PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست مشاوره ی خرید ماشین های اصلاح ( سر , صورت)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12

Ali_softcenter
26-08-2012, 17:21
با lv61 مدتی هست که با کف میزنم اما اولش که روشن میشه صدای عادی را نداره و دو صدا هست و اصلا نمی زنه و باید چند بار روشن و خاموشش کنم و زیر اب بگیرمش تا درست بشه و از مدتی هم که با کف میزنم توری سرش خیلی خشک به نظر میاد و مثل قبلا نیست و بعد از چند باز مصرف با اب --از روغن هم استفاده میکنم

باید چه کار کنم ؟

حتما خراب شده دیگه!! ببر گارانتی

خیلی زور داره این همه پول پای lv61 بدی بعد خراب شه! :9:

p30worldtizhosh
31-08-2012, 03:26
درود

من تجربه استفاده از فلیپس و براون رو داشتم و از هر دو تاشون نا امید شدم.
ممنون میشم تا 250 تومن چند مدل ریش تراش پاناسونیک بهم معرفی کنید.

mosi_alfa
31-08-2012, 13:55
سلام ماشین اصلاح که در حد صفر،ته ریش نیم سانت و یک سانت بزنه؟

p30worldtizhosh
31-08-2012, 14:35
سلام
من بین این دو مدل پاناسونیک گیر کردم:

ES-LT50 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%A9-Panasonic-11696.htm)
ES-LT20 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%A9-Panasonic-11696.htm)

کدوم رو پیشنهاد میدی ؟

ahoora f
31-08-2012, 16:13
سلام
من بین این دو مدل پاناسونیک گیر کردم:

ES-LT50 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%A9-Panasonic-11696.htm)
ES-LT20 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%A9-Panasonic-11696.htm)

کدوم رو پیشنهاد میدی ؟

این دو مدل کاملا شبیه هم هستن...تنها تفاوتشون اینکه که lt50 یه پایه داره و مقدار شارژ رو با درصد نشون میده و 50تومن هم گرونتره.

Ali_softcenter
01-09-2012, 00:20
جدیدا lf51 صورتم رو میبره...

اعصابم خورده...

400 تومن دادیم پای پاناسونیک...

نمیدونم چرا اینجوریه...

نباید صورت رو خراش بده!

به جایی نخورده....از دستم هم نیفتاده که توریش پاره بشه و اینا....

تف به پاناسونیک!:41:

reza3322
01-09-2012, 01:13
من پارسال یه ماشین اصلاح پاناسونیک er217 خریدم که قبل از گرونی دلار 75 تومن قیمتش بود و الان 137 تومن شده
از کارکردش راضیم درسته که مثل ریش تراش و تیغ نمیزنه ولی دردسر های اونا رو نداره
اخیرا باطریش ضعیف شده بود که باطریش رو با یه باطری قلمی شارژی camelion تعویض کردم و زمان شارژدهیش خیلی بهتر شد
هفته قبل قصد خرید lt-20 رو داشتم ولی مردد بودم و در نهایت نخریدم و الان میبینم بعضی از دوستان از ریش تراش های پاناسونیک راضی نیستن
توصیه میکنم اگه با ریش تراش مشکل دارید از این سبک ماشین اصلاح استفاده کنید

alijigari
01-09-2012, 07:43
جدیدا lf51 صورتم رو میبره...

اعصابم خورده...

400 تومن دادیم پای پاناسونیک...

نمیدونم چرا اینجوریه...

نباید صورت رو خراش بده!

به جایی نخورده....از دستم هم نیفتاده که توریش پاره بشه و اینا....

تف به پاناسونیک!:41:

دوست عزیز نحوه اصلاح کردنتون چه طوری هست ؟

Ali_softcenter
01-09-2012, 10:14
دوست عزیز نحوه اصلاح کردنتون چه طوری هست ؟

:41:

اولش عمودی بالا به پایین..و پایین به بالا....بعد افقی...چپ به راست....

با کف فوق حساس آرکو هم میزنم باز یکی دو جا خون میاد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hatek
01-09-2012, 11:42
سلام
دوستان من اولین باره میام این تاپیک چون راستش قبلا بدردم نمیخورد
اما الان که مو های صورتم تقریبا کامل شده اومدم:31:
چند روز پیش رفتم یه ماشین بگیرم اولین ماشینیه که میخوام بگیرما :31:
رفتم یه مغازه خیلی باحال بود هرجور ماشینی میخواستین داشت ویه جوری کنار هم چیده بودشون از قدیم به جدید اخرین مدل فیلیپس رو دیدم ظاهرش فوق العاده بود قیمت کردم گفت 550 و یه سری توضیح داد که سه بعدی هست و نمیدونم تر و خشک میزنه و چند تا چیز دیگه
گفتم بیام از شما بپرسم بنظرتون اصلا می ارزه اینقدر پول بدم برای ماشین؟؟؟ و اینکه این سه بعدی که گفت یعنی چی؟؟
راستش داییم یه مدل فیلیپس داره مدلشو نمیدونم ولی گرفت 180 تومن من یه بار باهاش اصلاح کردم شد اولین بار و اخرین بارم
زیر چونه رو که باهاش اصلاح کردم خیلی اذیت کرد قرمز شد و انگار زخم های کوچیک ایجاد کرده بود و بشدت میسوخت
خلاصه یه مدل پیشنهاد بدین از ریش دراوردنم پشیمون نشم:31: ترجیحا ماشینی که خیلی تمیز بزنه
قیمتش هم بگید مرسی

alijigari
01-09-2012, 12:32
:41:

اولش عمودی بالا به پایین..و پایین به بالا....بعد افقی...چپ به راست....

با کف فوق حساس آرکو هم میزنم باز یکی دو جا خون میاد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1-اون جاهایی که خون میاد جوش ریز نبوده یا موی زیر پوستی ؟
2-چند بار خشک اصلاح کن ببین بازم خون میاد یا نه ؟
3-مخصوصا اصلاح با کف باید خیلی فشار کم بیاری تا حالت خشک // چون منم با کف هر وقت فشار زیاد بیارم همین جور میشه

ahoora f
01-09-2012, 14:20
سلام
من الان یه ساله با موز اصلاح میکنم که دیگه واقعا داغونم کرده چون با تیغ جوش میزنم...میخواستم ماشین ریشتراش بگیرم که اونم امتحان کردم ولی بااونم جوش میزنم و چون هرروز اصلاح نمیکنم فکر نمیکنم زیاد خوب باشه.
الان تصمیم گرفتم یه ماشین اصلاح توی همین مایه های موزر بگیرم...چند مدل توی همین جا معرفی کردن و چندتا هم خودم دیدم حالا نمیدونم واقعا کدومشون خوبه...چیزایی برام مهم یکی قابل شارژ بودن، قابل شستشو و با اب کار کنه و ریش رو خوب بزنه مثل همین موزرها بتونه خوب بزنه.
این مدل ER-GB50 پاناسونیک دیدم زیاد تعریف میکنن که خوبه...کسی استفاده کرده چطوریه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این مدل QG3270 فیلیپس هم به نظر خوب میاد و جالبیش اینه چند نوع سر مختلف برای حالتهای مختلف داره مثل اصلاح گوش و بینی حتی....البته چندین مدل مختلف داره این سری.

توی این مدلها و مدلهای مشابه چی پیشنهاد میکنین؟؟؟که هم خوب اصلاح کنه صورت رو و هم بشه باهاش موی سر و بدن هم اصلاح کرد((البته اولویت با صورت هست:46:)) یه چیزی توی مایه های موزر باشه ولی خب راحتر و بهتر.

راستی این مدلها مورو جمع میکنن یا مثل موزر گندمیزنن به همه جا؟؟:41:

Ali_softcenter
01-09-2012, 14:30
1-اون جاهایی که خون میاد جوش ریز نبوده یا موی زیر پوستی ؟
2-چند بار خشک اصلاح کن ببین بازم خون میاد یا نه ؟
3-مخصوصا اصلاح با کف باید خیلی فشار کم بیاری تا حالت خشک // چون منم با کف هر وقت فشار زیاد بیارم همین جور میشه

نمیدونم والا....جوش ریز بوده یا نه...فقط مطمئنم جوش بزرگ نبوده....اینجوری باشه که صورت همه ملت باید خون بیاد! چون صورت هیچ کس صاف و صیقلی نیست!

2- خشک بدتره...با کف بهتر میزنه احتمال خون اومدن هم کمتر میشه....کلا بعضی مواقع وقتی دارم میزنم یه تیزی حس میکنم....ولی اثری از پارگی توری نیست

3- حالا ایندفعه فشار کمتری میارم ببینم چطوری میشه....آخه فقط لیز بدم روی صورت ممکنه خیلی خوب شیو نشه...

حالا تست میکنم میگم

در کل! من به این نتیجه رسیدم هر ریش تراشی فقط هفته اول 100% عالیه!

هر روز که میگذره انگار وضعش بد میشه

alijigari
01-09-2012, 21:51
سلام
من الان یه ساله با موز اصلاح میکنم که دیگه واقعا داغونم کرده چون با تیغ جوش میزنم...میخواستم ماشین ریشتراش بگیرم که اونم امتحان کردم ولی بااونم جوش میزنم و چون هرروز اصلاح نمیکنم فکر نمیکنم زیاد خوب باشه.
الان تصمیم گرفتم یه ماشین اصلاح توی همین مایه های موزر بگیرم...چند مدل توی همین جا معرفی کردن و چندتا هم خودم دیدم حالا نمیدونم واقعا کدومشون خوبه...چیزایی برام مهم یکی قابل شارژ بودن، قابل شستشو و با اب کار کنه و ریش رو خوب بزنه مثل همین موزرها بتونه خوب بزنه.
این مدل ER-GB50 پاناسونیک دیدم زیاد تعریف میکنن که خوبه...کسی استفاده کرده چطوریه؟

این مدل QG3270 فیلیپس هم به نظر خوب میاد و جالبیش اینه چند نوع سر مختلف برای حالتهای مختلف داره مثل اصلاح گوش و بینی حتی....البته چندین مدل مختلف داره این سری.

توی این مدلها و مدلهای مشابه چی پیشنهاد میکنین؟؟؟که هم خوب اصلاح کنه صورت رو و هم بشه باهاش موی سر و بدن هم اصلاح کرد((البته اولویت با صورت هست:46:)) یه چیزی توی مایه های موزر باشه ولی خب راحتر و بهتر.

راستی این مدلها مورو جمع میکنن یا مثل موزر گندمیزنن به همه جا؟؟:41:

1-برای بدن یا پایین تنه اگه بادی گروم TT2040 فیلیپس بگیری عالی هست
2-برای مرتب کردن و شکل دادن مو های صورت دو مدلی که فرمودید خوب هست
3-برای اصلاح صورت و 3 تیغه یا 6 تیغه کردن از پاناسونیک lv61 استفاده کنی

شما که حساس هستید باید 3 مورد را در نظر بگیرید

ahoora f
02-09-2012, 17:40
1-برای بدن یا پایین تنه اگه بادی گروم TT2040 فیلیپس بگیری عالی هست
2-برای مرتب کردن و شکل دادن مو های صورت دو مدلی که فرمودید خوب هست
3-برای اصلاح صورت و 3 تیغه یا 6 تیغه کردن از پاناسونیک lv61 استفاده کنی

شما که حساس هستید باید 3 مورد را در نظر بگیرید

والا من بیشتر برای صورت میخوام یعنی 80درصد اولویتم روی اصلاح صورت هست..البته نه به صورت 3تیغه یا6تیغه کردن صورت، که برای اون مدل مدنظر خودم lt20 هست که قیمتشم بدنیست
ولی فعلا یه چیزی میخوام که اصلاح ملایم و راحتی داشته باشه و صورت رو اذیت نکنه و لازمم نباشه هرروز اصلاح کرد.
یه مدل جدید فلیپس اومده ولی فعلا فکر کنم وارد ایران نشده که خیلی جالب هست QS6140 و QS6160

که فکر کنم تنها تفاتشون توی باطریشون باشه.....ولی واقعا چیز جالب و خوبی هست 3تا سری مختلف داره که خوبیش اینه روی دستگاه سوار هستن و لازم به دراوردن و داشتن چندتا سری مجزا نیست...اگه کیفیت کارش و قیمت خوب باشه به نظر من که عالیه...ولی فعلا که وارد بازار نشده

از بین این مدلها و مدل QG3270 یکی رو من میخوام انتخاب کنم...
به نظر من ادم هرروز یا چندروز یکبار اصلاح ملایم با اینجور ماشینهای اصلاحی انجام بده و هروقت لازم بود اگه یه اصلاح 6تیغه انجام بده از یه ماشین اصلاح خوب با ژیلت استفاده کنه برای صورت بهتره...البته بستگی به شغل و شرایط ادمم داره که ظاهرش چطور باید باشه

alijigari
02-09-2012, 21:20
والا من بیشتر برای صورت میخوام یعنی 80درصد اولویتم روی اصلاح صورت هست..البته نه به صورت 3تیغه یا6تیغه کردن صورت، که برای اون مدل مدنظر خودم lt20 هست که قیمتشم بدنیست
ولی فعلا یه چیزی میخوام که اصلاح ملایم و راحتی داشته باشه و صورت رو اذیت نکنه و لازمم نباشه هرروز اصلاح کرد.
یه مدل جدید فلیپس اومده ولی فعلا فکر کنم وارد ایران نشده که خیلی جالب هست QS6140 و QS6160

که فکر کنم تنها تفاتشون توی باطریشون باشه.....ولی واقعا چیز جالب و خوبی هست 3تا سری مختلف داره که خوبیش اینه روی دستگاه سوار هستن و لازم به دراوردن و داشتن چندتا سری مجزا نیست...اگه کیفیت کارش و قیمت خوب باشه به نظر من که عالیه...ولی فعلا که وارد بازار نشده

از بین این مدلها و مدل QG3270 یکی رو من میخوام انتخاب کنم...
به نظر من ادم هرروز یا چندروز یکبار اصلاح ملایم با اینجور ماشینهای اصلاحی انجام بده و هروقت لازم بود اگه یه اصلاح 6تیغه انجام بده از یه ماشین اصلاح خوب با ژیلت استفاده کنه برای صورت بهتره...البته بستگی به شغل و شرایط ادمم داره که ظاهرش چطور باید باشه

دوست عزیز qs6140 بازم فقط برای مرتب کردن صورت وشکل دادن هست فقط قابلیت زدن موهای زیر گردن داره چون نازک تر (فقط برای بعضی افراد) ولی فکر کنم از دو مورد قبلی بهتر باشه --اما با توریش نمیشه صورتون را یزنی چون موهای صورت ضخیم تر هست مخصوصا شما که چند سال تیغ میزنی

ahoora f
03-09-2012, 08:32
دوست عزیز qs6140 بازم فقط برای مرتب کردن صورت وشکل دادن هست فقط قابلیت زدن موهای زیر گردن داره چون نازک تر (فقط برای بعضی افراد) ولی فکر کنم از دو مورد قبلی بهتر باشه --اما با توریش نمیشه صورتون را یزنی چون موهای صورت ضخیم تر هست مخصوصا شما که چند سال تیغ میزنی
حرف شما درسته من هم گفتم که نمیخوام 6تیغه کنم صورتم رو هر روز!
ولی حرف شمارو قبول ندارم که توریش نمیتونه موهای زخیم رو بزنه چون یه چیزی توی همین نوع از توری مدل QC5550 داره که حتی برای اصلاح موی سر هست و توی همینجا هم بعضی از دوستان دارن و برای صورت استفاده میکنن و راضی بودن...البته خب مصلما نمیتونه قابل مقایسه با ریشتراشهای حرفه ای 4تیغه و 5تیغه باشه در اینش که شکی نیست

alijigari
03-09-2012, 19:33
حرف شما درسته من هم گفتم که نمیخوام 6تیغه کنم صورتم رو هر روز!
ولی حرف شمارو قبول ندارم که توریش نمیتونه موهای زخیم رو بزنه چون یه چیزی توی همین نوع از توری مدل QC5550 داره که حتی برای اصلاح موی سر هست و توی همینجا هم بعضی از دوستان دارن و برای صورت استفاده میکنن و راضی بودن...البته خب مصلما نمیتونه قابل مقایسه با ریشتراشهای حرفه ای 4تیغه و 5تیغه باشه در اینش که شکی نیست

توجه داشته باشید که موهای سر هردو هفته یک بار حداقل زده میشه( روال معمولی برای کوتاه کردن ) و خیلی خیلی خیلی نرم تر از موهای صورت هست و کسی موهای سرش را هر روز 3 تیغه یا 6 تیغه نمیکنه پس مدلی که فرمویید میتونه کل موهای نرم سرتون را به راحتی بزنه !!

فقط افرادی (تعداد کم )که موهای نرم دارند با یک تیر چند نشان میزنند و از سه مدل دستگاهی که فرمودید برای همه کار ی میتونن استفاده کنن ---- نه اشخاصی که موهای صورتشون وقتی بلند میشه زبر هست

امتحانش مجانی هست در صورتی که موهای صورتون زبر و تیز باشه حد اکثر بعد از یک ماه اصلاح باهاش -- توریش خراب میشه و دیگه نمیزنه !!

ahmadarm
04-09-2012, 23:28
این مدل QG3270 ما داریم، ولی فکر کنم موهارو حداقل 1 میل میزنه
ولی خوبیش اینه که نرم میزنه و پوست رو خراش نمیده
------
من نمیدونم ولی نظر من اینه که همون مدل پاناسونیک رو بخرید (اگر مدل پاناسونیک پوست رو خراش نده) چون پول اضافی بخاطر شیور ندین بهتره،چون همونایی که چند صد هزار تومن میدن ماشین ریش تراش بعضیهاشون راضی نیست چه برسه به اینکه یه ماشین اصلاح با شیور زیر 200 تومن باشه
و بعید بدونم این شیور ها عمر خوبی داشته باشه
من اصلا نمیدونم وقتی مرد ریش داره چه لزومی داره ما تا ته بزنیم،خب اگر قرار بود مرد ریششو بزنه تا ته، چرا اصلا ریش داره؟

noisymind
06-09-2012, 13:09
خب اگرم قرار بود مرد ریششو نزنه که این همه وسیله شیو و ماشین ریش تراش و ژیلت و اینا اختراع نمیشد :31: بعد همه از ما ایرانیها تقلید میکردن.

22arash
07-09-2012, 13:43
سلام
دوستانی که مایلند یه سر به سایت براون بزنن و ریشتراشهای سری 5 جدید رو ببینند امروز یه سر زدم ببینم براون کار جدیدی ارائه کرده یا نه ، که دیدم سری 5 رو ارتقا داده 20 درصد قدرت بیشتر موتور ، طراحی جدید و متریال با کیفیت ، تکنولوژی جدید فویل برای کمترین فشار روی پوست ، قابلیت قفل مسافرت ، قفل پنج حالته سر ریشتراش ، تیغه جدید ، پایه شستشو هوشمند و یکی از مدلهای این سری قابلیت اصلاح خشک و تر ( اصلاح با فوم و ژل ) اضافه شده بقیه موارد رو خودتون میتونین ببینین ( اگه خواستین از طریق سایت براون ببینید ، زبان انگلیسی بین المللی رو انتخاب کنید چون هنوز برای بعضی کشورها آپدیت نشده لینک مستقیم سری 5 رو هم براتون قرار میدم ) .
اینم لینک مربوطه :

یه شعار هم گذاشته
New Braun Series 5 - Succeeds where others fail
ظاهرا یعنی جایی که بقیه شکست میخورن موفق میشه

البته با این قیمتها و تحریم بعید میدونم بصورت رسمی وارد بشه فقط میتونیم عکسشو نگاه کنیم :31: .

pouyacapitan
07-09-2012, 15:37
سلام
من صورتم رو با ژیلت می زدم ولی احساس می کنم که پوستمو ملتهب می کنه،قرمز می شه و جوش کوچیک می زنه.
حالا می خوام ریش تراش بگیرم از ۱۵۰ تا ۲۰۰،نظرتون چیه؟اولویت خاصیم ندام،همین که خوب بزنه و صورت ملتهب نکنه کافیه.
:31:

pouyacapitan
08-09-2012, 11:06
سلام
من صورتم رو با ژیلت می زدم ولی احساس می کنم که پوستمو ملتهب می کنه،قرمز می شه و جوش کوچیک می زنه.
حالا می خوام ریش تراش بگیرم از ۱۵۰ تا ۲۰۰،نظرتون چیه؟اولویت خاصیم ندام،همین که خوب بزنه و صورت ملتهب نکنه کافیه.
:31:

دوستان خواهشا زودتر جواب بدن اخه عجله دارم اگه تا ۲۵۰ رفت و خوب بود هم ایراد نداره

masoud79
08-09-2012, 15:19
سلام دوستان,من میخوام یه مااشین ریش تراش خوب بگیرم جدیدا یکی اشنا هام میخواد بره هلند میخوام بگم برام یه ماشین ریش تراش برام بگیره من الان خودم دارم ار براون سری 4استفاده می کنم2 روزدر میون ریشم رو میزنم بد نیست اما زیره گلوم رو خوب نمی زنه خیلی وقتمو میگیره در آخرم اصلا راضی نیستم از اصلاحش,اینطور که فهمیدم پاناسونیک خوبه و اصلاح با هاش خوبه وراحت میشه زیره گلو رو زد به نظرتون بگم چه مدلی از پاناسونیک رو برام بیاره که با هاش راحت بتونم اصلاح کنم اینم بگم که موهای ریشم زیرن و زود در میان.ممنون.

alijigari
08-09-2012, 16:27
سلام دوستان,من میخوام یه مااشین ریش تراش خوب بگیرم جدیدا یکی اشنا هام میخواد بره هلند میخوام بگم برام یه ماشین ریش تراش برام بگیره من الان خودم دارم ار براون سری 4استفاده می کنم2 روزدر میون ریشم رو میزنم بد نیست اما زیره گلوم رو خوب نمی زنه خیلی وقتمو میگیره در آخرم اصلا راضی نیستم از اصلاحش,اینطور که فهمیدم پاناسونیک خوبه و اصلاح با هاش خوبه وراحت میشه زیره گلو رو زد به نظرتون بگم چه مدلی از پاناسونیک رو برام بیاره که با هاش راحت بتونم اصلاح کنم اینم بگم که موهای ریشم زیرن و زود در میان.ممنون.

