PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست مشاوره ی خرید ماشین های اصلاح ( سر , صورت)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12

M £ H D I
29-12-2013, 20:22
سلام
تو رنج 100تومن چیزی پیدا میشه؟

hiden93
30-12-2013, 13:25
دوستان ریش تراش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تو قیمت 500 تومن میخوام
خوب و کامل اصلاح کنه و تا میشه از ته بزنه
لطفا چیزی که استفاده کردین و مطمئنین معرفی کنین
ممنون

M £ H D I
30-12-2013, 17:51
سلام
تو رنج 100تومن چیزی پیدا میشه؟

بین اینا کدومش معروف تر و بهتره :

فیلیپس
براون
رمینگتون
پاناسونیک

bas ali
30-12-2013, 19:57
دوستان ریش تراش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تو قیمت 500 تومن میخوام
خوب و کامل اصلاح کنه و تا میشه از ته بزنه
لطفا چیزی که استفاده کردین و مطمئنین معرفی کنین
ممنون
هم میتونی lt20 پاناسونیک بگیری و هم سری 5 براون .هردوشون خوبه ولی پاناسونیک سفیدتر میکنه و موتورش هم قویتره . هردوهم زیر گردن رو خوب میزنن .
براون گارانتی نداره و قاچاق میاد ولی فویل و .. . براش بیشتره توی بازار . میتونی بری سایت آزند سرویس قیمت ها رو ببینی و مدلها رو مقایسه کنی

m03tafa
31-12-2013, 17:40
سلام من میخوام یه ریش تراش بخرم تا 1 میلیون (حالا بیشتر یا کمتر مهم نیست)
فیلیپس که قدیم داشتم اصلا به صورت من نمیسازه با اون حالت 3 تیغه گردش اصلا خوب نیست!
مد نظرم براون و پاناسونیک هست که بیشتر باز مد نظرم باز پاناسونیک هست

نظرتون در باره این مدل چیه؟ کسی داشته میدونی چطوریه؟:
ES-LV61-K
PANASONIC

nimajun555
31-12-2013, 18:36
من یه ریش تراش خوب میخوام ، قیمتش واسم مهم نیست ، اما یه سری پیشنهادات تا یه تومن میره ،مثل LV61 یا LV81...
خوب میتونم پول اینا رو بدم اما ریش تراش یه چیزی هست ممکنه به صورت هر کسی نخوره ، خیلی این قیمت معقولانه نیست ،
LF51 هم معرفی شده بود که تو همین تاپیک خریدارش ازش انتقاد کرد ، البته مشخصاتش خوبه ، قیمتش هم معقوله
نمیدونم به چه سمتی برم ... ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان یا تجربه هاتون رو بگید ، صورت من حساسه ، با تیغ میزدم قبلش هم با ماشین ، ولی طوری بود که مجبور بودم بین اصلاح ها وقفه 4 روزه بندازم که بازم اذیت میشم
:n16:

alijigari
31-12-2013, 20:54
دوستان بين LV81 و LV95 كدوم رو پيشنهاد ميدن؟
و ايا اين مدلهاي پاناسونيك بنظرشون در حال حاضر بهتر از بهترين مدلاي فيليپس (مثل ١٢٨٠ و بقيه مدلاي خوب) هست يا نه؟

سلام من میخوام یه ریش تراش بخرم تا 1 میلیون (حالا بیشتر یا کمتر مهم نیست)
فیلیپس که قدیم داشتم اصلا به صورت من نمیسازه با اون حالت 3 تیغه گردش اصلا خوب نیست!
مد نظرم براون و پاناسونیک هست که بیشتر باز مد نظرم باز پاناسونیک هست

نظرتون در باره این مدل چیه؟ کسی داشته میدونی چطوریه؟:
ES-LV61-K
PANASONIC

من یه ریش تراش خوب میخوام ، قیمتش واسم مهم نیست ، اما یه سری پیشنهادات تا یه تومن میره ،مثل LV61 یا LV81...
خوب میتونم پول اینا رو بدم اما ریش تراش یه چیزی هست ممکنه به صورت هر کسی نخوره ، خیلی این قیمت معقولانه نیست ،
LF51 هم معرفی شده بود که تو همین تاپیک خریدارش ازش انتقاد کرد ، البته مشخصاتش خوبه ، قیمتش هم معقوله
نمیدونم به چه سمتی برم ... ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان یا تجربه هاتون رو بگید ، صورت من حساسه ، با تیغ میزدم قبلش هم با ماشین ، ولی طوری بود که مجبور بودم بین اصلاح ها وقفه 4 روزه بندازم که بازم اذیت میشم
:n16:

درود مدل lv81 ,lv95 چون با دستگاه شستشو میان گرونتر هستند --من خودم lv61 دارم راضی هستم اگه مدل lv65 را بخرین جدید تر هست --ممکن گرون باشه اما واقعا چیز دیگه هست --روی پوست حساس خیلی خوب جواب میده

m03tafa
31-12-2013, 23:05
بابت اطلاعاتی که دادی ممنون فقط اینکه این خشک کن خیلی مهم و ضروریه؟ وقتی زد آب هست خوب میذاری خودش خشک میشه دیگه ! چه کاریه که حالا خشک کن هم داشته باشه؟؟؟

و فقط ظاهرا تنها تفاوت lv65 با lv95 در تعداد تیغ ها هست که به ترتیب 4 و 5 تیغه هستن! (البته امیدوارم اشتباه نکرده باشم اگه اشتباه کردم بگین لطفا)

و اینکه به نظر شما به خاطر 1 تیغه میارزه که آدم بخواد lv95 رو بگیره؟

و یه مورد دیگه فرق بین lv61 با lv65 چیه ؟؟ فرقی ندارن که!

alijigari
31-12-2013, 23:19
بابت اطلاعاتی که دادی ممنون فقط اینکه این خشک کن خیلی مهم و ضروریه؟ وقتی زد آب هست خوب میذاری خودش خشک میشه دیگه ! چه کاریه که حالا خشک کن هم داشته باشه؟؟؟

و فقط ظاهرا تنها تفاوت lv65 با lv95 در تعداد تیغ ها هست که به ترتیب 4 و 5 تیغه هستن! (البته امیدوارم اشتباه نکرده باشم اگه اشتباه کردم بگین لطفا)

و اینکه به نظر شما به خاطر 1 تیغه میارزه که آدم بخواد lv95 رو بگیره؟

و یه مورد دیگه فرق بین lv61 با lv65 چیه ؟؟ فرقی ندارن که!

مدل lv65 , lv95 از نظر تعداد تغیه یکسان هستند فقط فرقشون در دستگاه شستشو هست -در مدل lv95 وقتی چراغ تمیز کننده روشن میشه باید حتما در دستگاه قرار بدی اما در حالت lv65 فقط میگیرش زیر شیر اب !
مدا lv61 ,lv65 تنها فرقشون این هست که lv65 مدل جدید lv61 هست من اگه جای شما بودم lv65 را میگرفتم وسنسور تشخیص ضخامت مو را داره

brad pitt
02-01-2014, 13:04
با سلام

ببخشید از دوستان کسی بادی گروم ( ماشین اصلاح بدن داره ) ؟
چجوره ؟

موهای بدن و در حد تیغ میزنه ؟
اگر عزیزی داشته بفرماد

Sohiking
02-01-2014, 17:37
ممنون دوست عزيز،نگران اين بودم كه مدلاي جديد امتحان پس مداده باشن كه گويا ميفرمايين مشكلي نيست،چون دوست دارم دستگاه خشك كن هم بگيرم به lv95 رسيدم،حالا فقط ميمونه پاناسونيك يا بهترين مدل فليپس(كه فك كنم ١٢٨٠شه)

Ali_softcenter
02-01-2014, 18:27
دیگه حالم از LF51 پاناسونیک به هم میخوره! یه روز نمیشه که صورتم رو خون نندازه! وقتی هم که زیاد فشار ندی خوب نمیزنه....یعنی فقط 6 ماه اول خوب بود!

مدل های جدید هم که اینقدر گرون شده...

hadis jun
04-01-2014, 14:32
سلام بچه ها
من میخوام برای دوستم ریش تراش بخرم هم از ته بزنه چون عادت نداره ریش بزاره هم خط ریش بزاره و بتونه فرم بده در ضمن پوستشم حساسه میخوام زیرگردنشم خ خوب شیو بشه اگه سری برای کوتاه کردنه موی پشت گردنم داشته باشه که دیگه عالی میشه تا200میخوام براش هزینه کنم البته چیزی باشه عابرومندانه اخه کادو.راستی اگه 3سری باشه که باکلاس تره:n06:
هم با برق (سیم)کار کنه هم قابلیت شارژ شدن داشته باشه

sasan.69
04-01-2014, 16:26
دوستان نظرتون درباره ژیلت 5 تیغه ( ژیلت فیوژن پروگلاید 2+) چیه و از نظر کیفیت به چه صورته؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

roteal2007
04-01-2014, 16:43
دوستان نظرتون درباره ژیلت 5 تیغه ( ژیلت فیوژن پروگلاید 2+) چیه و از نظر کیفیت به چه صورته؟

درود.
اول که آواتارت تو حلقم:D
ژیلت به صرفه نیست چون یدکش گرون در میاد....یه ریش تراش فیلیپس از همین ارزونا بهتر کارایی داره.

sasan.69
04-01-2014, 17:09
درود.
اول که آواتارت تو حلقم:D
ژیلت به صرفه نیست چون یدکش گرون در میاد....یه ریش تراش فیلیپس از همین ارزونا بهتر کارایی داره.

دررود بر مرد نصف جهون...

ریش تراش داره اما لعنتی بهم نمیسازه شما درباره کیفیت اینا چیزی شنیدی؟ گرونه اما خب هر تیغش 6 ماه کار میکنه

aminmz
05-01-2014, 12:03
سلام
من الان ریش تراش Braun Cruzer4 دارم ریش تراش خوبی هم هست اما نیاز منو براورده نمیکنه.
با تیغ کاملا جوش میزنم، با قسمت فویلی ریش تراش خودمم زیر گردنم خون میاد و جوش میزنه.بنابر این مجبورم که با خط اندازش ریش کل صورتمو بزنم که زمان میبره و سخته. بهترین چیز فکر می کنم Groomer باشه چون یک بار یه مدل فیلیپس رو امتحان کردم خیلی کوتاه و سریع زد راضی بودم. حالا میخوام یه ریش تراش بخرم. راهنمایی می خواستم که تو این مدل ریش تراشا Remington خوبتره یا Philips ؟
هر کدوم که بهتره چه مدلیش کوتاه ترین حالت میزنه و کامل تر از بقیه اس. قیمتشم نسبتا مناسب باشه.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

bas ali
05-01-2014, 12:10
سلام
من الان ریش تراش Braun Cruzer4 دارم ریش تراش خوبی هم هست اما نیاز منو براورده نمیکنه.
با تیغ کاملا جوش میزنم، با قسمت فویلی ریش تراش خودمم زیر گردنم خون میاد و جوش میزنه.بنابر این مجبورم که با خط اندازش ریش کل صورتمو بزنم که زمان میبره و سخته. بهترین چیز فکر می کنم Groomer باشه چون یک بار یه مدل فیلیپس رو امتحان کردم خیلی کوتاه و سریع زد راضی بودم. حالا میخوام یه ریش تراش بخرم. راهنمایی می خواستم که تو این مدل ریش تراشا Remington خوبتره یا Philips ؟
هر کدوم که بهتره چه مدلیش کوتاه ترین حالت میزنه و کامل تر از بقیه اس. قیمتشم نسبتا مناسب باشه.
با فیلیپس زدن زیر گردن اونطوری که گفته شده سخته و خوب نمیزنه ، رمینگتون رو بزار کنار ، چیزی بگیر که امتحانش رو پس داده باشه . پاناسونیک بگیر و یا براون

aminmz
05-01-2014, 12:13
با فیلیپس زدن زیر گردن اونطوری که گفته شده سخته و خوب نمیزنه ، رمینگتون رو بزار کنار ، چیزی بگیر که امتحانش رو پس داده باشه . پاناسونیک بگیر و یا براون

فیلیپس هم جوابشو پس داده فکر کنم، ولی حالا اگر از براون یا پاناسونیک مدلی رو میشناسید لطفا بگید.

bas ali
05-01-2014, 22:04
فیلیپس هم جوابشو پس داده فکر کنم، ولی حالا اگر از براون یا پاناسونیک مدلی رو میشناسید لطفا بگید.
چقدر میخواهید پول بدین ؟

brad pitt
06-01-2014, 00:02
سلام

شما عزیز باید فیلیپس rq 1260 بگیری

aminmz
06-01-2014, 07:54
چقدر میخواهید پول بدین ؟

تا 400 500 تومان، مدلی رو میشه بهم معرفی کنید؟

aminmz
06-01-2014, 08:00
شما عزیز باید فیلیپس rq 1260 بگیری

آخه من قبل از کروزر4 یه مدل خیلی خوب سه تیغه فیلیپس که زیر دوش میشد برد و تازه همراهش کرم اصلاح هم موقع اصلاح میزد بیرون استفاده کردم ولی تمام زیر گردنم خون میومد تازه کامل هم موهارو نمیگرفت یعنی یه سری میموند. به خاطر همین موضوع دیگه کلا بیخیال اصلاح صورتم به صورت کامل شدم و همیشه سعی می کنم ته ریش بذارم. واسه همین دنبال کوتاه ترین ته ریش زن هستم.

bas ali
06-01-2014, 12:37
تا 400 500 تومان، مدلی رو میشه بهم معرفی کنید؟
با این قیمت بهترین مدلی که میتونی بگیری براون سری 5 هست و پاناسونیک lt20 که خوب امتحانش رو پس داده
اگه میخوای حسابی برات سفید کنه حتما پاناسونیک بردار و در کل از براون بهتره

noisymind
06-01-2014, 13:08
دیگه حالم از LF51 پاناسونیک به هم میخوره! یه روز نمیشه که صورتم رو خون نندازه! وقتی هم که زیاد فشار ندی خوب نمیزنه....یعنی فقط 6 ماه اول خوب بود!

مدل های جدید هم که اینقدر گرون شده...

متاسفانه ریش تراش جوری هست که ممکنه با صورت یکی سازگار باشه و یا نباشه و یا حتی بعد از یک مدت ناسازگار بشه!
منم LF51 دارم و البته خیلی هم راضی هستم. شاید تیغ شما کند شده

nimajun555
06-01-2014, 17:00
متاسفانه ریش تراش جوری هست که ممکنه با صورت یکی سازگار باشه و یا نباشه و یا حتی بعد از یک مدت ناسازگار بشه!
منم LF51 دارم و البته خیلی هم راضی هستم. شاید تیغ شما کند شده
شما پیشنهاد میکنی اینو ؟ راضی هستی؟
من میخواستم بگیریم اینو ولی مطلب این دوستمون منو هم پشیمون کرد ، البته باید بگم خیلی کار خوبی کردن راست و حسینی گفتن ، ممنوم ازشون ، ولی با این حرفا آدم به این نتیجه میرسه ممکنه یک میلیون و سیصد بدی به ریش تراش بعد به صورتت نخوره ، نمی دونم میشه پولشو دادبه یه گوشی خوب...البته این که شیشصد تومنه...ریسکش می ارزه ...lt20 هم خیلی حرفش زیاده نمی دونم این یا اون...

nimajun555
06-01-2014, 21:26
امروز اتفاقی رفتم خیابون فردوسی ، دیگه حوصله بد و خوبو نداشتم رفتم اولین مغازه گفتم یه ریش تراش بده زیر گردن رو خوب بزنه ، گفت lf51 خودم دارم استفاده می کنم، همونو خریدم ، هنوز باش اصلاح نکردم ، امیدوارم تجربیاتم خونینی نداشته باشم ، ولی میام میگ چه طور بود که اگه بد بود در دامش نیوفتید :n06:

noisymind
07-01-2014, 11:51
شما پیشنهاد میکنی اینو ؟ راضی هستی؟
من میخواستم بگیریم اینو ولی مطلب این دوستمون منو هم پشیمون کرد ، البته باید بگم خیلی کار خوبی کردن راست و حسینی گفتن ، ممنوم ازشون ، ولی با این حرفا آدم به این نتیجه میرسه ممکنه یک میلیون و سیصد بدی به ریش تراش بعد به صورتت نخوره ، نمی دونم میشه پولشو دادبه یه گوشی خوب...البته این که شیشصد تومنه...ریسکش می ارزه ...lt20 هم خیلی حرفش زیاده نمی دونم این یا اون...

من که راضی هستم ولی نمیتونم پیشنهاد کنم یا نه. چون ممکنه به صورت یکی بخوره و به یکی نه. روی دفترچش که نوشته بود باید حداقل تا یک ماه به صورت تر اصلاح داشته باشید تا صورت عادت کنه. Lt20 رو هم خودم برای دادشم گرفتم و اون هم راضی هست! البته یک ردیف تیغه کمتر داره و سرعتش کمتر هست ولی در عوض عمر باتری بالاتری داره و فکر کنم همزمان با برق هم کار میکنه و چون کوچیکتر هست کمی خوشدست تر هست.

nimajun555
08-01-2014, 21:28
امروز با lf51 اصلاح کردم ، یه کم ته ریش داشتم ، با موزر کوتاه کردم ، ولی چون تنظیم کردم که موزر صفر نزنه ، یه مقدار ریشم واسه اینجور ریش تراش ها بلند محسوب میشد ، که یه مقدار به صورت عمدی بود
رویایی اصلاح نکرد ، بگم خیلی خوب اصلاح کرده و این نهایت آرزوهای منه دروغ گفتم ، زیر گردن یه مقداری موند، سوزش و التهاب کمی هم زیر گردن داشتم ، یه نقطه حساس هم دارم که معمولا یا جوش میزنه یا خون میوفته که باز هم خون افتاد ، ولی در کل التهاب و فشار کمتری نسبت به تیغ داشت ، و خیلی هم نسبت به تیغ سفید تر کرد ...
که اینا خیلی واسه من مهم نیست ، مهم اینه که ببینم پس فردا یا به عبارتی دیگه یک روز در میون میتونم اصلاح کنم چون با تیغ واسه من غیر ممکن بود ، و باید یه وقفه چند روزه میوند و گرنه جوش میزد صورتم ...حالا ببینیم چی میشه...:n24::n23:

noisymind
09-01-2014, 11:52
کلا با ریش تراش های پاناسونیک یا براون باید هر روز یا یک روز در میون اصلاح کنید. یعنی در حد ته ریش . اگه ریش بلند تر باشه کمی مشکل میزنه. ولی فیلیپس ها ریش بلند رو هم راحت میزنه و البته معمولا برای زیر گردن مشکل داره.
بازم میگم حتما برای اصلاح اون هم در چند هفته اول استفاده LF51 از کف استفاده کنید.

soranstar
09-01-2014, 23:03
امروز با lf51 اصلاح کردم ، یه کم ته ریش داشتم ، با موزر کوتاه کردم ، ولی چون تنظیم کردم که موزر صفر نزنه ، یه مقدار ریشم واسه اینجور ریش تراش ها بلند محسوب میشد ، که یه مقدار به صورت عمدی بود
رویایی اصلاح نکرد ، بگم خیلی خوب اصلاح کرده و این نهایت آرزوهای منه دروغ گفتم ، زیر گردن یه مقداری موند، سوزش و التهاب کمی هم زیر گردن داشتم ، یه نقطه حساس هم دارم که معمولا یا جوش میزنه یا خون میوفته که باز هم خون افتاد ، ولی در کل التهاب و فشار کمتری نسبت به تیغ داشت ، و خیلی هم نسبت به تیغ سفید تر کرد ...
که اینا خیلی واسه من مهم نیست ، مهم اینه که ببینم پس فردا یا به عبارتی دیگه یک روز در میون میتونم اصلاح کنم چون با تیغ واسه من غیر ممکن بود ، و باید یه وقفه چند روزه میوند و گرنه جوش میزد صورتم ...حالا ببینیم چی میشه...:n24::n23:

دوست عزیز، من مدل AT890 فیلیپس رو بهتون پیشنهاد میدم.
من که دارم و خیلیم راضیم.
اصلاح خشک و باکف هم داره.
در کل تو این قیمت عالیه.

Sent from my HTC One SV using Tapatalk

nimajun555
10-01-2014, 00:49
دوست عزیز، من مدل AT890 فیلیپس رو بهتون پیشنهاد میدم.
من که دارم و خیلیم راضیم.
اصلاح خشک و باکف هم داره.
در کل تو این قیمت عالیه.

lمرسی از راهنماییت... ولی اینو که خریدم چکولم؟بفروشمش بره؟

soranstar
10-01-2014, 02:48
lمرسی از راهنماییت... ولی اینو که خریدم چکولم؟بفروشمش بره؟

ببخشید، من فکر کردم این مدل پاناسونیک رو فقط امتحان کردید، متوجه نشدم که خریدید.

nimajun555
10-01-2014, 11:06
ببخشید، من فکر کردم این مدل پاناسونیک رو فقط امتحان کردید، متوجه نشدم که خریدید.

