PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست مشاوره ی خرید ماشین های اصلاح ( سر , صورت)

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

EhsanCPU
26-06-2011, 22:08
اگه فیلیپس یا فیلیشاو بازار مشترک گیر آوردین خوبه

gmd
26-06-2011, 22:14
راستی دوستان میخواستم ریش تراشم را بفروشم ( فیلیپس مدل 1095 صفر ) و از مدلهای 3d بخرم آیا صلاح میدانید ظاهرا قیمتها خیلی افزایش پیدا کرده . 1095 خودم را چند میتوانم بفروشم ؟

mehdicvl
26-06-2011, 22:23
من که چندین مرتبه عرض کرده بودم پاناسونیک افتضاح است و قصدم این بود که دیگر دوستان اشتباه من را نکنند متاسفم که از خرید خود راضی نیستید.

بله. من نمیفهمم چطور ممکنه این جنس ژاپنی باشه!!!

گول چرب زبونی این فروشنده های ... رو نخورین. پاناسونیک آشغاله

MOHAMMAD_ASEMOONI
26-06-2011, 22:54
من امروز رفتم سمت کوچه مروی از حداقل 10 تا مغازه دار پرس و جو کردم، همشون بهم پاناسونیک رو پیشنهاد کردن و انقدر تبلیغ کردن و نوشته های روی بروشور پاناسونیک هم انقدر وسوسه انگیز بود که علیرغم توصیه همه، رفتم عین... پاناسونیک خریدم. برای امتحان کردنش صورتم رو همین نیم ساعت پیش باهاش اصلاح کردم...
فقط میتونم بگم افتضااااااح تر از این نمیشه. حتی ریشای صورتمم کامل نزد. تازه نمیدونم چجوری شد که اون وسطا دیدم از گردنم داره خون میاد!!! الان اعصاااابم خورده.
پاناسونیک آبروی ژاپن و تکنولوژی برتر ژاپن رو برد

سلام
شما چه مدلی خریدین ؟
میشه لطف کنین شماره اش رو تا عکسش رو ببینیم .
با تشکر
:11:

mehdicvl
26-06-2011, 23:46
سلام
شما چه مدلی خریدین ؟
میشه لطف کنین شماره اش رو تا عکسش رو ببینیم .
با تشکر
:11:

ES-Lt 50
فرقی نمیکنه همه مدلاش چرندن.
پاناسونیک تیغش تیزه، موتورش قویترین موتوره ولی انطباق و انعطافش با انحناهای صورت اصلا جالب نیست

22arash
27-06-2011, 08:54
راستی دوستان میخواستم ریش تراشم را بفروشم ( فیلیپس مدل 1095 صفر ) و از مدلهای 3d بخرم آیا صلاح میدانید ظاهرا قیمتها خیلی افزایش پیدا کرده . 1095 خودم را چند میتوانم بفروشم ؟

سلام با توجه به تحقيق فيليپس از 195 مرد در امريكا و آلمان ، 80 درصد استفاده كنندهاي سري جديد ( فوق حساس ) 3D اعلام كردن نرم ترين اصلاح با كمترين حساسيت تجربه كردن به نظر ميرسه شما با مدل جديد تعويض كني خيلي بهتره ، ارزون ترين مدل سري 3D مدل RQ1250 با قيمت حدود 250000 تومان .

MOHAMMAD_ASEMOONI
27-06-2011, 10:42
بله. من نمیفهمم چطور ممکنه این جنس ژاپنی باشه!!!

گول چرب زبونی این فروشنده ها رو نخورین. پاناسونیک آشغاله

سلام

فروشنده ها هم فریبِ تاجرهایِ بالا دستشون رو میخورند چون قروشنده همونطور که از اسمش پیداست هدفش فروختن هست سریع و بدونِ دردسر .
دوست داره جنسی بیاره که زود فروش بره و مشتری هم راضی باشه .

اونها هم به حرفِ تاجرها اعتماد میکنند .

به هر حال ریشتون هر نوعی که باشه ریش تراشهایی که توری داره کارائیش خیلی بهتر از اونهائی هست که پره های دایره ای داره .

بنده شش سال پیش یه براون مدل 4775 خریدم 50 تومن . عین بولدوزر داره کار میکنه آخ هم نگفته هیچ قطعه ایش هم خراب نشده البته بنده هم هواشو داشتم .

هیچوقت از دستم نیفتاد .دو هفته یک بار دو قطره روغن بهش میزنم .
قبل از اصلاح با آب ولرم و صابونِ فلیائی و لیفِ کَنَف نرم صورتم رو میشورم و صبر میکنم تا خوب خشک بشه قبل از اصلاح .

استفاده از ماشین خودش یک هنره .
:20:

Youssoph
27-06-2011, 14:20
ES-Lt 50
فرقی نمیکنه همه مدلاش چرندن.
پاناسونیک تیغش تیزه، موتورش قویترین موتوره ولی انطباق و انعطافش با انحناهای صورت اصلا جالب نیست

تعجب میکنم. Arc Foil که باید بهتر از بقیه مدلها با پستی بلندیهای روی گردن مچ بشه. من ۷ سال پیش پاناسونیک خریدم و هنوزم استفاده میکنم. همون موقع بعد از دو-سه بار اصلاح به این نتیجه رسیدم که اگه فویل کمی محدب بود بهتر با زیر گردن مچ میشد. بعدها پاناسونیک فویل کمانی رو ارائه داد. بازم تعجب میکنم!:blink:

gmd
27-06-2011, 21:24
سلام با توجه به تحقيق فيليپس از 195 مرد در امريكا و آلمان ، 80 درصد استفاده كنندهاي سري جديد ( فوق حساس ) 3D اعلام كردن نرم ترين اصلاح با كمترين حساسيت تجربه كردن به نظر ميرسه شما با مدل جديد تعويض كني خيلي بهتره ، ارزون ترين مدل سري 3D مدل RQ1250 با قيمت حدود 250000 تومان .

فکر میکنید ریش تراش خودم را چند به کجا میتوانم بفروشم.

22arash
28-06-2011, 08:07
[QUOTE=gmd;6215691]
لطفا اين پست رو حذف كنيد .

22arash
28-06-2011, 08:13
فکر میکنید ریش تراش خودم را چند به کجا میتوانم بفروشم.

با توجه به اينكه گفتيد هنوز استفاده نكرديد ميتونيد ببريد همون جايي كه خريديد تعويض كنيد حتي اگه مقداري هم كسر كنه و تعويض كنه بازم ارزششو داره اگه مدلي رو كه ميخواهيد نداشت بگيد براتون بياره ( البته فروشگاههاي ديگه رو هم ميتونين امتحان كنيد ولي بايد فروشنده رو متقاعد كنيد استفاده نكرديد و آك است )
يا اينكه ببينيد كسي تو دوستان و آشنايان داريد كه اين ريش تراش مناسبش باشه ، در مورد قيمت هم چند فروشگاه اينترنتي رو بررسي كنيد .

farshidshd
30-06-2011, 16:52
فیلیپس مدل HQ 8260 چطوریه ؟ خوبه ؟

قیمتش الان چنده؟

mehran_286
30-06-2011, 22:00
سلام دوستان

این همه ریش تراش همه عملکرد شبیه هم دارند و سری هاشون تقریبا مثل هم هستش (به جز برندشون)

اما چرا اینقدر اختلاف قیمت ؟؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
30-06-2011, 23:17
سلام دوستان

این همه ریش تراش همه عملکرد شبیه هم دارند و سری هاشون تقریبا مثل هم هستش (به جز برندشون)

اما چرا اینقدر اختلاف قیمت ؟؟

سلام
ریش تراشها خیلی چیزهاشون با هم فرق داره :
جنسِ مواد به کار رفته که باعث میشه طول عمرشون با هم فرق داشته باشه .
باطری داشتن یا نداشتن و کیفیت باطری
سیستم الکترونیکی برای شارژ باطری
وات ماشین
ضد آب بودن
قابلیت انجام کارهای مختلف

البته حرف شما هم درسته چون بعضیهاش اصلاً به اندازه ی قیمتش ارزش نداره و بعضیهاش مفتش هم گرونه .

shir_farhad
30-06-2011, 23:37
بهترين وسيله براي اصلاح مدل دار صورت اعم از برق و غير برقي چيه؟ (منظورم اصلاح خيلي ظريفه)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

waveguide
01-07-2011, 05:23
بهترين وسيله براي اصلاح مدل دار صورت اعم از برق و غير برقي چيه؟ (منظورم اصلاح خيلي ظريفه)

با ریش تراشهای فیلیپس که اکثرا از نوع چرخشی (Rotary) هستند در آوردن همچین مدلی تقریبا خیلی سخته و شدنی نیست. ولی توی سایت براون برای مدلهای کروزر یکی از تبلیغاتش اینه که میتونه ریش طرح دار بزنه. ریش تراشهای براون از نوع فویل (Foil) هستند. با تیغ سلمانی یا حتی ژیلت هم میشه طرح درآورد ولی با ژیلت کمی تجربه و تمرین نیاز داره که اگه دست آدم توش راه بیافته، انواع ژیلت از تیغهای سلمانی خیلی بهتر و دقیقتر اصلاح میکنه.

waveguide
01-07-2011, 05:45
1- طول عمر ریش تراشهای شارژی فیلیپس با روزی یکبار استفاده معمولا چقدره؟
توی دفترچه ریش تراش نوشته که تیغه هاشو بعد از 24 ماه کلا باید عوض کرد!
2- آیا این کار واقعا لازمه؟
3- آیا تا 2-3 سال دیگه لوازم جانبی ریش تراش امروزی (باتری شارژی و تیغه ها) را به راحتی میشه تهیه کرد؟

تا جائیکه توی اینترنت در سایتهای خارجی دیدم، قیمت تیغه های سری 11000 و 12000 (RQ11xx , RQ12xx) حدود 40 - 50 یورو هست!:18: قیمت باتریهاش هم حدود 20 - 30 یورو! با این حساب خریدن ریش تراش خیلی هزینه بر میشه! که اگه برای 4 سال اول حساب کنید، تراشیدن ریش با استفاده از ریش تراش فیلیپس 150 هزار تومنی سالیانه حدود 80 - 100 هزار تومن هزینه میبره!!

4- آیا کسی تجربه استفاده طولانی مدت از ریش تراش فیلیپس داره؟ اینکه طول عمر مفید تیغه ها عملا چقدره و باتری ریش تراشهای شارژی فیلیپس جقدر عمر میکنند تا خراب بشن؟

mehran_286
01-07-2011, 10:02
سلام
ریش تراشها خیلی چیزهاشون با هم فرق داره :
جنسِ مواد به کار رفته که باعث میشه طول عمرشون با هم فرق داشته باشه .
باطری داشتن یا نداشتن و کیفیت باطری
سیستم الکترونیکی برای شارژ باطری
وات ماشین
ضد آب بودن
قابلیت انجام کارهای مختلف

البته حرف شما هم درسته چون بعضیهاش اصلاً به اندازه ی قیمتش ارزش نداره و بعضیهاش مفتش هم گرونه .

من خودم یه فیلیپس دارم که مال 22 سال پیش هستش که تا 4 سال پیش پیداش کردم 18 سال ته کیف بابام بود که استفاده نشده بود :31:
ازا ین 2 سر هاش هست و 2 تا کلید برای تعیین سرعت داره ولی بعد از 4 سال استفاده که ریش هام یه کم پر پشت شده بد میزنه و با این که ریش هام همیشه کوتاه هست اما ریش هامو میگیره

میخواستم یه ریش تراش مناسب با قیمت پایین بگیرم برای پوست حساس شارژی و... بودنش مهم نیست فقط خوب بزنه و تیغه هاش مناسب باشه

با تشکر :11:

waveguide
01-07-2011, 11:09
من خودم یه فیلیپس دارم که مال 22 سال پیش هستش که تا 4 سال پیش پیداش کردم 18 سال ته کیف بابام بود که استفاده نشده بود :31:
ازا ین 2 سر هاش هست و 2 تا کلید برای تعیین سرعت داره ولی بعد از 4 سال استفاده که ریش هام یه کم پر پشت شده بد میزنه و با این که ریش هام همیشه کوتاه هست اما ریش هامو میگیره

میخواستم یه ریش تراش مناسب با قیمت پایین بگیرم برای پوست حساس شارژی و... بودنش مهم نیست فقط خوب بزنه و تیغه هاش مناسب باشه

من و دوستم هفته پیش 2 تا ریش تراش فیلیپس گرفتیم.
مدل RQ1180 برای خودم خریدم و مدل RQ1160 دوستم خرید. شارژی و ضد آب هست (Wet & Dry) و باهاش میشه زیر دوش هم اصلاح کرد. تیغه هاش که فعلا خوب هستن و بدون هیچگونه ناراحتی و یا التهاب پوست، ریشها را با یکی دوبار کشیدن روی پوست کوتاه میکنه. ریشهای قسمت گردن هم خوب میزنه (البته باید کمی با دست پوست گردن را گرفت و کشید و بعد ریشها را زد). قیمت هر کدام 150 هزار تومن هست که تفاوت این دو مدل فقط در تعداد چراغهای نمایشگر شارژ هست. البته به مناسبت روز پدر یک مو کوتاه کن چند کاره (موی دماغ، گوش و ابرو کوتاه کن) هم همراه ریش تراش اشانتیون داشت که قیمت جداگانه این دستگاه حدود 15-20 هزار تومنه.
این هم لینک معرفی:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

- آیا کسی اطلاع داره که طول عمر مفید تیغه های ریش تراش فیلیپس عملا چقدر هست؟ :40:

22arash
01-07-2011, 17:58

سلام اينطور كه ميگيد به فيليپس عادت داريد پس ميتونيد مدل HQ7320 با قيمت 85000 تومان البته اگر گرون نشده باشه مد نظر داشته باشيد اگر هم پوست خيلي حساس داريد دو مدلي كه دوستان در پست قبلي ذكر كردن ( RQ1160 و... ) مد نظر داشته باشيد . ( اينها ارزون ترين مدل مناسب ميباشند )

22arash
01-07-2011, 18:13
مدل RQ1180 برای خودم خریدم و مدل RQ1160 دوستم خرید. شارژی و ضد آب هست (Wet & Dry) و باهاش میشه زیر دوش هم اصلاح کرد. تیغه هاش که فعلا خوب هستن و بدون هیچگونه ناراحتی و یا التهاب پوست، ریشها را با یکی دوبار کشیدن روی پوست کوتاه میکنه. ریشهای قسمت گردن هم خوب میزنه (البته باید کمی با دست پوست گردن را گرفت و کشید و بعد ریشها را زد). قیمت هر کدام 150 هزار تومن هست که تفاوت این دو مدل فقط در تعداد چراغهای نمایشگر شارژ هست. البته به مناسبت روز پدر یک مو کوتاه کن چند کاره (موی دماغ، گوش و ابرو کوتاه کن) هم همراه ریش تراش اشانتیون داشت که قیمت جداگانه این دستگاه حدود 15-20 هزار تومنه.
این هم لینک معرفی:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید- آیا کسی اطلاع داره که طول عمر مفید تیغه های ریش تراش فیلیپس عملا چقدر هست؟ :40:
سلام با توجه به دو سال گارانتي محصولات فيليپس يعني اينكه حتي اگر هر روز هم اصلاح كنيد تا دو سال نياز به تعويض نداريد (البته با استفاده صحيح ، پاك كردن به موقع تيغه ها و جلوگيري از ضربه خوردن ماشين ) از طرفي فن آوري منحصر به فرد فيليپس يعني كشش مو و سپس بريدن اصلاح كوتاهتري نسبت به ريش تراشهاي معمولي خواهيد داشت بنابراين لازم نيست هر روز اصلاح كنيد و روز در ميان كافي است در نتيجه عمر تيغه تقريبا دو برابر خواهد شد من خودم با ريش تراش براون روز در ميان اصلاح ميكنم و بعد از گذشت 3 سال تيغه و فويل هيچ مشكلي نداره و حدس ميزنم تا دو سال ديگه هم نياز به تعويض نداره .
لطفا دوست عزيز بعد از مدتي استفاده از ريش تراشتون راجع به قدرت موتور ،كيفيت اصلاح و استحكام دستگاه نظر بديد .

mehran_286
01-07-2011, 23:23
این هم لینک معرفی:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید- آیا کسی اطلاع داره که طول عمر مفید تیغه های ریش تراش فیلیپس عملا چقدر هست؟ :40:

مرسی ولی قیمتش خیلی زیاده من حداکثر بودجه ام 80 هزار هستش

برندهای دیگر مثل براوون و پاناسونیک چطورن ؟؟

---------- Post added at 12:23 AM ---------- Previous post was at 12:20 AM ----------

سلام اينطور كه ميگيد به فيليپس عادت داريد پس ميتونيد مدل HQ7320 با قيمت 85000 تومان البته اگر گرون نشده باشه مد نظر داشته باشيد اگر هم پوست خيلي حساس داريد دو مدلي كه دوستان در پست قبلي ذكر كردن ( RQ1160 و... ) مد نظر داشته باشيد . ( اينها ارزون ترين مدل مناسب ميباشند )

نظرتون در مورد برند های دیگه چی هستش

این مدل برای پوست حساس مناسب هستش یا نه ؟؟:11:

22arash
02-07-2011, 05:33
مرسی ولی قیمتش خیلی زیاده من حداکثر بودجه ام 80 هزار هستش

برندهای دیگر مثل براوون و پاناسونیک چطورن ؟؟

---------- Post added at 12:23 AM ---------- Previous post was at 12:20 AM ----------

نظرتون در مورد برند های دیگه چی هستش

این مدل برای پوست حساس مناسب هستش یا نه ؟؟:11:
با توجه به بودجه شما اگر بتونيد مدل HQ7320 فيليپس كه قبلا گفتم بخريد انتخاب مناسبيه در غير اينصورت مدل HQ6990 فيليپس با قيمت حدود 60000 تومن انتخاب بعدي شما ميتواند باشد در مورد براون هم ريز صد هزار تومن ريشتراش به درد بخور ميشه گفت نداره ، برند هاي ديگه هم طبق نظر دوستان جالب نيستند . (البته انتخاب ريشتراش به عوامل مختلفي بستگي داره و نميشه يك برند رو صد درصد رد يا تاييد كرد ولي آنچه كه به تجربه بدست اومده فيليپس و براون جزو بهترينها هستند)
قيمتها رو تو چند فروشگاه اينترنتي بررسي كنيد .

ager2011
02-07-2011, 12:34
برو یه موزر بخر حالشو ببر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MOHAMMAD_ASEMOONI
02-07-2011, 20:59
سلام دوستان
از اون بُرسی که تو جعبه ی ماشین هست اصلا استفاده نکنید به هیچ دردی نمیخوره .

یه برس رنگِ یک و نیم اینچ نرم بخرید براش .
صد سال کار میکنه و کارائیش هم هزار برابر برس ماشین ریش تراش هست .
:20:

mehdicvl
02-07-2011, 21:30
من اخیرا پاناسونیک خریدم ولی اصلا جالب نبود! (شایدم من با این فویلی ها عادت ندارم یا بلد نیستم).
با هزار بدبختی تونستم عوضش کنم...
فیلیپس سری آرکیتک خریدم 200 تومن. از قدیم یه فیلیپس مدل 4000 میکرو اکشن داشتم و دارم به نظرم کیفیت اصلاحشون اونقدرا هم تفاوت نداره که بخوای مثلا 160 تومن هزینه اضافه بدهی. نصف بیشتر تبلیغا، فقط تبلیغه...

mehran_286
02-07-2011, 21:52
من اخیرا پاناسونیک خریدم ولی اصلا جالب نبود! (شایدم من با این فویلی ها عادت ندارم یا بلد نیستم).
با هزار بدبختی تونستم عوضش کنم...
فیلیپس سری آرکیتک خریدم 200 تومن. از قدیم یه فیلیپس مدل 4000 میکرو اکشن داشتم و دارم به نظرم کیفیت اصلاحشون اونقدرا هم تفاوت نداره که بخوای مثلا 160 تومن هزینه اضافه بدهی. نصف بیشتر تبلیغا، فقط تبلیغه...

خوب شد گفتی گرنه من قصد خرید پاناسونیک رو داشتم

mehran_286
02-07-2011, 22:23
با توجه به بودجه شما اگر بتونيد مدل HQ7320 فيليپس كه قبلا گفتم بخريد انتخاب مناسبيه در غير اينصورت مدل HQ6990 فيليپس با قيمت حدود 60000 تومن انتخاب بعدي شما ميتواند باشد در مورد براون هم ريز صد هزار تومن ريشتراش به درد بخور ميشه گفت نداره ، برند هاي ديگه هم طبق نظر دوستان جالب نيستند . (البته انتخاب ريشتراش به عوامل مختلفي بستگي داره و نميشه يك برند رو صد درصد رد يا تاييد كرد ولي آنچه كه به تجربه بدست اومده فيليپس و براون جزو بهترينها هستند)
قيمتها رو تو چند فروشگاه اينترنتي بررسي كنيد .

دوست عزیز مدل های ضد حساسیت فیلیپس کدام هستند ؟؟؟

22arash
03-07-2011, 08:31
[QUOTE=mehran_286;6228580]دوست عزیز مدل های ضد حساسیت فیلیپس کدام هستند ؟؟؟

سري فوق حساس فيليپس شامل سري دو بعدي ( RQ1150 و 1160 و 1180 ) و سري سه بعدي ( RQ1250 و 1260 و 1280 ) ، سري دو بعدي با تيغه معمولي و قيمت مناسب ، سري سه بعدي با تيغه جديد و قيمت از حدود 250000 تومن به بالا
سري نيوآ فيليپس ( HS8420 و 8440 ) داراي سيستم پخش ژل اصلاح و كاملا ضد آب براي پوستهاي حساس
مدلها رو تو سايت خود وارد كننده محصولات فيليپس ببينيد البته قيمتهاي اين سايت از بازار بيشتره (نميدونم چرا؟) براي قيمت چند فروشگاه اينترنتي رو چك كنيد .

shir_farhad
03-07-2011, 19:56
دوستان نظرتون راجع به ماشيناي wahl چيه؟ پوست من فوق العاده حساسه، مخصوصا توي اين فصل، به اين نتيجه رسيدم كلا چيزي صورت رو صفر اصلاح ميكنه به پوستم نميسازه.

leopard7
04-07-2011, 22:33
من میخوام موهای صورتمو بزنم، اما ته ریش داشته باشم.
باید چی کار کنم؟ با این ماشینهای از نوع فویل میشه؟

mehran_286
04-07-2011, 23:40
[QUOTE=mehran_286;6228580]دوست عزیز مدل های ضد حساسیت فیلیپس کدام هستند ؟؟؟

سري فوق حساس فيليپس شامل سري دو بعدي ( RQ1150 و 1160 و 1180 ) و سري سه بعدي ( RQ1250 و 1260 و 1280 ) ، سري دو بعدي با تيغه معمولي و قيمت مناسب ، سري سه بعدي با تيغه جديد و قيمت از حدود 250000 تومن به بالا
سري نيوآ فيليپس ( HS8420 و 8440 ) داراي سيستم پخش ژل اصلاح و كاملا ضد آب براي پوستهاي حساس
مدلها رو تو سايت خود وارد كننده محصولات فيليپس ببينيد البته قيمتهاي اين سايت از بازار بيشتره (نميدونم چرا؟) براي قيمت چند فروشگاه اينترنتي رو چك كنيد .

