاده گفته باشم
من معمولا از والپیپر معمولی ( غیر متحرک ) استفاده میکنم

---------- Post added at 02:23 PM ---------- Previous post was at 02:20 PM ----------

دوستان. من فونت فارسی گوشیمو عوض کردم ولی از فونت اصلی بکاپ نگرفتم فونت جدید یه جاهایی به صورت مربعی ظاهر می شه. کسی هست لطف کنه فونت DroidSansArabic.ttf اصلی آرک اس رو اینجا آپلود کنه؟ متشکرم
بفرما
اینم فونت اوریجینال آرک
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ramintab
08-12-2011, 14:31
اسماعیل جان من تا حالا گوشی تحت آندروئید نداشتم و منظورم از تجربه این بود که می خواستم یه نفر که در زمینه نصب تم اطلاعات داره این روش رو قدم به قدم توضیح بده و یا یه لینک بزاره که نصب تم رو آموزش بده چون من نتونسم آموزشی در این مورد پیدا کنم

hamed_korn
08-12-2011, 15:17
golmohamadi جان منم به خاطر همین گفتم کسی که سیم کارت اعتبار داره یه چک بکنه در حالتی که از اینترنت wifi استفاده میکنه یه sms بفرسته اونوقت چک کنه ببینه از اعتبارش کم شده یا نه؟
اصلا مهم نیست که اونطرفی که براش sms میفرستی این برنامرو داره یا نه.من خودم تست کردم .فقط خودت باید به اینترنت وصل باشی .اگه از شارژ کم نکنه خوراک sms دادن وقتی جایی باشی که wifi داشته باشی.......

HAGBORN
08-12-2011, 15:21
به نظر شما این گوشی در محل قرار گیری دوربین وفلش نسبتا ضعیف مشکلی نداره

n.a.b.a.t
08-12-2011, 16:59
کسی اموزش روت این گوشی رو بلد هست ؟

golmohammadi
08-12-2011, 20:29
اسماعیل جان من تا حالا گوشی تحت آندروئید نداشتم و منظورم از تجربه این بود که می خواستم یه نفر که در زمینه نصب تم اطلاعات داره این روش رو قدم به قدم توضیح بده و یا یه لینک بزاره که نصب تم رو آموزش بده چون من نتونسم آموزشی در این مورد پیدا کنم
در آندروئید و ویندوز موبایل نصب تم مثل سیمبیان نیست
معمولا با نصب یک لاچر همه چی عوض میشه
منم دنبال این چیزها نبودم و از تمهای اصلی گوشی استفاده کردم
باز بقیه دوستان بیان نظر بدند

golmohamadi جان منم به خاطر همین گفتم کسی که سیم کارت اعتبار داره یه چک بکنه در حالتی که از اینترنت wifi استفاده میکنه یه sms بفرسته اونوقت چک کنه ببینه از اعتبارش کم شده یا نه؟
اصلا مهم نیست که اونطرفی که براش sms میفرستی این برنامرو داره یا نه.من خودم تست کردم .فقط خودت باید به اینترنت وصل باشی .اگه از شارژ کم نکنه خوراک sms دادن وقتی جایی باشی که wifi داشته باشی.......
خب نیاز به تست نیست
همینطوری جواب سوالت معلومه
این زمانی رایگان حساب میشه که این برنامه خودش پول مکالمه یا پیامها را بده
چون با فرض سازنده این برنامه پول مکالمه را میده وقتی به مقصد زنگ یا پیامی میفرستی اونجا هم پول میگیرند
هر کدوم درصدی میگیرند
حالا لینکشو داری بده یه تستی کنیم

به نظر شما این گوشی در محل قرار گیری دوربین وفلش نسبتا ضعیف مشکلی نداره
به نظر من که خوبه
فلشش هم هرچند قوی نیست ولی لنزش خوبه واسه همین معمولا عکسها را خوب میگیره

کسی اموزش روت این گوشی رو بلد هست ؟
اینجا تو همین فروم باید باشه
سرچ کردی؟

hamed_korn
08-12-2011, 20:44
تو بازار گذاشته من الان ازش لینک ندارم
شما یه تستی بکنش نظرتو در موردش بگو
ممنونJAXTRSMS

gigaht
08-12-2011, 21:15

اگه هدف تون نصب و استفاده از لايو والپيپر هست كه فكرنميكنم آموزشي لازم داشته باشه.
من يه چندتا شو گرفتم ، مثل هر برنامه ديگري نصبش كردم و از منو والپيپر و بعدشم لايو والپيپر رو انتخاب و بعد
والپيپر مورد نظرمو انتخاب كردم . ( كار خاصي لازم نداشت ؟) شايدم سوال رو درست متوجه نشدم.

ديشب با استفاده از لينك آقاي گلمحمدي ( 1.5 Root-Unroot ) دلي بدريا زده و با يك كليك در عرض 10 ثانيه گوشي روت
شد و چقدر هم خوب شد! دست بنقد كلي برنامه و اون كيبرد لعنتي چيني كه شده بود ديفالت گوشي رو پاك كردم و
لذت بردم .
و بشما تازه اندرويدكاران عزيز هم توصيه ميكنم حتما امتحانش كنيد. روت كردن ساده تر از اين ممكن نيست .

Pedram_mrn
08-12-2011, 21:59
ممنونJAXTRSMS

آقا خیلی باحاله من امتحان کردم یه سری 16 تومن کم کرد اولش ولی الان 4 5 تا اس دادم یه قرون هم کم نکرد:26:

فقط اس فارسی نفرستاد.. اگه بری تو سایتش نوشته کاملا رایگانه و به تمام دنیا میتونی اس بفرستی...

خیلی حال میده:8:

fingulii
08-12-2011, 23:14
jaxtrsms

تست شد...برنامه به راحتی رجیستر شد (با استفاده از wifi) به راحتی و با سرعت به همه جا اس ام اس زدم
از اعتبارم کم نشد
ولی چند تا مشکل داره
توی هر اس ام اس تبلیغ سایت رو در انتهاش میزنه
دوم اینکه فارسی ساپورت نمیکنه
سوم اینکه اگه طرف مقابل این برنامه رو نداشته باشه اس ام اس هاش وارد inbox برنامه نمیشه (وارد inboxe اصلی گوشی میشه)

ebliser
08-12-2011, 23:48
بچه ها اونایی که آرک اس دارن ...

سرعت کار کردن با گوشی نسبت به GS2 چطوریه ؟ میخوام بدونم چقدر lag داره ؟ ( لطفا اونایی که هر دو رو دیدن جواب بدن )

دوم اینکه صفحه نمایشش از نزدیک چقدر جذب میکنه آدمو ( باز حالا مثلا در مقایسه با GS2 )

مرسی !

HAGBORN
09-12-2011, 00:15
با سلام نصب کردن برنامه های آندوروید روی این گوشی راحته یا مثل نوکیا نیاز به -- کردن داره

golmohammadi
09-12-2011, 00:35
ممنونJAXTRSMS
الان دانلودش میکنم

بچه ها اونایی که آرک اس دارن ...

سرعت کار کردن با گوشی نسبت به GS2 چطوریه ؟ میخوام بدونم چقدر lag داره ؟ ( لطفا اونایی که هر دو رو دیدن جواب بدن )

دوم اینکه صفحه نمایشش از نزدیک چقدر جذب میکنه آدمو ( باز حالا مثلا در مقایسه با GS2 )

مرسی !
آرک اصلا لگ نداره
چه برسه آرک اس
اینو مطمئن باش
صفحه گوشی هم خوبه
گالاکسی اس 2پررنگ نشون میده
آرک پر نور و واقعیتر
هر کدوم یه جور

با سلام نصب کردن برنامه های آندوروید روی این گوشی راحته یا مثل نوکیا نیاز به -- کردن داره
مثل گوشیهای جاوا
کپی میکنی گوشی بعد میری نصبش میکنی از طریق یه فایل منیجر
کم دردسرترین

09-12-2011, 00:39
گالاکسی اس 2پررنگ نشون میده
آرک پر نور و واقعیتر
هر کدوم یه جور
یعنی برایتنس آرک بیشتر از S2 ــه؟؟؟

saddegh
09-12-2011, 07:10
دوستان بلک مارت هر روز یا هر چند ساعت بروز میشه وسرعتش هم خیلی خوب شده امتحان کنید

n.a.b.a.t
09-12-2011, 11:42

بله روشنایی ارک بیشتر از گالاکسی 2 هست من هر دو گوشی رو دی کنار هم دیدم .

