PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست مشاوره ی خرید ماشین های اصلاح ( سر , صورت)

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12

alijigari
24-05-2012, 13:48
خب تو این رنج قیمت چه مدلی پیشنهاد میشه ؟ اینجای گویا کسی کمک نمیکنه...

دوست عزیز تو پست قبلی فکر کنم جوابتون را گرفته باشین

pandora tomorrow
24-05-2012, 17:24
ببخشید میشه بگین کدوم پست که هر چی نگاه میکنم چیزی پیدا نمیکنم! من میگم 300 بودجمه چه مدلی پیشنهاد میدین ؟ کسی چیزی نگفته هنوز...

Amir-Rainman
24-05-2012, 19:27
با سلام.
یه سوالی داشتم: این ریش تراشایی که تیغه هاشون گرده با اینا که بصورت طولی (یا خطی) هستن، چه فرقی دارن؟؟؟؟
ریش تراشی که استفاده میکنم تیغه هاش گرده ولی میخوام عوضش کنم چون دیگه عمرش رو کرده!!!

pandora tomorrow
26-05-2012, 12:55
این سوال دوستمون سوال منم هست...

alone one
26-05-2012, 16:38
آقا ما میخواستیم یه ریش تراش بگیریم که دلار اونجوری شدو قیمت ریش تراشای خوب اینجوری:41:
اصن پشیمونمون کزد این قیمتای کذایی 500 600 تومن
حالا تصمیم گرفتم ماشین اصلاح QC5550 بگیرم،هم میشه مورو کوتاه کرد و هم به گمونم میشه صورتو شیو کنی
واقعا میتونه مثه تیغ بزنه؟(تو یکی از سایتا یه کاربری گفت مثه ژیلت فیوژن میزنه)
تو بقیه برندا مدلی واسه رقابت بااین یا بهتر هست؟تو براونو پاناسونیک مخصوصا؟

adelant2007
26-05-2012, 19:18
سلام یه دوست عزیزی گفت panasonic lv 81 رو از امریکا بگیرید چطوری یا از آمازون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

armin_punisher6
26-05-2012, 20:26
بچه ها آمازون به ایران هم میفرسته؟من la93 رو توش دیدم چرا اینقدر ارزونه؟اینم لینکش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alijigari
26-05-2012, 22:09
سلام
مبارک باشه اگر بدستتون رسیده و استفاده کردید لطفا به این سوالات پاسخ بدید
مدل lv61 شما با اصلاح گردن چطوره ؟ برای پوستهای نازک و حساس مناسبه ؟ فویل خیلی داغ نمیکنه ؟ چون این ریشتراش چهار تا فویل داره زیاد با پوست درگیر نیست ؟ (البته به خاطر 4 تا فویل سریعتر هم اصلاح میکنه)
سر ریشتراش زیادی بزرگ نیست و میتونه روی لب زیر بینی رو کاملا صاف کنه ؟
البته دو سه هفته طول میکشه تا پوست خودشو با ریشتراش وفق بده مگه اینکه پوست حساسی نداشته باشید .

---------- Post added at 01:33 PM ---------- Previous post was at 01:29 PM ----------

پاس

بچه ها میخوام فیلیپس 1260 یا 1280 بخرم که تیغشون یکیه.به نظرتون برای من که پوستم خیلی حساسه ریش تراش خوبیه؟زیر گردن و صورت رو مثل تیغ صاف میکنه؟

سلام دوستان
یه چند وقته دنبال یه ریش تراش خوبم. بیشتر صفحات فروم رو خوندم. تو صفحه های قبل، دوستان براون سری 7 یا 1280 فیلیپس رو پیشنهاد کرده بودن و همگی می گفتن پاناسونیک نه :4:
اما تو صفحات اخیر اقبال به پاناسونیک بیشتر شده مخصوصا همین مدل es-lv81 که schumi_268 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم خیلی ازش تعریف کردن

میخوام بدونم تو مدلهای اخیر بالاخره سراغ کدوم مدل برم؟ پوستم حساسه و ریشم تقریبا خوابیده. با تیغ هم بخاطر اینکه پوستم رو لت و پار میکنه میونه خوبی ندارم.

یه سوال دیگه هم داشتم. این که دوستان صحبت از خرید آمریکا می کنن چجوری هستش و اگه بخوام اینجوری خرید کنم چطوری میتونم؟

من قبل از اینکه ریش تراش بخرم خیلی خیلی تحقیق کردم حتی با ریش تراشهای مختلف صورتمو اصلاح کردم در اخری دیدم هیچ کدوم مثل پاناسونیک نمیشه

خیلی ممنون از راهنماییتون -واقعا عالی هست

سلام یه دوست عزیزی گفت panasonic lv 81 رو از امریکا بگیرید چطوری یا از آمازون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من هم فیلیپس 1280 و پاناسونیک lv61 را امتحان کردم
پاناسونیک lv61 و lv 81 واقعا عالی هست !!! 6 تیغه میزنه

1-اصلاح زیر گردن را به خوبی انجام میده اما خیلی خیلی کم جا گذاشت اما فیلیپس مفدار بیشتری جا میگذاشت و براون اصلا یک تیکه را نمیتونست بزنه
2-برای من که پوست نازک و حساس هست با پاناسونیک قرمز نشد چون فشار زیادی نمیخواد به صورتتون بیارین و جوش نزد اما با فیلیپس قرمزی و جوش کم داشت --با براون به خاطردور موتر پایین باید خیلی فشار بیارین و قرمزی بیشتر داره
3-فویل به هیچ وجه داغ نمیکنه بر عکس براون سری 7 که بعد از 1 دقیقه فویل داغ میکنه
4-سر ریش تراش به راحتی پشت لب را میزنه و بزرگی سرش با چیزی که تو عکس ها و تبلیغات هست فرق میکنه و کوچکتر هست اما فیلیپس به خاطر تیغ دوارش نقطه کور داره و زیر بینی را جا میزاره
5-وقتی سیم شارژ بهش وصل هست دستگاه روشن نمیشه
6-فقط قیمتش یکم زور داشت --بدون شستشو 588/000 تومان
7-سر ریش تراش دو وضعیت ازاد و قفل داره --که در حالت قفل به خاطر زاویه گرفتن خیلی بهتر میزنه
8- کیف چرمی برای مسافرت با هاش میاد و شارژرش کوچک هست و میشه کنار هم بزاریم--- اما شارژر فیلیپس دارای پایه بلند هست و کنار خودش جاش نمیشه و براون به خاطر کیف پلاستیک خشکی که داره فقط خود ریش تراش توش جا میشه

مورد دیگه بود در خدمتم

raheraftee
27-05-2012, 11:18
الان 101 صفحه هست
من خوندم کمی گیج شدم
یک راهنمای لطف می کنید
من صورتم چرب هست حساس هست ولی نه زیاد
ریش هام از بس یک مدتی تیغ زدم سخت شدن دیگه نمی خوام تیغ بزنم می خوام با ماشین بزنم
یک ریش تراش می خوام خوب باشه راخت باشه و اگر هم از ته ته نزد اشکال نداره فقط خوب بزنه
قیمتش بیش از 150 اینا نباشه دیگه همین قیمت ها باشه
کدوم مدل پیشنهاد می کنید؟

siavash.rc
28-05-2012, 08:50
درود بر شما
دوستان به دادم برسید
آخرش من نفهمیدم که چه ماشینی بگیرم؟
پاناسونیک ؟
براون ؟
فیلیپس؟
موهای زیر گردم من از چند جهت رشد میکنه
تقریبا ریش های نرم اما پری دارم
کدوم با دوام تر و بهتره ؟
و زیر گردن رو تمیز میزنه ؟
نمیخوام اذیت کنه :23:

schumi_268
28-05-2012, 13:12

ببینید خرید از امریکا به دو صورته:
1:بعضی سایتها مثل ایبی بعضی از فروشنده هاش مستقیم به ایران ارسال میکنن.شما پرداختو انجام میدین اونام به آدرس شمام ارسال میکنن
2:بعضی سایتها مثل همین آمازون به ایران ارسال نمیکنن.شما باید یه ادرس در آمریکا داشته باشید خرید رو به اون آدرس انجام بدین اونام به ادرس شما در آمریکا ارسال میکنن و سپس با پست usps به ایران ارسال میشه

بچه ها آمازون به ایران هم میفرسته؟من la93 رو توش دیدم چرا اینقدر ارزونه؟اینم لینکش

خیر امازون نه تنها به ایران ارسال نداره بلکه به هیچ جا بجز آمریکا ارسال نمیکنه.

armin_punisher6
29-05-2012, 11:24
ببینید خرید از امریکا به دو صورته:
1:بعضی سایتها مثل ایبی بعضی از فروشنده هاش مستقیم به ایران ارسال میکنن.شما پرداختو انجام میدین اونام به آدرس شمام ارسال میکنن
2:بعضی سایتها مثل همین آمازون به ایران ارسال نمیکنن.شما باید یه ادرس در آمریکا داشته باشید خرید رو به اون آدرس انجام بدین اونام به ادرس شما در آمریکا ارسال میکنن و سپس با پست usps به ایران ارسال میشه

خیر امازون نه تنها به ایران ارسال نداره بلکه به هیچ جا بجز آمریکا ارسال نمیکنه.
سایتی برای خرید از ایبی میشناسین که هم قیمت پستش خوب باشه و هم معتبر باشه؟

schumi_268
29-05-2012, 12:34
سایتی برای خرید از ایبی میشناسین که هم قیمت پستش خوب باشه و هم معتبر باشه؟

خودم میتونم از ایبی خرید انجام بدم ولی بنظر من از امازون خرید کنید خیلی بهتره

parsgiga_3
29-05-2012, 13:55
سلام
دوستان براون سری 7 قیمت مایع اصلش چنده؟
قیمت این ایرانی یا چینیاش چی؟
تفاوتی دارن با هم؟
پیشنهاد شما چیه؟

پیشاپیش ممنون

siavash.rc
29-05-2012, 20:42
دوست عزیزرم ، [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میتونید برای من خرید انجام بدین ؟
چطوری میتونم با شما ارتباط برقرار کنم ؟

siavash.rc
29-05-2012, 20:43
دوست عزیز ، چطوری میتونم با شما ارتباط داشته باشم ؟
یاهو ؟
شماره تماس ؟
فیسبوک ؟
میتونید برام خرید داشته باشید ؟

siavash.rc
29-05-2012, 20:44
منظورم هست به آقای schumi_268 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

schumi_268
29-05-2012, 22:03
دوست عزیز ، چطوری میتونم با شما ارتباط داشته باشم ؟
یاهو ؟
شماره تماس ؟
فیسبوک ؟
میتونید برام خرید داشته باشید ؟
بهتون پخ زدم.چک کنید

parsgiga_3
30-05-2012, 11:50
دوستان سوال منم پاسخ بدید ممنونتون می شم.

siavash.rc
30-05-2012, 20:56
sepas
mamnooonam

Ezel
31-05-2012, 12:14
sepas
mamnooonam

سلام و خوشامد گویی بابت ورود به انجمن های P30world

ضمن اینکه شما رو دعوت میکنم !:دی قوانین انجمن ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو مطالعه فرمایید ؛ بد نیست دو بخش از قوانین رو هم یادآوری کنم :

- زبان فارسی :

-زبان اصلی این انجمن فارسی است ، لطفا در هنگام ارسال مطالب از زبان پینگلیش استفاده نکنید .

......................................

- برای تشکر از مطالب ارسالی کاربران ، از کلید تشکر استفاده نمایید .

موفق باشید .

adelant2007
04-06-2012, 14:30
سلام دوستان منم یه پاناسونیک lv61 گرفتم عالیه
اگر میخواین با قیمت مناسب بخرین فروشگاه صدف سر کوچه برلن من 530 گرفتم
میدان امام خمینی سر کوچه برلن نماینگی اصلی اژند سرویس هست

22arash
05-06-2012, 05:58
سلام دوستان منم یه پاناسونیک lv61 گرفتم عالیه
اگر میخواین با قیمت مناسب بخرین فروشگاه صدف سر کوچه برلن من 530 گرفتم
میدان امام خمینی سر کوچه برلن نماینگی اصلی اژند سرویس هست
سلام
مبارک باشه ، چون این مدل ریشتراش گرون ترین در حال حاضر است لطفا بعد از یه مدت استفاده بیایید و نظر دقیق بدید تا کمکی باشه برای انتخاب دوستان دیگه ، به عنوان مثال شاید لازم نباشه اینهمه هزینه کرد و مدل قبلی یعنی la63 یا la62 هم تقریبا کارایی همین رو داشته باشه و نیازی به هزینه کردن اضافه نباشه .

22arash
05-06-2012, 06:08
من خودم پوست صورتم حساسه.بهتر از فیلیپس 1280cc که نداریم داریم؟من باهاش اصلاح کردم کامل نمیزد.از براون هم 550 و سری 7 رو استفاده کردم براون سری 7 بهتر بود.پاناسونیک هم la93 استفاده کردم و الان هم دارم lv81 استفاده میکنم.بنظر من پاناسونیک خیلی خیلی بهتر از براون و فیلیپسه.
یادمه تو همین انجمن یکی از دوستان چند ماه پیش بهم زنگ زد برای خرید ریش تراش هرچی بهش گفتم فیلیپس نخر آخرش 1280 رو خرید بعد از 1ماه گفت میخوام بفروشمش گفتم چرا اصلاً ازش راضی نبود.حالا خود دانید
برای خرید از آمریکا هم باید یکیو اونور داشته باشی به آدرسش خرید میکنی و اون با پست usps برات ارسال میکنه.خواستی خودم در خدمتت هستم

آره فرقش همینه.بنظر من زیاد فرقی در اصلاح ندارن اما من از این 81 خیلی راضیم
سلام
شما که قبلا la93 داشتین و الان lv81 دارین به نظر شما چقدر تفاوت اصلاح دارن آیا واقعا ارزش داره این همه هزینه کرد یا همون مدل قبلی که چهار تیغه اس کفایت میکنه ؟
زمانی که la93 داشتین اصلاح با کف ریش رو امتحان کرده بودین در واقع با کف ریش یا فوم راحت اصلاح میکنه ؟

adelant2007
05-06-2012, 10:22
سلام من قبلا براون داشتم اما یک بار بیشتر از این پاناسونیک استفاده نکردم برای بار اول حرف نداره من ریشمم خیلی بلند بود اما واقعا خوب زد فقط چون زیر گلوم موهاش خیلی بلند بود چند بار بیشتر کشیدم اما صورت رو با یه بار کشیدن میزنه اصلا هم لازم نیست فشار به صورت بیاری در کل باید بگم اگر 1 میلیون هم باشه ارزششو داره من خودم که خریدم الان پول لازم شدم اما راضی ام تازه فهمیدم چه ظلمی در حق صورتم میشده البته من مدل های قبلی رو نداشتم اما دامادمون LT 50 داره اون هم خیلی راضیه

adelant2007
05-06-2012, 10:27
در مورد اون دوستمون هم باید بگم LA62 فکر کنم دیگه وارد نمیشه LA 63 هم که سفارش امریکا هست اونم تو ایران پیدا نمیشه
فکر کنم LF51 از این دو مدل بهتر هست حالا که داریم هزینه میکنیم با گارانتی بگیریم خیلی بهتره حداقل دو سال خیالت راحته من که از فروشگاه صدف گرفتم گفت هر موردی پیدا کرد بیار همین جا یکی نو بگیر لازم نیست ببری شرکت

alone one
05-06-2012, 22:08
آقا ما میخواستیم یه ریش تراش بگیریم که دلار اونجوری شدو قیمت ریش تراشای خوب اینجوری:41:
اصن پشیمونمون کزد این قیمتای کذایی 500 600 تومن
حالا تصمیم گرفتم ماشین اصلاح QC5550 بگیرم،هم میشه مورو کوتاه کرد و هم به گمونم میشه صورتو شیو کنی
واقعا میتونه مثه تیغ بزنه؟(تو یکی از سایتا یه کاربری گفت مثه ژیلت فیوژن میزنه)
تو بقیه برندا مدلی واسه رقابت بااین یا بهتر هست؟تو براونو پاناسونیک مخصوصا؟

دوستان مارم دریابین
ARSENAL.COM
06-06-2012, 19:02
سلام به همه

دوستان نظرتون درمورد این مدل چیه ؟ ارزش خرید داره ؟ ماشین اصلاح پاناسونیک(Panasonic) مدل: ER - GB50

schumi_268
06-06-2012, 23:23
سلام
شما که قبلا la93 داشتین و الان lv81 دارین به نظر شما چقدر تفاوت اصلاح دارن آیا واقعا ارزش داره این همه هزینه کرد یا همون مدل قبلی که چهار تیغه اس کفایت میکنه ؟
زمانی که la93 داشتین اصلاح با کف ریش رو امتحان کرده بودین در واقع با کف ریش یا فوم راحت اصلاح میکنه ؟

زیاد تفاوت ندارن ولی خوب چون وسواس داشتم این مدلو خریدم خیلی هم ازش راضیم ولی اگه یکی بخواد ریش تراش بخره پیشنهاد میکنم همون مدلهای قبلیو بخره.
خیر من با کف ریش اصلاح نکردم

دوستان مارم دریابین
بنظر من میتونید بهتر از این مدل رو خرید کنید البته باید یه کم هزینه رو ببرید بالا.در ضمن شما فقط برای اصلاح صورت میخواید استفاده کنید یا کوتاه کردن سر؟

best
07-06-2012, 00:13
دوستان تو رنج فیمت 200-250 تومان چیزی که خوب باشه معرفی کنید و اصلاح خوبی داشته باشه...زیر گردن خوب برنه

pedram_ashena
07-06-2012, 11:29
يك براون 360 دارم اصلاح صورتش خوبه اما زير گردن را نميتواند بزند.فويل اش هم داغ ميكند.مجبور ميشوم بعد از ماشين يكبار هم ژيلت بزنم. :5: فيليپس را هم امتحان كردم خيلي خركي اصلاح ميكرد پوست و مو را با هم ميزد. الان اينطور كه مشخصه پاناسونيك حرف اول را ميزند. كدام مدلش بالاترين كارايي را دارد؟

schumi_268
07-06-2012, 13:09
يك براون 360 دارم اصلاح صورتش خوبه اما زير گردن را نميتواند بزند.فويل اش هم داغ ميكند.مجبور ميشوم بعد از ماشين يكبار هم ژيلت بزنم. :5: فيليپس را هم امتحان كردم خيلي خركي اصلاح ميكرد پوست و مو را با هم ميزد. الان اينطور كه مشخصه پاناسونيك حرف اول را ميزند. كدام مدلش بالاترين كارايي را دارد؟

من از ریش تراشهای زیادی استفاده کردم و الان هم پاناسونیک lv81 دارم بنظر من اگه هزینه براتون مهم نیست یا پاناسونیک LA92 یا LF51 رو بخرید.

22arash
07-06-2012, 13:45
[QUOTE=schumi_268;7038108]زیاد تفاوت ندارن ولی خوب چون وسواس داشتم این مدلو خریدم خیلی هم ازش راضیم ولی اگه یکی بخواد ریش تراش بخره پیشنهاد میکنم همون مدلهای قبلیو بخره.
خیر من با کف ریش اصلاح نکردم

سپاس دوست عزیز من هم فکر میکنم این 5 تیغه های پاناسونیک (lv61 , lv81) هم گرون هستن و هم تعداد تیغه ها زیاده و عملا همون 4 تیغه ها کفایت میکنه ، نظر شما بین انتخاب la62 و lf51 رو کدوم یکی است ؟( فکر میکنم lf51 جدیدتره و احتمالا اشکالات مدل قبلی تو این رفع شده اینطور نیست ؟)

pedram_ashena
07-06-2012, 13:52
من از ریش تراشهای زیادی استفاده کردم و الان هم پاناسونیک lv81 دارم بنظر من اگه هزینه براتون مهم نیست یا پاناسونیک LA92 یا LF51 رو بخرید.

فرق اين دو مدل در چيه؟ مدل بالاتري از اينها نيست؟ اصلاح كامل را ميدهد؟

مهندس الهه
07-06-2012, 14:19
سلام

در رنج قیمت 450-500 دلار چه ریش تراشی پیشنهاد میکنید؟
امکانات و ابزار لازم برای خط ریش و ..... هم داشته باشه
مثلا بشه باهاش ریش پروفسوری در آورد

(چیکار کنم دیگه . اصطلاحات ریش تراشی رو بلد نیستم :دی)

یه چیزی باشه که هم کارایی بالایی داشته باشه و هم شیک باشه
برای روز مرد میخوام هدیه بدم به همسرم

کمی تلرانس قیمت هم داشته باشه مهم نیست

مرسی

schumi_268
07-06-2012, 20:59
سپاس دوست عزیز من هم فکر میکنم این 5 تیغه های پاناسونیک (lv61 , lv81) هم گرون هستن و هم تعداد تیغه ها زیاده و عملا همون 4 تیغه ها کفایت میکنه ، نظر شما بین انتخاب la62 و lf51 رو کدوم یکی است ؟( فکر میکنم lf51 جدیدتره و احتمالا اشکالات مدل قبلی تو این رفع شده اینطور نیست ؟)

بین دو ریش تراش la62 و lf51 من خودم la62 رو انتخاب میکنم زیاد تفاوتی ندارن فک کنم تیغه میانی در la62 دو شکافه هست اما در lf51 خیر.در ضمن شما با مبلغی که در ایران بابت خرید هر کدوم از این دوتا میخواید پرداخت کنید میتونید یه la93 بخرید که پایه شستشو هم داره

فرق اين دو مدل در چيه؟ مدل بالاتري از اينها نيست؟ اصلاح كامل را ميدهد؟
بالا توضیح دادم.
از این دوتا مدلهای بهتری هم هست مثل همین la92 یا la93(سفارش آمریکا)و lv61 و lv81 که داری 5 تیغه مستقل هستند.

سلام

در رنج قیمت 450-500 دلار چه ریش تراشی پیشنهاد میکنید؟
امکانات و ابزار لازم برای خط ریش و ..... هم داشته باشه
مثلا بشه باهاش ریش پروفسوری در آورد

(چیکار کنم دیگه . اصطلاحات ریش تراشی رو بلد نیستم :دی)

یه چیزی باشه که هم کارایی بالایی داشته باشه و هم شیک باشه
برای روز مرد میخوام هدیه بدم به همسرم

کمی تلرانس قیمت هم داشته باشه مهم نیست

مرسی

500 دلار یا 500 تومن؟اگه دلار منظورتونه که در حال حاضر بهترین Panasonic es-lv81-K هستش که خودم دارم استفاده میکنم البته خیلی کمتر از 500 دلاره و چیزی حدود 280 دلاره.