دوست عزیز تو سایت شکوفا الکتریک حرفی از قیمت مدل های RQ1150-1160-1180 نزده

قیمتش حدودا چنده ؟؟

مگه برای ریش تراش هم از ژل اصلاح استفاده می کنند ؟؟

mohamad skystar
05-07-2011, 00:11
ریش تراش های فیلیپس های قدیمی الان هم تولید میشه؟ قیمتش چنده؟

ریش تراش های پاناسونیک جدیدا چطورن؟

22arash
05-07-2011, 08:45
[QUOTE=22arash;6229229]

دوست عزیز تو سایت شکوفا الکتریک حرفی از قیمت مدل های RQ1150-1160-1180 نزده

قیمتش حدودا چنده ؟؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمگه برای ریش تراش هم از ژل اصلاح استفاده می کنند ؟؟

شما كافيه اسم و مدل ريش تراش رو در گوگل تايپ كنيد فروشگاههاي مختلف اينترنتي قيمت رو زده البته سه مدل فوق حدودا از 145000 تومان تا 160000 تومان است . (در ضمن به غير از مدل 1150 ،قيمت دو مدل ديگر در سايت شكوفا الكتريك هست شما چطور نديدي ؟ بايد روي هر ريش تراش كليك كنيد تا مشخصات و قيمت رو ببينيد )
بله خيلي وقته ريش تراش با ژل مخصوص توليد شده .

leopard7
06-07-2011, 02:06
من میخوام موهای صورتمو بزنم، اما ته ریش داشته باشم.
باید چی کار کنم؟ با این ماشینهای از نوع فویل میشه؟

واقعا که دوستان. اصلا پستهای من رو نمی بینید!
خب من یه کم سوالاتم ابتدایی تره شاید ولی این دلیل نمیشه که توجه نکنید.

22arash
06-07-2011, 07:35
واقعا که دوستان. اصلا پستهای من رو نمی بینید!
خب من یه کم سوالاتم ابتدایی تره شاید ولی این دلیل نمیشه که توجه نکنید.

سلام شما بايد ماشين اصلاح بخري ريش تراش فويلي صورت رو صاف ميكنه :20:
انواع ماشين اصلاح صورت تو بازار هست از ارزون تا گرون .

leopard7
06-07-2011, 16:25
سلام شما بايد ماشين اصلاح بخري ريش تراش فويلي صورت رو صاف ميكنه :20:
انواع ماشين اصلاح صورت تو بازار هست از ارزون تا گرون .

خب پس ریش تراش فویلی بدردم نمیخوره؟ .
این انواع ماشین اصلاح صورت که گفتید میشه چند مدل هم مثال بزنید لطفا؟
بعد، عنوانش همینه؟ "ماشین اصلاح صورت"؟

22arash
06-07-2011, 18:31
خب پس ریش تراش فویلی بدردم نمیخوره؟ .
این انواع ماشین اصلاح صورت که گفتید میشه چند مدل هم مثال بزنید لطفا؟
بعد، عنوانش همینه؟ "ماشین اصلاح صورت"؟
سلام
موزر ، فيليپس و ...
كافيه در جستجوي گوگل تايپ كنيد ماشين اصلاح

leopard7
06-07-2011, 19:11
سلام
موزر ، فيليپس و ...
كافيه در جستجوي گوگل تايپ كنيد ماشين اصلاح

اسم این برندها رو که میدونم. منظورم این بود که مدلی مثال بزنید...
گفتید ریش تراش فویلی بدردم نمیخوره و باید ماشین اصلاح بخرم.
یعنی ریش تراش و ماشین اصلاح دو دستگاه مختلفند؟
+ ماشین اصلاح موی سر با ماشین اصلاح ریش فرق میکنه؟

22arash
06-07-2011, 22:21
اسم این برندها رو که میدونم. منظورم این بود که مدلی مثال بزنید...
گفتید ریش تراش فویلی بدردم نمیخوره و باید ماشین اصلاح بخرم.
یعنی ریش تراش و ماشین اصلاح دو دستگاه مختلفند؟
+ ماشین اصلاح موی سر با ماشین اصلاح ریش فرق میکنه؟
ريش تراش اصطلاحا شيو (shave تراشيدن) ميكنه و ماشين اصلاح تريم (trim پيرايش) ، با ماشين اصلاح حداكثر ميتوني نزديك به صفر بزني كه بازم همون ته ريش حساب ميشه ولي ريش تراش پوست رو صاف ميكنه (اصطلاح شش تيغه :31:)
من نميتونم در مورد مدل راهنمايي كنم چون برام كاربرد نداره البته يه موزر ساده دارم كه ده سال قبل خريدم ولي الان مدل هاي متنوع با كاربرد مناسب توليد شده ، شما خودت بايد تحقيق كني يا از اونايي بپرسي كه تجربه دارن
بد نيست به آدرس زير سر بزني تا بيشتر دستگيرت بشه .

leopard7
07-07-2011, 00:46
ريش تراش اصطلاحا شيو (shave تراشيدن) ميكنه و ماشين اصلاح تريم (trim پيرايش) ، با ماشين اصلاح حداكثر ميتوني نزديك به صفر بزني كه بازم همون ته ريش حساب ميشه ولي ريش تراش پوست رو صاف ميكنه (اصطلاح شش تيغه :31:)
من نميتونم در مورد مدل راهنمايي كنم چون برام كاربرد نداره البته يه موزر ساده دارم كه ده سال قبل خريدم ولي الان مدل هاي متنوع با كاربرد مناسب توليد شده ، شما خودت بايد تحقيق كني يا از اونايي بپرسي كه تجربه دارن
بد نيست به آدرس زير سر بزني تا بيشتر دستگيرت بشه .

مرسی.

من فکر کنم این خوب باشه چون دقتش تا نیم میلی متره:

راستی این تیغه های خودتیزشونده که برای بعضیهاش نوشته تا چه میزان مهم هست؟ در اونهای دیگه نمیشه از ابتدا براش تیغه یدکی هم خرید؟

mehdicvl
07-07-2011, 11:45
ریش تراش های فیلیپس های قدیمی الان هم تولید میشه؟ قیمتش چنده؟

ریش تراش های پاناسونیک جدیدا چطورن؟

1- قدیمی و جدید زیاد با هم فرقی ندارن (خودم داشتم جفتش رو). ولی بعید میدونم قدیمیا باشن. اگه باشن هم نهایتا 40 تومن میشه قیمتشون
2- پاناسونیک هم که حرفش رو نزن... (گردنمو برید!!!)
---
تنها مدلی که تا حالا فقط ازش تعریف کردن و کسی رو ندیدم ازش انتقاد کنه ، براون سری 7 بوده. (آلبته از فیلیپس هم زیاد ندیدم که شکایت کنن. اما سری 7 براون فقط ازش تعریف شنیدم)

ولی من یه نظری دارم:
بهترین ریشتراش، با خیال راحت و بدون ریسک بابت اصلاح و قیمت و...

فقط تیغ (فیوژن و یا مچ تری ژیلت)

boogh1234
08-07-2011, 14:45
سلام خوبید دوستان؟

sabzefosfori
09-07-2011, 00:03
سلام دوستان ريش تراش براون مدل پالسونيک از اين جديدتر هم هست ?

کسی لينک نمايندگی براون تو ايران رو داره بشه محصولاتی که برای فروش دارن رو ديد ?

samira065
11-07-2011, 20:55
من تا صفحه 13 رو خوندم خسته شدم!!
ولــــــــــــی آخر نفهمیدم چی بگیرم×؟

میخوام واسه نامزدم کادو بگیرم تا سقف 200 تومن
مهمتر از همه اینه که خیــــلی نرم و راحت بزنه و اصلا صورتشو اذیت نکنه و بتونه راحت هر روز اصلاح کنه.
بعدم زیر گلو و اینها رو راحت بزنه و زخمی نکنه. پوست رو اذیت نکنه.

از تهم بزنه که چه بهتر.
ظاهرا فیلیپس خشنه و به کار من نمیاد.
چندجا خوندم پاناسونیک بد نیست؟ نظرتون چیه؟ تبلیغ رمینگتون رو هم زیاد دیدم .
میشه راهنماییم کنید؟ چون هیچی سر درنمیارم خودم!

samira065
11-07-2011, 21:05
تا این لحظه بین بروان و پاناسونیک گیر کردم

nima_ir
11-07-2011, 21:28
دوستان آخر بعد از کلی تحقیق و بررسی 3 روز پیش ریش تراش بروان سری 7 مدل 790 CC ( شستشو) سفارش دادم و امروز ظهر رسید.

در یک کلام عالییییییییییی هستش. زیر گردن و صورتم رو مثل تیغ میزنه تا به الان که چند ساعت از اصلاح م میگذره نه حساسیتی بوجود امده و نه جوشی زدم

قیمت ش هم با تیپاکس 285 تومان درامد.

سوالی بود در خدمتم

samira065
11-07-2011, 22:00
ظاهرا پاناسونیک بهتره اما خیلی گرونه!

Youssoph
11-07-2011, 22:30
دوستان آخر بعد از کلی تحقیق و بررسی 3 روز پیش ریش تراش بروان سری 7 مدل 790 CC ( شستشو) سفارش دادم و امروز ظهر رسید.

در یک کلام عالییییییییییی هستش. زیر گردن و صورتم رو مثل تیغ میزنه تا به الان که چند ساعت از اصلاح م میگذره نه حساسیتی بوجود امده و نه جوشی زدم

قیمت ش هم با تیپاکس 285 تومان درامد.

سوالی بود در خدمتم

سلام من هم یه دونه خریدم بدون شوینده. ولی از دکمه های intensive و sensitive روش خبری نیست!!!!!
در حالی که تو سایت براون گفته که همه ی مدل های سری ۷ دو حالت حساس و عادی رو دارن. بره شما داره؟

لطفا تاریخ تولید دستگاه خودتون رو به من بگید. فویل رو باز کنید زیرش یه عدد سه رقمی نوشته اونو به من بگید.
مثلا عدد 643 یعنی هفته 43 از سال 2006

ولی واقعا نمیدونم چرا این فروشنده ها رسما داشتن خودشونو (...) که من پاناسونیک ببرم!

22arash
11-07-2011, 23:58

سلام
شما بايد 15 صفحه آخر رو ميخوندي براون ميتونه انتخاب خوبي باشه اگر بتوني از سري 7 براون انتخاب كني عالي ميشه .

sabzefosfori
12-07-2011, 06:16

تا امروز که دارم اين pm رو ميزنم فقط مدل 790 سری 7 برند بران رو قبول دارم نه زياد گرم ميشه نه جوش و نه قرمز نسبت به مدل های ديگه خيلی خيلی کم قرمز ميشه پست من الان 3 تا 4 تا ريش تراش خونه دارم چون پوستم رو خيلی دوست دارم و خيلی هم هساس هستش زياد خرجش ميکنم :31:
از مدل 180 درجه ، 360 درجه اکتيوکتور بروان تا 790 سری 7 و مدل 1095 philips
من نظرم اينه که شما يک مقدار بيشتر هزينه کنيد مدل 790 braun رو بگيريد و مطمئن باشيد که بهترين ريش تراش تو بازار رو خريديد :11:

schumi_268
12-07-2011, 23:08
تا امروز که دارم اين pm رو ميزنم فقط مدل 790 سری 7 برند بران رو قبول دارم نه زياد گرم ميشه نه جوش و نه قرمز نسبت به مدل های ديگه خيلی خيلی کم قرمز ميشه پست من الان 3 تا 4 تا ريش تراش خونه دارم چون پوستم رو خيلی دوست دارم و خيلی هم هساس هستش زياد خرجش ميکنم :31:

از مدل 180 درجه ، 360 درجه اکتيوکتور بروان تا 790 سری 7 و مدل 1095 philips
من نظرم اينه که شما يک مقدار بيشتر هزينه کنيد مدل 790 braun رو بگيريد و مطمئن باشيد که بهترين ريش تراش تو بازار رو خريديد :11:

بهترین ریش تراش دنیا فعلاً Panasonic ES-LA93 هستش.بالاترین دور موتور رو داره و بدون صدا.
بدون هیچ آسیبی به پوست ریشو میزنه من خودم فیلیپس دارم از این سه تیغها مفت نمی ارزه.
میتونید تو گوگل سرچ کنید ببینید چیه این ریش تراش.البته براون 9595 یا سری 7 790 سی سی هم خوبه ولی به پای این یکی نمیرسه.
در ضمن تو ایران به جای ES-LA93 مدل ES-LA92 موجوده.چون 93 سفارش آمریکاس ولی 92 سفارش خاورمیانه

XXLSITA
12-07-2011, 23:27
سلام دوستان ميخواستم نظرتون را در مورد اين دو ريش تراش بدونم كه مال فيليپس
RQ 1160 CC
RQ 1090
چند روزه موندم چي بگيرم تا 280 تومان ميخوام هزينه كنم ايا شما گزينه بهتري از شركت هاي ديگه سراغ دارين ؟؟

schumi_268
12-07-2011, 23:39
RQ 1160 CC
RQ 1090
چند روزه موندم چي بگيرم تا 280 تومان ميخوام هزينه كنم ايا شما گزينه بهتري از شركت هاي ديگه سراغ دارين ؟؟

فیلیپس RQ 1160cc فک کنم قیمتش 250 باشه و RQ 1090 هم 290 تومنه ولی بدرد نمیخورن با این قیمت میتونی ریش تراشهای بهتری بخری

nima_ir
13-07-2011, 10:58
RQ 1160 CC
RQ 1090

فقط بروان سری7 مدل 790 CC. الان 5 روزی هست گرفتم اینقدر عالی شییو میکنه دوست دارم هر ساعت اصلاح کنم.

schumi_268
13-07-2011, 12:37
RQ 1160 CC
RQ 1090

فقط پاناسونیک es-la93 بهترین ریش تراشه دنیاس برادر من براون سری 5 داره باهاش زدم ولی مثل پاناسونیک نیست

XXLSITA
13-07-2011, 19:29
فقط پاناسونیک es-la93 بهترین ریش تراشه دنیاس برادر من براون سری 5 داره باهاش زدم ولی مثل پاناسونیک نیست

دم همه دوستان گرم كه نظرشون رو اعلام كردن ؟
اين مدا پاناسونيك es-la93 كه توي بازار نيست؟
از كجا بايد تهيه كرد ؟؟ مدل LA 92 چطوره ؟
مدل هاي ديگه پاناسونيك مثل ESLA 62 يا ES 8259 چطوره ؟؟؟؟

schumi_268
13-07-2011, 21:31
دم همه دوستان گرم كه نظرشون رو اعلام كردن ؟
اين مدا پاناسونيك es-la93 كه توي بازار نيست؟
از كجا بايد تهيه كرد ؟؟ مدل LA 92 چطوره ؟
مدل هاي ديگه پاناسونيك مثل ESLA 62 يا ES 8259 چطوره ؟؟؟؟

تو پیغام خصوصی گفتم از کجا بخر

Youssoph
13-07-2011, 21:59
بعد از اصلاح با سری ۷ به این نتیجه رسیدم که نسبت به پاناسونیک کمتر ریشو از ته میزنه. شاید علت کم التهاب بودن پوست با براون هم همین باشه. با سری ۷ اصلاح کردم بلافاصله روش با پاناسونیک هم اصلاح کردم بازم ته ریش گرفت!!!!

fabio montari
13-07-2011, 23:29
فقط بروان سری7 مدل 790 CC. الان 5 روزی هست گرفتم اینقدر عالی شییو میکنه دوست دارم هر ساعت اصلاح کنم.
برای شما پایش مشکی هست یا سفید

XXLSITA
14-07-2011, 07:54
تو پیغام خصوصی گفتم از کجا بخر

از نظر اصل بودن چقدر مطمئنه ؟اصل ژاپنه ؟ اينقدر جنس چيني توي بازار هست كه ادم ميترسه خريد كنه؟
چند روز طول ميكشه بدستم برسه ؟
قيمتم يه خورده بالاست؟

schumi_268
14-07-2011, 11:03
از نظر اصل بودن چقدر مطمئنه ؟اصل ژاپنه ؟ اينقدر جنس چيني توي بازار هست كه ادم ميترسه خريد كنه؟
چند روز طول ميكشه بدستم برسه ؟
قيمتم يه خورده بالاست؟

پ.خ زدم.چک کنید

samira065
14-07-2011, 18:01
این بروان 790 قیمتش چنده؟
البته اصراری ندارم از ته ته بزنه چون خوشم نمیاد صورت مردا هم مثل زنها نرم و سفید باشه!
بالاخره باید مردونه باشه دیگه
مهم اینه که راحت و بی صدا و بدون حسایت اصلاح کنه
زیر گلو چونه و اینجاهارو اذیت نکنه
می خوام اصلا اذیت نکنه
اگه پاناسونیک بهتره و قیمتشون تفاوت آنچنانی نداره اونو براش بگیرم؟
منکه دارم هزینه می کنم خوب یکمم روش

schumi_268
15-07-2011, 13:02
این بروان 790 قیمتش چنده؟
البته اصراری ندارم از ته ته بزنه چون خوشم نمیاد صورت مردا هم مثل زنها نرم و سفید باشه!
بالاخره باید مردونه باشه دیگه
مهم اینه که راحت و بی صدا و بدون حسایت اصلاح کنه
زیر گلو چونه و اینجاهارو اذیت نکنه
می خوام اصلا اذیت نکنه
اگه پاناسونیک بهتره و قیمتشون تفاوت آنچنانی نداره اونو براش بگیرم؟
منکه دارم هزینه می کنم خوب یکمم روش

ببینید براون سری 7 790 سی سی خودش سفارش خاورمیانه داره سفارش آمریکا هم داره.
سفارش خاورمیانه ش حدود 240-250 هست فک کنم و سفارش آمریکاش 350-360 تومنه.
پاناسونیک خیلی از براون بهتره و قیمتش حدود 350 تومنه(البته سفارش آمریکای پاناسونیک)
اصلاً هم اذیت نمیکنه پوستو ولی از ته میزنه

nima_ir
16-07-2011, 01:47
برای شما پایش مشکی هست یا سفید

مشکی هستش برادر.

nafe-bandar
16-07-2011, 11:37
سلام
یه مدلی بود قبلا جایی دیده بودم ولی اسمش رو یادم نیست، انواع و اقسام سوکت ( یه پایه اسمشو نمی دونم :31:) داشت برای اعضای مختلف بدن...
برای تراشیدن موهای بدن می خوام... کسی راهنمایی می کنه؟؟

schumi_268
16-07-2011, 11:53
سلام
یه مدلی بود قبلا جایی دیده بودم ولی اسمش رو یادم نیست، انواع و اقسام سوکت ( یه پایه اسمشو نمی دونم :31:) داشت برای اعضای مختلف بدن...
برای تراشیدن موهای بدن می خوام... کسی راهنمایی می کنه؟؟

برای موهای بدن میتونی از بادی گرومهای فیلیپس استفاده کنی.

nafe-bandar
16-07-2011, 16:30
میتونی چند تا عکس ازش بزاری؟
هم خودش هم پایه هاش؟؟

parsgiga_3
16-07-2011, 18:45
سلام
دوستان من پوستم حساسه،یه مدت یا تیغ می زدم صورتمو دیدم پدر پوستو داره در میاره.
رفتم یه braun 150 گرفتم الان خیلی بهتر شده صورتم،اما هرچند وقت یک بار صورتم جوش می زنه.
بعد از هر اصلاح هم پوستم قرمز می شه و تا نیم ساعت هم همین حالت باقی می مونه.
الان می خوام یه براون بگیرم تا حدود 200 تومن یا یکم یبش تر چی معرفی می کنید؟
از پاناسونیک چه مدلی تو این رنج هست؟
برای یه پوست حساس بهترین مدلی که هم از ته بزنه و هم ازیت نکنه چه مدلی هست با چه قیمتی؟
ببخشید زیاد شد:11:

schumi_268
17-07-2011, 11:26
میتونی چند تا عکس ازش بزاری؟
هم خودش هم پایه هاش؟؟

مدلهای زیادی داره ولی این چندتا عکسو میذارم:
بادی گروم TT2020 که قیمتش حدود 40 تومنه:

بادی گروم TT2030 که قیمتش حدود 80 تومنه:

بادی گروم TT2040 که قیمتش حدود 115 تومنه:

البته فک کنم مدلهای بیشتری داشته باشه ولی من همینقد بیشتر نمیدونستم.