رنگ های ارک طبیعی تر هستن اما رنگ ها گالاکسی 2 غلظ و مصنوعی و تار هستند . به خاطر تار بودن تصویر زاویه دیدشون بالاتره

PersiAndroid
09-12-2011, 13:44
n.a.b.a.t. ﻋﺰﯾﺰ ﻣﻦ ﺷﮏ ﺩﺍﺭﻡ ﻓﻌﺎﻟﯿﯿﺖ ﺷﻤﺎ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻓﺮﻭﻡ ﺑﺮﺍﯼ ﯾﺎﺩﮔﯿﺮﯼ ﻭ ﮐﻤﮏ ﺑﻪ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻭ ﺷﺮﮐﺖ ﺩﺭ ﺑﺤﺚ ﻫﺎﯼ ﺗﺨﺼﺼﯽ ﺑﺎﺷﻪ
.ﺷﻤﺎ ﻓﻌﺎﻟﯿﯿﺘﻮﻥ ﺗﺒﻠﯿﻐﺎﺗﯽ ﻫﺴﺖ ﻭ ﺑﺎ ﺳﻮﺍﻻﺕ ﺗﮑﺮﺍﺭﯼ ﻫﻢ ﻭﻗﺖ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﻭ ﻣﯿﮕﯿﺮﯾﻦ ﻭ ﻫﻢ ﺍﺯ ﻃﺮﻓﯽ ﺩﺍﺭﯾﻦ ﺍﺯ ﻣﺤﯿﻂ ﺍﻧﺠﻤﻦ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺗﺒﻠﯿﻐﺎﺗﯽ ﻣﯽ ﮐﻨﯿﻦ

fingulii
09-12-2011, 14:02
چرا من وقتی میزنم KILL PROCESS برای آزاد سازی فضای رم فقط 100MG فضا دارم؟ من خیلی هم برنامه نصب نکردما...Facebook,utube,... هم lock کردم... همه هم به SD منتقل کردم :41:

golmohammadi
09-12-2011, 14:48
بله
برایتنس آرک عالیه
آرک اگه زاویه دید بهتری داشت میتونست از بقیه صفحات بهتر باشه

دوستان بلک مارت هر روز یا هر چند ساعت بروز میشه وسرعتش هم خیلی خوب شده امتحان کنید
بلک مارکت فکر کنم رم بیشتری مصرف میکنه

چرا من وقتی میزنم KILL PROCESS برای آزاد سازی فضای رم فقط 100MG فضا دارم؟ من خیلی هم برنامه نصب نکردما...Facebook,utube,... هم lock کردم... همه هم به SD منتقل کردم :41:

یه سر به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بزن

MOHAMMAD2010
09-12-2011, 20:34
بچه ها من دو تا سوال داشتم
1 - فیلم های divx که حجمشون 700mb هست رو این گوشی ( آرک ) بدون لگ پخش میکنه اگه آره با کدوم نرم افزار ها ؟ چون دیدم بعضی نرم افزارا تو divx لگ دارن
2 - مگه باتری آرک s و آرک معمولی یکی نیست ؟ پس چرا تو gsmarena نوشته که باتری آرک s بیشتر شارژ نگه میداره در صورتی که cpu این گوشی قوی تره و باید مصرفش بیشتر باشه ! کلا دوستانی که هر دو تا رو داشتن تایید میکنن که آرک s بهتر شارژ نگه میداره ؟
ممنون

gigaht
09-12-2011, 21:04
باتري من كه به دو روز نميرسه (آرك اس)
هرچند زياد باهاش كار ميكنم چون هنوز برام تازگي داره
وايفاي و لايو والپيپر و غيره هم كه يكسره برقرار
شايدم تقلبي باشه . چه ميدونم .
حتي ميد اين چاينا هم نزده ليبل خود گوشي :

golmohammadi
09-12-2011, 22:40
بچه ها من دو تا سوال داشتم
1 - فیلم های divx که حجمشون 700mb هست رو این گوشی ( آرک ) بدون لگ پخش میکنه اگه آره با کدوم نرم افزار ها ؟ چون دیدم بعضی نرم افزارا تو divx لگ دارن
2 - مگه باتری آرک s و آرک معمولی یکی نیست ؟ پس چرا تو gsmarena نوشته که باتری آرک s بیشتر شارژ نگه میداره در صورتی که cpu این گوشی قوی تره و باید مصرفش بیشتر باشه ! کلا دوستانی که هر دو تا رو داشتن تایید میکنن که آرک s بهتر شارژ نگه میداره ؟
ممنون

فرق خاصی نداره
هردو یکی هستند
vital player خوبه
چند روز پیش هم یکی از دوستان یک برنامه معرفی کرد که فقط برای دایویکس خوب بوده ....
اما یادم نیست اسمش

R@R#M@N
09-12-2011, 23:25
دوستان یه تست فیلم دیدن با آرک گرفتم گفتم بگم اینجا !
یه فیلم MKV 720P با زیرنویس SRT با برنامه MX Video Player دیدم حدود 1:40 بود !
با برایتنس 7 از 15 (که در واقع میشه 50%) و صدا تو هدفون با آخرین ولوم باتریو از 89 % رسوند به 54 %

golmohammadi
09-12-2011, 23:48
دوستان یه تست فیلم دیدن با آرک گرفتم گفتم بگم اینجا !
یه فیلم MKV 720P با زیرنویس SRT با برنامه MX Video Player دیدم حدود 1:40 بود !
با برایتنس 7 از 15 (که در واقع میشه 50%) و صدا تو هدفون با آخرین ولوم باتریو از 89 % رسوند به 54 %

یعنی باور کنیم ؟
راستی یعنی این برنامه mkv hd را بدون لگ باز میکنه ؟؟

R@R#M@N
10-12-2011, 00:01
یعنی باور کنیم ؟
راستی یعنی این برنامه mkv hd را بدون لگ باز میکنه ؟؟
پــــــ ن پـــــــــ ! باور نکن :دی
دروغ که نمیگم !
من که این فایل 600 مگی با رزولوشن 1280*720 رو بخوبی و روونی با دیکود نرم افزاری باز کردم و تو اتوبوس دیدم و حالشو بردم :دی

golmohammadi
10-12-2011, 01:34
پــــــ ن پـــــــــ ! باور نکن :دی
دروغ که نمیگم !
من که این فایل 600 مگی با رزولوشن 1280*720 رو بخوبی و روونی با دیکود نرم افزاری باز کردم و تو اتوبوس دیدم و حالشو بردم :دی

اخه باز کردن mkv hd یه طرف که خیلی وقته نمیتونستیم بازش کنیم بدون مشکل
و مصرف بسیار زیاد باطری طرفی دیگر
الان خودم تست میکنم

ادیت :

برنامه را نصب کردم
mkv hd را براحتی باز کرد
مثل mp4
از دیگر مزیت این برنامه ها کنترل نور و صدا با تاچ کردنه که عالیه
که ویدئو پلیرهای خود گوشیها معمولا ندارند
ولی من عادت دارم رو نور 70% کار کنم
مگر شب باشه
حوصله نگاه کردن فیلم را ندارم و نمیتونم مصرف باطری را چک کنم
مگر اینکه یه روز وصل کنک به تی وی با اچ دی ام ای هم فیلمو ببینم و هم مصرف باطریو چک کنم
با این حساب در آندروئید و ارک هر فیلمی و ویدئویی را که اچ دی باشه براحتی اب خوردن میشه پخش کرد

R@R#M@N
10-12-2011, 17:26
بله !
اسماعیل جان میشه چک کرد باتریو !
کافیه یا تاچ کنی صفحه رو ! اون بالا درصد باتری رو مینویسه !
ضمن اینکه میتونی زیرنویس براش تعریف کنی ! این برنامه فوق العادس !
میتونین با نور 50% روی ساعتی 20 % حساب کنین ! البته دیکود نرم افزاری (یعنی فشار زیاد روی سی پی یو) با فایل 720پی MKV :دی
بنظرم خیلی خوبه ! یعنی با یه شارژ میشه 5 ساعت فیلم دید با دیکود نرم افزاری !

ramintab
10-12-2011, 17:35
سلام
لطفا بفرمایید در سونی اریکسون ارک چطور می تونم یه پروفایل جدید ایجاد کنم و انتخابش کنم؟
وقتی کلید پاور گوشی رو فشار میدم فقط حالتهای silent mode و airplan mode و poweroff موجود هست ، اگه بخوام یه پروفایل جدید ایجاد کنم باید از کدوم قسمت گوشی اینکار رو انجام بدم؟