مهندس الهه
07-06-2012, 23:06
500 دلار یا 500 تومن؟اگه دلار منظورتونه که در حال حاضر بهترین Panasonic es-lv81-K هستش که خودم دارم استفاده میکنم البته خیلی کمتر از 500 دلاره و چیزی حدود 280 دلاره.

عرض کردم که
دلار

فکر میکردم گرون تر از این حرفا باشه !
یه محصولی که تقریبا ایده آل باشه

لطفا مشخصات Panasonic es-lv81-K رو لینک بدید

22arash
07-06-2012, 23:08
بین دو ریش تراش la62 و lf51 من خودم la62 رو انتخاب میکنم زیاد تفاوتی ندارن فک کنم تیغه میانی در la62 دو شکافه هست اما در lf51 خیر.در ضمن شما با مبلغی که در ایران بابت خرید هر کدوم از این دوتا میخواید پرداخت کنید میتونید یه la93 بخرید که پایه شستشو هم داره

تیغه مرکزی دو شکافه یعنی چی و چه کاربردی داره ؟ منظور همون تیغه تریمر است ؟

schumi_268
08-06-2012, 00:28
عرض کردم که
دلار

فکر میکردم گرون تر از این حرفا باشه !
یه محصولی که تقریبا ایده آل باشه

لطفا مشخصات Panasonic es-lv81-K رو لینک بدید

من خودم همیشه از این سایت خرید میکنم یکی از بزرگترین و بهترین فروشگاه های اینترنتی جهانه:

pourya.so
09-06-2012, 10:28
من دیروز جمعه 19 خرداد 91 یه lf51 از جمهوری با 2 سال گارانتی(و چون از نمایندگی اصلی فروش گرفتم 3 ماه اضافه گارانتی و 1 ماه تعویض) خریدم 370 تومن.قبل از این 5 سال hq tuch فیلیپس داشتم و بخاطر حساسیت زیر چونم که با مدل های 3 دایره ار جمله phlips سازگاری نداشت(قرمزی سوزش جوش و گاهی هم بریدگی های جزیی) شاید کمتر از 30 بار استفاده کردم(نا گفته نماند ضد آب بود و با صورت پدرم هیچ مشکلی نداشت).ولی دیروز که panasonic خطی lf51 رو گرفتم از اصلاح کردن باش لذت بردم.
1.با اینکه ریشام بلند شده بود گاز نمیگرفت
2.بخاطر اینکه جزو مدل های lamdash هست هیچ حساسیتی با پوستم نداشت و پوستم قرمز نشد.
3.مثل phlips که داشتم زیر آب به راحتی شستمش(تازه تمیز کننده خودکار sonic هم داشت)
4.واقعا دور موتورش سریع بود(14000 RPM) و نفهمیدم کی ریشامو زد!!!
اول میخواستم 790cc براون بگیرم ولی وقتی هر جفتشونو دستم گرفتم دیدم این کجا و آن کجا(asheghe BRAUN budam albate ta ghablaz inke har 2 ro dastam gereftam)
در کل از خریدم خیلی خیلی راضیم هفته بعدی باز میام نظر میذارم.
به نظرم(البته بر خلاف نظر قبلیم که فکر میکرم براون خطی برای صورت های حساس بهترینه) ولی پاناسونسک واقغا ارزش خرید رو داره!!!

speedy3m
09-06-2012, 12:17
دوستان یه ماشین ریش تراش هم معرفی کنین که سه تیغ نکنه و بشه اندازه ی دلخواه صورت رو اصلاح کرد. قدیما موزر بود، یه چیزی تو اون مایه ها.

alone one
09-06-2012, 22:12
بنظر من میتونید بهتر از این مدل رو خرید کنید البته باید یه کم هزینه رو ببرید بالا.در ضمن شما فقط برای اصلاح صورت میخواید استفاده کنید یا کوتاه کردن سر؟

من دلم پیش پاناسونیک LV81 گیره اما قیمتش خیلی بالاس
از طرفی دیدم QC5550 هم میتونه موهارو کوتاه کنه و هم احتمالا صورتو بزنه!
پیشنهاد شما چیه؟
اگه ماشین اصلاح بگیرم که حتما میخوام بهترینش که همون پاناسونیک LV81 هستو بگیرم اما فعلا با این قیمتا میخوام یه ماشین بگیرم که هم اصلاح کنه و هم کوتاه

best
10-06-2012, 00:17
سلام..دوستان بین سری ES-LT50 و ES-LT51 پاناسونبک چه فرقی هست؟کدوم بهتره..و تفاوت خیلی زیادی تو کار دارد؟

نسبت به براون سری 7 چطور؟

hes_luckey
10-06-2012, 18:03
دوستان تا 150 میتونم یه ماشین اصلاح بگیرم که هم بتونه موها بدن رو بزنه هم صورت رو نسبتا خوب بزنه ؟

best
10-06-2012, 20:55
سلام.ﺩوستان ایا مﺩل پاناسونیک ۵۱ با کابل برق هم کار میکنه؟یا فقط شارژی هست؟

pourya.so
10-06-2012, 21:57

سلام LF51 که کار نمیکنه و بنظرم یه ضعفه.البته phlips که داشتم بعد از 5-6 سال باتریش مثل روز اوله ایشالا که اینم اینطور باشه

22arash
11-06-2012, 05:47
من دیروز جمعه 19 خرداد 91 یه lf51 از جمهوری با 2 سال گارانتی(و چون از نمایندگی اصلی فروش گرفتم 3 ماه اضافه گارانتی و 1 ماه تعویض) خریدم 370 تومن.قبل از این 5 سال hq tuch فیلیپس داشتم و بخاطر حساسیت زیر چونم که با مدل های 3 دایره ار جمله phlips سازگاری نداشت(قرمزی سوزش جوش و گاهی هم بریدگی های جزیی) شاید کمتر از 30 بار استفاده کردم(نا گفته نماند ضد آب بود و با صورت پدرم هیچ مشکلی نداشت).ولی دیروز که panasonic خطی lf51 رو گرفتم از اصلاح کردن باش لذت بردم.
1.با اینکه ریشام بلند شده بود گاز نمیگرفت
2.بخاطر اینکه جزو مدل های lamdash هست هیچ حساسیتی با پوستم نداشت و پوستم قرمز نشد.
3.مثل phlips که داشتم زیر آب به راحتی شستمش(تازه تمیز کننده خودکار sonic هم داشت)
4.واقعا دور موتورش سریع بود(14000 RPM) و نفهمیدم کی ریشامو زد!!!
اول میخواستم 790cc براون بگیرم ولی وقتی هر جفتشونو دستم گرفتم دیدم این کجا و آن کجا(asheghe BRAUN budam albate ta ghablaz inke har 2 ro dastam gereftam)
در کل از خریدم خیلی خیلی راضیم هفته بعدی باز میام نظر میذارم.
به نظرم(البته بر خلاف نظر قبلیم که فکر میکرم براون خطی برای صورت های حساس بهترینه) ولی پاناسونسک واقغا ارزش خرید رو داره!!!
سلام
مبارکه ، لطفا اگر براتون مقدوره اصلاح با فوم یا همون کف ریش را امتحان کنید و نتیجه رو اعلام کنید
سپاس دوست عزیز

kindlinessangel
11-06-2012, 09:16
با سلام

سلام LF51 که کار نمیکنه و بنظرم یه ضعفه.البته phlips که داشتم بعد از 5-6 سال باتریش مثل روز اوله ایشالا که اینم اینطور باشه

این مدل با سیم کارنمیکند ... البته من با نظر دوستمون که این رو یک ضعف میدونند اصلا موافق نیستم
مطمئن باشید وجود این امکان برای کمپانی هیچ هزینه ای نداره ... اینکه کار نمیکنه یک دلیل داره فقط و اون هم اینه که:
هیچ دستگاه برقی بهداشتی کاملا ضد آبی که بتوان زیر دوش از آن استفاده کرد وجود نداره که با سیم هم کار کنه
این فقط و فقط و فقط به دلایل امنیتی مصرف کننده است

سلام
مبارکه ، لطفا اگر براتون مقدوره اصلاح با فوم یا همون کف ریش را امتحان کنید و نتیجه رو اعلام کنید
سپاس دوست عزیز

ببخشید که من جواب میدم گفتم شاید مفید باشه برای دوستان
من این مدل رو چند روز پیش به عنوان هدیه روز مرد از همسرم گرفتم
این نکته رو بگم که من 11-12 ساله که از تیغ استفاده میکنم و غیر از چند ماهی که همون 12 سال پیش از ریش تراش فیلیپس استفاده میکردم که خیلی هم اذیت میکرد اصلا عادت به استفاده از ریش تراش ندارم .... ریش های پری دارم و زبر ... موهای زیر گردنم هم تقریبا در تمام جهات پراکنده است :18:
امروز برای اولین بار از این مدل استفاده کردم ... بدون فوم ولی با صورت خیس .... برای اصلاح صورت میتونم بگم عالی کار میکنه .... تقریبا 99% مثل تیغ
زیر گلو رو هم خوب میزنه البته من رو یک مقدار اذیت کرد که فکر کنم به خاطر فرم ریش من باشه و اینکه صورت من اصلا به ماشین عادت نداره
توی دفترچه که نوشته سه هفته طول میکشه که صورت و ریش تراش هماهنگ بشند.
اما من در کل ازش بسیار راضی هستم ... حالا بعد سه هفته هم نظرم رو میگم

شاد باشید.

hes_luckey
11-06-2012, 09:38
دوستان تا 150 میتونم یه ماشین اصلاح بگیرم که هم بتونه موها بدن رو بزنه هم صورت رو نسبتا خوب بزنه ؟

آقا جواب ما رو هم بدین که دلار باز داره میره بالا و دیگه هیچی نمیشه خرید

یه ماشین که بدن رو اصلاح کنه صورت رو هم بتونه مدل بده ، من همیشه یه ته ریش میزارم واسه همین 6تیغ کنه و اینا رو لازم ندارم

pourya.so
11-06-2012, 10:10
با سلام

این مدل با سیم کارنمیکند ... البته من با نظر دوستمون که این رو یک ضعف میدونند اصلا موافق نیستم
مطمئن باشید وجود این امکان برای کمپانی هیچ هزینه ای نداره ... اینکه کار نمیکنه یک دلیل داره فقط و اون هم اینه که:
هیچ دستگاه برقی بهداشتی کاملا ضد آبی که بتوان زیر دوش از آن استفاده کرد وجود نداره که با سیم هم کار کنه

این نکته رو بگم که من 11-12 ساله که از تیغ استفاده میکنم و غیر از چند ماهی که همون 12 سال پیش از ریش تراش فیلیپس استفاده میکردم که خیلی هم اذیت میکرد اصلا عادت به استفاده از ریش تراش ندارم .... ریش های پری دارم و زبر ... موهای زیر گردنم هم تقریبا در تمام جهات پراکنده است :18:
امروز برای اولین بار از این مدل استفاده کردم ... بدون فوم ولی با صورت خیس .... برای اصلاح صورت میتونم بگم عالی کار میکنه .... تقریبا 99% مثل تیغ
زیر گلو رو هم خوب میزنه البته من رو یک مقدار اذیت کرد که فکر کنم به خاطر فرم ریش من باشه و اینکه صورت من اصلا به ماشین عادت نداره

شاد باشید.

اینطور نیست که میگید همین phlips HQ tuch هم با سیم کار میکنه هم بی سیم.و کاملا ضذ آب هست و زیر دوش هم میشه استفاده کرد.قرار نیست که با سیم برق بریم زیر دوش.البته اگر راهنمای LF51 رو هم مطالعه کرده باشید او نجا هم نوشته سیم رو در بیارید و بعد دستگاه رو بشورید!

kindlinessangel
11-06-2012, 10:23
آقا جواب ما رو هم بدین که دلار باز داره میره بالا و دیگه هیچی نمیشه خرید

یه ماشین که بدن رو اصلاح کنه صورت رو هم بتونه مدل بده ، من همیشه یه ته ریش میزارم واسه همین 6تیغ کنه و اینا رو لازم ندارم

فقط پیشنهاد مدل

kindlinessangel
11-06-2012, 10:28
میدونم دوست من که قرار نیست با سیم بریم زیر دوش ... ولی به نظر شما چند درصد از مصرف کننده ها راهنما رو مطالعه میکنند.حساب حوادث رو هم بکنید.

البته من باید با دقت تر مینوشتم .... منظورم هیچ دستگاه بهداشتی ضد آب ساخت شرکت پاناسونیک بود ... خیلی کلی نوشتم عذرخواهی میکنم ... تمام اپیلاتور ها و ریشتراش ها و گرومرهای پاناسونیک که قابل استفاده زیر دوش هستند فقط در حالت بدون سیم قابل استفاده میباشند.

pourya.so
11-06-2012, 10:50
من که به شخصه 3 بار ریشمو باش زدم از روزی که خریدم و واقعا راضی هستم.این هم که میگم ضعف بخاطر اینه که شاید وقت شارژ کردن رو نداشته باشیم یا وسط زدن ریش شارژ تموم شه و حتما بعد از گذشت چند سال باطری مدت شارژش کم میشه.البته درست میگید که پاناسونیک های ضد آب.... چون فکر میکنم LV81 هم شارژی هست.

hes_luckey
11-06-2012, 11:19
فقط پیشنهاد مدل

نظرتون راجع به philips QC5550 چیه ؟؟

22arash
11-06-2012, 13:33
با سلام

شاد باشید.
سپاس دوست عزیز اگه براتون مقدوره یه بار هم با خمیر ریش یا فوم ، اصلاح کنید و نتیجه رو بگید .

22arash
11-06-2012, 13:42
نظرتون راجع به philips QC5550 چیه ؟؟
سلام
این ماشین اصلاح و شیو سره و بهتره برای صورت استفاده نشه ، شما اگه برای بدن میخوای باید بادی گروم بخری نمیشه هم بدن و هم صورت در یک ریشتراش جمع بشه اگه ماشین اصلاح بخواهی که کمتر از نیم میلیمتر نمیتونه اصلاح کنه و اکثرا از یک میلیمتر به بالا هستن ، اگه دوست داری ته ریش بزاری به سایت نماینده فلیپس ، پاناسونیک و رمینگتون مراجعه کن و انواع مدلها ماشین اصلاح رو ببین ، بعد قیمت مدل مورد نظرت رو تو فروشگاهها اینترنتی ببین ( ماشین اصلاح رو میتونی برای بدن هم استفاده کنی مثل موزر ).

kindlinessangel
11-06-2012, 14:00
از هیچ کدوم استفاده نکردم ... به نظرم روی کاغذ که پاناسونیکه یک مقدار سرتره ... و ظاهرش هم از نظر من همینطور ... اما از نظر کارایی دوستانی که دارند نظر بدند بهتره

Danesh77
11-06-2012, 18:40
سلام ،
قصد خريد يك ريش تراش دارم با قيمت زير 150 تومن. ولي اگه چيزي باشه كه واقعا ارزش داشته باشه كمي بيشتر هم هزينه ميكنم. صورت و گردن خيلي لاغري دارم با پوست حساس. با اين قيمت دو مدل فيليپس ميشناسم يكيش 7320 يا 7340 و بعديش كه انگار جديدتره PT860 هست كه قيمتش حدود 140 هست. با برندهاي ديگه آشنايي ندارم .
نظرتون رو درباره اين ماركهايي كه نوشتم ميخواستم و اگه ماركي غير از اينها با كيفيت بهتري سراغ داردي توي برندهاي رمينگتون براون و پاناسونيك بهم معرفي كنيد .

pourya.so
11-06-2012, 22:07
سلام ،
قصد خريد يك ريش تراش دارم با قيمت زير 150 تومن. ولي اگه چيزي باشه كه واقعا ارزش داشته باشه كمي بيشتر هم هزينه ميكنم. صورت و گردن خيلي لاغري دارم با پوست حساس. با اين قيمت دو مدل فيليپس ميشناسم يكيش 7320 يا 7340 و بعديش كه انگار جديدتره PT860 هست كه قيمتش حدود 140 هست. با برندهاي ديگه آشنايي ندارم .
نظرتون رو درباره اين ماركهايي كه نوشتم ميخواستم و اگه ماركي غير از اينها با كيفيت بهتري سراغ داردي توي برندهاي رمينگتون براون و پاناسونيك بهم معرفي كنيد .

اگه صورتتون لاغر و استخونیه و پوست حساس دارین به نظر من سراغ phlips و 3 دایره نرین.ریش تراش خطی بگیرین مثل براون و پاناسونیک.البته به نظرم پاناسونیک در حال حاضر و تو ایران بهتره
ES-RTC 15500toman
ES-RT60 175000toman با پایه شست و شو
پیشنهاد من اولیه

Danesh77
11-06-2012, 22:41
اگه صورتتون لاغر و استخونیه و پوست حساس دارین به نظر من سراغ phlips و 3 دایره نرین.ریش تراش خطی بگیرین مثل براون و پاناسونیک.البته به نظرم پاناسونیک در حال حاضر و تو ایران بهتره
ES-RTC 15500toman
ES-RT60 175000toman با پایه شست و شو
پیشنهاد من اولیه

ممنون بخاطر پيشنهاداتي كه دادي. فقط يه سوال : مدل اولي كه نوشتي RT30 نيست؟

pourya.so
11-06-2012, 23:22
ممنون بخاطر پيشنهاداتي كه دادي. فقط يه سوال : مدل اولي كه نوشتي RT30 نيست؟

چرا همونه RT30

pourya.so
12-06-2012, 11:29
سلام
سپاس دوست عزیز

سلام یایت دیر جواب دادن عذر خواهی میکنم میخواستم اول انچام بدم بعد نتیجه رو بگم.
تو کاتالوگ نوشته هرگز لذت اصلاح با فوم رو با این ریش تراش از دست ندید!!!
امروز از فوم استفاده کردم و از شما که این پیشنهاد رو بم دادین واقعا ممنونم.
یه چیزی اونور لذت بود!!
انگار داشتم کرم به پوستم میزدم نه اینکه ریشمو میزدم.
منم به شما پیشنهاد میکنم لذت استفاده از فوم با این ریش تراش رو هرگز از دست ندید!!!

22arash
12-06-2012, 13:06
سلام یایت دیر جواب دادن عذر خواهی میکنم میخواستم اول انچام بدم بعد نتیجه رو بگم.
تو کاتالوگ نوشته هرگز لذت اصلاح با فوم رو با این ریش تراش از دست ندید!!!
امروز از فوم استفاده کردم و از شما که این پیشنهاد رو بم دادین واقعا ممنونم.
یه چیزی اونور لذت بود!!
انگار داشتم کرم به پوستم میزدم نه اینکه ریشمو میزدم.
منم به شما پیشنهاد میکنم لذت استفاده از فوم با این ریش تراش رو هرگز از دست ندید!!!
دوست عزیز ممنون که انجام دادید و نتیجه رو گفتید فقط یه سوال آیا زمانی که با فوم اصلاح کردید همه موها راحت زده شد چون یه لایه فوم روی صورت باعث میشه دید خوبی موقع اصلاح نداشته باشی ، بعد از اینکه صورتو شستید کاملا همه جا اصلاح شده بود ؟

pourya.so
12-06-2012, 13:27
دوست عزیز ممنون که انجام دادید و نتیجه رو گفتید فقط یه سوال آیا زمانی که با فوم اصلاح کردید همه موها راحت زده شد چون یه لایه فوم روی صورت باعث میشه دید خوبی موقع اصلاح نداشته باشی ، بعد از اینکه صورتو شستید کاملا همه جا اصلاح شده بود ؟

اگه حواستون باشه موقع زدن ریش با ریش تراش آدم به راحتی صدای تراشیده شدن ریش رو متوجه میشه و انقدر با فوم روون رو صورت راه میره که شاید زیر 2 دقیقه ریشامو زدم
در صورتی که همیشه ریش زدن من تقریبا 5-7دقیقه طول میکشه تا اونطور که میخوام بشه.به جرات میتونم بگم تو عمرم اصلاحی به این سرعت و تمیزی نداشتم.
چه با فلیپس چه تیغ (هم fusion هم match 3) انقدر با سرعت جابجا شد و ریشارو از ته زد که همش فکر میکردم نمیزنه تموم که شد صورتمو شستم دیدم که باید به پاناسونیک افرین گفت
البته تا شما تجربش نکنید نمیتونید منظور من رو متوجه شید!

ms368
13-06-2012, 13:33
سلام
من قراره یه ریش تراش فیلیپس مدل RQ1250 بخرم
کسی از این مدل تا حالا استفاده کرده ؟
پوستم خیلی حساسه ، چون با ژیلت که میزنم صورتم میشه پره جوش

بادی گروم تا 50 تومن چی پیشنهاد میدید ؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
13-06-2012, 13:50
سلام
من قراره یه ریش تراش فیلیپس مدل RQ1250 بخرم
کسی از این مدل تا حالا استفاده کرده ؟
پوستم خیلی حساسه ، چون با ژیلت که میزنم صورتم میشه پره جوش

بادی گروم تا 50 تومن چی پیشنهاد میدید ؟

سلام
اگه با تیغ جوش میزنه با ماشین هم جوش میزنه

باید ماشین رو ضد عفونی کنین هربار
صورتتون رو با آب ولرم و صابون خوب مثل نیوآ و کیشه خوب بشورید و با دستمال کاغذیِ خوب و با کیفیت خشک کنین و اونوقت با ماشین ریشتون رو بزنید

بعد از اصلاح هم نباید دست کثیف و آلوده بزنین به صورتتون
بالشتون باید تمیز باشه
یاید روبالشی رو سه چهار روز یک بار بشورید
وقتی به بغل میخوابید دستمال کاغذی پهن کنید رو بالش
با الکل صورتتون رو ضد عفونی نکنید
الکل پوست رو داغون میکنه

بوسیدن صورتتون ممکنه باعث جوش زدن بشه مخصوصاً روز اول .

