PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ll تست و بررسی Acer 5742G ( خوش قیمت پر قدرت ! ) ll

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8]

crazymohamad
13-10-2012, 22:33
Acer BIOS 1.29 برای دانلود به بخش دانلود سایت ایسر مراجعه کنید ---------- Post added at 12:54 AM ---------- Previous post was at 12:52 AM ---------- دوست عزیز میشه داریورها تک تک از سایتهای سازنده برای os یا ویندوز xp دانلود کرده مثل داریور کارت گرافیک مثل داریو صدا + وای فای + لن کل داریورهای اینتل
سخته ولی ممکنه:27: من تا حالا بایوسمو آپدیت نکردم!(اردیبهشت 90 با دلار 1100 تومنی خریدم 800) به نظر شما آپدیت کنم یا همینجوری باشه بهتره؟؟؟؟(5742G) بایوس قابلیت دانگرید داره؟

HAGBORN
29-11-2012, 10:37
با عرض سلام میخواستم بدونم اگه ویندوز 8 نصب کنیم آیا برای لپ تاپ مشکل ایجاد میکنه یا نه
وقتی جدیدن رفتم تو سایت ایسر دیدم که درایورهای ویندوز 8 رو برای لپ تاب گذاشته سوال بعد هم اینکه اگه بخواهم رم رو ارتقاء بدم مادربرد ساپورت میکنه یا نه میخواهم دو تا رم 8 یا 4 گیگ بندازم

LordMMD
30-11-2012, 15:20
با عرض سلام میخواستم بدونم اگه ویندوز 8 نصب کنیم آیا برای لپ تاپ مشکل ایجاد میکنه یا نه
وقتی جدیدن رفتم تو سایت ایسر دیدم که درایورهای ویندوز 8 رو برای لپ تاب گذاشته سوال بعد هم اینکه اگه بخواهم رم رو ارتقاء بدم مادربرد ساپورت میکنه یا نه میخواهم دو تا رم 8 یا 4 گیگ بندازم

مسلما هیچ مشکلی برای ویندوز8 نخواهد داشت

من خودم دو تا رم 4 دارم و مشکلی نیست. دو تا 8 رو باید چک کنید که ساپورت میشه یا نه (بعیده مشکلی باشه، ببرید مغازه ، میندازه تست میکنید اگه اوکی بود برمیدارید)

POROMA2008
11-12-2012, 00:51
Acer BIOS 1.30برای دانلود به بخش دانلود سایت ایسر مراجعه کنید

TIG3R
23-12-2012, 20:03
ببخشید تو سایت ایسر درایو 5742g برا ویندوز 8 نیست یا من نمیتونم پیدا کنم؟؟:n27:

LordMMD
23-12-2012, 23:27
ببخشید تو سایت ایسر درایو 5742g برا ویندوز 8 نیست یا من نمیتونم پیدا کنم؟؟:n27:

سعی کنید توی سایت شرکت ها (مثلا NVIDIA) بگردید دنبال درایور ها نه خود سایت لپتاپ

friendchp
26-12-2012, 19:00
دوستان یه سوال اینکه آپدیت بایوس به این ورژن 1.30 از نسخه 1.15 چه مزیت هایی داره؟اصلا فایده ای هم داره؟مشکلی که پیش نماید که؟

LordMMD
27-12-2012, 12:09
دوستان یه سوال اینکه آپدیت بایوس به این ورژن 1.30 از نسخه 1.15 چه مزیت هایی داره؟اصلا فایده ای هم داره؟مشکلی که پیش نماید که؟

فیرمویر ها رو کلا باید در دوحالت به روز کرد
وقتی دستگاه شما مشکل خاصی داره و شاید با به روز رسانی مشکلش حل بشه
یا وقتی سازنده اعلام کرده که در نسخه جدید امکانات خاصی (که برای شما مفید هستند) اضافه شده

در مورد این بایوس گزینه دوم صدق نمیکنه.
حالا اگه دستگاه شما مشکلی نداره بهتر اینه که دست بهش نزنید.