MOHAMMAD2010
10-12-2011, 18:17
بله !
میتونین با نور 50% روی ساعتی 20 % حساب کنین ! البته دیکود نرم افزاری (یعنی فشار زیاد روی سی پی یو) با فایل 720پی MKV :دی
آقا میشه این فیلم های divx معمولی ( 700 مگی رو هم یه امتحان کنی ببینی چقدر باتری کم میکنه برای هر فیلم )

golmohammadi
10-12-2011, 20:43
بله !
اره زیرنویش خوبه
البته من دوست دارم با hdmi تست کنم
در این صورت نورشو حداقل میذاریم و ممکنه 8 ساعت پخش کنه

آقا میشه این فیلم های divx معمولی ( 700 مگی رو هم یه امتحان کنی ببینی چقدر باتری کم میکنه برای هر فیلم )

سلام
mkv hd دیگه باز کردنش دشوار هست
این برنامه تونست بازش کنه
برای دایویکس اصلا مشکلی نیست و مطمئنا بالای 5 ساعت جواب میده

در ضمن دایویکس دیگه جاشو داده به mkv
الان این فرمت پر کاربردترین فرمت هست + mp4
حالا flv بماند

mehdi30nema
10-12-2011, 22:12
دوستان میشه بگید شما بازی هایی که باید روی حافظه داخلی ریخته بشه چه طوری توی این گوشی نصب میکنید . ( مثلا آسفالت 6 )
چون با توجه به اینکه تزدیک یک گیگ جا میخاد اگه به مموری انتقالش بدید مشکلی تو اجرای بازی پیدا نمیکنه ؟

M@hdi-B
10-12-2011, 22:38
دوستان میشه بگید شما بازی هایی که باید روی حافظه داخلی ریخته بشه چه طوری توی این گوشی نصب میکنید . ( مثلا آسفالت 6 )
چون با توجه به اینکه تزدیک یک گیگ جا میخاد اگه به مموری انتقالش بدید مشکلی تو اجرای بازی پیدا نمیکنه ؟

فایل نصبی حدود 7 مگ هست و فایل دیتا حدود 890 مگ که روی مموری ریخته میشه

h!tman
10-12-2011, 22:41
دقیق ترش اینه Apk رو نصب کنید
بعدش Data رو کپی کنید تو مموری و اینا
دانلود آسفالت یکی از عذاب آور ترین کار های دنیاست:دی

Masoud-Studio
10-12-2011, 23:23
به نظر من گوشی توی مسافرت می تونه خوب خودشو نشون بده ( چه قدر می تونه این مدت مسافتی که تو راه هستید شما رو سرگرم کنه )
چند تا فیلم من روی گوشیم ریختم تا توی مدت سفرم تماشا کنم :

چند قسمت از سریال آشنایی با مادر
کیفیت : Avi رزولیشن : 352 * 624 حجم اصلی فیلم : 174 مگابایت حجم دی کد شده : هر قسمت حدود 100 مگابایت زمان فیلم : 20 دقیقه
بدون هیچ مشکلی با نرم افزار های MX Video و Rock Player اجرا شد ( فقط یکی از زیرنویس ها Encoding ـش واسه گوشی تنظیم نبود با راک پلیر نمی خوند که با MX مشکلی نداشت

فیلم Rise Of The Planet Of The Apes 2011
کیفیت : Mkv رزولیشن : 544*1280 حجم فیلم : 725 مگابایت بدون هیچ دی کدی ! زمان فیلم : 105 دقیقه
خیلی روون اجرا شد

فیلم شرایط
کیفیت : Avi رزولیشن : 608*256 حجم فیلم : 700 مگابایت زمان فیلم : 107 دقیقه
به راحتی اجرا شد اما نمی دونم چرا بعد از دی کد کردن صداش کم شد ! یا شایدم صدای فیلم کم بوده

فیلم Melancholia 2011
کیفیت : Mkv رزولیشن :544*1280 حجم فیلم : 800 مگابایت بدون هیچ دی کدی ! زمان فیلم : 129 دقیقه
فیلم گه گاهی شطرنجی می شد

نور صفحه گوشی روی حداقل یعنی کمترین مصرف ممکن قرار داده شده بود و با هدفون گوش می دادم ( کیفیت هدفون هم می تونم بگم عالی بود ، صدای اطراف شما کاملا حذف می شه و دیگه از اطرافتون چیزی نمی شنوید ، کیفیت بیس هم واقعا عالی بود !! تنها مشکلش اینه که ریز هست و خیلی اذیت می کنه ! باید تا بیخ هدفون رو بزاری تو گوش تا هی نیوفته ! )
بعد از این همه تماشای فیلم و بعد هم موزیک و گیم هنوز هم باتری واسم باقی مونده بود که در نهایت روز بعد باتری تموم شد

در مقایسه ی پلیر ها واسه ی پخش فیلم من به این نتیجه رسیدم که MX Player بهتر هست . چرا ؟
چون اولا زیرنویس های Encode شده رو راحت اجرا می کنه ( پلیر های دیگه یا نمایش نمی دن با مربع مربع نمایش می دن )

دوم شما موقع تماشای فیلم با خود برنامه صفحه رو قفل می کنید که اگر به اشتباه انگشتتون به صفحه بخوره فیلم یه وقت نپره عقب یا جلو یا اینکه تنظیمات صدا و نور به هم بریزه ، و باز هم واسه ی مصرف بهینه تر باتری موقع تماشا این خیلی به درد می خوره

سوم برای عقب یا جلو بردن فیلم احتیاج نیست شما اون خط نوار رو بگیرید و عقب جلو ببرید ( به دلیل کوچیک بودن صفحه ، شما نمی تونید مثل کامپیوتر این نوار رو به درستی روی اون صحنه ای که می خواید تنظیم کنید ! ) توی این نرم افزار می تونید با کشیدن انگشتتون روی صفحه به راحتی فیلم رو عقب جلو کنید و یا تنظیم صدا و نور

MOHAMMAD2010
10-12-2011, 23:50
سلام
mkv hd دیگه باز کردنش دشوار هست
این برنامه تونست بازش کنه
برای دایویکس اصلا مشکلی نیست و مطمئنا بالای 5 ساعت جواب میده

در ضمن دایویکس دیگه جاشو داده به mkv
الان این فرمت پر کاربردترین فرمت هست + mp4
حالا flv بماند

نه کلا میخواستم بدونم به نسبت hd چقدر بیشتر دوام میاره
تو گالکسی هر فیلم 700 مگی حدود 16-20 درصد باتریو کم میکنه میخواستم به نسبت اون ببینم چجوریه ؟
--------------------------------------------
نه آقا هنوزم divx تو بورسه

golmohammadi
11-12-2011, 15:54
به نظر من گوشی توی مسافرت می تونه خوب خودشو نشون بده ( چه قدر می تونه این مدت مسافتی که تو راه هستید شما رو سرگرم کنه )
چند تا فیلم من روی گوشیم ریختم تا توی مدت سفرم تماشا کنم :

چند قسمت از سریال آشنایی با مادر
کیفیت : Avi رزولیشن : 352 * 624 حجم اصلی فیلم : 174 مگابایت حجم دی کد شده : هر قسمت حدود 100 مگابایت زمان فیلم : 20 دقیقه
بدون هیچ مشکلی با نرم افزار های MX Video و Rock Player اجرا شد ( فقط یکی از زیرنویس ها Encoding ـش واسه گوشی تنظیم نبود با راک پلیر نمی خوند که با MX مشکلی نداشت

فیلم Rise Of The Planet Of The Apes 2011
کیفیت : Mkv رزولیشن : 544*1280 حجم فیلم : 725 مگابایت بدون هیچ دی کدی ! زمان فیلم : 105 دقیقه
خیلی روون اجرا شد

فیلم شرایط
کیفیت : Avi رزولیشن : 608*256 حجم فیلم : 700 مگابایت زمان فیلم : 107 دقیقه
به راحتی اجرا شد اما نمی دونم چرا بعد از دی کد کردن صداش کم شد ! یا شایدم صدای فیلم کم بوده

فیلم Melancholia 2011
کیفیت : Mkv رزولیشن :544*1280 حجم فیلم : 800 مگابایت بدون هیچ دی کدی ! زمان فیلم : 129 دقیقه
فیلم گه گاهی شطرنجی می شد