خواهش می کنم ، بهترین حالت اینه که شما تجربیات رو بیان کنید و این نظر لطفتتونه ، وقتی خودم میخواستم ریش تراش بخرم خیلی این تاپیک رو میومدم دوس داشتم ببینم بعد خرید اصلاح اول ،دهم و بعد 6 ماه نظر دوستان نسبت ریش تراش چه جوره ...

nimajun555
10-01-2014, 11:11
بعد از اصلاح اول با وقفه یک روزه و با فوم اصلاح کردم با LF51 :
خوب حساسیت نسبت به تیغ خیلی کم تر بود ؛ امکان نداشت بتونم یک روز در میون با تیغ اصلاح کنم ، اما با این شد ؛ طول میکشه ، زیر گردن هم خیلی راضی نیستم ، نه این که بمونه ولی خیلی عالی نمی زنه ، سوزش و اینا هم نداشت ... البته تا یک ماه زمان خواسته برای هماهنگ شدن رویش ریش با ریش تراش... تا ببینیم چی میشه:n23:

bas ali
10-01-2014, 15:35
خوب حساسیت نسبت به تیغ خیلی کم تر بود ؛ امکان نداشت بتونم یک روز در میون با تیغ اصلاح کنم ، اما با این شد ؛ طول میکشه ، زیر گردن هم خیلی راضی نیستم ، نه این که بمونه ولی خیلی عالی نمی زنه ، سوزش و اینا هم نداشت ... البته تا یک ماه زمان خواسته برای هماهنگ شدن رویش ریش با ریش تراش... تا ببینیم چی میشه:n23:
مطمین باش که بهترین انتخاب رو کردی . یکم صبر داشته باش تا صورتت بهش عادت کنه . یکم که بگذره خودت دستت میاد از کدوم طرف ریش تراش رو بکشی تا بهترین نتیجه رو داشته باشی .اول از همه هم زیر گردن رو اصلاح کن تا ریش تراش گرم نشده و به نظر من اصلاح خشک بهتره تا تر .
بهرحال مبارکت باشه

mohammad912
11-01-2014, 14:39
سلام
من يه سوال راجبه شارژ ريش تراش داشتم. من ريش تراش فيليپس 7320 دارم. موقع شارژ فقط يه ال اي دي قرمز روشن ميشه ولي هر چقدر هم تو شارژ باشه چراغش خاموش نميشه. ميخواستم بدونم از كجا بفهمم شارژش پر شده؟ و اگه زيادي توي شارژ باشه آسيب نميبينه؟
ممنون ميشم كسي راهنمايي كنه

p_p_k
11-01-2014, 14:58
سلام. بچه ها یه ریش تراش خوب تو رنج قیمت 200 که مثل تیغ و ژیلت موهارو بزنه بهم معرفی کنین...مرسی..

nimajun555
11-01-2014, 19:40
مطمین باش که بهترین انتخاب رو کردی . یکم صبر داشته باش تا صورتت بهش عادت کنه . یکم که بگذره خودت دستت میاد از کدوم طرف ریش تراش رو بکشی تا بهترین نتیجه رو داشته باشی .اول از همه هم زیر گردن رو اصلاح کن تا ریش تراش گرم نشده و به نظر من اصلاح خشک بهتره تا تر .
بهرحال مبارکت باشه
مرسی دوستم ، پیشنهاد خوبیه حتما انجام میدم...:n16:

hadis jun
12-01-2014, 14:00
بچه ها ریش تراش اکوا تاچ فیلیپس با 6900چه فرقی داره؟کدومش بهتره راهنماییم میکنید؟

ali6727
14-01-2014, 11:27
سلام دوستان در مورد ریش تراش
Panasonic ES-SA40نظرتون چیه؟ممنون.

ha88an
14-01-2014, 11:34
ریش تراش QT4090 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فيليپس چجوریه ؟ خوبه بگیرم؟

tiyam 01
14-01-2014, 13:08
سلام
یه ریش تراش ارزون جایگزین تیغ ژیلت میخوام بگیرم تو دیجی کالا چند تا رو پیدا کردم کدوم بهتره؟

Panasonic ES3833

- ماشین اصلاحی قدرتمند با دور موتور 8500 دور در دقیقه
- تیغه های داخلی دستگاه دارای زاویه 78 درجه جهت اصلاحی بهتر با تیغه های تیزتر
-پوشش ضد حساسیت هاپیوآلرژیک برای اصلاحی مطمئن
- قابل استفاده به همراه فوم

Panasonic ES3831

-- ماشین اصلاحی قدرتمند با دور موتور 8500 دور در دقیقه
- تیغه های داخلی دستگاه دارای زاویه 78 درجه جهت اصلاحی بهتر با تیغه های تیزتر
- پوشش ضد حساسیت هاپیوآلرژیک برای اصلاحی مطمئن
- قابل استفاده به همراه فوم
- تیغه قابل حرکت به طرفین برای حرکت بر روی کلیه خطوط و انحنای صورت

Panasonic ER-GB30 Trimmer

-قابلیت اصلاحی دقیق از 2 تا 18 میلی متر -دارای تیغه های فوق العاده تیز 45 درجه
-قابلیت تنظیم آسان طول اصلاح
-تیغه های قابل شستشو -قابلیت اصلاح با دقت 0.5

Remington HC5030 Trimmer

- تیغه دقیق 0/5 میلیمتری
- جای دست/دستگیره ضد لغزش
- 11 شانه طبقه بندی شده
- تیغه های قابل تعویض به منظور پاكیزگی هرچه بیشتر

Remington BHT6100 Groomer

قابل استفاده زیر دوش، استفاده در حالت مرطوب یا خشک
- همراه با 3 شانه: 4 و 6 و 8 میلی متری
- اصلاح موهای بدن با دقت 0.2 میلی متر
- طراحی منحصر به فرد بدنه برای راحتی كاربر در زمان اصلاح
- دارای سر با 2 تیغه كه در هر 2 جهت با دو اندازه مختلف اصلاح می كنند

اینجا تریمر و گرومر فرقشون چیه؟ گرومر همون بادی گروم (اصلاح بدن) نیست؟ هر دو تا جز دسته اصلاح صورت بودن

p_p_k
14-01-2014, 13:29
سلام. بچه ها یه ریش تراش خوب تو رنج قیمت 200 که مثل تیغ و ژیلت موهارو بزنه بهم معرفی کنین...مرسی..

کسی مارو راهنمایی نمیکنه...

amirtak2007
14-01-2014, 14:07
نظرتون در مورد فیلیپس AT890 چیه؟

ali6727
14-01-2014, 16:42
به من که کسی جواب نداد, پس خودم تحقیق کردم و به این نتیجه رسیدم که سری 3 ریشتراش های BRAUN که بیشتر خود دستگاه ساخت آلمان هست و کارایی و عمر بالایی داره و تو رنج 250-350 با گارانتی تهران بوران یافت میشن همچنین قطعاتی هم که بعد از چند سال برای حفظ کیفیت اصلاح باید تعویض بشه هم تقریبا راحت پیدا میشه...
پس من که میرم مدل 380 براون رو بخرم انشا.. که خوب در بیاد.:42: :n02:

soranstar
15-01-2014, 01:49
نظرتون در مورد فیلیپس AT890 چیه؟

من از این مدل استفاده میکنم و کاملا راضیم.

sasan.69
15-01-2014, 15:14
دوستان ازبین این دو مدل کدوم بهتره؟

amir1230
15-01-2014, 17:29
سلام
دوستان لطفا یه تریمر خوب برای کوتاه کردن موی سر به من معرفی کنید!
میخوام بلندترین حالت رو برای کوتاه کردن موی سر داشته باشه
ممنون

dbb426
16-01-2014, 09:59
سلام
من ریش تراشم چند وقته باتریش دچار مشکل شده .
مشکلشم اینه که وقتی شارژش تموم میشه اگه یه بار بزنی به شارژ و شارژش کامل بشه وسط اصلاح خاموش میشه
تست کردم دیدم وقتی شارژش کامل میشه اگه بکشمش و دوباره بزنم به شارژ و شارژش کامل بشه مثل روز اول خوب اصلاح میکنه
دوستان یه راهنمایی بکنن ببینم این از شارژرشه یا از باتری

البته گارانتی داره .تا بره گارانتی و برگرده 1ماهی طول میکشه و شاید بگن مشکلی نداره .پس لطفا اگه اطلاع دارین راهنماییم کنین

Ali_softcenter
17-01-2014, 03:51

من تقریبا یک سال هست lf51 دارم!

بهتر نخواهد شد عزیز! من اصلا راضی نیستم! از چند ماه اول لذت ببر چون به مرور بدتر هم میشه.

nimajun555
17-01-2014, 17:40
من تقریبا یک سال هست lf51 دارم!

بهتر نخواهد شد عزیز! من اصلا راضی نیستم! از چند ماه اول لذت ببر چون به مرور بدتر هم میشه.
شاید حق با شما باشه بعد یه مدتی جفتمون بیایم با هم از خجالت lf51 در بیایم :n24:..اما منطقی نیست ، حتما تیغ یا توریش یه تغیری چیزی کرده که بدتر شده... متوجه منظورتون نمیشم ؛خوب این یه موتور داره با تیغه با توری تیغه و توری مصرفی هستن... پس تیغه یا توری رو باید عوض کنی .. موتورش ضعیف شده؟ پرش گرفته ؟ چشه خوب؟اگه یه دوران خوبی داشته باید ببینی چش شده...بعد شما دستتو بکشی با همون فشار رو پوست صورتتون ، یه واکنشی پوستت نشون میده ، دیگه بی انصافیه ما انتضار داشته باشیم حس نکنیم چیزی رو ... من الان میگن به جرات از بهترین تیغ ها این بهتره فاصله اصلاح منو کم کرده...بدون التهاب

brad pitt
19-01-2014, 08:23
سلام
ببخشید استفاده دائم از ریش تراش یا تیغ های مانند ژیلت فیوژن کدوم برای افتادگی صورت و پیری پوست مضرتره ؟
آیا ریش تراشهای جدید که صورت و هم در حد تیغ میزنند باز مانند همون تیغ حساب میشند یا فتواشون مانند همون ماشین ریشتراشی هست ؟

ممنون

steps
19-01-2014, 15:25
دوستان تا 350 تومن چه مدلی رو پیشنهاد میکنید؟
نظر خودم AT890 Philips هست .

soranstar
20-01-2014, 13:39
دوستان تا 350 تومن چه مدلی رو پیشنهاد میکنید؟
نظر خودم AT890 Philips هست .

دوست عزیز، تو این رنج قیمت میشه گفت: بهترین گزینه‌س.

alijigari
23-01-2014, 08:59
دوستان ازبین این دو مدل کدوم بهتره؟

درود
دومی را بگیرین که باطری نمیخوره اما حتما اگه پک 4 تایی تیغشم جدا میفروشن بااش بگیر به شرطی که اصل باشه

zerohour
24-01-2014, 22:12
بین 300 تا 400 چی پیشنهاد میکنید ؟
این چطوره ؟
BRAUN 390CC

فرق این ماشین با مدلهای زیر چیه ؟

Cruzer4
و

PT890

من خیلی دیر به دیر با اینجور ماشینا ریش میزنم و بیشتر ته ریش میزارم .

ha88an
25-01-2014, 11:18
بین 300 تا 400 چی پیشنهاد میکنید ؟
این چطوره ؟
BRAUN 390CC
فرق این ماشین با مدلهای زیر چیه ؟
Cruzer4
و
PT890
من خیلی دیر به دیر با اینجور ماشینا ریش میزنم و بیشتر ته ریش میزارم .
سلام دوست عزیز
ماشین زیر فک کنم مناسب شما باشه یه نیگا به مشخصاتش بنداز. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Panasonic ES-GA20-S Shaver
تکنولوژی اصلاح: برش مستقیم -دارای خط زن - دارای قابلیت ضد آب - دارای سر قابل شستشو - استفاده به صورت خشک و مرطوب -منبع تغذیه: برق خانگی ، باتری قابل شارژ -دارای استند شارژ - مدت شارژ کامل: 60 دقیقه - مدت زمان استفاده پس از شارژ: 45 دقیقه -ویژگی ها: - دارای سر انعطاف پذیر - دارای دور موتور 13000 در دقیقه - دارای صفحه ی LED برای نمایش زمان شارژ

zerohour
25-01-2014, 23:10
سلام دوست عزیز
ماشین زیر فک کنم مناسب شما باشه یه نیگا به مشخصاتش بنداز. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Panasonic ES-GA20-S Shaver
تکنولوژی اصلاح: برش مستقیم -دارای خط زن - دارای قابلیت ضد آب - دارای سر قابل شستشو - استفاده به صورت خشک و مرطوب -منبع تغذیه: برق خانگی ، باتری قابل شارژ -دارای استند شارژ - مدت شارژ کامل: 60 دقیقه - مدت زمان استفاده پس از شارژ: 45 دقیقه -ویژگی ها: - دارای سر انعطاف پذیر - دارای دور موتور 13000 در دقیقه - دارای صفحه ی LED برای نمایش زمان شارژ

سلام دوست گرامی
بنظر مدل خوبی هست .
میشه لطفا دو مدل براون و فیلیپس همرده و هم قیمت این ریش تراش رو هم معرفی کنید .
ظاهرا پاناسونیک هم گران هست و هم پر سر و صدا .
ممنون

vahid totonchi
26-01-2014, 00:46
سلام
دوستان بین مدل at890 و 1190xd (نورلکو) فیلیپس کدوم بهتره ؟
و اگر قرار به خرید at890 بشه گارانتی دار و یا بدون گارانتی ؟:n13:
ممنون میشم جواب بدین
میخوام فردا برم دنبالش

ha88an
26-01-2014, 14:33
سلام دوست گرامی
بنظر مدل خوبی هست .
میشه لطفا دو مدل براون و فیلیپس همرده و هم قیمت این ریش تراش رو هم معرفی کنید .
ظاهرا پاناسونیک هم گران هست و هم پر سر و صدا .
ممنون

واسه فیلیپس این مدل رو پیدا کردم.
Philips QS6140 Trimmer
یه 40 تومن ارزون تر از Panasonic ES-GA20-S Shaver هس. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vahid totonchi
26-01-2014, 19:25
سلام.
دوستان گارانتی اصلی شکوفا برا فیلیپس قیمت رو 20 تا 30 درصد میبره بالا! منطقی و بجا هست این هزینه ی اضافی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

caspian1
27-01-2014, 00:49
سلام دوستان

لطفا یه ریش تراش معرفی کنید تا سقف قیمت 350 تومن که واسه من که شاید چند روز در میون بخوام ریشم رو بزنم کارایی داشته باشه

البته لازم بذکر ـه که ربش من یه چیز توی مایه های مثه برس سیمی ـه

با تشکر

ha88an
27-01-2014, 08:43
سلام دوستان
لطفا یه ریش تراش معرفی کنید تا سقف قیمت 350 تومن که واسه من که شاید چند روز در میون بخوام ریشم رو بزنم کارایی داشته باشه
البته لازم بذکر ـه که ربش من یه چیز توی مایه های مثه برس سیمی ـه
با تشکر
برس سیمی:n02:
مدل Philips QS6140 Trimmer واسه شما عالیه دوست عزیز. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5030/a1485249.html)
تکنولوژی اصلاح: برش مستقیم -دارای خط زن - دارای قابلیت ضد آب - دارای سر قابل شستشو -منبع تغذیه: برق خانگی ، باتری قابل شارژ - مدت شارژ کامل: 240 دقیقه - مدت زمان استفاده پس از شارژ: 50 دقیقه -ویژگی ها: - ماشین اصلاح دو طرفه - اصلاح فویل با پیرایشگر متوسط - دارای تیغه بزرگ 32 میلی متری برای پیرایش سبیل و ریش با 12 درجه تنظیم متفاوت از 0.5 میلی متر تا 10 میلی متر - دارای 2 شیور مجزا برای اصلاح صورت و گردن - دارای چراغ نشانگر شارژ باتری

caspian1
27-01-2014, 14:15
برس سیمی:n02:
مدل Philips QS6140 Trimmer واسه شما عالیه دوست عزیز. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5030/a1485249.html)
تکنولوژی اصلاح: برش مستقیم -دارای خط زن - دارای قابلیت ضد آب - دارای سر قابل شستشو -منبع تغذیه: برق خانگی ، باتری قابل شارژ - مدت شارژ کامل: 240 دقیقه - مدت زمان استفاده پس از شارژ: 50 دقیقه -ویژگی ها: - ماشین اصلاح دو طرفه - اصلاح فویل با پیرایشگر متوسط - دارای تیغه بزرگ 32 میلی متری برای پیرایش سبیل و ریش با 12 درجه تنظیم متفاوت از 0.5 میلی متر تا 10 میلی متر - دارای 2 شیور مجزا برای اصلاح صورت و گردن - دارای چراغ نشانگر شارژ باتری

ممنون از پاسخگویی دوست من

اما این مدل که معرفی کردید انگار ماشین اصلاح موی سر ـه یه چیز توی مایه ها موزر !

ha88an
28-01-2014, 08:42

اما این مدل که معرفی کردید انگار ماشین اصلاح موی سر ـه یه چیز توی مایه ها موزر !

این ریش تراش دو تا سر داره یه سرش که مثل بقیه ماشین های اصلاح صورت عمل میکنه و صورت رو از ته اصلاح میکنه، با سر دیگه اون هم میشه شونه روش گذاشت و ریش رو با نمره های بالاتر کوتاه کرد. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

caspian1
31-01-2014, 21:33
سلام

یکی از دوستانم که ریش تراش فیلیپس داره ( مدلش رو نمیدونم اما فکر کنم از همون500- 600 تومنی ها ) بهم گفت اصلا ریش تراش برقی نگیر که به درد اونهایی که ریش های پر پشت و ضخیم دارند اصلا نمیخوره و اون اصلا راضی نیست

میخواستم بپرسم از دوستان کسی هست که این نظر اونو تایید می کنه و یا شاید دستگاه اون مشکل داره ؟

با تشکر

brad pitt
31-01-2014, 22:42
سلام

یکی از دوستانم که ریش تراش فیلیپس داره ( مدلش رو نمیدونم اما فکر کنم از همون500- 600 تومنی ها ) بهم گفت اصلا ریش تراش برقی نگیر که به درد اونهایی که ریش های پر پشت و ضخیم دارند اصلا نمیخوره و اون اصلا راضی نیست

میخواستم بپرسم از دوستان کسی هست که این نظر اونو تایید می کنه و یا شاید دستگاه اون مشکل داره ؟

با تشکر

دوست عزیز اصلا وقتی ریش تراش داری نباید ریش هات بلند باشه زیاد

ریش تراش هایی هم که حاللت 3 تیغ میزنند برای کسی هست که مثلن 2-3 روز ریششو نزده باشه

ریش تراش باید 2-3 روز یه بار ریشتو بزنی

soranstar
31-01-2014, 22:55
سلام
دوستان بین مدل at890 و 1190xd (نورلکو) فیلیپس کدوم بهتره ؟
و اگر قرار به خرید at890 بشه گارانتی دار و یا بدون گارانتی ؟:n13:
ممنون میشم جواب بدین
میخوام فردا برم دنبالش

دوست عزیز، من AT890 با گارانتی دارم و خیلی‌م راضیم.
درمورد گارانتی هم بستگی به اختلاف قیمت گارانتی دار و بدون گارانتی هستش، اگه در ۲۰تومن هست، که گارانتی‌دار بگیر.
در کل گارانتی تو ایران، زیاد جالب نیست و جواب نمیده.

ha88an
01-02-2014, 11:17
سلام

با تشکر

. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دقیقا همینطوره دوست عزیز
با این ریش تراش ها باید هر 2-3 روز یک بار حتما اصلاح کنید، مخصوصا واسه اونایی که ریش پر پشتی دارن

SAJAD0936
01-02-2014, 18:59
سلام

دوستان من دنبال ی ریش تراش بودم تا حدودای 200 250 ک مثه تیغ صورتو سفید کنه بعد از مدتها تحقیق ب ریش تراشای فویلی رمینگتون رسیدم!

دنبال مدل 7790 بودم ک اخرین مدل سریای قدیمیش بود گفتم اگه پیدا بشه زیر قیمت میشه گرفت!

رفتیم پونزده خرداد راسته کویتیا و کوچه مروی اما امان از ی ریش تراش رمینگتون!!!!!! همه فیلیپس پانا براون مکس و مارکای چینی هم داشتن ولی رمینگتون نداشتن پرسیدم چرا نمیارید گفتن قیمتش بالاس صرف نمیکنه در صورتی ک قیمتش از بقیه پایینتره و برای خریدار ب صرفه تر ه!

خلاصه دست از پا درازتر برگشتیم حالا کسی میدونه تو تهران مرکز ریش تراش فروشا کجاس؟!

نمایندگی از این شیک و پیکا نباشه ها قیمت مسخره بده مرکزش باشه رمینگتون هم داشته باشه ها دوباره نریم الاف شیم!!!!

تو این رنج قیمت میشه از مارکای دگ چیزی گرفت ک صورو سفید کنه؟!!!!!!!

ممنون میشم راهنمایی کنید :)

mohammad_87
01-02-2014, 19:41
سلام

دوستان من دنبال ی ریش تراش بودم تا حدودای 200 250 ک مثه تیغ صورتو سفید کنه بعد از مدتها تحقیق ب ریش تراشای فویلی رمینگتون رسیدم!

