PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست مشاوره ی خرید ماشین های اصلاح ( سر , صورت)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12

Milad4171
20-04-2014, 14:30
سلام دوستان

بنده چند سال قبل Panasonic ES4036S Shaver رو خریدم ولی بدلیل عدم داشتن کارایی مناسب و رضایت بخش اصلاح این دستگاه برای بنده، مخصوصا اصلاح موهای زیر چانه و گردن، با گذشت چند سالی که از خرید اون گذشت فقط 2 یا 3 بار بیشتر ازش استفاده نکردم و در نهایت هم با قیمتی بسیار پایین به یکی از دوستان واگذار شد.

مشکل بنده هم این بود که چون متاسفانه موهای صورتم زبر هست و مخصوصا در قسمت گردن در چند جهت رویش پیدا می کنه و بعد از کمی بلند شدن تو پوست گردن فرو می ریزه و باعث التهاب و جوش می شه، این دستگاه با وجود همه مزایایی که داشت برای بنده کارایی خوبی نداشت.

طبق مشورتی که با چند تن از دوستان و آرایشگرم داشتم پیشنهاد کردن که یک ماشین اصلاح با سر ساده مثل موزر تهیه کنم، ولی متاسفانه هرچی گشتم چیز مناسب و قابل اطمینانی پیدا نکردم، به همین دلیل از دوستان صاحب نظر درخواست راهنمایی دارم.

حدود هزینه هم 150 یا کمی بیشتر از اونه.

متشکرم

یکی از دوستان این مدل رو خریده . راضی هست :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قیمتش هم فکر کنم زیر 200 تومن باشه. 170 180 حدوداً

جناب مهندس
20-04-2014, 15:48
سلام دوست من
شب و روزت بخیر. برای همه چیز همیشه یه اولین باری وجود داره. اصلا نگران نباش. جواب سوالات رو به ترتیب میدم ولی این نکته رو فراموش نکن که هر دستگاه ریش تراشی ممکنه به هر نوع ریشی سازگار نباشه. خود من برای اولین بار یه دستگاه نورلکو ( norelco مارک قدیمی فیلیپس) داشتم. از این سه تیغه ها! محال ممکن بود باهاش اصلاح کنم و صورتم خون نیاد. واسه همین بی خیالش شدم و مدتهای مدیدی با تیغ اصلاح می کردم. بعد از چند سال یه دستگاه کروزر 3 براون گرفتم و متوجه شدم که این دستگاه با توری برای صورتم مناسب تره. ولی به هر حال اصلاح ایده آل رو باهاش نداشتم و بیشتر از مو زنش برای بدن استفاده می کردم. به نظرم هیچ راهی هم جز امتحان کردن واسه اینکه به فهمی چه نوع تیغه ای برای صورتت مناسبه وجود نداره.
نکته دوم هم اینکه حتی توی دفترچه خود دستگاه هم نوشته که حدود 3 هفته طول می کشه تا صورت آدم با روش اصلاح جدید عادت کنه. این یعنی ممکنه تو هفته های اول اصلاح راحتی نداشته باشی. من با علم به این موضوع و اینکه برای اصلاح با تیغ حداقل 3 روز از اصلاحم می گذشت و دوباره اصلاح می کردم، برای اصلاح هر روز یا یک روز درمیون ریش تراش رو انتخاب کردم.

و اما جواب سوالات:
1- اصولا دستگاههای ریش تراش ذاتا قابلیت ته ریش گذاشتن رو ندارن. مگر اینه دستگاهی مثل کروزر 3 اسنتخاب کنی که هم موزن داره و هم توری. به علاوه چند تا شانه هم برای اضافه کردن فاصله تیغ های دستگاه با صورت داره که میشه باهاش ته ریش گذاشت. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این لینکو بررسی کن. از منابع دیگه هم می تونی ببینی. مثلا تو یوتیوب.

2- موزن روی دستگاه ST25 برای تنظیم خط ریش یا ریش پرفسوری طراحی شده. نه اینکه نشه باهاش بدن رو زد. ولی کارایی چندانی نداره. اگر هم بخوای باهاش بدن رو کاملا شیو کنی چون مشکله زمان زیاد رو خواهی داشت، حتما تیغه دستگاه داغ میشه و اذیتت خواهد کرد. به هرحال من اصلاح بدن با st25 رو تجربه نکردم. چون موهای بدن رو هیچ وقت به صورت کامل شیو نمی کنم. در حد نیم سانت! دستگاه gb40 بدون شونه موها رو در حد نیم میلیمتر میزنه!

3- تو دفترچه برای اصلاح راحت تر استفاده از فوم رو پیشنهاد کرده. فقط برای اصلاح راحت تر مثلا توی اون 3 هفته اول. ولی دستگاه کاملا چه با فوم چه بدون فوم به صورت کامل اصلاح میکنه و بعد از اصلاح هیچ گونه زبری روی صورتت احساس نمی کنی. البته قلق اصلاح صورتت رو باید یاد بگیری و جهت خواب ریش ها رو توی مناطق مختلف صورت دستت بیاد. چون ریش تراش رو باید خلاف جهت رویش مو و با فشار مناسب روی صورتت حرکت بدی. اون تیغه وسطیه دستگاه هم موهای خابیده رو بلند می کنه و کوتاه می کنه که هیچ مویی از قلم نیفته! من صورتم رو وقتی با تیغ اصلاح میکردم به صورت برعکس جهت رویش ریش تیغ می زدم. (6 تیغ) الان هم با این دستگاه بعد از اصلاح دقیقا همون حس رو دارم. ولی این نکته رو هم باید بگم که به نظرم سرعت رشد ریشم وقتی با ماشین اصلاح می کتم کمی بیشتر شده به طوری که اگر صبح اصلاح کنم، شب روی صورتم کمی احساس زبری می کنم. شاید هم به این خاطر باشه که تیغ ریش رو کمی پایینتر از سطح پوست اصلاح میکنه. (این موضوع با تبلیغاتی که برای فیلیپس می کنن متفاوته. و برای فیلیپس این فقط جنبه تبلیغاتی داره)

4- از دستگاه gb40 هم کاملا راضیم. تیغ های بسیار تیزی داره! ولی شارژ شدنش خیلی طول میکشه، st25 توی تقریبا یک ساعت شارژ میشه و gb40 تقریبا 8 ساعت!!!! من می خواستم اول gb37 رو بخرم. به خاطر ظاهرش. ولی وقتی برای خرید رفتم موجود نداشت و gb40 رو خریدم. فقط طراحی و نوع پایه شارژرشون متفاوته. از نظر عملکرد فرق خاصی ندارن. هر سه دستگاه کاملا ضد آب هستن و قابل شست و شو. توی جعبه st25 و gb40 هم روغن مخصوص و فرچه مخصوص هم برای تمیز کاری موجوده. هر دو دستگاه (و دستگاه های قبلی هم که داشتم باید روغن کاری بشن) البته اینو بگم که چون من موهای بدم رو کوتاه می کنم و از ته نمی زنم در حالت خشک تجربه بهتری داشتم. چون بایه فوت موهای اضافه از دستگاه جدا می شن ولی اگه خیس باشه به دستگاه می چسبن.

اینم بگم که سری 5 براون بدون دستگاه شستشو تقریبا هم قیمت همین دستگاه st25 ه. من پاناسونیک رو بخاطر قدرت موتور بیشتر (چون ریش تقریبا ضخیمی دارم)، ژاپنی بودن، و اینک تجربه فیلیپس و براون رو داشتم و می خواستم پاناسونیک رو هم امتحان کنم، انتخاب کردم. مغازه دارها هم پاناسونیک رو از سری های هم قیمت براون بهتر می دونستن. ولی چون من تصمیمم خریدن مارک پاناسونیک بود، زیاد توی مشخصات براون دقیق نشدم. اگه خواستی بخری خودت هم یه بررسی بکن.

امیدوارم که جوابات رو به صورت کامل داده باشم.
اگر سوال دیگه ای بود و در حد معلومات من بود با کمال میل در خدمتم.
یک دنیا ممنونم از جواب خوب و کامل شما:n16:

من خودم از مشخصات st25 و lt20 خوشم اومده.
ولی نیاز به دستگاهی دارم که بشه ته ریش هم گذاشت. با راهنمایی های شما، تصمیم گرفتم که مثل شما، دو تا دستگاه بگیرم.
فکر می کنید، gb40 که دارید، علاوه بر اصلاح بدن، میتونه خوب و بی دردسر ریش رو بزنه (ته ریش بذارم)؟ با gb40 تا حالا ریشتون رو اصلاح کردید؟ (برای خدمت سربازی، یه همچین دستگاهی میخوام که بتونم ته ریش بذارم. فکر میکنید با gb40 میشه؟)
پ.ن.
gb40 کاملاً ضد آبه؟ یعنی ببریمش زیر دوش مشکلی پیش نمیاد؟ چند وقت یک بار باید روغنکاری بشه؟

bas ali
20-04-2014, 17:09
یک دنیا ممنونم از جواب خوب و کامل شما:n16:

من خودم از مشخصات st25 و lt20 خوشم اومده.
ولی نیاز به دستگاهی دارم که بشه ته ریش هم گذاشت. با راهنمایی های شما، تصمیم گرفتم که مثل شما، دو تا دستگاه بگیرم.
فکر می کنید، gb40 که دارید، علاوه بر اصلاح بدن، میتونه خوب و بی دردسر ریش رو بزنه (ته ریش بذارم)؟ با gb40 تا حالا ریشتون رو اصلاح کردید؟ (برای خدمت سربازی، یه همچین دستگاهی میخوام که بتونم ته ریش بذارم. فکر میکنید با gb40 میشه؟)
پ.ن.
gb40 کاملاً ضد آبه؟ یعنی ببریمش زیر دوش مشکلی پیش نمیاد؟ چند وقت یک بار باید روغنکاری بشه؟
دوست عزیز من حدود دو سالی هست که lt20 دارم و روزدرمیان باهاش اصلاح میکنم . باید بگم که عالیه ،صورتت رو مثل تیغ سفید میکنه و با وجود دو سال کارکرد مثل روز اولش کار میکنه .
پدرم هم براون سری 5 داره و چند باری با اون هم اصلاح کردم و راضی بودم ولی بنظرم اومد که پاناسونیک صورت رو بیشتر از ته میزنه و سفیدتر میکنه ولی بعلت دور بالاش صداش زیاده و زود هم داغ میکنه برای همین براون برای زیرگردن مناسب تره و کمتر جوش میزنی ولی عیبی که داره اینه که باید اول شارژش کنی و بعد بزنی و نمیتونی مستقیم با برق بزنی که خیلی ایراد بزرگیه

جناب مهندس
20-04-2014, 17:56
دوست عزیز من حدود دو سالی هست که lt20 دارم و روزدرمیان باهاش اصلاح میکنم . باید بگم که عالیه ،صورتت رو مثل تیغ سفید میکنه و با وجود دو سال کارکرد مثل روز اولش کار میکنه .
پدرم هم براون سری 5 داره و چند باری با اون هم اصلاح کردم و راضی بودم ولی بنظرم اومد که پاناسونیک صورت رو بیشتر از ته میزنه و سفیدتر میکنه ولی بعلت دور بالاش صداش زیاده و زود هم داغ میکنه برای همین براون برای زیرگردن مناسب تره و کمتر جوش میزنی ولی عیبی که داره اینه که باید اول شارژش کنی و بعد بزنی و نمیتونی مستقیم با برق بزنی که خیلی ایراد بزرگیه
ممنون از راهنمایی. فقط چون مزیت دو نوع ریش تراش رو فرمودید؛ این قسمت رو متوجه نشدم:

برای همین براون برای زیرگردن مناسب تره و کمتر جوش میزنی ولی عیبی که داره اینه که باید اول شارژش کنی و بعد بزنی و نمیتونی مستقیم با برق بزنی که خیلی ایراد بزرگیه

براون نمیتونه مستقیم با برق کار کنه؟ یا Lt20 ؟

دوست گرامی
ata1363 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شما برای اصلاح بدن و گذاشتن ته ریش (به زودی به خدمت سربازی میرم)، کدوم یکی از این مدل ها رو برتر میدونید؟

bas ali
20-04-2014, 18:06
براون با برق مستقیم نمیتونه بزنه و باید روی پایه مخصوص بزاری شارژ بشه .کلا پاناسونیک رو پیشنهاد میدم

ata1363
20-04-2014, 18:17
ممنون از راهنمایی. فقط چون مزیت دو نوع ریش تراش رو فرمودید؛ این قسمت رو متوجه نشدم:

براون نمیتونه مستقیم با برق کار کنه؟ یا Lt20 ؟

دوست گرامی
ata1363 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شما برای اصلاح بدن و گذاشتن ته ریش (به زودی به خدمت سربازی میرم)، کدوم یکی از این مدل ها رو برتر میدونید؟

gb40 کاملا ضد آبه!! حتی توی وان!! برادرم er217 داره. دستگاه بسیار بسیار خوبیه ولی فروشنده توصیه اکید می کرد که فقط تیغه هاشو با آب بشورید و خود دستگاه رو زیر دوش استفاده نکنید!!! در مورد روغن کاری هم نگرانی خاصی وجود نداره چون فقط روی تیغه ها و فنرهای زیر تیغه ها باید یک قطره روغن بریزید!!! همین!!! شاید بعد از هر 3 بار استفاده روغن کاری لازم باشه! خیلی هم کار ساده ایه.
gb40 و st25 همونطور که دوستمون گفتن فقط باید شارژ بشه بعد ازش استفاده کرد. ولی er 217 رو میتونی هم وقتی که به برق وصله استفاده کنی و هم از طریق باطری. lt20 هم هم میتونه با برق کار کنه و هم باطری. و بدیهیه که دستگاهی که مستقیم به برق وصله عاقلانه نیست زیر دوش ازش استفاده بشه. فکر می کنم که نداشتن امکان وصل شدم به برق برای اصلاح به خاطر ضدآب بودن 100% باشه.

در مورد ته ریش هم من فقط یکبار با gb40 اصلاح کردم و راضی بودم. راحت بود و سریع و یکدست! چون اصولا ته ریش نمی ذارم.

فکر کنم اگه دستگاهی مثل کروزر براون بگیری که در واقع 3 دستگاه در یک دستگاه است و ضد آبه و ارزونتر هم هست بیشتر به کارت بیاد. البته من خودم به شخصه معتقدم کلا دستگاههایی که چند دستگاه توی یک دستگاهن عملا کارایی حداکثری رو ندارن. بنا براین خودت باید تصمیم نهایی رو بگیری. دستگاه کروزر رو هم یه بررسی بکن به نظر من.

جناب مهندس
20-04-2014, 18:56
سپاس از راهنمایی هر دو دوست بزرگوار.

جناب مهندس
20-04-2014, 19:36
دوستان گرامی
برای خریدن محصولات پاناسونیک (با گارانتی و بی گارانتی) کجا بهتره برم؟
منوچهری؟
طرف کوچه برلن؟
طرف میدون فردوسی؟

پ.ن.
محصولات با کیفیت پاناسونیک رو، نیاز هست که حتماً گارانتی دار بخرم؟

majid_306
21-04-2014, 13:43
دوستان یک ماشین خوب جایگزین موزر معرفی کنید. حداقل اصلاح از 0.5 - 1 میلیمتر به بالا باشه.
آیا موزرهای موجود در بازار باز هم با کیفیت هستند یا از برندهای دیگه تهیه کنم.

ممنون

mf.designing
21-04-2014, 14:10
سلام به دوستان

من نیاز به یه ریش تراش دارم که این قابلیت هارو باهم داشته باشه :

- مثل موزر سگ جون و سخت کار باشه و تیغه مسطح داشته باشه ( یعنی از این 3 تیغ ها نباشه چون حساسیت داره پوستم !)
- بتونه از کمترین حالت (که فک کنم 0.5 میلی باشه) بزنه تا سایر درجه ها
- هم با باطری کار کنه و هم برق مستقیم (شارژ دهی بیشتر در اولویت)
- در صورت امکان ضد آب باشه کاملا و قابل شستشو نهایتا
- تیغ های مرغوب داشته باشه
...

در کل میخوام ماشینی باشه که بتونم هر ته ریشی که خواستم بتونم بزارم و بتونم با تنظیم درجات خط ریش مناسب ایجاد کنم و ...
اگه میشه همه گزینه هارو بگید

خیلی ممنون :n16:

a Truth Seeking
21-04-2014, 14:54
دوستان نظرتون در مورد Philips NT9145 برای برش مستقیم چیه؟

یک سری و سه شانه هم همراه دستگاه هست، از جایی که اون رو برای فروش داشتن پرسیدم گفتن که بدون این ها و بطور مستقیم هم قابل استفاده هست و حداقل از شماره یک اصلاح می کنه.

جناب مهندس
21-04-2014, 16:03
سلام به دوستان

من نیاز به یه ریش تراش دارم که این قابلیت هارو باهم داشته باشه :

- مثل موزر سگ جون و سخت کار باشه و تیغه مسطح داشته باشه ( یعنی از این 3 تیغ ها نباشه چون حساسیت داره پوستم !)
- بتونه از کمترین حالت (که فک کنم 0.5 میلی باشه) بزنه تا سایر درجه ها
- هم با باطری کار کنه و هم برق مستقیم (شارژ دهی بیشتر در اولویت)
- در صورت امکان ضد آب باشه کاملا و قابل شستشو نهایتا
- تیغ های مرغوب داشته باشه
...

در کل میخوام ماشینی باشه که بتونم هر ته ریشی که خواستم بتونم بزارم و بتونم با تنظیم درجات خط ریش مناسب ایجاد کنم و ...
اگه میشه همه گزینه هارو بگید

سلام
Panasonic GB40
Panasonci ER217
Panasonic GB50

brad pitt
21-04-2014, 17:10
سلام دوستان
کسی بادی گروم پاناسونیک هم داشته ؟ چجوره ؟

بین فیلیپس 2030 یا پاناسونیک es2265 کسی میدونه کدوم بهتره ؟

جناب مهندس
21-04-2014, 21:09
سلام دوستان
کسی بادی گروم پاناسونیک هم داشته ؟ چجوره ؟

بین فیلیپس 2030 یا پاناسونیک es2265 کسی میدونه کدوم بهتره ؟
سلام
من آخر هفته میخوام برم بخرم.
دوستان از پاناسونیک خیلی تعریف میکنن. هم ریش تراش و هم بادی گروم. 3 صفحه آخر همین تاپیک رو بخونید.

brad pitt
21-04-2014, 22:56
سلام
من آخر هفته میخوام برم بخرم.
دوستان از پاناسونیک خیلی تعریف میکنن. هم ریش تراش و هم بادی گروم. 3 صفحه آخر همین تاپیک رو بخونید.

سلام
پیشاپیش مبارک باشه
راستش من بیشتر برای قسمت کمر و .. میخوام
تعریف فیلیپس و شنیدم اما میگن پاناسونیک هم خیلی خوبه و بادی گرومش تیغ میزنه
خط زن اصلاح برای ریش هم دارم
حالا موندم کدومو بگیرم بادی گروم ؟

Mohammad_es66
22-04-2014, 14:06
برای اصلاخ سر و صورت در ارایشگاه غیر از موزر چی خوبه؟؟

kesafating
22-04-2014, 16:12
نظرتون درباره Remington BHT2000 Trimmer چیه؟ شنیدم مثل تیغ صفر میزنه!؟ و یه سوال دیگه اینکه گردن رو چطور میزنه ؟؟! مرسی :n11::n12:

masi2
25-04-2014, 09:12
سلام و درود دوستان گرامی من چندین صحفه این تایپیک را خوندم اما نتونستم پاسخی پیدا کنم که من مربوط باشه و یا جواب سوالم را پاسخ داده باشه در نتیجه این پست را ارسال کردم من صورت خیلی حساسی هست طوری که چه با اصلاح و چه بی اصلاح جوش میزنه اما بعد از اصلاح جوشها زیادتر میشه و یکمی عزابم بیشتر میشه و ریشم زیاد پرپشت نیست اما زخیم هست صورتم کاملا چرب هست طوری که وقتی دست به صورتم میزنم بدون این که چیزی به صورتم زده باشم دستم چرب میشه و همیشه ازین ژیلت های 5 تیغ شیکاگو گرون استفاده میکنم اسمش رو نمیدونم به فارسی چی هست و میخوام یک ماشین اصلاح بخرم که هی نخام پول به این ژیلت های گرون بدم و باعث نشه صورتم خراشیده و جوش بزنه ساز گار باشه با پوست های حساس و چرب و جوش دار لطفا من را راهنمایی کنید که چه مدل ماشین ریش تراش بخرم که زد اب باشه و مخصوص صورت من که حساس و چرب هست باشه نمیخوام چند کاره باشه یک کاره فقط کیفیت خوب میخوام تکنولوژیش مهم نیست کارایش مهمه ممنون میشم. قیمتشم حدود 600 یا 700 50 بالا یا پاین موردی نداره.

poyyesh
25-04-2014, 20:19
یه ماشین اصلاح موی سر و صورت میخوام واسه گذاشتن ته ریش و ریش بلن و خط گیری ریش پرو فسوری خلاصه یکی مثل موزر قدیمیا تا اونجایی م که بتونه ریشو نزدیک به صفر بزنه و بشه سری هایه اظافه رم ساپورت کنه شما چه مارکیو تو اینا پیشنهاد میدی کدوم از همه بهتره و قطعاتش گیر میاد و با کیفیت تر و گارانتی بهتری داره حتما شارژی باشه و زد اب هم بود چه بهتر ولی فرقی نداره کلا و جموجور قیمتشم مناسب باشه یه چیز عمری

کدوم برند و مدل

Mohammad_es66
26-04-2014, 04:33
اینجا از هر 20 تا یکی جواب میده

جناب مهندس
26-04-2014, 18:05
یه ماشین اصلاح موی سر و صورت میخوام واسه گذاشتن ته ریش و ریش بلن و خط گیری ریش پرو فسوری خلاصه یکی مثل موزر قدیمیا تا اونجایی م که بتونه ریشو نزدیک به صفر بزنه و بشه سری هایه اظافه رم ساپورت کنه شما چه مارکیو تو اینا پیشنهاد میدی کدوم از همه بهتره و قطعاتش گیر میاد و با کیفیت تر و گارانتی بهتری داره حتما شارژی باشه و زد اب هم بود چه بهتر ولی فرقی نداره کلا و جموجور قیمتشم مناسب باشه یه چیز عمری

کدوم برند و مدل

panasonic gb 40 قیمت 200 تومن (ضد آب)
panasonic gb50 قیمت 320 تومن (ضد آب)
panasonic er217 قیمت 210 تومن (ضد آب)

دستگاه های بالا، با گارانتی های مختلف (مخصوصاً آژند) گران تر هستند.

brad pitt
26-04-2014, 20:41
سلام
با بادی گروم میشه قسمت های ( موهای زیاد ) پشت کمر رو هم اصلاح کرد ؟
دسته ای چیزی که نداره که باعث بشه قسمت پشت بدن رو هم اصلاح کرد ؟

از دوستان کسی بادی گروم پاناسونیک نداشته بدونه چجوره کیفیتش ؟
یا همون 2040 فیلیپس بگیریم ؟ مانند تیغ میزنه ؟

ممنون

Mohammad_es66
27-04-2014, 06:41
پاناسونیک رو نمیدونم ولی 2040 فیلیپس که خیلی خوبه من الان 1 ساله دارم زیر دوش استفاده میکنم بهتر از تیغ میزنه ضد حساسیته من که ازش خیلی راضیم پایین کمر رو باهاش میزنم ولی که منظورت سر شونه هست رو نمیدونم چون سر شونه هام مو نداره ولی فکر نمیکنم نشه اگه ایینه مناسب تو حمام باشه میشه زد

mohsen0000000000
27-04-2014, 10:37
سلام.بادی گروم تا سقف 170 چی پیشنهاد میکنید ؟
فیلیپس PHILIPS TT2021 یا رمینگتون REMINGTON BHT300 چطورن؟
میخوام برای تمام نقاط بدن بشه استفاده کرد و در حد- 0 - هم بتونه بزنه

DIAZ
27-04-2014, 14:25
سلام و درود دوستان گرامی من چندین صحفه این تایپیک را خوندم اما نتونستم پاسخی پیدا کنم که من مربوط باشه و یا جواب سوالم را پاسخ داده باشه در نتیجه این پست را ارسال کردم من صورت خیلی حساسی هست طوری که چه با اصلاح و چه بی اصلاح جوش میزنه اما بعد از اصلاح جوشها زیادتر میشه و یکمی عزابم بیشتر میشه و ریشم زیاد پرپشت نیست اما زخیم هست صورتم کاملا چرب هست طوری که وقتی دست به صورتم میزنم بدون این که چیزی به صورتم زده باشم دستم چرب میشه و همیشه ازین ژیلت های 5 تیغ شیکاگو گرون استفاده میکنم اسمش رو نمیدونم به فارسی چی هست و میخوام یک ماشین اصلاح بخرم که هی نخام پول به این ژیلت های گرون بدم و باعث نشه صورتم خراشیده و جوش بزنه ساز گار باشه با پوست های حساس و چرب و جوش دار لطفا من را راهنمایی کنید که چه مدل ماشین ریش تراش بخرم که زد اب باشه و مخصوص صورت من که حساس و چرب هست باشه نمیخوام چند کاره باشه یک کاره فقط کیفیت خوب میخوام تکنولوژیش مهم نیست کارایش مهمه ممنون میشم. قیمتشم حدود 600 یا 700 50 بالا یا پاین موردی نداره.