misagh8900
30-12-2012, 02:18
با سلام خدمت دوستان. من حدود یک سالی هست که این لپتاپ رو گرفتم و تا حالا مشکلی باهاش نداشتم. ولی در چند هفته اخیر هر موقع pes 2013 بازی میکنم لپتاپ خود به خود خاموش میشه. نمیدونم مشکل از چیه. حتی یک بازی 10 دقیقه ای هنوز تموم نشده، خاموش میشه. قبلا هم بازی کردم ولی این مشکل رو نداشته. حالا به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه؟

LordMMD
30-12-2012, 10:14
با سلام خدمت دوستان. من حدود یک سالی هست که این لپتاپ رو گرفتم و تا حالا مشکلی باهاش نداشتم. ولی در چند هفته اخیر هر موقع pes 2013 بازی میکنم لپتاپ خود به خود خاموش میشه. نمیدونم مشکل از چیه. حتی یک بازی 10 دقیقه ای هنوز تموم نشده، خاموش میشه. قبلا هم بازی کردم ولی این مشکل رو نداشته. حالا به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه؟

درایور هاتون مخصوصا کارت گرافیک رو آپدیت کردید ؟

misagh8900
30-12-2012, 10:27
درایور هاتون مخصوصا کارت گرافیک رو آپدیت کردید ؟
آره. الان این کارت گرافیک رو نصب کردم. VGA_NVIDIA_8.17.12.6721

LordMMD
30-12-2012, 18:03
آره. الان این کارت گرافیک رو نصب کردم. VGA_NVIDIA_8.17.12.6721

آخرین نسخه ای که من برای ویندوز 32 بیتی دارم اینه :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بعد از اینکه آپدیت کردید آیا بازم همون مشکل هست ؟

misagh8900
31-12-2012, 10:31
آره ولی من هیچ وقت زیرلپتاپم (فن کوول نذاشتم) به نظر شما مشکل میتونه از همین باشه؟

LordMMD
02-01-2013, 17:13
آره ولی من هیچ وقت زیرلپتاپم (فن کوول نذاشتم) به نظر شما مشکل میتونه از همین باشه؟

بعیده
برنامه HWMonitor Pro رو نصب کنید و یک تستی کنید ببینید موقع بازی دماش چطوریه.

misagh8900
05-01-2013, 10:30
بعیده
برنامه HWMonitor Pro رو نصب کنید و یک تستی کنید ببینید موقع بازی دماش چطوریه.
قبل از بازی:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سه دقیقه بعد از شروع بازی:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

LordMMD
05-01-2013, 14:12
دماها که عادی هستن
بازی های دیگه چطور؟ اونها هم باعث مشکل میشن ؟

misagh8900
05-01-2013, 16:44
دماها که عادی هستن
بازی های دیگه چطور؟ اونها هم باعث مشکل میشن ؟
راستش من به جز pes بازی دیگه ای با لپتاپ نمیکنم.
در مورد دماها هم به نظر شما عادیه؟ چون من خیلی زود بعد از ورود به بازی اومدم بیرون. بعضی وقت ها مثلا آخرای بازی که میشه خود به خود خاموش میشه. و زیرش رو که دست میزنم خیلی داغه. به نظر شما از کول پد استفاده کنم مشکل حل میشه؟

behrouz.m
05-01-2013, 17:15
برای مثال : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واقعا دمت گرم
این سایتم خیلی مشتی بود

LordMMD
07-01-2013, 20:22
راستش من به جز pes بازی دیگه ای با لپتاپ نمیکنم.
در مورد دماها هم به نظر شما عادیه؟ چون من خیلی زود بعد از ورود به بازی اومدم بیرون. بعضی وقت ها مثلا آخرای بازی که میشه خود به خود خاموش میشه. و زیرش رو که دست میزنم خیلی داغه. به نظر شما از کول پد استفاده کنم مشکل حل میشه؟

خب تا تست نکنید ( حتی با سیستم عامل یعنی مثلا ویندوز دیگه ) نمیشه فهمید مشکل از چیه
دما هم عادیه
کلا بازی که بکنید (از سیستم کار بکشید) دما میره بالا. تا 90 درجه هم میره و عادیه
کول پد به شرطی که از یه چیز خوب استفاده کنید (کول پد های ژله ای اصل چیز های خوبی هستند. دقت کنید این نوع اصلا هیچچ فن ای ندارن و با یک ماده مخصوص داخلشون دما رو منتقل میکنن) هم میتونه موثر باشه.