نور صفحه گوشی روی حداقل یعنی کمترین مصرف ممکن قرار داده شده بود و با هدفون گوش می دادم ( کیفیت هدفون هم می تونم بگم عالی بود ، صدای اطراف شما کاملا حذف می شه و دیگه از اطرافتون چیزی نمی شنوید ، کیفیت بیس هم واقعا عالی بود !! تنها مشکلش اینه که ریز هست و خیلی اذیت می کنه ! باید تا بیخ هدفون رو بزاری تو گوش تا هی نیوفته ! )
بعد از این همه تماشای فیلم و بعد هم موزیک و گیم هنوز هم باتری واسم باقی مونده بود که در نهایت روز بعد باتری تموم شد

در مقایسه ی پلیر ها واسه ی پخش فیلم من به این نتیجه رسیدم که MX Player بهتر هست . چرا ؟
چون اولا زیرنویس های Encode شده رو راحت اجرا می کنه ( پلیر های دیگه یا نمایش نمی دن با مربع مربع نمایش می دن )

دوم شما موقع تماشای فیلم با خود برنامه صفحه رو قفل می کنید که اگر به اشتباه انگشتتون به صفحه بخوره فیلم یه وقت نپره عقب یا جلو یا اینکه تنظیمات صدا و نور به هم بریزه ، و باز هم واسه ی مصرف بهینه تر باتری موقع تماشا این خیلی به درد می خوره

سوم برای عقب یا جلو بردن فیلم احتیاج نیست شما اون خط نوار رو بگیرید و عقب جلو ببرید ( به دلیل کوچیک بودن صفحه ، شما نمی تونید مثل کامپیوتر این نوار رو به درستی روی اون صحنه ای که می خواید تنظیم کنید ! ) توی این نرم افزار می تونید با کشیدن انگشتتون روی صفحه به راحتی فیلم رو عقب جلو کنید و یا تنظیم صدا و نور

دو تا نکته
اول : بعد از دیدن فیلم شرایط حالت بهم نخورد ؟
دوم : باید هد فون دیگری بخری اگه شما هم مثل من از اون مدل هدفونها خوشتون نمیاد
من فعلا مال اچ تی سی را خریدم 12 تومن
کمی هم سیمشو کوتاه کردم وصل کردمش به جابرا هندزفری بیسیم
و راضی هستم

نه کلا میخواستم بدونم به نسبت hd چقدر بیشتر دوام میاره
تو گالکسی هر فیلم 700 مگی حدود 16-20 درصد باتریو کم میکنه میخواستم به نسبت اون ببینم چجوریه ؟
--------------------------------------------
نه آقا هنوزم divx تو بورسه

والا ما که هر چی درست حسابی دانلود میکنیم mp4+mkv هست
مخصوصا دومی
نمیدونم چجوری میگین divix رو بورسه
به هر حال دایویکس هم فرمت خوبی هست
ولی به نظر من هی چی به mkv نمیرسه
من فیلم دانلود میکنم اچ دی 2 ساعت تازه حجمش میشه 400 یا 500 مگ
کدوم فرمتی چنین قابلیتی داره ؟
اگه برات مهم فیلمهامو چک کنم شاید کم حجمتر از اینها هم باشند

در ضمن نور صفحه آرک خیلی زیاده
حتما باید موقع فیلم دیدن کمش کرد

MOHAMMAD2010
11-12-2011, 18:51
اگه برات مهم فیلمهامو چک کنم شاید کم حجمتر از اینها هم باشند
ممنون
اگه زحمتی نیست یه دایویکس 700 مگی رو با نور 50 یا کمتر تست کن ببین چقدر کم میکنه

golmohammadi
11-12-2011, 23:14
ممنون
اگه زحمتی نیست یه دایویکس 700 مگی رو با نور 50 یا کمتر تست کن ببین چقدر کم میکنه

شرمنده
حوصلشو ندارم یه ساعت فیلم ببینم
اگه قسمت شد هفته بعدی شاید برم شهرستان
تو راه میبینم

ramintab
11-12-2011, 23:31
سلام
من اشتباهی عکسهای فابریک گالری موبایلم رو پاک کردم ، لطفا کسانی که آرک اس دارن یه لطفی بکنن و عکسهای فابریک گالری آرک اس رو آپلود کنن
ممنون

golmohammadi
11-12-2011, 23:49
سلام
من اشتباهی عکسهای فابریک گالری موبایلم رو پاک کردم ، لطفا کسانی که آرک اس دارن یه لطفی بکنن و عکسهای فابریک گالری رو آپلود کنن
ممنون

این عکسهای پوشه ایمیج آرک هست
13 عکس :

ramintab
12-12-2011, 00:03
ممنون اسماعیل جان

لطفا کسانی که آرک اس دارن یکم وقت بذارن و عکسهای فابریک گالری آرک اس رو هم آپلود کنن
ممنون

sahel625
12-12-2011, 01:52
سلام
تنظیمات گوشی آرک وقتی به pc وصل می شود چگونه است که بتوان هم زمان از sd کارت گوشی و درایور آن ( که مموری در pc باز میشود) را داشته باشم..وقتی گوشی رو به pc وصل می کنم sd card shared را نشان می دهد و نمیتوانم آن را باز کنم در این صورت باید برنامه های موبایل رو ابتدا در مموری بریزم بعد گوشی را از pc جدا و بعد نصب کنم.نکته اینکه قبلا این مشکل را نداشتم و همزمان از مموری استفاده می کردم.

R@R#M@N
12-12-2011, 10:30
ICS برای آرک :دی
البته نسخه آلفا هست که برای دیولوپرهاست !
هنوز دیتا ، دوربین و mass storage کار نمیکنن !
ولی چقدر خشکله این اندروید 4 :دی

پروژه ماله فری اکسپریا هست ! گفتن تا هفته دیگه لینک میدن ملت بریزن رو گوشیشون !!!

golmohammadi
12-12-2011, 10:41
سلام
تنظیمات گوشی آرک وقتی به pc وصل می شود چگونه است که بتوان هم زمان از sd کارت گوشی و درایور آن ( که مموری در pc باز میشود) را داشته باشم..وقتی گوشی رو به pc وصل می کنم sd card shared را نشان می دهد و نمیتوانم آن را باز کنم در این صورت باید برنامه های موبایل رو ابتدا در مموری بریزم بعد گوشی را از pc جدا و بعد نصب کنم.نکته اینکه قبلا این مشکل را نداشتم و همزمان از مموری استفاده می کردم.

USB Debugging را باید فعال کنی
Menu\Settings\Application manager\Development
Check USB Debugging Box

mehdi_halla
12-12-2011, 10:51
سلام دوستان.
نمیدونم چرا وای فای گوشیم خود به خود روشن میشه.خاموششم کخه میکنم وباره روشن میشه.
گوگل ریدر و فیس بوک و چند تا برنامه نصب کردم,برا اونا نیست این جوری شده؟
ممنونم.

hamed1297
12-12-2011, 15:21
سلام دوستان.
نمیدونم چرا وای فای گوشیم خود به خود روشن میشه.خاموششم کخه میکنم وباره روشن میشه.
گوگل ریدر و فیس بوک و چند تا برنامه نصب کردم,برا اونا نیست این جوری شده؟
ممنونم.

از این برنامه های کاهش مصرف باتری و اینا وصل نکردین؟از اونا میتونه باشه.

PersiAndroid
12-12-2011, 17:50
عکس های جدیدی از نازومی یا آرک اچ دی:

Pedram_mrn
13-12-2011, 14:57
دوستان من نئو گرفتم واسه دوستم تو تاپیک خودش که کسی نیست جواب بده گفتم اینجا بپرسم...

چجوری میشه Auto Brightness رو خاموش کرد کلا.... تو قسمت دیسپلی هیچی نداره...

ممنون

golmohammadi
14-12-2011, 07:30
دوستان من نئو گرفتم واسه دوستم تو تاپیک خودش که کسی نیست جواب بده گفتم اینجا بپرسم...