سلام

بران سري هفت 790 يا 720
پاناسونيك lf51

من دومي رو با گارانتي خريدم و راضيم ولي اولي بدون گارانتي گير مياد و بهتر هم هست

poyyesh
27-04-2014, 20:23
panasonic gb 40 قیمت 200 تومن (ضد آب)
panasonic gb50 قیمت 320 تومن (ضد آب)
panasonic er217 قیمت 210 تومن (ضد آب)

دستگاه های بالا، با گارانتی های مختلف (مخصوصاً آژند) گران تر هستند.

عزیز ممنون که جواب دادی

تو مدلایه پاناسونیک مثلا دو مدل زیر تو چیا باهم فرق دارن ؟ گرونه کیفیت ساختش بالاتره یا بهتر اصلاح میکنه و صداش کمتره کلا ارزش داره مثلا 400 بدی یا نه فرق زیادی ندارن با یه مل 120 تومنی هم همون اصلا حو انجام میده و لازم نیس 300 بدی مدل بالاتر بگیری ؟؟؟

ارزونا

1.پاناسونیک Panasonic ER240

پاناسونیک Panasonic ER2403

گرونا

2.پاناسونیک Panasonic ER1611

پاناسونیک Panasonic ER1511

خودم الان موزر مدل 1400 اصلی المانی و دارم سه سال پیش 20 تومن خریدم ولی از دستم افتاد ناق ص شد ازش راضی بودم این مدلایه ارزون بالا از لحاظ کارایی و اصلاح بهتر از این مدل بهتره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گارانتی شون واقعا خدماتش خوبه یا مثل گارانتی گوشیایه موبایله یعنی همون کشکه ؟ واسه این پرسیدم میخوام از بانه بی گارانتی واصلی بخرم نظرت چیه ریسک داره

جناب مهندس
27-04-2014, 21:41
عزیز ممنون که جواب دادی

تو مدلایه پاناسونیک مثلا دو مدل زیر تو چیا باهم فرق دارن ؟ گرونه کیفیت ساختش بالاتره یا بهتر اصلاح میکنه و صداش کمتره کلا ارزش داره مثلا 400 بدی یا نه فرق زیادی ندارن با یه مل 120 تومنی هم همون اصلا حو انجام میده و لازم نیس 300 بدی مدل بالاتر بگیری ؟؟؟

ارزونا

گرونا

خودم الان موزر مدل 1400 اصلی المانی و دارم سه سال پیش 20 تومن خریدم ولی از دستم افتاد ناق ص شد ازش راضی بودم این مدلایه ارزون بالا از لحاظ کارایی و اصلاح بهتر از این مدل بهتره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گارانتی شون واقعا خدماتش خوبه یا مثل گارانتی گوشیایه موبایله یعنی همون کشکه ؟ واسه این پرسیدم میخوام از بانه بی گارانتی واصلی بخرم نظرت چیه ریسک داره

ارزونا

این دو تا اختلاف قیمت 10-15 تومنی دارن. پس نباید انتظار فرق خاصی رو بینشون داشته باشی.
توی مشخصاتشون دو تا فرق دیدم. 1- مدل 2403 به دلیل طراحیش، راحت تر میشه توی دست نگه داشت و دست کمتر خسته میشه. 2- مدل 2403 ضد آب هست.
کلاً فرق خاصی در کیفیت اصلاح نباید داشته باشن.

گرونا

توی مشخصاتشون، فرقی که دیدم اینه که 1611 رو میشه یک ساعت به برق زد و 50 دقیقه استفاده کرد. اما 1511 که ارزون تر هست رو میشه یک ساعت به برق زد و 70 دقیقه استفاده کرد! (البته شاید و شاید به خاطر موتور قوی تر 1611 هست که سریعتر شارژ رو خالی میکنه. شاید!)
نمی دونم چقدر عملکردشون فرق داره. ولی خودم همیشه موقع جنس خریدن، کالایی رو می خرم که دو روز دیگه نگم کاش گرون تره رو می خریدم.

خودم تازه er217 خریدم و کارم به گارانتی نیفتاده. ولی مطمئناً بدترین گارانتی رو گوشی ها دارن. پاناسونیک و بقیه ی برندهای معتبر داخل، همیشه سرویس خوبی به مشتری ها دادن.

من اگر امکانش رو داشتم، از بانه، ارزون می خریدم. چون جنس ژاپنی به این زودی خراب نمیشه. و بعد از دو سال هم که اگر بخواد خراب بشه، گارانتی تموم شده. پس جنس معتبر، نیاز چندانی به گارانتی نداره.

poyyesh
27-04-2014, 22:27
خیلی ممنون

راستش این مدت شارژ و ارگونومی و زیبایی برام اصلا فرقی نداره

فقط واسم مهم اینه که کیفیتش ( این مدل ارزونا ) با مدلایه بالاتر اصلاحش و کیفیت قطعات و عمری بدنش یکیه یا نه واسه اینکه مرددم بد جور

چون حقیقاتش اگه با همون هزینه کمتر خواسته هام برسم نمیخوام هزینه یه بیشتری بکنم

جناب مهندس
28-04-2014, 04:03
خیلی ممنون

راستش این مدت شارژ و ارگونومی و زیبایی برام اصلا فرقی نداره

فقط واسم مهم اینه که کیفیتش ( این مدل ارزونا ) با مدلایه بالاتر اصلاحش و کیفیت قطعات و عمری بدنش یکیه یا نه واسه اینکه مرددم بد جور

چون حقیقاتش اگه با همون هزینه کمتر خواسته هام برسم نمیخوام هزینه یه بیشتری بکنم

فقط واسم مهم اینه که کیفیتش ( این مدل ارزونا ) با مدلایه بالاتر اصلاحش و کیفیت قطعات و عمری بدنش یکیه یا نه
مسلماً اختلاف قیمت مدل های ارزون و گرون بی دلیل نیست.
چون با همه مدل ها کار نکردم، نمی تونم در مورد تفاوت کیفیت اصلاح شون نظر بدم. ولی در مورد کیفیت ساختشون، باید بگم که مثلاً جنس تیغه ی کالا های ارزون (حدود 200 تومن) از استیل ضد زنگ هست. گرون ترها از تیتانیوم و گرون ترهاش از آلیاژ نقره هست. پس شاید اختلاف کیفیت اصلاح خیلی نباشه، ولی مسلماً عمر تیغه ها، مدت زمان شارژ، جنس بدنه، ضد آب بودن و... فرق داره.

mohsen0000000000
28-04-2014, 09:34
سلام.بادی گروم تا سقف 170 چی پیشنهاد میکنید ؟ فیلیپس PHILIPS TT2021 یا رمینگتون REMINGTON BHT300 چطورن؟میخوام برای تمام نقاط بدن بشه استفاده کرد و در حد- 0 - هم بتونه بزنه

Amir-Rainman
28-04-2014, 10:07
با سلام
دوستان بین این سه مدل : Philips AT890/20 / Panasonic ES-SL41 / Remington R5150 کدوم رو پیشنهاد میدید؟

صورتم پُره (استخوانی نیست! ) ریشمم صافه، معمولا هم نمیزارم بیشتراز 3-4 میل بزرگتر بشه! زیر گردن هم چون چند مدته این ریش تراشم خوب نمیزنه این قسمت ُ مجبورم تیغ بزنم!!
خیلی مدته که ( یعنی از همون اول ) از ریش تراش با تیغه های گرد استفاده میکنم اگه الآن بخوام از پاناسونیک که تیغه هاش گرد نیست استفاده کنم، مشکلی پیش نمیاد ؟؟!! کدوم مدل تیغه ها زیر گردن رو بهتر میتراشن؟
در مورد عملکرد رمینگتون هم چیزی نشنیدم، خوبه؟ راضی کننده هست؟!
کلا یه ریش تراش میخوام تا حدود 300 که ضد آب باشه و خط زن هم داشته باشه،به جز این 3 مورد، موارد دیگه ای هم پیشنهاد میکنین؟
جنس تیغه Philips AT890/20 رو هم اگه کسی میدونه بگه؟
خودم بیشتر نظرم رو پاناسونیک ِکه جنس تیغه شم آلیاژ نقره ست

+ یه سوال یادم رفت بپرسم :n02: : ریش تراشای شارژی، چه شارژ داشته باشن یا شارژشون کامل تمام شده باشه، میشه زد به برق و استفاده کرد؟!

دیگه سوالا خیلی زیاد شد:n02:
:n16:

brad pitt
28-04-2014, 14:44
سلام
من دیروز عصر تقریبب 12 تا مغاز رفتم . شمردم انصافی

همه شون بیشتر روی پاناسونیک تاکید داشتند برای ریش تراش . دیگه بس پرسیدم نشد در مورد بادی گروم بپرسم
اگر میشه یکی ته و توشو در بیاره ببینیم بادی گرومای فیلیپس بهترن یا پاناسونیک ؟

ریش تراشهمه فروشنده ها روی مارک پاناسونیک و علی الخصوص LF51 تاکید داشتند و میگفتند عالی ( عالی با یه حالت خاص )

omid705
01-05-2014, 01:11
سلام به تمامی دوستان

اول لازمه از همه تشکر کنم که اطلاعات خوبشون رو در اختیار امثال من ناشی میزارن تا بتونم درست انتخاب کنم :n16:

سوالی که داشتم و تقریبا هیچکس بهش اشاره ای نکرده به جز یکی دو مورد خیلی محدود ! قیمت قطعات و همچنین میزان نیاز به تعویض قطعات هستش.

من قصد خرید یک ریش تراش فویلی دارم،ترجیحا پاناسونیک.

اما نمیدونم آیا تیغش کند میشه؟
نیاز به تعویض داره؟

فویل روش چطور؟
اون هرگز نیاز به تعویض پیدا خواهد کرد؟

و اگر نیاز پیدا میکنه در چه شرایطی؟

داخل یه سایت دیدم قیمت فویل پاناسونیک رو 228 هزار تومان زده بود!

اگر زود به زود نیاز به تعویض باشه خیلی ناجوره!

ممنون میشم دوستانی که تجربه استفاده دارند توضیح بدن :n18:

Alfredo
01-05-2014, 06:29
من ديروز رفتم فردوسي، مايع شستشوي براون خريدم، اصلش ٣٥ تومن بود. ايرانيش ٨ تومن !

Amir-Rainman
01-05-2014, 07:03
دوستان کسی تجربه کار با یکی از اینا Philips AT890/20 و Panasonic ES-SL41 رو داره؟

یه کمکی به ما بکنین بریم یکیش ُ بخریم!

من بیشتر تو مدل تیغه شک و تردید دارم، نمیدونم تیغه های گرد خوبه یا این پاناسونیک!

omid705
01-05-2014, 12:00
دوستان کسی تجربه کار با یکی از اینا Philips AT890/20 و Panasonic ES-SL41 رو داره؟

یه کمکی به ما بکنین بریم یکیش ُ بخریم!

من بیشتر تو مدل تیغه شک و تردید دارم، نمیدونم تیغه های گرد خوبه یا این پاناسونیک!

فکر میکنم خوب به نوع استفاده شما برمیگرده

برداشتی که من از خوندن حدود 15 صفحه این انجمن داشتم اینه که تیغه های گرد ظاهرا با بعضی از پوستهای حساس کمی ناسازگاره و زیر گردن رو هم خوب نمیزنه اما در عوض صورت رو سفید میکنه

اما فویلی ها برای زیر گردن و بدن مناسب تره

من خودم شخصا پاناسونیک رو ترجیح میدم

تجربه کار با این دو مل رو نداشتم اما هم با مدلای دیگه پاناسونیک هم فیلیپس کار کردم

فیلیپس واسه پوست من که خیلی هم حساس نیست هم زیر گردن رو زخم میکرد هم پر از جوش میشد

اما پاناسونیک خیلی بهتر بود،گرچه اونم زیر گردن رو تعریفی نمیتراشه اما بهتر از فیلیس بود...

Amir-Rainman
01-05-2014, 12:24
فکر میکنم خوب به نوع استفاده شما برمیگرده

برداشتی که من از خوندن حدود 15 صفحه این انجمن داشتم اینه که تیغه های گرد ظاهرا با بعضی از پوستهای حساس کمی ناسازگاره و زیر گردن رو هم خوب نمیزنه اما در عوض صورت رو سفید میکنه

اما فویلی ها برای زیر گردن و بدن مناسب تره

من خودم شخصا پاناسونیک رو ترجیح میدم

تجربه کار با این دو مل رو نداشتم اما هم با مدلای دیگه پاناسونیک هم فیلیپس کار کردم

فیلیپس واسه پوست من که خیلی هم حساس نیست هم زیر گردن رو زخم میکرد هم پر از جوش میشد

اما پاناسونیک خیلی بهتر بود،گرچه اونم زیر گردن رو تعریفی نمیتراشه اما بهتر از فیلیس بود...

دقیقا منم مشکل زیر گردن دارم ، تا حالا با مدل فویل اصلاح نکردم ولی با تیغه گرد که همیشه اصلاح میکنم زیر گردن زخم میشه و جوش میزنه که اکثر اوقات مجبور میشم زیر گردن رو تیغ بزنم !!!
پاناسونیک یا فیلیپس بودنش زیاد برام فرقی نداره
فقط تا جایی که فهمیدم این مدب پاناسونیک فقط 20 دقیقه شارژ نگه میداره ( یه جا نوشته بود 15 ساعت شارژ 21 دقیقه استفاده !!!! احتمال زیاد الکی بود:n02: )
فلیپس هم که انگار باید حتما شارژ داشته باشه تا کار کنه، مستقیم با برق شهر کار نمیکنه !!!

جناب مهندس
01-05-2014, 17:02
دقیقا منم مشکل زیر گردن دارم ، تا حالا با مدل فویل اصلاح نکردم ولی با تیغه گرد که همیشه اصلاح میکنم زیر گردن زخم میشه و جوش میزنه که اکثر اوقات مجبور میشم زیر گردن رو تیغ بزنم !!!
پاناسونیک یا فیلیپس بودنش زیاد برام فرقی نداره
فقط تا جایی که فهمیدم این مدب پاناسونیک فقط 20 دقیقه شارژ نگه میداره ( یه جا نوشته بود 15 ساعت شارژ 21 دقیقه استفاده !!!! احتمال زیاد الکی بود:n02: )
فلیپس هم که انگار باید حتما شارژ داشته باشه تا کار کنه، مستقیم با برق شهر کار نمیکنه !!!
دقیقاً درست نوشته.
در صفحه ی زیر، وسط های صفحه، روی specifications کلیک کنید:

نوشته 15 ساعت برای شارژ شدن، 21 دقیقه استفاده ممتد. البته مسلماً با برق مستقیم هم میتونید کار کنید.

صفحه خود پانا هم همینو نوشته:

--------------------------

من خودم ریش تراش Pana ER217 دارم. 8 ساعت شارژ میزنم، 50 دقیقه استفاده میکنم (زیر دوش). در خارج از محیط حموم هم، میشه مستقیم به برق وصل میکنم.

mf.designing
01-05-2014, 17:12
دوستان نظرشون در مورد موزرهای جدید و قابل شارژ چیه ؟! قیمتاشون در چه حدودیه ؟! شاپ آنلاین ایرانی هست که بفروشه ؟
و اینکه موزرهای قدیمی رنگ مشکی یا سفید چطورن و چه فرقی با موزر معروف دارن ؟!

omid705
01-05-2014, 18:09
digikala یه سری مدلهاش رو داره اما تجربه ای ندارم در استفاده ازشون

Amir-Rainman
01-05-2014, 19:18
دقیقاً درست نوشته.
در صفحه ی زیر، وسط های صفحه، روی specifications کلیک کنید:

نوشته 15 ساعت برای شارژ شدن، 21 دقیقه استفاده ممتد. البته مسلماً با برق مستقیم هم میتونید کار کنید.

صفحه خود پانا هم همینو نوشته:

.

با این اوصاف حدودا باید برای هر بار استفاده 15 ساعت شارژ بشه !!!
اگه با برق مستقیم هم استفاده بشه، ضد آب بودنش عملا بکار نمیاد

------------------------

از دوستان کسی با Panasonic ES-RT53 و ES-RT60 کار کرده؟؟
تیغه های از جنس فولاد زد زنگ چه تفاوت هایی با تیغه های از جنس آلیاژ نقره دارن؟ نازک یا کلفت بودن فویل ها تو اصلاح تأثیر گذارن؟!!!

15 ساعت برای یه بار استفاده، زمان کمی هم نیست بعد معلوم نیست این دو مدل چطوری تو 1 ساعت شارژ کامل میشن و 45 دقیقه میشه استفاده کرد !!!

omid705
01-05-2014, 21:04
فولاد ضد زنگ قابلیت ورقه شدن نسبتا خوبی داره و مقاومت به خوردگیش هم خوبه البته در مقابل آب مقطر یا محیز های اسیدی آسیب میبینه

اما آلیاژ نقره میتونه بسیار نازک و در عین حال مستحکم ورق بشه و تیغه هایی بسیار تیز رو ایجاد کنه

در ضمن ضد حساسیت هم هست،به همین دلیل در قدیم برای تشخیص سمی بودن یا نبودن قضا از ظروف نقره استفاده میکردن

البته آلیاژ نقره مسلما گرون قیمت تر هستش.اما معمولا با استفاده درست هرگز کند نخواهد شد.

در مورد ضخامت فویل هم اطلاعی ندارم متاسفانه!!!

جناب مهندس
01-05-2014, 21:10
با این اوصاف حدودا باید برای هر بار استفاده 15 ساعت شارژ بشه !!!
اگه با برق مستقیم هم استفاده بشه، ضد آب بودنش عملا بکار نمیاد

------------------------

از دوستان کسی با Panasonic ES-RT53 و ES-RT60 کار کرده؟؟
تیغه های از جنس فولاد زد زنگ چه تفاوت هایی با تیغه های از جنس آلیاژ نقره دارن؟ نازک یا کلفت بودن فویل ها تو اصلاح تأثیر گذارن؟!!!

15 ساعت برای یه بار استفاده، زمان کمی هم نیست بعد معلوم نیست این دو مدل چطوری تو 1 ساعت شارژ کامل میشن و 45 دقیقه میشه استفاده کرد !!!
خوب RT60 با مدل SL41 حدود 60 تومن اختلاف قیمت داره. باید باتری بهتری هم داشته باشه.

ولی من به شما پیشنهاد میکنم مدل ST25 بگیرید و خیال خودتون رو راحت کنید.

omid705
01-05-2014, 21:12
فولاد ضد زنگ قابلیت ورقه شدن نسبتا خوبی داره و مقاومت به خوردگیش هم خوبه البته در مقابل آب مقطر یا محیز های اسیدی آسیب میبینه

اما آلیاژ نقره میتونه بسیار نازک و در عین حال مستحکم ورق بشه و تیغه هایی بسیار تیز رو ایجاد کنه

در ضمن ضد حساسیت هم هست،به همین دلیل در قدیم برای تشخیص سمی بودن یا نبودن قضا از ظروف نقره استفاده میکردن

البته آلیاژ نقره مسلما گرون قیمت تر هستش.اما معمولا با استفاده درست هرگز کند نخواهد شد.

در مورد ضخامت فویل هم اطلاعی ندارم متاسفانه!!!

brad pitt
02-05-2014, 09:23
دستگاه بادی گروم کدامیک ؟؟
فیلیپس 2030 یا پاناسونیک ES2265 یا فیلیپس 2040 ؟
فیلیپس 2040 با 2030 چه فرقی داره ؟

Amir-Rainman
02-05-2014, 11:12
خوب RT60 با مدل SL41 حدود 60 تومن اختلاف قیمت داره. باید باتری بهتری هم داشته باشه.

ولی من به شما پیشنهاد میکنم مدل ST25 بگیرید و خیال خودتون رو راحت کنید.