با دهان باز خوابیدن و مسواک نزدن هم باعث جوش زدن صورت در اطراف دهان میشه . خصوصاً اگر بزاقتون هم زیاد ترشح میشه در خواب و بیرون میریزه .

بعد از چند ماه دیگه پوستتون مصونیت پیدا میکنه و جوش نمیرنه .
اما همیشه صورتتون رو با دستکش زبر مخصوص حمام و آب ولرم تمیز وکمی صابون با کیفیت بشورید .
هم پوستهای مرده برداشته میشه هم روزنه های پوست باز میمونه و هم باکتربها و ویروسها وارد پوست نمیشند و عفونت و جوش ایجاد نمیکنند

همیشه قبل از اصلاح با یک برس رنگ رزیِ نرم پنج سانتی ماشین رو تمیز کنین (بروس خودِ ماشین به هیچ دردی نمیخوره ) و سپس با کمی مایع المل دار ضد عفونیش کنید
مثل همون مایعی که در آرایشگاهها قبل از تیغ زدن ازش استفاده میشه .

موفق و موید

ms368
13-06-2012, 16:06
آقا ممنون
ولی مشکل من یه چیز دیگس
من خیلی به بهداشت پوست و دندون و غیره اهمیت میدم
تمام کارایی رو که گفتید تقریبا انجام دادم
شاید به قول خودتون باید بعد از 3 ماه نتیجشو دید
در هر صورت چند روز دیگه دارم میرم یه کتر پوست و مو

Thanx

اما همیشه صورتتون رو با دستکش زبر مخصوص حمام و آب ولرم تمیز وکمی صابون با کیفیت بشورید .
هم پوستهای مرده برداشته میشه هم روزنه های پوست باز میمونه و هم باکتربها و ویروسها وارد پوست نمیشند و عفونت و جوش ایجاد نمیکنند
دستکش مخصوص حمام ؟!!
یکم بیشتر توضیح میدید ؟

green_ice_hz
13-06-2012, 16:31
درود بر دوستان عزیزم
من یه چند وقتی هست که قصد خرید ماشین ریش تراش دارم اما نمیدونم چه مارکی بهتره:9: یکی میگه سری 7 braun یکی میگه سری 12 philips یه سری هم میگن panasonic ، تا 400 تومن حالا یکم بیشتر هم می تونم هزینه کنم.
ممنون میشم اگه کمکم کنین.

pourya.so
13-06-2012, 18:46
درود بر دوستان عزیزم
من یه چند وقتی هست که قصد خرید ماشین ریش تراش دارم اما نمیدونم چه مارکی بهتره:9: یکی میگه سری 7 braun یکی میگه سری 12 philips یه سری هم میگن panasonic ، تا 400 تومن حالا یکم بیشتر هم می تونم هزینه کنم.
ممنون میشم اگه کمکم کنین.

بستگی به صورتتون داره که اگه گوشتی و تپل هست phlips اگه لاغر کشیده یا استوخونیه braun و panasonic که خطی هستند.braun و panasonic جفتشون خوبه ولی با توجه به تحریمات الان تهران بوران اگه گیرت بیاد خدمات میده(واسه براون) ولی پاناسونیک گارانتی آژند هست و تحریم نکرده.دور موتورش بیشتره که باعث میشه ریش رو سریع تر بزنه و کلا کیفیتش خوبه تازه 1 ماه هم گارانتی تعویض داره.phlips رو نمیدونم مدل های جدیدش چی هستن.ولی با پول شما میتونید موارد زیر رو انتخاب کتید
braun 790cc حدود 400 تومن (بیشتر بابتش پول ندین)
panasonic
ES-LF51 بین 370 تا 395 تومن که من کاملا راضیم
LA620 تومن 350
LA92 تومن 450 تا 475
اینا همه خوبن

MOHAMMAD_ASEMOONI
14-06-2012, 13:20
دستکش مخصوص حمام ؟!!
یکم بیشتر توضیح میدید ؟

سلام
با حوصله و دقت بخونید ضرر نمیکنید :

اين دستکشها زبریِ خاصی داره و میتونه پوستهای مرده رو راحت بسابه و برداره
اما وقتی برایِ صورت ازش استفاده میکنین باید مراقب باشین زباد با فشار پوست رو نسابید .
اگر صورتتون کمی سوزش پیدا کرد معنیش اینه که شما کمی از سلولهای زنده رو هم سابیدید .
اگر خیلی سوزش پیدا کرد یا زخم شد یعنی خیلی زیاد با فشار سابیدید

.
اول صورتتون رو با آب بشورین تا خیس بشه و باکتربهاش بره .

بعد دستکش یک دور با صابون و اب ولرم بشورینش تا تمیز بشه

بعد دستکش رو به دست کنید با آب ولرم و کمی صابون صورت رو آروم و با حوصله ماساژ بدین به صورت چرخشی و با فشار مناسب

گهگاه به دستکش آب بزنین موقع شستشو تا همیشه حسابی خیس باشه .

صورتتون رو تقسیم بندی کنین و به ترتیب بشورین تا جائی رو جا نندازین .

از صابون کرم دار مثل داو و اسیدی استفاده نکنید

nivea مناسب هست
اما قوطیِ آبی رنگش رو بخرید

نیوا خیلی نرم هست و زود مصرف میشه بنابراین فقط مقدار کمی با دستِ شسته به همه جای ثورت بمالید و بعد با کیسه س شسته و خیس آروم بسابید

خوب صورت رو آبکشی کنید

با حوله خشک نکنید چون کلی باکتری داره . با دستمال کاغذیِ مارکِ خوب خشک کنید .
بعد از شستشو هیچ چیر به صورت نزنید البته منظورم برای اصلاح هست
اما اگه قصد اصلاح ندارید , کرم زدن مشکلی نداره بلکه بهترین موقع هست چون کثیفیها و چربیها و سلولهای مرده برداشته شده و کرم راحت در پوست نفوذ میکنه .
:)
دستکش رو خوب بشورید و در جائی که مرطوب نباشه آویزون کنبد تا حسابی خشک باشه همیشه .

و هر دفعه قبل از استفاده حتما با آب ولرم , کمی صابون خوب بشورینش

این روش به مصون شدنِ چوت صورت در مقابل جوش خیلی کمک میکنه

این هم عکسهاش
بهترین مارک رو بخرید

نوع نرم و لطیفش رو بخربد که به هیچ دردی نمیخوره

امیدوارم سایتهاش باز بشه

green_ice_hz
14-06-2012, 14:04
بستگی به صورتتون داره که اگه گوشتی و تپل هست phlips اگه لاغر کشیده یا استوخونیه braun و panasonic که خطی هستند.braun و panasonic جفتشون خوبه ولی با توجه به تحریمات الان تهران بوران اگه گیرت بیاد خدمات میده(واسه براون) ولی پاناسونیک گارانتی آژند هست و تحریم نکرده.دور موتورش بیشتره که باعث میشه ریش رو سریع تر بزنه و کلا کیفیتش خوبه تازه 1 ماه هم گارانتی تعویض داره.phlips رو نمیدونم مدل های جدیدش چی هستن.ولی با پول شما میتونید موارد زیر رو انتخاب کتید
braun 790cc حدود 400 تومن (بیشتر بابتش پول ندین)
panasonic
ES-LF51 بین 370 تا 395 تومن که من کاملا راضیم
LA620 تومن 350
LA92 تومن 450 تا 475
اینا همه خوبن
مرسی پوریا جان
من صورت لاغری دارم و میخوام که دیگه از تیغ استفاده نکنم،چون اصلا دیگه حوصله استفاده از تیغ و وقتش رو هم ندارم. به نطر شما کدومش اصلاح بهتری داره؟

pourya.so
14-06-2012, 14:38
مرسی پوریا جان
من صورت لاغری دارم و میخوام که دیگه از تیغ استفاده نکنم،چون اصلا دیگه حوصله استفاده از تیغ و وقتش رو هم ندارم. به نطر شما کدومش اصلاح بهتری داره؟

خواهش میکنم والا من braun رو دستم گرفتم خوشم نیومد تحریمم کرده دیگه بدتر.خودم LF-51 رو گرفتم خیلی عالیه.الان برا بار دوم با فوم زدم خیلی خوب بود.چون خودم دارم بهتون همینو پیشنهاد میکنم.ولی دوستان میگن LA-92 هم خوبه.
البته چیزی که من متوچه شدم مدل های جدید تفاوت قیمتشون سر تعداد تیغ پایه شست شو و پایه شارژ هست.که اینا فقط قیمت رو بالا میبره.

best
14-06-2012, 14:57
سلام...دوستان واسه اصلاح ماشین با فوم منظور چیه؟ همون ژل خمیر ریش هست؟ با مدل کفیش؟ با پاناسونیک کدوم یکیش رو تست کرده اید؟

pourya.so
14-06-2012, 23:35
سلام...دوستان واسه اصلاح ماشین با فوم منظور چیه؟ همون ژل خمیر ریش هست؟ با مدل کفیش؟ با پاناسونیک کدوم یکیش رو تست کرده اید؟

با فوم دیگه.سفیده کف.ژل هم بمالیم کف ژل هم بمالیم کف میشه دیگه.

arman-al
15-06-2012, 22:17
سلام دوستان. مطالب این فروم رو از صفحه اول خوندم. خیلی جالب بود ، در واقع سیر تکاملی انتخاب ریش تراش بود :20:
منم اولین ریش تراشی که بعد 5 سال استفاده از تیغ خریدم فیلیپس 1280 cc بودش.در عرص یک هفته استفاده روزانه صورتم پر جوش شد ، اونم چه جوشایی. حدودا 2 هفته سفالکسین خوردم که جوشهام شروع کردن به کم شدن. بعد اونو دادم به داداشم ، با پوستش سازکار بود ،چون 5 سال بود با فیلیپس اصلاح میکرد . خودم براون 790 -4 CC خریدم . خیلی ازش راضی هستم. جوشهای صورتم کلا ناپدید شدن. الان هم براون دارم و هم پاناسونیک LV61 ولی باور کنید پاناسونیک یک چیز دیگست. خیلی از ته میگیره. روزی یک بار کافیه ، یعنی از 12 ساعت به بعد شروع میکنه به در اومدن. ولی براون بعد 8 ساعت باز ریشات در میاد.

arman-al
15-06-2012, 22:23
منظور همون خمیر ریش یا کف ریشه ، خیلی عالی جواب میده.

22arash
15-06-2012, 23:58
سلام دوستان. مطالب این فروم رو از صفحه اول خوندم. خیلی جالب بود ، در واقع سیر تکاملی انتخاب ریش تراش بود :20:
منم اولین ریش تراشی که بعد 5 سال استفاده از تیغ خریدم فیلیپس 1280 cc بودش.در عرص یک هفته استفاده روزانه صورتم پر جوش شد ، اونم چه جوشایی. حدودا 2 هفته سفالکسین خوردم که جوشهام شروع کردن به کم شدن. بعد اونو دادم به داداشم ، با پوستش سازکار بود ،چون 5 سال بود با فیلیپس اصلاح میکرد . خودم براون 790 -4 CC خریدم . خیلی ازش راضی هستم. جوشهای صورتم کلا ناپدید شدن. الان هم براون دارم و هم پاناسونیک LV61 ولی باور کنید پاناسونیک یک چیز دیگست. خیلی از ته میگیره. روزی یک بار کافیه ، یعنی از 12 ساعت به بعد شروع میکنه به در اومدن. ولی براون بعد 8 ساعت باز ریشات در میاد.
سلام دوست عزیز
خوش اومدید به این تاپیک و ممنون که نظر و تجربه تون رو اعلام کردید ، ظاهرا شما با فوم هم اصلاح کردید ، امکانش هست با توجه به اینکه ریشتراش براون 790 قابلیت شستشو داره در واقع سر ریشتراش ضد آبه ، یه بار هم با فوم یا همون کف ریش امتحان کنید البته اگه به ریشتراش آسیبی وارد نمیشه و مایل هستید امتحان کنید
نکته ای هم که راجع به از ته گرفتن ریش در پاناسونیک گفتید فکر میکنم به خاطر اینه که فویل ریشتراش پاناسونیک از براون نازکتره و چون دور موتور 14000 دور در دقیقه است پس دوام فویل نسبت به براون کمتر خواهد بود و عمر کمتری خواهد داشت (جنس فویل هم در دوام اون خیلی تاثیر داره شاید پاناسونیک از آلیاژی استفاده کرده باشه که جبران نازکی رو بکنه و دوامش خوب باشه ، اینو دوستانی که پاناسونیک دارن و تجربه کردن میتونن بگن) از طرفی فکر میکنم درگیری با پوست در براون 790 کمتره (به واسطه فویل ضخیم تر نسبت به پاناسونیک) و در نتیجه التهاب و جوش کمتری ایجاد میکنه ، نظر شما با توجه به اینکه هر دو ریشتراش رو دارید چیه؟ (البته از قابلیت اصلاح خشک و تر پاناسونیک هم نباید گذشت) .

arman-al
16-06-2012, 09:29
سلام دوست عزیز
خوش اومدید به این تاپیک و ممنون که نظر و تجربه تون رو اعلام کردید ، ظاهرا شما با فوم هم اصلاح کردید ، امکانش هست با توجه به اینکه ریشتراش براون 790 قابلیت شستشو داره در واقع سر ریشتراش ضد آبه ، یه بار هم با فوم یا همون کف ریش امتحان کنید البته اگه به ریشتراش آسیبی وارد نمیشه و مایل هستید امتحان کنید
نکته ای هم که راجع به از ته گرفتن ریش در پاناسونیک گفتید فکر میکنم به خاطر اینه که فویل ریشتراش پاناسونیک از براون نازکتره و چون دور موتور 14000 دور در دقیقه است پس دوام فویل نسبت به براون کمتر خواهد بود و عمر کمتری خواهد داشت (جنس فویل هم در دوام اون خیلی تاثیر داره شاید پاناسونیک از آلیاژی استفاده کرده باشه که جبران نازکی رو بکنه و دوامش خوب باشه ، اینو دوستانی که پاناسونیک دارن و تجربه کردن میتونن بگن) از طرفی فکر میکنم درگیری با پوست در براون 790 کمتره (به واسطه فویل ضخیم تر نسبت به پاناسونیک) و در نتیجه التهاب و جوش کمتری ایجاد میکنه ، نظر شما با توجه به اینکه هر دو ریشتراش رو دارید چیه؟ (البته از قابلیت اصلاح خشک و تر پاناسونیک هم نباید گذشت) .

سلام. والله تا حالا براون 790 - cc رو با فوم امتحان نکردم ، ولی میخوام حتما یک بار این کارو بکنم ، نتیجه رو خبر میدم، و پاناسونیک رو تو حالت خشک امتحان نکردم و همیشه با فوم زدم چون پاناسونیک رو به همین منظور خریدم.در مورد دوام فویل پاناسونیک نسبت به براون ، خود پاناسونیک رو کاتالوگش گفته هر 12 ماه عوض شود ولی براون گفته هر 18 ماهه عوض شود، یعنی خود پاناسونیک هم قبول کرده که دوام فویلهاش کمتره.ولی تجربه دوستان میگه هر دو تا بیشتر از این مقدار گفته شده کار میکنند.
باز هم سایر دوستان اگه سوال دیگه ای دارن در خدمتم.

22arash
16-06-2012, 09:52
سلام. والله تا حالا براون 790 - cc رو با فوم امتحان نکردم ، ولی میخوام حتما یک بار این کارو بکنم ، نتیجه رو خبر میدم، و پاناسونیک رو تو حالت خشک امتحان نکردم و همیشه با فوم زدم چون پاناسونیک رو به همین منظور خریدم.در مورد دوام فویل پاناسونیک نسبت به براون ، خود پاناسونیک رو کاتالوگش گفته هر 12 ماه عوض شود ولی براون گفته هر 18 ماهه عوض شود، یعنی خود پاناسونیک هم قبول کرده که دوام فویلهاش کمتره.ولی تجربه دوستان میگه هر دو تا بیشتر از این مقدار گفته شده کار میکنند.
باز هم سایر دوستان اگه سوال دیگه ای دارن در خدمتم.
سپاس دوست عزیز که امتحان میکنید ، برای اینکه عادلانه باشه و هر دو مدل ریشتراش بهشون بر نخوره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]لطف کنید یه بار هم از پاناسونیک بدون فوم استفاده کنید در واقع تفاوت اصلاح خشک با هر دو ریشتراش و نتیجه رو اعلام کنید و بفرمایید که کدوم اصلاح نرمتری با التهاب کمتر داشتن .
بازم ممنونم

fishdilo
19-06-2012, 14:27
سلام
من 10 ، 15 سالی هست که موزر استفاده می کنم و یدونه قدمی اش را داریم که اصله آلمانه

توی این دو سه سال اخیر سه تا موزر خریدم اونم به نام اصل، ولی اصلا" کیفیت موزر قدیمی مون رو نداره و هم اکنون هر سه تاشون خراب شده اند

می خواستم توی این تیپ ریش تراش بخرم که مثل موزر های اصل صفر هم بزنه و کلا" از هر زمینه ای خوب باشه

چی بخرم؟

arman-al
19-06-2012, 22:05
سلام
من 10 ، 15 سالی هست که موزر استفاده می کنم و یدونه قدمی اش را داریم که اصله آلمانه

توی این دو سه سال اخیر سه تا موزر خریدم اونم به نام اصل، ولی اصلا" کیفیت موزر قدیمی مون رو نداره و هم اکنون هر سه تاشون خراب شده اند

می خواستم توی این تیپ ریش تراش بخرم که مثل موزر های اصل صفر هم بزنه و کلا" از هر زمینه ای خوب باشه

چی بخرم؟

سلام. من پاناسونیک GB-50 دارم من که راضی هستم . از صفر صفر که نمیگیره ولی حداقل 0.5 میلیمتر رو میگیره.

arman-al
20-06-2012, 16:18
سپاس دوست عزیز که امتحان میکنید ، برای اینکه عادلانه باشه و هر دو مدل ریشتراش بهشون بر نخوره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]لطف کنید یه بار هم از پاناسونیک بدون فوم استفاده کنید در واقع تفاوت اصلاح خشک با هر دو ریشتراش و نتیجه رو اعلام کنید و بفرمایید که کدوم اصلاح نرمتری با التهاب کمتر داشتن .
بازم ممنونم

سلام . من اصلاح با کف ریش با یراون رو امتحان کردم. خیلی راحت و روان اصلاح کرد. ولی نمیدونم واسه دستگاه ضرر داره یا نه ؟ آخه کارخونه سازندش چیزی نگفته.

schumi_268
21-06-2012, 00:35
سلام . من اصلاح با کف ریش با یراون رو امتحان کردم. خیلی راحت و روان اصلاح کرد. ولی نمیدونم واسه دستگاه ضرر داره یا نه ؟ آخه کارخونه سازندش چیزی نگفته.

خیر دوست عزیز هیچ ضرری نداره.من تو این مدت با فوم اصلاح نکردم و همیشه خشک ریشمو زدم البته اینو بگم که شما قبل از اصلاح خشک بهتره صورتتونو با صابون و آب داغ بشورید

MOHAMMAD_ASEMOONI
21-06-2012, 03:35
ه صورتتون رو با صابون و آب داغ بشورید

سلام

:10:
صورتِ بچه ی مردم آب پز میشه که .
:31:
منظورتون آب ولرمه
:20:

alijigari
21-06-2012, 08:06
lv61 با فوم اصلا خوب نمیزنه و لیز میخوره و بعضی جاهارو جا میزاره و سطح تماس ریش تراش با پوست کمتر میشه اما در حالت خشک عالی میزنه

راه حلی برای موهای زیر پوستی کسی نمیدونه ؟

arman-al
21-06-2012, 16:22
lv61 با فوم اصلا خوب نمیزنه و لیز میخوره و بعضی جاهارو جا میزاره و سطح تماس ریش تراش با پوست کمتر میشه اما در حالت خشک عالی میزنه

سلام . پدیده رشد مو به زیر پوست که بهش کراتوپیلاز (پدیده پوست مرغی) میگن به این دلیل ایجاد میشه که اولا محور مو راست و مستقیم نیست یعنی تو موهای مجعد بیشتر ایجاد میشه و دلیل دوم اینه که پوست خارجی کمی بیش از معمول کلفت است و این در کسانی ایجاد میشود که از تیغ زیاد استفاده کرده اند. یک لوسیون هستش به اسم کراپیل که فرانسوی هست و تو بعضی از داروخونه ها پیدا میشه و من امتحان کردم تاثیرش خوبه . ولی یکم زمان میبره.
در مورد lv61 شما میتونین از صابون استفاده کنین ، نتیجه بهتر میشه. و سرعت حرکت ریش تراش رو رو صورت کمتر کنین.

22arash
21-06-2012, 23:56

سلام
آقای arman-al میگن ریشتراش lv61 رو به خاطر اصلاح با فوم خریدن و خیلی هم راضین شما چطور مشکل دارین ؟ شاید هنوز قلقشو بدست نیاوردین .

arman-al
22-06-2012, 10:47
سلام
آقای arman-al میگن ریشتراش lv61 رو به خاطر اصلاح با فوم خریدن و خیلی هم راضین شما چطور مشکل دارین ؟ شاید هنوز قلقشو بدست نیاوردین .

با سلام. وقتی بخواهیم ریش تراش مو ها رو خیلی از ته بگیره باید بیشتر رو پوست فشارش بدیم ، در این صورت اصطکاک ریش تراش با پوست بیشتر میشه (مخصوصا lv 61 یا اون 5 تا تیغش !!) و همین مساله باعث ایجاد قرمزی و التهاب پوست میشه . وقتی از خمیر ریش و یا صابون استفاده میکنیم این اصطکاک کمتر شده و در نتیجه پوستی صاف و بدون قرمزی خواهیم داشت. البته نباید انتظار داشت از همون اصلاح اول همه چی نرمال باشه . بخصوص وقتی که مدت زیادی هست که از تیغ استفاده میکنیم و یا حتی وفتی که نوع ریش تراش رو از روتاری (فیلیپس) به توری (براون یا پاناسونیک) عوض کردیم . و مخصوصا در حالت استفاده از تیغ ، رشد مو به زیر پوست رو در بیشتر موارد خواهیم داشت ، مخصوصا اگه بلافاصله بعد از تیغ از ریش تراشهای روتاری استفاده کنیم.یعنی اینطور بگم : بعد از اصلاح چندین ساله با تیغ ، اگر خواستیم ریش تراش بخریم ، ریش تراشهای توری به روتاری ارجحیت دارن.