ممنون

سلام
مبارکه
بعید میدونم بشه کاریش کرد
مگر اینکه از روشهای هــک مانند استفاده کرد
که بازم بعیده کسی وقت بذاره براش

ATA FARZADI
14-12-2011, 10:48
دوستان تا حالا به این قضیه دقت نکرده بودم

این حسگر نور رو چطور میشه تو آرک راه انداخت

تو تنظیمات دیسپلی

چیزی در این باره نیست

فقط نور زمینه رو میشه کم و زیاد کرد نمیشه اتوماتیک گذاشت

PersiAndroid
14-12-2011, 12:38
اینم یه سری عکس از Nyphon اولین اکسپریایی که سونی قراره بعد از جدا شدن از اریکسون عرضه کنه.. مشخصاتشو میتونین تو متن ببینین. به نظرم خیلی خوشگله . ولی به نظرم تا اواسط 2012 که این دوتا از هم جدا شن تو بازار نیاد. لامصب این مارک سونی خودش به تنهایی جلوه ی خاصی به کالا میده

PersiAndroid
14-12-2011, 12:44

ممنون

تو گالکسی اس دو و بقیه گوشیایی اندرویدی که من داشتم که اینطوریه
اول میری تو settings بعدdisplay بعدbrightness بعدش تیک automatic brightness رو بر میداری
اگرم منظورت اینه که گوشی خودش میاد برایتنس رو تو محیط های مختلف کم و زیاد میکنه واسه ذخیره باتری
تو همون قسمت display تیک auto adjust screen power تیکش رو بردار
اگه هم چیزی هست که مربوط به آرک میشه شرمنده... من تا این حد میدونم :10:

Masoud-Studio
14-12-2011, 13:20
قیمت یه تعداد از لوازم جانبی ها ( شیراز ) :
برچسب محافظ صفحه فابریک : 5 تومن ( کم تر هم می داد )
کابل اچ دی ام آی : 10 تومن
USB OTG : هفت تومن

PersiAndroid
14-12-2011, 13:52
میشه یه عکس از کابل USB OTG-ش بذارین..

pouyasony
14-12-2011, 16:52
سلام دوستان یه سوال داشتم.میشه گوشیه ارکه معمولیو اورکلاک کرد؟اگه میشه چجوری؟

Masoud-Studio
14-12-2011, 18:35
همون کابل N8 رو من قیمت گرفتم ، اگه بخوام عکس بگیرم یه چند روزی ممکنه طول داشته باشه تا دوباره مسیرم اون طرافا باشه عکس بگیرم .

Pedram_mrn
14-12-2011, 19:39
سلام
مبارکه
بعید میدونم بشه کاریش کرد
مگر اینکه از روشهای هــک مانند استفاده کرد
که بازم بعیده کسی وقت بذاره براش

ممنون...

ااا چرا یعنی همیشه خودش نور تنظیم میکنه..اینکه خیلی بده.... تو گوشی های دیگه میشه خودت انتخاب کنی....

یه سری سرچ کردم رسیدم به یه برنامه به اسم tasker هنوز وقت نشده تستش کنم...
اگه دوستان یه تستی بکنن ممنون میشم...

VBYOFSKI
15-12-2011, 00:45
کابل اچ دی ام آی : 10 تومن
USB OTG : هفت تومن

اچ دی ام آی رو من خریدم 8 تومن.
OTG رو هم خریدم 2 تومن.

golmohammadi
15-12-2011, 10:13
دوستان تا حالا به این قضیه دقت نکرده بودم

این حسگر نور رو چطور میشه تو آرک راه انداخت

تو تنظیمات دیسپلی

چیزی در این باره نیست

فقط نور زمینه رو میشه کم و زیاد کرد نمیشه اتوماتیک گذاشت
مردم به دنبال این هستند غیر فعالش کنند
بعد شما میخواهین فعالش کنین ؟

تو گالکسی اس دو و بقیه گوشیایی اندرویدی که من داشتم که اینطوریه
اول میری تو settings بعدdisplay بعدbrightness بعدش تیک automatic brightness رو بر میداری
اگرم منظورت اینه که گوشی خودش میاد برایتنس رو تو محیط های مختلف کم و زیاد میکنه واسه ذخیره باتری
تو همون قسمت display تیک auto adjust screen power تیکش رو بردار
اگه هم چیزی هست که مربوط به آرک میشه شرمنده... من تا این حد میدونم :10:
تو ارک و بقیه چنین چیزی نیستش

کابل ان 8 بخوبی جواب میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@1.jpg

سلام دوستان یه سوال داشتم.میشه گوشیه ارکه معمولیو اورکلاک کرد؟اگه میشه چجوری؟
بله میشه
شما گوشیو باید روت کنین
بعدا روشهایی مختلفی برای اورکلاک وجود داره
البته من اورکلاک نکردمش
چون 1 گیگ همه چیو جواب میده براحتی

OTG رو هم خریدم 2 تومن.
مطمئنی درست تایپ کردی؟

R@R#M@N
15-12-2011, 12:01
HDMI 12 تومن
OTG 8 تومن

pouyasony
15-12-2011, 12:18
خب اگه میشه راه اورکلاکشو بگید گوشیم روت هستش

15-12-2011, 13:26
نرم افزار SetCPU رو دانلود کنین...
من توصیه میکنم برای اورکلاک به جای اینکه خودتون اینکارو بکنین ، یه کرنل مثل کرنل Doom بریزین... چون کامل استیبل درش آوردن :)

ramintab
15-12-2011, 17:43
والا من نمیدونم دوستان این قیمتها رو از کجا میگن
توی تبریز کابل hdmi فابریک سونی اریکسون 18 الی 23 تومن هست
محافظ lcd براق ضد خش هم قیمتش 10 الی 15 تومن هست
محافظ lcd براق کپسی کیس اصل رو هم بطور جدا 10 تومن می فروشن

اینجوریکه به نظر میرسه قیمتها توی تبریز خیلی بالاست!!!

ATA FARZADI
15-12-2011, 17:47
مردم به دنبال این هستند غیر فعالش کنند
بعد شما میخواهین فعالش کنین ؟

نه کلاً میخواستم بدونم

الان برای شما

همچین چیزی داره؟

Masoud-Studio
15-12-2011, 18:40
OTG رو هم خریدم 2 تومن.
از نون خشکی خریدی ؟ جسارت نشه ها ! ولی با عقل جور در نمیاد یه کابل 2 تومن ! چون لوازم این گوشی بی خود قیمتش بالاست !

والا من نمیدونم دوستان این قیمتها رو از کجا میگن
توی تبریز کابل hdmi فابریک سونی اریکسون 18 الی 23 تومن هست
محافظ lcd براق ضد خش هم قیمتش 10 الی 15 تومن هست
محافظ lcd براق کپسی کیس اصل رو هم بطور جدا 10 تومن می فروشن

اینجوریکه به نظر میرسه قیمتها توی تبریز خیلی بالاست!!!
بله قیمت های تبریز بالاست
لوازمی که من قیمت دادم اصلی و فابریک بودن که فروشنده ها لطف می کنن از روی گوشی ها بلند می کنن جدا می فروشن ! خود این گوشی مگه چند وقته که اومده که لوازم تقلبیش به این سرعت بیاد ؟
شیراز هم همه خبر دارن که قیمت های واقعا مناسبی نسبت به شهر های دیگه داره !

MOHAMMAD2010
15-12-2011, 20:00
بچه ها کسی اینجا هست قبلا گالکسی s داشت باشه الان آرک گرفته باشه ؟ یا هر دو تاشو با هم داشته باشه ؟
میخوام بدونم باترش در برابر گالکسی چه جوریه ؟ ضعیف تره ؟

Masoud-Studio
15-12-2011, 23:26
قاب محافظ Arc
مخصوص کسایی که نگران خدایی نکرده ، زمین خوردن گوشیشون هستن

تو سایت های خارجی $24 قیمت زدن
سایت اند-روید هم تقریبا 40 هزار تومن + 15 تومن هم هزینه ی ارسال !

حالا شیراز چند ؟؟ 22 تومن :27: loooool حتی از سایت های خارجی هم ارزون تر !! ( در ضمن یه بر چسب ال سی دی هم روش هست )
اون برچسب محافظ ال سی دی بود که گفتم 5 تومن ، همون رو بهم داد 3 تومن . دیگه حساب کنید این قاب محافظ دیگه حداقل 18 یا 19 می شه ازش خرید .
کابل N8 که 8 تومن قیمت کرده بودم هم همین کابلی هست که دوستان لطف کردن عکس گذاشتن ، دیگه لازم ندیدم عکس بگیرم .