mohammad1196
23-01-2013, 23:22
دوستان با سلام به همگی
آیا روی این لپ تاپ میشه رم اضافه کرد؟

LordMMD
24-01-2013, 15:39
بعله
2 تا جای رم داره و یکیش خالیه.

misagh8900
24-01-2013, 21:37
باسلام. امروز لپتاپم رو باز کردم و میخواستم تمیزش کنم. همه پیچ ها رو باز کردم و هرچی میخواستم پشتش رو جدا کنم نشد. خیلی هم زور زدم روش. ولی باز نشد. و وقتی لپتاپ رو روشن کردم بالا نیومد و نوشت که باید سی دی ویندوز رو قرار بدی. خلاصه سی دی رو گذاشتم و میخواستم ویندوز رو نصب کنم، که هیچ درایوی نبود که من بخوام ویندوز رو روش بنصبم. هرچی refresh زدم ولی هیچی نیومد. به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه؟ راه حلش چیه؟
فقط این رو هم بگم که وقتی بازش کردم این دوتا وسیله (سمت راست بالا) رو در آوردم و بهشون دست زدم و به خیال خودم تمیزشون کردم. و پیچ های وسیله ی (سمت چپ بالا) رو هم باز کردم. به نظر شما مشکل میتونه از همین باشه؟

LordMMD
25-01-2013, 00:19
باسلام. امروز لپتاپم رو باز کردم و میخواستم تمیزش کنم. همه پیچ ها رو باز کردم و هرچی میخواستم پشتش رو جدا کنم نشد. خیلی هم زور زدم روش. ولی باز نشد. و وقتی لپتاپ رو روشن کردم بالا نیومد و نوشت که باید سی دی ویندوز رو قرار بدی. خلاصه سی دی رو گذاشتم و میخواستم ویندوز رو نصب کنم، که هیچ درایوی نبود که من بخوام ویندوز رو روش بنصبم. هرچی refresh زدم ولی هیچی نیومد. به نظر شما مشکل از چی میتونه باشه؟ راه حلش چیه؟
فقط این رو هم بگم که وقتی بازش کردم این دوتا وسیله (سمت راست بالا) رو در آوردم و بهشون دست زدم و به خیال خودم تمیزشون کردم. و پیچ های وسیله ی (سمت چپ بالا) رو هم باز کردم. به نظر شما مشکل میتونه از همین باشه؟

اون دو تا وسیله RAM هستند
مشکل از اون نیست
احتمالا اتصال هارد درست برقرار نشده و شناخته نمیشه. سعی کنید هارد رو دوباره و درست جا بزنیدش تا اتصالش برقرار بشه.

misagh8900
25-01-2013, 09:26
اون دو تا وسیله RAM هستند
مشکل از اون نیست
احتمالا اتصال هارد درست برقرار نشده و شناخته نمیشه. سعی کنید هارد رو دوباره و درست جا بزنیدش تا اتصالش برقرار بشه.
ببخشید هارد همون سمت چپیه؟ چون موقع بستن یکی از پیچ هاش خوب بسته نشد. به نظر شما مشکل میتونه از این باشه؟ احتمال از بین رفتن اطلاعات وجود داره؟

LordMMD
25-01-2013, 18:37
ببخشید هارد همون سمت چپیه؟ چون موقع بستن یکی از پیچ هاش خوب بسته نشد. به نظر شما مشکل میتونه از این باشه؟ احتمال از بین رفتن اطلاعات وجود داره؟

بله بالا سمت چپ هارد هست
دوباره سعی کنید

احتمال زیاد فقط مشکل اتصال هست و مشکل اطلاعات وجود نداره.

misagh8900
30-01-2013, 20:09
بله بالا سمت چپ هارد هست
دوباره سعی کنید

احتمال زیاد فقط مشکل اتصال هست و مشکل اطلاعات وجود نداره.
دیروز بردمش تعمرگاه. تعمرکاره میگه main بردش خرابه. باید بفرستیمش تهران درستش کنن. حدود 350 هم خرج داره. به نظر شما مشکل میتونه از این باشه؟ من که چیزی سردر نمیارم. به نظر شما همین قدر خرج داره؟