پاناسونیک lv61 که بدون شستشو هست و lv81 که با شستشو هست -- شک نکن !

p30worldtizhosh
10-09-2012, 07:20
درود

دوستان من هفته دیگه میخوام برم بازار و پاناسونیک مدل LT50 یا LT20 رو بگیرم
ولی انگار بعضی از دوستان از پاناسونیک راضی نیستند ؟
ممنون میشم راهنمائیم کنید

سپاس .

Ali_softcenter
11-09-2012, 08:25
درود

دوستان من هفته دیگه میخوام برم بازار و پاناسونیک مدل LT50 یا LT20 رو بگیرم
ولی انگار بعضی از دوستان از پاناسونیک راضی نیستند ؟
ممنون میشم راهنمائیم کنید

سپاس .

پاناسونیک رو نباید روی پوست محکم بکشی...زخم میکنه اگه پوست نازکی داری...باید بلغزونی آروم....من میکشیدم زخم میشد

MRMadadiN
11-09-2012, 13:39
سلام دوستان نظرتون راجع به ماشین اصلاح سر و صورت رمینگتون REMINGTON HC5810 و HC5750 چیه؟؟؟؟
اگه قیمتم دارید بگید ممنون میشم.

mosi_alfa
19-09-2012, 21:56
سلام
مدل فیلیپس ‏qg3040 با قیمت ۸۸ت
من برای اصلاح صورت در حد یک میل،دو میل و شانه های مختلف و گاهی هم اصلاح سر میخوام.
لطفا نظرتون رو درباره ویژگی ها و قیمت و یا مدل جایگزین بفرمایید

moien.a
22-09-2012, 18:37
سلام دوستان.
دنبال یک ماشین ریش تراش با قیمت حداکثر 200 تومن هستم.
میخوام صفر بزنه...یعنی کاملا صاف صاف.....
در ضمن پوستم خیلی حساسه....
تیغ چرخشی هم نمیخوام باشه....
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید....:20:

*glxi*
22-09-2012, 18:40
با سلام خدمت همه ي دوستان.راستش من بيشتر نظرات رو خوندم ولي باز به نتيجه قطعي نرسيدم.بين براون و پاناسونيك موندم و براي پوست حساس و جوشي ميخوام كه هم بشه باهاش راحت إصلاح كرد و هم تو رنج قيمت متوسط باشه.خيلي ممنون

Sent from my iPad using Tapatalk HD

moien.a
22-09-2012, 19:19
سلام دوستان.
دنبال یک ماشین ریش تراش با قیمت حداکثر 200 تومن هستم.
میخوام صفر بزنه...یعنی کاملا صاف صاف.....
در ضمن پوستم خیلی حساسه....
تیغ چرخشی هم نمیخوام باشه....
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید....:20:
دوستان کمکم کنید که خیلی عجله دارم...

ahoora f
22-09-2012, 19:35
دوستان کمکم کنید که خیلی عجله دارم...
200تومن اصلا چیزی خوبی پیدا نمیشه...ولی بهترین مدل ارزون قیمت میتونه LT20پاناسونیک باشه که 250تومن هست.

s i k a
22-09-2012, 21:57
سلام
دوستان لطف کنید یه ریش تراش خوب بهم معرفی کنید که دقت بالایی داشته باشه و به پوست هم صدمه نزنه.....اگه ضد آب هم باشه عالیه.....قیمتشم نهایت 400 تومن باشه.
من خودم مدلهای خوبی از فیلیپس دیدم ولی مثل اینکه به پوست صدمه میزنه....درسته یا الکیه ؟!

alijigari
23-09-2012, 08:16
با سلام خدمت همه ي دوستان.راستش من بيشتر نظرات رو خوندم ولي باز به نتيجه قطعي نرسيدم.بين براون و پاناسونيك موندم و براي پوست حساس و جوشي ميخوام كه هم بشه باهاش راحت إصلاح كرد و هم تو رنج قيمت متوسط باشه.خيلي ممنون

سلام
دوستان لطف کنید یه ریش تراش خوب بهم معرفی کنید که دقت بالایی داشته باشه و به پوست هم صدمه نزنه.....اگه ضد آب هم باشه عالیه.....قیمتشم نهایت 400 تومن باشه.
من خودم مدلهای خوبی از فیلیپس دیدم ولی مثل اینکه به پوست صدمه میزنه....درسته یا الکیه ؟!

دوستان بدون شک پاناسونیک lv61 ( بدون شستشو )یا lv81( با شستشو) بخرید
منم قبلا بین پاناسونیک و فیلیپس مونده بودم واقعا پاناسونیک چیزه دیگه ای هست

s i k a
23-09-2012, 12:40
دوستان بدون شک پاناسونیک lv61 ( بدون شستشو )یا lv81( با شستشو) بخرید
منم قبلا بین پاناسونیک و فیلیپس مونده بودم واقعا پاناسونیک چیزه دیگه ای هست

دوست عزیز بنده گفتم نهایت تا 400 تومن.....اگه میخواستم 700 هزار تومن پول بدم که بی معطلی همین lv81 که شما گفتین رو میخریدم و دیگه مشورت نمیکردم.

noisymind
23-09-2012, 15:16

اگه پوستتون خیلی حساسه براوون وگرنه پاناسونیک.
راستی این براون و پاناسونیک نمایندگی هم دارن؟
من چند شب پیش نمایندگی فیلیپس بودم یارو گفت فروش نداریم چون قیمتهای جدید اومده و از فردا با قیمت جدید میفروشیم و 30% افزایش قیمت!!

alijigari
23-09-2012, 19:31
دوست عزیز بنده گفتم نهایت تا 400 تومن.....اگه میخواستم 700 هزار تومن پول بدم که بی معطلی همین lv81 که شما گفتین رو میخریدم و دیگه مشورت نمیکردم.

دوست عزیز lv61 بگیر 100 تومان ارزونتر هست اما 1 بار برای همیشه پول می دی فقط کافیه یک بار باهاش اصلاح کنی تا فرقش با بقیه برندها متوجه بشی

noisymind
01-10-2012, 09:45
آقا نظرتون راجع به LF51 چیه؟ میخوام بگیرمش. نسبت به LT20 فقط تعداد تیغه هاش بیشتر شده دیگه؟ قابل شستشوی کامل هم هست.

p30worldtizhosh
01-10-2012, 10:11
درود

قیمت جدید LT20 رو کسی نداره ؟؟

Arashdn
02-10-2012, 09:03
سلام
دوستان من یه ریش تراش براون دارم
دو سه سالی میشه دارمش و دقیق یادم نیست سری 1 بود یا 3
ولی خب اصلا صورتمو تمیز نمیزنه
چون تعرق صورتمم زیاده اینم میشه قوز بالا قوز ....
الان میخوام یه ریش تراش بگیرم که صورتمو تمیز بزنه و هیچی رو نزاره
زیر صورت و گردن رو هم خوب و تمیز بزنه
اگه بتونه با تعرقمم کنار بیاد که خیلی عالیه ...
با این شرایط ارزونترین چیزی که میتونم بگیرم چیه ؟
ممنون

Sent from my Galaxy S II using Tapatalk 2

noisymind
03-10-2012, 12:41
سلام
دوستان من یه ریش تراش براون دارم
دو سه سالی میشه دارمش و دقیق یادم نیست سری 1 بود یا 3
ولی خب اصلا صورتمو تمیز نمیزنه
چون تعرق صورتمم زیاده اینم میشه قوز بالا قوز ....
الان میخوام یه ریش تراش بگیرم که صورتمو تمیز بزنه و هیچی رو نزاره
زیر صورت و گردن رو هم خوب و تمیز بزنه
اگه بتونه با تعرقمم کنار بیاد که خیلی عالیه ...
با این شرایط ارزونترین چیزی که میتونم بگیرم چیه ؟
ممنون

Sent from my Galaxy S II using Tapatalk 2

تقریبا صورت منم مثل شماست. احتمالا ریش تراش شما فقط اصلاح خشک داره که در این صورت بهتره قبل از اصلاح صورت رو با صابون بشورید که چربیش پاک بشه و کامل خشک کنید و بعد اصلاح کنید که نتیجش خیلی بهتر میشه.
اما اصلاح با کف فکر کنم برای صورتهای چرب خیلی بهتر جواب میده که اکثر ریش تراشهای جدید اصلاح با کف هم دارن.

joibari2
07-10-2012, 07:36
سلام.
دنبال یه ریش تراش خوب میگردم پوستم به شدت حساسه و با تیغ جوش میزنه.خودم بیشتر از فیلیپس خوشم میآد مثلا 1280 که البته گرونه.
قیمتشه هر چی پایین تر باشه بهتره

noisymind
07-10-2012, 20:32
خب دوستان من بالاخره پاناسونیک LF51 گرفتم که چهار تیغه هست
تا حالا فقط دو بار باهاش اصلاح کردم و به توصیه خود دفترچه راهنماش که گفته تا یک ماه اصلاح با کف داشته باشید تا صورت عادت کنه منم با کف اصلاح کردم و خیلی خوب بوده تا الان. اگه یکی دو تا موی خوابیده زیر گردن هم بمونه راحت میشه با خط زنش اونو زد!. هیچ جوش و قرمزی و ... هم نداشتم البته من سالهاست که صورتم رو با براون میزنم و شاید صورتم به این نوع تیغ عادت داره!

در مورد قیمت: البته هفته پیش گرفته بودم با قیمت 450 تومان و یک مدل فکر کنم LF50 هم داشت که سه تیغه بود 350 تومان. امشب رفتیم برای داداشم همین سه تیغه رو بگیریم که میداد 490 تومان! این مدل منو نداشت ولی احتمالا با این وضع باید بالای 600 باشه!! خدا به این مردم رحم کنه فقط!!

sansa
12-10-2012, 18:21
یه ریش تراش معرفی کنید تا 70 تومن خط زن هم داشته باشه

p30worldtizhosh
14-10-2012, 16:47
خب دوستان من بالاخره پاناسونیک LF51 گرفتم که چهار تیغه هست
تا حالا فقط دو بار باهاش اصلاح کردم و به توصیه خود دفترچه راهنماش که گفته تا یک ماه اصلاح با کف داشته باشید تا صورت عادت کنه منم با کف اصلاح کردم و خیلی خوب بوده تا الان. اگه یکی دو تا موی خوابیده زیر گردن هم بمونه راحت میشه با خط زنش اونو زد!. هیچ جوش و قرمزی و ... هم نداشتم البته من سالهاست که صورتم رو با براون میزنم و شاید صورتم به این نوع تیغ عادت داره!

در مورد قیمت: البته هفته پیش گرفته بودم با قیمت 450 تومان و یک مدل فکر کنم LF50 هم داشت که سه تیغه بود 350 تومان. امشب رفتیم برای داداشم همین سه تیغه رو بگیریم که میداد 490 تومان! این مدل منو نداشت ولی احتمالا با این وضع باید بالای 600 باشه!! خدا به این مردم رحم کنه فقط!!

درود

راضی هستید ازش ؟

noisymind
15-10-2012, 10:29
درود

راضی هستید ازش ؟

درود.

بله راضی هستم. عالی هست فقط فکر کنم شارژش نسبت به فیلیپس زودتر تموم میشه. حالا شایدم چند بار باتریش پر و خالی که شد بهتر بشه. تئ کاتولوگش گفته شارژ کامل برای حدود 17 بار اصلاح ( هر اصلاح 3 دقیقه!) که وقتی با فوم بزنی و خط ریش گرفتن و کمی ظریف کاری! و ... مسلما بیشتر طول میکشه.

22arash
16-10-2012, 15:59
درود.

بله راضی هستم. عالی هست فقط فکر کنم شارژش نسبت به فیلیپس زودتر تموم میشه. حالا شایدم چند بار باتریش پر و خالی که شد بهتر بشه. تئ کاتولوگش گفته شارژ کامل برای حدود 17 بار اصلاح ( هر اصلاح 3 دقیقه!) که وقتی با فوم بزنی و خط ریش گرفتن و کمی ظریف کاری! و ... مسلما بیشتر طول میکشه.
سلام و درود
اصلاح خشک رو هم امتحان کردید ؟ التهاب ایجاد نمیکنه ؟ (خصوصا نواحی گردن) قبلا فیلیپس داشتید یا براون ؟

noisymind
24-10-2012, 23:03
سلام و درود
اصلاح خشک رو هم امتحان کردید ؟ التهاب ایجاد نمیکنه ؟ (خصوصا نواحی گردن) قبلا فیلیپس داشتید یا براون ؟

نه هنوز امتحان نکردم . شایدم دلیلش اینه که اینقدر خوب و راحت اینجوری اصلاح میکنه که طرفش نرفتم هنوز. قبلا براون داشتن و خشک اصلاح میکردم اگه با قلق خودش اصلاح میکردم هم زیر گردن جوش نمیزد.

GHOST RECON
28-10-2012, 00:44
سلام
من میخوام یه فیلیپس HQ6990 بگیرم
زیاد نمیخوام هزینه کنم قیمت این مدل تو اینترنت بین 60 تا 90 تومن بود
کلا نظرتون درموردش چیه؟
و اینکه جاهای شیبدار صورت رو خوب میزنه یا نه؟
قیمت هم اگه دارین بگین
ممنون

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2

enigma1
29-10-2012, 16:43
درود

قیمت جدید LT20 رو کسی نداره ؟؟
من امروز گرفتم 370 با گارانتی

s i k a
03-11-2012, 13:44
سلام
من میخواستم با حدود 400 تومن یه ریش تراش خیلی خوب بگیرم......خودم نظرم روی پاناسونیک LT50 هستش
مدل خوبی انتخاب کردم یا نه ؟
توی حدود این قیمت مدل بهتری پیدا میشه ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

رضا جنگنده
10-11-2012, 17:42
سلام
من RQ1160 فیلیپس گرفتم.
نظرتون چیه؟
تا حالا با ریش تراش کار نکردم.نکته ی خاصی دا ره بگین.
البته امروز که باهاش اصلاح کردم خوب بود حدود 30 دقیقه طول کشید.ولی یکم پوستم رو سوزوند.
گردنم هم داغون کرد.الان داره می سوزه پوستش.شاید من وحشی بودم:31:

meha
13-11-2012, 01:34
سلام

من مدل 1280 رو دارم

به نظر من فیلیپس برای کسانی که زیر گردن میخوان بسیار نرم بزنه اصلا خوب نیست

زیر گردن من که امکان نداره یکبار زخم نشه یا نسوزه

این مشکل در پاناسونیک حل شده

majid322
14-12-2012, 16:21
قیمت این ریش تراش الان تو بازار چنده ؟

کسی از این مدل داره...چطوره ؟ یکی رو میشناسم این مدل رو 39 هزار تومن میده...به نظرتون چرا قیمتش اینقدر پایینه...:دی اینم بگم کاملا نو هست..

5ive
16-12-2012, 23:41
پیشنهاد میکونم که اگه وادر نیستین به ارایشگری که همیشه پیشش میرین سفارش بدین

از این مارک های چینی خیلی تو بازار زیاد شده........

soheil104
26-12-2012, 23:17
سلام دوستان
با این وضع گرونی بازار نظرتون راجع به رمینگتون چیه؟؟
من f7800 رو در نظر گرفتم بخرم قیمت 360 تومن که تا همین 2ماه پیش میشد 10 بذاری روش یه lf51 بگیری ولی چاره ای نیست فعلا...
این مدل رمینگتون مدعیه که توری هاش تیتانیوم با روکش تفلونه...دو سال گارانتی تعویض داره قطعاتشم اینجوری که من دیدم تو بازار زیاده و به نسبت ارزونتر...
البته دایی من 20 سال پیش از امریکا رمینگتون آورد با خودش تا همین چند وقت پیش هم ازش استفاده میکرد خیلی راضی بود اینا که تحت لیسانس هستن نمیدونم چجورین..
خلاصه ممنون میشم راهنماییم کنین....

masouddaniali
01-01-2013, 23:31
دوستان قصد خرید ماشین ته ریش دارم
از دوستان در خواست دارم تجربیاتشون رو در بگن

خودم این دو مدل رو تا حدودی پسندیدم اما نمیدونم چطورین

Remington MB4110 Shaver

philips qg3270

عربیار
12-01-2013, 00:21
سلام
دوستان کسی درباره ریش تراش rq7140 اطلاعی داره من میخوام یدونه بخرم.
قبلا hq 6970 و تا دلت بخواد از این مدل های قدیی که ببری پیش مغازه داره چشاشون 4 تا میشه داشتم.
ولی هیچکدوم از ته از ته نمیزدن و یه زبری کمی میزاشتن.
حالا میخوام بدونم این مدلrq7140 خوبه یا نه؟
با تشکر

عربیار
12-01-2013, 14:12
سلام
دوستان کسی درباره ریش تراش rq7140 اطلاعی داره من میخوام یدونه بخرم.
قبلا hq 6970 و تا دلت بخواد از این مدل های قدیی که ببری پیش مغازه داره چشاشون 4 تا میشه داشتم.
ولی هیچکدوم از ته از ته نمیزدن و یه زبری کمی میزاشتن.
حالا میخوام بدونم این مدلrq7140 خوبه یا نه؟
با تشکر
کسی از دوستان نظری نداشت.

rshafiiy
12-01-2013, 23:14
من میخوام یه ماشین بخرم ولی هیچ اطلاعی ندارم چجورین . تا حالا هم تیغ میزدم این ماشین در حد تیغ هستن ؟ صورتو خراب نمی کنن ؟ مدلای خوبش چیان ؟

رضا جنگنده
13-01-2013, 16:38
سلام
من RQ1160 فیلیپس گرفتم.
نظرتون چیه؟
تا حالا با ریش تراش کار نکردم.نکته ی خاصی دا ره بگین.
البته امروز که باهاش اصلاح کردم خوب بود حدود 30 دقیقه طول کشید.ولی یکم پوستم رو سوزوند.
گردنم هم داغون کرد.الان داره می سوزه پوستش.شاید من وحشی بودم
سلام
لطفا یه راهنمایی در مورد اصلاح با ریش تراش بکنین.
اصلاح من 45 دقیقه طول می کشه و خوب هم نمی شه.

amin 2010
16-01-2013, 14:40
دوستان براي تنظيم مقدار ريش كدوم ماشين بهتره ؟ قيمت مهم نيست فقط ميخوام راحت بشه باهاش در حد 0.5 تا ١ ميليمتر ته ريش گذاشت ، الان qs6160 philips رو دارم ميخوام ببينم از اين بهتر هست يا نه ؟

shabnam1986
20-01-2013, 16:20
قیمت شبکه(توری) های فیلیپس سری 6 چنده؟

capitan black
30-01-2013, 17:14
دوستان من یه ماشین ریش تراش می خوام که هم بتونه سه تیغ کامل بزنه هم گاهی فقط ته ریشمو اصلاح کنه طوری که یه ته ریش خیلی کوتاه داشته باشم ! ( امیدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم )
قبلا از این فیلیپس های ۳ تیغه داشتم پوستمو داغون می کرد و اصلا سازگار نبود..
پیشنهادتون چه مارک و مدلی هستش ؟!
سپاس

havzhini
30-01-2013, 18:05
دوستان من یه ماشین ریش تراش می خوام که هم بتونه سه تیغ کامل بزنه هم گاهی فقط ته ریشمو اصلاح کنه طوری که یه ته ریش خیلی کوتاه داشته باشم ! ( امیدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم )
قبلا از این فیلیپس های ۳ تیغه داشتم پوستمو داغون می کرد و اصلا سازگار نبود..
پیشنهادتون چه مارک و مدلی هستش ؟!
سپاس

اگه بخواین هم 3تیغه کنین هم نرمه داشته باشه و ته ریش بزاره به اندازه دلخواه فکر نمیکنم توی یه دستگاه جمع بشه.
برای 3تیغه کردن باید ریشتراش بگیرین که بهترینها الان ریشتراهای فویلی پاناسونیک هستن که چند مدل 3تیغه و 4و 5تیغه داره که عالی هستن و بستگی به بودجتون داره کدوم رو انتخاب کنین.

