PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست مشاوره ی خرید ماشین های اصلاح ( سر , صورت)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12

MOHAMMAD_ASEMOONI
05-09-2014, 16:45
روعن درون جعبه محدود هست و ندماه بعد تموم میشه.آیا روغن‌های خوراکی سبب فساد و کپک و ... نمی‌شوند؟سلام . بله کاملاً درسته . بهتره توریِ ماشین ریش تراش دو هفته یک بار با صابون و مسواک نرم و آب ولرم شستشو بشه و کاملاً خشک بشه سپس قسمتهای متحرک روغنکاری بشه با روغن گیاهی

djbehnam73
06-09-2014, 03:34
این آقای MOHAMMAD_ASEMOONI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بیچاره دو تا پست بالاتر یک ساعت واستون روضه خوند که روغن صنعتی برای پوست ضرر داره و باید حتماً از روغن گیاهی استفاده بشه.

بنده اعقاد دارم که اگر آقای djbehnam73 ترشی نخورن حتماً یه چیزی میشن.
دوسته عزیز
هر چیزی جای خودش رو داره
اون روغن هایی که ما میخوریم اصلا برای این کار خوب نیست
شما یکسر برو اون مغازه ای که ماشین رو ازش خریدی ، بگو که روغن واسه موزر میخوام !

FlightMedia
06-09-2014, 10:53
دوسته عزیز
هر چیزی جای خودش رو داره
اون روغن هایی که ما میخوریم اصلا برای این کار خوب نیست
شما یکسر برو اون مغازه ای که ماشین رو ازش خریدی ، بگو که روغن واسه موزر میخوام !

تنها روغنی که به ما میدن همون روغن چرخ خیاطی است که البته بوی شدید نفت میده.
روغن فابریک خودش هیچگونه بویی نداره ولی جایی گیر نمیاد.

djbehnam73
06-09-2014, 14:42
تنها روغنی که به ما میدن همون روغن چرخ خیاطی است که البته بوی شدید نفت میده.
روغن فابریک خودش هیچگونه بویی نداره ولی جایی گیر نمیاد.
دوسته عزیز
چرا گیر نیاد
از روغن چرخ خیاطی استفاده نکن
میگم که شما برو از همون مغازه ای که ماشین رو ازش خریدی ، بهش بگو من روغن واسه موزر میخوام
من خودمم همین کار رو کردم
اگر نتونستی برو به اون جاهایی که ماشین موزر رو تعمیر می کنن یا سلمونی ها

pretfish
06-09-2014, 21:45
درود
اقا من میخوام ریش تراش رمینگتون بخرم چندتا سوال داشتم.
اول اینکه خود مارک رمینگتون چطوره؟
- بین دو مدل چرخشی و فویلی کدوم بهتره؟
خود فروشنده مدل r8150 پیشنهاد کرد نظرتون چیه؟
سوال اخر اینکه این ماشینا درجه بندی هم دارن یا اینکه تنها تویه یک درجه ریش میزنن.؟
ممنون

فروزانفر
08-09-2014, 22:23
سلام دوستان
من حدود دو هفته هست که ریش تراش panasonic es-rt30 رو خریدم. تا الآن که عالی بود و ریش رو از ته میزنه ولی اوایلش بلد نبودم باهاش کار کنم و وقتی فشارش میدادم به سمت صورتم پوستم رو خراش میداد و حالت پوسته پوسته میشد ولی الآن یاد گرفتم که باید کمتر فشار آورد . و تقریبا میتونم بگم کیفیت اصلاحش یه چیزی تو مایه های خوب و فوق العاده است!!(تقریبا عالی)
فقط یه سوال برام پیش اومده .اینکه آیا میشه زیر دوش و با فوم هم ازش استفاده کرد یا نه؟؟
خودم که روز اول کامل بردمش زیر آب و تیغه هاش رو شستم !! ولی بعد از تقریبا دو هفته هیچیش نشد!!
تازه رو خودش و کارتونش هم نوشته Dry or Wet . ولی خود فروشنده میگفت که فقط به Washable ش اعتماد کن و Dry or Wet ش رو بیخال شو. حالا ما موندیم ...
ممنونم:n20:

22arash
11-09-2014, 11:26
سلام دوستان
من حدود دو هفته هست که ریش تراش panasonic es-rt30 رو خریدم. تا الآن که عالی بود و ریش رو از ته میزنه ولی اوایلش بلد نبودم باهاش کار کنم و وقتی فشارش میدادم به سمت صورتم پوستم رو خراش میداد و حالت پوسته پوسته میشد ولی الآن یاد گرفتم که باید کمتر فشار آورد . و تقریبا میتونم بگم کیفیت اصلاحش یه چیزی تو مایه های خوب و فوق العاده است!!(تقریبا عالی)
فقط یه سوال برام پیش اومده .اینکه آیا میشه زیر دوش و با فوم هم ازش استفاده کرد یا نه؟؟
خودم که روز اول کامل بردمش زیر آب و تیغه هاش رو شستم !! ولی بعد از تقریبا دو هفته هیچیش نشد!!
تازه رو خودش و کارتونش هم نوشته Dry or Wet . ولی خود فروشنده میگفت که فقط به Washable ش اعتماد کن و Dry or Wet ش رو بیخال شو. حالا ما موندیم ...
ممنونم:n20:

سلام
ریشتراش شما کاملا ضد آب است و قابلیت اصلاح خشک و تر دارد ، با خیال راحت استفاده کنید .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%B3%D9%88%D9%86%DB%8C%DA%A9_E S-RT30

masoud93
11-09-2014, 17:32
سلام.
بهترین تیغ برا صورت کدوم نوع هست ؟ (سه تیغه ژیلت استفاده کردم خوشم نیومد ، فردای اصلاح زیر گلوم پر جوش میشد)
در کل این تیغا بهترن یا ماشین ریش تراش ؟
ممنون :n16:

فروزانفر
11-09-2014, 22:30
سلام
ریشتراش شما کاملا ضد آب است و قابلیت اصلاح خشک و تر دارد ، با خیال راحت استفاده کنید .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%B3%D9%88%D9%86%DB%8C%DA%A9_E S-RT30

داداش مرسی .
سایت آژند سرویسو دیدم ولی فروشنده میگفت که فقط با آب بشورمش و با کف اصلاح نکنم. تازه با عقل هم جور در نمیاد (یعنی ضد آب هست ولی ضد کف نیست. در حالی که مولکول های آب ریزتر از کف هست!!!)
در هر صورت من چند روز دیگه با کف هم اصلاح میکنم و دوباره میگم کیفیت اصلاح با کف چطوره.
راست بعد از اصلاح چطور خشکش کنم؟ اصلا نیاز به خشک کردن داره یا نه؟ چون این مدل دستگاه خشک کن نداره!:n06:

فروزانفر
11-09-2014, 22:31
ببخشید اشتباه شد

22arash
12-09-2014, 00:50
راست بعد از اصلاح چطور خشکش کنم؟ اصلا نیاز به خشک کردن داره یا نه؟ چون این مدل دستگاه خشک کن نداره!
[/QUOTE]

سلام
شما میتونی بدنه دستگاه رو با یه پارچه یا حوله خشک کنی و فویل رو از رو ریشتراش برداری و حدود یه ساعت کنار بزاری تا خشک بشه ، بعد فویل رو سر جاش بزاری و تمام ، ریشتراش برای استفاده بعدی آمادست ، البته اگر این کار رو هم نکنی بدلیل اینکه فویل و تیغه از جنس استیله اتفاق خاصی نمیفته فقط ممکنه رطوبت باقی مونده در فویل و تیغه ها دیرتر خشک بشه و ریشتراش داخل کیف بو بگیره ، بنابراین اگه خشک بشه و بعد بره داخل کیف بهتره .

FlightMedia
12-09-2014, 01:02
سلام.
بهترین تیغ برا صورت کدوم نوع هست ؟ (سه تیغه ژیلت استفاده کردم خوشم نیومد ، فردای اصلاح زیر گلوم پر جوش میشد)

من هم مثل تو بودم. موزر بزن یه عمر دعاگومون میشی.

djbehnam73
12-09-2014, 13:25
سلام.
شما تیغ و ببوس بزار کنار ! :n02:

E V I L
13-09-2014, 21:20
تیغ بهتره از اولشم تیغ بهتر بود در آینده هم تیغ بهتره اصلاً فکر نکنم چیزی بعداً بیاد پوز تیغو به خاک بماله ... :D من قبلا بادی گروم 2040 فیلیپس خریده بودم بعدا مارو به غلط کردن انداخت بوسیدیمش گذاشتیم کنار به کیفیت تیغ نمیرسید که بعدا این نوشته ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو خوندم پشیمون شدم در مورد ریش تراش صورت هم همینطور صورت رو از ته نمیزد نامصب براون خریده بودم بعدش فیلیپس از این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دستگاه_ریش_تراش_فیلیپس.html) گرفتم اونم کیفیت تیغ نمیده یعنی کلا تیغ یه چیز دیگه هست از من میشنوی همون تیغ رو استفاده کن و به این اسباب بازی ها پول نده اگرم میدی یه چیز گرون قیمت مثل RQ1150 فیلیپس بگیر دوستم گرفته خیلی گرونه مثل اینکه دورور 600 گرفته بود

brad pitt
14-09-2014, 22:24
تیغ بهتره از اولشم تیغ بهتر بود در آینده هم تیغ بهتره اصلاً فکر نکنم چیزی بعداً بیاد پوز تیغو به خاک بماله ... :D من قبلا بادی گروم 2040 فیلیپس خریده بودم بعدا مارو به غلط کردن انداخت بوسیدیمش گذاشتیم کنار به کیفیت تیغ نمیرسید که بعدا این نوشته ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو خوندم پشیمون شدم در مورد ریش تراش صورت هم همینطور صورت رو از ته نمیزد نامصب براون خریده بودم بعدش فیلیپس از این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دستگاه_ریش_تراش_فیلیپس.html) گرفتم اونم کیفیت تیغ نمیده یعنی کلا تیغ یه چیز دیگه هست از من میشنوی همون تیغ رو استفاده کن و به این اسباب بازی ها پول نده اگرم میدی یه چیز گرون قیمت مثل RQ1150 فیلیپس بگیر دوستم گرفته خیلی گرونه مثل اینکه دورور 600 گرفته بود

سلام

ببخشید بادی گروم 2040 که دارید در چه حد موهای بدن و میزنه ؟
نوشته هاتون متوجه نشدم . از داشتنش یعنی راضی بودید یا خیر ؟

ممنون

Alcatel.
15-09-2014, 18:35
منم خیلی وقته پیش به همین نتیجه رسیدم اما پوستهایی که حساسه (body) بعد از شیو کردن با تیغ هم جوش میزنه هم یه حالتی مثه خارش و سوزش داره .. خدا نکنه موها یذره بلند بشه میخوره به لباس مثه خار برمیگرده داخل پوست سوراخ سوراخ میشی !! اگه این اشکالات رو نداشت عالی میشد.
کسی از واجبی استفاده کرده؟ نتیجش چطوره؟
درسته که میگن جدیداش بو نداره؟

BIG-BANG
15-09-2014, 22:59
منم خیلی وقته پیش به همین نتیجه رسیدم اما پوستهایی که حساسه (body) بعد از شیو کردن با تیغ هم جوش میزنه هم یه حالتی مثه خارش و سوزش داره .. خدا نکنه موها یذره بلند بشه میخوره به لباس مثه خار برمیگرده داخل پوست سوراخ سوراخ میشی !! اگه این اشکالات رو نداشت عالی میشد.
کسی از واجبی استفاده کرده؟ نتیجش چطوره؟
درسته که میگن جدیداش بو نداره؟

عزیز من خودم حدود پنج سال از تیغ استفاده کردم اوایل از تیغ های بیک که توی ارزونا بهترینه بعدم فیوژن که جز بهترین تیغ ها محسوب میشه ولی همون مشکلاتی که شما گفتی رو داره و مشکلات کوتاه مدت و مشکلات بلند مدتش هم چاله چوله هایی هستش که توی صورت به وجود میاد یا پیر شدن زودرس صورت. من قبلا نمیدونستم ریش تراش های خطی انقدر برا منی که از تیغ استفاده میکنم راضی کننده باشه چون همیشه توی خونواده ریش تراش فیلیپس دیده بودم و اونو بهترین میدونستم و هر موقع استفاده میکردم انگار یکی صورتمو شخم زده و فک میکردم این وسط من یه مشکلی دارم که نمیتونم با ریش تراش کنار بیام ولی از موقعی که ریش تراش پاناسونیک st 25 خریدم اصن جونم راحت شده.
واجبی هم نزن که موهات رو وحشتناک خشن میکنه و بعدشم دیگه پشیمونی سودی نداره
اونایی هم که بو نداره جدید نیستن خیلی وقته هستش عین همون واجبیای بو داره فقط کارت داره و بهداشتی تره و بدون بو هستش و البته گرونتره
Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

habib mahvare
16-09-2014, 21:20
من که صورتم با تیغ فیوژن جوش میزد با استفاده از
Panasonic ES-SL41 Shaver200 تومنی دیگه این مشکل رو نداره چه برسه به استفاده از مدل های گرونترش.زیر آب میگیرمش و میشورمش و آخ هم نگفته. بعد یه ماه استفاده هم وقتی صورت عادت کرد دیگه از خون ریزی هم خبری نیست.

arfnpm
19-09-2014, 15:50
درود

من یک ماشین اصلاح بدن نیاز دارم که هم خیلی خوب بزنه مثل تیغ هم سریع باشه ادم 1 ساعت وقت نزاره

مدل 2040 در موردش ضد و نقیض گفته میشه در مورد پاناسونیک و براون چیزی ندیدم

یه مدل خوب با ویژگی های بالا به منم معرفی می کنید؟ بودجه در حد 400

یک ریش تراش خوب هم با ویژگی های بالا معرفی کنید اونم در حد 400

brad pitt
19-09-2014, 21:38
درود

من یک ماشین اصلاح بدن نیاز دارم که هم خیلی خوب بزنه مثل تیغ هم سریع باشه ادم 1 ساعت وقت نزاره

مدل 2040 در موردش ضد و نقیض گفته میشه در مورد پاناسونیک و براون چیزی ندیدم

یه مدل خوب با ویژگی های بالا به منم معرفی می کنید؟ بودجه در حد 400

یک ریش تراش خوب هم با ویژگی های بالا معرفی کنید اونم در حد 400

ریش تراش LF51 یا LT50 بگیر بترتیب 550 و 600 هست

بنده هم منتظرم یکی بیاد در مورد 2040 فیلیپس کامل بگه

djbehnam73
28-09-2014, 12:32
دوستان از لحاظ سفید کننده فیلیپس سه تیغه خوبه ، و ماشین با دوام هم براون ( browne ) خوبه !

4net
29-09-2014, 13:31
دوستان لطفا یه ماشین معرفی کنین که هم از ته بزنه هم ته ریش بتونه بزنه و هم بشه باهاش خط ریش و سبیل رو صاف کرد (یعنی خطی داشته باشه) و ضد آب و کف هم باشه
قیمت هم مهم نیست
میخوام یچی بگیرم که تا ده سال دیگه کار کنه :n02:

Ghaioom
29-09-2014, 14:46
سلام جماعت :دی

میخوام بدونم بعد چه مدتی موزر رو تمیز کنم؟ همون موزر آلمانی قرمز رنگ. میشناسید که؟ دی

هر دو هفته یه بار اونم ریش و سیبیل زده میشه. گاهیم فک کنم از دو هفته هم میگذره.
مو اصلاح کنیم چی؟

در ضمن پوست رو میسوزونه. اینو وقتی گرم میشه اینطوری میکنه دگ؟! فک کنم قبلا یه جا خونده بودم اینطوریا بود. والا موهامو اصلاح کردم داغونم کرد کنارای موهامو وقتی صاف کرد برادرم. اونم فقط پشت سرم. انگار داشت سوزن وارد میکرد به پوستم!! :n08::n28:

arash59b
29-09-2014, 15:16

میخوام بدونم بعد چه مدتی موزر رو تمیز کنم؟ همون موزر آلمانی قرمز رنگ. میشناسید که؟ دی

مو اصلاح کنیم چی؟

در ضمن پوست رو میسوزونه. اینو وقتی گرم میشه اینطوری میکنه دگ؟! فک کنم قبلا یه جا خونده بودم اینطوریا بود. والا موهامو اصلاح کردم داغونم کرد کنارای موهامو وقتی صاف کرد برادرم. اونم فقط پشت سرم. انگار داشت سوزن وارد میکرد به پوستم!! :n08::n28:

بستگی به استفاده تون داره بعد از هربار استفاده باید با برس تمییز بشه و بعد از حدود 2 هفته هم روغن کاری بشه

Ghaioom
30-09-2014, 10:28
بستگی به استفاده تون داره بعد از هربار استفاده باید با برس تمییز بشه و بعد از حدود 2 هفته هم روغن کاری بشه

خب من که گفتم چطور استفاده میکنم. در ضمن برس رو میدونم منظورم باز کردن بود. انگار نگفته بودم تو پستم.
درضمن برس فقط جلوشو تمیز میکنه اصلش داخله که اونجاش زیاد مو جمع میشه. برس کیف نمیده ! دی

arash59b
30-09-2014, 10:44
خب من که گفتم چطور استفاده میکنم. در ضمن برس رو میدونم منظورم باز کردن بود. انگار نگفته بودم تو پستم.
درضمن برس فقط جلوشو تمیز میکنه اصلش داخله که اونجاش زیاد مو جمع میشه. برس کیف نمیده ! دی

اگه میخوای تا مدت ها ازش استفاده کنید اصلا بازش نکنید چون سریع از تنظیم خارج میشه و ارتعاشات دستگاه زیاد میشه که خودش باعث پایین اومدن عمر قطعات میشه
موزر من هم همینطوری خراب شد بعد ار تعمییر، تعمییرکار گفت فقط هربار تمییزش کن و هردوبار چندقطره روغن کاری. طوری هم تنظیمش کرد که تقریبا صدایی نداره

Sent from my iPad using Tapatalk

Ghaioom
30-09-2014, 12:20
اگه میخوای تا مدت ها ازش استفاده کنید اصلا بازش نکنید چون سریع از تنظیم خارج میشه و ارتعاشات دستگاه زیاد میشه که خودش باعث پایین اومدن عمر قطعات میشه
موزر من هم همینطوری خراب شد بعد ار تعمییر، تعمییرکار گفت فقط هربار تمییزش کن و هردوبار چندقطره روغن کاری. طوری هم تنظیمش کرد که تقریبا صدایی نداره

منظورتون اون دو پیچه بزرگه دیگه؟ کلا که نمیگین؟ :n02: ما که دوباری فک کنم بازش کردیم. یه بار واسه روغن کاری. بعد مدتها هم یه بار که چند روز پیش بود کامل موها زیاد جمع شده بود خووب تمیزیدم :n02:
اگه اینطوره من دگ نمیبازمش! :n02:

arash59b
30-09-2014, 13:16
منظورتون اون دو پیچه بزرگه دیگه؟ کلا که نمیگین؟ :n02: ما که دوباری فک کنم بازش کردیم. یه بار واسه روغن کاری. بعد مدتها هم یه بار که چند روز پیش بود کامل موها زیاد جمع شده بود خووب تمیزیدم :n02:
اگه اینطوره من دگ نمیبازمش! :n02:

اره همون دو پیچ بزرگ برای تنظیم هم استفاده میشن
منم برای تمییز کردن بازش میکردم ولی تعمییرکار گفت این کار رو نکن

مشکلی که برای من پیش اومد این بود که قاب پلاستیکی پایه پیچ بزرگ ها ترک خورد

djbehnam73
03-10-2014, 13:10
دوستان لطفا یه ماشین معرفی کنین که هم از ته بزنه هم ته ریش بتونه بزنه و هم بشه باهاش خط ریش و سبیل رو صاف کرد (یعنی خطی داشته باشه) و ضد آب و کف هم باشه
قیمت هم مهم نیست
دوست عزیز
برای اینکه از ته بزنی باید یه فیلیپس 3 تیغ بگیری
برای ته ریش و صاف و صوف کردن ریش و خط ریش موزر بگیر !

djbehnam73
03-10-2014, 13:16

مو اصلاح کنیم چی؟

ببین من خودم بعد از هر بار اصلاح با یه فرچه ی کوچیک هر چی مو ریز داره رو از بین می برم
و بعد ماهی به بار هم 4 یا 5 بار هم تیغه هاشو فوت می کنم
و بعد هر هفته هم با دست مال کاغذی تیغه هاشو تمیز می کنم !
ماهی یا یک ماه و نیم یه بار هم یه ذره روغن میزنم
البته من هفته ای یه بار استفادش می کنم
اینم بگم که تقریبا مثل فیلیپس های 3 تیغه اصلاح می کنه :n09:

djbehnam73
03-10-2014, 13:37
درسته کیفیت عکسها خوب نیست :n02:

ولی ببینید که چقدر تمیزه ! :n10::n09::n04:

اگه تمیزش بکنی از ته هم میزنه ! :n08:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad_87
04-10-2014, 03:54
تو تهران بازار براون و فیلیپس کجاست؟
قیمت مناسب همراه با گارانتی

djbehnam73
04-10-2014, 12:44
تو تهران بازار براون و فیلیپس کجاست؟
قیمت مناسب همراه با گارانتی
دوست عزیز
همین دیجی کالا هم داره میتونی بگیری ! :n02:

mohammad_87
06-10-2014, 00:51
دوست عزیز
همین دیجی کالا هم داره میتونی بگیری ! :n02:
دیجی کالا که قیمت هاش نسبت به سایر سایتها 30-40 تومن بالاتره ه برسه به بازار
نمونش قیمت گوشی ها رو از یه سایت دیگه هم بگیر

حدودا باید طرفای جمهوری باشه دقیقش کجاست دوستان؟

hiden93
08-10-2014, 09:37
من ﯾﻪ ﺭﯾﺶﺗﺮﺍﺵ ﻓﯿﻠﯿﭙﺲ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ﺧﺮﯾﺪﻡ. ﺩﯾﺮﻭﺯ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﺭﯾﺸﻢ ﺭﻭ ﺯﺩﻡ، ﺍﻣﺎ ﺑﻌﺪﺵﻫﺮﭼﯽ ﻭﺍیستاﺩﻡ تو خیابون ﻫﯿﭻ دختری ﻧﯿﻮﻣﺪ ﺍﺯ ﭘﺸﺖﺑﻐﻠﻢ ﮐﻨﻪ ﻭ ﺩﺳﺖ ﺑﻪﺻﻮﺭﺗﻢ ﺑﮑﺸﻪ……..!! ﯾﻌﻨﯽ ﺗﻮ ﺍﯾﻦ ﺗﺒﻠﯿﻐﺎﺕ ﺗﻠﻮﯾﺰﯾﻮﻥ ﻓﻘط ﺩﺍﺭﻥ ﺩﺭﻭﻍ ﻣﯿﮕﻦ..!!
:n13:

SUPER 2000
10-10-2014, 20:10
فیلیپس کلأ خالی بنده ، اجناسش هم خیلی بیخود شده ، فقط پاناسونیک سری لمدش عالی در عالیه :n25:

SUPER 2000
10-10-2014, 20:37
قیمت هم مهم نیست

فقط PANASONIC :n25:

djbehnam73
11-10-2014, 15:11
فیلیپس کلأ خالی بنده ، اجناسش هم خیلی بیخود شده ، فقط پاناسونیک سری لمدش عالی در عالیه :n25:
دوست عزیز
من خودم دارم ، از تیغ هم بهتره و از ته هم میزنه ! :n02:

kadda
12-10-2014, 23:29
سلام به همه ی بچه های گل پیج.آقا من یه مشکل بزرگ دارم.اصن در حد فاجعه...میدونید از بدشانسی من بصورت ژنیتیکی پوستم خیلی حساس هست.در اثر کوچکترین تحریکی قرمز و ملتهب میشه.حالا من خیلی رعایت میکنم و زیاد در معرض محرک ها نمیرم.ولی یکی از این محرک ها اصلاح صورته.یعنی وقتی صورتمو اصلاح میکنم (با تیغ یا ریش تراش) خیلی ملتهب و قرمز میشم.طوری که از کرده ی خودم پشیمون میشم.حجم ریشم هم زیاده و چون زود به زود درمیاد تصمیم گرفتم که اصلا قید از ته زدن ریش رو بزنم.تصمیم گرفتم با موزر کوتاه کنم فقط.ولی از بدشانسی به فلزی که تیغه ی موزر ازش ساخته شده هم آلرژی دارم.یعنی وقتی موزر روی پوستم قرار میگیره بعد از چند ساعت پوستم به شدت قرمز میشه و تا چند روز همونطوری می مونه.چند نوع موزر هم که تو آرایشگاه ها استفاده میشه امتحان کردم ولی به همشون آلرژی داشتم.همینطور به خط زن ماشین ریش تراش هم آلرژی دارم و از اون هم نمیتونم برای کوتاه کردن ریشم استفاده کنم.
میخواستم از بچه های پیج اگه کسی هست که اطلاعی از یه نوع موزر که برای پوستهای آلرژیک ساخته شده داره بهم بگه.واقعا ممنون میشم.من یه نوع Trimmer میخوام که تیغه هاش از یه جنسی باشه که آلرژی ایجاد نکنه یا حتی مثلا تیغه هاش غیر فلزی باشه.خودم گشتم و به REMINGTON PG 410 رسیدم.ولی نمیدونم آیا میشه بهش اعتماد کرد یا نه.اگه کسی اطلاعی داره یا مورد بهتری سراغ داره خیلی ممنون میشم اگه بهم بگید.:n01:

BIG-BANG
13-10-2014, 10:21
سلام به همه ی بچه های گل پیج.آقا من یه مشکل بزرگ دارم.اصن در حد فاجعه...میدونید از بدشانسی من بصورت ژنیتیکی پوستم خیلی حساس هست.در اثر کوچکترین تحریکی قرمز و ملتهب میشه.حالا من خیلی رعایت میکنم و زیاد در معرض محرک ها نمیرم.ولی یکی از این محرک ها اصلاح صورته.یعنی وقتی صورتمو اصلاح میکنم (با تیغ یا ریش تراش) خیلی ملتهب و قرمز میشم.طوری که از کرده ی خودم پشیمون میشم.حجم ریشم هم زیاده و چون زود به زود درمیاد تصمیم گرفتم که اصلا قید از ته زدن ریش رو بزنم.تصمیم گرفتم با موزر کوتاه کنم فقط.ولی از بدشانسی به فلزی که تیغه ی موزر ازش ساخته شده هم آلرژی دارم.یعنی وقتی موزر روی پوستم قرار میگیره بعد از چند ساعت پوستم به شدت قرمز میشه و تا چند روز همونطوری می مونه.چند نوع موزر هم که تو آرایشگاه ها استفاده میشه امتحان کردم ولی به همشون آلرژی داشتم.همینطور به خط زن ماشین ریش تراش هم آلرژی دارم و از اون هم نمیتونم برای کوتاه کردن ریشم استفاده کنم.
میخواستم از بچه های پیج اگه کسی هست که اطلاعی از یه نوع موزر که برای پوستهای آلرژیک ساخته شده داره بهم بگه.واقعا ممنون میشم.من یه نوع Trimmer میخوام که تیغه هاش از یه جنسی باشه که آلرژی ایجاد نکنه یا حتی مثلا تیغه هاش غیر فلزی باشه.خودم گشتم و به REMINGTON PG 410 رسیدم.ولی نمیدونم آیا میشه بهش اعتماد کرد یا نه.اگه کسی اطلاعی داره یا مورد بهتری سراغ داره خیلی ممنون میشم اگه بهم بگید.:n01:
عزیز شما سری st25 به بعد پاناسونیک رو که بخرید همگی ضد آلرژی هستند و هیچ مشکلی برا پوستتون پیش نمیارن. مدلای بالای پاناسونیک جنس تیغه هاشون هم با بقیه ریش تراش ها فرق میکنه و آلیاژ نقره هستند.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

kadda
13-10-2014, 22:57
عزیز شما سری st25 به بعد پاناسونیک رو که بخرید همگی ضد آلرژی هستند و هیچ مشکلی برا پوستتون پیش نمیارن. مدلای بالای پاناسونیک جنس تیغه هاشون هم با بقیه ریش تراش ها فرق میکنه و آلیاژ نقره هستند.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
ممنون دوست عزیز. این چیزی که شما گفتی Trimmer هست؟ آخه من ماشین ریش تراش نمیخوام چون برای من فایده نداره و به Trimmer نیاز دارم...
بعد در مورد این مدلی که معرفی کردید کجا میتونم اطلاعاتی بدست بیارم؟
از دوستان دیگه هم خواهش میکنم که اگه در این زمینه تجربه یا اطلاعاتی دارن, منو راهنمایی کنن.ممنون میشم

22arash
14-10-2014, 06:43

سلام
شما باید از ماشین اصلاح یا همون تریمر استفاده کنید و ریشتراش مناسب شما نیست ، موزر که شما استفاده کردید جنس تیغه استیله شما بایستی از ماشینهایی که جنس تیغه اون تیتانیوم (پوشش تیتانیوم) است استفاده کنید حتما بایستی تیغه زیرین که با پوست تماس داره از استیل نباشه ، بعضی ماشینها هم جنس تیغه از سرامیک است که گفته میشه برای پوست حساس مناسبه ، تشخیص اینکه کدوم بهتره با خودتون .
لینک مشخصات چند مدل رو براتون میزارم ، البته برند های دیگه هم هستن که میتونید بررسی کنید ولی رمینگتون ظاهرا از تیغه تیتانیوم بیشتر استفاده میکنه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%A7%D8%AD+%D8%B3%D8%B1+%D9%88+%D8%B5%D9%88%D8%B1 %D8%AA+%D9%BE%D8%B1+%D9%82%D8%AF%D8%B1%D8%AA+%D9%8 8+%D8%A8%D8%A7+%D8%AF%D9%88%D8%A7%D9%85+/%D9%85%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%86+%D8%A7%D8%B5%D9%84% D8%A7%D8%AD+%D8%B3%D8%B1%D9%88+%D8%B5%D9%88%D8%B1% D8%AA/%D8%A7%D8%B5%D9%84%D8%A7%D8%AD+%DA%A9%D9%86%D9%86% D8%AF%D9%87/%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%87/%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%A7%D8%AD+%D8%B3%D8%B1+%D9%88+%D8%B5%D9%88%D8%B1 %D8%AA/1/%D8%B1%DB%8C%D8%B4+%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B4/%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%87/%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%A7%D8%AD+%D8%B3%D8%B1+%D9%88+%D8%B5%D9%88%D8%B1 %D8%AA+%D9%BE%D8%B1+%D9%82%D8%AF%D8%B1%D8%AA+%D9%8 8+%D8%A8%D8%A7+%D8%AF%D9%88%D8%A7%D9%85/%D9%85%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%86+%D8%A7%D8%B5%D9%84% D8%A7%D8%AD+%D8%B3%D8%B1%D9%88+%D8%B5%D9%88%D8%B1% D8%AA/%D8%A7%D8%B5%D9%84%D8%A7%D8%AD+%DA%A9%D9%86%D9%86% D8%AF%D9%87/%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%87/%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%A7%D8%AD+%D8%B3%D8%B1+%D9%88+%D8%B5%D9%88%D8%B1 %D8%AA/%D9%85%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%86+%D8%A7%D8%B5%D9%84% D8%A7%D8%AD+%D8%B3%D8%B1%D9%88+%D8%B5%D9%88%D8%B1% D8%AA/%D8%A7%D8%B5%D9%84%D8%A7%D8%AD+%DA%A9%D9%86%D9%86% D8%AF%D9%87/%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%87/%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA

موفق باشید

kadda
14-10-2014, 13:05
سلام
شما باید از ماشین اصلاح یا همون تریمر استفاده کنید و ریشتراش مناسب شما نیست ، موزر که شما استفاده کردید جنس تیغه استیله شما بایستی از ماشینهایی که جنس تیغه اون تیتانیوم (پوشش تیتانیوم) است استفاده کنید حتما بایستی تیغه زیرین که با پوست تماس داره از استیل نباشه ، بعضی ماشینها هم جنس تیغه از سرامیک است که گفته میشه برای پوست حساس مناسبه ، تشخیص اینکه کدوم بهتره با خودتون .
لینک مشخصات چند مدل رو براتون میزارم ، البته برند های دیگه هم هستن که میتونید بررسی کنید ولی رمینگتون ظاهرا از تیغه تیتانیوم بیشتر استفاده میکنه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%A7%D8%AD+%D8%B3%D8%B1+%D9%88+%D8%B5%D9%88%D8%B1 %D8%AA+%D9%BE%D8%B1+%D9%82%D8%AF%D8%B1%D8%AA+%D9%8 8+%D8%A8%D8%A7+%D8%AF%D9%88%D8%A7%D9%85+/%D9%85%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%86+%D8%A7%D8%B5%D9%84% D8%A7%D8%AD+%D8%B3%D8%B1%D9%88+%D8%B5%D9%88%D8%B1% D8%AA/%D8%A7%D8%B5%D9%84%D8%A7%D8%AD+%DA%A9%D9%86%D9%86% D8%AF%D9%87/%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%87/%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%A7%D8%AD+%D8%B3%D8%B1+%D9%88+%D8%B5%D9%88%D8%B1 %D8%AA/1/%D8%B1%DB%8C%D8%B4+%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B4/%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%87/%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%A7%D8%AD+%D8%B3%D8%B1+%D9%88+%D8%B5%D9%88%D8%B1 %D8%AA+%D9%BE%D8%B1+%D9%82%D8%AF%D8%B1%D8%AA+%D9%8 8+%D8%A8%D8%A7+%D8%AF%D9%88%D8%A7%D9%85/%D9%85%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%86+%D8%A7%D8%B5%D9%84% D8%A7%D8%AD+%D8%B3%D8%B1%D9%88+%D8%B5%D9%88%D8%B1% D8%AA/%D8%A7%D8%B5%D9%84%D8%A7%D8%AD+%DA%A9%D9%86%D9%86% D8%AF%D9%87/%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%87/%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%A7%D8%AD+%D8%B3%D8%B1+%D9%88+%D8%B5%D9%88%D8%B1 %D8%AA/%D9%85%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%86+%D8%A7%D8%B5%D9%84% D8%A7%D8%AD+%D8%B3%D8%B1%D9%88+%D8%B5%D9%88%D8%B1% D8%AA/%D8%A7%D8%B5%D9%84%D8%A7%D8%AD+%DA%A9%D9%86%D9%86% D8%AF%D9%87/%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%87/%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA

موفق باشید
ممنون دوست عزیز.بله منم به این نتیجه رسیدم که جنس تیغه باید سرامیک یا تیتانیوم باشه.ولی شاید اینا هم حساسیت ایجاد کنه.رمینگتون بیشتر محصولاتش از تیتانیوم هست ولی فقط در همینی که من معرفی کردم نوشته بدون ایجاد آلرژی.یعنی بقیه ی اون تیتانیومی ها هم آلرژی ایجاد میکنن؟ اگه اینطوری باشه پس نمیشه به هر تریمری که جنس تیغش از تیتانیوم بود اعتماد کرد و اونو ضد آلرژی دونست.واسه همین انتخاب برای من سخت شده.در مارکهای دیگه مثل فیلیپش و پاناسونیک هم تیغه ی تیتانیوم یا الماس یا سرامیک دیدم ولی نمیدونم میشه اونا رو ضد آلرژی دونست یا نه.
اون مدلی که خودم معرفی کردم در توضیحاتش نوشته که مخصوص پوستهای حساس و بدون ایجاد آلرژی.ولی نمیدونم میشه بهش اعتماد کرد یا نه.چون من از بچگی تا الان دارم از محصولات ضد آلرژی استفاده میکنم وای خیلیاشون الکی گفتن که ضد آلرژی هستن و تازه بدتر هم بودن.میترسم این هم اونجوری بشه.
اگه از بین بچه ها کسی هست که در این زمینه تجربه داشته باشه و بهش ثابت شده باشه که فلان تریمر بدون ایجاد آلرژی هست, ممنون میشم بهم بگه.:n01:

Ro mina
14-10-2014, 13:09
معرفی ریش تراش فوق حساس1155 فیلیپس

ریش تراش فوق حساس فیلیپس Philips مدل RQ1155 مجهز به تیغه های اصلاح Gyro Flex2 با قابلیت منطبق شدن بر روی پستی و بلندی های صورت می باشد که نیاز به فشار دادن ریش تراش بر روی صورت را به حداقل می رساند. از قابلیت های ماشین اصلاح فیلیپس، به دلیل طراحی حفره های ریز بر روی تیغه دستگاه و شکاف های روی توری ، در تراشیدن ریش های عادی و ته ریش دقتی مضاعف دارد. ماشین اصلاح صورت فوق حساس فیلیپس دارای فن آوری منحصر بفرد بلند کردن و قطع مو(Lift & Cut) می باشد که با بلند کردن مو و قطع آن، موی صورت شما را تا زیر سطح پوست اصلاح می کند. فن آوری Aquatec به کار رفته در این ماشین اصلاح ، امکان استفاده به دو صورت خشک و مرطوب را با استفاده از ژل ریش تراش و یا کف ریش تراش به شما می دهد.
تیغه های ریش تراش فیلیپس مدل 1155 به صورت Skin Glide ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) می باشد که با حداقل اصطلاک، به آسانی روی پوست صورت حرکت کرده و بازدهی اصلاح را بالا می برد. ماشین اصلاح صورت 1155 فیلیپس، مجهز به خط زن دقیق به منظور اصلاح ریش و سبیل بدون آسیب رساندن به پوست می باشد. ریش تراش فیلیپس به صورت بدون سیم طراحی شده است که می توان با یک ساعت شارژ به مدت 50 دقیقه از آن استفاده مداوم کرد( تا 14 روز). ماشین اصلاح صورت فیلیپس قابلیت تنظیم خودکار ولتاژ ورودی از 100 تا 240 وات را دارا می باشد. این دستگاه دارای قابلیت شستشوی تیغه های اصلاح می باشد و می توان به راحتی پس از اصلاح برای تمیزی بیشتر تیغه ها را زیر آب شستشو نمود.