بطور اتفاقی نظر یکی از کاربرا در مورد ST25 رو دیدم ( فک کنم صفحه 185 بود ) دیگه وایستادم از اون صفحه به بعد رو خوندم:n02:
هر کسی خرید، راضی بود

یکم از بودجه م بالاتره ولی کاملا مشخصه که ارزش خرید داره

majid_306
04-05-2014, 14:02
دوستان نظرشون در مورد موزرهای جدید و قابل شارژ چیه ؟! قیمتاشون در چه حدودیه ؟! شاپ آنلاین ایرانی هست که بفروشه ؟
و اینکه موزرهای قدیمی رنگ مشکی یا سفید چطورن و چه فرقی با موزر معروف دارن ؟!

موزرهای شارژی قیمتشون 340-360 هست.
بین دو مدل موزر کدوم رو پیشنهاد میدید:
- MOSER 1400
همون موزر قدیمی با موتور دور 6000 و قدرت 10 وات و قیمت 70 تومن
- MOSER PRIMAT
موتور حرفه ای بدن توقف با دور 3000 قدرت 15 وات و قیمت 160 تومن
این تفاوت و تناقض بین دور موتور با قدرت اون برام قابل درک نیست! کدوم گزینه بهتره؟

brad pitt
04-05-2014, 15:08
سلام
سفیده بهتره
با گارانتی سلفچگان طلایی بگیرید . آرایشگرای بالاشهر اکثرن سفیده رو دارن

majid_306
05-05-2014, 11:52
سلام
سفیده بهتره
با گارانتی سلفچگان طلایی بگیرید . آرایشگرای بالاشهر اکثرن سفیده رو دارن
توی کاتالوگش هم نوشته مدل سفید موتورش حرفه ای و بدون توقف هست. ولی دور موتور کمترش نسبت به مدل 1400 منو سر در گم کرده!:n13:

brad pitt
07-05-2014, 21:33
دوستان کسی جدیدن بادی گروم ( ماشین اصلاح بدن ) نخریده ؟؟

Ali*Reza
08-05-2014, 17:15
سلام.

چند روز پیش یک فروند دستگاه Panasonic ES-LF51 به قیمت 670 حریداری شد !

چندتا عکس و یه مقدار توضیح مختصر :

دستگاه فقط با باتری قابل استفاده هست و توسط برق مستقیم عمل نمیکنه که میتونه یک نقطه ضعف باشه.
شارژ کامل باتری حدود 1 ساعت طول میکشه. من 5 بار اصلاح انجام دادم ( زمان اصلاح : 10 تا 15 دقیقه ) که بعد از 5 بار استفاده شارژ باتری به اتمام رسید.
کاملا ضد آب هست و قابل شستشو.
بعد از چند دقیقه اصلاح تیغه های دستگاه یه مقدار گرم میشه که تقریبا قابل تحمل هست.
من به شخصه از اصلاحش راضی هستم. زیر گردنم خیلی حساسه و معمولا بعد از هر بار اصلاح ملتهب میشه و جوش میزنه ولی فعلا با این ماشین مشکلی نداشتم و برای شخص من بهترین حسنش همینه.

brad pitt
08-05-2014, 21:49
سلام.

چند روز پیش یک فروند دستگاه Panasonic ES-LF51 به قیمت 670 حریداری شد !

چندتا عکس و یه مقدار توضیح مختصر :

دستگاه فقط با باتری قابل استفاده هست و توسط برق مستقیم عمل نمیکنه که میتونه یک نقطه ضعف باشه.
شارژ کامل باتری حدود 1 ساعت طول میکشه. من 5 بار اصلاح انجام دادم ( زمان اصلاح : 10 تا 15 دقیقه ) که بعد از 5 بار استفاده شارژ باتری به اتمام رسید.
کاملا ضد آب هست و قابل شستشو.
بعد از چند دقیقه اصلاح تیغه های دستگاه یه مقدار گرم میشه که تقریبا قابل تحمل هست.
من به شخصه از اصلاحش راضی هستم. زیر گردنم خیلی حساسه و معمولا بعد از هر بار اصلاح ملتهب میشه و جوش میزنه ولی فعلا با این ماشین مشکلی نداشتم و برای شخص من بهترین حسنش همینه.

سلام
مبارکتون باشه
ممنون از اطلاع رسانی تون
در حد تیغ میزنه ؟ لطفا در مورد کیفیت شیوش یکم توضیح بدید واقعن ممنون

Ali*Reza
08-05-2014, 22:05
سلام
مبارکتون باشه
ممنون از اطلاع رسانی تون
در حد تیغ میزنه ؟ لطفا در مورد کیفیت شیوش یکم توضیح بدید واقعن ممنون

ممنون.
بله از لحاظ میزان اصلاح مشابه تیغ هست.
از لحاظ کیفیت هم بنظرم خوبه. مخصوصا برای پوستهای حساس و ملتهب.

brad pitt
09-05-2014, 10:31
خوب فعلن بحث خرید ریش تراش ما مشخص شد و همون LF51 رو میگیرم

فقط مونده ماشین اصلاح بدن که موندک فیلیپس 2030 بگیرم یا پاناسونیک ES2265 ?
میگن فیلیپس ها خوبه اما پاناسونیکا تازه اومده . کسی استفاده نکرده ؟

mehrabooni
09-05-2014, 12:25
بهترین ماشین اصلاح بدن چیه میخوام بخرم . قیمت مهم نیست کیفیت شیو برام مهمه . بعضی وقتا جنسی که ارزونه از جنسی که گرونه بهتره

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

troy200489
13-05-2014, 17:44
با سلام
من میخوام یه ماشین واسه اصلاح موی سر به صورت حرفه ای بگیرم که ازش هم ریش هامو کوتاه کنم و هم واسه کوتاه موی سر استفاده کنم . .
تو رنج 300 تا 600 هزار تومن واسه این ماشین در نظر گرفتم . .
اول از همه اگه باشه شارژی و برقی باشه باتریشم خوب باشه میخوام اصلاح به صورت مرتب یک دست باشه باشه . ..
حداقل انتظاری که دارم در حد یه موزر باشه ولی شارژی باشه مثل مورز با دوام و با کیفیت باشه حداقلم به اندازه موزر خوب اصلاح کنه . .البته چون موزر دارم الان دنبال بهتر از موزر هستم
یه مدل پیدا کردم نظرتون در مورد این مدل چیه؟؟؟
Panasonic ER1611 Hair Clipper

sasan.69
13-05-2014, 17:57
یه ماشین معرفی کنید که بشه ته ریش گذاشت خیلی هم گرون نباشه

جناب مهندس
15-05-2014, 04:31
مدل panasonic gb40 (شارژی هست + ضد آب)
مدل panasonic er217 (هم شارژی و هم با برق مستقیم کار میکنه + ضد آب)

* هر دو مدل بالا، مو و ریش رو از شماره 0.5 به بالا کوتاه میکنند. یعنی انتظار 6تیغه رو نداشته باشید.
من خودم مدل er217 رو دارم و خیلی راضی هستم.

Ali_softcenter
15-05-2014, 04:55
من الان یک سال هست LF-51 دارم...اوایل راضی بودم ولی الان چندان خوب نمیزنه! من موقعی که 400 تومن بود خریدم...واقعا 670 نمی ارزه!

aminkhan2014
15-05-2014, 05:02
تا500 تومن چه مدلهایی پیشنهاد میدهید؟

brad pitt
15-05-2014, 14:06
من الان یک سال هست LF-51 دارم...اوایل راضی بودم ولی الان چندان خوب نمیزنه! من موقعی که 400 تومن بود خریدم...واقعا 670 نمی ارزه!

سلام
چرا ؟

یعنی LV61 و LV65 خیلی فرق میکنه ؟

AmirC
16-05-2014, 10:42
ریش تراش برای صورت حساس گه از ته بزنه بین براون و فیلیپس کدومشون رو با چه مدلی پیشنهاد می کنید

mehrabooni
16-05-2014, 14:31

من هم همینطور
میشه یکی معرفی کنید

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

DIAZ
17-05-2014, 11:29
ریش تراش برای صورت حساس گه از ته بزنه بین براون و فیلیپس کدومشون رو با چه مدلی پیشنهاد می کنید

سري هفت براون

جناب مهندس
17-05-2014, 21:25
تا500 تومن چه مدلهایی پیشنهاد میدهید؟
Panasonic ES-ST25

Alcatel.
18-05-2014, 06:43
تو 1/2 سال اخیر بادی گروم جدید نیومده؟
تایپیک مرتبط تر پیدا نکردم.

Don_Saeed
18-05-2014, 11:45
تو 1/2 سال اخیر بادی گروم جدید نیومده؟
تایپیک مرتبط تر پیدا نکردم.

از این جدیدتر نیاومده

Alcatel.
18-05-2014, 16:59
از این جدیدتر نیاومده

ینی این از tt2040 جدیدتره؟ کاراییش هم بیشتره؟

poyyesh
18-05-2014, 22:21
سلامی مجدد

بین اینا کدومو خودت پیشنهاد میدی هم مقرون به صرفه هم تا چند سال خرکار باشه و اصلاح خوبو تمیز

و اینکه گارانتیه اژند شامل چه چیزایی میشه کامل ؟

این ریش تراش ها نگهداریشون چطوریه بعد چه مدتی باید تیغه و ... رو عوض کرد شامل گارانتی میش

1. Panasonic ES-LF51

2.Panasonic ES-LT50

3.Panasonic ES-LT20

4.Panasonic ES-ST25

5.Panasonic ES-GA20

6.Panasonic ES-RT60

مثلا گزینه 1 و 2 و 3 فرقشون تو چه به نظر خودت اختلاف 100 تا 150 هزاری می ارزه اولی رو بخرم و بیخیال گزینه سوم و ... حتی گزینه 6 بشم

اگه 350 تومنی کارمو را میندازه اونو بخرم وگرنه اجبارا میتونم تا 650 تومن هم هزینه کنم ( با اینحساب که یه جنسی بخرم تا 8 و9 سال مثل روز اول کار بده و عالی باشه و بعدا نگم چرا 150 بیشتر ندادم اونو بگیرم )

از یه سر م ال اف 51 از نظر کارایی اش دقیقا مثل مدلایه بالایه 1200000 هه مثله Panasonic ES-LV81 یا
Panasonic ES-LV95 هه با قیمت کمتر درسته فرقشون اون دستگاه خشک کنه کاراییشون تو سایت اژند یکه بله ؟؟؟

ممنون

sasan.69
18-05-2014, 22:28

ریش تراش موزر چطوره؟ ارزش خرید داره؟ یه مدل مشابه هم مکس زده اون چطوره؟ لطفا راهنمایی کنید

.misagh.
18-05-2014, 22:50
براون حرف نداره
من چندساله دارم استفاده میکنم با اینکه چندبار از دستم افتاد ولی مثه روز اولشه
کلا خیلی ازش راضیم

جناب مهندس
19-05-2014, 15:22
سلامی مجدد

بین اینا کدومو خودت پیشنهاد میدی هم مقرون به صرفه هم تا چند سال خرکار باشه و اصلاح خوبو تمیز

و اینکه گارانتیه اژند شامل چه چیزایی میشه کامل ؟

این ریش تراش ها نگهداریشون چطوریه بعد چه مدتی باید تیغه و ... رو عوض کرد شامل گارانتی میش

1. Panasonic ES-LF51

2.Panasonic ES-LT50

3.Panasonic ES-LT20

4.Panasonic ES-ST25

5.Panasonic ES-GA20

6.
Panasonic ES-RT60

مثلا گزینه 1 و 2 و 3 فرقشون تو چه به نظر خودت اختلاف 100 تا 150 هزاری می ارزه اولی رو بخرم و بیخیال گزینه سوم و ... حتی گزینه 6 بشم

اگه 350 تومنی کارمو را میندازه اونو بخرم وگرنه اجبارا میتونم تا 650 تومن هم هزینه کنم ( با اینحساب که یه جنسی بخرم تا 8 و9 سال مثل روز اول کار بده و عالی باشه و بعدا نگم چرا 150 بیشتر ندادم اونو بگیرم )

از یه سر م ال اف 51 از نظر کارایی اش دقیقا مثل مدلایه بالایه 1200000 هه مثله Panasonic ES-LV81 یا
Panasonic ES-LV95 هه با قیمت کمتر درسته فرقشون اون دستگاه خشک کنه کاراییشون تو سایت اژند یکه بله ؟؟؟

ممنون
سلام
من باشم، به گزینه 5 و 6 اصلاً فکر نمی کنم.
گزینه هام، به ترتیب، از شماره 1 تا 4 (دقیقاً همین مدل هایی که نوشتید) هست.

مسلماً گزینه 1 بهتر از 4 هست. ولی اگر بخواهید موضوع price to performance رو در نظر بگیرید (قیمت نسبت به کارایی) اونوقت گزینه 4 مقرون به صرفه هست. یعنی اختلاف قیمت 1 و 4 نزدیک به 200 تومن هست؛ ولی در عمل، گزینه 1 کمی بهتر هست. و ممکنه به خاطر صرفه اقتصادی، شما گزینه 4 رو انتخاب کنید. که خوب انتخاب بدی هم نیست.
ولی کلاً فارغ از اختلاف قیمتشون، من گزینه 1 رو بیشتر می پسندم.

kasra_khan2003
19-05-2014, 15:55
سلام،

مدل Panasonic ESLT70 با قیمت حدود ۵۰۰ هزار تومان، معقول هست؟ من تا حالا Braun داشتم، اما الان دنبال یه ریش تراش هستم که وقتی صورت خیس و نمدار هست یا ریش یکم بلندتر هست هم بتونه ریش رو بزنه.

poyyesh
19-05-2014, 21:13
سلام
من باشم، به گزینه 5 و 6 اصلاً فکر نمی کنم.
گزینه هام، به ترتیب، از شماره 1 تا 4 (دقیقاً همین مدل هایی که نوشتید) هست.

مسلماً گزینه 1 بهتر از 4 هست. ولی اگر بخواهید موضوع price to performance رو در نظر بگیرید (قیمت نسبت به کارایی) اونوقت گزینه 4 مقرون به صرفه هست. یعنی اختلاف قیمت 1 و 4 نزدیک به 200 تومن هست؛ ولی در عمل، گزینه 1 کمی بهتر هست. و ممکنه به خاطر صرفه اقتصادی، شما گزینه 4 رو انتخاب کنید. که خوب انتخاب بدی هم نیست.
ولی کلاً فارغ از اختلاف قیمتشون، من گزینه 1 رو بیشتر می پسندم.

جناب مهندس خیلی ممنون همون گزینه یک از همه بهتره یه بار خرج میکنی واسه یه عمر

اینجا با گارانتی 650 کمتر گیر مید اینکه تو امازون 126 اودلاره که باید بشه 416000 تومن 250

تومن واسه گارانتی واقعا بی انصافیه تازه اونا با ارزز مرجع 2600 میارن اصلا گارانتی واسه یه جنس ژاپنی معنایی نداره فک کنم 10 15 سال راحت کار کنه اخ نگه به هر حال ببینم بی گارانتی اصلی گیر میارم یا نه

عزیز تو این لینک زیر یه مدل دیگه هست که 5 دلار فرق داره با ال اف 51 ولی تو سایت اژند نداره این مدل چطوره به نظرت اگه یکی بتونه برام بیاره کدوم مدل بهتره ؟

جناب مهندس
19-05-2014, 21:41
جناب مهندس خیلی ممنون همون گزینه یک از همه بهتره یه بار خرج میکنی واسه یه عمر

اینجا با گارانتی 650 کمتر گیر مید اینکه تو امازون 126 اودلاره که باید بشه 416000 تومن 250

تومن واسه گارانتی واقعا بی انصافیه تازه اونا با ارزز مرجع 2600 میارن اصلا گارانتی واسه یه جنس ژاپنی معنایی نداره فک کنم 10 15 سال راحت کار کنه اخ نگه به هر حال ببینم بی گارانتی اصلی گیر میارم یا نه

عزیز تو این لینک زیر یه مدل دیگه هست که 5 دلار فرق داره با ال اف 51 ولی تو سایت اژند نداره این مدل چطوره به نظرت اگه یکی بتونه برام بیاره کدوم مدل بهتره ؟

در مورد مدل ES-LA63:
توی همون صفحه آمازون نوشته که این مدل نسبت به ES-LF51 ، دارای آپشن های Multi-Flex Pivoting Head وUltra-Thin Vibrating Outer Foil هست.
کلاً فکر نمی کنم اختلاف 4 دلاری، بتونه تغییر شگرفی به وجود بیاره. ولی اگر کسی بتونه براتون بیاره (با قیمت مناسب، نسبت به ایران)، مدل ES-LA63 میتونه بهتر باشه. وگرنه اختلاف خاصی ندارن که شما بخواهید هزینه بیشتری کنید.

در مورد گارانتی هم با شما موافقم. گارانتی معمولاً یک یا دوساله هست. و جنس ژاپنی هم توی 2 سال، آخ نمیگه. پس عملاً گارانتی برای جنس های معتبر (با این اختلاف قیمت) فایده نداره.

من خودم به تازگی برای گذاشتن ته ریش، مدل Panasonic ER217 رو گرفتم. گارانتی آژند 265 تومن بود. هیچ جا کمتر از 240 قیمت ندادن. از فردوسی با گارانتی آریاکیش خریدم 190 تومن. درسته که به احتمال زیاد، ممکنه این آریاکیش، گارانتی متفرقه محسوب بشه و در صورت خرابی، پول تعمیر رو کامل بگیره. ولی آخه جنس ژاپنی که توی یکی دو سال خراب نمیشه. برای همین به جای 265 تومن با گارانتی آژند، 190 تومن با گارانتی آریاکیش گرفتم.

شما هم یه سر به فردوسی بزن، قیمت ها حداقل 50 تومن زیر قیمت سایت ها هست.

poyyesh
20-05-2014, 20:31
بهترین کارو کردی عزیز کلا به نظر من گارانتی زیر 12 سال واسه جنس اصلی ژاپنی معنی نداره :n02: لامصب کیفیتشون عالیه

از این مدل راضی هستی شما نسبت به موزر بهتره یا تفاوت زیادی ندارن از لحاظ صدا و گرم کردن و زدن ریش ( ریشو کامل باهاش بزنی نسبت به ریش تراش یا تیغ مثله چند روز بعد تیغ یا ریش تراشه ؟ ) و اصلاح مویه سر ؟؟

البته به فردوسی دسترسی ندارم

bestmovie
20-05-2014, 20:44
ریش تراش های فیلیپس اگه اصلی باشه ساخت هلند بهترین هستند خودم 6 ساله دارم مثل روز اول کار میکنه ریش نسبتا بلند هم راحت میزنه

Golbarg01
20-05-2014, 20:58
سلام دوستان
یه ریش تراش می خواستم بگیرم حدود 200 - 300 تومن
البته به 200 نزدیکتر باشه بهتره
می خوام صورت رو از ته بزنه بدون درد و ذوق ذوق
بد هم نزنه
خلاصه اینکه چه مدلی رو پیشنهاد می کنید؟
زیاد آشنایی ندارم
ریش تراش خوب حداقل چه قیمتی داره؟

جناب مهندس
21-05-2014, 04:44
بهترین کارو کردی عزیز کلا به نظر من گارانتی زیر 12 سال واسه جنس اصلی ژاپنی معنی نداره :n02: لامصب کیفیتشون عالیه

از این مدل راضی هستی شما نسبت به موزر بهتره یا تفاوت زیادی ندارن از لحاظ صدا و گرم کردن و زدن ریش ( ریشو کامل باهاش بزنی نسبت به ریش تراش یا تیغ مثله چند روز بعد تیغ یا ریش تراشه ؟ ) و اصلاح مویه سر ؟؟

البته به فردوسی دسترسی ندارم

از این مدل راضی هستی شما نسبت به موزر بهتره یا تفاوت زیادی ندارن
این مدلی که من گرفتم (panasonic er217) قیمتش 190 تومن هست؛ موزر 70 تومن هست.
واسه من، هم با برق مستقیم کار میکنه و هم میشه 8 ساعت با برق شارژش کنم و 50 دقیقه بدون سیم ازش استفاده کنم.
واسه من ساخت ژاپن هست و موزرهای بازار، اسماً ساخت آلمان و در اصل، ساخت چین هستن.
این مدل، تیغه ضد زنگ داره، تیغه های موزر معمولی هست.
خوش دست بودن و...
ولی از حق نگذریم، فکر میکنم کیفیت اصلاح هر دو مدل یکسان باشه. این اختلاف قیمت هم به خاطر، اصلاح بی سیم (داشتن باتری) و ساخت ژاپن و جنس تیغه هست. وگرنه (فکر میکنم) کیفیت اصلاح هردو یکسان هست.

( ریشو کامل باهاش بزنی نسبت به ریش تراش یا تیغ مثله چند روز بعد تیغ یا ریش تراشه ؟
راستش این مدل، میتونه ریش رو از شماره 0.5 به بالا بزنه و نمیتونه مثل تیغ، 6تیعه بزنه. من هم برای گذاشتن ته ریش، این مدل رو گرفتم.

و اصلاح مویه سر ؟؟
یک بار، موهای خواهر زاده ام رو باهاش زدم، خیلی خوب و یکدست زد.

سلام دوستان
یه ریش تراش می خواستم بگیرم حدود 200 - 300 تومن
البته به 200 نزدیکتر باشه بهتره
می خوام صورت رو از ته بزنه بدون درد و ذوق ذوق
بد هم نزنه
خلاصه اینکه چه مدلی رو پیشنهاد می کنید؟
زیاد آشنایی ندارم
ریش تراش خوب حداقل چه قیمتی داره؟
توی این رنج قیمت، مدل مناسبی که بتونه انتظارات شما رو برآورده کنه، فکر نمیکنم وجود داشته باشه.
درضمن، ریش تراش های این رنج، اگر هم بتونن صورت رو خوب بزنن، مسلماً در اصلاح ریش زیر گلو، شما رو ناامید میکنن (کسانی هستن که ریش تراش های 300 تومنی استفاده میکنن و باز برای اصلاح زیر گلو، از همون تیغ استفاده میکنن.)
پیشنهاد میکنم کمی بودجه تون رو افزایش بدید و سراغ panasonic st25 برید.

AMIR MOHAMMAD . M
22-05-2014, 15:49
سلام

من یه ریش تراش برا پدرم میخواستم بخرم .

مشخصاتی که میخوام :

بتونه ریش های بلند و ضخیم رو با نمره 0 کامل و بی درد بزنه.

تو رطوبت کم مثل عرق بدن بتونه کار کنه و آسیب نبینه.

بشه باهاش تا مثلا نمره چهار ریش زد ( داریم؟ )

خط انداختن باهاش راحت باشه.

قیمت هم مناسب باشه و فکر کنم حدود 400 ، 500 تومن کافی باشه.

مدلای شارژی و برقی هم زیاد فرقی نداره برام ولی اگه دو منظوره باشه بهتره.

جناب مهندس
22-05-2014, 19:08
سلام

من یه ریش تراش برا پدرم میخواستم بخرم .

مشخصاتی که میخوام :

بتونه ریش های بلند و ضخیم رو با نمره 0 کامل و بی درد بزنه.