دنبال مدل 7790 بودم ک اخرین مدل سریای قدیمیش بود گفتم اگه پیدا بشه زیر قیمت میشه گرفت!

رفتیم پونزده خرداد راسته کویتیا و کوچه مروی اما امان از ی ریش تراش رمینگتون!!!!!! همه فیلیپس پانا براون مکس و مارکای چینی هم داشتن ولی رمینگتون نداشتن پرسیدم چرا نمیارید گفتن قیمتش بالاس صرف نمیکنه در صورتی ک قیمتش از بقیه پایینتره و برای خریدار ب صرفه تر ه!

خلاصه دست از پا درازتر برگشتیم حالا کسی میدونه تو تهران مرکز ریش تراش فروشا کجاس؟!

نمایندگی از این شیک و پیکا نباشه ها قیمت مسخره بده مرکزش باشه رمینگتون هم داشته باشه ها دوباره نریم الاف شیم!!!!

توپخونه اول فردوسی مغازه زیاد هست برای ریش تراش
تو خیابان حافظ هم هستن اما نمیدونم قیمتها نسبت به کویتی ها کمتره یا بیشتر

ha88an
01-02-2014, 19:48
سلام

رمینگتون F7800 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم خوبه یه نیگا به مشخصاتش بنداز :n18:

SAJAD0936
01-02-2014, 20:26
توپخونه اول فردوسی مغازه زیاد هست برای ریش تراش
تو خیابان حافظ هم هستن اما نمیدونم قیمتها نسبت به کویتی ها کمتره یا بیشتر
ممنون فردا ی سر میرم نتیجشو همین جا میزارم :)

رمینگتون F7800 هم خوبه یه نیگا به مشخصاتش بنداز :n18:

100% مساله پولشه!!!! :(

دوستان تو این رنج قیمت چیز دگ ای بدرد بخور پیدا نمیشه تا همین 250!!!!

caspian1
02-02-2014, 11:04
دوست عزیز، من AT890 با گارانتی دارم و خیلی‌م راضیم.
درمورد گارانتی هم بستگی به اختلاف قیمت گارانتی دار و بدون گارانتی هستش، اگه در ۲۰تومن هست، که گارانتی‌دار بگیر.
در کل گارانتی تو ایران، زیاد جالب نیست و جواب نمیده.

قیمت At890 فیلیپس چند ـه الان ؟

yas956
02-02-2014, 14:02
دوستان ریش تراش R5150 چجوریه ؟ کسی مشخصاتش رو داره اینجا بذاره؟

ha88an
02-02-2014, 14:04
دوستان ریش تراش R5150 چجوریه ؟ کسی مشخصاتش رو داره اینجا بذاره؟

R5150 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
- برق مصرفی: 240-100 ولت
- نوع دستگاه: شارژی – برقی
- وزن: 400 گرم
- رنگ: ترکیب مشکی و نقره ای
- جنس بدنه: پلاستیک
- جنس تیغه ها: تیتانیوم
- تعداد سرعت: 1
- سری قابل شستشو: دارد
- قابل استفاده زیر دوش: ندارد
- نشانگر شارژ: دارد
- سیستم شارژ سریع: دارد
- قابلیت استفاده هم با کابل هم با شارژ: دارد
- مدت زمان شارژ: 90 دقیقه
- مدت زمان استفاده : 30 دقیقه
- خط زن دقیق: دارد
- قابلیت زدن کوتاه ترین موهای صورت و گردن: دارد
- تیغه هایی قابل تعویض: دارد
- دستگیره ضد لغزش: دارد
- درجه تنظیم بلندی مو: دارد
- کلیدها : معمولی

caspian1
02-02-2014, 23:26
خب من امروز رفتم چند فروشگاه واسه خرید ریش تراش اکثر اونها متفق القول بودند که ماشین ریش تراش پانسونیک بخرم خیلی بهتر از فیلیپس هست !

حتی یکی دو نفر رمینگتون رو هم بهتر از فیلیپس دونستند

و این مسئله ایی شد که الان یه سری اطلاعات در مورد ماشین های ریش تراش پانسونیک جمع کنم و نظر دوستان رو هم در این مورد جویا بشم

با تشکر

mohammad_87
03-02-2014, 00:06
خب من امروز رفتم چند فروشگاه واسه خرید ریش تراش اکثر اونها متفق القول بودند که ماشین ریش تراش پانسونیک بخرم خیلی بهتر از فیلیپس هست !

حتی یکی دو نفر رمینگتون رو هم بهتر از فیلیپس دونستند

و این مسئله ایی شد که الان یه سری اطلاعات در مورد ماشین های ریش تراش پانسونیک جمع کنم و نظر دوستان رو هم در این مورد جویا بشم

با تشکر
صحبت های اکثر فروشنده ها بر اساس انبار و موجودیشون هست.

caspian1
03-02-2014, 00:35
خب مسئله این ـه همه برند ها رو داشتند

بطور مثال یکی از فروشنده گفت فیلیپس دیگه اون کیفیت قبل رو نداره و خودش رمینگتون F7800 رو پیشنهاد داد و از نظر او نسبت به قیمتش کارایی خیلی بیشتری داره تا فیلیپس

به هر حال ما رو در دنیایی از شک و تردید قرار دادند

SAJAD0936
03-02-2014, 00:49
سلام مجدد

دوستان امروز تو سرمای منفی 6 از توپخونه راه افتادم سمت فردوسی و منوچهری و کل ریش تراش فروشیای اوجا رو زیر و رو کردم ک فقط دو تا مغازه رمینگتون داشتن!!!!!!!

اونم با قیمتای فضایی :(

خلاصه همین جور ک داشم تو خیابون جمهوری میرفتم نگاهم افتاد ب ی ساختمون ک طبقه دومش مرکز خدمات رمینگنتون بود

پشت شیشه اش پر ه خاک بود ی جورایی از بیرون ک نگاه میکردی انگار متروکه بود!

خلاصه با توجه ب در دسترس نبودن مدلای رمینگتون و اینکه ی شرکت درست و حسابی ساپورتش نمیکنه از خریدش پشیمون شدم!

حالا بیشتر نظرم روی ریش تراشای پاناسونیک هست فیلیپس هم بد نی!!!

الان بین مدلای sl41 و lt20 و و rt30 و at890 کدوم مدل رو پیشنهاد میکنید تو رنج زیر 300 اگر مدل دگ ای میشناسید معرفی کنید!

فقط میخوام اصلاحش نزدیک ب تیغ باشه

و ی سوال مدلsl41 با 8 ساعت شارژ فقط 20 مین میشه باهاش کار کرد با سیم هم کار میکنه؟!

ممنون میشم جواب بدید!

SAJAD0936
03-02-2014, 00:55
خب مسئله این ـه همه برند ها رو داشتند

بطور مثال یکی از فروشنده گفت فیلیپس دیگه اون کیفیت قبل رو نداره و خودش رمینگتون F7800 رو پیشنهاد داد و از نظر او نسبت به قیمتش کارایی خیلی بیشتری داره تا فیلیپس

به هر حال ما رو در دنیایی از شک و تردید قرار دادند
رفیق رمینگتون ماشینای خوبی داره ولی ی برند ناشناختس تو ایران!

مدل 7800 هم اخرین مدلشه تو فویلیا!!!!

چند بهت قیمت دادن؟!

caspian1
03-02-2014, 01:07
اینجا که به من گفتند 410 تومن اما الان که سرچ کردم توی یکی از سایت های فروش ( تهران کالا ) زده 359 تومن

فقط مسئله این ـه آیا لوازمش هست بعدا اگه دچار مشکل بشه ؟

SAJAD0936
03-02-2014, 01:29
اینجا که به من گفتند 410 تومن اما الان که سرچ کردم توی یکی از سایت های فروش ( تهران کالا ) زده 359 تومن

فقط مسئله این ـه آیا لوازمش هست بعدا اگه دچار مشکل بشه ؟

زنگ بزن فردا با شرکتش صحبت کن

من خودمم دنبال رمینگتون بودم ولی با این قیمتا ب نظرم ارزش نداره!

caspian1
03-02-2014, 01:38
نظرم عوض شد

الان رفتم توی سایتش دیدم واسه مازندران اصلا نمایندگی خدمات نداره

پس احتمالا باید همون فیلیپس AT890 رو بگیرم و یا توی پاناسونیک دنبال یه مدل با قیمت 300 تا 400 باشم

mohammad_87
03-02-2014, 21:18
سلام مجدد

دوستان امروز تو سرمای منفی 6 از توپخونه راه افتادم سمت فردوسی و منوچهری و کل ریش تراش فروشیای اوجا رو زیر و رو کردم ک فقط دو تا مغازه رمینگتون داشتن!!!!!!!

اونم با قیمتای فضایی :(
..............

آقا سجاد شما که همه جارو زیرو کردی،بهترین قیمتها برای فیلیپس و پاناسونیک رو کدوم مغازه ها میدادن؟ترجیحا با گارانتی

hamidrezaj
03-02-2014, 22:01
سلام دوستان عزیز تا 300 تومن چه مدلی پیشنهاد میدید؟
خودم بین فیلیپس PT860 و AT750 میخواستم یکیش رو انتخاب کنم
فقط نمیدونم مزیت اصلاح زیر آب چیه؟ چون ریش تراش مثل تیغ نیست که در حالت خشک , صورت رو زخم کنه

ha88an
03-02-2014, 22:12
فقط نمیدونم مزیت اصلاح زیر آب چیه؟ چون ریش تراش مثل تیغ نیست که در حالت خشک , صورت رو زخم کنه
به نظر من که رمينگتون MB4550 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بگیر، دو کارس هم واسه اصلاح صورت بکار میره هم سر

hamidrezaj
03-02-2014, 22:26
به نظر من که رمينگتون MB4550 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بگیر، دو کارس هم واسه اصلاح صورت بکار میره هم سر

ممنون ولی خدا رو شکر موزر دارم و فقط برای اصلاح صورت میخوام

SAJAD0936
03-02-2014, 23:35
آقا سجاد شما که همه جارو زیرو کردی،بهترین قیمتها برای فیلیپس و پاناسونیک رو کدوم مغازه ها میدادن؟ترجیحا با گارانتی

رفیق من پانا و فیلیپس رو قیمت نکردم ولی با توجه ب قیمتایی ک برای رمینگتون 3800 میدادن چون همه جا داشتن قیمت پانزده خرداد بهتر بود!

0 کدوم مدل رو پیشنهاد میکنید تو رنج زیر 300 اگر مدل دگ ای میشناسید معرفی کنید!

فقط میخوام اصلاحش نزدیک ب تیغ باشه

و ی سوال مدلsl41 با 8 ساعت شارژ فقط 20 مین میشه باهاش کار کرد با سیم هم کار میکنه؟!

ممنون میشم جواب بدید!

دوستان منتظر نظرات شما هستم

بیشتر نظر خودم روی sl41 هست! ولی این قضیه ک 8 ساعت باید بزنی تو شارژ برای 20 مین کارکرد خیلی رو مخ ه با سیم هم ک کار نمیکنه!

caspian1
04-02-2014, 12:50
دوستان
قیمت فیلیپس AT890 رو کسی نداره ؟!

من اینترنتی قیمت دارم 315 تومن AT890/20 رو البته

اگه مناسبه قیمتش سفارش بدم

و اینکه AT890/20 با AT890/22 چه فرقی داره ؟

با تشکر

sadeghhalavi
04-02-2014, 17:01
سلام دوستان بین قیمت تا 400 تومن پاناسونیک کدومش بهتره به نظرتون من گشتم بین ES-GA20 و ES-RT60 گیر کردم نمیدونم کذوم رو بگیرم :n28:از اینا به نظرتون کدوم بهتره؟و از بین بقیه مدل های پاناسونیک تا این قیمت کدوم بهتره؟من که هر چی سرچ کردم و خوشم اومد همه رو زده که دیگه عرضه نمیشه :n03: اساتید کمک کنن پلیییییییییییز

nmilad17
06-02-2014, 18:30
پاناسونیک سه مدل جدید زده که es-st25، es-lv65 و es-lv95 هستند. قیمت lv95 و lv 65 بالای یک میلیون تومنه و قیمت es-st25 تقریبا پونصد هزار. چند روز پیش خودم es-st25 خریدم. اما قابلیتای این ریش تراش چیه؟
1- سنسور هوشمند داره یعنی چی؟ یعنی زمانی که دار اصلاح میکنی دور موتور و قدرت موتور بسته به ضخامت و حجیم بودن موی صورت تنظیم میشه. یه جاهایی از صورت پر پشت تر یه جاهایی کم پشت تر. این مزیت باعث میشه زمان اصلاح اصلا به پوست آسیب نرسونه. میتونی 2 یا 3 بار در روز اصلاح کنی. خودم وقتی خریدم قبلش میگفتم چرت و پرته ولی تو فاصلهی دوازده ساعت سه بار اصلاح کردم بدونه اینکه به پوستم کوچکترین آسیبی بزنه. قبلش فیلیپس داشتم اصلا راضی نبودم
2- تیغای این ریش تراش فناوری نانو دارن. باعث میشه بدونه التهاب و جوش راحت اصلاح کنی اصلا ضد باکتری و جوشه.
3- قابلیت اصلاح با کف ریش، ژل اصلاح، تر و خشک رو داره.
4- دوره موتورش سیزده هزار دور در دقیقست یعنی با کمترین فشار دقیق ترین و سریعترین اصلاح رو داره
5- اصلاح بالای لب، چونه و زیر گردنشم عالی
6- اگه بصورت خشک اصلاح انجام بدی، احساس داغ شدن نه تنها رو پوست صورت نداری بلکه منافع پوست صورت باز میشه و یه چربیه ملیحی رو پوست صورت رو میگیره که فکر کنم سلولای مرده سطح پوستد که خودش باعث میشه پوست نرم و شاداب بشه.
7- ضد ابه میتونی زیر دوش و حمام اصلاح کنی
8- باتریش یک ساعت شارژ کامل میشه تا دو هفته اصلاح روزی سه دقیقه رو ساپورت میکنه.
9- ساخت ژاپنه
چند تاعیب داره:
1- باطریش بعد از سه سال باید تعویض بشه که برا باز شدن باطری باید ماشین ریش تراش باز بشه و بعد تعویض اگر خودت اینکارو انجام بدی امکان داره مزیته ضد آب بودنش از بین بره
2- صدای دور موتورش یکم بالاتره نسبت به فیلیپس
3- تو دفترچه راهتماش عمر فویل رو یکسال و تیغه رو دوسال نوشته یعنی باید بعد از این مدت تعویض بشه. ولی من فکر میکنم اگه دستگاه زمین نخوره یا خیلی فشار به پوست هنگام اصلاح وارد نشه فویلش خراب نشه. آخه چیزی که ژاپن بسازه یه سی سالی رو جواب میده. شاید برا رعایت بهداشت گفتن تیغه و فویل ریش تراش تعویض تعویض بشه
خلاصه به نظرم ریش تراش کاملیه من تازه خریدم سه بار بیشتر باهاش اصلاح نکردم ولی هر سه بار اصلاحش فوق العاده بود. قبلش فیلیپس داشتم ضد آب و زیر دوشی بود با خمیر ریشم اصلاح میکردم. یع عیب خیلی بزرگی که ماشینای فیلیپس دارن اینه که اصلاحشون دورانیه باعث میشه به خاطره میدان مغناطیسی پوست به مرور زمان داغون میشه. بدترین عیب دیگه فیلیپس اینه که فرم چهره رو بعد اصلاح تغییر میده با عث میشه خیلی بیشتر از سنت بخوری. ولی تو اصلاح با ماشینایی که موتورشون خطیه مثل موز و پاناسونیک و ... میدان مغناطیسی رو پوست ایجاد نمیشه. فرم چهره دستکاری نمیشه. اصلاح با ژیلتم خوبه.

caspian1
07-02-2014, 09:40
خب الان پست این دوست مون
nmilad17 رو که دیدم نظرم دوباره عوض شد که برم پاناسونیک بگیرم

قبلش یکی گفته بود از پاناسونیک راضی نیست

عجب گیری کردیم ا :))

A M ! N
07-02-2014, 14:36
دوستان ماشین های اصلاح ( شونه ای مخصوص سر و صورت ) بابلیس و رمینگتون و فیلیپس.. کدوم رو بیشتر تایید میکنید؟ برند بهتری هم هست؟

nmilad17
07-02-2014, 23:12
ببین caspian1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز هر نوع ماشین ریش تراشی که بخرین یک ماهی زمان میبره تا پوستتون عادت کنه. بعد از یک ماه تا یه زمان خاصی که استفاده میکنین از ماشین مثلا یه سال، دو سال... پوستتون عادت میکنه و متوجه معایب اون ماشین نمیشین. هرچند در استفاده های بعدی به نظر برسه که ریش تراش با پوست صورت سازگار شده و از لحاظ این که پوست التهاب یا جوش نزنه عالی باشه ولی فرم چهره و جذابیت چهره خیلی مهمه. زمانی که صورتمو با فیلیپس اصلاح میکردم بعد از یکی دو ماه پوستم عادت کرد. درست بود که التهاب یا جوش نمیزد ولی بعد از یک سال متوجه شدم تو سطح پوست صورتم یه تورفتگی های خیلی جزیی ایجاد شده که بخاطر اصلاح دورانی فیلیپس ایجاد شده بود. یه بار که بخوای اصلاح کنی حداقل 40 یا 50 بار بصورت دایره ای سه تیغه های ریش تراش باید رو پوست گردش کنن. اگر قرار باشه هرروز اصلاح کنی بهد از یه سال تقریبا 365 تا 40 یا 50 بار رو صورتت سه تیغه ها بصورت دورانی حرکت داشتند. خب این در مقایسه با اصلاح با ریش تراش مارک دیگه یا ژیلت خیلی افتضاحه. صد درصد کلاژن پوست دست کاری میشه و پوست کش میاد و چروک ایجاد میشه. ولی تو ماشینای پاناسونیک مخصوصا سری لمدش ( با دور بالای 10000 دور) حداقل با سه یا چهار بار تماس ماشین با پوست اصلاح انجام میشه. سازنده های مدت زمان برای یه اصلاح کامل را سه دقیقه فرض کردند بعد از اینکه نحوه اصلاحو یاد بگیری و پوست عادت کنه. من تجربه جفت ریش تراش ها رو داشتم به نظرم پاناسونیک خیلی بهتره

mohammad_87
07-02-2014, 23:36
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

شما تاثیراتی که ممکنه بعد از یکسال یک ریش تراش اونهم بخاطر حرکت دورانی روی صورت بذاره رو با مضرات تیغ مقایسه مبیکنی؟
الان که به سلامتی اصلا ژیلت اصل پیدا نمیشه و اگر هم همون ژیلت اصل پیدا بشه،مطمئنا مضراتش برای صورت خیلی خیلی بیشتر از مضرات یک ریش تراش کاملا استاندارد خواهد بود.

nmilad17
07-02-2014, 23:39
[QUOTE=caspian1;8098780]خب الان پست این دوست مون

[/QUOTE

ببخشید من تعداد پست هام کمه نتونستم جواب پی ام تون رو بدم. ریش تراشی رو که خریدم اینه:

nmilad17
07-02-2014, 23:44

شما تاثیراتی که ممکنه بعد از یکسال یک ریش تراش اونهم بخاطر حرکت دورانی روی صورت بذاره رو با مضرات تیغ مقایسه مبیکنی؟
الان که به سلامتی اصلا ژیلت اصل پیدا نمیشه و اگر هم همون ژیلت اصل پیدا بشه،مطمئنا مضراتش برای صورت خیلی خیلی بیشتر از مضرات یک ریش تراش کاملا استاندارد خواهد بود.

بهترین نوع اصلاح برای پوست هایی که چربند با یه ژیلته. اونم نه ژیلتی که اصل باشه یا غیر اصل فقط باید تیز باشه. بطور خلاصه بعد از اتمام دوش گرفتن در جهت رویش موی صورت، و با یه کف ریش مناسب بهترین نوع اصلاحه. بعدشم یه افترشیو مناسب. فقط با ژیلت هر روز نمیشه اصلاح کرد یه رفرش برا پوست نیازه در مقایسه با ریش تراش. ولی پوست های خشک ریش تراش بهتره. پوستی که چرب باشه به خاطر اصلاح با ژیلت سلول های مرده رو سطح پوست بصورت یه چربی از رو صورت گرفته میشه که با عث بازسازی پوست میشه. فرم چهره در اصلاح با ژیلت در مقایسه با هر ریش تراشی جذاب تر و طبیعی تره. بخاطر اصلاح یک دست و دستکاری نشدن کلاژن پوست. ولی عیبش خراش یا بریدگیه که اگر درست اصلاح انجام بشه بهترین شکل اصلاحه. ژیلت های مارک shick که سیم های ظریفی از رو تیغها رد شده بهترین مارکنند. اصلشون مال کشور آلمانه ولی کشورای دیگه هم داشتند. اگر اصل آلمتنشون گیر میاومد عمرا ریش تراش میخریدم. دو سال با هر تیغشون هر روز اصلاح میکردم بهد که دیگه کل شد اصلش گیر نیومد رفتم تو فکر ریش تراش.

caspian1
08-02-2014, 00:05
[QUOTE=caspian1;8098780]خب الان پست این دوست مون

[/QUOTE

ببخشید من تعداد پست هام کمه نتونستم جواب پی ام تون رو بدم. ریش تراشی رو که خریدم اینه:

ممنون دوست من

میخواستم ببینم جعبه ایی که شما خریدید مثه همین عکس هست ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%B3%D9%88%D9%86%DB%8C%DA%A9%20%D8%B1%DB%8C%D8%B4% 20%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B4_resize.jpg

چون من از 470 قیمت پیدا کردم توی نت تا 499 تومن !