بچه ها کسی اینجا هست قبلا گالکسی s داشت باشه الان آرک گرفته باشه ؟ یا هر دو تاشو با هم داشته باشه ؟
یکی از دوستان من گلکسی داره ، میگه اگه با گوشی زیاد کار نکنم ( بازی ، برنامه و ... استفاده نکنه ) 4-5 روز باتری داره

pouyasony
15-12-2011, 23:48
دوستان یه برنامه معرفی کنید که بتونم تو گوشیم فیلمهای با فرمت mkv 720 p رو به خوبی باز کنم.با برنامه mx video player زیاد جالب اجرا نمیشه

h!tman
15-12-2011, 23:55
MX که خیلی خوبه
مشکل کجاست؟!

pouyasony
16-12-2011, 00:12
من فیلم ترمیناتور 4رو با بالاترین کیفت دانلود کردم الان با این باز کردم کیفیت تصویرش حرف نداره تنها مشکلم صداشه که ویز ویز میکنه ولی فیلمایی با فرمتای دیگه باز کردم صداش خوب بود یکیم اینکه این فیلمو(ترمیناتور 4)مثلا وقتی میخوام فیلمو بکشم جلو وقتی که میکشم بعد از 2 دقیقه تصویر میادو به جلو کشیده میشهیعنی همون لحظه که میکشم جلو یا عقب تصویر نمیاد در حالی که واسه فیلمای دیگه اینجوری نیست

h!tman
16-12-2011, 00:14
فکر کنم مشکل فایل باشه ها!... چون میگید با بقیه مشکل ندارید:)

pouyasony
16-12-2011, 10:46
فکر کنم مشکل فایل باشه ها!... چون میگید با بقیه مشکل ندارید:)
راستی داداش این فیلم زبان اصلیه و 2تا زبان انگلیسی و روسیه داره وقتی میذارم رو زبان روسی هیچ مشکلی نداره فقط با زبان انگلیسیش مشکل داره

h!tman
16-12-2011, 10:51
پس دیگه مطمئن شدم مشکل فایله!....
چون میگید همرو که اجرا میکنه همینم با زبان دیگه اجرا میکنه پس مشکل فایل صوتیشه

pouyasony
16-12-2011, 11:34
پس دیگه مطمئن شدم مشکل فایله!....
چون میگید همرو که اجرا میکنه همینم با زبان دیگه اجرا میکنه پس مشکل فایل صوتیشه
اهان راستی من میتونم با گوشیم فیلمهای فول اچ دی 1080 رو ببینم؟

h!tman
16-12-2011, 11:37
نه نمیتونید..

golmohammadi
16-12-2011, 12:40
نه کلاً میخواستم بدونم

الان برای شما

همچین چیزی داره؟
همه آرکها چنین سنسوری دارند
ولی خوشبختانه ظاهرا غیر فعاله
وقتی ویواز داشتم خیلی اذیت میکرد منو
چیه اخه
حتما باید گزینه داشته باشه برای غیر فعال کردنش
در غیر اینصورت نامردیه ....:41:

باطری این دو گوشی تقریبا یکیه
فکر نکنم فرق خاصی داشته باشند

قاب محافظ Arc
مخصوص کسایی که نگران خدایی نکرده ، زمین خوردن گوشیشون هستن

تو سایت های خارجی $24 قیمت زدن
سایت اند-روید هم تقریبا 40 هزار تومن + 15 تومن هم هزینه ی ارسال !

حالا شیراز چند ؟؟ 22 تومن :27: loooool حتی از سایت های خارجی هم ارزون تر !! ( در ضمن یه بر چسب ال سی دی هم روش هست )
اون برچسب محافظ ال سی دی بود که گفتم 5 تومن ، همون رو بهم داد 3 تومن . دیگه حساب کنید این قاب محافظ دیگه حداقل 18 یا 19 می شه ازش خرید .
کابل N8 که 8 تومن قیمت کرده بودم هم همین کابلی هست که دوستان لطف کردن عکس گذاشتن ، دیگه لازم ندیدم عکس بگیرم .

یکی از دوستان من گلکسی داره ، میگه اگه با گوشی زیاد کار نکنم ( بازی ، برنامه و ... استفاده نکنه ) 4-5 روز باتری داره
از این محافظها اینجا هم هست
کپدیس میزنه خوب هم هستش
منم یکی خریدم
که اینم محافظ صفحه داشت
مات هم نبودش
اینا را بهم 20 میداد 18 گرفتم
اینم عکسها :

ولی یه مشکلی هست
برای دکمه های پاور و ولوم و عکاسی نیز کاورش هست
که برای پاور کمی هم بهتر شده چون دکمه پاور آرک کوچولو تشریف داره
و ولوم هم بد نیست
ولی برای عکاسی کمی بد شده
منم به همین دلیل فعلا استفاده نکردم
شاید اون قسمتشو با موکت بر ببرمش بهتر بشه و استفاده کنم

دوستم برای گالاکسی اس خریده
قیافه گالاکسی ای خوشگلتر هم شده (چون قیافه معمولی داشت)
ولی رو ارک برعکسه و قیافشو کمی بد میکنه ....
ولی عجب حفاظیه
در ضمن گوشی خودش تو دست ادم سر میخوره که بعد از وصل کردن این کاور بهتر میشه ....

دوستان یه برنامه معرفی کنید که بتونم تو گوشیم فیلمهای با فرمت mkv 720 p رو به خوبی باز کنم.با برنامه mx video player زیاد جالب اجرا نمیشه
من تست کردم هیچ مشکلی ندیدم ....
اگا باز مشکل دارین پلیرهای دیگری تست کنین
قدر آندروید را بدونین
تو سیمبیان ورژن 5 فقط 1 عدد پلیر نبود که یه دایویکس را درست باز کنه ....

من فیلم ترمیناتور 4رو با بالاترین کیفت دانلود کردم الان با این باز کردم کیفیت تصویرش حرف نداره تنها مشکلم صداشه که ویز ویز میکنه ولی فیلمایی با فرمتای دیگه باز کردم صداش خوب بود یکیم اینکه این فیلمو(ترمیناتور 4)مثلا وقتی میخوام فیلمو بکشم جلو وقتی که میکشم بعد از 2 دقیقه تصویر میادو به جلو کشیده میشهیعنی همون لحظه که میکشم جلو یا عقب تصویر نمیاد در حالی که واسه فیلمای دیگه اینجوری نیست
شاید گوشی شما مصرف رمش بیشتره و کمی میاره
قبل از باز کردن فیلم برو ببین چقدر رم خالی داری ؟

نه نمیشه
تک هسته ای ها فعلا نمیتونند
برنامه mx videoplayer تو توضیحات ورژن جدیدش خوندم که برای 2 هسته ای ها اپدیت کرده خودشو
فکر کنم این برنامه در دو هسته ای ها بتونه باز کنه

MOHAMMAD2010
16-12-2011, 13:22

باطری این دو گوشی تقریبا یکیه
فکر نکنم فرق خاصی داشته باشند

خودم هم گالکسی دارم اون دوستتم درست گفته ! خب اگه این استفاده ها رو نکنی هر گوشی باشه باترش اینقدر دووم میاره چون استند بای کلا مصرفش کمه !
بچه ها باتری آرک یه شب تا صبح چند درصد تو حالت استندبای کم میکنه ؟

golmohammadi
16-12-2011, 14:49
خودم هم گالکسی دارم اون دوستتم درست گفته ! خب اگه این استفاده ها رو نکنی هر گوشی باشه باترش اینقدر دووم میاره چون استند بای کلا مصرفش کمه !
بچه ها باتری آرک یه شب تا صبح چند درصد تو حالت استندبای کم میکنه ؟

بازی ، برنامه و ... استفاده نکنه )
خب مفهوم این اینه که فقط به تماسهای واجب پاسخ بده
در اینصورت شاید 1 هفته هم جواب بده اره

ATA FARZADI
16-12-2011, 18:07
اگه قرار باشه که هیچ کاری با گوشی نکنیم به جزء تماس و پیامک

پس چرا گوشی 500تومن

همون 1200 هست دیگه

خیلی هم خوبه کلی میشه باهاش مار بازی کرد

starn
16-12-2011, 21:48
کسی از دوستان خبری از آپدیت جدید برای آرک خبری داره؟؟؟
----------
دوستانی هم که میخوان آرک بگیرن به امضا بنده توجه کنن اگه مایل به خریدید به من پیام بزنید

sonkia
16-12-2011, 23:15
سلام
دوتا درخواست دارم:
چطوری میشه ویبره گوشی رو وقتی میخوای شماره گیری کنی غیرفعال کرد؟
از کجا میتونم نرم افزار mx player و یه دیکشنری خوب دانلود کنم؟
خودم نرم افزار ام ایکس پلیر رو نصب کردم ولی صدا نداشت

golmohammadi
16-12-2011, 23:50
اگه قرار باشه که هیچ کاری با گوشی نکنیم به جزء تماس و پیامک

پس چرا گوشی 500تومن

همون 1200 هست دیگه

خیلی هم خوبه کلی میشه باهاش مار بازی کرد

نه اینطوری نیست
ادم بعضی وقتها صبح تا شب کار میکنه
و شب هم ممکنه بذاره دانلود از مارکتی جایی
بعضی وقتها ممکنه کارش زیاد باشه و همون مسیج و تماس را جواب بده ....