تو رطوبت کم مثل عرق بدن بتونه کار کنه و آسیب نبینه.

بشه باهاش تا مثلا نمره چهار ریش زد ( داریم؟ )

خط انداختن باهاش راحت باشه.

قیمت هم مناسب باشه و فکر کنم حدود 400 ، 500 تومن کافی باشه.

مدلای شارژی و برقی هم زیاد فرقی نداره برام ولی اگه دو منظوره باشه بهتره.

سلام
یه مدل فیلیپس بود، به قیمت حدود 560-570 تومن که سرش عوض میشد (برای اصلاح 6تیغ و گذاشتن ته ریش)
ولی به نظر خودم:
1- فکر میکنم فیلیپس های سه تیغ (چرخشی) نتونه زیر گلو رو به خوبی صورت بزنه (این نظر منه. شاید اشتباه باشه)
2- کلاً مدل هایی که چند کار رو با هم انجام میدن، اون چند کار رو به صورت 100% عالی انجام نمیدن. پس پیشنهاد میکنم برای اصلاح 0 و همچنین ته ریش، دو تا دستگاه بگیرید.

AMIR MOHAMMAD . M
22-05-2014, 19:27
سلام
یه مدل فیلیپس بود، به قیمت حدود 560-570 تومن که سرش عوض میشد (برای اصلاح 6تیغ و گذاشتن ته ریش)
ولی به نظر خودم:
1- فکر میکنم فیلیپس های سه تیغ (چرخشی) نتونه زیر گلو رو به خوبی صورت بزنه (این نظر منه. شاید اشتباه باشه)
2- کلاً مدل هایی که چند کار رو با هم انجام میدن، اون چند کار رو به صورت 100% عالی انجام نمیدن. پس پیشنهاد میکنم برای اصلاح 0 و همچنین ته ریش، دو تا دستگاه بگیرید.

پس بریم سراغ یه دستگاه برای اصلاح ریش با نمره 0 که فکر مکینم هزینه هم کمتر میشه.( البته سری یا شونه که بهش اضافه بشه فکر کنم بتونه نمره اصلاح رو افزایش بده! )

ممنون میشم معرفی کنید.

یه سرچ هم زدم برای خط انداختن مثل اینکه یه دستگاه 2 کاره باید گرفت و نمیشه مثلا یه حالت شونه طوری داشته باشه . درسته؟

همونطور که گفتم برا پدرم میخوام و نمیخوام اذیتش کنه. مثلا زیر گلوش رو نزنه و یا از بیخ نزنه!

جناب مهندس
23-05-2014, 06:12
پس بریم سراغ یه دستگاه برای اصلاح ریش با نمره 0 که فکر مکینم هزینه هم کمتر میشه.( البته سری یا شونه که بهش اضافه بشه فکر کنم بتونه نمره اصلاح رو افزایش بده! )

ممنون میشم معرفی کنید.

یه سرچ هم زدم برای خط انداختن مثل اینکه یه دستگاه 2 کاره باید گرفت و نمیشه مثلا یه حالت شونه طوری داشته باشه . درسته؟

همونطور که گفتم برا پدرم میخوام و نمیخوام اذیتش کنه. مثلا زیر گلوش رو نزنه و یا از بیخ نزنه!

البته سری یا شونه که بهش اضافه بشه فکر کنم بتونه نمره اصلاح رو افزایش بده!
این که می فرمایید شونه بهش اضافه بشه، برای ماشین هایی مثل موزر (Moser) و از این دست هست. که نمیتونن به معنی واقعی کلمه، 6تیغه بزنن.
شما یا باید ریش تراش خطی (مثل مدل های پاناسونیک) بگیرید و یا چرخشی (مثل مدل های فیلیپس). که البته در حالت عادی، بهشون شونه وصل نمیشه.
ولی مدل های حدود 600 تومنی و بالاتر فیلیپس رو دیدم که سرشون عوض میشه (کلاً قسمت سرش رو میشه جدا کرد). با اونها میشه ته ریش گذاشت. ولی کلاً این نوع دستگاه های چندکاره پیشنهاد نمیشن.

به نظرم یه دستگاه مثل panasonic st25 برای 6تیغه کردن بگیرید و یه دستگاه مثل panasonic gb40 یا pana er217 برای ته ریش گذاشتن. این دستگاه ها ضد آب هم هستن.
درضمن، از فردوسی، میتونید این دستگاه ها رو با گارانتی های مختلف، حتی 50 تومن زیر قیمت سایت ها بخرید.

AMIR MOHAMMAD . M
23-05-2014, 10:24
این که می فرمایید شونه بهش اضافه بشه، برای ماشین هایی مثل موزر (Moser) و از این دست هست. که نمیتونن به معنی واقعی کلمه، 6تیغه بزنن.
شما یا باید ریش تراش خطی (مثل مدل های پاناسونیک) بگیرید و یا چرخشی (مثل مدل های فیلیپس). که البته در حالت عادی، بهشون شونه وصل نمیشه.
ولی مدل های حدود 600 تومنی و بالاتر فیلیپس رو دیدم که سرشون عوض میشه (کلاً قسمت سرش رو میشه جدا کرد). با اونها میشه ته ریش گذاشت. ولی کلاً این نوع دستگاه های چندکاره پیشنهاد نمیشن.

به نظرم یه دستگاه مثل panasonic st25 برای 6تیغه کردن بگیرید و یه دستگاه مثل panasonic gb40 یا pana er217 برای ته ریش گذاشتن. این دستگاه ها ضد آب هم هستن.
درضمن، از فردوسی، میتونید این دستگاه ها رو با گارانتی های مختلف، حتی 50 تومن زیر قیمت سایت ها بخرید.

ممنون

قیمت panasonic st25 چند هست؟

گارانتی خاصی نمیشه براش تعریف کرد؟

کجای فردوسی؟

jorj
23-05-2014, 21:18
سلام
می خواستم ماشین اصلاح برای اصلاح موی بدن و قسمت های حساس معرفی بفرمایید. پست های دوستان دیدم که پاناسونیک er 206 معرفی شده بود.. رفتم گارانتی آژند سرویس. هم سطح این مدل مدل های زیادی هستش . چی توصیه می فرمایید؟
ضمن اینکه یه قسمت به نام body shaver که 2 تا ماشین (ES 2263و ES 2265)اصلاح داخلش داشت . می خواستم ببینم از دوستان کسی با این مدل ها کار کرده ؟( برای اصلاح موهای جنسی بدن؟ من نمی خوام که کاملا شیو بکنه و از ته بزنه . ضمن اینکه می خوام آدم زخمی نکنه . الان با موز اصلاح می کنم زخمی زیلی می کنی آدم :n02:)

مرسی

Alcatel.
24-05-2014, 16:30
سلام
می خواستم ماشین اصلاح برای اصلاح موی بدن و قسمت های حساس معرفی بفرمایید. پست های دوستان دیدم که پاناسونیک er 206 معرفی شده بود.. رفتم گارانتی آژند سرویس. هم سطح این مدل مدل های زیادی هستش . چی توصیه می فرمایید؟
ضمن اینکه یه قسمت به نام body shaver که 2 تا ماشین (ES 2263و ES 2265)اصلاح داخلش داشت . می خواستم ببینم از دوستان کسی با این مدل ها کار کرده ؟( برای اصلاح موهای جنسی بدن؟ من نمی خوام که کاملا شیو بکنه و از ته بزنه . ضمن اینکه می خوام آدم زخمی نکنه . الان با موز اصلاح می کنم زخمی زیلی می کنی آدم :n02:)

مرسی

سلام
من ES2265 دارم راضی ام
یه مدت کار کنی یاد میگیری از کدوم قسمتش برای کجا استفاده کنی
یه تریمر داره یه شیور و پشتش یه چیزی مثه همون موزر اما کوچیکترش
با تریمرش در جهت رویش موها بزنی یه کوچولو میمونه دیگه از ته نمیزنه

Rasivell
25-05-2014, 00:38
سلام.. میگن این Lf51 و کلا مدلای این شکلی.... تیغ و فویلش که بعد یک سال باید عوض کنی حالا کمی بیشتر و یا زودتر.. حدودا نزدیک 300 تومانه!!!!! اره راست میگن ؟ کسی اطلاع دقیق داره!؟

Hamed-M1
30-05-2014, 07:07
سلام من میخوام یه ریش تراش خوب بخرم که عمری باشه و به این زودیا خراب نشه. من خودم الان یه موزر دارم ولی اصلا برای ریش مناسب نیست چون ریش ها رو از ته نمیزنه و مثل ته ریش گذاشتن میمونه. حالا این ریش تراش هایی که من تو دیجی کالا دیدم یک سری برش مستقیم بودن یک سری چرخشی کدومش بهتره؟ اینا موهای زیر بینی یا زیر لب رو خودب میزنن بعد مثل تیغ های معمولی ژیبت از ته میزنه؟ من کلا ادم پر مویی هستم اگه میشه راهنمایی کنید در مورد جنس تیغه چی باشه بهتره؟ استیل ضدزنگ، سرامیک، تیتانیوم؟

nimahandsomboy
30-05-2014, 12:11
بنده یه ماشین برای اصلاح موی سر میخوام

ارزون باشه
موزر نمیخوام دارم و بدرد نمیخوره یه مدل بالاتر چی هست

تا 100 تومن یا 150 چه مدلی هست؟؟

dvb2sat
30-05-2014, 14:04
دوستان این سری کروزر براون چطوره ؟ مخصوصا" سری 4 و 6
من میخوام موهای بدنمو بزنم و صورت ؟ زیاد هم پرمو نیستم ...

moslem47
04-06-2014, 20:13
دوستان زیر 200 تومن چی پیشنهاد میکیند؟
ماشین اصلاح صورت در حد صفر بزنه . حداقل 3-4 سال کار کنه

Jayfiend
05-06-2014, 15:50
تا 150 چی پیشنهاد میشه؟

hedi44
06-06-2014, 07:51
سلام به همه ی دوستان عزیز
با تشکر از راهنمایی های قبلی شما
من میخوام بهترین ماشین اصلاحی که در حال حاضر تو بازار ایران موجود هست رو برای صورت خیلی حساس خودم بگیرم...
لطفا راهنمایی کنید که چه مارک و مدلی بهترینه؟
قیمت اصلا مهم نیست
خودم braun799cc رو تحقیق کردم که بگیرم ولی تو بازار ایران موجود نیست
نظرتون در مورد آخرین مدلهای براون و پاناسونیک چی هست؟
و آیا برند پاناسونیک به پای رقبای خودش در زمینه ی ریش تراش رسیده و جواب پس داده یا هنوز زوده؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

جناب مهندس
06-06-2014, 08:21
سلام به همه ی دوستان عزیز
با تشکر از راهنمایی های قبلی شما
من میخوام بهترین ماشین اصلاحی که در حال حاضر تو بازار ایران موجود هست رو برای صورت خیلی حساس خودم بگیرم...
لطفا راهنمایی کنید که چه مارک و مدلی بهترینه؟
قیمت اصلا مهم نیست
خودم braun799cc رو تحقیق کردم که بگیرم ولی تو بازار ایران موجود نیست
نظرتون در مورد آخرین مدلهای براون و پاناسونیک چی هست؟
و آیا برند پاناسونیک به پای رقبای خودش در زمینه ی ریش تراش رسیده و جواب پس داده یا هنوز زوده؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام
من پاناسونیک رو پیشنهاد میکنم.
مدل های 400 تومن به بالا، سرعت 13000 دور در دقیقه دارند که واقعا بالاست. شما اگر مدل های 700 تومن به بالای پاناسونیک رو بگیرید، سرعت 14000 دور در دقیقه دارند که بسیار عالی و مناسب هست. این سرعت بالای پاناسونیک چند تا مزیت و عیب داره:
1- سرعت بالا، زمان اصلاح رو کم میکنه و سریعتر اصلاح میکنید. که خیلی خوبه.
2- صدای ماشین های پانا، به واسطه همین سرعت بالا، از ماشین های فیلیپس و براون بیشتره. (که به نظر من اشکالی نداره. مهم کیفیت و سرعت اصلاح هست.)
3- سرعت بالای پانا باعث میشه تیغه هاش سریعتر داغ کنن و بعد از 10 دقیقه اصلاح، کمی گرما رو روی پوست صورت احساس کنید (اونقدر گرم نمیشه که آزار دهنده باشه)

اگر دنبال بهترین و گرون ترین دستگاه ها هستید؛ مطمئناً هر سه برند پانا و فیلیپس و براون عالی هستند و هیچکدوم شما رو ناامید نمیکنن. ولی ترجیح خودم، پاناسونیک هست.

hedi44
06-06-2014, 09:51
با تشکر از راهنمایی دوست عزیرم
بچه ها به نظرتون پاناسونیک که ادعا داره سریع ترین موتور دنیا و تیز ترین تیغه های دنیا رو برا ریش تراش هاش استفاده میکنه حقیقت داره و با این تفاسیر پاناسونیک آیا براون و فیلیپس کیفیت تیغه هاش از پاناسونیک ضعیف تر هست؟

moslem47
07-06-2014, 18:53
دوستان زیر 200 تومن چی پیشنهاد میکیند؟
ماشین اصلاح صورت در حد صفر بزنه . حداقل 3-4 سال کار کنه

پیشنهادی نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

775e
08-06-2014, 07:46
پیشنهادی نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

مدل های ریمنگتون رو می تونید ببینید..

یک سوال دوست ریمنگتون کجایه.(ساخت کدوم کشوره)
/

Jayfiend
08-06-2014, 23:43
مدل های ریمنگتون رو می تونید ببینید..

/

رمینگتون برند امریکایی (دفتر مرکزیش تو نیویورکه)

جناب مهندس
09-06-2014, 17:39
/
ممکنه تحت لیسانس شرکت آمریکایی، توی کشور چین ساخته و مونتاژ بشه.
شاید هم فقط مونتاژش توی چین باشه.
به هرحال یه ارتباطی به چین داره که انقدر ارزون (نسبت به برندهای دیگه) هست.

nimahandsomboy
10-06-2014, 19:24

ارزون باشه

کسی اطلاعی نداره؟؟؟

nimahandsomboy
10-06-2014, 20:18

ارزون باشه

کسی اطلاعی نداره؟؟؟

Jayfiend
11-06-2014, 13:25
من بین این دو مدل موندم کدومو بخرم اساتید راهنمایی کنن
Philips HQ6996

Remington F4800

KAMYK
12-06-2014, 20:38
من می خوام یک ریش تراش پاناسونیک مدل st-25 بخرم ولی فروشنده میگفت تیغه و لوازم ریش تراشهای پاناسونیک پیدا نمیشه به نظرتون چقدر درسته

Dejagah
12-06-2014, 21:49
دوستان یه ریش تراش خوب که تقریبا مثل تیغ بزنه معرفی کنید. قیمتشم هرچی ارزونتر بهتر ولی جنس درستی باشه و عمری کار کنه واسم :n01:

jjrkblue
16-06-2014, 16:52
سلام.من سال 88 یه ریش تراش پاناسونیک 3 تیغه نانو مدل ES8232 ساخت ژاپن گرفتم و تقریبا دو روز یکبار استفاده میکردم.به تازگی توری فویل روییش به اندازه حدود 4-3 میلیمتر سوراخ شده.وقتی به نمایندگی آژند سرویس اصفهان مراجعه کردم گفتند توری و قاب رویی این مدل موجود نیست اگر هم باشه قیمتش حدود 160 هزار تومنه همچنین قیمت تیغه هاش حدود 85 هزار تومنه (مجموعا حدود 250 هزار تومان).البته تیغه هاش آنچنان کند نشده که قابل استفاده نباشه ولی سوراخ روی توری فویل کم کم داره پیشرفت میکنه و کمی باعث سوزش پوست خصوصا زیر گلو میشه.حالا دوستانی که ریش تراش فیلیپس داشتند ممکنه بفرمایند که توری و تیغه های ریش تراش آنها بهد از چند سال و با چند بار استفاده در هفته واقعا احتیاج به تعویض پیدا کرده و قیمت و موجودیت قطعاتش در بازار چطوره؟البته منظورم چیزی که تو دفترچه راهنماش نوشته نیست و عملیشه.ممنون از توجه دوستان

QSEVEN
21-06-2014, 00:03
من بین این دو مدل موندم کدوم بهتره ؟؟

Remington-R8150-Shaver Rotary Shaver

Remington F7800 Foil Shaver

در ضمن هر کدمش نوشتم چطوریه فرقشون چیه مثلا فویل شیور با راتوری شیور ؟؟؟؟؟

QSEVEN
21-06-2014, 14:45
کسی نیست ؟

DIAZ
23-06-2014, 09:47
من بین این دو مدل موندم کدوم بهتره ؟؟

Remington-R8150-Shaver Rotary Shaver

Remington F7800 Foil Shaver

در ضمن هر کدمش نوشتم چطوریه فرقشون چیه مثلا فویل شیور با راتوری شیور ؟؟؟؟؟

به نظر سيستم فويلي بهتره . من پاناسونيك فويلي دارم وراضي هستم

a_rudi
23-06-2014, 22:57
به نظر سيستم فويلي بهتره . من پاناسونيك فويلي دارم وراضي هستم

فویلی بهتره و دقت بیشتری در صاف کردن نقاط چاله چوله داره
اما کلا تیغ و استفاده از خمیر و فوم مناسب بهتره

brad pitt
24-06-2014, 14:51
سلام

دوستان از لحاظ قدرت و کیفیت شیو آیا فرقی بین LV61 و LV95 هست ؟

من میخوام LV61 بگیرم . خواستم بدونم 100-150 بیشت بذارم LV95 بگیرم آیا فرقی داره ؟

ممنون

sata91
24-06-2014, 15:08
فلیپس بخر اصلشو

a_rudi
24-06-2014, 19:07
سلام

من میخوام LV61 بگیرم . خواستم بدونم 100-150 بیشت بذارم LV95 بگیرم آیا فرقی داره ؟

ممنون

بیشترین تفاوت مدلهای نزدیک به هم در باطری و شارژر هستش

alien_69
25-06-2014, 10:01
سلام من یک ماشین اصلاح برای بدن میخوام

یکی از دوستان به من ماشین اصلاح
Philips TT2030
را به من معرفی کرد. من یک ماشین اصلاح میخوام که به راحتی بتونم زیربغل و پایین تنه رو اصلاح کنم
من تو یه کلیپ خارجی یه ماشین اصلاح دیدم که دنبال همچون چیزی میگردم که طرف راحت زیر بغل و پایین تن خودش رو با صابون کفی کرد بعد مثل ژیلت از این ماشین اصلاح استفاده کرد و به راحتی اصلاح کرد
اگه کسی میتونه یه کمکی بکنه دیگه
:n02:
اینم ایدی یاهوم هست اگه تو یاهو بگه که دیگه شرمنده کرده من رو :n02:
eshnayder_69@yahoo.com

peidayepenhan
25-06-2014, 10:31
سلام

ممنون

سلام، چرا lv65 نمیگیری که هم جدیدتره و هم سنسور تشخیص ضخامت داره؟ تنها فرقشم با lv95 دستگاه شستشوهه

brad pitt
25-06-2014, 14:44
سلام، چرا lv65 نمیگیری که هم جدیدتره و هم سنسور تشخیص ضخامت داره؟ تنها فرقشم با lv95 دستگاه شستشوهه

ممنون از پاسختون
سنسور تشخیص ضخامت کاربردش چی هست ؟

پس LV65 بگیرم ؟ 6 تیغ هست دیگه ؟
ممنون

peidayepenhan
25-06-2014, 15:58
ممنون از پاسختون
سنسور تشخیص ضخامت کاربردش چی هست ؟

پس LV65 بگیرم ؟ 6 تیغ هست دیگه ؟
ممنون

هم این و هم lv61 پنج تیغ هستند
برای آشنایی با سنسور هوشمند میتونین لینک زیر رو مشاهده کنید

anet311
26-06-2014, 21:54
دوستان بنده میخوام یک دستگاه اصلاح بدن بگیرم
لطفا راهنمایی کنید

میخوام پا رو مثل شیشه صاف کنه.. و به پوست آسیب نزنه...

* ژیلت اصلا نمی خوام.
* اپیلاتور به خاطر عوارض بدی مثل لک و موی زیر پوست نمی خوام.
* موبر به خاطر بوش که حموم رو پر میکنه نمی خوام.
* لیزر هم ریسکش رو نمی پذیرم، چون هنوز عوارض دراز مدتش مشخص نیست.

پس ظاهرا تنها انتخاب من ماشین اصلاح هست

به نظر شما چه ماشین های اصلاحی عالی هستند؟

قیمت هم حدود 500 مد نظر بنده هست؛ البته اگر مورد خاصی باشه قیمت هم برام مهم نیست.

