PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست مشاوره ی خرید ماشین های اصلاح ( سر , صورت)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12

armin_punisher6
20-05-2015, 22:57
دوستان عزیز امروز پاناسونیک Lt50 رو 580 تومان خریدم ..
2 سوال ..

1- برای اصلاح پیشنهاد میکنید کف ریش استفاده کنم یا خشک ؟
2-آیا میشه امید داشت زیر گردن رو خوب اصلاح کنه ؟ یا نه مثل همه ریش تراشها مشکل اصلاح گردن پابرجاست؟
3- برای جلوگیری از حساسیت استفاده از ریش تراشها چی پیشنهاد میکنید ؟

بستگي به پوستتون داره.من پيشنهاد ميكنم با ژل اصلاح nivea مدا sensitive اصلاح كنين.من sl41 دارم.گردن رو بايد بيشتر وقت بزارين ولي عالي ميزنه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gilopa
20-05-2015, 23:04
بستگي به پوستتون داره.من پيشنهاد ميكنم با ژل اصلاح nivea مدا sensitive اصلاح كنين.من sl41 دارم.گردن رو بايد بيشتر وقت بزارين ولي عالي ميزنه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

تصور من اینه که ریش تراشها تخصصشون بیشتر در اصلاح خشکه .. آیا در اصلاح مرطوب عملکردشون ضعیف نمیشه ؟
ممنون از پاسختون دوست من:n40:

armin_punisher6
20-05-2015, 23:08
تصور من اینه که ریش تراشها تخصصشون بیشتر در اصلاح خشکه .. آیا در اصلاح مرطوب عملکردشون ضعیف نمیشه ؟
ممنون از پاسختون دوست من:n40:
واسه من که با کف خیلی بهتر جواب میده.البته بگم تا 10 12 روز اول خریدم اصلا پوستم عادت نکرده بود که طبیعیه ولی از اون به بعد به تیغ حتی فکرم نمیکنم.نوع کف ریش خیلی مهمه.مثلا من gillette و intesa هم امتحان کردن ولی نیوا خیلی بهتر جواب میده.

Gilopa
21-05-2015, 12:52
اقا آرمین امروز اومدم استفاده کنم متاسفانه باز هم مشکل اصلاح زیر چونه و گردن رو داشتم به طوری که نیم ساعت معطل شدم تا بتونم گردن رو اصلاح کنم . سر آخر مجبور شدم از تیغ برای گردن و زیر چونه استفاده کنم . اما اصلاح صورت فوق العاده بود . حتی یه ذره احساس ناراحتی نداشتم . میخواستم ببینم به مرور زمان میتونم گردن رو هم خوب اصلاح کنم ؟

armin_punisher6
21-05-2015, 12:56
اقا آرمین امروز اومدم استفاده کنم متاسفانه باز هم مشکل اصلاح زیر چونه و گردن رو داشتم به طوری که نیم ساعت معطل شدم تا بتونم گردن رو اصلاح کنم . سر آخر مجبور شدم از تیغ برای گردن و زیر چونه استفاده کنم . اما اصلاح صورت فوق العاده بود . حتی یه ذره احساس ناراحتی نداشتم . میخواستم ببینم به مرور زمان میتونم گردن رو هم خوب اصلاح کنم ؟

همونطور که گفتم کمی طول میکشه که ریش تراش با پوستتون سازگار بشه.به نظر من از تیغ استفاده نکنین.ریش گردن رو میخواین بزنین سعی کنین از جهتهای مختلف امتحان کنین( نه فقط بالا به پایین و برعکس) به مرور زمان بهتر میشه.

Gilopa
21-05-2015, 12:58
همونطور که گفتم کمی طول میکشه که ریش تراش با پوستتون سازگار بشه.به نظر من از تیغ استفاده نکنین.ریش گردن رو میخواین بزنین سعی کنین از جهتهای مختلف امتحان کنین( نه فقط بالا به پایین و برعکس) به مرور زمان بهتر میشه.

ممنون همشهری ..
آخه هر کاری کردم نشد زیر گردن رو اصلاح کنم دیگه سر آخر کم آوردم سراغ تیغ رفتم . دیدم تابلویه این طوری :n02::n02:

armin_punisher6
21-05-2015, 13:00
ممنون همشهری ..
آخه هر کاری کردم نشد زیر گردن رو اصلاح کنم دیگه سر آخر کم آوردم سراغ تیغ رفتم . دیدم تابلویه این طوری :n02::n02:

منم همین مشکل رو داشتم و میگفتم خیلی تابلوئه ولی سعی کن هر روز با ریش تراش اصلاح کنین.هم زودتر پوست بهش عادت میکنه و هم ریش کوتاه بهتر اصلاح میشه.

Gilopa
21-05-2015, 13:01
منم همین مشکل رو داشتم و میگفتم خیلی تابلوئه ولی سعی کن هر روز با ریش تراش اصلاح کنین.هم زودتر پوست بهش عادت میکنه و هم ریش کوتاه بهتر اصلاح میشه.

هر روز ؟ آخه موی کوتاه رو اصلاح کنی معمولا صورت جوش میزنه که .. ممنون از راهنماییتون

armin_punisher6
21-05-2015, 13:12
هر روز ؟ آخه موی کوتاه رو اصلاح کنی معمولا صورت جوش میزنه که .. ممنون از راهنماییتون

پوست من خیلی خیلی حساسه به طوری که اگه 4 روز ریش رو صورتم باشه کلا قرمز میشه.یا هر وقت با تیغ اصلاح میکردم صورتم هم جوش میزد و هم قرمز میشد با اینکه هم ژل و هم افتر شیو سنستیو میزدم.ولی الان که با ریش تراش میزنم با اینکه هر روز اصلاح میکنم نه مشکلی دارم و هم بسیار برام لذت بخشه.البته پاناسونیک اینطوریه،فیلیپس پوستمو قرمز میکرد.

Gilopa
21-05-2015, 13:22
پوست من خیلی خیلی حساسه به طوری که اگه 4 روز ریش رو صورتم باشه کلا قرمز میشه.یا هر وقت با تیغ اصلاح میکردم صورتم هم جوش میزد و هم قرمز میشد با اینکه هم ژل و هم افتر شیو سنستیو میزدم.ولی الان که با ریش تراش میزنم با اینکه هر روز اصلاح میکنم نه مشکلی دارم و هم بسیار برام لذت بخشه.البته پاناسونیک اینطوریه،فیلیپس پوستمو قرمز میکرد.

منم پوستم مثل شماست .. تا اینکه یه روز آرایشگرم گفت مشکلت اینه با ژیلت اصلاح میکنی ازین به بعد بزار من با دسته تیغ اصلاحت کنم ببین بازم جوش میزنه یا اذیت میشی .. انصافا از وقتی که پیشش میرفتم برای اصلاح صورت فوق العاده بود حتی یه ذره هم صورتم اذیت نمیشد . نه از قرمزی خبری بود نه جوش .. اما خواب به صرفه نبود فکر کن هر سه روز باید پول اصلاح صورت میدادم تا اینکه تصمیم گرفتم سراغ ماشین اصلاح برم و الان در خدمت شمام .
پس با این حساب هر روز اصلاح میکنم

ArashMiniStar
21-05-2015, 13:50
من صورتمو با موزر میزنم قبلا ریش تراش بود که اونم خوب بود
با این ژیلتا شدیدا مشکل دارم
اقا دلیلش چیه موهای پامو با ژیلت میزنم موهاش که میخواد در بیاد شدیدا میخواره و قرمز میشه؟

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

Gilopa
21-05-2015, 14:27
من صورتمو با موزر میزنم قبلا ریش تراش بود که اونم خوب بود
با این ژیلتا شدیدا مشکل دارم
اقا دلیلش چیه موهای پامو با ژیلت میزنم موهاش که میخواد در بیاد شدیدا میخواره و قرمز میشه؟

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

کلا ژیلت این مشکل رو داره .. اصولا آرایشگرا و دکترای پوست ژیلت رو توصیه نمیکنند .

SUPER 2000
22-05-2015, 02:31
ممنونم. اون مدل 95 و 65 هر 2 تا كاربرد رو داره ؟؟؟ چون من ريش صورتم ميخوام قشنگ 6 تيغ كنه صاف و نرم فقط سبيل و چونه رو بشه باهاش يه دست تميز و كوتاه كرد. حالا اون مدل 670 هزار تومانيش تو دي جي كالا اين قابليت ها رو داره ؟؟؟ اون 2 تا كه 1 ميليون و خورده اي هستن فقط براي 5 تيغه بودن و شارژر بي سيمي گرونه. حالا كلا 5 تيغ خيلي بهتر از سه تيغش هست ديگه؟
مدل ال وي 65 چه فرقي با Panasonic ES-LV61 Shaver داره ؟؟؟ قيمتشونم 100 تومان فرق داره ولي نگاه كردم همه مشخصات مثل همه

هر دو مدل 95 و 65 کارایی یکی دارند ، فقط 95 دستگاه شستشو اتوماتیک اضافه داره .

مدل 670 تومنی رو نگاه نکردم احتمالا 4 تیغه باشه که اون هم خیلی خوبه .

والا معلومه که 5 تیغه از سه تیغه بهتره ولی سه تیغه های پاناسونیک هم خیلی عالی دراومده و همه از هر مدلش که فکر کنی راضی هستند.

LV-65 از LV-61 جدید تره و سنسور هوشمند اصلاح داره که باعث میشه جاهایی که تراکم ریش کمتره با قدرت پایین تری اصلاح کنه .
که هم مصرف باطری کمتر میشه و هم به پوست کم مو فشار نیاد.
:n26:

reza4024
27-05-2015, 01:36
دوستان ریش تراش تا یک میلیون چی پیشنهاد میدین؟
من هفت هشت سال بود از فیلیپس استفاده میکردم و مشکلی واسه قسمت گردن نداشتم و کامل از ته میزد(تا اینکه چند روز پیش از دستم افتاد و ... :n02: ) واسه همین نظر خودم روی Philips RQ1280 Shaver هستش
نظر شما چیه؟

shkz
27-05-2015, 19:05
دوستان ریش تراش تا یک میلیون چی پیشنهاد میدین؟
من هفت هشت سال بود از فیلیپس استفاده میکردم و مشکلی واسه قسمت گردن نداشتم و کامل از ته میزد(تا اینکه چند روز پیش از دستم افتاد و ... :n02: ) واسه همین نظر خودم روی Philips RQ1280 Shaver هستش
نظر شما چیه؟
بنظر من از همون مدلی که باهاش راحت بودی بگیر.

reza4024
28-05-2015, 02:03
بنظر من از همون مدلی که باهاش راحت بودی بگیر.

قدیمیه فک نکنم گیر بیاد دیگه
این مدلی که گفتم مورد تاییدتون هست؟

shkz
28-05-2015, 18:49
قدیمیه فک نکنم گیر بیاد دیگه
این مدلی که گفتم مورد تاییدتون هست؟

ریش تراشی با این قیمت نباید چیز بدی باشه. شما هم که تجربه استفاده از فیلیپس رو داشتی و راضی بودی ازش.

Gilopa
30-05-2015, 23:42
سلام
دوستان سومین اصلاحم رو با lt50 انجام دادم . متاسفانه نتیجه کار واقعا افتضاح بوده . لوسیونهای قبل اصلاح و بعد اصلاح و تمام مواردی که باید برای اصلاح خوب رعایت بشه رو انجام دادم . صورتم پر از جوش و التهابه . فاجعست تا الان به جرات میتونم بگم اینطور نشده بود حتی با ژِیلت !

آیا به مرور وضعیت بهتر میشه ؟ احساس میکنم باید کمی به صورتم استراحت بدم و مجددا اصلاح کنم و.موافقید ؟ نمیتونم بیخیالش بشم چون کم پول نخورده که به راحتی قیدش رو بزنم:n03:

reza4024
01-06-2015, 12:51
سلام
دوستان سومین اصلاحم رو با lt50 انجام دادم . متاسفانه نتیجه کار واقعا افتضاح بوده . لوسیونهای قبل اصلاح و بعد اصلاح و تمام مواردی که باید برای اصلاح خوب رعایت بشه رو انجام دادم . صورتم پر از جوش و التهابه . فاجعست تا الان به جرات میتونم بگم اینطور نشده بود حتی با ژِیلت !

آیا به مرور وضعیت بهتر میشه ؟ احساس میکنم باید کمی به صورتم استراحت بدم و مجددا اصلاح کنم و.موافقید ؟ نمیتونم بیخیالش بشم چون کم پول نخورده که به راحتی قیدش رو بزنم:n03:

از افتر شیو نیوآ سنستیو استفاده کن بعد از اصلاح
به احتمال نود درصد برطرف میشه

armin_punisher6
01-06-2015, 13:40
سلام

طبیعیه.حتی تا یک ماه هم امکان داره مشکل ادامه داشته باشه.شما سعی کنین هر روز با ریش تراشتون ریشتونو بزنین تا زودتر به صورتتون عادت کنه.پیشنهاد هم میکنم افتر شیو nivea sensitive استفاده کنین.

Gilopa
01-06-2015, 16:02
طبیعیه.حتی تا یک ماه هم امکان داره مشکل ادامه داشته باشه.شما سعی کنین هر روز با ریش تراشتون ریشتونو بزنین تا زودتر به صورتتون عادت کنه.پیشنهاد هم میکنم افتر شیو nivea sensitive استفاده کنین.

آخه آرمین جان من الان صورتم پر از جوش و زخمه .. چطوری هر روز بزنم ؟ بدتر میشه که اینطوری
ممنون از پیشنهاد ..

یه سوال دیگه میگند خمیر ریش با کف ریش و ژل اصلاح فرق داره و بهتره از مدلهایی که کف نمیکنند استفاده بشه چون مدلهای کف کننده دارای سدیم هستند که به شدت پوستهای حساس رو تحریک میکنه
من الان از کف ریش سوپر مکس مدل سنسیتیو استفاده میکنم.. به نظرتون بهتر نیست مثل آرایشگرها از خمیر ریش استفاده کنم (سنتی )

armin_punisher6
01-06-2015, 20:14
آخه آرمین جان من الان صورتم پر از جوش و زخمه .. چطوری هر روز بزنم ؟ بدتر میشه که اینطوری
ممنون از پیشنهاد ..

یه سوال دیگه میگند خمیر ریش با کف ریش و ژل اصلاح فرق داره و بهتره از مدلهایی که کف نمیکنند استفاده بشه چون مدلهای کف کننده دارای سدیم هستند که به شدت پوستهای حساس رو تحریک میکنه
من الان از کف ریش سوپر مکس مدل سنسیتیو استفاده میکنم.. به نظرتون بهتر نیست مثل آرایشگرها از خمیر ریش استفاده کنم (سنتی )
اگه خیلی زخمیه سعی کنین یه روز در میون بزنین.منظور اصلیم اینه هرچی بیشتر اصلاح کنین زودتر پوست عادت میکنه.بابت خمیر ریش هم، من خیلیا رو امتحان کردم ولی واسه پوست حساس بهترینش زل اصلاح nivea sensitive ه.در حدیه که من با ژل اصلاح میکنم پوستم خیلی سبک تره تا اصلاح خشک.

MOHAMMAD_ASEMOONI
01-06-2015, 21:25
سلامدوستان سومین اصلاحم رو با lt50 انجام دادم .
متاسفانه نتیجه کار واقعا افتضاح بوده . لوسیونهای قبل اصلاح و بعد اصلاح و تمام مواردی که باید برای اصلاح خوب رعایت بشه رو انجام دادم .
صورتم پر از جوش و التهابه .
فاجعست تا الان به جرات میتونم بگم اینطور نشده بود حتی با ژِیلت !
آیا به مرور وضعیت بهتر میشه ؟
احساس میکنم باید کمی به صورتم استراحت بدم و مجددا اصلاح کنم و.موافقید ؟
نمیتونم بیخیالش بشم چون کم پول نخورده که به راحتی قیدش رو بزنم:n03:سلام
1- صورتتون فقط بعد از اصلاح با ماشین و تیغ جوش میزنه یا همیشه جوش داره ؟
2- جوشها چه رنگیه ؟
3- زخمها چجوریه ؟
4- صورتتون رو قبل از اصلاح با آب و صابونِ تمیز که دیگران ازش استفاده نکرده باشند میشورید یا نه ؟ با دستمال کاغذیِ تمیز خشک میکنین یا حوله ؟
5- ماشین رو ضد عفونی میکنین با الکل طبی ؟
6- بعد از اصلاح بهداشت صورتتون رو رعایت میکنین ؟ (بچه ها و همسر دست نمالند به صورتتون و بوس نکنند و سرشون رو نمالند به صورتتون , صورتنون رو رویِ بالشی که مدت زیادیه شسته نشده نذارین , دستِ آلوده به صورتتون نکشین )

Gilopa
01-06-2015, 23:12
سلام
1- صورتتون فقط بعد از اصلاح با ماشین و تیغ جوش میزنه یا همیشه جوش داره ؟
2- جوشها چه رنگیه ؟
3- زخمها چجوریه ؟
4- صورتتون رو قبل از اصلاح با آب و صابونِ تمیز که دیگران ازش استفاده نکرده باشند میشورید یا نه ؟ با دستمال کاغذیِ تمیز خشک میکنین یا حوله ؟
5- ماشین رو ضد عفونی میکنین با الکل طبی ؟
6- بعد از اصلاح بهداشت صورتتون رو رعایت میکنین ؟ (بچه ها و همسر دست نمالند به صورتتون و بوس نکنند و سرشون رو نمالند به صورتتون , صورتنون رو رویِ بالشی که مدت زیادیه شسته نشده نذارین , دستِ آلوده به صورتتون نکشین )

فقط پس از اصلاح جوش میزنه . البته هر وقت با دسته تیغ آرایشگری اصلاح کردم از جوش خبری نبوده . الان جوشهای روی صورتم سفیده اما زیر گردن قرمز و به شدت ملتهبه . نقاطی که زخم شده ملتهبه به طوری که در اصلاح بعدی درست همون منطقه شروع به خونریزی میکنه و خوب بشو هم نیست انگار ...
بله همیشه قبل اصلاح میرم حموم و صورتم رو با صابون مخصوص صورت میشورم ...
بهداشت بعد از اصلاح هم مشکلی نداره کسی به صورتم دست نمیزنه ..
از جایی که ماشین اصلاح رو خریدم و همینطور در اینترنت تحقیق کردم مخالف تمیز کردن با الکل هستند و میگند نباید این کارو کرد بلکه باید با آب و صابون نهایتش تمیزکاری کرد . البته من الان فقط 3 بار اصلاح کردم از نظر تمیزی مشکلی نداره فعلا .

کلا ماشینهای اصلاح زیر گردن رو خیلی اذیت میکنند و دستگاه من هم ازین قاعده مستثنی نیست .

MOHAMMAD_ASEMOONI
02-06-2015, 08:38
فقط پس از اصلاح جوش میزنه . البته هر وقت با دسته تیغ آرایشگری اصلاح کردم از جوش خبری نبوده .
الان جوشهای روی صورتم سفیده اما زیر گردن قرمز و به شدت ملتهبه .
نقاطی که زخم شده ملتهبه به طوری که در اصلاح بعدی درست همون منطقه شروع به خونریزی میکنه و خوب بشو هم نیست انگار ...
بله همیشه قبل اصلاح میرم حموم و صورتم رو با صابون مخصوص صورت میشورم ...بهداشت بعد از اصلاح هم مشکلی نداره کسی به صورتم دست نمیزنه ..
از جایی که ماشین اصلاح رو خریدم و همینطور در اینترنت تحقیق کردم مخالف تمیز کردن با الکل هستند و میگند نباید این کارو کرد بلکه باید با آب و صابون نهایتش تمیزکاری کرد .
البته من الان فقط 3 بار اصلاح کردم از نظر تمیزی مشکلی نداره فعلا .کلا ماشینهای اصلاح زیر گردن رو خیلی اذیت میکنند و دستگاه من هم ازین قاعده مستثنی نیست .
جوشهای سفید از نوع چرکی هست و علتش آلوده بودنِ سطح پوست هست
بعد از اصلاح به علت باز شدن حفره های سطح پوست , این باکتریها راه پیدا میکنند به زیر پوست یعنی وارد بدن میشند و همونجا گلبولهای سفید بهشون حمله میکنند و اون ماده ی سفید هم گلبولهای سفید مرده هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
علت قرمز شدن و زخم شدن هم نازک بودن پوست و فشار دادن با ماشین و آسیب دیدن لایه ی بیرونی پوست هست
زیر گردن که موها اکثراً خوابیده هست باید پوست رو با دستِ دیگه کشید تا موها سیخ بشه تا قابل اصلاح بشه
شستن ماشین با آب و صابون برای برداشتن موها و چربیها هست
کمی قبل از اصلاح باید سطح ماشین کمی آغشته به الکل بشه و کمی صبر کنیم تا خشک بشه تا باکتریهاش کشته بشه و الکل هم تبخیر بشه
البته بعد از مدتی پوست مصونیت پیدا میکنه و کمی ضخیم میشه و دیگه جوش نمیزنه چون میکروبها نمیتونه بره زیر پوست
شاید هم ماده ای ایجاد میشه که باکتریها رو میکشه

Gilopa
02-06-2015, 11:40
ممنون از بابت توضیحاتتون اما فکر نمیکنم جوش سفید فقط مربوط به بهداشت باشه چون وقتی از دسته تیغ استفاده میکنم مشکلی ندارم و از طرفی من همیشه صورتم رو میشورم و همیشه استحمام میکنم پس حداقل در مورد من از نظر بهداشتی نباید مشکلی وجود داشته باشه .
پس نظر شما اینه حتما الکل بزنم به ماشین اصلاح ..
ممنون:n16:

shkz
02-06-2015, 17:30
محلول کلیندامایسین برای رفع جوش خیلی موثره.