برای ته ریش داشتن باید ماشین اصلاح بگیرین که مثل ماشینهای موزر شماره دارن و میتونین به اندازه ای که میخواین کوتاه کنین.
فیلیپس ماشینهای اصلاح خوبی داره.

capitan black
30-01-2013, 22:52
اگه بخواین هم 3تیغه کنین هم نرمه داشته باشه و ته ریش بزاره به اندازه دلخواه فکر نمیکنم توی یه دستگاه جمع بشه.
برای 3تیغه کردن باید ریشتراش بگیرین که بهترینها الان ریشتراهای فویلی پاناسونیک هستن که چند مدل 3تیغه و 4و 5تیغه داره که عالی هستن و بستگی به بودجتون داره کدوم رو انتخاب کنین.

برای ته ریش داشتن باید ماشین اصلاح بگیرین که مثل ماشینهای موزر شماره دارن و میتونین به اندازه ای که میخواین کوتاه کنین.
فیلیپس ماشینهای اصلاح خوبی داره.

مرسی...حالا این پاناسونیک ها کودوم سری هستند ؟..و قیمتهاشون چطوره ؟...
ماشین اصلاح که خیلی کوتاه اصلاح کنه در حد ۱ میلی متر چه مارکی خوبه ؟...حقیقت موندم حالا ته ریش بذارم یا کلا ۳ تیغه کنم ! :n02:

havzhini
30-01-2013, 23:06
پاناسونیک چندین مدل خیلی خوب داره ولی قیمت جدید رو نمیدونم حالا چنده ولی مدل lt20 که 3تیغه هست ارزوترین مدل خیلی خوبش حساب میشه که حدود 350تومن بود حالا نمیدونم چنده که صددرصد خیلی بیشتر شده حالا.
مدلهای 4و5تیغه هم داره که دیگه عالیتر از عالی هستن ولی خب به نسبت قیمتهاشون بالاتر میره.
یه چند صفحه اخر از همین تاپیک رو کامل بخونید اطلاعات خوبی بدست میارین و مدلها رو میشناسید کامل.

در مورد 3تیغه کردن یا ته ریش گذاشتن اون دیگه بستگی خودتون ، شغلتون، حوصلتون و چیزهای دیگه داره.
مثلا اگه ریشتراش بگیرید باید حتما هرروز باهاش اصلاح کنید تا صورتتون هم عادت کنه هم اینکه همیشه 3تیغ باشین و اینطوری نیست هفته ای یکبار با ریشتراش اصلاح کنین.

capitan black
31-01-2013, 20:03
دوستان این braun سری 7 چطوریه ؟...واسه پوست های خشک خوبه ؟..من پوستم خیلی حساسه فیلیپس استفاده میکردم خیلی اذیت کرد منو...

*glxi*
09-02-2013, 11:47
دوستان ریش تراش موزر 1400 کیفیتش چطوره؟ جوش زا نیس؟ خوب اصلاح میکنه؟

rozbeh85
10-02-2013, 22:08
سلام دوستان
من فکر کنم 10 سالی هست یک روز در میان با تیغ صورتم را میزنم.
میخواهم برم سمت ریش تراش، یه فیلیپس قدیمی دارم که میزنه صورت رو میترکونه در قسمت زیر گلو
الان هم تیغ زیر گلوم رو جوش قرمز میندازه و حساسیت میده.
فکر کنم براون سری 3، 5 یا 7 خوب باشه
من یه چیزی میخوام که بدون کف و پودر رو این چیزها، سه تیغ بزنه.
ممنون.
مشکل از لحاظ تهیه هم نیست.

Mr.Mazmamfi
12-02-2013, 13:24
سلام

بچه ها این مدل : ریش تراش شارژی DINGLING[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شونش تو بازار موجوده ؟ شونه ی خودشو نمیخوام ، شونه های کوچکترش هست ؟

ممنون .

mardoman
14-02-2013, 10:10
سلام بر تمام دوستان عزیز که میبینم با جون ودل دارن مباحث و دنبال میکنن .ممنون که دارید صادقانه تجربیات خودتون رو به بقیه میگید من که کلی یاد گرفتم.مرسی خیلی ممنونم.:n01:
به نظر شما جای هستش تا ماشین های ریش تراشی رو مثل موبایل از همه نظر بررسی تخصصی کنن؟:n13:
مخصوصا محصولات فیلیپس و پاناسونیک که ظاهرا از بین بقیه مارکها بیشتر مورد توجه هستن.

havzhini
14-02-2013, 10:18
سلام بر تمام دوستان عزیز که میبینم با جون ودل دارن مباحث و دنبال میکنن .ممنون که دارید صادقانه تجربیات خودتون رو به بقیه میگید من که کلی یاد گرفتم.مرسی خیلی ممنونم.:n01:
به نظر شما جای هستش تا ماشین های ریش تراشی رو مثل موبایل از همه نظر بررسی تخصصی کنن؟:n13:
مخصوصا محصولات فیلیپس و پاناسونیک که ظاهرا از بین بقیه مارکها بیشتر مورد توجه هستن.

سلام
منظورتون جایی که حضوری مراجعه کنین یا توی نت بررسی کرده باشن؟
مراجعه حضوری که مگر نمایندگیها و تعمیرکارها مراجعه کنین.
توی نت هم ندیدم جایی کامل بررسی تخصصی شده باشه ماشینهای ریش تراش مگر جاهایی مثل همین فروم که افراد تجربیات خودشون رو در اختیار دیگران گذاشتن.

poonel
17-02-2013, 00:33
با عرض سلام
من پوستم به شدت حساسه، طوری که هر وقت ژیلت میکشم صورتم قزمز و لکه دار میشه و بعضی وقتها هم جوش میزنه
برای پوست من ریش تراش خوب چی هست؟
این ریش تراشهای فیلیپس که سه تا تیغ گرد دارن بهترن یا توری دارها؟
مدل at890 فیلیپس چطوره؟پاناسونیک توری دار چطوره؟

Alijo0on
21-02-2013, 09:17
سلام
با 200 تومن میشه ریش تراش معقول و درست حسابی تهیه کرد ؟
از تهرانم و از بین برند های براوون و پاناسونیک و فیلیپس که معروفا
اگه ضد آب و ... هم باشه چه بهتر !
مدلی که ازش راضی هستین و معرفی کنین که مارو از رابینسون کروزویی در بیارید !!! :n02:

MZN84
21-02-2013, 09:26
من یه پاناسونیک es7046s رو حدود 4 ساله دارم.مدل توری دار 2 تیغه هست.باطری و تیغه هنوز سالمه.تیغه کمی کند شده ولی هنوز خوب میزنه.ضد آب هم هست.اصلا هم صورتم باهاش جوش نمیزنه.
کلاازش راضیم

poonel
21-02-2013, 16:03
با عرض سلام
من پوستم به شدت حساسه، طوری که هر وقت ژیلت میکشم صورتم قزمز و لکه دار میشه و بعضی وقتها هم جوش میزنه
برای پوست من ریش تراش خوب چی هست؟
این ریش تراشهای فیلیپس که سه تا تیغ گرد دارن بهترن یا توری دارها؟
مدل at890 فیلیپس چطوره؟پاناسونیک توری دار چطوره؟

چرا جواب نمیدین؟:n03:

پوکیدم از بس واسه جواب سر زدم اینجا:n28:

من بیشتر ریش پرفسوری میزارم. فیلیپس ها میتونن خط ریش رو باهاشون گرفت؟ بدون توجه به Trimmerش میگم.

یعنی با اون تیغ گردهاش میشه خط ریش گرفت؟

havzhini
21-02-2013, 18:10
چرا جواب نمیدین؟:n03:

پوکیدم از بس واسه جواب سر زدم اینجا:n28:

من بیشتر ریش پرفسوری میزارم. فیلیپس ها میتونن خط ریش رو باهاشون گرفت؟ بدون توجه به Trimmerش میگم.

یعنی با اون تیغ گردهاش میشه خط ریش گرفت؟

معمولا یه خط زن جدا دارن واسه خط ریش گرفتن
واسه چیزایی که شما میگین مدل qs6160 فیلیپس فکر کنم خوب باشه.

Alijo0on
23-02-2013, 01:51
سلام
با 200 تومن میشه ریش تراش معقول و درست حسابی تهیه کرد ؟
از تهرانم و از بین برند های براوون و پاناسونیک و فیلیپس که معروفا
اگه ضد آب و ... هم باشه چه بهتر !
مدلی که ازش راضی هستین و معرفی کنین که مارو از رابینسون کروزویی در بیارید !!! :n02:

بزرگان من چی پس ؟ :n03:

alone one
24-02-2013, 13:07
رفقا بنظرتون کدوم ریشتراش بهتر هست بین غول های زیر؟
RQ1285 فیلیپس یا 790cc براون یا ES LV81 پاناسونیک ؟

dark.sj
24-02-2013, 16:29
سلام
من هیچ اطلاعی از ریش تراش ها ندارم ولی با بیست تومن چه ریش تراشی رو میشه خرید؟؟
خوب باشه دیگه:n01:

alone one
24-02-2013, 17:06
سلام
من هیچ اطلاعی از ریش تراش ها ندارم ولی با بیست تومن چه ریش تراشی رو میشه خرید؟؟
خوب باشه دیگه:n01:

دادا جسارتا با بیست تومن تیغ بیک هم نمیتونی الان بگیری،الان باید حداقل 150 ،200 خرج کنی،یعنی 10برابر این مبلغی که درنظر گرفتی

alijigari
24-02-2013, 17:10
رفقا بنظرتون کدوم ریشتراش بهتر هست بین غول های زیر؟
RQ1285 فیلیپس یا 790cc براون یا ES LV81 پاناسونیک ؟

100 % lv 81 --مطمئن باش --من lv61 دارم واقعا عالی هست --نه جوش میزنه نه قرمز میمیکنه دقیقا 6 تیغه میزنه --حتی میتونی با کف ریش بزنی-وقت میتونم بگم واقعا عالی هست
براون را اصلا ولش کن اشغال هست
فیلیپس چند درجه از پاناسونیک پایین تره
--فقط اگه مشکل هزینه نداشته باشی ---چون 3تاش بالای 500 هست مثلا پاناسونیک lv61 بین 800 تا 900 هست و lv81 هم 100 گرونتره

alone one
24-02-2013, 18:11
100 % lv 81 --مطمئن باش --من lv61 دارم واقعا عالی هست --نه جوش میزنه نه قرمز میمیکنه دقیقا 6 تیغه میزنه --حتی میتونی با کف ریش بزنی-وقت میتونم بگم واقعا عالی هست
--فقط اگه مشکل هزینه نداشته باشی ---چون 3تاش بالای 500 هست مثلا پاناسونیک lv61 بین 800 تا 900 هست و lv81 هم 100 گرونتره

یعنی براون اصلا درحد نیست دیگه نه داداش؟
راستی قیمت دلاری پاناسونیک 500دلار زده بود،با مقایسه با قیمت ریالیش تو بازار یعنی با دلار 2200تومنی دارن محاسبه میکنن؟یا نه همون دلار بالای 3000تومن هست
آخه دوست ندارم ریسک کنم و تو این گرونی این ریشتراشو با قیمت 1میلیون بگیرم اما دوماه بعد مثلا بشه 800ت!

alijigari
24-02-2013, 20:30
یعنی براون اصلا درحد نیست دیگه نه داداش؟
راستی قیمت دلاری پاناسونیک 500دلار زده بود،با مقایسه با قیمت ریالیش تو بازار یعنی با دلار 2200تومنی دارن محاسبه میکنن؟یا نه همون دلار بالای 3000تومن هست
آخه دوست ندارم ریسک کنم و تو این گرونی این ریشتراشو با قیمت 1میلیون بگیرم اما دوماه بعد مثلا بشه 800ت!

دوست عزیز
1-براون من داشتم که خدمتون میگم خوب نیست --چون فویل روش زود گرم میکنه و پوست زود قرمز میشه --دور موتور براون با شارژ کامل 6000 هست وتقریبا نصف پاناسونیک هست
2-دوست عزیز این ریش تراش با قیمت 550 در ابتدای کار حدود 9 ماه پیش فروش میرفت حالا بنظرتون قیمتش میاد روی 800 تومان ؟
تازه قیمتی هم که به شما دادم ماله 1 ماه پیش هست ! شاید فکر کنم حالا قیمتش بیشتر از این حرفها باشه !
دوست عزیز فقط یک کلام میتونم بگم اخر ریش تراش هست !
من جای تو بودم بدون هیچ دولدلی فردا صبح می خریدمش .
وقتی اولین بار باهاش ریشتو زدی میفمی من چی گفتم

poonel
25-02-2013, 00:19
نظرتان درباره ریش تراش پاناسونیک es-lt20 چیه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).jpg

ممنون میشم سریعتر جواب بدید
اگه بنظرتون خوب باشه همین فردا از سایت چاره بخرمش

alone one
27-02-2013, 18:00
دوست عزیز
1-براون من داشتم که خدمتون میگم خوب نیست --چون فویل روش زود گرم میکنه و پوست زود قرمز میشه --دور موتور براون با شارژ کامل 6000 هست وتقریبا نصف پاناسونیک هست
2-دوست عزیز این ریش تراش با قیمت 550 در ابتدای کار حدود 9 ماه پیش فروش میرفت حالا بنظرتون قیمتش میاد روی 800 تومان ؟
تازه قیمتی هم که به شما دادم ماله 1 ماه پیش هست ! شاید فکر کنم حالا قیمتش بیشتر از این حرفها باشه !
دوست عزیز فقط یک کلام میتونم بگم اخر ریش تراش هست !
من جای تو بودم بدون هیچ دولدلی فردا صبح می خریدمش .
وقتی اولین بار باهاش ریشتو زدی میفمی من چی گفتم

ممنون رفیق،800تومنو بعنوان مثال گفتم
جالبه 500دلاره این ماشین اما تو ایران 1270 میفروشن،یعنی تغریبا با دلار 2500تومن!!!
چرا اینجوریه؟
درحالی که lf51 که 160 دلاره داره تو بازار 640تومن فروش میره یعنی با دلار 4000تومن!!!
این چجوریه!

alone one
03-03-2013, 16:27
رفقا رفتین؟؟؟؟

ardavan7
03-03-2013, 21:56
سلام خدمت دوستان عزیز
من یک ریش تراش فیلیپس 7310xl دارم،خواستم ببینم معمولا تیغ ریش تراش بعد از چه مدتی کند میشه و اگه بخوام تیغ ریش تراش تیز کنم باید کجا ببرم تا برام تیزش کنن؟

poonel
06-03-2013, 01:15
سلام خدمت دوستان عزیز
من یک ریش تراش فیلیپس 7310xl دارم،خواستم ببینم معمولا تیغ ریش تراش بعد از چه مدتی کند میشه و اگه بخوام تیغ ریش تراش تیز کنم باید کجا ببرم تا برام تیزش کنن؟

تیزش نمی کنند.
همه ریش تراش ها بالاخره هر دو سه سال نیاز به تعویض تیغ ها شون هست.

schumi_268
08-03-2013, 12:15

اتفاقاً منم lv81 دارم كه از آمريكا خريدمش قبل از اين la93 داشتم ميتونم بگم بهترين ريش تراشيه كه تا بحال ديدم عاليه الان خيلي گرون شده و بالاي 1تومنه

alone one
08-03-2013, 16:11
اتفاقاً منم lv81 دارم كه از آمريكا خريدمش قبل از اين la93 داشتم ميتونم بگم بهترين ريش تراشيه كه تا بحال ديدم عاليه الان خيلي گرون شده و بالاي 1تومنه

اتفاقا من آخرین قیمتی که گرفتم 1میلیونو 150 بود،حتی تا 1095000 اومده بود،جالبیش برام اینه که 500دلاره،اگه با 2200 حساب کنیم میشه 1100000!!!
وقتی lf51 که 160 دلاره تو بازار 640 تومنه،واسم عجیبه که lv81 این قیمت!
شما ریش تراش خودتو از نظر بسته و خوده ماشین با اونیکیکه تو بازاره مقایسه کردی؟

Eblis 2011
08-03-2013, 16:29
آخه آدم واسه ریش تراش 1 میلیون پول میده ؟ :n13:

موی زاییدی که میخوای بزنیش ارزش 1 تومن داره ؟ :n04:

schumi_268
08-03-2013, 18:34
اتفاقا من آخرین قیمتی که گرفتم 1میلیونو 150 بود،حتی تا 1095000 اومده بود،جالبیش برام اینه که 500دلاره،اگه با 2200 حساب کنیم میشه 1100000!!!
وقتی lf51 که 160 دلاره تو بازار 640 تومنه،واسم عجیبه که lv81 این قیمت!
شما ریش تراش خودتو از نظر بسته و خوده ماشین با اونیکیکه تو بازاره مقایسه کردی؟

شما از كجا قيمت گرفتي دوست عزيز؟من ميگم ريشتراشمو از آمريكا گرفتم حدود 320دلاره با دلاري 3700 هم حساب كنيم ميشه 1190000تومن.هزينه هاي حملش و گمركيش و ... هم حساب كنيد
اين يكيو مقايسه نكردم ولي قبلي رو با مدلهاي سفارشي ايران مقايسه كردم يكيش اين بود كه با كم شدن شارژ باطريش قدرت موتورش هم كمتر ميشه

آخه آدم واسه ریش تراش 1 میلیون پول میده ؟ :n13:

موی زاییدی که میخوای بزنیش ارزش 1 تومن داره ؟ :n04:

بنظر من كه ارزش داره البته من اون زماني كه دلار ارزونتر بود خريدمش

Eblis 2011
08-03-2013, 19:46
بنظر من كه ارزش داره البته من اون زماني كه دلار ارزونتر بود خريدمش

چه جالب . متعجب شدم :n02: شاید واسه بعضی ها با ارزش باشه .
اما من زیر 100 ت خرج این چیزا میکنم . شایدم زیر 50ت .....

به دید بنده اصلا فکر کردن تو این رنج قیمت دور از عقله . :n13:

mkh-n71
08-03-2013, 19:48
سلام دوستان تا500 تومن 1160 فيليبس چطوره؟ تو اين رنج چي خوبه بگيرم؟

alone one
08-03-2013, 22:20
شما از كجا قيمت گرفتي دوست عزيز؟من ميگم ريشتراشمو از آمريكا گرفتم حدود 320دلاره با دلاري 3700 هم حساب كنيم ميشه 1190000تومن.هزينه هاي حملش و گمركيش و ... هم حساب كنيد
اين يكيو مقايسه نكردم ولي قبلي رو با مدلهاي سفارشي ايران مقايسه كردم يكيش اين بود كه با كم شدن شارژ باطريش قدرت موتورش هم كمتر ميشه

من قیمت دلاریشو از تو سایت خودش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دیدم،قبلا 599دلار بود که الان شده 499دلار،تو امریکا خوب تخفیف میخوره،مثه سایت آمازون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و قیمت ریالیشم از تو بازار گرفتم!

schumi_268
09-03-2013, 00:35
چه جالب . متعجب شدم :n02: شاید واسه بعضی ها با ارزش باشه .
اما من زیر 100 ت خرج این چیزا میکنم . شایدم زیر 50ت .....

به دید بنده اصلا فکر کردن تو این رنج قیمت دور از عقله . :n13:

الان با 50تومن ژيلت فيوژن هم نميشه خريد چه برسه به ريش تراش درست و درمون.كسي كه به سلامتي و بدنش اهميت ميده بفكر مسائل مالي نيست

سلام دوستان تا500 تومن 1160 فيليبس چطوره؟ تو اين رنج چي خوبه بگيرم؟

تفاوت قيمتش با 1180چقدره؟ببينيد پاناسونيك LT50 چنده

من قیمت دلاریشو از تو سایت خودش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دیدم،قبلا 599دلار بود که الان شده 499دلار،تو امریکا خوب تخفیف میخوره،مثه سایت آمازون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و قیمت ریالیشم از تو بازار گرفتم!