با تشکر

103892
27-06-2014, 15:24
سلام.به نظرتون بین Philips RQ1250 و Panasonic ST25 و Panasonic LF51 کدامیک از نظر دوام قطعات و کیفیت اصلاح بهتر است؟آیا سنسور هوشمند که در ST25 وجود دارد آنقدر تاثیر دارد که باعث برتری کیفیت اصلاح نسبت به LF51 شود یا نه؟نظرتان راجع به ریش تراش Philips RQ 1250 چیست؟ممنون

jjrkblue
27-06-2014, 15:31
سلام.من سال 88 یه ریش تراش پاناسونیک 3 تیغه نانو مدل ES8232 ساخت ژاپن گرفتم و تقریبا دو روز یکبار استفاده میکردم.به تازگی توری فویل روییش به اندازه حدود 4-3 میلیمتر سوراخ شده.وقتی به نمایندگی آژند سرویس اصفهان مراجعه کردم گفتند توری و قاب رویی این مدل موجود نیست اگر هم باشه قیمتش حدود 160 هزار تومنه همچنین قیمت تیغه هاش حدود 85 هزار تومنه (مجموعا حدود 250 هزار تومان).البته تیغه هاش آنچنان کند نشده که قابل استفاده نباشه ولی سوراخ روی توری فویل کم کم داره پیشرفت میکنه و کمی باعث سوزش پوست خصوصا زیر گلو میشه.حالا دوستانی که ریش تراش فیلیپس داشتند ممکنه بفرمایند که توری و تیغه های ریش تراش آنها بهد از چند سال و با چند بار استفاده در هفته واقعا احتیاج به تعویض پیدا کرده و قیمت و موجودیت قطعاتش در بازار چطوره؟البته منظورم چیزی که تو دفترچه راهنماش نوشته نیست و عملیشه.ممنون از توجه دوستان
کسی از دوستان نیست که ما را راهنمایی کنه و تجربه اش را با ما در میون بگذاره؟

Ali_softcenter
28-06-2014, 13:10

پاناسونیک چه ربطی به فیلیپس داره؟

jjrkblue
28-06-2014, 19:35
سلام.من سال 88 یه ریش تراش پاناسونیک 3 تیغه نانو مدل ES8232 ساخت ژاپن گرفتم و تقریبا دو روز یکبار استفاده میکردم.به تازگی توری فویل روییش به اندازه حدود 4-3 میلیمتر سوراخ شده.وقتی به نمایندگی آژند سرویس اصفهان مراجعه کردم گفتند توری و قاب رویی این مدل موجود نیست اگر هم باشه قیمتش حدود 160 هزار تومنه همچنین قیمت تیغه هاش حدود 85 هزار تومنه (مجموعا حدود 250 هزار تومان).البته تیغه هاش آنچنان کند نشده که قابل استفاده نباشه ولی سوراخ روی توری فویل کم کم داره پیشرفت میکنه و کمی باعث سوزش پوست خصوصا زیر گلو میشه.حالا دوستانی که ریش تراش فیلیپس داشتند ممکنه بفرمایند که توری و تیغه های ریش تراش آنها بهد از چند سال و با چند بار استفاده در هفته واقعا احتیاج به تعویض پیدا کرده و قیمت و موجودیت قطعاتش در بازار چطوره؟البته منظورم چیزی که تو دفترچه راهنماش نوشته نیست و عملیشه.ممنون از توجه دوستان کسی از دوستان نیست که ما را راهنمایی کنه و تجربه اش را با ما در میون بگذاره؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ويرايش پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جواب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جواب بصورت نقل قول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

امروز, 14:10 #2120 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ali_softcenter ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حـــــرفـه ای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تاريخ عضويتAug 2011پست ها1,523

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته شده توسط jjrkblue [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پاناسونیک چه ربطی به فیلیپس داره؟

دوستان عزیز.میخوام یه ریش تراش جدید بگیرم.در مورد پاناسونیک تجربه دارم اما از فیلیپس نه.برای همین دوست دارم از تجربیات دیگران استفاده کنم. میخوام بدونم آیا ریش تراش فیلیپس هم توری روی تیغه هاش سوراخ میشه و اگه میشه بعد از چه مدت استفاده؟همچنین تیغه هاش بعد از چه مدت استفاده احتیاج به تعویض پیدا میکنن؟میخوام نتیجه بگیرم آیا با مواردی که قبلا در مورد قیمت قطعات پاناسونیک عرض کردم،از نظر کیفیت اصلاح و دوام قطعات فیلیپس بهتره یا پاناسونیک؟ (البته کلا منظورم از فیلیپس مدلهای RQ است).با تشکر

moslem47
30-06-2014, 20:45
دوستان ماشین اصلاح زیر 200 تومن چی پیشنهاد میکنید؟
قابلیت کوتاه کردن مو صورت از 0.1 میلیمتر به بالا یعنی در حد صفر

a_rudi
01-07-2014, 04:03
دوستان ماشین اصلاح زیر 200 تومن چی پیشنهاد میکنید؟
قابلیت کوتاه کردن مو صورت از 0.1 میلیمتر به بالا یعنی در حد صفر

ماشینهای از نوع تریمر باید انتخاب کنید.
مثل موزر و این شکل

--------------------------------
▶▶▶▶ارسال از موبایل، ابزاری اعتیاد آور◀◀◀◀

mohammadg846
02-07-2014, 18:43
نظرتون راجع به این میکروتاچ مکس که هی تبلیغ میکنن چیه؟؟micro touch max چجوریاس؟؟

mohammadg846
02-07-2014, 18:58
من تو یه کلیپ خارجی یه ماشین اصلاح دیدم که دنبال همچون چیزی میگردم که طرف راحت زیر بغل و پایین تن خودش رو با صابون کفی کرد بعد مثل ژیلت از این ماشین اصلاح استفاده کرد و به راحتی اصلاح کرد
اگه کسی میتونه یه کمکی بکنه دیگه
:n02:

eshnayder_69@yahoo.com

sam_shafiee
04-07-2014, 17:35
من 2 سال پیش بعد اینکه از اصلاح با فیوژن خسته شده بودم و انقدر اذیت می کرد که هر 5 روز یه بار باید با درد و مشقت اصلاح می کردم یه براون 790 سی سی 4 گرفتم که در مورد صورت و نوع ریش من بسیار عالی بود و تمامی مشکلاتم حل شد و هیچ مشکلی هم با زیر گلو نداشتم اما الان توفیق خرید اجباری ریش تراش واسه خرید عروسی پیش اومده و از اونجائی که خیلی علاقه دارم که تو حمام اصلاح کنم می خوام پاناسونیک es st 25 بخرم به نظر شما گزینه خوبی هست؟در مقایسه با ماشینی که الان دارم اصلا 460 تومن واسش پول دادن به صرفه هست؟

Milad4171
04-07-2014, 17:39
دوستان شما پوستتون با ریش تراش های فویلی حساس نمیشه؟؟؟ جوش بزنه بعد از اصلاح؟

با اینکه من کرم مخصوص ضدعفونی کننده میزنم بعد اصلاح اما بازم اینطوری میشه .
لازمه فویل و با الکل شستشو کنم؟؟؟

103892
05-07-2014, 00:02
سلام.به نظرتون بین Philips RQ1250 و Panasonic ST25 و Panasonic LF51 کدامیک از نظر دوام قطعات و کیفیت اصلاح بهتر است؟آیا سنسور هوشمند که در ST25 وجود دارد آنقدر تاثیر دارد که باعث برتری کیفیت اصلاح نسبت به LF51 شود یا نه؟نظرتان راجع به ریش تراش Philips RQ 1250 چیست؟ممنون
در کل بنظرتون کدوم یکی را بخرم؟

DIAZ
13-07-2014, 07:41
در کل بنظرتون کدوم یکی را بخرم؟

به نظر من lf51

m-530
13-07-2014, 18:06
سلام
من یه مدل سه تیغه فلیپس دارم چند ساله 8 سال . وقتی صورتمو میزنم احساس درد میکنم . موقع زدن ریش و اصلاح صورت .
یه مدل خوب تا 300 تومن معرفی کنید که عالی باشه و درد نیاره موقع ریش زدن .

بعدشم در کل این قلطکی ها بهترن یا چند تیغه ها ؟؟؟؟؟؟؟؟

Zachyrock
14-07-2014, 17:24
سلام لطفا یک مدل خوب تا 400 تومان معرفی کنید میخوام مو تو صورتم جا نزاره و از همه نظر خوب باشه چون صورتم حساسه
بعد میخوام پاناسونیک اصل جاپن باشه حتما

peidayepenhan
14-07-2014, 19:59
سلام لطفا یک مدل خوب تا 400 تومان معرفی کنید میخوام مو تو صورتم جا نزاره و از همه نظر خوب باشه چون صورتم حساسه
بعد میخوام پاناسونیک اصل جاپن باشه حتما

سلام
پيشنهاد ميكنم مقداري بودجه تون رو افزايش بدين و مدل st-25 كه با گارانتيش حدود 470 هست رو خريداري كنيد
موفق باشيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

Zachyrock
14-07-2014, 20:53
سلام
پيشنهاد ميكنم مقداري بودجه تون رو افزايش بدين و مدل st-25 كه با گارانتيش حدود 370 هست رو خريداري كنيد
موفق باشيد

چطوری بودجمو افزایش بدم که بشه 370 ؟؟ یا منظورتون 470 هست ؟:n09:

peidayepenhan
14-07-2014, 22:41
بله معذرت ميخوام منظورم 470 بود

Zachyrock
15-07-2014, 11:31
شما خودتون دارید ؟ ایا نیاز به روغن کاری داره

معایبشو لطف میکنید ؟

Zachyrock
17-07-2014, 17:25
اقا کسی نیست جواب مارو بده

brad pitt
17-07-2014, 17:49
سلام
دوستان

بین ریش تراش lv61 lv65 کدوم بهتره ؟

ممنون

Zachyrock
18-07-2014, 15:00
سلام
دوستان

بین ریش تراش lv61 lv65 کدوم بهتره ؟

ممنون

lv65 ..............................

badboys_87
18-07-2014, 18:34
کدوم مارک بهتره فیلیپس یا براوون و یا رمینگتون ؟؟

peidayepenhan
18-07-2014, 18:40
panasonic

sansa
18-07-2014, 19:32
دوستان ریش تراش از این 3 تیغه ها خوبه یا اینا که قلتکی هستن ؟

Zachyrock
18-07-2014, 21:33
panasonic

داداش شما کدوم مدلو داری سوالمو جواب میدی پلیزززز:n12:

peidayepenhan
18-07-2014, 22:38
st-25
عيبي تو اين دستگاه نديدم كه بخوام بگم
صفحات قبل رو بخونين متوجه ميشين كه بقيه هم از اين دستگاه راضين

peidayepenhan
18-07-2014, 22:43
st-25

Zachyrock
19-07-2014, 00:04
st-25

خوندم از صفحه 200 به بعد ولی افتادم تو شک !!! که اینو بخرم یا lf51 !!! یعنی اگه ارزش داره بودجرو زیاد کنم ؟ فرقشون چیه بجز موتورش که 14000 هست ؟ نظر شما چیه ؟

badboys_87
19-07-2014, 00:10
یعنی پاناسونیک از بقیه مارک ها با کیفیت تره محصولش؟؟؟
من فکر میکردم فیلیپس از همه بهتره

میشه یه عکس و توضیح از مدل مورد نظرت بذاری..واسه من سرعت مهمه با اینکه موقع اصلاح صورت درد نداشته باشه واسه من خیلی درد داره گاز میگیره !!!

a_rudi
19-07-2014, 06:23
یعنی پاناسونیک از بقیه مارک ها با کیفیت تره محصولش؟؟؟
من فکر میکردم فیلیپس از همه بهتره

میشه یه عکس و توضیح از مدل مورد نظرت بذاری..واسه من سرعت مهمه با اینکه موقع اصلاح صورت درد نداشته باشه واسه من خیلی درد داره گاز میگیره !!!
فرق اصلی فیلیپس و پاناسونیک در شیوه اصلاحشون هست. سیستم فویلی پاناسونیک دقیقتره

sansa
19-07-2014, 09:41
دوستان ریش تراش از این 3 تیغه ها خوبه یا اینا که قلتکی هستن ؟

کسی نیست به این سوال ما جواب بده :n03:

a_rudi
19-07-2014, 11:05
کسی نیست به این سوال ما جواب بده :n03:
بستگی به فرم صورت و موهای صورتت داره.
اما کلا دیدم درصد نارضایتی از سه تیغه بیشتره

BIG-BANG
19-07-2014, 19:11
دوستان من بین برند پاناسونیک و براون موندم.تنها دلیلی هم که موندم کدوم رو انتخاب کنم اینه که من حدود 400 الی 500 میخوام خرج کنم مشکلی دارم بین این دو برند اینه که درسته که الان هر دو خوبن ولی من که نمیخوام یه ریش تراش بخرم بعد دو الی سه سال بندازمش دور.بعد سه سال مجبورم فویل و تیغش رو عوض کنم که توی پاناسونیک اینجور که من فهمیدم یه دویست تومنی میشه ولی توی براون با قیمتایی که دیدم حدود 30 تا 60 تومن بود این تعویض فویل حالا به نظر دوستان بین مدلای زیر کدوم بهتره که بخرم؟

که البته این مدل رو توی سایت براون پیداش نکردم

ali moon
20-07-2014, 05:17
سلام
میخواستم بادی گروم بخرم ولی نمیدونم چی بگیرم؟
یه چیزی میخوام که بدنم کامل شیو و صاف بشه (مورچه روش سر بخوره:n02::n02: ) و نخواد 5-6 بار یه قسمت رو بکشم که شیو کنه. یا بعد از مدتی تیغه اش کند شه و از خریدش پشیمون شم. حساسیت هم ایجاد نکنه.
من یکم موهای بدنم ضخیمه و میخوام راحت شیو کنه .
در کل به چیز خوب و تمیز میخوام :)

BIG-BANG
21-07-2014, 15:15
آقا کسی جواب ما رو نمیده

Zachyrock
21-07-2014, 16:46
دوستان من بین برند پاناسونیک و براون موندم.تنها دلیلی هم که موندم کدوم رو انتخاب کنم اینه که من حدود 400 الی 500 میخوام خرج کنم مشکلی دارم بین این دو برند اینه که درسته که الان هر دو خوبن ولی من که نمیخوام یه ریش تراش بخرم بعد دو الی سه سال بندازمش دور.بعد سه سال مجبورم فویل و تیغش رو عوض کنم که توی پاناسونیک اینجور که من فهمیدم یه دویست تومنی میشه ولی توی براون با قیمتایی که دیدم حدود 30 تا 60 تومن بود این تعویض فویل حالا به نظر دوستان بین مدلای زیر کدوم بهتره که بخرم؟

که البته این مدل رو توی سایت براون پیداش نکردم

من پیشنهاد میکنم پاناسونیک بخر اگه درست استفاده کنی تا 10 سال دیگه هم لازم نیست چیزاشو عوض کنی

حمید031090
23-07-2014, 23:15
سلام
4 سال پیش یه ریش تراش فیلیپس خریدم تا الان عین تراکتور کار کرده و کند هم نشده اما پوستم حساس شده می خوام یه ریش تراش برای پوست حساس بگیرم به نظرتون panasonic lv 95 و lv 81 برای پوست های حساس کاربرد دارند...؟؟؟؟؟؟
پ.ن
از کجای تهران بخرم که مطمئن باشه؟

brad pitt
25-07-2014, 14:22
ما آخر تفاوت بین ال وی 85 و 61 و 65 و 95 رو نفهمیدیم چه فرقی دارند از لحاظ قدرت و کیفیت شیو ؟؟

حمید031090
26-07-2014, 00:38
سلام
4 سال پیش یه ریش تراش فیلیپس خریدم تا الان عین تراکتور کار کرده و کند هم نشده اما پوستم حساس شده می خوام یه ریش تراش برای پوست حساس بگیرم به نظرتون panasonic lv 95 و lv 81 برای پوست های حساس کاربرد دارند...؟؟؟؟؟؟
پ.ن

میشه لطفا جواب بدید

Ali_softcenter
26-07-2014, 08:03
سلام
میخواستم بادی گروم بخرم ولی نمیدونم چی بگیرم؟
یه چیزی میخوام که بدنم کامل شیو و صاف بشه (مورچه روش سر بخوره:n02::n02: ) و نخواد 5-6 بار یه قسمت رو بکشم که شیو کنه. یا بعد از مدتی تیغه اش کند شه و از خریدش پشیمون شم. حساسیت هم ایجاد نکنه.
من یکم موهای بدنم ضخیمه و میخوام راحت شیو کنه .
در کل به چیز خوب و تمیز میخوام :)

سلام

بادی گروم فیلیپس رو من داشتم زود خراب شد البته مدل قدیمیش رو! رمینگتون هم یه دوستی خرید اصلا راضی نیست!

اگه میخوای زیر دوش بزنی فیلیپس 2040 رو بگیر...چون پاناسونیک رو نمیتونی کل دستگاه رو ببری زیر دوش! فقط میتونی بدنت رو خیس و کفی کنی و بزنی...

تیغه و توری هر دو هم ضد آلرژی هست

277 تومنه پاناسونیک

فیلیپس 300 تومن

Ali_softcenter
26-07-2014, 08:12
سلام
پ.ن

عزیز ریش تراش های پاناسونیک مخصوصا این 5 تیغه هایی که شما اسم بردی و بالای یه تومن هستند...جزء تیز ترین ریش تراش های دنیا هستن....در واقع اصلا تیز ترین هستند....ولی در کل بعیده که حساسیت خاصی ایجاد کنند...شاید چند روز اول کمی طول بکشه پوستتون باهاش سازگار بشه ولی ارزششو دارن...
اما اگر مثل برخی ریش تراش های فیلیپس مخصوص پوست های حساس باشند..خیر...در توضیحاتشون که همچین چیزی نیست
من خودم 4 تیغه دارم...اصلا قرمز نمیکنه....اگه منظورتون قرمزی هست...
اگر هم منظورتون جوش زدن هست باز هم نه..به شرطی که قبلش پوستتون رو با یه شوینده غیر صابونی بشورید خشک کنید و بعد اصلاح کنید و بعد از اصلاح هم از همون شوینده ملایم استفاده کنید مشکلی پیش نمیاد
در ضمن Lv65 دقیقا همون lv95 بدون دستگاه شست و شو هست...میتونید دستی تمیزش کنید.

برای خرید هم خیابون جمهوری نرسیده به پل حافظ....بگردید هر جا ارزون تر بود بخرید فقط حواستون باشه پلمپ باشه و با ضمانت آژند سرویس

Ali_softcenter
26-07-2014, 08:21
ما آخر تفاوت بین ال وی 85 و 61 و 65 و 95 رو نفهمیدیم چه فرقی دارند از لحاظ قدرت و کیفیت شیو ؟؟

85 که نداریم اصلا 81 داریم

فرقشون اینه :

65 و 95 دقیقا مثل هم هستن! هیچ فرقی ندارن در ظاهر و موتور و فویل و تیغ و .....فقط مدل 95 یه دستگاه جدا داره برای شست و شوی دقیق تر ریش تراش! همون دستگاه گرون ترش کرده

lv81 و 61 هم دقیقا مثل بالا! مثل هم هستند فقط 81 یه دستگاه شست و شو جدا داره!

همه این 4 تا پنج تیغه هستند

فرق اساسی دسته اول یعنی 95 و 65 اینه که از تکنولوژی جدید استفاده میشه در اونها...یه سنسور هوشمند داره که به صورت خودکار با تشخيص ضخامت مو سرعت موتور را تنظيم مي کنه.

تیغه های دسته اول تکنولوژی نانو استفاده شده و پاناسونیک اعغتقاد داره که تیز تره و اصلاح کامل تره....سوراخ های توری دسته اول کلا فناوری توری سرش فرق داره و پاناسونیک ادعا کرده که باعث شده اصلاح یکدست تری داشته باشید...

brad pitt
26-07-2014, 10:26
85 که نداریم اصلا 81 داریم

فرقشون اینه :

65 و 95 دقیقا مثل هم هستن! هیچ فرقی ندارن در ظاهر و موتور و فویل و تیغ و .....فقط مدل 95 یه دستگاه جدا داره برای شست و شوی دقیق تر ریش تراش! همون دستگاه گرون ترش کرده

lv81 و 61 هم دقیقا مثل بالا! مثل هم هستند فقط 81 یه دستگاه شست و شو جدا داره!

همه این 4 تا پنج تیغه هستند

فرق اساسی دسته اول یعنی 95 و 65 اینه که از تکنولوژی جدید استفاده میشه در اونها...یه سنسور هوشمند داره که به صورت خودکار با تشخيص ضخامت مو سرعت موتور را تنظيم مي کنه.

تیغه های دسته اول تکنولوژی نانو استفاده شده و پاناسونیک اعغتقاد داره که تیز تره و اصلاح کامل تره....سوراخ های توری دسته اول کلا فناوری توری سرش فرق داره و پاناسونیک ادعا کرده که باعث شده اصلاح یکدست تری داشته باشید...

ممنون از لطفتون
پس با توجه به تفاسیر LV65 از همه بهتر هست چون به نظرم دستگاه تمیز کننده جدا و اینها دست و پا گیره

پس من همون ال 65 ایشالا میگیرم . قیمت هم 1.100 باشه فک کنم

brad pitt
26-07-2014, 10:28
سلام

به نظر من ES 2265 پاناسونیک بخر....چون بادی گروم فیلیپس رو من داشتم زود خراب شد! رمینگتون هم یه دوستی خرید اصلا راضی نیست!

کلا پاناسونیک به لحاظ شیو کردن مثل تیغ بهتر عمل میکنه در shaver ها...

تیغه و توریش هم ضد آلرژی هست

277 تومنه.

ببخشید سوال میکنم چون تجربه دارید راهنماییاتون مفید هست خیلی ممنون
در مورد بادی گروم شما فیلیپس کدوم مدلشو داشتید ؟

چون من برای قسمت کمر و بازوم میخام بادی گروم استفاده کنم

یعنی پاناسونیک از فیلیپس 2040 هم بهتر هست ؟
پس فیلیپس نگیرم ؟ بادی گروم بگیرم بهتره ؟ مانند تیغ میزنه ؟

ممنون

Ali_softcenter
26-07-2014, 12:15
ببخشید سوال میکنم چون تجربه دارید راهنماییاتون مفید هست خیلی ممنون
در مورد بادی گروم شما فیلیپس کدوم مدلشو داشتید ؟

چون من برای قسمت کمر و بازوم میخام بادی گروم استفاده کنم

یعنی پاناسونیک از فیلیپس 2040 هم بهتر هست ؟
پس فیلیپس نگیرم ؟ بادی گروم بگیرم بهتره ؟ مانند تیغ میزنه ؟

ممنون

من مدل قدیمیش رو داشتم که دیگه تولید نمیشه فک کنم ولی خیلی زود خراب شد...

البته الان مدل جدید داده که فلزی هست خوشبختانه..شاید این خوب باشه

عمده تفاوت فیلیپس و پاناسونیک انه که شما بادی گروم فیلیپس رو میتونی ببری زیر دوش ولی پاناسونیک خود بدنه ضد آب نیست و فقط سرش ضد آبه

از این نظر فیلیپس برتری داره....
من چون خاطره خوبی از بادی گرومش نداشتم گفتم ولی خب احتمال زیاد در مدل جدید کیفیت رو بالاتر برده...

اکه اصلاح زیر دوش براتون مهمه 100% فیلیپس بخرید

گرونتر از پاناسونیک هم هست.