---------- Post added at 11:50 PM ---------- Previous post was at 11:48 PM ----------

سلام
دوتا درخواست دارم:
چطوری میشه ویبره گوشی رو وقتی میخوای شماره گیری کنی غیرفعال کرد؟
از کجا میتونم نرم افزار mx player و یه دیکشنری خوب دانلود کنم؟
خودم نرم افزار ام ایکس پلیر رو نصب کردم ولی صدا نداشت

مارکت بازار را که میتونی دانلود کنی ؟
تو گوگل سرچ بزنی میاد
دانلود و نصب کن و از همین مارکت پلیر را دانلود کن
برا ما مشکل صدا نداره

دیکشنری هم در همین فروم موجود هست
برنامه های کاربردی اندروید

golmohammadi
16-12-2011, 23:58
راستی دوستان
برنامه playerpro را برای گوشی دادن به اهنگ توصیه میکنم
هر چند پاور amp هم خوبه
اما این برنامه یه قابلیت داره وقتی گوشیو تکون بدی اهنگو عوض میکنه
هم بعدی هم قبلی (بستگی به نوع تکون دادن)
همچنین تنظیمات پیشرفته داره
از جمله میشه در حال قفل گوشی شرت کاتهای مدیا پلیر را داشت و کنترل کرد
و ....

R@R#M@N
17-12-2011, 01:24
بهترین پلیر : پلیر پرو

راستی سونی اریکسون آپدیت ورژن 4 رو خودش بصورت رسمی ولی در مرحله آلفا داده !
کساییکه میخان میتونند آپدیت کنند (ولی OTA نیس ! چون آلفاس باید بوت لودر آنلاک باشه)
این آپدیت واسه دولوپر هاست ! خیلی از چیزها هم توش کار نمیکنه :دی

VBYOFSKI
17-12-2011, 01:25
مطمئنی درست تایپ کردی؟

از نون خشکی خریدی ؟ جسارت نشه ها ! ولی با عقل جور در نمیاد یه کابل 2 تومن ! چون لوازم این گوشی بی خود قیمتش بالاست !

آره. اکثرا که پرسیدم OTG رو میگفتن 10 - 12 ولی اینی که ازش خریدم آشنا بود.
وقتی ازش پرسیدم گفت 2 تومن خودم هنگ بودم. کابل رو هم از جعبه N8 درآورد داد بهم.
همونجا هم گفتم یه اچ دی ام آی بیاره که هفته پیش رفتم ازش گرفتم گفت 8 تومن. مال خود سونی هم بود.
جاهایه دیگه قیمت کرده بودم 22 تومن.

-----------------------------------------------

من این playerpro رو امتحان کردم ولی به نظرم amp خیلی بهتره ازش. راحترم باهاش.
تو ویدئو هم که فقط mx. حرف نداره.

golmohammadi
17-12-2011, 01:32
بهترین پلیر : پلیر پرو

راستی سونی اریکسون آپدیت ورژن 4 رو خودش بصورت رسمی ولی در مرحله آلفا داده !
کساییکه میخان میتونند آپدیت کنند (ولی OTA نیس ! چون آلفاس باید بوت لودر آنلاک باشه)
این آپدیت واسه دولوپر هاست ! خیلی از چیزها هم توش کار نمیکنه :دی
are u sure ?
لینک منبعو بده
usb otg پس نداره
و باید دوباره خودمون نصبش کنیم
عیب نداره ارزششو داره
البته اگه بعد از بیتا اصلی زود بیاد صبر کردن خوبه
ولی اگه دیرتر بیاد نصبش صلاحه
الان خودم تست میکنم ببینم اپدیتی داره یا نه

همونجا هم گفتم یه اچ دی ام آی بیاره که هفته پیش رفتم ازش گرفتم گفت 8 تومن. مال خود سونی هم بود.

اگه واقعا اینطوری من پیغام میزنم بهت
یه چند ده تایی برام بفرستی
میتونی ؟

Pedram_mrn
17-12-2011, 03:27

آقا ما هم از این کابلا میخوایم... چقد مفت:31:
اگه میتونی بفرستی یه ندا بده:31:

golmohammadi
17-12-2011, 04:09
بازی Battlefield: Bad Company 2 v1.07 را نصبش کردم
عجب گرافیک و گیم پلی خوبی داره
من موندم اگه گیم اینه بقیه چی میگند
بازیحدود 300 مگ هست
2 تا اسکرین شات گرفتم خودتون حساب کنید چیه
بطور کامل از پلی استیشن 2 قویتره
اینو وقتی با hdmi وصل کردم به تی وی همه از تعجب چشاشون .... شده بود

Pedram_mrn
17-12-2011, 06:06
بازی Battlefield: Bad Company 2 v1.07 را نصبش کردم
عجب گرافیک و گیم پلی خوبی داره
من موندم اگه گیم اینه بقیه چی میگند
بازیحدود 300 مگ هست
2 تا اسکرین شات گرفتم خودتون حساب کنید چیه
بطور کامل از پلی استیشن 2 قویتره
اینو وقتی با hdmi وصل کردم به تی وی همه از تعجب چشاشون .... شده بود

بابا دیگه از PS2 قوی تر نیست شما بازیه Black رو تو PS2 بازی کردین؟ یه چیز تو مایه های کلاف میمونه میشه گفت هیچی از PS3 کم نداره....

این بازی به سختی میتونه با مدال افتخار PS1 رقابت کنه... به نظرم باز جلوی اونم هیچی نیست

شما حداقل بازیه Shodowgun رو میگفتید یه چیزی چون به نظرم بالاترین گرافیک رو بین بازی های اندروید تو سبک خودش داره...

fingulii
17-12-2011, 12:28
از این محافظها اینجا هم هست
کپدیس میزنه خوب هم هستش
منم یکی خریدم
که اینم محافظ صفحه داشت
مات هم نبودش
اینا را بهم 20 میداد 18 گرفتم
اینم عکسها :

من شیراز رنگ سفید خریدم 7 تومن ... capdase
پاساژ آناهیتا : 14
پاساژ داریوش :6-7 تومن

golmohammadi
17-12-2011, 12:36
بابا دیگه از PS2 قوی تر نیست شما بازیه Black رو تو PS2 بازی کردین؟ یه چیز تو مایه های کلاف میمونه میشه گفت هیچی از PS3 کم نداره....

این بازی به سختی میتونه با مدال افتخار PS1 رقابت کنه... به نظرم باز جلوی اونم هیچی نیست

شما حداقل بازیه Shodowgun رو میگفتید یه چیزی چون به نظرم بالاترین گرافیک رو بین بازی های اندروید تو سبک خودش داره...

اره بلک را بازی کردم
با این تفاوت که خروجی پلی استیشن 2 چیه ؟
hdmi را با سه فیش نمیشه مقایسه کرد
همین گیمو وقتی به تی وی با hdmi وصل کنی متوجه میشی
البته این بازی گیم پلی خوبی داره بیشتر
گرافیکش هم خوبه
بازیهای گرافیک بالا زیاده
مثلا Dungeon Defenders و ....

R@R#M@N
17-12-2011, 15:30
are u sure ?
لینک منبعو بده
usb otg پس نداره
عیب نداره ارزششو داره

اگه واقعا اینطوری من پیغام میزنم بهت
یه چند ده تایی برام بفرستی
میتونی ؟

Yees :D

ramintab
17-12-2011, 17:02
are u sure ?
لینک منبعو بده
usb otg پس نداره
عیب نداره ارزششو داره

در سایت gsmarena نوشته فعلا فقط Xperia arc S, Xperia neo V , Xperia ray می تونن از پیش نمایش رام ICS برای نصب استفاده کنن

Masoud-Studio
17-12-2011, 18:26
یعنی تو اندروید 4 U-OTG رو راه ننداختن ؟؟ یا این نسخه ی آزمایشی فعلا نداره ؟!
من امروز رفتم کابل OTG رو خریدم، یعنی برم پس بدم ؟! :31: ( 6 تومن )

اون محافظ که عکسش رو گذاشتید capdase جنسش شیشه ای هست . نمیخوام عیب روش بزارما ! ولی همیشه قاب های شیشه ای بعد از مدتی کدر میشن و بعد هم امکان ترک خوردنشون هست ...

اما اونی که من گفتم دقیقا جنسش همونی هست که عکس گذاشتم . از شیشه ای ها کمی بهتر هستن اما عیبی که دارن اینه که زود پُرز می گیرن به خودشون .