سلام
دوستان من پوستم حساسه،یه مدت یا تیغ می زدم صورتمو دیدم پدر پوستو داره در میاره.
رفتم یه braun 150 گرفتم الان خیلی بهتر شده صورتم،اما هرچند وقت یک بار صورتم جوش می زنه.
بعد از هر اصلاح هم پوستم قرمز می شه و تا نیم ساعت هم همین حالت باقی می مونه.
الان می خوام یه براون بگیرم تا حدود 200 تومن یا یکم یبش تر چی معرفی می کنید؟
از پاناسونیک چه مدلی تو این رنج هست؟
برای یه پوست حساس بهترین مدلی که هم از ته بزنه و هم ازیت نکنه چه مدلی هست با چه قیمتی؟
ببخشید زیاد شد:11:
پاناسونیک ریش تراشهای حرفه ایش گرون هستند مثل ریش تراشی که من خریدم و مدلش ES-LA93 هستش با قیمت 350 تومن.شما یه مقدار بیشتر پول بذاری میتونی براون مدل 9595 یا سری 7 رو بخری.

fabio montari
17-07-2011, 12:17
مشکی هستش برادر.
خوش به حالت من مشکی میخواستم نبود تازه برا شما 2 تا دکمه هم زیرش داره درسته :31:

reza_3722
17-07-2011, 18:58
یه راهنمایی میکنید درباره تفاوت های این دو مدل از philips
RQ1280-17 و RQ1280cc
احساس میکنم فقط تو لوازم جانبی با هم تفاوت دارن!
یعنی مدل cc که دارای تمیز کننده هست اما پایه نگه دارنده نداره
مدل 17 که پایه داره اما انگار تمیز کننده نداره! یعنی نیازی هم بهش نداره!؟
در ضمن بعضی تمیز کننده های panasonic که از سیستم sonic استفاده میکنن نیاز به تعویض کارتریج مثل مدل های قدیمی دارن یا خیر؟

schumi_268
17-07-2011, 20:56
یه راهنمایی میکنید درباره تفاوت های این دو مدل از philips
RQ1280-17 و RQ1280cc
احساس میکنم فقط تو لوازم جانبی با هم تفاوت دارن!
یعنی مدل cc که دارای تمیز کننده هست اما پایه نگه دارنده نداره
مدل 17 که پایه داره اما انگار تمیز کننده نداره! یعنی نیازی هم بهش نداره!؟
در ضمن بعضی تمیز کننده های panasonic که از سیستم sonic استفاده میکنن نیاز به تعویض کارتریج مثل مدل های قدیمی دارن یا خیر؟

مدل سی سی کامل هست.داری استند شارژ و شستشوست و در یه سری ریزه کاریها هم با هم تفاوت دارن.پکهاشون هم خیلی با هم تفاوت دارن.جعبه مدل سی سی سه برابر مدل معمولیست.

reza_3722
17-07-2011, 22:48
مدل سی سی کامل هست.داری استند شارژ و شستشوست و در یه سری ریزه کاریها هم با هم تفاوت دارن.پکهاشون هم خیلی با هم تفاوت دارن.جعبه مدل سی سی سه برابر مدل معمولیست.
ممنونم :20:
گویا خودتون panasonic دارین، میشه درباره سیستم sonic تمیز کننده اش توضیحی بدین، چه مزیتی داره؟
راستش بین مدلی که شما دارین با RQ1280cc مردد هستم

schumi_268
18-07-2011, 02:11
ممنونم :20:
گویا خودتون panasonic دارین، میشه درباره سیستم sonic تمیز کننده اش توضیحی بدین، چه مزیتی داره؟
راستش بین مدلی که شما دارین با RQ1280cc مردد هستم

بله من خودم panasonic خریدم.قبلاً فیلیپس داشتم و اصلاً ازش راضی نبودم.سه تیغ بود و خیلی ناجور زیر گلو رو میزد.صفحه روش داغ میشد و پس از اصلاح هم زیر گلوت جوش میزد و قرمز میکرد.
قیمت RQ12800cc فک کنم حدود 400 باشه.پاناسونیک هم حدود 350 میشه گیر آورد.
RQ1280cc از این سه تیغهاس که اگه مثل قبلیها باشن افتضاح هستند.

براتون پ.خ زدم لطف کنید چک کنید:31:

reza_3722
18-07-2011, 07:38
بله من خودم panasonic خریدم.قبلاً فیلیپس داشتم و اصلاً ازش راضی نبودم.سه تیغ بود و خیلی ناجور زیر گلو رو میزد.صفحه روش داغ میشد و پس از اصلاح هم زیر گلوت جوش میزد و قرمز میکرد.
قیمت RQ12800cc فک کنم حدود 400 باشه.پاناسونیک هم حدود 350 میشه گیر آورد.
RQ1280cc از این سه تیغهاس که اگه مثل قبلیها باشن افتضاح هستند.

براتون پ.خ زدم لطف کنید چک کنید:31:
میدونم منظورتون کدوم مدلهای فیلیپسه، خیلی بعیده که RQ1280cc مثل اونا باشه
جالبه!! تو آمازون که نگاه میکنم ES-LA93 حدود 60 دلار از RQ1280cc ارزون تره، اما تو ایران داره یه چند تومنی هم گرون تر فروخته میشه!!! :19:
میشه گفت قیمت پ.خ شما واقعیه، فقط موضوع اینه که چه مدت طول میکشه به دستمون برسه، من یه خرید داشتم ار کانادا نزدیک 2 ماه طول کشید تا با کشتی برسه
بهرحال اگه panasonic نهایی شد باهاتون تماس میگیرم، ممنون

schumi_268
18-07-2011, 10:26
میدونم منظورتون کدوم مدلهای فیلیپسه، خیلی بعیده که RQ1280cc مثل اونا باشه
جالبه!! تو آمازون که نگاه میکنم ES-LA93 حدود 60 دلار از RQ1280cc ارزون تره، اما تو ایران داره یه چند تومنی هم گرون تر فروخته میشه!!! :19:
میشه گفت قیمت پ.خ شما واقعیه، فقط موضوع اینه که چه مدت طول میکشه به دستمون برسه، من یه خرید داشتم ار کانادا نزدیک 2 ماه طول کشید تا با کشتی برسه
بهرحال اگه panasonic نهایی شد باهاتون تماس میگیرم، ممنون

منم شک دارم که مثل فیلیپسی که من داشتم باشه با این قیمت!!!
آره تو آمازون همین مدل فیلیپس و هم براون سری7 790 سی سی از پاناسونیک گرونتر هستند ولی تو ایران هر دو گرونترن (البته تفاوت قیمت این فیلیپس با پاناسونیک تو ایران خیلی کمه).
خریدش از آمریکا حدود 20-25 روز طول میکشه
موفق باشید

shabnam1986
18-07-2011, 15:44
میشه اسم های این مدل ها رو بگین؟

schumi_268
18-07-2011, 17:05
میشه اسم های این مدل ها رو بگین؟

عکس اولی:براون سری5 یا syncro Pro 550-2 هستش که قیمتش حدود 180 تومنه.

مابقی عکسها هم اینطوری مشخص نمیشه

samira065
18-07-2011, 19:25
چرا تو سایت آمازون گذاشته 205 دلار اینو؟؟ (پاناسونیکو میگم)

schumi_268
18-07-2011, 23:18
چرا تو سایت آمازون گذاشته 205 دلار اینو؟؟ (پاناسونیکو میگم)

وقتی من از این سایت خرید کردم قیمتش 189 دلار بود مثل اینکه گرونش کرده.
مگه چقدر باید باشه؟

samira065
19-07-2011, 15:14
وقتی من از این سایت خرید کردم قیمتش 189 دلار بود مثل اینکه گرونش کرده.
مگه چقدر باید باشه؟
این همون مدل پاناسونیک مدل سفارش امریکا نیست مگه؟
خوب حدود 350 دلار بود که

schumi_268
19-07-2011, 22:53
این همون مدل پاناسونیک مدل سفارش امریکا نیست مگه؟
خوب حدود 350 دلار بود که

چرا همونه.کی شما دیدین که 350 دلار بود؟

genius_islamic
20-07-2011, 11:23
سلام یکی منو سریع راهنمایی کنه من یک ریش تراش میخوام بخرم قبلا براون داشتم خیلی خوب بود پوستم حساسه سنم 20 هست میخوام جوش نزنم چی بخرم؟

schumi_268
20-07-2011, 12:20
سلام یکی منو سریع راهنمایی کنه من یک ریش تراش میخوام بخرم قبلا براون داشتم خیلی خوب بود پوستم حساسه سنم 20 هست میخوام جوش نزنم چی بخرم؟

چقدر میخواید هزینه کنید؟برند خاصی مدنظرتونه؟

genius_islamic
20-07-2011, 12:36
از براون راضی هستم تا 150 و اینا دیگه به 200 نرسه

schumi_268
20-07-2011, 13:13
از براون راضی هستم تا 150 و اینا دیگه به 200 نرسه

من این مدلو پیشنهاد میدم.قیمتش حدود 180-185 تومنه.

genius_islamic
20-07-2011, 18:23
سلام
دستت درد نکنه داداش جوش نزنما ؟خیلی مهمه میخوامم پستم تمیز باشه اخه حساسه پوستم میدونی قرمز میشه و دون دون

MOHAMMAD_ASEMOONI
20-07-2011, 21:52
سلام
جوش زدنِ صورت در چند هفته ی اول اجتناب ناپذیره در 99% مردم .

بعد از اون کم کم پوستتون مصونیت پیدا میکنه .

برایِ کم کردنِ جوشها :
1- قبل از اصلاح , ماشین رو با کمی پنبه یا دستمال کاغذیِ آغشته به الکل ضد عفونی کنید ( یا الکل با دیتول یا همون ادکلانِ ارزون قیمتی که در آرایشگاهها استفاده میشه ) .

2 - صورتتون رو با آب ولرم و کمی صابون درجه یک مثل nivea و با کیسه ی کمی زبر بشورید . اون دستکسهایِ زیر حمام از همه چیز مناسب تره .

بعد از اصلاح نذارید صورتتون آلوده بشه ) دست کثیف - رو بالشی که مدتهاست شسته نشده و غیره ) .

schumi_268
20-07-2011, 22:49
سلام
دستت درد نکنه داداش جوش نزنما ؟خیلی مهمه میخوامم پستم تمیز باشه اخه حساسه پوستم میدونی قرمز میشه و دون دون

نه بابا خیالت راحت باشه.من این مدلو ندارم ولی داداشم همین مدلو خیلی وقته خریده قبلاً از این فیلیپس شارژیها داشت خیلی اذیت میشد و زیر گردنش قرمز میکرد و جوش میزد اما الان خیلی راضیه از این ریش تراش

samira065
21-07-2011, 10:19
چرا همونه.کی شما دیدین که 350 دلار بود؟
فکر کنم تو پستهای خودتون خوندم اینقدره.

---------- Post added at 11:18 AM ---------- Previous post was at 11:15 AM ----------

خیلی جالبه
تو خود سایت پاناسونیک هم زده 400 دلار!

تو آمازون زده 209 دلار
بالاخره ما نفهمیدیم این قیمتش چنده

---------- Post added at 11:19 AM ---------- Previous post was at 11:18 AM ----------

راستی من هنوز بین براون سری 7 و این گیر کردم.
چون بروان 7 رو هم خیلی تعریفشو می کنند.

XXLSITA
21-07-2011, 11:50
سلام دوستان همگي خسته نباشين
من بعد از چند روز تحقيق و جست وجو در اينترنت به اين نتيجه رسيدم كه مدل ES-LA93 پاناسونيك بهترين مدل ريش تراش در جهانه :21:
واسه همين تصميم گرفتم از دوستمون schumi_268 خواهش كنم مدل سفارش امريكاييش رو واسم بياره
وقت بدستم رسيد و استفاده كردم نتايجش رو توي سايت واستون ميزارم
پس منتظر نظرات من باشين
دفعه اولم است كه از اقاي schumi_268 :46:خريد ميكنم اميدوارم اين خريد بهونه اي بشه واسه دوستيمون :10::10:

ali 360
21-07-2011, 12:05
سلام.
ببخشید دوستان می خواستم اگه زحمتی نیست یه راهنمایی کنین چه ریش تراشی بخرم که تو ایران بتونم گیر بیارم.
قیمتش مهم نیست.

schumi_268
21-07-2011, 13:01
فکر کنم تو پستهای خودتون خوندم اینقدره.

---------- Post added at 11:18 AM ---------- Previous post was at 11:15 AM ----------

خیلی جالبه
تو خود سایت پاناسونیک هم زده 400 دلار!

تو آمازون زده 209 دلار
بالاخره ما نفهمیدیم این قیمتش چنده

---------- Post added at 11:19 AM ---------- Previous post was at 11:18 AM ----------

راستی من هنوز بین براون سری 7 و این گیر کردم.
چون بروان 7 رو هم خیلی تعریفشو می کنند.

عزیز من عرض کردم 350 تومن که تو ایران مدل ES-LA92 رو که سفارش خاورمیانه هست رو میدن 410 به بالا.
در سایتهای خارجی اگه یه نگاه بندازید قیمت همین مدل ES-LA93 خیلی با هم تفاوت داره برای مثال تو آمازون زده 209 دلار تو سایت خودش یه قیمت دیگه زده تو eBay هم فروشنده های زیادی همین مدلو با قیمتهای بسیار متفاوت برای فروش گذاشتن. هیچ تفاوتی بین کالایی که در آمازون برای فروش گذاشته میشه با کالایی که تو خود سایت پاناسونیک نداره.پس به هیچ وجه روی قیمتها در سایتهای خارجی تمرکز نکنید.

سلام دوستان همگي خسته نباشين
من بعد از چند روز تحقيق و جست وجو در اينترنت به اين نتيجه رسيدم كه مدل ES-LA93 پاناسونيك بهترين مدل ريش تراش در جهانه :21:
واسه همين تصميم گرفتم از دوستمون schumi_268 خواهش كنم مدل سفارش امريكاييش رو واسم بياره
وقت بدستم رسيد و استفاده كردم نتايجش رو توي سايت واستون ميزارم
پس منتظر نظرات من باشين
دفعه اولم است كه از اقاي schumi_268 :46:خريد ميكنم اميدوارم اين خريد بهونه اي بشه واسه دوستيمون :10::10:

امیدوارم که از نتایجش راضی باشید و همین تبلیغی باشه برای کار من.
مابقی دوستان هم اگه جنسی از سایتهای خارجی خواستند در خدمتشون هستم.

سلام.
ببخشید دوستان می خواستم اگه زحمتی نیست یه راهنمایی کنین چه ریش تراشی بخرم که تو ایران بتونم گیر بیارم.
قیمتش مهم نیست.

مگه میشه قیمتش مهم نباشه؟؟؟شما بودجه ای که برای ریش تراش در نظر گرفتینو بگین تا دوستان بهتر راهنماییتون کنن

ali 360
21-07-2011, 14:29
والا من حدود قیمت ریش تراشا رو نمیدونم.
میخوام از همه نظر عالی باشه.
من Braun داشتم که ازشم راضی بودم ولی برای 9 سال پیشه، الآن مارکهای مختلف با عملکردهای متفاوت وجود داره که آدم و گیج میکنه.
من تا 500 می تونم هزینه کنم ولی اگه مدلی باشه که قیمتش یه کم بیشتر از این مقدار باشه و ارزشش رو داشته باشه یه کاریش میکنم.
ممنون.

samira065
22-07-2011, 16:57
در سایتهای خارجی اگه یه نگاه بندازید قیمت همین مدل ES-LA93 خیلی با هم تفاوت داره برای مثال تو آمازون زده 209 دلار تو سایت خودش یه قیمت دیگه زده تو eBay هم فروشنده های زیادی همین مدلو با قیمتهای بسیار متفاوت برای فروش گذاشتن. هیچ تفاوتی بین کالایی که در آمازون برای فروش گذاشته میشه با کالایی که تو خود سایت پاناسونیک نداره.پس به هیچ وجه روی قیمتها در سایتهای خارجی تمرکز نکنید.یعنی اونی که تو سایت امازون گذاشته 209$ با اونی که تو سایت پاناسونیک گذاشته 400$ هردو عین همند؟؟؟
آخه اون دو برابر اینه.. 200$ اختلاف قیمتشونه که...
هیچ فرقی ندارن واقعا؟

schumi_268
22-07-2011, 21:20
یعنی اونی که تو سایت امازون گذاشته 209$ با اونی که تو سایت پاناسونیک گذاشته 400$ هردو عین همند؟؟؟
آخه اون دو برابر اینه.. 200$ اختلاف قیمتشونه که...
هیچ فرقی ندارن واقعا؟

بله عین همند.هیچ تفاوتی ندارن.
برای مثال لینک زیر رو ببینید:

قیمتها رو با هم مقایسه کنید.همه اینها یکی هستند ولی در قیمت تفاوت دارن.چرا؟چون فروشنده ها هر قیمتی که دلشون بخواد برای جنساشون میذارن

samira065
22-07-2011, 22:13
این سایت اجناسش دست دوم نیستن؟
آخه 64$ دیگه غیر منطقیه
بالاخره خود فروشنده هم که مجانی که اونو نگرفته
ولی امازون اجناسش دست اول هست. درسته؟

schumi_268
22-07-2011, 23:09
این سایت اجناسش دست دوم نیستن؟
آخه 64$ دیگه غیر منطقیه
بالاخره خود فروشنده هم که مجانی که اونو نگرفته
ولی امازون اجناسش دست اول هست. درسته؟

این سایت هم اجناس نو داره هم دست دو.این لینکی که من گذاشتم اجناسش نو هستند.
64 دلار؟؟؟؟:blink: کدومو میفرمایید؟نکنه جنس هفتم از بالا رو میگین؟
اگه دقت کنید میبینید که این فقط تیغهای این ریش تراش هستند نه خودش
بهترین و مطمئن ترین فروشگاه اینترنتی جهان آمازونه.البته آمازون همه جنسی رو نمیذارن برای فروش ولی در ایبی میذارن

moslem47
25-07-2011, 00:50
دوستان تو محدوده 50 تومن ریش تراش چی پیشنهاد می کنید؟

keyvan13611361
25-07-2011, 16:57
سلام و عرض ادب دوستان بزرگوار
ببخشيد داشتم توي نت سرچ ميکردم براي خريد ريش تراش؛ اتفاقي اينجارو ديدم خيلي خوشحال شدم

ممنون ميشم از دوستان عزيز يکي راهنماييم کنه در مورد خريد يه ريش با ايجادکمترين حساسيت روي صورت؛ قيمتش مهم نيست هرچقدر باشه فرقي نداره فقط صفر بزنه و بدون کمترين حساسيت!

چند نفر به من مدلهاي پاناسونيک اي اس-ال اي62 و 92 رو پيشنهاد کردن؛ اين دو مدل مورد تاييد شما دوستان مطلع براي صورت من ميباشد يانه؟ ضمنا اين دو تفاوتشون فقط در پايه هاي شستشودهندشون هست؟ و اينکه اين پايه هاي شستشو دهنده واقعا به کار ميآد يا يه چيز بيشتر تزئيني محسوب ميشه و نبودنش هم فرق چنداني نداره؟
باتشکر از دوستان عزيز

ولي بدون حساسيت چون صورتم خيلي حساسه!

ضمنا تفاوت(ES-LA panasonic) اي اس - ال اي 62 و 92 آخرين مدلهاي پاناسونيک در چيه؟ فقط در پايه هاي شستشو دهندشون هست؟

و آيا به نظر شما اين پايه ها کارآمد هستند يا بيشتر يه چيز دست و پاگير محسوب ميشه و تزئيني وتبليغي هستن؟
ممنونم موفق باشيد

schumi_268
25-07-2011, 21:25
دوستان تو محدوده 50 تومن ریش تراش چی پیشنهاد می کنید؟

فقط ميتونين از ريش تراشهاي فيليپس بخريد.

سلام و عرض ادب دوستان بزرگوار
ببخشيد داشتم توي نت سرچ ميکردم براي خريد ريش تراش؛ اتفاقي اينجارو ديدم خيلي خوشحال شدم

ممنون ميشم از دوستان عزيز يکي راهنماييم کنه در مورد خريد يه ريش با ايجادکمترين حساسيت روي صورت؛ قيمتش مهم نيست هرچقدر باشه فرقي نداره فقط صفر بزنه و بدون کمترين حساسيت!

چند نفر به من مدلهاي پاناسونيک اي اس-ال اي62 و 92 رو پيشنهاد کردن؛ اين دو مدل مورد تاييد شما دوستان مطلع براي صورت من ميباشد يانه؟ ضمنا اين دو تفاوتشون فقط در پايه هاي شستشودهندشون هست؟ و اينکه اين پايه هاي شستشو دهنده واقعا به کار ميآد يا يه چيز بيشتر تزئيني محسوب ميشه و نبودنش هم فرق چنداني نداره؟
باتشکر از دوستان عزيز

ولي بدون حساسيت چون صورتم خيلي حساسه!

ضمنا تفاوت(ES-LA panasonic) اي اس - ال اي 62 و 92 آخرين مدلهاي پاناسونيک در چيه؟ فقط در پايه هاي شستشو دهندشون هست؟

و آيا به نظر شما اين پايه ها کارآمد هستند يا بيشتر يه چيز دست و پاگير محسوب ميشه و تزئيني وتبليغي هستن؟
ممنونم موفق باشيد

ببينيد در مورد تفاوت اين دو مدلي كه شما گفتين بايد عرض كنم كه فرقشون فقط در پايه هاي شستشو هستش.مدل 62 اين پايه رو نداره ولي 92 داره.پايه شستشو به هيچ وجه دست و پاگير نيست و خيلي هم كارآيي داره.تفاوت قيمت اين دو مدل هم 100 تومنه.در ضمن اينو بگم كه شما ميتوني مدل سفارش آمريكا اين دو مدل يعني 63 و 93 رو خريد كنين.با كيفيت خيلي بهتر و قيمت بسيار كمتر.
براون سري7 هم ريش تراش خوبيه ولي به پاي اين نميرسه:46:

keyvan13611361
25-07-2011, 23:34
فقط ميتونين از ريش تراشهاي فيليپس بخريد.

ببينيد در مورد تفاوت اين دو مدلي كه شما گفتين بايد عرض كنم كه فرقشون فقط در پايه هاي شستشو هستش.مدل 62 اين پايه رو نداره ولي 92 داره.پايه شستشو به هيچ وجه دست و پاگير نيست و خيلي هم كارآيي داره.تفاوت قيمت اين دو مدل هم 100 تومنه.در ضمن اينو بگم كه شما ميتوني مدل سفارش آمريكا اين دو مدل يعني 63 و 93 رو خريد كنين.با كيفيت خيلي بهتر و قيمت بسيار كمتر.
براون سري7 هم ريش تراش خوبيه ولي به پاي اين نميرسه:46:
سلام عزيزم
ممنونم ازينکه جوابم رو داديد؛ خيلي لطف کرديد
آيا اون مدل 63 و 93 که فرموديد سفارش آمريکاست توي ايران پيدا ميشه؟ و از همه مهمتر قطعات مصرفي که داره توي ايران پيدا ميشه؟
اخه اصولا اين ريش تراشها بعد يه مدت لازم ميشه که بعضي از قطعاتشون تعويض بشن؛ لوازم يا قطعات يدکيش پيدا ميشه؟
ضمنا آيا طبق فرمايش شما اين سفارش آمريکا توي ايران گارانتي معتبر دارن يا نه؟
ممنون ميشم بفرماييد از کجا ميتونم اين مدلهاي 63-93 پاناسونيک رو تهيه کنم؟
ممنونم داداش گلم
موفق باشيد

schumi_268
26-07-2011, 16:55
سلام عزيزم
ممنونم ازينکه جوابم رو داديد؛ خيلي لطف کرديد
آيا اون مدل 63 و 93 که فرموديد سفارش آمريکاست توي ايران پيدا ميشه؟ و از همه مهمتر قطعات مصرفي که داره توي ايران پيدا ميشه؟
اخه اصولا اين ريش تراشها بعد يه مدت لازم ميشه که بعضي از قطعاتشون تعويض بشن؛ لوازم يا قطعات يدکيش پيدا ميشه؟
ضمنا آيا طبق فرمايش شما اين سفارش آمريکا توي ايران گارانتي معتبر دارن يا نه؟
ممنون ميشم بفرماييد از کجا ميتونم اين مدلهاي 63-93 پاناسونيک رو تهيه کنم؟
ممنونم داداش گلم
موفق باشيد

سلام
بهتون پيغام خصوصي زدم.چك كنيد

samira065
26-07-2011, 19:13
من هنوز بین بروان 7 و پاناسونیک گیر کردم
آخه بروان 7 هم خیلی طرفدار داره و ظاهرا برای پوستهای حساس عالیه
فقط نمی دونم کدومشون برای اصلاح زیر گلو و چانه و اینها .. راحت ترن؟

در ضمن از ریش تراشایی که از ته ته اصلاح می کنند اصلا خوشم نمیاد.
چیه صورت آقایون رو هم مثل صورت زنها نرم و سفید می کنند!