MOHAMMAD_ASEMOONI
22-06-2012, 13:56
سلام

خوابِ موهایِ صورت در جاهایِ مختلف فرق میکنه .
باید ماشین رو در جهتِ مخالفِ خوابِ مو حرکت بدین تا موها رو از ته بزنه .
=============================

کشیدنِ پوست با دست هم خیلی موثر هست خصوصاً برایِ اونهائی که موهاشون خیلی خوابش زیاده .
با کشیدن پوست به سمتِ بالا (جهتِ مخالفِ خواب) موها سیخ میشه و ماشین راحت تر ائن رو میزنه .

موقع اصلاح دائم با دست رویِ صورت بکشید(در جهت های مختلف) , هر جا هنوز زبره باید دوباره اصلاح بشه .

دست کشیدن یه حسن دیگه هم داره , متوجه میشین خوابِ مو کدوم طرفه تا ماشین رو درست عکس خوابش روش بکشین .

==============================

روغن زدن به قسمتِ لرزنده خیلی در عمر ماشین و توری موثر هست .

از روغن زیتون استفاده کنید چون طبیعی هست .

===============================

فشار بیش از حد باعث خم شدن توری به سمتِ داخل و خورد شدنش میشه .

نباید فشار تا حدی باشه که شکل توری تغییر کنه .

اگر اینها رو رعایت کنین , ماشین تا 10-12 سال احتیاج به قطعات یدکی نداره

pourya.so
22-06-2012, 21:26
سلام دوستان دو تا سوال پیش اومده
1- هر چند وقت 1 بار ریش تراشو روغن کاری کنیم؟(باید روی توریها بریزیم و ریش تراشو چند ثانیه روشن بزاریم؟)
2-بعد از تموم شدن روغن فابریک از چه روغنی استفاده کنیم.(کجا میشه روغن فابریکو گیر آورد؟)

alijigari
22-06-2012, 22:21
سلام

احتمالا حق با شماست چون صورت با صورت و سلیقه ها با هم فرق میکنن با فوم راضی نبودم ولی با صابون بهتر بود -- برای من قسمت هایی که موی زیر پوستی ندارم واقعا در حالت خشک عالی میزنه اما بقیه قسمتها که موی زیر پوستی دارم جیگرم را خون میکنه

suyuvu
22-06-2012, 22:44
تخصصی میگم فیلیپس از نظر اصلاح دقیق و تمیز نسبت به بقیه ی مارک ها سرتره فقط باید بدونی چی میخوای و با چه کارایی

اونایی هم که میگن فیلیپس صورت رو اذیت میکنه دو حالت داره یا صورت حساس دارن که باید از مدل مخصوص صورت حساس استفاده بکنن یا اینکه صورت معمولی دارن که " بلد " نیستن چجوری باید اصلاح کنن

از لحاظ میزان شارژدهی و قدرت موتوری فیلیپس حرف اول رو میزنه ، تا حالا موتورش رو دیدین ؟ یا باطری های لیتیومش رو ؟
از لحاظ دقت اصلاح 1280 فیلیپس رو نگاه کنین ببینید چه هیولاییه واسه خودش ! با تیغ های 3D ی که داره همه ی قسمت های فک رو پوشش میده

pourya.so
23-06-2012, 09:26
تخصصی میگم فیلیپس از نظر اصلاح دقیق و تمیز نسبت به بقیه ی مارک ها سرتره فقط باید بدونی چی میخوای و با چه کارایی

اونایی هم که میگن فیلیپس صورت رو اذیت میکنه دو حالت داره یا صورت حساس دارن که باید از مدل مخصوص صورت حساس استفاده بکنن یا اینکه صورت معمولی دارن که " بلد " نیستن چجوری باید اصلاح کنن

از لحاظ میزان شارژدهی و قدرت موتوری فیلیپس حرف اول رو میزنه ، تا حالا موتورش رو دیدین ؟ یا باطری های لیتیومش رو ؟
از لحاظ دقت اصلاح 1280 فیلیپس رو نگاه کنین ببینید چه هیولاییه واسه خودش ! با تیغ های 3D ی که داره همه ی قسمت های فک رو پوشش میده

دوست من با احترام من اینو قبول ندارم
باید ببینید مدل صورتتون با چه مدل ریش تراشی میسازه خطی یا دایره ای
وقتی فلیپس یه عمره داره ریش تراش تولید میکنه و شاید بشه گفت قدیمیترین تو این کار هست به نظر شما درسته که بعد از N سال بیاد سری فوق حساس بزنه؟
حتما دیده دوره انحصار طلبی ریش تراش تموم شده و چندین برند جدید دارن باش رقابت میکنن و تازه به این نتیجه رسیده که اگه میخواد مشتریاش رو(که قبلا خودم هم جزشون بودم) رو بر گردونه اومده سری
فوق حساس زده.
در ضمن شک نکنید صورتای حساس غیر گوشتی با خطی اصلاح راحت تری رو دارند.حالا چه braun چه panasonic

arman-al
23-06-2012, 12:09

حرف شما رو قبول ندارم . من خودم فیلیپس 1280 داشتم ،بعد از 5 ماه دادم به داداشم و رفتم براون 790 خریدم.با پوستم سازگار نبود.

schumi_268
23-06-2012, 13:49
سلام

:10:
صورتِ بچه ی مردم آب پز میشه که .
:31:
منظورتون آب ولرمه
:20:

شرمنده اشتباه نوشتم حق با شماس آب ولرم:12:

حرف شما رو قبول ندارم . من خودم فیلیپس 1280 داشتم ،بعد از 5 ماه دادم به داداشم و رفتم براون 790 خریدم.با پوستم سازگار نبود.

ببینید دوست عزیز من از ریش تراشهای مختلفی استفاده کردم.همین 1280cc که شما میگین رو هم استفاده کردم و به هیچ وجه نتونستم باهاش کنار بیام زیر گلو رو درست نمیزنه.دوستان زیادی هم میشناسم که همین فیلیپس رو خریدن و الان ناراضی هستند.نمیگم براون 790 خوبه ولی بنظر من از فیلیپس پوست صورتو کمتر اذیت میکنه اما در مورد پاناسونیک همیشه گفتم الان هم میگم بهترینه الان lv81 دارم بهترین سازگاری با پوستو داره هیچ مشکلی برای اصلاح کردن با این مدل پاناسونیک وجود نداره شما میتونی هر روز صورتتو اصلاح کنی بدون هیچ مشکلی.البته اینو بگم شما هر ریش تراشی بخری 10-15 روز اول باید باهاش کنار بیای چون خواب موهای صورت با ریش تراش قبلی تطبیق داده شده.

suyuvu
23-06-2012, 15:14
دوست من با احترام من اینو قبول ندارم
باید ببینید مدل صورتتون با چه مدل ریش تراشی میسازه خطی یا دایره ای
وقتی فلیپس یه عمره داره ریش تراش تولید میکنه و شاید بشه گفت قدیمیترین تو این کار هست به نظر شما درسته که بعد از N سال بیاد سری فوق حساس بزنه؟
حتما دیده دوره انحصار طلبی ریش تراش تموم شده و چندین برند جدید دارن باش رقابت میکنن و تازه به این نتیجه رسیده که اگه میخواد مشتریاش رو(که قبلا خودم هم جزشون بودم) رو بر گردونه اومده سری
فوق حساس زده.
در ضمن شک نکنید صورتای حساس غیر گوشتی با خطی اصلاح راحت تری رو دارند.حالا چه braun چه panasonic

اینکه فیلیپس دستگاه مخصوص صورت های حساس رو داده " فقط " دلیلش رقابته ؟ یا می خواسته جلب رضایت مشتری کنه ؟

بعدشم انحصار طلبی برا چی ؟ مگه چاقو گذاشته زیر گلوی کسی که باید از من بخری ؟

از نظر مکانیکی توی کارکرد فیلیپس شک نکنید از نظر اصلاح هم فیلیپس دقیق تر از براون میزنه ، به شخصه پاناسونیک رو ندیدم ولی فیلیپسی که من دیدم چیزی کم نمیزاره

خوب شما اگه صورت حساس دارین چرا رفتین 1280 خریدین ؟ چرا صورت تراش مخصوص صورت های حساس رو نخریدین ؟

من بهتون میگم چرا ، دلیلش اینکه یا شما نمیدونستید که 1280 بدردتون نمیوره یا فروشنده شما رو راهنمایی نکرده

ببینید دوست عزیز من از ریش تراشهای مختلفی استفاده کردم.همین 1280cc که شما میگین رو هم استفاده کردم و به هیچ وجه نتونستم باهاش کنار بیام زیر گلو رو درست نمیزنه.دوستان زیادی هم میشناسم که همین فیلیپس رو خریدن و الان ناراضی هستند.نمیگم براون 790 خوبه ولی بنظر من از فیلیپس پوست صورتو کمتر اذیت میکنه اما در مورد پاناسونیک همیشه گفتم الان هم میگم بهترینه الان lv81 دارم بهترین سازگاری با پوستو داره هیچ مشکلی برای اصلاح کردن با این مدل پاناسونیک وجود نداره شما میتونی هر روز صورتتو اصلاح کنی بدون هیچ مشکلی.البته اینو بگم شما هر ریش تراشی بخری 10-15 روز اول باید باهاش کنار بیای چون خواب موهای صورت با ریش تراش قبلی تطبیق داده شده.

شما هم درست انتخاب نکردین

حالا من میگم شما چیکار کنید که مشکلتون برطرف بشه

1- قبل از اصلاح صورتتون رو با آب و صابون بشورید که چربی پوست بره ( اینجوری عمر تیغ هاتون بیشتر میشه و دیرتر کثیف میشن )
2- نحوه ی صحیح اصلاح بصورت چرخشی هست نه اینکه هر جوری خواستی رو صورتت بکشیش
3- اول از زیر گلو شروع کنید که پوست نازک تر و حساس تری داره
4- هر روز باید اصلاح کنید نهایتا" یک روز در میون چون این صورت تراش ها هر روز تراش هستند
5- اگر جدیدا" صورت تراش خریدین و بصورتتون نمیخوره 1 ماه هر روز بزنید تا با صورتتون مچ بشه میبینید که دیگه مشکل قرمزی و تورم پوست از بین میره
( دیدم کسی رو که بعد از 40 روز با صورتش مچ شده )

MOHAMMAD_ASEMOONI
23-06-2012, 15:22
سلام دوستان دو تا سوال پیش اومده
1- هر چند وقت 1 بار ریش تراشو روغن کاری کنیم؟(باید روی توریها بریزیم و ریش تراش رو چند ثانیه روشن بزاریم؟)
2-بعد از تموم شدن روغن فابریک از چه روغنی استفاده کنیم.(کجا میشه روغن فابریکو گیر آورد؟)

سلام
نظر شخصیم رو میگم :

اگر هر روز از ماشین استفاده میکنید , دو هفته یکبار دو سه قطره لازم داره .
اگر دو سه روز یک بار استفاده میکنید , هر ماه روغن کاری میخواد .

قبل از روغن کاری با یک برس رنگ رزیِ نرم باید همه ی قطعات رو تمیز کنید.

برس خودِ ماشین به هیچ دردی نمیخوره , بذارید تو جعبه بمونه .

بعد از تمیز کردن , با گوش پاک کنِ آغشته به روغن زیتون , از داخل بکشید روی توری .
بیشترین اصطکاک مربوط به اون قیمت لرزنده که هست که زیر توری هست .
خشک بودنش باعث کند شدن تیغه هاش و سایش توری از زیر میشه .

اگر گوش پاک کن ندارین , با کمی دستمال کاغذی یا پنبه که به دور چوب کبریت پیچیده شده هم میشه .

روغن زیتون بهتر از روغن صنعتی هست چون خواه ناخواه این روغن به صورتتون هم مالیده میشه .

همه ی قسمتهائی که در موقع کار میلرزه باید آغشته به روغن باشه اما نه اونقدر که ازش بچکه یا پخش بشه همه ی ماشین رو چرب کنه .

قبل از روغنکاری بهتره قطعات جدا شونده رو با آب ولرم . مایع طرفشوئی و مسواک کهنه ی نرم بشورید تا روغنهای مونده که تا حدی هم فاسد شده رو بشوره و موهای لابلایِ قطعات هم شسته بشه.
اگر روغندانِ خودِ ماشین گم شد اصلاً مشکلی نیست .
از قطره های بینی و گوش بعد از خالی شدنشون و شستشون میشه برای روغنکاری استفاده کرد .

روغن خاصیتِ ترکنندگی داره .
وقتی روغم زدین , خودش پخش میشه آروم آروم و همه ی اطرافش رو روغنی و چرب میکنه .

قبل از هر اصلاح , با برس رنگرزیِ نرم ماشین رو خوب تمیز کنید .

اگر جائی هستین که گرد و خاک زیاده مثل اهواز و آبادان و زاهدان , ماشین رو جائی بذاربد که خاک نشینه روش .

اگر موهای صورت اونقدر بلنده که با موزر میشه کوتاهش کرد , اول موها رو خوب کوتاه کنید بعد با ماشین بزنید .
هم عمر ماشین بیشتر میشه هم مدت کمتری وقت میبره.

pourya.so
23-06-2012, 16:40
اینکه فیلیپس دستگاه مخصوص صورت های حساس رو داده " فقط " دلیلش رقابته ؟ یا می خواسته جلب رضایت مشتری کنه ؟

بعدشم انحصار طلبی برا چی ؟ مگه چاقو گذاشته زیر گلوی کسی که باید از من بخری ؟

از نظر مکانیکی توی کارکرد فیلیپس شک نکنید از نظر اصلاح هم فیلیپس دقیق تر از براون میزنه ، به شخصه پاناسونیک رو ندیدم ولی فیلیپسی که من دیدم چیزی کم نمیزاره

1- قبل از اصلاح صورتتون رو با آب و صابون بشورید که چربی پوست بره ( اینجوری عمر تیغ هاتون بیشتر میشه و دیرتر کثیف میشن )
4- هر روز باید اصلاح کنید نهایتا" یک روز در میون چون این صورت تراش ها هر روز تراش هستند
5- اگر جدیدا" صورت تراش خریدین و بصورتتون نمیخوره 1 ماه هر روز بزنید تا با صورتتون مچ بشه میبینید که دیگه مشکل قرمزی و تورم پوست از بین میره

به نظر من فقط دلیلش رقابته چرا 4 سال پیش همچین چیزی بیرون نداد؟یعنی مردم الان از یه کره دیگه اومدن و پوستشون حساسه؟چون دید پاناسونسک و چند برند دیگه اومدن و دارن
واسه صورتای حساس ماشین میزنن اینم سریع اینکارو کرد که بازارو از دست نده.وگرنه یه شرکت با این سابقه حتما صورتای زیادیو دیده که حساس هستند و براش مشتری مداری مهم
تبوده چون منحصرا خودش تولید میکرد.
در کل من قصد طرفداری ندارم.هم فلیپس دارم هم پاناسونیک ولی تمام 5 روشی رو که گفتید قبلا انجام دادم و حتی صورتمو میبرید!دادم به بابام اون راحت داره با فلیپس اصلاح میکته
ولی من که به تازگی پاناسونیک گرفتم و صورتم استخونیه بسیار راحت دارم اصلاح میکنم.

pourya.so
23-06-2012, 16:42
MOHAMMAD-ASEMOONI
خیلی ممنون مثل همیشه مفید بود

arman-al
23-06-2012, 16:52
خوب شما اگه صورت حساس دارین چرا رفتین 1280 خریدین ؟ چرا صورت تراش مخصوص صورت های حساس رو نخریدین ؟

من بهتون میگم چرا ، دلیلش اینکه یا شما نمیدونستید که 1280 بدردتون نمیوره یا فروشنده شما رو راهنمایی نکرده

خوب میشه بگین فیلیپس برای پوستهای فوق حساس کدوم مدل رو داره ؟ من که فکر نکنم بهتر از rq1280 cc چیزی داشته باشه؟

22arash
23-06-2012, 18:53
دوست عزیز arman-al اگه امکان داره یه بار هم از ریشتراش پاناسونیک بصورت خشک استفاده کنید (بدون فوم) و بعد نتیجه رو در مقایسه با براون 790 اعلام کنید (در خصوص راحتی ، مدت زمان اصلاح و میزان التهاب احتمالی پوست)
با سپاس

schumi_268
23-06-2012, 21:05
شما هم درست انتخاب نکردین

حالا من میگم شما چیکار کنید که مشکلتون برطرف بشه

اتفاقاً من همیشه قبل از اصلاح صورتمو با آب ولرم و صابون میشورم اگه پستهای قبلی منو نگاه کنید میبینید به همین نکته اشاره کردم.الان 2 مدل ریش تراش فیلیپس دارم که اصلاً ازشون استفاده نمیکنم.به هیچ وجه زیر گلو رو درست نمیزنه و خیلی هم اذیت میکنه با اینکه مدت زیادی ازشون استفاده میکردم اما مشکل قرمزی زیر گلو همچنین درد این ناحیه خوب نشد اما در مورد پاناسونیکهایی که داشتم و دارم از همون روز اول زیر گلو رو خیلی خیلی راحت میزنه بدون هیچ مشکلی.تا بحال هم از فوم و اینگونه چیزا استفاده نکردم و فقط همون مورد شستن با آب ولرم و صابونو رعایت میکردم.شما بهتره یه سرچ در مورد مدلهای مختلف ریش تراش تو یوتیوب یا گوگل بکنید متوجه میشین که فیلیپس با اون همه تجربه و قدمت نتونسته حریف مناسب و قدری برای پاناسونیک یا همین براون باشه.کافیه خودتون هم امتحان بکنید تا متوجه حرفای من بشید

arman-al
23-06-2012, 23:02
دوست عزیز arman-al اگه امکان داره یه بار هم از ریشتراش پاناسونیک بصورت خشک استفاده کنید (بدون فوم) و بعد نتیجه رو در مقایسه با براون 790 اعلام کنید (در خصوص راحتی ، مدت زمان اصلاح و میزان التهاب احتمالی پوست)
با سپاس

سلام. من این کارو یک بار انجام دادم. به نظر من بهتره lv61 رو با فوم بکار برد. چون که سطح تیغهاش بزرگه و اصطکاک زیاده، و صابون و فوم باعث میشه اصطکاک پایین بیاد. در حالت کلی در حالت خشک بروان 790 نتیجه بهتری در رابطه با قرمزی و التهاب پوستی داره و در حالت تر پاناسونیک اصلاح بهتری داره.ولی از لحاظ ارزش ریش تراش به نظر من پاناسونیک ارزش بیشتری واسه خریدن داره. اگه میخاین یه چیزی در خدود براون بخرین توصیه میکنم پاناسونیک ES LF-51 رو بخرین. قیمتش در حدود 400 تومن هستش.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و کاراییش بهتر از براون هستش.

imanprjr
24-06-2012, 08:13
دوستان سلام من با بوجه 150 تومن چه ماشین ریش تراشی بگیرم ؟
ممنون /.

arman-al
24-06-2012, 11:28
دوستان سلام من با بوجه 150 تومن چه ماشین ریش تراشی بگیرم ؟
ممنون /.