ريش تراش فيليپس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kadda
14-10-2014, 13:18
معرفی ریش تراش فوق حساس1155 فیلیپس

ریش تراش فوق حساس فیلیپس Philips مدل RQ1155 مجهز به تیغه های اصلاح Gyro Flex2 با قابلیت منطبق شدن بر روی پستی و بلندی های صورت می باشد که نیاز به فشار دادن ریش تراش بر روی صورت را به حداقل می رساند. از قابلیت های ماشین اصلاح فیلیپس، به دلیل طراحی حفره های ریز بر روی تیغه دستگاه و شکاف های روی توری ، در تراشیدن ریش های عادی و ته ریش دقتی مضاعف دارد. ماشین اصلاح صورت فوق حساس فیلیپس دارای فن آوری منحصر بفرد بلند کردن و قطع مو(Lift & Cut) می باشد که با بلند کردن مو و قطع آن، موی صورت شما را تا زیر سطح پوست اصلاح می کند. فن آوری Aquatec به کار رفته در این ماشین اصلاح ، امکان استفاده به دو صورت خشک و مرطوب را با استفاده از ژل ریش تراش و یا کف ریش تراش به شما می دهد.
تیغه های ریش تراش فیلیپس مدل 1155 به صورت Skin Glide ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) می باشد که با حداقل اصطلاک، به آسانی روی پوست صورت حرکت کرده و بازدهی اصلاح را بالا می برد. ماشین اصلاح صورت 1155 فیلیپس، مجهز به خط زن دقیق به منظور اصلاح ریش و سبیل بدون آسیب رساندن به پوست می باشد. ریش تراش فیلیپس به صورت بدون سیم طراحی شده است که می توان با یک ساعت شارژ به مدت 50 دقیقه از آن استفاده مداوم کرد( تا 14 روز). ماشین اصلاح صورت فیلیپس قابلیت تنظیم خودکار ولتاژ ورودی از 100 تا 240 وات را دارا می باشد. این دستگاه دارای قابلیت شستشوی تیغه های اصلاح می باشد و می توان به راحتی پس از اصلاح برای تمیزی بیشتر تیغه ها را زیر آب شستشو نمود.

ريش تراش فيليپس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنونم از معرفیتون.ولی من به تریمر نیاز دارم.از طرفی این مدلی که معرفی کردید, بیشتر از نظر فناوری کوتا کردن موها, ضد حساسیت هست.البته این هم خیلی برام مهمه ولی مشکل اصلی اینه که من به فلزی که تیغه ها ازش ساخته شده آلرژی دارم.من به تریمری نیاز دارم که تیغه هاش ایجاد آلرژی نکنه و همینطور فناوری که برای کوتاه کردن موها استفاده میکنه هم ایجاد حساسیت نکنه.گ
به هر حال خیلی ممنونم از اینکه وقت گذاشتید.

22arash
14-10-2014, 14:08
ممنون دوست عزیز.بله منم به این نتیجه رسیدم که جنس تیغه باید سرامیک یا تیتانیوم باشه.ولی شاید اینا هم حساسیت ایجاد کنه.رمینگتون بیشتر محصولاتش از تیتانیوم هست ولی فقط در همینی که من معرفی کردم نوشته بدون ایجاد آلرژی.یعنی بقیه ی اون تیتانیومی ها هم آلرژی ایجاد میکنن؟ اگه اینطوری باشه پس نمیشه به هر تریمری که جنس تیغش از تیتانیوم بود اعتماد کرد و اونو ضد آلرژی دونست.واسه همین انتخاب برای من سخت شده.در مارکهای دیگه مثل فیلیپش و پاناسونیک هم تیغه ی تیتانیوم یا الماس یا سرامیک دیدم ولی نمیدونم میشه اونا رو ضد آلرژی دونست یا نه.
اون مدلی که خودم معرفی کردم در توضیحاتش نوشته که مخصوص پوستهای حساس و بدون ایجاد آلرژی.ولی نمیدونم میشه بهش اعتماد کرد یا نه.چون من از بچگی تا الان دارم از محصولات ضد آلرژی استفاده میکنم وای خیلیاشون الکی گفتن که ضد آلرژی هستن و تازه بدتر هم بودن.میترسم این هم اونجوری بشه.
اگه از بین بچه ها کسی هست که در این زمینه تجربه داشته باشه و بهش ثابت شده باشه که فلان تریمر بدون ایجاد آلرژی هست, ممنون میشم بهم بگه.:n01:

دوست عزیز بد نیست با این فروم هم آشنا بشی مشاوره خوبی میده و خود این آقا فروشنده هم هست البته بنده از ایشون خرید نکردم ولی از روی فید بک ها معلوم میشه تجربه خوبی دارن و رضایت مشتریان حاصل شده .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%A7%D9%86%D8%A7%D8%B3%D9%88%D9%86%DB%8C%DA%A9%D8% 8C%D8%A8%D8%A7%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%8C%D8%A8 %D8%B1%D8%A7%D9%88%D9%86%D8%8C%D9%85%D9%88%D8%B2%D 8%B1%D8%8C%D9%BE%D8%B1%D9%88%D9%85%DA%A9%D8%B3%D8% 8C%D9%BE%D8%B1%D9%86%D8%B3%D9%84%DB%8C-%D9%88-%D8%A8%D8%A7%DA%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%AA%D B%8C.554235/page-14

قصد تبلیغ فروشگاه و یا فروم دیگه ای رو ندارم فقط امیدوارم کمک کرده باشم مشکل دوستمون حل بشه .

saeid3663
20-10-2014, 00:03
سلام دوستان ......

کسانی که قصد خرید ریش تراش دارند ، توصیه میکنم به جز پاناسونیک سراغ چیز دیگه ای نرن .

در طول این 12 سال بیش از 7 مدل ریش تراش داشتم ، به جز 2 مدل آخری که پاناسونیک سه تیغه و 4 تیغه بودن مابقی ...... بگذریم . فقط پول دور ریختنه .

پاناسونیک از هر لحاظ سر تره : دور موتور + مناسب بودن برای پوست های حساس + ضد آب بودن و......

حتی مدل های پایینش هم ارزش خرید داره .

وقتی که فکر میکنم چند سال پیش چه پول هایی برای براون‬‎ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B4+%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%88%D9%86&client=firefox-a&hs=hcy&sa=X&rls=org.mozilla:en-US:official&channel=sb&biw=1366&bih=628&tbm=isch&tbo=u&source=univ&ei=ThpEVN6vPIWGyASfk4GgBA&ved=0CBwQsAQ) یا فیلیپس پرداخت می کردم ، واقعا ناراحت میشم .

ریش تراش فعلی من این مدلی هست که عکسش در زیر قرار داره ، البته تا دو سال پیش نمونه سه تیغه رو داشتم ، که اون هم در نوع خوش بی نظیره . دور موتور 13 هزار + شارژ خوب + ضد آب بودن و....

اما این مدل : نمونه 4 تیغه با دور موتور 14 هزار تا و البته بی صدا تر از مدل قبلیه .

شما فقط هفته ای یا دو هفته ای یکبار دو قطره روغن خرج این ریش تراش کن یه عمر واست کار میده .

یه نکته رو هم اضافه کنم : سعی کنید بدون دستگاه خشک کن بخرید ، من نمونه سه تیغه با دستگاه خشک کن رو داشتم اما بعد از استفاده ریش تراش رو با آب می شستم و

کناری می ذاشتم و بعد از 20 دقیقه هم خشک میشد . در مصرف برق هم صرفه جویی میشه ، چون دستگاه خشک کن بیش از یک ساعت کار میکنه ، در حالی که اصلا نیاز نیست .

برای شستشو هم از آب ولرم استفاده کنید ........!!!!! ریش تراش به راحتی تمیز میشه .

---------------------------------------------------------------------------------------

نکته : برای تمیز کردن بین تیغه ها باید از این شونه ی کوچیکه همراه ریش تراش استفاده کنید ، گاهی اوقات آب نمیتونه این کار رو انجام بده ، دستگاه خشک کن که جای خود داره ....!!!!

مو به صورت به هم چسبیده یه کلاف تشکیل میده ، شما باید به آرامی بین تیغه ها رو تمیز کنید و بعد با آب شستشو بدید .

البته این کار همیشه لازم نیست ، گاهی که ریش خیلی بلنده و شما قبل از اصلاح ریش رو مرطوب میکنید این اتفاق میفته .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اما.........

دو تا ویدئو در آپارات قرار دادم :

اولی : مقایسه ریش تراش پاناسونیک مدل ES- LV با 5 تیغه با مدل ES-LA با 4 تیغه :

دومین ویدئو : مقایسه ریش تراش پاناسونیک ES-LA93-K با 4 تیغه و بروان سری 7 :

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ریش تراش های براون و فیلیپس انواع تکنولوژی ها رو یدک میکشن ، اما حرف اصلی اینه : قدرت موتور این ها چقدره ؟

در مقایسه با پاناسونیک اصلا قدرتی ندارند ......!!!! برای ریش های بلند ، فر و.......

شرکت پاناسونیک هم که دیگه برای ریش تراش های جدیدش سنگ تمام گذاشته ، چه از لحاظ جنس بدنه ، جنس تیغه ، قدرت موتور ، ضد حساسیت بودن و.......

djbehnam73
20-10-2014, 13:26
فقط فیلیپس

SUPER 2000
20-10-2014, 17:04
جنس خوب و با دوام فقط PANASONIC :n26:
تریمرهای پاناسونیک کلأ بهترین های موجود در بازار هستند

این مدل GB-37 PANASONIC خیلی خوبه و ضدآب هم هست و قابلیت اصلاح با کف رو هم داره.

این هم فیلم توی آپارات

این هم عکس

MOHAMMAD_ASEMOONI
25-10-2014, 18:48
سلام دوستان .
قيمت اين توری رو اگر میدونید اعلام کنید لطفاً ( اصلی ) .
مخصوص ماشینهای براون سریِ 4000 هست ( 4000 series )

joibari2
26-10-2014, 11:36
سلام ریشتراشی که قابلیت استفاده با کفو نداره ولی سر قابل شست و شو داره میشه با کف اصلاح استفاده کرد؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
26-10-2014, 14:52
سلام ریشتراشی که قابلیت استفاده با کفو نداره ولی سر قابل شست و شو داره میشه با کف اصلاح استفاده کرد؟
سلام
بهترین راه اینه که یک بار امتحان کنید

joibari2
27-10-2014, 11:43
سلام
بهترین راه اینه که یک بار امتحان کنید

بله امتحان که میشه کرد ولی میترسم خراب شه

djbehnam73
27-10-2014, 12:26
بله امتحان که میشه کرد ولی میترسم خراب شه
چرا با کف دوست عزیز ؟؟؟؟؟
یه توضیح بده که مشکلتون چیه تا بهتر براتون روشن کنم !

joibari2
27-10-2014, 12:52
چرا با کف دوست عزیز ؟؟؟؟؟
یه توضیح بده که مشکلتون چیه تا بهتر براتون روشن کنم !

بدون کف صورتم اذیت میشه وقتی اصلاح میکنم با کف فکر کنم بهتره

djbehnam73
27-10-2014, 14:15
بدون کف صورتم اذیت میشه وقتی اصلاح میکنم با کف فکر کنم بهتره
منظورتون سوزش یا جوش هست ؟

joibari2
27-10-2014, 18:54
منظورتون سوزش یا جوش هست ؟

هم سوزش و هم جوش

SUPER 2000
28-10-2014, 00:15
یکدونه از این مدل پاناسونیک بگیر خودت رو راحت کن ، هم قیمتش مناسبه و هم دیگه از جوش و سوزش صورت خبری نیست . :n20:
ضد آبه و قابلیت اصلاح با کف رو داره

مدل sl-41
سه رنگ هم داره : قرمز - آبی - نقره ایی

دو سال هم گارانتی آژند سرویس داره

SUPER 2000
28-10-2014, 00:41
اگر هم بیشتر خواستی هزینه کنی st-25 بگیر که دیگه آخرشه کاملا ضدآب،قابلیت اصلاح با کف ریش، موتور هوشمند،ساخت ژاپن، دو سال گارانتی آزند سرویس،شارژ سریع ، یک ساعت شارژ 50 دقیقه اصلاح
قیمتش هم 462 توی دیجی کالا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7%D8%B3%D9%88%D9%86%DB%8C%DA%A9%20%D8%B1%DB%8C%D8% B4%20%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B4_resize.jpg

ramin vao
31-10-2014, 09:38
من 7 ماه پیش بعد اینکه حسابی تحقیق کردم یه پاناسونیک st-25 خریدم توی این مدت تجربم باهاش عالی بوده
من هر روز صبح اصلاح میکنم مرتب زیر اب میگیرمش تا حالا هیچ مشکلی پیدا نکرده و مهمتر از همه صورتم رو تقریبا مثل کف دست میکنه
انقدر که از ته میزنه قبلا یه فیلیپس سه تیغ داشتم خوب نبود و تا این اندازه از ته نمیزد. هر بار هم 3 تا 5 دقیقه اصلاحم طول میکشه
تنها بدی که دیدم شارژش یکهفته نشده تموم میشه ولی چون 1 ساعته شارژش فول میشه مشکلی نداشتم برعکس قدیمیها که 10 ساعت شارژ میشن!
یچیزایی هم که فهمیدم برا بهتر اصلاح کردن بعد حموم 5 تا 10 دقیقه بعدش اگه اصلاح کنید خیلی بهتر میزنه اونم کاملا خشک
و یه چیز دیگه که برام جالب بود این ماشین 2 دور داره یکی تا اخرین دور میچرخه موتورش یکی هم وقتی چراقش ابی میشه خودش تنظیم
میکنه دور موتور رو توی این حالت بارها امتحان کردم کاملا بهتر از ته میزنه شارژش هم سریعتر میره. تا حالا 3 بار بهش روغن زدم اونم روزای اول که صورتم اذیت شد
جالب ماهاس که هیچ روغنی نزدم خیلی هم خوب کار میکنه خلاصه اینارو گفتم شاید یکی بدردش بخوره این st-25 واقعا معرکس خیلی هم خوش دست و زیباس
راستی اگه برید مرکزش خرید کنید که توی تهران نزدیکای توپ خونه هست میتونید مثل خودم 415 تومن هم بخرید.:n16:

djbehnam73
31-10-2014, 12:36
هم سوزش و هم جوش
دوست عزیز
اولا باید بگم طبیعی هست
دوما برای جوش باید یا دکتر پوست برید و یا از افتر شیو استفاده کنید
سوما بعد از افتر شیو ( 5 دقیقه که گذشت ) حتما برید حموم و با یه شامپو صورتتون رو بشورید
در ضمن شما چند وقت یه بار اصلاح می کنید ؟

Kalenox
03-11-2014, 23:05
سلام دوستان...
میخوام ماشین ریش تراش بگیرم. تا 1.5 هم هزینه می‌کنم. فقط زیر چانه و گردنم به ماشین خیلی حساسه، به طوریکه آخرین بار، چند سال پیش، بعد از چندین روز سوزش و جوش و قرمزی که فکر می‌کردم بر طرف میشه، نه تنها نشد، بلکه ریشِ زیر چانه و گردنم زیر پوست رشد می‌کرد و از پوست خارج نمی‌شد!! اصلاً یه وضعی... آیا ریش تراشی برای من پیدا می‌شه؟
پیشاپیش از راهنماییتون سپاس‌گزارم.

SUPER 2000
04-11-2014, 21:14
[QUOTE=Kalenox;8441479]سلام دوستان...
میخوام ماشین ریش تراش بگیرم. تا 1.5 هم هزینه می‌کنم. فقط زیر چانه و گردنم به ماشین خیلی حساسه، به طوریکه آخرین بار، چند سال پیش، بعد از چندین روز سوزش و جوش و قرمزی که فکر می‌کردم بر طرف میشه، نه تنها نشد، بلکه ریشِ زیر چانه و گردنم زیر پوست رشد می‌کرد و از پوست خارج نمی‌شد!! اصلاً یه وضعی... آیا ریش تراشی برای من پیدا می‌شه؟
[/Q

پاناسونیک مدل lv-95 که پایه شستشو هم داره .
بدون پایه شستشو هم مدل lv-65
هر کدام رو گرفتی خیالت راحت باشه، با پاناسونیک از جوش و قرمزی و حساسیت پوست خبری نیست .

Aryan007
05-11-2014, 02:16
دوستان یه ریش تراش Braun مدل Series 5 داشتم...اما برای اصلاح کامل (به اصطلاح 6 تیغ) راضیم نمی کنه اصلا.

یعنی این مدل:
کسی با این تجربه داشته یا نظری در موردش دارین؟ اصلا این مدل برای چنین کاری ساخته شده؟

بهترین مدلی که تو بازار هست برای اصلاح در حد تیغ و اصلاح کامل و سفید کردن کامل چیه؟

اصلا چنین چیزی تو بازار هست که فول بزنه و مثل تیغ سفید کنه کامل و از ته بزنه؟

پس دوستان بهترین مدلشو لطفا بهم بگین که بهترین حالت از ته زدن و سفید کردن کامل رو داشته باشه... .

قیمت هم تا 1 تومن مهم نیست..از بس اعصابم با این براونه به هم ریخته...سه ساله گرفتمش ولی همش دارم با تیغ می زنم.

ممنون.

joibari2
05-11-2014, 13:02
دوست عزیز
اولا باید بگم طبیعی هست
دوما برای جوش باید یا دکتر پوست برید و یا از افتر شیو استفاده کنید
سوما بعد از افتر شیو ( 5 دقیقه که گذشت ) حتما برید حموم و با یه شامپو صورتتون رو بشورید
در ضمن شما چند وقت یه بار اصلاح می کنید ؟

افتر شیو استفاده میکنم ولی بازم جوش میزنه گردنم
هر وقت اصلاح میکنم اگه با تیغ یا ریش تراش بزنم که کاملا سفید کنه بعد از چند روز گردنم جوش میزنه و بشدت احساس خارش میکنه(البته با موزر بزنم این مشکلو ندارم) نمیدونم مشکل منه یا همه این مشکلو دارن.

ramin vao
05-11-2014, 14:23
دوستان یه ریش تراش Braun مدل Series 5 داشتم...اما برای اصلاح کامل (به اصطلاح 6 تیغ) راضیم نمی کنه اصلا.

یعنی این مدل:
کسی با این تجربه داشته یا نظری در موردش دارین؟ اصلا این مدل برای چنین کاری ساخته شده؟

بهترین مدلی که تو بازار هست برای اصلاح در حد تیغ و اصلاح کامل و سفید کردن کامل چیه؟

اصلا چنین چیزی تو بازار هست که فول بزنه و مثل تیغ سفید کنه کامل و از ته بزنه؟

پس دوستان بهترین مدلشو لطفا بهم بگین که بهترین حالت از ته زدن و سفید کردن کامل رو داشته باشه... .

قیمت هم تا 1 تومن مهم نیست..از بس اعصابم با این براونه به هم ریخته...سه ساله گرفتمش ولی همش دارم با تیغ می زنم.

ممنون.