MOHAMMAD_ASEMOONI
03-06-2015, 07:49
ممنون از بابت توضیحاتتون اما فکر نمیکنم جوش سفید فقط مربوط به بهداشت باشه چون وقتی از دسته تیغ استفاده میکنم مشکلی ندارم و از طرفی من همیشه صورتم رو میشورم و همیشه استحمام میکنم پس حداقل در مورد من از نظر بهداشتی نباید مشکلی وجود داشته باشه . پس نظر شما اینه حتما الکل بزنم به ماشین اصلاح ..ممنون:n16:سلام
ظاهراً سوء تفاهم شده و شما فکر میکنین بنده گفتم شما بهداشت رو رعایت نمیکنین
باکتریها همه جا هست حتی نوک قله ی اورست و توی چشمه های آب داغ , چه برسه به محیط زندگی ما
یادمه یه فیلم دیدم تمام جاهای یک اتاق رو با انواع گازها و مایعات استریل کننده ضدعفونی کردند بعدش با میکروسکپ دنبال باکتری گشتند . دیدند هنوز خیلی جاها پر از باکتری هست
بنده منظورم این بود که شما به علت باز شدن راه ورودِ باکتریها به زیر پوستتون باید بیش از حد بهداشت رو رعایت کنین
ظهور همون جوشهای کوچک سفیدِ چرکی دالِ بر نفوذ باکتربها به درونِ پوست هست
اینکه میگین با تیج جوش نمیزنه چند علت میتونه داشته باشه
وجود ماده ضدعفونی کننده در کف , وجود ماده ضد عفونی روی تیغ مثل بعضی از انواع ژیلت , شستن صورت بعد از اصلاح .

oregon
04-06-2015, 23:30
با سلام خدمت دوستان،
پرسشی داشتم و امیدوارم بتوانم نظر شما را در این ارتباط داشته باشم،
به دلیل ایجاد جوش پس از استفاده از تیغ سالها بود که از ریشتراشهای شانه ای(سیستم شبیه موزر) استفاده میکردم و در این مدت از جوش خبری نبود. چند ماه پیش دوباره سراغ استفاده از تیغ برگشتم، حال از جوش دوران نوجوانی خبری نیست اما التهاب بسیار ریز قرمز رنگ حول دهان و زیر گلو مرا وادار کرد تا تنها و تنها با تیغ بیک (ویژه پوست حساس) و ژل اصلاح پوست حساس، اصلاح کنم. مشکلی که چند روزیست بوجود آمده، پزشک استفاده از ژل اصلاح و افترشیو را به خاطر حساسیت فصلی منع کرده است.
به نظر شما، استفاده از ماشین پاناسونیک GA20 و یا ST25 میتواند مانند سایر تیغها باعث ایجاد التهاب بسیار ریز و متورم و قرمز شدن و حتی زخم شدن هرچند ریز، در ناحیه حول دهان و زیر گلو گردد؟ سپاسگزار خواهم بود تا نظراتتان را در میان بگذارید.

Gilopa
05-06-2015, 00:54
با سلام خدمت دوستان،
پرسشی داشتم و امیدوارم بتوانم نظر شما را در این ارتباط داشته باشم،
به دلیل ایجاد جوش پس از استفاده از تیغ سالها بود که از ریشتراشهای شانه ای(سیستم شبیه موزر) استفاده میکردم و در این مدت از جوش خبری نبود. چند ماه پیش دوباره سراغ استفاده از تیغ برگشتم، حال از جوش دوران نوجوانی خبری نیست اما التهاب بسیار ریز قرمز رنگ حول دهان و زیر گلو مرا وادار کرد تا تنها و تنها با تیغ بیک (ویژه پوست حساس) و ژل اصلاح پوست حساس، اصلاح کنم. مشکلی که چند روزیست بوجود آمده، پزشک استفاده از ژل اصلاح و افترشیو را به خاطر حساسیت فصلی منع کرده است.
به نظر شما، استفاده از ماشین پاناسونیک GA20 و یا ST25 میتواند مانند سایر تیغها باعث ایجاد التهاب بسیار ریز و متورم و قرمز شدن و حتی زخم شدن هرچند ریز، در ناحیه حول دهان و زیر گلو گردد؟ سپاسگزار خواهم بود تا نظراتتان را در میان بگذارید.

کلا ماشینهای اصلاح روی صورت مخصوصا اوایل کار ایجاد حساسیت میکنند(مثل الان من . در گذشته دور با فیلیپس هم این مشکل رو داشتم ) به نظرم اگر از کسی میشنوید ماشین اصلاح روش خوب جواب داده نود درصد وقتی با تیغ هم اصلاح میکرده زیاد از جوش خبری نبوده و به قولی صورتش با اصلاح شیش تیغه سازگاره با تحقیق متوجه صحت حرف من میشید. اکثر افرادی که دچار التهاب و سوزش و جوش پس از اصلاح میشند (مثل بنده ) ریش زبر و زیر پوستی دارند که ماشین اصلاح به راحتی قدرت زنندگیشون رو نداره .. اما شما که فقط صحبت از التهاب پوست میکنید دلیلش اینه که ماشین های اصلاح مخصوصا اروزن قیمت (زیر 500 هزار تومن ) زمان زیادتری در اصلاح میبرن و کشیده شدن به طور مداوم روی سطح پوستتون چه حساس باشه چه نباشه ایجاد التهاب و قرمزی میکنه . تنها راه رفع این مشکل مرور زمان و یادگیری خودتون در اصلاح سریعتر با ماشینتونه. هر چقدر سطح فلزی تیغ کمتر روی پوست کشیده بشه اصلاح بهتری انجام میدید و از التهاب خبری نخواهد بود به این خاطر اگر حس میکنید کلا در اصلاح 6 تیغه (چه با تیغ چه ماشین ریش تراش برقی) پوستتون حساسیت نشون میده صد در صد برید سراغ ریش تراش های گرونتر که زمان اصلاحشون پایینتره (ریش تراشهای برقی 5 تیغه ازین نظر که زمان اصلاح رو کاهش میدند مناسبترینند برای پوستهای حساس )و من اگر خودم توان مالیم میرسید سراغ سری 9 بران یا بهترینهای پاناسونیک 5 تیغه میرفتم و بر خلاف گفته پزشکتتون که وحی منزل نیست صد در صد استفاده از ژل های ضد حساسیت رو که دوستان در این تاپیک به خود بنده هم پیشنهاد کردند به شما پیشنهاد میکنم . اصلاح آخر من با ژل نیوآ زمین تا آسمون با 3 تای دیگه فرق داشت .

oregon
05-06-2015, 08:20
ممنون از راهنماییت Gilopa عزیز،
راستش پس از اصلاح با تیغهایی مثل ژیلت Match3 Turbo و یا انواع بکبار مصرف همین برند و برند دورکو، ورم و التهاب و قرمزشدگی پوست به صورت نقاط ریز اما تعداد زیاد حدود ناحیه دهان و گلو هم باعث سوزش و هم به ظاهر صورت، صدمه میزد. اگر 6 تیغه میکردم که باعث بریده شدن پوست و در غیر این صورت پس از گذشت چند ساعت به دلیل وجود موهای بسیار ریز، سوزش در صورت (ناحیه دهان) شروع و نهایتا به ورم و التهاب ریز اما گسترده ذکر شده منجر میشد. جالب بود که اگر با شش تیغه کردن، موهای ریز را میگرفتم مشکل تا حدودی حل ولی احتمال زخم شدن وجود داشت. با ماشین فیلیپس (قدیمی) و AEG (قدیمی) فویلی نیز اصلاح کردم که هرجند نوع فویلی بسیار بهتر بود اما نهایتا نتیجه در همین حدود میگرفتم که برخی احتمال میدادند به دلیل کندی تیغه ماشین باشد.
با تیغ بیک و ژل اصلاح پوست حساس و یا حتی نرمال هیچ خبری از التهاب، ورم و نقاط قرمز رنگ نیست و یک روز در میان 6 تیغه میکنم حتی اگر موهای ریزی هم به دلیل عدم دقت باقی بماند نیز هیج عارضه ای مشاهده نمیگردد به شرطی که اصلاح در محیطی مرطوب مانند حمام انجام شود. در غیر اینصورت مجددا عوارض فوق ظاهر میگردد. در برخی تالارهای گفتگو، به نظر برخی لازم است قبل از اصلاح در محیطی خارج از حمام به مدت 10 تا 15 دقیقه حوله مرطوب گرم را بر روی صورت گذاشته تا پوست آماده اصلاح شود. به نظر منطقی میآید هرچند من این کار را انجام ندادم.
پرسش آنکه آیا با اصلاح خشک با ST25 و یا GA20 هم میتواند به نتیجه نامطلوب منجر شود؟ و اینکه گزینه شما در همین رنج قیمت (حداکثر 500) چیست؟

pedram-007
05-06-2015, 19:56
دوستان سلام
من نزدیک به چهار سال پیش شروع به ریش زدن کردم!
اون اوایل از ماشین دو بار استفاده کردم و پوستمو به شدت ملتهب میکرد یعنی تا سه روز قشنگ قرمز بود! (مارکشم norelco بود و سرشم سه تا دایره ای شکل)
با این تفاسیر رو اوردم به تیغ اصلاح که تا الان ملتهب نشده پوستم ولی بعضی جاهای صورتمو چون خوب نمیزنه بیشتر میکشم و قرمز میشه یا حتی جزیی خون میاد و واقعا اعصابمو خرد کرده طوری که خیلی تیغ عوض کردم ولی باز نمیشه!
کلا الان نمیدونم به خاطر پوست حساسمه که ماشین اینقد ملتهب میکرد؟ جوری هست که میترسم دیگه سمت ماشین برم از طرفی تیغم که اصلا منو راضی نکرده تا الان!
دوستان راهی به نظرشون میرسه؟
ممنون
واقعا

oregon
05-06-2015, 20:09
پدرام جان، گمان کنم وضعیت ما یه خورده شبیه همه، من چون بایست مرطوب اصلاح کنم، ترجیح میدهم اصلاح خشک با پاناسونیک سری لمدش انجام شود.(خودم هنوز نگرفتم) بنظرم این سری احتمالا مناسب تو هم خواهد بود.
ضمنا از دوستان کسی اطلاع دارد دلیل رشد موهای زیر پوستی پس از اصلاح با ماشین و با تیغ چیست؟

Gilopa
05-06-2015, 20:28
ممنون از راهنماییت Gilopa عزیز،
راستش پس از اصلاح با تیغهایی مثل ژیلت Match3 Turbo و یا انواع بکبار مصرف همین برند و برند دورکو، ورم و التهاب و قرمزشدگی پوست به صورت نقاط ریز اما تعداد زیاد حدود ناحیه دهان و گلو هم باعث سوزش و هم به ظاهر صورت، صدمه میزد. اگر 6 تیغه میکردم که باعث بریده شدن پوست و در غیر این صورت پس از گذشت چند ساعت به دلیل وجود موهای بسیار ریز، سوزش در صورت (ناحیه دهان) شروع و نهایتا به ورم و التهاب ریز اما گسترده ذکر شده منجر میشد. جالب بود که اگر با شش تیغه کردن، موهای ریز را میگرفتم مشکل تا حدودی حل ولی احتمال زخم شدن وجود داشت. با ماشین فیلیپس (قدیمی) و AEG (قدیمی) فویلی نیز اصلاح کردم که هرجند نوع فویلی بسیار بهتر بود اما نهایتا نتیجه در همین حدود میگرفتم که برخی احتمال میدادند به دلیل کندی تیغه ماشین باشد.
با تیغ بیک و ژل اصلاح پوست حساس و یا حتی نرمال هیچ خبری از التهاب، ورم و نقاط قرمز رنگ نیست و یک روز در میان 6 تیغه میکنم حتی اگر موهای ریزی هم به دلیل عدم دقت باقی بماند نیز هیج عارضه ای مشاهده نمیگردد به شرطی که اصلاح در محیطی مرطوب مانند حمام انجام شود. در غیر اینصورت مجددا عوارض فوق ظاهر میگردد. در برخی تالارهای گفتگو، به نظر برخی لازم است قبل از اصلاح در محیطی خارج از حمام به مدت 10 تا 15 دقیقه حوله مرطوب گرم را بر روی صورت گذاشته تا پوست آماده اصلاح شود. به نظر منطقی میآید هرچند من این کار را انجام ندادم.
پرسش آنکه آیا با اصلاح خشک با ST25 و یا GA20 هم میتواند به نتیجه نامطلوب منجر شود؟ و اینکه گزینه شما در همین رنج قیمت (حداکثر 500) چیست؟

در مورد اصلاح با ژیلت خدمتتون عرض کنم که کلا ژیلتها استاد ایجاد حساسیت بر روی پوستهای حساس هستند و اصلا به افراد دارای زیش زبر و زیر پوستی پیشنهاد نمیشه ... بر عکس دسته تیغ اصلاح و استفاده از تیغهای آرایشگری کاملا برای این نوع پوستها مناسبه و خبری از حساسیت نخواهد بود به احتمال خیلی بالا ..

در مورد St25 با توجه به توضیحات شما در مورد پوستتون شخص بنده پیشنهاد نمیکنم . تعاریف شما من رو به این نتیجه رسونده که خیلی پوست و ریش شبیهی بهم داریم .. روی شخص من که ماشین اصلاح lt50 با قیمت 580 تومان فعلا جواب نداده .. چرا ؟؟ چون تیغه این ماشین اصلاح ها برای ریش های نرم سازماندهی شده و تا بخواد به پوست صورتتون عادت کنه مثل من پیر میشید . ژاپنیها و اروپاییها که هدف بازار پاناسونیک هستند ریش نرم و مناسبی دارند بر عکس ما ایرانیها که ریش پرپشت و تقریبا ذخیمی داریم ..باز هم میگم شده چند ماه صبر کنید پول جمع کنید یا اگر مشکل مالی ندارید یهو ماشین اصلاح های قوی سری 7 یا 9 بران یا lv61 و یا lv95 رو بگیرید . مثل من ریسک نکنید که الان پشیمونم چرا lv95 5 تیغه بازمان اصلاح پایین رو نخریدم . البته اینها نظر شخصی بندست و باز هم برید تحقیق کنید

+

در رابطه با اصلاح خشک میگند بهتر از اصلاح مرطوبه ولی واسه من فرقی نداشته

oregon
05-06-2015, 20:35
ممنونم gilopa عزیز، راستش ریش من نه پرپشت است و نه ضخیم، به همین خاطر ماشین st25 رو پیشنهاد دادم. بهر حال مرسی از توضیحاتت. چند وقته با پاناسونیک اصلاح میکنی؟

Gilopa
05-06-2015, 20:38
ممنونم gilopa عزیز، راستش ریش من نه پرپشت است و نه ضخیم، به همین خاطر ماشین st25 رو پیشنهاد دادم. بهر حال مرسی از توضیحاتت. چند وقته با پاناسونیک اصلاح میکنی؟

من با پاناسونیک 4 بار اصلاح کردم اما متاسفانه درسته 4 بار فرصت کمیه اما خیلی اصلاحم زمان بره و بیش از حد صورتم میریزه بیرون . فکر میکردم ژل نیوآ وضع رو بهتر کنه و جالبیش اینه واقعا وضع بهتر شده بود و بعد از اصلاح خیلی راحت بودم اما فاجعه زمانی رخ میده که ریش بنده میخواد بیرون بزنه .. در این لحظه در یک اقدام انتحاری تمام صورتم مثل دراکولا میشه :n02: دوستان میگند باید زمان بدم به صورتم تا به ماشین عادت کنه اما هرجور حساب میکنم اصلاح با ریش تراش برای شخص بنده خیلی زمان بر و حوصله سر بره

oregon
05-06-2015, 20:44
من هم دقیقا همین مشکل رو با AEG (فویلی)داشتم، جوشهای سرسفید، و التهاب صورت به ویژه ناحیه دور دهان و گلو. اما من ۲ یا ۳ بار بیشتر استفاده نکردم و بیخیالش شدم. بعد انواع تیغ ژیلت رو امتحان کردم و پس از چند هفته متوجه رویش موهای زیر پوستی (در ناحیه دور دهان) شدم. تو هم الان این مشکل رو داری؟ ضمن اینکه shave کردن رو در جهت رویش مو انجام دادی؟

Gilopa
06-06-2015, 17:24
امروز پنجمین اصلاحم رو با lt50 انجام دادم .. دوست عزیز oregon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شاید مطلب زیر به کمک شما هم بیاد .
یکی از دوستان تو اینترنت شدیداٌ تاکید کرده بود ریش تراشهای فوبلی تخصصشون در تراشیدن ریشهای خیلی کوتاهه . یعنی هر روز یا یه روز در میون باید اصلاح کنید . منم گفتم ضرر نداره این حرف دوستمون رو تست کنم .. امروز ژل نیوآ سنسیتیو رو بر روی صورتم حسابی مالیدم تا ریشم نرم شه بعدش شروع به اصلاح کردم . نتیجه فوق العاده بود ! به جرات میتونم بگم بر خلاف دفعات قبل در عرض 5 دقیقه اصلاح کامل انجام دادم و جالبتر اینکه با اینکه صورتم به خاطر اصلاح قبلی وضعیت مناسبی نداشت حتی یک مورد خونریزی و التهاب مشاهده نشد .. این دفعه بر طبق گفته دکتر داروخونه از ژل اصلاح سی گل که حاوی آلوورا هستش به عنوان افتر شیو استفاده کردم اتصافاٌ حس خیلی خوبی به صورتم داده .
بهرحال فعلاٌ حرف دوستمون مبنی برا اصلاح یک روز در میون با ریش تراشهای فویلی نتیجه خیلی بهتری رو صورت بنده داشته ...

+

خیلی از دوستان در نت و همینطور دکتر داروخونه ای که رفتم پماد هیدروکورتیزون رو برای صورتهای حساس و جوش زا پیشنهاد کردند که بنده به دلیل عوارض این نوع پمادها استفاده نکردم و توصیه هم نمیکنم

پ.ن:
هدف از نوشتن این پستها کمک به دوستان عزیز و خود شخص بنده است و بس .

oregon
07-06-2015, 21:17
از دوستان کسی هست که اگه صورتشو با تیغ یا ماشین بزنه، احساس سوزش به خاطر موهای بسیار ریز (حتی با چشم دیده نمیشه) رو صورت حس کنه؟ (حسی پلید شبیه فرو رفتن سوزن یا خار در پوست)
با فیلیپس هم همین مشکل رو دارم (تنها با یک تیغ خاص میتونم اصلاح کنم).
برای رفع سوزش مجبورم با تیغ, مجدد صورت رو در خلاف جهت رویش مو اصلاح کنم تا موهای بسیار ریز باقیمانده کاملا از بین بروند!
بین انتخاب یه ریش تراش (st25) و یا تریمر(که ترجیحا اصلاحی نزدیک به صفر داشته باشه مثل Remington 4555) دو به شک هستم. ممنون میشم اگه تجربه مشابه دارین، در میان بگذارین.

p30worwor
08-06-2015, 10:29
با سلام
1_ من بعد از چند روز تحقیق درباره تریمرهای پاناسونیک، از بین مدل های ER217، GB37، GB40، GB50 نظرم خودم به نسبت قیمت، بیشتر روی مدل GB40 هست که دارای عنوان بهترین ماشین اصلاح در سال 2013 نیز میباشد. اما چون GB40 قابلیت اصلاح با سیم رو نداره یعنی فقط پس از شارژ دستگاه میشه از اون استفاده کرد (بقیه مدل ها قابلیت اصلاح با سیم و بدون سیم را دارند) برای خرید دچار تردید شدم چون در جایی خواندم که «از خرید ماشینی که فقط با باطری کار میکنند صرف نظر کنبد.در بلند مدت عمر باطری ها کم و کیفیت اصلاح به شدت کم میشود»
** کلا اگه متن قرمز رنگ بالا درباره GB40 صحت داشته باشه، به احتمال زیاد مدل GB37 را انتخاب میکنم.

2_ دلیل دیگه برای تردید در خرید که فکر نکنم خیلی مهم باشه اینه که GB40 ساخت ژاپن نیست. در صورتی که مدل های ER217 و GB50 ساخت ژاپن هستند.

3_ ضمنا داشتن استند شارژ برای دستگاه چه مزیتی داره؟ داشته باشه بهتره یا نداشته باشه؟ (از مدل های بالا فقط GB40,GB37 استند شارژ دارند).