سلام.اگه میتونین بودجه تون رو به 250 تومن برسونین خیلی خوب میشه . اونوقت میتونین پاناسونیک LT 20 رو بخرین، ولی توصیه میکنم این دو تا سایت رو ببینید.

pourya.so
24-06-2012, 23:35
سلام دوستان میخواستم ببینم ریش تزاشای پاناسونیک بخاطر موتورشون هست که صداش به مراتب از فلیپس بلند تره یا مال من اینجوره؟
تقریبا 1/3 موزر صدا میده
آقای arman-al شما که هر دو برند رو دارید نظرتون چیه؟
کلا ریش تراشای خطی صداشون بلندتر از د ایره ای ها هست درسته؟

alijigari
25-06-2012, 07:32
تقریبا 2 هفته هست که lv61 دارم و هر روز هم اصلاح میکنم
1-چه کار کنم که قرمزی زیر گردن کمتر بشه
2- بعد از 2 بار با برس خودش موهای داخلش را تمیز میکنم اما تا حالا علامت پر شدن سرش روشن نشده -ممکن اشکال داشته باشه ؟؟؟؟؟؟؟
3-با فوم وصابون که استفاده کردم بعدش سرش سفت شده و به نرمی قبل نیست با وجود اینکه چند بار کاملا با اب تمیزش کردم
4-شارژش فول باشه یا نصفه باشه تاثیری در قدرت موتور داره ؟ برای من اگه اشتباه نکنم وقتی شارژش کامل باشه با قدرت بیشتری میزنه شما چطور ؟

pourya.so
25-06-2012, 14:19
2- بعد از 2 بار با برس خودش موهای داخلش را تمیز میکنم اما تا حالا علامت پر شدن سرش روشن نشده -ممکن اشکال داشته باشه ؟؟؟؟؟؟؟
3-با فوم وصابون که استفاده کردم بعدش سرش سفت شده و به نرمی قبل نیست با وجود اینکه چند بار کاملا با اب تمیزش کردم
4-شارژش فول باشه یا نصفه باشه تاثیری در قدرت موتور داره ؟ برای من اگه اشتباه نکنم وقتی شارژش کامل باشه با قدرت بیشتری میزنه شما چطور ؟

سلام
1-یه نفر که کارش فروش افتر شیو وادکلن بود به من گفت اگه گردنت حساسه چند بار بعد از اصلاح نشاسته رو آب کن بزن به گردنت بعد از چند دقیقه بشور دیگه هیچ وقت قرمز نمیشه(البته من انجام ندادم)
پیشنهاد خودم اینه که از افتر شیو آبی رنگ gillet که شیشه نوک مدادی و سر آبی داره استفاده کن معجزه میکنه
البته حتما قبل اصلاح صورتتو بشور(با آب و صابون)
3-فک کنم حساس شدی بعید میدنم اینطور شه چون توری فلزیه
4-نباید اینطور باشه اگه واقعا اینطوره حنما تا قبل 1 ماه اول گارانتی ببر نمایندگی
صدای ریش تراشت بلند نیست نسبتا؟

arman-al
25-06-2012, 15:41
سلام دوستان میخواستم ببینم ریش تزاشای پاناسونیک بخاطر موتورشون هست که صداش به مراتب از فلیپس بلند تره یا مال من اینجوره؟
تقریبا 1/3 موزر صدا میده
آقای arman-al شما که هر دو برند رو دارید نظرتون چیه؟
کلا ریش تراشای خطی صداشون بلندتر از د ایره ای ها هست درسته؟

بله درست میفرمایین. ریش تراشهای خطی موتورشون خطی هستش ، یعنی نوسانی رفت و برگشتی هستن ، هم لرزش اینا بیشتره و هم صداشون. تازه lv 61 با اینکه دور موتورش 14000 هست صدا و لرزش اون خیلی کمتر از براون 790 هست که دور موتورش حداکثر 10000 هست.فیلیپس 1280 من اصلا لرزش نداشت و صداشم خیلی کم بود.اصلا قابل مقایسه با براون و پاناسونیک نبود . ولی توجه کنین که این ریشتراشها هر کدوم نسبت به نیرویی که تو عمرشون بهشون وارد میشه مقاومت کافی دارن. پس جای هیچ نگرانی نیست.

arman-al
25-06-2012, 15:55

سلام مبارکه
1 - هنوز زوده که پوست شما عادت کنه ، من چهار ماهه دارمش ، به تدریج عادت میکنین. گفتین قرمز میشه ،یعنی جوش نمیزنه، تا اینجاش هم جای شکر داره، یعنی موهای صورتتون به زیر پوست رشد نمیکنه.
2 - مال من چهار ماهه علامتش روشن نشده! شما دارین خالیش میکنین دلیلی نداره روشن بشه . بهتره دگمه روشن خاموش رو 3 ثانیه فشار بدین تا تمیز کردن سونیک ویبره روشن بشه بعد از حدود 10 ثانیه (زیر آب) خاموش کنین . ایتطوری بهتره.
3 - با همچین چیزی مواجه نشدم!! یعنی قسمت متحرک اون سفت میشه و روان حرکت نمیکنه؟ البته رسوب آب به تدریج باعث میشه این حالت اتفاق بیفته ولی خیلی زمان میبره!!
4 - من تو سایر ریش تراش ها همچین چیزی دیده بودم ولی تو پاناسونیک ندیدم ، یا حداقل من احساس نکردم، من تو 10 درصد میزارم شارژ بشه.
راستی هر از چند گاهی (بعد از 10بار استفاده) روغنکاریش کن ، درسته وقتی با صابون ریشتو میزنی روان میشه ولی بازم اگه این کارو بکنی ضرر نکردی.

schumi_268
26-06-2012, 00:32

جواب سوال چهارتونو میدم.
در همین مورد یادمه اون موقع که la93 داشتم زنگ زدم به نمایندگی پاناسونیک( آژندسرویس) گفتم مدل la93 رو خریدم فرقش با 92 چیه گفت 93 وقتی به برق وصله روشن نمیشه و حتماً باید از شارژش استفاده کنی اما 92 نه وقتی به برقه میتونی ازش استفاده کنی و یه نکته مهم که گفت 93 از وقتی شارژش 100% هست تا وقتی صفر میشه قدرت موتورش هیچ تغییری نمیکنه ولی 92 کم کم که شارژش تموم میشه قذرت موتورش هم کم میشه.شما از همین ایران خریدین؟

alijigari
26-06-2012, 10:47
جواب سوال چهارتونو میدم.
در همین مورد یادمه اون موقع که la93 داشتم زنگ زدم به نمایندگی پاناسونیک( آژندسرویس) گفتم مدل la93 رو خریدم فرقش با 92 چیه گفت 93 وقتی به برق وصله روشن نمیشه و حتماً باید از شارژش استفاده کنی اما 92 نه وقتی به برقه میتونی ازش استفاده کنی و یه نکته مهم که گفت 93 از وقتی شارژش 100% هست تا وقتی صفر میشه قدرت موتورش هیچ تغییری نمیکنه ولی 92 کم کم که شارژش تموم میشه قذرت موتورش هم کم میشه.شما از همین ایران خریدین؟

اره از ایران خریدم - حالا مال من جز کدوم مورد هست

alijigari
26-06-2012, 11:01
سلام
1-یه نفر که کارش فروش افتر شیو وادکلن بود به من گفت اگه گردنت حساسه چند بار بعد از اصلاح نشاسته رو آب کن بزن به گردنت بعد از چند دقیقه بشور دیگه هیچ وقت قرمز نمیشه(البته من انجام ندادم)
پیشنهاد خودم اینه که از افتر شیو آبی رنگ gillet که شیشه نوک مدادی و سر آبی داره استفاده کن معجزه میکنه
البته حتما قبل اصلاح صورتتو بشور(با آب و صابون)
3-فک کنم حساس شدی بعید میدنم اینطور شه چون توری فلزیه
4-نباید اینطور باشه اگه واقعا اینطوره حنما تا قبل 1 ماه اول گارانتی ببر نمایندگی
صدای ریش تراشت بلند نیست نسبتا؟

4-صداش از روز اول تغییری نکرده بلندی صداش همون جور بوده

سلام مبارکه
1 - هنوز زوده که پوست شما عادت کنه ، من چهار ماهه دارمش ، به تدریج عادت میکنین. گفتین قرمز میشه ،یعنی جوش نمیزنه، تا اینجاش هم جای شکر داره، یعنی موهای صورتتون به زیر پوست رشد نمیکنه.
2 - مال من چهار ماهه علامتش روشن نشده! شما دارین خالیش میکنین دلیلی نداره روشن بشه . بهتره دگمه روشن خاموش رو 3 ثانیه فشار بدین تا تمیز کردن سونیک ویبره روشن بشه بعد از حدود 10 ثانیه (زیر آب) خاموش کنین . ایتطوری بهتره.
3 - با همچین چیزی مواجه نشدم!! یعنی قسمت متحرک اون سفت میشه و روان حرکت نمیکنه؟ البته رسوب آب به تدریج باعث میشه این حالت اتفاق بیفته ولی خیلی زمان میبره!!
4 - من تو سایر ریش تراش ها همچین چیزی دیده بودم ولی تو پاناسونیک ندیدم ، یا حداقل من احساس نکردم، من تو 10 درصد میزارم شارژ بشه.
راستی هر از چند گاهی (بعد از 10بار استفاده) روغنکاریش کن ، درسته وقتی با صابون ریشتو میزنی روان میشه ولی بازم اگه این کارو بکنی ضرر نکردی.

1-متاسفانه موی زیر پوستی دارم و وقتی روش میکشم قرمز میشه - ولی یادمه روزهای اول (بار اول و دوم وسوم )همین قسمت که قرمز میشه را زدم بدون هیچ قرمزی زد و حتی داشت بهتر میشد اما حالا نمیزنه و قرمز میکنه
2-برای حالت سونیک هر چند بار اصلاح باید این کارو بکنم ؟
زنگ زدم نمایندگی میگه باید حتما روشن بشه نمیدونم خودم هم گیج شدم -میگه باید ریفرش بشه اما چه جوری ؟
3- قسمت توری این طور هست -چند بار هم شستمش
4-دقیقا برای روغن کاری باید کجاش بزنم

schumi_268
26-06-2012, 12:38
اره از ایران خریدم - حالا مال من جز کدوم مورد هست

عادیه نگران نباشید

arman-al
26-06-2012, 16:05
4-صداش از روز اول تغییری نکرده بلندی صداش همون جور بوده

1-متاسفانه موی زیر پوستی دارم و وقتی روش میکشم قرمز میشه - ولی یادمه روزهای اول (بار اول و دوم وسوم )همین قسمت که قرمز میشه را زدم بدون هیچ قرمزی زد و حتی داشت بهتر میشد اما حالا نمیزنه و قرمز میکنه
2-برای حالت سونیک هر چند بار اصلاح باید این کارو بکنم ؟
زنگ زدم نمایندگی میگه باید حتما روشن بشه نمیدونم خودم هم گیج شدم -میگه باید ریفرش بشه اما چه جوری ؟
3- قسمت توری این طور هست -چند بار هم شستمش
4-دقیقا برای روغن کاری باید کجاش بزنم
سلام.
1 - شما چند ساله با تیغ اصلاح میکنین؟؟ اگه زییاد باشه زمان میبره که عادت کنین. بهتره با پزشک در مورد کرم کراپیل مشورت کنین.
2 - من هر دفعه استفاده کنم 6 - 7 ثانیه سونیک ویبره رو روشن میکنم و میشورم.
روغن کاری رو میتونین با چکوندن روغن روی انگشت اشاره و مالیدن به هر 5 تیغ و روشن کردن دستگاه به مدت 5 ثانیه انجام بدین . این کارو بکنین شاید جواب گرفتین.

*M!L4D*
27-06-2012, 07:41
سلام
دوستان من زیاد از ریش تراش و ... سر در نمیارم
ممنون میشم یه ریش تراش خوب ( ترجیحا" 3 تیغ نباشه ) معرفی کنید ؟ ( زیر 150 هزار تومن )
مرسی

ahmadarm
28-06-2012, 13:08
سلام
مدل QC5550 فیلیپس چطوره؟
قیمتش چنده؟
میشه باهاش خط ریش گذاشت؟

arman-al
28-06-2012, 17:16
سلام
مدل QC5550 فیلیپس چطوره؟
قیمتش چنده؟
میشه باهاش خط ریش گذاشت؟

سلام.فیلیپس qc5550 واسه سه تبغ کردن موی سر ساخته شده نه ریش. اگه به فویلش دقت کنین میبینین با ریش تراش از لحاظ اندازه و تعداد سوراخها فرق داره ، در ضمن کاربرد اون رو صورت میتونه عمر دستگاه رو پایین بیاره.

arman-al
28-06-2012, 17:17
سلام
دوستان من زیاد از ریش تراش و ... سر در نمیارم
ممنون میشم یه ریش تراش خوب ( ترجیحا" 3 تیغ نباشه ) معرفی کنید ؟ ( زیر 150 هزار تومن )
مرسی

سلام.اگه میتونین بودجه تون رو به 250 تومن برسونین خیلی خوب میشه . اونوقت میتونین پاناسونیک LT 20 رو بخرین، ولی توصیه میکنم این دو تا سایت رو ببینید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ahmadarm
28-06-2012, 17:47
سلام.فیلیپس qc5550 واسه سه تبغ کردن موی سر ساخته شده نه ریش. اگه به فویلش دقت کنین میبینین با ریش تراش از لحاظ اندازه و تعداد سوراخها فرق داره ، در ضمن کاربرد اون رو صورت میتونه عمر دستگاه رو پایین بیاره.
البته برای اصلاح کامل صورت نمیخوام نهایت برای انکارد کردن باشه
یه مدل دیگه هم هست ولی مشکلی که داره شیو نمیکنه
QT4022(تیغه کربنی)
حالا اگر یه مدل سراغ دارین که هم شیو کنه هم بشه باهاش موی سر رو اصلاح کرد ممنون میشم معرفی کنید

☼ Namvari ☼
04-07-2012, 00:59
چون پوست من حساسه لطفا یه مدل معرفی کنید که وقی باهاش موهای گردن رو میزنم نه گردن رو بگیره نه قرمز بشه
ممنون

☼ Namvari ☼
04-07-2012, 13:22
مدلLV61 پاناسونیک الان قیمتش چنده؟
زیر گردن رو خوب میزنه؟ چون تنها مشکل من همین زیر گردنه.

arman-al
04-07-2012, 15:58

سلام . الان باید دور و بر 580 تومن باشه .بله زیر گردن رو بهتر از بقیه ریش تراشها میزنه.

schumi_268
04-07-2012, 22:12

من مدل LV81 رو استفاده میکنم دقیقاً مثل همین 6 هست فقط پایه شستشو داره که 61 نداره یه کلمه میتونم در موردش بگم عالیه

Youssoph
05-07-2012, 22:02
دوستانی که میگن قبل از اصلاح باید صورت رو شست این توصیه رو از کجا آوردن؟ تو دفترچه براون دقیقا عکس این مسئله رو توصیه کرده و گفته همیشه قبل از شستن صورت، اصلاح کنید.

always shave before washing your face

منم قبل از گرفتن براون قبل از اصلاح صورتمو میشستم با صابون ولی این باعث خشکی شدید پوست در هنگام اصلاح و خونریزی میشد.

MOHAMMAD_ASEMOONI
05-07-2012, 23:49
دوستانی که میگن قبل از اصلاح باید صورت رو شست این توصیه رو از کجا آوردن؟ تو دفترچه براون دقیقا عکس این مسئله رو توصیه کرده و گفته همیشه قبل از شستن صورت، اصلاح کنید.

منم قبل از گرفتن براون قبل از اصلاح صورتمو میشستم با صابون ولی این باعث خشکی شدید پوست در هنگام اصلاح و خونریزی میشد.

سلام
صابونتون اسيدی هست
شستشو رو خیلی طول میدین باعث میشه صابون تا لایه های زیری نفوذ کنه و پوستتون رو خشک کنه .
خیلی صابون به صورتتون میزنید.

======================

بعد از شستن صورت باید صبر کنید تا پوست خوب خشک بشه و رطوبتِ سطحش حسابی کم بشه .

موی چرب و کثیف درست قیچی نمیشه . ماشین هم چیزی نیست جز دهها قیچی بسیار کوچیک .
موی شسته که رطوبت داشته باشه , نرم میشه و راحت قیچی نمیشه .
واسه همین وفتی از حمام میاین بیرون یک نخ موتون رو اگر بکشید کش میاد و قطع نمیشه .
اما موی شسته شده و خشک شده تُرد میشه و راحت قیچی میشه .
اگر با ریش خیس شده اصلاح کنید احتمال مو کندن ماشین زیاد میشه .

===============================

با مقدار کمی صابون قلیائی بشورین
صابون نیوآ خوبه
شستن رو زیاد طول ندین .
بعدش با دستمال کاغذی خوب خشک کنید .
بعد 15 دقیقه ای صبر کنین تا رطوبت موها خشک بشه .
بعد اصلاح کنید

arman-al
06-07-2012, 10:30

علاوه بر مطالب مفیدی که آقای MOHAMMAD_ASEMOONI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفتن، وقتی پوست صورت چرب میشه ، چون چربی بدن ویسکوزیتش خیلی زیاده ریش تراش راحت حرکت نمیکنه و بعضی جاها رو میپره . البته این مورد شاید واسه همه یکسان نباشه ولی اگه پوستتون چرب باشه حتما گفته های آقای MOHAMMAD_ASEMOONI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) صدق میکنه.

Youssoph
06-07-2012, 12:36
فکر می‌کنم اگه واقعاً فایدش محسوس بود تو دفترچه ریشتراش توصیه می‌کرد. دفترچه یکی از مدلهای پاناسونیک رو هم دیشب خوندم همچین توصیه ای توش نبود. اونجا هیچ شوینده ای رو مستثنا نکرده. ضمن اینکه خودم هم به توصیه دوستان اینکارو می‌کردم ولی زیاد هم عمقی نمی‌شستم که شدید خشک بشه. راحت بریده شدن موها یه مسئله هست و آسیب ندیدن پوست به علت خشکی هنگام استفاده از ریشتراش یه مسئله دیگه. به هر حال من اثر خیلی محسوسی مشاهده نکردم و ترجیح میدم به همون توصیه شرکت سازنده عمل کنم.
ممنون.

dassam
08-07-2012, 19:03
با سلام خدمت دوستان
اگر ممکنه من رو راهنمایی کنید:
ریش های پرپشت و پر دارم معمولا هم مدل پروفسوری میذارم... اما میخوام که بتونه ریش پروفسوری رو کوتاه هم بکنه (اندازه های مختلف) و ته ریش هم بزاره و قابلیت تریم ریش هم داشته باشه باهاش ظریف کاری هم کرد.... سیم هم نداشته باشه بهتره....
بودجه هم 200 250...امکان خرید از خارج از ایران هم هست....
/
برای کوتاه کردن (شیو نکنه فقط کوتاه کنه) مو های بدن هم اگر مدل ارزون و مناسب معرفی کنید ممنون میشم .

EhsanCPU
08-07-2012, 23:12
سلام
میخوام این مدل فیلیپس رو بگیرم به نظر شما خوبه؟
PHILIPS HQ-6990
100 ادلار هم قیمتشه

mmf66
09-07-2012, 08:46
والا ما که از این ریش تراش ها خیری ندیدیم به نظر من یه ژیلت اصل 5 تیغه از همه اینا بهتره قیمتشم مناسب تره دردسر اینا رو هم نداره

arman-al
09-07-2012, 10:39
با سلام خدمت دوستان
اگر ممکنه من رو راهنمایی کنید:
ریش های پرپشت و پر دارم معمولا هم مدل پروفسوری میذارم... اما میخوام که بتونه ریش پروفسوری رو کوتاه هم بکنه (اندازه های مختلف) و ته ریش هم بزاره و قابلیت تریم ریش هم داشته باشه باهاش ظریف کاری هم کرد.... سیم هم نداشته باشه بهتره....
بودجه هم 200 250...امکان خرید از خارج از ایران هم هست....
/
برای کوتاه کردن (شیو نکنه فقط کوتاه کنه) مو های بدن هم اگر مدل ارزون و مناسب معرفی کنید ممنون میشم .

سلام . من یکی از این دو مدل رو پیشنهاد میکنم.
و این هم قیمتهاش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mr_100_dolari
10-07-2012, 02:31
دوستان من چون دیر به دیر ریش میزنم البته خیلی هم بلند نمیشه اما هم بران دارم هم فیلیپس اما هیچ کدوم ریش بلند تقریبا 1/5 سانتر رو نمیگیره برا همین ابتدا با موزر میزنم بعد با فیلیپس میزنم بعد وقتی تقریبا هیچی نمیمونه با بروان میزنم که کاملا پوست صورت صاف میشه و هیج مویی باقی نمیماند

قبلا هم بعد از ابنکه با تیغ اصلاح میکردم با بران میزدم
یعنی بران تقریبا ریش میلی متری رو میزنه نه بلند تر رو

arman-al
10-07-2012, 20:50
دوستان من چون دیر به دیر ریش میزنم البته خیلی هم بلند نمیشه اما هم بران دارم هم فیلیپس اما هیچ کدوم ریش بلند تقریبا 1/5 سانتر رو نمیگیره برا همین ابتدا با موزر میزنم بعد با فیلیپس میزنم بعد وقتی تقریبا هیچی نمیمونه با بروان میزنم که کاملا پوست صورت صاف میشه و هیج مویی باقی نمیماند

قبلا هم بعد از ابنکه با تیغ اصلاح میکردم با بران میزدم
یعنی بران تقریبا ریش میلی متری رو میزنه نه بلند تر رو

سلام. اصولا ریش تراش برای اصلاح هر روز ساخته شده و حداکثر یک روز در میان میشه ازش استفاده کرد . برای اونایی که دیر تر ریششون رو میتراشن بهترین وسیله اصلاح کننده های مانند موزر خوبه و یا تیغ. اگه با تیغ بخوای هر روز اصلاح کنی صورتت بیشتر اسیب میبینه .

Ali_softcenter
12-07-2012, 10:09
دوستان سلام....

من بین 790 بروان و LF51 پاناسونیک موندم! چی کار کنم؟

چند تا توضیح بدم شاید بهتر بتونید راهنمایی کنید :

1- پوست صورتم حساسه کمی...یعنی ممکنه جوش بزنه البته خیلی ریز...

2- 6 ساله که بروان 360 دارم ولی در حال حاضر درست حسابی نمیزنه...راضی نیستم

3- مجبورم هر روز اصلاح کنم..

4- اصلاح صاف و کامل میخوام

الان چه کنم؟

بروان 790 یه خوبیش اینه که دستگاه شست و شو داره..ولی lf51 رو باید بگیرم زیر آب....این چقدر مهمه؟

بروان 790 3 تیغس ؟ و lf51 چهار تیغس؟

این تیغ اضافی باعث میشه بهتر شیو بشه؟

مرسی

arman-al
12-07-2012, 11:39
دوستان سلام....

من بین 790 بروان و LF51 پاناسونیک موندم! چی کار کنم؟

چند تا توضیح بدم شاید بهتر بتونید راهنمایی کنید :

1- پوست صورتم حساسه کمی...یعنی ممکنه جوش بزنه البته خیلی ریز...

2- 6 ساله که بروان 360 دارم ولی در حال حاضر درست حسابی نمیزنه...راضی نیستم

3- مجبورم هر روز اصلاح کنم..

4- اصلاح صاف و کامل میخوام

الان چه کنم؟

بروان 790 یه خوبیش اینه که دستگاه شست و شو داره..ولی lf51 رو باید بگیرم زیر آب....این چقدر مهمه؟

بروان 790 3 تیغس ؟ و lf51 چهار تیغس؟

این تیغ اضافی باعث میشه بهتر شیو بشه؟

مرسی
سلام.
من هم براون 790 دارم و هم پاناسونیک lv61 و هم پاناسونیک LT 20 .به جرات میتونم بگم پاناسونیک بهتر از براون هستش. اولا اصلاحش کاملتره . ثانیا شستشو بهتر انجام میشه. و اصلاح با کف و فوم یک مزیت خیلی بزرگی هستش.
کلا در مورد ریش تراش های فویلی باید هر روز اصلاح بکنی . یعنی نباید بزاری ریشت خیلی بلند بشه.حداکثر یک روز در میان اصلاح کن.
دستگاه شستشو زیاد مطرح نیست ، یعنی خیلی تو اصلاح تاثیر نداره. مخصوصا اینکه تو پاناسونیک با فوم اصلاح میکنی.
در مورد LF51 باید بگم مطمئنا بهتر از LT20 هستش و اینو بگم LT 20 من وقتی با فوم اصلاح کنم خیلی بهتر از براون 790 بدون فوم اصلاح میکنه .
اگه سوال دیگه باشه در خدتم.
موفق باشین.

Ali_softcenter
12-07-2012, 11:52
دمت گرم سه تا ریش تراش داری؟ :31:

شما هم با فوم زدی هم خشک؟ با فوم یعنی بهتر میزنه؟ خراب نمیشه بهش فوم میخوره؟ :31:

بعد اینا چطوریه؟ موقع شست و شو سر ریش تراشو میگیری زیر آب؟ یا نه تیغ و توری رو جدا میکنی ازش و اونا رو میگیری زیر آب؟ یعنی میخوام بدونم آب بخوره به بدنه دستگاه مشکلی نداره؟ نره داخلش یهو!