البته همشون هم گارانتی آزند سرویس دارند

فقط اونی که 470 تومن هست توی سایت فروشگاه اسمش رو زده Panasonic ES-ST25-K و عکس جعبه اش اینی هست که من گذاشتم

nmilad17
08-02-2014, 11:05
[QUOTE=nmilad17;8100090]

ممنون دوست من

میخواستم ببینم جعبه ایی که شما خریدید مثه همین عکس هست ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%B3%D9%88%D9%86%DB%8C%DA%A9%20%D8%B1%DB%8C%D8%B4% 20%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B4_resize.jpg

چون من از 470 قیمت پیدا کردم توی نت تا 499 تومن !

البته همشون هم گارانتی آزند سرویس دارند

فقط اونی که 470 تومن هست توی سایت فروشگاه اسمش رو زده Panasonic ES-ST25-K و عکس جعبه اش اینی هست که من گذاشتم

بله. دقیقا این همون ریش تراشی هست که خریدم. جعبه اون دقیقا همینه

Xerxes-I
08-02-2014, 13:55
سلام.من 2 روز پیش es4036 پاناسونیک رو گرفتم.عالیه به نظرم.البته من اطلاعات خیلی تخصصی در مورد ریش تراش ها ندارم ولی تو بازه قیمتی زیر 300 به نظرم بهترینه.یه ساعته شارژ میشه،قابل شستشو با تیغه های تیتانیومی و موتور با 8800 دور در دقیقه.من از یه فروشگاه خرید کردم که دونه آخرش بود و 250 تومن قیمت زده بود و من 200 گرفتم ازش.به نظر من ریش تراش اول پاناسونیک بعد رمینگتون بعد براون و فیلیپس خوبه.

caspian1
08-02-2014, 14:12

فقط یه سوال تیغه خط زن این دستگاه کارایی لازم رو داره ؟!

با تشکر

balaban25
08-02-2014, 15:18
چرا همه راجب فیلیپس میگن؟؟؟؟من براون میخام میشه بگین کدوم مدلش از همه بهتره...نیاز به ظرف شستشو هم ندارم..فقط میخام زیردوش جواب بده..ممنون میشم راهنمایی کنین ...سقف مبلغ هم ندارم...

rshafiiy
08-02-2014, 20:47
بچه ها یه مدل به من پیشنهاد بدین که اولا کاملا از ته بزنه از تیغ هم بهتر . دوما واسه پوست حساس خوب باشه و گردن رو هم خوب بزنه و قرمز نکنه و جوش نزنه . حداکثر هم ۵۰۰ باشه

nmilad17
08-02-2014, 22:32
[QUOTE=caspian1;8100639]ممنون از پاسخگویی دوست من

فقط یه سوال تیغه خط زن این دستگاه کارایی لازم رو داره ؟!

تیغه خط زنشم خوبه بلاخره نیازه اگه باشه کامل تره.

nmilad17
08-02-2014, 22:33
بچه ها یه مدل به من پیشنهاد بدین که اولا کاملا از ته بزنه از تیغ هم بهتر . دوما واسه پوست حساس خوب باشه و گردن رو هم خوب بزنه و قرمز نکنه و جوش نزنه . حداکثر هم ۵۰۰ باشه

panasonic ES-ST25 عالیه. بهتر از این نیست

caspian1
09-02-2014, 22:31

خب من هم بر اساس توصیه شما سفارش دادم ... اینترنتی البته ... با هزینه پست شد 480 تومن ... حالا بذار به دستم رسید نظرم رو میگم همین جا

messi85
10-02-2014, 02:51
باسلام
دوستانی که تجربه
Philips QS6140 دارن بفرمائید راضی هستید یا خیر

برای پیرایش ریش توی اندازه های مختلف کارائیش چطوره ؟ نسبت به قیمتش حدود 350 400 ایا مقرون بصرفه هست؟

حساسیت پوستی ایجاد میکنه ؟

مدلی از برندهای دیگه که به سبک همین باشه چی پیشنهاد میکنید؟

سپاس

rohamt
10-02-2014, 09:08
سلام
من یه دو سالی هست که ریش تراش پاناسونیک lt20 رو دارم میخوام فویل و تیغشو عوض کنم. از کجا باید تهیه کنم و چجوری بفهمم اصل باشه ؟

Sent from my HTC Sensation using Tapatalk 2

bas ali
10-02-2014, 12:02
سلام
من یه دو سالی هست که ریش تراش پاناسونیک lt20 رو دارم میخوام فویل و تیغشو عوض کنم. از کجا باید تهیه کنم و چجوری بفهمم اصل باشه ؟

Sent from my HTC Sensation using Tapatalk 2
فقط باید به آژند سرویس مراجعه کنی

p_p_k
10-02-2014, 20:12
سلام. بچه ها تو رنج 200 تا 250 یه ریش تراش بهم معرفی کنین که صورتو مثل تیغ سفید کنه.... ممنون.

brad pitt
11-02-2014, 12:00
مسلام

مثل اینکه الان پاناسونیک خیلی بهتر از فیلیپس هست
3 تا از دوستام پاناسونیک دارن البته قیمت فک کنم 700-800 خریدن 3 تاشون واقعن راضی هستن

فقط یکم پاناسونیک قطور هست . شکلش مثه ماشینه هامر هست
فیلیپس یکم طراحی ش ضعیف تره

sinbad22
11-02-2014, 14:52
از آژند سرویس بگیر نماینده پاناسونیک هستش

hamidrezaj
11-02-2014, 15:51
سلام دوستان عزیز
زیر 300 تومن بالاخره متوجه نشدم فیلیپس بهتره یا پاناسونیک؟
زیر 300 هر دو برند مدل های مختلفی دارند

rshafiiy
11-02-2014, 22:10

اگه تو رنج ۳۰۰ تا ۴۰۰ چی ؟

Xerxes-I
11-02-2014, 22:14
سلام. بچه ها تو رنج 200 تا 250 یه ریش تراش بهم معرفی کنین که صورتو مثل تیغ سفید کنه.... ممنون.
همون پاناسونیک ES4036 عالیه واقعا.یه نگاهی بنداز.من یه هفته است گرفتم خیلی خوبه

nmilad17
12-02-2014, 13:44
خب من هم بر اساس توصیه شما سفارش دادم ... اینترنتی البته ... با هزینه پست شد 480 تومن ... حالا بذار به دستم رسید نظرم رو میگم همین جا

مبارکتون باشه. امیدوارم از اصلاح با اون لذت ببرین. فقط چند نکته:
1- مدتی زمان میبره تا نحوه اصلاح کردن با این ریش تراش رو یاد بگیرین پس بار اول و دوم انتظار بهترین اصلاح رو نداشته باشین. این نمونه اصلا بحث سازگاری با پوست نداره.
2- سعی کنین چند هفته اول با استفاده از کف ریش و مرطوب در جهت رویش مو فقط اصلاح کنین اونم بدون وارد کردن کوچکترین فشار به پوست صورتتون. گرچه اصلاح خشکشم عالیه.
3- نوع باطریش لیتیوم یونه. بار اول کامل باطری رو تخلیه کنین که ماشین خاموش بشه و همون بار اول به هیچ عنوان بیشتر از یک ساعت که شارژ کامل میشه تو شارژ نزارین و به محض اینکه چراغ شارژ روشن شد ( رو 40 درصد از کل ذخیره شارژ باقیمانده) دوباره شارژش کنین. بعد از هر سی بار شارژ و دشارژ یک بار بطور کامل باطری رو تخلیه کنین. زمانی که چراغ شارژ روشن میشه دو سه بار میشه باهاش اصلاح کرد ولی برای عمر بیشتر باطری این کار رو انجام ندین و بزارین دوباره کامل شارژ بشه

موفق باشین.

soranstar
12-02-2014, 13:45
با سلام
دوستان، من الان دارم از فیلیپس AT890 استفاده میکنم و خیلی هم راضیم، ولی الان چند دفه‌س که از ژیلت استفاده میکنم، پوست صورتم جوش میزنه، که قبل اینکه ریش‌تراش بخرم اصلاً اینطور نمیشد.
به نظرتون مشکل از ریش‌تراشه؟
یا اینکه اگه یه مدت فقط از ژیلت استفاده کنم، پوستم خوب میشه و دوباره عادت میکنه؟

nmilad17
12-02-2014, 13:47
اگه تو رنج ۳۰۰ تا ۴۰۰ چی ؟

من از بقیه ریش تراش ها اطلاعی ندارم فقط ES-ST25 خریدم که عالیه.

nmilad17
12-02-2014, 13:50
با سلام
دوستان، من الان دارم از فیلیپس AT890 استفاده میکنم و خیلی هم راضیم، ولی الان چند دفه‌س که از ژیلت استفاده میکنم، پوست صورتم جوش میزنه، که قبل اینکه ریش‌تراش بخرم اصلاً اینطور نمیشد.
یا اینکه اگه یه مدت فقط از ژیلت استفاده کنم، پوستم خوب میشه و دوباره عادت میکنه؟

اصلا با ژیلت اصلاح کنین خیلی بهتر از فیلیپسه. فیلیپس تو بلند مدت پوست صورت رو خراب میکنه. اگر پست های قبلی رو کامل بخونین متوجه میشین.

caspian1
12-02-2014, 15:03
مبارکتون باشه. امیدوارم از اصلاح با اون لذت ببرین. فقط چند نکته:
1- مدتی زمان میبره تا نحوه اصلاح کردن با این ریش تراش رو یاد بگیرین پس بار اول و دوم انتظار بهترین اصلاح رو نداشته باشین. این نمونه اصلا بحث سازگاری با پوست نداره.
2- سعی کنین چند هفته اول با استفاده از کف ریش و مرطوب در جهت رویش مو فقط اصلاح کنین اونم بدون وارد کردن کوچکترین فشار به پوست صورتتون. گرچه اصلاح خشکشم عالیه.
3- نوع باطریش لیتیوم یونه. بار اول کامل باطری رو تخلیه کنین که ماشین خاموش بشه و همون بار اول به هیچ عنوان بیشتر از یک ساعت که شارژ کامل میشه تو شارژ نزارین و به محض اینکه چراغ شارژ روشن شد ( رو 40 درصد از کل ذخیره شارژ باقیمانده) دوباره شارژش کنین. بعد از هر سی بار شارژ و دشارژ یک بار بطور کامل باطری رو تخلیه کنین. زمانی که چراغ شارژ روشن میشه دو سه بار میشه باهاش اصلاح کرد ولی برای عمر بیشتر باطری این کار رو انجام ندین و بزارین دوباره کامل شارژ بشه

موفق باشین.

ممنون دوست من

ریش تراش من رسید و تست کردم و خیلی هم خوب بود توی بار اول .... که امیدوارم بعدا اذیت نکنه همینجور خوب باشه

فقط توی مشخصاتش زده بود کارکرد با سیم و بدون سیم اما انگار فقط با شارژ کار می کنه

باز هم ممنون از راهنمایی تون

nmilad17
12-02-2014, 16:51
ریش تراش من رسید و تست کردم و خیلی هم خوب بود توی بار اول .... که امیدوارم بعدا اذیت نکنه همینجور خوب باشه

فقط توی مشخصاتش زده بود کارکرد با سیم و بدون سیم اما انگار فقط با شارژ کار می کنه

خواهش میکنم. اینایی که سری k هست مال برخی از کشورهای آسیایی هست که فقط کارکرد بدون سیم و با شارژ رو داره.

arming900
13-02-2014, 13:34
با سلام

دقیقا منم همین مشکلو دارم

فکر کنم چون با ماشین یه مدت میزنی پوست عادت میکنه و تیغ که میزنی حساسیت میده،فکر کنم مشکل همه باشه این و مربوط به ریش تراش نیست

SAJAD0936
16-02-2014, 00:40
امروز ی دستگاه rt30 با گارانتی اژند از بازار کویتیا با قیمت 270 خریدم

بدون گارانتیشم 220 بود

توضیحات بیشتر پس از اولین استفاده قرار میگیره!

ali6727
16-02-2014, 11:52

بدون گارانتیشم 220 بود

مبارکه داداش,منم موندم این مدلو بخرم یا sl41 رو ... فکر نکنم فرقی داشته باشه

SAJAD0936
16-02-2014, 19:14
مبارکه داداش,منم موندم این مدلو بخرم یا sl41 رو ... فکر نکنم فرقی داشته باشه

مرسی

فرق ک داره اس ال قیمتش 230 ه با گارانتی بعد ی ایراد خیلی بدی ک داره اینکه با 8 ساعت شارژ فقط 20 مین میتونی ازش استفاده کنی

و فقط با باطری کار میکنه با برق مستقیم کار نمیکنه!!!!!

این ایراداش باعث شد از خریدش صرف نظر کنم!

hamidrezaj
17-02-2014, 16:41

بدون گارانتیشم 220 بود

سلام شما از این دستگاه راضی هستید؟
زیر گردن رو خوب میزنه؟ و یا فوم میشه استفاده کرد؟
نمیدونم تا اطراف 300 تومن کدوم مدل پاناسونیک از همه بهتره؟ چون چند مدل داره قابلیت اصلاح با فوم داره
و کلا مدلهای فیلیپس چرا گرده ولی پاناسونیک موازی هستند؟
و لطفا دوستان عزیز یه دستگاه قیمت مناسب برای بدن هم میخواستم معرفی بفرمایید
انشاءالله سربلند باشید

rz21
18-02-2014, 11:20
ارزون ترین ماشین ریش تراش که خوب کار کنه و پوست رو خراب نکنه چیه؟؟برای خوابگاه میخوام و یک چیز ساده ای باشه ولی خوب هم باشه!

pcgamer
18-02-2014, 11:58
ارزون ترین ماشین ریش تراش که خوب کار کنه و پوست رو خراب نکنه چیه؟؟برای خوابگاه میخوام و یک چیز ساده ای باشه ولی خوب هم باشه!

موزر بخر ۸۰ تومنه حدودا . خیلی خوبه ولی از ته نمیزنه .مثل یکم ته ریش در حد یک میل میمونه .
این ریش تراش هایی که ۳ تیغ گرد دارن مثل مدل های فیلیپس و ... اینا واقعا بیخوده .
هم زود کند میشه اگه اصل باشه تا 6 ماه و بعد یک سال هم باتریش خراب میشه. به خوبی تیغ هم نمیزنه .و پوست رو داغون میکنه! من که پوستم باش پوست پوست میشد

واسه از ته زدن مچ تری خوب بود که تقلبی شده ولی بازم بد نیست پک تیغشو خریدم 50 تومن .هر تیغش 2هفته کار میده مثل قبل نیست که3 ماه هر کدوم جواب بده ولی بهتره ماشین ریش تراشه .

rz21
18-02-2014, 14:54
موزر بخر ۸۰ تومنه حدودا . خیلی خوبه ولی از ته نمیزنه .مثل یکم ته ریش در حد یک میل میمونه .
این ریش تراش هایی که ۳ تیغ گرد دارن مثل مدل های فیلیپس و ... اینا واقعا بیخوده .
هم زود کند میشه اگه اصل باشه تا 6 ماه و بعد یک سال هم باتریش خراب میشه. به خوبی تیغ هم نمیزنه .و پوست رو داغون میکنه! من که پوستم باش پوست پوست میشد

واسه از ته زدن مچ تری خوب بود که تقلبی شده ولی بازم بد نیست پک تیغشو خریدم 50 تومن .هر تیغش 2هفته کار میده مثل قبل نیست که3 ماه هر کدوم جواب بده ولی بهتره ماشین ریش تراشه .

مطمعنید موزر خوبه؟؟
قیمت های بالاتر چند تا دیگه پسشنهاد میدید؟؟واقعا نمیدونم باید از کجا انتخاب کنم.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2

rz21
19-02-2014, 11:57
تصمیم گرفتم که از پاناسونیک استفاده کنم، بین این دو مورد موندم،
Panasonic ES SA40

Panasonic ES4033 Shaver

لطفا راهنمایی کنید.

hossienmoein
19-02-2014, 12:01
هیچی مثل تیغ نمیشه :)

rz21
19-02-2014, 12:40
هیچی مثل تیغ نمیشه :)

من نمیخوام در حد تیغ باشه..همین که موهای صورت رو کوتاه کنه کافیه.

A M ! N
19-02-2014, 13:28

مطمعنید موزر خوبه؟؟
قیمت های بالاتر چند تا دیگه پسشنهاد میدید؟؟واقعا نمیدونم باید از کجا انتخاب کنم.

منم با دوستمون موافقم ، ولی موزر رو پیشنهاد نمیدم. کیفیت چندانی نداره. مخصوص اینکار هم نیست زیاد. شونه اش هم درشته.

ولی مثلن رمینگتون یه سری کارهاش مخصوص طراحی شده. مثلن ماشین ته ریش ، یا ماشین چند کاره مخصوص سر و صورت ، مخصوص بدن و ...
مسلمن برندهای بهتری هم باید باشه مخصوص اصلاح صورت (شونه ای با دندونه های ریز)

اینجارو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%AF%D9%87/%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%87/%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA#) ببینید (بخش اصلاح سر و صورت). من خودم البته هنوز نگرفتم ازین برند، ولی تعریفش رو شنیدم. دوستانی که این برند رو دارن استفاده میکنن هم نظر بدن ممنون میشم.

ali6727
19-02-2014, 19:23
تصمیم گرفتم که از پاناسونیک استفاده کنم، بین این دو مورد موندم،
Panasonic ES SA40

Panasonic ES4033 Shaver

لطفا راهنمایی کنید.

داداش بین sa40 و 4033 دو مدل 4036 و 4033 دو تیغه و با دور موتور بالاتر هستند و طبیعتا بهترن.
خودمم با کلی تحقیق تصمیم گرفتم به زودی پاناسونیک es-rt30 رو بخرم که سه تیغه هست و نمایندگی پاناسونیک که آژند سرویس هست بین 4036 - rt30 و sl 41 بدلیل دور موتور بالاتر و قابلیت کار با سیم و باتری rt30 رو پیشنهاد داد.

pcgamer
19-02-2014, 19:43
مطمعنید موزر خوبه؟؟

اره قیمتی هم که نداره یک امتحان کنید بد نیست
میدونی یک خوبی که داره اینه که اصلا پوست اسیب نمیبینه تنها بدیش اینه که از ته نمیزنه . 7 تا درجه داره واسه کوتاهی .درجه اخرش در حد 1 میل ریش میزاره .ولی خوب من بخاطر اینکه پوست رو اذیت نکنه گرفتم و اینکه معمولا ته ریش میزارم .

pcgamer
19-02-2014, 19:52
منم با دوستمون موافقم ، ولی موزر رو پیشنهاد نمیدم. کیفیت چندانی نداره. مخصوص اینکار هم نیست زیاد. شونه اش هم درشته.

ولی مثلن رمینگتون یه سری کارهاش مخصوص طراحی شده. مثلن ماشین ته ریش ، یا ماشین چند کاره مخصوص سر و صورت ، مخصوص بدن و ...

اینجارو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%AF%D9%87/%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%87/%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA#) ببینید (بخش اصلاح سر و صورت). من خودم البته هنوز نگرفتم ازین برند، ولی تعریفش رو شنیدم. دوستانی که این برند رو دارن استفاده میکنن هم نظر بدن ممنون میشم.