خوشحال میشم نظر شما را برای موارد بالا بدانم.

oregon
08-06-2015, 11:26
سلام، هرچند مدل gb40 عنوان بهترین رو از آن خود کرده اما زمان شارژ شدنش ۱۵ ساعت جهت ۴۰ دقیقه کارکرد است و هر بار قبل و بعد از استفاده بایستی ۳ نقطه از آن روغن کاری شود. بنابراین از خرید پاناسونیک چشم پوشیدم. فیلیپس ۴۰۱۵(کیفیت تولید نه چندان رضایت بخش) و رمینگتون ۴۵۵۵ (گزارش خرابی تنظیمات لمسی آن زیاد بوده)به باورم مناسبتر باشند به ویژه رمینگتون که دقت ۰/۴ میلیمتر را پوشش میدهد. فیلیپس ۵۲۷۰ هم با دقت ۰/۴ میتواند اصلاح انجام دهد. هر سه مدل مدت زمان شارژ شدن کامل باتری آنها حدود یکساعت است. تریمر قبلی خودم فیلیپس ۳۰۴۰ بود که مشکل باتری پس از ۷ سال پیدا کرد.

pedram-007
09-06-2015, 14:08
دوستان سلام
من نزدیک به چهار سال پیش شروع به ریش زدن کردم!
اون اوایل از ماشین دو بار استفاده کردم و پوستمو به شدت ملتهب میکرد یعنی تا سه روز قشنگ قرمز بود! (مارکشم norelco بود و سرشم سه تا دایره ای شکل)
با این تفاسیر رو اوردم به تیغ اصلاح که تا الان ملتهب نشده پوستم ولی بعضی جاهای صورتمو چون خوب نمیزنه بیشتر میکشم و قرمز میشه یا حتی جزیی خون میاد و واقعا اعصابمو خرد کرده طوری که خیلی تیغ عوض کردم ولی باز نمیشه!
کلا الان نمیدونم به خاطر پوست حساسمه که ماشین اینقد ملتهب میکرد؟ جوری هست که میترسم دیگه سمت ماشین برم از طرفی تیغم که اصلا منو راضی نکرده تا الان!
دوستان راهی به نظرشون میرسه؟
ممنون
واقعا

در ادامه بگم که من با ریش تراش چرخشی صورتم خیلی ملتهب میشد!
ممکنه با فویلی هم این اتفاق بیافته؟رو lv95 چقد میشه حساب باز کرد؟
چون نتیجه اطلاحم با ماشین ریش تراش (چرخشی) قبلا یادمه فاجعه بود! صورتم تا سه روز ملتهب و قرمز! برا همین الان یه ذره از ماشین ریش تراش واهمه دارم که برم سراغش!

ramin vao
09-06-2015, 16:18
در مورد روغن زدن به ماشین اصلاح من الان بیشتر از 1 سال هست که st25 خریدم ولی تا حالا شاید 4 بار بهش روغن زدم و هر روز دارم باهاش اصلاح میکنم
روغن نزدن نه تنها بدتر یا کندش نکرده بلکه هنوز شش تیغ میزنه در حالی که روغن میزدم پوستم حساس میشد من اصلا دید خوبی ندارم روی روغن زدن
روی ماشین اصلاح بنظرم یجور تبلیغ هست که حتی ضرر هم داره بهر حال بعد اینهمه وقت این تجربه من بود.
در مورد جوش زدن هم سالها پیش برا منم اینطور میشد خیلی جالب که با صابون Activex برطرف شد البته الان پوستم مشکلی نداره گفتم اگه خواستید
امتحان کنید برای پوستهای چرب هست و خیلی تاثیر داره روی جوش صورت.

mehrdadt63
10-06-2015, 21:31
سلام .
یه ریش تراش تریمر میخوام جنس عالی و با دوام باشه و موهایه صورت و دقیق و راحت تریم کنه ... لطفن راهنمایی کنید .
بودجه هم تا 500 تومن

Philips StyleShaver QS6161/34 این مدل کارائیش خوبه ؟ راضی کنندس؟یا Moser Li+Pro Miniیا ...
ممنون

mehryar1973
11-06-2015, 07:47
سلام به همگی
تریمر زیر 100 تومن آیا چیزی پیدا میشه؟
یه ریش تراش سه تیغ نورلکو دارم خط زنش خراب شده رفتم توپخونه،ساختمان آلمینیوم ،جمهوری
خلاصه ده تا مغازه بیشتر رفتم دیگه کمترین مبلغی که برای تعمیرش گفتن 60 تومن بود زورم اومد تعمیرش کنم
گفتم یکدونه ازین موزر های 1400 بگیرم منتهی ترسیدم چینی شو جای اصلی بهم بندازن

oregon
11-06-2015, 09:18
سلام .
یه ریش تراش تریمر میخوام جنس عالی و با دوام باشه و موهایه صورت و دقیق و راحت تریم کنه ... لطفن راهنمایی کنید .
بودجه هم تا 500 تومن

Philips StyleShaver QS6161/34 این مدل کارائیش خوبه ؟ راضی کنندس؟یا Moser Li+Pro Miniیا ...
ممنون
به نظرم سری به مشخصات ۱۵۱۱ پاناسونیک بزنی، ضرر نداره. فیلیپس ۹۲۹۰ هم گزینه بعدی پیشنهادی است.

rezareza810
11-06-2015, 11:29
با سلام خدمت شما دوستان عزیز .
من میخوام یه ریش تراش حدود 1 بخرم.تا بحالم فقط ژیلت استفاده میکردم.تقریبا 100 صفحه از توضیحات شما دوستانم را وقت گذاشتم و خوندم.بین دو مدل پاناسونیک l95 و براون سری 7 799c مردد هستم.
تو سایت بیشتر پاناسونیک ترجیح میدادن و من رفتم یه نمایندگی که هم پاناسونیک داشت و براون.میگفت وسایل مصرفی براون راحتتر پیدا میشه وپاناسونیک هم گرونتر و هم سختتر پیدا میشه.
در ضمن قیمت براون 799 رو 1050000 تومان گفته.نمیدونم گرونه یا نه؟
اگه میشه دوستان خوبم منو راهنمایی کنید.

oregon
12-06-2015, 11:46
سلام به همگی
تریمر زیر 100 تومن آیا چیزی پیدا میشه؟
یه ریش تراش سه تیغ نورلکو دارم خط زنش خراب شده رفتم توپخونه،ساختمان آلمینیوم ،جمهوری
خلاصه ده تا مغازه بیشتر رفتم دیگه کمترین مبلغی که برای تعمیرش گفتن 60 تومن بود زورم اومد تعمیرش کنم
گفتم یکدونه ازین موزر های 1400 بگیرم منتهی ترسیدم چینی شو جای اصلی بهم بندازن
اگه واسه خط زدن میخوای رمینگتون ۵۰۳۰، حدود ۹۰ تومنه، اما واسه اصلاح ریش روش حساب نکن که خیلی ضعیفه و زود داغ میکنه. بیشتر طرفداراش واسه کوتاه کردن مو میخرن که از مدلهای محبوب رمینگتون محسوب میشه. خودمم به دلیل تعریف زیاد، چند سال پیش واسه صورت گرفتم که پشیمون شدم. در کل سری hc رمینگتون رو واسه موی سر طراحی میکنن.

SUPER 2000
15-06-2015, 01:31
با سلام خدمت شما دوستان عزیز .
من میخوام یه ریش تراش حدود 1 بخرم.تا بحالم فقط ژیلت استفاده میکردم.تقریبا 100 صفحه از توضیحات شما دوستانم را وقت گذاشتم و خوندم.بین دو مدل پاناسونیک l95 و براون سری 7 799c مردد هستم.
تو سایت بیشتر پاناسونیک ترجیح میدادن و من رفتم یه نمایندگی که هم پاناسونیک داشت و براون.میگفت وسایل مصرفی براون راحتتر پیدا میشه وپاناسونیک هم گرونتر و هم سختتر پیدا میشه.
در ضمن قیمت براون 799 رو 1050000 تومان گفته.نمیدونم گرونه یا نه؟
اگه میشه دوستان خوبم منو راهنمایی کنید.

احتمالا طرف میخواسته براون رو غالب کنه چون اولا براون گارانتی معتبر نداره و قلابی هم زیاد آوردند
در ضمن قیمت 799 اصلش بدون گارانتی حدود 700 تا 750 میدن ولی با ضمانت اصلی که شرکت تهران بوران هست دیگه نیست.
دوم اینکه پاناسونیک نمایندگی معتبرش آژند سرویس هست و همه قطعات و یدکی رو هم داره . البته به گارانتی خودش خدمات و یدکی میده.
در کل به نظرم با خیال راحت پاناسونیک بگیر که حالا حالاها هم قطعاتش خراب نمیشه.:n26:

pedram-007
15-06-2015, 17:52
سلام دوستان
من در اصیلاحم با lv65 یه مشکلی دارم و اون اینکه مثلا یه جاهایی از صورتمو خوب نمیزنه و باید چند بار بکشم تا کامل بزنه و بعضی از قسمت های صورتمم واقعا نمیزنه!
من خشک اصلاح میکنم و احساس میکنم که به این خاطره که وقتی ماشینو رو پوستم میکشم رو پوستم اروم لیز نمیخوره بیاد پایین و هی تیکه تیکه میپره!
میخواستم بدونم با ژل اصلاح درست میشه؟
ممنون

nima85
17-06-2015, 17:30
سلام دوستان
من بخاطر خدمتم باید همیشه ته ریش داشته باشم. تو رنج تا 400 تومن بهترین ماشین اصلاحی که میتونم بگیرم چیه
ممنون

nima85
17-06-2015, 17:55
ذوستان من باخاطر خدمتم باید ته ریش داشته باشم.بهترین ماشین اصلاح تا رنج 400 500 تومن چیه؟
ممنون

MOHAMMAD_ASEMOONI
17-06-2015, 18:22
ذوستان من باخاطر خدمتم باید ته ریش داشته باشم.بهترین ماشین اصلاح تا رنج 400 500 تومن چیه؟ممنونسلام
400-500 تومن خرج کنین فقط برای ته ریش داشتن ؟
:20:
اصلاً اقتصادی نیست
یه موزر بخرین . کار شما رو راه میندازه و اگه اهل خودآرایشگری باشین کلی هم به دردتون میخوره و براتون پول صرفه جوئی میکنه
زبرش دو تا پیچ داره . شانه ی زیرش رو طوری تنظیم کنین که موها رو تا حد امکان کوتاه کنه

Ebrahim.Javan
30-06-2015, 20:37
سلام بچه ها بنظرتون این ریش تراش چطوره ؟ و تو بازار ایران گیر میاد قیمتش ؟

reza4024
01-07-2015, 00:13
سلام بچه ها بنظرتون این ریش تراش چطوره ؟ و تو بازار ایران گیر میاد قیمتش ؟

این مدلو ندیدم اما سایت rishtarash.com برین یه سری مدل ها و قیمت هست

joibari2
08-07-2015, 18:33
سلام کسی از ریش تراش پاناسونیک ER-SL41 اطلاعی داره؟ چطور میزنه؟گردنو خوب میزنه یا نه؟

oregon
09-07-2015, 21:50
آقا بیخیالش شو، حدود ۱۵ ساعت زمان شارژ و تنها قابلیت ۲۰ دقیقه استفاده و دور موتور زیر ۸۰۰۰، تو این رنج قیمت سری rt مثل rt30 یا rt53. و در رنج قیمت بالاتر ga20 انتخابهایی معقولانه تر هستند.

reza4024
10-07-2015, 02:26
دوستان یه سوال
چون ریش تراش قبلیم فیلیپس بود و کاملا راضی بودم اینم فیلیپس میخوام باشه
اما سوالم اینه که محصولات فیلیپس یه سریشون دستگاه شست و شو(جت کلین) همراهشونه و یه سری یه سر قابل تعویض برای ته ریش (هر دو با هم نیس جز مدل بالای یک میلیونیش که مد نظرم نیس)
به نظر شما کدوم بهتره؟ اون نمونه هایی که جت کلین دارن یا سر قابل تویض واسه ته ریش؟
بدون جت کلین نمیشه کامل ریش تراشو تمیز کرد؟ آخه موزر هم ندارم

mahyar937
11-07-2015, 08:05
سلام خسته نباشید
من یه ماشین اصلاح خط زن خوب میخواستم . دیدم تو کامنتهای قبلی هرکس این درخواست رو مطرح کرده بهش پیشنهاد موزر رو دادین ولی من یه ماشین اصلاح که مکنده و خط لیزر و شارژ سریع و قابلیت شستشو و استفاده زیر دوش رو داشته باشه رو ترجیح میدم تو گوگل که سرچ کردم تو اکثر تاپ 10 و مطرحترینها این مدل شماره 1 بود QT4070 فیلیپس که مدل معادلش تو ایران میشه Philips BT7085 که تو سایت تهران کالا براش قیمت 305 تومن تعین کرده . من اپتدا میخواستم مدل QS6160 یا tt2040 رو بگیرم که تو جواباتون گفته بودید توریش یک سال بیشتر دوام نمیاره و به همینخاطر از خریدنشون منصرف شدم ریش من متاسفانه از زبر ترین ریشهایه که تو دنیا هست وقطی اندازش به چند میل برسه دیگه هیچ ریشتراشی قدرت تراشیدنشو نداره و به علت پوست خیلی حساس هفته ای 2 بار نمیتونم صفر اصلاحش کنم به همین علت همیشه قبل اصلاح مجبور میشم که با ماشین اصلا ح اول واملا کوتاش کنم و بعد اصلاح کامل رو انجام بدم خلاصه ریش تراشیدن برام مکافاتیه میخواستم اگه امکانش هست یک راهنمایی کامل کنید لطفا
مننون

mahyar937
11-07-2015, 08:14
سلام خسته نباشید
من یه ماشین اصلاح خط زن خوب میخواستم . دیدم تو کامنتهای قبلی هرکس این درخواست رو مطرح کرده بهش پیشنهاد موزر رو دادین ولی من یه ماشین اصلاح که مکنده و خط لیزر و شارژ سریع و قابلیت شستشو و استفاده زیر دوش رو داشته باشه رو ترجیح میدم تو گوگل که سرچ کردم تو اکثر تاپ 10 و مطرحترینها این مدل شماره 1 بود QT4070 فیلیپس که مدل معادلش تو ایران میشه Philips BT7085 که تو سایت تهران کالا براش قیمت 305 تومن تعین کرده . من اپتدا میخواستم مدل QS6160 یا tt2040 رو بگیرم که تو جواباتون گفته بودید توریش یک سال بیشتر دوام نمیاره و به همینخاطر از خریدنشون منصرف شدم ریش من متاسفانه از زبر ترین ریشهایه که تو دنیا هست وقطی اندازش به چند میل برسه دیگه هیچ ریشتراشی قدرت تراشیدنشو نداره و به علت پوست خیلی حساس هفته ای 2 بار نمیتونم صفر اصلاحش کنم به همین علت همیشه قبل اصلاح مجبور میشم که با ماشین اصلا ح اول واملا کوتاش کنم و بعد اصلاح کامل رو انجام بدم خلاصه ریش تراشیدن برام مکافاتیه میخواستم اگه امکانش هست یک راهنمایی کامل کنید لطفا
مننون

joibari2
11-07-2015, 12:03
آقا ریش تراش موزر اصل از کجا میشه تهیه کرد یا یه ریش تراش خوب مثه موزر باشه چه مدلیه؟

oregon
15-07-2015, 22:02
سلام خسته نباشید
مننون
راستش واسه کوتاه کردن صورت لازم نیست هزینه بالایی صرف کنی، با موزر و یا ۴۰۱۵ فیلیپس هم میشه کار کرد. اما اگه ته ریش واست مهمه میتونی ۹۲۹۰ فیلیپس یا ۱۵۱۱ پاناسونیک و حتی فیلیپس ۵۲۷۰ (تو وبسایت های خارجی نظر مثبت خریداران رو با قیمت و قابلیتهاش به همراه داره) بررسی کنی.
در آخر توصیه میکنم که سری هم به سری لمدش پاناسونیک بزن، شاید کلا بیخیال تریمر شدی!

reza4024
15-07-2015, 23:56
دوستان یه سوال
چون ریش تراش قبلیم فیلیپس بود و کاملا راضی بودم اینم فیلیپس میخوام باشه
اما سوالم اینه که محصولات فیلیپس یه سریشون دستگاه شست و شو(جت کلین) همراهشونه و یه سری یه سر قابل تعویض برای ته ریش (هر دو با هم نیس جز مدل بالای یک میلیونیش که مد نظرم نیس)
به نظر شما کدوم بهتره؟ اون نمونه هایی که جت کلین دارن یا سر قابل تویض واسه ته ریش؟
بدون جت کلین نمیشه کامل ریش تراشو تمیز کرد؟ آخه موزر هم ندارم

کسی نیس راهنمایی کنه؟

rz21
18-07-2015, 16:22
دوستان سلام. ته ریشی که بعد از حدودا دو روز بیرون میاد چند میلی متر حساب میشه؟
دنبال ماشین ریش تراش هستم مخصوص ته ریش.قیمتش برام مهم نیست. کیفیت برام مهمه. پست های قبلی رو هم خوندم بازم نتونستم انتخابمو بکنم.
ترجیحا مخزن داشته باشه و با اداپتور برق کار کنه.

rz21
24-07-2015, 07:04
راستش واسه کوتاه کردن صورت لازم نیست هزینه بالایی صرف کنی، با موزر و یا ۴۰۱۵ فیلیپس هم میشه کار کرد. اما اگه ته ریش واست مهمه میتونی ۹۲۹۰ فیلیپس یا ۱۵۱۱ پاناسونیک و حتی فیلیپس ۵۲۷۰ (تو وبسایت های خارجی نظر مثبت خریداران رو با قیمت و قابلیتهاش به همراه داره) بررسی کنی.
در آخر توصیه میکنم که سری هم به سری لمدش پاناسونیک بزن، شاید کلا بیخیال تریمر شدی!
نظر شما در مورد رمینگتون ۳۲۰c چیه؟ توی امازون ریویوهای عالی دریافت کرده.

mahyar937
01-08-2015, 08:58
در آخر توصیه میکنم که سری هم به سری لمدش پاناسونیک بزن، شاید کلا بیخیال تریمر شدی! من خودم موزر دارم و منطق پیشمهادتون رو قبول دارم و نظرم به خریدن یه ریشتراش لمدش پاناسونیک تغیر کرد . ولی اونطور که متوجه شدم سری لمدش مدلهای زیاد و قیمتهای متفاوتی داره ظاهرا آخرین ریشتراش این مدل
ریش تراش LAMDASH مدل ES-ST25 که سه تیغه ودو متره و قیمتش هم حول وحوش 400 تومنه تو رنج قیمتهای زیر 600 تا 700 تومن اگه شما گزینه بهتری رو پیشنهاد دارین بگید ممنون میشم .
ممنون

reza4024
01-08-2015, 10:01
من خودم موزر دارم و منطق پیشمهادتون رو قبول دارم و نظرم به خریدن یه ریشتراش لمدش پاناسونیک تغیر کرد . ولی اونطور که متوجه شدم سری لمدش مدلهای زیاد و قیمتهای متفاوتی داره ظاهرا آخرین ریشتراش این مدل
ریش تراش LAMDASH مدل ES-ST25 که سه تیغه ودو متره و قیمتش هم حول وحوش 400 تومنه تو رنج قیمتهای زیر 600 تا 700 تومن اگه شما گزینه بهتری رو پیشنهاد دارین بگید ممنون میشم .
ممنون

من فیلیپس خریدم مدل rq1275 و زیر گردن رو به شدت متورم و قرمز میکنه با اینکه اصلاح تر انجام دادم و افتر شیو هم زدم
طرف که نمایندگی بود بهم گفت فیلیپس برندار زیر گردنتو اذیت میکنه اما چون ریش تراش قبلیم فیلیپس بود قبول نکردم
اما واقعا اذیت کرد
همین پاناسونیک رو بردارین بهتره

sadeghbb
01-08-2015, 10:41
سلام
دوستان نظرتون راجع به philips QC5580 چیه ؟
اینکه بتونه 0 بزنه و ته ریش بذاره ...
تو همین رنج قیمتی یعنی حدود 300-330 مدل بهتری هم هست ؟!

oregon
01-08-2015, 16:36
دوست عزیز مدل st25 و مدل ga20 و سایر مدلهای حدود ۴۰۰ تا ۵۰۰ دارای تعداد و جنس تیغ و توری و دور موتور( ۱۳۰۰۰) یکسانی هستند. اما امکانات آنها تفاوت دارد. پس در صورت امکان افزایش سقف بودجه میتوانی از مدلهای ۵ تیغ با دور موتور ۱۴۰۰۰ استفاده کنی که زمان و کیفیت اصلاح مناسبتری دارند. هرچند معمولا در همین رنج قیمت نیز کیفیت قابل قبولی در اصلاح بدست می آید.