سايت آمازون از همون اول هيمن حدود قيمت رو براي فروش گذاشته بود منم همون موقع همين حدودا خريدمش

alone one
09-03-2013, 13:44
سايت آمازون از همون اول هيمن حدود قيمت رو براي فروش گذاشته بود منم همون موقع همين حدودا خريدمش

اینم جدیدترین مدل پاناسونیک که تو آمازون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فقط دیدم

schumi_268
09-03-2013, 16:10
آره اينو قبلاً ديدم ولي من فك كردم صفحه نمايشگر نداره كه اينجا ديدم داره.البته من تو eBay ديده بودم واسه همين لينكشو برداشتم.Panasonic ES_LV82 هست مدلش.يه چيزي كه تو لينك آمازون ديدم نوشته import Japan يعني چطوري ميشه بشه؟:n02:

البته تو اين سايت مدلهاي خيلي زيادي براي فروش گذاشتن:
نميدونم اينا بالاتر از lv81 هستند يا خير:n29:
مخصوصاً اين يكي كه قيمتش خيلي بالاتر از lv82 ست::n09:

alone one
09-03-2013, 20:15
آره اينو قبلاً ديدم ولي من فك كردم صفحه نمايشگر نداره كه اينجا ديدم داره.البته من تو eBay ديده بودم واسه همين لينكشو برداشتم.Panasonic ES_LV82 هست مدلش.يه چيزي كه تو لينك آمازون ديدم نوشته import Japan يعني چطوري ميشه بشه؟:n02:

البته تو اين سايت مدلهاي خيلي زيادي براي فروش گذاشتن:
نميدونم اينا بالاتر از lv81 هستند يا خير:n29:
مخصوصاً اين يكي كه قيمتش خيلي بالاتر از lv82 ست::n09:

باتوجه به اینکه هنوز تو سایت رسمیه اینترنشالش نزده نمیشه دقیق گفت خوبه یا بد ولی تو عکسا که بنظر میرسه فقط پایه شستشوش تفاوت داره!!!

یه سوال دیگه
جسارتتا شما تو امریکا از فروشگاه با اون قیمت خرید کردی یا فروشگاه اینترنتی؟چه زمانی؟

schumi_268
09-03-2013, 22:33
من از آمازون خريد كردم يعني كلاً سعي ميكنم كالايي رو بخوام از آمريكا بخرم از اين سايت بخرم مگه نباشه تو اين فروشگاه.هنوز 1ماه وارد بازار نشده بود من خريدم

aaffm
10-03-2013, 17:33
ببخشيد مي شه نحوه خريد و پرداخت پول از سايت امازون را توضيع بديد

VAHID
10-03-2013, 17:58
ببخشيد مي شه نحوه خريد و پرداخت پول از سايت امازون را توضيع بديد

این تاپیک به شما کمک میکنه......

خرید از سایت آمازون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Milad4171
10-03-2013, 22:08
یعنی یه ریش تراش خوب زیر 300 نیست دیگه :n03:
یه سایت قیمتها رو زده بود اون 160 تا 200 تومنیاش شبیه ریش تراش پدر پدربزرگمه.. اصن خیلی قدیمیه قیافه اش...:n27:

schumi_268
10-03-2013, 22:43
یه سایت قیمتها رو زده بود اون 160 تا 200 تومنیاش شبیه ریش تراش پدر پدربزرگمه.. اصن خیلی قدیمیه قیافه اش...:n27:

خير زير 300 ديگه نميشه ريش تراش خوب خريد

alone one
11-03-2013, 11:57

اگه ارز مبادله ای بتونی گیر بیاری !!!!!! (عمرا) و همینطور از خارج بخری از تخفیفاتش استفاده کنی شاید،تازه شاید بتونی حول حوش همون 300 یه چیزی پیدا کنی!

rubiker
12-03-2013, 21:23
سلام دوستان ببخشید es-lt20 با es-lt20-s یکی هست ؟ یا دومی تقلیبه ؟ لطفا سریع جواب بدید توی خرید عجله دارم.

pourya.so
14-03-2013, 21:58
سلام دوستان من چند ماهی میشه که lf51 دارم و خیلی راضیم فقط 2 تا مشکل دارم باش میخوام راهنماییم کنید
اول اینکه ریشام یکم بلند که میشه مثلا 3 روز نمیزنم وقتی دارم ریشامو میزنم کلی مو میریزه رو لباسم یعنی همش مکش نمیشه تو مخزن دستگاه یکم بیرون میریزه
دوم اینکه صداش ار ریش تراشهای فلیپس ازین 3 دایره ایه خیلی بیشتره این طبیعیه یا نه؟

yesyes
15-03-2013, 21:23
درود بر همه اساتيد:
بنده الان فيليپس دارم سه تيغه،چرخشي.
ولي زياد خوشم نمياد از كارش.
بين اين مدلها پيشنهادتون كدومه؟

براون سري 1

براون كروزر4

پاناسونيك 4036

ميخوام كاملا از ته بزنه و واسه گردن مشكلي نداشته باشه.

با تشكر.

schumi_268
17-03-2013, 15:14
درود بر همه اساتيد:
بنده الان فيليپس دارم سه تيغه،چرخشي.
ولي زياد خوشم نمياد از كارش.
بين اين مدلها پيشنهادتون كدومه؟

براون سري 1

براون كروزر4

پاناسونيك 4036

ميخوام كاملا از ته بزنه و واسه گردن مشكلي نداشته باشه.

با تشكر.

بين اين 3تا پاناسونيك بهتره

metallurg
17-03-2013, 18:00
بین این دو تا مدل پاناسونیک کدوم بهتره:
LV81
LA93k

راستش تنها نگرانیم از LV81 بابت اندازه بزرگش هست. من صورتم متوسط به کوچبک هست به نظرتون میتونه زیر بینی و نواحی کوچیک رو اصلاح کنه؟

schumi_268
17-03-2013, 21:09
بین این دو تا مدل پاناسونیک کدوم بهتره:
LV81
LA93k

راستش تنها نگرانیم از LV81 بابت اندازه بزرگش هست. من صورتم متوسط به کوچبک هست به نظرتون میتونه زیر بینی و نواحی کوچیک رو اصلاح کنه؟

قبلاً la93 داشتم خيلي خوبه فروختمش الان lv81 دارم عاليه البته اگه مشكلي با پولش نداشته باشيد وگرنه هيچ مشكل ديگه اي نداره و براحتي همه جا رو ميزنه

metallurg
17-03-2013, 22:55
قبلاً la93 داشتم خيلي خوبه فروختمش الان lv81 دارم عاليه البته اگه مشكلي با پولش نداشته باشيد وگرنه هيچ مشكل ديگه اي نداره و براحتي همه جا رو ميزنه

می دونین الان قیمت هر دو چنده؟ می خوام بدونم اگه اختلاف زیادی ندارن برم همون LV81 رو بگیرم

armin_punisher6
17-03-2013, 23:02
بی زحمت قیمت la93 و lv81 رو بدین.

yesyes
17-03-2013, 23:19
بين اين 3تا پاناسونيك بهتره

مرسي عزيز.كامل از ته ميزنه ديگه؟

pourya.so
17-03-2013, 23:34
سلام دوستان من چند ماهی میشه که lf51 دارم و خیلی راضیم فقط 2 تا مشکل دارم باش میخوام راهنماییم کنید
اول اینکه ریشام یکم بلند که میشه مثلا 3 روز نمیزنم وقتی دارم ریشامو میزنم کلی مو میریزه رو لباسم یعنی همش مکش نمیشه تو مخزن دستگاه یکم بیرون میریزه
دوم اینکه صداش ار ریش تراشهای فلیپس ازین 3 دایره ایه خیلی بیشتره این طبیعیه یا نه؟

al2e2
18-03-2013, 08:53
سلام دوستان
کسی‌ از مدل Philips QS6160 استفاده کرده یا اطلاعاتی در موردش داره؟

schumi_268
19-03-2013, 13:29
می دونین الان قیمت هر دو چنده؟ می خوام بدونم اگه اختلاف زیادی ندارن برم همون LV81 رو بگیرم

بی زحمت قیمت la93 و lv81 رو بدین.

والا قيمتشونو تو ايران ندارم اما در آمريكا lv81 حدود 120دلار گرونتر از la93 هستش

مرسي عزيز.كامل از ته ميزنه ديگه؟

ريش تراش خوبيه اما مثل تيغ نميزنه بنظر من

hichkas_021
23-03-2013, 12:23
سلام
دوستان من میخواستم یه ریش تراش بخرم تا نهایتا 500 تومن
میخواستم فیلیپس بخرم تا به این تایپک رسیدم نظرم عوض شد
الان با توجه به نظرات دوستان میخوام پاناسونیک بخرم
لطفا تا قیمت 500 تومن راهنمایی کنید چه مدلی بخرم
مدل lf51 رو شاید بتونم این قیمت پیدا کنم
مدل lf51 با مدل lv61 توی اصلاح خیلی تفاوت دارن که باید چیزی حدود 500 تومن اضافه بدم ؟
ممنون میشم راهنمایی بکنید

schumi_268
23-03-2013, 13:42
سلام
دوستان من میخواستم یه ریش تراش بخرم تا نهایتا 500 تومن
میخواستم فیلیپس بخرم تا به این تایپک رسیدم نظرم عوض شد
الان با توجه به نظرات دوستان میخوام پاناسونیک بخرم
لطفا تا قیمت 500 تومن راهنمایی کنید چه مدلی بخرم
مدل lf51 رو شاید بتونم این قیمت پیدا کنم
مدل lf51 با مدل lv61 توی اصلاح خیلی تفاوت دارن که باید چیزی حدود 500 تومن اضافه بدم ؟
ممنون میشم راهنمایی بکنید

lf51 چهار تيغه ولي lv61 پنج تيغه اس.

hajoo
23-03-2013, 14:13
منم يه ريش تراش خوب ميخوام بدون محدوديت قيمت، فقط پوستم حساسه و اينو هم مد نظر قرار بدين ممنون

Sent from my iPad using Tapatalk

schumi_268
23-03-2013, 17:38
100% پاناسونيك es-lv81 البته يه كم گرونه

hichkas_021
23-03-2013, 20:45
lf51 چهار تيغه ولي lv61 پنج تيغه اس.

ممنون
فقط این یک مزیت رو داره lv61 ؟
می ارزه واسه یک تیغه اضافه 500 هزار تومن اضافه داد ؟
و یه سوال دیگه دو مدل la92 و la93 اختلاف زیادی با هم دارن ؟
ممنون

mushroomhead
24-03-2013, 06:40
دوستان من ریش تراش نمیخوام . ممنون میشم من رو راهنمایی کنین

ولی یه ماشین اصلاح خوب میخوام . چون هیچوقت از ته نمیزنم و همیشه ته ریش میزارم . اما

ماشین اصلاح حتما خوب میخوام چون ریشام اونقدر پرپشت نیست و مثلا اگه با این موزر قهوه ایا که بابابزرگامون دارن ! ریشمو بزنم خیلی بدریخت میشه صورتم ولی اگه این جدیدا باشه خیلی مرتب نشون میده. واسه همین تا حدود 200 هم میتونم هزینه کنم . فقط نمیدونم فرقشون چیه و چه مارکی خوبه

آخه من نگاه کردم مثلا همین فیلیپس از 100 تا داره تا 300 و همشون هم ضد آب و شارژی و ... اصلا معلوم نیست فرقشون کجاست و از کجا باید فهمید کدوم بهتره .
ممنون میشم اگه یه راهنمایی به بنده کنین . چون هرچی جستجو کردم چیزی پیدا نکردم تنها منبع هم تجربه ی شما دوستان هست

مارک پاناسونیک رو هم دوست دارم اگه کارا باشه ماشین اصلاحاش .

rubiker
24-03-2013, 11:32
سلام دوستان ببخشید es-lt20 با es-lt20-s یکی هست ؟ یا دومی تقلیبه ؟ لطفا سریع جواب بدید توی خرید عجله دارم.

کسی نمیدونه ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اصلا این مدل تقلبی داره؟

havzhini
24-03-2013, 11:42
دوستان من ریش تراش نمیخوام . ممنون میشم من رو راهنمایی کنین

ولی یه ماشین اصلاح خوب میخوام . چون هیچوقت از ته نمیزنم و همیشه ته ریش میزارم . اما

ماشین اصلاح حتما خوب میخوام چون ریشام اونقدر پرپشت نیست و مثلا اگه با این موزر قهوه ایا که بابابزرگامون دارن ! ریشمو بزنم خیلی بدریخت میشه صورتم ولی اگه این جدیدا باشه خیلی مرتب نشون میده. واسه همین تا حدود 200 هم میتونم هزینه کنم . فقط نمیدونم فرقشون چیه و چه مارکی خوبه

آخه من نگاه کردم مثلا همین فیلیپس از 100 تا داره تا 300 و همشون هم ضد آب و شارژی و ... اصلا معلوم نیست فرقشون کجاست و از کجا باید فهمید کدوم بهتره .
ممنون میشم اگه یه راهنمایی به بنده کنین . چون هرچی جستجو کردم چیزی پیدا نکردم تنها منبع هم تجربه ی شما دوستان هست

مارک پاناسونیک رو هم دوست دارم اگه کارا باشه ماشین اصلاحاش .

من خودم قصد خرید فیلیپس qs6160 یا qs6140 رو دارم
به نظرم مدل خیلی خوب و عالی هستن برای اصلاح صورت
ولی خب قیمتش رو بالا زدن حدود 500تومن(هرچند قیمت جهانیش حدود 80دلار هست ولی نمیدونم چجوری حساب کردن شده 500تومن)

al2e2
24-03-2013, 21:31
سلام دوستان
کسی‌ از مدل Philips QS6160 استفاده کرده یا اطلاعاتی در موردش داره؟

کسی نبود؟
:n12::n12::n12:

schumi_268
24-03-2013, 22:16
کسی نبود؟
:n12::n12::n12:

این ماشین اصلاح از هر دو سر قابل استفاده است؛ یک سر این دستگاه که برای اصلاح صورت طراحی شده است دارای دو تیغه با پهنای 15 و32 میلی متری می باشد. با سری اصلاح دوکاره و قابل چرخش این دستگاه می توانید با توجه به نیاز خود از سمت 32 میلی متری برای کوتاه کردن ریش و سبیل و از طرف 15 میلی متری برای خط گیری استفاده نمایید. تیغه ی بزرگ 32 میلی متری برای پیرایش سبیل و ریش است که دارای قابلیت12 درجه تنظیم متفاوت از0.5 میلی متر تا 10 میلی متر می باشد. در سر دیگر ماشین اصلاح 6160 فیلیپس دو شیور مجزا برای اصلاح صورت و گردن وجود دارد که با استفاده از آن ها می توان موهای صورت و گردن را به طور کامل شیو نمود.
اصلاح صورت و شیور فیلیپس 100 در صد ضد آب می باشد و می توان آن را زیر دوش آب استفاده نمود. این دستگاه دارای چراغ نشانگر شارژ باتری است که در آن رنگ آبی به معنای شارژ کامل و نارنجی چشمک زن به معنای آن است که 10 دقیقه از شارژ دستگاه باقی مانده است. اصلاح صورت فیلیپس دارای تیغه های خود تیز شونده است که با داشتن سری گرد از خراشیده شدن پوست جلوگیری می کند. اصلاح صورت و شیور 6160 فیلیپس به صورت بدون سیم است که می توان با یک ساعت شارژ ، به مدت 50 دقیقه از آن بدون سیم استفاده نمود؛ این دستگاه هم چنین دارای شارژ سریع 10 دقیقه ای برای 10 دقیقه استفاده می باشد.)اصلاح صورت فیلیپس دارای پایه ی شارژ تاشو و کیف محافظ مسافرتی جهت قرار دادن دستگاه در آن می باشد. ماشین اصلاح 6160 فیلیپس دارای 2 شانه ی بزرگ و کوچک برای پیرایش صورت است که یکی از شانه ها برای مرتب کردن ریش و دیگری مرتب کردن سبیل در حین اصلاح است. اصلاح صورت و شیور 6160 فیلیپس دارای 2 نشانگر مجزا هنگام کارکردن با خط زن و شیور می باشد. ماشین اصلاح صورت فیلیپس دارای قفل مسافرتی می باشد که امکان قفل نمودن دستگاه را با فشار دادن هر یک از دکمه ها به مدت 3 ثانیه فراهم می کند.

منبع:تهران كالا

al2e2
26-03-2013, 20:42
این ماشین اصلاح از هر دو سر قابل استفاده است؛ یک سر این دستگاه که برای اصلاح صورت طراحی شده است دارای دو تیغه با پهنای 15 و32 میلی متری می باشد. با سری اصلاح دوکاره و قابل چرخش این دستگاه می توانید با توجه به نیاز خود از سمت 32 میلی متری برای کوتاه کردن ریش و سبیل و از طرف 15 میلی متری برای خط گیری استفاده نمایید. تیغه ی بزرگ 32 میلی متری برای پیرایش سبیل و ریش است که دارای قابلیت12 درجه تنظیم متفاوت از0.5 میلی متر تا 10 میلی متر می باشد. در سر دیگر ماشین اصلاح 6160 فیلیپس دو شیور مجزا برای اصلاح صورت و گردن وجود دارد که با استفاده از آن ها می توان موهای صورت و گردن را به طور کامل شیو نمود.
اصلاح صورت و شیور فیلیپس 100 در صد ضد آب می باشد و می توان آن را زیر دوش آب استفاده نمود. این دستگاه دارای چراغ نشانگر شارژ باتری است که در آن رنگ آبی به معنای شارژ کامل و نارنجی چشمک زن به معنای آن است که 10 دقیقه از شارژ دستگاه باقی مانده است. اصلاح صورت فیلیپس دارای تیغه های خود تیز شونده است که با داشتن سری گرد از خراشیده شدن پوست جلوگیری می کند. اصلاح صورت و شیور 6160 فیلیپس به صورت بدون سیم است که می توان با یک ساعت شارژ ، به مدت 50 دقیقه از آن بدون سیم استفاده نمود؛ این دستگاه هم چنین دارای شارژ سریع 10 دقیقه ای برای 10 دقیقه استفاده می باشد.)اصلاح صورت فیلیپس دارای پایه ی شارژ تاشو و کیف محافظ مسافرتی جهت قرار دادن دستگاه در آن می باشد. ماشین اصلاح 6160 فیلیپس دارای 2 شانه ی بزرگ و کوچک برای پیرایش صورت است که یکی از شانه ها برای مرتب کردن ریش و دیگری مرتب کردن سبیل در حین اصلاح است. اصلاح صورت و شیور 6160 فیلیپس دارای 2 نشانگر مجزا هنگام کارکردن با خط زن و شیور می باشد. ماشین اصلاح صورت فیلیپس دارای قفل مسافرتی می باشد که امکان قفل نمودن دستگاه را با فشار دادن هر یک از دکمه ها به مدت 3 ثانیه فراهم می کند.