مهمترین فاکتور اینه که نرم و راحت بزنه. جوش نزنه . درد نیاد. قرمز نشه

schumi_268
27-07-2011, 00:16

اينكه ميگين خوشتون نمياد صورت آقايون هم مثل خانوما باشه براون سري 7 هم همينطور اصلاح ميكنه.
ميدونيد چرا براون سري 7 تو ايران خيلي طرفدار داره؟ چون پاناسونيك هنوز جا نيفتاده.در صورتيكه پاناسونيك دور موتورش نسبت به براون خيلي بالاتره( 14000 دور در دقيقه) و هم از تيغهاي بهتري براي اين ريش تراش نسبت به راون استفاده شده. هر دو مورد هم براي پوستهاي حساس خوب هستند. نه جوش ميزنه نه قرمز ميكنه و نه درد داره

Youssoph
27-07-2011, 11:00

من سری ۷ براون خریدم و پشیمان هستم و حس میکنم که پولمو دور ریختم. به پوست هرکی سازگار هست به من یکی نمیسازه و دقیقا مثل پاناسونیک ۱۰ سال پیش میمونه با این تفاوت که صفر هم نمیزنه. (من دو روز یه بار استفاده میکنم) روی گردن و زیر چونه منو خوب نمیزنه (از پاناسونیک هم بدتر. ۱۰ بار باید بکشی رو پوست تا کامل بزنه) و باز هم جوش میزنه و سوزش دارم. از افتر شیو استفاده میکنم و مسائل بهداشتی پوست رو هم کاملا رعایت میکنم. فروشنده میگفت به طور کامل ضد آب نیست و فقط میتونی فویلشو زیر آب بگیری. (راست و دروغشو نمیدونم). بعد از سه بار اصلاح باتری مزخرفش کاملا خالی میشه. من واقعا تعجب کردم که دوستان از یه همچین جنس آشغالی انقدر تعریف کردن که ما هم رفتیم و خریدیم!

samira065
27-07-2011, 18:42
من سری ۷ براون خریدم و پشیمان هستم و حس میکنم که پولمو دور ریختم. به پوست هرکی سازگار هست به من یکی نمیسازه و دقیقا مثل پاناسونیک ۱۰ سال پیش میمونه با این تفاوت که صفر هم نمیزنه. (من دو روز یه بار استفاده میکنم) روی گردن و زیر چونه منو خوب نمیزنه (از پاناسونیک هم بدتر. ۱۰ بار باید بکشی رو پوست تا کامل بزنه) و باز هم جوش میزنه و سوزش دارم. از افتر شیو استفاده میکنم و مسائل بهداشتی پوست رو هم کاملا رعایت میکنم. فروشنده میگفت به طور کامل ضد آب نیست و فقط میتونی فویلشو زیر آب بگیری. (راست و دروغشو نمیدونم). بعد از سه بار اصلاح باتری مزخرفش کاملا خالی میشه. من واقعا تعجب کردم که دوستان از یه همچین جنس آشغالی انقدر تعریف کردن که ما هم رفتیم و خریدیم!

جدی؟؟
ای بابا....
خیلی بد شد که , حالا چقدر هزینه کرده بودین؟
شاید ازین چینی ها بوده..؟

اينكه ميگين خوشتون نمياد صورت آقايون هم مثل خانوما باشه براون سري 7 هم همينطور اصلاح ميكنه.
ميدونيد چرا براون سري 7 تو ايران خيلي طرفدار داره؟ چون پاناسونيك هنوز جا نيفتاده.در صورتيكه پاناسونيك دور موتورش نسبت به براون خيلي بالاتره( 14000 دور در دقيقه) و هم از تيغهاي بهتري براي اين ريش تراش نسبت به راون استفاده شده. هر دو مورد هم براي پوستهاي حساس خوب هستند. نه جوش ميزنه نه قرمز ميكنه و نه درد داره پاناسونیکو میشه جوری تنظیم کرد که از ته ته نزنه؟

schumi_268
27-07-2011, 20:32
پاناسونیکو میشه جوری تنظیم کرد که از ته ته نزنه؟

نميدونم ولي فك نكنم كه بشه تنظيمش كرد.اگه نميخواايد از ته بزنه فقط و فقط بايد موزر يا فيليپس و با رمينگتون رو بخريد.موزرو كه فك كنم بدونين چيه.قيمت آلمانيش حدود 35 تومنه.چينيش خيلي خيلي زياده تو بازار براي تشخيص جنس چينيش از اصلش راحترين راه و بهترين راه كابل برقشه كه بايد سفيد باشه.مشكياش هم چيني داره هم اصل هستند كه اين ديگه بايد خيلي دقت كنيد تشخيص بدين.

عكس از يه نمونه ماشين اصلاح فيليپس:

قيمت اين مدل حدود 120 تومنه و از ته هم نميزنه.
عكس از يه نمونه ماشين اصلاح رمينگتون:
رمينگتون BHT600 كه قيمتش حدود 90 تومنه.شارژيه و داراي سه تيغ براي اندازه اصلاحه.

اين هم عكس از ماشين اصلاح پاناسونيك.
پاناسونيك ER 1611 كه قيمتش حدود 160-170 تومنه.شارژيه.

به جز اينگونه ماشينهاي اصلاح نميتونيد چيزي انتخاب كنيد كه از ته نزنه.به اين گونه ماشينها ميگن ماشين اصلاح نه ريش تراش

22arash
31-07-2011, 17:52
سلام دوستان من سه ساله براون 360 كمپلت (8995) دارم به نظر شما ارزش داره با سري 7 مدل 790 تعويض كنم ؟ ريش تراش فعليم يه مقدار طول ميكشه گردن رو اصلاح كنه و كيفيت اصلاح گردن مثل صورت نيست ، البته فويل و تيغه سالم است و كند نشده .

schumi_268
01-08-2011, 00:27
سلام دوستان من سه ساله براون 360 كمپلت (8995) دارم به نظر شما ارزش داره با سري 7 مدل 790 تعويض كنم ؟ ريش تراش فعليم يه مقدار طول ميكشه گردن رو اصلاح كنه و كيفيت اصلاح گردن مثل صورت نيست ، البته فويل و تيغه سالم است و كند نشده .

با براون سری7 خیر ارزش نداره چون اینطور که من شنیدم براون سری 7 هم برای اصلاح زیر گردن مشکلاتی داره.

22arash
01-08-2011, 11:04
با براون سری7 خیر ارزش نداره چون اینطور که من شنیدم براون سری 7 هم برای اصلاح زیر گردن مشکلاتی داره.
به نظر شما چه ريش تراشي زير چانه و گردن رو كامل اصلاح ميكنه و ايجاد التهاب نميكنه ؟
البته ريشتراشهاي فويلي مد نظرم است در ضمن پوست من حساس است .

schumi_268
01-08-2011, 11:18
به نظر شما چه ريش تراشي زير چانه و گردن رو كامل اصلاح ميكنه و ايجاد التهاب نميكنه ؟
البته ريشتراشهاي فويلي مد نظرم است در ضمن پوست من حساس است .

والا بنظر من پاناسونیک es-la92 یا همون es-la93 (سفارش آمریکا).
عکسشو هم میتونید دو سه صفحه قبل ببینید.قیمتش چیزی حدود 400 تومنه.بهترین ریش تراش دنیاس.

22arash
01-08-2011, 12:26
والا بنظر من پاناسونیک es-la92 یا همون es-la93 (سفارش آمریکا).
عکسشو هم میتونید دو سه صفحه قبل ببینید.قیمتش چیزی حدود 400 تومنه.بهترین ریش تراش دنیاس.
دوست عزيز صفحات قبل رو خوندم شما خودتون ظاهرا اين ريش رو داريد آيا كاملا راضي هستيد ؟
بين مدل 63 و 93 پاناسونيك به غير از پايه شستشو تفاوت ديگري هم هست ؟
براي من صاف كردن صورت (شش تيغه ) مهمه چون باعث ميشه ديرتر ريش در بياد و پوست حساس سالم تر بمونه.

schumi_268
01-08-2011, 13:04
دوست عزيز صفحات قبل رو خوندم شما خودتون ظاهرا اين ريش رو داريد آيا كاملا راضي هستيد ؟
بين مدل 63 و 93 پاناسونيك به غير از پايه شستشو تفاوت ديگري هم هست ؟
براي من صاف كردن صورت (شش تيغه ) مهمه چون باعث ميشه ديرتر ريش در بياد و پوست حساس سالم تر بمونه.

والا من جدیداً این ریش تراشو از آمریکا خریدم و خیلی خیلی هم راضی هستم ازش.زیر گردونو راحت میزنه بدون هیچ درد و جوشی.
بین این دو مدلی که شما میگین تفاوتشون فقط همین پایه شستشو هست.

samira065
01-08-2011, 17:36
مدل ES-LA94 رو ندیده بودم

22arash
01-08-2011, 17:56
والا من جدیداً این ریش تراشو از آمریکا خریدم و خیلی خیلی هم راضی هستم ازش.زیر گردونو راحت میزنه بدون هیچ درد و جوشی.
بین این دو مدلی که شما میگین تفاوتشون فقط همین پایه شستشو هست.
دوست عزيز از چه نظر ميگيد سفارش آمريكا بهتر از سفارش خاورميانه است ، منظورتون از نظر قيمته يا كيفيت ريش تراش؟

nima_ir
01-08-2011, 23:47
جناب [Uschumi_268] اگه امکان داره طرز استفاده از پایه شستشوی بروان سری7 توضیح بدید

من بعد از اصلاح میزارم توی دستگاه و دکمه پاور که روی دستگاه هست رو میزنم. چندین بار اتوماتیک خاموش و روشن میشه و بعد صدای محلول شستشو میاد که داره تمیزه میکنه. بعدش هر موقع ماشین رو از دستگاه در میارم سر فویل خیس هستش.

لطفآ توضیح بدید چگونه باید استفاده کنیم؟

امروز واسه یکی از آشناها یکی دیگه خریدم (سری 7) ولی پایین فویل زده بود سری7 و لی مال خودم که چند وقت پیش گرفتم درست همونجا زده pulsonic !!

میشه راهنمایی کنید.

هردو مدل هم 790CC هستش

22arash
02-08-2011, 03:56
جناب [Uschumi_268] اگه امکان داره طرز استفاده از پایه شستشوی بروان سری7 توضیح بدید

من بعد از اصلاح میزارم توی دستگاه و دکمه پاور که روی دستگاه هست رو میزنم. چندین بار اتوماتیک خاموش و روشن میشه و بعد صدای محلول شستشو میاد که داره تمیزه میکنه. بعدش هر موقع ماشین رو از دستگاه در میارم سر فویل خیس هستش.

امروز واسه یکی از آشناها یکی دیگه خریدم (سری 7) ولی پایین فویل زده بود سری7 و لی مال خودم که چند وقت پیش گرفتم درست همونجا زده pulsonic !!

میشه راهنمایی کنید.

هردو مدل هم 790CC هستش
دوست عزيز شما بايد اجازه بدي زمان شستشو كه روي lcd ميزنه كامل بشه اونوقت ريش تراشو برداري البته مال من هم كه 360 كمپلت است بعضي وقتا با اينكه زمان شستشو كامل شده فويل كمي خيسه ، واحد شستشو يه گرم كن داره كه در آخر مرحله شستشو باعث خشك شدن ريش تراش ميشه شايد بعضي وقتا زورش نميرسه كامل خشك كنه:31: به هر حال زياد مهم نيست و اشكالي ايجاد نميكنه
در ضمن دوست عزيز از سري 7 مدل 790 كاملا راضي هستي ؟ با اصلاح گردن چطوره ؟ خوب صاف و صيقلي ميكنه ؟ به نظر شما براي پوست حساس مناسبه و در كل ارزش داره با مدل 360 كمپلت تعويض كنم ؟

nima_ir
02-08-2011, 12:09
دوست عزيز شما بايد اجازه بدي زمان شستشو كه روي lcd ميزنه كامل بشه اونوقت ريش تراشو برداري البته مال من هم كه 360 كمپلت است بعضي وقتا با اينكه زمان شستشو كامل شده فويل كمي خيسه ، واحد شستشو يه گرم كن داره كه در آخر مرحله شستشو باعث خشك شدن ريش تراش ميشه شايد بعضي وقتا زورش نميرسه كامل خشك كنه:31: به هر حال زياد مهم نيست و اشكالي ايجاد نميكنه
در ضمن دوست عزيز از سري 7 مدل 790 كاملا راضي هستي ؟ با اصلاح گردن چطوره ؟ خوب صاف و صيقلي ميكنه ؟ به نظر شما براي پوست حساس مناسبه و در كل ارزش داره با مدل 360 كمپلت تعويض كنم ؟

باسلام بله کاملآ راضی هستم. پوست من بسیار حساس هستش قبلآاز تیغ مچ3 استفاده میکردم یک روز بعد از اصلاح صورتم حسابی جوش میزد که تا یک هفته نمی تونستم اصلاح کنم. ولی الان با این ماشین اصلاح که واقعآ در حد تیغ شیو میکنه هیچگونه مشکلی ندارم نه جوش ونه حساسیت. من که واقعآ راضی هستم.

22arash
02-08-2011, 13:44
باسلام بله کاملآ راضی هستم. پوست من بسیار حساس هستش قبلآاز تیغ مچ3 استفاده میکردم یک روز بعد از اصلاح صورتم حسابی جوش میزد که تا یک هفته نمی تونستم اصلاح کنم. ولی الان با این ماشین اصلاح که واقعآ در حد تیغ شیو میکنه هیچگونه مشکلی ندارم نه جوش ونه حساسیت. من که واقعآ راضی هستم.
سلام و ممنون
شما هر روز اصلاح ميكنيد يا روز در ميان ؟
كيفيت بدنه و شارژ ريشتراشتون چطوره ؟
قاعدتا ساخت آلمان اصل بايستي باشه اينطور نيست ؟ (يا ساخت چين و تحت ليسانسه ؟)

schumi_268
02-08-2011, 13:57
دوست عزيز از چه نظر ميگيد سفارش آمريكا بهتر از سفارش خاورميانه است ، منظورتون از نظر قيمته يا كيفيت ريش تراش؟

از همه نظر میگم. کلاً کیفیت اجناسی که برای آمریکا تولید میشه با کیفیت اجناسی که برای خاورمیانه تولید میشه از زمین تا آسمون فرق دارن. در مورد قیمتش باید عرض کنم که قیمت مدل ES-LA92 که همون سفارش خاورمیانه هست حدود 450 تومنه.
لینک فروش همین مدل در ایران:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر صورتیکه شما میتونی مدل ES-LA93 رو که سفارش آمریکاس رو با 400 تومن بخری.

میشه راهنمایی کنید.

هردو مدل هم 790CC هستش

دوست عزیزمون لطف کردن جواب دادن. پس از شستشو باید بذاری دستگاه خشک بشه البته ممکنه کلینر دستگاه به قول دوستمون زورش نرسه فویلو کامل خشک کنه ولی استفاده درست از پایه شستشو همینه که انجام میدین.

دوستان عزیز من یه ریش تراش پاناسونیک مدل ES-LA93-K از آمریکا خریدم و قصد فروشش رو دارم. قیمتش رو 400 میذارم.کسانی مه خواهان خریدش بودن لطفاً پیغام بدن تا شرایط ارسال بشه

22arash
02-08-2011, 14:35
از همه نظر میگم. کلاً کیفیت اجناسی که برای آمریکا تولید میشه با کیفیت اجناسی که برای خاورمیانه تولید میشه از زمین تا آسمون فرق دارن. در مورد قیمتش باید عرض کنم که قیمت مدل ES-LA92 که همون سفارش خاورمیانه هست حدود 450 تومنه.

سپاس دوست عزيز
با اين حساب ريش تراش براون كه تو آمريكا عرضه ميشه كيفيتش از اوني كه اينجا (خاورميانه ) عرضه ميشه بهتره اينطور نيست؟
(در واقع اين مورد كه شما گفتيد در مورد براون هم صدق ميكنه )؟

far2009
03-08-2011, 12:22
من یک ریش تراش می خواهم با این مشخصات :

1- بتوانه ریش را به اندازه دلخواه یکدست کوتاه کنه
2- بتوانه از ته بزنه ( سفید کنه )
3- بتوانه خط بیندازه

در کنار این ها کیفیت دستگاه و تیغ ها و همچنین موارد بهداشتی برای جلوگیری از آسیب رسیدن به پوست هم برام مهمه

تا 70 یا 80 هم پول می دهم نهایتا 100

فقط یکمی عجله دارم

schumi_268
03-08-2011, 13:48
سپاس دوست عزيز
با اين حساب ريش تراش براون كه تو آمريكا عرضه ميشه كيفيتش از اوني كه اينجا (خاورميانه ) عرضه ميشه بهتره اينطور نيست؟
(در واقع اين مورد كه شما گفتيد در مورد براون هم صدق ميكنه )؟

نه تنها برای ریش تراش این مورد صدق میکنه بلکه برای کلیه کالاهایی که برای آمریکا تولید میشه همینطوره

من یک ریش تراش می خواهم با این مشخصات :

1- بتوانه ریش را به اندازه دلخواه یکدست کوتاه کنه
2- بتوانه از ته بزنه ( سفید کنه )
3- بتوانه خط بیندازه

در کنار این ها کیفیت دستگاه و تیغ ها و همچنین موارد بهداشتی برای جلوگیری از آسیب رسیدن به پوست هم برام مهمه

تا 70 یا 80 هم پول می دهم نهایتا 100

فقط یکمی عجله دارم

با این قیمت براون کروز4 میتونین بخرین که بد نیست.از مدلهای فیلیپس هم مدلهای زیادی میتونین خرید کنین که بعضی از مدلهاش واقعاً افتضاحس و بعضیاشون بد نیستن. چند مدل پاناسونیک هم میتونین خرید کنید مثل ES-RT30، ES4033 و ES4036 تعداد مدلهاش بیشتره.اینا هم بد نیستن.
از رمینگتون هم میتونی خرید کنی نمیدونم چطور ماشینهای هستن.

nima_ir
03-08-2011, 17:15
دوستان این قیمت ها امروز رفتم بازار گرفتم.

بروان سری 7 مدل 790cc4 با پایه شستشو مشکی 295.000 تومان
فویل سری7: 35.000 تومان
مایه شتسشو برای دستگاه های سری7: 2عدد مایع شستشو درون یک پک 15.000 تومان

بروان سری 7 مدل 790cc3 با پایه شستشوی سفید 285.000 تومان

بروان سری 7 مدل 9595 با پایه شتشوی سفید(در این مدل همه پایه شستشو ها سفید هستن) 260.000
این مدل دیگه تولید نمیشه و هرچی توی بازار میبنید مال 4سال پیش هستش.

تمامی محصولات بروان با گارانتی ها متفرقه میباشد.

طبق آخرین خبرها شرکت تهران بوران دیگه محصولات آرایشی بهداشتی وارد نمیکنه. و گارانتی تهران بوران معتبر نیست

22arash
03-08-2011, 20:15
سلام آقا نيما
شما هر روز اصلاح ميكنيد يا روز در ميان ؟
كيفيت بدنه و شارژ ريشتراشتون چطوره ؟
قاعدتا ساخت آلمان اصل بايستي باشه اينطور نيست ؟ (يا ساخت چين و تحت ليسانسه ؟)
دوست گرامي nima_ir

far2009
03-08-2011, 20:49
با این قیمت براون کروز4 میتونین بخرین که بد نیست.از مدلهای فیلیپس هم مدلهای زیادی میتونین خرید کنین که بعضی از مدلهاش واقعاً افتضاحس و بعضیاشون بد نیستن. چند مدل پاناسونیک هم میتونین خرید کنید مثل ES-RT30، ES4033 و ES4036 تعداد مدلهاش بیشتره.اینا هم بد نیستن.
از رمینگتون هم میتونی خرید کنی نمیدونم چطور ماشینهای هستن.
همه این مدل هایی که گفتید می توانند ریش را به اندازه دلخواه کوتاه کنند ( از ته نزنند ) ؟

medaso
04-08-2011, 04:14
با سلام به دوستان عزیز
خیلی خوشحال که همچین بحث های جالبی تو این بخش مطرح میشه که مفید هستش.

بنده یه فیلیپس 1180 دارم و تازه خریدمش

میخواستم از دوستان متخصص بپرسم که طریقه صحیح استفاده و نگهداری و تمیز نگه داشتن ریش تراش به چه صورتی هست؟

منتظره پاسخ های شما هستم

nima_ir
04-08-2011, 20:24
دوست گرامي nima_ir

دوست عزیز بنده همیشه یک روز در میان اصلاح میکنم بعضی مواقعی هم 2 روز درمیان.(خیلی کم)

بدنه ریش تراش بسیار خوش دست و از کیفیت بالایی برخوردار هستش.

شارژ هم من یکبار که شارژ میکنم برای 3بار اصلاح جواب میده (تقریبآ شیو کردن من 15 تا 20 دقیقه هستش)

روی ماشین و روی شتشو زده Made in Germany

اصل آلمان هستش اکثر مدلهایی که از بروان دیدم آلمانی بودن. و تا به الان من چینی شو ندیدم

22arash
04-08-2011, 22:38
دوست عزیز بنده همیشه یک روز در میان اصلاح میکنم بعضی مواقعی هم 2 روز درمیان.(خیلی کم)

بدنه ریش تراش بسیار خوش دست و از کیفیت بالایی برخوردار هستش.