Konkuri 95 R
08-08-2015, 14:08
سلام
میشه زیر 300 تومن یه ریش تراش خوب معرفی کنید؟
خودم به sl41 و rt30 پاناسونیک رسیدم اما نمیدونم کدوم بهتره
شما نظرتون چیه؟ مدل بهتری هم هست؟
ممنون
ویرایش. : rt53 هم به گزینه ها اضافه شد

oregon
08-08-2015, 16:31
سلام
میشه زیر 300 تومن یه ریش تراش خوب معرفی کنید؟
خودم به sl41 و rt30 پاناسونیک رسیدم اما نمیدونم کدوم بهتره
شما نظرتون چیه؟ مدل بهتری هم هست؟
ممنون
ویرایش. : rt53 هم به گزینه ها اضافه شد
مدل sl41 هم باتری ضعیف و هم دور موتور پایینی داره، اما امکان اصلاح هنگام اتصال به برق رو داره و تیغه هاش هم دارای آلیاژ نقره هست. به نظرم در بین سه گزینه rt53 مناسبتره چون دور موتور بالاتر و باتری با عملکردی بهتر و تیغه های با آلیاژ نقره داره. اما اگه به سری لمدش هم سری بزنی ضرر نداره مثل ga20

Konkuri 95 R
08-08-2015, 17:02
مدل sl41 هم باتری ضعیف و هم دور موتور پایینی داره، اما امکان اصلاح هنگام اتصال به برق رو داره و تیغه هاش هم دارای آلیاژ نقره هست. به نظرم در بین سه گزینه rt53 مناسبتره چون دور موتور بالاتر و باتری با عملکردی بهتر و تیغه های با آلیاژ نقره داره. اما اگه به سری لمدش هم سری بزنی ضرر نداره مثل ga20

Sl41 که میگفتن به برق هم متصل نمیشه؟
کلا از بین گزینه هام حذف شد
بین rt30 و rt53 موندم که اینطور که شما فرمودید 53 بهتره
Ga20 به بودجم نمیخوره متاسفانه

- - - Updated - - -

Sl41 که میگفتن به برق هم متصل نمیشه؟
کلا از بین گزینه هام حذف شد
بین rt30 و rt53 موندم که اینطور که شما فرمودید 53 بهتره
Ga20 به بودجم نمیخوره متاسفانه

oregon
08-08-2015, 17:09
قابلیت اصلاح هنگام اتصال به برق و شارژ شدن باتری از نقاط مثبت sl41 هست نه منفی.

mobinmotahari
11-08-2015, 22:29
دوستان میشه تا پونصد تومن یک ریش تراش خوب معرفی کنید
چیز هایی که خودم به نظرم خوب اومدن:(لطفا نظرتون رو در موردشون بگید)
پاناسونیک: ST-25 , SL-41 , LT-50
رمینگتون: XF8500 , XF8700
سوال دیگه ایی هم داشتم تفاوت کارایی ریش تراش های حدودا یک میلیونی با ریش تراش های ارزون تر دقیقا در چه چیزی هست؟مثلا LT50 چه کمبودی در مقایسه با LV95 داره؟صرفا منحصر به تعداد تیغه هاست؟

mobinmotahari
11-08-2015, 22:48
دوستان میشه تا پونصد تومن یک ریش تراش خوب معرفی کنید
چیز هایی که خودم به نظرم خوب اومدن:(لطفا نظرتون رو در موردشون بگید)
پاناسونیک: ST-25 , SL-41 , LT-50
رمینگتون: XF8500 , XF8700
سوال دیگه ایی هم داشتم تفاوت کارایی ریش تراش های حدودا یک میلیونی با ریش تراش های ارزون تر دقیقا در چه چیزی هست؟مثلا LT50 چه کمبودی در مقایسه با LV95 داره؟صرفا منحصر به تعداد تیغه هاست؟

oregon
12-08-2015, 15:11
تعداد تیغه بیشتر و دور موتور بالاتر در کیفیت اصلاح تاثیر مستقیم دارند. SL 41 رو از گزینه پاناسونیک حذف کن و به نظرم بین st25 و lt50 یکی رو انتخاب کن. به کیفیت رمینگتن آگاه نیستم.

brad pitt
12-08-2015, 21:20
سلام
طریقه ی استفاده از بادی گروم برای موهای پرپشت چطوره ؟

اول باید با موزر موها را کوتاه کرد بعد با بادی گروم دوباره روی آن را اصلاح کرد ؟

ممنون

alirezagb
14-08-2015, 13:57
سلام دوستان
من بلاخره تصمیم گرفتم پاناسونیک ST25 رو بگیرم چند تا سوال دارم
1. ایا فیک ازش اومده یا نه ؟
2. چرا قیمت بازار از قیمت نمایندگی این قدر اختلاف داره البته اون هایی که من قیمت کردم حدود400 الی420 بود با گارانتی آژتد که 2 ساله است ولی قیمت سایت آژند520 هست ؟
3. سایت دالانو یا زنبیل که قیمت های مناسبی دارند مورد اعتماد هستند ؟ اگه نه کجا برای خرید خوبه در ضمن تهران هستم
4. ایا ساخت ژاپن هست ؟ از کجا میشه فهمید؟
5. گارانتی رو از کجا میشه واقعا آژند هست یا نه ؟
اگه چیز دیگه یا نظری در مور این مدل دارید لطفا بگید
مرسی :n16:

oregon
14-08-2015, 14:43
قیمت گارانتی بسیار بالاتر از همان کالا در فروشگاههای دیگر است البته با همان ضمانت آژند به این معنی که سود بالایی از فروش دارد. پس از خرید میتوان کد یا سریال را به شماره ای مشخص فرستاد و فعال شدن گارانتی را انجام داد. سری لمدش ساخت و مونتاژ ژاپن (بجز اداپتور)است. پشت دستگاه ساخت ژاپن بودن حک شده است. فروشگاههای اینترنتی معتبر هم هست که میتوان به آنها اعتماد نمود مانند دیجی کالا که البته قیمتی بالاتر از فروشگاههای دیگر دارد.

shkz
15-08-2015, 21:13
..........................
3. سایت دالانو یا زنبیل که قیمت های مناسبی دارند مورد اعتماد هستند ؟ اگه نه کجا برای خرید خوبه در ضمن تهران هستم.............................

شما که تهرانی برو جمهوری حوالی روبروی سفارت انگلیس چند تا مغازه هست قیمت یگیر. قیمتهاشون خیلی از سایت مناسبتره. گارانتی اصلی هم هست.

Ghaioom
27-08-2015, 06:51
سلام

ماشین اصلاح موزر من بهش دست نزده بودیم. نمیدونم چشه که موی سر رو نمیزنه. پیچ کناریش رو دست نزده بودیم بعدها دست زدیم بازم درست نشد. در ضمن ریش رو هم از ته نمیزنه. یه جا گفتن باید دو میلیمتر ا بدنه بیرون باشه؟ نکنه از اینه؟ مشکل از چیز دیگه که نیست؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
28-08-2015, 10:01
سلام
1- ماشین اصلاح موزر من بهش دست نزده بودیم.
نمیدونم چشه که موی سر رو نمیزنه.
پیچ کناریش رو دست نزده بودیم بعدها دست زدیم بازم درست نشد.
2- در ضمن ریش رو هم از ته نمیزنه.
یه جا گفتن باید دو میلیمتر از بدنه بیرون باشه؟ نکنه از اینه؟ مشکل از چیز دیگه که نیست؟سلام
1- همونطور که میدونین این ماشینها مکانیزم کارش مثل قیچی هست و دو تا شانه داره که پائینی ثابت هست و بالائی چسبیده به پائینی و با سرعت زیاد حرکت میکنه به چپ و راست و موها رو قیچی میکنه یا به عبارت دیگه قطع میکنه
شانه ی متحرک (بالائی) توسط یک آهنریای مغناطیسی به لرزش درمیاد با فرکانس 50 بار درثانیه که همون فرکانس برق متناوبِ شهر هست
شانه ی بالائی رزش داره ؟ راحت چپ و راست میشه ؟
کمی روغن مخصوص یا روغن خوراک پزی بزنین بین دو شانه تا نرم بشه ببینین بهتر میشه ؟
اگر درست نشد احتمال شکستن یک قطعه داخلش هست
باید از برق بکشیتش و درپوش قرمز رو باز کنین (دو پیچ ستاره ای داره) و ببینین قطعات توش سالمه
اون دو پیچ ستاره ای هست اما با پیچ گوشتی دوسو (دو پخ) که عرضش حدود 3mm باشه هم باز میشه
با موبایل از قطعات داخلش که یک یا دو فنر و قطعات دیگه هست عکس بگیرین تا اگر از جاشون دراومدند بدونین چطوری نصیشون کنین
اول با فوت کردن و برس نرم تمیزشون کنین
کمی روغن هم بهشون بزنین
روشن کنین ببینین خوب لرزش داره ؟ مشکلی نداره ؟ چیزی نشکسته ؟

Ghaioom
30-08-2015, 20:32
سلام
1- همونطور که میدونین این ماشینها مکانیزم کارش مثل قیچی هست و دو تا شانه داره که پائینی ثابت هست و بالائی چسبیده به پائینی و با سرعت زیاد حرکت میکنه به چپ و راست و موها رو قیچی میکنه یا به عبارت دیگه قطع میکنه
شانه ی متحرک (بالائی) توسط یک آهنریای مغناطیسی به لرزش درمیاد با فرکانس 50 بار درثانیه که همون فرکانس برق متناوبِ شهر هست
شانه ی بالائی رزش داره ؟ راحت چپ و راست میشه ؟
کمی روغن مخصوص یا روغن خوراک پزی بزنین بین دو شانه تا نرم بشه ببینین بهتر میشه ؟
اگر درست نشد احتمال شکستن یک قطعه داخلش هست
باید از برق بکشیتش و درپوش قرمز رو باز کنین (دو پیچ ستاره ای داره) و ببینین قطعات توش سالمه
اون دو پیچ ستاره ای هست اما با پیچ گوشتی دوسو (دو پخ) که عرضش حدود 3mm باشه هم باز میشه
با موبایل از قطعات داخلش که یک یا دو فنر و قطعات دیگه هست عکس بگیرین تا اگر از جاشون دراومدند بدونین چطوری نصیشون کنین
اول با فوت کردن و برس نرم تمیزشون کنین
کمی روغن هم بهشون بزنین
روشن کنین ببینین خوب لرزش داره ؟ مشکلی نداره ؟ چیزی نشکسته ؟
سلام

من دو ساعتی روش نشستم و هم کارای شمارو بررسی کردم و هم تنظیم تیغه و غیره که تو لینک زیر گفته شده:
همونه فقط عکساشو داره:

الان یه آزمایشی کردم زد. حالا نمیدونم دقیق از کدوم بود ولی نظرم این تنظیم تیغه بودش. در ضمن کند شدن تیغه هم عاملشه؟ کجا تیزش میکنن؟

یه چیز دیگه چرا ریش رو از ته نمیزنه یکم میزاره. فک کنم هی بالا پایین بزنم تا خیلی کوتاه کنه؟ برعکس رشدش منظورمه. آره نظرم اینه.

حالا بازم موهامو کامل نزدم که ببینم اوکی شده یا نه فقط یکمشو زدم که زد. قبلا که نمیزد مثل اون.

MOHAMMAD_ASEMOONI
31-08-2015, 00:28
سلام
من دو ساعتی روش نشستم و هم کارای شمارو بررسی کردم و هم تنظیم تیغه و غیره که تو لینک زیر گفته شده
همونه فقط عکساشو داره:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] &cd=1&hl=en&ct=clnk&gl=ir&client=firefox-a
الان یه آزمایشی کردم زد.
حالا نمیدونم دقیق از کدوم بود ولی نظرم این تنظیم تیغه بودش. در ضمن کند شدن تیغه هم عاملشه؟
کجا تیزش میکنن؟
یه چیز دیگه چرا ریش رو از ته نمیزنه یکم میزاره. فک کنم هی بالا پایین بزنم تا خیلی کوتاه کنه؟ برعکس رشدش منظورمه. آره نظرم اینه.
حالا بازم موهامو کامل نزدم که ببینم اوکی شده یا نه فقط یکمشو زدم که زد. قبلا که نمیزد مثل اون.سلام
موزر کند نمیشه . بنده 15 سال ازش استفاده کردم . آخ هم نگفت . فقط باید دو هفته یک بار دسته رو فشار بدین تا تیغه ی بالائی تا آخِر بیاد عقب , بعدش با گوش پاک کن یا کمی دستمال کاغذی روغن بزنین بین دو تیغه و دست رو ول کنین و کمی روشن کنین تا روغن خوب پخش بشه بین دو تیغه و نرم و روان کار کنه
موزر هیچ وقت نمیتونه از ته (صفر) بزنه چون لبه ی شانه ی پائینی حدودِ 1mm ضخامت داره پس نمیتونه مو رو کاملاً از ته بزنه
تازه یک مسئله ی دیگه هم هست:
لبه ی شانه ی بالائی نمیتونه جلوتر یا حتی هم سطح با لبه پائینی باشه وگرنه شانه ی بالائی میخوره به پوست و سوزش و حتی زخم ایجاد میکنه
لبه ی بالائی باید حداقل 1mm عقب تر از پائینی باشه تا این مشکل پیش نیاد
باید دو پیچ پائینی کمی شل بشه و در حد لازم تنظیم بشه و سپس کاملاً محکم بشه که تکان نخوره
بعد از بستن دو تا پیچش باید چک کنین که شانه ی زیری کج نباشه و . اگر کج هست باید دوباره تنظیم بشه

hamedhakanfans
04-09-2015, 13:39
سلام دوستان خسته نباشید . در مورد خرید ریش تراش کمک میخواستم . من با توجه به اینکه صورتم به تیغ حساسیت داره و زود جوش میزنه دنبال یه دستگاه میگردم که به درد اصلاح صورت هایی که حساس ترن بخوره . خودم از چند ساله که از ریش تراش موزر قدیمی استفاده میکنم . میخواستم بهم مدل هایی که کمتر حساسیت ایجاد میکنن رو بهم معرفی کنید .
خودم که جستجو کردم تو سایت ها این مدل ها به نظرم خوب اومده

Panasonic مدل ES-RT30

Panasonic مدل ES4036

پاناسونیک ES4033

میخواستم نظر شما رو هم بدونم . متشکرم

MOHAMMAD_ASEMOONI
05-09-2015, 16:25
سلام دوستان خسته نباشید . در مورد خرید ریش تراش کمک میخواستم .
من با توجه به اینکه صورتم به تیغ حساسیت داره و زود جوش میزنه دنبال یه دستگاه میگردم که به درد اصلاح صورت هایی که حساس ترن بخوره . خودم از چند ساله که از ریش تراش موزر قدیمی استفاده میکنم . میخواستم بهم مدل هایی که کمتر حساسیت ایجاد میکنن رو بهم معرفی کنید
Panasonic مدل ES-RT30Panasonic مدل ES4036پاناسونیک ES4033میخواستم نظر شما رو هم بدونم .
متشکرم سلام
موزر چون از تَه نمیزنه پس باعث جوش زدن نمیشه
اگر با تیغ جوش میزنه پس با ماشین ریش تراش هم جوش میزنه چه تیغ چرخان داشته باشه چه توری
تنها راهِ حل برای کمتر جوش زدن و رسیدن به جائی که اصلا جوش نگنه اینه که:
قبل از اصلاح صورتتون رو بشورید با صابون و با دستمال کاغذی خشک کنین
ماشین رو هم ضد عفونی کنین با دستمال آغشته به الکل
به صورت الکل نزنین چون استفاده ی زیادش ضرر داره
تا ده دوازده ساعت بعد از اصلاح هم نباید به صورتتون دست بزنین تا آلوده نشه
علت جوش بعد از اصلاح , باز شدن روزنه های پوست و باز شدن راهِ نفوذ باکتریها به زیر پوست هست
بعد از حدود دو ماه یا بیشتر , پوست صورت مصونیت پیدا میکنه و دیگه جوش نمیزنه

FOURTH RETURN
08-09-2015, 19:37
من یه نوع ژیلت میخوام مخصوص خط گرفتن و اصلاح پازلفی و غیره که دقیق باشه و ببینی کجا رو اصلاح میکنی و تکون نخره تیغش نه مانند این ژیلتهای توی بازار که اینور اونور و بالا پایین تیغشون گرفته و معلوم نیست و نمیتونی دقیق خط بزنی لطفا کمک کنید ​ چه نوع ژیلتی هست و اگه در سایتی میفروشن بهم بگید

naraqi110
10-09-2015, 00:57
سلام درخواستم این هیه ماشین تریمر یاکلیپر بهم معرفی کنید برای ته ریش گذاشتن بعلاوه اینکه مورو هم اگه خواستم بزنم باهاش قدرتش خوب باشه وکم نیاره موهام پر وضخیم هستند نسبتا !
ازدوستان خواهش میکنم حتما مدل بی سیم ویاهمون شارژی یا باطری دار هم معرفی بکنند درکنار سیمدارها وموزر ،تشکر
راستی اگه چیزی باشه که برای موهای بدن و ته ریش همزمان مناسب باشه هم خوبه فوق واسه سر میرم پیرایشگاه یا یه موزر میخرم درکنارش

استاد شیفو
11-09-2015, 08:50
سلام

دوستان دارم دیوونه میشم . مدل مناسبی پیدا نمیکنم .

دنبال یک ریش تراش 3 تیغه هستم . خط زن هم داشته باشه . شارژی نباشه و با سیم کار کنه .

بودجه من حدود زیر 300 تومن هست .

برند هم ترجیها فیلیپس یا پاناسونیک باشه .

نمیخوام موقع زدن ریش صورتم درد کنه .

هفته ای دو بار اصلاح صورت میکنم . ریش ها هم به شدت ضخیم هستند. با تشکر:n39:

bas ali
11-09-2015, 10:58
سلام

دنبال یک ریش تراش 3 تیغه هستم . خط زن هم داشته باشه . شارژی نباشه و با سیم کار کنه .

فقط پاناسونیک سری لمدش بگیر . هرچی هم پول بیشتر بهش بدی ،بیشتر آش میخوری

پروین زرگران
11-09-2015, 15:29
سلام مارک BRAUN هم دستگاههاش خیلی خوبه من و همسرم چند سال استفاده میکنیم فوق العاده بودش

استاد شیفو
11-09-2015, 17:08
فقط پاناسونیک سری لمدش بگیر . هرچی هم پول بیشتر بهش بدی ،بیشتر آش میخوری

سری لمدش بالای 480 تومن هست .

من آش کمتری میخوام :n09:

shkz
12-09-2015, 20:06
سلام

ی نگاه به این بنداز. البته شارژیه ولی ظاهراً چیزخوبیه. قیمت هم مناسب میگه.
من خودم پاناسونیک GA-20 دارم. قبلش هم فیلیپس داشتم. بنظرم فیلیپس قدرت بیشتری داشت تو اصلاح. البته پاناسونیک زیر گردنو راحتتر میزنه بدون التهاب. ولی در کل بنظرم روی پاناسونیک خصوصاً 3 تیغه ها زیادی اغراق شده.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

naraqi110
13-09-2015, 00:41
سلام درخواستم این هیه ماشین تریمر یاکلیپر بهم معرفی کنید برای ته ریش گذاشتن بعلاوه اینکه مورو هم اگه خواستم بزنم باهاش قدرتش خوب باشه وکم نیاره موهام پر وضخیم هستند نسبتا !
ازدوستان خواهش میکنم حتما مدل بی سیم ویاهمون شارژی یا باطری دار هم معرفی بکنند درکنار سیمدارها وموزر ،تشکر
راستی اگه چیزی باشه که برای موهای بدن و ته ریش همزمان مناسب باشه هم خوبه فوق واسه سر میرم پیرایشگاه یا یه موزر میخرم درکنارش
منم یادتون نره لطفا

oregon
18-09-2015, 18:55
سلام دوستان خسته نباشید . در مورد خرید ریش تراش کمک میخواستم . من با توجه به اینکه صورتم به تیغ حساسیت داره و زود جوش میزنه دنبال یه دستگاه میگردم که به درد اصلاح صورت هایی که حساس ترن بخوره . خودم از چند ساله که از ریش تراش موزر قدیمی استفاده میکنم . میخواستم بهم مدل هایی که کمتر حساسیت ایجاد میکنن رو بهم معرفی کنید .

Panasonic مدل ES-RT30

Panasonic مدل ES4036

پاناسونیک ES4033

Rt53 و یا ga20

oregon
18-09-2015, 18:57

Panasonic مدل ES-RT30

Panasonic مدل ES4036

پاناسونیک ES4033

Rt53 یا ga20 بگیر،
این مشکل رو من هم تا حدودی باهاش درگیر بودم که با سری لمدش دیگه نه.

oregon
18-09-2015, 18:58
سری لمدش بالای 480 تومن هست .

من آش کمتری میخوام :n09:
Ga20 قیمت پایینتری داره

alipahlavi
20-09-2015, 15:27
سلام دوستان
ریش تراش فویلی بهتره یا سه تیغ؟ فرقشون چیه
یه روز درمیون اصلاح میکنم

- - - Updated - - -

سلام دوستان

alipahlavi
20-09-2015, 15:29
سلام دوستان

oregon
20-09-2015, 19:19
تخصص ریش تراش فویلی در اصلاحهای موی کوتاه تره، به دلیل مکانیزم تراش مو التهاب کمتری معمولا ایجاد میکند و تیغه های ۳۰درجه پاناسونیک توانایی کوتاه کردن مو نزدیک به پوست صورت را دارند.

fredmehdi
23-09-2015, 15:31
سلام به دوستان عزیز.راستش من ریش تراش lv-65 رو 6 ماه خریداری کردم ولی چون پوستم حساسه مجبورم هر دو روز یا سه روز در میون اصلاح کنم و ریشم کمی بلند میشه. حتی با فوم اصلاح هم همین وضعیته. میخواستم ببینم ماشین های ES518A

و

ES518N ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%A9-ES518N)
برای اصلاح روزانه مناسب هستن؟طرز کارشون چطوره؟برای پوست های حساس مناسبن؟ضد اب هستن؟
یکی از دوستان این پیشنهادو داده.تیکه اخرش متوجه نشدم
"
تا ده دوازده ساعت بعد از اصلاح هم نباید به صورتتون دست بزنین تا آلوده نشه"
دقیقا منظورشون از دست نزدن به صورت چیه؟صابونش چه نوعی باشه؟انتی باکتریال مناسبه؟دقیقا کدوم قسمت ماشین رو الکل بزنیم؟چند دقیقه صورت رو با صابون شست و شو دهیم؟اشکالی نداره بعد از اصلاح افترشیو الکل دار بزنیم؟

Zachyrock
23-09-2015, 16:50
سلام دوستان بين پاناسونيك lf50 و lf51 چقدر تفاوت داره اخه اختلاف قيمت زياد دارن ، لطفا راهنمايي كنيد.

yaghish74
25-09-2015, 02:14
سلام اساتید، خسته نباشبد
فرق

Panasonic Lamdash ES-ST25 Shaver ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%A9-%D8%B3%D8%B1%D9%8A-%D9%84%D9%85%D8%AF%D8%B4-%D9%85%D8%AF%D9%84-ES-ST25)

Panasonic Lamdash ES-LT20 Shaver
در چیه؟ کدوم بهتره؟ لطفا راهنمایی... یکی می خوام بخرم از دیجی کالا... :n14:

- - - Updated - - -

سلام اساتید، خسته نباشبد
فرق

Panasonic Lamdash ES-ST25 Shaver ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%A9-%D8%B3%D8%B1%D9%8A-%D9%84%D9%85%D8%AF%D8%B4-%D9%85%D8%AF%D9%84-ES-ST25)

در چیه؟ کدوم بهتره؟ لطفا راهنمایی... یکی می خوام بخرم از دیجی کالا... :n14:

yaghish74
25-09-2015, 02:17
سلام

یا st25 ?

فرقشون در چیه؟ کئ.ک بهتریه؟

oregon
25-09-2015, 09:09
سلام

یا st25 ?