من چند ماه پیش بعد خیلی تحقیق کردن چون میخواستم خیلی از ته بزنه بین مدل پاناسونیک st-25 و braun 790 مونده
بودم اخر بخاطر قیمت پاناسونیک رو گرفتم اگه صفحه قبل رو ببینی راجبش توضیح دادم در حال حاضر من کاملا باهاش
صورتم 6 تیغ میکنم. ولی خیلی خیلی تعریف 790 رو شنیدم نه حتی در ایران بلکه اگه وقت بزاری توی سایتای خارجی
خیلیها تعریف کردن ازش یجورایی تو کل خانواده براون سره! البته من نداشتم ولی اگه تحقیق کنی میبینی چقدر ازش
خوب گفتن قیمتشم انگار حدوده 700 هست. کلا سری 7 براون خوب در اومد.

Kalenox
06-11-2014, 04:14
دوستان گرامی سلام. لطف کنید در صورت آگاهی، راهنماییم کنید...
طبق تحقیقی که انجام دادم؛ برای خرید بهترین ریش تراش برای پوست‌های فوق حساس!! بهترین‌های موجود:
پاناسونیک‌: LV 65-95 و فیلیپس‌: RQ1280-1285 هستند. از نظر تکنولوژی و امکانات بهترین‌های بازار هستند، قیمتی هم تفاوتی ندارن. ولی واقعاً نمی‌دونم کدوم رو بگیرم؟! پوست زیر چانه و گردنم بی‌نهایت حساسه! (به طوریکه آخرین بار، چند سال پیش، بعد از چندین روز سوزش و جوش و قرمزی که فکر می‌کردم بر طرف میشه، نه تنها نشد، بلکه ریشِ زیر چانه و گردنم زیر پوست رشد می‌کرد و از پوست خارج نمی‌شد!! اصلاً یه وضعی...! ) خواهش می‌کنم، دوستانی که آگاهی دارن یا تجربه دارن یا از اطرافیانشون از این دو ماشین استفاده کردن، راهنماییم کنند. در فروم‌های دیگه دیدم تقریباً همه تعصبی نظر دادن؛ یعنی هرکسی هر دستگاهی رو که دوست داره یا استفاده می‌کنه تعریف می‌کنه و اون یکی رو می‌کوبه! ولی دیدم خوشبختانه اینجا، بیشتر نظرها بی‌طرفانه و صادقانه است. خواهش می‌کنم کارشناسانه راهنماییم کنیید! که آخرشم یک و خرده‌ای پول ندم... بعد دوباره با تیغ اصلاح کنم...!!!
بازم پیشاپیش ممنونم از کمکتون.:n16:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Kalenox
06-11-2014, 04:21
[QUOTE=Kalenox;8441479]سلام دوستان...
[/Q

پاناسونیک مدل lv-95 که پایه شستشو هم داره .
بدون پایه شستشو هم مدل lv-65
هر کدام رو گرفتی خیالت راحت باشه، با پاناسونیک از جوش و قرمزی و حساسیت پوست خبری نیست .

ممنونم از راهنماییت. بله طبق تحقیقی که کردم، در پاناسونیک‌ها LV65-95 از همه بهترند، از طرفی هم میگن فیلیپس سری Senso Touch مدل‌های RQ1280-1285 بهتره ... و از قیمت هم آنچنان تفاوتی ندارن... ولی واقعاً نمی‌دونم کدوم رو بگیرم. آخرشم یک و خرده‌ای پول بدم بعد دوباره با تیغ اصلاح کنم...!!!

Kalenox
06-11-2014, 06:05
سلام.
نه، اصلا! الارغم ظاهر این قضیه، این دو مورد ارتباطی به هم ندارند. حتماً باید در امکاناتش ذکر شده باشه. اگر گفته با کف نمیشه، یعنی نمیشه!! قابل شستشو بودنش گولتون نزنه، که کار میده دستتون!

Aryan007
06-11-2014, 13:37
من چند ماه پیش بعد خیلی تحقیق کردن چون میخواستم خیلی از ته بزنه بین مدل پاناسونیک st-25 و braun 790 مونده
بودم اخر بخاطر قیمت پاناسونیک رو گرفتم اگه صفحه قبل رو ببینی راجبش توضیح دادم در حال حاضر من کاملا باهاش
صورتم 6 تیغ میکنم. ولی خیلی خیلی تعریف 790 رو شنیدم نه حتی در ایران بلکه اگه وقت بزاری توی سایتای خارجی
خیلیها تعریف کردن ازش یجورایی تو کل خانواده براون سره! البته من نداشتم ولی اگه تحقیق کنی میبینی چقدر ازش
خوب گفتن قیمتشم انگار حدوده 700 هست. کلا سری 7 براون خوب در اومد.

یعنی شما از st-25 پاناسونیک استفاده می کنید دیگه چیزی به نام ریش و ته ریش و نقطه سیاه:دی نمی مونه؟ پوست شفاف مطلق؟

دوستان بهتر این مدل st-25 پاناسونیک چیزی برای 6 تیغ کردن و سفیدی کامل هست؟

sia mohamadi
07-11-2014, 01:13
سلام رفقا
دنبال یه چیزی هستم که بشه سریع باهاش موی سر و صورت و بدن رو زد
پیشنهادی دارین؟
پول حدود 500 تومن دارم
قربونتون
سیا

djbehnam73
08-11-2014, 17:26
سلام دوستان...

اقا فیلیپس سه تیغ بگیر
من خودمم دارم استفاده می کنم

djbehnam73
08-11-2014, 17:32
افتر شیو استفاده میکنم ولی بازم جوش میزنه گردنم
هر وقت اصلاح میکنم اگه با تیغ یا ریش تراش بزنم که کاملا سفید کنه بعد از چند روز گردنم جوش میزنه و بشدت احساس خارش میکنه(البته با موزر بزنم این مشکلو ندارم) نمیدونم مشکل منه یا همه این مشکلو دارن.
تا حدیش طبیعی هست
ولی باز میگم باید واسه این موضوع بری دکتر
در ضمن من هفته ای یه بار میزنم ، یعنی اول با موزر میزنم و بعد با فیلیپس
یکبار هم ، 7 روز یکبار بزن ببین چطوره
موزر چون از ته نمی زنه ، این مشکل ایجاد نمیشه

djbehnam73
08-11-2014, 17:34
یعنی شما از st-25 پاناسونیک استفاده می کنید دیگه چیزی به نام ریش و ته ریش و نقطه سیاه:دی نمی مونه؟ پوست شفاف مطلق؟

دوستان بهتر این مدل st-25 پاناسونیک چیزی برای 6 تیغ کردن و سفیدی کامل هست؟
اقا من فیلیپس 3 تیغه دارم
انقدر سفید میکنه که نگو

djbehnam73
08-11-2014, 17:36
سلام رفقا
دنبال یه چیزی هستم که بشه سریع باهاش موی سر و صورت و بدن رو زد
پیشنهادی دارین؟
پول حدود 500 تومن دارم
قربونتون
سیا
واسه سر موزر
واسه تن واجبی
صورت فیلیپس 3 تیغه
:n02:

sniper.ir
09-11-2014, 09:26
سلام دوستان میخوام یه ریش تراش بگیرم تا 1 تومان
بین مدل های زیر موندم خدا وکیلی بدون تعصب بگید میخوام بخرم مری باشه پول ندارم بعدش :n02:

شیراز هم هستم اگر بگید کجا ارزون تره ممنون میشم.

Panasonic ES-LF51 Shaver

Braun 790 CC BOSS edition Shaver

Philips RQ1285/16 Shaver

Panasonic ES-ST25 Shaver.

sniper.ir
10-11-2014, 06:42
بین مدل های زیر موندم خدا وکیلی بدون تعصب بگید میخوام بخرم مری باشه پول ندارم بعدش :n02:

Panasonic ES-LF51 Shaver

Philips RQ1285/16 Shaver

کسی نیست جواب منو بده plsssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss:n13:

sniper.ir
12-11-2014, 02:05
من رفتم Braun 790 CC4 را خریدم 760 تومان واقا عالی هست ممن ریشمو باهاش بعد 5 روز زدم عالیه عالی ...:n05:

rem2000
13-11-2014, 13:17
من پس از خواندن مطالب این فوروم برای گذاشتن ته ریش پاناسونیک er217s را خریدم مدت شش ماهه هم استفاده میکنم و کاملا راضیم. ضد آب است و زیر دوش میتوان ازش استفاده کرد. دقت کنید که این مدل از ته نمیزند و کمترین میزان آن نیم میلیمتر است. من قبلا موزر داشتم که هم خیلی پرصدا و سنگین بود و هم نیم میلیمتر نمیزد و پس از یکسال هم خراب شد کلا اصلا خوب نبود. باتریش هم خیلی خوبه من سه هفته یکبار شارژ میکنم و هفته ای دو سه بار استفاده میکنم. البته من از دیجی کالا خریدم که الان تمومش کرده.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%A9-ER217-

djbehnam73
23-11-2014, 16:12

Panasonic ES-LF51 Shaver

Philips RQ1285/16 Shaver

فیلیپس بخر
در ضمن من تو شیراز جا سراغ ندارم ولی فکر کنم دیجی کالا خیلی خوب باشه

SUPER 2000
26-11-2014, 00:58
فقط PANASONIC
مدل LV-95
اگر برید توی سایت menshealth.com میبینید که : مقام اول ریش تراش در سال 2014 پاناسونیک مدل LV-95 هستش.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sayasla
27-11-2014, 12:39
من می خوام موزر بگیرم اصلشو
از کجا بگیرم مطمئنه؟
قیمت اصلش چنده؟

رضا
10-12-2014, 09:24
سلام دوستان...

دوست عزیز من هم مشکل شما را دارم یعنی رویش مو زیر پوست در نواحی زیر چانه و گردن. خیلی هم دوا و درمون کردم چون با هر بار اصلاح سوزش و خارش وحتی بعضی مواقع خون ریزی پدرم رو درمیاورد اما در نهایت رفتم پیش دکتر صیرفی که یکی از بهترین دکترهای پوست در ایرانه.
ایشون آب پاکی ریخت رو دستم و گفت این یه عارضه است و هیچ درمان فطعی نداره. بهترین راه اصلاح هم سفارش کرد ختما" با تیغ باشه در غیر اینصورت با ماشین باشه پوست رو به صورت کششی میکنه و باعث خارش و سوزش میشه.
به ایشون گفتم با تیغ هم میزنم سوزش داره که گفتند طبیعیه ولی اثرات منفی رو پوستش کمتره ضمنا سعی کن با تیغهایی که تعدادشون بیشتره و با ژل مخصوص پوست های حساس ( نه فوم ) حتما" اصلاج کنید و تعداد دفعات اصلاح رو هم در هفته به دو یا نهایتا" سه بار کاهش بدید

الان چند ساله دارم به همین صورت اصلاج میکنم و به نسبت قبلتر ها اوضاع پوست زیر گردن و چانه ام خیلی بهتر شده و سوزش و خارش هم فقط وقتی تیغم کند میشه متوجه میشم

Kalenox
12-12-2014, 02:34
آقا سپاس از راهنماییتون.

schumi_268
12-12-2014, 16:22
دوستان عزيز من قبلاً la93 داشتم جديداً lv95 خريدم بنظر من بهترينه.ارزش خريدشو داره

SUPER 2000
12-12-2014, 18:53
بهترین ریش تراش ها را در حال حاضر پاناسونیک تولید میکنه که بهترینش هم LV-95 هست
با خیال راحت پاناسونیک بگیرید با گارانتی دوساله آژندسرویس.
هیچ مشکلی براتون پیش نمیاد :n16:

shkz
12-12-2014, 19:34
حتی اگه کسی پوست حساس هم نداشته باشه، تراشیدن زیر گردن با ریش تراش باعث سوزش و قرمزی میشه. باید با تیغ تراشیده بشه.

schumi_268
13-12-2014, 15:26
حتی اگه کسی پوست حساس هم نداشته باشه، تراشیدن زیر گردن با ریش تراش باعث سوزش و قرمزی میشه. باید با تیغ تراشیده بشه.

خير دوست عزيز اينطوريام نيست من خودم هم با فيليپس رو امتحان كردم هم الان پاناسونيك دارم هر دو روز يه بار اصلاح ميكنم به هيچ وجه زير گردن قرمز نميشه و نميسوزه ميتونيد امتحان كنيد

alone-boy
14-12-2014, 16:45
سلام
چرا قیمت های بیرون با دیجی‌کالا انقدر فرق داره؟ یه ماشین پاناسونیک حدود 100تومن اختلاف قیمت داره با دیجی‌کالا البته گارانتی نداره:n13:

djbehnam73
14-12-2014, 17:32
سلام
چرا قیمت های بیرون با دیجی‌کالا انقدر فرق داره؟ یه ماشین پاناسونیک حدود 100تومن اختلاف قیمت داره با دیجی‌کالا البته گارانتی نداره:n13:
اولا دیجی کالا جنس بد نمیاره
دوما قیمت های بالاتر از 100 تومن رو رایگان میاره دمه خونه
سوما خودش 7 روز پس یا تعویض می گیره
چهارما اپراتور داره و یه عالمه پرسنل پس باید یه کاری بکنه که نه سیخ بسوزه و نه کباب
و در کلام اخر همه ی جنس هاش اورجینال و دارای گارانتی هستش

SUPER 2000
16-12-2014, 01:32
سلام

جنسی که بیرون 100 تومن پایین تر میدن یک ایرادی داره حتمأ که ما و شما سر در نمیاریم . برای مثال یا باطری رو عوض میکنن یا جنس های دیگه رو ، خیلی هاش هم استوک دوباره جمع شده هستش.
در ضمن گارانتی هم مهم هست مخصوصأ گارانتی آژندسرویس گارانتی خوبی هم هست.
درآخر اینکه خرید از دیجی کالا یک خرید مطمئن هست که این روزها در این بازار ما از همه چیز مهمتره :n40:

mohammad_87
16-12-2014, 20:20
سلام
نظرات دوستان درمورد دیجی کالا درسته اما باز هم میتونید جنس گارانتی دار و ارزانتر از دیجی کالا پیدا کنید.دیجی نسبت به برخی سایتها پایینتر و برخی سایتها بالاتر قیمت میده(با گارانتی یکسان شرکتی)

اگه تهران هستید برید بازار با گارانتی شرکتی بخرید پایینترین قیمت رو هم پیدا میکنید.

-------------------------------
مدل جدید braun 799 cc تو ایران اومده؟نسبت به مدل محبوب 790 امکان اصلاح با فوم رو هم داره.

fuladpanjeh
17-12-2014, 16:04
سلام . مناسب ترین ماشین اصلاح صورت که عمق بیشتری بزنه و خط زن هم داشته باشه چیه ؟ بودجه 150~200 تومان

juventuss
21-12-2014, 14:20
دوستان صاحب نظر
نظرتون در مورد این دو مدل چیه ؟

تریمر کروزر مدل Cruzer 5 Type 5418 براون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ریش تراش و تریمر چند کاره ضد آب صورت آقایان کروزر ۶ مدل Cruzer 6 Type 5730 براون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SUPER 2000
23-12-2014, 02:40
دوستان صاحب نظر
نظرتون در مورد این دو مدل چیه ؟

تریمر کروزر مدل Cruzer 5 Type 5418 براون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ریش تراش و تریمر چند کاره ضد آب صورت آقایان کروزر ۶ مدل Cruzer 6 Type 5730 براون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سراغ کالایی برو که اصل باشه ، به این کالاهای متفرقه براون با گارانتی فروشگاهی ! اعتماد نکنید .
نماینده براون تهران بوران بود که چند وقتی هست به علت تحریم ها کمتر کالا وارد میکنه ، از این فرصت بعضی سودجو سواستفاده کرده و کالاهای استوک و تقلبی براون را بصورت قاچاق میارند و با گارانتی فروشگاهی!:n24:! که هیچ اعتباری نداره میفروشند .
مراقب باشید که گول این اشخاص را نخورید و پول به کالای تقلبی ندید .
در کل فیلیپس با ضمانت شکوفا الکتریک و پاناسونیک با ضمانت آژندسرویس که معتبر هستند بگیری بهتره / در هر دو برند کالای مناسبی که به درد شما بخوره موجوده .

karimz
23-12-2014, 16:13
بهترین ماشین اصلاح از نظر قیمت، تعمیر و پیدا شدن قطعاتش که خیلی هم استفاده میشه موزرهای جگری رنگ آلمانی هستن خودمون یکیشو ده سالیه داریم همچنان مثل روز اول کار میده البته باید دقت داشته باشید نمونه چینیش رو نخرید و تیغه هاش باید تمام استیل و صیقلی باشه طوری که عکس خودتون رو توی تیغه ها ببینید

karimz
23-12-2014, 16:26
سلام . مناسب ترین ماشین اصلاح صورت که عمق بیشتری بزنه و خط زن هم داشته باشه چیه ؟ بودجه 150~200 تومان
سلام
اینو پیشنهاد میدم سایت تهران کالا هم دارش خطزن داره خود دستگاه هم گرده برند هم هست خودم هنوز تستش نکردم اما هرکی داشته گفته خوبه فقط صداش زیاده

mf.designing
23-12-2014, 16:50
سلام به دوستان اهل فن
من یه ماشین ریش تراش میخوام که جایگزین موزر بکنم ! از صدا ولرزه زیادش خسته شدم ! استفادم قالبا اصلاح صورت هست و قالبا با ته ریش ! میخوام بتونم تو درجات مختلف استفاده کنم .
عمر دستگاه برام خیلی مهمه و دوست ندارم هزینه چندباره بشه ! ضد آب بودنم میتونه خیلی مفید باشه برام ! :دی

پیشاپیش ممنون از راهنمائیهاتون :n40:

SUPER 2000
24-12-2014, 01:33
سلام به دوستان اهل فن
من یه ماشین ریش تراش میخوام که جایگزین موزر بکنم ! از صدا ولرزه زیادش خسته شدم ! استفادم قالبا اصلاح صورت هست و قالبا با ته ریش ! میخوام بتونم تو درجات مختلف استفاده کنم .
عمر دستگاه برام خیلی مهمه و دوست ندارم هزینه چندباره بشه ! ضد آب بودنم میتونه خیلی مفید باشه برام ! :دی

پیشاپیش ممنون از راهنمائیهاتون :n40:

دوست عزیز اگر ماشین اصلاح میخواهید
یکدستگاه پاناسونیک مدل GB-40 یا GB-37 بگیری مناسبه در ضمن GB-37 ضذ آب و قابلیت اصلاح با فوم را هم داره .
اما اگر از ته ریش میزنی یک پاناسونیک ST-25 بگیر ساخت ژاپن با دوسال گارانتی آژند سرویس که ضد آب هم هست . یک عمر هم کار میکنه ژاپنی هست دیگه :n26:

arming900
24-12-2014, 17:26
سلام

تعمیرات دستگاه های فیلیپس تو تهران کجاست ؟ قسمت موزر شکسته (فویل تیغه)

سایتشم که خرابه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arfnpm
26-12-2014, 12:20
درود

بهترین موزن بینی که هم کامل بزنه هم کاملا از ته، چیه؟

E-Masood
26-12-2014, 12:37
فکر کنم فیلیپس....

brad pitt
26-12-2014, 14:34
بهترین موزن بدن ؟ در حد صفر
ممنون

schumi_268
27-12-2014, 00:26
من فيليپس دارم عاليه.خيلي خيلي راضيم البته بقيه برنها رو امتحان نكردم شنيدم رمينگتون هم خوبه

brad pitt
28-12-2014, 21:51
من فيليپس دارم عاليه.خيلي خيلي راضيم البته بقيه برنها رو امتحان نكردم شنيدم رمينگتون هم خوبه