یه سوال دیگه...این قابليت تميز شدن تيغه ها با امواج صوتي Sonic Vibration. چیه؟ یعنی یه دکمه داره فشار میدی تیز میشه؟ :18:

arman-al
12-07-2012, 12:46
دمت گرم سه تا ریش تراش داری؟ :31:

شما هم با فوم زدی هم خشک؟ با فوم یعنی بهتر میزنه؟ خراب نمیشه بهش فوم میخوره؟ :31:

بعد اینا چطوریه؟ موقع شست و شو سر ریش تراشو میگیری زیر آب؟ یا نه تیغ و توری رو جدا میکنی ازش و اونا رو میگیری زیر آب؟ یعنی میخوام بدونم آب بخوره به بدنه دستگاه مشکلی نداره؟ نره داخلش یهو!

یه سوال دیگه...این قابليت تميز شدن تيغه ها با امواج صوتي Sonic Vibration. چیه؟ یعنی یه دکمه داره فشار میدی تیز میشه؟ :18:

سلام .پاناسونیک طوری ساخته شده که هم با فوم میشه زد و هم خشک. یعنی روش نوشته wet&dry . بافوم عالی میزنه . کاملا زد آب هستش و آب بخوره هیچیش نمیشه. کل دستگاه زد آبه.من کلشو میگیرم زیر آب . sonic vibration واسه تمیز کردن بهینه دستگاه هستش . ربطس به تیز کردن ندااره . ذرات ریز مو رو تمیز میکنه. و همچنین رسوبات چسبیده به تیغ و فویل رو .

Ali_softcenter
13-07-2012, 10:18
سلام .پاناسونیک طوری ساخته شده که هم با فوم میشه زد و هم خشک. یعنی روش نوشته wet&dry . بافوم عالی میزنه . کاملا زد آب هستش و آب بخوره هیچیش نمیشه. کل دستگاه زد آبه.من کلشو میگیرم زیر آب . sonic vibration واسه تمیز کردن بهینه دستگاه هستش . ربطس به تیز کردن ندااره . ذرات ریز مو رو تمیز میکنه. و همچنین رسوبات چسبیده به تیغ و فویل رو .

آها....یعنی دکمه جدا داره؟ میزنی تمیز میشه با امواج صوتی؟ آخه این مدلش دستگاه نداره که..ولی این قابلیت رو داره...

arman-al
13-07-2012, 12:19
آها....یعنی دکمه جدا داره؟ میزنی تمیز میشه با امواج صوتی؟ آخه این مدلش دستگاه نداره که..ولی این قابلیت رو داره...

دگمه جدا نداره ، همان دگمه on/off رو 3 ثانیه نگه داری میره رو سونیک ویبره. بعد در همون حالت میگیریش زیر آب تمیز میشه.

armin_punisher6
13-07-2012, 12:32
بچه ها من میخوام سفارش بدم از ebay برام بخرن و مدل la93 پاناسونیک رو انتخاب کردم.ولی این لینک ها رو ببینین چرا اینقدر اختلاف قیمت دارن؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_1002wt_1037
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_803wt_1037
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_2056wt_1270
البته بعضیاشون دسته دوم هستن ولی اونایی که نو هستن چرا اینقدر اختلاف دارن؟

amir_ata_21
14-07-2012, 11:06
دوستان به نظرتون فیلیپس QT4022 واسه کوتاه کردن و انکارد موی صورت خوبه؟

چه مدل ارزون تری را پیشنهاد می کنید؟
آخه قیمت اون مدل فیلیپس حدود 100 تومنه:18:

Ali_softcenter
15-07-2012, 07:51
دگمه جدا نداره ، همان دگمه on/off رو 3 ثانیه نگه داری میره رو سونیک ویبره. بعد در همون حالت میگیریش زیر آب تمیز میشه.

توری و تیغش گیر میاد تو بازار؟

واقعا چقدر بین 4 تیغه و 5 تیغش فرق هست؟

ارزش داره بیخیال lf51 بشیم lv61 بخریم؟ 180 تومن گرون تره!!!!

بعد این مدلایی که دستگاه تمیز کننده داره...مثل براون نیاز به مایع مخصوص داره؟ یا سیستمش جور دیگه س؟ الکل دیگه نمیخواد بخری براش؟

arman-al
15-07-2012, 23:40
توری و تیغش گیر میاد تو بازار؟

واقعا چقدر بین 4 تیغه و 5 تیغش فرق هست؟

ارزش داره بیخیال lf51 بشیم lv61 بخریم؟ 180 تومن گرون تره!!!!

بعد این مدلایی که دستگاه تمیز کننده داره...مثل براون نیاز به مایع مخصوص داره؟ یا سیستمش جور دیگه س؟ الکل دیگه نمیخواد بخری براش؟

سلام .تو ایران پاناسونیک هنوز نمایندگیش فعال هست . ولی براون نمایندگیش رو جمع کرده. پس تیغ و توریش بهتر از براون گیر میاد.
والا 5 تیغ رو کسایی میخرند که یا پول زیادی دارند و یا زیاد به چیزی که میخرن حساس هستند .(البته من از نوع دومیش هستم :31: )
نه پاناسونیک سیستم تمیز کنندش کارتریج داره و شما به مخزن دستگاه شوینده آب خالص اضافه میکنین و با صرفه تر از براون هستش .الکل نمیخواد. هر از چند ماه باید کارتریج رو بخرین و بندازی روش. ماده کارتریج با آب مخلوط شده و تمیز میکنه. ریش تراش من شوینده نداره.

armin_punisher6
16-07-2012, 22:00
بچه ها من میخوام سفارش بدم از ebay برام بخرن و مدل la93 پاناسونیک رو انتخاب کردم.ولی این لینک ها رو ببینین چرا اینقدر اختلاف قیمت دارن؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_1002wt_1037
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_803wt_1037
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_2056wt_1270
کسی نمیتونه جواب منو بده؟

bas ali
18-07-2012, 10:08
دوستان من دنبال ریش تراش یا به عبارت صحیح تر موتراش هستم که بتونم باهاش جلوی اینه موهای سرم رو بزنم .
موردی باشه که مثلا روی نمره 10 یا 8 و .... تنظیم بشه و بتوانم به راحتی موهای سرم رو بزنم !!!
آیا همچین چیزی در بازار هست و اگه هست پیشنهاد بدین

bas ali
18-07-2012, 13:59
دوستان من دنبال ریش تراش یا به عبارت صحیح تر موتراش هستم که بتونم باهاش جلوی اینه موهای سرم رو بزنم .
موردی باشه که مثلا روی نمره 10 یا 8 و .... تنظیم بشه و بتوانم به راحتی موهای سرم رو بزنم !!!

کسی نیست جواب بده ؟:13:

arman-al
18-07-2012, 18:58

سلام من این مدل رو پیشنهاد میکنم . خودم هم از این مدل برای همین کار استفاده میکنم.

bas ali
18-07-2012, 21:17
سلام من این مدل رو پیشنهاد میکنم . خودم هم از این مدل برای همین کار استفاده میکنم.

با تشکر .
خودتون به تنهایی میتونید باهاش بزنین ؟ و اینکه خوب میزنه یا نه ؟
نظرتون در مورد این مدل از فیلیپس چیه ؟
بنظر میرسه خیلی اصلاح را راحت میکنه

arman-al
18-07-2012, 22:53
با تشکر .
خودتون به تنهایی میتونید باهاش بزنین ؟ و اینکه خوب میزنه یا نه ؟
نظرتون در مورد این مدل از فیلیپس چیه ؟
بنظر میرسه خیلی اصلاح را راحت میکنه
اگه بخوام همه جای سرم رو به یک اندازه بزنم خودم میتونم. ولی اگه بخوام دور سرم رو خط بندازم یکمی سخته و باید از دو آینه استفاده کرد.
این مدل فیلیپس رو من باهاش کار نکردم ولی شنیدم خیلی خوبه . منم فکر میکنم خیلی راحت اصلاح بکنه.

Mr_100_dolari
19-07-2012, 01:40
دوستان نحوه تمیز کردن و ضد عفونی کردن ماشین ریش تراشی براون چه طوریه؟
من بعد از هر بار که با براون اصلاح میکنم پوست صورتم خیلی میسوزه و به خارش میافته و بعضی وقت ها هم یه کم جوش میزنه نمیدونم پوستم حساسه یا چی ؟
لطفا راهنمایی بفرمایید .

arman-al
19-07-2012, 10:33
دوستان نحوه تمیز کردن و ضد عفونی کردن ماشین ریش تراشی براون چه طوریه؟
من بعد از هر بار که با براون اصلاح میکنم پوست صورتم خیلی میسوزه و به خارش میافته و بعضی وقت ها هم یه کم جوش میزنه نمیدونم پوستم حساسه یا چی ؟
لطفا راهنمایی بفرمایید .

نگفتین ریش تراشتون ضدآبه یا نه ؟

bas ali
19-07-2012, 11:06
امروز رفتم بازار
یکی میگفت پاناسونیک بهتره و دیگری میگفت فرقی ندارند . کلا بیخیال فیلیپس QC 5550 شدم و به جاش از QC 5345 خوشم اومد . طرف بازش کرد و روی سرم خیلی راحت حرکت میکرد . روی جعبه نوشته بود تا 41 میلیمتر ولی وقتی تیغه تنطیم رو برام چرخوند دیدم تا 21 نوشته !!!!
مگه میشه روی جعبه یک چیز نوشته باشه و در عمل تا 21 باشه . ممکنه اندازه هاش 2 میلی متر گرفته باشه ؟ ویرایش : (تو سایت نوشته بود که 2میلیمتر فاصله ها هست )
حالا بین این دو مدل موندم . طرف خیلی روی پاناسونیک اصرار داشت که ژاپنی هست و بهتر میزنه . البته به خوشدستی فیلیپس نبود و تا 20 میلیمتر داشت .
خواهشا هر تجربه ای دارین بهم بگین تا سریعتر برم بخرم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

armin_punisher6
19-07-2012, 11:18
کسی جواب منو نمیده؟

Mr_100_dolari
19-07-2012, 12:26
نگفتین ریش تراشتون ضدآبه یا نه ؟

نمیدونم ضد آب هستش یا نه ؟ از کجا باید بفهمم ضد آب هستش یا نه ؟
روش نوشته braun 3105 این ضد آب هستش یا نه ؟
پشتشم نوشته N 16774

Ali_softcenter
19-07-2012, 14:18
نمیدونم ضد آب هستش یا نه ؟ از کجا باید بفهمم ضد آب هستش یا نه ؟
روش نوشته braun 3105 این ضد آب هستش یا نه ؟
پشتشم نوشته N 16774

براون فقط سری 7 ش ضد آبه... بقیه نیست! خراب میشه.

مدل دستگاهتون قدیمیه....باید عوضش کنید فایده نداره...

پاناسونیک سری لاماداش بگیرید...

یا براون سری 7 ش.

bas ali
19-07-2012, 20:37
دیگه کسی نیست راهنمایی کنه ؟

Ali_softcenter
20-07-2012, 00:37
امروز دل رو زدم به دریا و رفتم یه LF50 پاناسونیک خریدم....

قبلش زنگ زدم به آژند سرویس شماره 2 تا فروشگاهشون رو گرفتم توی جمهوری....یکیش رو زنگ زدم گفت 380 تومن....اون یکی که فروشگاه مرکزی خودشون هست گفت 397!!!!!

رفتم جمهوری...رفتم اونی که 380 می داد...گفت اینا خرید قبلیمون هست برای همین این قیمت میدیم...خلاصه منم از فرصت استفاده کردم 17 تومن ارزون تر از بقیه جاها خریدم...

اونجا یه LA62 هم داشت که تنها فرقش با LF51 این بود که اون سرش عقب جلو هم میشد! و یه کم هم بزرگتر بود! منتهی فرقش 100 تومن بود!!! دیدم ارزش نداره این فاصله قیمتی ...2 تاشون 4 تیغه بود....

فقط امیدوارم خوب باشه! 380 تومن کم پولی نیست!

22arash
20-07-2012, 03:50
امروز دل رو زدم به دریا و رفتم یه LF50 پاناسونیک خریدم....

قبلش زنگ زدم به آژند سرویس شماره 2 تا فروشگاهشون رو گرفتم توی جمهوری....یکیش رو زنگ زدم گفت 380 تومن....اون یکی که فروشگاه مرکزی خودشون هست گفت 397!!!!!

رفتم جمهوری...رفتم اونی که 380 می داد...گفت اینا خرید قبلیمون هست برای همین این قیمت میدیم...خلاصه منم از فرصت استفاده کردم 17 تومن ارزون تر از بقیه جاها خریدم...

اونجا یه LA62 هم داشت که تنها فرقش با LF51 این بود که اون سرش عقب جلو هم میشد! و یه کم هم بزرگتر بود! منتهی فرقش 100 تومن بود!!! دیدم ارزش نداره این فاصله قیمتی ...2 تاشون 4 تیغه بود....

فقط امیدوارم خوب باشه! 380 تومن کم پولی نیست!
سلام
مبارکه ، انشااله به سلامتی استفاده کنید ، لطفا پس از چند بار استفاده نظرتونو بنویسید . LF50 خریدید یا LF51 ؟ (فکر میکنم تو ایران LF51 باشه)
دوست عزیز من هم 5 ساله که براون 360 دارم که میشه گفت خوبه ولی نه در حد عالی و مطلوب در مقایسه با ریشتراشهای جدید ، لطفا بفرمایید حالا که با پاناسونیک اصلاح میکنید در مقایسه با براون 360 کمپلت چه مزایا و معایبی داره ؟
سپاس

paymank1
21-07-2012, 01:28
دوست من LT-50خریدی یا LF-51 ؟
اصلاحش خوبه چون منم میخوام بخرم ؟

bas ali
22-07-2012, 11:09
امروز رفتم بازار
یکی میگفت پاناسونیک بهتره و دیگری میگفت فرقی ندارند . کلا بیخیال فیلیپس QC 5550 شدم و به جاش از QC 5345 خوشم اومد . طرف بازش کرد و روی سرم خیلی راحت حرکت میکرد . روی جعبه نوشته بود تا 41 میلیمتر ولی وقتی تیغه تنطیم رو برام چرخوند دیدم تا 21 نوشته !!!!
مگه میشه روی جعبه یک چیز نوشته باشه و در عمل تا 21 باشه . ممکنه اندازه هاش 2 میلی متر گرفته باشه ؟ ویرایش : (تو سایت نوشته بود که 2میلیمتر فاصله ها هست )
حالا بین این دو مدل موندم . طرف خیلی روی پاناسونیک اصرار داشت که ژاپنی هست و بهتر میزنه . البته به خوشدستی فیلیپس نبود و تا 20 میلیمتر داشت .
خواهشا هر تجربه ای دارین بهم بگین تا سریعتر برم بخرم

کسی تا حالا اینها رو امتحان کرده ؟

775e
23-07-2012, 01:09
سلام دوستان من پوست حساسی دارم؟
کدوم برند رو بگیرم؟؟؟؟ میگن فیلیپس خوب نیست اینو هم قبول دارم چون خودم امتحانش کردم .
قیمتش مهم نیست امایه چیزی باشه که بالاش پول بی خودی ندم؟

MR.CART
23-07-2012, 02:16
بچه ها پدر بنده فیلیپس داره و من هم ازش استفاده میکنم متاسفانه پوستم حساسه اذیت میکنه تا 100 تومن چی خوبه؟
اصل باشه ها

solo8
23-07-2012, 03:28
سلام دوستان من پوست حساسی دارم؟
کدوم برند رو بگیرم؟؟؟؟ میگن فیلیپس خوب نیست اینو هم قبول دارم چون خودم امتحانش کردم .
قیمتش مهم نیست امایه چیزی باشه که بالاش پول بی خودی ندم؟
دادشا من اینو از فروشنده شنیدم.

میگف من خودم اولین بار که این ریش تراش های خفن براون اومد گرفتم.300 تومن بود.میگف خوب اسلاح نمیکرد در صورتی که رفیقش داشت و توپ اصلاح میکرده براش.گفت بعدش اومدم یه دونه از این 80 تومنیاشو گرفتم گف هنوز دارم استفاده میکنم . عالیه.گف ممکنه یه ریش تراش رو صورت یکی بسازه رو یکی نه!

من خودم فیلیپس دارم مدل 8200 بابام هم فیلیپس داره از مدل های قدیمی ترش.(4 سال پیش) هر دوتامون راضی ایم.فوق العاده است.

اگه صورتت حساسه سری sensitive رو بگیر.اونا یه ژل (امولسیون) مخصوص دارن برای اصلاح.قیمتشم فک کنم الان دور و بر 500 باشه بهترین مدلش.ولی از 200 و خوردی شروع میشه این سری....

armin_punisher6
23-07-2012, 09:15
کسی نمیدونه؟

ZINOSHTAN
23-07-2012, 23:41
سلام

دروغ چرا، چند صفحه بیشتر از این تاپیک رو نخوندم و یه کمی هم سرچ کردم[ احتمالن واسه این بود که بعدن واسه کسی که میگه "قبلن گفته شده" یه جوابی داشته باشم!!]

دوستان یه ماشین اصلاح می خوام که قیمتش زیر 100 تومن باشه، و مهم تر اینکه مثل این موزر ها تقریبن بتونه از تَه بزنه مثلن یه مدل فیلیپس بوداز 1 تا 18میلی متر میزد .(1 میلی متر مینیمم مقدار ماشین اصلاح هست؟). این موزر ها از این لحاظ ایده آل هستند فقط بدیشون اینه که مکنده ندارن و موقع اصلاح کلی کثیف کاری میشه!

اگه موردی سراغ ندارید لطف کنید یه سایتی که بشه موزر اصل ازش خرید بهم معرفی کنید.

ممنون از شما

bas ali
24-07-2012, 11:05
امروز از اخر رفتم پاناسونیک LT20 رو با قیمت 240 خریدم

saasn
24-07-2012, 13:18
سلام

دروغ چرا، چند صفحه بیشتر از این تاپیک رو نخوندم و یه کمی هم سرچ کردم[ احتمالن واسه این بود که بعدن واسه کسی که میگه "قبلن گفته شده" یه جوابی داشته باشم!!]

دوستان یه ماشین اصلاح می خوام که قیمتش زیر 100 تومن باشه، و مهم تر اینکه مثل این موزر ها تقریبن بتونه از تَه بزنه مثلن یه مدل فیلیپس بوداز 1 تا 18میلی متر میزد .(1 میلی متر مینیمم مقدار ماشین اصلاح هست؟). این موزر ها از این لحاظ ایده آل هستند فقط بدیشون اینه که مکنده ندارن و موقع اصلاح کلی کثیف کاری میشه!

اگه موردی سراغ ندارید لطف کنید یه سایتی که بشه موزر اصل ازش خرید بهم معرفی کنید.

ممنون از شما

سلام دوستان

منم دقیقا شبیه این دوستمون یه ماشین اصلاح صورت میخام که اصلاح نمره صفر داشته باشه . یعنی اصلاح صفرش یا در حد صفرش عالی باشه.
قیمت ش هم حداکثر تا 100هزار باشه.

دوستان و اساتید راهنمایی های مفیدشونو دریغ نکنن.

bas ali
24-07-2012, 14:05
امروز از اخر رفتم پاناسونیک LT20 رو با قیمت 240 خریدم
فعلا یکبار اصلاح کردم . باید بگم که نسبت به براون قدیمی که داشتم واقعا عالیتر اصلاح کرد ولی باز هم زیر گردن رو تک و توکی باقی میزاره . البته پس از سالها اصلاح با تیغ زمان میبره تا ریش ها بهش عادت کنن .
هر چند روز یکبار باید ریش تراش رو تمیز کرد ؟

arman-al
24-07-2012, 17:29
فعلا یکبار اصلاح کردم . باید بگم که نسبت به براون قدیمی که داشتم واقعا عالیتر اصلاح کرد ولی باز هم زیر گردن رو تک و توکی باقی میزاره . البته پس از سالها اصلاح با تیغ زمان میبره تا ریش ها بهش عادت کنن .
هر چند روز یکبار باید ریش تراش رو تمیز کرد ؟

سلام . مبارکها باشه.
اگه با فوم اصلاح میکنین خوب هر روز میشورینش . ولی اگه خشک اصلاح میکنین هر هفته یکبار با آب ولرم و کمی صابون مایع بشورینش عالی میشه. در ضمن اگه خشک اصلاح میکنین ، یکبار هم که شده با فوم یا صابون اصلاح کنین ببینین کدوم واسه شما بهتره؟

saasn
25-07-2012, 16:17
سلام دوستان

منم دقیقا شبیه این دوستمون یه ماشین اصلاح صورت میخام که اصلاح نمره صفر داشته باشه . یعنی اصلاح صفرش یا در حد صفرش عالی باشه.
قیمت ش هم حداکثر تا 100هزار باشه.

دوستان و اساتید راهنمایی های مفیدشونو دریغ نکنن.

دوستان ، اساتید منتظر راهنمایی شما هستیم

☼ Namvari ☼
25-07-2012, 17:54
من امروز یه ES-LV61 خریدم، عالی گردن رو کوتاه کرد!
چند وقت یه بار باید تمیزش کرد؟ روغن کی باید بهش زد؟
چه طوری تمیزش کنم؟ با چی؟
ممنون

Ali_softcenter
25-07-2012, 21:23
دوست من LT-50خریدی یا LF-51 ؟
اصلاحش خوبه چون منم میخوام بخرم ؟

LF-51

بله راضیم

22arash
26-07-2012, 00:04
سلام ali-softcenter
دوست عزیز من هم 5 ساله که براون 360 دارم که میشه گفت خوبه ولی نه در حد عالی و مطلوب ، فکر کنم قبلا گفتید که 6 ساله براون 360 دارید ، لطفا بفرمایید حالا که با پاناسونیک اصلاح میکنید در مقایسه با براون 360 کمپلت چه مزایا و معایبی داره ؟
سپاس

MR.CART
26-07-2012, 06:11
بچه ها پدر بنده فیلیپس داره و من هم ازش استفاده میکنم متاسفانه پوستم حساسه اذیت میکنه تا 100 تومن چی خوبه؟
اصل باشه ها

کمک:19:
Errors در هنگام فرستاده شدن مطالب شما اين مشکلات بوجود آمده است !