لینکی که گذاشتین من از این 3 تیغ ها فیلیپسشو داشتم شاید این برندفرق کنه و بهتر باشه ولی من واقعا هیچ وقت حاضرنیستم دیگه امتحان کنم.چون این 3 تیغ ها اسیب بیشتری بپوست میزنه نسبت به تیغ چون همیشه باید چند بار بکشید که تمام صورت اصلاح شه و هم اینکه نتیجه مثل تیغ نمیشه . تمیز کردنشم هست.
البته پوست من حساسه یکی از بچه ها خوابگا استفاده میکنه نه پوستش قرمز میشه نه پوست پوست
ادیت ک یک موضوع دیگه وقتی کند هم بشه دیگه تیغ نمیزنه ریشو از ریشه میچینه ! ای درد داره .. :دی

A M ! N
19-02-2014, 20:05
لینکی که گذاشتین من از این 3 تیغ ها فیلیپسشو داشتم شاید این برندفرق کنه و بهتر باشه ولی من واقعا هیچ وقت حاضرنیستم دیگه امتحان کنم.چون این 3 تیغ ها اسیب بیشتری بپوست میزنه نسبت به تیغ چون همیشه باید چند بار بکشید که تمام صورت اصلاح شه و هم اینکه نتیجه مثل تیغ نمیشه . تمیز کردنشم هست.
البته پوست من حساسه یکی از بچه ها خوابگا استفاده میکنه نه پوستش قرمز میشه نه پوست پوست
ادیت ک یک موضوع دیگه وقتی کند هم بشه دیگه تیغ نمیزنه ریشو از ریشه میچینه ! ای درد داره .. :دی

نه : )

همونطـور کـه گفتم منظـورم سه تیـغ یـا پنــج تیغ و .. نیست. خودم هم موافق اینا نیستم و هیچوقت استفاده نمیکنم.
منظورم ماشین های شونه ای (مث همون موزر) هستش ولی با برندهایی به جز موزر.. مث همون رمینگتون شونه ای.
همونطور که گفتین این ماشین ها به پوست اسیب خاصی نمیزنن.

rz21
19-02-2014, 21:55
مدل 4033 خریداری شد..تجربش کردم بهتون میگم چه طوریه..انشالله که کارمو راه بندازه.
ممنون از همگی.

mgplayer
19-02-2014, 23:35
سلام
دوستان عزیز من میخوام یه ریش تراشه چند کاره بگیرم (واسه ته ریش)
انقد مدل ای مختلف دیدم دیگه نمیدونم کدوم با کیفیت تر و بهتره
چند تا از مدلایی که دیدم:

265 تومن
Panasonic مدل ER 217
360
Panasonic مدل ER GB50
410 تومن
Philips مدل QS 6140

فیلیپس 3362
260 تومن

میخواستم بالای 300 نشه ولی اگه کاراشون خیلی فرق کنه می گیریم.
لطفا زودتر جواب بدید دوستان

ali6727
20-02-2014, 10:25
سلام
دوستان عزیز من میخوام یه ریش تراشه چند کاره بگیرم (واسه ته ریش)
انقد مدل ای مختلف دیدم دیگه نمیدونم کدوم با کیفیت تر و بهتره
چند تا از مدلایی که دیدم:

265 تومن
Panasonic مدل ER 217
360
Panasonic مدل ER GB50
410 تومن
Philips مدل QS 6140

فیلیپس 3362
260 تومن

میخواستم بالای 300 نشه ولی اگه کاراشون خیلی فرق کنه می گیریم.
لطفا زودتر جواب بدید دوستان

برای حدود 300 تومن من پاناسونیک ES-RT30 رو پیشنهاد میدم که سه تیغه و دور موتور مطلوبی هم داره.

mgplayer
20-02-2014, 13:55
برای حدود 300 تومن من پاناسونیک ES-RT30 رو پیشنهاد میدم که سه تیغه و دور موتور مطلوبی هم داره.

ممنون دوست عزیز
می خوام اگه کسی با اینا کار کرده تجربشو بگه یا با هم مقایسشون کنه
بعد من سه تیغه نمیخوام چند کاره میخوام
نکنه 300 پول بدم یه چیز بی استفاده از آب در بیاد
چون می خوام اینترنتی بخرم
سمنان این مدلا رو نداره

Xerxes-I
21-02-2014, 06:25

من رمینگتون دارم.برندش آمریکایی ولی خب مثل همه جنس هایی که تو بازار آسیا پخش میشند ساخت چینه.من مدل Remington HC5030 Trimme ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])r رو چند مدت پیش خریدم 75 تومن.واسه آنکارد کردن قسمت پرفسورس ریشم :) .کلا برند خوبیه و این مدلش هم خیلی خوبه.یکم ته ریش (در حد چند میلی متر) میزاره بقیه رو میزنه.خیلی نرم کار میکنه.روشنش میکنی صداش خیلی کمه.گرفتن مو و کشیدن هم تو کارش اصلا نیست.ولی مثل تیغ نمیزنه.چند تا شونه هم داره

ممنون دوست عزیز
می خوام اگه کسی با اینا کار کرده تجربشو بگه یا با هم مقایسشون کنه
بعد من سه تیغه نمیخوام چند کاره میخوام
نکنه 300 پول بدم یه چیز بی استفاده از آب در بیاد
چون می خوام اینترنتی بخرم
سمنان این مدلا رو نداره
ببین من چند هقته پیش که میخواستم بخرم رفتم سراغ یکی از مدل های چند کاره رمینگتون. ولی هر فروشنده ای که دیدم (داخل یه پاساژ مخصوص لوازم بهداشتی و آرایش)بلا استثنا گفت این چند کاره ها (چند سره که یکی مال موی بینی هست یکی گوش و یکی صورت و...)چون باید هی سرش رو تعویض کنی زود خراب میشند.این بود که دبگه بیخیال شدم و یه es4036 پاناسونیک واسه صورت گرفتم و یه ماشین معمولی رمینگتون (برای اون قسمتی که میخوام ریش داشته باشه).خلاصه اینکه من بهت توصیه میکنم با چند نفر مشورت کن ببین این چند سره ها خوبن یا نه.من که از هر کی پرسیدم گفت تک سره بخر.موفق باشی:n18:

pcgamer
21-02-2014, 16:05
نه : )

همونطـور کـه گفتم منظـورم سه تیـغ یـا پنــج تیغ و .. نیست. خودم هم موافق اینا نیستم و هیچوقت استفاده نمیکنم.
منظورم ماشین های شونه ای (مث همون موزر) هستش ولی با برندهایی به جز موزر.. مث همون رمینگتون شونه ای.
همونطور که گفتین این ماشین ها به پوست اسیب خاصی نمیزنن.
سلام اره برای پوست خیلی خوبه اذیت اصلا نمیکنه .مارکی که میگید رو نداشتم نمیدونم بهتره یا نه . ولی حتما مارک های بهتر از موزر هم هستن مثل همین ریمینگتون این طور که میگید باید چیز جالبی باشه

rz21
21-02-2014, 17:26
مدل es4033 سامسونگ رو خریدم خیلی ازش راضیم..راخت تونستم باهاش کار کنم و با سیم و بدون سیم میزنه..یکم زیر گردن اذیت میکنه که میشه تحملش کرد.
فکر کنم برای اولین بار خوب بود.دفعات بعد هم پوستم عادت کنه بهتر میشه.

rshafiiy
22-02-2014, 11:17
من هرچی این تاپیکو میخونم بیشتر گیج میشم . بلاخره این ریش تراشا جای تیغ رو میگیرن یا نه ؟ یه مدل نهایتا تا ۳۵۰ پیشنهاد بدین لطفا که هم جای تیغ رو بگیره هم پوست رو اذیت نکنه و هم گردن رو خوب و راحت بزنه

A M ! N
22-02-2014, 11:59
من رمینگتون دارم.برندش آمریکایی ولی خب مثل همه جنس هایی که تو بازار آسیا پخش میشند ساخت چینه.من مدل Remington HC5030 Trimme ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])r رو چند مدت پیش خریدم 75 تومن.واسه آنکارد کردن قسمت پرفسورس ریشم :) .کلا برند خوبیه و این مدلش هم خیلی خوبه.یکم ته ریش (در حد چند میلی متر) میزاره بقیه رو میزنه.خیلی نرم کار میکنه.روشنش میکنی صداش خیلی کمه.گرفتن مو و کشیدن هم تو کارش اصلا نیست.ولی مثل تیغ نمیزنه.چند تا شونه هم داره

عالیه این. قیمتش هم که خیلی ارزونه نمیدونم چرا :n13: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]></strong>:void(0)) توی سایتها هم زدن 95 تومن!

یه معضل بزرگ که با موزر هستش اینه که سریع مو داخلش گیر میکنه و سیستمش نابود میشه :دی
این محصولی که شما گرفتین هم اینطوریه ؟ یا مو داخلش نمیره ؟

+

ماکزیمم تا چه حد میتونه کوتاه کنه ؟ میتونه تا ته کوتاه کنه ؟
+

بهتر از این هم داشت رمینگتون ؟

سپاس../.

Xerxes-I
23-02-2014, 19:27
عالیه این. قیمتش هم که خیلی ارزونه نمیدونم چرا :n13: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]></strong>:void(0)) توی سایتها هم زدن 95 تومن!

یه معضل بزرگ که با موزر هستش اینه که سریع مو داخلش گیر میکنه و سیستمش نابود میشه :دی
این محصولی که شما گرفتین هم اینطوریه ؟ یا مو داخلش نمیره ؟

+

ماکزیمم تا چه حد میتونه کوتاه کنه ؟ میتونه تا ته کوتاه کنه ؟
+

بهتر از این هم داشت رمینگتون ؟

سپاس../.
ببین من که تازه گرفتم.فکر نکنم مو هم داخلش بره خیلی خوش ساخته و یه جورایی اطرافش کیپ شده.از سایتها نخرید گرون میدند. مثلا این es4036 پاناسونیک تو سایت ها حدود 280-260 قیمت زدن من 200 گرفتم یا همین مدل رمینگتون هم حدودا 30 تومن ارزون تر از سایتها من از بازار گرفتم. در مورد میزان کوتاه کردنش هم بگم یه ته ریش خیلی کوچولو میزاره(فرض کن صورتتو با تیغ زدی.بعد از 3 روز چقدر ریش در میاد؟با ماشین بزنی تقریبا همونقدر مو میمونه)ولی در کل ماشین خوبیه.روشنش که میکنی از نرم کار کردنش لذت میبری واقعاااااااااااااااا

Xerxes-I
23-02-2014, 19:35
من هرچی این تاپیکو میخونم بیشتر گیج میشم . بلاخره این ریش تراشا جای تیغ رو میگیرن یا نه ؟ یه مدل نهایتا تا ۳۵۰ پیشنهاد بدین لطفا که هم جای تیغ رو بگیره هم پوست رو اذیت نکنه و هم گردن رو خوب و راحت بزنه
صاف تر از تیغ میزنه.بودجه ات کافی و خوبه.به نظرمن یکی از مدل های پاناسونیک یا رمینگتون رو انتخاب کن.فیلیپس هم بد نیست ولی اگه دقت کنی از رمینگتون یکم گرون تره چون فلیپس مارک جا افتاده تری هست تو ایران.ماشین با دور نزدیک 10000 بگیر که لازم نباشه برای صاف کردن به صورتت فشار بیاری.ترجیحا ماشین با تیغه تیتانیومی هم بگیر

brad pitt
23-02-2014, 21:52
سلام

تا 800 تومن ریش تراشی که صاف صاف از تیغ هم بهتر بزنه چی هست ؟

پاناسونیک هنوز هم از فیلیپس بهتره ؟
تا 800 چی خوبه ؟

ممنون

hamidrezaj
26-02-2014, 01:55
سلام دوستان خواهشا یه راهنمایی هم واسه من بکنید
کدوم یک از این دو مدل بهتره :

philips AT890
panasonic es RT30

فقط اگه دلیل هم بگید ممنون میشم
انشاءالله سربلند باشید

balaban25
26-02-2014, 12:02
من میخام پاناسونیک lv65 یا lv95 بگیرم:
1:اختلاف قیمت 100 تومنه آیای 95 صرف میکنه با این اختلاف؟؟
2:از اینجا بخرم کیفیتش بهتره یا ازون ور....یا یکی هس؟اخه همه اینایی که اینجا هس عربی نوشته ؟؟سفارشه عربه؟

rshafiiy
26-02-2014, 12:35
خوب منم بلاخره RT 30 رو خریدم دیروز . امروز بعد از شارژ اولیه کمی تست کردم که نتیجش سوزش شدید گردن بود :D فک کنم باید پوست عادت کنه بعد مدتی خوب میشه

MZ_Love17
26-02-2014, 20:34
سلام
می خوام یه ریش تراش بگیرم تا 400 تومن
امروز دی جی کالا رو گشتم این مدل ها رو پیدا کردم :

کدومشون بهتره به نظرتون؟
تقریبا ده صفحه آخر این تاپیک رو خوندم، بعضی از دوستان می گفتن برند فلیپس دیکه کیفیت قبلا رو نداره
یکی از دوستان هم رمینگتون رو پیشنهاد کرده بود.

راستی جنس ریش هام ضخیم هست. (شبیه سیم خاردار :D)
اینقدر با ژیلت زدم دیگه اعصاب واسم نمونده، همش باید حموم باشی :D

پ.ن: به جای اون خط تیره های توی لینک، عبارت digikala[dot]com بنویسید.

mig-
27-02-2014, 00:03
سلام دوستان,من عادت دارم سرم رو با تیغ میزنم همیشه,ولی هر روز نه میشه سلمانی رفت هم خودم هم با تیغ اکثرا زخمی میکنم.میخواستم بپرسم با این ریش تراش های فویل دار یا 3 تیغ خم میشه سر رو کوتاه کرد؟کدومش مناسب تره؟

hamidrezaj
27-02-2014, 21:29
سلام دوستان خواهشا یه راهنمایی هم واسه من بکنید کدوم یک از این دو مدل بهتره : philips AT890 panasonic es RT30 فقط اگه دلیل هم بگید ممنون میشم انشاءالله سربلند باشید دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم

brad pitt
27-02-2014, 21:35
سلام

تا 800 تومن ریش تراشی که صاف صاف از تیغ هم بهتر بزنه چی هست ؟

پاناسونیک هنوز هم از فیلیپس بهتره ؟
تا 800 چی خوبه ؟

ممنون

farbodfar111
04-03-2014, 05:14
من تا حالا فیلپس میگرفتم و همشون همیشه یک ایرادی داشت کلافه بودم تا اینکه دو هفته پیش رفتم فردوسی پاناسونیک مدل LV-65 پاناسونیک گرفتم .خدا به این ژاپنی ها عمر طولانی بده که اینطور دستگاه عالی تولید کردند به همه پیشنهاد میکنم که پاناسونیک بگیرند مخصوصا مدل های ژاپنی

brad pitt
04-03-2014, 15:57
من تا حالا فیلپس میگرفتم و همشون همیشه یک ایرادی داشت کلافه بودم تا اینکه دو هفته پیش رفتم فردوسی پاناسونیک مدل LV-65 پاناسونیک گرفتم .خدا به این ژاپنی ها عمر طولانی بده که اینطور دستگاه عالی تولید کردند به همه پیشنهاد میکنم که پاناسونیک بگیرند مخصوصا مدل های ژاپنی

سلام

بله منم شنیدم پاناسونیک از فیلیپس بهتره

چند گرفتی ؟
ریش و صاف صاف مثه تیغ میزنه ؟ چانه و زیر گردن هم بدون مشکل ؟

ممنون

balaban25
05-03-2014, 09:42
lv65 panasonic دیروز از فردوسی گرفتم 990

DIAZ
05-03-2014, 13:49
lv65 panasonic دیروز از فردوسی گرفتم 990

سلام
آژند سرويس اين مدل رو 1170 ميده شما بدون گارانتي گرفتين؟

ممكنه از كيفيت دستگاه و تجربه خودتون برامون بنويسيد ؟

balaban25
05-03-2014, 15:25
نه مال منم هم گارانتی آژند داره.مارچ 2016..هنوز امتحان نکردم ایشالله فردا میزنم و بهتون میگم چون من 10 و12 ساله فقط باریش تراش میزنم....البته شده که با تیغ بزنم

ata1363
05-03-2014, 19:38
با سلام خدمت دوستان عزیز

به نظر شما تو رنج قیمت 500 تومان براون بهتره یا پاناسونیک؟؟؟
منطورم مثلا سری 5 براون بدون پایه تمیز کننده و پاناسونیک lt50 هست.
خوشحال می شم نظرتون رو بدونم و از راهنمایی دوستان استفاده کنم؟؟

Lamanta
06-03-2014, 19:37
سلام
ببخشید LT50 بهتره یا ST25 ؟؟؟؟؟؟؟
خیلی شبیه هم هستند و به نظر ST25 جدیدتره....

الان با ژیلت فیوژن اصلاح میکنم چند ساله ؛ میخواستم QS6160 فیلیپس رو بخرم ولی پشیمون شدم...

farbodfar111
07-03-2014, 22:39
من با گارانتی آزند سرویس گرفتم 1050 ،بدونه گارانتی هم 100 پایین تر بود ولی من با گارانتی گرفتم.
زیر گردن و چانه رو هم خوب میزنه مخصوصا با کف. من که خیلی راضی هستم .

farbodfar111
07-03-2014, 22:44
با سلام خدمت دوستان عزیز

به نظر شما تو رنج قیمت 500 تومان براون بهتره یا پاناسونیک؟؟؟
منطورم مثلا سری 5 براون بدون پایه تمیز کننده و پاناسونیک lt50 هست.
خوشحال می شم نظرتون رو بدونم و از راهنمایی دوستان استفاده کنم؟؟

من براون نداشتم ولی پاناسونیک گرفتم خیلی عالی هست.به نظرم پاناسونیک بگیری بهتره

farbodfar111
07-03-2014, 22:47
سلام

بله منم شنیدم پاناسونیک از فیلیپس بهتره

چند گرفتی ؟
ریش و صاف صاف مثه تیغ میزنه ؟ چانه و زیر گردن هم بدون مشکل ؟

ممنون

من با گارانتی آزند سرویس گرفتم 1050 ،بدونه گارانتی هم 100 پایین تر بود ولی من با گارانتی گرفتم.

زیر گردن و چانه رو هم خوب میزنه مخصوصا با کف. من که خیلی راضی هستم .

balaban25
08-03-2014, 12:47
منم از lv65 خیلی راضیم یادم نمیاد تاحالا دو روز پشت سرهم اصلاح کرده باشم....ولی فک کنم زیر دوش فشار بیشتری بهش میاد..اخه دیذم آب و میپاشه...

DIAZ
08-03-2014, 13:01
منم از lv65 خیلی راضیم یادم نمیاد تاحالا دو روز پشت سرهم اصلاح کرده باشم....ولی فک کنم زیر دوش فشار بیشتری بهش میاد..اخه دیذم آب و میپاشه...

سلام

ميشه بفرماييد كه از كجا به قيمت 990 تهيه فرموديد ؟

balaban25
08-03-2014, 13:05
فردوسی نزدیک سفارت..

amlak021
08-03-2014, 20:03
سلام
من یه ریش تراش remington f3800 خریدم.(قبلش یه فیلیپس قدیمی داشتم.)
می خواستم بدونم ریش تراش خوبی هست؟و آیا لوازم جانبی آن راحت و ارزان گیر میاد؟
سوالم بعدیم هم اینه که من قبلا که فیلیپس داشتم می زدم به برق و اصلاح می کردم ولی این مدل رو که برق می زنم با برق کار نمی کنه و حتما باید با شارژ باطری کار کرد می شه کاری کرد که با برق کار کنه؟

Lamanta
08-03-2014, 21:28
سلام
ببخشید Panasonic LT50 بهتره یا Panasonic ST25 ؟؟؟؟؟؟؟
خیلی شبیه هم هستند و به نظر ST25 جدیدتره....

الان با ژیلت فیوژن اصلاح میکنم چند ساله ؛ میخواستم QS6160 فیلیپس رو بخرم ولی پشیمون شدم...

MohsenStar
10-03-2014, 12:17
سلام
من امروز یه پاناسونیک ST-25 از تهران سفارش دادم با هزینه ارسال ش شد 470 ت
امیدوارم چیز خوبی از آب در بیاد .

Lamanta
10-03-2014, 15:55
سلام
من امروز یه پاناسونیک ST-25 از تهران سفارش دادم با هزینه ارسال ش شد 470 ت
امیدوارم چیز خوبی از آب در بیاد .

آقا تورو خدا خریدی بیا نظرت رو بگو ما هم اگه خوب بود بخرم منم ، والا پول Lv61 ندارم....

MohsenStar
10-03-2014, 16:32
آقا تورو خدا خریدی بیا نظرت رو بگو ما هم اگه خوب بود بخرم منم ، والا پول Lv61 ندارم....
منم مثه شما
اول قرار بود ES-RT30 بگیرم
بعد دیدم قراره یکبار ریش تراش بگیرم مدل ES-ST25 گرفتم !
امیدوارم خوب از آب در بیاد .

چشم تست میکنم نتیجه رو گزارش میدم .

amlak021
10-03-2014, 19:28
منم مثه شما
اول قرار بود ES-RT30 بگیرم
بعد دیدم قراره یکبار ریش تراش بگیرم مدل ES-ST25 گرفتم !
امیدوارم خوب از آب در بیاد .

چشم تست میکنم نتیجه رو گزارش میدم .