فرقشون در چیه؟ کئ.ک بهتریه؟

مدل lt20 سری متحرک دارد اما در st25 مانند ga20 سری ثابت است ولی امکان چرخش را تا حدی دارد. St25 موتور آن به کمک سنسور از قابلیت هوشمند بودن بهره میبرد که در نواحی کم پشت صورت جهت کاهش مصرف باتری دور آن را قدری پایین میآورد و ضمنا استند شارژ هم همراه دارد.

Zachyrock
25-09-2015, 19:32
مدل lt20 سری متحرک دارد اما در st25 مانند ga20 سری ثابت است ولی امکان چرخش را تا حدی دارد. St25 موتور آن به کمک سنسور از قابلیت هوشمند بودن بهره میبرد که در نواحی کم پشت صورت جهت کاهش مصرف باتری دور آن را قدری پایین میآورد و ضمنا استند شارژ هم همراه دارد.

منم راهنمایی کنید

- - - Updated - - -

منم راهنمایی کنید

oregon
25-09-2015, 20:42
منم راهنمایی کنید

- - - Updated - - -

منم راهنمایی کنید
دوست عزیز، مدل lf51 سری متحرک دارد و با داشتن ۴ تیغ و دور موتور ۱۴۰۰۰ در دقیقه اصلاح در زمان کمتر و در نتیجه کیفیت بالاتر را تحویل میدهد. اگر بازه قیمت آن مورد نظر باشد، گزینه خوبی برای خرید است. در صورتی که پوست حساسی نداشته باشی و با صرف زمان بیشتر مشکلی نداری، ۳ تیغه هایی چون lt50 یا st25 و حتیga20 هم اصلاح قابل قبول با هزینه کمتری تحویل میدهند. گمان نکنم مدل lf50 در ایران ارایه شده باشد. حداقل من ندیدم.

Zachyrock
25-09-2015, 23:52
دوست عزیز، مدل lf51 سری متحرک دارد و با داشتن ۴ تیغ و دور موتور ۱۴۰۰۰ در دقیقه اصلاح در زمان کمتر و در نتیجه کیفیت بالاتر را تحویل میدهد. اگر بازه قیمت آن مورد نظر باشد، گزینه خوبی برای خرید است. در صورتی که پوست حساسی نداشته باشی و با صرف زمان بیشتر مشکلی نداری، ۳ تیغه هایی چون lt50 یا st25 و حتیga20 هم اصلاح قابل قبول با هزینه کمتری تحویل میدهند. گمان نکنم مدل lf50 در ایران ارایه شده باشد. حداقل من ندیدم.

بوستم حساس هست و انچنان ریش هم ندارم منظورم LT50

Zachyrock
25-09-2015, 23:53

بوستم حساس هست و انچنان ریش هم ندارم منظورم LT50 بود که در ایران موجوده

yaghish74
28-09-2015, 00:26
سلام
ماشین اصلاح صورت فیلیپس S9031 چطوره ؟ با تخفیف 560 تومان میدن.
فیلیپس بهتره پاناسونیک؟ مثلا st25 یا lf51 تا 600 اینا بودجه داذم، لطفا راهنمایی کنید

yaghish74
28-09-2015, 01:42

مرسی ، در مورد ماشین فیلیپسs9031 اطلاعاتی دارید؟

fredmehdi
28-09-2015, 20:18
کسی جواب سوال ما رو نمیدونه؟

oregon
28-09-2015, 20:47
سلام
ماشین اصلاح صورت فیلیپس S9031 چطوره ؟ با تخفیف 560 تومان میدن.
فیلیپس بهتره پاناسونیک؟ مثلا st25 یا lf51 تا 600 اینا بودجه داذم، لطفا راهنمایی کنید

مدل lf51 با دور موتور بالاتر و سری متحرک کیفیت اصلاح بهتری رو تجربه میکنی.

oregon
28-09-2015, 21:00
سلام به دوستان عزیز.راستش من ریش تراش lv-65 رو 6 ماه خریداری کردم ولی چون پوستم حساسه مجبورم هر دو روز یا سه روز در میون اصلاح کنم و ریشم کمی بلند میشه. حتی با فوم اصلاح هم همین وضعیته. میخواستم ببینم ماشین های ES518A

و

ES518N ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%A9-ES518N)
برای اصلاح روزانه مناسب هستن؟طرز کارشون چطوره؟برای پوست های حساس مناسبن؟ضد اب هستن؟
یکی از دوستان این پیشنهادو داده.تیکه اخرش متوجه نشدم
"
تا ده دوازده ساعت بعد از اصلاح هم نباید به صورتتون دست بزنین تا آلوده نشه"
دقیقا منظورشون از دست نزدن به صورت چیه؟صابونش چه نوعی باشه؟انتی باکتریال مناسبه؟دقیقا کدوم قسمت ماشین رو الکل بزنیم؟چند دقیقه صورت رو با صابون شست و شو دهیم؟اشکالی نداره بعد از اصلاح افترشیو الکل دار بزنیم؟
پوست صورت ملتهب میشه؟ معمولا پس از حدود ۲ هفته پوست عادت میکنه. ضمن اینکه تخصص ماشینهای فویلی در اصلاح موهای بسیار کوتاه هست. پس با وجود التهاب هر روز صورتت رو شیو کن، قبل از اصلاح استفاده ژل نیوا حساس، میتواند تاثیرگذار باشد. پس از آن هم با ژلهای پس از اصلاح جهت خنک شدن میتوان از التهاب جلوگیری نمود. ضمنا فشار ماشین به پوست هنگام اصلاح، تاثیری در کیفیت ندارد.[emoji6]

joibari2
12-11-2015, 08:33
سلام دوستان ریش تراش موزر اصل در تهران از کجا میشه تهیه کرد؟

Khan gholi
13-11-2015, 23:06
سلام دوستان ریش تراش موزر اصل در تهران از کجا میشه تهیه کرد؟
اینطور که من شنیدم حدود 10 تا 15 سالی هست که این مدل تولید نمیشه و شرکت چینی دارند تولید می کنند و به اسم المان میدن بیرون

joibari2
14-11-2015, 12:27
اینطور که من شنیدم حدود 10 تا 15 سالی هست که این مدل تولید نمیشه و شرکت چینی دارند تولید می کنند و به اسم المان میدن بیرون

مگه میشه پس اینایی که به عنوان اصل آلمان میفروشن چینیه؟ نوع چینیش هم در بازار موجوده آخه!

Khan gholi
14-11-2015, 16:59
مگه میشه پس اینایی که به عنوان اصل آلمان میفروشن چینیه؟ نوع چینیش هم در بازار موجوده آخه!

حرفی بودم که از دوتا ارایشگاهی شنیدم و دو تا فروشنده حدود 6 سال پیش
الان رفتم سایت موزر قسمت محصولاتش دیدم هنوز نوع کلاسیک رو داره

- - - Updated - - -

Khazuk
19-11-2015, 21:31

- - - Updated - - -

موزر اصل این قسمت که با فلش مشخص کردم باید فلزی باشه که توی بازار شده پلاستیکی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

joibari2
20-11-2015, 17:47

- - - Updated - - -

مدلایی که من دیدم جلوش یسرست و پلاستیکیه. شاید جدیدا اینجوری میزنه؟

fredmehdi
20-11-2015, 22:14
سلام به دوستان.راستش من ته ریش میزارم برای همین لازمه هر از گاهی اصلاح و کوتاهش کنم.ماشین lv 65 دارم ولی برای کوتاه کردن نیست و از ته میزنه.به نظرتون برای اصلاح صورت با شماره های مختلف تریمر بهتره یا موزر؟با550 تومن بودجه چه چیزی پیشنهاد میکنید؟ در ضمن قابلیت اصلاح با شماره های مختلف از جمله 2 و 4 رو داشته باشه.اصلاح با شماره صفر مهم نیست.ترجیحا ضد اب باشه و راحت گیر بیاد برای اصلاح سر هم مناسب باشه.ممنون.

aminkhan2014
27-11-2015, 16:41
دوستان دنبال خرید ماشین اصلاح سر هستم،موزر داشتم ولی دنبال گزینه بهتری هستم،چه برند و مدلهایی پیشنهاد میدهین؟البته شاید گهگاهی برای کوتاه کردن ریش هم ازش استفاده کنم

MehranVB
28-11-2015, 09:39
دوستان دنبال خرید ماشین اصلاح سر هستم،موزر داشتم ولی دنبال گزینه بهتری هستم،چه برند و مدلهایی پیشنهاد میدهین؟البته شاید گهگاهی برای کوتاه کردن ریش هم ازش استفاده کنم

شما که موزر داشتید، هر دستگاه دیگه ای بگیرید ازش ناراضی خواهید بود.
به نظر من همون موزر رو دوباره بگیرید، هم قیمتش عالیه و هم از همه دستگاها بهتر عمل میکنه.
من یه دونه رمینگتون گرفتم (ارزون ترین مدلش که 100 تومن بود) که این معایب رو داره:
* صفر نمیشه
* داغ میکنه
* بعد از مدتی صداش وحشتناک زیاد میشه
* قدرت کمی داره

همون موقع پدرم یه دونه موزر خرید که چینی بود و قیمتش هم 70 تومن. نه داغ میکنه، نه سرصدا داره، از صفر کوتاه موتاه با قدرت بالا.

fredmehdi
28-11-2015, 19:45
منکه gb60k پاناسونیک گرفتم هم برای بدن و هم برای سر و هم برای صورت استفاده میکنم.39 اندازه مختلف برای کوتاه کردن داره.قیمتش عالیه.قدرت هم حرف نداره.تا نیم میلیمتر هم کوتاه میکنه.تا حالا توی عمرم از خرید چیزی اینقدر راضی نبودم.

aminkhan2014
29-11-2015, 07:47
مسئله اینه که زیادم از موزر راضی نیستم،مو بلند باشه گیر میکنه،ریش را قشنگ صفر نمیزنه،حداقل مطمئنم مدلی که مال 20 سال پیش هست نسبت به مدلی که 10 سال پیش گرفتم بهتر بود

MehranVB
29-11-2015, 09:00
مسئله اینه که زیادم از موزر راضی نیستم،مو بلند باشه گیر میکنه،ریش را قشنگ صفر نمیزنه،حداقل مطمئنم مدلی که مال 20 سال پیش هست نسبت به مدلی که 10 سال پیش گرفتم بهتر بود

درسته. اما اگر پیچ موزر درست تنظبم بشه کاملا صفر و تمیز میزنه واستون، حتی اگر چینی باشه (خیلی از دوروبری‌هام چند سال موزر 10 15 تومنی خریدن و کاملا هم راضین).
این مشکلی که گفتید مشخصاً به دلیل تنظیم نبودن پیچش هست و احتمالا تیغه‌های ‌بالا و پایین فاصلشون درست نیست.
فکر کنم زیادی تبلیغ کردم! فقط گفتم اگر بخواید هزینه پایین کنید موزر بهترین گزینه هست.

MOHAMMAD_ASEMOONI
29-11-2015, 14:06
مسئله اینه که زیادم از موزر راضی نیستم،مو بلند باشه گیر میکنه،ریش را قشنگ صفر نمیزنه
سلام
شانه ی زیریِ موزر (شانه ی ثابت) در نوکش حدود 2 MM ضخامت داره پس محاله مو رو از ته بزنه
اگر دو پیچ شانه ی ثابت رو شل کنین و شانه رو تا حد امکان بکشین عقب , موها کوتاهتر میشه
اما اگر بیش از حد بکشینش عقب اونوقت لبه ی شانه ی متحرک میزنه بیرون و موقع اصلاح ,پوست رو نیش میزنه و پوست زخم میشه
باید شانه ی ثابت رو طوری تنظیم کنین که حداقل 1mm عقب تر از شانه ی ثابت باشه موقع محکم کردن پیچها باید دقت کنین شانه ی ثابت کج نباشه وگرنه موها رو کوتاه و بلند میزنه

MOHAMMAD_ASEMOONI
29-11-2015, 14:10
مسئله اینه که زیادم از موزر راضی نیستم،مو بلند باشه گیر میکنهعلتش اینه که ماشین رو با سرعت حرکت میدین . درضمن, مرتب و تمیز بودن موها باعث بهتر بریده شدنشون میشه

oregon
29-11-2015, 14:11
به نظر من همون موزر رو دوباره بگیرید، هم قیمتش عالیه و هم از همه دستگاها بهتر عمل میکنه.
من یه دونه رمینگتون گرفتم (ارزون ترین مدلش که 100 تومن بود) که این معایب رو داره:
* صفر نمیشه
* داغ میکنه
* قدرت کمی داره

همون موقع پدرم یه دونه موزر خرید که چینی بود و قیمتش هم 70 تومن. نه داغ میکنه، نه سرصدا داره، از صفر کوتاه موتاه با قدرت بالا.
فکر کنم مدلش ۵۰۳۰ بوده، که اگه درست باشه کاملا موافقم.

joibari2
04-12-2015, 19:44
* صفر نمیشه
* داغ میکنه
* قدرت کمی داره

بدبختی اینه که موزر اصل اصلا گیر نماید همشون چینی هستن و قدرت موتورشون پایینه و اصلا خوب نمیزنه. موزر اصل اگه تیغشو جلو بیاری عالی میزنه و سفید میکنه ولی حیف که دیگه پیدا نمیشه ظاهرا.
هر کی سراغ داره خریدارم.

MOHAMMAD_ASEMOONI
05-12-2015, 11:51
بدبختی اینه که موزر اصل اصلا گیر نماید همشون چینی هستن .سلام

موزهای موجود در کویت , زیر شانه ی ثابت و بدنه نوشته ساخت آلمان
مثل اینها :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3.png
اگر زیر شانه چیزی ننوشته پس تقلبی هست
درضمن , بعضیهاش روی قوطیش نوشته 3 سال گارانتی و بعضیهاش 2 سال
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] pg

بعضیهاش روغندان نداره . بعضیهاش 2 شانه پلاستیکی داره , بعضیهاش یکی

joibari2
05-12-2015, 23:52
سلام

موزهای موجود در کویت , زیر شانه ی ثابت و بدنه نوشته ساخت آلمان
مثل اینها :
اگر زیر شانه چیزی ننوشته پس تقلبی هست
درضمن , بعضیهاش روی قوطیش نوشته 3 سال گارانتی و بعضیهاش 2 سال
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] pg

بعضیهاش روغندان نداره . بعضیهاش 2 شانه پلاستیکی داره , بعضیهاش یکی

با تشکر ولی موزرهای موجود در ایران ظاهرا همین مشخصاتو دارند ولی اصل نیستند روی تیغه و بدنه هم ساخت آلمان حک شده و جعبشم سه سال گارانتی روش خورده ولی هیچ کدوم کارایی موزر اصلو ندارند. خودم یکی از این مدل های موجوو خریدم اصلا قدرتش با موزر اصلی که دارم قابل قیاس نیست!

MOHAMMAD_ASEMOONI
06-12-2015, 00:31
با تشکر ولی موزرهای موجود در ایران ظاهرا همین مشخصاتو دارند ولی اصل نیستند روی تیغه و بدنه هم ساخت آلمان حک شده و جعبشم سه سال گارانتی روش خورده ولی هیچ کدوم کارایی موزر اصلو ندارند. خودم یکی از این مدل های موجوو خریدم اصلا قدرتش با موزر اصلی که دارم قابل قیاس نیست!

سلام
چه فرقی دارند با هم ؟
نمیشه اصلی و قلابی دقیقاً مثل هم باشند .

joibari2
06-12-2015, 17:59
سلام
چه فرقی دارند با هم ؟
نمیشه اصلی و قلابی دقیقاً مثل هم باشند .

عرض کردم در ظاهرشون تفاوتی دیده نمیشه ولی در حین استفاده کاملا معلومه که موتورش کارایی موزر اصل رو نداره. شایدم واقعا تولیدات جدید موزر کیفتیش در همین حد باشه! که بعیده بنظرم.

hamid2day
14-12-2015, 08:57
می خواستم بدونم به غیر از بادی گروم 2040 فیلیپس
دستگاه خوبتری تو بازار هست؟

arash-sat
24-12-2015, 19:36
دوستان اینجا کسی فیلیپس 2040 رو داره ؟ ازش راضیه ؟ خوب میزنه ؟ سریع که یه بار بکشی و هی اذیت نکنه ؟ یه ماشین ریش تراش پاناسونیک لمدش دارم که خوب ازض راضیم و بعد 5 سال تیغه اش رو باید عوض کنم . یه موزر فیلیپس دارم که باتری خور هست و باتری ها و تیغه هاش هم ضعیف شدن. موندم اینکه یه تریمر پاناسونیک حالا gb 40 یا gb 37 بگیرم و صورت و بدن رو با اون اصلاح کنم و اگر خواستم از ریش تراش برای اصلاح بدن هم استفاده کنم یا اینکه همین گرومر فیلیپس رو بگیرم و برازمش برای بدن؟ بدی که این فیلیپس داره اینه که باتری خوره و بعد از یه مدت باتری هاش صعیف میشه و اینکه نمیتونی با برق شهر هم ازش استفاده کرد. نظر دوستان چی هست؟

hamid2day
26-12-2015, 08:58
بله من خریدمش
عالی هست
این مدل جدیدهاش یک ساعت شارژ نگه می داره و صداش هم کم شده.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5.html

milad_heartsick
27-12-2015, 20:23
سلام دوستان خوبم
یه چیزی مثل موزر میخوام که خوب بزنه اصلا امکانات جانبی مثل سری،مکنده،شارژ مهم نیست فقط میخوام عالی بزنه یعنی نزدیک به صفر قیمت هم مهم نیست ولی به خاطر کیفیتش باشه نه امکاناتش
سپاس
پ .ن: منظور از قیمت مهم نیست نه اینکه گرون ترین رو پیشنهاد بدید متناسب با چیزی که میخوام یعنی فقط اصلاح راحت و عالی همین

rz21
28-12-2015, 19:11
سلام دوستان.
برای پدرم میخوام یک ریش تراش بگیرم. خودش الان از این فیلیپس قدیمیا که سه تیغه ی چرخان گرد دارن استفاده میکنه ولی کند شده میخواد عوض کنه. صورت نسبتا گرد دارن. چه چیزی پیشنهاد میکنید؟ با رمج قیمت مختلف.

rz21
28-12-2015, 19:13
سلام دوستان خوبم
یه چیزی مثل موزر میخوام که خوب بزنه اصلا امکانات جانبی مثل سری،مکنده،شارژ مهم نیست فقط میخوام عالی بزنه یعنی نزدیک به صفر قیمت هم مهم نیست ولی به خاطر کیفیتش باشه نه امکاناتش
سپاس
پ .ن: منظور از قیمت مهم نیست نه اینکه گرون ترین رو پیشنهاد بدید متناسب با چیزی که میخوام یعنی فقط اصلاح راحت و عالی همین
من خودم پاناسونیک gb37 دارم، یه نگاه بهش بنداز..خوبه راضیم. نیم میلی متر به بالا میزنه.

milad_heartsick
28-12-2015, 19:29
من خودم پاناسونیک gb37 دارم، یه نگاه بهش بنداز..خوبه راضیم. نیم میلی متر به بالا میزنه.
من جز موزر تجربه دیگه ندارم بخاطر این همش با اون مقایسه میکنم از موزر بهتر و راحتر هست؟ اندازه تیغش از موزر بزرگتر هست؟
میخوام اندازه اون باشه که سطح مقطع بیشتری رو پوشش بده
راستی یک روز در میون میشه باهاش اصلاح کرد؟

rz21
28-12-2015, 23:09
من جز موزر تجربه دیگه ندارم بخاطر این همش با اون مقایسه میکنم از موزر بهتر و راحتر هست؟ اندازه تیغش از موزر بزرگتر هست؟
میخوام اندازه اون باشه که سطح مقطع بیشتری رو پوشش بده
راستی یک روز در میون میشه باهاش اصلاح کرد؟
پیشنهاد میکنم برید دیجیکالا و نظرات رو بخونید. اره هر یک روز در میون میشه. باتریش هم خوب نگه میداره. برای سه الی چهار بار میشه.
تاحدودی اندازه موزر هست. یکم کوچک تر. مدل بالاترم داره.

milad_heartsick
29-12-2015, 10:00
پیشنهاد میکنم برید دیجیکالا و نظرات رو بخونید. اره هر یک روز در میون میشه. باتریش هم خوب نگه میداره. برای سه الی چهار بار میشه.
تاحدودی اندازه موزر هست. یکم کوچک تر. مدل بالاترم داره.
من یه زمانی یه اشتباهی کردم حتی با تحقیق چند هفته ای رفتم ریش تراش فلیپس خریدم الان چندین سال هست مه بی استفاده مونده نه اینکه فیلیپس بده اصلا واسه ریش من ریش تراش سازگار نیست باور کنید تیغ فیوژن من بعد نهایت سه چهار اصلاح کند میشه ریش من فوق العاده ضخیم زبر و مجعد هست یعنی دو هفته نزنم در هم تنیده میشن دقیقا مثل اسکاچ یا موکت میشه الان میترسم قدرت دستگاه در مقابل ریش من کم بیاره موزر خودم مال ۲۵ سال پیش هست دیگه داره از جون میوفته تنظیم نمیشه گیر میکنه و.....