LordMMD
31-01-2013, 12:13
دیروز بردمش تعمرگاه. تعمرکاره میگه main بردش خرابه. باید بفرستیمش تهران درستش کنن. حدود 350 هم خرج داره. به نظر شما مشکل میتونه از این باشه؟ من که چیزی سردر نمیارم. به نظر شما همین قدر خرج داره؟

مگه نگفتی سالم بود و برای تمیز کردن باز کردید و بعد از بستن میگه که هارد رو نمیشناسه ؟
خب احتمال 90 درصد مشکل از اتصال هارد (یا خود هارد) هست.

misagh8900
31-01-2013, 12:23
مگه نگفتی سالم بود و برای تمیز کردن باز کردید و بعد از بستن میگه که هارد رو نمیشناسه ؟
خب احتمال 90 درصد مشکل از اتصال هارد (یا خود هارد) هست.
پس احتمالا میخواسته سرم کلاه بزاره.:n19: چون پیش یکی از دوستام بردم اونم گفت که احتمالا مشکل از اتصالات هارد هست.

misagh8900
31-01-2013, 20:14
امروز رفتم لپتاپ رو از پیش تعمیرکاره آوردم. دل رو زدم به دریا خودم یک بار دیگه بازش کردم. هارد رو در آوردم دوباره گذاشتم سر جاش. روشنش که کردم در اوج ناباوری دیدم که ویندوز بالا اومد و روشن شد. حتی نیاز به عوض کردن ویندوز هم نداشت.واقعا جا داره از زحمات جناب LordMMD تشکر کنم که وقت گذاشتن و بنده رو راهنمایی کردن. خلاصه بگم که به حرف این تعمیرکارها اصلا اعتماد نکنید. چون پول الکی ازتون میگیرن. هر مشکلی داشتید می تونید توی همین فروم بگردین و حلش کنید. موفق باشید.

mahyarSAMSUNG
31-01-2013, 21:15
اگه میدونستم این لپ تاپ با این سیستمش این همه تاپیکش شلوغ میشه منم برای لپ تاپم یه تاپیک میزدم .. :n02:

kasi58
29-03-2013, 18:09
من باتری لپتاپم تقریبا خراب شده بعد از ۱سال و نیم ، علامتی میاد که میگه باید باتری را عو ض کنم ولی هنوز حدود یک ساعت شارژ نگاه میداره..۲تا سوال داشتم..
۱- تا چند وقت دیگه کار میکنه ؟
۲-قیمت باتری چنده و باید ببرم نمایندگی..؟..گارانتی داره ..؟

LordMMD
14-12-2013, 22:23
آقا چه سکوتی حکم فرماست اینجا
میگم درایور بلووث بری وین 8.1 64 بیت چیزی داید شما؟

ztczt328
15-12-2013, 00:55
آقا چه سکوتی حکم فرماست اینجا
میگم درایور بلووث بری وین 8.1 64 بیت چیزی داید شما؟

اوج سر و صدای این لپ تاپ حدودا 2 سال پیش بود که اومد با قیمت 800 هزار تومان جز برند های کله بود واسه خودش خدا رحمتش کنه

خب برو تو سایت و درایورشو دانلود کن درایور 64 بیتی ویندوز 7 رو هم دانلود کنی روش نصب میشه و واست مشکلی نداره دادا

LordMMD
28-05-2014, 19:04
اقا الان که یه 3 سالی از داشتن این لپتاپ میگذره نیاز به تمیز کاری ای سرویسی چیزی داره به نظرتون ؟
من احساس میکنم خمیر سیلیکون هاش رو باید سرویس کنم...؟

hasanoooooooo
22-06-2014, 14:17
خمیر سیلیکون رو بنظرم دست نزن .. چرا که اون خمیری که تو بازار ما گیرت میاد خیلی بیکفیت هست.. و کلا فقط اگه خواستی در لپتاپ رو باز کن و یک چیزی بزار لابه لای پره های فن و با پمپ باد فنشو تمیز کن همین...