PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : blue screen میاد و ریست میشه

ali_disslove
10-11-2010, 21:51
با سلام

من بعضی وقتا سیستمم موقعی که میخوام آهنگای تصویری حجیم رو باز کنم بلو اسکرین دارم فقطم توی ویندوز 7 توی xp تاحالا اتفاق نیفتاده اما توی سون ماهی 3 بار تقریبا

مثلا الان برنامه پارتیشن بندی ریختم به نام acronis روش کلیک میکنم صفحه آبی و 2 ثانیه بعد ریست

توی صفحه ابی مثله اینکه مینویسه dumping memory

آیا مشکل از رمه ؟؟؟از کجا مطمئن شم واقعا ایراده رمه ؟

EXTREME
10-11-2010, 22:29
اگه تو ویندوز اکس پی صفحه ی آبی نمیاد یعنی رم -پاور وهارد سالمه و دمای قطعات مناسبه پس
چند حالت داره
یا ویندوز سون ایراد داره
یا در ویندوز سون یک درایور نصب نشده که اون درایوری که نصب نشده باعث ایجاد تداخل سخت افزاری میشه و بلو اسکرین میاد
یا باید اون درایور رو نصب کنید یا از کیس جدا کنید اون قطعه رو

ali_disslove
10-11-2010, 22:54
اگه تو ویندوز اکس پی صفحه ی آبی نمیاد یعنی رم -پاور وهارد سالمه و دمای قطعات مناسبه پس
چند حالت داره
یا ویندوز سون ایراد داره
یا در ویندوز سون یک درایور نصب نشده که اون درایوری که نصب نشده باعث ایجاد تداخل سخت افزاری میشه و بلو اسکرین میاد
یا باید اون درایور رو نصب کنید یا از کیس جدا کنید اون قطعه رو

ممنون از جوابه خیلی خوبتون

بله مطمئنم که xp مشکل نداره همین الان نرم افزاری که مشکل داره رو نصب کردم رگباری هم آهنگ عوض کردم قبلا هم تست کردم به هیچ عنوان ارور نمیده

اگه ماله درایوه پس چرا مینویسه dumping memory??

من توی 7 گرافیکو نصب کردم با صدا و مودم-کارت شبکه رو نصب نکردم فقط --درایو گرافیکم همیشه 1 ماه به یک ماه آخریشو میگیرم

ویندوزم مشکل نداره تاحالا 3ورژن 32 بیتی ریختم-احتمال داره 64 بیتی نصب کنم خوب شه ؟رمم 2 گیگه

خوب از کجا بفهمم کدوم قطعه مشکل داره؟؟؟نمیشه فهمید که

EXTREME
10-11-2010, 23:20
خوب کارت شبکرو که نصب نکردین یا از تو device managewr گزینه ی زرد رنگ رو disable کنید یا درایورشو نصب کنید
همون دراور نصب نشده ممکنه باعث ایجاد تداخل سخت افزاری بشه
چون تو اون ویندوزتون مشکلی ندارید پس سیستمتون سالمه

ali_disslove
10-11-2010, 23:49
خوب کارت شبکرو که نصب نکردین یا از تو device managewr گزینه ی زرد رنگ رو disable کنید یا درایورشو نصب کنید
همون دراور نصب نشده ممکنه باعث ایجاد تداخل سخت افزاری بشه
چون تو اون ویندوزتون مشکلی ندارید پس سیستمتون سالمه

احتمال داره چون 7 به رم فشار میاره رم عیب خودشو فقط توی 7 نشون بده؟

EXTREME
10-11-2010, 23:51
احتمال داره چون 7 به رم فشار میاره رم عیب خودشو فقط توی 7 نشون بده؟
بله سون نسبت به اکس پی حجم بیستری از رم و سی پی یو رو اشغال میکنه میتونهاز کم بودن حافظه ی مجازی
یا virtual memory باشه برو virtual memory رو زیاد کن بعد ریستارت کن سیستمو ببین درست میشه؟

ali_disslove
11-11-2010, 00:01
بله سون نسبت به اکس پی حجم بیستری از رم و سی پی یو رو اشغال میکنه میتونهاز کم بودن حافظه ی مجازی
یا virtual memory باشه برو virtual memory رو زیاد کن بعد ریستارت کن سیستمو ببین درست میشه؟

ببخشید من یه کم مبتدیم-چه جوری و از کجا زیاد کنم ؟البته در بازی ها تاحالا به مشکلی بر نخوردم -تمامی بازی های روز من بازی کردم

EXTREME
11-11-2010, 00:37
رو my computer راست کلیک کنید و peroperties رو بزنید
بعد گرینه ی advance system setting رو بزنید بعد سربرگ advance گزینه ی setting اولی رو بزنید
دوباره سربرگ advance و گزینه ی change حداکثر تا دوبرار رم و حداقل 16 مگ میتونید برای virtual memory در نظر بگیرید