شارژ هم من یکبار که شارژ میکنم برای 3بار اصلاح جواب میده (تقریبآ شیو کردن من 15 تا 20 دقیقه هستش)

روی ماشین و روی شتشو زده Made in Germany

اصل آلمان هستش اکثر مدلهایی که از بروان دیدم آلمانی بودن. و تا به الان من چینی شو ندیدم
سلام سپاس از پاسخ شما
شما احتمالا يا ريش پر پشت (متراكم ) داري يا چون ريش تراش رو تازه گرفتين هنوز مسلط نشدين به خاطر اينكه 15 تا 20 دقيقه زمان زيادي واسه اصلاح است من خودم بطور متوسط 5 دقيقه طول ميكشه تا اصلاح كنم اونم روز درميان
سه سال پيش كه ريش تراشم خريدم (360 كمپلت ) شامل يه پكيج ساخت 4 كشور بود 1- ريش تراش ساخت آلمان 2- واحد شستشو ساخت مجارستان 3 - مايع شستشو ساخت ايرلند 4- شارژر هم طبق معمول ساخت چين مهم خود ريشتراشه كه ساخت آلمان باشه البته مدلهاي ارزون قيمت براون مثل كروزر ساخت چين است
در حال حاضر اكثر كمپاني ها به خاطر هزينه توليد پايين در چين ( كارگر ارزون :41: و ... ) كارخونه تو چين دارن و يه سري محصولاتشون يا قطعاتشون اونجا توليد ميشه كه البته براون هم از اين قاعده مستثني نيست .

schumi_268
05-08-2011, 01:05
همه این مدل هایی که گفتید می توانند ریش را به اندازه دلخواه کوتاه کنند ( از ته نزنند ) ؟

ببینید دوست عزیز بذارید یه توضیح مختصر بدم.
اصولاً ریش تراش به ماشینی گفته میشه که ریشو از ته بزنه و صورتو سفید کنه و شما نمیتونی ماشین ریش تراشی پیدا کنید که ریش رو از ته نزنه.
اینی که شما دنبالش هستین بهش میگن ماشین اصلاح که با ریش تراش فرق داره و شما میتونی به هر اندازه ای که دلتون بخواد ریش رو کوتاه کنید با شانه هایی که تو بازار موجوده.قیمتشون هم از 30 به بالاس.
برندهایی که شما میتونین تو ایران پیدا کنید عبارتند از:
فیلیپس،رمینگتون،پاناسونیک ،پروماکس و موزر
بگین تا چقدر میخواید هزینه کنید تا یه مدل خوب بهتون معرفی کنم

schumi_268
05-08-2011, 21:51
با سلام به دوستان عزیز
خیلی خوشحال که همچین بحث های جالبی تو این بخش مطرح میشه که مفید هستش.

بنده یه فیلیپس 1180 دارم و تازه خریدمش

میخواستم از دوستان متخصص بپرسم که طریقه صحیح استفاده و نگهداری و تمیز نگه داشتن ریش تراش به چه صورتی هست؟

منتظره پاسخ های شما هستم

برای اسفاده که باید موقع اصلاح به چند جهت حرکت بدین یعنی هم دورانی و دایره وار و هم بالا پائین کردن که بهتر اصلاح بشه.برای تمیز کردنش هم باید با آب سرد بشورید نه با آب داغ چون آب داغ ریش تراشو داغون میکنه و باعث کندشدن تیغها میشه.

medaso
06-08-2011, 01:33
دوست عزیز schumi_268 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممنون از راهنماییتون
اما هم در سایت فیلیپس و هم گارانتی شکوفا به این نکته ذکر شده که بعد از اصلاح حتما بایست با آب داغ ریش تراش رو شستشو داد ،اما شما نظر دیگری دارید.
لطفا بنده را راهنمایی کنید.

mina_
06-08-2011, 13:24
سلام
ریش تراش فیلیپس زیر صد تومان چی خوبه؟
میخوام کامل ز ته بزنه پوستم اذیت نکنه
در ضمن شارژ و ضد آب بودن هم اصلا مهم نیست
ممنون میشم راهنماییم کنین

mina_
06-08-2011, 13:42
philips 7320 بیشتر میتونه ز ته بزنه یا QT4050
با اینکه حدود بیست هزار تومان اختلاف دارن،کدوم فقط برا شیو بیشتر بهتره

schumi_268
06-08-2011, 14:08
دوست عزیز schumi_268 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممنون از راهنماییتون
اما هم در سایت فیلیپس و هم گارانتی شکوفا به این نکته ذکر شده که بعد از اصلاح حتما بایست با آب داغ ریش تراش رو شستشو داد ،اما شما نظر دیگری دارید.
لطفا بنده را راهنمایی کنید.

تا اونجا که من اطلاع دارم آب داغ به مرور زمان تیغهای ریش تراش رو کند میکنه.

سلام
ریش تراش فیلیپس زیر صد تومان چی خوبه؟
میخوام کامل ز ته بزنه پوستم اذیت نکنه
در ضمن شارژ و ضد آب بودن هم اصلا مهم نیست

philips 7320 بیشتر میتونه ز ته بزنه یا QT4050
با اینکه حدود بیست هزار تومان اختلاف دارن،کدوم فقط برا شیو بیشتر بهتره

ببینید 7320 ریش تراشه یعنی ریشو از ته میزنه ولی 4050 ماشین اصلاحه و نمیتونید ریشو از ته بزنید.
شک نکنید تو این رنج قیمت بهترین ریش تراش فیلیپس همین 7320 هستش.هم شارژیه هم اینکه میتونید دستگاه رو با آب بشورید.بهترینش همین 7320 هستش.شک نکنید.

shir_farhad
07-08-2011, 09:10
من ميخام يه ماشين واسه اصلاح صورت بردارم كه در اصل واسه خط انداختن ساخته شده(مرتب كردن ريش و خط پشت گردن).

حالا نمي دونم اصلا گير مياد يا نه.

اينم مدلش Wahl Detailer Professional Trimmer

قيمتش حدود 45 دلاره

schumi_268
07-08-2011, 16:44
من ميخام يه ماشين واسه اصلاح صورت بردارم كه در اصل واسه خط انداختن ساخته شده(مرتب كردن ريش و خط پشت گردن).

قيمتش حدود 45 دلاره

تو ایران بعید میدونم گیرتون بیاد بجز از اونور خرید کنید

shir_farhad
07-08-2011, 18:50
تو ایران بعید میدونم گیرتون بیاد بجز از اونور خرید کنید

خب ماشين اصلاح(نه ريش تراش) كه صورت رو صفر كنه شما چي پيشنهاد مي كنين؟ بودجه هم حدود 80 تومن.

schumi_268
07-08-2011, 23:57
خب ماشين اصلاح(نه ريش تراش) كه صورت رو صفر كنه شما چي پيشنهاد مي كنين؟ بودجه هم حدود 80 تومن.

منظورتون اینه که از ته بزنه؟

shir_farhad
08-08-2011, 01:46
منظورتون اینه که از ته بزنه؟

آره خب. پس از كجا؟

schumi_268
08-08-2011, 11:38
آره خب. پس از كجا؟

اگه پیدا کردین حتماً برای من هم یکی بخرید پولش هم مهم نیست.
آخه عزیز من مگه ماشین اصلاح پیدا میشه که ریشو از ته بزنه؟چرا ریش تراش نمیخری؟

shir_farhad
08-08-2011, 15:31
اگه پیدا کردین حتماً برای من هم یکی بخرید پولش هم مهم نیست.
آخه عزیز من مگه ماشین اصلاح پیدا میشه که ریشو از ته بزنه؟چرا ریش تراش نمیخری؟

اين مدلي كه من ميگم ميزنه، خوبم ميزنه.

arash820
08-08-2011, 17:21
با سلام
آیا سری 3 برون خوبه بخرم ؟؟ آخه خیلی قیمت بالا نمی خوام بخرم
یه جا خوندم که این سری باید حتما شارژ بشن تا بشه استفاده کرد و همزمان نمیشه با برق کار کرد !! واقعا اینطوره ؟؟؟
یه مدل خوب تا 150 تومان از براون معرفی کنید

schumi_268
08-08-2011, 21:53
اين مدلي كه من ميگم ميزنه، خوبم ميزنه.

شما که مدلشو میدونی پس سوال کردنتون چیه؟در ضمن بگین مدلشو که بقیه هم بدونن:27:

با سلام
آیا سری 3 برون خوبه بخرم ؟؟ آخه خیلی قیمت بالا نمی خوام بخرم
یه جا خوندم که این سری باید حتما شارژ بشن تا بشه استفاده کرد و همزمان نمیشه با برق کار کرد !! واقعا اینطوره ؟؟؟
یه مدل خوب تا 150 تومان از براون معرفی کنید

یه کم بیشتر پول بذارید میتونید سری 5 براونو بخرین که خیلی خوبه.

shir_farhad
08-08-2011, 22:36

قيمتش حدود 45 دلاره

اينم مدلش. فقط گيرم اينكه كجا گير مياد.

schumi_268
09-08-2011, 00:12
اينم مدلش. فقط گيرم اينكه كجا گير مياد.

از خارج بخر چون اینجا گیرت نمیاد

keyvan13611361
09-08-2011, 23:54
سلام و عرض ادب دوستان

حدودا 3 هفته پيش اينجا يه پيغام گذاشتم براي خريد ريش تراش؛ آخرشم از دبي يکي از دوستان برام اي اس ال اي پاناسونيک مدل93 خريد
حدودا ظرف مدت 3 دقيقه صورت رو کاملا اصلاح ميکنه؛ فقط براي زيرگلو ياگردن با اينکه صورتم زياد پرمو نيست يکم مشکل داره خوب نميزنه؛ يکم هم جوش ميزنه؛ ولي با کف اصلاح که ميزنم يکم بهتر ميشه؛ با کف اصلاح آماده اصلاح کنم که ايرادي نداره داره؟ ضمنا ضد آب کامل هست؟ روش که نوشته هست! موهايي رو که جا ميذاره من با تيغه خط زنش ميزنم خيلي عالي کوتاه ميکنه!
ضمنا عرض شود که پايه شست شو دهنده اش زياد جالب نيست کاريه که با دست راحت تر و سريعتر ميشه انجامش داد؛ نصيحت من اينه که مدل بي پا يه اش رو بخريد کمتر هم جا ميگيره ارزونتر هم هست
در مجموع اينکه راضي هستم با اينکه بازم جوش ميزنه؛ شايد صورتم هنوز عادت نکرده باشه
يه نصيحت از من به شما اگه ميخوايد يه ماشين خوب و عالي بخريد همين مدل 63-62 -92-93 پاناسونيک رو بخريد شايد يکم گرون باشه ولي واقعا ارزشش رو داره؛ جاهاي ديگه صورتم رو که حساس بودن قبلا جوش ميزد ديگه با اين ماشين جوش نميزنه جز زيرگردن اونم خيلي کم! ممنون ميشم از دوستان جواب سوال منو هم بدن!
ارادتمندم
موفق باشيد

arash820
10-08-2011, 10:56
یه کم بیشتر پول بذارید میتونید سری 5 براونو بخرین که خیلی خوبه.

آقا من میخوام بعدازظهر برم بخرم سری 5 را با پایه بگیرم یا بدون پایه ؟
سری 5 بهتره یا اکتیویتور 8985 ؟؟
سریع جواب بدین خواهشا

schumi_268
10-08-2011, 14:12
سلام و عرض ادب دوستان

حدودا 3 هفته پيش اينجا يه پيغام گذاشتم براي خريد ريش تراش؛ آخرشم از دبي يکي از دوستان برام اي اس ال اي پاناسونيک مدل93 خريد
حدودا ظرف مدت 3 دقيقه صورت رو کاملا اصلاح ميکنه؛ فقط براي زيرگلو ياگردن با اينکه صورتم زياد پرمو نيست يکم مشکل داره خوب نميزنه؛ يکم هم جوش ميزنه؛ ولي با کف اصلاح که ميزنم يکم بهتر ميشه؛ با کف اصلاح آماده اصلاح کنم که ايرادي نداره داره؟ ضمنا ضد آب کامل هست؟ روش که نوشته هست! موهايي رو که جا ميذاره من با تيغه خط زنش ميزنم خيلي عالي کوتاه ميکنه!
ضمنا عرض شود که پايه شست شو دهنده اش زياد جالب نيست کاريه که با دست راحت تر و سريعتر ميشه انجامش داد؛ نصيحت من اينه که مدل بي پا يه اش رو بخريد کمتر هم جا ميگيره ارزونتر هم هست
در مجموع اينکه راضي هستم با اينکه بازم جوش ميزنه؛ شايد صورتم هنوز عادت نکرده باشه
يه نصيحت از من به شما اگه ميخوايد يه ماشين خوب و عالي بخريد همين مدل 63-62 -92-93 پاناسونيک رو بخريد شايد يکم گرون باشه ولي واقعا ارزشش رو داره؛ جاهاي ديگه صورتم رو که حساس بودن قبلا جوش ميزد ديگه با اين ماشين جوش نميزنه جز زيرگردن اونم خيلي کم! ممنون ميشم از دوستان جواب سوال منو هم بدن!
ارادتمندم
موفق باشيد

مطمئنید 93 هستش؟چند خریدین؟
من خودم این مدل رو آز آمریکا خریدم و خیلی خیلی ازش راضی هستم و بنظرم زیر گلو رو راحت میزنه و جوش هم نمیزنه. اگه با کف اصلاح راحتر میزنه هیچ مشکلی برای ریش تراش پیش نمیاد.ضد آب هست.
این که میگین با پایه شستشو نخرید کاملاً اشتباهه چون تمیز کردن با پایه شستشو عمر ماشینو طولانی تر میکنه.
نحوه شستنش هم اینطوریه:
شما پس از هر 4-5 بار استفتده از دستگاه باید ماشینو با پایه شستشوش بشورید.کارتریج رو در جای مخصوصش در زیر پایه شستشو میذارید و مخزن آبو با آب سرد پر میکنید.وقتی ریشو زدین فویلو برمیدارین و موها رو با آب سرد بشوئید سپس فویلو میذارین روی دستگاه و ریش تراشو میذارین تو پایه شستشو و میذارن قشنگ تمیزش کنه. البته وقتی دکمه روشن خاموشو یه کم نگه میدارین توربوی دستگاه فعال میشه که برای تمیز کردن ازش استفاده میکنن.
آداپتور دستگاه شما چطوری به برق وصل میشه؟

آقا من میخوام بعدازظهر برم بخرم سری 5 را با پایه بگیرم یا بدون پایه ؟
سری 5 بهتره یا اکتیویتور 8985 ؟؟
سریع جواب بدین خواهشا

سری 5 هم دو مدل داره هم با پایه هم بدون پایه شستشو.
با پایه مدلش 590 هستش و بدون پایه 550.با پایه قیمتش از 200 بیشتره ولی بدون پایه حدود 170 تومنه.
سری 5 بخرید بهتر از 8985 هست.

arash820
10-08-2011, 14:27
سری 5 هم دو مدل داره هم با پایه هم بدون پایه شستشو.
با پایه مدلش 590 هستش و بدون پایه 550.با پایه قیمتش از 200 بیشتره ولی بدون پایه حدود 170 تومنه.
سری 5 بخرید بهتر از 8985 هست.

دوست عزیزم منظورم این بود که صرف میکنه پول بیشتر بدم و با پایه بخرم ؟ یا بدون پایه بخرم ؟

schumi_268
10-08-2011, 15:12
دوست عزیزم منظورم این بود که صرف میکنه پول بیشتر بدم و با پایه بخرم ؟ یا بدون پایه بخرم ؟

تفاوت قیمتشون 40-45 تومنه.داداش من سری 5 بدون پایه داره و فعلاً که ازش راضیه ولی من جای شما بودم یه کم صبر میکردم پولامو جمع میکردم یه مدل بهترشو میخریدم

arash820
10-08-2011, 15:32
تفاوت قیمتشون 40-45 تومنه.داداش من سری 5 بدون پایه داره و فعلاً که ازش راضیه ولی من جای شما بودم یه کم صبر میکردم پولامو جمع میکردم یه مدل بهترشو میخریدم

من الان لباس پوشیدم در حال رفتن به کوچه مروی , ریش تراشم خراب شده باید یکی بگیرم , خیلی ریشم بدقلق نیست همین هم کار را راه میندازه :31: رفتم که یه سری 5 با پایه بگیرم داداش

22arash
10-08-2011, 17:37
سلام و عرض ادب دوستان

ارادتمندم
موفق باشيد
سلام مباركتون باشه لطفا اگر امكانش هست قيمتش رو به درهم يا تومان بگيد ؟
براي قضاوت درباره يه ريش تراش اجازه بديد مدتي بگذره ( دو سه هفته ) چون بايد پوست عادت كنه و هم شما كاملا به قلق ريش تراش وارد بشيد ، البته براي بعضي ها از همون ابتدا كاملا هماهنگه و مشكلي ندارن ولي بعضي ها به خاطر داشتن پوست حساس زمان ميبره عادت كنن .

keyvan13611361
10-08-2011, 17:43
[QUOTE=schumi_268;6348914]مطمئنید 93 هستش؟چند خریدین؟
من خودم این مدل رو آز آمریکا خریدم و خیلی خیلی ازش راضی هستم و بنظرم زیر گلو رو راحت میزنه و جوش هم نمیزنه. اگه با کف اصلاح راحتر میزنه هیچ مشکلی برای ریش تراش پیش نمیاد.ضد آب هست.
این که میگین با پایه شستشو نخرید کاملاً اشتباهه چون تمیز کردن با پایه شستشو عمر ماشینو طولانی تر میکنه.
نحوه شستنش هم اینطوریه:
شما پس از هر 4-5 بار استفتده از دستگاه باید ماشینو با پایه شستشوش بشورید.کارتریج رو در جای مخصوصش در زیر پایه شستشو میذارید و مخزن آبو با آب سرد پر میکنید.وقتی ریشو زدین فویلو برمیدارین و موها رو با آب سرد بشوئید سپس فویلو میذارین روی دستگاه و ریش تراشو میذارین تو پایه شستشو و میذارن قشنگ تمیزش کنه. البته وقتی دکمه روشن خاموشو یه کم نگه میدارین توربوی دستگاه فعال میشه که برای تمیز کردن ازش استفاده میکنن.
آداپتور دستگاه شما چطوری به برق وصل میشه؟

سلام عزيزم خسته نباشيد
ممنونم از اينکه جوابم رو داديد
بله مطمئنم که 93 هستش روشم نوشته ساخت ژاپن حتي روي شارژرش هم نوشته ژاپن؛ برخلاف مدلهاي 92 يا 62 ؛ که شارژرش چيني هست!
به دلار نميدونم چند خريده به تومن هم به من نگفت اصولا ميگن دندون اسب پيشکشي رو نميشمرند ولي حدودا از زبونش کشيدم ميگفت 400 تومن حالا خرديش رو نميدونم چقدر بوده
ولي من اصلا از استفاده ي پايه اش خوشم نمياد؛ خودم ميشورمش بعد هم با سشوار با باد متوسط يعني غير داغ خشکش ميکنم؛ من که هر دو سه روز صورتم رو اصلاح ميکنم پايه اش بيفته روي ميز که چي؟ فقط ظاهر اتاق رو زشت ميکنه!
پس اگه کاملا بذارمش زيرآب مشکلي براش پيش نمياد؟ يعني حتي ببرمش حموم؟
ضمنا من صورتم بي نهايت حساسه شايد توي عمر 28-29 ساله ام 30بار هم صورتم رو کامل صاف و صيقلي نکرده باشم؛ فکر کنم طول بکشه تا صورتم باهاش عادت کنه؟
ضمنا با همون کف آماده اصلاح پش موردي نداره اصلاح کردنش؟
در مورد آداپتور هم بله ميدونم منظورتون چيه داخل پريزهاي 220 ولتي ما نميشه من براش مبدل گرفتم تا داخل پريز کنم
ممنونم خيلي لطف کرديد جواب منو داديد
ارادتمندم؛ موفق باشيد

shir_farhad
10-08-2011, 20:37
اون مدلي كه ميخاستم گيرم نيومد. اينو خريدم. بد نيست. لااقل از موزر خيلي بهتره. آمريكايي هست. 9 تا شونه به اضافه يه قيچي فوق العاده تيز. 50 تومن.

من كلا صورتم به ريش تراش حساسه و هر از گاهي ژيلت ميزنم. به شما هم توصيه ميكنم.:31:

arash820
10-08-2011, 21:14
سری 5 براون با پایه خریدم 194 , فروشنده ها به زور داشتن پاناسونیک 4 سر و 3 سر ... را به خورد من میدادند ولی من با توجه به صحبتهای دوستان رو تصمیم خودم پا فشاری کردم و براون را گرفتم :20:

22arash
10-08-2011, 22:09
سری 5 براون با پایه خریدم 194 , فروشنده ها به زور داشتن پاناسونیک 4 سر و 3 سر ... را به خورد من میدادند ولی من با توجه به صحبتهای دوستان رو تصمیم خودم پا فشاری کردم و براون را گرفتم :20:
سلام دوست عزيز مباركه به سلامتي استفاده كنيد
لطفا بعد از چند بار استفاده نظرتون بگيد .

22arash
10-08-2011, 22:18
دوستان لطفا اونايي كه كامل ترين مدل ريش تراش براون سري 7 (790 cc ) رو دارن يا اگر تو دوست و آشناهاشون كسي داره بپرسن و نظر بدن تا به يه نتيجه مطلوب برسيم ، بديهي كه هر چه تعداد نظرات بيشتر باشه بهتر به نتيجه مناسب ميرسيم .
سپاس

nima_ir
11-08-2011, 00:18
دوستان عزیز من فروشنده ماشین ریش تراش نیستم.

چندتا از دوستان پی ام زدن که تخفیف بده.

اون قیمت هایی که در پست زدم قیمت های یک فروشگاه هستش که ازش خرید میکنم.

موفق باشید.

schumi_268
11-08-2011, 00:38
سلام عزيزم خسته نباشيد
ممنونم از اينکه جوابم رو داديد
بله مطمئنم که 93 هستش روشم نوشته ساخت ژاپن حتي روي شارژرش هم نوشته ژاپن؛ برخلاف مدلهاي 92 يا 62 ؛ که شارژرش چيني هست!
به دلار نميدونم چند خريده به تومن هم به من نگفت اصولا ميگن دندون اسب پيشکشي رو نميشمرند ولي حدودا از زبونش کشيدم ميگفت 400 تومن حالا خرديش رو نميدونم چقدر بوده
ولي من اصلا از استفاده ي پايه اش خوشم نمياد؛ خودم ميشورمش بعد هم با سشوار با باد متوسط يعني غير داغ خشکش ميکنم؛ من که هر دو سه روز صورتم رو اصلاح ميکنم پايه اش بيفته روي ميز که چي؟ فقط ظاهر اتاق رو زشت ميکنه!
پس اگه کاملا بذارمش زيرآب مشکلي براش پيش نمياد؟ يعني حتي ببرمش حموم؟
ضمنا من صورتم بي نهايت حساسه شايد توي عمر 28-29 ساله ام 30بار هم صورتم رو کامل صاف و صيقلي نکرده باشم؛ فکر کنم طول بکشه تا صورتم باهاش عادت کنه؟
ضمنا با همون کف آماده اصلاح پش موردي نداره اصلاح کردنش؟
در مورد آداپتور هم بله ميدونم منظورتون چيه داخل پريزهاي 220 ولتي ما نميشه من براش مبدل گرفتم تا داخل پريز کنم
ممنونم خيلي لطف کرديد جواب منو داديد
ارادتمندم؛ موفق باشيد

اتفاقاً من از سایت آمازون مدل 93 رو خریدم و شارژرش ساخت چینه. بعید میدونم که این مدل 93 تو دبی گیر بیاد.
شما میتونی زیر دوش حموم ریشو اصلاح کنی حالا نمیدونم کامل بکنی زیر آب خراب میشه یا نه.با کف ریش یا خمیر ریش هم میتونین اصلاح کنید

اون مدلي كه ميخاستم گيرم نيومد. اينو خريدم. بد نيست. لااقل از موزر خيلي بهتره. آمريكايي هست. 9 تا شونه به اضافه يه قيچي فوق العاده تيز. 50 تومن.