منبع:تهران كالا

ممنون،مشخصاتشو خونده بودم،میخواستم بدونم کسی استفاده کرده یا نه،قیمتش زیاده ولی خوشم اومده

havzhini
26-03-2013, 21:26
منم از این مدل qs6160 از همون اول که معرفی شد خیلی خوشم اومد
منتظر شدم وارد بشه که بخرم وارد کردن ولی با این قیمت واقعا مسخره

قیمتش توی امازون 80 دلاره ولی نمیدونم اینا با دلار چند تومنی حساب کردن شده 500تومن.

yesyes
30-03-2013, 12:52
ممنون از پاسخ همه دوستان.
حالا لطفا بگين بين اين دو مدل كدوم ارزش خريد بهتري دارن؟

پاناسونيك ES8093 به قيمت حدود 150 هزار تومن (ساخت ژاپن)
و
پاناسونيك ES4036 به قيمت حدود 100 هزار تومن (احتمالا ساخت چين)

ممنون از همه.

gholam23
30-03-2013, 17:41
سلام دوستان میخاستم نظرتونو درباره این دو مدل بدونم کدوم برای خرید بهتره

پاناسونیک es 4036
پاناسونیک es 4025

rasoulrasoul
30-03-2013, 22:40
یه سایت برای اینکه قیمت فیلیپس و پاناسونیک رو همیشه داشته باشین:

فیلیپس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پاناسونیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Lamanta
31-03-2013, 04:48
سلام دوستان
- من تا الان با ژیلت Fusion صورتم رو میزدم و الان دیگه نمیصرفه واقعا.......
- میخوام یه ماشین اصلاح بگیرم ولی نمیدونم چی بگیرم دقیقا چون تا الان نداشتم
- شما ماشین اصلاح رو پیشنهاد میدید واسه ی من یا ریش تراش رو ؟؟
- پوستمم حساسه.....
- ضمنا نظرتون راجع به پاناسونیک ER-GB50‎ چیه ؟

al2e2
03-04-2013, 19:15
منم از این مدل qs6160 از همون اول که معرفی شد خیلی خوشم اومدمنتظر شدم وارد بشه که بخرم وارد کردن ولی با این قیمت واقعا مسخرهقیمتش توی امازون 80 دلاره ولی نمیدونم اینا با دلار چند تومنی حساب کردن شده 500تومن.نمایندگی قشم زده بود 378

mohsen0000000000
04-04-2013, 21:57
سلام.میشه چن تا ریش تراش معرفی کنین که ریش سیبیل رو در حد 0 و 1- بزنه .یه بادی گروم خوب هم معرفی کنید.

havzhini
04-04-2013, 22:19
نمایندگی قشم زده بود 378

از فروشگاه یا سایت؟با گارانتی؟
اگه سایته لینکش رو میدید؟

Ezel
04-04-2013, 23:07

لینک گذاشتن برای فروشگاهها خلاف قوانینه ، این موارد رو از طریق پیام خصوصی دنبال فرمایید :n16:

yesyes
05-04-2013, 10:54

و

ممنون از همه.

اگه دوستان اطلاعات دارن،ممنون ميشم راهنمايي كنن.

hichkas_021
05-04-2013, 14:08
کسی قیمت این چند مدل ریش تراش رو داره با گارانتی؟

panasonic es la92
panasonic es la62
panasonic es lf51

schumi_268
05-04-2013, 16:19
کسی قیمت این چند مدل ریش تراش رو داره با گارانتی؟

panasonic es la92
panasonic es la62
panasonic es lf51

من lf51 رو هفته پيش قيمت گرفتم البته دوستم بود بهم ميداد 550تومن

al2e2
05-04-2013, 22:18

فروشگاه اصلی شکوفا قشم

havzhini
05-04-2013, 22:39
فروشگاه اصلی شکوفا قشم

جالبه که قیمت بقیه نمایندگیهای شکوفا خیلی بالاتره.
حالا کسی میدونه چرا؟

pathologist
07-04-2013, 18:59
بچه ها من میخوام برم کیش یه ریش تراش خوب میخوام از اونجا که هیچ اطلاعی ندارم چند تا سوال دارمک
1.ریش تراش با ماشین اصلاح فرق داره؟
2.براون بهتره یا فیلیپس؟
3.با اینا ریشمو بزنم آیا مثل تیغ فیوژن صورت رو صاف میکنن؟
خواهشا تا قیمت 160 تومان یه مدل پیشنهاد بدین.

بجه ها یه ریش تراش بین 250تا300 میخوام که :از ته ته بزنه.ترجیحا پاناسونیک یا براون

pathologist
07-04-2013, 19:07
بجه ها یه ریش تراش بین 250تا350 میخوام که :از ته ته بزنه.زیرگردن رو حسابی صاف کنه.ترجیحا پاناسونیک یا براون.تاحالا ژیلت مصرف میکردم.
مرسی

havzhini
07-04-2013, 19:16
بجه ها یه ریش تراش بین 250تا350 میخوام که :از ته ته بزنه.زیرگردن رو حسابی صاف کنه.ترجیحا پاناسونیک یا براون.تاحالا ژیلت مصرف میکردم.
مرسی

به نظرم lt20 پاناسونیک خوب باشه برا شما

pathologist
07-04-2013, 19:22
ازین 4 مدل کدوم مناسبتره؟
RT30
RT60
LT20

gholam23
07-04-2013, 21:45
دوستان کسی درباره ریش تراش های rexon چیزی میدونه؟ خوب هستن یا نه؟

schumi_268
08-04-2013, 13:40
دوستان کسی درباره ریش تراش های rexon چیزی میدونه؟ خوب هستن یا نه؟

بنظر من ريش تراشهاي فويلي مثل براون يا پاناسونيك بهتر از ريش تراشهايي هستند با تيغهاي دايره اي

kiuna
08-04-2013, 15:34
من دنبال یه ریش تراش هستم که موهای نواحی زیر چانه رو خوب اصلاح کنه قبلا براون اکتیویتور داشتم راضی نبودم
بین پاناسونیک و فیلیپس کدوم بهتره ؟
می خوام که قابل شستشو باشه و با کف هم اصلاح انجام بده

gholam23
08-04-2013, 17:15
بنظر من ريش تراشهاي فويلي مثل براون يا پاناسونيك بهتر از ريش تراشهايي هستند با تيغهاي دايره اي

rexon هم یه مدل فویلی سه تیغه داره که ساخت چینه با قیمت 70 تومن ارزش خریدداره؟

pathologist
08-04-2013, 19:13
سلام دوستان با 350 کدوم مدل پاناسونیک مناسبه؟

yesyes
08-04-2013, 22:12

و

ممنون از همه.

همچنان نيازمند كمك!

boeing_747
09-04-2013, 01:12
لطفا چند مدل ریش تراش بسیار خوب که بهتر از پاناسونیک 5 تیغه باشه رو معرفی کنید
مدلی که الان دارم 1.100 قیمتشه
از این مدل بهتر معرفی کنید
واسه پوست حساس

schumi_268
09-04-2013, 11:59
لطفا چند مدل ریش تراش بسیار خوب که بهتر از پاناسونیک 5 تیغه باشه رو معرفی کنید
مدلی که الان دارم 1.100 قیمتشه
از این مدل بهتر معرفی کنید
واسه پوست حساس

ريش تراش سراغ دارم پاناسونيك 5 تيغه هست ولي بهتر از ريش تراشهاييه كه داخل ايرانه.قيمتش حدود 2تومنه خواستيد من ميتونم براتون بيارم

pmforlife
09-04-2013, 21:07
تو سایت چاره مدل های پاناسونیک رو دیدم...
lv81 ... 1.145.000
lv61 ... 1.018.000
lf51 ... 598.000
lt50 ... 475.000
lt20 ... 424.000
ga20 ... 373.000
اولی و دومی 5 تیغه، سومی 4 ، بعدیا 3 تیغه

مسلما هرچی بیشتر مایه بزاری جنس بهتری میخری! ولی من یه میلیون یا حتی 600 تومن هم زیاده برام!
ازین سه تای آخری چقده فرقشون باهم؟
اونقدری هست که اگه 370 تومنیش رو بگیرم بعدا پشیمون بشم که چرا 100 بیشتر نزاشتم و 470ایش رو نگرفتم؟
(مشخصات هرسه تاش که نوشته بود 13000 موتورشه، و اصلاح تر و خشک هم داره)

havzhini
09-04-2013, 22:11
تو سایت چاره مدل های پاناسونیک رو دیدم...
lv81 ... 1.145.000
lv61 ... 1.018.000
lf51 ... 598.000
lt50 ... 475.000
lt20 ... 424.000
ga20 ... 373.000
اولی و دومی 5 تیغه، سومی 4 ، بعدیا 3 تیغه

مسلما هرچی بیشتر مایه بزاری جنس بهتری میخری! ولی من یه میلیون یا حتی 600 تومن هم زیاده برام!
ازین سه تای آخری چقده فرقشون باهم؟
اونقدری هست که اگه 370 تومنیش رو بگیرم بعدا پشیمون بشم که چرا 100 بیشتر نزاشتم و 470ایش رو نگرفتم؟
(مشخصات هرسه تاش که نوشته بود 13000 موتورشه، و اصلاح تر و خشک هم داره)

مدل ga20 رو نمیدونم دقیقا چیه
ولی lt20 و lt50 دقیقا یه مدل هستن و فقط مدل lt50 یه پایه اضافه داره
به نظرم lt20 توی سه تیغه ها و lf51 که 4تیغه هست از همه بهتر هستن

majid_306
11-04-2013, 19:25
با سلام، چند وقت پیش برای دامادمون فیلیپس 1260 گرفتم که خیلی ازش راضیه. میخواستم برای خودم هم 1280 بگیرم که یهویی یه PT870 بهم کادو دادند. به نظرتون چطور ریش تراشیه؟ آیا ازش استفاده کنم و یا ببرم با یک مدل بهنر عوضش کنم؟ راستی منظور از جت کلین که در بعضی مدلها وجود داره چیه؟ پیشاپیش ممنون

Ahmad-Ra
11-04-2013, 22:29
سلام دوستان عزیز و گرامی.
میخوام یک دستگاه خوب و حرفه ای اصلاح موی سر بگیرم. مدل های مختلف رمینگتون و پاناسونیک و فیلیپس رو دیدم.
مدل هایی که تا الان دیدم بین رنج قیمت 70 تومن تا 250 تومنه. خودم مد نظرم همین 200 تومن تهشه اگر 150 یا 160 باشه بهتر.

این مدل ها بهم پیشنهاد شده :

Remington HC363C
Remington 5030
Remington HC 5330 , 5750 , 5550
Panasonic ER GB50
Panasonic ER-GB30
Panasonic ER GY10
Philips QC5090
Philips QC5345
Philips QC5120

البته یه سری از اینها رو قیمت ندارم. ممنون میشم کمک کنید. معیار کم بودن صدا. دقیق کوتاه کردن. مناسب بودن مقدار میلیمتر شونه به خاطر اینکه من خیلی موهام رو کوتاه نمیکنم و متوسط نگه میدارم.
مرسی از دوستان.

schumi_268
12-04-2013, 11:51
با سلام، چند وقت پیش برای دامادمون فیلیپس 1260 گرفتم که خیلی ازش راضیه. میخواستم برای خودم هم 1280 بگیرم که یهویی یه PT870 بهم کادو دادند. به نظرتون چطور ریش تراشیه؟ آیا ازش استفاده کنم و یا ببرم با یک مدل بهنر عوضش کنم؟ راستی منظور از جت کلین که در بعضی مدلها وجود داره چیه؟ پیشاپیش ممنون

من جاي شما باشم عوضش ميكنم يه مدل خيلي بهتر ميخرم چون از اين مدلهاي فيليپس 3تا داشتم ميگم

samalghan
12-04-2013, 14:02
سلام--دوستان من یک ریشتراش براون اصل آلمان سری5000(5770)را 4سال پیش از مشهد به قیمت100000تومان خریدم و هنوز استفاده نکردم و نوهست(چون یک ریشتراش داشتم)ولی ریشتراش قدیمی خراب شد...میخواستم بدونم آیا براون سری5000قدیمی که دارم خوب هست و یا بفروشم و از سری5000جدید بخرم..کارائی5000های 4سال پیش چطوریه...راستش چون اصل آلمان هست زورم میاد بفروشم ولی از طرفی اگه استفاده کنم درصورت خرابی یدکش پیدا میشه یانه؟قیمت5770قدیمی نو چند تومان هست تا بتونم بفروشم ضررنکنم

majid_306
12-04-2013, 19:06
من جاي شما باشم عوضش ميكنم يه مدل خيلي بهتر ميخرم چون از اين مدلهاي فيليپس 3تا داشتم ميگم
راستش تا حالا با ریش تراش اصلاح نکردم، بخاطر همین تو انتخاب موندم. PT870 رو 530 و شرطی گرفتند که اگر خوشم نیومد عوضش کنم، مثل اینکه قیمتش هم بالا حساب کرده!
برای دامادمون که 1260 گرفته بودم خیلی ازش راضی بود. بعضی از دوستان هم پاناسونیک رو بهتر از فیلیپس می دونند. ممنون میشم در انتخاب کمکم کنید.
ممنون

schumi_268
12-04-2013, 20:17
راستش تا حالا با ریش تراش اصلاح نکردم، بخاطر همین تو انتخاب موندم. PT870 رو 530 و شرطی گرفتند که اگر خوشم نیومد عوضش کنم، مثل اینکه قیمتش هم بالا حساب کرده!
برای دامادمون که 1260 گرفته بودم خیلی ازش راضی بود. بعضی از دوستان هم پاناسونیک رو بهتر از فیلیپس می دونند. ممنون میشم در انتخاب کمکم کنید.
ممنون

من از اين مدلا داشتم به هيچ درد نميخورن ميتونين ازش استفاده كنيد تا متوجه بشيد من چي ميگم زير گلو رو درست نميزنه و خيلي اديت ميكنه
يكي از دوستان من 1280 داره كه از 1260 بالاتره خودش قصد فروشش داره و ميخواد يه پاناسونيك بخره نظر منو بخوايد فيليپس بدرد نميخوره

majid_306
13-04-2013, 20:09
من از اين مدلا داشتم به هيچ درد نميخورن ميتونين ازش استفاده كنيد تا متوجه بشيد من چي ميگم زير گلو رو درست نميزنه و خيلي اديت ميكنه
يكي از دوستان من 1280 داره كه از 1260 بالاتره خودش قصد فروشش داره و ميخواد يه پاناسونيك بخره نظر منو بخوايد فيليپس بدرد نميخوره
ممنون از راهنمایی شما مدلی که برای دامادمون خریده بودم 1160 بود نه 1260 که اشتباه نوشته بودم. اتفاقا قصد داشتم 1280 یا 1285 بگیرم.
منتظر راهنمایی های بیشتر دوستان هستم.

با تشکر

schumi_268
13-04-2013, 20:13
ممنون از راهنمایی شما مدلی که برای دامادمون خریده بودم 1160 بود نه 1260 که اشتباه نوشته بودم. اتفاقا قصد داشتم 1280 یا 1285 بگیرم.
منتظر راهنمایی های بیشتر دوستان هستم.

با تشکر

شما چقد ميخوايد هزينه كنيد؟

hojjat2005
13-04-2013, 23:32
در حد 500 تومن چی خوب هست می خوام صاف صاف کنه تا حالا از ژیلت فیوژن پاور استفاده می کردم

schumi_268
14-04-2013, 02:09
در حد 500 تومن چی خوب هست می خوام صاف صاف کنه تا حالا از ژیلت فیوژن پاور استفاده می کردم

من تو اين رنج قيمت پاناسونيك lf51 رو پيشنهاد ميدم البته حدود 50تومن بالاتره ولي ارزش خريدن داره

rokefar
14-04-2013, 08:58
سلام
از دوستان و صاحب نظران کسی با ریش تراشای پرنسلی کار کرده؟ کیفیتشون در چه حده؟ در مورد اتو مو و سشوار که من خودم دیدم کیفیت کاراش خیلی عالیه اما داستان ریش تراش یه چیز دیگس. کسی در مورد کیفیت کارای پرنسلی نسبت به قیمتشون اطلاع داره؟

مورد دوم ممنون میشم دوستان یه مورد ریش تراش خوب تا 200 تومن (ترجیحا فویلی) و یه مورد بادی گروم تا 150 تومن معرفی کنند
با تشکر
موفق باشید:n16:

Khan gholi
14-04-2013, 10:38
اقا با توجه به اینکه برون و پاناسونیک اصل گیر نمیاد و همشون تحت لیسانس و تولید چین هستند انتخاب کدومشون بهتره؟
بودجه 200 تا 350.زیاد وسائل جانبی برام مهم نیست فقط موتور و موندگاریش مهمه برام

schumi_268
14-04-2013, 12:37
اقا با توجه به اینکه برون و پاناسونیک اصل گیر نمیاد و همشون تحت لیسانس و تولید چین هستند انتخاب کدومشون بهتره؟
بودجه 200 تا 350.زیاد وسائل جانبی برام مهم نیست فقط موتور و موندگاریش مهمه برام

كي ميگه براون و پاناسونيك اصل گير نمياد؟

rokefar
14-04-2013, 14:02
سلام
از دوستان و صاحب نظران کسی با ریش تراشای پرنسلی کار کرده؟ کیفیتشون در چه حده؟ در مورد اتو مو و سشوار که من خودم دیدم کیفیت کاراش خیلی عالیه اما داستان ریش تراش یه چیز دیگس. کسی در مورد کیفیت کارای پرنسلی نسبت به قیمتشون اطلاع داره؟

مورد دوم ممنون میشم دوستان یه مورد ریش تراش خوب تا 200 تومن (ترجیحا فویلی) و یه مورد بادی گروم تا 150 تومن معرفی کنند
با تشکر
موفق باشید:n16:

ممنون میشم راهنماییم کنید، فوریه!!! :n01:

majid_306
14-04-2013, 14:59
شما چقد ميخوايد هزينه كنيد؟

سقف هزینه زیاد مهم نیست. فقط میخوام بعد از خرید پشیمون نشم. چیزی باشه با کیفیت و کارا.

Ahmad-Ra
14-04-2013, 22:46
سلام دوستان عزیز و گرامی.
میخوام یک دستگاه خوب و حرفه ای اصلاح موی سر بگیرم. مدل های مختلف رمینگتون و پاناسونیک و فیلیپس رو دیدم.
مدل هایی که تا الان دیدم بین رنج قیمت 70 تومن تا 250 تومنه. خودم مد نظرم همین 200 تومن تهشه اگر 150 یا 160 باشه بهتر.

این مدل ها بهم پیشنهاد شده :

Remington HC363C
Remington 5030
Remington HC 5330 , 5750 , 5550
Panasonic ER GB50
Panasonic ER-GB30
Panasonic ER GY10
Philips QC5090
Philips QC5345
Philips QC5120

البته یه سری از اینها رو قیمت ندارم. ممنون میشم کمک کنید. معیار کم بودن صدا. دقیق کوتاه کردن. مناسب بودن مقدار میلیمتر شونه به خاطر اینکه من خیلی موهام رو کوتاه نمیکنم و متوسط نگه میدارم.
مرسی از دوستان.

بچه ها کسی کمکی نمیکنه ؟ من فردا میخوام بخرم ! خواهشا شما هم هم فکری کنید من انتخابم بهتر بشه

schumi_268
14-04-2013, 23:47
سقف هزینه زیاد مهم نیست. فقط میخوام بعد از خرید پشیمون نشم. چیزی باشه با کیفیت و کارا.

اگه هزينه مهم نيست پاناسونيك es-lv81

majid_306
15-04-2013, 12:34
اگه هزينه مهم نيست پاناسونيك es-lv81

81 آخرین مدل پاناسونیک هست. تفاوتش با مدل 61 چیه؟ مگه نه اینکه سری مخصوص کوتاه کردن موی سر داره؟ آیا از لحاظ کیفیت اصلاح با همدیگه متفاوتند؟ چون مشخصات فنی شون شبیه هم هست.

یک سئوال دیگه مدل 51 که 4 تیغه هست و خیلی تعریفش رو تو این شنیدم با 61 که 5 تیغه هست از لحاظ کیفیت اصلاح تفاوت محسوسی دارند؟
سئوال آخر: کیفیت اصلاح با این ریش تراش ها در مقایسه با ژیلت در چه حدی هست؟

پیشاپیش ممنون

schumi_268
15-04-2013, 22:04
81 آخرین مدل پاناسونیک هست. تفاوتش با مدل 61 چیه؟ مگه نه اینکه سری مخصوص کوتاه کردن موی سر داره؟ آیا از لحاظ کیفیت اصلاح با همدیگه متفاوتند؟ چون مشخصات فنی شون شبیه هم هست.