سلام
ممنون
كدوم مدلش ؟

رومنس
29-12-2014, 01:09
بچه ها ریش تراش مدل f7800 رمینگتون چطوره؟؟؟؟ در حد حرفه ای از ته زن و عالی هست ؟ یا یه چیز معمولیه.>؟

خودم الانم رمینگتون دارم یه مدل قدیمی خیلی عالیه و هیچ مشکلی باهاش ندارم فقط بعضی جا ها رو چند تار باقی می زاره که مجبورم با تیغ صاف کنم.پدرم فیلیپس داره اونم همین جوریه. می خواستم در مقایسه با مدل های معمولی بگید که این مدل f7800 هم همین مشکل رو داره ؟ یا نه؟ میشه با کف استفاده کرد؟ در حد چه مدلی از فیلیپسه؟

schumi_268
29-12-2014, 10:07
سلام
ممنون
كدوم مدلش ؟

من TT2040 رو دارم خیلی وقته خریدمش

schumi_268
29-12-2014, 10:08
بچه ها ریش تراش مدل f7800 رمینگتون چطوره؟؟؟؟ در حد حرفه ای از ته زن و عالی هست ؟ یا یه چیز معمولیه.>؟

خودم الانم رمینگتون دارم یه مدل قدیمی خیلی عالیه و هیچ مشکلی باهاش ندارم فقط بعضی جا ها رو چند تار باقی می زاره که مجبورم با تیغ صاف کنم.پدرم فیلیپس داره اونم همین جوریه. می خواستم در مقایسه با مدل های معمولی بگید که این مدل f7800 هم همین مشکل رو داره ؟ یا نه؟ میشه با کف استفاده کرد؟ در حد چه مدلی از فیلیپسه؟

بودجتون چقدره؟

رومنس
29-12-2014, 10:28
بودجتون چقدره؟

سلام. بودجه مهم نیست.فقط می خواستم بدونم این مدل کیفیتش چطوره؟

schumi_268
29-12-2014, 11:47
ببینید کلاً مدلهای فویلی نسبت به مدلهای چرخشی بهتر هستن.من خیلی از ودلهای فیلیپس رو امتحان کردم به هیچ وجه خوب نیستند حتی مدلهای خیلی بالا و گرونترشو.من پیشنهاد میکنم اگه خوستید خرید کنید براون یا پاناسونیک رو بخرید.
این مدل رمینگتون رو نمیشه با کف استفاده کرد

رومنس
30-12-2014, 13:46
بچه ها بین 300 تا حداکثر 400 تومن بهترین مدل پاناسونیک چیه؟ ریش تراش ترجیحا فویلی.اگرم فرق زیادی بین مثلا 250 تومنی تا 400 تومنی نیست ارزوترم شد ایرادی نداره.
یک دنیا تشکر:n16:

رومنس
30-12-2014, 13:51
این مدل پاناسونیک ES-ST25

چجوریاس ؟

نظرتون راجع به
ES-RT30 و

ES-RT53

چیه؟

schumi_268
31-12-2014, 00:46
این مدل پاناسونیک ES-ST25

چجوریاس ؟

نظرتون راجع به
ES-RT30 و

ES-RT53

چیه؟

سلام
در وهله اول بودجتون رو مشخص كنيد.
دوم اينكه من بخوام بين اين مدلها و با اين رنج قيمتي خريد كنم ST25 رو ميخرم

رومنس
31-12-2014, 12:59
سلام
در وهله اول بودجتون رو مشخص كنيد.
دوم اينكه من بخوام بين اين مدلها و با اين رنج قيمتي خريد كنم ST25 رو ميخرم

سلام/ بین 300 تا حداکثر 400

schumi_268
01-01-2015, 00:39
سلام/ بین 300 تا حداکثر 400

همين مدل st25 رو بخريد ولي فك كنم يه خورده گرونتر باشه اما ارزششو داره

brad pitt
01-01-2015, 22:37
من TT2040 رو دارم خیلی وقته خریدمش

ممنون از پاسختون
موهای بدن و صفر میزنه ؟
اگر مو پرپشت باشه اول باید کوتاهشون کرد بعد اون دستگاه و استفاده کرد ؟
ممنون

Hossein_it
01-01-2015, 23:26
سلام
یه ریش تراش معرفی کنید که کامل بزنه ( صفر ) و خط زن خوبی داشته یاشه.

schumi_268
02-01-2015, 00:44
ممنون از پاسختون
موهای بدن و صفر میزنه ؟
اگر مو پرپشت باشه اول باید کوتاهشون کرد بعد اون دستگاه و استفاده کرد ؟
ممنون

شما به شكل اين بادي گروم دقت كنيد ميبينيد كه فويل دستگاه بين دو تيغه هست كه اول موها رو كوتاه ميكنه بعد توسط قسمت فويلش ميزنه

SUPER 2000
02-01-2015, 01:11
سلام
یه ریش تراش معرفی کنید که کامل بزنه ( صفر ) و خط زن خوبی داشته یاشه.

PANASONIC
از گروه لمدش بگیر برای هر بودجه ایی هم داره از 350 تا 1300
همه هم خیلی خوبن و ساخت ژاپن هستند با ضمانت دوساله آژندسرویس
اگر خواستید دیجی کالا موجود داره از همونجا راحت خرید کنید
معتبر و راحت

brad pitt
02-01-2015, 12:24
شما به شكل اين بادي گروم دقت كنيد ميبينيد كه فويل دستگاه بين دو تيغه هست كه اول موها رو كوتاه ميكنه بعد توسط قسمت فويلش ميزنه

بله ممنونم ازتون ممنون بابت تمام راهنمایی ها در مورد این دستگاه . من فردا میگیرم این دستگاهو
فقط اگر میفرمودید بالاخره در چه حد ( از لحاظ صفری ) میزنه متشکر میشدم شدید

Ali_softcenter
07-01-2015, 14:43
بله ممنونم ازتون ممنون بابت تمام راهنمایی ها در مورد این دستگاه . من فردا میگیرم این دستگاهو
فقط اگر میفرمودید بالاخره در چه حد ( از لحاظ صفری ) میزنه متشکر میشدم شدید

عزیز اگر بدنت موی زیادی داره از فکر خرید بادی گروم بیا بیرون

در بهترین حالت باز هم یک میلیمتر مو برایتان باقی میذاره! یعنی به کیفیت تیغ نمیرسه! اما اگه مثل اروپایی ها موی کمی داری بخر

brad pitt
08-01-2015, 22:54
عزیز اگر بدنت موی زیادی داره از فکر خرید بادی گروم بیا بیرون

در بهترین حالت باز هم یک میلیمتر مو برایتان باقی میذاره! یعنی به کیفیت تیغ نمیرسه! اما اگه مثل اروپایی ها موی کمی داری بخر

ممنون نه
اتفاقن چون اروپایی نیست میخام بدونم در چه حد میزنه . نه بدنم پرمو هست

Ali_softcenter
09-01-2015, 01:16
ممنون نه
اتفاقن چون اروپایی نیست میخام بدونم در چه حد میزنه . نه بدنم پرمو هست

به نظر من بی فایده ست.
نخرید.
باید از تیغ هم استفاده کنی تا کاملا راضی باشی..برای بدن های پر مو زمان بسیار زیادی رو باید بذاری و خسته کننده ست.

schumi_268
09-01-2015, 18:36
به نظر من بی فایده ست.
نخرید.
باید از تیغ هم استفاده کنی تا کاملا راضی باشی..برای بدن های پر مو زمان بسیار زیادی رو باید بذاری و خسته کننده ست.

دوست عزيز من كه خيلي راضيم ازش البته بدم زياد مو نداره

omidxx
13-01-2015, 21:18
نظرتون در مورد این ماشین چیه؟panasonic gb40 بهترین ماشین اصلاح سال اروپا شده

cutename
17-01-2015, 15:01
سلام به همه دوستان

آقا من معمولا کمتر صورتمو با تیغ می زنم. دنبال یه ماشین اصلاحم که خیلی گرون نباشه و توی رنج قیمتی حداکثر ۴۰۰ تومن باشه

یه چیزی می خوام که بشه باهاش ی کم ته ریش هم گذاشت و صفر نزنه لزوما

یکم هم عجله دارم و بین این همه مدل مثل رمینگتون و براون و فیلیبس و سامسونگ و ... که توی دیجیکالا دیدم گیچ شدم

ممنون میشم راهنماییم کنید که چه مدلی بگیرم

shkz
17-01-2015, 17:58
سلام به همه دوستان

آقا من معمولا کمتر صورتمو با تیغ می زنم. دنبال یه ماشین اصلاحم که خیلی گرون نباشه و توی رنج قیمتی حداکثر ۴۰۰ تومن باشه

یه چیزی می خوام که بشه باهاش ی کم ته ریش هم گذاشت و صفر نزنه لزوما

یکم هم عجله دارم و بین این همه مدل مثل رمینگتون و براون و فیلیبس و سامسونگ و ... که توی دیجیکالا دیدم گیچ شدم

ممنون میشم راهنماییم کنید که چه مدلی بگیرم

موزر اصل اگه گیر بیاری هم دوام خوبی داره و هم نظر شما رو فراهم می کنه.

cutename
18-01-2015, 00:26
موزر اصل اگه گیر بیاری هم دوام خوبی داره و هم نظر شما رو فراهم می کنه.

آخه دوست عزیز موزر قبلا داشتم و راستش دنبال یه چیز باکلاس تر و بهترم که بشه باهاش گاهی هم از صفر زد
حالا چی ؟

cutename
18-01-2015, 17:42
آقا واقعا کسی نظری نداره ؟

من می خوام امروز فردا خرید کنم

:(

∞ LuCiFeR ∞
18-01-2015, 19:43
میخوام ماشین اصلاح بخرم ولی موندم چی/ازکجا بگیرم!بودجه در حد 250 تومنه! رفتم یه مغازه ارایشی یه مارک گذاشت رو میز به اسم پرنسلی خلاصه کلی تعریفشو کردو اینا اخرشم گفت ساخت چینه دیگه من خوف کردم هنوز نگرفتمش! مارکای فلیپس هم داشت قیمتاشو دورو بر 250 به بالا تا سیصد پنجا میگفت ! حالا تو نت نگاه میکنم یه چند ده تومنی قیمتا از اون و باقی همکاراش تو شهر ارزون تره!همین پرنسلی رو به قیمت 190 هم دیدم تو نت
خلاصه موندم چیکار کنم؟ از نت بگیرم؟ اصلا این برندو (پرنسلی رو میگم)بگیرم؟ چیکار کنم؟ میخوام تا میتونم تو قیمت صرفه جویی کنم و درواقع تیز بازی کنم چون عجله ندارم و حصله اش رو هم دارم!ولی جنس خوب هم برام مهم و ملاکه ! نمیخوام چند روز دیگه پوست رو اذیت کنه و یا خوب کار نکنه
حالا دوستانی که میدونن بگن بهترین راه چیه؟

bas ali
18-01-2015, 21:31
میخوام ماشین اصلاح بخرم ولی موندم چی/ازکجا بگیرم!بودجه در حد 250 تومنه! رفتم یه مغازه ارایشی یه مارک گذاشت رو میز به اسم پرنسلی خلاصه کلی تعریفشو کردو اینا اخرشم گفت ساخت چینه دیگه من خوف کردم هنوز نگرفتمش! مارکای فلیپس هم داشت قیمتاشو دورو بر 250 به بالا تا سیصد پنجا میگفت ! حالا تو نت نگاه میکنم یه چند ده تومنی قیمتا از اون و باقی همکاراش تو شهر ارزون تره!همین پرنسلی رو به قیمت 190 هم دیدم تو نت
خلاصه موندم چیکار کنم؟ از نت بگیرم؟ اصلا این برندو (پرنسلی رو میگم)بگیرم؟ چیکار کنم؟ میخوام تا میتونم تو قیمت صرفه جویی کنم و درواقع تیز بازی کنم چون عجله ندارم و حصله اش رو هم دارم!ولی جنس خوب هم برام مهم و ملاکه ! نمیخوام چند روز دیگه پوست رو اذیت کنه و یا خوب کار نکنه
حالا دوستانی که میدونن بگن بهترین راه چیه؟

اقا جون دور وبر جنس های متفرقه نرو . همین فیلیپس هم اصلاح خوبی نداره دیگه خودت حساب کن جنس چینی چی درمیاد
500 تومن پول بده یک پاناسونیک سه تیغ بگیر و خیال خودت رو راحت کن

∞ LuCiFeR ∞
18-01-2015, 22:55
اقا جون دور وبر جنس های متفرقه نرو . همین فیلیپس هم اصلاح خوبی نداره دیگه خودت حساب کن جنس چینی چی درمیاد
500 تومن پول بده یک پاناسونیک سه تیغ بگیر و خیال خودت رو راحت کن

جدی؟ با اطمینان میگی فلیپس بده؟ من با یه فلیپس که مال 15 سال پیشه الان کار میکردم تا چند وقت پیش هنزم قابل قبول بود!!مطمئنی بده؟؟ چرا؟؟
نه بابا 500 تومن داشتم که دیگه با خیال راحت یه چیزی میگرفتم دیگه چرا دنبال مشاوره بگردم!جنس ارزونه که پرسو جو میخواد:n27:

bas ali
19-01-2015, 07:26
یک سری به صفحات قبلی بزنی میبینی هرکی فیلیپس داره ازش ناراضیه ، مگه اینکه رده بالاهاش رو بگیری که قیمتش بالاس

∞ LuCiFeR ∞
19-01-2015, 14:41
مارکای دیگه که در حد 250 باشن چی؟
این پرنسلی بدجوری نظرمو جلب کرده!
راستی دوستان از کل فروشای مشهد بگیرم ارزون تر در نمیاد؟ یا برم جایی که مرکزش همونحا باشه
شاید اینطوری با همین 250 یه پاناسونیک ماناسونیکی چیزی گیر اوردم؟!

bas ali
19-01-2015, 15:09
مارکای دیگه که در حد 250 باشن چی؟
این پرنسلی بدجوری نظرمو جلب کرده!
راستی دوستان از کل فروشای مشهد بگیرم ارزون تر در نمیاد؟ یا برم جایی که مرکزش همونحا باشه
شاید اینطوری با همین 250 یه پاناسونیک ماناسونیکی چیزی گیر اوردم؟!
خواستی بگیری برو خیابان سعدی ، یک پاساژ هست که مرکز فروش و تعمیر ریش تراش هست . یک مغازه ای در پاساژ کناریش هست که از بقیه ارزونتر میداد
درضمن بگم که براون سری 3 فکر کنم تا 250 باشه . حداقل میخوای بگیری برو پاناسونیک بگیر ، اگه پولش رو نداری براون سری 3 بگیر حداقلش بهتر از مارکای متفرقه هست

arash59b
19-01-2015, 15:13
تو تهران بهترین حا برای خرید ماشین های پاناسونیک کجاست؟ البته بحز فردوسی

می خوام یه st25 بگیرم بهترین قیمتی که دوستان دارند چنده؟ (خودم 430)

arash59b
19-01-2015, 23:58
امروز st 25 با گارانتی اژند رو گرفتم ۴۲۰.
همه چیش عالیه فقط یه مقدار صداش بلنده که اونم بخاطر سرعت بالاش قابل درکه.
تو رنج قیمت زیر ۵۰۰ ـ۶۰۰ بهترین انتخاب هست بنظر من دوستان کیفیت رو فدای قیمت پایین و مارک های متفرقه نکنند

Sent from my iPhone using Tapatalk

cutename
20-01-2015, 09:37
بچه ها سلام

من دنبال یه چیزی هستم که بشه باهاش ته ریش هم گذاشت
به نظرتون براون کروزر ۶ چیز خوبیه آیا؟

و اینکه این سایته قیمت خوبی میده یا بهتر سراغ دارید؟

djbehnam73
20-01-2015, 14:18
امروز st 25 با گارانتی اژند رو گرفتم ۴۲۰.
همه چیش عالیه فقط یه مقدار صداش بلنده که اونم بخاطر سرعت بالاش قابل درکه.
تو رنج قیمت زیر ۵۰۰ ـ۶۰۰ بهترین انتخاب هست بنظر من دوستان کیفیت رو فدای قیمت پایین و مارک های متفرقه نکنند

فقط فیلیپس 3 تیغه

djbehnam73
20-01-2015, 14:22
بچه ها سلام

من دنبال یه چیزی هستم که بشه باهاش ته ریش هم گذاشت
به نظرتون براون کروزر ۶ چیز خوبیه آیا؟

و اینکه این سایته قیمت خوبی میده یا بهتر سراغ دارید؟
اگه می خوام ته ریش داشته باشی از موزر استفاده کن
اگرم سایت می خوای ، دیجی کالا خوبه

cutename
20-01-2015, 14:30
اگه می خوام ته ریش داشته باشی از موزر استفاده کن
اگرم سایت می خوای ، دیجی کالا خوبه

دم شما گرم

حالا به نظرتون این کروزر۶ براون خوب نیست؟

arash59b
20-01-2015, 14:39
فقط فیلیپس 3 تیغه

لينك لطفا

∞ LuCiFeR ∞
20-01-2015, 14:46
یک سری به صفحات قبلی بزنی میبینی هرکی فیلیپس داره ازش ناراضیه ، مگه اینکه رده بالاهاش رو بگیری که قیمتش بالاس

ترافیکم فقط 5 مگابایته نمیتونم فقط یه صفحه رو بررسی کردم که بچه ها خیلی به پاناسونیک علاقه نشون میدادن.. الان با این اوصاف و با 250 تومن بودجه باس چیکار کنم؟ من یه چیز خوب میخوام و در عین حال ارزون!

خواستی بگیری برو خیابان سعدی ، یک پاساژ هست که مرکز فروش و تعمیر ریش تراش هست . یک مغازه ای در پاساژ کناریش هست که از بقیه ارزونتر میداد
درضمن بگم که براون سری 3 فکر کنم تا 250 باشه . حداقل میخوای بگیری برو پاناسونیک بگیر ، اگه پولش رو نداری براون سری 3 بگیر حداقلش بهتر از مارکای متفرقه هست
طبق گفته این دوستمون برم سعدی؟با قیمت کمتر میتونم پیدا کنم؟ هرچند راجب مارک هنوزم نتونستم چیزی بفهمم.. دوستان دیگه همت کنم بودجه رو برسونم به سیصد اون وقت چی معرفی میکنید؟؟
یکی دو تا مارک به من بگین امروز اخرین روزیه که اینترنت دارم
راستی تا یادم نرفته این سوال مهمو بپرسم:
+ اگه یه ماشین اصلام بخوام که میزان اصلاح صورت رو بشه توش تایین کرد باید چه مارکو مدلی بخرم؟ مثلا اصلاحش چند حالته باشه از اصلاح صفر شروع بشه تا یه مقدار ته ریشو اینا! راستی حتما خط گیر خوب هم داشته باشه!

djbehnam73
20-01-2015, 14:49
دم شما گرم

والا امتحان نکردم که بخوام نظر بدم
کلا براون به نظرم دوامش بالاست ولی از ته نمیزنه

djbehnam73
20-01-2015, 14:50
لينك لطفا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
خودم استفاده می کنم
یعنی میزنم فکر می کنم از لحاظ 6 تیغی رییس شرکت ماربورو ام :n02:

djbehnam73
20-01-2015, 14:52
ترافیکم فقط 5 مگابایته نمیتونم فقط یه صفحه رو بررسی کردم که بچه ها خیلی به پاناسونیک علاقه نشون میدادن.. الان با این اوصاف و با 250 تومن بودجه باس چیکار کنم؟ من یه چیز خوب میخوام و در عین حال ارزون!