متن ارسال شما بیش از اندازه مختصر و کوتاه هست . متن ارسال شما باید حداقل 10 حرف داشته باشد

pandora tomorrow
26-07-2012, 12:24
سلام
ببخشید دوستان این پاناسونیک ها خوب از اب در اومدن ؟!
الان بین دو مدل فیلیپس 1160 و پاناسونیک LT50 موندم ! نظر شما چیه ؟! تو رنج 250-300 مدل دیگه ای هست که پیشنهاد بدین ؟؟

bas ali
26-07-2012, 14:05
سلام
ببخشید دوستان این پاناسونیک ها خوب از اب در اومدن ؟!
الان بین دو مدل فیلیپس 1160 و پاناسونیک LT50 موندم ! نظر شما چیه ؟! تو رنج 250-300 مدل دیگه ای هست که پیشنهاد بدین ؟؟

توی این سه روزی که lt20 گرفتم واقعا عالی زده مخصوصا اگه با کف ریش بزنید .
خیلی خوب سفید میکنه و با زیر گردن هم چندان مشکلی نداره .
شما اگه بتونید بیشتر هزینه کنید و 5 تیغه بخرین مطمینا اصلاح بهتری خواهید داشت

pandora tomorrow
26-07-2012, 14:52
توی این سه روزی که lt20 گرفتم واقعا عالی زده مخصوصا اگه با کف ریش بزنید .
خیلی خوب سفید میکنه و با زیر گردن هم چندان مشکلی نداره .
شما اگه بتونید بیشتر هزینه کنید و 5 تیغه بخرین مطمینا اصلاح بهتری خواهید داشت

ممنون از جوابت !
منظور از 5 تیغه کدوم مدل هست و چه قیمتی داره ؟!
lt20 و lt50 جفتشون سه تیغه هستن درسته ؟ شما چند خریدی؟

bas ali
26-07-2012, 15:06
ممنون از جوابت !
منظور از 5 تیغه کدوم مدل هست و چه قیمتی داره ؟!
lt20 و lt50 جفتشون سه تیغه هستن درسته ؟ شما چند خریدی؟

یک سری به این سایت بزنید . مدل lv81 , lv61 ،پنج تیغه هستند . قیمتشون هم بالای 500 فکر کنم باشه
این مدل رو که گفتم 3 تیغه هست و 240 خریدم . lt50 هم با این فرقی نداره و فقط بخاطر پایه شارژ گرونتر هست که اون هم بنظرم اهمیتی نداره . قیمتش 270 بود

pandora tomorrow
26-07-2012, 15:38
لینک سایت رو ندادین ! ممنون میشم بدین....
اقا دستت درد نکنه بابت توضیحت

saasn
26-07-2012, 16:11
یکی هم جواب مارو بده:44:

bas ali
26-07-2012, 17:12
لینک سایت رو ندادین ! ممنون میشم بدین....
اقا دستت درد نکنه بابت توضیحت

شرمنده

bas ali
26-07-2012, 17:14
یکی هم جواب مارو بده:44:

قیمت ها خیلی بالا رفته
دیگه زیر 100 چیزی پیدا نمیشه . لااقل باید 150 تومن هزینه کنید تا ساده ترین چیز را پیدا کنید :19:

ahoora f
26-07-2012, 19:03
با این حدود 20صفحه که من اینجا خوندم چند مدل هست که همه روشون نظر دارن و راضی هستن مثل LV61 ,LV81 ,براون 790...مدلی که به نظر مناسب جیب من میاد انگار فقط LT-20 هست که به نظر همه راضین
1-من صورتم خیلی حساس هست به طوری که الان 1ساله با موزر اصلاح میکنم که واقعا عذابه و مشکلم هم با ژیلت اینه که صورتم جوش های چرکی ریز میزنه...به نظرتون با ریش تراش هم باز ممکنه جوش بزنه؟
2-فرق ریش تراشهای خطی با گردها توی چیه؟؟؟به نظر همه اینجا بیشتر خطی ها رو پیشنهاد میکنن...اصلاحشون چه تفاوتی داره؟
3-تعداد تیغه ها چقدر تاثیر داره توی اصلاح؟مثلا تفاوت اصلاح LV81 با 5تیغ با LT20 با 3تیغ چقدر محسوس هست و تفاوت کلیشون توی چی هست؟
4-مدلهای خوب توی رنج قیمت 200 وپایینتر چی هستن؟یا همین LT-20 رو بگیرم بیخیال مال دنیا بشیم...

armin_punisher6
26-07-2012, 19:07
با این حدود 20صفحه که من اینجا خوندم چند مدل هست که همه روشون نظر دارن و راضی هستن مثل LV61 ,LV81 ,براون 790...مدلی که به نظر مناسب جیب من میاد انگار فقط LT-20 هست که به نظر همه راضین
من صورتم خیلی حساس هست به طوری که الان 1ساله با موزر اصلاح میکنم که واقعا عذابه و مشکلم هم با ژیلت اینه که صورتم جوش های چرکی ریز میزنه...به نظرتون با ریش تراش هم باز ممکنه جوش بزنه؟
فرق ریش تراشهای خطی با گردها توی چیه؟؟؟به نظر همه اینجا بیشتر خطی ها رو پیشنهاد میکنن...اصلاحشون چه تفاوتی داره؟
مدلهای خوب توی رنج قیمت 200 وپایینتر چی هستن؟یا همین LT-20 رو بگیرم بیخیال مال دنیا بشیم...
من خودم میخوام la93 بگیرم که حدود 480 هست.برای پوست حساس خطی بهتره.من از چند نفر که شنیدم گفتن برای پوست حساس دیگه مشکلی پیش نمیارن.

arman-al
26-07-2012, 23:48
1-من صورتم خیلی حساس هست به طوری که الان 1ساله با موزر اصلاح میکنم که واقعا عذابه و مشکلم هم با ژیلت اینه که صورتم جوش های چرکی ریز میزنه...به نظرتون با ریش تراش هم باز ممکنه جوش بزنه؟
2-فرق ریش تراشهای خطی با گردها توی چیه؟؟؟به نظر همه اینجا بیشتر خطی ها رو پیشنهاد میکنن...اصلاحشون چه تفاوتی داره؟
3-تعداد تیغه ها چقدر تاثیر داره توی اصلاح؟مثلا تفاوت اصلاح LV81 با 5تیغ با LT20 با 3تیغ چقدر محسوس هست و تفاوت کلیشون توی چی هست؟
4-مدلهای خوب توی رنج قیمت 200 وپایینتر چی هستن؟یا همین LT-20 رو بگیرم بیخیال مال دنیا بشیم...

سلام. اگه خیلی وقته با تیغ یا موزر اصلاح میکنی احتمال حساسیت با ریش تراش خطی (فویلی) کمتره .تعداد تیغ ها در تعداد دفعات کشیدن روی پوست تاثیر داره ، یعنی هر چقدر تعداد تیغ ها بیشتر باشد تعداد دفعات لازم برای کشیدن روی پوست کمتره. درکل 5 تیغ اصلاح تمیز تر و بهتر نسبت به 3 تیغ رو داره. اگه پولش خیلی مهم نیست LV61 رو بگیر . وگر نه LT-20 هم خوبه.

Ali_softcenter
27-07-2012, 01:33
سلام ali-softcenter
دوست عزیز من هم 5 ساله که براون 360 دارم که میشه گفت خوبه ولی نه در حد عالی و مطلوب ، فکر کنم قبلا گفتید که 6 ساله براون 360 دارید ، لطفا بفرمایید حالا که با پاناسونیک اصلاح میکنید در مقایسه با براون 360 کمپلت چه مزایا و معایبی داره ؟
سپاس

180 درجه فرق داره!!!

بروان 360 سه تیغه هست و زیر گلو رو هم خوب نمیزنه...همین طور بالای لب رو راضی نبودم.....پوستم رو خراب کرده بود ..موتورش قدرت اولیه ش رو نداشت دیگه...کلا بروان ها بعد از 1 سال موتورش تحلیل میره

ولی الان با lf51 صورتم نرم و صاف میشه....4 تیغ س و قدرت موتورشم بیشتره...

میخواستم 5 تیغه بخرم ولی باید 200 تومان بیشتر میدادم...

یکی از معایب پاناسونیک اینه که بین مدل هاش اختلاف قیمتی فاحشی وجود داره...و واقعا باید بچه مایه دار باشی تا 560 تومن پول بدی بالای lv61 !!! که تازه آخرین مدل هم نیست!!

البته پول داشتم حتی آخرین مدل رو هم بگیرم ..نزدیک 700 بود!! ولی خدایی زور داره!!!

در کل توصیه میکنم بروان 360 رو بندازی اون ور و لذت شیو رو با پاناسونیک تجربه کنی!

من هر روز صبح قبل از اصلاح عزا میگرفتم ولی الان جشن میگیرم...در این حد!

امکان نداره تا آخر عمرم سراغ براون برم!

22arash
27-07-2012, 04:37
سپاس دوست عزیز ali-softcenter ، منم فکر میکنم لازم نیست آخرین مدل 5 تیغه رو بخری همین LF51 خیلی خوبه و مشخصات کاملی داره به نظرم مدل های 5 تیغه میتونه استهلاک بالایی داشته باشه و زود شارژ تموم کنه چون فکر نمیکنم قدرت موتور با 4 تیغه ها فرقی کرده باشه ، در واقع همین مدل LF51 یا LA62 که پایه شستشو ندارن قیمت منطقی تری نسبت به مدلهای بالاتر دارن و نباید فراموش کنیم که آخرین مدل براون (سری 7) هم 3 تیغه است که خوب در اومده و قدرت خوبی داره پس اضافه کردن تعداد تیغه ها زیاد منطقی به نظر نمیرسه به اعتقاد من حداکثر همون 4 تیغه کافیه و باید بیشتر روی کیفیت ریشتراشها در جهت اصلاح راحتتر با کمترین صدمه به پوست کار بشه .

ahoora f
27-07-2012, 11:01
سلام. اگه خیلی وقته با تیغ یا موزر اصلاح میکنی احتمال حساسیت با ریش تراش خطی (فویلی) کمتره .تعداد تیغ ها در تعداد دفعات کشیدن روی پوست تاثیر داره ، یعنی هر چقدر تعداد تیغ ها بیشتر باشد تعداد دفعات لازم برای کشیدن روی پوست کمتره. درکل 5 تیغ اصلاح تمیز تر و بهتر نسبت به 3 تیغ رو داره. اگه پولش خیلی مهم نیست LV61 رو بگیر . وگر نه LT-20 هم خوبه.
این مدلهای 5تیغه که قیمتش وحشتناکه دیگه قیدش رو زدم من
حالا به نظرتون مدلهای 4تیغه و 3تیغه تفاوتشون در چه حدهست و ارزش 150هزار تومن اختلاف رو داره؟
ما که پول نداریم 3بارم میکشیم روی صورتمون حالا 10دقیقه هم وقت میزاریم!!! .حالا ارزش 150تومن بیشتر رو داره 4تیغه ها؟یا همون LT20 رو بگیرم خیال راحت.

bas ali
27-07-2012, 11:16
حالا به نظرتون مدلهای 4تیغه و 3تیغه تفاوتشون در چه حدهست و ارزش 150هزار تومن اختلاف رو داره؟
ما که پول نداریم 3بارم میکشیم روی صورتمون حالا 10دقیقه هم وقت میزاریم!!! .حالا ارزش 150تومن بیشتر رو داره 4تیغه ها؟یا همون LT20 رو بگیرم خیال راحت.

فکر نکنم ارزش داشته باشه 150 تومن بیشتر بدی
همین سه تیغه اش هم نهایتا 5 دقیقه بیشتر طول نمیکشه اصلاح و حسابی سفید هم میکنه

Ali_softcenter
27-07-2012, 14:01
من با 3 تیغه مخالفم...

به نظرم ارزش داره 150 تومن برای 4 تیغه بیشتر هزینه کرد...

سه تیغه داشتم که میگم....5 دقیقه برای 3 تیغه غیر ممکنه....حتی 10 دقیقه! مگه اینکه دقیق نخواید اصلاح کنید....آخه دیدم بعضیا اصلاح میکنن ولی بعدش که از نزدیک نگاه میکنی بعضی جاها رو جا گذاشتن....

اصلاح دقیق حداقل 15 دقیقه وقت میخواد.مگه اینکه از اونایی باشین که کم مو هستن...و 3 روز هم بگذره ریش آنچنانی در نمیارن!

البته این میزان در 5 تیغه به خاطر سر بزرگش و تیغ زیادش پایین تر میاد...

براون هم همش تبلیغ الکیه...من حتی اگه میخواستم 3 تیغه بگیرم سراغ 790 براون نمیرفتم....سه تیغه پاناسونیک رو ترجیح میدادم

arman-al
27-07-2012, 17:00

سلام. من هم LT-20 رو دارم و هم LV-61 رو. قیمتشون بیشتر از 300 تومن فرق داره ولی تفاوت در کیفیت اصلاح اونقدر نیست . حالا نمیدونم عمرشون چقدر فرق داره؟ والا من اگه جای شما بودم LF-51 رو میخریدم. چون فکر میکنم یک چیز متوسط بگیری بهتره. ولی اینو بگم LT20 هم ریش تراش خوبی هست . حالا شاید بعد از 4-5 سال استفاده مجبور بشی عوض کنی. ولی اینو هم بدون ریش تراش های فویلی رو بهتره هر روز استفاده کنی.

ahoora f
27-07-2012, 17:17
من با 3 تیغه مخالفم...

سه تیغه داشتم که میگم....5 دقیقه برای 3 تیغه غیر ممکنه....حتی 10 دقیقه! مگه اینکه دقیق نخواید اصلاح کنید....آخه دیدم بعضیا اصلاح میکنن ولی بعدش که از نزدیک نگاه میکنی بعضی جاها رو جا گذاشتن....

اصلاح دقیق حداقل 15 دقیقه وقت میخواد.مگه اینکه از اونایی باشین که کم مو هستن...و 3 روز هم بگذره ریش آنچنانی در نمیارن!

براون هم همش تبلیغ الکیه...من حتی اگه میخواستم 3 تیغه بگیرم سراغ 790 براون نمیرفتم....سه تیغه پاناسونیک رو ترجیح میدادم
یعنی تنها مزیت 5تیغه نسبت به 3تیغه در زمان اصلاح کردنه؟
اگه اینطور باشه که من وقتم زیاده و ریشمم خیلی پرپشت نیست...و دلیلم برای استفاده از ماشین ریش تراش یکی به خاطر حساسیت پوستم هست که جوش میزنه و بعدشم راحتی اصلاح هر روزه
پس همون 3تیغه هم برای صورتم و . هم جیبم بهتره

ahoora f
27-07-2012, 17:27
سلام. من هم LT-20 رو دارم و هم LV-61 رو. قیمتشون بیشتر از 300 تومن فرق داره ولی تفاوت در کیفیت اصلاح اونقدر نیست . حالا نمیدونم عمرشون چقدر فرق داره؟ والا من اگه جای شما بودم LF-51 رو میخریدم. چون فکر میکنم یک چیز متوسط بگیری بهتره. ولی اینو بگم LT20 هم ریش تراش خوبی هست . حالا شاید بعد از 4-5 سال استفاده مجبور بشی عوض کنی. ولی اینو هم بدون ریش تراش های فویلی رو بهتره هر روز استفاده کنی.
برتری LF51 نسبت به LT20 چیه دوست من که اونو پیشنهاد دادین؟این مدل هم اگه اشتباه نکنم اختلاف قیمت حدود 150تومن دارن
دلیل اینکه میگید 4-5سال دیگه باید عوضش کنیم چیه؟ار لحاظ کارایی و طول عمر منظورتونه که 4-5سال عمر میکنن یا دلیل دیگه؟و مگه مدلهای 4 یا 5تیغه مگه در مقایسه با مدل 3 تیغه چقدر عمر میکنه؟مگه تفاوتی دارن توی کیفیت ساخت و قطعات؟
و اینکه اگه هرروز استفاده نشه چه مشکلی پیش میاد؟و این یه قانون کلی هست که باید هرروز استفاده بشه؟

arman-al
28-07-2012, 09:07
برتری LF51 نسبت به LT20 چیه دوست من که اونو پیشنهاد دادین؟این مدل هم اگه اشتباه نکنم اختلاف قیمت حدود 150تومن دارن
دلیل اینکه میگید 4-5سال دیگه باید عوضش کنیم چیه؟ار لحاظ کارایی و طول عمر منظورتونه که 4-5سال عمر میکنن یا دلیل دیگه؟و مگه مدلهای 4 یا 5تیغه مگه در مقایسه با مدل 3 تیغه چقدر عمر میکنه؟مگه تفاوتی دارن توی کیفیت ساخت و قطعات؟
و اینکه اگه هرروز استفاده نشه چه مشکلی پیش میاد؟و این یه قانون کلی هست که باید هرروز استفاده بشه؟

برتری LF51 به LT20 کیفیت ساخت و راحتی اصلاح اونه. موتور LT20 ضعیفتره و شما که میگین میخواین باهاش 10 دقیقه اصلاح کنین موتورش بیشتر به فشار میافته. اگه هر روز اصلاح کنین ریش تراش کمتر به فشار می افته و اصلاح شما هم راحت تر و سریع تر خواهد بود. عموما اونهایی بیشتر ریش تراش فویلی میخرن که بخوان هر روز اصلاح کنن. البته این بستگی به سرعت رشد ریش هم داره.

sainaseifi
29-07-2012, 15:57
درود به دوستان و اساتید
- بنده یه ریش تراشی میخوام که از ته بزنه و صورت رو نرم کنه -
- زیر گردن رو قرمز نکنه
- قیمتش تا 250 باشه .
ممنون میشم راهنمائیم کنید .

22arash
29-07-2012, 16:58
من با 3 تیغه مخالفم...

سلام
دوست عزیز بفرمایید موقع اصلاح خشک با پاناسونیک LF51 فویل داغ نمیکنه ؟ و احساس گرمای زیاد به پوست منتقل نمیشه ؟ (با توجه به اینکه دور موتور 14000 است) .
سپاس

pandora tomorrow
29-07-2012, 22:02
سلام
دوستان یه PHILIPS RQ1250 خریدم بی گارانتی 340 تومن ! نظرتون چیه ؟!

arman-al
29-07-2012, 22:10
سلام
دوستان یه PHILIPS RQ1250 خریدم بی گارانتی 340 تومن ! نظرتون چیه ؟!

خوب خریدیش. مبارک باشه. ریشتراش خوبیه. یکمی حوصله کنی پوستت عادت میکنه. در اول استفاده زیاد به پوستت فشار نده و با سرعت کم اصلاح کن. حتما سعی کن با فوم اصلاح کنی. فیلیپس با پوست من که سازگار نبود . انشالله با شما راه بیاد:31:.

pandora tomorrow
29-07-2012, 23:15
اقا دستت درد نکنه ! تجربه های خوبی رو در میون گزاشتی...
راستی استفاده روزانه بکنم به نظرتون ؟! یعنی هر صبح اصلاح کنم ؟ اصلا اینکارو بکنم پوست داغون نمیشه؟:دی
گفتی فوم ! من الان با فوم اصلاح کنم سرشو بگیرم زیر اب واسه پاک کردنش؟ کله دستگاه زیر اب بره خراب نمیشه؟ البته نمیخوام ببرم زیر اب میخوام بدونم در کل :دی

arman-al
30-07-2012, 09:27
اقا دستت درد نکنه ! تجربه های خوبی رو در میون گزاشتی...
راستی استفاده روزانه بکنم به نظرتون ؟! یعنی هر صبح اصلاح کنم ؟ اصلا اینکارو بکنم پوست داغون نمیشه؟:دی
گفتی فوم ! من الان با فوم اصلاح کنم سرشو بگیرم زیر اب واسه پاک کردنش؟ کله دستگاه زیر اب بره خراب نمیشه؟ البته نمیخوام ببرم زیر اب میخوام بدونم در کل :دی

اگه بتونی هر روز استفاده کنی که عالیه. سعی کن حتما صبح بعد از بیدار شدن از خواب اصلاح کنی. تو خود سایت فیلیپس هم همینو نوشته .کل دستگاه رو تو آب فرو نبر. ولی اگه کل دستگاه رو بگیری زیر شیر آب هیچیش نمیشه.کاملا ضد آبه.

Ali_softcenter
04-08-2012, 09:19
سلام
دوست عزیز بفرمایید موقع اصلاح خشک با پاناسونیک LF51 فویل داغ نمیکنه ؟ و احساس گرمای زیاد به پوست منتقل نمیشه ؟ (با توجه به اینکه دور موتور 14000 است) .
سپاس

من دارم...نه×

☼ Namvari ☼
04-08-2012, 18:17
نحوه تمیز کردن LV-61 چطوریه؟ چند وقت به چند وقت باید تمیزش کنم؟ با چی؟
ممنون

arman-al
04-08-2012, 19:41
نحوه تمیز کردن LV-61 چطوریه؟ چند وقت به چند وقت باید تمیزش کنم؟ با چی؟
ممنون

اگه با فوم اصلاح میکنین خوب هر روز میشورینش . ولی اگه خشک اصلاح میکنین هر هفته یکبار با آب ولرم و کمی صابون مایع بشورینش عالی میشه. در ضمن هر از چند گاهی سیستم ویبرش رو روشن کن بگیرش زیر آب تا ذرات ریز هم ازش جدا شن.

Ali_softcenter
04-08-2012, 20:40
اگه با فوم اصلاح میکنین خوب هر روز میشورینش . ولی اگه خشک اصلاح میکنین هر هفته یکبار با آب ولرم و کمی صابون مایع بشورینش عالی میشه. در ضمن هر از چند گاهی سیستم ویبرش رو روشن کن بگیرش زیر آب تا ذرات ریز هم ازش جدا شن.

ببخشید کی گفته اگه خشک اصلاح میکنیم نباید هر روز بشوریم؟

بهتره بعد از هر اصلاح ماشین تمیز بشه.

من هر روز بعد از اصلاح خشک زیر آب تمیزش میکنم که برای اصلاخ بعدی تمیز و مرتب باشه.

در دفترچه ش هم چیزی ننوشته مبنی بر اینکه هر چند وقت یک بار تمیز کنید!

arman-al
04-08-2012, 21:21
ببخشید کی گفته اگه خشک اصلاح میکنیم نباید هر روز بشوریم؟

بهتره بعد از هر اصلاح ماشین تمیز بشه.