مبارک باشه.
رفیق من اینو داره.خیلی خوبه زیر گردنو اگر هر روز بزنی بعد یکی دو هفته که عادت کردی خیلی خوب میزنه.زیر آب هم می تونی استفاده کنی.فقط یه مشکل داره منم برای همین نخریدمش اونم اینه که تیغ و فویل اصلش خیلی گرونه با هم دیگه ستش شد 275 تومن(بعد 1 سال و چند ماه مجبور شد تعویض کنه.)!یعنی تقریبا نصف قیمت خود دستگاه.
هنوزم ژاپن میزنه؟دوست من ژاپنیشو داره.

amlak021
10-03-2014, 19:28
سلام
من یه ریش تراش remington f3800 خریدم.(قبلش یه فیلیپس قدیمی داشتم.)
می خواستم بدونم ریش تراش خوبی هست؟و آیا لوازم جانبی آن راحت و ارزان گیر میاد؟
سوالم بعدیم هم اینه که من قبلا که فیلیپس داشتم می زدم به برق و اصلاح می کردم ولی این مدل رو که برق می زنم با برق کار نمی کنه و حتما باید با شارژ باطری کار کرد می شه کاری کرد که با برق کار کنه؟

دوستان میشه منو راهنمایی کنید.

ali6727
11-03-2014, 19:17
سلام
من یه ریش تراش فیلیپس PT860 خریدم 240 تومن بعد مدتی استفاده وقتی پوست به دستگاه عادت کرد میام و کمال و تمام ازش توضیح میدم. :n26:

insomniac87
13-03-2014, 01:38
سلام. من ریشمو انگشتشمار تیغ زدم و همیشه از ماشین موی سر موزر استفاده کردم. اینه که صورتم به نسبت حساس مونده. دنبال یه چیزی هستم که از موزر تمیزتر اصلاح کنه. یعنی تقریبا صاف کنه صورتو تا جایی که امکان داره. ولی در عین حال پوست رو اذیت نکنه. خصوصا زیر گردن رو. یکی دو بار با ریش تراش 3 تیغه فلیپس زدم، بدجور جوش زد. البته ریش تراش گرونی بود نسبتا. شاید من روش اصلاح باهاشو بلد نبودم، شاید دفعات اول واسه هر کسی جوش میزنه(؟!) و شاید هم صورت من بیش از حد حساسه. چه مدلی رو بهم پیشنهاد می کنید؟ ترجیحا زیر 500 باشه قیمتش. اگه زیر 300 باشه که دیگه عالی! پیشاپیش ممنون.

Xerxes-I
13-03-2014, 15:08
سلام. من ریشمو انگشتشمار تیغ زدم و همیشه از ماشین موی سر موزر استفاده کردم. اینه که صورتم به نسبت حساس مونده. دنبال یه چیزی هستم که از موزر تمیزتر اصلاح کنه. یعنی تقریبا صاف کنه صورتو تا جایی که امکان داره. ولی در عین حال پوست رو اذیت نکنه. خصوصا زیر گردن رو. یکی دو بار با ریش تراش 3 تیغه فلیپس زدم، بدجور جوش زد. البته ریش تراش گرونی بود نسبتا. شاید من روش اصلاح باهاشو بلد نبودم، شاید دفعات اول واسه هر کسی جوش میزنه(؟!) و شاید هم صورت من بیش از حد حساسه. چه مدلی رو بهم پیشنهاد می کنید؟ ترجیحا زیر 500 باشه قیمتش. اگه زیر 300 باشه که دیگه عالی! پیشاپیش ممنون.
من یه es-4036 پاناسونیک گرفتم.قیمتش حدود 250 است.از همون دفعه اول هیچ جوشی نزد.زیر گردن رو یکم طول میکشه بزنی ولی میزنه.به نسبت قیمتش عالیه.

meha
15-03-2014, 10:38
سلام و خسته نباشید

من فیلیپس مدل 1280 دارم اصلا راضی نیستم یکبار دیگه هم پرسیدم! فکر میکنم موتورش ضعیف باشه برای ریش من!

میخوام پاناسونیک بگیرم

اولین سوالم اینه که فرق بین مدلهاش چیه؟!!

آخه یه مدل دیدم 600 بود ولی دور موتور 13000 و یک مدل 1.300 تومان و دور موتور 14000 بود!!

میخوام ببینم اگر واقعا فرق محسوس بین مدل مثلا زیر یک میلیون با اونی که بالای یک میلیون هست وجود نداره خب اونی که ارزونتر هست بخرم!

من با این فیلیپس عادت دارم 2 روز یکبار شیو کنم اونم فقط با کف ریش بدون کف اصلا نمیشه!!!! همینطور هم خیلی جاها رو نمیزنه و یا به زور میزنه!

میخوام یک چیز قویتر بگیرم و حتی الامکان بدون کف بعضی مواقع بزنم

mohammad_87
15-03-2014, 19:09
سلام و خسته نباشید

من فیلیپس مدل 1280 دارم اصلا راضی نیستم یکبار دیگه هم پرسیدم! فکر میکنم موتورش ضعیف باشه برای ریش من!

میخوام پاناسونیک بگیرم

اولین سوالم اینه که فرق بین مدلهاش چیه؟!!

آخه یه مدل دیدم 600 بود ولی دور موتور 13000 و یک مدل 1.300 تومان و دور موتور 14000 بود!!

میخوام ببینم اگر واقعا فرق محسوس بین مدل مثلا زیر یک میلیون با اونی که بالای یک میلیون هست وجود نداره خب اونی که ارزونتر هست بخرم!

من با این فیلیپس عادت دارم 2 روز یکبار شیو کنم اونم فقط با کف ریش بدون کف اصلا نمیشه!!!! همینطور هم خیلی جاها رو نمیزنه و یا به زور میزنه!

میخوام یک چیز قویتر بگیرم و حتی الامکان بدون کف بعضی مواقع بزنم
سلام
من چون پوستم کمی حساسه میخواستم یکی از مدل های فوق حساس فیلیپس رو بگیرم.مثل اینکه شما ناراضی هستی.
لطفا تمام مزایا و معایب مدلی که شما داری رو کامل بگید.

meha
15-03-2014, 22:14
سلام

اقا نخر اگر پوستت حساس هست!!

البته اگر موی صورتت ضخیم باشه ! اگر نباشه برای موهایی که نازک باشه میشه گفت شاید خوب باشه!!

والا من که موی صورتم ضخیم هست و پر هست به دردم نمیخوره!! البته بستگی به زمان اصلاح داره من 2 روز یکبار اصلاح میکنم

brad pitt
15-03-2014, 23:32
دوست عزیز پاناسونیک مدل el 61 بگیرید

arash777x
16-03-2014, 00:41
بعد از چند ماه....درود به همه دوستان عزیز
همونطور که میدونین حدود 3 ماه پیش اومدم اینجا و گفتم براون 790 خریدم و کلی راضی بودم! چند روز پیش یعنی 20 اسفند،ریش تراشمو که توی ساک بود،از صندوق عقب ماشین دزدیدن!!
واقعا دلم سوخت چون خیلی نو نگهش داشته بودم و همه جوره ازش راضی بودم.حتی بعد از 5 روز،ریشامو که حدود 6 میلیمتر میشد،خیلی راحت کوتاه و صاف میکرد.حالا باز باید یکی دیگه بخرم!! معلوم نیس الان چند شده؟!
راستی پایه شستشو و شارژرش هم رو دستم موند!!!
فقط مواظب وسایلتون باشین.هیچ جا در امان نیست!!!
پیشاپیش سال نو همه مبارک

meha
16-03-2014, 01:54
ES-LF51 چطور هست؟

joibari2
16-03-2014, 18:22
سلام کسی خبر نداره خریدن ریش تراش مکه قیمتش مناسبه یا نه؟

mohammad_87
16-03-2014, 20:58
سلام

اقا نخر اگر پوستت حساس هست!!

البته اگر موی صورتت ضخیم باشه ! اگر نباشه برای موهایی که نازک باشه میشه گفت شاید خوب باشه!!

والا من که موی صورتم ضخیم هست و پر هست به دردم نمیخوره!! البته بستگی به زمان اصلاح داره من 2 روز یکبار اصلاح میکنم
پوستم حساس هست و بخاطر همین سری rq رو انتخاب کردم حالا میخوام ببینم اگه کلا جالب نیست برم سمت پاناسونیک
البته موی صورتم ضخیم نیست و الان هر 2-3 روز یکبار میزنم . اگه ریش تراش باشه شایدم هر روز بزنم

الان برای شما مثل تیغ کاملا از ته میزنه یا نه؟
و اینکه مدل 1280 که حالت 3d میزنه،آیا همه جای صورت رو خوب میزنه و مشکلی با گردن نداره؟

meha
16-03-2014, 22:39
اگر ضخیم نیست و هز 3 روز یکبار میزنی خوبه!

نه زیر گردن رو خوب نمیزنه

mohammad_87
17-03-2014, 02:43
اگر ضخیم نیست و هز 3 روز یکبار میزنی خوبه!

نه زیر گردن رو خوب نمیزنه
ریش تراش بگیرم چون وقت کمتری میبره یکروز در میون یا هر روز میزنم.قبلنا داشتم راحتتر و بهتر از تیغه
تیغی هم که استفاده میکنم دیگه عمرا اصلش پیدا بشه،خوبه قبلا چندتا یدکی گرفته بودم

زیر گردن رو خوب نمیزنه یعنی چی؟قرمز میکنه یا خوب نمیگیره؟
مشکل خاص دیگه ای نداره بنظر شما؟
ممنون

meha
17-03-2014, 09:22
والا هم خوب نمیزنه و هم اگر من بخوام زیر گردن باهاش بزنم زخم میکنه و خون میاد

یکی به من کمک نمیکنه فرق مدلهای پاناسونیک رو بگه و مدل lf51 چطور هست؟

mxhdi885
17-03-2014, 20:08
سلام
نمیدونم چرا هرکی یه چیزی میگه گیج شدم واقعا RQ1250 انتخابم بود اما الان واقعا نمیدونم چی باید بگیرم
تا قیمت700 800 میشه راهنمایی کنین لطفا؟

steps
18-03-2014, 15:39
با توجه به گرون بودن قیمت فویل پاناسونیک رفتم مارک رمینگتون گرفتم مدل Remington F7800 Shaver . خدا کنه خوب باشه

arash777x
19-03-2014, 09:27
برای بار دوم( بعد از دزدیده شدن) رفتم و براون 790 رو خریدم.740 تومن.اگه صد بار دیگه هم از دستش بدم،بازم همینو میگیرم.تا حالا ریش تراش فویلی دیدین که ریش متراکم به طول 6 میلیمتر رو مث تیغ بزنه؟ این میزنه.بسیار خوش دست و از نظر کیفیت مواد ساخت هم که واقعا حس خوبی به آدم دست میده.در خریدش شک نکنین.(البته اگه تونستین گیر بیارین! چون ضمینه اش تازگیا یه خورده کم شده).

brad pitt
19-03-2014, 23:56
برای بار دوم( بعد از دزدیده شدن) رفتم و براون 790 رو خریدم.740 تومن.اگه صد بار دیگه هم از دستش بدم،بازم همینو میگیرم.تا حالا ریش تراش فویلی دیدین که ریش متراکم به طول 6 میلیمتر رو مث تیغ بزنه؟ این میزنه.بسیار خوش دست و از نظر کیفیت مواد ساخت هم که واقعا حس خوبی به آدم دست میده.در خریدش شک نکنین.(البته اگه تونستین گیر بیارین! چون ضمینه اش تازگیا یه خورده کم شده).

سلام
یعنی ریش و کامل در حد تیغ میزنه ؟ بدون آسیب و حساسیت ؟
گردن و چانه چی ؟

arash777x
20-03-2014, 01:56
سلام
یعنی ریش و کامل در حد تیغ میزنه ؟ بدون آسیب و حساسیت ؟
گردن و چانه چی ؟
درود
بله میزنه.بدون کوچکترین حساسیت و ناراحتی.من بعد از یه هفته،ریشام رو که حدود 6-7 میلیمتر شده بود رو خیلی راحت زد.
ضمنا یادتون باشه ((هیچ ریش تراشی در دنیا نیومده که چپه تراش کنه!!!)) دلیلش هم اینه که تیغ معمولی،در تماس کامل با پوست قرار میگیره و وقتی اصلاح میکنیم،هم مو رو از ته میزنه و هم در حقیقت سلولهای سطح پوست رو برمیداره!
این موضوع،در ریش تراشهای برقی نمیتونه اتفاق بیافته و دلیل اون هم ضخامت فویل(در مدلهای خطی و چرخشی) هست که بین تیغه و سطح وست قرار میگیره.
پس انتظار چپه تراش از هیچ ماشینی نداشته باشید.اما براون 790 که من استفاده میکنم،ریش رو تا حدی میزنه که وقتی دست رو بر خلاف جهت روی پوست میکشم،هیچ مویی احساس نمیشه و این حالت تا 5 یا 6 ساعت بعد از اصلاح،باقی میمونه.
موفق باشید

meha
23-03-2014, 00:20
دوستان یک سوال

الان قیمت lv61 پاناسونیک چقدر هست و کجا قیمت خوب میدن؟

Mohsen_9090
26-03-2014, 08:48
سلام دوستان میشه من رو راهنمایی کنید و یه ماشین اصلاح موی سر به من معرفی کنید که در کوتاه ترین حالت 0.2 یا 0.3 میلیمتر اصلاح کنه تا برای صورت هم ازش استفاده کنم؟؟؟؟
الان از پاناسونیک ER-GB50 استفاده میکنم که در کوتاه ترین حالت 0.5 میلیمتر اصلاح میکنه که یکم بلنده میخوام از این کوتاه تر باشه ولی نه مثل ریش تراش که کف دست به آدم تحویل میده کسی مدلی به ذهنش میرسه؟؟؟؟
اگر ریش تراشی هم وجود داره که قابلیت تنظیم داره رو معرفی کنید.
قیمت هم از 100 تومن قبوله تا 600 تومن.

behzad20000
26-03-2014, 10:37
سلام

برای اصلاح هر روزه که صورت مثل اصلاح با تیغ باشه و در ضمن ناحیه گردن قرمز نشه و جوش نزنه چی پیشنهاد می کنید البته اگه قابلیت اصلاح ریش نسبتا بلند رو هم داشته باشه چه بهتر !

viuna90
29-03-2014, 01:43
سلام
من یکی دو ماهه که درگیره ابن موضوعم که چه ریش تراشی بهتره.توی فروشگاه ها که اینقدر مدل هست آدمو گیج میکنه فروشنده هم هر مدلی که داره رو میگه بهترینه و معمولا کسی هم نیست که مدل های مختلف را امتحان کرده باشه اینه که به چندتا سایت خارجی و سابت های بران و فیلیپس و پاناسونسک سر زدم تصمیم گرفتم نتیجش را اینجا بگم امیدوارم به درد شما هم بخوره
اول اینکه بین اینکه ژیلت بهتره یا ماشین یه انتخاب شخصیه که بستگی داره با کدوم راحت تر باشید اما ژیلت یه لایه از پوستم بر میداره که باعث پیری پوست و جوش و چروک میشه
فیلیپس مدل ها و تنوع خیلی بیشتری از بران داره رنج قیمتش از 12 دلار شروع میشه به بالا مدل های آخرش از آخرین مدل بران گرونتره
فیلیپس ریش تراش چرخشیه اما بران و پاناسونیک فویلی اند . بران میگه foili ها اصلاح نزدیکتری و 3 تیغ تری میدن در عوض فیلیپس مدل senso touch 3d را داده که میگه این مدل کاملا 3 تیغ میکنه و موهایی که هنوز در نیومدن هم میزنه. فیلیپس ادعا میکنه که ریش تراش های چرخشی اصلاح راحتری برای زیر گلو دارن و بران در عوض میگه فویلی ها اصلاح راحتری برای روی صورت دارن
در کل برای ریش های ضخیم یا پوست های حساس یا کسایی که میخوان هر روز اصلاح کنن بران بیشتر پیشنهاد شده بود.اگر ریش ها کوتاه و بلند باشن چرخشی ها مناسب ترند
اینم بگم که اگه یه مدل قدیمی از یکی دارید و جدید رو از یه مارک دیگه گرفتید با هم مقایسه نکنید از هر مارک سری که در یک سال تولید شده را مقایسه کنید
مثلا sensotouch 3d از فیلیپس با سری 7 بران که هر دو خیلی خوبن و کسایی که خریده بودن راضی بودن
در آخر به این سایت سر زدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که 5 ریش تراش بهتر رو از جهات مختلف معرفی کرده بود و sensotouch 3d از فیلیپس با سری 7 بران هر دو بودن
یه کلیپ هم هست که نصف صورتش رو با sensotouch 3d از فیلیپس و نصف دیگه رو با سری 7 بران اصلاح کرده.من سری 7 بران را ترجیح دادم اصلاح تمیز تر و سریعتری داشت به نظر من خودش هم گفته بود با بران راحتر بوده
در ضمن یه چیز دیگه که در مورد سری 7 بران اضافه شده 10.000 میکرو ویبریشنه که باعث میشه موهای بیشتری رو بگیره و اصلاح سریعتری داشته باشه کلیپ تبلیغاتی خود بران میگفت اگه مدل های قبل مثل تراکتور بودن این مدل مثل فراریه.
سری 7 بران پر فروش ترین ریش تراش بوده و فقط در سابت آمازون یک ملیون و نیم فروش داشته
پاناسونیک هم مدل های خوبی داشت که جزو مدل های برتر بود اما بخاطر اینکه توب تاپیک های ایرانی خوندم از خدمات پس از فروشش راضی نبودن و در صورت خراب شدن قطعه نو گیرشون نیومده یا هزینش بالا بوده من کلا سمتش نرفتم دیگه
در کل اگه مدل های دیگه ای هم از هر مارک مد نظرتونه من پیشنهاد میکنم یه سر به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بزنید یا یه کلیپ از اصلاحش ار youtube دانلود کنید
در آخر هم هر مارکی که میخرید ترجیحا از نمایندگی بگیرید که اصل باشه و به نظر من از آخرین سری هم بگیرید درسته بیشتر هزینه میکنید ولی یه باره و ارزششو داره

Milad4171
29-03-2014, 21:53
دوستان. من یه مدل ریش تراش فویلی میخوام که ارزون باشه و خوب باشه . خط زن هم اگه داشته باشه خوبه . ارزوون هم باشه. نمیخوام خیلی هزینه کنم. فوقش 300 تومن!
رمینگتون خوبه؟؟؟
اگه کسی مدل فویلی استفاده میکنه یا خریده یا اطلاعات داره یکم راهنمایی کنه
مرسی

viuna90
29-03-2014, 23:14
میتونید از سری 3 بران بخرید حدودا از 230 شروع میشه راجع به رمینگتون اطلاعی تدارم اما هیچ مدلیش به عنوان مدل های برتر انتخاب نشده تا جایی که من اطلاع دارم

M3HRD@D
31-03-2014, 13:35
سلام دوستان
تا سقف 500 هزار تومان چه ریش تراشی رو معرفی می کنید
خودم نظرم روی پاناسونیک مذل ES ST25
برای ریش ضخیم و پرپشت میخوام..
ممنون میشم راهنماییم کنید....

brad pitt
02-04-2014, 12:11
سلام

من تقریبن 2-3 روز یکبار ریشمو میزنم . تقریبن 3 روز یکبار یعنی 2 بار در هفته

بین 700 هزار تا 1 میلیون تومان چه ریش تراشی بگیرم که در حد تیغ صاف بزنه ؟
پوستم کمی خشک هست ولی جوش اینها کلن کم میزنه فقط کمی خشک هست

چی بگیرم که بتونه خوب باشه ؟

ممنون

moslem47
03-04-2014, 09:30
دوستان ریش تراش PHILIPS RSCX-1160 را پیشنهاد میکنید؟ قیمتش حدودا چنده؟

DIAZ
05-04-2014, 07:58
سلام

من تقریبن 2-3 روز یکبار ریشمو میزنم . تقریبن 3 روز یکبار یعنی 2 بار در هفته

بین 700 هزار تا 1 میلیون تومان چه ریش تراشی بگیرم که در حد تیغ صاف بزنه ؟
پوستم کمی خشک هست ولی جوش اینها کلن کم میزنه فقط کمی خشک هست

چی بگیرم که بتونه خوب باشه ؟

ممنون

سلام

به نظر من براون سري 7 مثل 790 يا 720
بعد از اون پاناسونيك lf51

اين هردو زير 800 هستند و دومي با گارانتي هست

پاناسونيك lv65 , lv61 هم هستند هردو بالاي يك ميليون

morteza3081
05-04-2014, 12:18
سلام
خدا قوت
کارشناسان عزیز بنده قصد خرید ریش تراشی دارم که مثله تیغ صاف بزنه و باهاش بشه ته ریشم گذاشت
تا 400 450 میتونم بابتش پول بدم به نظرتون چی بگیرم؟
پیشاپیش از راهماییتون کمال تشکر دارم:n16:

DIAZ
05-04-2014, 15:02
سلام
خدا قوت
کارشناسان عزیز بنده قصد خرید ریش تراشی دارم که مثله تیغ صاف بزنه و باهاش بشه ته ریشم گذاشت