farshad9
01-01-2016, 14:18
نظرتون در مورد philips HC9450 میخواستم بدونم. قصد دارم مدلی بگیرم که حداقل 6~7 سالی استفاده کنم که مقداری در مورد تنظیم درجه لمسیش شک دارم مشکلی پیدا نکنه. البته مدل مشابهی هم ساخته HC9490
از ین مدل ها میشه برای اصلاح صورت (ریش در حد نیم تا 1 سانت) هم استفاده کرد؟

milad_heartsick
01-01-2016, 22:28
دوستان این دو روز رو حسابی تحقیق کردم و به موزر اوپال پرو رسیدم ( چون از0.1 mm اصلاح میکنه)
کسی تجربه کار باهاش رو داره؟
این مدل هم مثل مدل کلاسیک اصل و بدل داره؟

aminkhan2014
11-02-2016, 20:35
سلام
برای حرید ماشین اصلاح که البته ریش هم بخوام بزنم،موزر 65 هزارتومنی را توصیه میکنید یا رمینگتون 5030 که حدودا80 تومنه؟دلیلش هم لطف کنید...موزر را هم البته حالا دارم

oregon
11-02-2016, 20:46
سلام
برای حرید ماشین اصلاح که البته ریش هم بخوام بزنم،موزر 65 هزارتومنی را توصیه میکنید یا رمینگتون 5030 که حدودا80 تومنه؟دلیلش هم لطف کنید...موزر را هم البته حالا دارم
دور رمینگتون ۵۰۳۰ رو کلا خط بکش، فقط بدرد اصلاح سر میخوره، موتور ضعیفی نسبت به موزر داره. کیفیت اصلاح پایین و گرم شدن تیغه ها هم مشکلات دیگر.

arlox
25-02-2016, 19:53
سلام دوستان....نظرتون درباره sl41 چیه؟ من تا الان با تیغ میزدم اما دیجی کالا اینو تخفیف زده 175 میفروشه وسوسه شدم بخرمش...ب نظرتون بگیرم؟

alone one
26-02-2016, 22:05
من یه ماشینه اصلاح میخوام که از 0.5 بزنه و درجاتش اختلافش کم باشه(مثلا 0.4 - 0.6 - 0.8 ) و مثله ریش تراش lv 95 هیچ حرفو حدیثی نداشته باشه

rz21
27-02-2016, 00:17
دوستان بادی گرومر خوب زیر 200 تومن چی پیشنهاد می‌دید؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
28-02-2016, 16:04
سلام
قابل توجه دوستانی که موزر یا چیزی شبیه موزر دارند
اگر دکمه ی ضامنِ شانه رو بزنید و دسته رو تا آخرین درجه فشار بدین و سپس سر ماشین رو عمود بذارید روی مو , و از بالا به پائین بکشید (جهتِ خوابِ موها) , ماشین موها رو طوری کوتاه میکنه که از افقی بودنِ ماشین خیلی بلندتر هست ولی موها کوتاه و تخت میشه مثل این عکس
این روش برای کسانی که دوست دارند شقیقه و سبیل کوتاه و تخت داشته باشند مناسب هست
ضامن 5 درجه داره
باید حداقل 2 درجه فشارش بدین وگرنه وقتی که سر ماشین رو عمود میذارید روی پوست , شانه ی بالائی که داره میلرزه به پوست میخوره و سوزش میده

فرق این روش با استفاده ی معمولی از ماشین اینه که میشه بدون نصب شانه ی پلاستیکی ,موها رو کمتر کوتاه کرد

kenzu
28-02-2016, 16:51
عکس اولت که یه مرده داره ماتیک میزنه به لبش منظورت چیه از این عکسا:n08:

MOHAMMAD_ASEMOONI
29-02-2016, 10:03
عکس اولت که یه مرده داره ماتیک میزنه به لبش منظورت چیه از این عکسا:n08:

سلام
ماتیک نیست . مرطوب کننده هست
البته هستند مردانی که رژ لب میزنند خصوصاً هنرپیشه ها و مجریها و غیره
توی نت گشتم دنبال چند تا عکس برای توضیح بهتر
چیزی بهتر از اینها پیدا نکردم

rz21
29-02-2016, 14:23
دوستان پیشنهادی برای بادی گروم زیر 200 ندارید؟

gymclass.heroes
11-03-2016, 16:42
دوستان برای ته ریش با شماره های مختلف یه دستگاهی میخوام لطفا راهنمایی فرمایید...

gymclass.heroes
11-03-2016, 16:48
دوستان این چطوریه
یه چیزی هست ه قیمتش کمتر باشه خوبم باشه؟

naim697
01-04-2016, 04:12
درسته. اما اگر پیچ موزر درست تنظبم بشه کاملا صفر و تمیز میزنه واستون، حتی اگر چینی باشه (خیلی از دوروبری‌هام چند سال موزر 10 15 تومنی خریدن و کاملا هم راضین).
این مشکلی که گفتید مشخصاً به دلیل تنظیم نبودن پیچش هست و احتمالا تیغه‌های ‌بالا و پایین فاصلشون درست نیست.
فکر کنم زیادی تبلیغ کردم! فقط گفتم اگر بخواید هزینه پایین کنید موزر بهترین گزینه هست.

میشه بگید چطوری موزر را روی صفر تنظیم کنیم اگه عکس هم باشه ممنون .

hot_boys2005
04-04-2016, 18:06
دوستاندمیخوام ریش تراش مخصوص صورت که تیغاش بصورت خطی باشه نه به صورت گرد( دایره ای) در حدود 500 هزارتومان بخرم. به نظرتون چی بخرم؟. منشکرم

android500
12-04-2016, 22:32
دوستان بین مدل چرخشی و فویلی کدوم رو پیشنهاد میکنید؟؟؟ کدوم سریعتر اصلاح میکنه؟؟
اون مدل هایی که فقط با باتری کار میکنن و مستقیم با برق کار نمیکنن مشکل عمر باتری بعد از چندین ماه یا سال ندارن؟؟ (عین باتری های موبایل که بعد از یه مدتی شارژ نگه نمیدارن؟)

reza4024
13-04-2016, 01:15
دوستاندمیخوام ریش تراش مخصوص صورت که تیغاش بصورت خطی باشه نه به صورت گرد( دایره ای) در حدود 500 هزارتومان بخرم. به نظرتون چی بخرم؟. منشکرم

سری لمدش پاناسونیک

دوستان بین مدل چرخشی و فویلی کدوم رو پیشنهاد میکنید؟؟؟ کدوم سریعتر اصلاح میکنه؟؟
اون مدل هایی که فقط با باتری کار میکنن و مستقیم با برق کار نمیکنن مشکل عمر باتری بعد از چندین ماه یا سال ندارن؟؟ (عین باتری های موبایل که بعد از یه مدتی شارژ نگه نمیدارن؟)

فویلی
مشکلی از لحاظ باتری ندارن

fuladpanjeh
14-04-2016, 14:15
با سلام. من تصمیم گرفتم ST25 بگیرم. گویا قیمتش ارزون شده و اکثر فروشگاه ها 340 تا 380 به فروش می رسونن با گارانتی آژند. یک فروشگاه نسبتاً معتبر 280 می فروشه که با گارانتی خودشون هست. می خواستم بدونم قیمت این محصول توی بازار چنده؟ چون شهرستان هستم اینجا قیمت دستم نیست.

Spak
27-04-2016, 12:11
دوستان نظرشون در مورد براون سری 5 مدل 5040s چیه ؟
این بهتره یا پاناسونیک lf51 ؟
با توجه به قیمت یا st 25 ؟

Spak
29-04-2016, 15:46
دوستان نظرشون در مورد براون سری 5 مدل 5040s چیه ؟
این بهتره یا پاناسونیک lf51 ؟
با توجه به قیمت یا st 25 ؟

کسی نیست ما را یاری کند؟

oregon
29-04-2016, 16:00
کسی نیست ما را یاری کند؟
عزیز ماشینهای پاناسونیک که چند سالیست امتحان خودشونو پس دادن، و در این مدت به دلیل عدم حضور براون در بازار خبری از عملکرد آنها ندارم. چند هفته ایست که این سری ماشینها توسط یکی از فروشگاههای اینترنتی عرضه شده اند.
ماشین st25 انتخاب خوبیست بوبژه که در ماه های اخیر افن قیمت باخود تجربه کرده است.

oregon
29-04-2016, 16:02
کسی نیست ما را یاری کند؟
پیشنهاد میکنم در زمینه مقایسه سری پنج براون با پاناسونیک به وبسایت های خارجی مراجعه کنی.

Spak
29-04-2016, 16:55
پیشنهاد میکنم در زمینه مقایسه سری پنج براون با پاناسونیک به وبسایت های خارجی مراجعه کنی.

این مدل براون نظرم و به خودش جلب کرده، تقریبا تمام ریویو و ویدئوهاش هم دیدم و روی همین تا الان به نتیجه رسیدم، منتهی چیزهایی که دوستان در مورد پاناسونیک گفتن تا الان باعث دودلی شده
این براون مشخصه محصول با کیفیتی هست فقط توی استفاده باید مشخص بشه، که گفتم شاید بچه ها از این مدل تجربه داشته باشن
هنوز از ماشین برای اصلاح استفاده نکردم و همش با تیغ بوده.

oregon
29-04-2016, 18:01
این مدل براون نظرم و به خودش جلب کرده، تقریبا تمام ریویو و ویدئوهاش هم دیدم و روی همین تا الان به نتیجه رسیدم، منتهی چیزهایی که دوستان در مورد پاناسونیک گفتن تا الان باعث دودلی شده
این براون مشخصه محصول با کیفیتی هست فقط توی استفاده باید مشخص بشه، که گفتم شاید بچه ها از این مدل تجربه داشته باشن
هنوز از ماشین برای اصلاح استفاده نکردم و همش با تیغ بوده.
نکته ای باید در انتخاب مد نظر قرار بدی، لوازم یدکی است که پس از مدتی استفاده نیاز به تعویض تیغ و توری پیدا خواهی کرد.
به امید تجربه خریدی خوب برای تو

Spak
29-04-2016, 18:27
نکته ای باید در انتخاب مد نظر قرار بدی، لوازم یدکی است که پس از مدتی استفاده نیاز به تعویض تیغ و توری پیدا خواهی کرد.
به امید تجربه خریدی خوب برای تو

خب کدومش خدماتشون بهتره؟

oregon
29-04-2016, 18:52
خب کدومش خدماتشون بهتره؟
آژند سرویس چند سالیست سهم قابل توجهی از بازار را در اختیار دارد. در رابطه با لوازم براون میتونی از نمایندگی در شهرتون بپرسی (هر چند مدت زمان زیادیست بازاریابی خاصی انجام ندادند.)

Spak
30-04-2016, 18:39
امروز رفتم نمایندگی برای دیدن محصولات
بلاخره تصمیم به پاناسونیک گرفتم البته براون رو هم داشت از سری 5 هم بودن ولی دقیقا 5040 رو نداشتن از پاناسونیک هم بین مدل st25 و GA20 که تو رنج درخواستی من مدل GA20 رو خریدم به چند دلیل
1- با تخفیفی که گذاشته بودن 100 هزار تومان از st25 ارزون تر بود با توجه به این که موتورشون یکی بود قیمت با دوسال گارانتی آژند GA20 : 310 و st25:410 بود
2- ga20 سری متحرک داشت و لی اون نداشت
3- ga20 بدون استند بود و با کابل مستقیم شارژ میشد که برای حمل و نقل مثل مسافرت بهتره، یه کیف هم همراش هست
4- ga20 حالت توربو با امواج صوتی داره برای تمیز کردنش(این رو نمیدونم st25 داشت یا نه !)
5- ga20 شارژ سریع داشت ولی اون نداشت، البته هنوز نفهمیدم چطوری باید ازش استفاده کرد تو راهنماش هم ننوشته !
6-ga20 برای روشن شدنش دکمه قفل داشت که از روشن شدن ناگهانی جلوگیری میکنه.
این رو هم بگم که st25 سنسور داشت که ga20 نداشت! و از نظر ظاهر st25 خیلی خوشکلتر بود
هنوز ازش استفاده نکردم، تازه اصلاح کردم ولی تا اونجایی که راجع بهش خوندم همه ازش راضی بودن، انشالله منم باشم
توریش خیلی نازک هست باید خیلی احتیاطش کرد!

oregon
30-04-2016, 21:18
امروز رفتم نمایندگی برای دیدن محصولات
بلاخره تصمیم به پاناسونیک گرفتم البته براون رو هم داشت از سری 5 هم بودن ولی دقیقا 5040 رو نداشتن از پاناسونیک هم بین مدل st25 و GA20 که تو رنج درخواستی من مدل GA20 رو خریدم به چند دلیل
1- با تخفیفی که گذاشته بودن 100 هزار تومان از st25 ارزون تر بود با توجه به این که موتورشون یکی بود قیمت با دوسال گارانتی آژند GA20 : 310 و st25:410 بود
2- ga20 سری متحرک داشت و لی اون نداشت
3- ga20 بدون استند بود و با کابل مستقیم شارژ میشد که برای حمل و نقل مثل مسافرت بهتره، یه کیف هم همراش هست
4- ga20 حالت توربو با امواج صوتی داره برای تمیز کردنش(این رو نمیدونم st25 داشت یا نه !)
5- ga20 شارژ سریع داشت ولی اون نداشت، البته هنوز نفهمیدم چطوری باید ازش استفاده کرد تو راهنماش هم ننوشته !
6-ga20 برای روشن شدنش دکمه قفل داشت که از روشن شدن ناگهانی جلوگیری میکنه.
این رو هم بگم که st25 سنسور داشت که ga20 نداشت! و از نظر ظاهر st25 خیلی خوشکلتر بود
هنوز ازش استفاده نکردم، تازه اصلاح کردم ولی تا اونجایی که راجع بهش خوندم همه ازش راضی بودن، انشالله منم باشم
توریش خیلی نازک هست باید خیلی احتیاطش کرد!

به جمع کاربران سری لمدش خوش آمدی.
با ۵ دقیقه شارژ واسه یکبار اصلاح صورت، میشه روش حساب کرد.
ضمنا امکان اتصال به برق و اصلاح هم دارد. بنابراین نگرانی از اتمام شارژ تقریبا بی مورد است.

masoud79
06-05-2016, 18:51
سلام.من میخوام یه ماشین تراش بخرم از200تا700هم میتونم هزینه کنم.چه ماشین تراشی بخرم؟

srx190d
06-05-2016, 19:04
دوستان
من ي پاناسونيك ٥ تيغ دارم از اين توري دارا
ولي توريش پاره شد
يدكي پيدا نكردم
جايي نيست بشه تهيه كرد

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad

oregon
06-05-2016, 19:11
دوستان
من ي پاناسونيك ٥ تيغ دارم از اين توري دارا
ولي توريش پاره شد
يدكي پيدا نكردم
جايي نيست بشه تهيه كرد

به وبسایت آژند سرویس، بخش خدمات پس از فروش مراجعه کن، آدرس نمایندگی در شهرهای مختلف وجود داره.

oregon
06-05-2016, 19:13
سلام.من میخوام یه ماشین تراش بخرم از200تا700هم میتونم هزینه کنم.چه ماشین تراشی بخرم؟
انتظاراتت از ماشین چی هست؟

srx190d
06-05-2016, 19:29
به وبسایت آژند سرویس، بخش خدمات پس از فروش مراجعه کن، آدرس نمایندگی در شهرهای مختلف وجود داره.

چند وقت استفاده نشده ممكن باتري خراب بشه

oregon
06-05-2016, 20:46
امتحانش کن، حدود ۴۵ تا ۶۰ دقیقه بسته به مدلش باید شارژ بده، ضمن اینکه حدود همین مدت باید شارژ بشه.

srx190d
06-05-2016, 20:58
امتحانش کن، حدود ۴۵ تا ۶۰ دقیقه بسته به مدلش باید شارژ بده، ضمن اینکه حدود همین مدت باید شارژ بشه.

دوست من اين تيغ
درجريان قيمت هستين
تعمير كه نداره
خداييش عالي
فقط همين كه اين جوري شده از كار زياده

oregon
07-05-2016, 05:37
تیغه و توری اصل قیمتی حدود ۵۰ دلار دارد.

srx190d
07-05-2016, 06:32
تیغه و توری اصل قیمتی حدود ۵۰ دلار دارد.

چرا اينقدر گران
علت چي بوده خراب شده اين تيغه
كامل بايد عوض بشه يا همون ي دونه خراب شده

oregon
07-05-2016, 06:48
توری پس از مدتی کارکرد و به دلیل سایس نیاز به تعویض دارند،

srx190d
07-05-2016, 06:54
توری پس از مدتی کارکرد و به دلیل سایس نیاز به تعویض دارند،

با اين قيمت

MOHAMMAD_ASEMOONI
07-05-2016, 12:20
توری پس از مدتی کارکرد و به دلیل سایس نیاز به تعویض دارند،سلام
چرب بودنِ داخل توری باعث چند برابر شدن عمرش میشه
باید حداقل دو سه روز یک باز با گوش پاک کن و روغن زیتون چرب بشه و هفته ای یک بار هم با مخلوط آب ولرم و مایع ظرفشوئی شسته بشه و بعد از خشک شدن , تمام قسمتهای متحرک و داخل توری چرب بشه
گارانتی 10 ساله میدم برای توری بشرطی که توری روی چیز سخت فشار داده نشه

srx190d
07-05-2016, 13:13
برعكس من خودم خيلي مواظب بودم
روغن حالا نه زيتون ولي روغن چرخ ميزدن
اصلا نفهميدم كي سوراخ شده دست بچه ها بوده بازم كم كم ٤ تا ٥ سال كار كرد فكر كنم
خيلي هم گران هست حالا اين دوست ما ذكر كرده ٥٠ دلار نميدونم كامل يا نه
ولي در كل خيلي نازك بود و مشخص با كار زياد امروز فردا بايد سوراخ بشه

قيمت نو و كامل ماشين من پس چند الان

oregon
07-05-2016, 16:32
برعكس من خودم خيلي مواظب بودم
روغن حالا نه زيتون ولي روغن چرخ ميزدن
اصلا نفهميدم كي سوراخ شده دست بچه ها بوده بازم كم كم ٤ تا ٥ سال كار كرد فكر كنم
خيلي هم گران هست حالا اين دوست ما ذكر كرده ٥٠ دلار نميدونم كامل يا نه
ولي در كل خيلي نازك بود و مشخص با كار زياد امروز فردا بايد سوراخ بشه

قيمت نو و كامل ماشين من پس چند الان
دوست عزیز، این قیمت مربوط به تیغه و توری (فویل) در بازار امریکا بود، هرچند قیمت گذاری برحسب مناطق تفاوت دارد. توصیه من پرسیدن آن از نمایندگی خدمات پس از فروش است، ممکن است تنها توری نیاز به تعویض داشته باشد که هزینه شما کاهش می یابد. ضمن آنکه قیمت ga20 در حدود ۳۰۰ میباشد، بنابراین هنگام تصمیم گیری پاناسونیک از سری لمدش هم مد نظر داشته باشید.

srx190d
07-05-2016, 16:53
دوست عزیز، این قیمت مربوط به تیغه و توری (فویل) در بازار امریکا بود، هرچند قیمت گذاری برحسب مناطق تفاوت دارد. توصیه من پرسیدن آن از نمایندگی خدمات پس از فروش است، ممکن است تنها توری نیاز به تعویض داشته باشد که هزینه شما کاهش می یابد. ضمن آنکه قیمت ga20 در حدود ۳۰۰ میباشد، بنابراین هنگام تصمیم گیری پاناسونیک از سری لمدش هم مد نظر داشته باشید.