من كلا صورتم به ريش تراش حساسه و هر از گاهي ژيلت ميزنم. به شما هم توصيه ميكنم.:31:

عزیز میشه عکسشو جای دیگه بذارین؟

دوستان لطفا اونايي كه كامل ترين مدل ريش تراش براون سري 7 (790 cc ) رو دارن يا اگر تو دوست و آشناهاشون كسي داره بپرسن و نظر بدن تا به يه نتيجه مطلوب برسيم ، بديهي كه هر چه تعداد نظرات بيشتر باشه بهتر به نتيجه مناسب ميرسيم .
سپاس

در چه مورد کمک میخواید؟

shir_farhad
11-08-2011, 04:24
مدلش اينه. Wahl 300 Series Clipper.

توي گوگل مي توني سرچش كني.

22arash
11-08-2011, 04:46
در چه مورد کمک میخواید؟[/QUOTE]
سلام 268 _schumi
در مورد كيفيت اصلاح ( صاف و صيقلي كردن صورت :20: و اصلاح راحت ) ، كيفيت و دوام ريش تراش ، آيا 10000 حركت نبضي ( ويبره ) واقعا كارايي داره و از همه مهمتر كيفيت اصلاح گردن ، البته بعضي از دوستان قبلا نظراتي دادند ولي هنوز جا داره نظرات بيشتر و كامل تري مطرح بشه ( به اعتقاد من بهترين ريش تراش اونيه كه بتونه پايين ترين اصلاح ممكن رو با بيشترين حفاظت از پوست ارائه بده )
در ضمن از شما سپاسگذارم كه صحبتهاي دوستان رو دنبال ميكنيد و راهنمايي ميكنيد .

schumi_268
11-08-2011, 14:07
مدلش اينه. Wahl 300 Series Clipper.

توي گوگل مي توني سرچش كني.

بنظر میاد جنس خوبی داشته باشه ولی من تا حالا از این مدل ندیدم.

در چه مورد کمک میخواید؟
سلام 268 _schumi
در مورد كيفيت اصلاح ( صاف و صيقلي كردن صورت :20: و اصلاح راحت ) ، كيفيت و دوام ريش تراش ، آيا 10000 حركت نبضي ( ويبره ) واقعا كارايي داره و از همه مهمتر كيفيت اصلاح گردن ، البته بعضي از دوستان قبلا نظراتي دادند ولي هنوز جا داره نظرات بيشتر و كامل تري مطرح بشه ( به اعتقاد من بهترين ريش تراش اونيه كه بتونه پايين ترين اصلاح ممكن رو با بيشترين حفاظت از پوست ارائه بده )
در ضمن از شما سپاسگذارم كه صحبتهاي دوستان رو دنبال ميكنيد و راهنمايي ميكنيد .[/QUOTE]

من این مدل رو استفاده نکردم ولی براتون سوال میکنم

nima_ir
11-08-2011, 17:26
22arash من مدل 790 cc4 دارم . مطمیین باش اگه کوچکترین مشکلی برای پوستم ایجاد میکرد اینجا مطرح میکردم.

خیلی از دوستان در این تایپیک میگفتن که بروان خوب نمیزنه جوش و حساسیت میاره از این حرفا...

باور کنید بعد از اینکه خودم خریدم 2نفر از آشناها بعد از من خریدن. (البته با قیمت بالاتر) و تا الان راضی هستن.

mInI_ClockEr
14-08-2011, 02:55
دوستان من هم مدل HC5550 رمینگتون رو هفته پیش خریدم از بازار 63 تومن بعد دیروز رفتم مغازهای کنار علائدین قیمت گرفتم گفت 100 تومن فرقی هم دارن مگه دوستان هر 2 تا شون هم 2 سال گارانتی رمینگتون ایران هست
نظرتون چیه ؟؟؟
خیلی ها بهم گفتن موزر یا فیلیپس و برون بخر ولی من زیاد از این 3 تا مارک خوشم نمیاد حالا هرچی که خوب باشن یکی گفت رمینگتون چینی هست و فیلیپس هلندی البته درست میگفت
ولی اصلاً مگه کارایی هاشون فرقی هم میکنه البته ماشین اصلاح سر و صورت رو میگم دوستا نه ماشین ریش تراش رو
اینم عکسش هست

---------- Post added at 03:55 AM ---------- Previous post was at 03:54 AM ----------

راستی دوستان روش زده میتونیم سریش رو زیر آب بشوریم
من هنوز نشستم میترسم کند بشه چیکار کنم ؟؟؟؟

schumi_268
14-08-2011, 13:40
دوستان من هم مدل HC5550 رمینگتون رو هفته پیش خریدم از بازار 63 تومن بعد دیروز رفتم مغازهای کنار علائدین قیمت گرفتم گفت 100 تومن فرقی هم دارن مگه دوستان هر 2 تا شون هم 2 سال گارانتی رمینگتون ایران هست
نظرتون چیه ؟؟؟
خیلی ها بهم گفتن موزر یا فیلیپس و برون بخر ولی من زیاد از این 3 تا مارک خوشم نمیاد حالا هرچی که خوب باشن یکی گفت رمینگتون چینی هست و فیلیپس هلندی البته درست میگفت
ولی اصلاً مگه کارایی هاشون فرقی هم میکنه البته ماشین اصلاح سر و صورت رو میگم دوستا نه ماشین ریش تراش رو
اینم عکسش هست

---------- Post added at 03:55 AM ---------- Previous post was at 03:54 AM ----------

راستی دوستان روش زده میتونیم سریش رو زیر آب بشوریم
من هنوز نشستم میترسم کند بشه چیکار کنم ؟؟؟؟

ببینید من نمیدونم که این ماشین هم تقلبی داره یا نه ولی اگه اصلی خریده باشین اونم با این قیمت خیلی خوب خرید کردین چون من ارزونترین قیمتی که سراغ دارم 90 تومنه.اینکه میگن رمینگتون چینیه درست میگن ولی فیلیپس هم همه مدلاش بجز مدل QC5170 که ساخت مجارستانه ساخت چین هستند و هیچکدومشون هلندی نیستن.بنظر من اگه همین Philips QC5170 رو میخریدین خیلی بهتر بود.رمینگتون هم بد نیست خوبه ولی موزر به پای اینا نمیرسه.من تا حالا براون ماشین اصلاح ندیدم.
برای تمیز کردنش اگه با آب بشوریدش هیچ مشکلی پیش نمیاد فقط با آب داغ نشورید که تیغهاش کند میشه البته به مرور زمان

shabnam1986
14-08-2011, 18:59
در مورد مو زن بینی یه دونه که ارزون با صرفه باشه معرفی میکنین؟

nima_ir
15-08-2011, 12:50
این هم وسایل بنده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][URL=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]][IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

schumi_268
15-08-2011, 16:20
در مورد مو زن بینی یه دونه که ارزون با صرفه باشه معرفی میکنین؟

چقدر میخواید هزینه کنید؟مارک خاصی مدنظرتون نیست؟

این هم وسایل بنده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][URL=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]][IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ریش تراشتون که حرف نداره.ماشین اصلاح هم بد نیست ولی میتونستین یه چیز خیلی بهتر بخرین.موزن گوش و بینی هم نمیدونم چیه؟چقدر خریدینش؟

shahin666
15-08-2011, 16:37
سلام

من یه موزر اصل آلمان دارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که خیلی خوب هم برام کار میکرد که متاسفانه بهش آب خورد و الان دیگه کاملا کند شده
البته میگن میشه تیغش رو عوض کرد ولی انگار 12 تومن تیغش رو عوض میکنن
گفتم اگر یه موزر جدید 20 تومن باشه چه کاری هست خوب نوش رو بگیریم به صرفه تره
حالا دوستان قیمت موزر رو دارن
و کلا الان موزر ها جدیدتر هم اومده و چه فرقی داره

البته این رو هم بگم من ریش تراش Braun مدل 790 رو دارم و از موزر برای خط ریشام استفاده میکنم

البته من آرایشگاه رفتم یه چیزی دیدم جالب بود
یه چیزی کوچیکی بود که میشد باهاش خط ریش رو در بیاری و حتی پشت گردن رو بزنی یه چیزی خیلی کوچیکتر از موزر بود
و شارژی هم بود
حالا نمیدونم دقیقا چه مارکی بود نمیدونم اون هم دقیقا کار موزر برای خط ریش رو انجام میده یا نه
ممنون میشم دوستان بنده رو راهنمایی کنید
مرسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

reza_3722
15-08-2011, 16:54
من بالاخره خریدم رو انجام دادم
یه پک offer از Philips
RQ 1280 cc + QT4050
که به مناسبت روز پدر بود و به زحمت جایی رو پیدا کردم که هنوز تمومش نکرده بود
400 تومن واسم آب خورد، اما واقعا بهترین ریش تراشیه که باهاش کار کردم
یعنی گاهی که با کف ریش استفاده میکنمش از fusion از هم تمیز تر میزنه!

schumi_268
15-08-2011, 19:01
سلام

من یه موزر اصل آلمان دارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که خیلی خوب هم برام کار میکرد که متاسفانه بهش آب خورد و الان دیگه کاملا کند شده
البته میگن میشه تیغش رو عوض کرد ولی انگار 12 تومن تیغش رو عوض میکنن
گفتم اگر یه موزر جدید 20 تومن باشه چه کاری هست خوب نوش رو بگیریم به صرفه تره
حالا دوستان قیمت موزر رو دارن
و کلا الان موزر ها جدیدتر هم اومده و چه فرقی داره

البته این رو هم بگم من ریش تراش Braun مدل 790 رو دارم و از موزر برای خط ریشام استفاده میکنم

البته من آرایشگاه رفتم یه چیزی دیدم جالب بود
یه چیزی کوچیکی بود که میشد باهاش خط ریش رو در بیاری و حتی پشت گردن رو بزنی یه چیزی خیلی کوچیکتر از موزر بود
و شارژی هم بود
حالا نمیدونم دقیقا چه مارکی بود نمیدونم اون هم دقیقا کار موزر برای خط ریش رو انجام میده یا نه
ممنون میشم دوستان بنده رو راهنمایی کنید
مرسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کی میگه موزر اصل آلمان 20 تومنه؟قیمتش بین30-35 تومنه.اگه یه ماشین اصلاح خیلی خوب میخواید قیمتش حدود 80 تومنه که خودم یه مدلشو دارم ولی فیلیپسه.هزینه ای که میخواید یه ماشین اصلاح بخرید چقدره بگین تا دوستان بهتر راهنمایی کننند.
در ضمن به احتمال ریاد اون چیزی که تو آرایشگاه دیدین از این چینیاس که زیاد تبلیغ میکنند.

من بالاخره خریدم رو انجام دادم
یه پک offer از Philips
RQ 1280 cc + QT4050
که به مناسبت روز پدر بود و به زحمت جایی رو پیدا کردم که هنوز تمومش نکرده بود
400 تومن واسم آب خورد، اما واقعا بهترین ریش تراشیه که باهاش کار کردم
یعنی گاهی که با کف ریش استفاده میکنمش از fusion از هم تمیز تر میزنه!

اگه 400 تومن این دوتا رو خریدین خیلی عالیه ولی با این مبلغ میتونستین یه ریش تراش خیلی بهتر خریداری کنید.فیلیپس در مقابل پاناسونیک es-la93 هیچ حرفی برای گفتن نداره

reza_3722
15-08-2011, 19:38
اگه 400 تومن این دوتا رو خریدین خیلی عالیه ولی با این مبلغ میتونستین یه ریش تراش خیلی بهتر خریداری کنید.فیلیپس در مقابل پاناسونیک es-la93 هیچ حرفی برای گفتن نداره
بله در اصل QT4050 واسم مجانی افتاد
نظر شما محترمه، اما ما اصالتا به فیلیپس ارادت خاصی داریم :31:
پاناسونیک تو بعضی شاخه ها هنوز تازه کاره
در ضمن قیمت ES-LA93 هم کذایی تو ایران بالا رفته، تو آمازون اگه نگاه کنید 20 دلار از RQ 1280 cc ارزون تره
بهترین ریش تراش حال حاضر همینه

shabnam1986
15-08-2011, 20:55
چقدر میخواید هزینه کنید؟مارک خاصی مدنظرتون نیست؟

ریش تراشتون که حرف نداره.ماشین اصلاح هم بد نیست ولی میتونستین یه چیز خیلی بهتر بخرین.موزن گوش و بینی هم نمیدونم چیه؟چقدر خریدینش؟

نه برند و قیمت خاصی مد نظرم نیست اما هر چی ارزون تر بهتر...

schumi_268
15-08-2011, 21:48
بله در اصل QT4050 واسم مجانی افتاد
نظر شما محترمه، اما ما اصالتا به فیلیپس ارادت خاصی داریم :31:
پاناسونیک تو بعضی شاخه ها هنوز تازه کاره
در ضمن قیمت ES-LA93 هم کذایی تو ایران بالا رفته، تو آمازون اگه نگاه کنید 20 دلار از RQ 1280 cc ارزون تره
بهترین ریش تراش حال حاضر همینه

در این حرفتون که میگین پاناسونیک تو بعضی شاخه ها تازه کاره و نمیتونه در این شاخه ها بهترین اجناسو تولید کنه کاملاً مخالفم. چون تازه کار بودن به هیچ وجه دلیل بر بی کیفیت بودن اجناس نیست.
لینک زیر رو از آمازون ببینید:

لینک بالا قیمت یه ریش تراش پاناسونیک تو آمازونه.
حالا میبینید که تفاوت قیمت پاناسونیک و فیلیپس فقط 1 دلاره. پس به هیچ وجه روی قیمتها در سایتهای خارجی زوم نکنید.من پاناسونیک رو از آمازون خرید کردم و قیمتش تحویلم در ایران در اومد 390 تومن
در ضمن همین فیلیپس RQ1280cc که میگین تو ایران قیمتش 400 تومنه(که خودتون خریدین) ولی پاناسونیک
مدل ES-LA92 حداقل 430 تومنه.

نه برند و قیمت خاصی مد نظرم نیست اما هر چی ارزون تر بهتر...

میگن هر چی پول بدی آش میخوری. اگه ارزونتر پیدا کنید کیفیتشون به مراتب پایینتره از مدلهای گرونتر.
بنظر من فیلیپس NT9110 خیلی خوبه قیمتش حدود 25 تومنه.

shahin666
15-08-2011, 22:02
کی میگه موزر اصل آلمان 20 تومنه؟قیمتش بین30-35 تومنه.اگه یه ماشین اصلاح خیلی خوب میخواید قیمتش حدود 80 تومنه که خودم یه مدلشو دارم ولی فیلیپسه.هزینه ای که میخواید یه ماشین اصلاح بخرید چقدره بگین تا دوستان بهتر راهنمایی کننند.
در ضمن به احتمال ریاد اون چیزی که تو آرایشگاه دیدین از این چینیاس که زیاد تبلیغ میکنند.

البته گفتم من موزر رو فقط برای خط ریشام استفاده میکنم و اگر حوصله ماشین اصلاح نداشته باشم با موزر کار میکنم ولی بیشتر کارم با موزر برای درست کردن خط ریشام هست

البته من نهایت برای موزر 35 تا 40 یا دیگه سقف 45 تومن میخوام خرج کنم
بعد به نظرتون برای خط ریش همین موزر که عکسش رو تو پست قبلی دادم رو بگیریم خوبه یا چیز بهتر دیگه ای هم هست؟
در ضمن موزر فقط همین مدل هست یعنی موزر مدل جدیدتر نداره ؟!!

reza_3722
15-08-2011, 22:25
در این حرفتون که میگین پاناسونیک تو بعضی شاخه ها تازه کاره و نمیتونه در این شاخه ها بهترین اجناسو تولید کنه کاملاً مخالفم. چون تازه کار بودن به هیچ وجه دلیل بر بی کیفیت بودن اجناس نیست.
لینک زیر رو از آمازون ببینید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک بالا قیمت یه ریش تراش پاناسونیک تو آمازونه.
حالا میبینید که تفاوت قیمت پاناسونیک و فیلیپس فقط 1 دلاره. پس به هیچ وجه روی قیمتها در سایتهای خارجی زوم نکنید.من پاناسونیک رو از آمازون خرید کردم و قیمتش تحویلم در ایران در اومد 390 تومن
در ضمن همین فیلیپس RQ1280cc که میگین تو ایران قیمتش 400 تومنه(که خودتون خریدین) ولی پاناسونیک
مدل ES-LA92 حداقل 430 تومنه.

ولی من به قدرت هر برند تو حیطه تخصصی خودش معتقدم
قیمت RQ1280cc تک حوالی 390 تومنه، همونطور که گفتم این مدل پاناسونیک قیمتش تو ایران بیخودی بالاست و باید از فیلیپس ارزون تر باشه
شما هم که دارین همینو میگین
بحث سر چیه؟

schumi_268
15-08-2011, 23:12
البته گفتم من موزر رو فقط برای خط ریشام استفاده میکنم و اگر حوصله ماشین اصلاح نداشته باشم با موزر کار میکنم ولی بیشتر کارم با موزر برای درست کردن خط ریشام هست

البته من نهایت برای موزر 35 تا 40 یا دیگه سقف 45 تومن میخوام خرج کنم
بعد به نظرتون برای خط ریش همین موزر که عکسش رو تو پست قبلی دادم رو بگیریم خوبه یا چیز بهتر دیگه ای هم هست؟
در ضمن موزر فقط همین مدل هست یعنی موزر مدل جدیدتر نداره ؟!!

ببینید موزر یه مارکه.تا اونجا که من میدونم موزر فقط ماشین اصلاح تولید میکنه.این یکی از بهتریناست:Philips QG3040 قیمتش هم حدود 40 تومنه

ولی من به قدرت هر برند تو حیطه تخصصی خودش معتقدم
قیمت RQ1280cc تک حوالی 390 تومنه، همونطور که گفتم این مدل پاناسونیک قیمتش تو ایران بیخودی بالاست و باید از فیلیپس ارزون تر باشه
شما هم که دارین همینو میگین
بحث سر چیه؟

من فیلیپس داشتم مفتش گرونه هر مدلش هم میخواد باشه

mina_
16-08-2011, 14:15
راسته میگن فیلیپس پوست صورتو میکنه؟
هر کی داره ازش میپرسم میگه یا صورتم سرخ میشد دیگه نزدم یا صورتم زخم میشد دیگه نزدم یا...
اگه اینطوریه که ژیلت بهتره که
منظورم سری7300

reza_3722
16-08-2011, 16:56
هر کی داره ازش میپرسم میگه یا صورتم سرخ میشد دیگه نزدم یا صورتم زخم میشد دیگه نزدم یا...
منظورم سری7300
خیر، اونایی که همچین نظری میدن رفتن فیلیپس باباشونو کار کردن :31:
هر نوع پوستی مدل ریشتراش خاص خودشو نیاز داره، در ضمن باید به پوست فرصت داد تا خودشو با ریشتراش سازگار کنه، که معمولا چیزی حدود 2 هفته طول میکشه
اگه پوست حساسی دارین میتونید از سری SensoTouch در حالت تر استفاده کنید، و بعد که به مرور پوستون عادت کرد رو به حالت خشک بیارید

schumi_268
16-08-2011, 17:14
منظورم سری7300

ریش تراشهای ری 7300 کلاً پوستو خیلی اذیت میکنن.من خودم قبلاً داشتم زیر گلو رو خیلی باید باهاش ور رفت تا بشه از ته زد بعد از اصلاح هم جوش میزنه هم قرمز میشه البته با این قیمتی که بابت این مدل ریش تراشها میپردازید نباید بیشتر از این توقع داشته باشید

خیر، اونایی که همچین نظری میدن رفتن فیلیپس باباشونو کار کردن :31:
هر نوع پوستی مدل ریشتراش خاص خودشو نیاز داره، در ضمن باید به پوست فرصت داد تا خودشو با ریشتراش سازگار کنه، که معمولا چیزی حدود 2 هفته طول میکشه
اگه پوست حساسی دارین میتونید از سری SensoTouch در حالت تر استفاده کنید، و بعد که به مرور پوستون عادت کرد رو به حالت خشک بیارید

اینطوریام نیست که بخواد پوست عادت کنه من خودم داشتم حدود 4-5 سال هم داشتم ولی روز به روز بدتر میشد البته به قول شما باید از ریش تراشهای فوق حساس بخرید

hossein_0907
17-08-2011, 00:15
سلام دوستان
بهترین مارک و مدل ماشین اصلاح صورت تا 120 تومان چیه ؟ ( ریش تراش نمیخوام که از ته ته بزنه ، یه چیز میخوام که هم بشه تقریبا از ته زد و هم بشه ته ریش و ریش باش گذاشت ) مثل این دو تا :

ممنون

schumi_268
17-08-2011, 10:28
سلام دوستان
بهترین مارک و مدل ماشین اصلاح صورت تا 120 تومان چیه ؟ ( ریش تراش نمیخوام که از ته ته بزنه ، یه چیز میخوام که هم بشه تقریبا از ته زد و هم بشه ته ریش و ریش باش گذاشت ) مثل این دو تا :

ممنون

فیلیپس QC5170 ماشین اصلاح خیلی خوبیه. هم شارژیه هم با برق کار میکنه.قیمتش حدود 85 تومنه.یه لینک براتون ارسل کردم ببینیدش.

juventuss
17-08-2011, 19:06
سلام

من یه ماشین اصلاح میخوام که هم حالت اصلاح (TRIM ) و هم حالت تراشیدن ( SHAVE)داشته باشه

چه مدل هایی و با چه قیمت هایی با خصوصیات بالا هست ؟؟ ( خودم تو نت مدل کروزر براون رو پیدا کردم )

meha
18-08-2011, 21:20
سلام

من اول از Activator 360 استفاده میکردم پارسال رفتم دکتر گفت ریش تراشی که داری باعث میشه که پوست تحریک شه یعنی چندبار باید بکشم تا خوب و صاف بزنه و باعث میشد که صورتم جوش و دونه بزنه

گفت از تیغ استفاده کن حالا بعد از 1 سال واقعا صورتم به تیغ حساسیت داره میخوام یک ریش تراش عالی بخرم

سری جدید فیلیپس همون3d senso چطور هست؟

یا این مدل پاناسونیک؟

پوستم خیلی حساس هست و نمیخوام هی چندبار بکشم تا تمام موها زده بشه

در ضمن هرروز میخوام اصلاح کنم چی بخرم به نظرتون؟

schumi_268
19-08-2011, 12:52
سلام

من اول از Activator 360 استفاده میکردم پارسال رفتم دکتر گفت ریش تراشی که داری باعث میشه که پوست تحریک شه یعنی چندبار باید بکشم تا خوب و صاف بزنه و باعث میشد که صورتم جوش و دونه بزنه

گفت از تیغ استفاده کن حالا بعد از 1 سال واقعا صورتم به تیغ حساسیت داره میخوام یک ریش تراش عالی بخرم

یا این مدل پاناسونیک؟

پوستم خیلی حساس هست و نمیخوام هی چندبار بکشم تا تمام موها زده بشه

سلام
یه پیغام خصوصی بهتون زدم چک کنید.