سلام

ريش تراشها شانه ندارند كه بتوان ته ريش با بلندي مختلف گذاشت

در اون قيمت هم پاناسونيك st25 رو خيلي تعريف ميكنن و بران سري 5

hamidrezaj
06-04-2014, 19:44
با سلام دوستان عزیز
خدا رو شکر نزدیک ده روز هست ریش تراش panasonic RT30 رو با قیمت 297 بود که با تخفیف 292 تومن خریدم و چند بار استفاده کردم گفتم واستون بنویسم
از لحاظ ضدآب بودن و شستشو واقعا راحته و من یکبار با فوم استفاده کردم و زیرگردن رو با فوم زیاد خوب نتونستم بزنم فکر کنم هنوز قلق اصلاح با فوم دستم نیومده , باید دوباره با فوم امتحان کنم و
در حالت خشک که خدا رو شکر همه جا رو خیلی خوب میزنه و تقریبا در حد ژیلت هست و فروشنده میگفت شاید تا سه هفته صورتت حساسیت نشون بده که واسه من اصلا از همون بار اول هم حساسیت نشون نداد
من تا حالا از ریش تراش های خطی و فویلی استفاده نکرده بودم و قبلا فیلپیپس مدل قدیمی داشتیم ولی از این خیلی راضی هستم و یدک هر تیغ اصل ژاپن 37 تومن بود که میگفت هر تیغ حداقل 5 سال میره و خودش مدلهای مختلف براون و فیلیپس و پاناسونیک داشت ولی پاناسونیک رو
بیشتر پیشنهاد میکرد و بعضی مدلهای پاناسونیک مستقیما از ژاپن میاد و بعضی ساخت چین تحت لیسانس پاناسونیک ژاپن هستن که فرقی ندارن چون همشون تحت گارانتی آژند سرویس هستن و کیفیتهاشون خوبه
تا الان که خدا رو شکر راضی بودم و حالت خشک رو بیشتر خوشم اومد چون راحتتره ولی با فوم تمیزکاری یه کم طول میکشه
انشاءالله سربلند باشید

kourosh1348
07-04-2014, 14:53
با سلام دوستان عزیز
خدا رو شکر نزدیک ده روز هست ریش تراش panasonic RT30 رو با قیمت 297 بود که با تخفیف 292 تومن خریدم و چند بار استفاده کردم گفتم واستون بنویسم
از لحاظ ضدآب بودن و شستشو واقعا راحته و من یکبار با فوم استفاده کردم و زیرگردن رو با فوم زیاد خوب نتونستم بزنم فکر کنم هنوز قلق اصلاح با فوم دستم نیومده , باید دوباره با فوم امتحان کنم و
در حالت خشک که خدا رو شکر همه جا رو خیلی خوب میزنه و تقریبا در حد ژیلت هست و فروشنده میگفت شاید تا سه هفته صورتت حساسیت نشون بده که واسه من اصلا از همون بار اول هم حساسیت نشون نداد
من تا حالا از ریش تراش های خطی و فویلی استفاده نکرده بودم و قبلا فیلپیپس مدل قدیمی داشتیم ولی از این خیلی راضی هستم و یدک هر تیغ اصل ژاپن 37 تومن بود که میگفت هر تیغ حداقل 5 سال میره و خودش مدلهای مختلف براون و فیلیپس و پاناسونیک داشت ولی پاناسونیک رو
بیشتر پیشنهاد میکرد و بعضی مدلهای پاناسونیک مستقیما از ژاپن میاد و بعضی ساخت چین تحت لیسانس پاناسونیک ژاپن هستن که فرقی ندارن چون همشون تحت گارانتی آژند سرویس هستن و کیفیتهاشون خوبه
تا الان که خدا رو شکر راضی بودم و حالت خشک رو بیشتر خوشم اومد چون راحتتره ولی با فوم تمیزکاری یه کم طول میکشه
انشاءالله سربلند باشید
تو این 10 روز چند بار ریشتون رو زدید.یعنی چند روز یکبار نیاز هست که ریش زده بشه؟
تو یک فروم خارجی یک نفر نوشته بود که با پاناسونیک es-st25 هر 4-5 روز یکبار ریشهاش در میاد.میخوام ببینم این ریش تراش چطوره؟

meha
07-04-2014, 21:47
دوستان قبلا پرسیدم

مدلهای 5 تیغه و 4 تیغه پاناسونیک خیلی فرقی داره؟!

مثلا lv65 با lf51

برای پوستی فوق العاده حساس که اکثرا یا هر روز یا 2 روز یکبار شیو میکنم

hamidrezaj
08-04-2014, 00:01
تو این 10 روز چند بار ریشتون رو زدید.یعنی چند روز یکبار نیاز هست که ریش زده بشه؟
تو یک فروم خارجی یک نفر نوشته بود که با پاناسونیک es-st25 هر 4-5 روز یکبار ریشهاش در میاد.میخوام ببینم این ریش تراش چطوره؟

البته صورت افراد با هم فرق داره ولی فکر کنم اگه بخوایم صورت کاملا مرتب و سه تیغ دیده بشه هر دو روز یه بار زده بشه الان بعد دو روز تقریبا یک میلیمتر دراومده که از نظر من فعلا لازم نیست
خدا رو شکر من راضیم

saeid3663
08-04-2014, 00:02
سلام....

این مطلب رو میگم ، شاید به درد دوستانی بخوره که قصد خرید ریش تراش رو دارند اما در نوع مارکش تردید دارند ..!!!

در این 10 ساله حدود 7 مدل ریش تراش داشتم ، 3 تا براون ، 2 تا فیلیپس و 2 تا هم پاناسونیک

حالا بماند که هر دو برادرم و پدرم هم پاناسونیک دارند .....!!!

خیلی خلاصه بگم قید براون و فیلیپس رو بزنید ، پول هدر دادنه ....!!!

از هر لحاظ نسبت به پاناسونیک ضعیف تر هستند ، مهمترین اون دور موتوره که حتی مدل ES8259 ( با دستگاه شستشو ) که سه سال پیش خریدم دور موتورش ( 13000 دور ) از جدیدترین مدل های براون و فیلیپس بالاتره .

مدل فعلی هم که دارم ES-LA62 هست ، که چهار لبه و دورموتور 14000 دور هست ( بدون دستگاه شستشو ) و البته بیصدا تر هم هست .

من هر شب صورت رو اصلاح میکنم ، کمی صورت رو با گرم مرطوب میکنم و بعد هم ......

این ریش تراش ها با کف ریش ، بدون کف ریش ، زیر دوش حمام ، توی استخر:n02: ، ریش پر پشت ، کم پشت ، ریش فر ، ریش صاف ، خلاصه همه جوره حریفه ،

یه محصول ژاپنی بسیار خوب ، دقیقا مثل اتومبیل هاشون ...!!!

نقطه ضعف تمامیه ریش تراش ها اصلاح موهای گردن هست ...!!! ریش تراش های پاناسونیک بهترین بازدهی رو دارند .

در ضمن اگر شما ریش تراش پاناسونیک با دستگاه شستشو خودکار خریدید ( که به نظر من اضافیه ) ، با آب مقطر مخزن دستگاه شستشو رو پر میکنید و عمل نظافت بسیار ارزون تر تمام میشه
در حالی که در براون و فیلیپس باید پودر مخصوص و یا مایع مخصوص خریداری کنید که قیمتش هم ........:n19:

ریش تراش های پاناسونیک در مدل های پایین هم قابلیت ضد آب بودن رو دارند در حالی که براون و فیلیپس فقط در مدل های گرون قیمتشون همچین قابلیتی رو دارند .....!!!

در ضمن قبل از اصلاح ، صورت مبارک رو کمی با گرم ماساژ بدید تا چربی ها و گردو غبار پاک بشن ...!!!

saeid3663
08-04-2014, 00:14
در ضمن قیمت تیغ و سایر قطعاتش مناسب تره ....

Milad4171
08-04-2014, 17:26
دوستان. نظرتون در مورد این مدل چیه؟
Panasonic ES4033 Shaver

من نمیتونم زیاد هزینه کنم .حداکثر هم زیر 230 تومن میتونم هزینه کنم

mamadalmani
08-04-2014, 22:38
سلام دوستان من یه ماشین می خوام برای مو بدن که صفر یا نزدیک صفر بزنه برای نقاط حساس هم باشه
زیادم گرون نباشه آنچنان یه چیز خوبم باشه
ممنون میشم راهنمایی کنید

Xerxes-I
09-04-2014, 01:39
دوستان. نظرتون در مورد این مدل چیه؟
Panasonic ES4033 Shaver

من نمیتونم زیاد هزینه کنم .حداکثر هم زیر 230 تومن میتونم هزینه کنم

سلام.من es4036 رو دارم،مثل همینه فقط باطری اون خیلی بهتره.یه ساعته شارژ میشه و 36 دقیقه استفاده میتونم بکنم.این 8 ساعته شارژ میشه و 21 دقیقه میشه استفاده کرد.بقیه مشخصاتش مثل هم هستند.من کاملا راضیم.زیر گردن رو یکم مشکل میشه زد اما خوبه.درکل میارزه.واسه من که اصلا حساسیت هم ایجاد نکرد.حتی همون دفعه اول.در ضمن اون رو من حدود 200 گرفتم.البته 250 میگفت اما چون دونه آخر بود به من 200 داد.

DIAZ
09-04-2014, 07:13
سلام دوستان من یه ماشین می خوام برای مو بدن که صفر یا نزدیک صفر بزنه برای نقاط حساس هم باشه
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام

اتفاقا منم چند وقتيه دنبال يه ماشين اصلاح بدن دقيقا با همين مشخصات ميگردم
من به اين ماشين رسيدم رمينگتون bht2000 كه گفته ميشه پرفروشترين در اروپا
بوده . لطفا اگر شما هم تحقيقي كردي و وسيله اي خريدي از نتيجش ما رو مطلع كن

Milad4171
09-04-2014, 10:51
سلام.من es4036 رو دارم،مثل همینه فقط باطری اون خیلی بهتره.یه ساعته شارژ میشه و 36 دقیقه استفاده میتونم بکنم.این 8 ساعته شارژ میشه و 21 دقیقه میشه استفاده کرد.بقیه مشخصاتش مثل هم هستند.من کاملا راضیم.زیر گردن رو یکم مشکل میشه زد اما خوبه.درکل میارزه.واسه من که اصلا حساسیت هم ایجاد نکرد.حتی همون دفعه اول.در ضمن اون رو من حدود 200 گرفتم.البته 250 میگفت اما چون دونه آخر بود به من 200 داد.

ممنون. منم تو سایتش دیدم تنها اختلافش با 4036 باطریش هست که دیرترشارژ میشه. البته اونم خیلی مهم نیست چون اگه تو خونه باشی .
بعد اینکه شما همش میذاری داخل برق باشه؟ یا نه؟. یعنی اینکه دائم داخل برق باشه مشکلی واسه باطریش بوجود نمیاد؟؟

brad pitt
09-04-2014, 21:44
ممنون میشم راهنمایی کنید

بادی گروم فیلیپس 2030 یا 2040

حدود 300 تومن هست . 2 درجه داره . یکی صفر میزنه یک درجه ش هم یه حالت ته مو میزاره . ماشین اصلاح بدن خیلی خوبیه

mamadalmani
09-04-2014, 23:10
بادی گروم فیلیپس 2030 یا 2040

حدود 300 تومن هست . 2 درجه داره . یکی صفر میزنه یک درجه ش هم یه حالت ته مو میزاره . ماشین اصلاح بدن خیلی خوبیه
مرسی جاهای حساس هم میشه زد دیگه؟:n02: تییغه 2040 کند نمیشه؟
منم سرچ کردم همه از این ماشین تعریف کردن
رمینگتونم گویا کسی تجربه استفاده ازشو نداره
پاناسونیکم که انگار جالب نیست

brad pitt
10-04-2014, 14:15
مرسی جاهای حساس هم میشه زد دیگه؟:n02: تییغه 2040 کند نمیشه؟
منم سرچ کردم همه از این ماشین تعریف کردن
رمینگتونم گویا کسی تجربه استفاده ازشو نداره
پاناسونیکم که انگار جالب نیست

سلام . بله عزیز میشه
نه دوست عزیز بادی گروم های فیلیپس عالی ان : 2020.2030.2040 همه خوبن
من 2020 دارم مثه تیغه دیگه چه برسخ به 2030 و 2040

meha
10-04-2014, 16:49
سلام

بعد از تحقیقات بسیار زیاد برای خرید از بین پاناسونیک lv65 و lf51 تصمیم گرفتم lf51 رو بگیرم

4 نمایندگی و مغازه سر زدم جالب بود با اینکه با فروش lv65 سود بیشتری کسب میکنند ولی عحیب روی lf51 همه تاکید داشتند!

امروز بعد از 3 روز که صورتم شیو نشده بود شیو کردم واقعا عالیه واقعا عالی!!!

حرف نداره!!

ریش تراش قبلی من فیلیپس 1280cc بود با وجود دستگاه شست و شو تغییری هم نمیکرد اصلاحش!

واقعا فیلیپس مقابل این هیچ هست! زیر گردن رو بدون اینکه کمترین سوزشی احساس کنی میزنه!

پیشنهاد میکنم به تمام کسانی که قصد خریدش دارن شک نکنند!

ice_man_sh
10-04-2014, 17:09
آقا ما یه زمونی یه غلطی کردیم سری 7 براون رو خریدیم، یه نفر می خواد پول مایع ضد عفونی و پاک کننده اش رو برسونه، الانم ظاهرا 700-800 تومنی هست.

واقعیت اینه که من از روز اول نمیتونم قسمت گردنم رو با این دستگاه اصلاح کنم، چون ریشم به هر طرفی رشد داره و باید حداقل 1 بار با ژیلت اصلاح کنم تا به طور کامل اصلاح بشه.

خواستم ببینم قلق داره و یا نسبت به صورت افراد فرق میکنه؟

در ضمن دوستان از بین دستگاههای اصلاح سر ور صورت (معروف به موزر) فیلیپس کدوم مدل رو پیشنهاد میکنن؟

brad pitt
10-04-2014, 22:02
سلام

بعد از تحقیقات بسیار زیاد برای خرید از بین پاناسونیک lv65 و lf51 تصمیم گرفتم lf51 رو بگیرم

4 نمایندگی و مغازه سر زدم جالب بود با اینکه با فروش lv65 سود بیشتری کسب میکنند ولی عحیب روی lf51 همه تاکید داشتند!

امروز بعد از 3 روز که صورتم شیو نشده بود شیو کردم واقعا عالیه واقعا عالی!!!

حرف نداره!!

ریش تراش قبلی من فیلیپس 1280cc بود با وجود دستگاه شست و شو تغییری هم نمیکرد اصلاحش!

واقعا فیلیپس مقابل این هیچ هست! زیر گردن رو بدون اینکه کمترین سوزشی احساس کنی میزنه!

پیشنهاد میکنم به تمام کسانی که قصد خریدش دارن شک نکنند!

سلام
ممنون از راهنماییتون

منظورتون از عالی یعنی صفر مانند تیغ میزنه ؟

چون منم بین LF51 و البته LV61 مرددم . تقریبن مدل دوم 300 تومن گرونتره . خواستم بدونم اگر تفاوت آنچنان نداره 51 و بگیرم

ممنون

meha
11-04-2014, 00:02
سلام

آره مثل تیغ میزنه

والا بنده اول قصد داشتم همون 61 رو بخرم بعد دیدم 65 جدیدتره سراغ اون رفتم

ببینید سر مدل 65 بزرگه برای کسانی که صورت و گردن کوچک دارن اصلا به درد نمیخوره! چون بعضی جاها رو نمیتونه بزنه ولی سر lf51 چون کوچک هست همه جای زیر گردن میره و میزنه

به نظر من فرقی نداره و ارزش نداره اینقدر بخوای خرج کنی!!

مدل 1280 فیلیپس که دارم چون 3 تیغه بود فکر میکردم حتما باید 5 تیغه و قوی ترین رو بگیرم شاید به دردم بخوره آخه پوست من بسیار بسیار بسیار حساس و نازک هست! ولی امروز با کمال تعجب دیدم عالی اصلاح کرد!

به نظر من اصلا ارزش نداره بخوای اون مدلها رو بگیری!

فکر کنم با این مدل بتونم هر روز هم اصلاح کنم تست میکنم بهتون میگم

saeid3663
11-04-2014, 22:29
سلام

اتفاقا منم چند وقتيه دنبال يه ماشين اصلاح بدن دقيقا با همين مشخصات ميگردم
من به اين ماشين رسيدم رمينگتون bht2000 كه گفته ميشه پرفروشترين در اروپا
بوده . لطفا اگر شما هم تحقيقي كردي و وسيله اي خريدي از نتيجش ما رو مطلع كن

دوست عزیز شما میتونید از ریش تراش های پاناسونیک برای اصلاح موی بدن هم استفاده کنید ...... ولی اون موقع خیلی :n02: میشید ....

چون مثل تیغ میزنند ، مثل موی سینه و..... بدون اینکه زخم کنند و یا اینکه حساسیت به وجود بیارن ، این مورد رو شخصا تست کردم .....:n19:

اما اگه دنبال ماشین مخصوص اصلاح بدن هستید یا همون BODY SHAVER

توصیه من : پاناسونیک مدل ES2265 هست ، که خودم هم دارم ، البته استفاده آن چنانی ازش نمیکنم ، اما به نسبت فیلیپس که چند سال قبل داشتم اصلا

قابل مقایسه نیست ...... تفاوت از زمین تا آسمون .....!!!

در واقع بالاترین مدل BODY SHAVER در بین محصولات پاناسونیکه ....!!

مشخصات : برش مستقیم -اندازه های اصلاح: 9، 6 و 3 میلی متر -دارای خط زن - دارای سر قابل شستشو - استفاده به صورت خشک و مرطوب -منبع تغذیه: باتری قابل شارژ -دارای استند شارژ - مدت شارژ کامل: 480 دقیقه - مدت زمان استفاده پس از

شارژ: 30 دقیقه -ویژگی ها: - کامل ترین پیرایشگر پاناسونیک با قابلیت امکان دسترسی به تمام نقاط بدن - دارای 3 شانه مخصوص کوتاه نمودن ریش در 9 اندازه و طول مختلف از 2 تا 14 میلی متری - جنس فوق العاده توری فلزی بدون ایجاد حساسیت

برای انواع پوست - با پیشرفته ترین ساختار بدنه منطبق با فرم دست آقایان جهت اصلاحی راحت و تمام عیار - قابل خم شدن تا 75 درجه

pezhman009
13-04-2014, 17:03
با سلام خدمت دوستان
خیلی از صفحه های این فروم را خوندم و نهایت تصمیم به خرید گرفتم. هفته ی گذشته panasonic LV65 خریداری شد و بعد از 3-4 بار اصلاح که انجام شد واقعا راضی هستم.
نگرانی دائمی من این بود که ممکنه مثل تیغ اصلاح نکنه اما واقعا مثل تیغ کوتاه می کنه. نه حساسیت ایجاد می کنه و نه صورت رو اذیت می کنه خیلی راحت حتی زیر گردن هم میزنه.
از تمام دوستان که در این فروم اطلاعات مناسبی از تجربه هاشون رو گذاشته بودن هم تشکر می کنم.

Xerxes-I
13-04-2014, 21:46
ممنون. منم تو سایتش دیدم تنها اختلافش با 4036 باطریش هست که دیرترشارژ میشه. البته اونم خیلی مهم نیست چون اگه تو خونه باشی .
بعد اینکه شما همش میذاری داخل برق باشه؟ یا نه؟. یعنی اینکه دائم داخل برق باشه مشکلی واسه باطریش بوجود نمیاد؟؟
سلام.ببخشید که یکم دیر جواب میدم :(
واسه چی همش بزاریم داخل برق؟یه چراغ نشانگر شارژ داره،میزنی به شارژ روشن میشه و وقتی شارژش کامل شد شروع میکنه به چشمک زدن

Alfredo
13-04-2014, 21:58
آقا ما یه زمونی یه غلطی کردیم سری 7 براون رو خریدیم، یه نفر می خواد پول مایع ضد عفونی و پاک کننده اش رو برسونه، الانم ظاهرا 700-800 تومنی هست.

اتفاقا منم یدونه براون دارم که مایع شست و شوش تموم شده ! در به در دنبالشم !

ice_man_sh
14-04-2014, 01:03
اتفاقا منم یدونه براون دارم که مایع شست و شوش تموم شده ! در به در دنبالشم !
نیاز نیست در به در بگردی، آخرین قیمتی که من دارم 35 تومنه!

میانگین 7-8 سری شست و شو میکنه، کمیش هم تبخیر میشه و...

هر دفعه 4-5 تومن، دنبال یه ماده جایگزینم.

Alfredo
14-04-2014, 06:45
نیاز نیست در به در بگردی، آخرین قیمتی که من دارم 35 تومنه!

میانگین 7-8 سری شست و شو میکنه، کمیش هم تبخیر میشه و...

هر دفعه 4-5 تومن، دنبال یه ماده جایگزینم.
٣٥ تومن كه خوبه!
من مديريت ميكنم مصرفو! هفته اي يك بار ميشورمش با اون، روزاي ديگه با آب ميشورمش.
حالا كجا دارن اينو؟
اينترنتي ميشه خريد؟

ice_man_sh
14-04-2014, 17:10
٣٥ تومن كه خوبه!
من مديريت ميكنم مصرفو! هفته اي يك بار ميشورمش با اون، روزاي ديگه با آب ميشورمش.
حالا كجا دارن اينو؟
اينترنتي ميشه خريد؟
قیمت همونطور که گفتم آخرین قیمتی هست که گرفته بودن.

تبریز خیابون تربیت هست.

یه سوال، من نمیدونستم با آب میشه شست. کدوم قسمت رو میشورید قسمت تیغه رو یا کل دستگاه رو، چون فکر نکنم کل دستگاه ضد آب باشه.