ماشين بنده از نظر كيفيت خوبه ؟
ارزش هزينه كردن داره با توجه به اينكه ٧/٨ -١٠ سال كاركرده
از همين ماشين من الان موجود هست دوباره نو بگيرم خيلي راضيم

oregon
07-05-2016, 19:27
تصمیمش با خودت. سری لمدش پاناسونیک چندین سال است که امتحان خودشو پس داده، شما هم که از پاناسونیک راضی هستی. به خدمات پس از فروش مراجعه کن و برآورد قیمت داشته باش. اگه تیغه و باتری سالمه، نگهش دار و در غیر این صورت بر اساس هزینه، انتخاب کن، دوست عزیز

enghjamaati
08-05-2016, 18:44
سلام
دوستان گرچه پاناسونیک چند سالی در بازار ایران هست اما قدمت براون خیلی بیشتر از اونه براون مدتیه به دلیل تحریم به طور رسمی وارد نمیشه و بیشترش قاچاق بوده اما الان به تازگی به صورت رسمی وارد شده من به شخصه براون رو ترجیح میدم اصلاح نرمتر و با تحریک کمتری داره ضمن اینکه اگر به صفحه های اول همینجا مراجعه کنید میبینید که پاناسونیک ها مشکل تامین قطعات دارند و به نظرم متاسفانه شرکت گارانتی کننده اش بیشتر سیاست فروش رو داره تا خدمات پس از فروش و قطعات یدکی ریش تراش هاش گرونتر از براون هستند ضمن اینکه در ریش تراش پاناسونیک شما باید فویل و تیغه رو به صورت جدا بخرید اما در براون به دلیل طراحیش فویل و تیغه به هم متصل هستند وضمن اینکه لوازم یدکی ارزانتری نسبت به پاناسونیک دارند و حتی فویل ریش تراش های 20 سال پیش هم در خیابان جمهوری یافت میشوند ضمن اینکه به نظر شخصی بنده کیفیت ساخت براون بالاتره پاناسونیک بیشتر تبلیغات داره و خیلی روی دور موتورش مانو میده در حالی که دور موتور از حدی بیشتر اصلا نیاز نیست و بیشتر باعث تحریک پوست میشه بعضی از سایت های خارجی براون سری 7 و 9 رو با پاناسونیک lv95 مقایسه کردند و اکثرشون معتقدند براون اصلاح نرمتر و با تحریک کمتری داره به عقیده اینجانب براون یوزر فرند تر و انتخاب اقتصادی تریه

bas ali
08-05-2016, 19:19
بعنوان کسی که هم از براون سری 5 استفاده کرده و هم از پاناسونیک lt20 باید بگم که اصلاح با پاناسونیک خیلی سریع تره ، خیلی بیشتر از ته میزنه و عین تیغ سفید میکنه و هم اینکه خیلی راحت میگیری زیر شیر اب میشوریش و تمیزش میکنی
ولی براون دور موتور پایینی داره و طول میکشه اصلاحش و به تمیزی پاناسونیک هم نمیزنه و چون از بالاتر میزنه فکر میکنی تحریک پذیریش کمتره و نرم تر میزنه
از لحاظ تامین قطعات که براون خیلی عالیه و همیشه قطعاتش در بازار هست و پاناسونیک رو حتما باید از آژند سرویس بگیری و بهمین خاطر قیمت بالاتری میده

enghjamaati
08-05-2016, 22:53
من از پاناسونیک استفاده نکردم اما این که از ته میزنه رو شاید بشه قبول کرد البته من که الان 5 ساله از براون استفاده میکنم به نظرم تقریبا از ته میزنه البته در کل هیچ ماشینی به اندازه تیغ از ته نمیزنه اما احساسا میکنم پاناسونیک به خاطر همین نازک تر بودن تیغه هاشو بالاتر بودن دورش شاید تحریک بیشتری داشته باشه اینو فقط دوستانی که از هردو برند استفاده کردن میتونن نظر بدن اما از لحاظ تامین قطعات من شنیدم پاناسونیک زیاد اوضاعش خوب نیست و مدل ریش تراش یه کم قدیمی باشه پیدا نمیشه و چون هم لوازم یدکیش انحصاریه گاهی تا نصف قیمت بعضی از مدل هاش هزینه فویلشه و همچنین توجه داشته باشیم فویل و تیغه پاناسونیک رو باید جدا تهیه کنید اما در براون اینها یک قطعه هستند

enghjamaati
08-05-2016, 22:55
براون هم اکثر مدل هاش قابلیت شستشو زیر اب رو دارن

yoosefshaskol
22-05-2016, 22:55
دوستان تو تهران جایی رو میشناسین که بتونم روغن اصلی موزر رو بخرم؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
23-05-2016, 16:56
دوستان تو تهران جایی رو میشناسین که بتونم روغن اصلی موزر رو بخرم؟سلام

روغن زیتون بزنید
با گارانتی 20 ساله

srx190d
25-05-2016, 12:01
گفت ۸۲
زیاد نیست
همین فویل کامل

amir111111111
26-05-2016, 07:12
سلام دوستان
ایا ریش تراش هایی که های کپی هست از کیفیت مناسبی برخورداره ؟ همون کارایی اصل رو دارن ؟ مثل فریم عینک که با اصل فرقی ندارند و فقط پول برند رو باید بدی .اگر کار اصل رو نمی کنه میشه یک ریش تراش های کپی بگیرم و سری تیغه هاشو با اصل عوض کنم ایا کاراییش با اصل یکی میشه یا نه کلا از این کلکها نمیشه زد ؟

مدل مد نظرم فیلیپس 9711 هست به قیمت 250000 تومن و تیغه اصل sh90 به قیمت 250000 تومن که روی هم میشه 500000 تومن اما اصلش حدود 1600000 تومن هست

enghjamaati
26-05-2016, 22:08
براون فویلش ارزونه اگر فویل سری هفت هستش ارزون هم گفته من 120قیمت دارم

گفت ۸۲
زیاد نیست
همین فویل کامل

enghjamaati
26-05-2016, 22:13
نه اصلا به شما توصیه نمیکنم مطمئن باشید پولتونو دور میریزید یک بار هزینه کنید چند سال با خیال راحت استفاده کنید

سلام دوستان
ایا ریش تراش هایی که های کپی هست از کیفیت مناسبی برخورداره ؟ همون کارایی اصل رو دارن ؟ مثل فریم عینک که با اصل فرقی ندارند و فقط پول برند رو باید بدی .اگر کار اصل رو نمی کنه میشه یک ریش تراش های کپی بگیرم و سری تیغه هاشو با اصل عوض کنم ایا کاراییش با اصل یکی میشه یا نه کلا از این کلکها نمیشه زد ؟

مدل مد نظرم فیلیپس 9711 هست به قیمت 250000 تومن و تیغه اصل sh90 به قیمت 250000 تومن که روی هم میشه 500000 تومن اما اصلش حدود 1600000 تومن هست

enghjamaati
26-05-2016, 22:15
تهران تشریف دارید؟ مواظب باشید فویل هم جنس ترک تو بازاره هم آلمانی سعی کنید المانی بخرید.

گفت ۸۲
زیاد نیست
همین فویل کامل

oregon
26-05-2016, 22:19
تهران تشریف دارید؟ مواظب باشید فویل هم جنس ترک تو بازاره هم آلمانی سعی کنید المانی بخرید.
عزیز، ماشین دوستمون پاناسونیکه. قیمت تیغه و فویل اصلی که حدود ۵۰ دلار، که اگر اصلی باشد، حدود قیمت ارایه شده است.

srx190d
27-05-2016, 00:33
عزیز، ماشین دوستمون پاناسونیکه. قیمت تیغه و فویل اصلی که حدود ۵۰ دلار، که اگر اصلی باشد، حدود قیمت ارایه شده است.

ممنون
ژاپن به سفارش آمريكا

enghjamaati
27-05-2016, 23:19
ازبالا شبیه سری هفت براونه
پاناسونیک رو که فکر کنم فقط میشه از آژند سرویس گرفت فکر نکنم قیمت هاش جاهای مختلف ایران فرق داشته باشه شرکتیه

enghjamaati
27-05-2016, 23:27
از دوستان کسی هست که هم پاناسونیک داشته باشه و هم براون و بدون تعصب نظر بده؟ من 5 سالی میشه یه براون 320 دارم تازگیا باطریش ضعیف شده و کلا دلم رو زده گاهی وسوسه میشم یه پاناسونیک st25 بگیرم اما مطمئن نیستم به اندازه براون ازش راضی باشم و اصلاح بدون تحریک داشته باشم و از اون بدتر میترسم مشگل تهیه فویل رو داشته باشم چون خیلیا حتی همینجا بعضی از دوستان گفتن پاناسونیک قطعاتش گاهی بد گیر میاره و چون فقط میشه از اژند سرویس تهیه کنیم گاهی نماره و یا گاهی انقدر گرونه که ارزش خرید نداره و بهتره یه ریش تراش جدید خرید نظر اساتید چیه؟ کسی هست بتونه کمک کنه؟ ممنون.

shahriyar ps4
28-05-2016, 10:52
با سلام و خسته نباشید.من تا الان ۳ دستگاه ریش تراش خریداری کردم ولی متاسفانه هیچ کدوم زیر گردن را درست اصلاح نکردند. الان بعد از جستجو به این نتیجه رسیدم که پاناسونیک بگیرم.به نظرتان پاناسونیک این مشکل که نوشتم رو داره؟یه مدل بگین که مشکل من برطرف بشه.با تشکر

- - - Updated - - -

با سلام و خسته نباشید.من تا الان ۳ دستگاه ریش تراش خریداری کردم ولی متاسفانه هیچ کدوم زیر گردن را درست اصلاح نکردند. الان بعد از جستجو به این نتیجه رسیدم که پاناسونیک بگیرم.به نظرتان پاناسونیک این مشکل که نوشتم رو داره؟یه مدل بگین که مشکل من برطرف بشه.با تشکر

- - - Updated - - -

oregon
28-05-2016, 17:56

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

عزیز، از سری لمدش استفاده میکنم. از کیفیت اصلاح زیر گردن راضی نیستم. البته اکثر ماشین ریش تراش، دارای عملکرد پایین تری واسه افراد با صورت لاغر و استخوانی هستند.

enghjamaati
29-05-2016, 20:37
کسی نبود ما را یاری کند؟!!

rouzbeh_ziafati
30-05-2016, 08:55
من این ماشین اصلاح er217 رو تازگی گرفتم ، همه چی خوبه فقط کاش میشد یکم فاصله تیغشو کمتر کرد که ریشو کوتاه تر بزنه
خودش که نوشته 0.5 میلیمتر ولی اگر میشد مثلا 0.2 کردش خوب بود ، تیغشو باز کردم مثه موزر پیپی نیست که باز کرد جابه جا کرد فاصله تیغ ها رو ، یه فنره محکمه که من سر درنیاوردم چه میشه کردش
اگر کسی بلد بود و انجام داده بود خبر بده

HAMID.MCI
06-06-2016, 19:15
با سلام
نظرات اکثر دوستان رو در مورد این ماشین خواندم،حدود یک ماه پیش بود که موزر 1400 سفید رو از دیجیکالا خریدم و پس از چند بار استفاده متاسفانه از دستم افتاد و با این که بر روی فرش زمین خورد ولی به طور کامل سری شکست و بدون استفاده شد.
تصمیم گرفتم مجددا ماشینی خریداری کنم که با این ماشین موزر آشنا شدم،بین این ماشین و مدل Primat دو به شک بودم چون مدل Primat هم قیمت بالاتری داشت و به ظاهر امکانات کمتری،در آرایشگاه مدل Primat رو امتحان کردم،اولین نکته ی مثبتی که به چشم میخورد صدای کمتر این ماشین به نسبت مدل های قبلی بود.با شروع به کار این ماشین متاسفانه قدرت "فوق العاده پایین" اون بسیار محسوس بود، به طوری که برای مو های پر پشت مجبور بودم چند بار با آرامش مو را کات کنم و قدرتش اصلا راضی کننده نبود، در همون جا بود که به کل از این ماشین دلزده شدم.
در نظر داشته باشید که سری Opal Pro موزر،دارای تیغه استیل زد زنگ و روکش کروم هستند،روکش کروم ،این تیغه را بسیار بسیار مقاوم تر کرده و عمر تیغه رو نزدیک به دو برابر میکنه که این یک نکته ی مثبت است.
در نظر داشته باشید که مدل های با سیم موزر به دلیل گشتاور بالای موتور،همگی دارای صدای بالا ، لرزش زیاد و وزن بالا هستند.پس اگر یک ماشین بی صدا میخواهید بهتره سمت Li Pro موزر و یا مدل های دیگه برید.
دستگاه امروز به دستم رسید.
حدود 20 دقیقه باهاش کار کردم،دستگاه به دلیل تیغه های کرومی و کاهش استحکاک تیغه ها،اصلا داغ نمیشه،صدا، به همون اندازه ی قبلی بوده و برش به همان کیفیته،ریل تیغه ها بر خلاف مدل 1400 قدیمی به دلیل اینکه 8 حالته شده،تقویت شده و د ارای گیره های قویتر نسبت به مدل قدیمی بوده که مدل 1400 من دقیقا از همین قسمت شکست و این موضوع برام قابل اهمیت بود!
رنگ مشکیش بر خلاف رنگ های دیگه ،سیاهی مو رو نشون نمیده ،به همین دلیله که بر خلاف مدل های دیگه، پس از اصلاح،ظاهر کثیف و پر موی موزر اذیتتون نمیکنه.
دستگاه خوبیه،ریل ها تقویت شده،روکش کرومی تیغه ها بسیار عالیه،رنگ خیلی خوب و چرک تاب و ارگونومی بهتری نسبت به 1400 داره،من از خرید راضی ام و به شما هم پیشنهادش میکنم.
جمع بندی:
1-موزر یه برند قدیمی هست و اگر ماشین اصلی رو خریداری کنید و به اون ضربه و رطوبت نخوره،توی تمامی مدل ها میتونه بالای 7 سال به شما کار بده.
2-صدای بالا و لرزش بالا توی تمامی مدل های با سیم این برند به یک اندازه است،فقط در مدل Primat به دلیل کاهش قدرت موتور،لرزش کمتر است ولی سنگینی بالاتر رفته.
3-تیغه های کروم مدل Opal بر روی هیچکدام از این سری ها نصب نشده و یک امتیاز بسیار مثبت تلقی می شود.
4-موزر به هیچ وجه به هیچ وجه نباید کوچکترین ضربه ای بخوره.
5-موزر بعد از 3 الی 4 بار اصلاح باید 4 قطره روغن در 4 طرف تیغه ها، بین دو تیغه ریخته بشه، اونم فقط به دلیل کاهش استحکاک دو تیغه ی محرک، وگرنه اجزای داخلی نیاز به روغن کاری ندارند، پس روغن رو روی تیغه ها بریزید نه نزدیک به داخل دستگاه،علاوه بر اون روغن در سری های 1400 و Primat از زنگ زدگی طولانی مدت جلوگیری میکنه.
6-بهترین برش با موزر زمان خشک بودن مو هستش،این مورد رو رعایت کنید.
7-میتونید با رعایت تمامی این موارد، این مدل رو بخرید و مطمئن باشید که از لحاظ کیفیت برش مو شما رو راضی میکنه. در نظر داشته باشید که اگر میخواید اصلاح 0 روی صورتتون داشته باشید بهترین راه خرید ماشین صورت تراشی هستش،این مورد رو به خودتون بقبولونید که کارهای ظریف بر روی صورت نیازمند دستگاه جداست، پس بی دلیل دنبال دستگاه همه کاره نباشید.

موفق باشید

HAMID.MCI
06-06-2016, 19:43
با سلام
نظرات اکثر دوستان رو در مورد این ماشین خواندم،حدود یک ماه پیش بود که موزر 1400 سفید رو از دیجیکالا خریدم و پس از چند بار استفاده متاسفانه از دستم افتاد و با این که بر روی فرش زمین خورد ولی به طور کامل سری شکست و بدون استفاده شد.
تصمیم گرفتم مجددا ماشینی خریداری کنم که با این ماشین موزر آشنا شدم،بین این ماشین و مدل Primat دو به شک بودم چون مدل Primat هم قیمت بالاتری داشت و به ظاهر امکانات کمتری،در آرایشگاه مدل Primat رو امتحان کردم،اولین نکته ی مثبتی که به چشم میخورد صدای کمتر این ماشین به نسبت مدل های قبلی بود.با شروع به کار این ماشین متاسفانه قدرت "فوق العاده پایین" اون بسیار محسوس بود، به طوری که برای مو های پر پشت مجبور بودم چند بار با آرامش مو را کات کنم و قدرتش اصلا راضی کننده نبود، در همون جا بود که به کل از این ماشین دلزده شدم.
در نظر داشته باشید که سری Opal Pro موزر،دارای تیغه استیل زد زنگ و روکش کروم هستند،روکش کروم ،این تیغه را بسیار بسیار مقاوم تر کرده و عمر تیغه رو نزدیک به دو برابر میکنه که این یک نکته ی مثبت است.
در نظر داشته باشید که مدل های با سیم موزر به دلیل گشتاور بالای موتور،همگی دارای صدای بالا ، لرزش زیاد و وزن بالا هستند.پس اگر یک ماشین بی صدا میخواهید بهتره سمت Li Pro موزر و یا مدل های دیگه برید.
حدود 20 دقیقه باهاش کار کردم،دستگاه به دلیل تیغه های کرومی و کاهش استحکاک تیغه ها،اصلا داغ نمیشه،صدا، به همون اندازه ی قبلی بوده و برش به همان کیفیته،ریل تیغه ها بر خلاف مدل 1400 قدیمی به دلیل اینکه 8 حالته شده،تقویت شده و د ارای گیره های قویتر نسبت به مدل قدیمی بوده که مدل 1400 من دقیقا از همین قسمت شکست و این موضوع برام قابل اهمیت بود!
رنگ مشکیش بر خلاف رنگ های دیگه ،سیاهی مو رو نشون نمیده ،به همین دلیله که بر خلاف مدل های دیگه، پس از اصلاح،ظاهر کثیف و پر موی موزر اذیتتون نمیکنه.
دستگاه خوبیه،ریل ها تقویت شده،روکش کرومی تیغه ها بسیار عالیه،رنگ خیلی خوب و چرک تاب و ارگونومی بهتری نسبت به 1400 داره،من از خرید راضی ام و به شما هم پیشنهادش میکنم.
جمع بندی:
1-موزر یه برند قدیمی هست و اگر ماشین اصلی رو خریداری کنید و به اون ضربه و رطوبت نخوره،توی تمامی مدل ها میتونه بالای 7 سال به شما کار بده.
2-صدای بالا و لرزش بالا توی تمامی مدل های با سیم این برند به یک اندازه است،فقط در مدل Primat به دلیل کاهش قدرت موتور،لرزش کمتر است ولی سنگینی بالاتر رفته.
3-تیغه های کروم مدل Opal بر روی هیچکدام از این سری ها نصب نشده و یک امتیاز بسیار مثبت تلقی می شود.
5-موزر بعد از 3 الی 4 بار اصلاح باید 4 قطره روغن در 4 طرف تیغه ها، بین دو تیغه ریخته بشه، اونم فقط به دلیل کاهش استحکاک دو تیغه ی محرک، وگرنه اجزای داخلی نیاز به روغن کاری ندارند، پس روغن رو روی تیغه ها بریزید نه نزدیک به داخل دستگاه،علاوه بر اون روغن در سری های 1400 و Primat از زنگ زدگی طولانی مدت جلوگیری میکنه.
7-میتونید با رعایت تمامی این موارد، این مدل رو بخرید و مطمئن باشید که از لحاظ کیفیت برش مو شما رو راضی میکنه. در نظر داشته باشید که اگر میخواید اصلاح 0 روی صورتتون داشته باشید بهترین راه خرید ماشین صورت تراشی هستش،این مورد رو به خودتون بقبولونید که کارهای ظریف بر روی صورت نیازمند دستگاه جداست، پس بی دلیل دنبال دستگاه همه کاره نباشید.

موفق باشید

oregon
07-06-2016, 13:56
با سلام
جمع بندی:

موفق باشید
حمید عزیز، از اینکه تجربه ات را با بقیه سهیم شدی، ممنونم.

ODADO
10-06-2016, 12:26
حذف شود....

ODADO
11-06-2016, 15:54
حذف شود...........

Arashdn
16-06-2016, 07:17
سلام دوستان

من برای خرید ریش تراش به مشکل برخوردم

اصلی ترین مشکل من با ریش ترایشها اینه که
اولا صورتم زیاد عرق میکنه و تقریبا همیشه یه کم چربه، این باعث میشه ریش تراش فعلیم(فلیپس هست) نتونه اونطوری که باید تر و تمیز بزنه
و یکی هم اینکه صورتم یه مقدار لاغر هست که اینم باعث میشه ریش تراش نتونه اونطور بزنه

به نظرتون چی بگیرم که این دو مشکل رو بهبود بده؟

ممنون

srx190d
16-06-2016, 07:21
سلام دوستان

اولا صورتم زیاد عرق میکنه و تقریبا همیشه یه کم چربه، این باعث میشه ریش تراش فعلیم(فلیپس هست) نتونه اونطوری که باید تر و تمیز بزنه
و یکی هم اینکه صورتم یه مقدار لاغر هست که اینم باعث میشه ریش تراش نتونه اونطور بزنه

ممنون

به نظر من ژيلت فيوژن پاور براي شما بهتر از هر نوع ماشيني كارايي داره
با سپاس

به اميد ايراني آزاد و آباد

oregon
16-06-2016, 12:59
سلام دوستان

ممنون
در مورد لاغر بودن صورت، به پیشنهاد دوستمون، کارایی تیغ بالاتر از ماشین است. اما اگر اصرار به خرید ماشین دارید، پیشنهاد میکنم ماشینی انتخاب نمایید که تیغ تیزتر و عمق اصلاح بیشتری داشته باشد. از عملکرد ماشینهای براون آگاهی دقیقی ندارم، اما سری لمدش پاناسونیک نسبت به سایر برند ها در این زمینه ها قدری بهتر است.

Arashdn
17-06-2016, 07:48
در مورد لاغر بودن صورت، به پیشنهاد دوستمون، کارایی تیغ بالاتر از ماشین است. اما اگر اصرار به خرید ماشین دارید، پیشنهاد میکنم ماشینی انتخاب نمایید که تیغ تیزتر و عمق اصلاح بیشتری داشته باشد. از عملکرد ماشینهای براون آگاهی دقیقی ندارم، اما سری لمدش پاناسونیک نسبت به سایر برند ها در این زمینه ها قدری بهتر است.
واسه مشکل چرب بودن صورتم چی رو پیشنهاد میکنید؟
همین سری لمدش جواب گو هست؟

oregon
17-06-2016, 09:21
همین سری لمدش جواب گو هست؟[/QUOTE]

تجربه خودم، برخلاف استفاده روزانه لمدش،حتی این سری هم کیفیتی برابر با تیغ را برای صورتهای لاغر و استخوانی ارایه نمی دهند. مشکل اصلاح زیر گردن دغدغه این دسته از افراد است.
از آن جهت گفتم تا سطح انتظارت بی دلیل بالا نرود. اما در ارتباط با چرب بودن، توصیه پزشک در اولویت است.

amir111111111
21-06-2016, 15:31
سلام خدمت دوستان

من بین دو مدل ریش تراش گیر کردم . اگر کسی به طور دقیق اطلاع داره یه راهنمایی بکنه ممنون میشم .

مدل AT890/20 و مدل PT870

اینو میدونم که AT890 ضد اب هست و PT870 نیست . این قابلیت برام مهم نیست . کدوم قویتر و بهتر هست ؟؟؟ اصلاح زیر گردن با کدوم بهتره ؟؟؟

Daniel-Fire
22-06-2016, 09:38
سلام دوستان . یه ماشن اصلاح صورت ک قشنگ از ته بزنه وصورت روصاف که چی پینهاد میکنید بین برند های فیلیپس و براون و پاناسونیک ؟
در حدود قیمت 350 تومن

oregon
22-06-2016, 10:28
سلام دوستان . یه ماشن اصلاح صورت ک قشنگ از ته بزنه وصورت روصاف که چی پینهاد میکنید بین برند های فیلیپس و براون و پاناسونیک ؟
در حدود قیمت 350 تومن

از سری لمدش میتونی ga20 برداری یا st25

amir111111111
22-06-2016, 15:36
سلام خدمت دوستان

من بین دو مدل ریش تراش گیر کردم . اگر کسی به طور دقیق اطلاع داره یه راهنمایی بکنه ممنون میشم .