22arash
20-08-2011, 12:37
سلام

یا این مدل پاناسونیک؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپوستم خیلی حساس هست و نمیخوام هی چندبار بکشم تا تمام موها زده بشه

سلام دوست عزيز لطفا پس از انتخاب و خريد و بعد از مدتي استفاده بيايد نظرتون بگيد .

oghyanoos
20-08-2011, 13:42
من اگر با تیغ کمتر از سه روز بزنم صورتم جوش میزنه!
میخام یه ماشین خوب بخرم که اگه هر روزم بزنم اذیتم نکنه.
چی بخرم؟

meha
20-08-2011, 14:18
سلام دوست عزيز لطفا پس از انتخاب و خريد و بعد از مدتي استفاده بيايد نظرتون بگيد .

من که هنوز تصمیم نگرفتم چی بگیرم...امروز از یک نفر میخوام بپرسم که عصر باید برم پیشش دوستان هم کمک کنن ممنون میشم

هر روز میخوام اصلاح کنم و میخوام دقیقا مناسب پوست حساس باشه

22arash
20-08-2011, 15:32
من که هنوز تصمیم نگرفتم چی بگیرم...امروز از یک نفر میخوام بپرسم که عصر باید برم پیشش دوستان هم کمک کنن ممنون میشم

با توجه به اينكه پوستتون خيلي حساسه ريشتراشهاي چرخشي مثل فيليپس احتمالا گزينه مناسبي نيست چون درگيري ريشتراشهاي چرخشي با پوست بيشتر از نوع فويلي مثل براون است البته سري جديد فوق حساس كه خودتون گفتيد ( مدل 1250 و ... ) ظاهرا كمترين درگيري با پوست داره ولي بايد بيشتر تحقيق كنيد ، در مورد براون هم كه اكثر دوستان از مدل 790cc از سري 7 راضي بودند ، دوست ديگر هم نظرشون آخرين مدل پاناسونيك است اگه فروشگاهايي كه وارد باشن و قصدشون فقط فروش جنس نباشه احتمالا ميتونن راهنمايي كنند ، از طرفي شما ميخواهيد هر روز اصلاح كنيد كه اين با پوست خيلي حساس جور در نمياد خود من كه براون 360 دارم روز در ميان اصلاح ميكنم چون پوست حساس اجازه هر روز اصلاح كردن رو نميده :31:

schumi_268
20-08-2011, 19:25
من اگر با تیغ کمتر از سه روز بزنم صورتم جوش میزنه!
میخام یه ماشین خوب بخرم که اگه هر روزم بزنم اذیتم نکنه.
چی بخرم؟

بهرتین ریش تراش حال حاضر دنیا بدون شک پاناسونیک ES-LA93 ( که تو ایران مدلش 92 هست) می باشد البته بستگی به جیبتون هم داره که چقدر بخواید هزینه کنید ولی فک کنم سلامتی انسان از همه چیز بیشتر ارزش داره.

هر روز؟؟؟؟ یعنی هر روز ریشتون بلند میشه و نیاز به اصلاح داره؟

با توجه به اينكه پوستتون خيلي حساسه ريشتراشهاي چرخشي مثل فيليپس احتمالا گزينه مناسبي نيست چون درگيري ريشتراشهاي چرخشي با پوست بيشتر از نوع فويلي مثل براون است البته سري جديد فوق حساس كه خودتون گفتيد ( مدل 1250 و ... ) ظاهرا كمترين درگيري با پوست داره ولي بايد بيشتر تحقيق كنيد ، در مورد براون هم كه اكثر دوستان از مدل 790cc از سري 7 راضي بودند ، دوست ديگر هم نظرشون آخرين مدل پاناسونيك است اگه فروشگاهايي كه وارد باشن و قصدشون فقط فروش جنس نباشه احتمالا ميتونن راهنمايي كنند ، از طرفي شما ميخواهيد هر روز اصلاح كنيد كه اين با پوست خيلي حساس جور در نمياد خود من كه براون 360 دارم روز در ميان اصلاح ميكنم چون پوست حساس اجازه هر روز اصلاح كردن رو نميده :31:

شما کدوم مدل ریش تراش رو استفاده میکنید؟

meha
20-08-2011, 20:05
22arash

حالا منم خیلی شنیدم که سری sensotouch فیلیپس خوبه و بعضی ها میگن پاناسونیک فقط تیغه قوی داره برای پوست حساس خوب نیست

schumi_268

تقریبا آره...فوقش 2 روز یکبار:دی

امروز رفتم پیش همون نفر گفت فیلیپس سری جدید پوست رو اذیت میکنه یعنی داغ میکنه!تعجب کردم شاید با سنسوتاچ کار نکرده بود پاناسونیک رو پیشنهاد داد اصلا براون رو پیشنهاد نمیکرد...

گفت مدل 92 بدون دستگاه شستشو 315 البته با 2سال گارانتی که اصلا فکر نکنم گارانتیش مهم باشه!

من خودم 360 داشتم به دردم نمیخوره....

ALt3rnA
20-08-2011, 20:17
سلام
من 3 سال پیش یه براون سری 3 گرفتم یه بار بیشتر باش کار نکردم !
همون بار اول عین رنده صورتمو سرویس کرد :دی
جوش و اینا نه ها ! همه اش زخم شده بود هی دستمال میبستم خون نیاد
به هر حال الان میخوام یکی بگیرم
برای استفاده ی 2-3 روز یه بار
چی رو پیشنهاد میکنید ؟ من پوستم خیلی حساسه با ژیلت که میزنم تمام زیر گردنم میشه جوش ! دیر هم بزنم باز جوش میزنه . مصیبتیه !

meha
20-08-2011, 22:02
دقیقا منم همین مشکل رو دارم....شما هم که با تیغ میزنی روز دوم صورتتون یکم خارش پیدا میکنه؟

22arash
20-08-2011, 22:14
همانطور كه تو پست هاي قبلي گفتم حدود 3 ساله ريش تراش براون 360 كمپلت ( 8995 ) دارم كه البته قصد دارم در آينده با يه مدل بهتر كه گردن رو راحتر اصلاح كنه تعويض كنم .

22arash
20-08-2011, 22:21
22arash

حالا منم خیلی شنیدم که سری sensotouch فیلیپس خوبه و بعضی ها میگن پاناسونیک فقط تیغه قوی داره برای پوست حساس خوب نیست

schumi_268

امروز رفتم پیش همون نفر گفت فیلیپس سری جدید پوست رو اذیت میکنه یعنی داغ میکنه!تعجب کردم شاید با سنسوتاچ کار نکرده بود پاناسونیک رو پیشنهاد داد اصلا براون رو پیشنهاد نمیکرد...

گفت مدل 92 بدون دستگاه شستشو 315 البته با 2سال گارانتی که اصلا فکر نکنم گارانتیش مهم باشه!

با اين اوصاف كه شما گفتيد تنها گزينه ، براون 790cc-4 ميتونه براي شما مناسب باشه ، دليلي هم كه فروشنده ها براون رو پيشنهاد نميدن ظاهرا به خاطر تحريم و كمبود محصولات براون است .

schumi_268
20-08-2011, 22:52
22arash

schumi_268

آفرین فیلیپس پوستو اذیت میکنه البته من نداشتم ولی یکی از دوستام خریده و اصلاً هم ازش راضی نیست.
منظورتون از "من خودم 360 داشتم به دردم نمیخوره" چیه؟

سلام
من 3 سال پیش یه براون سری 3 گرفتم یه بار بیشتر باش کار نکردم !
همون بار اول عین رنده صورتمو سرویس کرد :دی
جوش و اینا نه ها ! همه اش زخم شده بود هی دستمال میبستم خون نیاد
به هر حال الان میخوام یکی بگیرم
برای استفاده ی 2-3 روز یه بار
چی رو پیشنهاد میکنید ؟ من پوستم خیلی حساسه با ژیلت که میزنم تمام زیر گردنم میشه جوش ! دیر هم بزنم باز جوش میزنه . مصیبتیه !

بعید میدونم ریش تراشهای براون پوستو خیلی اذیت کنن البته به این تندی که شما گفتین منظورمه. چقد میخواید پول بدین؟

همانطور كه تو پست هاي قبلي گفتم حدود 3 ساله ريش تراش براون 360 كمپلت ( 8995 ) دارم كه البته قصد دارم در آينده با يه مدل بهتر كه گردن رو راحتر اصلاح كنه تعويض كنم .

باید ریش تراش خوبی باشه.چرا میخواید عوضش کنید؟

meha
20-08-2011, 22:53
مطمئنی؟من بابام اخرین مدل براون رو داره تازه پوستش حساس نیست ولی راضی نیست اصلا

خودم اکتیویتور رو داشتم منظورم هست

ALt3rnA
20-08-2011, 22:53
دقیقا منم همین مشکل رو دارم....شما هم که با تیغ میزنی روز دوم صورتتون یکم خارش پیدا میکنه؟
یکم ؟
من روز دوم به صورتم حتی دست هم نمیتونم بزنم ! :دی
سوزش بیسی زیاد پیدا میکنه
البته اگه خیلی وقت بزارم و با سلام و صلوات و نذری و اینا اصلاح کنم و قبلش با صابون 3-4 دست بشورم و بعدش 5-6 دست افتر شیو و ... بزنم بعضی وقتا چیز شدیدی پیش نمیاد ولی کی حال داره :دی

بعید میدونم ریش تراشهای براون پوستو خیلی اذیت کنن البته به این تندی که شما گفتین منظورمه. چقد میخواید پول بدین؟
آقا خداییش نابود کرد صورتمو :دی بعدا بم گفتن باید اول روغن کاریش میکردی و اینا
یه عده ام گفتن باید با کف ریش میزدی
پولش مهم نیست واسم ! فقط ارزششو داشته باشه
پول مفت واسه چیزای بدرد نخور نمیخوام بدم
مثلا اینا که ژل داره و اینا

oghyanoos
20-08-2011, 23:24
پاناسونیک ES-LA93 چنده؟

schumi_268
20-08-2011, 23:34
پاناسونیک ES-LA93 چنده؟

این مدل تو ایران پیدا نمیشه مدل 92 هست که بالای 400 تومنه من یه 93 دارم که هر کی بخواد 390 میدمش

behiDO
21-08-2011, 15:28
سلام عرض شد خدمت همگی دوستان.اگه لطف کنید و راهنمایی کنید ممنون میشم. من بین فیلیپس RQ1280 و پاناسونیک ES LA92 گیر کردم. برام هم مهمه که خیلی از ته بزنه. و در عین حال موهای صورتمو پر نکنه چون موهای صورتم کمه. کدوم یک از این دو مدل بهتره؟ در ضمن زیر گردنو هم خوب بزنه. پوستمم حساس نیست ولی زیر گلوم چند تا دونه جوش میزنه. با تشکر

nima_ir
21-08-2011, 19:28
دوستان امروز صورتم رو با پاناسونیک
ES-LA92

اصلاح کردم.

افتضااااااااح بود. مو رو میکنه. موتور قوی داره ولی صورت و داغون میکنه. الان زیر چونم حسابی قرمز شده و جوش ها ریز زده

سمت پاناسونیک نرید./ طرف که خریده بود بهم گفتش الان 2 هفته هستش که خریده 462.000 تومان. گفتش مشتری واسم پیدا کن تا 300 هم میدم.

خیلی افتضاح بود. هرچی میخواهید بخرید فقط سمت پاناسونیک.
در ضمن به نظر من به اندازه بروان سری7 که خودم دارم از ته هم نمیزنه.

meha
21-08-2011, 20:14
جدی؟

البته به من گفتند که ریش تراش بعد از حدود 1 ماه باید باهاش کار کنید تا صورت عادت کنه

من که قصد کرده بودم برم 93 رو بگیرم اگر بد هست بگید که برم سراغ فیلیس....چه گیری کردم:دی

schumi_268
21-08-2011, 23:53
سلام عرض شد خدمت همگی دوستان.اگه لطف کنید و راهنمایی کنید ممنون میشم. من بین فیلیپس RQ1280 و پاناسونیک ES LA92 گیر کردم. برام هم مهمه که خیلی از ته بزنه. و در عین حال موهای صورتمو پر نکنه چون موهای صورتم کمه. کدوم یک از این دو مدل بهتره؟ در ضمن زیر گردنو هم خوب بزنه. پوستمم حساس نیست ولی زیر گلوم چند تا دونه جوش میزنه. با تشکر

اگه بین این دو مدل گیر کردین شک نکنید پاناسونیک خیلی بهتره.

دوستان امروز صورتم رو با پاناسونیک
ES-LA92

اصلاح کردم.

افتضااااااااح بود. مو رو میکنه. موتور قوی داره ولی صورت و داغون میکنه. الان زیر چونم حسابی قرمز شده و جوش ها ریز زده

سمت پاناسونیک نرید./ طرف که خریده بود بهم گفتش الان 2 هفته هستش که خریده 462.000 تومان. گفتش مشتری واسم پیدا کن تا 300 هم میدم.

خیلی افتضاح بود. هرچی میخواهید بخرید فقط سمت پاناسونیک.
در ضمن به نظر من به اندازه بروان سری7 که خودم دارم از ته هم نمیزنه.

ببینید کلاً اصلاح با ماشین ریش تراش بعد از اینکه مدتی صورتتون رو با تیغ زدین مشکلاتی داره.
چون خواب موهای صورت وقتی با تیغ اصلاح میکنید خیلی ناهموار و نامنظمه با هر ریش تراشی که اصلاح کنید حالا چه براون باشه چه فیلیپس و چه پاناسونیک برای یه مدتی خیلی ناجور ریشتونو اصلاح میکنه بعد از حدود 15 الی 20 روز مطمئن باشید پوستتون بهش عادت میکنه. یکی از دوستان من مدل ES-LA93 رو دارن 2 هفته اول دهنش سرویس شد چرا؟ چون هم از ته نمیزد و هم زیر گلو رو که میزدجوش میزد، درد میگرفت و خیلی هم قرمز میکرد ولی الان که چند وقته داره صورتشو باهاش اصلاح میکنه خیلی خیلی ازش راضیه بطوری که حاضر به عوض کردنش با هیچ ریش تراش دیگه ای نیست.(دوستانی که شک دارن بگن شمارشو بدم باهاش صحبت کنید)
زود قضاوت نکنید بگین نگهش دارن اگه ناراضی بودن بعد هرچی خواستین بگین.

جدی؟

البته به من گفتند که ریش تراش بعد از حدود 1 ماه باید باهاش کار کنید تا صورت عادت کنه

من که قصد کرده بودم برم 93 رو بگیرم اگر بد هست بگید که برم سراغ فیلیس....چه گیری کردم:دی

حرفتون کامللاً صحیحه باید صورت بهش عادت کنه:46:

nima_ir
22-08-2011, 00:34
این دوستمون همیشه با Mozer اصلاح میکرد که دوهفته پیش خانومش واسه کادو تولدش این LA92 گرفته بود.

خودش که میگفت این دوهفته هر روز اصلاح میکرده باهاش ولی پوستش همیشه قرمز میشده.

امروز بعدظهر هم یک بار کامل گذاشتم توی پایه شستشو تا کامل ضد عفونی و شستشو بده. بعدش اصلاح کردم. که دهن من سرویس شد. و تا الان که دارم این پست رو میدم جوش های ریزی زیر گلوم و بعضی از جاها قرمز باقی مونده.

اصلاح نمیکنه مو میکنه.

امشب که نشد فردا هم که تعطیل هستش ولی پس فردا میبرم به تعمیرکار نشون میدم.

شاید مشکلی داشته باشه. که اینطوری اصلاح میکنه..

هر جوابی گرفتم شما رو در جریان میزارم.

schumi_268
22-08-2011, 01:29
این دوستمون همیشه با Mozer اصلاح میکرد که دوهفته پیش خانومش واسه کادو تولدش اینLA92 گرفته بود.

خودش که میگفت این دوهفته هر روز اصلاح میکرده باهاش ولی پوستش همیشه قرمز میشده.

امروز بعدظهر هم یک بار کامل گذاشتم توی پایه شستشو تا کامل ضد عفونی و شستشو بده. بعدش اصلاح کردم. که دهن من سرویس شد. و تا الان که دارم این پست رو میدم جوش های ریزی زیر گلوم و بعضی از جاها قرمز باقی مونده.

اصلاح نمیکنه مو میکنه.

امشب که نشد فردا هم که تعطیل هستش ولی پس فردا میبرم به تعمیرکار نشون میدم.

شاید مشکلی داشته باشه. که اینطوری اصلاح میکنه..

هر جوابی گرفتم شما رو در جریان میزارم.

خودتون هم دارین میگین دو هفته بیشتر نگذشته باید یه مدت صبر کنید

ghorban2
22-08-2011, 01:54
سلام به همگی
من یه ماشین اصلاح آلمانی دارم که حدود 15 ساله داره کار میکنه اما اخیرا از دستم افتاد و با اینکه دوباره درستش کردم اما مثل قدیم خوب کار نمی کنه. به هرحال تصمیم گرفتم یکی دیگه بگیرم.اول رفتم دنبال مدل های مختلف ریش تراش ها اما نمی دونم بدرد من می خوره یا نه. تو سایت ها عکس های بعضیاشون رو میدیدم بیشتر شبیه اسباب بازی بودند! با قیمت های بالا.
چیزهایی که واسم مهمه:
بتونم خط ریش و پشت گردن و هرچیزی که نیاز به خط صاف کردن داشته باشه رو درست کنم.
قابلیت تنظیم این رو داشته باشه که مثلا از ته ته بزنم یا نه.چون اکثرا دوست ندارم مثل تیغ از ته ته بزنم.این ماشینی که داشتم خودم تیغه هاش رو تا جایی که امکان داشت بهم نزدیکتر کردم تا از ته ته اصلاح کنه.نمی گم مثل تیغ از ته ته میزد اما همونقدرش برام کافی بود.
حالا که دارم یه جدید می خرم بد هم نیست اگر بدون سیم (شارژی) هم کار کنه یا لرزش کمتری داشته باشه و ...

با این اوصاف من یه ماشین اصلاح مثل همینی که دارم می خوام یا یه ریش تراش؟:20:(عجب سوالی!)

---------- Post added at 01:54 AM ---------- Previous post was at 01:50 AM ----------

ببخشید یه چیز یادم رفت، اینکه میگن ریش یکم بلند بشه دیگه نمیشه با ریش تراش ها زد درسته؟ مثلا من ریش پروفسوری! میذارم بعد یه بار بخوام از ته بزنم میشه؟ این ماشن که من داشتم کوتاه و بلند نداشت براش.

behiDO
22-08-2011, 02:14
[QUOTE=schumi_268;6388936]اگه بین این دو مدل گیر کردین شک نکنید پاناسونیک خیلی بهتره.
ممنون از جوابتون. شما خودتون بجز این دو مدل چی پشنهاد میکنید؟ محدودیت بودجه هم ندارم.به نظر شما بهترین ریش تراش چیه؟ همون طور که گفتم میخوام خیلی از ته بزنه. بازم ممنون:40:

meha
22-08-2011, 04:08
اکثرا اینجا پاناسونیک رو دارن کسی اینجا اصلا RQ1280cc نداره؟یا RQ1280 یا RQ1260

؟

22arash
22-08-2011, 12:53

فیلیپس ‌پیشرفته‌ترین محصول ریش‌تراش خود با نامSensoTouch 3D را معرفی کرده است. این شرکت که به عنوان پیشروی بازار در صنعت ساخت انواع ریش‌تراش‌ها مطرح است، با خلاقیت فوق‌العاده‌ای که در طراحی این محصول به خرج داده، توانسته پاسخگوی نیازهای آقایان در اصلاح صورت باشد. عرضه SensoTouch 3D جایگاه فیلیپس را در بازار جهانی ریش‌تراش مستحکم‌تر کرده؛ چرا که استانداردهای جدیدی برای این رده محصولات ارائه می‌دهد. SensoTouch 3D به نحوی طراحی شده که در حین اصلاح صورت، پوست کمترین حساسیت را نشان می‌دهد و آقایان اصلاحی راحت را تجربه خواهند کرد. براساس تحقیقاتی که توسط شرکت فیلیپس از ۱۹۵ مرد در آمریکا و آلمان به عمل آمد، ۸۰ درصد آنها بیان کردند که با SensoTouch 3D نرم‌ترین اصلاح را داشته‌اند. قابلیت انعطاف در تمام زوایا، باعث حرکت روان ریش‌تراش بر روی پستی بلندی‌های پوست می‌شود. از این رو با کمترین فشار اصلاح انجام می‌شود و در نتیجه پوست با کمترین تحریک و سوزش مواجه خواهد شد. سر ریش‌تراش به شکلی خلاقانه طراحی شده، به‌طوری که می‌توان بهترین اصلاح را با کمترین تحریکات و سوزش پوست داشت. تیغه‌ها از سه شکل خاص تشکیل شده که باعث می‌شود همه موها تنها با یک حرکت اصلاح شوند. شیارها برای موهای معمولی، شکاف‌ها برای موهای بلند و خوابیده و سوراخ‌ها برای موهای کوتاه، تعبیه شده است. از دیگر قابلیت‌های این دستگاه است که به آقایان این حق انتخاب را می‌دهد تا کسانی که می‌خواهند از ژل استفاده کنند، ( به هر دو صورت خشک و یا مرطوب با استفاده از ژل ریش تراش و یا کف ریش ) .

meha
22-08-2011, 13:05
اینو که توی اکثر سایتها زده ولی خب تجربه خیلی فرق داره تا این چیزا

22arash
22-08-2011, 13:18

فیلیپس ‌پیشرفته‌ترین محصول ریش‌تراش خود با نامSensoTouch 3D را معرفی کرده است. این شرکت که به عنوان پیشروی بازار در صنعت ساخت انواع ریش‌تراش‌ها مطرح است، با خلاقیت فوق‌العاده‌ای که در طراحی این محصول به خرج داده، توانسته پاسخگوی نیازهای آقایان در اصلاح صورت باشد. عرضه SensoTouch 3D جایگاه فیلیپس را در بازار جهانی ریش‌تراش مستحکم‌تر کرده؛ چرا که استانداردهای جدیدی برای این رده محصولات ارائه می‌دهد. SensoTouch 3D به نحوی طراحی شده که در حین اصلاح صورت، پوست کمترین حساسیت را نشان می‌دهد و آقایان اصلاحی راحت را تجربه خواهند کرد. براساس تحقیقاتی که توسط شرکت فیلیپس از ۱۹۵ مرد در آمریکا و آلمان به عمل آمد، ۸۰ درصد آنها بیان کردند که با SensoTouch 3D نرم‌ترین اصلاح را داشته‌اند. قابلیت انعطاف در تمام زوایا، باعث حرکت روان ریش‌تراش بر روی پستی بلندی‌های پوست می‌شود. از این رو با کمترین فشار اصلاح انجام می‌شود و در نتیجه پوست با کمترین تحریک و سوزش مواجه خواهد شد. سر ریش‌تراش به شکلی خلاقانه طراحی شده، به‌طوری که می‌توان بهترین اصلاح را با کمترین تحریکات و سوزش پوست داشت. تیغه‌ها از سه شکل خاص تشکیل شده که باعث می‌شود همه موها تنها با یک حرکت اصلاح شوند. شیارها برای موهای معمولی، شکاف‌ها برای موهای بلند و خوابیده و سوراخ‌ها برای موهای کوتاه، تعبیه شده است. از دیگر قابلیت‌های این دستگاه است که به آقایان این حق انتخاب را می‌دهد تا کسانی که می‌خواهند از ژل استفاده کنند، ( به هر دو صورت خشک و یا مرطوب با استفاده از ژل ریش تراش و یا کف ریش ) .

