PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سؤال در مورد هدست PHF-110M

Baamdaad
10-11-2010, 00:30
سلام به همگی.
من یه هدست تو اینترنت دیدم که مدلش هست PHF-110M. به نظر شما می‌شه این هدست رو تو ایران گیر آورد؟ من خیلی ازش خوشم اومده، به نظر چیز باکیفیتی می‌آد.
اینم عکسش:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Michael Ropy
17-11-2010, 11:34
آخ آخ منم دنبال همینم....شبیه همینیه که روی رنوار هستش تقریبا (شایدم خودشه :دی)....ماله رنوار که ته کیفیته!!!! مطمئنا اینم چیز توپیه...

Baamdaad
25-11-2010, 21:13
آخ آخ منم دنبال همینم....شبیه همینیه که روی رنوار هستش تقریبا (شایدم خودشه :دی)....ماله رنوار که ته کیفیته!!!! مطمئنا اینم چیز توپیه...

حدس من اینه که این از اونی که توی جعبه‌ی رنوار هست هم بهتر باشه. من دنبال هندزفری رنوار گشتم، ولی پیدا نکردم.
حالا با فرض این که بتونیم پیدا کنیم، صرف Micro USB بودن این هدست یا هدست رنوار، دلیل می‌شه که به گوشی‌های دیگه مثل پاپ بخوره؟

Michael Ropy
26-11-2010, 13:17
برادر پاپ داری دیگه؟! هدستش دو تیکس؟! اگه آره، پس شما این هدست رو میخری، بعد قسمت بالا رو جدا می کنی (که جک 3.5 میلی هست) بعد به هدست پاپ وصلش میکنی.....اگه نه که باید واسش مبدل بخری که تو بازار مبدل 3.5 به microUSB پره....

پی نوشت: آخ خواسم نبود! :دی این هدست بالایی خودش microUSB هستش!! :دی پس مشکلی نداری، ولی هدست رنوار microUSB نیست و باید براش مبدل جور کنی....

Baamdaad
28-11-2010, 12:28
برادر پاپ داری دیگه؟! هدستش دو تیکس؟! اگه آره، پس شما این هدست رو میخری، بعد قسمت بالا رو جدا می کنی (که جک 3.5 میلی هست) بعد به هدست پاپ وصلش میکنی.....اگه نه که باید واسش مبدل بخری که تو بازار مبدل 3.5 به microUSB پره....

پی نوشت: آخ خواسم نبود! :دی این هدست بالایی خودش microUSB هستش!! :دی پس مشکلی نداری، ولی هدست رنوار microUSB نیست و باید براش مبدل جور کنی....

هدست پاپ دو تیکه نیست. مشکل اینجاست که این بالاییه گیر نمی‌آد، وگرنه مستقیم و بدون هیچ دنگ و فنگی وصل می‌شه به گوشی.
اما از این حرفا که بگذریم اینی که عکسش این بالاست بدجوری دل منو برده.