طبق گفته این دوستمون برم سعدی؟با قیمت کمتر میتونم پیدا کنم؟ هرچند راجب مارک هنوزم نتونستم چیزی بفهمم.. دوستان دیگه همت کنم بودجه رو برسونم به سیصد اون وقت چی معرفی میکنید؟؟
یکی دو تا مارک به من بگین امروز اخرین روزیه که اینترنت دارم
راستی تا یادم نرفته این سوال مهمو بپرسم:
+اگه یه ماشین اصلام بخوام که میزان اصلاح صورت رو بشه توش تایین کرد باید چه مارکو مدلی بخرم؟ مثلا اصلاحش چند حالته باشه از اصلاح صفر شروع بشه تا یه مقدار ته ریشو اینا! راستی حتما خط گیر خوب هم داشته باشه!
داداش این فیلیپسی که من دارم استفاده می کنم عالیه و مو لادرزش نمیره
بخر و شک نکن

arash59b
20-01-2015, 14:53
دم شما گرم

باتوجه به قیمتش نباید چیز بدی باشه ولی من از باتری های براون تجربه خوبی ندارم اگه با برق مستقیم هم کار می کنه بهتره

اگه خواستی تو مایه های موزر بگیری دنبال یه thrive 808 باش بهتر از صدتا موزر کار می کنه. نوه هات هم ازش استفاده می کنند

djbehnam73
20-01-2015, 14:57
باتوجه به قیمتش نباید چیز بدی باشه ولی من از باتری های براون تجربه خوبی ندارم اگه با برق مستقیم هم کار می کنه بهتره

اگه خواستی تو مایه های موزر بگیری دنبال یه thrive 808 باش بهتر از صدتا موزر کار می کنه. نوه هات هم ازش استفاده می کنند

اره براون شاید باتریش خوب نباشه ولی می گیری مادام و العمره
الان بابای من داره هر روز ، در بیست سال استفاده می کنه

arash59b
20-01-2015, 16:02
خودم استفاده می کنم
یعنی میزنم فکر می کنم از لحاظ 6 تیغی رییس شرکت ماربورو ام :n02:

مهم هم همینه که خودت راضی باشی

برای خرید تعصبی رو مارک ندارم چون تقریبا اکثر مارک ها رو تجربه کردم ولی تحقیقاتی که توی این چند ماه کردم رویوها از پاناسونیک خیلی بهتر از فیلیپس و بقیه برندها بوده.
البته مدلی هم که شما داری از نظر ویژگی ها و کلاس کاری قابل مقایسه با st 25 نیست از قیمت و سرعت موتورشون گرفته تا ....

اره براون شاید باتریش خوب نباشه ولی می گیری مادام و العمره
الان بابای من داره هر روز ، در بیست سال استفاده می کنه

سه سال پیش یکی از اشناها دو مدل براون یکی برای خودش یکی هم سوغات برای من اورد متاسفانه هر دوشون خراب شدن. یکی شون بخاطر باتری و دیگری بخاطر شکستگی یه تیکه پلاستیک کنار فویلش.

البته براون هایی که قیمت شون تقریبا بالا باشه کیفیت شون بهتره

SUPER 2000
28-01-2015, 21:34
هرساله مجله معتبر Men’s Health طی یک نظرسنجی گسترده محصولات مربوط به پیرایش، بهداشت و نظافت آقایان را در 40 دسته بندی مورد بررسی قرار می‌دهد که با توجه به رای داوران، کارشناسان و مصرف‌کنندگان بهترین محصولات هر بخش از بین برندهای مطرح در جهان انتخاب و جایزه Grooming Awards به آنها اهدا می‌گردد.

این موسسه هر سال بیش از 600 محصول را از نظر کیفیتِ عملکرد، ساختار محصول و همچنین از نظر نظافت، بهداشت و بهترین كارایی و كاربرد در حوزه پیرايش، اصلاح و آراستگی آقايان مورد بررسی دقیق قرار ميدهد که از جمله برندهای موجود در این فستیوال می‌توان به پاناسونیک، ژیلت، اورال بی، براون، نیوا، داو، هداندشولدر، جیو، فیلیپس، تام فورد، گوچی، و بسیاری دیگر از مارک‌های مطرح در این حوزه اشاره نمود.

در سال 2014 پاناسونیک برای سومین بار پیاپی برنده این نظرسنجی شد و بدین ترتیب ریش تراش‌های پاناسونیک مدل LV95 و LV65 برنده عنوان بهترین ریش تراش در سال 2014 شدند.

همچنین ماشين اصلاح و مرتب كننده پاناسونیک مدل‌ GB40 در حوزه ماشين اصلاح به عنوان بهترين تريمر سال 2013 انتخاب شده بود و ريش تراش های مدل SL41 و ST25نیز با عنوان بهترین ريش‌تراش در سال 2012 ، برنده جایزه معتبر Men’s Health Grooming Awards شده بودند.:n25::n25::n25:

SUPER 2000
28-01-2015, 21:36

djbehnam73
29-01-2015, 16:31
فقط فیلیپس

∞ LuCiFeR ∞
05-02-2015, 18:38
بخر و شک نکن

اسمش چیه؟
راستی چند وقت پیش و به چه قیمتی خریدی ؟
+ دوستان مرکز خرید ماشین اصلاح خوب تو مشهد فقط سعدیه؟؟ دیگه کجاها هست؟ البته یه جایی نباشه که پول اجاره و برقشو هم از ما بگیرن!

schumi_268
06-02-2015, 00:43
فقط فیلیپس

مدلهاي زيادي از فيليپس رو امتحان كردم هيچكدومشون بدرد بخور نيستن الان LV95 دارم.بهترينه:n01:

djbehnam73
07-02-2015, 15:19
اسمش چیه؟
راستی چند وقت پیش و به چه قیمتی خریدی ؟
+ دوستان مرکز خرید ماشین اصلاح خوب تو مشهد فقط سعدیه؟؟ دیگه کجاها هست؟ البته یه جایی نباشه که پول اجاره و برقشو هم از ما بگیرن!

2 سال پیش به قیمت 150 تومن
شما اول برو تو سایت های اینترنتی تحقیق بکن مثل دیجی کالا و بعد برو بیرون بخر که بهت نندازن :n02:

djbehnam73
07-02-2015, 15:21
مدلهاي زيادي از فيليپس رو امتحان كردم هيچكدومشون بدرد بخور نيستن الان LV95 دارم.بهترينه:n01:
والا اینی که من دارم بهترینه
مهم اینه که نحوه ی استفادتون از این ریش تراش چجور هست

alijigari
07-02-2015, 20:11

درود
من lv 61 دارم به نظرتون اگه lv 65 بخرم تفاوتی توی اصلاح داره یا نه ؟
نظرتون در مورد lv 95 چی هست ؟؟؟ با شستشو مشکلی پیش نمیاد ؟ موادش راحت گیر میاد ؟؟ یا بازم تهیه موادش سخت هست ؟

alijigari
07-02-2015, 20:16

درود
نظرتون در مورد lv 95 چی هست ؟؟؟ با شستشو مشکلی پیش نمیاد ؟ موادش راحت گیر میاد ؟؟ یا بازم تهیه موادش سخت هست ؟

bas ali
07-02-2015, 20:25
من روغن ریش تراشم تموم شده ، از چه روغنی میتونم بجاش استفاده کنم .
رفتم ریش تراش فروشی یک روغن گرفتم ولی خیلی بو میداد فکر کنم که روغن چرخ خیاطی بود . الان که اصلاح کردن دیدم که گرده های ریشم به تیغه ها چسبیده .
روغن زیتون چطوره ؟

schumi_268
08-02-2015, 15:17
والا اینی که من دارم بهترینه
مهم اینه که نحوه ی استفادتون از این ریش تراش چجور هست

در حال حاضر كه بهترين مال پاناسونيكه.در ضمن دوست عزيزم من خودم 1260 رو امتحان كردم به هيچ وجه نميتونستم باهاش كنار بيام از دو مدل ديگه فيليپس هم استفاده كردم.از براون سري 5 و 7 هم استفاده كردم.رمينگتون رو نميدونم چطورين اما پاناسونيك عاليه از هر لحاظ كه فكرشو بكني

درود

بنظر من از همون lv61 اسفاده كن خراب شد خواستي عوضش كني مدل بالاترشو بخر.من lv95 رو از سايت آمازون خريدم.تو پكش بجز خودش و پايه شستشوش يه برس تميزكننده داره و يه روغن كه من فعلاً استفاده نميكنم.يه ژل داره كه بايد با آب قاطي كني تو مخزن آبش كه اونم هر 6ماه يه بار تعويض لازم داره ك من همين ديروز 2تا سفارش دادم هر عدد18 تومنه.ديگه چيزي نداره كه بخواي عوض كني البته بعد از مدتها تيغه هاش كند ميشه كه اونام براحتي پيدا ميشه

رفتم ریش تراش فروشی یک روغن گرفتم ولی خیلی بو میداد فکر کنم که روغن چرخ خیاطی بود . الان که اصلاح کردن دیدم که گرده های ریشم به تیغه ها چسبیده .
روغن زیتون چطوره ؟

مدل ريش تراشتون چيه؟

bas ali
08-02-2015, 16:20
مدل ريش تراشتون چيه؟

پاناسونیک lt20

djbehnam73
09-02-2015, 13:13
روغن زیتون چطوره ؟
دوست عزیز
از موزر استفاده می کنید ؟

bas ali
09-02-2015, 13:31
دوست عزیز
از موزر استفاده می کنید ؟
توی پست بالاتر گفتم پاناسونیک lt20 :n01:

djbehnam73
09-02-2015, 13:38
توی پست بالاتر گفتم پاناسونیک lt20 :n01:
پیشنهاد من اینه که شما برید یه مغازه ی ریش تراش فروشی ، بگید از این روغن هایی که واسه موزر هست بگیرید که خیلی عالیه ، بدون بو هم هست
+
اگر نشد برید سلمونی یه ذره پا پیچ طرف بشید ، چون روغن هایی که اونا استفاده می کنن خیلی عالیه
+
اگر باز نشد پیشنهادم روغن خوراکیه :n02:
در اخر بگم که قبل از روغن زدن باید ماشین رو قشنگ تمیز کنید و بعد به اندازه ی یه قطره بریزید
+
اینکه اگر مصرفتون از ماشین هفته ای 1 بار هست ، ماهی یک بار روغن بریزید ، اگر یک روز در میان استفاده می کنید 2 هفته یکبار بریزید

schumi_268
09-02-2015, 19:21
پاناسونیک lt20

آژند نداره؟

bas ali
09-02-2015, 20:04
آژند نداره؟
ویرایش :
امروز رفتم آژند سرویس گفت باید سفارش بدی از تهران براتون بفرستن . قیمتش هم 10 - 11 تومن هست
ارزش داره ؟

bas ali
10-02-2015, 22:44
امروز رفتم آژند سرویس گفت باید سفارش بدی از تهران براتون بفرستن . قیمتش هم 10 - 11 تومن هست
ارزش داره ؟

smsoft
12-02-2015, 14:45
سلام به همگی دوستان
من ریش نسبتا کم پشتی دارم
چند وقته میخوام یه ریش تراش خوب بگیرم
ولی واقعا گیج شدم
اول اینکه به نظر شما کدوم یکی از انواع ریش تراشهای زیر بهترن؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%A9-ES-RT30

به جای خط چینها دیجی کالا.کام بزارید!
دوم اینکه به نظر شما تو رنج قیمت 300 تومن این مدل بالایی(ماشین اصلاح صورت پاناسونیک ES-RT30) مناسب هست یا بهتر از این هم هست؟
بیشترین چیزی که برام مهمه از ته میخوام بزنه!:))

ممنونم از راهنماییتون!

farshad6730
13-02-2015, 15:02
سلام دوستان

من بین این دو مدل دو دل هستم
شما کدوم رو پیشنهاد میدید؟

Philips S9711/23 Shaver
Panasonic ES-LV95 Shaver
قیمت مهم نیست برام،کیفیت اصلاح مهم تره

لطفا جواب بدید

ممنون

bas ali
13-02-2015, 16:35
دوست عزیز شما رویو همی دی جی رو بخون و نگاهی به چند صفحه این سایت بنداز همه چیز دستت میاد .
چرخشی ها مثل فیلیپس اکثرا ازشون ناراضی هستن ولی فویلی ها رو اکثرا راضی هستن .
فیلیپس الکی قیمتش بالاس ولی وقتی پشت ویترین مغازه میبینی زیادی خوشگله برای همین جذبش میشی ولی باید ریسکش رو بکنی که ایا میتونم اصلاح خوبی داشته باشم یا خیر .
من خودم اگه بخوام دوباره بخرم
اول پاناسونیک دوم براون و در اخر هم فیلیپس رو انتخاب میکنم

djbehnam73
13-02-2015, 16:59
سلام به همگی دوستان
من ریش نسبتا کم پشتی دارم
چند وقته میخوام یه ریش تراش خوب بگیرم
ولی واقعا گیج شدم
اول اینکه به نظر شما کدوم یکی از انواع ریش تراشهای زیر بهترن؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%A9-ES-RT30

به جای خط چینها دیجی کالا.کام بزارید!
دوم اینکه به نظر شما تو رنج قیمت 300 تومن این مدل بالایی(ماشین اصلاح صورت پاناسونیک ES-RT30) مناسب هست یا بهتر از این هم هست؟
بیشترین چیزی که برام مهمه از ته میخوام بزنه!:))

ممنونم از راهنماییتون!
والا من ریشام زیاده
ولی یه فیلیپس 150 هزار تومنی دارم ، عین چی سفید می کنه
پول زیادی واسه این چیز ها خرج نکن

farshad6730
13-02-2015, 19:48
دوست عزیز متوجه نشدم رویو کدوم سایت رو بخونم؟

دوست عزیز شما رویو همی دی جی رو بخون و نگاهی به چند صفحه این سایت بنداز همه چیز دستت میاد .
چرخشی ها مثل فیلیپس اکثرا ازشون ناراضی هستن ولی فویلی ها رو اکثرا راضی هستن .
فیلیپس الکی قیمتش بالاس ولی وقتی پشت ویترین مغازه میبینی زیادی خوشگله برای همین جذبش میشی ولی باید ریسکش رو بکنی که ایا میتونم اصلاح خوبی داشته باشم یا خیر .
من خودم اگه بخوام دوباره بخرم
اول پاناسونیک دوم براون و در اخر هم فیلیپس رو انتخاب میکنم

farshad6730
13-02-2015, 20:13
دوستان چند صفحه از تاپیک رو خوندم یعنی برم
Panasonic ES-LV95 Shaver
رو بگیرم؟

سلام دوستان

من بین این دو مدل دو دل هستم
شما کدوم رو پیشنهاد میدید؟

Philips S9711/23 Shaver

Panasonic ES-LV95 Shaver

قیمت مهم نیست برام،کیفیت اصلاح مهم تره

لطفا جواب بدید

ممنون

bas ali
13-02-2015, 21:25
دوست عزیز متوجه نشدم رویو کدوم سایت رو بخونم؟

هردو تا سایت رو بخون . خودت همه چیز نصیبت میشه :n02:

SUPER 2000
14-02-2015, 21:45
خیلی ساده وقتی امکانات را مقایسه کنید متوجه میشید که پاناسونیک درجه یک هستش.
مطمئن هستم همه شما حداقل یکبار یک کالای تولیدی پاناسونیک را داشتید و میدونید تولیدات پاناسونیک فقط با کیفت بالا هست .
و اما لوازم شخصی که دیگه شاهکاره با بهترین تکنولوژی در ساخت.
از تخم مرغی قدیمی های فیلیپس نباید انتظار بالایی داشته باشید ، مثل همیشه زیر گلو رو نمیزنن و به پوست صورت به شدت آسیب میرسونند
تیغه های فیلیپس در عرض دو دقیقه اول داغ میشه و پوست صورت رو شدید میسوزونه.
:n26:

alijigari
14-02-2015, 23:51
دوستان چند صفحه از تاپیک رو خوندم یعنی برم
Panasonic ES-LV95 Shaver
رو بگیرم؟

سلام
براي خريد panasonic lv95 شك نكن -
دقيقا مثل تيغ ميزنه-فقط كافي هست يك بار با كف باهاش اصلاح كني تا معني حرف هاي منو متوجه بشي -فقط lv95 دستگاه شستسو هم داره اگه برات مهم باشه !
من lv61 دارم عالي هست

Sent from iphone6+

alijigari
14-02-2015, 23:53
تکراری ---حذف شد------

am2
16-02-2015, 10:53
سلام
بچه ها من یه مدل ریش تراش خوب میخوام..حدودا دو روز یک بار میخوام استفاده کنم و قیمت هم میخوام توی رنج متوسط باشه ..اینطور که خوندم پاناسونیک میزنه خوب باشه..چه مدلی رو بهم پینهاد میکنید؟بعد این که توی تهران کجا منبعشه؟البته بدون این که بخوان مثل موبایل و علائدین فقط کلاه سر ادم بزارن..:n27:

ممنون

mobin195
16-02-2015, 14:02
با سلام ممنون میشم یه مدل ریش تراش معرفی کنین که بتونه زیر گردنو خوب بزنه وداغ نشه پوستم اذیت نشه تا یک میلیونم میتونم هزینه کنم البته اگه ریش تراش با قیمت پایین و این مزایا باشه هم خوبه ممنون میشم زود جواب بدین که خیلی گیرم واسه خریدش

djbehnam73
16-02-2015, 15:23
سلام
بچه ها من یه مدل ریش تراش خوب میخوام..حدودا دو روز یک بار میخوام استفاده کنم و قیمت هم میخوام توی رنج متوسط باشه ..اینطور که خوندم پاناسونیک میزنه خوب باشه..چه مدلی رو بهم پینهاد میکنید؟بعد این که توی تهران کجا منبعشه؟البته بدون این که بخوان مثل موبایل و علائدین فقط کلاه سر ادم بزارن..:n27:

ممنون
ببین اگر از لحاظ قیمتی مشکلی ندارید من پاناسونیک رو پیشنهاد میدم
ولی اگه مشکل دارید با 150 تومن یه فیلیپس 3 تیغه میشه جمع کرد ، چیزی که خودم دارم استفاده می کنم و همچنین راضی هستم ، یعنی سفید می کنم مثل چی :n02:
توی بازار به قول معروف تو پاچــه کنه ، که توصیه ی من اینه که شما اول قیمت رو از سایت های معروفی مثل دیجی کالا بگیرید و بعد اقدام به خرید کنید
ولی باز خرید مطمئن رو می تونید از دیجیـــ کالا بکنید
موفق باشید

am2
18-02-2015, 08:25
ببین اگر از لحاظ قیمتی مشکلی ندارید من پاناسونیک رو پیشنهاد میدم
ولی اگه مشکل دارید با 150 تومن یه فیلیپس 3 تیغه میشه جمع کرد ، چیزی که خودم دارم استفاده می کنم و همچنین راضی هستم ، یعنی سفید می کنم مثل چی :n02:
توی بازار به قول معروف تو پاچــه کنه ، که توصیه ی من اینه که شما اول قیمت رو از سایت های معروفی مثل دیجی کالا بگیرید و بعد اقدام به خرید کنید
ولی باز خرید مطمئن رو می تونید از دیجیـــ کالا بکنید
موفق باشید