به همه اینا میگن بادی گروم

اگر گرفتید نظرتون رو هم بگید چون منم قصد خرید دارم....ممنون

brad pitt
26-07-2014, 21:55
من امروز رفتم بیرون چندین جا پرسیدم و سوال کردم

در مورد بادی گروم تقریبن از 9 مغازه سوال کردم و گفتن بادی گروم 2040 فیلیپس خیلی عالیه و اکثرن راضی ان

در مورد ریش تراش هم اکثرن گفتن مارک پاناسونیک خیلی بهتره و مدلای lv خیلی خوبند
فقط چند تا فروشنده گفتند مدل lf51 هم عالیه و مثلن lv65 با lf51 که تقریبن 400 اختلاف قیمتش هست زیاد این تفاوت اینقیمت در کیفیت اون نیست که مثلن ال اف 51 خیلی پایینتره کیفیتش

habib mahvare
27-07-2014, 05:59
دوستان دیجی کالا مدل Panasonic ES-SL41 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو با هدیه زده 261/000 تومان.در صورتیکه قیمت آژند سرویس 306/000 تومانه.داستان چیه؟ به نظر شما ارزش خرید داره؟

brad pitt
27-07-2014, 08:21
دوستان دیجی کالا مدل Panasonic ES-SL41 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو با هدیه زده 261/000 تومان.در صورتیکه قیمت آژند سرویس 306/000 تومانه.داستان چیه؟ به نظر شما ارزش خرید داره؟

بله 100 درصد

habib mahvare
28-07-2014, 03:47
بله 100 درصد

ما هم با تایید شما اینو سفارش دادیم:

تعداد
قیمت واحد
تخفیف واحد
مبلغ کل

Panasonic ER115 Trimmer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%A9-ER115)
مشکی | سرویس ویژه دیجی کالا: 7 روز تضمین تعویض کالا
1 عدد
59,000
59,000
0

Panasonic ES-SL41 Shaver ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%A9-ER-SL41)
نقره ای | گارانتی 2 ساله آژند سرویس (نماینده پاناسونیک در ایران)
1 عدد
258,000
3,000
255,000

با پست و اینها هم شد 261 هزار تومان.

brad pitt
28-07-2014, 10:09

تعداد
قیمت واحد
تخفیف واحد
مبلغ کل

Panasonic ER115 Trimmer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%A9-ER115)
1 عدد
59,000
59,000
0

Panasonic ES-SL41 Shaver ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%A9-ER-SL41)
1 عدد
258,000
3,000
255,000

سلام
مبارکتون باشه
ایشالا استفاده کنید و نتیجشو هم بفرمایید . دیجی کالا هم جالبه کاراش

moslem47
28-07-2014, 21:00

تعداد

قیمت واحد

تخفیف واحد

مبلغ کل

1 عدد

59,000

59,000

1 عدد

258,000

3,000

255,000

من هم دقیقا همینو از دیجی کالا سفارش دادم

dooste.man83
29-07-2014, 11:48
ممنون میشم دوستان به سوالات من پاسخ بدن

1- دوستان بهترین ماشین اصلاح موجود بدون توجه به قیمتش چیه ؟

2- تفاوت بین LV65 و LV95 در دستگاه شستشون هست ...آیا اون دستگاه ارزش 150 هزینه اضافه رو داره ؟ یا زیر آب میگیریم می شوریم دستگاه رو همون کار رو میکنه ؟ ( فکر کنم ضد آب هست دیگه )

3-مایع شستشوی پاناسونیک LV95 چنده ؟

4- دستگاه قبلیم براون 8595 بود بیشتر از 10 سال پیش خریدمش ... بنظرتون تیغ براون رو عوض کنم یا پاناسونیک LV95 رو بخرم ؟ اصلاحشون خیلی فرق داره ؟ ( چ.ن من پوستم حساس هست و سریع قرمز میشه زیر گردنم )

5- با گارانتی بگیرم بهتره یا بدون گارانتی ؟ و گارانتی اصلش چیه ؟

6- جعبه اش باید چجوری باشه که بفهمم پلمپ هست ؟ ( نایلونی - برچسب خاصی - لیبل خاصی )

7- نمایندگی خاصی داره پاناسونیک که بریم بگیریم یا همون جمهوری بگردم قیمت بگیرم ؟

فروزانفر
29-07-2014, 16:14
سلام دوستان
من تقریبا نصف این تاپیک رو خوندم . و بین این مدلها حسابی گیر کردم:
1-Panasonic ES-RT30

2-Panasonic ES-RT53

3-Panasonic ES-RT60

4-Panasonic ES-ST25

5-Panasonic ES-LT20

6-Panasonic ES-LT50
همه ی این مدلا سه تیغه هستن و عملکرد باتریشونم تقریبا تو یه رنجه. دور موتور هم تقریبا مشابه(3000 دور فکر نکنم زیاد تفاوتی داشته باشه).همچنین همگی ضد آب هم هستند (اگه اشتباه میکنم لطفا راهنماییم کنین).

ولی تفاوت قیمت 3 مدل اول با 3 مدل دوم لیست چیزی حدود 200 تومنه .

حالا با این تفاسیر به نظر دوستان من کدومو بخرم بهتره . باتوجه به این که میخوام حداقل یه 5 سالی برام کار کنه و از نظر بودجه هم تا 500-600 میتونم هزینه کنم. (در کل بیشتر نظرم جلب ES-ST25 شده!!!):n13::n13::n13:

peidayepenhan
29-07-2014, 16:26
از بين اينها كه st25 بهتره
ولي ميتوني lf51 رو هم يه بررسي كني تعريفشو زياد شنيدم

dooste.man83
30-07-2014, 11:43
ممنون میشم دوستان به سوالات من پاسخ بدن

1- دوستان بهترین ماشین اصلاح موجود بدون توجه به قیمتش چیه ؟

2- تفاوت بین LV65 و LV95 در دستگاه شستشون هست ...آیا اون دستگاه ارزش 150 هزینه اضافه رو داره ؟ یا زیر آب میگیریم می شوریم دستگاه رو همون کار رو میکنه ؟ ( فکر کنم ضد آب هست دیگه )

3-مایع شستشوی پاناسونیک LV95 چنده ؟

4- دستگاه قبلیم براون 8595 بود بیشتر از 10 سال پیش خریدمش ... بنظرتون تیغ براون رو عوض کنم یا پاناسونیک LV95 رو بخرم ؟ اصلاحشون خیلی فرق داره ؟ ( چ.ن من پوستم حساس هست و سریع قرمز میشه زیر گردنم )

5- با گارانتی بگیرم بهتره یا ددون گارانتی ؟

6- جعبه اش باید چجوری باشه که بفهمم پلمپ هست ؟ ( نایلونی - برچسب خاصی - لیبل خاصی )

7- نمایندگی خاصی داره پاناسونیک که بریم بگیریم یا همون جمهوری بگردم قیمت بگیرم ؟

دوستان کسی نیست جواب بده ... ثواب داره بخدا

brad pitt
30-07-2014, 14:24
دوستان کسی نیست جواب بده ... ثواب داره بخدا

دوست عزیزم من چند جا پرسیدم
الان بهترین ریش تراش LV65 هست

و فرقی با ال وی 95 ندارد

دوست عزیزمون ali_softcenter هم صفحه ی قبل تفاوت مدلها رو گفتند

من خودم میخوام ال وی 65 بگیرم . یه بنده خدایی هست در سایت همسایه همه مارکا رو داره قیمت خوبی هم میده
میخوام از اون بگیرم

اون ال وی 95 فقط یه پایه شستشو داره که 200 تقریبن گرونتره و ارزش نداره

قیمت نمایندگی هم از مغازه گرونتره . از جمهوری یا کوچه مروی بگیری قیمت بهتر گیرت میاد

مسلمن با گارانتی و با گارانتی آژند سرویس

آرنولد بابام زینگر
30-07-2014, 14:38
ریش تراش فقط پاناسونیک و بس
البته در بازار اکثرن فیلیپسه ولی جنس ژاپنی فقط

dooste.man83
30-07-2014, 17:04
دوست عزیزم من چند جا پرسیدم
الان بهترین ریش تراش LV65 هست

و فرقی با ال وی 95 ندارد

دوست عزیزمون ali_softcenter هم صفحه ی قبل تفاوت مدلها رو گفتند

من خودم میخوام ال وی 65 بگیرم . یه بنده خدایی هست در سایت همسایه همه مارکا رو داره قیمت خوبی هم میده
میخوام از اون بگیرم

اون ال وی 95 فقط یه پایه شستشو داره که 200 تقریبن گرونتره و ارزش نداره

قیمت نمایندگی هم از مغازه گرونتره . از جمهوری یا کوچه مروی بگیری قیمت بهتر گیرت میاد

مسلمن با گارانتی و با گارانتی آژند سرویس
ولی چیزی رو که هنوز متوجه نشدم اینه که این مدل ضد آب هست خوب بعد از هر بار استفاده میتونید با آب بشورید چه نیازی هست پایه شویینده اش رو بخره آدم ؟

یعنی چه مزیت خاصی داره اون پایه ؟

مثل اینکه مایه شوینده اش هم آب مقطر هستش !!! و الکل نیست مثل مایه ی براون برای همین ارزونه ...درسته ؟

و سوال دیگه این مایه اش رو باید همیشه بزارم تو پایه دستگاه باشه ؟ ( البته دستگاه رو روی پایه اش نمیزارم بجز مواقعی که بخوام شارژ تمیز کنمش )

ممنون اگر جوابم رو بدید

فروزانفر
30-07-2014, 18:14
از بين اينها كه st25 بهتره
ولي ميتوني lf51 رو هم يه بررسي كني تعريفشو زياد شنيدم

از مدل های براون چی؟ شنیدم ریش تراش هاش یه سر و گردن از برند های دیگه بهتره.(چون تقریبا کار تخصصی براون ریش تراش ساختنه . ولی پاناسونیک همه چی از قبیل ماشین لباسشویی تا تلویزیون و... میزنه) به نظرتون ارزشش رو داره بیشتر هزینه کنم و سری هفت براون رو بخرم یا اینکه براون هم همین کارو انجام میده و پول برند آلمانیش رو میگیره؟؟؟
چون به نظر من تو گوشی ها مثلا آیفون تقریبا یه بخشی از پول گوشی بابت برند معتبرشه در حالی که یه گوشی اندروید با نصف قیمت هم دقیقا همون کارای آیفونو انجام میده. خیلی ممنون میشم بهم بگین که تو ریش تراش خریدن هم این قضیه صادقه ؟ که اگه این طور باشه برم همون panasonic ES-RT30 رو با قیمت 270 بخرم.
دوست خوبم از اینکه بهم پاسخ دادی ممنونم:n12:

Ali_softcenter
31-07-2014, 11:47
دوستانی که پول براشون مهم نیست بهتره مدل دستگاه دار رو بخرن!

چون من براون دسنگاه دار داشتم....الانم l5f1 دارم که دستگاه شست و شو نداره...

در کل دستگاه خیلی بهتر از شست و شوی دستی لابه لای قطعات سر و تیغ داخلی رو تمیز میکنه

Ali_softcenter
31-07-2014, 12:13
از مدل های براون چی؟ شنیدم ریش تراش هاش یه سر و گردن از برند های دیگه بهتره.(چون تقریبا کار تخصصی براون ریش تراش ساختنه . ولی پاناسونیک همه چی از قبیل ماشین لباسشویی تا تلویزیون و... میزنه) به نظرتون ارزشش رو داره بیشتر هزینه کنم و سری هفت براون رو بخرم یا اینکه براون هم همین کارو انجام میده و پول برند آلمانیش رو میگیره؟؟؟
چون به نظر من تو گوشی ها مثلا آیفون تقریبا یه بخشی از پول گوشی بابت برند معتبرشه در حالی که یه گوشی اندروید با نصف قیمت هم دقیقا همون کارای آیفونو انجام میده. خیلی ممنون میشم بهم بگین که تو ریش تراش خریدن هم این قضیه صادقه ؟ که اگه این طور باشه برم همون panasonic ES-RT30 رو با قیمت 270 بخرم.

ربطی به این چیزی که گفتید نداره....

براون هم لوازم خانگی تولید میکنه! و انحصارا در کار اصلاح مردان و زنان نیست تولیدش

در ضمن...فکر نکنم آخرین مدل براون بیشتر از 800 تومن باشه! این که میگید بیشتر هزینه کنید رو نفهمیدم! آخرین مدل پاناسونیک نزدیک 1300000 تومن پولشه!

در ضمن هر دو برند های معتبری هستند و اینجوری نیست که یکی پول برندش رو بگیره و اون یکی نگیره!

این که آخرین مدل براون بهتر میزنه یا آخرین مدل پاناسونیک باید به صورت عملی روی پوست های مختلف تست بشه....چیزی نیست که کسی با اطمینان 100% به شما بگه

فقط اینو میتونم بگم که براون مدل 5 تیغه که اصلا نداره! و تا اونجا هم که میدونم حتی مدل آخرش 4 تیغه هم نیست و همون سه تیغه هست....5 یا 4 تیغه بودن پاناسونیک باعث میشه زمان اصلاح شما کوتاه تر بشه

ولی اینکه مدل های سه تیغه پاناسونیک که شما میخواید بخرید چطوریه...رو نمیدونم...از دوستانی که 3 تیغه دارند باید سوال کنید

شما اگر میخوای 3 تیغه بخری
Panasonic ES-ST25
رو بخر که جدید تره و دور موتور بالاتری داره و سیستم هوشمند اصلاح داره و تکنولوژی توری سرش خیلی جدید تره و اصلاح بهتری خواهی داشت

فروزانفر
31-07-2014, 12:58
ربطی به این چیزی که گفتید نداره....

براون هم لوازم خانگی تولید میکنه! و انحصارا در کار اصلاح مردان و زنان نیست تولیدش

در ضمن...فکر نکنم آخرین مدل براون بیشتر از 800 تومن باشه! این که میگید بیشتر هزینه کنید رو نفهمیدم! آخرین مدل پاناسونیک نزدیک 1300000 تومن پولشه!

در ضمن هر دو برند های معتبری هستند و اینجوری نیست که یکی پول برندش رو بگیره و اون یکی نگیره!

این که آخرین مدل براون بهتر میزنه یا آخرین مدل پاناسونیک باید به صورت عملی روی پوست های مختلف تست بشه....چیزی نیست که کسی با اطمینان 100% به شما بگه

فقط اینو میتونم بگم که براون مدل 5 تیغه که اصلا نداره! و تا اونجا هم که میدونم حتی مدل آخرش 4 تیغه هم نیست و همون سه تیغه هست....5 یا 4 تیغه بودن پاناسونیک باعث میشه زمان اصلاح شما کوتاه تر بشه

ولی اینکه مدل های سه تیغه پاناسونیک که شما میخواید بخرید چطوریه...رو نمیدونم...از دوستانی که 3 تیغه دارند باید سوال کنید

شما اگر میخوای 3 تیغه بخری
Panasonic ES-ST25
رو بخر که جدید تره و دور موتور بالاتری داره و سیستم هوشمند اصلاح داره و تکنولوژی توری سرش خیلی جدید تره و اصلاح بهتری خواهی داشت

دوست من .منظورم از این که بیشتر هزینه کنم این بود که: کیفیت ریش تراش های سه تیغه (سری هفت بران) بیشتره یا همون st 25 پاناسونیک؟ که مسلما از نظر قیمت چیزی حدود 300 -350 هزار اختلافشونه.
راستی چون من بیشتر تاپیکو خوندم.فکر کنم شما تو چند صفحه پیش از ریش تراشت(lf51) ناراضی بودی . تقریبا برای همین هم من بین براون و پاناسونیک تو شک افتادم(میشه یکم در مورد lf51 خودت بگی چطوره؟). آخه داییم سری هفت براون رو داره خیلی خیلی ازش تعریف کرد( از اون قدیمی ها 7526 Braun که دیگه تولید نمیشه) .حالا من دنبال یکی میگردم که از سه تیغه های پاناسونیک استفاده کرده باشه و نظرشو بپرسم؟!
بازم ممنونم:n16:

BIG-BANG
02-08-2014, 12:47
سلام به همه ی دوستان
حدود سه روزه ریش تراش پاناسونیک st25 رو خریدمش.یکی از دوستانم برام از تهران خرید 430 تومن با گارانتی آژند.هر چند گارانتیش اصن هیچ چیز دستگاه رو شامل نمیشه به غیر موتورش.روز اول که باهاش اصلاح کردم چون قبلا از تیغ استفاده کرده بودم وارد نبودم بهش و همچنین روغنش رو به سرش نزده بودم ولی دفترچش رو که دقیق خوندم و روغنش رو به سر ریش تراش زدم بهتر شدش هر چند قبلش هم خوب بودش و پدر من که از حدود پونزده سال پیش تا به حال از ریش تراش های سه تیغه ی برقی و بعد هم شارژی و محصولات فیلیپس استفاده کرده بود به محض اصلاح صورتش با این ریش تراش کاملا به تغییر نوع اصلاح پی برد و پشت سر هم میگفت چقد سریعه و نرم میزنه صورت رو و منم از سرعتش و تیغه هاش براش میگفتم هرچند اصن نمیفهمید من چی میگم و فقط تایید میکرد :))) و لذت میبرد امروز که دوباره برا اصلاح صورتم استفاده کردم از این ریش تراش کاملا راضی بودم ازش هر چند که توی دفترچش نوشته یه ماه طول میکشه تا صورتتون عادت کنه ولی اینطوریام نیست.اگه اول گردن رو اصلاح کنیم و بعد بقیه صورت رو تا اصن التهابی پیش نیاد هر چند اصن التهابی پیش نمیاد در حالت های دیگه ولی اگه اصلاح رو کشش بدیم و خیلی طولانیش بکنیم سر ریش تراش یه کم داغ میشه که برا صورت مشکلی نداره ولی برا زیر گردن چون حساس تر هستش باعث قرمز شدن اون قسمت میشه.فعلا که من راضی بودم.قیمت فویل و تیغه این مدل رو هم که از نمایندگیش گرفتم جفتش 150 در میاد که برای حدود دو سال مناسبه و ازشون پرسیدم که اگه این مدل دیگه تولید نشه ریش تراش های ما چی میشن پس؟ و فویل و تیغه هاشون رو باید چطوری تهیه کنیم که اون کارشناس گفتش که بیشتر این ریش تراش ها تیغه هاشون و فویل هاشون به هم میخورن و طوری نیستش که بدون استفاده بشه ریش تراش بعد چند وقت و گفتش حتی ما افرادی داریم که ده ساله دارن از یه مدل از ریش تراش های پاناسونیک استفاده میکنن و ما فویل و تیغشون رو میدیم بهشون.
به هر حال من توی روز های آینده هم تجربه کار با این مدل رو میگم همینجا تا بقیه دوستان هم استفاده کنند

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

habib mahvare
02-08-2014, 17:42

تعداد
قیمت واحد
تخفیف واحد
مبلغ کل

1 عدد
59,000
59,000
0

1 عدد
258,000
3,000
255,000

5 شنبه و در عرض 2 روز به دستم رسید. فقط پلمپ نداشت کارتنش.واسه همه همین جوریه؟طبق دستور دفترچه 20 ساعتی گذاشتمش شارژ بشه.امروز اصلاح با کف داشتم .صورت من پس از اصلاح با تیغ روز سوم هیچ وقت قابل اصلاح نمیشد وجوش میزد ولی امروز به نرمی وخوبی اصلاح کردم.در کل با 261 تومن دو دستگاه دارم و راضیم.

sam_shafiee
02-08-2014, 20:35

من دو سال و نیم با براون 790 سی سی 4 اصلاح کردم و الان پاناسونیک ES ST-25 واسه خرید عروسی واسم خریدن در مقابل براون هیچ حرفی واسه گفتن نداره براون واقعا یه سر وگردن بالاتره

brad pitt
02-08-2014, 20:56
من دو سال و نیم با براون 790 سی سی 4 اصلاح کردم و الان پاناسونیک ES ST-25 واسه خرید عروسی واسم خریدن در مقابل براون هیچ حرفی واسه گفتن نداره براون واقعا یه سر وگردن بالاتره

ریش تراش که قیمتش 250.000 هست با 450.0000 مقایسه نمیکنند

ریش تراش LV65 هم یه سر و گردن از براون سری 7 بالاتره

dooste.man83
03-08-2014, 13:08
دوستانی که LV95 یا LV65 دارن چند سوال

1- چرا روی انتهای سیم آداپتور ( محل اتصال به دستگاه ) و همینطور خود دستگاه ( محل تصال سیم شارژر ) روی هر دو علامت + و - داره ؟ ( یعنی سیم شارژ رو برعکس بزنیم دستگاه میسوزه ؟

داستان چیه ؟

2- اصلاح با سنسور تشخیص قطر ریش و بدون استفاده از اون سنسور چه فرقی داره ؟

3- کسی که ازش گرفتم می گفت باید بعد هر بار استفاده زیر آب بشوریدش تا عمر تیغش بالاتر بره ... درسته ؟

4- روغن ای که باید به سر دستگاه بزنم دقیقا کی باید انجام شه ؟ ( همین اول کار یا ... )

ممنون

brad pitt
03-08-2014, 15:19
دوستانی که LV95 یا LV65 دارن چند سوال

1- چرا روی انتهای سیم آداپتور ( محل اتصال به دستگاه ) و همینطور خود دستگاه ( محل تصال سیم شارژر ) روی هر دو علامت + و - داره ؟ ( یعنی سیم شارژ رو برعکس بزنیم دستگاه میسوزه ؟

داستان چیه ؟

2- اصلاح با سنسور تشخیص قطر ریش و بدون استفاده از اون سنسور چه فرقی داره ؟

3- کسی که ازش گرفتم می گفت باید بعد هر بار استفاده زیر آب بشوریدش تا عمر تیغش بالاتر بره ... درسته ؟

4- روغن ای که باید به سر دستگاه بزنم دقیقا کی باید انجام شه ؟ ( همین اول کار یا ... )

ممنون

سلام عزیز

شما خریدید ؟؟

فروزانفر
03-08-2014, 21:55
سلام به همه ی دوستان
حدود سه روزه ریش تراش پاناسونیک st25 رو خریدمش.یکی از دوستانم برام از تهران خرید 430 تومن با گارانتی آژند.هر چند گارانتیش اصن هیچ چیز دستگاه رو شامل نمیشه به غیر موتورش.روز اول که باهاش اصلاح کردم چون قبلا از تیغ استفاده کرده بودم وارد نبودم بهش و همچنین روغنش رو به سرش نزده بودم ولی دفترچش رو که دقیق خوندم و روغنش رو به سر ریش تراش زدم بهتر شدش هر چند قبلش هم خوب بودش و پدر من که از حدود پونزده سال پیش تا به حال از ریش تراش های سه تیغه ی برقی و بعد هم شارژی و محصولات فیلیپس استفاده کرده بود به محض اصلاح صورتش با این ریش تراش کاملا به تغییر نوع اصلاح پی برد و پشت سر هم میگفت چقد سریعه و نرم میزنه صورت رو و منم از سرعتش و تیغه هاش براش میگفتم هرچند اصن نمیفهمید من چی میگم و فقط تایید میکرد :))) و لذت میبرد امروز که دوباره برا اصلاح صورتم استفاده کردم از این ریش تراش کاملا راضی بودم ازش هر چند که توی دفترچش نوشته یه ماه طول میکشه تا صورتتون عادت کنه ولی اینطوریام نیست.اگه اول گردن رو اصلاح کنیم و بعد بقیه صورت رو تا اصن التهابی پیش نیاد هر چند اصن التهابی پیش نمیاد در حالت های دیگه ولی اگه اصلاح رو کشش بدیم و خیلی طولانیش بکنیم سر ریش تراش یه کم داغ میشه که برا صورت مشکلی نداره ولی برا زیر گردن چون حساس تر هستش باعث قرمز شدن اون قسمت میشه.فعلا که من راضی بودم.قیمت فویل و تیغه این مدل رو هم که از نمایندگیش گرفتم جفتش 150 در میاد که برای حدود دو سال مناسبه و ازشون پرسیدم که اگه این مدل دیگه تولید نشه ریش تراش های ما چی میشن پس؟ و فویل و تیغه هاشون رو باید چطوری تهیه کنیم که اون کارشناس گفتش که بیشتر این ریش تراش ها تیغه هاشون و فویل هاشون به هم میخورن و طوری نیستش که بدون استفاده بشه ریش تراش بعد چند وقت و گفتش حتی ما افرادی داریم که ده ساله دارن از یه مدل از ریش تراش های پاناسونیک استفاده میکنن و ما فویل و تیغشون رو میدیم بهشون.
به هر حال من توی روز های آینده هم تجربه کار با این مدل رو میگم همینجا تا بقیه دوستان هم استفاده کنند

دوست من میشه آدرس دقیق جایی که ریش تراشتو خریدی بگی؟(اگه شماره تلفن هم ازش بود ممنون میشم)
در ضمن متعلقات داخل کارتنش چی بود؟
ممنونم

dooste.man83
03-08-2014, 23:10
سلام عزیز

شما خریدید ؟؟

بله از نمایندگی اصلیش
100 تومن زیر قیمتی که تو سایتشون زدن

brad pitt
04-08-2014, 14:47
بله از نمایندگی اصلیش
100 تومن زیر قیمتی که تو سایتشون زدن

ان شالله مبارکتون باشه
لطفن پس از اصلاح در مورد کیفیت اصلاح و .. هم بفرمایید لطفن
ممنون

dooste.man83
04-08-2014, 14:54
ان شالله مبارکتون باشه
لطفن پس از اصلاح در مورد کیفیت اصلاح و .. هم بفرمایید لطفن
ممنون
ممنون همه چیش خوبه مشکلی نداره
ولی بازم نمیتونه دقیقا مثل تیغ بزنه

brad pitt
04-08-2014, 17:34
ممنون همه چیش خوبه مشکلی نداره
ولی بازم نمیتونه دقیقا مثل تیغ بزنه

ممنون از پاسختون
جدی ؟

با ریش تراشای دیگه هم زیاد فرقی نداره ؟ مثه تیغ نمیزنه یعنی در چه حد ؟

dooste.man83
05-08-2014, 00:46
ممنون از پاسختون
جدی ؟

با ریش تراشای دیگه هم زیاد فرقی نداره ؟ مثه تیغ نمیزنه یعنی در چه حد ؟

ببینید هیچ چی جای تیغ های 5 تیغه رو نمیگیره چون اونا سطح تیغ مستقیم رو پوست هست
اما ماشین فویلش مقداری قطر داره و زیرش تیغ هست
پس در نهایت تیغ بهتر میزنه
با ریش تراشای دیگه خیلی فرق داره و خیلی نزدیک به صفر تر میزنه و بهتر ...ارزش هزینه داره
دستگاه تمیز کننده اش هم بنظرم واجب هست چون علاوه بر تمیز کردن کار مهم خشک کردن دستگاه رو هم انجام میده

suyuvu
05-08-2014, 08:56
صرفا" جهت معرفی
RQ1250

تیغه های اصلاح Gyro Flex 3D با منطبق شدن برروی پستی و بلندی های صورت نیاز به فشار دادن ریش تراش روی صورت را به حداقل می رسانند.