راستی به نظرتون ارزش داره روت کنیم فلش مموری رو هم راه بندازیم ؟؟
جدید ترین و بهترین روشی که واسه روت کردن آرک اس هست چیه ؟ ( لینک )

PersiAndroid
17-12-2011, 18:43
-چرا اتفاقا تو ics درایور هاش بهینه شده
-جنس اون شیشه ای نیست - سلیکونیه . و اگه تمیز باشی کدر نمیشه - ندیدم پرز هم بگیرن..

Masoud-Studio
17-12-2011, 18:50
-چرا اتفاقا تو ics درایور هاش بهینه شده
-جنس اون شیشه ای نیست - سلیکونیه . و اگه تمیز باشی کدر نمیشه - ندیدم پرز هم بگیرن..
یعنی روت نکنیم صبر کنیم تا اندورید 4 ؟
اطلاعاتی در مورد راه اندازی فلش مموری تو اندروید 4 کسی نداره ؟ راه افتاده ؟ نیوفتاده ؟

born89
17-12-2011, 22:13
سلام .
ميدونم ك نبايد سوالمو مطرح كنم ولي قسمتگوشي خودم خيلي خلوتو سوتو كوره،
برا همين سوالمو اينجامطرح كردم:
1.كوشيمو يك سال پيش خريدمو رم 4 گيگش 600 تا خاليه،وقتي ميرم تو گالري عكسارو خيلي دير لود ميكنه.
قسمت عكساي دوربينش كه اصلا عكسيرو نشون نميده.1ماه پيش يهو اينجوري شد.ي برنامه مديريت و مشاهده عكس خوب ك نياز به ساين نداشته باشه سراغ ندارين؟
2.ديكشنري گوشيو saradic نهايي هستش كه مياد بالا نصف صفحرو اون جوي استيك مزخرف مجازي اشغال كرده كه احتمالا فقط تو سوني اريكسون هست.نسخه اي كه تمتم صفحه باشه سراغ ندارين؟
ممنون ازتون...

---------- Post added at 12:13 AM ---------- Previous post was at 12:11 AM ----------

سلام .
1.كوشيمو يك سال پيش خريدمو رم 4 گيگش 600 تا خاليه،وقتي ميرم تو گالري عكسارو خيلي دير لود ميكنه.
قسمت عكساي دوربينش كه اصلا عكسيرو نشون نميده.1ماه پيش يهو اينجوري شد.ي برنامه مديريت و مشاهده عكس خوب ك نياز به ساين نداشته باشه سراغ ندارين؟
2.ديكشنري گوشيو saradic نهايي هستش كه مياد بالا نصف صفحرو اون جوي استيك مزخرف مجازي اشغال كرده كه احتمالا فقط تو سوني اريكسون هست.نسخه اي كه تمتم صفحه باشه سراغ ندارين؟
ممنون ازتون... vivaz pro

ATA FARZADI
17-12-2011, 22:47
دوستان این بازی هایی که بازی میکنیم مثل
پرنده های خشمگین سیواش کجا هست

که من میخوام آپدیت کنم دوباره این همه رو نرم

PersiAndroid
17-12-2011, 23:18
ﺷﻤﺎ ﻣﯿﺘﻮﻧﯿﻦ ﺑﺎ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﯼ angry birds backuap ﺍﺯ ﻣﺮﺍﺣﻠﺘﻮﻥ ~ﺷﺘﯿﺒﺎﻥ ﺑﮕﯿﺮﯾﻦ ﻭﯾﺎ ﺑﺎ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﯼ unlock angry birds ﻗﻔﻞ ﻣﺮﺍﺣﻞ ﺭﻭ ﺑﺸﮑﻨﯿﻦ

kkevinloren2006
18-12-2011, 00:57
سلام .
ممنون ازتون...

---------- Post added at 12:13 AM ---------- Previous post was at 12:11 AM ----------

سلام .
ممنون ازتون... vivaz pro

در مورد گالریتون رم کلاس 4 یا 6 رو امتحان کنید شاید بهتر بشه. دیکشنری هم a farsiرو.بگیر عالیه

23292329
18-12-2011, 11:37
با سلام- بنده حدود 2 ماه است كه گوشي arc s را خريداري نموده ام و بسار از آن راضي مي باشم و لي جديدا با مشكلي مواجه شده ام و آن ايست كه شارژ گوشي به سرعت خالي مي شود. من ديشب گوشي را پس از شارژ كامل از شارژر خارج نمودم ولي امروز ساعت 11 صبح مشاهده كردم كه شارژ گوشي به عدد 36 درصد كاهش پيدا كرده است در حاليكه صرفا از صبح تا به حال فقط يكي و دو تماس كوچك داشته ام . مي خواستم بدانم ايراد از كجاست و روش رفع آن به چه شكلي مي باشد

Ami R 940
18-12-2011, 13:13
می دونم اینجا جاش نیست شرمنده آ

کسی خواست آرک ش رو بفروشه یا معاوضه کنه با گالکسی اس در حد.. پ . خ بده

golmohammadi
18-12-2011, 13:20
با سلام- بنده حدود 2 ماه است كه گوشي arc s را خريداري نموده ام و بسار از آن راضي مي باشم و لي جديدا با مشكلي مواجه شده ام و آن ايست كه شارژ گوشي به سرعت خالي مي شود. من ديشب گوشي را پس از شارژ كامل از شارژر خارج نمودم ولي امروز ساعت 11 صبح مشاهده كردم كه شارژ گوشي به عدد 36 درصد كاهش پيدا كرده است در حاليكه صرفا از صبح تا به حال فقط يكي و دو تماس كوچك داشته ام . مي خواستم بدانم ايراد از كجاست و روش رفع آن به چه شكلي مي باشد

گوشیو یکبار فرمت کن
ببین درست میشه یا نه ؟
اگه درست نشد با سیمکارتی دیگر یا بدون سیمکارت تست کن
اگه بازم درست نشد باطری خرابه
شاید هم گوشی مشکل داره (احتمالاش کمتره)
در انصورت باید بدی گارانتی

ATA FARZADI
18-12-2011, 19:15
ﺷﻤﺎ ﻣﯿﺘﻮﻧﯿﻦ ﺑﺎ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﯼ angry birds backuap ﺍﺯ ﻣﺮﺍﺣﻠﺘﻮﻥ ~ﺷﺘﯿﺒﺎﻥ ﺑﮕﯿﺮﯾﻦ ﻭﯾﺎ ﺑﺎ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﯼ unlock angry birds ﻗﻔﻞ ﻣﺮﺍﺣﻞ ﺭﻭ ﺑﺸﮑﻨﯿﻦ

آقا ممنون بابت جوابت

ولی منظورم کلی بود

مطمئناً بازیها جایی تو گوشی هست که سیوی فایلی داشته باشه

اون angry birds هم نمونه بود

من خوب هم angry birds رو میخوام بگیرم هم asphalt 6 رو هم چندتا گیم دیگه

Masoud-Studio
18-12-2011, 19:19
یه آموزش چند روز پیش دوستان گذاشته بود واسه نصب برنامه که مستقیم توی مموری کارت نصب شه واسه گوشی های روت شده .
می شه لینک بدید ؟

golmohammadi
18-12-2011, 19:22
یه آموزش چند روز پیش دوستان گذاشته بود واسه نصب برنامه که مستقیم توی مموری کارت نصب شه واسه گوشی های روت شده .
می شه لینک بدید ؟

اکثر برنامه ها بهتره حافظه ئاخلی نصب بشند
و ممکنه تو مموری درست کار نکنند
ولی هر چی گیمه مموری نصبش کنید

psychedeli
18-12-2011, 19:58
سلام خسته نباشید آقا من arc s دارم میخوام بازی بریزم یه فایل .apk داره که میریزم تو فولدر gameloft اجرا میکنه ولی بعضی از بازیا یه فایل دیگه دارن که مثلا 200 mb هستش این فایلو دقیقا باید کجا بریزیم که بازیو اجرا کنه؟ مرسی

hamed_korn
18-12-2011, 20:00
کسی تو asphalt 6 بیش تر از 190 امتیاز(ستاره)گرفته؟
چه جوری میشه اگه کسی داشته باشه برای بقیه فایل save بفرسته؟

PersiAndroid
18-12-2011, 20:18
این آسفالتم دیگه خیلی سخته...
من که دیگه بیخیالش شدم :31:

hamed_korn
18-12-2011, 20:36
دوستان این برنامه whats app کجای گوشی هست من نمیتونم پیداش کنم و ازش استفاده کنم......ولی میدونم نصبه راهنمایی کنید.........ممنون