یک سئوال دیگه مدل 51 که 4 تیغه هست و خیلی تعریفش رو تو این شنیدم با 61 که 5 تیغه هست از لحاظ کیفیت اصلاح تفاوت محسوسی دارند؟
سئوال آخر: کیفیت اصلاح با این ریش تراش ها در مقایسه با ژیلت در چه حدی هست؟

پیشاپیش ممنون

تنها فرق بين مدل 81 با 61 پايه شستشو هست 81 داره 61 نداره
من 93 داشتم كه 4 تيغه هستش الان هم 81 دارم بنظر من تفاوت آنچناني ندارن.
سوال آخر رو با توجه به اصلاح صورت خودم جواب ميدم.از روزي كه صورتم رو با تيغ فيوژن اصلاح ميكردم تا بار ديگه حداقل بايد 4-5روز طول ميكشيد تا بتونم صورتم رو اصلاح كنم بين اين فواصل تيغ زير گلو رو خيلي خيلي اذيت ميكرد حتي با چند مدل ريش تراش فيليپس هم همين مشكل رو داشتم ولي از وقتي كه پاناسونيك گرفتم ميتونم هر روز اصلاح كنم البته من يه روز در ميون اينكارو انجام ميدم و خوشبختانه زير گلو رو براحتي آب خوردن ميزنه بدون اينكه قرمز بشه يا اذيت كنه پس 100% تيغ با اين مدل ريش تراشها فرق داره و از نظر كيفيت اصلاح هم بايد بگم كه در يك سطح هستند

hojjat2005
16-04-2013, 14:55
من تو اين رنج قيمت پاناسونيك lf51 رو پيشنهاد ميدم البته حدود 50تومن بالاتره ولي ارزش خريدن داره

در حد تیغ فیوژن عمل می کنه ؟ چه فرقی با مدل های بالاتر داره ؟ و اینکه زیر دوش میشه استفاده کرد /؟

schumi_268
16-04-2013, 15:00
در حد تیغ فیوژن عمل می کنه ؟ چه فرقی با مدل های بالاتر داره ؟ و اینکه زیر دوش میشه استفاده کرد /؟
اگه بگم مثل چپ تراش تيغ عمل ميكنه دروغ گفتم ولي خيلي خوب اصلاح ميكنه.منظورتون كدوم مدلهاس؟بله زير دوش هم ميشه استفاده كرد

yesyes
16-04-2013, 23:40
درود:
دوستان نظرتون درباره اين مدل چيه؟

ممنون.

hojjat2005
18-04-2013, 17:26
اگه بگم مثل چپ تراش تيغ عمل ميكنه دروغ گفتم ولي خيلي خوب اصلاح ميكنه.منظورتون كدوم مدلهاس؟بله زير دوش هم ميشه استفاده كرد

منظورم مدل پنج تیغه جدید لمدش پاناسونیک

ba maram
18-04-2013, 19:13
سلام
واسه ته ریش زدن تا 200 تومان کدوم مدلارو پیشنهاد می کنید ؟
یه چیز عمری و خوب م کاردرست می خوام
ممنون

schumi_268
18-04-2013, 22:09
منظورم مدل پنج تیغه جدید لمدش پاناسونیک

منم هر دومدلشو گفتم

majid_306
20-04-2013, 09:32
تنها فرق بين مدل 81 با 61 پايه شستشو هست 81 داره 61 نداره
من 93 داشتم كه 4 تيغه هستش الان هم 81 دارم بنظر من تفاوت آنچناني ندارن.
سوال آخر رو با توجه به اصلاح صورت خودم جواب ميدم.از روزي كه صورتم رو با تيغ فيوژن اصلاح ميكردم تا بار ديگه حداقل بايد 4-5روز طول ميكشيد تا بتونم صورتم رو اصلاح كنم بين اين فواصل تيغ زير گلو رو خيلي خيلي اذيت ميكرد حتي با چند مدل ريش تراش فيليپس هم همين مشكل رو داشتم ولي از وقتي كه پاناسونيك گرفتم ميتونم هر روز اصلاح كنم البته من يه روز در ميون اينكارو انجام ميدم و خوشبختانه زير گلو رو براحتي آب خوردن ميزنه بدون اينكه قرمز بشه يا اذيت كنه پس 100% تيغ با اين مدل ريش تراشها فرق داره و از نظر كيفيت اصلاح هم بايد بگم كه در يك سطح هستند

ممنون از راهنمایی شما، چند روزی مسافرت بودم بخاطر همین با تاخیر جوابتون رو میخونم.
پس به نظر شما پاناسونیک بهتر از فیلیپس هست و من از مدلهای پاناسونیک انتخاب کنم.
می فرمایید کیفیت اصلاح 4 تیغه با 5 تیغه مشهود نیست. آیا ارزش هزینه کردن دو برابر برای خرید 81 بجای 51 وجود داره؟
پایه شستسو کارش چیه؟ به چه دردی میخوره؟

باز هم ممنون

mohsen284
22-04-2013, 19:56
سلام
واسه ته ریش زدن تا 200 تومان کدوم مدلارو پیشنهاد می کنید ؟
یه چیز عمری و خوب م کاردرست می خوام
ممنون
سلام
منم مدتیه دنبال همچین چیزی میگردم
نهایتا رمینگتون 4110 رو انتخاب کردم ، تا هفته آینده میگیرمش .....
قیمتش هم بین 180 تا 220

alichelsa
23-04-2013, 20:22
دوستان لطفا راهنمایی کنید
من دیگه نمیخوام صورتم رو با تیغ بزنم ماشین ریش تراشی معرفی کنید که راحت بتونم صورتم رو بزنم و به قول معروف سه تیغ بزنم
نظرتون درباره این دو مدل چی هست qs6140 &qs6160

Silent TR
25-04-2013, 13:12
دوستان من یدونه از این ریش تراش چینی ها داشتم که سریش کوچیک بود و راحت میتونستم باهاش خط ریشم رو تنظیم کنم و ریش هامو کوتاه کنم و چون من سیبیل هام موهاش نازکه با موزر نمیتونم بزنم ولی با این ریش تراش چینیه راحت میزد ! خلاصه اینکه این ریش تراشه خیلی سریع خراب شد !یه خوبیه دیگه ایی هم که داشت این بود که یه اندازه کمی از ریش رو میذاشت بمونه که خیلی به صورتم میومد حالا الان میخواهم یک ریش تراشی بگیرم که مثل همین ریش و سیبیل رو کوتاه کنه و بتونم راحت باهاش سیبیل هارو هم بزنم و خط ریش رو هم تنظیم کنم خلاصه دنبال یه جنس خوب میگردم که به درد من که مو های صورتم اونطور ضخیم نیست بخوره گاهی اوقات هم مو های بدنم رو باهاش میزنم D:

فروشنده این دو مدل رو معرفی کرد که قیمتی حول 250 280 داشتن : براون 330 و پاناسونیک 6016 از طرفی نمیدونم این دو مدل به درد کا من میخوره یا نه ! ولی فروشنده میگفت پاناسونیکه بهتره چون تیغش نقره است و مالزیه و کاربردی تره ! ولی براونه آلمانیه و تیغش استیله به نظرتون کدوم بهتره ؟ یا اگه خودتون مدل بهتری رو سراغ دارید که تو همین رنج قیمتیه لطفا بهم بگید (من تهرن هستم)

majid_306
26-04-2013, 14:35
ممنون از راهنمایی شما، چند روزی مسافرت بودم بخاطر همین با تاخیر جوابتون رو میخونم.
پس به نظر شما پاناسونیک بهتر از فیلیپس هست و من از مدلهای پاناسونیک انتخاب کنم.
می فرمایید کیفیت اصلاح 4 تیغه با 5 تیغه مشهود نیست. آیا ارزش هزینه کردن دو برابر برای خرید 81 بجای 51 وجود داره؟
پایه شستسو کارش چیه؟ به چه دردی میخوره؟

باز هم ممنون
دوستان راهنمایی بیشتری نمی کنند؟!

SA.JJ.AD
28-04-2013, 00:59
دوستان ریش تراشی ترجیحا با قیمت پایین سراغ ندارید که ته ریش رو بزاره بدون اعصاب خوردی و درد سر ؟! :n02:
+
یک عدد فیلیپس ( ازین 3 تیغه ها :دی ) ( مدلش الان یادم نیست ) خریداری کردیم چند ماه پیش نزدیک 380 تومن :n29:... اما از اونجایی که مثه تیغ عمل میکنه ( البته با درد سر بیشتر و اعصاب خوردی):n27: اصلا ازش استفاده نمیکنم مگر جشنی مهمونی چیزی :n15::n21:
+
برا همون خیلی خیلی دنبال یه ریش تراش ترجیحا ارزون قیمت میگردم که ته ریشو بزاره و به قول دوستان عمری باشه :n01:
+
ممنون میشم راهنمایی کنید ...:n16:

banii
28-04-2013, 01:43
دوستان ریش تراشی ترجیحا با قیمت پایین سراغ ندارید که ته ریش رو بزاره بدون اعصاب خوردی و درد سر ؟! :n02:
+
یک عدد فیلیپس ( ازین 3 تیغه ها :دی ) ( مدلش الان یادم نیست ) خریداری کردیم چند ماه پیش نزدیک 380 تومن :n29:... اما از اونجایی که مثه تیغ عمل میکنه ( البته با درد سر بیشتر و اعصاب خوردی):n27: اصلا ازش استفاده نمیکنم مگر جشنی مهمونی چیزی :n15::n21:
+
برا همون خیلی خیلی دنبال یه ریش تراش ترجیحا ارزون قیمت میگردم که ته ریشو بزاره و به قول دوستان عمری باشه :n01:
+
ممنون میشم راهنمایی کنید ...:n16:

SA.JJ.AD
28-04-2013, 13:32
احساس میکنم میدون تره بار:D

:33::31:

:n19:
عجب عکس خوش دستی :39:
ممنون عزیز ... اما غیر این موزرها چیزی سراغ ندارید برا ته ریش:n02:اخه این اصلش سخت گیر میاد ظاهرا :n27:فروشگاه اینترنتی سراغ دارید که اصلشو داره خیلی ممنون میشم ادرسشو تو پروفایلم بزارید :n16:

775e
28-04-2013, 13:50

:n19::39:

ممنون عزیز ... اما غیر این موزرها چیزی سراغ ندارید برا ته ریش:n02:اخه این اصلش سخت گیر میاد ظاهرا :n27:فروشگاه اینترنتی سراغ دارید که اصلشو داره خیلی ممنون میشم ادرسشو تو پروفایلم بزارید :n16:

اصل این مدل موزر دیگه تولید نمیشه و همه بدل هستن.
اما شما میتونی با استفاده از همون بدل کارتو راه بندازی
اگر هم کسی گفت که اصلش رو داره ماله 18 یا 20 ساله پیش باید باشه . چون خیلیه اصلش دیگه تولید نیمشه.

banii
28-04-2013, 21:27

:n19::39:

شما ساکن کدوم شهر هستی ؟ (جهت راهنمایی برای خرید موزر اصل آلمان )

majid_sd2009
28-04-2013, 21:49
سلام من یه ریش تراش گرفتم که به نصبت قیمتش خیلی خوبه.لرزش خیلی کمی هم داره! شبیه همون المانی هاست، المانی ها رو میگن دیگه اصلش نیست! و جایی که من خریدم گفت چینیشو دارم ولی چون جنس خیلی مزخرفی هست نمیارم برات.
از برند PRINCELY هست که با قیمت 64 خریدم.(روش زده بود 85! و خودم کندمش! بعد گفت بارکدشو میزنم و با بارکد خوان که زد شد 64!) اسمش هم KING CLIPPER هست و شارژی هم نیست.
مدلهای شارژی زیاد داشت که توی این قیمت ها خیلی مزخرف بودن. یعنی ریش تراشش مثل همونی که سه تیغ ها هم دارن و برای خط گرفتن استفاده میشه!خیلی مزخرف بودن وکارایی نداشتن! فقط یه مدل شارژی بود که کیفیت بالای داشت. و اون هم 350 بود. البته هیچکدومشون با برق مستقیم کار نمیکردن!!

اگه ارزون قیمت میخوای زیاد دنبال شارژی بودن و چند کاره بودن نرو! چون کیفیت لازم رو ندارن!

SA.JJ.AD
29-04-2013, 00:11
شما ساکن کدوم شهر هستی ؟ (جهت راهنمایی برای خرید موزر اصل آلمان )

حالا اصل هم نشد ... نشد ... مثه اینکه یه سری غیر اصلی هاشم به گفته یکی از دوستان که تو چند پست قبل تر گفتن کار راه انداز خوب و عمریه .. بنده گیلان هستم - رشت ... مرسی :n01:

سلام من یه ریش تراش گرفتم که به نصبت قیمتش خیلی خوبه.لرزش خیلی کمی هم داره! شبیه همون المانی هاست، المانی ها رو میگن دیگه اصلش نیست! و جایی که من خریدم گفت چینیشو دارم ولی چون جنس خیلی مزخرفی هست نمیارم برات.
از برند PRINCELY هست که با قیمت 64 خریدم.(روش زده بود 85! و خودم کندمش! بعد گفت بارکدشو میزنم و با بارکد خوان که زد شد 64!) اسمش هم KING CLIPPER هست و شارژی هم نیست.
مدلهای شارژی زیاد داشت که توی این قیمت ها خیلی مزخرف بودن. یعنی ریش تراشش مثل همونی که سه تیغ ها هم دارن و برای خط گرفتن استفاده میشه!خیلی مزخرف بودن وکارایی نداشتن! فقط یه مدل شارژی بود که کیفیت بالای داشت. و اون هم 350 بود. البته هیچکدومشون با برق مستقیم کار نمیکردن!!

اگه ارزون قیمت میخوای زیاد دنبال شارژی بودن و چند کاره بودن نرو! چون کیفیت لازم رو ندارن!

نه شارژی اینا زیادم مهم نیست ( البته باتری قلمی خور هم نباشه فقط :n09::n02: ) چرا که برا اصلاح کامل همونطور که تو چند پست قبل تر گفتم ... یه فیلیپس سه تیغه گرفتیم چند ماه پیش گرفتیم اما اصلا ازش بشخصه استفاده نمیکنم به همون دلیل ذکر شده یعنی عملکرد مشابه تیغ اونم با کلی دردسر و وقت تلف کردنش :n21: ...

LORD0098
30-04-2013, 11:16
سلام دوستان
من این ریش تراش براون مدل 3770 سال 83 خریده ام قسمت توریش خراب شده ولی تیغه اش مشکلی نداره ، کجای تهران می تونم پیدا کنم.
البته می دونم طرفهای توپخونه (امام خمینی) این جور چیزها رو می فروشن . ولی نمی دونم لوازمو یدکی رو می تونم پیدا کنم یا نه .

Silent TR
01-05-2013, 22:52
دوستان من یک ریش تراش براون سری 3 خریدم
از این شارژی ها ولی پایه نداره و همیشه بعد از استفاده باید بزارمش تو جعبش !
پایه ایی بیرون نمیفروشن که برم بگیرم که بزارمش روی پایه ؟ حالا پایه اش اگه شارژش هم نمیکرد اشکال نداره فقط یه پایه ایی باشه که بشه ریش تراشو گذاشت روش

22arash
02-05-2013, 20:18
سلام دوستان
من این ریش تراش براون مدل 3770 سال 83 خریده ام قسمت توریش خراب شده ولی تیغه اش مشکلی نداره ، کجای تهران می تونم پیدا کنم.
البته می دونم طرفهای توپخونه (امام خمینی) این جور چیزها رو می فروشن . ولی نمی دونم لوازمو یدکی رو می تونم پیدا کنم یا نه .

سلام
یه فروشگاه هست به نام نگین که مشخصات رو میتونی از سایت میهن مارکت قسمت آرایشی و بهداشتی پیدا کنی ، قبل از عید فویل ریشتراش 360 کمپلت رو از همون فروشگاه خریدم شاید مال شما رو هم داشته باشه یا حداقل بتونه راهنمایی کنه از کجا بخری ، متاسفانه تحریم باعث شده لوازم براون به سختی و با قیمت گرون گیر بیاد .

LORD0098
02-05-2013, 20:32
سلام
یه فروشگاه هست به نام نگین که مشخصات رو میتونی از سایت میهن مارکت قسمت آرایشی و بهداشتی پیدا کنی ، قبل از عید فویل ریشتراش 360 کمپلت رو از همون فروشگاه خریدم شاید مال شما رو هم داشته باشه یا حداقل بتونه راهنمایی کنه از کجا بخری ، متاسفانه تحریم باعث شده لوازم براون به سختی و با قیمت گرون گیر بیاد .

سلام
ممنون از راهنماییت
من تهران نیستم ، فروشگاهی که شما گفتین شماره تلفنشو پیدا کردم زنگ بزنم ببینم چی میگه .

atlas-m
03-05-2013, 11:43
سلام.
حدود 200 تا 230 هزار تومان میخواهم هزینه کنم و یه ریش تراش بگیرم. ریش تراشی که ترجیهاً برای بدن هم قابل استفاده باشه (مردونه).
ضد آب بودن خیلی مهم نیست ولی اگه باشه چه بهتر. میخوام کیفیتش مناسب باشه.
ترجیها هم با باتری کار کنه و هم مستقیم به برق وصل بشه.
مارک یا برندش خیلی برام مهم نیست.
ساکن همدانم. مشکلی تو خرید اینترنتی ندارم. البته اگه فروشگاه مطمئن باشه!

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

یه مدل پاناسونیک، ساخت ژاپن با قیمت 217 هزار تومان تو چاره هست. 0.5 میلیمتر میزنه تا 15 میلیمتر. چطوره؟

M-R-G
03-05-2013, 19:45
سلام من می خوام یه رییشتراش خو برای پوست مرطوب بین برند های فیلیپس یا پاناسوینک بیین قیمت های 300 تا 400 بخرم
هرکی مدل خوبی از هر کدوم رو آشنایی داره بگه

atlas-m
04-05-2013, 15:43
سلام.
چرا کسی راهنمایی نمیکنه؟

yesyes
04-05-2013, 22:23
سلام:
براون 5710 خوبه يا نه؟
قديميه؟

kiuna
05-05-2013, 09:26
دوستان من یه ریش تراش می خوام که تریم کنه یعنی شیو نمی خوام انجام بدم
همین که ته ریش بزاره کیفیت خوب می خوام که مو رو از ریشه نکنه ترجیحا پاناسونیک
چی پیشنهاد می کنید ؟

fire..
10-05-2013, 15:10
سلام به همگی.
من خیلی وقته دنبال ریش تراش خوب هستم،یه مدت پیش یعنی 2 سال پیش خواستم براون بگیرم،ولی پشیموون شدم،الانم خواهرزادم یه فیلیپس 1050 داره،با اونم که میزنم زیر گلوم جوش میزنه..من کلا از اون آدمایی هستم که از مچ تری فیوژن استفاده میکنم و اگه امروز بزنم تا 4 روز نمیتونم بزنم مخصوصا زیر گلوم رو ولی حالا میخوام یه چیزی بگیرم که بتونم هر روز بزنم،با تحقیقی که کردم میخوام پاناسونیک بگیرم..نظر شما چیه؟
بعد چیز دیگه اینکه هین پاناسونیک جدیده ES-SL41 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) چطوره؟
تا 300 تومن چی بگیرم؟ES RT30 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو بگیرم؟
اگه بخوام پول بیشتر بدم تا 500 چی رو پیشنهاد میکنید؟ES LF51 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])؟
حالا بین RT30 با LF51 فرقی هست؟
من کلا آدم حساسی ام و باید یک دونه مو نباشه و دست میکشم صدا نده..
SL41 چیز مالی هست اصلا؟
لطفا راهنماییم کنید

atlas-m
10-05-2013, 22:20
سلام.
حدود 200 تا 230 هزار تومان میخواهم هزینه کنم و یه ریش تراش بگیرم. ریش تراشی که ترجیهاً برای بدن هم قابل استفاده باشه (مردونه).
ضد آب بودن خیلی مهم نیست ولی اگه باشه چه بهتر. میخوام کیفیتش مناسب باشه.
ترجیها هم با باتری کار کنه و هم مستقیم به برق وصل بشه.
مارک یا برندش خیلی برام مهم نیست.
ساکن همدانم. مشکلی تو خرید اینترنتی ندارم. البته اگه فروشگاه مطمئن باشه!

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

یه مدل پاناسونیک، ساخت ژاپن با قیمت 217 هزار تومان تو چاره هست. 0.5 میلیمتر میزنه تا 15 میلیمتر. چطوره؟

اینقده بی لطفی کردین که آخرش رفتم خریدم!!!
دیروز رفتم ریمنگتون خرید که شد 150 هزار تومان!
اصلا ازش خوشم نیوم. ای کاش همون موز قهوه ای قدیمی رو میخوریدم! 65 تومان میداد!!!
این رمینگتون تبلیغش زیاد بود، ضمنا گول حرفای فروشنده را هم خوردم.
اصلا ریش تراش شارژی به کارم نمیاد! تو دفترچش نوشته 16 ساعت طول میکشه شارژ بشه. دانه های شونش از هم فاصله دارن و وقتی میخوام ریشمو بزنم (ریشمو کمی بلند میزنم) راه راه میشه!!!
هرجا رفتم توی این شهر لعنتی پاناسونیکی که میخواستم نبود... . (شهرستان هم مکافاتایی داره ها....)

fire..
11-05-2013, 09:37
سلام به همگی.
من خیلی وقته دنبال ریش تراش خوب هستم،یه مدت پیش یعنی 2 سال پیش خواستم براون بگیرم،ولی پشیموون شدم،الانم خواهرزادم یه فیلیپس 1050 داره،با اونم که میزنم زیر گلوم جوش میزنه..من کلا از اون آدمایی هستم که از مچ تری فیوژن استفاده میکنم و اگه امروز بزنم تا 4 روز نمیتونم بزنم مخصوصا زیر گلوم رو ولی حالا میخوام یه چیزی بگیرم که بتونم هر روز بزنم،با تحقیقی که کردم میخوام پاناسونیک بگیرم..نظر شما چیه؟
بعد چیز دیگه اینکه هین پاناسونیک جدیده ES-SL41 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) چطوره؟
تا 300 تومن چی بگیرم؟ES RT30 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو بگیرم؟
اگه بخوام پول بیشتر بدم تا 500 چی رو پیشنهاد میکنید؟ES LF51 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])؟
حالا بین RT30 با LF51 فرقی هست؟
من کلا آدم حساسی ام و باید یک دونه مو نباشه و دست میکشم صدا نده..
SL41 چیز مالی هست اصلا؟
لطفا راهنماییم کنید

یعنی هیچکس نیس جواب منو بده،خوبه
اگه کسی جواب داد بگه فرق lt20 با lf51 در چیه؟

fire..
11-05-2013, 10:49
نمیدونم والا....جوش ریز بوده یا نه...فقط مطمئنم جوش بزرگ نبوده....اینجوری باشه که صورت همه ملت باید خون بیاد! چون صورت هیچ کس صاف و صیقلی نیست!