فن آوری منحصربه فرد بلند کردن و قطع مو (Lift & Cut) این فن آوری با بلند کردن مو و قطع آن، موی صورت شما را تا زیر سطح پوست اصلاح می کند.

تیغه های Skin Glide با حداقل اصطلاک به آسانی روی پوست صورت حرکت کرده و بازدهی اصلاح را بالا می برد.

تیغه های چند منظوره با ترکیب سه نوع فن آوری مختلف روی تیغه که عبارتند از:

- شکاف برای قطع کردن موهای معمولی
- کانال برای موهای بلند و خوابیده
- سوراخهای ریز برای ته ریش های کوتاه
بهترین نتیجه اصلاح را با کمترین صدمه به پوست منجر می شوند.

فن آوری Aquatec seal امکان استفاده به هر دو صورت خشک و یا مرطوب با استفاده از ژل ریش تراش و یا کف ریش را به شما می دهد

بدنه خوش دست این دستگاه با روش ضد لغزش امکان کنترل بهتر ریش تراش را به شما می دهد.

خط زن دقیق برای اصلاح دقیق ریش و سبیل بدون آسیب رساندن به پوست.

قفل مسافرتی

تنظیم خودکار ولتاژ ورودی از 100 تا 240 وات

قابلیت شستشوی تیغه های اصلاح

ساخت هلند

sinbad22
07-08-2014, 17:46
فیلیپس خوب بود اما تا وقتی که پاناسونیک به بازار ایران نیومده بود .
الان در بین ریش تراش های موجود دربازار گروه لمدش پاناسونیک که ساخت ژاپن هستند بهترین انتخاب با بهترین کارایی ها هستند.
من یک LV 65 گرفتم که خیلی خیلی خیلی راضی هستم قبلش حتی گرونترین فیلیپس و براون رو هم داشتم ولی هرکدام مشکلات زیادی برای صورتم درست میکردند یا زیر گلو رو خوب نمیزدن یا حساسیت ایجاد میکردن و پوست رو میسوزندن حتی با فلیپس نمیتونستم هر روز اصلاح کنم باید باز تیغ به صورتم میزدم .
اما از وقتی دارم با این پاناسونیک اصلاح میکنم دیگه هیچ مشکلی ندارم .
انصافأ اجناس ساخت ژاپن بی نقص هستند،به همه توصیه میکنم که استفاده کنند حتمأ حالشو میبرند:n20:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] aoldEgEuMgVn7oT6uH9

sinbad22
07-08-2014, 19:56
جهت اطلاعات بیشتر تر !
کاملأ ضد آب

سیستم موتور هوشمند (فقط در پاناسونیک)
حرکت شناور به هر جهت

قابلیت اصلاح با فوم (تر،خشک،زیر دوش)
ق[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
5 تیغه باز هم فقط پاناسونیک

تیزترین تیغه 30 درجه کاملأ ضد زنگ از آلیاژ نقره
نانو تکنولوژی
(با زهم فقط در پاناسونیک)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).png
سریع ترین موتور ریش تراش 14000 در دقیقه
Fast, Linear Motor Drive. 14,000 cycles per minute linear motor drive delivers a smoother, cleaner shave.

توری ضد حساسیت پوست
و
ساخت ژاپن MADE IN JAPAN

arash59b
11-08-2014, 16:22
سلام دوستان بین این سه مدل کدوم رو پیشنهاد میدید؟

قیمت ها تقریبا یکی هستند از نظر کارایی و کیفیت کدوم بهتره؟

Panasonic ES-SL41 Shaver
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%A9-ER-SL41)
Remington F5800 Shaver ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Panasonic ES-RT53 Shaver ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%A9-ES-RT53)

sinbad22
11-08-2014, 22:56
RT-53 بهتر از دو مدل دیگه هست

arash59b
11-08-2014, 23:33
RT-53 بهتر از دو مدل دیگه هست

ممنون
بنظر خودم ویژگی هایی که این مدل داره از بقیه سرتره
بعداز این sl41 و بعد ریمینگتون قرار میگیرن

brad pitt
13-08-2014, 21:52
فیلیپس خوب بود اما تا وقتی که پاناسونیک به بازار ایران نیومده بود .
الان در بین ریش تراش های موجود دربازار گروه لمدش پاناسونیک که ساخت ژاپن هستند بهترین انتخاب با بهترین کارایی ها هستند.
من یک LV 65 گرفتم که خیلی خیلی خیلی راضی هستم قبلش حتی گرونترین فیلیپس و براون رو هم داشتم ولی هرکدام مشکلات زیادی برای صورتم درست میکردند یا زیر گلو رو خوب نمیزدن یا حساسیت ایجاد میکردن و پوست رو میسوزندن حتی با فلیپس نمیتونستم هر روز اصلاح کنم باید باز تیغ به صورتم میزدم .
اما از وقتی دارم با این پاناسونیک اصلاح میکنم دیگه هیچ مشکلی ندارم .
انصافأ اجناس ساخت ژاپن بی نقص هستند،به همه توصیه میکنم که استفاده کنند حتمأ حالشو میبرند:n20:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] aoldEgEuMgVn7oT6uH9

مبارک هست
پس شما هم از lv65 راضی هستی ؟
قسمت گردن و چانه رو هم خوب مانند تیغ اصلاح میکنه ؟؟ اون سوزش افترشیو پس از زدن تیغ رو ریش تراش داره ؟

ممنون

sinbad22
14-08-2014, 01:02
تشکر دوست خوب.
بله من مشکلی در رابطه با زیر گلو و چانه ندارم فکر کنم به خاطر سرعت بالاش باشه و توری ضد حساسیت .
در ضمن من اصلاح رو از زیر چانه و گلوم شروع میکنم . تا حالا چندتا ریش تراش داشتم و جدأ این یکی از هر نظر بهترینه.

masoud93
14-08-2014, 22:02
سلام.
دوستان Remington HC5030 بهتره یا موزر 1400 ؟؟؟
هم قیمت هم هستن ...
الان یه QT4090 دارم اصلاً باهاش حال نمیکنم ، خیلی ضعیفه ، خیلی هم کوتاه نمیکنه ، خوبیش اینه که مو رو تو خودش نگه میداره ...

فروزانفر
18-08-2014, 22:20
سلام دوستان
من بعد از یه سری تحقیق اساسی تصمیم گرفتم ریش تراش panasonic ES-RT30 رو بخرم . فقط میخواستم بدونم با فوم هم میشه ازش استفاده کرد یا نه؟:n13:

arash59b
18-08-2014, 23:34
سلام دوستان
من بعد از یه سری تحقیق اساسی تصمیم گرفتم ریش تراش panasonic ES-RT30 رو بخرم . فقط میخواستم بدونم با فوم هم میشه ازش استفاده کرد یا نه؟:n13:

تو خود سایت پاناسونیک هم اطلاعات کاملی ازش نزاشته

بنظرمن مدل RT53 رو بگیر همین ویژگی هارو داره و مدل جدیدتر هم هست در هردو حالت هم میشه استفاده کرد

saeid.cyber
18-08-2014, 23:51
سلام دوستان من قصد خرید ماشین اصلاح سر رو دارم البته ریش رو هم حداقل در حد 0.5 میل بزنه. تا 300 هم میتونم هزینه کنم

moser 1400 هایی که تو بازار هستن کیفیتشون چطوره؟ منظورم همین 80 یا 85 تومنی هاست

لطفا از برند رمینگتون پیشنهاد ندید. ممنون

جناب مهندس
19-08-2014, 20:31
سلام دوستان من قصد خرید ماشین اصلاح سر رو دارم البته ریش رو هم حداقل در حد 0.5 میل بزنه. تا 300 هم میتونم هزینه کنم

moser 1400 هایی که تو بازار هستن کیفیتشون چطوره؟ منظورم همین 80 یا 85 تومنی هاست

لطفا از برند رمینگتون پیشنهاد ندید. ممنون

سلام
Panasonic GB50

سرهنگ معمر قذافی
19-08-2014, 20:47
سامولیکم

آقا من با هرچی میزنم 3سوت دوباره در مییاد :( تیغ ک سالهاست نمیتونم بزنم ماشین هم آرایشگر برام میزنه اشکم در مییاد :( ولی چاره ای نداره:(_

داره تا زیر چشام هم میاید :(

ahwazp30
20-08-2014, 16:23
من میخام یه ریش تراش بخرم ولی نه از این ها که از ته میزنن و سفید میکنن.یه چیزی مثل موزر و حتما باید شارژی باشه .ضمنا از این قلمی ها که مثل خودکار هستند هم نمیخام .دقیقا یه چیزی شبیه موزر ولی شارژی .من یکی دو مدل گرفتم ولی گرد هستند و خوش دست نیستند یا بعضی هاشون دور خیلی بالا دارن و صدای تراکتور میدن .دونبال یه مدلی هستم که تخت باشه و صدای کمی داشته باشه .اگر کسی مدلی میشناسه معرفی کنه .

djbehnam73
20-08-2014, 18:03
من میخام یه ریش تراش بخرم ولی نه از این ها که از ته میزنن و سفید میکنن.یه چیزی مثل موزر و حتما باید شارژی باشه .ضمنا از این قلمی ها که مثل خودکار هستند هم نمیخام .دقیقا یه چیزی شبیه موزر ولی شارژی .من یکی دو مدل گرفتم ولی گرد هستند و خوش دست نیستند یا بعضی هاشون دور خیلی بالا دارن و صدای تراکتور میدن .دونبال یه مدلی هستم که تخت باشه و صدای کمی داشته باشه .اگر کسی مدلی میشناسه معرفی کنه .
عزیز من اگر بخوای سفید نکنه باید ماشینی مثل موزر بگیری که ماشین های مثله موزر بعد از مدتی صورت رو خراب می کنه
من میگم فیلیپس بگیر از ته هم میزنه
موزر رو اگر شما باهاش خیلی حرفه ای باشی و بتونی از ته باهاش بزنی تفاوتش با فیلیپس 1 روز نیم هست یعنی شما 1روز و نیم جلوتری اگر با موزر بزنی

djbehnam73
20-08-2014, 18:10
سامولیکم

آقا من با هرچی میزنم 3سوت دوباره در مییاد :( تیغ ک سالهاست نمیتونم بزنم ماشین هم آرایشگر برام میزنه اشکم در مییاد :( ولی چاره ای نداره:(_

داره تا زیر چشام هم میاید :(
تیغ رو که کلا فراموشش کن
چرا ارایشگاه ؟؟؟
خودت بزن :n02:
شما باید اون زیر چشم رو لیزر کنی الان برای من هم زیاده ولی چارش اینه یا لیزر و یا هر روز بزنی
شما یه فیلیپس3 تیغه بگیر و ریشتو بزن
اون جاهایی که نزدیک چشمته رو حتما با موزر بزن چون با فیلیپس و تیغ بزنی کلا جنگل میشه :n02:

BIG-BANG
20-08-2014, 19:26
الان حدود یه ماه میشه که من ریش تراش پاناسونیک st25 رو خریدمش.روزهای اول که باهاش اصلاح میکردم در حد چند روز اول زیاد وارد نبودم و یکم وقت میگرفت ازم ولی الان بعد این چند وقت واقعا از این ریش تراش راضی هستم و حتی یاد گرفتم که باهاش در حد 5 تیغ فیوژن بزنم و صفر صفر ریش هام رو باهاش میزنم.هیچ سوزش یا حساسیتی هم تا حالا نداشتم الا سه روز اول که زیر گلوم رو بلد نبودم چطور با ریش تراش بزنم.صورت من هم فوقالعاده حساسه و با کوچکترین چیزی به جوش زدن میفته و ملتهب میشه ولی هیچ گونه مشکلی با این ریش تراش نداشتم.امیدوارم که تونسته باشم.کمک شایانی به دوستان کرده باشم توی خرید ریش تراش های پاناسونیک.دوستان سوالی داشتن توی پخ بپرسن چون این تاپیک رو سر نمیزنم.

ahwazp30
20-08-2014, 20:05
عزیز من اگر بخوای سفید نکنه باید ماشینی مثل موزر بگیری که ماشین های مثله موزر بعد از مدتی صورت رو خراب می کنه
من میگم فیلیپس بگیر از ته هم میزنه
موزر رو اگر شما باهاش خیلی حرفه ای باشی و بتونی از ته باهاش بزنی تفاوتش با فیلیپس 1 روز نیم هست یعنی شما 1روز و نیم جلوتری اگر با موزر بزنی

1- چرا موزر صورت رو خراب میکنه ؟

2- دلیل اینکه از سفید کننده ها استفاده نمیکنم اینه که الان هوا خیلی گرمه هر چقدر هم بعدش افترشیو و ... اینا بزنم صورتم موقع عرق کردن میسوزه و علاوه بر این کلا خوشم نمیاد از ته بزنم .برای همین دومبال ماشینی هستم که مثل موزر باشه ولی توی بازار گیر بیاد خوب هم کار بده یه چیزی مثل این :

Miladmk7
21-08-2014, 00:18
سلام
دوستان خواهشا راهنمایی بفرمایید. قصد خرید ماشین اصلاح (Trimmer) دارم ولی دقیقا نمیدونم چه مدلی انتخاب کنم. مورد استفاده ام فقط اصلاح صورت و گذاشتن ته ریش. خیلی هم نمیخوام هزینه کنم تا 100 تومن. تو این رنج اصن خوب هست یا بودجه رو افزایش بدم؟؟
خودم این مدل رو دیدم: Panasonic ER-GB30. حالا پیشنهاد شما چیه؟؟

djbehnam73
21-08-2014, 04:39
1- چرا موزر صورت رو خراب میکنه ؟

2- دلیل اینکه از سفید کننده ها استفاده نمیکنم اینه که الان هوا خیلی گرمه هر چقدر هم بعدش افترشیو و ... اینا بزنم صورتم موقع عرق کردن میسوزه و علاوه بر این کلا خوشم نمیاد از ته بزنم .برای همین دومبال ماشینی هستم که مثل موزر باشه ولی توی بازار گیر بیاد خوب هم کار بده یه چیزی مثل این :

1- به خاطر اینکه تیزه سرش البته به مرور زمان خراب می کنه
2- خوب برای من هم میسوزه مشکلی نیست یه چند وقت بزنی عادت می کنی دیگه حالا اگه می خوای یه ذره ته ریش داشته باشی با همون موزر بزن ! :n02:

BehzadKiNG
22-08-2014, 17:11
سلام،
من صورتم رو با موزر می زدم تا همیم چند وقت پیش که خراب شد، گفتم برم یه تریمر جدید و بهتری رو بگیرم.
رسیدم به 2 تا گزینه :
یکی Panasonic ER-GB40 که ایشون باشن:

از 1 تا 10 میلی متر میزنه،
15 ساعت شارژ واسه 50 دقیقه استفاده،
هر بار استفاده نیاز به روغن کار،
کاملا" ضد آب،
نشانگر شارژ نداره.
در ضمن حدود 220 تومن هم قیمتشه.

یکی هم Philips QG3362 Trimmer:

به اون صورت بالایی قابل تنظیم میلی متری نداره،
1 ساعت شارژ 50 دقیقه استفاده که با سیم هم میشه ازش استفاده کرد،
نیاز به روغن کاری نداره،
تیغه ها خود تیز شوندن،
یک چراغ led واشه نشون دادن 10 دقیقه آخر شارژ داره،
اینم کاملا" ضد آبه،
دو سه تا هم مثل تصویر تیغه و شانه داره،
قیمتش هم 270.

حالا:
1. کلیت برندهای پاناسونیک و فیلیپس چجوریاس؟
2. این روغن کاری که می گن ضروریه؟ دردسر و وقت گیر نیست ؟
3. این که میلیمتری افزایش داره از روی تجربه،واقعا" مهمه و کاربرد داره؟
مرسی%

mbadboy7
23-08-2014, 12:03
فوری، فوری
سلام
برای اولین بار میخوام ریش تراش بگیرم
کدوم رو پیشنهاد میکنید :
Remington R3150
Philips HQ6996
صورتم هم یکمی نرم و حساسه .

Atghia
24-08-2014, 01:14
این مطلب رو دیدم گفتم شاید دونستنش خالی از لطف نباشه
مکان مرتبط تری پیدا نکردم:

دکتر محمد علی نیلفروش زاده،فوق تخصص پوست ومو در یادداشتی در شفاآنلاین ،توصیه های مهمی درباره اصلاح موفق و بدون عارضه صورت درآقایان ارایه نموده که می خوانید.

1 - آمادگی لازم را كسب كنید
داشتن آمادگی صحیح كلید موفقیت و پایان خوش اصلاح صورت است. به همین منظور قبل از هر كار صورت خود را مرطوب و نمناك كنید(حتی قبل از استفاده از صابون و یا كف ریش) .برای اینكه نتیجه بهتری بگیرید پارچه های نم دار و گرم را روی پوست صورت قرار دهید و به مقدار بسیار كم آب گرم به صورت خود بپاشید.

2 - خطوط رویش مو را دنبال كنید
یعنی در زمان اصلاح كردن دستگاه ریش تراش را در جهت رویش موی صورت كه اغلب در جهت پایین است بكشید. و برای زدودن موهای گردن دستگاه را در جهت بالا بگیرید.

3 - در حمام اصلاح كنید
بهترین محل برای اصلاح صورت حمام است. به خاطر اینكه هوای گرم و مرطوب داخل حمام پوست صورت شما را نرم ومرطوب می نماید . به همین منظور اصلاح صورت بلافاصله بعد از استحمام و داخل حمام حس خوبی را برای پوست صورت شما به ارمغان می آورد.

4 - صورت خود را از ته نتراشید
هر چه قدر در تراشیدن و اصلاح صورت حساسیت به خرج دهید و بخواهید موی صورت را از ته بتراشید درد و سوزش بیشتری را تجربه خواهید كرد.

5 - از دستگاه های ریش ترا ش سه تیغه و یا دو تیغه استفاده نكیند
از نظر متخصصان پوست استفاده از دستگاه های ریش تراش دو تیغه و یا سه تیغه بیشتر از اینكه برای پوست صورت مفید باشد دردناك و آسیب رسان است. زیرا بعد از اینكه اولین تیغ سلولهای پوستی اطراف رستنگاه مو را می زداید تیغه دوم باعث خراش پوست و بریدن برآمادگی های پوست می گردد. لذا بهتر است كه از دستگاه های یك تیغه استفاده شود.

6 - تنها كف ریش كفایت نمی كند
بعضی از مردان بر این اعتقادند كه استفاده ا زكف ریش به تنهایی پوست صورت را مرطوب و نرم و آماده اصلاح می كند. در صورتی كه چنین نیست بلكه لازم است كه قبل از استفاده از كف ریش از مرطوب كننده ها ی پوست صورت یا حتی از آب ولرم استفاده نمایید.

7 - از تیغ تیز و یك با رمصرف استفاده كنید
تیغ های كند باعث خراش پوست می شود لذا بهتر است از تیغ ها تنها یك با راستفاده نمایید. بخصوص موهای زبر و خشن تیغ را بعد از یكبار مصرف كند خواهد كرد. لذا بهتر است بیش از یكبار از تیغ استفاده نكنید.

8 - از دستگاه های ریش تراش برقی استفاده كنید
این دستگاه ها برخلاف مدل های دستی با دوتیغ یا بیشتر صورت را از ته نمی تراشد و آسیب كمتری به پوست می رساند و لذا بعد از استفاده سوزش و آسیب كمتری را تجربه خواهید كرد.