من هر روز بعد از اصلاح خشک زیر آب تمیزش میکنم که برای اصلاخ بعدی تمیز و مرتب باشه.

در دفترچه ش هم چیزی ننوشته مبنی بر اینکه هر چند وقت یک بار تمیز کنید!

من بد ترین حالت رو گفتم . مسلما اگه بعد از هر بار اصلاح شسته بشه که خوبه.

aryaamehr
04-08-2012, 22:58
سلام

ممنون از شما
دوستان
کسی ایده ای نداره؟

noisymind
07-08-2012, 13:15
سلام.
من پوستم تقریبا چرب و ریش حالت خوابیده داره و هر روز هم اصلاح نمیکنم.
کاری که الان میکنم ، اول با موزر کوتاه میکنم ( اگه چند روز اصلاح نکرده باشم ) ، بعد بک براون قدیمی دارم که با اون میزنم و انصافا بد هم نمیزنه صورت رو. در انتها هم روی گردن یا صورت اگه مویی خوابیده باشه رو با تیغ میزنم!
الان میخوام یک ریش تراش بگیرم که همه این 3 کار رو با هم انجام بده! :31:

فقط اینجا کمی گیج شدم! ظاهرا همه ( چه براون و چه فیلیپس ) زیر گردن رو خوب نمیزنه!! با این تفاسیر چی پیشنهاد میکنید؟
همه مدلهای فویلی مثل براون فقط موهای ته ریش مانند رو میزنند فقط؟

Ali_softcenter
07-08-2012, 13:45
پاناسونیک زیر گردن رو خوب میزنه

arman-al
07-08-2012, 16:48
سلام.
من پوستم تقریبا چرب و ریش حالت خوابیده داره و هر روز هم اصلاح نمیکنم.
کاری که الان میکنم ، اول با موزر کوتاه میکنم ( اگه چند روز اصلاح نکرده باشم ) ، بعد بک براون قدیمی دارم که با اون میزنم و انصافا بد هم نمیزنه صورت رو. در انتها هم روی گردن یا صورت اگه مویی خوابیده باشه رو با تیغ میزنم!
الان میخوام یک ریش تراش بگیرم که همه این 3 کار رو با هم انجام بده! :31:

فقط اینجا کمی گیج شدم! ظاهرا همه ( چه براون و چه فیلیپس ) زیر گردن رو خوب نمیزنه!! با این تفاسیر چی پیشنهاد میکنید؟
همه مدلهای فویلی مثل براون فقط موهای ته ریش مانند رو میزنند فقط؟

سلام.اگه بتونید هر یک روز در میان اصلاح کنین پاناسونیک خوبه . زیر گردن رو هم خوب میزنه.

noisymind
07-08-2012, 19:19
ممنون. این مدلهای پاناسونیک هم مثل براون حالت طوری و فویلی دارن؟ امکان اصلاح تر هم داره؟ اگه سایتی چیزی هم بدین که مشخصاتش باشه ممنون میشم.

EHSANRF
07-08-2012, 19:34
من یه ماشین میخوام که بتونه تو مایه های شیو انجام بده..
خودم به اصطلاح ریش پروفسوری دارم و با موزر خیلی اذیت میشم برای خط انداختن..

یه مشکل دیگه که دارم اینه از بغل ریشام خیلی کم و نامرتب درمیان ولی از گردن پر میشن..

ضمنا صورتم هم آثار باقیمونده جوش زیاد داره

حالا با توجه به این موارد تو مایه های ۱۵۰ تا ۲۰۰ چی پیشنهاد میدین!!؟
مدت اصلاح یرام فرقی نداره شیو کنه خوب خط بندازه نیم ساعت هم باشه میرزه...
تنظیمش هم واسه پرفسوری خوب باشه..
چون موزر اذیت میکرد دوماهی میشه از این ژیلت ۱۰۰۰تومنیا مصرف میکنم:دی

ارسال شده از Galaxy Nexus با استفاده از تپاتالک 2

arman-al
07-08-2012, 21:16
ممنون. این مدلهای پاناسونیک هم مثل براون حالت طوری و فویلی دارن؟ امکان اصلاح تر هم داره؟ اگه سایتی چیزی هم بدین که مشخصاتش باشه ممنون میشم.

سلام این سایتها به دردت میخوره.

noisymind
08-08-2012, 08:06
پس تا اینجا که من فهمیدم میشه اینطوری نتیجه گرفت:

- براون حساسیت کمتری رو پوست ایجاد میکنه ولی تقریبا باید هر روز اصلاح کرد باهاش. یعنی موهای بلند رو نمیزنه
- فیلیپس موهای بلندتر رو هم میزنه ولی ممکنه حساسیت ایجاد کنه و برای استفاده روزانه هم خیلی شاید مناسب نباشه
- پاناسونیک هم بیشتر به براون نزدیکه

درسته؟

Ali_softcenter
08-08-2012, 11:13
پاناسونیک از براون بهتره! گوش کنید حرف ما رو!

من تجربه استفاده از هر دو رو دارم

arman-al
08-08-2012, 12:08
پس تا اینجا که من فهمیدم میشه اینطوری نتیجه گرفت:

- براون حساسیت کمتری رو پوست ایجاد میکنه ولی تقریبا باید هر روز اصلاح کرد باهاش. یعنی موهای بلند رو نمیزنه
- فیلیپس موهای بلندتر رو هم میزنه ولی ممکنه حساسیت ایجاد کنه و برای استفاده روزانه هم خیلی شاید مناسب نباشه
- پاناسونیک هم بیشتر به براون نزدیکه

درسته؟

درسته ولی من جای شما بودم پاناسونیک میخریدم.( اگه فویلی مد نظرم بود). با پاناسونیک بسته به سرعت رویش مو اگه یک روز در میان هم استفاده کنی مشکلی پیش نمیاد.

noisymind
08-08-2012, 12:57
ممنون بابت راهنمایی :20:
فقط یک چیزی اگه مثل الان مثلا گاهی بعد از 3-4 روز ریشم رو بزنم بازم پاناسونیک مشکل داره دیگه؟ این خط ریش گیرش مثل موزر عمل نمیکنه که اول ریش رو کوتاه کنم بعد بزنم؟ کلا این پاناسونیک های بازار ساخت کجان ؟

مرسی :11:

Ali_softcenter
08-08-2012, 13:55
خط ریش گیریش میتونه موی بلند رو کوتاه کنه ! ولی دیگه نه در حد موزر....شاید شبیه به اون...

کلا هر خط ریش زنی همینه! نه فقط پاناسونیک

پاناسونیک ساخت ژاپن هست

EHSANRF
08-08-2012, 20:37

یه مشکل دیگه که دارم اینه از بغل ریشام خیلی کم و نامرتب درمیان ولی از گردن پر میشن..

چون موزر اذیت میکرد دوماهی میشه از این ژیلت ۱۰۰۰تومنیا مصرف میکنم:دی

لطفا راهنمایی بفرماییپ

Amir-Rainman
10-08-2012, 10:26
درود.
میشه چندتا ریش تراش بهم معرفی کنین، باتوجه به این موارد:
تا حد امکان بی صدا باشه.
بشه 5-10 دقیقه ای صورت رو اصلاح کرد.
خط زن داشته باشه
قیمت هم از 150 تا 250 باشه
فقط در صورت امکان سریع بگین، چون ریش تراشم خراب شده، اگه زود نگیرم، تا یک هفته دیگه میرزا کوچک میشم :31:
هر 3-4 روز یک بار اصلاح میکنم، البته وقتی بلند میشه با خط زن کوتاه ش میکنم بعد اصلاح میکنم!!

arman-al
10-08-2012, 11:02
درود.
میشه چندتا ریش تراش بهم معرفی کنین، باتوجه به این موارد:
تا حد امکان بی صدا باشه.
بشه 5-10 دقیقه ای صورت رو اصلاح کرد.
خط زن داشته باشه
قیمت هم از 150 تا 250 باشه
فقط در صورت امکان سریع بگین، چون ریش تراشم خراب شده، اگه زود نگیرم، تا یک هفته دیگه میرزا کوچک میشم :31:
هر 3-4 روز یک بار اصلاح میکنم، البته وقتی بلند میشه با خط زن کوتاه ش میکنم بعد اصلاح میکنم!!

بهتره هر یک روز در میان استفاده کنی. من پاناسونیک LT- 20 رو پیشنهاد میکنم. اگه بخوای دیر به دیر استفاده کنی به فویل ریش تراش فشار میاد .

bas ali
10-08-2012, 14:04
اقا برین پاناسونیک lt20 بگیرین . واقعا معرکه اصلاح میکنه
الان 3 هفته هست دارم میزنم باهاش . هرروز که میزنم از روز قبل بهتر میزنه
مخصوصا اگه با کف ریش بزنم که از تیغ هم بهتر میزنه
در انتخابش شک نکنید
قیمتش هم معقوله
حدود 240

Amir-Rainman
10-08-2012, 17:38
ممنون دوستان بابت راهنماییتون.
من خودم قبلا از این تیغه گردا استفاده میکردم، با این مدل تیغی که Lt20 داره کار نکردم، حدودا چند دقیقه طول میکشه که اصلاح کنیم؟؟؟ واسه ریشای صاف مناسب هست؟؟؟ زیر گردن رو میشه به راحتی زد؟؟ (البته خودم تا حالا زیر گردن رو با تیغ میزدم... !!!)
احتمال 90% همین LT20 رو میگیرم ولی نظرتون در مورد LT50 چیه؟؟؟، حدود 50 گرون تره،اگر ارزش 50 بیشتر داره اونو بگیرم، وگرنه که LT20 میگیرم
:40:

arman-al
10-08-2012, 18:19
من خودم قبلا از این تیغه گردا استفاده میکردم، با این مدل تیغی که Lt20 داره کار نکردم، حدودا چند دقیقه طول میکشه که اصلاح کنیم؟؟؟ واسه ریشای صاف مناسب هست؟؟؟ زیر گردن رو میشه به راحتی زد؟؟ (البته خودم تا حالا زیر گردن رو با تیغ میزدم... !!!)
احتمال 90% همین LT20 رو میگیرم ولی نظرتون در مورد LT50 چیه؟؟؟، حدود 50 گرون تره،اگر ارزش 50 بیشتر داره اونو بگیرم، وگرنه که LT20 میگیرم

سلام . بستگی داره ریشاتون چقدر پرپشت باشه و نیز هر چند روز یک بار اصلاح کنین. اگه هر روز اصلاح کنین نهایت 3 دقیقه طول میکشه و موهای زیر گردنتون هم اصلاح میشه .
والا واسه یک پایه و نشون گر شارژ به درصد ارزش نداره 50 بیشتر خرج کنین.
من تجربه و نظر خودم رو گفتم.

bas ali
10-08-2012, 21:04
چیزی در حدود 7 دقیقه طول میکشه اصلاح . زیر گردن رو هم عالی میزند ولی ممکن است که روزهای اول خوب نزند ولی با گذشت زمان موهای زیر گردن به طرز اصلاح عادت میکنن و پس از ان همه چیز حل میشود .
بنظرم دادن 50 تومن بیشتر فقط برای یک پایه شارژ معقولانه نیست

Ali_softcenter
10-08-2012, 21:18
منم Lf-50 دارم با فوم بهتر میزنه تا خشک...کلا اصلاح تر بهتر میشه

Ali_softcenter
10-08-2012, 21:33
دوستان این بادی گروم های پاناسونیک رو کسی قیمت داره؟

noisymind
10-08-2012, 22:39
این پاناسونیک ها همشون ضد آب هستند ظاهرا. راستی قسمت خط ریش زنش به خودش وصله یا مثل این مدلهای جدید فیلیپس جدا هست و بهش وصل میشه؟

arman-al
10-08-2012, 22:49
این پاناسونیک ها همشون ضد آب هستند ظاهرا. راستی قسمت خط ریش زنش به خودش وصله یا مثل این مدلهای جدید فیلیپس جدا هست و بهش وصل میشه؟

به خودش وصله.

EHSANRF
11-08-2012, 10:42

چون موزر اذیت میکرد دوماهی میشه از این ژیلت ۱۰۰۰تومنیا مصرف میکنم

EHSANRF
11-08-2012, 10:42

majid_306
12-08-2012, 01:04
با سلام
نظرتون در مورد ریش تراش Philips Senso Touch RQ1280cc با قیمت 385000 تومان چیه؟ مزایا و معایبش؟ تجربه استفاده؟
ممنون

arman-al
12-08-2012, 22:18
با سلام
نظرتون در مورد ریش تراش Philips Senso Touch RQ1280cc با قیمت 385000 تومان چیه؟ مزایا و معایبش؟ تجربه استفاده؟
ممنون

سلام. الان فکر نکنم با این قیمت پیداش کنی. مدل شستشو دارش زیاد به دردت نمیخوره و همچنین مایع کلینرش زیاد پیدا نمیشه. اگه از اول به پیلیپس عادت داری انتخاب خوبیه.البته بدون کلینر.

beny98
13-08-2012, 11:00
با سلام و عرض خسته نباشید....
دوستان بنده قصد خرید ریش تراش(Beard Trimmer) رو دارم....راستش قصدم از ته زدن ریش هست اما متاسفانه بخاطر جوش های وحشتناکی که میزدم فیوژن رو گذاشتم کنار و رفتم سراغ موزر....اما مدتیه از موزر حالم به هم میخوره(پیرمردیه به نظرم :31: )الان ی دستگاه میخوام که مینیمم اصلاح رو داشته باشه و قابلت تغییر ارتفاع برای گذاشتن ته ریش رو داشته باشه(بعضی وقتا دوس دارم ته ریش بذارم) و توانایی اصلاح موهای ضخیم ریشم رو داشته باشه...خلاصه دقیقا ی چی تو مایه های موزر میخوام!!!
چند تا فروشگاه رفتم....مدلایی رو دیدم...اما بین پاناسونیک و فیلیپس موندم.....فیلیپس برند خوب و قدیمیه و پاناسونیک برند خوب!خیلی تعریف از پاناسونیک شنیدم....دوستام دارن....منتهی ریش تراش دارن نه ماشین اصلاح....
بیشتر این مدل ها رو دیدم .....اما تو انتخاب موندم....ممنون میشم دوستانی که شرایط مشابه داشتن و دستگاهی رو خریداری کردن از تجربه ی خودشون یا دوستانشون من رو هم مطلع کنن.....

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پی نوشت:دوستان خیلی تاپیک رو گشتم....منتهی به دلیل اینکه تو این تاپیک ریش تراش و ماشین اصلاح کنار هم بحث شدن امکان دستیابی به نتیجه دلخواهم فراهم نشد.....تک تک مدل هارو باید سرچ میکردی ببینی ماشین اصلاح هست یا ریش تراش

Delkook
13-08-2012, 15:36
من چند وقته به خاطر حساسیت شدید و از دست دادن رطوبت زیاد پوستم در حال درمان هستم و به هیچ وجه نمیتونم با تیغ بزنم و حتی با ماشین هم که میزنم باید حالت ته ریش حداقل 1 سانتی باشه تا پوستم تحریک نشه. کسی میتونه ماشینی معرفی کنه که بتونه تا 20 میلیمتر هم بزنه؟ قبلا با موزر میزدم میذاشتم رو بلندترین حالت ولی دیگه خراب شده. برای این کار ماشین بهتری هست که بتونه ریش بلند رو مثل موزر کوتاه کنه بدون ایجاد حساسیت؟ قیمت هم بین 50 تا 100 تومن چون نمیخوام کار خاصی انجام بده.

Delkook
14-08-2012, 09:55
من چند وقته به خاطر حساسیت شدید و از دست دادن رطوبت زیاد پوستم در حال درمان هستم و به هیچ وجه نمیتونم با تیغ بزنم و حتی با ماشین هم که میزنم باید حالت ته ریش حداقل 1 سانتی باشه تا پوستم تحریک نشه. کسی میتونه ماشینی معرفی کنه که بتونه تا 20 میلیمتر هم بزنه؟ قبلا با موزر میزدم میذاشتم رو بلندترین حالت ولی دیگه خراب شده. برای این کار ماشین بهتری هست که بتونه ریش بلند رو مثل موزر کوتاه کنه بدون ایجاد حساسیت؟ قیمت هم بین 50 تا 100 تومن چون نمیخوام کار خاصی انجام بده.

کسی نیست جواب منو بده؟ یه ماشین که از نیم سانت تا 2 سانت راحت ریشهای بلند رو هم کوتاه کنه. تو سایت چاره چند مدل پاناسونیک دیدم ولی نمیدونم تو عمل چطورن.

arman-al
14-08-2012, 10:27
کسی نیست جواب منو بده؟ یه ماشین که از نیم سانت تا 2 سانت راحت ریشهای بلند رو هم کوتاه کنه. تو سایت چاره چند مدل پاناسونیک دیدم ولی نمیدونم تو عمل چطورن.

سلام .من GB50 پاناسونیک رو دارم . خوبه ازش راضی هستم. ولی من موی سرم رو باهاش اصلاح میکنم. میتونین صورتتون رو هم باهاش اصلاح کنین.

Delkook
14-08-2012, 13:05
سلام .من GB50 پاناسونیک رو دارم . خوبه ازش راضی هستم. ولی من موی سرم رو باهاش اصلاح میکنم. میتونین صورتتون رو هم باهاش اصلاح کنین.

ممنون به نظرت ریش رو میتونه خوب کوتاه کنه؟ موزر خوبیش اینه که راحت میخوابه روی صورت و کوتاه میکنه ولی این شونه ای ها رو باید روی صورت فشار بدی تا کوتاه کنه. این چطور هست؟

arman-al
14-08-2012, 19:15
ممنون به نظرت ریش رو میتونه خوب کوتاه کنه؟ موزر خوبیش اینه که راحت میخوابه روی صورت و کوتاه میکنه ولی این شونه ای ها رو باید روی صورت فشار بدی تا کوتاه کنه. این چطور هست؟

والا من یکی دو بار برای صورت استفاده کردم . به نظرم خوب بود . ولی یکمی واسه صورت بزرگه . من یک مدل موزر اصل آلمان شارژیش رو دیدم کوچیکه و قیمتش در حد بالای 150 تومن هستش . فکر کنم اون بهتر از این برای صورت باشه.

ahmadarm
14-08-2012, 22:50
ماشین اصلاح فیلیپس qg3270 رو خریدم به قیمت 115 تومن.
کاملا باهاش کار نکردم
مدل پایینتر این سری qg3250 چهار سر داره ولی مدلی که من گرفتم پنج سر داره که خب مدل پایینتر اون شونه بزرگ به نظر میرسه به شونه معمولی نخوره ولی خوب این مدلی رو که من گرفتم این تیغه 42 با اون شونه بلند به هم میخورن
معایبی که به نظر من داره
تیغه 32mm اون زیاد کوتاه نمیکنه شاید یک میلیمتر ولی خوب تیقه شیور داره
تیغه 24mm اون خوبه ولی همون مشکل رو داره که زیاد کوتاه نمیکنه
تیغه موزن گوش و بینی رو خودم تست نکردم ولی فکر نکنم در حد موزنها گوش و بینی مثل nt9110 باشه (از نظر اندازه کوتاه کردن موها و راحتی کار)
تیغه شیور اون رو که من تست کردم زیر لب رو قرمز و کمی هم زخم شد و گردن رو قرمز کرد موهای گونه ها رو بدون قرمز و زخم شدن تراشیدم ولی فکر کنم زخم شدگی و قرمزی به خاطر کمی فشاری باشه که اوردم.
یکی از معایب دیگش به نظر من صدای اونه که به نظر زیاد از حد باشه
----------
حسنش هم اینه که باتری که داره فقط یک ساعت نیاز به شارژ داره و تیغه ها پوست رو خراش نمیده!!
دو تا شونه دار یکی از 3 تا 19mm و 2 تا 18mm

Ali_softcenter
14-08-2012, 23:52
خرید فیلیپس اشتباه محضه.

ahmadarm
15-08-2012, 07:33
یکی از معایب دیگش هم اینه که خیلی میلرزه (از ویبره موبایل هم بیشتر :31:)
که به نظر من بزرگترین معایبش همین دو تاست که خیلی صدا میده و لرزشش زیاده

EHSANRF
15-08-2012, 12:15

یعنی بعد از یک هفته کسی نیست راهنمایی کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

arman-al
15-08-2012, 14:46
یعنی بعد از یک هفته کسی نیست راهنمایی کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من یک مدل موزر اصل آلمان شارژیش رو دیدم کوچیکه و قیمتش در حد بالای 150 تومن هستش . فکر کنم اون برای صورت بهتر باشه.

essi4300
16-08-2012, 01:50
خرید فیلیپس اشتباه محضه.

چطور؟
من از این 12 تیغه هایی که روی سه چرخ نصب هست دارم، خیلی راضیم ازش.

به نظرتون مشکلش کجاست؟

Ali_softcenter
16-08-2012, 12:54
مشکلش همون دورانی بودن سرش و اینکه اصلا برای زیر گلو و بالای لب مناسب نیست!

EHSANRF
16-08-2012, 15:30
پس اینایی که پرفسوری میذارن :دی از چه ریش تراشی یا ماشین اصلاحی استفاده میکنن!!!؟

bigman
25-08-2012, 23:54
من یه ریش تراش مدل Philips HQ-1395 خریدم میخواستم بدونم مدل خوبیه ؟؟

سایت اصلی محصولات فیلیپس چی هست ؟؟

noisymind
26-08-2012, 09:31
مشکلش همون دورانی بودن سرش و اینکه اصلا برای زیر گلو و بالای لب مناسب نیست!

خب کلا منم با دورانی بودنش مشکل دارم. ولی برای این ملتی که هفته ای یک بار به زور ریششون رو میزنن فیلیپس جواب میده که میتونه ریش بلند رو هم بزنه.

alijigari
26-08-2012, 10:10
با lv61 مدتی هست که با کف میزنم اما اولش که روشن میشه صدای عادی را نداره و دو صدا هست و اصلا نمی زنه و باید چند بار روشن و خاموشش کنم و زیر اب بگیرمش تا درست بشه و از مدتی هم که با کف میزنم توری سرش خیلی خشک به نظر میاد و مثل قبلا نیست و بعد از چند باز مصرف با اب --از روغن هم استفاده میکنم

باید چه کار کنم ؟