2- خشک بدتره...با کف بهتر میزنه احتمال خون اومدن هم کمتر میشه....کلا بعضی مواقع وقتی دارم میزنم یه تیزی حس میکنم....ولی اثری از پارگی توری نیست

3- حالا ایندفعه فشار کمتری میارم ببینم چطوری میشه....آخه فقط لیز بدم روی صورت ممکنه خیلی خوب شیو نشه...

حالا تست میکنم میگم

در کل! من به این نتیجه رسیدم هر ریش تراشی فقط هفته اول 100% عالیه!

هر روز که میگذره انگار وضعش بد میشه

آقا من میخواستم همین مدل رو بگیرم،بد خورد تو ذوقم..اگه اینطوره برم lt20 بگیرم

fire..
12-05-2013, 10:17
یعنی یکی نیس جواب منو بده،اه

AMD64
15-05-2013, 21:34
سلام به همه
من واسه روز پدر میخوام برای بابام یک ریش تراش بگیرم.
خودش نزدیکه چهل ساله از فیلیپس های سه تیغه استفاده می کنه.
حالا به نظر شما دوباره فیلیپس سه تیغه بگیرم یا براون؟؟ کدامش بهتر صاف میکنه و کم صداتره؟؟
اگه مدلی مدنظر نظرتون هست ممنون میشم بگید.
سقف بودجه هم تا سیصد تومن.

alirezajigar69
21-05-2013, 12:36
یه مدل ریش تراش خوب معرفی کنید !!!! ممنون میشم !!!!
یه مدل که خیلی عالی باشه !! قیمت مهم نیست اذیت نکنه از ته بزنه
ممنون از دوستان

xomrrod
25-05-2013, 16:01
سلام دوستان.
من یه ریش تراش پاناسونیک مدل es4033 گرفتم .
وقتی به بابام دادمش میگه اصلا کار نمیکنه؟؟؟؟ به نمایندگی هم زنگ زدم میگه دستگاه سالمه.
حالا به نظر شما طرز استفاده خاصی داره؟
دوستان راهنمایی کنید.هر چی پول داشتم گذاشتم اینو خریدم.

hichkas9
03-06-2013, 09:27
سلام دوستان میشه برای خرید ریش تراش راهنمایی کنید؟؟

میشه بگین :| فیلیپس برای پوست من که حساسه مشکل ساز میشه یا نه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
قابل توجه مدیران:( لینک های بالا فروشگاه نیست فقط اطلاعات دستگاه ها رو نوشته )

g73
04-06-2013, 21:21
سلام دوستان

می خواستم بدونم ببینم ایا کسی تا حالا بادی گروم استفاده كرده؟خوب بوده؟مارکشم بگید بی زحمت.مخصوصا مدلای فیلیپس وپاناسونیک

بعد یه سوالی ایا امکان این هست که یه ریش تراش پاناسونیک بگیری بعد یه سر اضافه هم داشته باشه که یه سرشو واسه بدن استفاده کرد و یه سرشم واسه صورت؟

sasan.69
04-06-2013, 21:49
ریش تراش مکس که مث موزر عمل میکنه(برای ته ریش) چطوره؟ از لحاظ کیفیت و اینکه صداش کمه یا نه (نسبت به موزر) ممنون

soroosh_cz
09-06-2013, 23:59
دوستان، ماشین اصلاح برای سر میخوام که از ته بزنه... مثل ریش تراش... با خود ریش تراش میشه اینکار رو کرد؟ :n01:

913299
11-06-2013, 00:17
دوستان کسی میدونه ماشینهای براون اصلی را با گارانتی از کجا میشه تهیه کرد ترجیحا سایتی باشه که یه توضیح مختصر هم راجع بهشون نوشته باشه آخه اون موقع گذشت که با 100 تومن یه ماشین اصلاح خوب میخریدی و نخواستی راحت عوضش می کردی حالا باید انقدر تحقیق کنیم که با این قیمت ها دیگه راه برگشتی نداریم

913299
11-06-2013, 00:21
سروش جان فکر نمیکنم ریش تراش این کار را بکنه چون موتورش ضعیفتره البته براون اینجا یه مدل برای سر و صورت داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

913299
11-06-2013, 00:30
ریش تراش مکس که مث موزر عمل میکنه(برای ته ریش) چطوره؟ از لحاظ کیفیت و اینکه صداش کمه یا نه (نسبت به موزر) ممنون
اگر میخواهی ته ریش بزاری و در عین حال ریش تراش هم داشته باشی باید از رمینگتون و براون انتخاب کنی شنیدم که رمینگتون زیاد جالب نیستن اما کروزر فیس 5 و یا 6 براون برای این کار عالیه چون هم اصلاح میکنه و هم میتراشه و همچنین میتونه خط و استایل هم بزاره

913299
11-06-2013, 00:39
فکر کنم فیلیپس برای پوست های خیلی حساس مدل های سری 84 مثل 8420 و 8440 را طراحی کرده و بهتره برای پوست های خیلی حساس از این مدل ها انتخاب کنید که البته ضد آب هم می باشند

سلام دوستان میشه برای خرید ریش تراش راهنمایی کنید؟؟

میشه بگین :| فیلیپس برای پوست من که حساسه مشکل ساز میشه یا نه؟

قابل توجه مدیران:( لینک های بالا فروشگاه نیست فقط اطلاعات دستگاه ها رو نوشته )

soroosh_cz
11-06-2013, 06:24
سروش جان فکر نمیکنم ریش تراش این کار را بکنه چون موتورش ضعیفتره البته براون اینجا یه مدل برای سر و صورت داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بهتر بود میگفتم Shaver ... میخوام موهای سرمو از ته ته بزنم، مو نمونه رو سرم. :n01:
این همون کار رو میکنه؟
گرچه آنلاین نمیشه قیمتش رو درآورد :n02:

913299
12-06-2013, 20:35
بهتر بود میگفتم Shaver ... میخوام موهای سرمو از ته ته بزنم، مو نمونه رو سرم. :n01:
این همون کار رو میکنه؟
گرچه آنلاین نمیشه قیمتش رو درآورد :n02:
سروش جان من برای مو شیور تا حالا ندیدم در واقع تریمر هستند فرق شیور و تریمر این است که تریمر دارای دندونه است مثل ماشین اصلاح موزر است اما شیور اینطور نیست دارای تیغ است اگر چه شاید بشه از ریش تراش ها (منظورم شیورها است) برای تراشیدن مو استفاده کنی ولی از اونجایی که تیغ دوام کافی برای تراشیدن موی سر را ندارد (موی سر معمولا کلفت تر پرپشت تر و وسعت بیشتری داره) متاسفانه خیلی زود توانایی خودش را برای تراشیدن از دست می دهد به همین دلیل برای سر از ماشین هایی استفاده می شود که دارای دندانه می باشند (البته تا اونجایی که من اطلاع دارم ). حداکثر توانایی تراشیدن مو در ماشین های اصلاح حدود نیم میلیمتر است که البته من خودن با جابجا کردن دندانه های زیرین ماشین موزر تونستم خیلی کمترش کنم و در حد صفر برسم اما متاسفانه پوست را هم می تراشید

essiqi
16-06-2013, 20:39
سلام بچه ها میخاستم یه سوال بپرسم،
چطوری میشه فهمید ریش تراش فیلیپس اصله یا تقلبی؟
hooshangisazeh@yahoo.com

Alcatel.
21-06-2013, 20:01
سلام
(حذف شد)

اگه کسی از این بادی گروم استفاده کرده لطفا تجربیاتشو در اختیارمون قرار بده. Philips TT2040
ایا راضی بودین؟
کارایی لازم رو داره؟
وقعا مثل تیغ از ته میزنه؟
چند ساعت باید شارژ بشه و چند ساعت کار میکنه؟
پوست رو نازک / حساس یا زخمی نمیکنه؟
برای همه جا ی بدن قابل استفادس؟
با یکی 2 بار کشیدن روی محل مورد نظر تمام موهارو از ته میزنه؟؟؟
بادی گروم پاناسونیک دارم باس 10 بار بکشی تا یه تغییری احساس کنی / پوستو داغون میکنه :n04:
ورزش میکنم و موهای زائد باعث تشدید گرما و تعریق بیشتر میشه .. دنبال بادی گرومی هستم که مثل تیغ از ته بزنه و پوستو قرمز و حساس نکنه و زمان زیادی شارژ نگه داره چون زیاد دقت میکنم مدت زمان استفاده از بادی گروم بیشتر میشه نمیخوام مثل پاناسونیک 2 وجب رو که زدی شارژش تموم بشه ... میخوام لااقل هر بار که شارژ میشه 2 ساعت یکسره کار کنه ... اینطور که پیداس این بادی گروم اخرین محصول فیلیپسه و تعریفشو زیاد شنیدم .. میخواستم قبل از اینکه برم دنبالش نظره شما دوستان رو هم بدونم ... اگه بادی گروم دیگه ای هم استفاده کردین و این شرایطی که مد نظر من هست رو داره " پیشنهاد بدین.. خلاصه همه چی تموم باشه از هر لحاظ :n26:
اینجا کمی دربارش توضیح داده :
متشکر از اینکه وقت گذاشتین و خوندین .... :n12:

hadinba
21-06-2013, 22:35
سلام
(حذف شد)

اگه کسی از این بادی گروم استفاده کرده لطفا تجربیاتشو در اختیارمون قرار بده. Philips TT2040
ایا راضی بودین؟
کارایی لازم رو داره؟
بادی گروم پاناسونیک دارم باس 10 بار بکشی تا یه تغییری احساس کنی / پوستو داغون میکنه :n04:
ورزش میکنم و موهای زائد باعث تشدید گرما و تعریق بیشتر میشه .. دنبال بادی گرومی هستم که مثل تیغ از ته بزنه و پوستو قرمز و حساس نکنه و زمان زیادی شارژ نگه داره چون زیاد دقت میکنم مدت زمان استفاده از بادی گروم بیشتر میشه نمیخوام مثل پاناسونیک 2 وجب رو که زدی شارژش تموم بشه ... میخوام لااقل هر بار که شارژ میشه 2 ساعت یکسره کار کنه ... اینطور که پیداس این بادی گروم اخرین محصول فیلیپسه و تعریفشو زیاد شنیدم .. میخواستم قبل از اینکه برم دنبالش نظره شما دوستان رو هم بدونم ... اگه بادی گروم دیگه ای هم استفاده کردین و این شرایطی که مد نظر من هست رو داره " پیشنهاد بدین.. خلاصه همه چی تموم باشه از هر لحاظ :n26:
سلام دوست عزیز.
ایا راضی بودین؟
جواب : در مجموع ، نمره قابل قبولی رو میگیره
کارایی لازم رو داره؟
جواب : تقریبا"
جواب : خیر ، البته قسمت هایی که سر دستگاه به طور کامل منطبق بر پوست میشه و اگر جهت دستگاه دقیقا" در خلاف جهت رویش مو ها باشه ، بهترین حالت اصلاح رو دارین. ولی بازم از ته ته نمیزنه! البته اینم بگم ، اصلاح نقاط استخوانی بدن سخت تر هست و دقت پایین تری داره!
جواب : متاسفانه یکی از بزرگ ترین نقاط ضعف این دستگاه همین مورد هست. یه شب تا صبح شارژ برای حداکثر 1:30 ساعت اصلاح.
جواب : خیر ، ولی سعی کنید دستگاه رو زیاد روی پوست فشار ندین.
جواب : بله ،
جواب : بستگی داره با چه سرعتی روی پوستتون بکشین و دقت و حساسیتتون نسبت به اصلاح چطور باشه !! ولی در حالت کلی اینکه میگن با یه بار کشیدن .... اغراق هست. 2 الی 3 بار کشیدن جواب میده!

alijigari
21-06-2013, 23:07
سلام
(حذف شد)

ایا راضی بودین؟
کارایی لازم رو داره؟

من چند ماه دارم
مشکل اصلی این هست که 8 ساعت شارز بشه تا 50 دقیقه با زور کار کنه
چند روز پیش هم مشکل باطری پیدا کرده بود روی گارانتی عوضش کردن
فقط طرفی که توری داره باید دقت کنی که گاز نگیره برای من بعضی وقتها روی قسمتهایی که تماس با پوست کامل نیست گاز میگیره

alone one
22-06-2013, 00:43
سلام بچه ها میخاستم یه سوال بپرسم،
چطوری میشه فهمید ریش تراش فیلیپس اصله یا تقلبی؟
hooshangisazeh@yahoo.com
گارانتی معتبر داشتن یکی از راههای تشخیصشه

sasan.69
22-06-2013, 00:50
اگر میخواهی ته ریش بزاری و در عین حال ریش تراش هم داشته باشی باید از رمینگتون و براون انتخاب کنی شنیدم که رمینگتون زیاد جالب نیستن اما کروزر فیس 5 و یا 6 براون برای این کار عالیه چون هم اصلاح میکنه و هم میتراشه و همچنین میتونه خط و استایل هم بزاره

ممنون قیمتش چقدره؟

Alcatel.
22-06-2013, 10:40
سلام دوست عزیز.
ایا راضی بودین؟
جواب : در مجموع ، نمره قابل قبولی رو میگیره
کارایی لازم رو داره؟
جواب : تقریبا"
جواب : خیر ، البته قسمت هایی که سر دستگاه به طور کامل منطبق بر پوست میشه و اگر جهت دستگاه دقیقا" در خلاف جهت رویش مو ها باشه ، بهترین حالت اصلاح رو دارین. ولی بازم از ته ته نمیزنه! البته اینم بگم ، اصلاح نقاط استخوانی بدن سخت تر هست و دقت پایین تری داره!
جواب : متاسفانه یکی از بزرگ ترین نقاط ضعف این دستگاه همین مورد هست. یه شب تا صبح شارژ برای حداکثر 1:30 ساعت اصلاح.
جواب : خیر ، ولی سعی کنید دستگاه رو زیاد روی پوست فشار ندین.
جواب : بله ،
جواب : بستگی داره با چه سرعتی روی پوستتون بکشین و دقت و حساسیتتون نسبت به اصلاح چطور باشه !! ولی در حالت کلی اینکه میگن با یه بار کشیدن .... اغراق هست. 2 الی 3 بار کشیدن جواب میده!

من چند ماه دارم
مشکل اصلی این هست که 8 ساعت شارز بشه تا 50 دقیقه با زور کار کنه
چند روز پیش هم مشکل باطری پیدا کرده بود روی گارانتی عوضش کردن
فقط طرفی که توری داره باید دقت کنی که گاز نگیره برای من بعضی وقتها روی قسمتهایی که تماس با پوست کامل نیست گاز میگیره
ممنون از hadinba & alijigari
از این نمونه جدیدتر یا بهتر توی بازار ایران وجود نداره؟.
از کجا میشه فهمید اصله؟
لوازمش هست؟ مثلا تیغش یا هر قسمت دیگش به هر دلیلی قابل استفاده نباشه تعویض میشه؟
اها 50 دقیقه بزور کار میکنه !! بادی گرومی میشناسین که کاراییش مثله همین یا بهتر از 2040 باشه اما مستقیما به برق وصل بشه؟ که دیگه کلا مشکل شارژ حذف بشه و البته ضد اب هم باشه.
مثلا اینجا گفته با 1 ساعت شارژ 50 دقیقه کار میکنه !!! :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1-drp2?t=specifications

رامینم
22-06-2013, 10:50
مشخصات

5 درجه تنظیم برای تراشیدن موهای کوتاه

شیور سه بعدی منطبق با انحنای بدن

تیغه های خود تیز شونده

توری شیور و تیغه اصلاح ساخته شده از مواد با کیفیت بالا و ضد آلرژی

شیور سه بعدی با انحناهای بدن به خوبی منطبق می گردد و ضمن اصلاحی دقیق و کامل کمترین مقدار التهاب پوست را موجب میگردد.

کارایی دو گانه برای تجربه اصلاحی راحت : سری اصلاح با شانه مجهز به 5 درجه تنظیم و شیور برای تراشیدن موهای زائد

با توجه به تیغه های خود تیز شونده تعبیه شده در دو طرف توری شیور ، قادر خواهید بود کلیه موهای زائد حتی موهای بلند را با یکبار رد کردن شیور از روی پوست اصلاح نمایید.

انحناهای طراحی شده روی شانه اصلاح مانع از خراشیده شدن پوست بدن می گردند .

توری شیور و تیغه اصلاح ساخته شده از مواد با کیفیت بالا و ضد آلرژی ، از التهاب پوست جلوگیری می کنند .

برجستگیهای روی بدنه نرم و لاستیکی ، نگهداری دستگاه را حین استفاده در محیطهای مرطوب آسان و مطمئن می سازد .

100% ضد آب،استفاده راحت در حمام ، نظافت آسان

alijigari
22-06-2013, 11:26
ممنون از hadinba & alijigari
از این نمونه جدیدتر یا بهتر توی بازار ایران وجود نداره؟.
از کجا میشه فهمید اصله؟
لوازمش هست؟ مثلا تیغش یا هر قسمت دیگش به هر دلیلی قابل استفاده نباشه تعویض میشه؟
اها 50 دقیقه بزور کار میکنه !! بادی گرومی میشناسین که کاراییش مثله همین یا بهتر از 2040 باشه اما مستقیما به برق وصل بشه؟ که دیگه کلا مشکل شارژ حذف بشه و البته ضد اب هم باشه.
مثلا اینجا گفته با 1 ساعت شارژ 50 دقیقه کار میکنه !!! :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1-drp2?t=specifications

1-یکی توی سایت خودشون زده فکر کنم ار این مدل جدید تر باشه
BG2024

2-وقتی با گارانتی شکوفا سرویس میگیری دیگه اصل هست و اگه تا 2 سال مشکلی پیش بیاد پشتیبانی داره

3-برای مدت زمان شارژ هم منو به شک انداختی اما روی قوطی را نگاه کردم نوشته 8 ساعت شارز و 50 دقیقه استفاده
حتی اگه مدل جدیدش هم نگاه کنی اونم همین جور هست

4-نمیدونم شما چرا بیشتر از 50 دقیقه استفاده میخواهین ؟
مگه مصرف شخصی نیست ؟
شما 50 دقیقه باهاش کار کنید از کت و کول میفتین چه برسه به چند ساعت !
شما وقتی در دو نوبهت اول تمام موها را باهاش کوتاه کنید به این سرعت که مو در نمیارید که بخواین هر دفعه یک ساعت تو حموم باشین !
اگه به طور مرتب کوتاه کنین فکر نکنم بیشتز از 10 تا 15 دقیقه برای دفعات بعدی بیشتر لازم باشه !
5-چون باهاش میخواهین موهای همه جارو کوتاه کنین دستگاه مجبوره بدن سیم باشه ! وگرنه سیمش به همه جا نمیرسه !

6-یک مدل پاناسونیک هم هست تازه اومده اونم یک نگاه بندازن !
ES 2265Body Shaver

Alcatel.
22-06-2013, 15:02
1-یکی توی سایت خودشون زده فکر کنم ار این مدل جدید تر باشه
BG2024

2-وقتی با گارانتی شکوفا سرویس میگیری دیگه اصل هست و اگه تا 2 سال مشکلی پیش بیاد پشتیبانی داره

3-برای مدت زمان شارژ هم منو به شک انداختی اما روی قوطی را نگاه کردم نوشته 8 ساعت شارز و 50 دقیقه استفاده
حتی اگه مدل جدیدش هم نگاه کنی اونم همین جور هست

4-نمیدونم شما چرا بیشتر از 50 دقیقه استفاده میخواهین ؟
مگه مصرف شخصی نیست ؟
شما 50 دقیقه باهاش کار کنید از کت و کول میفتین چه برسه به چند ساعت !
شما وقتی در دو نوبهت اول تمام موها را باهاش کوتاه کنید به این سرعت که مو در نمیارید که بخواین هر دفعه یک ساعت تو حموم باشین !
اگه به طور مرتب کوتاه کنین فکر نکنم بیشتز از 10 تا 15 دقیقه برای دفعات بعدی بیشتر لازم باشه !
5-چون باهاش میخواهین موهای همه جارو کوتاه کنین دستگاه مجبوره بدن سیم باشه ! وگرنه سیمش به همه جا نمیرسه !