سلام. ممنون بابت راهنماییت،میشه چند مدل فیلیپس توی رنج متوسط بهم معرفی کنی؟ممنون

imanparsa
19-02-2015, 00:48
موزر چطوره دوستان ؟
نمونه تقلبیش چقدر واسم کار میکنته؟

SUPER 2000
19-02-2015, 17:46
panasonicتوی رنج 200 تا 300

SL-41
RT-30
RT-53
هر سه تا ضدآب و سه تیغه
از 300 تا 500
GA-20
ST-25
LT-20
ه سه تا سه تیغه ژاپنی و ضدآب
دیجی کالا داره با ضمانت :n16:

am2
19-02-2015, 18:20
بچه ها نظرتون در مورد براون ۳۳۰ چیه؟کسی داشته؟ از کجا بفهمیم آلمان اصله؟در مقابل با پاناسونیک کدوم بهتره؟

brad pitt
20-02-2015, 14:31
دوستان کسی جدیدن بادی گروم نخریده ؟

djbehnam73
20-02-2015, 17:22
سلام. ممنون بابت راهنماییت،میشه چند مدل فیلیپس توی رنج متوسط بهم معرفی کنی؟ممنون
والا حدود قیمت 150 تومن همین فیلیپسی که من دارم ، کارت رو راه می ندازه که تو چند صفحه قبل بهش اشاره کردم

am2
21-02-2015, 01:11
والا حدود قیمت 150 تومن همین فیلیپسی که من دارم ، کارت رو راه می ندازه که تو چند صفحه قبل بهش اشاره کردم
سلام
ممنون بابت راهنماییهات..راستش بودجه رو تا 300 و اینها میخوام افزایش بدم برا همین پرسیدم:n13:

djbehnam73
21-02-2015, 11:56
سلام
ممنون بابت راهنماییهات..راستش بودجه رو تا 300 و اینها میخوام افزایش بدم برا همین پرسیدم:n13:
ببینید اگه می خواید از 250 هزار تومن به بالا پول بدین برید سراغ پاناسونیک
ولی اگه نمی خواین بیشتر پول بدید یه فیلپیس 150 تومنی بگیرید خیلی بهتره
موفق باشید

mahyar7192
21-02-2015, 20:52
سلام خدمت دوستان
میخواستم تا زیر 300 تومن برای خرید یه ریش تراش هزینه کنم،داشتن یه خط زن خوب برام در اولویته.چون اکثرا با خط زن ریشمو میزنم و از ته نمیزنم،خودم نظرم روی کروزر 6 هستش،دوستان نظرشون چیه؟مدل بهتری هم هست؟فرق کروزر 6 با کروزر 3 و 4 توی چیه؟
ممنون

am2
22-02-2015, 18:00
بچه ها سلام..میگم باتری های این ریش تراش های پاناسونیک به چه صورتی هستن؟شارژ اولیه و اینها نیاز دارن؟چه نکاتی را باید در موردش رعایت کنیم؟

SUPER 2000
23-02-2015, 14:39
سری اول 8 ساعت شارژ کن بعد از اون هر مدلی که گرفنید طبق دستور توی کاتالوگ

vanish
27-02-2015, 15:01
یه ریش تراش در حد موزر معرفی کنین!(چون موزر دیگه اصلیش پیدا نمیشه)

∞ LuCiFeR ∞
06-03-2015, 15:14
دوستان این مدل فلیپس چشمو گرفته:

یه نگاهی میکنید نظرتونو بهم بدید؟ میخوام بگیرمش اولین فرصت
چند تا سوال راجبش دارم

این مدل خوبه؟
از همین دی جی کالا بخرم به صرفه تره یا برم از مغازه بگیرم؟ از جهت قیمت و . . .
این که نوشته قابلیت اصلاح صفر ینی چی؟ یعنی قابل تنظیمه درجه اصلاحش؟ مثلا میشه تنظیم کنیم ته ریش بزاره؟

SUPER 2000
07-03-2015, 20:59
اولا این فیلیپس که گذاشتی به درد نمیخوره
دوما اگر میخواهید ته ریش داشته باشید ، نباید ریش تراش بگیرید
باید ماشین اصلاح صورت یا تریمر بگیرید ، اگر تریمر خوب خواستید
فقط پاناسونیک
مدل های
GB-40
GB-50
GB-37
PANASONIC
دیجی کالا داره .:n26:

ma_albert
13-03-2015, 17:17
سلام.
دوستان یک سؤال داشتم:
من میخواهم ریش‌تراش مدل ES-ST25 پاناسونیک رو خریداری کنم.

اول اینکه ریش‌های من زیاد ضخیم نیستند اما به خاطر اینکه با ژیلت تقریباً هر 3-4 روز یک بار اصلاح میکنم (برای اینکه صورت زِبر نشه و موها ضخیم‌تر نشن) میخوام ریش‌تراش بخرم.
حالا به نظرتون این مدل انتخاب خوبی هست؟

دومین سؤالم اینه که من مشخصات این دو ریش‌تراش رو هم در دیجی‌کالا و هم در آژند‌سرویس دیدم. قیمت هر دو یکسان بود اما مورد من درباره‌ی استند شارژ هست. آیا محصول ارائه شده در هر دو سایت دارای استند شارژ هست یا نه؟ چون عکس‌های ارائه شده در این دو سایت کمی متفاوت هست، به همین خاطر پرسیدم.

لینک دیجی‌کالا:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%A9-ES-ST25

لینک آژندسرویس:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%B3%D9%88%D9%86%DB%8C%DA%A9_E S-ST25

Alcatel.
15-03-2015, 18:27
سلام
بهترین بادی گرومی که تاحالا استفاده کردین و راضی بودین چه مارکی هست؟
جدیدتر از 2040 نیومده؟

aaffm
16-03-2015, 13:01
سلام دوستان من یک ریش تراش فیلیپس RQ1060 دارم خوب نمی زنه و مجبور شدم بازم از تیغ استفاده کنم تا حدود 400 تومن یک ریش تراش خوب معرفی کنید ممنون.

suyuvu
16-03-2015, 13:37
سلام دوستان من یک ریش تراش فیلیپس RQ1060 دارم خوب نمی زنه و مجبور شدم بازم از تیغ استفاده کنم تا حدود 400 تومن یک ریش تراش خوب معرفی کنید ممنون.
چه مشکلی داره که خوب نمیزنه؟ ؟

Alcatel.
16-03-2015, 14:20
سلام
جدیدتر از 2040 نیومده؟

????????????????

aaffm
16-03-2015, 16:23
چه مشکلی داره که خوب نمیزنه؟ ؟

زیر گلو را خوب نمی زنه از روز اول هم همین شگلی بود بعد قدرت موتورش کمه

Saeed7Star
19-03-2015, 17:25
مو زن بینی مدل خوب و قیمت مناسب چی میشه گرفت ؟

Ali_softcenter
20-03-2015, 13:51
سلام
جدیدتر از 2040 نیومده؟

نه بالاتر نیومده!
اگه بدن کم مویی دارید بخرید اگه نه از هیچ بادی گرومی راضی نخواهید بود..

∞ LuCiFeR ∞
20-03-2015, 15:19
دوستان در مورد این مقایسه بهم مشاوره میدید؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*kala.com/Compare/DKP-34956/DKP-20402/ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ستاره رو بردارین که نشون بده
رمینگتون برابر فلیپس چند تومن ارزون تره ولی چند تا قابلیت داره که گویا فلیپس نداره
مث

ضد آب (قابلیت استفاده زیر دوش)

استفاده به صورت خشک و مرطوب

حالا چیکار کنم
کدومو بگیرم؟

∞ LuCiFeR ∞
20-03-2015, 22:25
بخر و شک نکن
چیه مدلش ؟؟؟؟؟

AhmadN2
25-03-2015, 02:49
با عرض سلام و خسته نباشید به دوستان چندتا سوال داشتم!
میخواستم بدونم از بین این دو ریش تراش کدومشون رو پیشنهاد میکنن؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%B3%D9%88%D9%86%DB%8C%DA%A9_E S-SL41
تفاوت تیغه فولاد زد زنگ و آلیاز نقره چیه؟
برای اصلاح حدودا ریش باید چقدر باشه تا اصلاح کنه ، منظورم حداکثر مقداره! مثلا اگر در حد یکی دوسانت باشه اصلاح میکنه؟
و اینکه تریمر تو اون رنج قیمت این مدل چطوره؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%A7%D8%AD_%D9%BE%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%B3%D9%88%D 9%86%DB%8C%DA%A9_ER_217

fredmehdi
25-03-2015, 12:20
سلام دوستان.میخام یک ریش تراش خوب بخرم.جوری که بشه شیش تیغه کرد.سریع باشه و خط زن و ضد اب هم باشه.از همش مهم تر حساسیت ایجاد نکنه و باعث جوش زدن نشه.راحت تمیز بشه.بدون کف هم بشه به راحتی شیش تیغه و اصلاح کرد.بودجه هم حدودا 1 میلیون و 200 هست.یک روز در میون هم اصلاح میکنم.میخام حداقل 10 سال خوب کار کنه و صورت رو سفید کنه و یک تار مو هم جا نذاره بخ خصوص زیر چانه.
سوال دیگری هم که دارم اینه که فیلیپس بهتره یا پاناسونیک؟چون شنیدم این سه تیغه های فیلیپس برای پوست خیلی خیلی بده.ممنون میشم راهنمایی کنید.

Ali_softcenter
25-03-2015, 13:45
با این بودجه فقط LV95 و 65 و بس!!

fredmehdi
25-03-2015, 13:52
قیمتش دقیقا چنده؟
فرقش با lv 65 و lv 81 چیه؟

Ali_softcenter
25-03-2015, 15:16
با LV65 هیچ فرقی نداره به جز اینکه 90 یه دستگاه داره همراهش که هم نقش استند و هم نقش شارژر و هم تمیز کننده رو ایفا میکنه..
اگه برات مهم نیست 65 رو بگیر
قیمت 95 اگه بری جمهوری بگردی یک و دویست و خورده ای پیدا میکنی...و 65 هم بگردی یک و صد و خورده ای احتمال زیاد پیدا بشه...سایت ها گرون تر میدن...95 یک و سیصد و خورده ای و 65 یک و دویست

فرق 95 با 81 اگه اشتباه نکنم فقط در

1- 95 یه سنسور داره که با توجه به ضخامت مو قدرت ریش تراش رو تنظیم میکنه که به پوست آسیب کمتری برسه این سنسور رو 65 هم داره
ولی 81 نداره

2- ظاهر شکیل تر

خود پانا سونیک این تکنولوژی رو اینجوری توضیح داده :

عملکرد این سنسورهای پاناسونیک به این صورت است که کاملا هوشمند می باشند و به طور خودکار عمل می کنند و با تغییراتی در سرعت و دور موتور ریش تراش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، اصلاحی یکنواخت و تمیز را ایجاد می کنند.
شاید این تجربه را داشته باشید که موقع اصلاح صورت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در برخی مناطق به دلیل تراکم کم در رویش موهای صورت، سرعت اصلاح در این مناطق افزایش پیدا می کند ولی در مناطقی مانند زیر گردن و زیر لب که تراکم رویش مو در آنجاها بیشتر است و همچنین حالت گود رفتگی این مناطق باعث می شود اصلاح در این قسمت ها هم زمان بیشتری ببرد و هم ممکن است اصلاح کاملی صورت نپذیرد. نکته اصلی آن این است که با نگهداشتن ریش تراش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به مدت طولانی در این مناطق، احتمال حساسیت و التهاب پوست نیز افزایش پیدا می کند.
پاناسونیک با استفاده از این تکنولوژی جدید در ریش تراش ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با تغییر سرعت و دور موتور در مناطق مختلف بسته به میزان رویش مو و قطر مو اصلاحی یکنواخت و سریع را به مصرف کنندگان خود ارائه می دهد.

وگرنه فرق دیگه ای ندارن به لحاظ قیمتی فقط فرقشون 50 تومنه ظاهرا بین 81 و 95

هر دو دستگاه شست و شو دارن

اگه دستگاه برات مهم نیست و دستی تمیز میکنی و دستی هم شارژ میکنی و سنسوره مهم تره 65 بگیر

فقط حواست باشه! 61 هم داریم! که بدون دستگاه 81 هست!

در واقع 4 تا مدل بالا ی یک میلیون داره

81 و 61

95 و 65

که هیچ فرقی جز داشتن و نداشتن دستگاه ندارن اونایی که کنار هم نوشتم.

دستگاه همه رو با هم انجام میده همزمان میذاری تمیز میکنه و شارژ میکنه! ولی نباشه باید بری بشوریش بذاری خشک بشه و خودت بزنی شارژ بشه.

به نظر من با توجه به تفاوت قیمتی خیلی کم 95 و 81 خریدن 81 به خاطر نداشتن اون سنسور صرف نداره

پس بین 95 و 65 یعنی بین داشتن دستگاه و نداشتن دستگاه همراه...یکی رو انتخاب کن

فقط هزینه خرید کارتریج برای دستگاه هم هست! تا اونجایی که من سرچ کردم مدل های دستگاه دار..کارتریج میخوره برای تمیز کردنش...که اونایی که در نت هست بسته های 3 تاییه! باید ببینی اینجا قیمتش چنده..میصرفه یا نه! چون می بینی که مملکت ما مملکت عادی نیست! یهو دیدی دیگه کارتریجش نایاب شد!!! یا هر 6 ماه گرون تر شد! اون وقت دستگاهش تقریبا برات غیر قابل استفاده میشه!!! این از بدی های داشتن دستگاه استند و تمیز کننده د ش در ایران هست!!
آمارش رو از آژند سرویس و از مغازه های جمهوری و فردوسی نرسیده به توپخونه و حتی کوچه مروی ( جاهایی که مرکز این چیزا هست ) بگیر!!! ازشون حتی بپرس قیمت کارتریجش در 2 سال گذشته چقدر نوسان داشته و ....
من یه زمانی براون دستگاه دار خریدم پیشمون شدم...کارتریجش بعد از یه مدت نایاب شد!! هیچ جا پیدا نمیکردم حتی خدمات پس از فروش براون هم نداشت...
هی میگفت میاریم ولی معلوم نیست کی!
البته اگه آدمی هستی که سالی یه بار مسافرت خارج از کشور میری حاال حتی شده ترکیه! نگرانی نداشته باش ...فوقش اگر نایاب شد از اونجا کارتریجش رو میخری!

بعد یه چیزی رو بگم عزیز....دستگاه ازش مراقبت کنی هیچیش نمیشه البته ده سال رو قول نمیدم ولی راحت 5 سال رو کار میکنه نهایت یه سرویس موتور میخواد بعد از چند سال...

ولی قطعات مصرفیش یعنی توری سرش و تیغه های داخلش که زیر توری هستند نهایت 2 سال مثل روز اول هستند بعد از دو سال باید عوضشون کنی وگرنه اصلاحت روز به روز ضعیف تر میشه...و راضی نخواهی بود ...تیغه هاش هم گرونه و روز به روز اگر تورم بالا تر بره گرون تر میشه!
به نظرم برای آینده نگری هم شده یه توری و یه تیغ اضافه براش بخر..حالا الان نه..برای اینکه فشار نیاد به لحاظ مالی بذار 3 ماه بعد از خرید خود دستگاه بخر!
ولی اگه الان تیغه ها و توریش برات در بیاد مثلا 350 تومن! 2-3 سال دیگه باید 500 تومن پول بدی....و از اونجا که میزان درامد اکثر ما با میزان تورم یکسان بالا نمیره پس بصرفه هست الان بخری نگهش داری!

البته اگر وضعت خیلی خوبه و کار آزاد داری و میدونی وضعت بهتر هم میشه ان شا الله نه دیگه نمیخواد بذار همون موقع بخر...:دی

aminkhan2014
25-03-2015, 16:12
تا 400 تومان ریش تراش خوب چی پیشنهاد میدهین؟

fredmehdi
25-03-2015, 16:59
کفم برید دوست عزیز.بیش از حد دیگه جامع بود.از لحاظ مالی مشکلی نیست.خوب شد گفتی.همین فردا وسایلش و اضافات رو میخرم.همون 65 میخرم.شست و شو هم با خودم.یک سوال.من خیلی مبتدیم.16 سالم بیشتر نیست.این کارتریج چیه؟در ضمن من ساکن شیرازم.اون جا ادرس نداری اصلش بگیرم؟نشونه اصل بودنش چیه؟در رابطه با چرخشی های فیلیپس توضیحی ندادی.

Ali_softcenter
25-03-2015, 19:03
کارتریج منظورم برای دستگاه lv95 و یا 81 هست

شما که 65 میخری و دستگاه نداره نیازی نیست.

والا عزیز نشنیدم که تقلبی داشته باشه ریش تراش در این سطح! فقط کافیه با گارانتی آژند سرویس بگیری

دفتر و فروشگاه نمایندگی آژند در شیراز :

شیراز (حمیدی فر)
مسئول : آقای حمیدی فر
تلفن : 32355218-071
آدرس : خ مشیر غربی- حدفاصل اداره برق و خ بعثت - فروشگاه و خدمات پس از فروش حمیدی

در مورد چرخشی های فیلیپس هم من مدل های جدید رو دقیق اطلاع ندارم ولی من قبلا یه فیلیپس قدیمی داشتم به نظرم مدل چرخشی برای پوست های حساس اصلا مناسب نیست ضمن اینکه در قسمت بالای لب واقعا نمیدونم چطوری بدون اینکه اون سر گرد با لب و دهن تماس پیدا نکنه میشه اون قسمت رو اصلاح کرد!! من که نمیتونستم!
حالا دوستانی که مدل های جدیدش رو دارند باید نظر بدن
اما در کل از نظر قدرت موتور هیچ ریش تراشی دور 14000 نداره به جز چند مدل پاناسونیک

اینا مدل های جدید فیلپس هستند:

مثل این 1و 600 قیمتشه! ولی نمیدونم چرا!

