PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قدرتمندترین عضو از خانواده super overclock در بازار!

HamidHooshmand
11-11-2010, 15:53
با سلام.
شرکت گیگابایت اخیرا جدیدترین و قدرتمندترین کارت گرافیکی خود در رده کارتهای super overclock تولید و روانه بازار کرد.
کارتهای super overclock یا SO در اصل کارتهایی هستند که در 2 مرحله آور کلاک شده اند و توان خروجی آنها چند درصد بیشتر از کارتهای مرجع است.
این محصول که 13I-N470 SO نام دارد بر پایه تراشه گرافیکی GeForce GTX 470 تولیدشده و مجهز به 1380 مگابایت حافظه DDR 5 است.
همچنین میزان کلاک هسته و حافظه آن به ترتیب برابر 700 و 3348 مگاهرتز است.نکته قابل توجه این است که میزان کلاک هسته این کارت با کارتهای GTX 480 برابری میکند که نشان دهنده قدرت بالای این کارت میباشد.
این کارت از DirectX11 و OpenGL3'2 پشتیبانی کرده و از فناوریهای Pure Video ' CUDA' HDMI Ready ' و HD PhysX بهره میبرد. به منظور خنک سازی این کارت قدرتمند سیستم خنک کننده پیشرفته ای تحت عنوان 3x WINDFORCE استفاده میشود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باسپاس
حمید هوشمند

ess_1362
11-11-2010, 22:28
اولا كه كجاي اين كارت چند صد درصد اوركلاك شده؟
اين كارت تازه چند ده درصد هم بزور اوركلاك شده:31:
به هر حال من قصد تخريب انويديا را ندارم چون به نظرم هر كارتي را بايد در رنج قيمت خودش بررسي كرد
ولي به شخصه بهترين كارتي را كه من براي اوركلاك ديدم SAPHIRE HD5850 VAPOR-X هست كه فركانس هسته اون به راحتي تا 1 گيگاهرتز بدون هيچ خنك كننده اضافي افزايش پيدا مي كنه و به راحتي از يك 5870 قويتر ميشه
كلا كارتهاي 5850 قابليت اوركلاك خيلي خوبي دارند برعكس 5870

HamidHooshmand
12-11-2010, 08:20
با سلام.
اولا" من یه مطلبی خوندم و سعی کردم تا آنجا که ممکنه درست ترجمه کنم و بزارم تو تاپیک قصد تبلیغات انویدیا رو هم نداشتم کارم سرفا" خبر رسانی بود
درضمن من هیج جای تاپیک حرفی از چندصد در صد نزدم "! گفتم ( چند درصد ).پیشنهاد میکنم اگه دوست داشتید 1بار دیگه تاپیک رو با دقت بخونید!
اینم منبعی که من مطلب رو خواندم و برگدوندم حالا اگه جایی اشتباه کردم عزر تقصیر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

با تشکر و سپاس
حمید هوشمند