6-یک مدل پاناسونیک هم هست تازه اومده اونم یک نگاه بندازن !
ES 2265

Body Shaver

نمیدونم کدوم یکی جدیدتره اما توی سایت اصلی فیلیپس 2040 امتیازات بیشتری نسبت به بقیه بادی گروماش داره یکیش اینه که شیورش 3 بعدیه اما مدل های دیگش ثابته .. کلا اینو برای اصلاح بدن professional معرفی کرده
یه نگاه اینجا بنداز متوجه میشی :
_____
2- اها
3- والا نمیدونم چرا همچین چیزی نوشته بود !
4- شاید با فیلیپس همینطور باشه که میگین با پاناسونیک که 3 ساعت شارژ لازم داره تا کوتاه کنه به علاوه اینکه پوستتم به فنا میده... ریش تراشش خوب بود فک کردم بادی گرومشم خوبه اما نبود.
5- یعنی عقلشون نمیرسه سیمشو بلندتر کنن؟ :n02:
6- علی جان این جدید نیست من تقریبا 3 ساله پیش گرفتمش .. از همین دارم مینالم نخرین که انگار پولتونو تو جوب انداختین.
_____

یه مقایسه ای بکن نظرتو بگو

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1-drp2
_____
یه نکته:
توی سایت فیلیپس اسمی از TT2040 نیاورده ! اما BG2040 هست .. بنظرت باهم چه فرقی میکنه؟ TT و BG هردوتاش توی بازار هست؟
TT
BG
روی BG کلمه ی Norelco نوشته شده اما روی TT نیست
منظورش از Norelco چیه؟

alijigari
22-06-2013, 17:34
1-Philips Norelco BG2040 BodyGroom Pro

Get 50 minutes of cordless use with an 1-hour charge in the sleek store and charge stand
----------------------------
2-Philips TT2040/32 Rechargeable Bodygroom Pro
Get 50 Minutes Of Cordless Use With An 8-hour Charge In The Sleek Store And Charge Stand

-------------------------------------
تو ایران شرکت فقط مدل tt را میاره که گارانتی داره
اما سری bg سفارش امریکا هست که برای شرکت norelco زده ممنکه بازار ازاد گیر بیاد
------------------------------------------
مدل tt هم جدید نیست حدودا ماله 2 سال پیش هست که گرفتم
---------------------------------------------------------------------------------
پاناسونیک ES 2265 من 3 روزه گرفتم اما بدون اینکه جایی چک کنم
جایی که برای گارانتی فیلیپس بردم تعریفش کرد منم همون موقع خریدم
پس اگه این جور باشه منم پولم را ریختم دور
------------------------------------------------
از بین مدل هایی که لینگ گذاشتین 2040 کاملترین هست
اون مدل هم من گذاشتم تریمر نداره
------------------------------------------------------

اما به نظر من قدرت موتور پاناسونیک بیشتر باشه نسبت به فیلیپس
شایدم چون من تازه خریدم
---------------------------------------
با فیلیپس برای جاهای حساس وقتی از قسمت توریش استفاده میکنی که بتراشه --دندانه های بالا و پایینش بعضی وقتها گاز میگیره
اما پاناسونیک وقتی از قسمت توریش استفاده میکنی خط زنی که بهش چسبیده غیر فعال هست و اصلا گاز نمیگیره

Alcatel.
23-06-2013, 00:52
پاناسونیک اگه درست یادم باشه 8 ساعت شارژ میخواد تا 7 دقیقه کار کنه ! فک کنم چون صداش زیاده بنظر میاد قویتره از فیلیپس که این خودش نمره ی منفی هست .. ریش تراششم صداش زیاده همون 3 سال پیش 250 خریدم بادی گرومشم فک کنم 100 بود. اها پس پانا رو میذارم برای جاهای حساس فیلیپ برای غیر حساس دلار داره میاد پایین بهتر نیست صبر کنم؟ شاید قیمت بادی گروم هم پایین اومد .. نظرتون چیه؟ شایدم به این زودیا روی قیمتا تاثیر نذاره. BG رو دقت کردی نوشته 1 ساعت شارژ برای 50 دقیقه استفاده !!! واقعا محشره ... اما برای TT نوشته 8 ساعت 50 دقیقه!!! هرچی چیزه خوبه ماله اوناس از هواپیما بگیر تا بادی گروم ... چرا ما باس 8 ساعت منتظرشیم اونا 1 ساعت ! ای امریکا ی جهان خوار

alone one
23-06-2013, 13:59
تو ایران شرکت فقط مدل tt را میاره که گارانتی داره
اما سری bg سفارش امریکا هست که برای شرکت norelco زده ممنکه بازار ازاد گیر بیاد
رفیق یعنی مدل bg از tt قوی تره؟
این norelco کدوم شرکته که سفارشی فیلیپس واسش جنس میزنه؟

------------------------------

یه سوال دیگه
من میخوام از این دستگاههای اصلاح گوشو بینی بگیرم
کدوم مارک بهتره؟
رمینگتون؟فیلیپس؟براون؟یا مارک دیگه؟

درضمن من امکان آورن جنس از امریکارو دارم،بنظرتون از اونجا بخرم یا از همین وطن؟
ریش تراشم میخوام آخه

alone one
23-06-2013, 14:01
پاناسونیک اگه درست یادم باشه 8 ساعت شارژ میخواد تا 7 دقیقه کار کنه ! فک کنم چون صداش زیاده بنظر میاد قویتره از فیلیپس که این خودش نمره ی منفی هست .. ریش تراششم صداش زیاده همون 3 سال پیش 250 خریدم بادی گرومشم فک کنم 100 بود. اها پس پانا رو میذارم برای جاهای حساس فیلیپ برای غیر حساس دلار داره میاد پایین بهتر نیست صبر کنم؟ شاید قیمت بادی گروم هم پایین اومد .. نظرتون چیه؟ شایدم به این زودیا روی قیمتا تاثیر نذاره. BG رو دقت کردی نوشته 1 ساعت شارژ برای 50 دقیقه استفاده !!! واقعا محشره ... اما برای TT نوشته 8 ساعت 50 دقیقه!!! هرچی چیزه خوبه ماله اوناس از هواپیما بگیر تا بادی گروم ... چرا ما باس 8 ساعت منتظرشیم اونا 1 ساعت ! ای امریکا ی جهان خوار
ای یه تیکرو خوب اومدی داش:n02:
واقعا این خارجیام بلدن مثه ماها دودره بازی درارن،انگار خون اونا رنگی تره!

Alcatel.
23-06-2013, 18:06
ریش تراشم میخوام آخه
داش میتونی BG2040 رو بیاری؟
قیمتش چند درمیاد؟

alone one
23-06-2013, 22:01
داش میتونی BG2040 رو بیاری؟
قیمتش چند درمیاد؟

شرمنده ،منظورم داش برای خودم بود،چون باید به یکی از اقوام بگم واسم اینکارو کنه
ولی تو پرشین تولز یکی اینکارو میکرد ،اگه بخوای بگردم واست پیدا کنم؟

alijigari
23-06-2013, 22:02

رفیق یعنی مدل bg از tt قوی تره؟
این norelco کدوم شرکته که سفارشی فیلیپس واسش جنس میزنه؟

------------------------------

یه سوال دیگه
من میخوام از این دستگاههای اصلاح گوشو بینی بگیرم
کدوم مارک بهتره؟
رمینگتون؟فیلیپس؟براون؟یا مارک دیگه؟

ریش تراشم میخوام آخه

1- چهار تا ست 7 دقیقه هست که میشه 28 دقیقه - هنوز درست امتحان نکردم--230 تومان بالاش پول دادیم
2-شما اگه می خواستین ریش تراش خوب پاناسونیک را 2 سال پیش بخرین باید 600 تومان پول میدادید ! که همون الان شده 1.100 !!
3-برای خرید ریش تراش اگه میتونی تا مهر صبر کنی مدل های جدیدش میاد اگه نه مدل lv61 را بگیر عالی هست
مدلی که در امریکا فروخته میشه با اینی که ما می خریم خیلی کم فرق میکنه
یکی از دوستان تو همین تاپیک داشت-وقتی باطریش صفر میشه میتونی بزنی تو برق و مستقیم ریشتو بزنی اما برای ما این طور نیست و تا مقداری شارژ نداشته باشه کار نمیکنه
4-من مدل tt دارم خوبه راضی هستم -

5-اصلاح گوش و بینی NT9110 فیلیپس دارم بد نیست

alone one
23-06-2013, 22:40
1- چهار تا ست 7 دقیقه هست که میشه 28 دقیقه - هنوز درست امتحان نکردم--230 تومان بالاش پول دادیم
2-شما اگه می خواستین ریش تراش خوب پاناسونیک را 2 سال پیش بخرین باید 600 تومان پول میدادید ! که همون الان شده 1.100 !!
3-برای خرید ریش تراش اگه میتونی تا مهر صبر کنی مدل های جدیدش میاد اگه نه مدل lv61 را بگیر عالی هست
یکی از دوستان تو همین تاپیک داشت-وقتی باطریش صفر میشه میتونی بزنی تو برق و مستقیم ریشتو بزنی اما برای ما این طور نیست و تا مقداری شارژ نداشته باشه کار نمیکنه

این شرکت norelco چی هس حالا این وسط؟
بعد 9110 و 9130 چه فرقی باهم میکنن؟

Alcatel.
24-06-2013, 00:54

چهارتا ست 7 دقیقه یعنی چی؟ یعنی 8 ساعت شارژ میکنی 7 دقیقه استفاده میکنی تا خودش خاموش شه؟ ضعیف شه؟ ...؟ بعد دوباره خاموش روشنش میکنی 7 دقیقه ی دیگه کار میکنه؟ اونم 4 بار؟!!
اگه ماجرای دلار نبود انقد بیخودی قیمتا بالا نمیرفت ... 3 سال پیش تقریبا یکی از بهترین ریش تراشای پانا رو گرفتم اونم با 250 خیلی کارش درسته اما ترجیح میدم با تیغ بزنم چون هم فیلیپسه دورانی دارم هم همین پاناسونیکه نوسانی هیچکدومشون نمیتونن زیره گلو رو درست اصلاح کنن هیچوقت به تمیزیه تیغ درنمیاد ( برای زیر گلو ) اما چونه / پشت لب / لپ / گونه رو واقعا خوب ساف میکنه 6 تیغه.
بنظره من ریش تراش بیشتر از تیغ به پوست اسیب میزنه :n01:
در مورده قیمت هم که نظر ندادی الان بخریم یا صبر کنیم شاید دلار پایین تر اومد... بفرما تجارت دنیا هم با دلاره قربون اون مختون برن که دنیا رو شاختون میچرخه !
همون2/3 سال پیش TT 150 یا 180 بود اگه اشتباه نکنم .. کاش همون موقع خریده بودم. :n03:

alijigari
24-06-2013, 09:01
این شرکت norelco چی هس حالا این وسط؟
بعد 9110 و 9130 چه فرقی باهم میکنن؟

چهارتا ست 7 دقیقه یعنی چی؟ یعنی 8 ساعت شارژ میکنی 7 دقیقه استفاده میکنی تا خودش خاموش شه؟ ضعیف شه؟ ...؟ بعد دوباره خاموش روشنش میکنی 7 دقیقه ی دیگه کار میکنه؟ اونم 4 بار؟!!
اگه ماجرای دلار نبود انقد بیخودی قیمتا بالا نمیرفت ... 3 سال پیش تقریبا یکی از بهترین ریش تراشای پانا رو گرفتم اونم با 250 خیلی کارش درسته اما ترجیح میدم با تیغ بزنم چون هم فیلیپسه دورانی دارم هم همین پاناسونیکه نوسانی هیچکدومشون نمیتونن زیره گلو رو درست اصلاح کنن هیچوقت به تمیزیه تیغ درنمیاد ( برای زیر گلو ) اما چونه / پشت لب / لپ / گونه رو واقعا خوب ساف میکنه 6 تیغه.
بنظره من ریش تراش بیشتر از تیغ به پوست اسیب میزنه :n01:
در مورده قیمت هم که نظر ندادی الان بخریم یا صبر کنیم شاید دلار پایین تر اومد... بفرما تجارت دنیا هم با دلاره قربون اون مختون برن که دنیا رو شاختون میچرخه !
همون2/3 سال پیش TT 150 یا 180 بود اگه اشتباه نکنم .. کاش همون موقع خریده بودم. :n03:

1-
شرکت
norelco امریکایی هست که مشابه فیلیپس هست اما محصولاتش فقط برای امریکا جهان خوار زده میشه چون استاندارد خاصی با توجه امریکا در نظر گرفته میشه-- تفاوتش که خودتون دیدید -- مگر اینکه بعدش به جای دیگه پخش بشه
2-برای پاناسونیک با 8 ساعت شارژ 28 دقیقه میتونی اصلاح کنی --یعنی 4 بار اصلاح برای هر بار 7 دقیقه تخمین زده شده
3-دوست عزیز اگه شما مدل lv61 را بگیرین مثل تیغ براتون میزنه ! من که میخواستم بخرم قبلش باورم نمشد ا!
4-بدی تیغ اینکه هر دفعه که شما میزنین موها کلفت تر میشه اما باریش تراش این جور نیست
5-به نظرم 20 روز صبر کن اگه اومد پایین که چه بهتر و گرنه قیمتها هم اگه بخواد گرون بشه خیلی زیاد دیگه بالا نمیره
فکر هم نکم مثلا ریش تراش پاناسونیک که از 600 به 1100 رسیده باشه دوباره برگرده به 600

Ezel
24-06-2013, 15:26
دوستان گرامی

گذاشتن لینک فروشگاههای اینترنتی خلاف قوانینه /

Alcatel.
24-06-2013, 23:09
1-
شرکت
norelco امریکایی هست که مشابه فیلیپس هست اما محصولاتش فقط برای امریکا جهان خوار زده میشه چون استاندارد خاصی با توجه امریکا در نظر گرفته میشه-- تفاوتش که خودتون دیدید -- مگر اینکه بعدش به جای دیگه پخش بشه

2-برای پاناسونیک با 8 ساعت شارژ 28 دقیقه میتونی اصلاح کنی --یعنی 4 بار اصلاح برای هر بار 7 دقیقه تخمین زده شده
3-دوست عزیز اگه شما مدل lv61 را بگیرین مثل تیغ براتون میزنه ! من که میخواستم بخرم قبلش باورم نمشد ا!
4-بدی تیغ اینکه هر دفعه که شما میزنین موها کلفت تر میشه اما باریش تراش این جور نیست
5-به نظرم 20 روز صبر کن اگه اومد پایین که چه بهتر و گرنه قیمتها هم اگه بخواد گرون بشه خیلی زیاد دیگه بالا نمیره
فکر هم نکم مثلا ریش تراش پاناسونیک که از 600 به 1100 رسیده باشه دوباره برگرده به 600

اینکه میگن تیغ بزنی موها کلفت تر میشه اقایون دکترا میگن از نظره علمی مردوده اما بعضیام میگن تجربه میگه کلفت میشه ! مثلا این کره یا ژاپنیا فک نکنم هرچی هم تیغ بزنن ریشاشون به تراکم و کلفتیه اکثره ایرانیا برسه .. بنظرم بیشتر به ژنتیک مربوطه.. حالا هرکی یه عقیده ای داره.
علی جان فقط 7 دقیقه طول میکشه روشن خاموشش کنیم که .. فک کنم شما کلا کم مویی که 7/28 دقیقه براتون کافیه :n02: رفتم از همون چند سال پیش که شوتش کرده بودم ناکجا اباد پیداش کردم گذاشتم شارژ بشه پاناسونیکو .. بلاخره تا وقتی تصمیم جدی برای 2040 نگرفتم با همین یه لخو پخی بکنیم تا ببنیم چی میشه.
اره بهتره صبر کنم
.. تو این مملکت هرچی بره بالا دیگه پایین بیا نیست .. همه بلاتکلیفـــن.
شماکه هردوشو داری ( 2040 / پانا ) یه مقایسه بکن نتیجشو اگه زحمتت نمیشه بهم بگو .... انقد تعریف 2040 رو شنیدم که فک میکنم دیگه بادی گروم رو دسش نیست و از لحاظ کارایی فاصلش با بقیه برند ها خیلی زیاده .... شماکه هردوشو داری میتونی عادلانه قضاوت کنی.:n16:
ممنون.

hojjat2005
28-06-2013, 14:44
یک ماشین خوب در حد 500 تومن میخوام بخرم چی بخرم brun یا لمدش پاناسونیک؟؟؟

mohammad_87
03-07-2013, 13:22
سلام
من میخوام ریش تراش فیلیپس مدل RQ1160cc رو بگیرم که جت کلین هم داره.یجا با قیمت 550 پیدا کردم که نسبت به بقیه جاها عالیه.گارانتی اصل هم داره.
حالا سوالم این هست که قدرت اصلاح این مدل خوبه؟من میخوام مثل تیغ اصلاح کنه آیا این قدرت اصلاح رو داره؟اگه در این رنج قیمت ماشین اصلاحی با قدرت بیشتر میشناسید معرفی کنید.

alijigari
03-07-2013, 21:45
اینکه میگن تیغ بزنی موها کلفت تر میشه اقایون دکترا میگن از نظره علمی مردوده اما بعضیام میگن تجربه میگه کلفت میشه ! مثلا این کره یا ژاپنیا فک نکنم هرچی هم تیغ بزنن ریشاشون به تراکم و کلفتیه اکثره ایرانیا برسه .. بنظرم بیشتر به ژنتیک مربوطه.. حالا هرکی یه عقیده ای داره.
علی جان فقط 7 دقیقه طول میکشه روشن خاموشش کنیم که .. فک کنم شما کلا کم مویی که 7/28 دقیقه براتون کافیه :n02: رفتم از همون چند سال پیش که شوتش کرده بودم ناکجا اباد پیداش کردم گذاشتم شارژ بشه پاناسونیکو .. بلاخره تا وقتی تصمیم جدی برای 2040 نگرفتم با همین یه لخو پخی بکنیم تا ببنیم چی میشه.
اره بهتره صبر کنم
.. تو این مملکت هرچی بره بالا دیگه پایین بیا نیست .. همه بلاتکلیفـــن.
شماکه هردوشو داری ( 2040 / پانا ) یه مقایسه بکن نتیجشو اگه زحمتت نمیشه بهم بگو .... انقد تعریف 2040 رو شنیدم که فک میکنم دیگه بادی گروم رو دسش نیست و از لحاظ کارایی فاصلش با بقیه برند ها خیلی زیاده .... شماکه هردوشو داری میتونی عادلانه قضاوت کنی.:n16:
ممنون.

برای من هر دوش خوب بود --عملکرد 2040 بهتر از پاناسونیک هست اما مشکلاتی که شما با پاناسونیک دارین من ندارم

majid_306
07-07-2013, 22:17
سلام دوستان
آیا کارکرد و کیفیت اصلاح بین پاناسونیک LF51 (حدود 600 تومن) با مدل LV61 (حدود یک میلیون) این تفاوت قیمت رو توجیه میکنه؟ یعنی تفاوت کیفیت اصلاح بین ریش تراش 4 تیغه و 5 تیغه حدود 40 درصد هست؟ یا تفاوت خاص دیگه ای هم دارند؟
اگر لطف و راهنمایی کنید قصد خرید دارم تا مناسب ترین انتخاب را داشته باشم.
ممنون

javadgs2
09-07-2013, 10:00
سلام خدمت دوستان عزيز

...با تيغ صورتمو نميزنم،چون خيلي پوستمو خشك و نازك ميكنه، درجه ماشين موزرمو تا حد صفر گذاشتم و صورتمو اصلاح ميكنم! الان ميخوام پاناسونيك مدلgb50 رو بخرم،به نظرم بايد از موزر صفرتر بزنه!
ميخواستم بدونم كه اين ماشين از ته ته ميزنه!؟ (با توجه به مشخصاتش 0/5ميليمتر...)
و ديگه اينكه آيا ريش تراشا هم مثل تيغ اذيت ميكنن(نازك و حساس و خشكي پوست)!؟
با تشكر