الان میرم سایت براون سرچ هم میکنم.

kourosh1348
14-04-2014, 21:18
من در طول بیست سالی که از ماشین استفاده میکنم 3 تا ریش تراش داشتم.اول یک ناسیونال فویل بود(مارک قبلی پاناسونیک) و بعدش براون 3105 که اونم فویل بود و از 7 سال پیش تا الآن هم فیلیپس HQ8170cc s سه تیغ چرخشی.اصولاً که ریش تراشهای خطی یا فویل رو ترجیح میدم و چرخشیها به صورتم نمیخورند.فیلیپس رو هم خانومم کادو برام گرفت و بنده خدا اطلاعات کافی نداشت.
بالاخره هفته پیش یک پاناسونیک ES-ST25k گرفتم.اینو هم بگم که ریش من متوسطه.نه خیلی پر و قطوره نه خیلی خالی و نازک.
اولین بار که شارژش کردم 3 بار اصلاح کردم و بار چهارم تموم شد.فکر کنم حدود 7-8 دقیقه هر بار اصلاح کردم.
خیلی خوشگل و خوش دسته و خیلی بهتر از فیلیپس اصلاح میکنه ولی تقریباً باید بگم مثل براون 3105 اصلاح میکنه فقط این پاناسونیک داغتر میشه که فکر کنم بخاطر سرعت زیادشه.
صادقانه بگم انتظارم بیشتر بود و شاید فکر میکردم جادو میکنه ولی اونطور نبود البته به این معنی نیست که خوب نیست.نه خیلی خوبه ولی برام جالبه که براونه 12 سال پیش که چند بار هم خودم تعمیرش کردم و چند جاش هم شکسته وچسبش زدم،مثل همین پاناسونیک میزنه.فکر میکردم فواصل بین اصلاح بیشتر باشه و دیرتر ریشهام در بیاداونم بخاطر تبلیغی که میکرد و میگه ضخامت توریش 43 میکرونه ولی نه ،بعد از 24 ساعت از اصلاح کم کم صورتم حالت سمباده ای میشه ولی اگر خیلی وسواس نداشته باشم و مهمونی و جای خاصی نخوام برم میتونم دو روز یکبار اصلاح کنم.
کله ریش تراش مفصلی نیست و با بدنه یک تکه است ولی بنطر من بهتره چون خیلی مفصلی بودنش برای من کار خاصی نمیکرد.
خط زنش معرکه است و همچین مو رو میزنه که مو میپره.
یک اشکالی هم که داره اینه که ریشهای اصلاح و خرد شده مقداری میریزه بیرون و دور و بر سر ریش تراش رو کثیف میکنه و احتمالاً رو زمین هم میریزه و باید تو دستشویی اصلاح کرد ولی چرخشیها همه موها رو داخل خودشون جمع میکنند.
بهترین مزیت این ریش تراش شستشوی راحت و بی دردسرشه.بدون هیچ مواد شوینده و فقط با آب خالی.ظاهر بسیار قشنگ و فضایی داره و خیلی با کلاس نشون میده.
این تجربه من از یک هفته استفاده از این ریش تراش بود.ایشالله مفید دوستان واقع بشه.

Alfredo
14-04-2014, 21:34
قیمت همونطور که گفتم آخرین قیمتی هست که گرفته بودن.

تبریز خیابون تربیت هست.

یه سوال، من نمیدونستم با آب میشه شست. کدوم قسمت رو میشورید قسمت تیغه رو یا کل دستگاه رو، چون فکر نکنم کل دستگاه ضد آب باشه.

الان میرم سایت براون سرچ هم میکنم.

هم تیغشو با آب میشورم هم خود ریش تراشو !
فکر کنم همه براون ها ضد آب هستن....

من از براون راضیم. ولی تاحالا غیر از براون چیزی نداشتم. نمیدونم بقیه چطورین. دوستان در صفحات قبل اشاره کرده بودند که مایع شست و شوی براون گرونه و ...
ولی محاسنش هم خیلی زیاده. اولیش اینه که ریش تراشتون ضدعفونی میشه! دومیش اینه گه بوی خیلی خوبی میگیره :n02:
و مهم تر از همه اینه که بعد از شست و شو چنان تیز و بز میشه که واقعا مثل روز اول فوق العاده اصلاح میکنه !
کسانی که با آب ریش تراششون رو میشورند مطمئنا آب نمیتونه همه جرمها و چربی های درز و دورز های ریش تراش و تیغشو بشوره !
ولی اون مایع شست و شو همه چیزو تمیز میکنه !
الان من دو سال بود که از یک کارتریج شست و شو استفاده میکردم. هفته ای یک بار با کارتریج. بقیه روز ها هم آب....

ice_man_sh
15-04-2014, 00:31
هم تیغشو با آب میشورم هم خود ریش تراشو !
فکر کنم همه براون ها ضد آب هستن....

من از براون راضیم. ولی تاحالا غیر از براون چیزی نداشتم. نمیدونم بقیه چطورین. دوستان در صفحات قبل اشاره کرده بودند که مایع شست و شوی براون گرونه و ...
ولی محاسنش هم خیلی زیاده. اولیش اینه که ریش تراشتون ضدعفونی میشه! دومیش اینه گه بوی خیلی خوبی میگیره :n02:
و مهم تر از همه اینه که بعد از شست و شو چنان تیز و بز میشه که واقعا مثل روز اول فوق العاده اصلاح میکنه !
کسانی که با آب ریش تراششون رو میشورند مطمئنا آب نمیتونه همه جرمها و چربی های درز و دورز های ریش تراش و تیغشو بشوره !
ولی اون مایع شست و شو همه چیزو تمیز میکنه !
الان من دو سال بود که از یک کارتریج شست و شو استفاده میکردم. هفته ای یک بار با کارتریج. بقیه روز ها هم آب....
آقا من نمیدونم شما چطور 2 سل استفاده کردی، مال من بعد 7-8 سری تموم شد!

هفته ای یکبار میشه سالی 52 بار یعنی دو سال 104 بار!
شاید هم من شست و شوی کامل رو استفاده میکردم به این دلیل

Alfredo
15-04-2014, 07:34
شايد شما درب كارتريجشو باز ميذاشتيد و مايعش تبخير ميشده !
من بعد از هر بار استفاده درب مخزنشو مي بستم تا تبخير نشه !

bas ali
15-04-2014, 11:18
آقا من نمیدونم شما چطور 2 سل استفاده کردی، مال من بعد 7-8 سری تموم شد!

هفته ای یکبار میشه سالی 52 بار یعنی دو سال 104 بار!
شاید هم من شست و شوی کامل رو استفاده میکردم به این دلیل
شما در مخزن رو باید محکم ببندی تا تبخیر نشه
مال پدرم الان پس از یکسال کارکردن هنوز مثل اولشه و کم هم نشده

ice_man_sh
15-04-2014, 14:05
تشکر دوستان، من عجب خری بودم، میزاشتم تو دستگاه میموند...

دوستان برنامه شست و شوی کامل رو اجرا میکنین؟ تو دفترچه نوشته 30 بار شتس و شو در حالت High

در ضمن من با قسمت گردنم مشکل دارم، صورتم رو عالی اصلاح میکنه ولی تو این قست مشکل دارم، نمیدونم برند های دیگه هم این مشکل رو دارن یا نه.

Alfredo
16-04-2014, 23:08
گردن زدنش سخته چون خواب مو هاي گردن مثل بقيه صورت يك دست نيست ! در يك قسمت موها رو از چپ به راست بايد بزني در يك قسمت از راست به چپ يا از بالا به پايين يا بالعكس ! موقع اصلاح، انگشتت رو روي پوست اون قسمت از گردنت كه موهاش زده نميشه بكش و جهت خوابش رو پيدا كن و خلاف جهتش ماشينو بكش...
بعد از يه مدت عادت ميكني و چشم بسته تشخيص ميدي كجا بايد به چه جهتي ماشينو بكشي !
يك نكته خيلي مهم ديگه ! اون جاهايي كه ماشين سخت رفت و آمد ميكنه و سر پيچه يا چاله چوله داره، بايد پوست اون قسمت رو با دستت بكشي كنار تا بتوني اون قسمت رو راحت اصلاح كني... پوست صورت خيلي انعطاف داره، از اين انعطاف نهايت استفاده رو بكن !

Milad4171
16-04-2014, 23:14
کف ریش تو اصلاح تاثیر داره؟؟ شما که ریش تراش فویلی دارین فرقی میکنه با کف ریش؟

ata1363
17-04-2014, 14:09
سلام دوستان
تا سقف 500 هزار تومان چه ریش تراشی رو معرفی می کنید
خودم نظرم روی پاناسونیک مذل ES ST25
برای ریش ضخیم و پرپشت میخوام..
ممنون میشم راهنماییم کنید....

سلام دوست من.
من قبلا یک دستگاه کروزر3 داشتم و ازش استفاده چند منظوره می کردم. (بودجمون تنگ بود دیگه) ولی برای اصلاح صورت، داغون میشدم. هم بسیار طول می کشید اصلاح و هم اذیت می کرد. (حتی با توری نو). به طوری که کلا بی خیال اصلاح با ماشین می شدم و هر 3 روز یکبار از فیوژن استفاده می کردم. ریشم هم ضخیم و پر پشته!!
با بررسی هایی که کردم و اطلاعات همین فروم تصمیم گرفتم یک دستگاه st25 بخرم. البته بین lt50 و st 25 مردد بودم و در نهایت st25 رو به خاطر سنسور ضخامت ریش و شستشوی آسونتر انتخاب کردم. lt50 این دو مورد رو نداره ولی سرش متحرکه. هر دو دستگاه هم ساخت ژاپن هستند.
خلاصه توی عید دستگاه رو به قیمت 425 از فردوسی تهران خریدم. اولین اصلاح رو باهاش با ژل اصلاح نیوا کردم. در یک کلمه می تونم بگم شگفت زده شدم. راحت، سریع، تمیز و عالی!!!! توی عید به خاطر دید و بازدیدها هر روز و در بعضی موارد روزی 2 بار اصلاح می کردم. الان که دیگه دید و بازدید نداریم هر 2 روز یکبار و بدون ژل و فوم اصلاح می کنم. واقعا راضیم ازش.
تنها موردی که باید بهش ااشاره کنم اینه که هر اصلاح من حدود 10 دقیقه طول می کشه و طی 2 دقیقه آخر تیغه ها کمی داغ می شن که باهاش کنار میام.
هر دفعه بعد از اصلاح می شورمش و روغن کاری می کنم. خط زنش هم فوق العادست. بسیار تیزه!

جمع بندی هم اینکه از خریدم بسیار راضی هستم. و واقعا در شگفتم که اگه این دستگاه که توی رنج میانه شیورهای پاناسونیک هست به این خوبیه، پس دستگاههای رده بالاش چی می تونه باشه!

یه نکته هم اینکه توی خیابان فردوسی تمام دستگاه های پاناسونیک رو می تونی حدود 50 تومن ارزونتر از قیمت خود سایت آژند تهیه کنی.
یک دستگاه تریمر gb40 هم به قیمت 200 تومن خریدم که از اون هم بسیار راضیم.

سلام
خدا قوت

با ریش تراش ها نمیشه ته ریش گذاشت. من از دستگاه st25 برای اصلاح سه تیغه و از gb40 برای ته ریش و بدن استفاده می کنم.

جناب مهندس
18-04-2014, 01:11
سلام دوستان
لطفاً من رو راهنمایی بفرمایید. من یه ماشین ریش تراش میخوام که بتونه ریش رو مثل تیغ از ته بزنه. همچنین بشه باهاش ته ریش هم گذاشت. بودجه هم تا 500 تومن است.
بین فیلیپس و رمینگتون و پاناسونیک، کدوم مارک و مدل رو پیشنهاد میکنید؟

brad pitt
18-04-2014, 10:42
ببخشید الان بین تیغ های فیوژن و ریش تراش های که مانند تیغ میزنند چه تفاوتیه ؟

به نظرتون 700-800 هزینه برای ریش تراشی که مانند تیغ بزنه بصرفه هست وقتی که فیوژن هست ؟

a Truth Seeking
18-04-2014, 14:39
سلام دوستان

بنده چند سال قبل Panasonic ES4036S Shaver رو خریدم ولی بدلیل عدم داشتن کارایی مناسب و رضایت بخش اصلاح این دستگاه برای بنده، مخصوصا اصلاح موهای زیر چانه و گردن، با گذشت چند سالی که از خرید اون گذشت فقط 2 یا 3 بار بیشتر ازش استفاده نکردم و در نهایت هم با قیمتی بسیار پایین به یکی از دوستان واگذار شد.

مشکل بنده هم این بود که چون متاسفانه موهای صورتم زبر هست و مخصوصا در قسمت گردن در چند جهت رویش پیدا می کنه و بعد از کمی بلند شدن تو پوست گردن فرو می ریزه و باعث التهاب و جوش می شه، این دستگاه با وجود همه مزایایی که داشت برای بنده کارایی خوبی نداشت.

طبق مشورتی که با چند تن از دوستان و آرایشگرم داشتم پیشنهاد کردن که یک ماشین اصلاح با سر ساده مثل موزر تهیه کنم، ولی متاسفانه هرچی گشتم چیز مناسب و قابل اطمینانی پیدا نکردم، به همین دلیل از دوستان صاحب نظر درخواست راهنمایی دارم.

حدود هزینه هم 150 یا کمی بیشتر از اونه.

متشکرم

پیروز99
18-04-2014, 20:32
من 18 سال پیش فلییپس 555 از کیش گرفتم عجب اعجوبه ایه!
10 سال اول تمیز و روغن کاریش میکردم ولی 8 سال دست نخورده فقط خالیش میکنم هیچ مشکلیم نداره
بلاد کفر چه خدماتی که نمیکنه!

جناب مهندس
19-04-2014, 00:28
سلام دوستان
من برای اولین بار میخوام یه ماشین ریش تراش بخرم.
شاید خنده دار به نظر بیاد، ولی لطفاً راهنمایی کنید که چه فرقی بین ماشین های ریش تراش و بادی گروم (یا همون body shaver) هست؟ آیا با ماشین ریش تراش نمیشه موی بدن رو اصلاح کرد؟

جناب مهندس
19-04-2014, 18:52
دوستان
بین Panasonic ES-ST25 و Panasonic ES-LT20 کدوم رو پیشنهاد می کنید؟ و چرا؟

ata1363
20-04-2014, 14:14
در مورد ریش تراش st25 سوال داشتم.
چون برای اولین باره که میخوام ریش تراش بخرم، سوالاتم مبتدی (و شاید خنده دار) باشه.

1- فرمودید st25 رو برای سه تیغ استفاده می کنید. یعنی این دستگاه نمیتونه مثل ته، ریش رو از ته بزنه؟

2- آیا نمیشه از همین دستگاه (st25) برای بدن هم استفاده کرد؟ اصلاً نمیشه یا عمر دستگاه کاهش پیدا میکنه؟ مشکلش چیه؟

3- اگر st25 میتونه مثل تیغ، ریش رو از ته بزنه؛ آیا حتماً باید با ژل و فوم و... استفاده کنیم تا از ته بزنه؟ بدون ژل، از ته نمیزنه؟

4- در مورد gb40 ؛ آیا شما از کارش راضی هستید؟ هر دو دستگاه کاملاً ضد آب هستن؟ نیاز به روغن کاری ندارن؟

ببخشید که سوالاتم زیاد شد.

سلام دوست من
شب و روزت بخیر. برای همه چیز همیشه یه اولین باری وجود داره. اصلا نگران نباش. جواب سوالات رو به ترتیب میدم ولی این نکته رو فراموش نکن که هر دستگاه ریش تراشی ممکنه به هر نوع ریشی سازگار نباشه. خود من برای اولین بار یه دستگاه نورلکو ( norelco مارک قدیمی فیلیپس) داشتم. از این سه تیغه ها! محال ممکن بود باهاش اصلاح کنم و صورتم خون نیاد. واسه همین بی خیالش شدم و مدتهای مدیدی با تیغ اصلاح می کردم. بعد از چند سال یه دستگاه کروزر 3 براون گرفتم و متوجه شدم که این دستگاه با توری برای صورتم مناسب تره. ولی به هر حال اصلاح ایده آل رو باهاش نداشتم و بیشتر از مو زنش برای بدن استفاده می کردم. به نظرم هیچ راهی هم جز امتحان کردن واسه اینکه به فهمی چه نوع تیغه ای برای صورتت مناسبه وجود نداره.
نکته دوم هم اینکه حتی توی دفترچه خود دستگاه هم نوشته که حدود 3 هفته طول می کشه تا صورت آدم با روش اصلاح جدید عادت کنه. این یعنی ممکنه تو هفته های اول اصلاح راحتی نداشته باشی. من با علم به این موضوع و اینکه برای اصلاح با تیغ حداقل 3 روز از اصلاحم می گذشت و دوباره اصلاح می کردم، برای اصلاح هر روز یا یک روز درمیون ریش تراش رو انتخاب کردم.

و اما جواب سوالات:
1- اصولا دستگاههای ریش تراش ذاتا قابلیت ته ریش گذاشتن رو ندارن. مگر اینه دستگاهی مثل کروزر 3 اسنتخاب کنی که هم موزن داره و هم توری. به علاوه چند تا شانه هم برای اضافه کردن فاصله تیغ های دستگاه با صورت داره که میشه باهاش ته ریش گذاشت. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این لینکو بررسی کن. از منابع دیگه هم می تونی ببینی. مثلا تو یوتیوب.

2- موزن روی دستگاه ST25 برای تنظیم خط ریش یا ریش پرفسوری طراحی شده. نه اینکه نشه باهاش بدن رو زد. ولی کارایی چندانی نداره. اگر هم بخوای باهاش بدن رو کاملا شیو کنی چون مشکله زمان زیاد رو خواهی داشت، حتما تیغه دستگاه داغ میشه و اذیتت خواهد کرد. به هرحال من اصلاح بدن با st25 رو تجربه نکردم. چون موهای بدن رو هیچ وقت به صورت کامل شیو نمی کنم. در حد نیم سانت! دستگاه gb40 بدون شونه موها رو در حد نیم میلیمتر میزنه!

3- تو دفترچه برای اصلاح راحت تر استفاده از فوم رو پیشنهاد کرده. فقط برای اصلاح راحت تر مثلا توی اون 3 هفته اول. ولی دستگاه کاملا چه با فوم چه بدون فوم به صورت کامل اصلاح میکنه و بعد از اصلاح هیچ گونه زبری روی صورتت احساس نمی کنی. البته قلق اصلاح صورتت رو باید یاد بگیری و جهت خواب ریش ها رو توی مناطق مختلف صورت دستت بیاد. چون ریش تراش رو باید خلاف جهت رویش مو و با فشار مناسب روی صورتت حرکت بدی. اون تیغه وسطیه دستگاه هم موهای خابیده رو بلند می کنه و کوتاه می کنه که هیچ مویی از قلم نیفته! من صورتم رو وقتی با تیغ اصلاح میکردم به صورت برعکس جهت رویش ریش تیغ می زدم. (6 تیغ) الان هم با این دستگاه بعد از اصلاح دقیقا همون حس رو دارم. ولی این نکته رو هم باید بگم که به نظرم سرعت رشد ریشم وقتی با ماشین اصلاح می کتم کمی بیشتر شده به طوری که اگر صبح اصلاح کنم، شب روی صورتم کمی احساس زبری می کنم. شاید هم به این خاطر باشه که تیغ ریش رو کمی پایینتر از سطح پوست اصلاح میکنه. (این موضوع با تبلیغاتی که برای فیلیپس می کنن متفاوته. و برای فیلیپس این فقط جنبه تبلیغاتی داره)

4- از دستگاه gb40 هم کاملا راضیم. تیغ های بسیار تیزی داره! ولی شارژ شدنش خیلی طول میکشه، st25 توی تقریبا یک ساعت شارژ میشه و gb40 تقریبا 8 ساعت!!!! من می خواستم اول gb37 رو بخرم. به خاطر ظاهرش. ولی وقتی برای خرید رفتم موجود نداشت و gb40 رو خریدم. فقط طراحی و نوع پایه شارژرشون متفاوته. از نظر عملکرد فرق خاصی ندارن. هر سه دستگاه کاملا ضد آب هستن و قابل شست و شو. توی جعبه st25 و gb40 هم روغن مخصوص و فرچه مخصوص هم برای تمیز کاری موجوده. هر دو دستگاه (و دستگاه های قبلی هم که داشتم باید روغن کاری بشن) البته اینو بگم که چون من موهای بدم رو کوتاه می کنم و از ته نمی زنم در حالت خشک تجربه بهتری داشتم. چون بایه فوت موهای اضافه از دستگاه جدا می شن ولی اگه خیس باشه به دستگاه می چسبن.

اینم بگم که سری 5 براون بدون دستگاه شستشو تقریبا هم قیمت همین دستگاه st25 ه. من پاناسونیک رو بخاطر قدرت موتور بیشتر (چون ریش تقریبا ضخیمی دارم)، ژاپنی بودن، و اینک تجربه فیلیپس و براون رو داشتم و می خواستم پاناسونیک رو هم امتحان کنم، انتخاب کردم. مغازه دارها هم پاناسونیک رو از سری های هم قیمت براون بهتر می دونستن. ولی چون من تصمیمم خریدن مارک پاناسونیک بود، زیاد توی مشخصات براون دقیق نشدم. اگه خواستی بخری خودت هم یه بررسی بکن.

امیدوارم که جوابات رو به صورت کامل داده باشم.
اگر سوال دیگه ای بود و در حد معلومات من بود با کمال میل در خدمتم.