مطلب بالا فقط جهت اطلاع دوستان ، در نهايت هر كسي بايد ببينه چه ريشتراشي براش مناسبه هر چند كه تا وقتي استفاده نكني مشخص نميشه در نتيجه خريد ريشتراش ميتونه با ريسك همراه باشه .

meha
22-08-2011, 13:34
درسته ولی این سایت رو تایید میکنید؟

schumi_268
22-08-2011, 14:05
سلام به همگی
من یه ماشین اصلاح آلمانی دارم که حدود 15 ساله داره کار میکنه اما اخیرا از دستم افتاد و با اینکه دوباره درستش کردم اما مثل قدیم خوب کار نمی کنه. به هرحال تصمیم گرفتم یکی دیگه بگیرم.اول رفتم دنبال مدل های مختلف ریش تراش ها اما نمی دونم بدرد من می خوره یا نه. تو سایت ها عکس های بعضیاشون رو میدیدم بیشتر شبیه اسباب بازی بودند! با قیمت های بالا.
چیزهایی که واسم مهمه:
بتونم خط ریش و پشت گردن و هرچیزی که نیاز به خط صاف کردن داشته باشه رو درست کنم.
قابلیت تنظیم این رو داشته باشه که مثلا از ته ته بزنم یا نه.چون اکثرا دوست ندارم مثل تیغ از ته ته بزنم.این ماشینی که داشتم خودم تیغه هاش رو تا جایی که امکان داشت بهم نزدیکتر کردم تا از ته ته اصلاح کنه.نمی گم مثل تیغ از ته ته میزد اما همونقدرش برام کافی بود.
حالا که دارم یه جدید می خرم بد هم نیست اگر بدون سیم (شارژی) هم کار کنه یا لرزش کمتری داشته باشه و ...

با این اوصاف من یه ماشین اصلاح مثل همینی که دارم می خوام یا یه ریش تراش؟:20:(عجب سوالی!)

---------- Post added at 01:54 AM ---------- Previous post was at 01:50 AM ----------

ببخشید یه چیز یادم رفت، اینکه میگن ریش یکم بلند بشه دیگه نمیشه با ریش تراش ها زد درسته؟ مثلا من ریش پروفسوری! میذارم بعد یه بار بخوام از ته بزنم میشه؟ این ماشن که من داشتم کوتاه و بلند نداشت براش.

من این مدلو چند وقت پیش خریدم عکسشو در پایین میذارم ببینید:

من که خیلی ازش راضی هستم. قیمتش چیزی حدود 82 تومنه.

22arash
22-08-2011, 17:59
درسته ولی این سایت رو تایید میکنید؟

دوست عزيز خريد و استفاده از ريش تراش براي بعضي ميتونه خيلي راحت و بدون دردسر باشه چون پوست حساسي ندارن ولي براي بعضي حتي كاملترين مدل هم دردسر سازه چون پوست حساسي دارن يا داشتن پوست خشك با كسي كه پوست چرب داره تفاوت داره يا كسي كه پوست نازك داره با كسي كه پوستش ضخيمه طبيعي كه با هم فرق دارن حتي جهت رويش و تراكم ريش خصوصا ناحيه گردن تو افراد مختلف فرق داره به عنوان مثال دوست بنده حدود 13 ساله يه ريش تراش فيليپس داره كه تا به حال دو سه بار از دستش افتاده ولي هنوز مثل تراكتور كار ميكنه و مشكلي نداره چون پوستش تقريبا خشك و معموليه ولي خود من كه پوست چرب و تقريبا حساس دارم با اينكه در زمان خودش كاملترين ريش تراش براون ( 360 كمپلت ) رو خريدم و تقريبا پوستم عادت كرده ولي باز هم پس از اصلاح نواحي گردن كمي ملتهب ميشه كه البته با شستشوي آب سرد و استفاده از افترشيو قابل تحمل است ( حتي اون اوايل از خريد پشيمون شدم ولي مقاومت كردم تا قلقش بدستم اومد و پوست خودشو وفق داد ) ، براي همينه كه هر كسي در راهنمايي كردن نظر خودشو داره و ريشتراشي كه شخصي توصيه ميكنه ميتونه براي شخص ديگه مناسب نباشه به هر حال تجربه ميگه كساني كه پوست حساس دارن بايد سراغ كامل ترين مدل برند مورد نظرشون برن تا با كمترين پشيموني مواجه بشن ، اميدوارم بتونيد انتخاب مناسبي داشته باشيد .

ghorban2
22-08-2011, 18:45
من و یکی دیگر از دوستان دنبال ماشین اصلاح صورت میگردیم که هم بشه از ته زد و هم بشه ته ریش باش گذاشت. بشه پشت گردن و خط ریش هم درست کرد.
مثل اینکه پیشنهاد روی فیلیپس QC5170 هست .من قصد خرید دارم. همین رو بگیرم یا مدل های بهتری سراغ دارین که جوابشو پس داده باشه؟ ممنون

meha
22-08-2011, 19:01
دوست عزيز خريد و استفاده از ريش تراش براي بعضي ميتونه خيلي راحت و بدون دردسر باشه چون پوست حساسي ندارن ولي براي بعضي حتي كاملترين مدل هم دردسر سازه چون پوست حساسي دارن يا داشتن پوست خشك با كسي كه پوست چرب داره تفاوت داره يا كسي كه پوست نازك داره با كسي كه پوستش ضخيمه طبيعي كه با هم فرق دارن حتي جهت رويش و تراكم ريش خصوصا ناحيه گردن تو افراد مختلف فرق داره به عنوان مثال دوست بنده حدود 13 ساله يه ريش تراش فيليپس داره كه تا به حال دو سه بار از دستش افتاده ولي هنوز مثل تراكتور كار ميكنه و مشكلي نداره چون پوستش تقريبا خشك و معموليه ولي خود من كه پوست چرب و تقريبا حساس دارم با اينكه در زمان خودش كاملترين ريش تراش براون ( 360 كمپلت ) رو خريدم و تقريبا پوستم عادت كرده ولي باز هم پس از اصلاح نواحي گردن كمي ملتهب ميشه كه البته با شستشوي آب سرد و استفاده از افترشيو قابل تحمل است ( حتي اون اوايل از خريد پشيمون شدم ولي مقاومت كردم تا قلقش بدستم اومد و پوست خودشو وفق داد ) ، براي همينه كه هر كسي در راهنمايي كردن نظر خودشو داره و ريشتراشي كه شخصي توصيه ميكنه ميتونه براي شخص ديگه مناسب نباشه به هر حال تجربه ميگه كساني كه پوست حساس دارن بايد سراغ كامل ترين مدل برند مورد نظرشون برن تا با كمترين پشيموني مواجه بشن ، اميدوارم بتونيد انتخاب مناسبي داشته باشيد .

خب منم پوستم حساس و چرب و نازک هست و بعضی ها فیلیپس sensotouch 3d پیشنهاد کرده اند

schumi_268
22-08-2011, 19:58
من و یکی دیگر از دوستان دنبال ماشین اصلاح صورت میگردیم که هم بشه از ته زد و هم بشه ته ریش باش گذاشت. بشه پشت گردن و خط ریش هم درست کرد.
مثل اینکه پیشنهاد روی فیلیپس QC5170 هست .من قصد خرید دارم. همین رو بگیرم یا مدل های بهتری سراغ دارین که جوابشو پس داده باشه؟ ممنون

ببینید این یکی از بهترین ماشینهای اصلاحه من نمیگم که بهتر از این مدل وجود نداره چرا داره ولی انتظاراتی که شما از یه ماشین اصلاح دارین رو این ماشین انجام میده.

خب منم پوستم حساس و چرب و نازک هست و بعضی ها فیلیپس sensotouch 3d پیشنهاد کرده اند

شما فیلیپس رو بخرید وقتی خریدین متوجه میشین که چه اشتباهی کردین نمیگم پاناسونیک بخرین ولی فیلیپس رو بیخیال شین.براون هم میتونه گزینه مناسبی برای شما باشه

meha
22-08-2011, 21:02
این کلیپ رو نگاه کنید

حس میکنم اونجایی که اصلاح صورت میگیره پوستش قرمز میشه

واقعا موندم!

behiDO
23-08-2011, 14:19
اقای schumi شما چرا میخواهید پاناسونیکتونو بفروشید؟ ازش راضی نیستید؟

FERNANDO jose
23-08-2011, 14:32
سلام عزیزان. اگه ممکنه کمک کنید. من میخوام ریش تراش بگیرم. پولش اصلن برام مهم نیست. خودم بین فیلیپس مدلهای 3بعدی (RQ1280) و پاناسونیک LA92 و براون سری7 مردد هستم. لطفا راهنمایی کنید. و اگر گزینه بهتری سراغ دارید معرفی کنید. در ضمن پوستم زیاد حساس نیست و میخوام از ته ته بزنه.
با سپاس فراوان

meha
23-08-2011, 20:44
داداش من اگر پوستت حساس نیست اصلا سراغ فیلیپس نرو به نظر من Panasonic رو بخر....توی هر آرایشگاه توپ و با کلاسی هم که بری بپرسی LA-92 یا 93 رو پیشنهاد میکنند البته اگر پوستت حساس نباشه

schumi_268
24-08-2011, 00:23
اقای schumi شما چرا میخواهید پاناسونیکتونو بفروشید؟ ازش راضی نیستید؟

کار من طوریه که زیاد اینور انور هستم و از 365 روز سال حدود 300 روزشو مسافرتم. مدل 93 پاناسونیک پایه شستشو داره و پایه شستشوشو نمیشه با خودت حمل کرد. پیش خودم گفتم من که نمیخوام از پایه شستشو استفاده کنم به همین دلیل اینو میفروشم و یه مدل دیگه میخرم و مطمئن باشید اینکه فروش بره میرم سراغ Panasonic ES-LA63-S. این مدل مثل مدل 93 هستش با این تفاوت که پایه شستشو نداره.به همین دلیل میخوام اینو بفروشم.اصلاً هم ازش استفاده نکردم

داداش من اگر پوستت حساس نیست اصلا سراغ فیلیپس نرو به نظر من Panasonic رو بخر....توی هر آرایشگاه توپ و با کلاسی هم که بری بپرسی LA-92 یا 93 رو پیشنهاد میکنند البته اگر پوستت حساس نباشه

سایتی که خودتون دادین رو ببینید:

اونجا که نوشته:
Best Electric Shaver for Sensitive Skin
یه مدل از پاناسونیکه ها:46:

nima_ir
24-08-2011, 11:26
دوستان امروز ریش تراش (LA92) دوستم و بردن تعمیرگاه.

بعد از کلی روغن کاری و پیچ شل کن سفت کن گفتش مشکل خاصی نداره برو شستشو بده استفاده کن

الان که روشنش کردم صداش خیلی کمتر شده.

ولی یه مشکلی هستش الان ریش ندارم که اصلاح کنم:31:. دیروز با بروان790 خودم اصلاح کردم.:20:

فردا با پاناسونیک اصلاح میکنم و نتیجه رو میگم.

ویرایش:
دوستان با پاناسونیک LA92 به نتیجه نرسیدم. یا حداقل برای صورت من خوب نیست. باز هم اصلاح کردم مثل دفع قبل مو میکنه بجای اینکه بزنه.

m9780d
26-08-2011, 21:39
سلام
دوستان من یک ماشین اصلاح و یک ریش تراش نیاز دارم پوستم تا حدی حساس هست...
دو مدل رو دیدم
برای اصلاح فیلیپس qt 4050 که مکش هم داره و برای ریشتراش کروزر 4

میخوام برای هر کدام 70-80 هزینه کنم اگه مدل خاصی نظرتون هست کمک کنید لطفا

schumi_268
28-08-2011, 17:43
به لطف خدا من ریش تراش پاناسونیکمو فروختم. میخوام یه ریش تراش دیگه از آمریکا سفارش بدم اگه کسی خواست میتوم برای اون هم از آمریکا سفارش بدم

meha
29-08-2011, 15:25
من که فیلیپس Rq1280 cc رو خریدم 380 با گارانتی

من تابه حال با ریش تراش های فیلیپس کار نکرده بودم یعنی نباید مثل بقیه ریش تراش ها تراشید باید چرخید منم گردنم رو به صورت ناشیانه شیو کردم سرخ شد:دی ولی به لطف ژل بعد از اصلاح الوئورا و داروی دکترم خوب شد و دیروز تراشیدم امروز فقط یکم جای زخم مونده

روی صورت خیلی خوب میتراشه یعنی عالی میزنه اصلا نمیخواد روی صورت فشارش بدم

در ضمن پوست من چرب-حساس-نازک است

به شدت این ریش تراش رو پیشنهاد میکنم عجب چیزیه

22arash
29-08-2011, 17:38
من که فیلیپس Rq1280 cc رو خریدم 380 با گارانتی

من تابه حال با ریش تراش های فیلیپس کار نکرده بودم یعنی نباید مثل بقیه ریش تراش ها تراشید باید چرخید منم گردنم رو به صورت ناشیانه شیو کردم سرخ شد:دی ولی به لطف ژل بعد از اصلاح الوئورا و داروی دکترم خوب شد و دیروز تراشیدم امروز فقط یکم جای زخم مونده

روی صورت خیلی خوب میتراشه یعنی عالی میزنه اصلا نمیخواد روی صورت فشارش بدم

در ضمن پوست من چرب-حساس-نازک است

به شدت این ریش تراش رو پیشنهاد میکنم عجب چیزیه

سلام مباركه دوست عزيز
لطفا بعد از مدتي استفاده و اينكه قلق ريش تراش دستتون اومد بيايد و نظر بديد (خصوصا در مورد اصلاح گردن و زير چانه) در ضمن يادتون باشه هميشه اول گردن رو اصلاح كنيد بعد بريد سراغ صورت .

meha
31-08-2011, 12:14
دیشب دومین اصلاح رو انجام دادم با اختلاف 1 روز....واقعا عالی کار میکنه

من از بین LA92 و RQ1280 این رو انتخاب کردم و واقعا راضی هستم واقعا عالیه

شاید پاناسونیک هم خوب باشه ولی من کار نکردم

دوستانی که بین این دو تردید دارند با اطمینان خاطر بهشون RQ1280 رو پیشنهاد میکنم

juventuss
31-08-2011, 15:17
سلام

من یه ماشین اصلاح میخوام که هم حالت اصلاح (TRIM ) و هم حالت تراشیدن ( SHAVE)داشته باشه

چه مدل هایی و با چه قیمت هایی با خصوصیات بالا هست ؟؟ ( خودم تو نت مدل کروزر براون رو پیدا کردم )

schumi_268
31-08-2011, 22:15
دیشب دومین اصلاح رو انجام دادم با اختلاف 1 روز....واقعا عالی کار میکنه

من از بین LA92 و RQ1280 این رو انتخاب کردم و واقعا راضی هستم واقعا عالیه

شاید پاناسونیک هم خوب باشه ولی من کار نکردم

دوستانی که بین این دو تردید دارند با اطمینان خاطر بهشون RQ1280 رو پیشنهاد میکنم

اینطوریام نیست دوست عزیز شما از پاناسونیک استفاده نکردین پس نمیتونین قضاوت کنید:46:

سلام

تا چقدر میخواید هزینه کنید؟

juventuss
31-08-2011, 23:21
تا 150 ---- 200

البته اگه بیشتر از این هم ارزشش رو داشته باشه هزینه میکنم !

شما هر چی مدل خوب سراغ داری پیشنهاد کن ! نظرت درمورد این کروزر چیه ؟؟؟

schumi_268
31-08-2011, 23:36
تا 150 ---- 200

البته اگه بیشتر از این هم ارزشش رو داشته باشه هزینه میکنم !

شما هر چی مدل خوب سراغ داری پیشنهاد کن ! نظرت درمورد این کروزر چیه ؟؟؟

پخ زدم چک کنید

parsgiga_3
01-09-2011, 00:58
عزیزان بیایید یه تست بگیرید از 790cc و la92 اینجا بگید تا ما هم از دو دلی در بیایم:20:

schumi_268
01-09-2011, 13:18
عزیزان بیایید یه تست بگیرید از 790cc و la92 اینجا بگید تا ما هم از دو دلی در بیایم:20:

تست کردن فقط یه جور درسته و اون اینه که هر کسی که 790 سی سی داره باید پاناسونیک هم داشته باشه که بدونه اون چطور میزنه

meha
01-09-2011, 21:00
والا من 2تا از رفیقام پاناسونیک رو خریدن ولی اصلا راضی نیستن

یکی از دوستانم آرایشگاه داره که واقعا آرایشگاه حرفه ای هست میگه پاناسونیک برای پوستهای ضخیم خوبه

الان رفیقهای من یکیشون خیلی وقته داره اصلا ازش راضی نیست

ولی یکی دیگه از دوستام که پوستش ضخیمه راضیه

schumi_268
01-09-2011, 22:09
والا من 2تا از رفیقام پاناسونیک رو خریدن ولی اصلا راضی نیستن

یکی از دوستانم آرایشگاه داره که واقعا آرایشگاه حرفه ای هست میگه پاناسونیک برای پوستهای ضخیم خوبه

الان رفیقهای من یکیشون خیلی وقته داره اصلا ازش راضی نیست

ولی یکی دیگه از دوستام که پوستش ضخیمه راضیه

ولی من یکی از دوستام براون داره نه که راضی نیست ولی میگه زیر گلو رو خوب نمیزنه. فیلیپس که دیگه خرفشو نزن که دوستم داره و به هیچ وجه بدرد نمیخوره

mb1372
01-09-2011, 22:44
چه خبره!:18: شما براي ريشتون 300 ، 400 هزار تومن ميدين!:41:
ميشه بگين با مدل هاي ارزونتر ، تيغ و موزر! چه فرقي دارن؟:46:

meha
01-09-2011, 23:50
ولی من یکی از دوستام براون داره نه که راضی نیست ولی میگه زیر گلو رو خوب نمیزنه. فیلیپس که دیگه خرفشو نزن که دوستم داره و به هیچ وجه بدرد نمیخوره

در مورد براون تقریبا قبول دارم ولی الان ما 3 تا رفیق با هم RQ1280 رو خریدیم همه راضی هستیم...

schumi_268
02-09-2011, 16:34
چه خبره!:18: شما براي ريشتون 300 ، 400 هزار تومن ميدين!:41:
ميشه بگين با مدل هاي ارزونتر ، تيغ و موزر! چه فرقي دارن؟:46:

بله دوست عزیز بعضیا به پوست صورتشون اهمیت میدن یکیش خود من حاضرم حتی 1 تومن هم بابت ریش تراش خوب بدم ولی پوست صورتم اذیت نشه.

mb1372
02-09-2011, 18:22
بله دوست عزیز بعضیا به پوست صورتشون اهمیت میدن یکیش خود من حاضرم حتی 1 تومن هم بابت ریش تراش خوب بدم ولی پوست صورتم اذیت نشه.
پس خدا رو شكر ما پوست كلفتيم!:31::21:
نگفتيد چه مزايايي داره؟ براي پوست كلفت ها...

aminoo02
02-09-2011, 23:19
بچه ها من پوستم خیلی چربه و حساس. دنبال یه ریش تراش میگردم که زیاد تا ته نزنه(در حد موزر) ولی موها رو مثل فیلیپس و برون جمع کنه.... میخوام طوری تنظیم بشه که زبری ریش احساس بشه و التهاب ایجاد نکنه
قیمتش زیاد مهم نیست ولی راحت گیر بیاد
لطفا راهنماییم کنید چه مدلی بخرم؟

shabnam1986
03-09-2011, 10:38
کسی تا حالا با این مدل کار کرده؟؟

چجوریاس؟؟

schumi_268
03-09-2011, 15:06
کسی تا حالا با این مدل کار کرده؟؟

چجوریاس؟؟

این 3 تیغ هست شما بجای این میتونید Gillette fusion بخرین که 5 تیغه من خودم دارم عالیه اگه گیر بیارین خیلی بهتره.

aminoo02
03-09-2011, 16:05
بچه ها من پوستم خیلی چربه و حساس. دنبال یه ریش تراش میگردم که زیاد تا ته نزنه(در حد موزر) ولی موها رو مثل فیلیپس و برون جمع کنه.... میخوام طوری تنظیم بشه که زبری ریش احساس بشه و التهاب ایجاد نکنه
قیمتش زیاد مهم نیست ولی راحت گیر بیاد
لطفا راهنماییم کنید چه مدلی بخرم؟
یه سرچی که کردم اینا رو دیدم به دردم میخوره ... حالا ایناها خودشون مو رو جمع میکنه تو محفظه یا نه؟
براونcruzer4 , و9665
فیلیپس qt4050 وqt4090
و hq7320
کدومش مناسبتره؟ لطفا معایب و مزایاشونم بگین....

shabnam1986
04-09-2011, 08:48
این 3 تیغ هست شما بجای این میتونید Gillette fusion بخرین که 5 تیغه من خودم دارم عالیه اگه گیر بیارین خیلی بهتره.

اون مدلی که من گفتم چقدر عمر میکنه؟

schumi_268
04-09-2011, 09:55
اون مدلی که من گفتم چقدر عمر میکنه؟

بستگی داره چقد ازش استفاده بشه. من یه ژیلت 5 تیغ دارم که تیغهاشو از آمریکا آوردن الان حدود 10 ماهه که تیغ اولش داره استفاده میشه و هنوز مثل روزهای اول میزنه.بستگی به جنسشون هم داره