در کل من به ریش تراش فویلی اعتقاد بیشتری دارم ولی نظر شخصیم هست

fredmehdi
25-03-2015, 20:35
یک سوال دیگه.این lv65 بدون کف و مرطوب کردن صورت هم باعث جوش و حساسیت نمیشه؟منظورم اینه که حتما باید زیر دوش یا بعد حموم یا با کف باشه؟این اصطلاح که میگن به صورت تر و خشک اصلاح میکنه یعنی چی؟کلیپ یا تیزری برای این ریش تراش هست؟مقامی هم اورده؟

Ali_softcenter
26-03-2015, 00:39
یک سوال دیگه.این lv65 بدون کف و مرطوب کردن صورت هم باعث جوش و حساسیت نمیشه؟منظورم اینه که حتما باید زیر دوش یا بعد حموم یا با کف باشه؟این اصطلاح که میگن به صورت تر و خشک اصلاح میکنه یعنی چی؟کلیپ یا تیزری برای این ریش تراش هست؟مقامی هم اورده؟

LV95 , و 65 بهترین ریش تراش چهان در سال 2014 البته به انتخاب مجله معتبر
شدند

خشک و تر هم یعنی...شما میتونی خشک اصلاح کنی یعنی صورتت خشک باشه...و هم میتونی کف ریش بمالی روی صورتت و اصلاح کنی!
مسلما با کف ریش مخصوص پوست های حساس اصلاح هم روان تره هم حساسیت کمتری داره ولی این مدل های پاناسونیک به صورتی ساخته شدند که حتی با اصلاح خشک هم کمترین حساسیت رو ایجاد میکنند روی پوست...

به هر حال شما کف که میزنی روی صورتت نباید هر کفی رو بزنی که! شما میخوای خمیر ریش بخری انواع داره! مخصوص پوست های حساس داره مخصوص پوست های خشک داره و....اگه شما صورتت چرب باشه و مخصوص پوست های خشک رو بزنی خب جوش میزنی...موادی که داخلشه حساسیت زا هست به خودی خود...موقع خرید این چیزا رو هم باید در نظر بگیری....
ولی در کل با توجه به سنی که داری به نظرم نیازی به خمیر ریش و اصلاح تر نداری...مگه موهای صورتت چقدره؟؟
کلیپ و تیزر تا دلت بخواد هست در یوتیوب.

بعد از حموم و قبل حموم و با کف و غیر کف نداره! با این مدل ها هر جور بخوای میتونی ! ببریش زیر دوش..نبری.هر کاری کنی هیچیش نمیشه.

فقط بپا از دستت نیفته! فقط زود بخر تا با افزایش قیمت در سال جدید مواجه نشده!

fredmehdi
26-03-2015, 11:01
ریشم بلند نیست. اگه 5 یا 6 روز بزارم اینقدر میشه
این افتر شیو و بیفور شیو یا همون کف ریش معتبر ترین مارکش چیه؟

Ali_softcenter
26-03-2015, 12:06
مارک معتبر در ایران ژیلت و نیو آ و آرکو خوبه.

Panther_X
26-03-2015, 15:04
سلام
من خیلی اشنایی با مدل های مختلف ریش تراش ها ندارم . بودجه ام حدود 500 هست

ریش تراش های فویلی بهتری یا چرخشی ها؟

من تقربا یک یا دو روز در میون صورتمو اصلاح میکنم بعضی موقع ها کامل بعضی موقع ها ته ریشی میذارم. ریش تراشی هست هر دو صورت رو انجام بده؟(هم سفید کنه هم بشه ته ریش کوتاه گذاشت؟)واسه پوست حساس هم مناسب باشه زیر گردن و چونه رو راحت بزنه .

چیزی که مد نظرمه ضد اب باشه بشه زیر دوش استفاده کرد .هم بصورت خشک هم مرطوب بشه استفاده کرد, بشه راحت شستشو داد

راهنمایی کنید ممنون میشم

Saeed7Star
27-03-2015, 11:43
مو زن بینی مدل خوب و قیمت مناسب چی میشه گرفت ؟
لطفاً یه نظری بدید !

sdfssdfs
27-03-2015, 11:44
رمینگتون و فیلیپس مدلای خوبی داره من خودم پیشنهاد ویژه از دیجیکالا گرفتم یه سر ببینی مدلاشو بد نیست

sent from my android phone

mojtaba2321
27-03-2015, 23:38
دوستان ماشینی که بزرگترین شونش بلندتر از 27 موزر باشه داریم؟

∞ LuCiFeR ∞
30-03-2015, 14:44
دوستان یکی بگه کجا میشه پایه ی ماشین اصلاح رو خرید؟
برای ثابت نگه داشتن ماشین

AhmadN2
30-03-2015, 21:09
با عرض سلام و خسته نباشید به دوستان چندتا سوال داشتم!
میخواستم بدونم از بین این دو ریش تراش کدومشون رو پیشنهاد میکنن؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%B3%D9%88%D9%86%DB%8C%DA%A9_E S-SL41
تفاوت تیغه فولاد زد زنگ و آلیاز نقره چیه؟
برای اصلاح حدودا ریش باید چقدر باشه تا اصلاح کنه ، منظورم حداکثر مقداره! مثلا اگر در حد یکی دوسانت باشه اصلاح میکنه؟
و اینکه تریمر تو اون رنج قیمت این مدل چطوره؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%A7%D8%AD_%D9%BE%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%B3%D9%88%D 9%86%DB%8C%DA%A9_ER_217
کسی نبود راهنمایی کنه:n02:
Ali_softcenter@ حاجی اگر تونسنی راهنمایی کن ;)

SUPER 2000
03-04-2015, 03:28
کسی نبود راهنمایی کنه:n02:
Ali_softcenter@ حاجی اگر تونسنی راهنمایی کن ;)

شاید من بتونم راهنمایی کنم ، هر دو دستگاه ریش یک دو سانت را خوب اصلاح میکنند
هر دو سه تیغه هستند
تفاوت اینه که sl-41 تیغه توری لمدش داره و طراحی میلانو ( خیلی شیک)
ولی RT-30 تیغه توری مدل قبل که ضد زنگ هست داره
SL41 شارژ ده ساعت طول میکشه 25 دقیقه استفاده
RT30 یک ساعت شارژ 45 دقیقه استفاده
باقی کارایی ها یکی هست
تریمر 217 هم دستگاه خوبی هست ساخت ژاپن
:n26::n26::n26::n26::n26:

brad pitt
04-04-2015, 20:18
سلام
دوستان کسی تجربه ی استفاده ی بادی گروم داره ؟
باشگاههای بدنسازی چجور این بدن و یکدست صاف میکنند ؟

آیا اول با موزر بدن و اصلاح کوتاه میکنند بعد با بادی گروم ..
یا بجای بادی گروم از ا\یلیدی استفاده میکنند ؟ ( یعنی اول موزر بدن و کوتاه میکنند بعد با اپیلیدی بدن و سفید میکنند )

ممنون

Ali_softcenter
07-04-2015, 21:36
سلام
دوستان کسی تجربه ی استفاده ی بادی گروم داره ؟
باشگاههای بدنسازی چجور این بدن و یکدست صاف میکنند ؟

آیا اول با موزر بدن و اصلاح کوتاه میکنند بعد با بادی گروم ..
یا بجای بادی گروم از ا\یلیدی استفاده میکنند ؟ ( یعنی اول موزر بدن و کوتاه میکنند بعد با اپیلیدی بدن و سفید میکنند )

ممنون

من از چند نفرشون پرسیدم لیزر میکنن...
ولی ممکنه عده ای هم باشن که شیو کنن! حالا با تیغ یا بادی گروم ...

MOHAMMAD_ASEMOONI
09-04-2015, 10:32
لطفا حذف شود .................................................. ............

AhmadN2
16-04-2015, 23:52
سلام. دوستان محصولات پاناسونیک با گارنتی آژند سرویس نباید درشون پلمپ باشه؟ امروز رفتم جمهوری رو زیر و رو کردم همشون میگفتن پلمپ ندارن هیچکدوم از اجناس.

rz21
17-04-2015, 15:04
سلام. من پاناسونیک es4033 دارم.یکم قدیمیه. جدیدا خیلی صدا میده.. مشکلش چیه؟ چی کار کنم؟!

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2

mojtaba2321
17-04-2015, 20:34
اقا بالاخره ماشین اصلاحی هست که شماره بالای 27 داشته باشه؟؟؟؟؟

mojtaba2321
22-04-2015, 08:53
دوستان سلام
در مورد ماشین 5030 رمینگتون اگه بخوایم از شونه شماره 30 اون برای اصلاح قسمت جلو سر استفاده کنیم چقدر مو رو نگه میداره؟ در حدی هست که بشه مو رو به سمت بالا سشوار کشید و حالت داد یا خیلی کوتاه میشه؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
23-04-2015, 15:18
سلام. من پاناسونیک es4033 دارم.یکم قدیمیه. جدیدا خیلی صدا میده.. مشکلش چیه؟ چی کار کنم؟!سلام

اگر از اول صداش اینقدر نبوده پس احتیاج به سرویس یا تعمیر داره
باید باز بشه ببینین صدای زیاد از چی هست

shkz
24-04-2015, 19:58
سلام
دیروز ریش تراش پاناسونیک GA 20 گرفتم اگه کسی سوالی راجع به این مدل داره خوشحال میشم راهنمایی کنم.

sadafroohi
26-04-2015, 14:03
درود:
دوستان بین این دو مدل پاناسونیک ES-LT50 و براون Seies 5 565cc-4
کدوم ریش تراش وقتی شارژش تموم میشه ، میشه مستقیم به پریز برق وصل کرد و با سیم استفاده کرد؟ یا اینکه حتما باید شارژش کرد و سیمشو از برق کشید و بدون سیم استفاده کرد؟؟؟

armin_punisher6
26-04-2015, 15:03
من ریش تراش panasonic sl41 دارم.اگه کسی سوالی داشت در خدمتم.

22arash
27-04-2015, 12:48
درود:
دوستان بین این دو مدل پاناسونیک ES-LT50 و براون Seies 5 565cc-4
کدوم ریش تراش وقتی شارژش تموم میشه ، میشه مستقیم به پریز برق وصل کرد و با سیم استفاده کرد؟ یا اینکه حتما باید شارژش کرد و سیمشو از برق کشید و بدون سیم استفاده کرد؟؟؟

درود
هر دو رو میشه با سیم و بدون سیم استفاده کرد.

mojtaba2321
27-04-2015, 19:05
کسی جواب سوال منو نمیدونه؟؟

sadafroohi
29-04-2015, 13:17
کدوم مدل سری 7 براون را میشه هم با سیم و هم با باتری استفاده کرد؟ در ضمن با کف ریش هم بشه استفاده کرد. اسم دقیق این مدل چیه؟
متشکرم.

SUPER 2000
30-04-2015, 18:22
اصلا سراغ براون و فیلیپس نرو که مفت هم نمی ارزه .
هیچ کدوم از براون و فیلیپس ها کاملا ضدآب نیستن فقط قابلیت شستشو تیغه دارن تازه مدل بالاهاشون .
اگر ضدآب کامل میخوای فقط پاناسونیک
اگر دستگاه حرفه ایی میخوای فقط پاناسونیک
اگر اصلاح عالی و بی نقص میخوای فقط پاناسونیک
اگر میخوای همه جای صورت و زیر گلو رو عالی بزنه فقط پاناسونیک
اما اگر غیر از این هایی که گفتم میخوای برو سراغ برندهای دیگه

گجیک
01-05-2015, 12:31
باسلام وخسته نباشید خدمت دوستان
من میخوام یه ریش تراش بگیرم و میخوام یه چیز خوب بین 300تا500تومن باشه چیزی که تو این رنج قیمت باشه.........

mrmostafa
02-05-2015, 22:53
دوستان بین ماشین ریش تراش های براون - فیلیپس پاناسونیک کدوم بهتره ؟؟؟ چون یه سری از پاناسونیک تو دیجی کالا تعریف کردن یه عده هم میگن قطعاتش گیر نمیاد و به درد نمیخوره

1- Panasonic ES-LV65 Shaver و Panasonic ES-LV95 Shaver و Panasonic ES-LF51 Shaver (نگاه کردم فرق خاصی ندارن فقط یکیش 3 تیغه 2تای دیگه 5 تیغه بودن یکیشونم جای شارژ داره)
2- Braun CoolTec
3-ژیلت فیوژن ویبره دار
فیلیپس که چرخشی هست کلا به درد نمیخوره. حالا یه ماشین خوب میخوام که عمری باشه زودی نیاز به تعویض نداشته باشه. ریش های من تقریبا زبر هستش و با تیغ هم میزنم صورتم بعضی اوقات قرمز میشه. میخوام برای آنکارد کردن ریش و سیبیل هم قابلیت بالایی داشته باشه و چند نوع درجه کوتاه کردن ریش و سیبیل.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

T_rex
04-05-2015, 01:41
من ریش تراش panasonic sl41 دارم.اگه کسی سوالی داشت در خدمتم.

منم تازه گرفتم

هر با که اصلاح میکنی تمیزش میکنی ؟ نحوه تمیز کردنش چطوریه ؟

mrmostafa
04-05-2015, 21:32
دوستان بین ماشین ریش تراش های براون - فیلیپس پاناسونیک کدوم بهتره ؟؟؟ چون یه سری از پاناسونیک تو دیجی کالا تعریف کردن یه عده هم میگن قطعاتش گیر نمیاد و به درد نمیخوره

1- Panasonic ES-LV65 Shaver و Panasonic ES-LV95 Shaver و Panasonic ES-LF51 Shaver (نگاه کردم فرق خاصی ندارن فقط یکیش 3 تیغه 2تای دیگه 5 تیغه بودن یکیشونم جای شارژ داره)
2- Braun CoolTec
3-ژیلت فیوژن ویبره دار
فیلیپس که چرخشی هست کلا به درد نمیخوره. حالا یه ماشین خوب میخوام که عمری باشه زودی نیاز به تعویض نداشته باشه. ریش های من تقریبا زبر هستش و با تیغ هم میزنم صورتم بعضی اوقات قرمز میشه. میخوام برای آنکارد کردن ریش و سیبیل هم قابلیت بالایی داشته باشه و چند نوع درجه کوتاه کردن ریش و سیبیل.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

کسی میتونه راهنمایی کنه ؟؟؟

SUPER 2000
05-05-2015, 18:19
کسی میتونه راهنمایی کنه ؟؟؟
دوست عزیز
برای آنکارد کردن و داشتن ریش کوتاه(ریش سه روزه) احتیاج به تریمر دارید که مدل GB-37 پاناسونیک را پیشنهاد میکنم ضدآب و قابلیت اصلاح از نیم میلی متر تا 20 میلیمتر را دارد.
اما برای تراشیدن کامل صورت با توجه به زبری ریش ها به شما پاناسونیک مدل GA20 PANASONIC و یا LT-50 PANASONIC را توصیه میکنم و اگر مشکل مالی ندارید از مدل های LV-95 یا LV-65 تهیه کنید . که هر 5 مدلی که گفتم در دیجی کالا با ضمانت آژند سرویس موجوده.
فیلیپس که خودتون میدونید تعطیله و براون هم معلوم نیست اصل یا قلابی باشه چون نمایندگی رسمی نداره و فروشنده ها قلابی و کپی چینی را به جای اصل میندازند با گارانتی فروشگاهی !!:n24:!!

*اما از نظر کیفیت هم بطور کامل پاناسونیک خیلی خیلی از برند های دیگه بالاتره*

mrmostafa
06-05-2015, 12:08
دوست عزیز
برای آنکارد کردن و داشتن ریش کوتاه(ریش سه روزه) احتیاج به تریمر دارید که مدل GB-37 پاناسونیک را پیشنهاد میکنم ضدآب و قابلیت اصلاح از نیم میلی متر تا 20 میلیمتر را دارد.
اما برای تراشیدن کامل صورت با توجه به زبری ریش ها به شما پاناسونیک مدل GA20 PANASONIC و یا LT-50 PANASONIC را توصیه میکنم و اگر مشکل مالی ندارید از مدل های LV-95 یا LV-65 تهیه کنید . که هر 5 مدلی که گفتم در دیجی کالا با ضمانت آژند سرویس موجوده.
فیلیپس که خودتون میدونید تعطیله و براون هم معلوم نیست اصل یا قلابی باشه چون نمایندگی رسمی نداره و فروشنده ها قلابی و کپی چینی را به جای اصل میندازند با گارانتی فروشگاهی !!:n24:!!

*اما از نظر کیفیت هم بطور کامل پاناسونیک خیلی خیلی از برند های دیگه بالاتره*

ممنونم. اون مدل 95 و 65 هر 2 تا كاربرد رو داره ؟؟؟ چون من ريش صورتم ميخوام قشنگ 6 تيغ كنه صاف و نرم فقط سبيل و چونه رو بشه باهاش يه دست تميز و كوتاه كرد. حالا اون مدل 670 هزار تومانيش تو دي جي كالا اين قابليت ها رو داره ؟؟؟ اون 2 تا كه 1 ميليون و خورده اي هستن فقط براي 5 تيغه بودن و شارژر بي سيمي گرونه. حالا كلا 5 تيغ خيلي بهتر از سه تيغش هست ديگه؟
مدل ال وي 65 چه فرقي با Panasonic ES-LV61 Shaver داره ؟؟؟ قيمتشونم 100 تومان فرق داره ولي نگاه كردم همه مشخصات مثل همه

Ghaioom
10-05-2015, 15:08
سلام بچه های خوب
خوفین؟
این شانه متحرک چجوریه و قیمتش؟
میگن لازم نیست هی شانه بگیری و هی بخوای عوض کنی میگن یه شانه هست وصل میکنی هر جور شماره ای رو میشه تنظیم کرد.
با عکس هم بزارید ما ببینیم. ممنون

ویرایش: خودم گرفتمش باو. سه تومن بود. از 4 تا 18 شمارشه فقط.

hadi2073
12-05-2015, 04:01
با سلام
من بین 2 تا تریمر موندم اگه اطلاعاتی دارید لطفا راهنمایی کنید
1-پاناسونیک er-gb50
2-رمینگتون hc5880

armin_punisher6
12-05-2015, 10:34
منم تازه گرفتم

هر با که اصلاح میکنی تمیزش میکنی ؟ نحوه تمیز کردنش چطوریه ؟

اگه خیس اصلاح کنم با دستگاه رو روشن زیر آب میگیرم.اگه خشک بخوام اصلاح کنم هر 3 4 بار اصلاح میبرم زیر آب،روشن میکنم و میشورم.

zandor
14-05-2015, 19:24
سلام ریش تراش پاناسونیک میخوام تا 700 تومن بین st25 و lf51 و LT50 کدوم بهتره ؟
ارزش داره 200 تومان بیشتر بدم برا lf51 یا همون st25 بگیرم؟

shkz
15-05-2015, 08:29
سلام ریش تراش پاناسونیک میخوام تا 700 تومن بین st25 و lf51 و LT50 کدوم بهتره ؟
ارزش داره 200 تومان بیشتر بدم برا lf51 یا همون st25 بگیرم؟

من مدل GA 20 رو پیشنهاد میکنم. قیمتش مناسبتره تو 3 تیغه ها. با برق مستقیم هم کار میکنه. فقط برای استفاده زیر دوش و یا با کف ریش طراحی نشده. البته ضد آبه ولی برای شستشو.
اون مدل 51 که 4 تیغه هست و با بقیه خوب فرق داره.

Gilopa
20-05-2015, 22:51
دوستان عزیز امروز پاناسونیک Lt50 رو 580 تومان خریدم ..
2 سوال ..

1- برای اصلاح پیشنهاد میکنید کف ریش استفاده کنم یا خشک ؟
2-آیا میشه امید داشت زیر گردن رو خوب اصلاح کنه ؟ یا نه مثل همه ریش تراشها مشکل اصلاح گردن پابرجاست؟
3- برای جلوگیری از حساسیت استفاده از ریش تراشها چی پیشنهاد میکنید ؟