مدل AT890/20 و مدل PT870

اینو میدونم که AT890 ضد اب هست و PT870 نیست . این قابلیت برام مهم نیست . کدوم قویتر و بهتر هست ؟؟؟ اصلاح زیر گردن با کدوم بهتره ؟؟؟

oregon
22-06-2016, 16:11
سلام خدمت دوستان

مدل AT890/20 و مدل PT870

امیر عزیز، مدل 890 از باتریهای قدیمی بهره میبرد که با ۸ ساعت شارژ اجازه ۴۰ دقیقه استفاده به کاربر میدهد، در صورتی که در مدل ۸۷۰ باتری با ۶۰ دقیقه شارژ، ۵۰ دقیقه سرویس میدهد و کاربر اجازه اصلاح صورت هنگام شارژ شدن نیز دارد. بنابراین از لحاظ باتری برد با ۸۷۰ است. از کیفیت اصلاح آنها آگاهی دقیقی ندارم.

MOHAMMAD_ASEMOONI
23-06-2016, 04:28
واسه مشکل چرب بودن صورتم چی رو پیشنهاد میکنید؟

سلام
قبل از اصلاح باید صورتتون رو با یک صابون باکیفیت بشورین مثل نیوآ یا چیز دیگه
اگر صورتتون پوست مرده ب"ضخیم هم داره باید با دستکش زبری که برای استحمام استغفاده میشه و آب ولرم و صابون بشورین
اگر بعد از شستشو پوست میسوزه پس زیاد میسابین , زیاد فشار میدین و شستن رو بیش از حد طول میدین
این کار از جوش زدن بعد از اطلاح هم جلوگیری میکنه البته ماشین هم باید ضد عفونی بشه . بعد از اصلاح هم نباید دست آلوده به پوست بخوره و یا روی بالشی بخوابین که مدتهاست شسته نشده
الکل زدن به پوست ضرر داره و باعث خشکی پوست میشه
مشکل جوش زدن , بعد از چند ماه برطرف میشه چون پوست ضخیم میشه و مصونیت پیدا میکنه و باکتریها نمیتونند برند زیر پوست
اگر مشکلی جز چرب بودن نداره پس فقط با کمی صابون و آب ولرم و بدون دستکش بشورید گرچه چند روز یک بار شستن پوست با آب ولرم و صابون و دستکش مفید هست برای برداشتن سلولهای مرده و باز شدن روزنه های پوست

amir111111111
23-06-2016, 15:34
سلام

من یک سوالی رو چند روز پیش مطرح کردم و یکی از دوستان هم جوابی دادند . اما جواب دقیق سوال من نبود و برای همین دوباره مطرح میکنم .

مدل AT890/20 و مدل PT870

توجه :::: یکی AT هست و دیگری PT

ممنون

oregon
23-06-2016, 18:10
سلام

من یک سوالی رو چند روز پیش مطرح کردم و یکی از دوستان هم جوابی دادند . اما جواب دقیق سوال من نبود و برای همین دوباره مطرح میکنم .

مدل AT890/20 و مدل PT870

ممنون
امیر عزیز، پیشنهاد میکنم ویدیو بررسی آنها را در گوگل سرچ کنی، ضمنا بخش نظرات وبسایت های فروش آنلاین چون آمازون هم میتواند تو را در تصمیم گیری کمک کند. در نمونه های ایرانی این وب سایتها اطلاع دقیقی وجود ندارد.

MOHAMMAD_ASEMOONI
23-06-2016, 19:47
سلام
من بین دو مدل ریش تراش گیر کردم . اگر کسی به طور دقیق اطلاع داره یه راهنمایی بکنه ممنون میشم .مدل AT890/20 و مدل PT870اینو میدونم که AT890 ضد اب هست و PT870 نیست . این قابلیت برام مهم نیست . کدوم قویتر و بهتر هست ؟؟؟ اصلاح زیر گردن با کدوم بهتره ؟؟؟
ممنونسلام

بنده حدود 12 سال پیش یه براون سری 4 خریدم حدود 50 تومن (اون موقع یعنی حدود 150 تومن الان) . هنوز مثل رخش رستم داره میدوه !!! با باتری خودش که آخ هم نگفته , فقط هم 3 بار توریش رو عوض کردم
کارش هم عالی عین گل قالی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0%2C6124964910
بیخودی نرید دنبال مدلهای مدرن که میگن ضد آبه و خودش خودش رو تمیز میکنه و کامپیوتریه و اِلِه داره و بِلِه داره و قیمتهای بالائی داره
تمیز کردن ماشین با یک برس 1 اینچی نقاشی و رنگ خیلی ساده هست
دو هفته یک بار هم توری و تیغه اش رو توی محلول آب گرم و مایع ظرفشوئی میشورم و میذارم کاملا خشک بشه بعدش با گوش پاک کن بهش روغن زیتون میزنم یا هر روغن آشپزی دیگه و پایه ی تیغه رو هم ماهی یک بار گیریس میزنم

مراقبش هم بودم که از دستم نیافته , قبل از اصلاح صورت رو میشورم و موقع اصلاح خیلی فشار نمیارم . ریز گردن رو هم عالی اصلاح میکنه البته با کشیدن پوست و حرکت ماشین عکس خواب مو

ferarri
24-06-2016, 10:59
سلام

اقا من ی ریش تراش میخام که از ته نزنه..قیمتش مهم نیست برام فقط خوب کار کنه

خودم بین مدلهای پاناسونیک er1611 و er1511 و موزر chromstyle pro گیر کردم لطفا راهنمایی کنید ممنون

amir111111111
24-06-2016, 23:47
سلام

بنده حدود 12 سال پیش یه براون سری 4 خریدم حدود 50 تومن (اون موقع یعنی حدود 150 تومن الان) . هنوز مثل رخش رستم داره میدوه !!! با باتری خودش که آخ هم نگفته , فقط هم 3 بار توریش رو عوض کردم
کارش هم عالی عین گل قالی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0%2C6124964910
بیخودی نرید دنبال مدلهای مدرن که میگن ضد آبه و خودش خودش رو تمیز میکنه و کامپیوتریه و اِلِه داره و بِلِه داره و قیمتهای بالائی داره
تمیز کردن ماشین با یک برس 1 اینچی نقاشی و رنگ خیلی ساده هست
دو هفته یک بار هم توری و تیغه اش رو توی محلول آب گرم و مایع ظرفشوئی میشورم و میذارم کاملا خشک بشه بعدش با گوش پاک کن بهش روغن زیتون میزنم یا هر روغن آشپزی دیگه و پایه ی تیغه رو هم ماهی یک بار گیریس میزنم

مراقبش هم بودم که از دستم نیافته , قبل از اصلاح صورت رو میشورم و موقع اصلاح خیلی فشار نمیارم . ریز گردن رو هم عالی اصلاح میکنه البته با کشیدن پوست و حرکت ماشین عکس خواب مو

سلام

من خودم هم حدود 9 سال پیش یک براون خریدم 80 تومن ( فکر کنم سری 5 بود مدل 5875 ) . هم با برق کار میکنه هم شارژ . نه توریش مشکلی پیدا کرد نه به این حیوون !!! بیچاره یک قطره روغن زدم . منتها از ته نمی زنه . یعنی اونجوری که صورت مثل ایینه بشه نیست . برای همین دنبال یک ریش تراش دیگه هستم . خوشبختانه !!! از اون پولها هم ندارم که بخوام بالای یک میلیون تومن خرج کنم . یک چیزی تا زیر 350 تومن که کارم رو راه بندازه . فعلا که نظرم روی AT890 هست . تا ببینم چی پیش میاد .

ferarri
25-06-2016, 13:24
سلام

خودم بین مدلهای پاناسونیک er1611 و er1511 و موزر chromstyle pro گیر کردم لطفا راهنمایی کنید ممنون

کسی نیست جواب منو بده؟:n37:

amir111111111
30-06-2016, 11:29
برای ضد عفونی و تمیز کرن تیغه های ریش تراش از چه ماده ای باید استفاده کرد ؟

چه الکلی رو پیشنهاد میدید ؟ یا هر ماده دیگری را ؟

oregon
30-06-2016, 11:49
برای ضد عفونی و تمیز کرن تیغه های ریش تراش از چه ماده ای باید استفاده کرد ؟

چه الکلی رو پیشنهاد میدید ؟ یا هر ماده دیگری را ؟
در صورتی که قابلیت شستشو دارد، از صابون مایع و در غیر اینصورت تیغه و توری را در ظرف محتوی آب صابون قرار بده.

حسین آرایشگر
04-07-2016, 14:45
من برای سالن یه ماشین اصلاح خوب میخوام ... میشه پیشنهاد هاتونو بگید ؟؟

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

Ali_softcenter
07-07-2016, 13:25
خب بالاخره به دستم رسید آخرین مدل براون 9095 cc
بی صبرانه منتظرم نتیجه کار روببینم.
از 4 تیغه پاناسونیک LV-51 که جز سال اول در این 4 سالی که دارمش زیاد راضی نبودم....امیدوارم براون راضیم کنه.
البته قبل از پاناسونیک براون 360° Complete داشتم که اونم زیاد راضی نبودم ولی خب برای خیلی سال پیشه.

تنها مشکلیکه براون داره حداقل این مدلش! با اینکه خیلی گرونه...و در واقع لوکس ترین ریش تراش براون هست خود ریش تراش درپوشی برای سرش نداره....یعنی اگه از دستتون بیفته زمین توریش بخوره به زمین به فنا میره! نمیدونم چرا سر محافظ براش نذاشتن!

برعکس پاناسونیک سری داره ولی کیفش محکم نیست...ولی براون کیف محکمی داره.

البته اینو اضافه کنم که اینجا متاسفانه چون تهران بوران دیگه ریش تراش وارد نمیکنه همه براون ها قاچاقی و مسافری میاد و دو برابر قیمتی که باید باشه هست.
اینو من قیمت کردم دو میلیون وخورده ای!
منم که از این پولا نمیدم برای ریش تراش...نهایت میخواستم برم LV-95 روبخرم 990 تومن..اونم به زور...
ولی خب اینو امروز از طرف خواهرم کادو گرفتم اینو گرفته 200 پوند در آفر انگلیس...و باید بگم وسوسه شدم که بفروشمش و با یه تومنش برم lv-95 بگیرم وبقیه روبذارم جیبم که در نهایت در مقابل این وسوسه تسلیم نشدم وبازش کردم...البته هنوزاستفاده نکردم.
خرابی کارتن به خاطر فشار در چمدان هست.:n02:

amir111111111
12-07-2016, 15:47
دوستان یه سوالی برام پیش اومده , جواب بدین ممنون میشم

یک ریش تراش براون دارم حدود 7-8 سال پیش که تقریبا هفته ای دو بار ازش استفاده کردم . یادم نمیاد اون اوایل قشنگ از ته میزد یا نه , یعنی اصلا تو باغ این حرفها نبودم . اما در حال حاضر کامل سفید نمی کنه و مثل زمانی که 14-15 ساعت از ریش زدنت بگذره هست . نوک ریشها روی صورت دیده میشه . می خواستم ببینم می تونه به خاطر کند شدن تیغه هاش باشه ؟
اگر از تیغه اش هست که برم یه نو براش بگیرم , اما اگر کلا قابلیتش در همین حد هست بیخودی هزینه نکنم .

مدلش سری 5000 براون 5875

reza4024
21-07-2016, 01:52
خب بالاخره به دستم رسید آخرین مدل براون 9095 cc
بی صبرانه منتظرم نتیجه کار روببینم.
از 4 تیغه پاناسونیک LV-51 که جز سال اول در این 4 سالی که دارمش زیاد راضی نبودم....امیدوارم براون راضیم کنه.
البته قبل از پاناسونیک براون 360° Complete داشتم که اونم زیاد راضی نبودم ولی خب برای خیلی سال پیشه.

تنها مشکلیکه براون داره حداقل این مدلش! با اینکه خیلی گرونه...و در واقع لوکس ترین ریش تراش براون هست خود ریش تراش درپوشی برای سرش نداره....یعنی اگه از دستتون بیفته زمین توریش بخوره به زمین به فنا میره! نمیدونم چرا سر محافظ براش نذاشتن!

برعکس پاناسونیک سری داره ولی کیفش محکم نیست...ولی براون کیف محکمی داره.

البته اینو اضافه کنم که اینجا متاسفانه چون تهران بوران دیگه ریش تراش وارد نمیکنه همه براون ها قاچاقی و مسافری میاد و دو برابر قیمتی که باید باشه هست.
اینو من قیمت کردم دو میلیون وخورده ای!
منم که از این پولا نمیدم برای ریش تراش...نهایت میخواستم برم LV-95 روبخرم 990 تومن..اونم به زور...
ولی خب اینو امروز از طرف خواهرم کادو گرفتم اینو گرفته 200 پوند در آفر انگلیس...و باید بگم وسوسه شدم که بفروشمش و با یه تومنش برم lv-95 بگیرم وبقیه روبذارم جیبم که در نهایت در مقابل این وسوسه تسلیم نشدم وبازش کردم...البته هنوزاستفاده نکردم.
خرابی کارتن به خاطر فشار در چمدان هست.:n02:
مبارکتون باشه
مشخصه بدون تعصب نقد میکنین
استفاده کردین از براون؟ راضی بودین؟ قسمت گردن رو خوب اصلاح کرد؟ باعث التهاب شد یا نه؟ نقدش کنین ممنون میشم
:n16:

oregon
21-07-2016, 08:38
دوستان یه سوالی برام پیش اومده , جواب بدین ممنون میشم

یک ریش تراش براون دارم حدود 7-8 سال پیش که تقریبا هفته ای دو بار ازش استفاده کردم . یادم نمیاد اون اوایل قشنگ از ته میزد یا نه , یعنی اصلا تو باغ این حرفها نبودم . اما در حال حاضر کامل سفید نمی کنه و مثل زمانی که 14-15 ساعت از ریش زدنت بگذره هست . نوک ریشها روی صورت دیده میشه . می خواستم ببینم می تونه به خاطر کند شدن تیغه هاش باشه ؟
اگر از تیغه اش هست که برم یه نو براش بگیرم , اما اگر کلا قابلیتش در همین حد هست بیخودی هزینه نکنم .

مدلش سری 5000 براون 5875
بله، امکانش هست.

hts1369
23-07-2016, 20:37
سلام دوستان
نیاز به راهنمایی دارم در مورد محصولات پاناسونیک
بین مدل es-st25
و es-lt50
و es-ga200
میخام یکی رو انتخاب کنم
تو دیجی کالا خیلی ها از این سه مدل تعریف کردن.
از es-st25 خوشم میاد ولی برام این که هم بشه با باتری و هم با برق کار کنه هم خیلی مهمه بخاطر این به این دو مدل دیگه هم فکر میکنم که این قابلیت رو دارن
بعد قیمت تو سایتهای مختلف خیلی با هم تفاوت داره علت چیه؟ برا خرید حضوری کجای تهران رو پیشنهاد میدین؟

oregon
23-07-2016, 22:27
سلام دوستان
نیاز به راهنمایی دارم در مورد محصولات پاناسونیک
بین مدل es-st25
و es-lt50
و es-ga200
میخام یکی رو انتخاب کنم
تو دیجی کالا خیلی ها از این سه مدل تعریف کردن.
از es-st25 خوشم میاد ولی برام این که هم بشه با باتری و هم با برق کار کنه هم خیلی مهمه بخاطر این به این دو مدل دیگه هم فکر میکنم که این قابلیت رو دارن
بعد قیمت تو سایتهای مختلف خیلی با هم تفاوت داره علت چیه؟ برا خرید حضوری کجای تهران رو پیشنهاد میدین؟
دوست عزیز، ga20 حداقل نیاز هر کاربری را پاسخ میدهد اما اگر آپشنهای قرار داده شده که برای برخی مهم است، برای شما نیز اهمیت دارد، lt50 گزینه ای بهتر خواهد بود.

hts1369
24-07-2016, 12:57
دوست عزیز، ga20 حداقل نیاز هر کاربری را پاسخ میدهد اما اگر آپشنهای قرار داده شده که برای برخی مهم است، برای شما نیز اهمیت دارد، lt50 گزینه ای بهتر خواهد بود.

ممنون
تقریبا قیمت ga20 نصفه قیمت it50 هست یعنی بنظر شما تفاوت کارایی اینقدر نیست؟

oregon
24-07-2016, 13:32
مدتیه قیمت ga20 افت قابل توجهی داشته، قبلا تفاوت قیمت بسیار کمتر بود. و داشتن نمایشگر درصد باتری، استند شارژ این اختلاف را جبران می نمود زیرا که از نظر موتور، تیغه و توری مشابه هستند هرچند طراحی سری دو محصول متفاوت است.در صورتی که اصلاح معمولی مورد نظر باشد، GA 20 پیشنهاد میگردد. این سری از محصولات پاناسونیک لمدش نامیده میشود که تولید و مونتاژ آنها نیز در ژاپن انجام میگردد یا made in Japan

hts1369
24-07-2016, 16:04
آقا ممنون
دست شما درد نکنه

q1564w
26-07-2016, 09:57
با سلام .
من می خواستم واسه خرید یه ماشین اصلاح با کیفیت وخیلی با دوام از شما راهنمایی بخوام( تا رنج قیمتی 600) با شرایط : 1-اصلاحش از نوع برش مستقیم باشه و فویلی یا چرخشی نباشه 2-نگه داریش و رسیدگی بهش خیلی مشکل نباشه 3-قابلیت اصلاح با اندازه های متفاوت داشته باشه(صفر زن نباشه ایراد نداره) 4-برای ریش های ضخیم مناسب باشه 5-قابلیت استفاده بیسیم هم داشته باشه
و اینکه نظرتون در باره برند wahl و این مدل چی هست ؟؟
Lithium Ion 9854L
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/tab-techspecs/
یا این مدل
ماشین اصلاح سر و صورت وال مدل Lithium Ion Stainless Steel 9818-127

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!/tab-techspecs/

در کل یه چیزی باشه که اذیتم نکنه وبه قولی از خریدش پشیمون نشم.
با تشکر از شما.

oregon
26-07-2016, 11:56
با سلام .
من می خواستم واسه خرید یه ماشین اصلاح با کیفیت وخیلی با دوام از شما راهنمایی بخوام( تا رنج قیمتی 600) با شرایط : 1-اصلاحش از نوع برش مستقیم باشه و فویلی یا چرخشی نباشه 2-نگه داریش و رسیدگی بهش خیلی مشکل نباشه 3-قابلیت اصلاح با اندازه های متفاوت داشته باشه(صفر زن نباشه ایراد نداره) 4-برای ریش های ضخیم مناسب باشه 5-قابلیت استفاده بیسیم هم داشته باشه
و اینکه نظرتون در باره برند wahl و این مدل چی هست ؟؟
Lithium Ion 9854L
یا این مدل
ماشین اصلاح سر و صورت وال مدل Lithium Ion Stainless Steel 9818-127

در کل یه چیزی باشه که اذیتم نکنه وبه قولی از خریدش پشیمون نشم.
با تشکر از شما.
Panasonic trimmer 1511 نگاهی هم به تریمر پاناسونیک داشته باش.

Amir-Rainman
05-08-2016, 10:57
ریش تراش ES GA20 پاناسونیک قابلیت اصلاح بصورت تر رو داره؟

oregon
05-08-2016, 11:35
ریش تراش ES GA20 پاناسونیک قابلیت اصلاح بصورت تر رو داره؟
بله دوست عزیز

Royce
05-08-2016, 12:42
سلام

1511 ماشین بسیار خوبیه فقط ضد آب نیست

Ali_softcenter
05-08-2016, 19:48
مبارکتون باشه
مشخصه بدون تعصب نقد میکنین
استفاده کردین از براون؟ راضی بودین؟ قسمت گردن رو خوب اصلاح کرد؟ باعث التهاب شد یا نه؟ نقدش کنین ممنون میشم
:n16:

سلام

استفاده کردم
خیلی کم صدا هست
زیر گردن رو هم خوب میزنه..هر چقدرم فشار میدم ملتهب نمیشه
ولی مناسب صورت من نیست ..موهای صورت من صبح میزنم..شب در میاد..و پاناسونیک بیشتر به دردم میخوره..که تیز تر هست.
و حاضرم 1,500 ردش کنم.
در بازار 2میلیون و 400 هست.

reza4024
07-08-2016, 13:18
سلام

استفاده کردم
خیلی کم صدا هست
زیر گردن رو هم خوب میزنه..هر چقدرم فشار میدم ملتهب نمیشه
ولی مناسب صورت من نیست ..موهای صورت من صبح میزنم..شب در میاد..و پاناسونیک بیشتر به دردم میخوره..که تیز تر هست.
و حاضرم 1,500 ردش کنم.
در بازار 2میلیون و 400 هست.

ممنون دوست عزیز
یعنی پاناسونیک اصلاح تمیزتری داره و کوتاه تر اصلاح میکنه؟

Ali_softcenter
07-08-2016, 17:44
ممنون دوست عزیز
یعنی پاناسونیک اصلاح تمیزتری داره و کوتاه تر اصلاح میکنه؟

به نظرم سفید تر میکنه.

البته بگم صدای پاناسونیک بیشتره...این واقعا کم صداس...خط زن پاناسونیک 700 تومنی ال اف 51 من اصلا نمیزنه! ولی این خیلی تیز بود و عالی میزنه...
در کل پوست صورت افراد با هم فرق داره...

mojtaba2321
09-08-2016, 11:36
سلام دوستان
تفاوت مدلهای مختلف ماشین موزر در سایت دیجی کالا چیه؟
مثلا مدل 1400 با مدل 0050-1400 و مدل opal چیه؟

mojt90
22-08-2016, 19:46
سلام
فرق ریش تراش فویلی - چرخشی و تریمر چیه و کدوم بهتره ؟