9 - از افتر شیو با كیفیت استفاده كنید
الكل ماده تركیبی اصلی در افتر شیو های ارزان قیمت است. به همین خاطر بعد از پاشیدن آن روی صورت سوزش عذاب آوری را تجربه خواهید كرد. یك افتر شیو با كیفیت باید باعث طراوت پوست و پاك كردن آن از باكتری ها شود. و حتی پوست را بعد از تراشیدن التیام بخشد. لذا در هنگام خرید افترشیو ، بر روی برچسب خرید آن نگاه كنید تا از وجود تسكین دهنده های طبیعی مثل گیاه آلوئه ورا و غیره مطمئن شوید..متن کامل در ادامه مطلب.

10 - از ضد آفتاب استفاده كنید
یكی دیگر از راه حل های خانگی حذف افترشیو و استفاده از ضد آفتاب است. این لوسیون مانع ابتلا به سرطان پوست می گردد و باعث می شود كه پوست جوانتر به نظر رسد.

11 - از داروهای تسكین دهنده استفاده كنید
اگر بعد از اصلاح دچا ر سوزش پوست می شوید بهتر از لوسیون های غیر تجویزی هیدروكورتیزون به عنوان افترشیو استفاده كنید. این لوسیون پوست شما را سریع تر التیام می بخشد.

12 - در فاصله زمانی كم اصلاح نكنید
بهتر است زمان اصلاح صورت خود را به آخر هفته موكول كنید در این فاصله زمانی ضمن رویش مجدد موهای صورت فرصتی برای التیام و بهبود التهاب پوست فراهم می شود و در زمان اصلاح بر تراشیدن مو از ته اصرار نورزید. زیرا سوزش و تحریك پوست مجددا عود خواهد كرد.

13 - از داروهای قابض یا خون بند استفاده كنید
این دارو را در خانه و در دسترس خود قرار دهید كه در صورت بریدن پوست بلافاصله از آن استفاده كنید. این دارو به دو صورت قلمی و پودر وجود دارد. كه اگر در زمان استفاده مكررا آن را روی خراش قرار دهید از خونریزی جلوگیری می كند. زاج موجود در این دارو باعث قطع خون ریزی میشود. سپس صورت خود را شست و شو دهید.

لوازم کمکی اصلاح :
1 - خمیر، ژل، کف (فوم) و صابون اصلاح
2 - فرچه اصلاح
3 - لوسیون های پس از اصلاح یا همان Aftershave: حاوی مواد ضد عفونی، معطر و مرطوب کننده است.
4 - لویسونهای قبل از اصلاح Preshave: حاوی مرطوب کننده و روغن هستند.
5 - مرطوب کننده ها

عوارض جانبی اصلاح صورت:
1 - بریدگی ها ممکن است تا 15 دقیقه خونریزی آنها ادامه داشته باشد، بیشتر در استفاده از تیغ استفاده می شود.
2 - خراشیدگی و ساییدگی
3 - تحریک پوست صورت
4 - سوزش خودتراش، قرمزی، التهاب، احساس سوزش و تحریک پذیری پس از اصلاح اطلاق می شود. علت آن فشار بیش از حد تیغ و ماشین ریش تراش بر روی پوست هنگام اصلاح است.
علت دیگر آن اصلاح با تیغ کند، اصلاح خشک، خیلی سریع تراشیدن موهای صورت، تراشیدن مکرر یک ناحیه از صورت هستند. در قسمت های از صورت و گردن که دارای پوست حساس تر و موهای زبرتر هستند، احتمال این عارضه بیشتر است. برای پیشگیری از آن قبل و پس از اصلاح از لوسیونهای مخصوص اصلاح استفاده کنید. برای درمان آن نیز از ژل Aloevera یا محلول رقیق سالیسیک اسید بزنید و روی پوست آزرده ادکلن یا الکل نزنید.

5 - جوش های اصلاح (shaving Rash/Razar burnps) :
علت آن ingrain hair است (فرو رفتن سر موها درون پوست) و علایم آن برآمدگی قرمز، ملتهب، دردناک و گاهی چرکی است. موهای درون روییده اغلب در افرادی که موهای مجعد دارند، بروز می کند. علل آن از ته تراشیدن زیاد موها، تراشیدن موها خلاف جهت رویششان و کشیدن زیاد پوست صورت حین اصلاح است. پوست را حین اصلاح بیش از اندازه نکشید، چرا که احتمال رویش موهای درون روییده افزایش می یابد.

لوسیونهای حاوی Glycolic acid می تواند در موضع فولیکولیت ایجاد شده مفید باشد بطوریکه سلولهای مرده پوست را بر می دارد و سپس با خارج کردن مو می توان در بهبود آن موثر باشد.

معمولاً در کاربرد خود تراش (تراشیدن مرطوب» wet) امکان بریدگی و خونریزی بهتر است ولی در تراشیدن خشک (ماشین ریش ترای Dry) گفته شده که اثرات ویبراتور آن می تواند در پیشگیری از چروک صورت مفید باشد.

arash59b
24-08-2014, 13:35
الان حدود یه ماه میشه که من ریش تراش پاناسونیک st25 رو خریدمش.روزهای اول که باهاش اصلاح میکردم در حد چند روز اول زیاد وارد نبودم و یکم وقت میگرفت ازم ولی الان بعد این چند وقت واقعا از این ریش تراش راضی هستم و حتی یاد گرفتم که باهاش در حد 5 تیغ فیوژن بزنم و صفر صفر ریش هام رو باهاش میزنم.هیچ سوزش یا حساسیتی هم تا حالا نداشتم الا سه روز اول که زیر گلوم رو بلد نبودم چطور با ریش تراش بزنم.صورت من هم فوقالعاده حساسه و با کوچکترین چیزی به جوش زدن میفته و ملتهب میشه ولی هیچ گونه مشکلی با این ریش تراش نداشتم.امیدوارم که تونسته باشم.کمک شایانی به دوستان کرده باشم توی خرید ریش تراش های پاناسونیک.دوستان سوالی داشتن توی پخ بپرسن چون این تاپیک رو سر نمیزنم.

دوست عزیز خشک استفاده میکنید یا با کف؟

amir0831
24-08-2014, 20:46
با سلام دوستان من یه ریش تراش philips At 890 دارم خیلی هم راضیم .فقط نمیدونم چجوری باهاش میشه ته ریش گزاشت کسی میدونه ممنونم میشم راهنمایی کنه:n05:

BIG-BANG
24-08-2014, 21:49
دوست عزیز خشک استفاده میکنید یا با کف؟

خشک عزیز چون اصلا سوزشی حس نکردم تا حالا که بخوام باکف تستش کنم

djbehnam73
26-08-2014, 14:56
با سلام دوستان من یه ریش تراش philips At 890 دارم خیلی هم راضیم .فقط نمیدونم چجوری باهاش میشه ته ریش گزاشت کسی میدونه ممنونم میشم راهنمایی کنه:n05:
دوسته عزیز با فیلیپس نمیشه ته ریش گذاشت
اگر می خوای ته ریش بزاری حتما باید با موزر بزنی که موزر در طولانی مدت صورت رو خراب می کنه !

brad pitt
26-08-2014, 20:58
سلام

امروز پس از کش و قوسهای فراوان بالاخره ریش تراش گرفتم
از نمایندگی آزند ریش تراش LV65
با تخفیف و ... شد 1.075.000 تومان

این ریش تراش فوق فوق العاده ست .

brad pitt
26-08-2014, 21:17
دوستانی که ریش تراششون پاناسونیک هست بارکده اول چند هست ؟
13 رقمیه ؟

peidayepenhan
26-08-2014, 21:19
مال من كه ١٣ رقميه

brad pitt
26-08-2014, 22:13
مال من كه ١٣ رقميه

ممنون از پاسختون
3 رقم اولش چنده بارکدتون ؟ 888 هست ؟
راستی لطف میکنید
شارژرتون هم نگاه کنید ببینید زده CHINA ?
مدلش ؟

مرسی

a1l2i3z4a5h6r7
26-08-2014, 22:29
سلام دوستان من یک ریش تراش میخوام بخرم تو رنج 300 نهایت گردن و چانه برام مهمه چون ریش تراش دارم گردن میزنه قرمز میکنه پوستم حساس هست یک ریش تراش میخوام راحت گردن چانه رو راحت بزنه قرمز نکنه صورت خوب اصلاح کنه قیمتشم مناسب باشی چی پیشنهاد میکنید ممنون

djbehnam73
28-08-2014, 16:09
سلام دوستان من یک ریش تراش میخوام بخرم تو رنج 300 نهایت گردن و چانه برام مهمه چون ریش تراش دارم گردن میزنه قرمز میکنه پوستم حساس هست یک ریش تراش میخوام راحت گردن چانه رو راحت بزنه قرمز نکنه صورت خوب اصلاح کنه قیمتشم مناسب باشی چی پیشنهاد میکنید ممنون
شما هر کاری کنه قرمز می کنه البته اگر بخوای از ته بزنی !

bas ali
28-08-2014, 16:27
یک تجربه رو بهتون بگم .شما اگه ریش تراشتون خوب نمیزنه و یا صورتتنون رو قرمز میکنه و میسوزونه از پودر بچه استفاده کنین و قبل از اصلاح به صورتتون و زیر گلوتون بزنین وبعد صورتتون رو اصلاح کنین و تفاوت رو احساس کنین . این تجربه تجربه چندساله اصلاح من با ریش تراش هست .

brad pitt
29-08-2014, 11:21
یک تجربه رو بهتون بگم .شما اگه ریش تراشتون خوب نمیزنه و یا صورتتنون رو قرمز میکنه و میسوزونه از پودر بچه استفاده کنین و قبل از اصلاح به صورتتون و زیر گلوتون بزنین وبعد صورتتون رو اصلاح کنین و تفاوت رو احساس کنین . این تجربه تجربه چندساله اصلاح من با ریش تراش هست .

سلام
یکم بیشتر توضیح میدید ؟ روی کیفیت اصلاح اثر نداره ؟ بعد دیگه خمیرریش و .. نمیخاد استفاده کرد ؟
ممنون

brad pitt
29-08-2014, 11:27

سلام دوست عزیزم
لطفا نحوه ی اصلاحتون بگید که چجور مانند 5 تیغ فیوژن با ریش تراش اصلاح میکنید ؟
ممنون

bas ali
29-08-2014, 13:35
سلام
یکم بیشتر توضیح میدید ؟ روی کیفیت اصلاح اثر نداره ؟ بعد دیگه خمیرریش و .. نمیخاد استفاده کرد ؟
ممنون
درست نقش ژل صورت رو برای ریش تراش بازی میکنه و چون صورت لیز میشه کیفیت اصلاح بالا میره و تمیز میزنه . شما بعد از اینکه صورتتون رو شستین اگه دوست داشتین میتونین افتر شیو بزنین

bas ali
29-08-2014, 13:36
سلام
ممنون
درست نقش ژل صورت رو برای ریش تراش بازی میکنه و چون صورت لیز میشه کیفیت اصلاح بالا میره و تمیز میزنه . شما بعد از اینکه صورتتون رو شستین اگه دوست داشتین میتونین افتر شیو بزنین

brad pitt
29-08-2014, 14:48
ممنون از پاسختون
پودر بچه جانسون خوبه ؟ پودر بچه برای پوست که ضرر نداره ؟
پس یعنی دیگه کف ریش یا خمیر ریش نمیخاد ؟
ممنون

bas ali
29-08-2014, 15:04
من از فیروز استفاده میکنم درکل فرقی نداره . خطری هم برای پوست نداره و دیگه احتیاجی به کف ریش هم نداری .
چندبار امتحان کن ببین چطور جواب میده

sansa
29-08-2014, 20:47
دوستان من یک ریش تراش سه تیغه فیلیپس دارم . که وقتی صورتمو میزنم از صورتم بعضی جاهاش خون میاد . و خیلی کهیر میزنه صورتم .
میخواستم ریش تراشی رو معرفی کنید که این مشکل برام ایجاد نشه و قیمتش حدود 300 باشه . :n12:

FlightMedia
29-08-2014, 23:36
سلام.
نمایندگی موزر در اصفهان کجاست؟ یدونه آلمانی پنج دنده می‌خواستم. اگر تبلیغ میشه و خلاف قوانین سایته پاسخم را در پیغام خصوصی بدید.
با سپاس

BIG-BANG
30-08-2014, 09:40
سلام دوست عزیزم
لطفا نحوه ی اصلاحتون بگید که چجور مانند 5 تیغ فیوژن با ریش تراش اصلاح میکنید ؟
ممنون

سلام عزیز
من فقط جهت رویش ریش هام رو فهمیدم و در خلاف جهت رویششون ریش تراش رو حرکت میدم و کمی هم فشار بیشتری رو اعمال میکنم و بعد از دست کشیدن دوباره هیچ ریشی زیر دستم نمیاد

djbehnam73
30-08-2014, 13:58
دوستان من یک ریش تراش سه تیغه فیلیپس دارم . که وقتی صورتمو میزنم از صورتم بعضی جاهاش خون میاد . و خیلی کهیر میزنه صورتم .
میخواستم ریش تراشی رو معرفی کنید که این مشکل برام ایجاد نشه و قیمتش حدود 300 باشه . :n12:
دوسته عزیز اگر درست بزنید باز هم یکسری جاها میشه که صورت خون میاد کلا طبیعیه
بعد اصلاح حتما افتر شیو یا از اتانول استفاده کنید و بعد برید حموم یا با شامپو صورتتون رو بشورید !

FlightMedia
31-08-2014, 09:42
دوسته عزیز اگر درست بزنید باز هم یکسری جاها میشه که صورت خون میاد کلا طبیعیه
بعد اصلاح حتما افتر شیو یا از اتانول استفاده کنید و بعد برید حموم یا با شامپو صورتتون رو بشورید !

سلام
بنده از این فیلیپس‌هایی که از ته میزنن استفاده می‌کردم صورتم مدام جوش داشت و زخم میشد.
اما حدود ده ساله که از موزر مدل 1400 استفاده می‌کنم تا حالا زخم که چه عرض کنم یک خراش سطحی هم ایجاد نشده و هیچگونه خارشی هم احساس نمی‌کنم.
اخیراً یک عدد آلمانی اصلش رو خریدم 74 تومن. ریش رو تا اندازه‌ی یک دهم میلیمتر کوتاه میکنه که در حد و اندازه‌ی تیغ هست.
من نمی‌دونم چرا ملت میرن چهار برابر این موزر پول میدن و خودشون رو اذیت می‌کنن. تازه یکی اومده بود یدونه از این ماشین اصلاح‌های گرون خریده بود میگفت ریش بلند رو کوتاه نمیکنه مجبورم اول با موزر کوتاه کنم بعد با اون!!!!!!!!!!!!!!

brad pitt
31-08-2014, 15:17
سلام
بنده از این فیلیپس‌هایی که از ته میزنن استفاده می‌کردم صورتم مدام جوش داشت و زخم میشد.
اما حدود ده ساله که از موزر مدل 1400 استفاده می‌کنم تا حالا زخم که چه عرض کنم یک خراش سطحی هم ایجاد نشده و هیچگونه خارشی هم احساس نمی‌کنم.
اخیراً یک عدد آلمانی اصلش رو خریدم 74 تومن. ریش رو تا اندازه‌ی یک دهم میلیمتر کوتاه میکنه که در حد و اندازه‌ی تیغ هست.
من نمی‌دونم چرا ملت میرن چهار برابر این موزر پول میدن و خودشون رو اذیت می‌کنن. تازه یکی اومده بود یدونه از این ماشین اصلاح‌های گرون خریده بود میگفت ریش بلند رو کوتاه نمیکنه مجبورم اول با موزر کوتاه کنم بعد با اون!!!!!!!!!!!!!!

بنده موزر دارم از همین آلمانی ها
ریش تراش پاناسونیک ال وی65 هم گرفتم 1.100
که تقریبن 15 برابر قیمتشه
اصلن موزره در حدی نیست که اصلن بشه با اون مقایسه ش کرد . مثه ژیان در برابر بی ام و هست
هر دو سواری میدن اما .........

djbehnam73
31-08-2014, 15:52
سلام
دوست عزیز موزر به شرطی خوب هست که شما همین طور سر سری بزنی بره ولی اگر بخوای خوب بزنی به مرور زمان خراب می کنه صورت رو
یکی از اون کسایی که موزر کوتاه میکنه بعد با فیلیپس میزنه من هستم :n02:

FlightMedia
31-08-2014, 16:01
بنده موزر دارم از همین آلمانی ها
ریش تراش پاناسونیک ال وی65 هم گرفتم 1.100
که تقریبن 15 برابر قیمتشه
اصلن موزره در حدی نیست که اصلن بشه با اون مقایسه ش کرد . مثه ژیان در برابر بی ام و هست
هر دو سواری میدن اما .........

ماشین اصلاح با قیمت بالای یک میلیون تومان از بحث این تاپیک خارج است چون حداکثر یک درصد مردم بتونن همچین چیزی رو تهیه کنن.
قیمت BMW هم تقریباً 15 برابر یک 206 است اما آیا امکاناتش هم 15 برابر بیشتر از 206 است؟
موزر و LV65 هم همینطور هست.
تازه موزر به پودر بچه و کف ریش و خمیر ریش هم نیازی نداره!

Ghaioom
01-09-2014, 08:38
سلام.

بعد چه مدتی باید به دستگاه موزر moser روغن زد؟

FlightMedia
01-09-2014, 09:00
سلام.

توصیه شده که هر هفته و یا هر دو هفته یک بار چند قطره روغن روی تیغه‌ها ریخته شود.
البته من چند سال روی موزرم نریختم و مشکلی هم پیش نیومد.

MOHAMMAD_ASEMOONI
01-09-2014, 10:06
توصیه شده که هر هفته و یا هر دو هفته یک بار چند قطره روغن روی تیغه‌ها ریخته شود.
البته من چند سال روی موزرم نریختم و مشکلی هم پیش نیومد.

سلام
هر جا که دو قطعه روی هم سابیده بشند فرسایش بوجود میاره .
دو قطعه ی سر موزر با سرعت و فشار روی هم سائیده میشن پس باید تا حد امکان صاف و صیقلی باشند تا اصطکاک کمتر بشه
روغن هم باعث پُر شدنِ برجستگیها و فرورفتگیهای میکروسکپی میشه که باعث راحت تر لغزیدنِ دو قطعه روی هم میشه
چون چیزی که ما فکر میکنیم صاف و صیقلی هست , درحقیقت پر از فرورفتگی و برجستگی هست که موقع لغزش به هم گیر میکنند و ساییده میشن
البته گیریس خیلی بهتره چون ماندگاریش بیشتره اما برای گیریسکاری باید قطعات باز بشه چون گریس روان نیست و نمیتونه راحت بره بین قطعات و همه جا رو بپوشونه
برای همین از روغن استفاده میشه
روغنی که به سر موزر میزنید خیلی زود از بین میره به علت اینکه هر یک تار مو مقداری از روغن رو برمیداره موقع بریده شدن
حالا حساب کنین هزاران تار مو چقدر سریع روغنها رو پاک میکنند
تازه مقداری از روغن هم تبخیر میشه
مقداریش هم بر اثر انتشار و پهن شدن میره به قسمتهائی که کاری ازش برنمیاد

پس بهتره برای موزر شخصی دو هفته یک بار دسته رو فشار بدین تا شانه ی بالائی که متحرک هست عقب بره و سپس چهار قطره روغن خوراکی مثل روغن زیتون یا ذرت یا آفتاب گردان بزنین به روی شانه ی ثابتِ پائینی سپس دسته رو ول کنین و روشن کنین چند ثانیه تا روغنها پخش بشه روی تمام سطح بین دو شانه .
میتونین کمی روغن بریزین توی یک قاشق چایخوری و با چوب کبریت یا نوک پیچ گوشتی ساعت بچکونین روی شانه
روغن و گیریس این قُلَل و فُرَجِ میکروسکپی رو پر میکنه و باعث لغزش و حرکت نرم و روان و کم صدا و کم فرسایش میشه .
اگر برای آرایشگاه هست بهتره روزی سه قطره زده بشه و قبلش هم با یک تکه ی کوچیک دستمال کاغذی باقیمانده ی روغنهای قبلی پاک بشه
از روغن صنعتی استفاده نکنین چون برای پوست ضرر داره .
از روغن گیاهی استفاده کنین
وقتی میخواین روغن بزنین , قطره ها رو با فاصله ی مساوی از هم بزنید یعنی یک قطره در چپ یکی راست و دو قطره و بین وسط تا فاصله ی قطره ها از هم تقریباً یکسان باشه
=================================-========
بهتره یکی دو قطره هم به شیاری بزنین که شانه ی پائینی در اون عقب جلو میشه

djbehnam73
01-09-2014, 11:53
سلام.

بستگی داره عزیز
هر موقع که احساس کردید زیاد خوب نمیزنه یا زیاد صدا میده روغن بزنید
در حد یک یا 2 چکه کفایت میکنه !

Ghaioom
03-09-2014, 12:48
ممنون از دوستان.

موزر ما خلی کم استفاده میشه شاید توی دو هفته یکی دو بار. خلی کم یوز میکنیم !:n02:
فک کنم بعد یکی دو ماه یه روغن بزنم بس باشه! :دی
روغن چرخ خیاطی نمیشه پس؟ صنعتی حساب میشه؟

djbehnam73
03-09-2014, 14:09
ممنون از دوستان.

موزر ما خلی کم استفاده میشه شاید توی دو هفته یکی دو بار. خلی کم یوز میکنیم !:n02:

روغن چرخ خیاطی نمیشه پس؟ صنعتی حساب میشه؟
دوسته عزیز همون روغنی که تو جعبه ی خود موزر هست رو استفاده کنید
باز هم یاداوار میشم :

FlightMedia
04-09-2014, 14:26
دوسته عزیز همون روغنی که تو جعبه ی خود موزر هست رو استفاده کنید
باز هم یاداوار میشم :

روعن درون جعبه محدود هست و ندماه بعد تموم میشه.
آیا روغن‌های خوراکی سبب فساد و کپک و ... نمی‌شوند؟

djbehnam73
04-09-2014, 14:59
درسته ولی شما باید بری دوباره همون روغن رو از همون جایی که ماشین رو خریدی ، بخری !
روغن خوراکی ؟؟؟ :n08:

lamp23
04-09-2014, 15:20

روغن موزر همون روغن چرخ خیاطی هست که قبلا میریختن توی سوراخ سنبه های چرخ خیاطی فکر کنم جاهایی که دکمه لباس و از اینجور چیزا دارن این روغن رو هم دارن

FlightMedia
05-09-2014, 15:35
درسته ولی شما باید بری دوباره همون روغن رو از همون جایی که ماشین رو خریدی ، بخری !
روغن خوراکی ؟؟؟ :n08:

این آقای MOHAMMAD_ASEMOONI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بیچاره دو تا پست بالاتر یک ساعت واستون روضه خوند که روغن صنعتی برای پوست ضرر داره و باید حتماً از روغن گیاهی استفاده بشه.

بنده اعقاد دارم که اگر آقای djbehnam73 ترشی نخورن حتماً یه چیزی میشن.